Guatemala Futbol Ligleri, Guatemala Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Guatemala Liga Nacional Guatemala - Liga Nacional ( Lig Maçı )
25/11/2020 20:00 - Municipal - Antigua GFC
25/11/2020 20:00 - Cobán Imperial - Santa Lucía
Guatemala Primera Division Guatemala - Primera Division ( Lig Maçı )
23/11/2020 20:00 - Mictlán - Carchá
Guatemala Liga Nacional Guatemala - Liga Nacional ( Lig Maçı )
22/11/2020 22:05 MS Malacateco 2-0 Guastatoya
Guatemala Primera Division Guatemala - Primera Division ( Lig Maçı )
22/11/2020 22:00 - Plataneros - Marquense
22/11/2020 21:00 - Deportivo Reu - Suchitepéquez
Guatemala Liga Nacional Guatemala - Liga Nacional ( Lig Maçı )
22/11/2020 20:00 MS Antigua GFC 2-0 Achuapa
22/11/2020 20:00 - Deportivo Sanarate - Comunicaciones
Guatemala Primera Division Guatemala - Primera Division ( Lig Maçı )
22/11/2020 18:00 - Comunicaciones II - Chimaltenango
Guatemala Liga Nacional Guatemala - Liga Nacional ( Lig Maçı )
22/11/2020 03:00 MS Comunicaciones 2-1 Municipal
Guatemala Primera Division Guatemala - Primera Division ( Lig Maçı )
22/11/2020 01:00 - Mixco - Aurora
Guatemala Liga Nacional Guatemala - Liga Nacional ( Lig Maçı )
22/11/2020 00:10 MS Xelajú 0-0 Cobán Imperial
Guatemala Primera Division Guatemala - Primera Division ( Lig Maçı )
21/11/2020 23:00 - Nueva Concepción - Puerto San José
Guatemala Liga Nacional Guatemala - Liga Nacional ( Lig Maçı )
21/11/2020 22:05 MS Santa Lucía 2-0 Sacachispas
Guatemala Primera Division Guatemala - Primera Division ( Lig Maçı )
21/11/2020 22:00 - Quiché - Xinabajul
Guatemala Liga Nacional Guatemala - Liga Nacional ( Lig Maçı )
21/11/2020 20:00 MS Iztapa 4-1 Deportivo Sanarate
Guatemala Primera Division Guatemala - Primera Division ( Lig Maçı )
21/11/2020 18:00 - Siquinalá - Zacapa Tellioz
19/11/2020 01:00 - Sololá - Deportivo Reu
19/11/2020 01:00 - Mixco - Carchá
Guatemala Liga Nacional Guatemala - Liga Nacional ( Lig Maçı )
19/11/2020 00:10 MS Guastatoya 2-0 Xelajú
Guatemala Primera Division Guatemala - Primera Division ( Lig Maçı )
19/11/2020 00:00 - San Pedro - Plataneros
19/11/2020 00:00 - Deportivo Petapa - Comunicaciones II
18/11/2020 23:00 - Nueva Concepción - Suchitepéquez
18/11/2020 22:00 - Quiché - Marquense
18/11/2020 21:00 - Mictlán - Sayaxché
Guatemala Liga Nacional Guatemala - Liga Nacional ( Lig Maçı )
18/11/2020 20:00 MS Iztapa 1-0 Cobán Imperial
Guatemala Primera Division Guatemala - Primera Division ( Lig Maçı )
18/11/2020 20:00 - Siquinalá - Chimaltenango
16/11/2020 00:00 - Xinabajul - San Pedro
Guatemala Liga Nacional Guatemala - Liga Nacional ( Lig Maçı )
15/11/2020 22:05 MS Achuapa 2-1 Malacateco
Guatemala Primera Division Guatemala - Primera Division ( Lig Maçı )
15/11/2020 22:00 - Plataneros - Quiché
15/11/2020 21:00 - Aurora - Sayaxché
15/11/2020 21:00 - Deportivo Reu - Nueva Concepción
15/11/2020 20:00 - Puerto San José - Sololá
