Fransa Futbol Ligleri, Fransa Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Fransa Ligue 2 Fransa - Ligue 2 ( Lig Maçı )
23/11/2020 22:45 - Guingamp - Ajaccio
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
22/11/2020 23:00 MS Lille 4-0 Lorient
Fransa National 3 - Group B Fransa - National 3 - Group B ( Lig Maçı )
22/11/2020 20:00 Ertelendi Sautron - St-Philbert Gd Lieu
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
22/11/2020 19:00 MS Angers 0-1 Lyon
22/11/2020 17:00 MS Dijon 0-1 Lens
22/11/2020 17:00 MS Reims 0-1 Nimes
22/11/2020 17:00 MS Montpellier 4-3 Strasbourg
Fransa Feminine Division 1 Fransa - Feminine Division 1 ( Lig Maçı )
22/11/2020 16:30 MS Paris FC W 0-1 Bordeaux W
Fransa National 3 - Group F Fransa - National 3 - Group F ( Lig Maçı )
22/11/2020 16:30 Ertelendi Nancy II - Sarre Union
22/11/2020 16:30 Ertelendi Prix-lès-Mézières - Saint-Louis Neuweg
22/11/2020 16:30 Ertelendi Strasbourg II - Raon l'Etape
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
22/11/2020 15:00 MS Nantes 1-1 Metz
21/11/2020 23:00 Ertelendi Marseille - Nice
Fransa Ligue 2 Fransa - Ligue 2 ( Lig Maçı )
21/11/2020 21:00 MS PAU 0-2 Grenoble
21/11/2020 21:00 MS Paris FC 0-3 Auxerre
21/11/2020 21:00 MS Chambly Thelle FC 1-1 Toulouse
21/11/2020 21:00 Ertelendi Nancy - Estac Troyes
21/11/2020 21:00 MS Valenciennes 1-1 Rodez
21/11/2020 21:00 MS Niort 1-2 Dunkerque
21/11/2020 21:00 MS Chateauroux 2-1 Sochaux
21/11/2020 21:00 MS Amiens 1-1 Clermont Foot
Fransa National 3 - Group B Fransa - National 3 - Group B ( Lig Maçı )
21/11/2020 20:30 - Vendée Fontenay - Sablé
21/11/2020 20:30 - Saumur - USSA Vertou
21/11/2020 20:00 - La Châtaigneraie - Changé
21/11/2020 20:00 - Laval II - Pouzauges Réaumur
21/11/2020 20:00 - La Roche sur Yon - Le Mans II
21/11/2020 20:00 - Challans - Le Poiré sur Vie
Fransa National 3 - Group F Fransa - National 3 - Group F ( Lig Maçı )
21/11/2020 20:00 Ertelendi Biesheim - Troyes II
21/11/2020 20:00 Ertelendi Thaon - Épernay
21/11/2020 20:00 Ertelendi Mulhouse - Amnéville
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
21/11/2020 19:00 MS Stade Brestois 29 4-1 Saint Etienne
Fransa National 3 - Group F Fransa - National 3 - Group F ( Lig Maçı )
21/11/2020 19:00 Ertelendi Colmar - Illkirch Graffenstaden
Fransa Feminine Division 1 Fransa - Feminine Division 1 ( Lig Maçı )
21/11/2020 17:30 MS Montpellier W 3-1 Le Havre W
Fransa Ligue 2 Fransa - Ligue 2 ( Lig Maçı )
21/11/2020 17:00 MS LE Havre 1-2 Caen
Fransa Feminine Division 1 Fransa - Feminine Division 1 ( Lig Maçı )
21/11/2020 16:30 MS FC Fleury 91 W 2-0 Dijon W
21/11/2020 16:30 MS Soyaux W 1-2 Stade de Reims W
21/11/2020 16:30 MS Issy W 1-6 Guingamp W
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
20/11/2020 23:00 MS Monaco 3-2 Paris Saint Germain
Fransa Feminine Division 1 Fransa - Feminine Division 1 ( Lig Maçı )
20/11/2020 23:00 MS Paris Saint Germain W 1-0 Lyon W
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
20/11/2020 21:00 MS Rennes 0-1 Bordeaux
Fransa National Fransa - National ( Lig Maçı )
20/11/2020 21:00 MS Annecy 1-0 Villefranche
20/11/2020 20:00 MS Lyon Duchere 0-0 Cholet
20/11/2020 20:00 MS Laval 0-0 Boulogne
20/11/2020 20:00 MS Quevilly 2-0 Bourg-en-bresse 01
20/11/2020 20:00 MS Sète 1-1 RED Star FC 93
16/11/2020 20:45 MS Bastia 0-0 Stade Briochin
Fransa National 3 - Group B Fransa - National 3 - Group B ( Lig Maçı )
15/11/2020 20:00 Ertelendi Le Poiré sur Vie - Sautron
15/11/2020 20:00 Ertelendi St-Philbert Gd Lieu - Vendée Fontenay
Fransa National 3 - Group D Fransa - National 3 - Group D ( Lig Maçı )
15/11/2020 17:00 Ertelendi Villefranche SJB - Côte Bleue
15/11/2020 17:00 Ertelendi Furiani-Agliani - Nice II
Fransa National 3 - Group H Fransa - National 3 - Group H ( Lig Maçı )
15/11/2020 17:00 Ertelendi Montpellier II - Stade Beaucairois
Fransa National 3 - Group K Fransa - National 3 - Group K ( Lig Maçı )
15/11/2020 17:00 Ertelendi Saint-Pierre Milizac - Plouzané
Fransa National 3 - Group L Fransa - National 3 - Group L ( Lig Maçı )
15/11/2020 17:00 Ertelendi Brétigny Foot - Paris II
15/11/2020 17:00 Ertelendi Les Mureaux - Drancy
Fransa National 3 - Group A Fransa - National 3 - Group A ( Lig Maçı )
15/11/2020 16:30 Ertelendi Niort II - Lège-Cap-Ferret
Fransa National 3 - Group C Fransa - National 3 - Group C ( Lig Maçı )
15/11/2020 16:30 Ertelendi C' Chartres II - Saran Municipal
Fransa National 3 - Group E Fransa - National 3 - Group E ( Lig Maçı )
15/11/2020 16:30 Ertelendi Valdahon Vercel - Montceau
15/11/2020 16:30 Ertelendi Sochaux II - Jura Dolois
15/11/2020 16:30 Ertelendi Saint-Apollinaire - Besançon
15/11/2020 16:30 Ertelendi Paron - Dijon II
Fransa National 3 - Group H Fransa - National 3 - Group H ( Lig Maçı )
15/11/2020 16:30 Ertelendi Agde - Fabrègues
15/11/2020 16:30 Ertelendi Toulouse II - Narbonne
Fransa National 3 - Group I Fransa - National 3 - Group I ( Lig Maçı )
15/11/2020 16:30 Ertelendi Boulogne II - Valenciennes II
15/11/2020 16:30 Ertelendi Chantilly - Vimy
Fransa National 3 - Group D Fransa - National 3 - Group D ( Lig Maçı )
14/11/2020 22:00 Ertelendi Rousset-Ste Victoire - Cannes
Fransa National 3 - Group I Fransa - National 3 - Group I ( Lig Maçı )
14/11/2020 22:00 Ertelendi Olympique Marcquois - US Maubeuge
Fransa National 2 - Group D Fransa - National 2 - Group D ( Lig Maçı )
14/11/2020 22:00 Ertelendi Chamalières - Bourges Foot
Fransa National 2 - Group A Fransa - National 2 - Group A ( Lig Maçı )
14/11/2020 21:00 Ertelendi Lorient II - Rouen
Fransa National 3 - Group A Fransa - National 3 - Group A ( Lig Maçı )
14/11/2020 21:00 Ertelendi Libourne - Tartas-St Yaguen
14/11/2020 21:00 Ertelendi Poitiers - Bressuire
14/11/2020 21:00 Ertelendi Stade Bordelais - Châtellerault
Fransa National 3 - Group H Fransa - National 3 - Group H ( Lig Maçı )
14/11/2020 21:00 Ertelendi Olympique d'Alès - Alberes Argelès
Fransa National 2 - Group D Fransa - National 2 - Group D ( Lig Maçı )
14/11/2020 21:00 Ertelendi Bourges 18 - Mont-de-Marsan
14/11/2020 21:00 Ertelendi Canet Roussillon - Le Puy Foot
Fransa National 2 - Group A Fransa - National 2 - Group A ( Lig Maçı )
14/11/2020 20:30 Ertelendi Stade Plabennec - Saint-Malo
14/11/2020 20:30 Ertelendi Vannes - C' Chartres
Fransa National 3 - Group A Fransa - National 3 - Group A ( Lig Maçı )
14/11/2020 20:30 Ertelendi CA Neuville - Anglet Genets
Fransa National 3 - Group B Fransa - National 3 - Group B ( Lig Maçı )
14/11/2020 20:30 Ertelendi Pouzauges Réaumur - Challans
Fransa National 3 - Group C Fransa - National 3 - Group C ( Lig Maçı )
14/11/2020 20:30 Ertelendi Avoine OCC - Orléans II
14/11/2020 20:30 Ertelendi Vierzon - Châteauneuf-sur-Loire
Fransa National 3 - Group H Fransa - National 3 - Group H ( Lig Maçı )
14/11/2020 20:30 Ertelendi Balma - Rodez II
Fransa National 3 - Group J Fransa - National 3 - Group J ( Lig Maçı )
14/11/2020 20:30 Ertelendi Évreux 27 - Dives-Cabourg
Fransa National 2 - Group A Fransa - National 2 - Group A ( Lig Maçı )
14/11/2020 20:00 Ertelendi Sainte Geneviève - Versailles
14/11/2020 20:00 Ertelendi Granville - Blois
14/11/2020 20:00 Ertelendi Poissy - Fleury 91
14/11/2020 20:00 Ertelendi Caen II - St-Pryvé St-Hilaire
14/11/2020 20:00 Ertelendi Châteaubriant - Guingamp II
Fransa National 3 - Group A Fransa - National 3 - Group A ( Lig Maçı )
14/11/2020 20:00 Ertelendi Bayonne - Cognac
14/11/2020 20:00 Ertelendi Chauvigny - Bordeaux II
Fransa National 3 - Group B Fransa - National 3 - Group B ( Lig Maçı )
14/11/2020 20:00 Ertelendi Le Mans II - La Châtaigneraie
14/11/2020 20:00 Ertelendi Changé - Laval II
14/11/2020 20:00 Ertelendi USSA Vertou - La Roche sur Yon
14/11/2020 20:00 Ertelendi Sablé - Saumur
Fransa National 3 - Group C Fransa - National 3 - Group C ( Lig Maçı )
14/11/2020 20:00 Ertelendi Tours - J3 Amilly
14/11/2020 20:00 Ertelendi Ouest Tourangeau - Montlouis
14/11/2020 20:00 Ertelendi Saint-Jean-le-Blanc - Châteauroux II
14/11/2020 20:00 Ertelendi Montargis - Déols
Fransa National 3 - Group D Fransa - National 3 - Group D ( Lig Maçı )
14/11/2020 20:00 Ertelendi Cannet Rocheville - Athletico Marseille
14/11/2020 20:00 Ertelendi Istres - Mandelieu LN
14/11/2020 20:00 Ertelendi Ajaccio II - Corte
14/11/2020 20:00 Ertelendi Marseille Endoume - Gallia Lucciana
Fransa National 3 - Group E Fransa - National 3 - Group E ( Lig Maçı )
14/11/2020 20:00 Ertelendi Gueugnon - Selongey
14/11/2020 20:00 Ertelendi Besançon - Pontarlier
14/11/2020 20:00 Ertelendi Morteau Montlebon - Grandvillars
Fransa National 3 - Group F Fransa - National 3 - Group F ( Lig Maçı )
14/11/2020 20:00 Ertelendi Sarre Union - Prix-lès-Mézières
14/11/2020 20:00 Ertelendi Amnéville - Strasbourg II
14/11/2020 20:00 Ertelendi Mulhouse - Thaon
14/11/2020 20:00 Ertelendi Raon l'Etape - Nancy II
14/11/2020 20:00 Ertelendi Saint-Louis Neuweg - Colmar
14/11/2020 20:00 Ertelendi Illkirch Graffenstaden - Biesheim
14/11/2020 20:00 Ertelendi Troyes II - Épernay
Fransa National 3 - Group H Fransa - National 3 - Group H ( Lig Maçı )
14/11/2020 20:00 Ertelendi Blagnac - Castanet
14/11/2020 20:00 Ertelendi Nîmes II - Muret
Fransa National 3 - Group I Fransa - National 3 - Group I ( Lig Maçı )
14/11/2020 20:00 Ertelendi Amiens AC - Saint-Omer
14/11/2020 20:00 Ertelendi Lille II - Wasquehal
14/11/2020 20:00 Ertelendi Le Touquet - Croix Football IC
14/11/2020 20:00 Ertelendi Feignies-Aulnoye - Amiens SC II
Fransa National 3 - Group J Fransa - National 3 - Group J ( Lig Maçı )
14/11/2020 20:00 Ertelendi Vire - Oissel
14/11/2020 20:00 Ertelendi Cherbourg - Le Havre II
14/11/2020 20:00 Ertelendi Dieppe - Quevilly II
14/11/2020 20:00 Ertelendi Alençon - Avranches II
14/11/2020 20:00 Ertelendi AG Caennaise - Saint-Lô Manche
14/11/2020 20:00 Ertelendi Bayeux - Romilly-Pt St Pierre
Fransa National 3 - Group K Fransa - National 3 - Group K ( Lig Maçı )
14/11/2020 20:00 Ertelendi Stade Briochin II - Vitré
14/11/2020 20:00 Ertelendi Pontivy GSI - Drapeau Fougères
14/11/2020 20:00 Ertelendi TA Rennes - Guipry-Messac
14/11/2020 20:00 Ertelendi Lannion - Stade Pontivy
14/11/2020 20:00 Ertelendi Rennes II - Dinan Léhon
14/11/2020 20:00 Ertelendi Brest II - Saint-Colomban Locminé
Fransa National 3 - Group L Fransa - National 3 - Group L ( Lig Maçı )
14/11/2020 20:00 Ertelendi PSG II - Ivry
14/11/2020 20:00 Ertelendi Créteil II - Racing Colombes 92
14/11/2020 20:00 Ertelendi Linas-Montlhery - Les Ulis
14/11/2020 20:00 Ertelendi Meaux Academy - Mantes 78
Fransa National 3 - Group M Fransa - National 3 - Group M ( Lig Maçı )
14/11/2020 20:00 Ertelendi Thonon Évian - Saint-Étienne II
14/11/2020 20:00 Ertelendi Aurillac Arpajon - Vaulx
14/11/2020 20:00 Ertelendi Ain Sud - Clermont II
14/11/2020 20:00 Ertelendi Chambéry - Velay
14/11/2020 20:00 Ertelendi Limonest - Montluçon
14/11/2020 20:00 Ertelendi Bourgoin-Jallieu - Lyon Duchère II
14/11/2020 20:00 Ertelendi Hauts Lyonnais - Moulins Football
Fransa National 2 - Group B Fransa - National 2 - Group B ( Lig Maçı )
