Galler Futbol Ligleri, Galler Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Galler FAW Championship Galler - FAW Championship ( Lig Maçı )
13/04/2024 21:45 MS Guilsfield 0-2 Holywell
13/04/2024 19:15 MS llanelli AFC 2-5 Briton Ferry
13/04/2024 17:15 MS Buckley Town 2-2 Gresford Athletic
Galler Premier League Galler - Premier League ( Lig Maçı )
13/04/2024 16:30 MS Newtown AFC 5-0 Caernarfon Town
13/04/2024 16:30 MS Pontypridd Town 0-3 Penybont
13/04/2024 16:30 MS Barry Town 2-1 Aberystwyth Town
13/04/2024 16:30 MS Cardiff MET 0-5 The New Saints
Galler FAW Championship Galler - FAW Championship ( Lig Maçı )
13/04/2024 16:30 MS Caerau (Ely) 3-1 Pontardawe Town
13/04/2024 16:30 MS Llandudno 2-3 Caersws
13/04/2024 16:30 MS Cwmbran Celtic 6-0 Abergavenny Town
13/04/2024 16:30 MS Llanidloes Town 0-3 Flint Town United
13/04/2024 16:30 MS Mold Alexandra 0-3 Ruthin Town
13/04/2024 16:30 MS Goytre United 2-2 Llantwit Major
13/04/2024 16:00 MS Abertillery Bluebirds 0-7 Ammanford AFC
Galler Premier League Galler - Premier League ( Lig Maçı )
13/04/2024 14:45 MS Haverfordwest County AFC 3-1 Colwyn Bay
12/04/2024 21:45 MS GAP Connah S Quay FC 0-0 Bala Town
Galler FAW Championship Galler - FAW Championship ( Lig Maçı )
12/04/2024 21:30 Ertelendi Denbigh Town - Bangor 1876
10/04/2024 20:30 Ertelendi Pontardawe Town - Cambrian & Clydach
Galler Premier League Galler - Premier League ( Lig Maçı )
09/04/2024 21:45 MS Pontypridd Town 0-0 Aberystwyth Town
09/04/2024 21:45 MS The New Saints 4-1 Bala Town
Galler FAW Championship Galler - FAW Championship ( Lig Maçı )
09/04/2024 21:30 MS Briton Ferry 4-0 Ammanford AFC
09/04/2024 21:30 MS Goytre United 6-2 Caerau (Ely)
09/04/2024 20:30 Ertelendi Mold Alexandra - Flint Town United
09/04/2024 20:30 Ertelendi Caersws - Llanidloes Town
Galler Premier League Galler - Premier League ( Lig Maçı )
06/04/2024 19:15 MS Aberystwyth Town 0-3 Penybont
06/04/2024 16:30 MS Cardiff MET 0-3 GAP Connah S Quay FC
06/04/2024 16:30 MS Colwyn Bay 1-0 Pontypridd Town
Galler FAW Championship Galler - FAW Championship ( Lig Maçı )
06/04/2024 16:30 MS Ruthin Town 1-1 Holywell
06/04/2024 16:30 Ertelendi Cwmbran Celtic - Trefelin
06/04/2024 16:30 MS Taffs Well 4-1 Afan Lido
06/04/2024 16:30 MS Guilsfield 1-2 Bangor 1876
06/04/2024 16:30 MS Llanidloes Town 0-7 Denbigh Town
06/04/2024 16:30 MS Llantwit Major 0-1 Goytre United
06/04/2024 16:30 MS Prestatyn Town 0-4 Flint Town United
06/04/2024 16:30 MS Pontardawe Town 1-1 Carmarthen Town
Galler Premier League Galler - Premier League ( Lig Maçı )
05/04/2024 21:45 MS The New Saints 7-1 Caernarfon Town
05/04/2024 21:45 MS Bala Town 1-1 Newtown AFC
05/04/2024 21:45 MS Haverfordwest County AFC 2-1 Barry Town
Galler FAW Championship Galler - FAW Championship ( Lig Maçı )