15/11/2020 00:00 - Comunicaciones II - Siquinalá
Guatemala Liga Nacional Guatemala - Liga Nacional ( Lig Maçı )
14/11/2020 22:05 MS Sacachispas 3-3 Iztapa
Guatemala Primera Division Guatemala - Primera Division ( Lig Maçı )
14/11/2020 22:00 - Zacapa Tellioz - Deportivo Petapa
14/11/2020 18:00 - Mictlán - Mixco
Guatemala Liga Nacional Guatemala - Liga Nacional ( Lig Maçı )
10/11/2020 00:10 MS Comunicaciones 4-0 Sacachispas
09/11/2020 20:00 MS Malacateco 1-1 Municipal
09/11/2020 00:10 MS Xelajú 2-0 Achuapa
Guatemala Primera Division Guatemala - Primera Division ( Lig Maçı )
09/11/2020 00:00 MS Marquense 2-2 San Pedro
Guatemala Liga Nacional Guatemala - Liga Nacional ( Lig Maçı )
08/11/2020 22:05 MS Antigua GFC 3-3 Deportivo Sanarate
Guatemala Primera Division Guatemala - Primera Division ( Lig Maçı )
08/11/2020 21:00 - Sayaxché - Carchá
08/11/2020 20:00 - Puerto San José - Deportivo Reu
08/11/2020 20:00 - Suchitepéquez - Sololá
08/11/2020 20:00 - Aurora - Mictlán
Guatemala Liga Nacional Guatemala - Liga Nacional ( Lig Maçı )
07/11/2020 22:05 MS Santa Lucía 0-0 Guastatoya
Guatemala Primera Division Guatemala - Primera Division ( Lig Maçı )
07/11/2020 22:00 - Zacapa Tellioz - Comunicaciones II
07/11/2020 18:00 - Chimaltenango - Deportivo Petapa
07/11/2020 00:00 - Xinabajul - Plataneros
01/11/2020 22:00 - Zacapa Tellioz - Chimaltenango
Guatemala Liga Nacional Guatemala - Liga Nacional ( Lig Maçı )
01/11/2020 20:00 MS Achuapa 2-3 Deportivo Sanarate
Guatemala Primera Division Guatemala - Primera Division ( Lig Maçı )
01/11/2020 20:00 - Xinabajul - Marquense
01/11/2020 20:00 - Aurora - Carchá
01/11/2020 20:00 - Puerto San José - Suchitepéquez
01/11/2020 01:00 MS Mixco 2-0 Sayaxché
Guatemala Liga Nacional Guatemala - Liga Nacional ( Lig Maçı )
01/11/2020 00:30 MS Cobán Imperial 3-1 Guastatoya
Guatemala Primera Division Guatemala - Primera Division ( Lig Maçı )
31/10/2020 23:00 - Nueva Concepción - Sololá
Guatemala Liga Nacional Guatemala - Liga Nacional ( Lig Maçı )
31/10/2020 22:05 MS Iztapa 1-1 Santa Lucía
Guatemala Primera Division Guatemala - Primera Division ( Lig Maçı )
31/10/2020 22:00 - Quiché - San Pedro
Guatemala Liga Nacional Guatemala - Liga Nacional ( Lig Maçı )
31/10/2020 20:00 MS Comunicaciones 0-0 Malacateco
Guatemala Primera Division Guatemala - Primera Division ( Lig Maçı )
31/10/2020 20:00 - Siquinalá - Deportivo Petapa
Guatemala Liga Nacional Guatemala - Liga Nacional ( Lig Maçı )
31/10/2020 00:00 MS Sacachispas 1-3 Municipal
29/10/2020 20:00 MS Xelajú 1-0 Antigua GFC
26/10/2020 20:00 MS Santa Lucía 0-0 Comunicaciones
26/10/2020 00:10 MS Guastatoya 3-3 Sacachispas
Guatemala Primera Division Guatemala - Primera Division ( Lig Maçı )
26/10/2020 00:00 - Marquense - Plataneros
Guatemala Liga Nacional Guatemala - Liga Nacional ( Lig Maçı )
25/10/2020 22:05 MS Antigua GFC 3-1 Iztapa