14/11/2020 20:00 Ertelendi Lens II - Gazelec FC Ajaccio
14/11/2020 20:00 Ertelendi Belfort - Auxerre II
14/11/2020 20:00 Ertelendi Entente S St Gratien - Sedan
14/11/2020 20:00 Ertelendi Haguenau - Reims II
14/11/2020 20:00 Ertelendi Metz II - Gobelins
14/11/2020 20:00 Ertelendi Bobigny - Olympique St Quentin
14/11/2020 20:00 Ertelendi Epinal - Beauvais
14/11/2020 20:00 Ertelendi St Maur Lusitanos - Schiltigheim
Fransa National 2 - Group C Fransa - National 2 - Group C ( Lig Maçı )
14/11/2020 20:00 Ertelendi Jura Sud Foot - Hyères
14/11/2020 20:00 Ertelendi Toulon - Louhans-Cuiseaux
14/11/2020 20:00 Ertelendi Andrézieux - Saint-Priest
14/11/2020 20:00 Ertelendi Martigues - Fréjus St-Raphaël
14/11/2020 20:00 Ertelendi Chasselay MDA - Olympique Lyonnais II
14/11/2020 20:00 Ertelendi Grasse - Marignane
14/11/2020 20:00 Ertelendi Monaco II - Olympique Marseille II
14/11/2020 20:00 Ertelendi Aubagne - Rumilly Vallières
Fransa National 2 - Group D Fransa - National 2 - Group D ( Lig Maçı )
14/11/2020 20:00 Ertelendi Beziers - Moulins-Yzeure Foot 03
14/11/2020 20:00 Ertelendi Les Herbiers - Trélissac
14/11/2020 20:00 Ertelendi Romorantin - Colomiers
14/11/2020 20:00 Ertelendi Angoulême - Angers SCO II
14/11/2020 20:00 Ertelendi Bergerac - Nantes II
Fransa National Fransa - National ( Lig Maçı )
14/11/2020 19:00 MS Bourg-en-bresse 01 0-0 Creteil
14/11/2020 19:00 MS Annecy 1-1 Bastia-Borgo
Fransa Feminine Division 1 Fransa - Feminine Division 1 ( Lig Maçı )
14/11/2020 18:30 MS Issy W 0-14 Paris Saint Germain W
Fransa National 3 - Group L Fransa - National 3 - Group L ( Lig Maçı )
14/11/2020 18:00 Ertelendi Aubervilliers - Blanc Mesnil
Fransa Feminine Division 1 Fransa - Feminine Division 1 ( Lig Maçı )
14/11/2020 16:30 MS Stade de Reims W 1-2 FC Fleury 91 W
14/11/2020 16:30 MS Dijon W 1-0 Montpellier W
14/11/2020 16:30 MS Guingamp W 1-1 Paris FC W
14/11/2020 15:00 MS Le Havre W 0-2 Bordeaux W
Fransa National Fransa - National ( Lig Maçı )
13/11/2020 22:00 - Le Mans - Orleans
Fransa Feminine Division 1 Fransa - Feminine Division 1 ( Lig Maçı )
13/11/2020 20:30 MS Lyon W 5-1 Soyaux W
Fransa National Fransa - National ( Lig Maçı )
13/11/2020 20:00 - Boulogne - Avranches
13/11/2020 20:00 MS RED Star FC 93 1-0 Lyon Duchere
13/11/2020 20:00 MS Quevilly 1-2 Cholet
13/11/2020 20:00 MS Sète 2-0 Concarneau
13/11/2020 20:00 MS Villefranche 0-0 Laval
Fransa National 2 - Group B Fransa - National 2 - Group B ( Lig Maçı )
11/11/2020 20:30 Ertelendi Gobelins - Entente S St Gratien
Fransa National 2 - Group D Fransa - National 2 - Group D ( Lig Maçı )
11/11/2020 20:30 Ertelendi Mont-de-Marsan - Chamalières
11/11/2020 20:30 Ertelendi Moulins-Yzeure Foot 03 - Les Herbiers
Fransa National 2 - Group A Fransa - National 2 - Group A ( Lig Maçı )
11/11/2020 20:00 Ertelendi C' Chartres - Châteaubriant
11/11/2020 20:00 Ertelendi Fleury 91 - Stade Plabennec
11/11/2020 20:00 Ertelendi St-Pryvé St-Hilaire - Poissy
11/11/2020 20:00 Ertelendi Caen II - Sainte Geneviève
11/11/2020 20:00 Ertelendi Blois - Lorient II
11/11/2020 20:00 Ertelendi Rouen - Versailles
11/11/2020 20:00 Ertelendi Saint-Malo - Vannes
11/11/2020 20:00 Ertelendi Guingamp II - Granville
Fransa National 3 - Group D Fransa - National 3 - Group D ( Lig Maçı )
11/11/2020 20:00 Ertelendi Nice II - Marseille Endoume
11/11/2020 20:00 Ertelendi Cannes - Ajaccio II
Fransa National 3 - Group I Fransa - National 3 - Group I ( Lig Maçı )
11/11/2020 20:00 Ertelendi Croix Football IC - Feignies-Aulnoye
11/11/2020 20:00 Ertelendi US Maubeuge - Chantilly
11/11/2020 20:00 Ertelendi Valenciennes II - Amiens AC
11/11/2020 20:00 Ertelendi Saint-Omer - Lille II
Fransa National 3 - Group L Fransa - National 3 - Group L ( Lig Maçı )
11/11/2020 20:00 Ertelendi Paris II - Aubervilliers
11/11/2020 20:00 Ertelendi Blanc Mesnil - Les Mureaux
11/11/2020 20:00 Ertelendi Drancy - Créteil II
11/11/2020 20:00 Ertelendi Mantes 78 - PSG II
11/11/2020 20:00 Ertelendi Ivry - Brétigny Foot
Fransa National 2 - Group B Fransa - National 2 - Group B ( Lig Maçı )
11/11/2020 20:00 Ertelendi Beauvais - Gazelec FC Ajaccio
11/11/2020 20:00 Ertelendi Sedan - Belfort
11/11/2020 20:00 Ertelendi Olympique St Quentin - St Maur Lusitanos
11/11/2020 20:00 Ertelendi Reims II - Epinal
11/11/2020 20:00 Ertelendi Bobigny - Lens II
11/11/2020 20:00 Ertelendi Schiltigheim - Metz II
11/11/2020 20:00 Ertelendi Auxerre II - Haguenau
Fransa National 2 - Group C Fransa - National 2 - Group C ( Lig Maçı )
11/11/2020 20:00 Ertelendi Fréjus St-Raphaël - Monaco II
11/11/2020 20:00 Ertelendi Hyères - Chasselay MDA
11/11/2020 20:00 Ertelendi Marignane - Aubagne
11/11/2020 20:00 Ertelendi Olympique Lyonnais II - Martigues
11/11/2020 20:00 Ertelendi Jura Sud Foot - Toulon
11/11/2020 20:00 Ertelendi Saint-Priest - Grasse
11/11/2020 20:00 Ertelendi Olympique Marseille II - Andrézieux
Fransa National 2 - Group D Fransa - National 2 - Group D ( Lig Maçı )
11/11/2020 20:00 Ertelendi Nantes II - Romorantin
11/11/2020 20:00 Ertelendi Angers SCO II - Bergerac
11/11/2020 20:00 Ertelendi Angoulême - Canet Roussillon
11/11/2020 20:00 Ertelendi Colomiers - Bourges 18
11/11/2020 20:00 Ertelendi Trélissac - Le Puy Foot
Fransa National 3 - Group D Fransa - National 3 - Group D ( Lig Maçı )
11/11/2020 18:00 Ertelendi Athletico Marseille - Furiani-Agliani
Fransa National 3 - Group H Fransa - National 3 - Group H ( Lig Maçı )
11/11/2020 18:00 Ertelendi Castanet - Toulouse II
Fransa National 2 - Group D Fransa - National 2 - Group D ( Lig Maçı )
11/11/2020 18:00 Ertelendi Bourges Foot - Beziers
Fransa National 3 - Group C Fransa - National 3 - Group C ( Lig Maçı )
11/11/2020 17:00 Ertelendi Tours - Vierzon
11/11/2020 17:00 Ertelendi Avoine OCC - Montargis
Fransa National 3 - Group D Fransa - National 3 - Group D ( Lig Maçı )
11/11/2020 17:00 Ertelendi Gallia Lucciana - Rousset-Ste Victoire
11/11/2020 17:00 Ertelendi Côte Bleue - Istres
11/11/2020 17:00 Ertelendi Mandelieu LN - Cannet Rocheville
Fransa National 3 - Group E Fransa - National 3 - Group E ( Lig Maçı )
11/11/2020 17:00 Ertelendi Grandvillars - Paron
Fransa National 3 - Group H Fransa - National 3 - Group H ( Lig Maçı )
11/11/2020 17:00 Ertelendi Rodez II - Nîmes II
11/11/2020 17:00 Ertelendi Stade Beaucairois - Agde
11/11/2020 17:00 Ertelendi Alberes Argelès - Balma
11/11/2020 17:00 Ertelendi Fabrègues - Blagnac
11/11/2020 17:00 Ertelendi Muret - Montpellier II
11/11/2020 17:00 Ertelendi Narbonne - Olympique d'Alès
Fransa National 3 - Group I Fransa - National 3 - Group I ( Lig Maçı )
11/11/2020 17:00 Ertelendi Amiens SC II - Olympique Marcquois
11/11/2020 17:00 Ertelendi Wasquehal - Le Touquet
11/11/2020 17:00 Ertelendi Vimy - Boulogne II
Fransa National 3 - Group J Fransa - National 3 - Group J ( Lig Maçı )
11/11/2020 17:00 Ertelendi Saint-Lô Manche - Cherbourg
11/11/2020 17:00 Ertelendi Dives-Cabourg - Bayeux
11/11/2020 17:00 Ertelendi Avranches II - Vire
11/11/2020 17:00 Ertelendi Le Havre II - Évreux 27
11/11/2020 17:00 Ertelendi Quevilly II - Alençon
11/11/2020 17:00 Ertelendi Romilly-Pt St Pierre - Dieppe
11/11/2020 17:00 Ertelendi Oissel - AG Caennaise
Fransa National 3 - Group L Fransa - National 3 - Group L ( Lig Maçı )
11/11/2020 17:00 Ertelendi Les Ulis - Meaux Academy
11/11/2020 17:00 Ertelendi Racing Colombes 92 - Linas-Montlhery
Fransa National 2 - Group C Fransa - National 2 - Group C ( Lig Maçı )
11/11/2020 17:00 Ertelendi Rumilly Vallières - Louhans-Cuiseaux
Fransa National 3 - Group D Fransa - National 3 - Group D ( Lig Maçı )
11/11/2020 16:30 Ertelendi Corte - Villefranche SJB
Fransa National 3 - Group E Fransa - National 3 - Group E ( Lig Maçı )
11/11/2020 16:30 Ertelendi Pontarlier - Valdahon Vercel
11/11/2020 16:30 Ertelendi Jura Dolois - Besançon
11/11/2020 16:30 Ertelendi Besançon - Morteau Montlebon
11/11/2020 16:30 Ertelendi Selongey - Saint-Apollinaire
11/11/2020 16:30 Ertelendi Montceau - Gueugnon
11/11/2020 16:30 Ertelendi Dijon II - Sochaux II
Fransa National 3 - Group F Fransa - National 3 - Group F ( Lig Maçı )
11/11/2020 16:30 Ertelendi Troyes II - Mulhouse
11/11/2020 16:30 Ertelendi Illkirch Graffenstaden - Strasbourg II
Fransa National Fransa - National ( Lig Maçı )
10/11/2020 22:00 Ertelendi Annecy - Concarneau
10/11/2020 20:00 MS Bastia 1-0 Sète
10/11/2020 20:00 MS Bourg-en-bresse 01 0-4 RED Star FC 93
09/11/2020 22:45 Ertelendi Orleans - Boulogne
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
08/11/2020 23:00 MS Lyon 2-1 Saint Etienne
08/11/2020 19:00 MS Nice 1-2 Monaco
08/11/2020 17:00 MS Lorient 0-2 Nantes
08/11/2020 17:00 MS Nimes 1-5 Angers
08/11/2020 17:00 MS Lens 4-4 Reims
08/11/2020 17:00 MS Metz 1-1 Dijon
Fransa National 3 - Group A Fransa - National 3 - Group A ( Lig Maçı )
08/11/2020 17:00 Ertelendi Tartas-St Yaguen - Stade Bordelais
Fransa National 3 - Group C Fransa - National 3 - Group C ( Lig Maçı )
08/11/2020 17:00 Ertelendi J3 Amilly - C' Chartres II
Fransa National 3 - Group D Fransa - National 3 - Group D ( Lig Maçı )
08/11/2020 17:00 Ertelendi Ajaccio II - Gallia Lucciana
Fransa National 3 - Group E Fransa - National 3 - Group E ( Lig Maçı )
08/11/2020 17:00 Ertelendi Paron - Besançon
08/11/2020 17:00 Ertelendi Valdahon Vercel - Jura Dolois
Fransa National 3 - Group H Fransa - National 3 - Group H ( Lig Maçı )
08/11/2020 17:00 Ertelendi Blagnac - Agde
08/11/2020 17:00 Ertelendi Toulouse II - Fabrègues
08/11/2020 17:00 Ertelendi Muret - Stade Beaucairois
08/11/2020 17:00 Ertelendi Montpellier II - Rodez II
Fransa National 3 - Group I Fransa - National 3 - Group I ( Lig Maçı )
08/11/2020 17:00 Ertelendi Chantilly - Olympique Marcquois
08/11/2020 17:00 Ertelendi Le Touquet - Saint-Omer
Fransa National 3 - Group L Fransa - National 3 - Group L ( Lig Maçı )
08/11/2020 17:00 Ertelendi Brétigny Foot - Mantes 78
08/11/2020 17:00 Ertelendi Les Mureaux - Paris II
Fransa National 3 - Group M Fransa - National 3 - Group M ( Lig Maçı )
08/11/2020 17:00 Ertelendi Saint-Étienne II - Limonest
Fransa National 3 - Group C Fransa - National 3 - Group C ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:30 Ertelendi Saran Municipal - Ouest Tourangeau
08/11/2020 16:30 Ertelendi Châteauneuf-sur-Loire - Montargis
Fransa National 3 - Group F Fransa - National 3 - Group F ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:30 Ertelendi Nancy II - Amnéville
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
08/11/2020 15:00 MS Stade Brestois 29 3-2 Lille
07/11/2020 23:00 MS Paris Saint Germain 3-0 Rennes
Fransa Ligue 2 Fransa - Ligue 2 ( Lig Maçı )
07/11/2020 21:00 MS Chateauroux 0-3 PAU
07/11/2020 21:00 MS Auxerre 2-1 Amiens
07/11/2020 21:00 MS Sochaux 3-4 Niort
07/11/2020 21:00 MS Estac Troyes 2-2 Chambly Thelle FC
07/11/2020 21:00 MS Caen 2-1 Nancy
07/11/2020 21:00 MS Dunkerque 0-1 Paris FC
07/11/2020 21:00 MS Toulouse 4-5 Valenciennes
07/11/2020 21:00 MS Rodez 0-1 Ajaccio
Fransa National 2 - Group A Fransa - National 2 - Group A ( Lig Maçı )
