Güney Afrika Futbol Ligleri, Güney Afrika Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Güney Afrika Premier Soccer League Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı )
05/06/2021 16:00 MS Moroka Swallows 1-1 Baroka FC
05/06/2021 16:00 MS Chippa United 1-1 Supersport United
05/06/2021 16:00 MS TS Galaxy 0-1 Kaizer Chiefs
05/06/2021 16:00 MS Maritzburg Utd 0-0 Amazulu
05/06/2021 16:00 MS Orlando Pirates 0-0 Tshakhuma Madzivhadila
05/06/2021 16:00 MS Black Leopards 1-1 Bloem Celtic
05/06/2021 16:00 MS Golden Arrows 0-0 Stellenbosch
05/06/2021 16:00 MS Mamelodi Sundowns 3-0 Cape Town City
02/06/2021 18:00 MS Baroka FC 1-2 Orlando Pirates
02/06/2021 18:00 MS Cape Town City 3-1 Black Leopards
02/06/2021 18:00 MS Stellenbosch 0-0 TS Galaxy
02/06/2021 18:00 MS Tshakhuma Madzivhadila 0-0 Chippa United
02/06/2021 18:00 MS Bloem Celtic 0-2 Mamelodi Sundowns
02/06/2021 18:00 MS Kaizer Chiefs 3-2 Golden Arrows
02/06/2021 18:00 MS Supersport United 2-0 Maritzburg Utd
02/06/2021 18:00 MS Amazulu 1-0 Moroka Swallows
30/05/2021 16:00 MS TS Galaxy 1-0 Orlando Pirates
Güney Afrika Diski Challenge Güney Afrika - Diski Challenge ( Lig Maçı )
30/05/2021 12:00 MS AmaZulu U23 2-0 Mamelodi Sundowns U23
Güney Afrika Premier Soccer League Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı )
29/05/2021 18:00 MS Moroka Swallows 0-0 Mamelodi Sundowns
27/05/2021 18:00 MS Orlando Pirates 1-0 Amazulu
26/05/2021 18:00 MS Mamelodi Sundowns 3-1 Supersport United
26/05/2021 16:00 MS Black Leopards 2-1 Kaizer Chiefs
Güney Afrika 1st Division Güney Afrika - 1st Division ( Lig Maçı )
23/05/2021 16:00 MS Ajax Cape Town 2-1 University of Pretoria
23/05/2021 16:00 MS Polokwane City 0-0 Free State Stars
23/05/2021 16:00 MS Richards Bay 4-0 Steenberg United
23/05/2021 16:00 MS Uthongathi 0-3 Bizana Pondo Chiefs
23/05/2021 16:00 MS Pretoria Callies 0-2 Ts Sporting
23/05/2021 16:00 MS Cape Umoya United 0-0 Jomo Cosmos
23/05/2021 16:00 MS Real Kings 1-1 Cape Town ALL Stars
23/05/2021 16:00 MS JDR Stars 1-3 Sekhukhune United
Güney Afrika Diski Challenge Güney Afrika - Diski Challenge ( Lig Maçı )
22/05/2021 13:00 PEN Kaizer Chiefs U23 1-1
PS : 3-4
AmaZulu U23
22/05/2021 10:30 MS Cape Town City U23 2-3 Mamelodi Sundowns U23
Güney Afrika Premier Soccer League Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı )
19/05/2021 18:00 MS Cape Town City 0-0 Maritzburg Utd
19/05/2021 16:00 MS Golden Arrows 3-0 TS Galaxy
18/05/2021 18:00 MS Chippa United 1-2 Bloem Celtic
18/05/2021 16:00 MS Moroka Swallows 0-0 Stellenbosch
18/05/2021 16:00 MS Baroka FC 0-0 Tshakhuma Madzivhadila
Güney Afrika 1st Division Güney Afrika - 1st Division ( Lig Maçı )
16/05/2021 16:00 MS Jomo Cosmos 1-1 Richards Bay
16/05/2021 16:00 - Ts Sporting - Uthongathi
16/05/2021 16:00 MS Sekhukhune United 2-0 Polokwane City
16/05/2021 16:00 MS Free State Stars 3-1 Ajax Cape Town
16/05/2021 16:00 MS Steenberg United 1-1 JDR Stars
16/05/2021 16:00 MS University of Pretoria 1-2 Real Kings
16/05/2021 16:00 MS Bizana Pondo Chiefs 2-4 Pretoria Callies