Guatemala Primera Division Guatemala - Primera Division ( Lig Maçı )
25/10/2020 21:00 - Carchá - Mictlán
25/10/2020 20:00 - Xinabajul - Quiché
25/10/2020 20:00 - Suchitepéquez - Deportivo Reu
25/10/2020 20:00 - Puerto San José - Nueva Concepción
25/10/2020 20:00 - Aurora - Mixco
25/10/2020 18:00 - Chimaltenango - Comunicaciones II
Guatemala Liga Nacional Guatemala - Liga Nacional ( Lig Maçı )
25/10/2020 00:10 MS Municipal 3-1 Achuapa
24/10/2020 22:05 MS Deportivo Sanarate 1-0 Cobán Imperial
Guatemala Primera Division Guatemala - Primera Division ( Lig Maçı )
24/10/2020 22:00 - Zacapa Tellioz - Siquinalá
Guatemala Liga Nacional Guatemala - Liga Nacional ( Lig Maçı )
24/10/2020 20:00 MS Malacateco 2-1 Xelajú
19/10/2020 00:10 MS Deportivo Sanarate 0-1 Municipal
Guatemala Primera Division Guatemala - Primera Division ( Lig Maçı )
19/10/2020 00:00 MS Marquense 0-0 Quiché
Guatemala Liga Nacional Guatemala - Liga Nacional ( Lig Maçı )
18/10/2020 22:05 MS Xelajú 0-0 Santa Lucía
Guatemala Primera Division Guatemala - Primera Division ( Lig Maçı )
18/10/2020 22:00 - Plataneros - San Pedro
18/10/2020 21:00 - Deportivo Reu - Sololá
18/10/2020 21:00 - Carchá - Mixco
Guatemala Liga Nacional Guatemala - Liga Nacional ( Lig Maçı )
18/10/2020 20:00 MS Achuapa 0-1 Guastatoya
Guatemala Primera Division Guatemala - Primera Division ( Lig Maçı )
18/10/2020 18:00 - Chimaltenango - Siquinalá
Guatemala Liga Nacional Guatemala - Liga Nacional ( Lig Maçı )
18/10/2020 00:10 MS Sacachispas 3-3 Cobán Imperial
17/10/2020 20:00 MS Comunicaciones 3-0 Iztapa
Guatemala Primera Division Guatemala - Primera Division ( Lig Maçı )
17/10/2020 20:00 - Mictlán - Sayaxché
17/10/2020 20:00 - Suchitepéquez - Nueva Concepción
17/10/2020 18:00 - Comunicaciones II - Deportivo Petapa
Guatemala Liga Nacional Guatemala - Liga Nacional ( Lig Maçı )
16/10/2020 20:00 MS Antigua GFC 0-1 Malacateco
15/10/2020 00:00 MS Deportivo Sanarate 1-2 Guastatoya
Guatemala Primera Division Guatemala - Primera Division ( Lig Maçı )
14/10/2020 21:00 - Carchá - Sayaxché
Guatemala Liga Nacional Guatemala - Liga Nacional ( Lig Maçı )
14/10/2020 20:00 MS Municipal 1-0 Cobán Imperial
12/10/2020 20:00 MS Comunicaciones 2-1 Antigua GFC
Guatemala Primera Division Guatemala - Primera Division ( Lig Maçı )
12/10/2020 00:00 MS San Pedro 2-1 Xinabajul
Guatemala Liga Nacional Guatemala - Liga Nacional ( Lig Maçı )
11/10/2020 22:05 MS Iztapa 5-0 Xelajú
Guatemala Primera Division Guatemala - Primera Division ( Lig Maçı )
11/10/2020 21:00 - Sayaxché - Aurora
Guatemala Liga Nacional Guatemala - Liga Nacional ( Lig Maçı )
11/10/2020 20:00 MS Santa Lucía 0-1 Malacateco
Guatemala Primera Division Guatemala - Primera Division ( Lig Maçı )
11/10/2020 18:00 - Sololá - Puerto San José
11/10/2020 01:00 - Mixco - Mictlán
Guatemala Liga Nacional Guatemala - Liga Nacional ( Lig Maçı )
11/10/2020 00:10 MS Guastatoya 0-0 Municipal
