Guadeloupe Futbol Ligleri, Guadeloupe Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Guadeloupe Division d'Honneur Guadeloupe - Division d'Honneur ( Lig Maçı )
25/05/2024 23:00 MS Etoile de Morne-à-l'Eau 2-1 Sporting Baie-Mahault
25/05/2024 23:00 MS Phare du Canal 3-2 La Gauloise
25/05/2024 23:00 MS Solidarité Scolaire 3-5 Cambrefort
25/05/2024 23:00 - Amical Club - Moulien
25/05/2024 23:00 MS Siroco Les Abymes 1-0 Dynamo Le Moule
25/05/2024 23:00 MS USBM 4-2 Jeunesse Evolution
25/05/2024 23:00 MS Gosier 5-0 Juventus Sainte-Anne
11/05/2024 23:00 - Cambrefort - Gosier
11/05/2024 23:00 - Dynamo Le Moule - Solidarité Scolaire
11/05/2024 23:00 MS La Gauloise 1-2 USBM
11/05/2024 23:00 MS Sporting Baie-Mahault 0-1 Siroco Les Abymes
11/05/2024 23:00 - Juventus Sainte-Anne - Phare du Canal
11/05/2024 23:00 MS Jeunesse Evolution 1-0 Amical Club
11/05/2024 23:00 MS Moulien 3-0 CERFA
08/05/2024 03:30 MS USBM 5-1 CERFA
05/05/2024 23:00 - Juventus Sainte-Anne - Cambrefort
05/05/2024 03:00 MS Etoile de Morne-à-l'Eau 0-2 Moulien
05/05/2024 03:00 MS Solidarité Scolaire 0-0 Sporting Baie-Mahault
04/05/2024 23:00 - Amical Club - La Gauloise
04/05/2024 03:30 MS USBM 0-1 Phare du Canal
04/05/2024 03:30 MS Gosier 1-4 Dynamo Le Moule
04/05/2024 03:30 MS CERFA 2-2 Jeunesse Evolution
28/04/2024 23:00 - USBM - Juventus Sainte-Anne
28/04/2024 03:00 MS Jeunesse Evolution 1-1 Etoile de Morne-à-l'Eau
28/04/2024 03:00 MS Dynamo Le Moule 2-0 Cambrefort
28/04/2024 03:00 MS Sporting Baie-Mahault 0-1 Gosier
28/04/2024 03:00 MS Phare du Canal 1-4 Amical Club
27/04/2024 23:00 - La Gauloise - CERFA
27/04/2024 03:30 MS Moulien 2-3 Siroco Les Abymes
24/04/2024 03:30 - Cambrefort - Sporting Baie-Mahault
23/04/2024 01:00 MS Siroco Les Abymes 0-0 Jeunesse Evolution
20/04/2024 23:00 - Amical Club - USBM
20/04/2024 22:30 - CERFA - Phare du Canal
20/04/2024 22:30 - Juventus Sainte-Anne - Dynamo Le Moule
20/04/2024 22:30 - Solidarité Scolaire - Moulien
20/04/2024 22:30 - Etoile de Morne-à-l'Eau - La Gauloise
18/04/2024 03:30 - CERFA - Amical Club
18/04/2024 03:30 - USBM - Siroco Les Abymes
14/04/2024 03:00 MS Phare du Canal 1-1 Etoile de Morne-à-l'Eau
14/04/2024 03:00 MS Sporting Baie-Mahault 1-0 Dynamo Le Moule
14/04/2024 03:00 MS Jeunesse Evolution 1-1 Solidarité Scolaire
13/04/2024 23:00 - La Gauloise - Siroco Les Abymes
13/04/2024 23:00 - Amical Club - Juventus Sainte-Anne
13/04/2024 03:30 MS Moulien 3-0 Gosier
07/04/2024 03:00 MS Juventus Sainte-Anne 0-1 Sporting Baie-Mahault
06/04/2024 23:00 - Cambrefort - Moulien
06/04/2024 23:00 - Etoile de Morne-à-l'Eau - USBM
06/04/2024 03:30 MS Gosier 2-1 Jeunesse Evolution
06/04/2024 03:30 MS Siroco Les Abymes 2-2 Phare du Canal
04/04/2024 03:30 - Solidarité Scolaire - La Gauloise
28/03/2024 03:30 MS Solidarité Scolaire 1-0 CERFA
24/03/2024 03:00 MS Moulien 2-0 Dynamo Le Moule
24/03/2024 03:00 MS Phare du Canal 2-1 Solidarité Scolaire
24/03/2024 03:00 MS Jeunesse Evolution 1-0 Cambrefort
23/03/2024 23:00 - La Gauloise - Gosier
23/03/2024 23:00 - Amical Club - Etoile de Morne-à-l'Eau
23/03/2024 03:30 MS CERFA 2-1 Juventus Sainte-Anne
20/03/2024 03:30 MS Solidarité Scolaire 3-0 Juventus Sainte-Anne