16/05/2021 16:00 MS Cape Town ALL Stars 1-0 Cape Umoya United
Güney Afrika Diski Challenge Güney Afrika - Diski Challenge ( Lig Maçı )
16/05/2021 13:00 MS Mamelodi Sundowns U23 1-0 Orlando Pirates U23
16/05/2021 10:30 MS TTM U23 1-3 Kaizer Chiefs U23
Güney Afrika Premier Soccer League Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı )
15/05/2021 16:00 MS Tshakhuma Madzivhadila 1-0 Maritzburg Utd
Güney Afrika Diski Challenge Güney Afrika - Diski Challenge ( Lig Maçı )
15/05/2021 11:00 MS Golden Arrows U23 3-2 SuperSport United U23
15/05/2021 11:00 MS Bloemfontein Celtic U23 2-1 Baroka U23
15/05/2021 11:00 MS AmaZulu U23 1-1 Cape Town City U23
15/05/2021 11:00 MS Stellenbosch U23 3-2 Chippa United U23
15/05/2021 11:00 MS Swallows U23 2-4 Black Leopards U23
15/05/2021 10:30 MS Maritzburg United U23 0-0 TS Galaxy U23
Güney Afrika Premier Soccer League Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı )
12/05/2021 18:00 MS Kaizer Chiefs 1-1 Moroka Swallows
12/05/2021 18:00 MS Supersport United 1-0 Tshakhuma Madzivhadila
12/05/2021 16:00 MS Bloem Celtic 0-0 Cape Town City
12/05/2021 16:00 MS Chippa United 0-0 Black Leopards
12/05/2021 16:00 MS Maritzburg Utd 3-2 Golden Arrows
11/05/2021 16:00 MS Amazulu 0-1 Baroka FC
11/05/2021 16:00 MS Stellenbosch 0-0 Orlando Pirates
09/05/2021 16:00 MS TS Galaxy 0-1 Mamelodi Sundowns
Güney Afrika 1st Division Güney Afrika - 1st Division ( Lig Maçı )
09/05/2021 16:00 MS Cape Town ALL Stars 0-0 Steenberg United
09/05/2021 16:00 MS Polokwane City 2-0 Bizana Pondo Chiefs
09/05/2021 16:00 MS Richards Bay 1-2 JDR Stars
Güney Afrika Diski Challenge Güney Afrika - Diski Challenge ( Lig Maçı )
09/05/2021 13:00 MS Golden Arrows U23 1-2 TS Galaxy U23
09/05/2021 13:00 MS Kaizer Chiefs U23 3-1 Swallows U23
09/05/2021 11:00 MS AmaZulu U23 2-1 Stellenbosch U23
09/05/2021 11:00 MS Bloemfontein Celtic U23 2-0 Black Leopards U23
09/05/2021 11:00 MS Chippa United U23 3-2 SuperSport United U23
09/05/2021 11:00 MS Orlando Pirates U23 4-1 Baroka U23
09/05/2021 11:00 MS TTM U23 0-6 Mamelodi Sundowns U23
09/05/2021 10:30 MS Maritzburg United U23 1-2 Cape Town City U23
Güney Afrika Cup Güney Afrika - Cup ( Kupa Maçı )
08/05/2021 19:00 MS Tshakhuma Madzivhadila 1-0 Chippa United
Güney Afrika 1st Division Güney Afrika - 1st Division ( Lig Maçı )
08/05/2021 16:00 MS University of Pretoria 1-0 Jomo Cosmos
08/05/2021 16:00 MS Sekhukhune United 1-0 Cape Umoya United
08/05/2021 16:00 MS Real Kings 2-1 Ts Sporting
08/05/2021 16:00 MS Uthongathi 0-1 Free State Stars
08/05/2021 16:00 MS Ajax Cape Town 0-1 Pretoria Callies
Güney Afrika Premier Soccer League Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı )
06/05/2021 18:00 MS Orlando Pirates 3-0 Black Leopards
05/05/2021 16:00 MS Mamelodi Sundowns 2-0 Maritzburg Utd
Güney Afrika 1st Division Güney Afrika - 1st Division ( Lig Maçı )
05/05/2021 16:00 MS Free State Stars 1-1 Steenberg United
05/05/2021 16:00 MS Uthongathi 1-0 University of Pretoria
05/05/2021 16:00 MS Bizana Pondo Chiefs 2-3 Cape Town ALL Stars
05/05/2021 16:00 MS Ts Sporting 1-0 Richards Bay