07/11/2020 21:00 Ertelendi Lorient II - Guingamp II
Fransa National 3 - Group A Fransa - National 3 - Group A ( Lig Maçı )
07/11/2020 21:00 Ertelendi Poitiers - Niort II
07/11/2020 21:00 Ertelendi Châtellerault - Lège-Cap-Ferret
07/11/2020 21:00 Ertelendi Bressuire - Chauvigny
07/11/2020 21:00 Ertelendi Cognac - CA Neuville
Fransa National 3 - Group B Fransa - National 3 - Group B ( Lig Maçı )
07/11/2020 21:00 Ertelendi Sautron - Pouzauges Réaumur
Fransa National 3 - Group C Fransa - National 3 - Group C ( Lig Maçı )
07/11/2020 21:00 Ertelendi Déols - Saint-Jean-le-Blanc
07/11/2020 21:00 Ertelendi Montlouis - Vierzon
Fransa National 2 - Group A Fransa - National 2 - Group A ( Lig Maçı )
07/11/2020 20:30 Ertelendi Stade Plabennec - St-Pryvé St-Hilaire
07/11/2020 20:30 Ertelendi Vannes - Fleury 91
Fransa National 3 - Group B Fransa - National 3 - Group B ( Lig Maçı )
07/11/2020 20:30 Ertelendi Vendée Fontenay - Le Poiré sur Vie
Fransa National 3 - Group C Fransa - National 3 - Group C ( Lig Maçı )
07/11/2020 20:30 Ertelendi Avoine OCC - Tours
Fransa National 3 - Group J Fransa - National 3 - Group J ( Lig Maçı )
07/11/2020 20:30 Ertelendi Évreux 27 - Saint-Lô Manche
Fransa National 3 - Group K Fransa - National 3 - Group K ( Lig Maçı )
07/11/2020 20:30 Ertelendi Plouzané - Lannion
Fransa National 3 - Group M Fransa - National 3 - Group M ( Lig Maçı )
07/11/2020 20:30 Ertelendi Moulins Football - Ain Sud
Fransa National 2 - Group A Fransa - National 2 - Group A ( Lig Maçı )
07/11/2020 20:00 Ertelendi Granville - C' Chartres
07/11/2020 20:00 Ertelendi Sainte Geneviève - Rouen
07/11/2020 20:00 Ertelendi Châteaubriant - Saint-Malo
07/11/2020 20:00 Ertelendi Poissy - Caen II
Fransa National 3 - Group A Fransa - National 3 - Group A ( Lig Maçı )
07/11/2020 20:00 Ertelendi Anglet Genets - Libourne
Fransa National 3 - Group B Fransa - National 3 - Group B ( Lig Maçı )
07/11/2020 20:00 Ertelendi La Châtaigneraie - USSA Vertou
07/11/2020 20:00 Ertelendi Challans - Changé
07/11/2020 20:00 Ertelendi Laval II - Le Mans II
07/11/2020 20:00 Ertelendi La Roche sur Yon - Saumur
07/11/2020 20:00 Ertelendi St-Philbert Gd Lieu - Sablé
Fransa National 3 - Group C Fransa - National 3 - Group C ( Lig Maçı )
07/11/2020 20:00 Ertelendi Orléans II - Châteauroux II
Fransa National 3 - Group D Fransa - National 3 - Group D ( Lig Maçı )
07/11/2020 20:00 Ertelendi Rousset-Ste Victoire - Marseille Endoume
07/11/2020 20:00 Ertelendi Cannet Rocheville - Côte Bleue
Fransa National 3 - Group E Fransa - National 3 - Group E ( Lig Maçı )
07/11/2020 20:00 Ertelendi Morteau Montlebon - Selongey
07/11/2020 20:00 Ertelendi Grandvillars - Dijon II
07/11/2020 20:00 Ertelendi Gueugnon - Pontarlier
Fransa National 3 - Group F Fransa - National 3 - Group F ( Lig Maçı )
07/11/2020 20:00 Ertelendi Thaon - Troyes II
07/11/2020 20:00 Ertelendi Épernay - Illkirch Graffenstaden
Fransa National 3 - Group I Fransa - National 3 - Group I ( Lig Maçı )
07/11/2020 20:00 Ertelendi Feignies-Aulnoye - Wasquehal
07/11/2020 20:00 Ertelendi Croix Football IC - Amiens SC II
07/11/2020 20:00 Ertelendi Amiens AC - Vimy
07/11/2020 20:00 Ertelendi Boulogne II - US Maubeuge
Fransa National 3 - Group J Fransa - National 3 - Group J ( Lig Maçı )
07/11/2020 20:00 Ertelendi Cherbourg - Oissel
07/11/2020 20:00 Ertelendi Vire - Alençon
07/11/2020 20:00 Ertelendi Dieppe - Dives-Cabourg
07/11/2020 20:00 Ertelendi Bayeux - Le Havre II
07/11/2020 20:00 Ertelendi AG Caennaise - Avranches II
Fransa National 3 - Group K Fransa - National 3 - Group K ( Lig Maçı )
07/11/2020 20:00 Ertelendi Stade Pontivy - Rennes II
07/11/2020 20:00 Ertelendi Drapeau Fougères - TA Rennes
07/11/2020 20:00 Ertelendi Dinan Léhon - Stade Briochin II
07/11/2020 20:00 Ertelendi Guipry-Messac - Brest II
07/11/2020 20:00 Ertelendi Saint-Colomban Locminé - Saint-Pierre Milizac
07/11/2020 20:00 Ertelendi Vitré - Pontivy GSI
Fransa National 3 - Group L Fransa - National 3 - Group L ( Lig Maçı )
07/11/2020 20:00 Ertelendi Meaux Academy - Racing Colombes 92
07/11/2020 20:00 Ertelendi PSG II - Les Ulis
07/11/2020 20:00 Ertelendi Linas-Montlhery - Créteil II
Fransa National 3 - Group M Fransa - National 3 - Group M ( Lig Maçı )
07/11/2020 20:00 Ertelendi Clermont II - Thonon Évian
07/11/2020 20:00 Ertelendi Aurillac Arpajon - Chambéry
07/11/2020 20:00 Ertelendi Montluçon - Bourgoin-Jallieu
07/11/2020 20:00 Ertelendi Lyon Duchère II - Velay
Fransa National 2 - Group B Fransa - National 2 - Group B ( Lig Maçı )
07/11/2020 20:00 Ertelendi Epinal - Auxerre II
07/11/2020 20:00 Ertelendi Haguenau - Sedan
07/11/2020 20:00 Ertelendi Lens II - Beauvais
07/11/2020 20:00 Ertelendi Gazelec FC Ajaccio - Reims II
07/11/2020 20:00 Ertelendi St Maur Lusitanos - Bobigny
07/11/2020 20:00 Ertelendi Metz II - Olympique St Quentin
Fransa National 2 - Group C Fransa - National 2 - Group C ( Lig Maçı )
07/11/2020 20:00 Ertelendi Martigues - Hyères
07/11/2020 20:00 Ertelendi Louhans-Cuiseaux - Marignane
07/11/2020 20:00 Ertelendi Toulon - Rumilly Vallières
07/11/2020 20:00 Ertelendi Aubagne - Saint-Priest
07/11/2020 20:00 Ertelendi Grasse - Olympique Marseille II
Fransa National 2 - Group D Fransa - National 2 - Group D ( Lig Maçı )
07/11/2020 20:00 Ertelendi Les Herbiers - Bourges Foot
07/11/2020 20:00 Ertelendi Bourges 18 - Nantes II
07/11/2020 20:00 Ertelendi Chamalières - Colomiers
07/11/2020 20:00 Ertelendi Beziers - Mont-de-Marsan
07/11/2020 20:00 Ertelendi Le Puy Foot - Moulins-Yzeure Foot 03
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
07/11/2020 19:00 MS Bordeaux 0-2 Montpellier
Fransa National 3 - Group F Fransa - National 3 - Group F ( Lig Maçı )
07/11/2020 19:00 Ertelendi Colmar - Sarre Union
Fransa National 2 - Group B Fransa - National 2 - Group B ( Lig Maçı )
07/11/2020 19:00 Ertelendi Entente S St Gratien - Schiltigheim
Fransa National 2 - Group C Fransa - National 2 - Group C ( Lig Maçı )
07/11/2020 19:00 Ertelendi Chasselay MDA - Jura Sud Foot
Fransa National 2 - Group D Fransa - National 2 - Group D ( Lig Maçı )
07/11/2020 19:00 Ertelendi Canet Roussillon - Trélissac
Fransa National 3 - Group A Fransa - National 3 - Group A ( Lig Maçı )
07/11/2020 18:00 Ertelendi Bordeaux II - Bayonne
Fransa National 3 - Group D Fransa - National 3 - Group D ( Lig Maçı )
07/11/2020 18:00 Ertelendi Athletico Marseille - Nice II
Fransa National 3 - Group F Fransa - National 3 - Group F ( Lig Maçı )
07/11/2020 18:00 Ertelendi Biesheim - Saint-Louis Neuweg
07/11/2020 18:00 Ertelendi Strasbourg II - Mulhouse
Fransa National 3 - Group H Fransa - National 3 - Group H ( Lig Maçı )
07/11/2020 18:00 Ertelendi Nîmes II - Alberes Argelès
07/11/2020 18:00 Ertelendi Balma - Narbonne
Fransa National 3 - Group L Fransa - National 3 - Group L ( Lig Maçı )
07/11/2020 18:00 Ertelendi Aubervilliers - Ivry
07/11/2020 18:00 Ertelendi Blanc Mesnil - Drancy
Fransa National 3 - Group M Fransa - National 3 - Group M ( Lig Maçı )
07/11/2020 18:00 Ertelendi Vaulx - Hauts Lyonnais
Fransa National 2 - Group B Fransa - National 2 - Group B ( Lig Maçı )
07/11/2020 18:00 Ertelendi Belfort - Gobelins
Fransa National 2 - Group C Fransa - National 2 - Group C ( Lig Maçı )
07/11/2020 18:00 Ertelendi Monaco II - Olympique Lyonnais II
Fransa Ligue 2 Fransa - Ligue 2 ( Lig Maçı )
07/11/2020 17:00 MS Grenoble 2-1 LE Havre
07/11/2020 17:00 MS Clermont Foot 0-0 Guingamp
Fransa National 2 - Group A Fransa - National 2 - Group A ( Lig Maçı )
07/11/2020 17:00 Ertelendi Versailles - Blois
Fransa National 3 - Group D Fransa - National 3 - Group D ( Lig Maçı )
07/11/2020 17:00 Ertelendi Furiani-Agliani - Mandelieu LN
07/11/2020 17:00 Ertelendi Istres - Corte
07/11/2020 17:00 Ertelendi Villefranche SJB - Cannes
Fransa National 3 - Group E Fransa - National 3 - Group E ( Lig Maçı )
07/11/2020 17:00 Ertelendi Saint-Apollinaire - Montceau
Fransa National 3 - Group I Fransa - National 3 - Group I ( Lig Maçı )
07/11/2020 17:00 Ertelendi Lille II - Valenciennes II
Fransa National 3 - Group F Fransa - National 3 - Group F ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:30 Ertelendi Prix-lès-Mézières - Raon l'Etape
Fransa National 3 - Group H Fransa - National 3 - Group H ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:30 Ertelendi Olympique d'Alès - Castanet
Fransa National 3 - Group J Fransa - National 3 - Group J ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:30 Ertelendi Romilly-Pt St Pierre - Quevilly II
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
06/11/2020 23:00 MS Strasbourg 0-1 Marseille
Fransa National Fransa - National ( Lig Maçı )
06/11/2020 22:00 MS Laval 0-1 Bourg-en-bresse 01
06/11/2020 22:00 MS Stade Briochin 1-0 RED Star FC 93
Fransa National 2 - Group D Fransa - National 2 - Group D ( Lig Maçı )
06/11/2020 22:00 Ertelendi Bergerac - Angoulême
Fransa National Fransa - National ( Lig Maçı )
06/11/2020 20:30 MS Avranches 1-2 Bastia
06/11/2020 20:00 MS Creteil 1-1 Le Mans
06/11/2020 20:00 MS Bastia-Borgo 1-0 Sète
06/11/2020 20:00 Ertelendi Lyon Duchere - Quevilly
06/11/2020 20:00 MS Concarneau 1-0 Villefranche
06/11/2020 20:00 Ertelendi Cholet - Annecy
Fransa National 3 - Group E Fransa - National 3 - Group E ( Lig Maçı )
06/11/2020 20:00 Ertelendi Besançon - Sochaux II
Fransa National 2 - Group C Fransa - National 2 - Group C ( Lig Maçı )
06/11/2020 20:00 Ertelendi Andrézieux - Fréjus St-Raphaël
Fransa National 2 - Group D Fransa - National 2 - Group D ( Lig Maçı )
06/11/2020 20:00 Ertelendi Romorantin - Angers SCO II
Fransa Ligue 2 Fransa - Ligue 2 ( Lig Maçı )
02/11/2020 22:45 MS Amiens 0-1 Toulouse
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
01/11/2020 23:00 MS Lille 1-1 Lyon
Fransa National 3 - Group K Fransa - National 3 - Group K ( Lig Maçı )
01/11/2020 20:00 Ertelendi Lannion - Saint-Colomban Locminé
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
01/11/2020 19:00 MS Monaco 4-0 Bordeaux
01/11/2020 17:00 MS Angers 0-3 Nice
01/11/2020 17:00 MS Reims 2-1 Strasbourg
01/11/2020 17:00 MS Dijon 0-0 Lorient
01/11/2020 17:00 MS Nimes 0-1 Metz
Fransa National 3 - Group D Fransa - National 3 - Group D ( Lig Maçı )
01/11/2020 17:00 Ertelendi Marseille Endoume - Ajaccio II
Fransa National 3 - Group E Fransa - National 3 - Group E ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:30 Ertelendi Paron - Montceau
Fransa National 3 - Group F Fransa - National 3 - Group F ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:30 Ertelendi Strasbourg II - Thaon
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
01/11/2020 15:00 MS Saint Etienne 0-1 Montpellier
Fransa Feminine Division 1 Fransa - Feminine Division 1 ( Lig Maçı )
01/11/2020 14:45 MS Paris Saint Germain W 4-0 FC Fleury 91 W
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
31/10/2020 23:00 MS Nantes 0-3 Paris Saint Germain
Fransa Feminine Division 1 Fransa - Feminine Division 1 ( Lig Maçı )
31/10/2020 23:00 MS Montpellier W 0-5 Lyon W
Fransa Ligue 2 Fransa - Ligue 2 ( Lig Maçı )