01/04/2024 19:30 MS Trefelin 0-2 Briton Ferry
01/04/2024 17:00 MS Llantwit Major 4-0 Abergavenny Town
01/04/2024 16:30 MS Bangor 1876 0-3 Llandudno
01/04/2024 16:30 MS Chirk AAA 1-1 Porthmadog
01/04/2024 16:30 MS Guilsfield 0-1 Gresford Athletic
01/04/2024 16:30 MS Ruthin Town 4-0 Prestatyn Town
01/04/2024 16:30 MS Baglan Dragons 2-2 Carmarthen Town
01/04/2024 16:30 MS Goytre United 2-1 llanelli AFC
01/04/2024 16:30 MS Taffs Well 0-2 Cambrian & Clydach
01/04/2024 16:30 MS Airbus UK 2-2 Buckley Town
01/04/2024 16:30 MS Caersws 1-0 Denbigh Town
01/04/2024 16:30 MS Flint Town United 6-3 Mold Alexandra
01/04/2024 16:30 Ertelendi Holywell - Llanidloes Town
01/04/2024 16:30 MS Caerau (Ely) 3-2 Afan Lido
01/04/2024 16:30 MS Pontardawe Town 3-3 Cwmbran Celtic
Galler Welsh Cup Galler - Welsh Cup ( Kupa Maçı )
30/03/2024 20:15 MS Cardiff MET 2-6 The New Saints
Galler FAW Championship Galler - FAW Championship ( Lig Maçı )
29/03/2024 22:30 MS Cambrian & Clydach 5-2 Abertillery Bluebirds
29/03/2024 17:30 Ertelendi Buckley Town - Guilsfield
29/03/2024 17:30 MS Llanidloes Town 1-2 Chirk AAA
29/03/2024 17:30 MS Porthmadog 0-3 Airbus UK
29/03/2024 17:30 MS llanelli AFC 5-0 Pontardawe Town
29/03/2024 17:30 MS Afan Lido 6-0 Abergavenny Town
29/03/2024 17:30 MS Llandudno 0-4 Holywell
29/03/2024 17:30 MS Gresford Athletic 1-2 Ruthin Town
29/03/2024 17:30 MS Mold Alexandra 2-1 Caersws
29/03/2024 17:30 MS Ammanford AFC 1-1 Caerau (Ely)
29/03/2024 17:30 MS Trefelin 2-2 Goytre United
29/03/2024 17:00 MS Carmarthen Town 3-0 Cwmbran Celtic
29/03/2024 17:00 MS Baglan Dragons 0-0 Llantwit Major
Galler Premier League Galler - Premier League ( Lig Maçı )
29/03/2024 15:30 MS Barry Town 0-0 Penybont
29/03/2024 15:30 MS Pontypridd Town 0-1 Haverfordwest County AFC
29/03/2024 15:30 MS GAP Connah S Quay FC 0-0 Newtown AFC
29/03/2024 15:30 MS Colwyn Bay 1-2 Aberystwyth Town
Galler FAW Championship Galler - FAW Championship ( Lig Maçı )
27/03/2024 22:30 MS Briton Ferry 1-0 Taffs Well
25/03/2024 23:00 MS Llanidloes Town 1-3 Ruthin Town
Galler Welsh Cup Galler - Welsh Cup ( Kupa Maçı )
23/03/2024 20:15 MS GAP Connah S Quay FC 1-0 Bala Town
Galler Premier League Galler - Premier League ( Lig Maçı )
23/03/2024 17:30 MS Caernarfon Town 1-2 Cardiff MET
Galler FAW Championship Galler - FAW Championship ( Lig Maçı )
23/03/2024 17:30 MS Guilsfield 4-1 Denbigh Town
23/03/2024 17:00 MS Mold Alexandra 1-0 Gresford Athletic
23/03/2024 17:00 MS Cwmbran Celtic 2-4 Briton Ferry
23/03/2024 17:00 MS Abertillery Bluebirds 2-5 Trefelin
23/03/2024 17:00 MS Llantwit Major 0-0 Pontardawe Town
23/03/2024 17:00 MS Chirk AAA 2-2 Caersws
22/03/2024 22:30 MS Taffs Well 1-2 Caerau (Ely)
22/03/2024 22:30 MS Ammanford AFC 1-3 llanelli AFC
20/03/2024 23:00 MS Buckley Town 3-0 Llanidloes Town
