Gana Futbol Ligleri, Gana Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Gana Premier League Gana - Premier League ( Lig Maçı )
28/02/2021 18:00 MS Asante Kotoko 0-0 Hearts of Oak
26/02/2021 18:00 MS Great Olympics 1-0 Berekum Chelsea
25/02/2021 21:00 Ertelendi Asante Kotoko - Bechem United
25/02/2021 18:00 MS Dreams 4-1 Ashanti Gold
24/02/2021 21:00 MS Legon Cities 2-0 Elmina Sharks
24/02/2021 18:00 MS WAFA 3-1 Karela
24/02/2021 18:00 MS Medeama 2-0 Eleven Wonders
24/02/2021 18:00 MS Liberty Professionals 0-1 Hearts of Oak
24/02/2021 18:00 MS Ebusua Dwarfs 1-0 King Faisal
24/02/2021 18:00 MS Aduana Stars 2-1 Inter Allies
21/02/2021 18:00 MS Karela 2-0 Liberty Professionals
21/02/2021 18:00 MS Berekum Chelsea 1-0 Dreams
21/02/2021 18:00 MS Elmina Sharks 1-2 Medeama
21/02/2021 18:00 MS Bechem United 1-1 Legon Cities
21/02/2021 18:00 MS Eleven Wonders 1-0 Great Olympics
21/02/2021 18:00 MS Hearts of Oak 3-2 Ebusua Dwarfs
20/02/2021 18:00 MS Inter Allies 1-0 WAFA
19/02/2021 18:00 MS Ashanti Gold 4-0 Aduana Stars
16/02/2021 18:00 MS Great Olympics 1-0 Elmina Sharks
15/02/2021 21:00 MS Legon Cities 1-1 King Faisal
14/02/2021 18:00 MS Berekum Chelsea 2-0 Eleven Wonders
14/02/2021 18:00 MS Medeama 2-0 Bechem United
14/02/2021 18:00 MS Liberty Professionals 2-2 Inter Allies
14/02/2021 18:00 MS Dreams 4-2 Aduana Stars
14/02/2021 18:00 MS Ebusua Dwarfs 1-2 Karela
13/02/2021 18:00 MS WAFA 0-0 Ashanti Gold
09/02/2021 18:00 MS King Faisal 1-0 Medeama
08/02/2021 21:00 MS Elmina Sharks 1-1 Berekum Chelsea
07/02/2021 21:00 MS Hearts of Oak 1-1 Legon Cities
07/02/2021 18:00 MS Bechem United 3-1 Great Olympics
07/02/2021 18:00 MS Eleven Wonders 0-2 Dreams
07/02/2021 18:00 MS Aduana Stars 1-0 WAFA
07/02/2021 18:00 MS Karela 0-2 Asante Kotoko
07/02/2021 18:00 MS Ashanti Gold 0-1 Liberty Professionals
06/02/2021 18:00 MS Inter Allies 0-2 Ebusua Dwarfs
04/02/2021 18:00 MS Medeama 1-0 Hearts of Oak
04/02/2021 18:00 MS Legon Cities 0-0 Karela
03/02/2021 21:00 MS Asante Kotoko 1-0 Inter Allies
03/02/2021 18:00 MS Liberty Professionals 0-0 Aduana Stars
03/02/2021 18:00 MS Berekum Chelsea 2-0 Bechem United
03/02/2021 18:00 MS Dreams 3-0 WAFA
03/02/2021 18:00 MS Ebusua Dwarfs 2-1 Ashanti Gold
03/02/2021 18:00 MS Eleven Wonders 0-0 Elmina Sharks
02/02/2021 18:00 MS Great Olympics 3-1 King Faisal
31/01/2021 18:00 MS WAFA 5-0 Liberty Professionals
31/01/2021 18:00 MS Elmina Sharks 2-2 Dreams
31/01/2021 18:00 MS Karela 2-0 Medeama
31/01/2021 18:00 MS Inter Allies 0-1 Legon Cities
31/01/2021 18:00 MS Ashanti Gold 0-0 Asante Kotoko
31/01/2021 18:00 MS Aduana Stars 2-2 Ebusua Dwarfs
30/01/2021 21:00 MS Hearts of Oak 0-2 Great Olympics
30/01/2021 18:00 MS King Faisal 4-3 Berekum Chelsea
29/01/2021 18:00 MS Bechem United 3-1 Eleven Wonders
24/01/2021 21:00 MS Asante Kotoko 0-1 Aduana Stars
24/01/2021 18:00 MS Eleven Wonders 1-0 King Faisal
24/01/2021 18:00 MS Dreams 4-1 Liberty Professionals
24/01/2021 18:00 MS Ebusua Dwarfs 1-1 WAFA
24/01/2021 18:00 MS Medeama 2-1 Inter Allies
