Guadeloupe Futbol Ligleri, Guadeloupe Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Guadeloupe Division d'Honneur Guadeloupe - Division d'Honneur ( Lig Maçı )
05/06/2021 23:00 İptal Edildi Racing Club - Stade Lamentinois
05/06/2021 23:00 İptal Edildi CERFA - Arsenal
05/06/2021 23:00 İptal Edildi Vieux-Habitants - Sport St. François
05/06/2021 23:00 İptal Edildi Dynamo Le Moule - La Gauloise
05/06/2021 23:00 İptal Edildi USBM - Amical Club
29/05/2021 23:00 İptal Edildi La Gauloise - CERFA
29/05/2021 23:00 İptal Edildi Amical Club - Vieux-Habitants
29/05/2021 23:00 İptal Edildi Stade Lamentinois - USBM
29/05/2021 23:00 İptal Edildi Arsenal - Racing Club
29/05/2021 23:00 İptal Edildi Sport St. François - Dynamo Le Moule
23/05/2021 23:00 İptal Edildi Racing Club - La Gauloise
23/05/2021 23:00 İptal Edildi Dynamo Le Moule - Arsenal
23/05/2021 23:00 İptal Edildi USBM - Sport St. François
23/05/2021 01:30 İptal Edildi CERFA - Amical Club
23/05/2021 01:30 İptal Edildi Vieux-Habitants - Stade Lamentinois
22/05/2021 23:00 İptal Edildi Jeunesse Evolution - Juventus Sainte-Anne
22/05/2021 23:00 İptal Edildi USR Sainte-Rose - Moulien
22/05/2021 23:00 İptal Edildi Gosier - Phare du Canal
22/05/2021 23:00 İptal Edildi Solidarité Scolaire - Red Star
16/05/2021 23:00 Ertelendi Stade Lamentinois - CERFA
16/05/2021 23:00 Ertelendi Arsenal - USBM
16/05/2021 03:00 Ertelendi Racing Club - Sport St. François
16/05/2021 02:00 Ertelendi Amical Club - Dynamo Le Moule
15/05/2021 23:00 Ertelendi Red Star - Gosier
15/05/2021 23:00 Ertelendi Juventus Sainte-Anne - USR Sainte-Rose
15/05/2021 23:00 Ertelendi Phare du Canal - Solidarité Scolaire
15/05/2021 23:00 Ertelendi Moulien - Jeunesse Evolution
15/05/2021 02:00 Ertelendi La Gauloise - Vieux-Habitants
09/05/2021 23:00 Ertelendi Gosier - USR Sainte-Rose
09/05/2021 23:00 Ertelendi Vieux-Habitants - Arsenal
09/05/2021 23:00 Ertelendi Phare du Canal - Moulien
09/05/2021 23:00 Ertelendi Sport St. François - CERFA
09/05/2021 22:00 Ertelendi Amical Club - Racing Club
08/05/2021 02:00 Ertelendi Red Star - Juventus Sainte-Anne
08/05/2021 02:00 Ertelendi USBM - La Gauloise
06/05/2021 02:00 Ertelendi Solidarité Scolaire - Jeunesse Evolution
06/05/2021 02:00 Ertelendi Dynamo Le Moule - Stade Lamentinois