31/10/2020 21:00 MS Chambly Thelle FC 0-1 Dunkerque
31/10/2020 21:00 MS LE Havre 1-0 PAU
31/10/2020 21:00 MS Rodez 2-2 Auxerre
31/10/2020 21:00 MS Ajaccio 0-4 Estac Troyes
31/10/2020 21:00 MS Nancy 2-1 Chateauroux
31/10/2020 21:00 MS Valenciennes 1-3 Clermont Foot
31/10/2020 21:00 Ertelendi Niort - Grenoble
31/10/2020 21:00 MS Guingamp 0-0 Sochaux
Fransa National 3 - Group A Fransa - National 3 - Group A ( Lig Maçı )
31/10/2020 21:00 Ertelendi Châtellerault - Bordeaux II
Fransa National 3 - Group F Fransa - National 3 - Group F ( Lig Maçı )
31/10/2020 20:00 Ertelendi Saint-Louis Neuweg - Épernay
31/10/2020 20:00 Ertelendi Amnéville - Prix-lès-Mézières
31/10/2020 20:00 Ertelendi Illkirch Graffenstaden - Troyes II
31/10/2020 20:00 Ertelendi Mulhouse - Nancy II
31/10/2020 20:00 Ertelendi Sarre Union - Biesheim
Fransa National 2 - Group C Fransa - National 2 - Group C ( Lig Maçı )
31/10/2020 20:00 Ertelendi Fréjus St-Raphaël - Grasse
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
31/10/2020 19:00 MS Rennes 2-1 Stade Brestois 29
Fransa National 3 - Group F Fransa - National 3 - Group F ( Lig Maçı )
31/10/2020 18:00 Ertelendi Raon l'Etape - Colmar
Fransa National 3 - Group L Fransa - National 3 - Group L ( Lig Maçı )
31/10/2020 18:00 Ertelendi Blanc Mesnil - Les Ulis
Fransa Ligue 2 Fransa - Ligue 2 ( Lig Maçı )
31/10/2020 17:00 MS Paris FC 3-1 Caen
Fransa Feminine Division 1 Fransa - Feminine Division 1 ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:30 MS Guingamp W 2-1 Le Havre W
31/10/2020 16:30 MS Soyaux W 0-1 Issy W
31/10/2020 16:30 MS Paris FC W 3-1 Stade de Reims W
31/10/2020 16:30 MS Bordeaux W 5-1 Dijon W
Fransa National 3 - Group J Fransa - National 3 - Group J ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:30 Ertelendi Romilly-Pt St Pierre - Oissel
Fransa National 3 - Group K Fransa - National 3 - Group K ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:30 Ertelendi Brest II - Drapeau Fougères
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
30/10/2020 23:00 Ertelendi Marseille - Lens
Fransa National Fransa - National ( Lig Maçı )
29/10/2020 20:15 MS Bastia 2-0 Laval
28/10/2020 22:00 MS Stade Briochin 0-0 Orleans
Fransa National 2 - Group B Fransa - National 2 - Group B ( Lig Maçı )
28/10/2020 22:00 Ertelendi Gazelec FC Ajaccio - Sedan
28/10/2020 22:00 Ertelendi Haguenau - Bobigny
Fransa National Fransa - National ( Lig Maçı )
28/10/2020 20:00 MS Bastia-Borgo 2-1 Boulogne
Fransa National 2 - Group A Fransa - National 2 - Group A ( Lig Maçı )
28/10/2020 20:00 MS Fleury 91 2-3 Châteaubriant
Fransa National 2 - Group B Fransa - National 2 - Group B ( Lig Maçı )
28/10/2020 20:00 MS Metz II 1-0 St Maur Lusitanos
Fransa National 2 - Group C Fransa - National 2 - Group C ( Lig Maçı )
28/10/2020 20:00 MS Jura Sud Foot 1-1 Rumilly Vallières
Fransa National 2 - Group D Fransa - National 2 - Group D ( Lig Maçı )
28/10/2020 19:30 Ertelendi Le Puy Foot - Nantes II
28/10/2020 19:30 MS Chamalières 0-0 Angers SCO II
28/10/2020 18:00 MS Les Herbiers 1-2 Colomiers
Fransa Ligue 2 Fransa - Ligue 2 ( Lig Maçı )
26/10/2020 22:45 MS Sochaux 0-2 Amiens
Fransa National Fransa - National ( Lig Maçı )
26/10/2020 20:45 MS Le Mans 0-0 Laval
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
25/10/2020 23:00 MS Lyon 4-1 Monaco
25/10/2020 19:00 MS Nice 1-1 Lille
Fransa National 3 - Group B Fransa - National 3 - Group B ( Lig Maçı )
25/10/2020 19:00 - Le Poiré sur Vie - St-Philbert Gd Lieu
Fransa National 3 - Group I Fransa - National 3 - Group I ( Lig Maçı )
25/10/2020 19:00 - Amiens SC II - Chantilly
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
25/10/2020 17:00 MS Bordeaux 2-0 Nimes
25/10/2020 17:00 MS Metz 2-0 Saint Etienne
25/10/2020 17:00 MS Stade Brestois 29 0-3 Strasbourg
25/10/2020 17:00 MS Montpellier 0-4 Reims
Fransa National 3 - Group A Fransa - National 3 - Group A ( Lig Maçı )
25/10/2020 17:00 - Niort II - Châtellerault
Fransa National 3 - Group C Fransa - National 3 - Group C ( Lig Maçı )
25/10/2020 17:00 - Saint-Jean-le-Blanc - Châteauneuf-sur-Loire
25/10/2020 17:00 - C' Chartres II - Avoine OCC
Fransa National 3 - Group D Fransa - National 3 - Group D ( Lig Maçı )
25/10/2020 17:00 - Mandelieu LN - Athletico Marseille
Fransa National 3 - Group E Fransa - National 3 - Group E ( Lig Maçı )
25/10/2020 17:00 Ertelendi Sochaux II - Valdahon Vercel
Fransa National 3 - Group H Fransa - National 3 - Group H ( Lig Maçı )
25/10/2020 17:00 - Fabrègues - Olympique d'Alès
Fransa National 3 - Group I Fransa - National 3 - Group I ( Lig Maçı )
25/10/2020 17:00 Ertelendi Vimy - Lille II
25/10/2020 17:00 - Wasquehal - Croix Football IC
Fransa National 3 - Group F Fransa - National 3 - Group F ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:30 - Nancy II - Strasbourg II
25/10/2020 16:30 - Prix-lès-Mézières - Mulhouse
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
25/10/2020 15:00 - Lens - Nantes
24/10/2020 22:00 MS Paris Saint Germain 4-0 Dijon
Fransa Ligue 2 Fransa - Ligue 2 ( Lig Maçı )
24/10/2020 20:00 MS Chateauroux 1-2 Paris FC
24/10/2020 20:00 MS Auxerre 4-0 Chambly Thelle FC
24/10/2020 20:00 Ertelendi Grenoble - Nancy
24/10/2020 20:00 MS Estac Troyes 1-1 Valenciennes
24/10/2020 20:00 MS Clermont Foot 0-2 Ajaccio
24/10/2020 20:00 MS Dunkerque 0-1 LE Havre
24/10/2020 20:00 MS Toulouse 3-0 Rodez
24/10/2020 20:00 MS PAU 4-1 Niort
Fransa National 3 - Group A Fransa - National 3 - Group A ( Lig Maçı )
24/10/2020 20:00 - Lège-Cap-Ferret - Tartas-St Yaguen
24/10/2020 20:00 - Libourne - Cognac
24/10/2020 20:00 - Stade Bordelais - Anglet Genets
Fransa National 2 - Group D Fransa - National 2 - Group D ( Lig Maçı )
24/10/2020 20:00 MS Mont-de-Marsan 0-1 Les Herbiers
Fransa National 3 - Group A Fransa - National 3 - Group A ( Lig Maçı )
24/10/2020 19:30 - CA Neuville - Bordeaux II
Fransa National 3 - Group B Fransa - National 3 - Group B ( Lig Maçı )
24/10/2020 19:30 - Pouzauges Réaumur - Vendée Fontenay
24/10/2020 19:30 - Saumur - La Châtaigneraie
Fransa National 3 - Group C Fransa - National 3 - Group C ( Lig Maçı )
24/10/2020 19:30 - Vierzon - Saran Municipal
Fransa National 2 - Group D Fransa - National 2 - Group D ( Lig Maçı )
24/10/2020 19:30 MS Moulins-Yzeure Foot 03 0-0 Trélissac
Fransa National 2 - Group A Fransa - National 2 - Group A ( Lig Maçı )
24/10/2020 19:00 Ertelendi St-Pryvé St-Hilaire - Vannes
24/10/2020 19:00 MS Caen II 3-1 Stade Plabennec
24/10/2020 19:00 MS C' Chartres 1-1 Lorient II
24/10/2020 19:00 - Blois - Rouen
Fransa National 3 - Group A Fransa - National 3 - Group A ( Lig Maçı )
24/10/2020 19:00 - Chauvigny - Poitiers
24/10/2020 19:00 - Bayonne - Bressuire
Fransa National 3 - Group B Fransa - National 3 - Group B ( Lig Maçı )
24/10/2020 19:00 - Sablé - La Roche sur Yon
24/10/2020 19:00 - Le Mans II - Challans
24/10/2020 19:00 - Changé - Sautron
24/10/2020 19:00 - USSA Vertou - Laval II
Fransa National 3 - Group C Fransa - National 3 - Group C ( Lig Maçı )
24/10/2020 19:00 Ertelendi Ouest Tourangeau - J3 Amilly
24/10/2020 19:00 - Montargis - Montlouis
24/10/2020 19:00 - Tours - Orléans II
Fransa National 3 - Group D Fransa - National 3 - Group D ( Lig Maçı )
24/10/2020 19:00 - Cannes - Istres
Fransa National 3 - Group E Fransa - National 3 - Group E ( Lig Maçı )
24/10/2020 19:00 Ertelendi Jura Dolois - Gueugnon
24/10/2020 19:00 - Selongey - Paron
24/10/2020 19:00 - Besançon - Grandvillars
24/10/2020 19:00 Ertelendi Pontarlier - Saint-Apollinaire
24/10/2020 19:00 Ertelendi Montceau - Morteau Montlebon
24/10/2020 19:00 - Dijon II - Besançon
Fransa National 3 - Group F Fransa - National 3 - Group F ( Lig Maçı )
24/10/2020 19:00 - Troyes II - Saint-Louis Neuweg
Fransa National 3 - Group I Fransa - National 3 - Group I ( Lig Maçı )
24/10/2020 19:00 - Saint-Omer - Feignies-Aulnoye
24/10/2020 19:00 - US Maubeuge - Amiens AC
Fransa National 3 - Group J Fransa - National 3 - Group J ( Lig Maçı )
24/10/2020 19:00 - Oissel - Évreux 27
24/10/2020 19:00 - Saint-Lô Manche - Bayeux
24/10/2020 19:00 - Quevilly II - Vire
24/10/2020 19:00 - Alençon - AG Caennaise
24/10/2020 19:00 - Avranches II - Cherbourg
Fransa National 3 - Group K Fransa - National 3 - Group K ( Lig Maçı )
24/10/2020 19:00 - Pontivy GSI - TA Rennes
24/10/2020 19:00 - Stade Briochin II - Stade Pontivy
24/10/2020 19:00 - Vitré - Dinan Léhon
Fransa National 3 - Group M Fransa - National 3 - Group M ( Lig Maçı )
24/10/2020 19:00 - Thonon Évian - Moulins Football
24/10/2020 19:00 - Limonest - Clermont II
24/10/2020 19:00 - Hauts Lyonnais - Aurillac Arpajon
24/10/2020 19:00 - Chambéry - Lyon Duchère II
24/10/2020 19:00 - Bourgoin-Jallieu - Saint-Étienne II
24/10/2020 19:00 - Velay - Montluçon
24/10/2020 19:00 - Ain Sud - Vaulx
Fransa National 2 - Group B Fransa - National 2 - Group B ( Lig Maçı )
24/10/2020 19:00 - Bobigny - Metz II
24/10/2020 19:00 MS Olympique St Quentin 1-3 Entente S St Gratien
24/10/2020 19:00 - Reims II - Beauvais
24/10/2020 19:00 MS Auxerre II 2-2 Gazelec FC Ajaccio
Fransa National 2 - Group C Fransa - National 2 - Group C ( Lig Maçı )
24/10/2020 19:00 MS Hyères 1-0 Monaco II
24/10/2020 19:00 MS Marignane 3-2 Rumilly Vallières
24/10/2020 19:00 MS Olympique Marseille II 0-3 Aubagne
24/10/2020 19:00 MS Chasselay MDA 2-1 Toulon
24/10/2020 19:00 - Jura Sud Foot - Martigues
Fransa National 2 - Group D Fransa - National 2 - Group D ( Lig Maçı )
24/10/2020 19:00 MS Angers SCO II 3-2 Bourges 18
24/10/2020 19:00 - Bourges Foot - Le Puy Foot
Fransa National 3 - Group J Fransa - National 3 - Group J ( Lig Maçı )
24/10/2020 18:30 - Dives-Cabourg - Romilly-Pt St Pierre
Fransa National 3 - Group K Fransa - National 3 - Group K ( Lig Maçı )
24/10/2020 18:30 - Saint-Pierre Milizac - Guipry-Messac
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
24/10/2020 18:00 MS Lorient 0-1 Marseille
Fransa National 2 - Group A Fransa - National 2 - Group A ( Lig Maçı )
24/10/2020 18:00 MS Saint-Malo 0-0 Granville
Fransa National 3 - Group F Fransa - National 3 - Group F ( Lig Maçı )
24/10/2020 18:00 - Colmar - Amnéville
24/10/2020 18:00 - Épernay - Sarre Union
24/10/2020 18:00 - Thaon - Illkirch Graffenstaden
Fransa National 3 - Group I Fransa - National 3 - Group I ( Lig Maçı )
24/10/2020 18:00 - Valenciennes II - Le Touquet
Fransa National 3 - Group L Fransa - National 3 - Group L ( Lig Maçı )
24/10/2020 18:00 - Ivry - Les Mureaux
Fransa National 2 - Group B Fransa - National 2 - Group B ( Lig Maçı )
24/10/2020 18:00 MS Gobelins 1-1 Haguenau
24/10/2020 18:00 - St Maur Lusitanos - Lens II
Fransa National 2 - Group C Fransa - National 2 - Group C ( Lig Maçı )
24/10/2020 18:00 MS Saint-Priest 2-2 Louhans-Cuiseaux
Fransa National 3 - Group I Fransa - National 3 - Group I ( Lig Maçı )
24/10/2020 17:30 - Olympique Marcquois - Boulogne II
Fransa National 3 - Group L Fransa - National 3 - Group L ( Lig Maçı )
24/10/2020 17:30 - Paris II - Blanc Mesnil
24/10/2020 17:30 - Créteil II - Meaux Academy
