Guadeloupe Futbol Ligleri, Guadeloupe Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Guadeloupe Division d'Honneur Guadeloupe - Division d'Honneur ( Lig Maçı )
18/04/2021 22:30 - Sport St. François - Racing Club
18/04/2021 02:00 Ertelendi La Gauloise - Racing Club
17/04/2021 23:00 Ertelendi Arsenal - Dynamo Le Moule
17/04/2021 23:00 Ertelendi Stade Lamentinois - Vieux-Habitants
17/04/2021 23:00 Ertelendi Sport St. François - USBM
17/04/2021 22:30 - USR Sainte-Rose - Gosier
17/04/2021 22:30 - Jeunesse Evolution - Solidarité Scolaire
17/04/2021 22:30 - Amical Club - CERFA
17/04/2021 22:30 - Juventus Sainte-Anne - Red Star
17/04/2021 22:30 - Moulien - Phare du Canal
15/04/2021 02:00 - USBM - Arsenal
11/04/2021 23:00 - CERFA - Stade Lamentinois
11/04/2021 02:00 - Vieux-Habitants - La Gauloise
10/04/2021 23:00 - Solidarité Scolaire - Phare du Canal
10/04/2021 23:00 - Jeunesse Evolution - Moulien
10/04/2021 23:00 - Gosier - Red Star
10/04/2021 23:00 - USR Sainte-Rose - Juventus Sainte-Anne
10/04/2021 23:00 - Dynamo Le Moule - Amical Club
07/03/2021 23:00 - Arsenal - Stade Lamentinois
04/03/2021 03:30 MS Vieux-Habitants 2-3 Red Star
04/03/2021 03:30 MS Amical Club 0-1 La Gauloise
28/02/2021 22:30 - Vieux-Habitants - Jeunesse Evolution
28/02/2021 22:30 - USBM - Red Star
28/02/2021 22:30 - CERFA - USR Sainte-Rose
27/02/2021 22:30 - La Gauloise - Gosier
27/02/2021 22:30 - Amical Club - Moulien
27/02/2021 22:30 - Solidarité Scolaire - Sport St. François
27/02/2021 03:30 - Racing Club - Dynamo Le Moule
21/02/2021 22:30 - Stade Lamentinois - Solidarité Scolaire
21/02/2021 22:30 - Gosier - Juventus Sainte-Anne
21/02/2021 22:30 - Moulien - La Gauloise
20/02/2021 22:30 - Dynamo Le Moule - USBM
20/02/2021 22:30 - USR Sainte-Rose - Vieux-Habitants
20/02/2021 22:30 - Sport St. François - Amical Club
20/02/2021 22:30 - Jeunesse Evolution - Racing Club
20/02/2021 03:30 - Phare du Canal - CERFA
14/02/2021 03:00 MS USBM 1-4 Jeunesse Evolution
14/02/2021 03:00 MS Racing Club 2-3 USR Sainte-Rose
14/02/2021 03:00 MS CERFA 2-2 Vieux-Habitants
13/02/2021 22:30 - Arsenal - Gosier
13/02/2021 22:30 - Sport St. François - Stade Lamentinois
13/02/2021 22:30 - Juventus Sainte-Anne - Moulien
13/02/2021 03:30 - Phare du Canal - Red Star
07/02/2021 22:00 - Amical Club - Stade Lamentinois
07/02/2021 03:00 MS La Gauloise 1-1 Juventus Sainte-Anne
07/02/2021 03:00 MS Moulien 2-1 Arsenal
06/02/2021 22:30 - USR Sainte-Rose - USBM
06/02/2021 22:30 - Gosier - Solidarité Scolaire
06/02/2021 22:00 - CERFA - Red Star
06/02/2021 03:30 - Dynamo Le Moule - Phare du Canal
06/02/2021 03:30 - Vieux-Habitants - Racing Club
04/02/2021 03:30 - Juventus Sainte-Anne - Sport St. François
04/02/2021 03:30 - Arsenal - Solidarité Scolaire
04/02/2021 03:30 - La Gauloise - Stade Lamentinois
31/01/2021 03:00 - Red Star - Dynamo Le Moule
31/01/2021 03:00 MS USBM 3-1 Vieux-Habitants
31/01/2021 03:00 - Phare du Canal - Jeunesse Evolution
31/01/2021 03:00 MS Racing Club 3-1 CERFA
30/01/2021 22:30 - Juventus Sainte-Anne - Amical Club
30/01/2021 22:30 - Sport St. François - Gosier
30/01/2021 22:30 - Arsenal - La Gauloise
30/01/2021 03:30 - Solidarité Scolaire - Moulien
28/01/2021 03:30 MS CERFA 0-1 Jeunesse Evolution
28/01/2021 03:30 MS USR Sainte-Rose 1-0 Dynamo Le Moule
28/01/2021 03:30 MS Racing Club 1-4 Phare du Canal
24/01/2021 22:30 - Gosier - Stade Lamentinois
24/01/2021 03:00 MS Jeunesse Evolution 1-1 Red Star
24/01/2021 03:00 MS Racing Club 1-0 USBM
24/01/2021 03:00 MS Moulien 7-0 Sport St. François
23/01/2021 22:30 - Juventus Sainte-Anne - Arsenal
23/01/2021 22:30 - USR Sainte-Rose - Phare du Canal
23/01/2021 03:30 - CERFA - Dynamo Le Moule
23/01/2021 03:30 - La Gauloise - Solidarité Scolaire