19/03/2024 22:30 MS Briton Ferry 2-1 Afan Lido
19/03/2024 22:30 MS Guilsfield 2-2 Caersws
19/03/2024 22:30 MS Holywell 4-0 Prestatyn Town
19/03/2024 22:30 MS Denbigh Town 2-5 Gresford Athletic
Galler Premier League Galler - Premier League ( Lig Maçı )
16/03/2024 20:15 MS Pontypridd Town 1-1 Barry Town
16/03/2024 17:30 MS Cardiff MET 0-1 Bala Town
16/03/2024 17:30 MS Penybont 5-0 Colwyn Bay
16/03/2024 17:30 MS Newtown AFC 0-1 The New Saints
Galler FAW Championship Galler - FAW Championship ( Lig Maçı )
16/03/2024 17:30 MS Flint Town United 7-0 Ruthin Town
16/03/2024 17:30 MS Cambrian & Clydach 2-2 Caerau (Ely)
16/03/2024 17:30 MS Airbus UK 2-0 Llanidloes Town
16/03/2024 17:30 MS Guilsfield 4-0 Porthmadog
16/03/2024 17:30 MS Goytre United 1-3 Taffs Well
16/03/2024 17:00 MS Caersws 2-1 Prestatyn Town
16/03/2024 17:00 MS Holywell 3-0 Denbigh Town
16/03/2024 17:00 MS Carmarthen Town 0-1 llanelli AFC
16/03/2024 17:00 MS Pontardawe Town 0-1 Trefelin
16/03/2024 17:00 MS Chirk AAA 3-2 Llandudno
16/03/2024 17:00 MS Baglan Dragons 2-0 Abergavenny Town
16/03/2024 17:00 MS Llantwit Major 1-1 Cwmbran Celtic
Galler Premier League Galler - Premier League ( Lig Maçı )
15/03/2024 22:45 MS Caernarfon Town 2-1 GAP Connah S Quay FC
15/03/2024 22:45 MS Haverfordwest County AFC 2-0 Aberystwyth Town
Galler FAW Championship Galler - FAW Championship ( Lig Maçı )
15/03/2024 22:45 MS Bangor 1876 1-0 Mold Alexandra
15/03/2024 22:30 MS Briton Ferry 2-1 Abertillery Bluebirds
15/03/2024 22:30 MS Ammanford AFC 2-4 Afan Lido
13/03/2024 22:30 MS Cwmbran Celtic 3-1 llanelli AFC
Galler Premier League Galler - Premier League ( Lig Maçı )
09/03/2024 17:30 MS Barry Town 1-1 Colwyn Bay
09/03/2024 17:30 MS Newtown AFC 2-0 Cardiff MET
Galler FAW Championship Galler - FAW Championship ( Lig Maçı )
09/03/2024 17:30 MS Ruthin Town 1-2 Caersws
09/03/2024 17:00 MS Porthmadog 1-3 Buckley Town
09/03/2024 17:00 MS Cwmbran Celtic 1-1 Baglan Dragons
09/03/2024 17:00 MS Mold Alexandra 1-3 Holywell
09/03/2024 17:00 MS Abertillery Bluebirds 0-4 Goytre United
Galler Premier League Galler - Premier League ( Lig Maçı )
08/03/2024 22:45 MS Bala Town 1-1 Caernarfon Town
08/03/2024 22:45 MS Haverfordwest County AFC 0-1 Penybont
08/03/2024 22:45 MS GAP Connah S Quay FC 1-5 The New Saints
Galler FAW Championship Galler - FAW Championship ( Lig Maçı )
08/03/2024 22:45 MS Prestatyn Town 3-4 Bangor 1876
08/03/2024 22:30 MS Caerau (Ely) 2-2 Briton Ferry
08/03/2024 22:30 MS Taffs Well 0-2 Pontardawe Town
08/03/2024 22:30 MS Denbigh Town 6-1 Chirk AAA
08/03/2024 22:30 MS Llandudno 1-5 Airbus UK
08/03/2024 22:30 MS Abergavenny Town 0-1 Ammanford AFC
08/03/2024 22:30 MS Afan Lido 2-5 Cambrian & Clydach
08/03/2024 22:30 MS llanelli AFC 2-1 Llantwit Major