Fransa National 2 - Group A Fransa - National 2 - Group A ( Lig Maçı )
24/10/2020 17:00 MS Poissy 1-2 Sainte Geneviève
24/10/2020 17:00 MS Guingamp II 1-2 Versailles
Fransa National 3 - Group C Fransa - National 3 - Group C ( Lig Maçı )
24/10/2020 17:00 - Châteauroux II - Déols
Fransa National 3 - Group F Fransa - National 3 - Group F ( Lig Maçı )
24/10/2020 17:00 - Biesheim - Raon l'Etape
Fransa National 3 - Group H Fransa - National 3 - Group H ( Lig Maçı )
24/10/2020 17:00 - Castanet - Balma
24/10/2020 17:00 - Alberes Argelès - Montpellier II
24/10/2020 17:00 - Narbonne - Nîmes II
Fransa National 3 - Group K Fransa - National 3 - Group K ( Lig Maçı )
24/10/2020 17:00 - Rennes II - Plouzané
Fransa National 3 - Group L Fransa - National 3 - Group L ( Lig Maçı )
24/10/2020 17:00 - Drancy - Linas-Montlhery
24/10/2020 17:00 - Mantes 78 - Aubervilliers
Fransa National 2 - Group B Fransa - National 2 - Group B ( Lig Maçı )
24/10/2020 17:00 MS Schiltigheim 0-3 Belfort
Fransa National 2 - Group C Fransa - National 2 - Group C ( Lig Maçı )
24/10/2020 17:00 MS Olympique Lyonnais II 0-1 Andrézieux
Fransa National 2 - Group D Fransa - National 2 - Group D ( Lig Maçı )
24/10/2020 17:00 MS Colomiers 0-1 Beziers
24/10/2020 17:00 MS Nantes II 1-0 Chamalières
Fransa National 3 - Group H Fransa - National 3 - Group H ( Lig Maçı )
24/10/2020 16:30 - Rodez II - Muret
Fransa Ligue 2 Fransa - Ligue 2 ( Lig Maçı )
24/10/2020 16:00 MS Caen 1-0 Guingamp
Fransa National 3 - Group D Fransa - National 3 - Group D ( Lig Maçı )
24/10/2020 16:00 - Côte Bleue - Furiani-Agliani
24/10/2020 16:00 - Nice II - Rousset-Ste Victoire
Fransa National 3 - Group H Fransa - National 3 - Group H ( Lig Maçı )
24/10/2020 16:00 - Stade Beaucairois - Blagnac
24/10/2020 16:00 Ertelendi Agde - Toulouse II
Fransa National 3 - Group J Fransa - National 3 - Group J ( Lig Maçı )
24/10/2020 16:00 - Le Havre II - Dieppe
Fransa National 3 - Group L Fransa - National 3 - Group L ( Lig Maçı )
24/10/2020 16:00 - Les Ulis - Brétigny Foot
24/10/2020 16:00 - Racing Colombes 92 - PSG II
Fransa National 3 - Group D Fransa - National 3 - Group D ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:00 - Corte - Cannet Rocheville
24/10/2020 14:00 - Gallia Lucciana - Villefranche SJB
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
23/10/2020 22:00 MS Rennes 1-2 Angers
Fransa National Fransa - National ( Lig Maçı )
23/10/2020 21:00 MS Boulogne 2-2 Creteil
23/10/2020 21:00 Ertelendi RED Star FC 93 - Avranches
23/10/2020 21:00 MS Bastia 1-1 Orleans
23/10/2020 21:00 MS Bourg-en-bresse 01 1-1 Concarneau
23/10/2020 21:00 Ertelendi Annecy - Lyon Duchere
23/10/2020 21:00 Ertelendi Cholet - Bastia-Borgo
23/10/2020 21:00 Ertelendi Villefranche - Sète
Fransa National 2 - Group D Fransa - National 2 - Group D ( Lig Maçı )
23/10/2020 21:00 MS Bergerac 1-1 Canet Roussillon
Fransa National 2 - Group B Fransa - National 2 - Group B ( Lig Maçı )
23/10/2020 20:00 Ertelendi Sedan - Epinal
Fransa National Fransa - National ( Lig Maçı )
23/10/2020 19:00 Ertelendi Quevilly - Stade Briochin
Fransa National 2 - Group D Fransa - National 2 - Group D ( Lig Maçı )
22/10/2020 20:30 MS Angoulême 0-0 Romorantin
Fransa Ligue 2 Fransa - Ligue 2 ( Lig Maçı )
19/10/2020 21:45 MS Guingamp 2-0 Auxerre
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
18/10/2020 22:00 MS Lille 4-0 Lens
18/10/2020 18:00 MS Saint Etienne 1-3 Nice
18/10/2020 16:00 MS Angers 1-1 Metz
18/10/2020 16:00 MS Nantes 3-1 Stade Brestois 29
18/10/2020 16:00 MS Monaco 1-1 Montpellier
Fransa National 3 - Group L Fransa - National 3 - Group L ( Lig Maçı )
18/10/2020 16:00 - Les Mureaux - Mantes 78
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
18/10/2020 14:00 MS Strasbourg 2-3 Lyon
Fransa Feminine Division 1 Fransa - Feminine Division 1 ( Lig Maçı )
18/10/2020 13:45 MS Soyaux W 0-3 Paris Saint Germain W
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
17/10/2020 22:00 MS Marseille 3-1 Bordeaux
Fransa Ligue 2 Fransa - Ligue 2 ( Lig Maçı )
17/10/2020 20:00 MS Amiens 1-0 Grenoble
17/10/2020 20:00 MS LE Havre 1-1 Chateauroux
17/10/2020 20:00 MS Rodez 0-1 Estac Troyes
17/10/2020 20:00 MS Paris FC 1-0 PAU
17/10/2020 20:00 MS Ajaccio 0-1 Toulouse
17/10/2020 20:00 MS Nancy 2-1 Dunkerque
17/10/2020 20:00 MS Niort 3-0 Caen
Fransa National 3 - Group D Fransa - National 3 - Group D ( Lig Maçı )
17/10/2020 19:00 - Rousset-Ste Victoire - Villefranche SJB
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
17/10/2020 18:00 MS Reims 1-3 Lorient
Fransa National 3 - Group H Fransa - National 3 - Group H ( Lig Maçı )
17/10/2020 18:00 - Toulouse II - Blagnac
Fransa National 3 - Group I Fransa - National 3 - Group I ( Lig Maçı )
17/10/2020 17:00 - Valenciennes II - Croix Football IC
Fransa Ligue 2 Fransa - Ligue 2 ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:00 MS Valenciennes 0-0 Sochaux
Fransa National 3 - Group J Fransa - National 3 - Group J ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:00 - Le Havre II - Oissel
Fransa Feminine Division 1 Fransa - Feminine Division 1 ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:30 MS Dijon W 2-1 Le Havre W
17/10/2020 15:30 MS FC Fleury 91 W 1-1 Paris FC W
17/10/2020 15:30 MS Stade de Reims W 0-1 Montpellier W
17/10/2020 15:30 MS Issy W 3-1 Bordeaux W
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
16/10/2020 22:00 MS Nimes 0-4 Paris Saint Germain
Fransa Feminine Division 1 Fransa - Feminine Division 1 ( Lig Maçı )
16/10/2020 21:45 MS Lyon W 4-0 Guingamp W
Fransa Ligue 2 Fransa - Ligue 2 ( Lig Maçı )
16/10/2020 20:00 MS Chambly Thelle FC 0-3 Clermont Foot
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
16/10/2020 20:00 MS Dijon 1-1 Rennes
Fransa National Fransa - National ( Lig Maçı )
15/10/2020 21:00 MS Creteil 2-0 Bastia
Fransa National 3 - Group B Fransa - National 3 - Group B ( Lig Maçı )
14/10/2020 21:00 Ertelendi La Châtaigneraie - Challans
Fransa National 2 - Group C Fransa - National 2 - Group C ( Lig Maçı )
14/10/2020 21:00 MS Martigues 0-2 Toulon
14/10/2020 21:00 MS Olympique Marseille II 1-1 Saint-Priest
14/10/2020 19:00 MS Hyères 1-0 Grasse
14/10/2020 19:00 MS Marignane 1-2 Jura Sud Foot
Fransa National 3 - Group D Fransa - National 3 - Group D ( Lig Maçı )
14/10/2020 17:00 - Cannes - Furiani-Agliani
14/10/2020 17:00 - Corte - Côte Bleue
14/10/2020 16:00 - Gallia Lucciana - Athletico Marseille
Fransa National 2 - Group D Fransa - National 2 - Group D ( Lig Maçı )
14/10/2020 16:00 MS Angers SCO II 1-1 Le Puy Foot
Fransa National Fransa - National ( Lig Maçı )
13/10/2020 21:45 MS Concarneau 3-1 Le Mans
13/10/2020 21:00 MS Bastia-Borgo 0-1 Villefranche
13/10/2020 21:00 MS Orleans 1-1 RED Star FC 93
13/10/2020 21:00 MS Sète 1-0 Bourg-en-bresse 01
13/10/2020 21:00 MS Stade Briochin 1-0 Annecy
13/10/2020 20:00 MS Avranches 4-1 Quevilly
Fransa Feminine Division 1 Fransa - Feminine Division 1 ( Lig Maçı )
11/10/2020 18:00 MS Lyon W 2-0 Dijon W
Fransa National 3 - Group A Fransa - National 3 - Group A ( Lig Maçı )
11/10/2020 16:00 - Tartas-St Yaguen - Châtellerault
Fransa National 3 - Group C Fransa - National 3 - Group C ( Lig Maçı )
11/10/2020 16:00 - J3 Amilly - Vierzon
11/10/2020 16:00 - Châteauneuf-sur-Loire - Châteauroux II
Fransa National 3 - Group D Fransa - National 3 - Group D ( Lig Maçı )
11/10/2020 16:00 - Ajaccio II - Rousset-Ste Victoire
11/10/2020 16:00 - Villefranche SJB - Marseille Endoume
Fransa National 3 - Group E Fransa - National 3 - Group E ( Lig Maçı )
11/10/2020 16:00 - Valdahon Vercel - Besançon
Fransa National 3 - Group H Fransa - National 3 - Group H ( Lig Maçı )
11/10/2020 16:00 MS Montpellier II 2-0 Narbonne
Fransa National 3 - Group I Fransa - National 3 - Group I ( Lig Maçı )
11/10/2020 16:00 - Wasquehal - Amiens SC II
11/10/2020 16:00 MS Boulogne II 1-6 Chantilly
Fransa National 3 - Group L Fransa - National 3 - Group L ( Lig Maçı )
11/10/2020 16:00 - Brétigny Foot - Racing Colombes 92
Fransa National 3 - Group M Fransa - National 3 - Group M ( Lig Maçı )
11/10/2020 16:00 - Saint-Étienne II - Velay
Fransa Feminine Division 1 Fransa - Feminine Division 1 ( Lig Maçı )
10/10/2020 21:45 MS Paris Saint Germain W 4-0 Montpellier W
Fransa National 3 - Group A Fransa - National 3 - Group A ( Lig Maçı )
10/10/2020 20:00 MS Cognac 0-5 Stade Bordelais
10/10/2020 20:00 MS Bressuire 1-0 CA Neuville
10/10/2020 20:00 MS Anglet Genets 1-3 Lège-Cap-Ferret
10/10/2020 20:00 MS Poitiers 2-0 Bayonne
Fransa National 3 - Group B Fransa - National 3 - Group B ( Lig Maçı )
10/10/2020 20:00 - Sautron - Le Mans II
Fransa National 3 - Group C Fransa - National 3 - Group C ( Lig Maçı )
10/10/2020 20:00 MS Montlouis 2-1 Saint-Jean-le-Blanc
Fransa National 3 - Group H Fransa - National 3 - Group H ( Lig Maçı )
10/10/2020 20:00 - Olympique d'Alès - Agde
10/10/2020 20:00 MS Muret 1-1 Alberes Argelès
Fransa National 2 - Group D Fransa - National 2 - Group D ( Lig Maçı )
10/10/2020 20:00 MS Bourges 18 5-0 Angoulême
Fransa National 2 - Group A Fransa - National 2 - Group A ( Lig Maçı )
10/10/2020 19:30 MS Stade Plabennec 4-3 Poissy
10/10/2020 19:30 MS Vannes 0-0 Caen II
Fransa National 3 - Group B Fransa - National 3 - Group B ( Lig Maçı )
10/10/2020 19:30 - Vendée Fontenay - Changé
Fransa National 3 - Group C Fransa - National 3 - Group C ( Lig Maçı )
10/10/2020 19:30 MS Avoine OCC 0-1 Ouest Tourangeau
Fransa National 3 - Group H Fransa - National 3 - Group H ( Lig Maçı )
10/10/2020 19:30 MS Balma 3-1 Fabrègues
Fransa National 3 - Group J Fransa - National 3 - Group J ( Lig Maçı )
10/10/2020 19:30 MS Dives-Cabourg 1-0 Quevilly II
10/10/2020 19:30 MS Évreux 27 1-0 Avranches II
Fransa National 3 - Group K Fransa - National 3 - Group K ( Lig Maçı )
10/10/2020 19:30 - Plouzané - Stade Briochin II
Fransa National 3 - Group M Fransa - National 3 - Group M ( Lig Maçı )
10/10/2020 19:30 MS Moulins Football 0-2 Limonest
Fransa National 2 - Group A Fransa - National 2 - Group A ( Lig Maçı )
10/10/2020 19:00 MS Rouen 1-1 Guingamp II
10/10/2020 19:00 MS Sainte Geneviève 3-1 Blois
10/10/2020 19:00 MS Châteaubriant 0-0 St-Pryvé St-Hilaire
10/10/2020 19:00 MS Granville 0-0 Fleury 91
Fransa National 3 - Group A Fransa - National 3 - Group A ( Lig Maçı )
10/10/2020 19:00 Ertelendi Bordeaux II - Libourne
10/10/2020 19:00 MS Chauvigny 0-0 Niort II
Fransa National 3 - Group B Fransa - National 3 - Group B ( Lig Maçı )
10/10/2020 19:00 - Challans - USSA Vertou
10/10/2020 19:00 - La Châtaigneraie - La Roche sur Yon
10/10/2020 19:00 - St-Philbert Gd Lieu - Pouzauges Réaumur
10/10/2020 19:00 - Laval II - Saumur
10/10/2020 19:00 - Le Poiré sur Vie - Sablé
Fransa National 3 - Group C Fransa - National 3 - Group C ( Lig Maçı )
10/10/2020 19:00 MS Tours 1-2 C' Chartres II
10/10/2020 19:00 MS Orléans II 4-2 Déols
Fransa National 3 - Group D Fransa - National 3 - Group D ( Lig Maçı )
10/10/2020 19:00 - Cannet Rocheville - Cannes
10/10/2020 19:00 - Athletico Marseille - Côte Bleue
Fransa National 3 - Group E Fransa - National 3 - Group E ( Lig Maçı )
