Gana Futbol Ligleri, Gana Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Gana Premier League Gana - Premier League ( Lig Maçı )
14/06/2021 18:00 - Inter Allies - Asante Kotoko
13/06/2021 21:00 MS Hearts of Oak 2-0 Medeama
13/06/2021 18:00 MS King Faisal 1-0 Great Olympics
13/06/2021 18:00 MS Aduana Stars 2-0 Liberty Professionals
13/06/2021 18:00 MS Karela 2-0 Legon Cities
13/06/2021 18:00 MS WAFA 1-1 Dreams
13/06/2021 18:00 MS Ashanti Gold 1-0 Ebusua Dwarfs
13/06/2021 18:00 MS Bechem United 2-0 Berekum Chelsea
11/06/2021 18:00 MS Elmina Sharks 2-1 Eleven Wonders
07/06/2021 21:00 MS Legon Cities 1-0 Inter Allies
06/06/2021 21:00 MS Great Olympics 1-1 Hearts of Oak
06/06/2021 18:00 MS Asante Kotoko 1-0 Ashanti Gold
06/06/2021 18:00 MS Dreams 2-0 Elmina Sharks
06/06/2021 18:00 MS Liberty Professionals 3-2 WAFA
06/06/2021 18:00 MS Berekum Chelsea 5-0 King Faisal
06/06/2021 18:00 MS Ebusua Dwarfs 1-0 Aduana Stars
06/06/2021 18:00 MS Eleven Wonders 2-1 Bechem United
05/06/2021 18:00 MS Medeama 1-0 Karela
30/05/2021 21:00 MS Hearts of Oak 2-0 Berekum Chelsea
30/05/2021 18:00 MS Ashanti Gold 0-1 Legon Cities
30/05/2021 18:00 MS Inter Allies 3-0 Medeama
30/05/2021 18:00 MS King Faisal 0-1 Eleven Wonders
30/05/2021 18:00 MS Bechem United 1-1 Elmina Sharks
30/05/2021 18:00 MS WAFA 2-1 Ebusua Dwarfs
29/05/2021 18:00 MS Liberty Professionals 2-1 Dreams
29/05/2021 18:00 MS Aduana Stars 0-0 Asante Kotoko
28/05/2021 18:00 MS Karela 1-1 Great Olympics
23/05/2021 18:00 MS Dreams 2-1 Bechem United
23/05/2021 18:00 MS Medeama 1-0 Ashanti Gold
23/05/2021 18:00 MS Elmina Sharks 0-1 King Faisal
23/05/2021 18:00 MS Berekum Chelsea 1-1 Karela
23/05/2021 18:00 MS Legon Cities 2-0 Aduana Stars
23/05/2021 18:00 MS Ebusua Dwarfs 2-1 Liberty Professionals
22/05/2021 21:00 MS Great Olympics 1-0 Inter Allies
22/05/2021 18:00 MS Asante Kotoko 1-1 WAFA
21/05/2021 18:00 MS Eleven Wonders 0-1 Hearts of Oak
17/05/2021 18:00 MS Ebusua Dwarfs 1-1 Dreams
16/05/2021 21:00 MS Hearts of Oak 2-0 Elmina Sharks
16/05/2021 18:00 MS Inter Allies 5-0 Berekum Chelsea
16/05/2021 18:00 MS Ashanti Gold 1-0 Great Olympics
16/05/2021 18:00 MS Aduana Stars 2-0 Medeama
16/05/2021 18:00 MS King Faisal 3-1 Bechem United
16/05/2021 18:00 MS Liberty Professionals 1-1 Asante Kotoko
16/05/2021 18:00 MS Karela 2-0 Eleven Wonders
15/05/2021 18:00 MS WAFA 1-0 Legon Cities
13/05/2021 21:00 MS Great Olympics 2-3 Aduana Stars
13/05/2021 18:00 MS Asante Kotoko 2-1 Ebusua Dwarfs
12/05/2021 21:00 MS Legon Cities 2-1 Liberty Professionals
12/05/2021 18:00 MS Berekum Chelsea 3-1 Ashanti Gold
12/05/2021 18:00 MS Medeama 1-2 WAFA
12/05/2021 18:00 MS Bechem United 0-1 Hearts of Oak
12/05/2021 18:00 MS Dreams 3-0 King Faisal
12/05/2021 18:00 MS Elmina Sharks 1-1 Karela