08/03/2024 22:30 MS Trefelin 1-1 Carmarthen Town
08/03/2024 22:30 MS Gresford Athletic 2-4 Flint Town United
08/03/2024 22:30 MS Llanidloes Town 1-4 Guilsfield
05/03/2024 22:30 MS Holywell 3-0 Buckley Town
05/03/2024 22:30 MS Goytre United 2-3 Briton Ferry
05/03/2024 22:30 MS Prestatyn Town 1-1 Mold Alexandra
Galler Premier League Galler - Premier League ( Lig Maçı )
02/03/2024 17:30 MS Penybont 0-1 Pontypridd Town
02/03/2024 17:30 MS Aberystwyth Town 1-1 Barry Town
Galler FAW Championship Galler - FAW Championship ( Lig Maçı )
02/03/2024 17:30 MS Airbus UK 3-1 Denbigh Town
02/03/2024 17:30 MS Cambrian & Clydach 0-0 Ammanford AFC
02/03/2024 17:30 MS Guilsfield 2-3 Llandudno
02/03/2024 17:00 MS Chirk AAA 1-4 Mold Alexandra
02/03/2024 17:00 MS Porthmadog 0-1 Gresford Athletic
02/03/2024 17:00 MS Carmarthen Town 2-0 Taffs Well
02/03/2024 17:00 MS Llantwit Major 3-1 Trefelin
02/03/2024 17:00 MS Bangor 1876 0-0 Ruthin Town
02/03/2024 17:00 MS Caersws 1-2 Flint Town United
02/03/2024 17:00 MS Baglan Dragons 1-2 llanelli AFC
02/03/2024 17:00 MS Pontardawe Town 2-2 Abertillery Bluebirds
Galler Premier League Galler - Premier League ( Lig Maçı )
02/03/2024 15:45 MS The New Saints 4-0 Cardiff MET
02/03/2024 15:30 MS Colwyn Bay 0-0 Haverfordwest County AFC
01/03/2024 22:45 MS Caernarfon Town 1-0 Newtown AFC
01/03/2024 22:45 MS Bala Town 1-0 GAP Connah S Quay FC
Galler FAW Championship Galler - FAW Championship ( Lig Maçı )
27/02/2024 22:30 MS Caerau (Ely) 1-0 Taffs Well
27/02/2024 22:30 MS Denbigh Town 4-3 Prestatyn Town
27/02/2024 22:30 MS llanelli AFC 2-1 Cambrian & Clydach
27/02/2024 22:30 MS Trefelin 1-2 Ammanford AFC
27/02/2024 22:30 MS Holywell 4-2 Guilsfield
Galler Premier League Galler - Premier League ( Lig Maçı )
24/02/2024 20:15 MS GAP Connah S Quay FC 2-1 Cardiff MET
24/02/2024 17:30 MS Newtown AFC 1-5 Bala Town
Galler FAW Championship Galler - FAW Championship ( Lig Maçı )
24/02/2024 17:30 MS Trefelin 1-1 Baglan Dragons
24/02/2024 17:00 MS Abertillery Bluebirds 2-0 Carmarthen Town
24/02/2024 17:00 MS Llanidloes Town 1-2 Porthmadog
24/02/2024 17:00 MS Caersws 1-1 Gresford Athletic
24/02/2024 17:00 MS Denbigh Town 2-2 Guilsfield
24/02/2024 17:00 MS Mold Alexandra 0-3 Airbus UK
24/02/2024 16:00 MS Flint Town United 4-2 Bangor 1876
Galler Premier League Galler - Premier League ( Lig Maçı )
24/02/2024 15:15 MS Pontypridd Town 4-0 Colwyn Bay
Galler FAW Championship Galler - FAW Championship ( Lig Maçı )
24/02/2024 15:00 MS Ammanford AFC 2-1 Briton Ferry
Galler Premier League Galler - Premier League ( Lig Maçı )
23/02/2024 22:45 MS Barry Town 1-1 Haverfordwest County AFC
23/02/2024 22:45 MS Caernarfon Town 1-8 The New Saints
23/02/2024 22:45 MS Penybont 1-1 Aberystwyth Town
Galler FAW Championship Galler - FAW Championship ( Lig Maçı )