10/10/2020 19:00 MS Besançon 1-1 Dijon II
10/10/2020 19:00 - Morteau Montlebon - Pontarlier
10/10/2020 19:00 Ertelendi Grandvillars - Selongey
10/10/2020 19:00 MS Gueugnon 3-2 Sochaux II
Fransa National 3 - Group F Fransa - National 3 - Group F ( Lig Maçı )
10/10/2020 19:00 - Sarre Union - Troyes II
10/10/2020 19:00 - Mulhouse - Colmar
10/10/2020 19:00 - Saint-Louis Neuweg - Illkirch Graffenstaden
10/10/2020 19:00 - Amnéville - Biesheim
Fransa National 3 - Group H Fransa - National 3 - Group H ( Lig Maçı )
10/10/2020 19:00 - Nîmes II - Castanet
Fransa National 3 - Group I Fransa - National 3 - Group I ( Lig Maçı )
10/10/2020 19:00 MS Amiens AC 0-1 Olympique Marcquois
10/10/2020 19:00 Ertelendi Feignies-Aulnoye - Valenciennes II
10/10/2020 19:00 MS Croix Football IC 1-1 Saint-Omer
10/10/2020 19:00 MS Lille II 3-1 US Maubeuge
Fransa National 3 - Group J Fransa - National 3 - Group J ( Lig Maçı )
10/10/2020 19:00 MS AG Caennaise 2-0 Vire
10/10/2020 19:00 MS Bayeux 2-2 Oissel
10/10/2020 19:00 MS Cherbourg 1-1 Alençon
10/10/2020 19:00 MS Dieppe 0-0 Saint-Lô Manche
Fransa National 3 - Group K Fransa - National 3 - Group K ( Lig Maçı )
10/10/2020 19:00 - TA Rennes - Brest II
10/10/2020 19:00 - Drapeau Fougères - Saint-Pierre Milizac
10/10/2020 19:00 - Dinan Léhon - Pontivy GSI
10/10/2020 19:00 - Guipry-Messac - Lannion
10/10/2020 19:00 - Stade Pontivy - Vitré
10/10/2020 19:00 - Saint-Colomban Locminé - Rennes II
Fransa National 3 - Group L Fransa - National 3 - Group L ( Lig Maçı )
10/10/2020 19:00 - Meaux Academy - Linas-Montlhery
10/10/2020 19:00 MS Blanc Mesnil 1-0 Ivry
10/10/2020 19:00 - PSG II - Créteil II
Fransa National 3 - Group M Fransa - National 3 - Group M ( Lig Maçı )
10/10/2020 19:00 MS Montluçon 1-3 Lyon Duchère II
10/10/2020 19:00 MS Aurillac Arpajon 3-2 Ain Sud
10/10/2020 19:00 - Vaulx - Thonon Évian
10/10/2020 19:00 MS Clermont II 1-2 Bourgoin-Jallieu
Fransa National 2 - Group B Fransa - National 2 - Group B ( Lig Maçı )
10/10/2020 19:00 MS Belfort 0-0 Olympique St Quentin
10/10/2020 19:00 MS Lens II 3-2 Reims II
10/10/2020 19:00 MS Beauvais 4-1 Auxerre II
Fransa National 2 - Group C Fransa - National 2 - Group C ( Lig Maçı )
10/10/2020 19:00 MS Martigues 3-1 Chasselay MDA
10/10/2020 19:00 MS Louhans-Cuiseaux 4-1 Olympique Marseille II
10/10/2020 19:00 MS Toulon 4-1 Marignane
10/10/2020 19:00 MS Aubagne 0-0 Fréjus St-Raphaël
10/10/2020 19:00 MS Rumilly Vallières 2-4 Saint-Priest
10/10/2020 19:00 MS Grasse 3-0 Olympique Lyonnais II
Fransa National 2 - Group D Fransa - National 2 - Group D ( Lig Maçı )
10/10/2020 19:00 MS Le Puy Foot 4-1 Mont-de-Marsan
10/10/2020 19:00 Ertelendi Romorantin - Bergerac
10/10/2020 19:00 MS Trélissac 1-1 Bourges Foot
10/10/2020 19:00 MS Canet Roussillon 0-0 Moulins-Yzeure Foot 03
Fransa National 2 - Group A Fransa - National 2 - Group A ( Lig Maçı )
10/10/2020 18:00 MS Lorient II 1-1 Saint-Malo
Fransa National 3 - Group F Fransa - National 3 - Group F ( Lig Maçı )
10/10/2020 18:00 - Raon l'Etape - Épernay
10/10/2020 18:00 - Strasbourg II - Prix-lès-Mézières
Fransa National 3 - Group I Fransa - National 3 - Group I ( Lig Maçı )
10/10/2020 18:00 MS Le Touquet 1-2 Vimy
Fransa National 2 - Group B Fransa - National 2 - Group B ( Lig Maçı )
10/10/2020 18:00 MS Entente S St Gratien 0-1 Bobigny
10/10/2020 18:00 MS Epinal 0-2 Gobelins
Fransa National 2 - Group C Fransa - National 2 - Group C ( Lig Maçı )
10/10/2020 18:00 MS Andrézieux 5-0 Hyères
Fransa National 3 - Group L Fransa - National 3 - Group L ( Lig Maçı )
10/10/2020 17:30 MS Paris II 2-2 Drancy
Fransa National 3 - Group C Fransa - National 3 - Group C ( Lig Maçı )
10/10/2020 17:00 MS Saran Municipal 3-2 Montargis
Fransa National 3 - Group D Fransa - National 3 - Group D ( Lig Maçı )
10/10/2020 17:00 - Istres - Gallia Lucciana
10/10/2020 17:00 - Furiani-Agliani - Corte
Fransa National 3 - Group E Fransa - National 3 - Group E ( Lig Maçı )
10/10/2020 17:00 MS Saint-Apollinaire 2-2 Jura Dolois
Fransa National 3 - Group F Fransa - National 3 - Group F ( Lig Maçı )
10/10/2020 17:00 - Nancy II - Thaon
Fransa National 3 - Group H Fransa - National 3 - Group H ( Lig Maçı )
10/10/2020 17:00 MS Rodez II 1-1 Stade Beaucairois
Fransa National 3 - Group J Fransa - National 3 - Group J ( Lig Maçı )
10/10/2020 17:00 Ertelendi Romilly-Pt St Pierre - Le Havre II
Fransa National 3 - Group L Fransa - National 3 - Group L ( Lig Maçı )
10/10/2020 17:00 MS Aubervilliers 0-1 Les Ulis
Fransa National 2 - Group B Fransa - National 2 - Group B ( Lig Maçı )
10/10/2020 17:00 MS Haguenau 1-1 Schiltigheim
Fransa National 2 - Group C Fransa - National 2 - Group C ( Lig Maçı )
10/10/2020 17:00 MS Monaco II 3-3 Jura Sud Foot
Fransa National 2 - Group A Fransa - National 2 - Group A ( Lig Maçı )
10/10/2020 16:00 MS Versailles 1-3 C' Chartres
Fransa National 3 - Group D Fransa - National 3 - Group D ( Lig Maçı )
10/10/2020 16:00 - Mandelieu LN - Nice II
Fransa National 3 - Group M Fransa - National 3 - Group M ( Lig Maçı )
10/10/2020 16:00 MS Hauts Lyonnais 4-3 Chambéry
Fransa Feminine Division 1 Fransa - Feminine Division 1 ( Lig Maçı )
10/10/2020 15:30 MS Bordeaux W 6-1 FC Fleury 91 W
10/10/2020 15:30 MS Le Havre W 0-1 Stade de Reims W
10/10/2020 15:30 MS Guingamp W 3-0 Soyaux W
10/10/2020 15:30 MS Paris FC W 5-0 Issy W
Fransa National Fransa - National ( Lig Maçı )
09/10/2020 21:00 MS Lyon Duchere 1-2 Bastia-Borgo
09/10/2020 21:00 MS Boulogne 1-1 Concarneau
09/10/2020 21:00 MS Le Mans 1-1 Sète
09/10/2020 21:00 MS Quevilly 3-1 Orleans
09/10/2020 21:00 MS Cholet 5-4 Stade Briochin
09/10/2020 21:00 MS RED Star FC 93 1-0 Creteil
09/10/2020 21:00 MS Bourg-en-bresse 01 1-0 Villefranche
09/10/2020 21:00 MS Avranches 1-3 Annecy
Fransa National 2 - Group D Fransa - National 2 - Group D ( Lig Maçı )
09/10/2020 20:00 MS Beziers 0-0 Nantes II
Fransa National 2 - Group A Fransa - National 2 - Group A ( Lig Maçı )
07/10/2020 19:00 MS Châteaubriant 2-0 Poissy
Fransa National Fransa - National ( Lig Maçı )
05/10/2020 21:45 MS Orleans 6-1 Annecy
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
04/10/2020 22:00 MS Lyon 1-1 Marseille
04/10/2020 18:00 MS Rennes 2-2 Reims
04/10/2020 16:00 MS Bordeaux 3-0 Dijon
04/10/2020 16:00 MS Strasbourg 0-3 Lille
04/10/2020 16:00 MS Stade Brestois 29 1-0 Monaco
04/10/2020 16:00 MS Metz 3-1 Lorient
Fransa Feminine Division 1 Fransa - Feminine Division 1 ( Lig Maçı )
04/10/2020 16:00 MS Dijon W 0-3 Paris Saint Germain W
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
04/10/2020 14:00 MS Montpellier 0-1 Nimes
03/10/2020 22:00 MS Nice 2-1 Nantes
Fransa Ligue 2 Fransa - Ligue 2 ( Lig Maçı )
03/10/2020 20:00 MS Paris FC 3-0 LE Havre
03/10/2020 20:00 MS Dunkerque 1-0 Guingamp
03/10/2020 20:00 MS Sochaux 3-2 Chambly Thelle FC
03/10/2020 20:00 MS Clermont Foot 3-0 Rodez
03/10/2020 20:00 MS Auxerre 5-1 Ajaccio
03/10/2020 20:00 MS Grenoble 2-0 Valenciennes
03/10/2020 20:00 MS PAU 1-1 Nancy
03/10/2020 20:00 MS Chateauroux 2-0 Niort
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
03/10/2020 18:00 MS Lens 2-0 Saint Etienne
Fransa Ligue 2 Fransa - Ligue 2 ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:30 MS Caen 1-0 Amiens
03/10/2020 16:00 MS Toulouse 0-0 Estac Troyes
Fransa Feminine Division 1 Fransa - Feminine Division 1 ( Lig Maçı )
03/10/2020 15:30 MS Montpellier W 2-1 Paris FC W
03/10/2020 15:30 MS Bordeaux W 1-0 Guingamp W
03/10/2020 15:30 MS Stade de Reims W 7-1 Issy W
Fransa National 3 - Group D Fransa - National 3 - Group D ( Lig Maçı )
03/10/2020 15:00 - Nice II - Ajaccio II
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
02/10/2020 22:00 MS Paris Saint Germain 6-1 Angers
Fransa National Fransa - National ( Lig Maçı )
02/10/2020 21:00 MS Bastia-Borgo 1-1 Bourg-en-bresse 01
02/10/2020 21:00 MS Stade Briochin 1-1 Lyon Duchere
02/10/2020 21:00 MS Avranches 3-1 Cholet
02/10/2020 21:00 MS Villefranche 0-1 Le Mans
02/10/2020 21:00 MS Creteil 1-3 Quevilly
02/10/2020 21:00 MS Sète 4-0 Boulogne
02/10/2020 21:00 MS Concarneau 1-1 Bastia
02/10/2020 21:00 MS Laval 1-2 RED Star FC 93
Fransa Feminine Division 1 Fransa - Feminine Division 1 ( Lig Maçı )
02/10/2020 19:30 MS Le Havre W 0-1 Soyaux W
02/10/2020 19:30 MS FC Fleury 91 W 0-3 Lyon W
Fransa National 3 - Group D Fransa - National 3 - Group D ( Lig Maçı )
30/09/2020 21:00 - Athletico Marseille - Marseille Endoume
30/09/2020 21:00 - Istres - Rousset-Ste Victoire
Fransa National 3 - Group L Fransa - National 3 - Group L ( Lig Maçı )
30/09/2020 21:00 - Les Ulis - Paris II
Fransa National 2 - Group C Fransa - National 2 - Group C ( Lig Maçı )
30/09/2020 21:00 MS Toulon 2-1 Olympique Marseille II
30/09/2020 21:00 MS Jura Sud Foot 1-1 Saint-Priest
Fransa National 2 - Group D Fransa - National 2 - Group D ( Lig Maçı )
30/09/2020 21:00 MS Bourges 18 0-1 Le Puy Foot
Fransa Ligue 2 Fransa - Ligue 2 ( Lig Maçı )
30/09/2020 20:00 MS Ajaccio 1-0 Dunkerque
Fransa National 2 - Group C Fransa - National 2 - Group C ( Lig Maçı )
30/09/2020 20:00 MS Andrézieux 2-0 Monaco II
Fransa National 3 - Group D Fransa - National 3 - Group D ( Lig Maçı )
30/09/2020 17:00 - Côte Bleue - Cannes
Fransa National Fransa - National ( Lig Maçı )
29/09/2020 21:00 MS Orleans 3-1 Avranches
29/09/2020 21:00 MS Bourg-en-bresse 01 1-0 Annecy
29/09/2020 21:00 MS Concarneau 0-1 Cholet
29/09/2020 19:45 MS Quevilly 2-0 Sète
Fransa Ligue 2 Fransa - Ligue 2 ( Lig Maçı )
28/09/2020 21:45 MS Estac Troyes 1-0 Clermont Foot
Fransa National Fransa - National ( Lig Maçı )
28/09/2020 19:45 MS Boulogne 0-0 Villefranche
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
27/09/2020 22:00 MS Reims 0-2 Paris Saint Germain
Fransa Feminine Division 1 Fransa - Feminine Division 1 ( Lig Maçı )
27/09/2020 22:00 MS Lyon W 2-1 Bordeaux W
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
27/09/2020 18:00 MS Lorient 1-1 Lyon
Fransa National 3 - Group K Fransa - National 3 - Group K ( Lig Maçı )
27/09/2020 16:30 - Stade Briochin II - Saint-Colomban Locminé
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
27/09/2020 16:00 MS Angers 3-2 Stade Brestois 29
27/09/2020 16:00 MS Monaco 3-2 Strasbourg
27/09/2020 16:00 MS Nimes 1-1 Lens
27/09/2020 16:00 MS Dijon 2-2 Montpellier
Fransa National 3 - Group A Fransa - National 3 - Group A ( Lig Maçı )
27/09/2020 16:00 - Niort II - Tartas-St Yaguen
Fransa National 3 - Group C Fransa - National 3 - Group C ( Lig Maçı )
27/09/2020 16:00 - Saint-Jean-le-Blanc - Saran Municipal
27/09/2020 16:00 - C' Chartres II - Orléans II
Fransa National 3 - Group D Fransa - National 3 - Group D ( Lig Maçı )
27/09/2020 16:00 - Corte - Athletico Marseille
Fransa National 3 - Group F Fransa - National 3 - Group F ( Lig Maçı )
27/09/2020 16:00 - Prix-lès-Mézières - Nancy II
Fransa National 3 - Group I Fransa - National 3 - Group I ( Lig Maçı )
27/09/2020 16:00 - Chantilly - Amiens AC
Fransa National 3 - Group M Fransa - National 3 - Group M ( Lig Maçı )
27/09/2020 16:00 - Thonon Évian - Aurillac Arpajon