Guatemala Primera Division Guatemala - Primera Division ( Lig Maçı )
10/10/2020 23:00 - Nueva Concepción - Deportivo Reu
Guatemala Liga Nacional Guatemala - Liga Nacional ( Lig Maçı )
10/10/2020 22:05 MS Sacachispas 1-1 Deportivo Sanarate
Guatemala Primera Division Guatemala - Primera Division ( Lig Maçı )
10/10/2020 22:00 - Quiché - Plataneros
Guatemala Liga Nacional Guatemala - Liga Nacional ( Lig Maçı )
10/10/2020 20:00 MS Cobán Imperial 0-0 Achuapa
Guatemala Primera Division Guatemala - Primera Division ( Lig Maçı )
10/10/2020 20:00 - Siquinalá - Comunicaciones II
10/10/2020 00:00 MS Deportivo Petapa 0-1 Zacapa Tellioz
05/10/2020 00:00 - San Pedro - Marquense
04/10/2020 22:00 - Plataneros - Xinabajul
04/10/2020 21:00 - Deportivo Reu - Puerto San José
Guatemala Liga Nacional Guatemala - Liga Nacional ( Lig Maçı )
04/10/2020 20:00 MS Malacateco 1-3 Iztapa
Guatemala Primera Division Guatemala - Primera Division ( Lig Maçı )
04/10/2020 20:00 - Mictlán - Aurora
04/10/2020 18:00 - Comunicaciones II - Zacapa Tellioz
Guatemala Liga Nacional Guatemala - Liga Nacional ( Lig Maçı )
03/10/2020 22:05 Ertelendi Achuapa - Sacachispas
Guatemala Primera Division Guatemala - Primera Division ( Lig Maçı )
03/10/2020 18:00 - Sololá - Suchitepéquez
03/10/2020 00:00 - Deportivo Petapa - Chimaltenango
Guatemala Liga Nacional Guatemala - Liga Nacional ( Lig Maçı )
28/09/2020 00:00 MS Guastatoya 1-1 Cobán Imperial
27/09/2020 22:00 MS Deportivo Sanarate 2-2 Achuapa
27/09/2020 20:00 MS Municipal 3-0 Sacachispas
27/09/2020 20:00 MS Antigua GFC 2-1 Xelajú
27/09/2020 20:00 Ertelendi Antigua GFC - Santa Lucía
27/09/2020 20:00 Ertelendi Xelajú - Comunicaciones
26/09/2020 22:00 MS Santa Lucía 2-0 Iztapa
26/09/2020 20:00 MS Malacateco 1-0 Comunicaciones
21/09/2020 03:00 MS Sacachispas 2-1 Guastatoya
20/09/2020 22:00 MS Xelajú 1-1 Malacateco
20/09/2020 20:00 MS Achuapa 1-0 Municipal
20/09/2020 00:30 MS Cobán Imperial 2-0 Deportivo Sanarate
19/09/2020 22:00 MS Iztapa 1-1 Antigua GFC
19/09/2020 20:00 MS Comunicaciones 2-0 Santa Lucía
14/09/2020 00:00 MS Guastatoya 2-2 Achuapa
13/09/2020 22:00 MS Santa Lucía 0-1 Xelajú
13/09/2020 20:00 MS Malacateco 2-1 Antigua GFC
13/09/2020 00:00 MS Municipal 5-0 Deportivo Sanarate
12/09/2020 22:00 MS Cobán Imperial 2-1 Sacachispas
12/09/2020 20:00 MS Iztapa 1-1 Comunicaciones
07/09/2020 00:00 MS Antigua GFC 1-1 Comunicaciones
06/09/2020 22:00 MS Deportivo Sanarate 1-1 Sacachispas
06/09/2020 20:00 MS Malacateco 1-2 Santa Lucía
06/09/2020 00:00 MS Municipal 2-1 Guastatoya
05/09/2020 22:00 MS Xelajú 2-1 Iztapa
05/09/2020 20:00 MS Achuapa 1-2 Cobán Imperial
31/08/2020 00:00 MS Guastatoya 1-1 Deportivo Sanarate
30/08/2020 22:00 MS Santa Lucía 0-1 Antigua GFC
30/08/2020 20:00 MS Iztapa 3-1 Malacateco
30/08/2020 00:30 MS Cobán Imperial 1-1 Municipal
29/08/2020 22:00 MS Sacachispas 1-3 Achuapa
29/08/2020 20:00 MS Comunicaciones 4-2 Xelajú