05/05/2021 16:00 MS Pretoria Callies 1-2 Sekhukhune United
05/05/2021 16:00 MS Cape Umoya United 1-0 Polokwane City
Güney Afrika Premier Soccer League Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı )
04/05/2021 18:00 MS Tshakhuma Madzivhadila 2-1 Kaizer Chiefs
Güney Afrika 1st Division Güney Afrika - 1st Division ( Lig Maçı )
04/05/2021 16:00 MS JDR Stars 2-1 Jomo Cosmos
04/05/2021 16:00 MS Ajax Cape Town 1-1 Real Kings
Güney Afrika Premier Soccer League Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı )
02/05/2021 16:00 MS Orlando Pirates 0-3 Mamelodi Sundowns
Güney Afrika 1st Division Güney Afrika - 1st Division ( Lig Maçı )
02/05/2021 16:00 MS Free State Stars 3-4 Ts Sporting
02/05/2021 16:00 MS Pretoria Callies 0-0 Cape Town ALL Stars
02/05/2021 16:00 MS Richards Bay 3-2 University of Pretoria
Güney Afrika Diski Challenge Güney Afrika - Diski Challenge ( Lig Maçı )
02/05/2021 13:00 MS Mamelodi Sundowns U23 1-4 Kaizer Chiefs U23
02/05/2021 11:00 MS Golden Arrows U23 4-2 Stellenbosch U23
02/05/2021 11:00 MS Baroka U23 1-2 Black Leopards U23
02/05/2021 11:00 MS Cape Town City U23 2-0 Chippa United U23
02/05/2021 11:00 MS TS Galaxy U23 0-0 AmaZulu U23
02/05/2021 10:30 MS SuperSport United U23 4-3 Maritzburg United U23
Güney Afrika Premier Soccer League Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı )
01/05/2021 18:00 MS Tshakhuma Madzivhadila 1-2 Black Leopards
01/05/2021 18:00 MS Supersport United 1-1 Baroka FC
01/05/2021 16:00 MS Golden Arrows 0-1 Amazulu
01/05/2021 16:00 MS Bloem Celtic 2-2 Kaizer Chiefs
01/05/2021 16:00 MS Chippa United 1-0 Stellenbosch
01/05/2021 16:00 MS TS Galaxy 1-0 Cape Town City
Güney Afrika 1st Division Güney Afrika - 1st Division ( Lig Maçı )
01/05/2021 16:00 MS Polokwane City 1-0 Ajax Cape Town
01/05/2021 16:00 MS Sekhukhune United 0-0 Uthongathi
01/05/2021 16:00 MS Steenberg United 1-2 Real Kings
01/05/2021 16:00 MS Jomo Cosmos 1-0 Bizana Pondo Chiefs
Güney Afrika Diski Challenge Güney Afrika - Diski Challenge ( Lig Maçı )
01/05/2021 13:00 MS Orlando Pirates U23 2-3 Swallows U23
01/05/2021 11:00 MS Bloemfontein Celtic U23 2-0 TTM U23
Güney Afrika Premier Soccer League Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı )
30/04/2021 18:00 MS Maritzburg Utd 1-1 Moroka Swallows
Güney Afrika 1st Division Güney Afrika - 1st Division ( Lig Maçı )
30/04/2021 16:00 MS Cape Umoya United 1-0 JDR Stars
Güney Afrika Premier Soccer League Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı )
28/04/2021 18:00 MS Cape Town City 1-5 Amazulu
28/04/2021 18:00 MS Baroka FC 0-1 TS Galaxy
28/04/2021 18:00 MS Mamelodi Sundowns 0-0 Golden Arrows
28/04/2021 16:00 MS Tshakhuma Madzivhadila 1-0 Bloem Celtic
28/04/2021 16:00 MS Kaizer Chiefs 0-1 Chippa United
Güney Afrika 1st Division Güney Afrika - 1st Division ( Lig Maçı )
28/04/2021 16:00 MS Pretoria Callies 2-0 Steenberg United
Güney Afrika Diski Challenge Güney Afrika - Diski Challenge ( Lig Maçı )
28/04/2021 13:00 MS Stellenbosch U23 5-0 TS Galaxy U23
28/04/2021 13:00 MS Kaizer Chiefs U23 2-0 Baroka U23