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
27/09/2020 14:00 MS Bordeaux 0-0 Nice
26/09/2020 22:00 MS Marseille 1-1 Metz
Fransa National 3 - Group I Fransa - National 3 - Group I ( Lig Maçı )
26/09/2020 21:00 - Olympique Marcquois - Lille II
Fransa Ligue 2 Fransa - Ligue 2 ( Lig Maçı )
26/09/2020 20:00 MS Chambly Thelle FC 2-1 Chateauroux
26/09/2020 20:00 MS Ajaccio 1-1 Sochaux
26/09/2020 20:00 MS Niort 2-2 Paris FC
26/09/2020 20:00 MS Valenciennes 1-0 Caen
26/09/2020 20:00 MS Guingamp 1-0 Grenoble
26/09/2020 20:00 MS Amiens 0-0 PAU
26/09/2020 20:00 MS Nancy 0-1 LE Havre
26/09/2020 20:00 MS Rodez 2-1 Dunkerque
Fransa National 2 - Group A Fransa - National 2 - Group A ( Lig Maçı )
26/09/2020 20:00 MS Guingamp II 2-2 Blois
Fransa National 3 - Group A Fransa - National 3 - Group A ( Lig Maçı )
26/09/2020 20:00 - Châtellerault - Anglet Genets
26/09/2020 20:00 - Libourne - Bressuire
26/09/2020 20:00 - Lège-Cap-Ferret - Cognac
26/09/2020 20:00 - Stade Bordelais - Bordeaux II
Fransa National 3 - Group C Fransa - National 3 - Group C ( Lig Maçı )
26/09/2020 20:00 - Déols - Châteauneuf-sur-Loire
Fransa National 3 - Group H Fransa - National 3 - Group H ( Lig Maçı )
26/09/2020 20:00 - Alberes Argelès - Rodez II
26/09/2020 20:00 - Stade Beaucairois - Toulouse II
Fransa National 3 - Group I Fransa - National 3 - Group I ( Lig Maçı )
26/09/2020 20:00 - Saint-Omer - Wasquehal
Fransa National 2 - Group D Fransa - National 2 - Group D ( Lig Maçı )
26/09/2020 20:00 MS Mont-de-Marsan 0-3 Trélissac
Fransa National 2 - Group A Fransa - National 2 - Group A ( Lig Maçı )
26/09/2020 19:30 MS Stade Plabennec 0-1 Sainte Geneviève
Fransa National 3 - Group B Fransa - National 3 - Group B ( Lig Maçı )
26/09/2020 19:30 - Saumur - Challans
26/09/2020 19:30 - Pouzauges Réaumur - Le Poiré sur Vie
Fransa National 3 - Group C Fransa - National 3 - Group C ( Lig Maçı )
26/09/2020 19:30 - Vierzon - Avoine OCC
Fransa National 3 - Group H Fransa - National 3 - Group H ( Lig Maçı )
26/09/2020 19:30 - Castanet - Montpellier II
Fransa National 2 - Group A Fransa - National 2 - Group A ( Lig Maçı )
26/09/2020 19:00 MS C' Chartres 0-0 Rouen
26/09/2020 19:00 MS Poissy 0-2 Vannes
26/09/2020 19:00 MS St-Pryvé St-Hilaire 1-0 Granville
26/09/2020 19:00 MS Fleury 91 0-0 Lorient II
26/09/2020 19:00 MS Saint-Malo 2-1 Versailles
Fransa National 3 - Group A Fransa - National 3 - Group A ( Lig Maçı )
26/09/2020 19:00 - CA Neuville - Poitiers
26/09/2020 19:00 - Bayonne - Chauvigny
Fransa National 3 - Group B Fransa - National 3 - Group B ( Lig Maçı )
26/09/2020 19:00 - Changé - St-Philbert Gd Lieu
26/09/2020 19:00 - Sablé - La Châtaigneraie
26/09/2020 19:00 - USSA Vertou - Sautron
26/09/2020 19:00 - Le Mans II - Vendée Fontenay
26/09/2020 19:00 - La Roche sur Yon - Laval II
Fransa National 3 - Group C Fransa - National 3 - Group C ( Lig Maçı )
26/09/2020 19:00 - Montargis - J3 Amilly
26/09/2020 19:00 - Ouest Tourangeau - Tours
Fransa National 3 - Group D Fransa - National 3 - Group D ( Lig Maçı )
26/09/2020 19:00 - Marseille Endoume - Istres
Fransa National 3 - Group E Fransa - National 3 - Group E ( Lig Maçı )
26/09/2020 19:00 - Pontarlier - Paron
26/09/2020 19:00 - Dijon II - Valdahon Vercel
26/09/2020 19:00 - Jura Dolois - Morteau Montlebon
26/09/2020 19:00 - Besançon - Gueugnon
26/09/2020 19:00 - Montceau - Grandvillars
Fransa National 3 - Group F Fransa - National 3 - Group F ( Lig Maçı )
26/09/2020 19:00 - Illkirch Graffenstaden - Sarre Union
Fransa National 3 - Group H Fransa - National 3 - Group H ( Lig Maçı )
26/09/2020 19:00 - Blagnac - Olympique d'Alès
26/09/2020 19:00 - Narbonne - Muret
26/09/2020 19:00 - Agde - Balma
Fransa National 3 - Group I Fransa - National 3 - Group I ( Lig Maçı )
26/09/2020 19:00 - US Maubeuge - Le Touquet
Fransa National 3 - Group J Fransa - National 3 - Group J ( Lig Maçı )
26/09/2020 19:00 - Avranches II - Bayeux
26/09/2020 19:00 - Oissel - Dieppe
26/09/2020 19:00 - Saint-Lô Manche - Romilly-Pt St Pierre
26/09/2020 19:00 - Alençon - Évreux 27
26/09/2020 19:00 - Vire - Cherbourg
26/09/2020 19:00 - Quevilly II - AG Caennaise
Fransa National 3 - Group K Fransa - National 3 - Group K ( Lig Maçı )
26/09/2020 19:00 - Lannion - Drapeau Fougères
26/09/2020 19:00 - Vitré - Plouzané
26/09/2020 19:00 - Rennes II - Guipry-Messac
26/09/2020 19:00 - Dinan Léhon - Stade Pontivy
26/09/2020 19:00 - Pontivy GSI - Brest II
Fransa National 3 - Group L Fransa - National 3 - Group L ( Lig Maçı )
26/09/2020 19:00 - Créteil II - Brétigny Foot
26/09/2020 19:00 - Ivry - Paris II
26/09/2020 19:00 - Drancy - Meaux Academy
26/09/2020 19:00 - Linas-Montlhery - PSG II
Fransa National 3 - Group M Fransa - National 3 - Group M ( Lig Maçı )
26/09/2020 19:00 - Limonest - Vaulx
26/09/2020 19:00 - Lyon Duchère II - Saint-Étienne II
26/09/2020 19:00 - Bourgoin-Jallieu - Moulins Football
26/09/2020 19:00 - Chambéry - Montluçon
26/09/2020 19:00 - Ain Sud - Hauts Lyonnais
Fransa National 2 - Group B Fransa - National 2 - Group B ( Lig Maçı )
26/09/2020 19:00 MS Sedan 1-1 Beauvais
26/09/2020 19:00 MS Olympique St Quentin 1-1 Haguenau
26/09/2020 19:00 MS Bobigny 1-0 Belfort
26/09/2020 19:00 MS St Maur Lusitanos 3-0 Entente S St Gratien
26/09/2020 19:00 MS Metz II 3-0 Lens II
Fransa National 2 - Group C Fransa - National 2 - Group C ( Lig Maçı )
26/09/2020 19:00 MS Olympique Lyonnais II 3-2 Aubagne
26/09/2020 19:00 MS Fréjus St-Raphaël 2-0 Louhans-Cuiseaux
26/09/2020 19:00 MS Chasselay MDA 6-1 Monaco II
26/09/2020 19:00 MS Saint-Priest 3-3 Marignane
26/09/2020 19:00 Ertelendi Olympique Marseille II - Rumilly Vallières
Fransa National 2 - Group D Fransa - National 2 - Group D ( Lig Maçı )
26/09/2020 19:00 MS Bourges Foot 0-2 Moulins-Yzeure Foot 03
26/09/2020 19:00 MS Nantes II 1-1 Les Herbiers
26/09/2020 19:00 MS Angers SCO II 1-1 Beziers
26/09/2020 19:00 MS Bergerac 3-0 Bourges 18
26/09/2020 19:00 MS Colomiers 0-0 Le Puy Foot
26/09/2020 19:00 MS Romorantin 4-1 Canet Roussillon
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
26/09/2020 18:00 MS Saint Etienne 0-3 Rennes
Fransa National 3 - Group F Fransa - National 3 - Group F ( Lig Maçı )
26/09/2020 18:00 - Colmar - Strasbourg II
26/09/2020 18:00 - Épernay - Amnéville
26/09/2020 18:00 - Thaon - Saint-Louis Neuweg
Fransa National 3 - Group I Fransa - National 3 - Group I ( Lig Maçı )
26/09/2020 18:00 - Boulogne II - Amiens SC II
Fransa National 3 - Group K Fransa - National 3 - Group K ( Lig Maçı )
26/09/2020 18:00 - Saint-Pierre Milizac - TA Rennes
Fransa National 3 - Group L Fransa - National 3 - Group L ( Lig Maçı )
26/09/2020 18:00 - Mantes 78 - Blanc Mesnil
Fransa National 2 - Group B Fransa - National 2 - Group B ( Lig Maçı )
26/09/2020 18:00 MS Gobelins 1-0 Gazelec FC Ajaccio
Fransa National 3 - Group E Fransa - National 3 - Group E ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:30 - Selongey - Besançon
Fransa National 3 - Group H Fransa - National 3 - Group H ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:30 - Fabrègues - Nîmes II
Fransa National 2 - Group A Fransa - National 2 - Group A ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:00 MS Caen II 2-0 Châteaubriant
Fransa National 3 - Group C Fransa - National 3 - Group C ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:00 - Châteauroux II - Montlouis
Fransa National 3 - Group E Fransa - National 3 - Group E ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:00 - Sochaux II - Saint-Apollinaire
Fransa National 3 - Group F Fransa - National 3 - Group F ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:00 - Biesheim - Mulhouse
26/09/2020 17:00 - Troyes II - Raon l'Etape
Fransa National 3 - Group M Fransa - National 3 - Group M ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:00 - Velay - Clermont II
Fransa National 2 - Group B Fransa - National 2 - Group B ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:00 MS Auxerre II 2-1 Reims II
Fransa Ligue 2 Fransa - Ligue 2 ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:00 MS Toulouse 3-1 Auxerre
Fransa National 3 - Group D Fransa - National 3 - Group D ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:00 - Côte Bleue - Mandelieu LN
Fransa National 3 - Group I Fransa - National 3 - Group I ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:00 - Vimy - Feignies-Aulnoye
Fransa National 3 - Group J Fransa - National 3 - Group J ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:00 - Le Havre II - Dives-Cabourg
Fransa National 3 - Group L Fransa - National 3 - Group L ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:00 - Racing Colombes 92 - Aubervilliers
26/09/2020 16:00 - Les Ulis - Les Mureaux
Fransa Feminine Division 1 Fransa - Feminine Division 1 ( Lig Maçı )
26/09/2020 15:30 MS Soyaux W 1-4 Montpellier W
26/09/2020 15:30 MS Issy W 0-1 FC Fleury 91 W
26/09/2020 15:30 MS Paris FC W 1-1 Le Havre W
26/09/2020 15:30 MS Guingamp W 1-2 Dijon W
Fransa National 3 - Group D Fransa - National 3 - Group D ( Lig Maçı )
26/09/2020 14:00 - Gallia Lucciana - Cannet Rocheville
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
25/09/2020 22:00 MS Lille 2-0 Nantes
Fransa National Fransa - National ( Lig Maçı )
25/09/2020 21:00 MS Le Mans 1-0 Bourg-en-bresse 01
25/09/2020 21:00 MS Quevilly 0-0 Laval
25/09/2020 21:00 MS Stade Briochin 2-1 Bastia-Borgo
25/09/2020 21:00 MS Cholet 2-1 Orleans
25/09/2020 21:00 MS Annecy 0-0 Creteil
25/09/2020 21:00 MS Lyon Duchere 0-0 Avranches
25/09/2020 21:00 MS RED Star FC 93 2-0 Concarneau
Fransa National 2 - Group C Fransa - National 2 - Group C ( Lig Maçı )
25/09/2020 21:00 MS Jura Sud Foot 2-3 Andrézieux
Fransa National 2 - Group D Fransa - National 2 - Group D ( Lig Maçı )
25/09/2020 21:00 MS Angoulême 0-2 Chamalières
Fransa Feminine Division 1 Fransa - Feminine Division 1 ( Lig Maçı )
25/09/2020 19:30 MS Paris Saint Germain W 4-0 Stade de Reims W
Fransa National 2 - Group B Fransa - National 2 - Group B ( Lig Maçı )
25/09/2020 19:00 MS Schiltigheim 1-2 Epinal
Fransa Ligue 2 Fransa - Ligue 2 ( Lig Maçı )
21/09/2020 21:45 MS Auxerre 2-1 Estac Troyes
Fransa National Fransa - National ( Lig Maçı )
21/09/2020 21:45 MS Laval 2-1 Annecy
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
20/09/2020 22:00 MS Marseille 1-1 Lille
20/09/2020 18:00 MS Nantes 2-2 Saint Etienne
20/09/2020 16:00 MS Metz 2-1 Reims
20/09/2020 16:00 MS Strasbourg 1-0 Dijon
20/09/2020 16:00 MS Stade Brestois 29 3-2 Lorient
20/09/2020 16:00 MS Montpellier 4-1 Angers
20/09/2020 14:00 MS Nice 0-3 Paris Saint Germain
19/09/2020 22:00 MS Rennes 2-1 Monaco
Fransa Ligue 2 Fransa - Ligue 2 ( Lig Maçı )
19/09/2020 20:00 MS LE Havre 0-1 Niort
19/09/2020 20:00 MS Caen 0-0 Chambly Thelle FC
19/09/2020 20:00 MS Grenoble 2-0 Ajaccio
19/09/2020 20:00 MS Sochaux 2-2 Rodez
19/09/2020 20:00 MS Paris FC 0-2 Nancy
19/09/2020 20:00 MS Chateauroux 0-0 Amiens
19/09/2020 20:00 MS Dunkerque 1-0 Valenciennes
19/09/2020 20:00 MS PAU 0-1 Guingamp