23/02/2024 22:45 MS Prestatyn Town 2-1 Chirk AAA
23/02/2024 22:30 MS Abergavenny Town 0-2 Cambrian & Clydach
23/02/2024 22:30 MS Taffs Well 2-2 Llantwit Major
23/02/2024 22:30 MS Llandudno 1-5 Buckley Town
23/02/2024 22:30 MS Afan Lido 1-2 Goytre United
23/02/2024 22:30 MS llanelli AFC 3-2 Cwmbran Celtic
17/02/2024 17:30 MS Cambrian & Clydach 6-0 Abergavenny Town
17/02/2024 17:00 MS Caersws 1-2 Porthmadog
17/02/2024 17:00 MS Abertillery Bluebirds 11-1 Caerau (Ely)
17/02/2024 17:00 MS Pontardawe Town 4-4 Goytre United
17/02/2024 17:00 MS Cwmbran Celtic 2-0 Afan Lido
17/02/2024 17:00 MS Chirk AAA 0-3 Prestatyn Town
17/02/2024 17:00 MS Baglan Dragons 1-3 Ammanford AFC
Galler Welsh Cup Galler - Welsh Cup ( Kupa Maçı )
17/02/2024 17:00 MS Cardiff MET 3-2 Colwyn Bay
17/02/2024 17:00 MS Buckley Town 1-4 GAP Connah S Quay FC
17/02/2024 15:45 MS Bala Town 3-0 Flint Mountain
Galler FAW Championship Galler - FAW Championship ( Lig Maçı )
16/02/2024 23:00 MS Llanidloes Town 1-5 Mold Alexandra
16/02/2024 22:30 MS Ruthin Town 5-4 Llandudno
16/02/2024 22:30 MS llanelli AFC 3-1 Taffs Well
Galler Welsh Cup Galler - Welsh Cup ( Kupa Maçı )
16/02/2024 22:30 MS Briton Ferry 1-5 The New Saints
Galler Premier League Galler - Premier League ( Lig Maçı )
10/02/2024 17:30 MS Newtown AFC 2-3 GAP Connah S Quay FC
10/02/2024 17:30 MS Cardiff MET 2-2 Caernarfon Town
Galler FAW Championship Galler - FAW Championship ( Lig Maçı )
10/02/2024 17:30 MS Guilsfield 0-3 Mold Alexandra
10/02/2024 17:00 MS Airbus UK 6-0 Prestatyn Town
10/02/2024 17:00 MS Buckley Town 1-2 Denbigh Town
10/02/2024 17:00 MS Holywell 1-0 Flint Town United
10/02/2024 17:00 MS Carmarthen Town 1-1 Caerau (Ely)
10/02/2024 17:00 MS Bangor 1876 2-0 Caersws
10/02/2024 17:00 MS Chirk AAA 1-2 Ruthin Town
10/02/2024 17:00 MS Porthmadog 2-3 Llandudno
Galler Premier League Galler - Premier League ( Lig Maçı )
10/02/2024 15:45 MS Penybont 2-2 Barry Town
Galler FAW Championship Galler - FAW Championship ( Lig Maçı )
10/02/2024 15:00 MS Llantwit Major 3-2 Abertillery Bluebirds
10/02/2024 15:00 MS Baglan Dragons 1-0 Taffs Well
10/02/2024 15:00 MS Goytre United 2-6 Ammanford AFC
10/02/2024 15:00 MS Pontardawe Town 2-3 Afan Lido
Galler Premier League Galler - Premier League ( Lig Maçı )
09/02/2024 23:00 MS Aberystwyth Town 0-1 Colwyn Bay
Galler FAW Championship Galler - FAW Championship ( Lig Maçı )
09/02/2024 23:00 MS Llanidloes Town 0-2 Gresford Athletic
Galler Premier League Galler - Premier League ( Lig Maçı )
09/02/2024 22:45 MS Haverfordwest County AFC 1-1 Pontypridd Town
09/02/2024 22:45 MS Bala Town 0-1 The New Saints
Galler FAW Championship Galler - FAW Championship ( Lig Maçı )
09/02/2024 22:30 MS Briton Ferry 3-4 Cambrian & Clydach
09/02/2024 22:30 MS llanelli AFC 4-0 Abergavenny Town