24/01/2021 18:00 MS Elmina Sharks 2-1 Bechem United
23/01/2021 18:00 MS Berekum Chelsea 0-0 Hearts of Oak
23/01/2021 18:00 MS Great Olympics 0-0 Karela
22/01/2021 21:00 MS Legon Cities 5-2 Ashanti Gold
20/01/2021 18:00 MS Ebusua Dwarfs 0-1 Asante Kotoko
17/01/2021 21:00 MS Hearts of Oak 2-0 Eleven Wonders
17/01/2021 18:00 MS WAFA 1-1 Asante Kotoko
17/01/2021 18:00 MS Ashanti Gold 0-0 Medeama
17/01/2021 18:00 MS Bechem United 1-1 Dreams
17/01/2021 18:00 MS King Faisal 1-1 Elmina Sharks
17/01/2021 18:00 MS Aduana Stars 2-1 Legon Cities
17/01/2021 18:00 MS Karela 4-1 Berekum Chelsea
16/01/2021 18:00 MS Liberty Professionals 1-2 Ebusua Dwarfs
15/01/2021 18:00 MS Inter Allies 0-2 Great Olympics
11/01/2021 18:00 MS Asante Kotoko 2-0 Liberty Professionals
10/01/2021 21:00 MS Elmina Sharks 1-1 Hearts of Oak
10/01/2021 18:00 MS Bechem United 1-1 King Faisal
10/01/2021 18:00 MS Great Olympics 1-2 Ashanti Gold
10/01/2021 18:00 MS Eleven Wonders 3-1 Karela
10/01/2021 18:00 MS Berekum Chelsea 1-0 Inter Allies
10/01/2021 18:00 MS Dreams 2-0 Ebusua Dwarfs
09/01/2021 18:00 MS Medeama 2-1 Aduana Stars
08/01/2021 21:00 MS Legon Cities 1-0 WAFA
03/01/2021 18:00 MS Ashanti Gold 2-1 Berekum Chelsea
03/01/2021 18:00 MS Aduana Stars 2-1 Great Olympics
03/01/2021 18:00 MS Inter Allies 1-0 Eleven Wonders
03/01/2021 18:00 MS WAFA 5-4 Medeama
03/01/2021 18:00 MS Liberty Professionals 1-0 Legon Cities
03/01/2021 18:00 MS Karela 3-1 Elmina Sharks
02/01/2021 18:00 MS Hearts of Oak 6-1 Bechem United
01/01/2021 18:00 MS King Faisal 1-1 Dreams
27/12/2020 18:00 MS Bechem United 1-0 Ashanti Gold
27/12/2020 18:00 MS Medeama 1-1 Asante Kotoko
24/12/2020 18:00 MS Great Olympics 1-1 Ebusua Dwarfs
21/12/2020 18:00 MS Berekum Chelsea 1-1 Aduana Stars
20/12/2020 18:00 MS Dreams 0-1 Asante Kotoko
20/12/2020 18:00 MS Elmina Sharks 1-0 Inter Allies
20/12/2020 18:00 MS Great Olympics 1-0 WAFA
20/12/2020 18:00 MS Medeama 0-0 Liberty Professionals
20/12/2020 18:00 MS Eleven Wonders 1-1 Ashanti Gold
19/12/2020 18:00 MS King Faisal 1-2 Hearts of Oak
18/12/2020 21:00 MS Legon Cities 1-2 Ebusua Dwarfs
18/12/2020 18:00 MS Bechem United 2-1 Karela
17/12/2020 18:00 MS Asante Kotoko 0-1 Great Olympics
16/12/2020 18:00 MS Aduana Stars 2-0 Hearts of Oak
16/12/2020 18:00 MS Ashanti Gold 5-1 King Faisal
13/12/2020 21:00 MS Hearts of Oak 3-0 Dreams
13/12/2020 18:00 MS WAFA 2-0 Berekum Chelsea
13/12/2020 18:00 MS Liberty Professionals 2-0 Great Olympics
13/12/2020 18:00 MS Karela 2-0 King Faisal
13/12/2020 18:00 MS Ashanti Gold 4-2 Elmina Sharks
13/12/2020 18:00 MS Aduana Stars 1-1 Eleven Wonders
12/12/2020 18:00 MS Inter Allies 1-2 Bechem United
12/12/2020 18:00 MS Ebusua Dwarfs 0-1 Medeama
11/12/2020 21:00 MS Asante Kotoko 1-0 Legon Cities
05/12/2020 18:00 MS Dreams 0-0 Legon Cities
05/12/2020 18:00 MS Eleven Wonders 0-1 WAFA
05/12/2020 18:00 MS Berekum Chelsea 1-0 Liberty Professionals
04/12/2020 21:00 MS Hearts of Oak 0-0 Karela
04/12/2020 18:00 MS King Faisal 1-0 Inter Allies