Fransa National 2 - Group A Fransa - National 2 - Group A ( Lig Maçı )
19/09/2020 19:30 MS Vannes 1-2 Stade Plabennec
Fransa National 2 - Group D Fransa - National 2 - Group D ( Lig Maçı )
19/09/2020 19:30 MS Chamalières 0-0 Bergerac
19/09/2020 19:30 MS Moulins-Yzeure Foot 03 0-0 Mont-de-Marsan
Fransa National 2 - Group A Fransa - National 2 - Group A ( Lig Maçı )
19/09/2020 19:00 MS Granville 1-0 Caen II
19/09/2020 19:00 MS Sainte Geneviève 0-0 Guingamp II
19/09/2020 19:00 MS Blois 2-0 C' Chartres
19/09/2020 19:00 MS Rouen 1-0 Saint-Malo
Fransa National 2 - Group B Fransa - National 2 - Group B ( Lig Maçı )
19/09/2020 19:00 MS Beauvais 0-0 Gobelins
19/09/2020 19:00 MS Lens II 2-2 Auxerre II
19/09/2020 19:00 MS Epinal 2-1 Olympique St Quentin
19/09/2020 19:00 MS Reims II 0-0 Sedan
Fransa National 2 - Group C Fransa - National 2 - Group C ( Lig Maçı )
19/09/2020 19:00 MS Andrézieux 1-1 Chasselay MDA
19/09/2020 19:00 MS Rumilly Vallières 1-0 Fréjus St-Raphaël
19/09/2020 19:00 MS Marignane 0-0 Olympique Marseille II
19/09/2020 19:00 MS Toulon 3-0 Saint-Priest
19/09/2020 19:00 MS Hyères 1-2 Aubagne
19/09/2020 19:00 MS Louhans-Cuiseaux 2-2 Olympique Lyonnais II
19/09/2020 19:00 MS Grasse 1-4 Jura Sud Foot
19/09/2020 19:00 MS Monaco II 0-3 Martigues
Fransa National 2 - Group D Fransa - National 2 - Group D ( Lig Maçı )
19/09/2020 19:00 MS Les Herbiers 4-0 Angers SCO II
19/09/2020 19:00 MS Bourges 18 0-2 Romorantin
19/09/2020 19:00 MS Beziers 4-1 Angoulême
19/09/2020 19:00 MS Trélissac 1-1 Colomiers
19/09/2020 19:00 MS Canet Roussillon 0-1 Bourges Foot
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
19/09/2020 18:00 MS Lens 2-1 Bordeaux
Fransa National 2 - Group A Fransa - National 2 - Group A ( Lig Maçı )
19/09/2020 18:00 MS Lorient II 0-2 St-Pryvé St-Hilaire
19/09/2020 18:00 MS Versailles 1-0 Fleury 91
Fransa National 2 - Group B Fransa - National 2 - Group B ( Lig Maçı )
19/09/2020 18:00 MS Entente S St Gratien 2-1 Metz II
19/09/2020 18:00 MS Gazelec FC Ajaccio 4-0 Schiltigheim
19/09/2020 16:30 MS Belfort 2-0 St Maur Lusitanos
Fransa Ligue 2 Fransa - Ligue 2 ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:00 MS Clermont Foot 1-1 Toulouse
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
18/09/2020 22:00 MS Lyon 0-0 Nimes
Fransa National Fransa - National ( Lig Maçı )
18/09/2020 21:00 MS Bastia-Borgo 1-1 Le Mans
18/09/2020 21:00 MS Creteil 1-0 Cholet
18/09/2020 21:00 MS Concarneau 1-1 Quevilly
18/09/2020 21:00 MS Villefranche 0-3 Bastia
18/09/2020 21:00 MS Orleans 1-1 Lyon Duchere
18/09/2020 21:00 MS Bourg-en-bresse 01 3-3 Boulogne
18/09/2020 21:00 MS Avranches 2-1 Stade Briochin
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
17/09/2020 22:00 MS Marseille 0-2 Saint Etienne
16/09/2020 22:00 MS Paris Saint Germain 1-0 Metz
15/09/2020 22:00 MS Montpellier 2-1 Lyon
Fransa Ligue 2 Fransa - Ligue 2 ( Lig Maçı )
14/09/2020 21:45 MS Toulouse 0-0 Sochaux
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
13/09/2020 22:00 MS Paris Saint Germain 0-1 Marseille
13/09/2020 18:00 MS Monaco 2-1 Nantes
Fransa National 3 - Group D Fransa - National 3 - Group D ( Lig Maçı )
13/09/2020 17:45 - Mandelieu LN - Corte
13/09/2020 17:00 - Villefranche SJB - Ajaccio II
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
13/09/2020 16:00 MS Dijon 0-2 Stade Brestois 29
13/09/2020 16:00 MS Lorient 2-3 Lens
13/09/2020 16:00 MS Angers 1-0 Reims
13/09/2020 16:00 MS Nimes 2-4 Rennes
Fransa National 3 - Group C Fransa - National 3 - Group C ( Lig Maçı )
13/09/2020 16:00 - C' Chartres II - Ouest Tourangeau
13/09/2020 16:00 - J3 Amilly - Saint-Jean-le-Blanc
Fransa National 3 - Group E Fransa - National 3 - Group E ( Lig Maçı )
13/09/2020 16:00 - Paron - Jura Dolois
Fransa National 3 - Group F Fransa - National 3 - Group F ( Lig Maçı )
13/09/2020 16:00 - Nancy II - Épernay
13/09/2020 16:00 - Strasbourg II - Troyes II
Fransa National 3 - Group H Fransa - National 3 - Group H ( Lig Maçı )
13/09/2020 16:00 - Montpellier II - Fabrègues
13/09/2020 16:00 - Rodez II - Narbonne
Fransa National 3 - Group I Fransa - National 3 - Group I ( Lig Maçı )
13/09/2020 16:00 - Amiens SC II - Saint-Omer
Fransa National 3 - Group K Fransa - National 3 - Group K ( Lig Maçı )
13/09/2020 16:00 - Saint-Pierre Milizac - Lannion
Fransa National 3 - Group L Fransa - National 3 - Group L ( Lig Maçı )
13/09/2020 16:00 - Brétigny Foot - Linas-Montlhery
13/09/2020 16:00 - Les Mureaux - Racing Colombes 92
Fransa National 3 - Group M Fransa - National 3 - Group M ( Lig Maçı )
13/09/2020 16:00 - Saint-Étienne II - Montluçon
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
13/09/2020 14:00 MS Lille 1-0 Metz
Fransa Feminine Division 1 Fransa - Feminine Division 1 ( Lig Maçı )
13/09/2020 13:45 MS Bordeaux W 0-0 Paris Saint Germain W
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
12/09/2020 22:00 MS Saint Etienne 2-0 Strasbourg
Fransa Ligue 2 Fransa - Ligue 2 ( Lig Maçı )
12/09/2020 20:00 MS Auxerre 0-1 Clermont Foot
12/09/2020 20:00 MS Estac Troyes 2-0 PAU
12/09/2020 20:00 MS Valenciennes 1-0 Chateauroux
12/09/2020 20:00 MS Chambly Thelle FC 1-2 Grenoble
12/09/2020 20:00 MS Amiens 1-2 Paris FC
12/09/2020 20:00 MS Niort 1-0 Nancy
12/09/2020 20:00 MS Rodez 0-3 Caen
Fransa National 3 - Group A Fransa - National 3 - Group A ( Lig Maçı )
12/09/2020 20:00 - Anglet Genets - Tartas-St Yaguen
12/09/2020 20:00 - Bressuire - Stade Bordelais
12/09/2020 20:00 - Cognac - Châtellerault
12/09/2020 20:00 - Poitiers - Libourne
Fransa National 3 - Group B Fransa - National 3 - Group B ( Lig Maçı )
12/09/2020 20:00 - Sautron - Saumur
Fransa National 3 - Group C Fransa - National 3 - Group C ( Lig Maçı )
12/09/2020 20:00 - Montlouis - Déols
Fransa National 3 - Group H Fransa - National 3 - Group H ( Lig Maçı )
12/09/2020 20:00 - Muret - Castanet
12/09/2020 20:00 - Olympique d'Alès - Toulouse II
12/09/2020 20:00 - Alberes Argelès - Stade Beaucairois
Fransa National 2 - Group D Fransa - National 2 - Group D ( Lig Maçı )
12/09/2020 20:00 MS Bourges 18 1-2 Canet Roussillon
12/09/2020 20:00 MS Mont-de-Marsan 0-4 Bourges Foot
Fransa National 2 - Group A Fransa - National 2 - Group A ( Lig Maçı )
12/09/2020 19:30 MS Vannes 0-1 Sainte Geneviève
12/09/2020 19:30 MS Stade Plabennec 1-1 Châteaubriant
Fransa National 3 - Group B Fransa - National 3 - Group B ( Lig Maçı )
12/09/2020 19:30 - Pouzauges Réaumur - Sablé
12/09/2020 19:30 - Vendée Fontenay - USSA Vertou
Fransa National 3 - Group H Fransa - National 3 - Group H ( Lig Maçı )
12/09/2020 19:30 - Balma - Blagnac
Fransa National 3 - Group J Fransa - National 3 - Group J ( Lig Maçı )
12/09/2020 19:30 - Dives-Cabourg - Saint-Lô Manche
Fransa National 3 - Group M Fransa - National 3 - Group M ( Lig Maçı )
12/09/2020 19:30 - Moulins Football - Velay
Fransa National 2 - Group B Fransa - National 2 - Group B ( Lig Maçı )
12/09/2020 19:30 MS Gobelins 1-1 Reims II
Fransa National 2 - Group A Fransa - National 2 - Group A ( Lig Maçı )
12/09/2020 19:00 MS Fleury 91 0-0 Rouen
12/09/2020 19:00 MS Saint-Malo 2-2 Blois
12/09/2020 19:00 MS Poissy 1-2 Granville
12/09/2020 19:00 MS St-Pryvé St-Hilaire 2-1 Versailles
Fransa National 3 - Group A Fransa - National 3 - Group A ( Lig Maçı )
12/09/2020 19:00 Ertelendi Bayonne - Niort II
12/09/2020 19:00 Ertelendi Bordeaux II - Lège-Cap-Ferret
12/09/2020 19:00 - Chauvigny - CA Neuville
Fransa National 3 - Group B Fransa - National 3 - Group B ( Lig Maçı )
12/09/2020 19:00 - Laval II - La Châtaigneraie
12/09/2020 19:00 - St-Philbert Gd Lieu - Le Mans II
12/09/2020 19:00 Ertelendi Challans - La Roche sur Yon
12/09/2020 19:00 - Le Poiré sur Vie - Changé
Fransa National 3 - Group C Fransa - National 3 - Group C ( Lig Maçı )
12/09/2020 19:00 - Orléans II - Châteauneuf-sur-Loire
Fransa National 3 - Group D Fransa - National 3 - Group D ( Lig Maçı )
12/09/2020 19:00 - Cannet Rocheville - Marseille Endoume
12/09/2020 19:00 - Furiani-Agliani - Gallia Lucciana
12/09/2020 19:00 - Athletico Marseille - Cannes
Fransa National 3 - Group E Fransa - National 3 - Group E ( Lig Maçı )
12/09/2020 19:00 - Gueugnon - Valdahon Vercel
12/09/2020 19:00 - Selongey - Dijon II
12/09/2020 19:00 - Grandvillars - Pontarlier
12/09/2020 19:00 - Besançon - Montceau
Fransa National 3 - Group F Fransa - National 3 - Group F ( Lig Maçı )
12/09/2020 19:00 - Mulhouse - Illkirch Graffenstaden
12/09/2020 19:00 - Thaon - Colmar
12/09/2020 19:00 - Raon l'Etape - Sarre Union
12/09/2020 19:00 - Amnéville - Saint-Louis Neuweg
Fransa National 3 - Group H Fransa - National 3 - Group H ( Lig Maçı )
12/09/2020 19:00 - Nîmes II - Agde
Fransa National 3 - Group I Fransa - National 3 - Group I ( Lig Maçı )
12/09/2020 19:00 Ertelendi Le Touquet - Olympique Marcquois
12/09/2020 19:00 - Amiens AC - Boulogne II
12/09/2020 19:00 - Feignies-Aulnoye - US Maubeuge
12/09/2020 19:00 Ertelendi Lille II - Chantilly
12/09/2020 19:00 - Wasquehal - Valenciennes II
12/09/2020 19:00 - Croix Football IC - Vimy
Fransa National 3 - Group J Fransa - National 3 - Group J ( Lig Maçı )
12/09/2020 19:00 - Dieppe - Avranches II
12/09/2020 19:00 - Bayeux - Alençon
12/09/2020 19:00 - Cherbourg - AG Caennaise
Fransa National 3 - Group K Fransa - National 3 - Group K ( Lig Maçı )
12/09/2020 19:00 - TA Rennes - Stade Briochin II
12/09/2020 19:00 - Guipry-Messac - Dinan Léhon
12/09/2020 19:00 - Brest II - Rennes II
12/09/2020 19:00 - Pontivy GSI - Plouzané
12/09/2020 19:00 - Saint-Colomban Locminé - Stade Pontivy
12/09/2020 19:00 - Drapeau Fougères - Vitré
Fransa National 3 - Group L Fransa - National 3 - Group L ( Lig Maçı )
12/09/2020 19:00 - Ivry - Drancy
12/09/2020 19:00 - PSG II - Meaux Academy
Fransa National 3 - Group M Fransa - National 3 - Group M ( Lig Maçı )
12/09/2020 19:00 - Clermont II - Lyon Duchère II
12/09/2020 19:00 - Ain Sud - Chambéry
12/09/2020 19:00 - Vaulx - Bourgoin-Jallieu
12/09/2020 19:00 - Aurillac Arpajon - Limonest
Fransa National 2 - Group B Fransa - National 2 - Group B ( Lig Maçı )
12/09/2020 19:00 MS Sedan 1-1 Auxerre II
12/09/2020 19:00 MS St Maur Lusitanos 1-2 Haguenau
12/09/2020 19:00 MS Bobigny 1-3 Epinal
12/09/2020 19:00 MS Entente S St Gratien 1-2 Lens II
Fransa National 2 - Group C Fransa - National 2 - Group C ( Lig Maçı )
12/09/2020 19:00 MS Fréjus St-Raphaël 2-0 Marignane
12/09/2020 19:00 MS Chasselay MDA 2-1 Grasse
12/09/2020 19:00 MS Jura Sud Foot 0-2 Aubagne
12/09/2020 19:00 MS Olympique Lyonnais II 1-1 Rumilly Vallières
12/09/2020 19:00 MS Martigues 2-1 Andrézieux
12/09/2020 19:00 MS Hyères 2-0 Louhans-Cuiseaux
12/09/2020 19:00 MS Monaco II 2-0 Toulon
Fransa National 2 - Group D Fransa - National 2 - Group D ( Lig Maçı )
12/09/2020 19:00 MS Colomiers 2-1 Moulins-Yzeure Foot 03
12/09/2020 19:00 MS Romorantin 3-0 Chamalières
12/09/2020 19:00 MS Nantes II 0-3 Trélissac
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
12/09/2020 18:00 MS Montpellier 3-1 Nice
Fransa National 2 - Group A Fransa - National 2 - Group A ( Lig Maçı )
12/09/2020 18:00 MS