Galler Premier League Galler - Premier League ( Lig Maçı )
06/02/2024 22:45 MS The New Saints 3-0 Newtown AFC
03/02/2024 17:30 MS Bala Town 1-1 Cardiff MET
03/02/2024 17:30 MS Colwyn Bay 1-2 Penybont
Galler FAW Championship Galler - FAW Championship ( Lig Maçı )
03/02/2024 17:30 MS Ruthin Town 2-3 Airbus UK
03/02/2024 17:30 MS Flint Town United 3-0 Chirk AAA
03/02/2024 17:00 MS Caersws 1-2 Holywell
03/02/2024 17:00 MS Mold Alexandra 1-2 Buckley Town
03/02/2024 17:00 MS Taffs Well 6-2 Cwmbran Celtic
03/02/2024 17:00 MS Llandudno 6-1 Llanidloes Town
03/02/2024 17:00 MS Prestatyn Town 1-1 Guilsfield
Galler Premier League Galler - Premier League ( Lig Maçı )
03/02/2024 16:00 MS Barry Town 0-3 Pontypridd Town
Galler FAW Championship Galler - FAW Championship ( Lig Maçı )
03/02/2024 15:00 MS Abertillery Bluebirds 0-3 Baglan Dragons
Galler Premier League Galler - Premier League ( Lig Maçı )
02/02/2024 23:00 MS Aberystwyth Town 1-0 Haverfordwest County AFC
Galler FAW Championship Galler - FAW Championship ( Lig Maçı )
02/02/2024 23:00 MS Denbigh Town 3-1 Porthmadog
Galler Premier League Galler - Premier League ( Lig Maçı )
02/02/2024 22:45 MS GAP Connah S Quay FC 1-1 Caernarfon Town
Galler FAW Championship Galler - FAW Championship ( Lig Maçı )
02/02/2024 22:45 MS Gresford Athletic 1-3 Bangor 1876
02/02/2024 22:30 MS Caerau (Ely) 3-2 Llantwit Major
02/02/2024 22:30 MS Trefelin 2-2 llanelli AFC
02/02/2024 22:30 MS Afan Lido 4-1 Carmarthen Town
02/02/2024 22:30 MS Ammanford AFC 2-1 Pontardawe Town
02/02/2024 22:30 MS Cambrian & Clydach 1-1 Goytre United
02/02/2024 22:30 MS Abergavenny Town 0-3 Briton Ferry
27/01/2024 17:30 MS Guilsfield 1-3 Flint Town United
27/01/2024 17:00 MS Chirk AAA 0-1 Bangor 1876
27/01/2024 17:00 MS Holywell 4-1 Gresford Athletic
27/01/2024 17:00 MS Porthmadog 0-1 Llanidloes Town
27/01/2024 17:00 MS Baglan Dragons 2-1 Goytre United
27/01/2024 17:00 MS Buckley Town 2-1 Caersws
27/01/2024 17:00 MS Carmarthen Town 1-0 Abertillery Bluebirds
27/01/2024 17:00 MS Pontardawe Town 3-6 Caerau (Ely)
Galler League Cup Galler - League Cup ( Kupa Maçı )
20/01/2024 20:30 MS The New Saints 5-1 Swansea City U21
Galler FAW Championship Galler - FAW Championship ( Lig Maçı )
20/01/2024 17:30 MS Trefelin 1-0 Abergavenny Town
20/01/2024 17:30 MS Guilsfield 2-1 Ruthin Town
20/01/2024 17:00 MS Buckley Town 5-1 Prestatyn Town
20/01/2024 17:00 MS Holywell 2-1 Bangor 1876
20/01/2024 17:00 MS Baglan Dragons 2-0 Caerau (Ely)
20/01/2024 17:00 MS Cwmbran Celtic 1-2 Abertillery Bluebirds
20/01/2024 17:00 MS Airbus UK 3-0 Flint Town United
20/01/2024 17:00 MS Llandudno 2-3 Gresford Athletic
20/01/2024 17:00 MS Porthmadog 1-2 Mold Alexandra
20/01/2024 17:00 MS Carmarthen Town 0-1 Ammanford AFC
20/01/2024 17:00 MS Llantwit Major 1-0 Afan Lido