12/05/2021 18:00 MS Eleven Wonders 1-1 Inter Allies
09/05/2021 21:00 MS Hearts of Oak 2-0 King Faisal
09/05/2021 18:00 MS Ashanti Gold 1-1 Eleven Wonders
09/05/2021 18:00 MS Aduana Stars 1-0 Berekum Chelsea
09/05/2021 18:00 ABD Ebusua Dwarfs 0-0 Legon Cities
09/05/2021 18:00 MS Liberty Professionals 0-0 Medeama
09/05/2021 18:00 MS Karela 2-1 Bechem United
09/05/2021 18:00 MS Inter Allies 2-0 Elmina Sharks
08/05/2021 18:00 MS Asante Kotoko 3-1 Dreams
07/05/2021 18:00 MS WAFA 2-3 Great Olympics
02/05/2021 18:00 MS Great Olympics 2-0 Liberty Professionals
02/05/2021 18:00 MS King Faisal 1-1 Karela
02/05/2021 18:00 MS Elmina Sharks 2-1 Ashanti Gold
02/05/2021 18:00 MS Dreams 2-0 Hearts of Oak
02/05/2021 18:00 MS Medeama 3-0 Ebusua Dwarfs
02/05/2021 18:00 MS Bechem United 2-1 Inter Allies
01/05/2021 21:00 MS Legon Cities 0-1 Asante Kotoko
01/05/2021 18:00 MS Eleven Wonders 2-1 Aduana Stars
30/04/2021 18:00 MS Berekum Chelsea 2-3 WAFA
25/04/2021 18:00 MS Karela 1-1 Hearts of Oak
25/04/2021 18:00 MS WAFA 1-0 Eleven Wonders
25/04/2021 18:00 MS Inter Allies 0-1 King Faisal
25/04/2021 18:00 MS Legon Cities 1-1 Dreams
25/04/2021 18:00 MS Aduana Stars 2-1 Elmina Sharks
25/04/2021 18:00 MS Ashanti Gold 4-0 Bechem United
24/04/2021 21:00 MS Ebusua Dwarfs 4-1 Great Olympics
24/04/2021 18:00 MS Asante Kotoko 1-2 Medeama
24/04/2021 18:00 MS Liberty Professionals 2-0 Berekum Chelsea
19/04/2021 13:00 MS Dreams 1-0 Karela
18/04/2021 21:00 MS Hearts of Oak 1-0 Inter Allies
18/04/2021 18:00 MS Berekum Chelsea 2-1 Ebusua Dwarfs
18/04/2021 18:00 MS Medeama 2-1 Legon Cities
18/04/2021 18:00 MS Eleven Wonders 0-1 Liberty Professionals
18/04/2021 18:00 MS Bechem United 4-0 Aduana Stars
17/04/2021 18:00 MS King Faisal 0-0 Ashanti Gold
17/04/2021 18:00 MS Elmina Sharks 1-0 WAFA
16/04/2021 18:00 MS Great Olympics 0-0 Asante Kotoko
11/04/2021 18:00 MS Asante Kotoko 2-0 Berekum Chelsea
11/04/2021 18:00 MS Medeama 2-0 Dreams
11/04/2021 18:00 MS Inter Allies 2-0 Karela
11/04/2021 18:00 MS WAFA 1-0 Bechem United
11/04/2021 18:00 MS Legon Cities 2-0 Great Olympics
11/04/2021 18:00 MS Aduana Stars 3-1 King Faisal
10/04/2021 18:00 MS Ashanti Gold 1-0 Hearts of Oak
10/04/2021 18:00 MS Liberty Professionals 4-0 Elmina Sharks
09/04/2021 18:00 MS Ebusua Dwarfs 1-1 Eleven Wonders
07/04/2021 18:00 MS Asante Kotoko 4-0 Bechem United
04/04/2021 21:00 MS Hearts of Oak 2-0 Aduana Stars
04/04/2021 18:00 MS Karela 1-1 Ashanti Gold
04/04/2021 18:00 MS Dreams 1-1 Inter Allies
04/04/2021 18:00 MS Elmina Sharks 1-0 Ebusua Dwarfs
04/04/2021 18:00 MS Bechem United 2-0 Liberty Professionals
04/04/2021 18:00 MS Berekum Chelsea 2-1 Legon Cities
04/04/2021 18:00 MS King Faisal 0-0 WAFA
03/04/2021 18:00 MS Eleven Wonders 1-1 Asante Kotoko
02/04/2021 18:00 MS Great Olympics 1-0 Medeama