28/04/2021 11:00 MS Chippa United U23 1-0 Golden Arrows U23
28/04/2021 11:00 USB SuperSport United U23 0-0 Cape Town City U23
28/04/2021 10:30 MS Black Leopards U23 0-0 Mamelodi Sundowns U23
Güney Afrika Premier Soccer League Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı )
27/04/2021 18:00 MS Moroka Swallows 1-1 Supersport United
27/04/2021 16:00 MS Stellenbosch 0-1 Maritzburg Utd
Güney Afrika Diski Challenge Güney Afrika - Diski Challenge ( Lig Maçı )
27/04/2021 13:00 MS Orlando Pirates U23 1-2 TTM U23
27/04/2021 13:00 MS Maritzburg United U23 2-2 AmaZulu U23
27/04/2021 10:30 MS Swallows U23 1-1 Bloemfontein Celtic U23
Güney Afrika Premier Soccer League Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı )
25/04/2021 16:00 MS Chippa United 0-0 Golden Arrows
25/04/2021 16:00 MS Mamelodi Sundowns 1-2 Kaizer Chiefs
Güney Afrika 1st Division Güney Afrika - 1st Division ( Lig Maçı )
25/04/2021 16:00 MS Richards Bay 2-2 Sekhukhune United
25/04/2021 16:00 MS Ajax Cape Town 0-2 Cape Umoya United
25/04/2021 16:00 MS University of Pretoria 0-0 Pretoria Callies
Güney Afrika Diski Challenge Güney Afrika - Diski Challenge ( Lig Maçı )
25/04/2021 13:00 MS Golden Arrows U23 0-3 Cape Town City U23
25/04/2021 11:00 - Baroka U23 - Mamelodi Sundowns U23
25/04/2021 11:00 MS TS Galaxy U23 2-2 Chippa United U23
Güney Afrika Premier Soccer League Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı )
24/04/2021 18:00 MS Amazulu 2-1 TS Galaxy
24/04/2021 18:00 MS Cape Town City 3-0 Tshakhuma Madzivhadila
24/04/2021 18:00 MS Moroka Swallows 1-1 Orlando Pirates
24/04/2021 16:00 MS Stellenbosch 1-1 Bloem Celtic
24/04/2021 16:00 MS Black Leopards 1-1 Supersport United
Güney Afrika 1st Division Güney Afrika - 1st Division ( Lig Maçı )
24/04/2021 16:00 MS JDR Stars 0-0 Polokwane City
24/04/2021 16:00 MS Real Kings 3-1 Uthongathi
24/04/2021 16:00 MS Bizana Pondo Chiefs 1-1 Free State Stars
24/04/2021 16:00 MS Jomo Cosmos 0-1 Steenberg United
24/04/2021 16:00 MS Cape Town ALL Stars 1-0 Ts Sporting
Güney Afrika Diski Challenge Güney Afrika - Diski Challenge ( Lig Maçı )
24/04/2021 13:00 MS AmaZulu U23 2-1 SuperSport United U23
24/04/2021 11:00 MS Orlando Pirates U23 2-1 Black Leopards U23
24/04/2021 11:00 MS Bloemfontein Celtic U23 0-4 Kaizer Chiefs U23
24/04/2021 11:00 MS TTM U23 1-1 Swallows U23
24/04/2021 10:30 MS Maritzburg United U23 3-3 Stellenbosch U23
Güney Afrika Premier Soccer League Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı )
23/04/2021 18:00 MS Maritzburg Utd 1-1 Baroka FC
21/04/2021 18:00 MS Kaizer Chiefs 1-2 Cape Town City
21/04/2021 18:00 MS Supersport United 0-1 Golden Arrows
21/04/2021 16:00 MS Amazulu 0-0 Mamelodi Sundowns
21/04/2021 16:00 MS Black Leopards 0-0 Stellenbosch
Güney Afrika 1st Division Güney Afrika - 1st Division ( Lig Maçı )
21/04/2021 16:00 MS Bizana Pondo Chiefs 0-2 Polokwane City
21/04/2021 16:00 MS Cape Town ALL Stars 0-1 Ajax Cape Town
21/04/2021 16:00 MS Pretoria Callies 1-0 Free State Stars
21/04/2021 16:00 MS Real Kings 0-1 Richards Bay
Güney Afrika Premier Soccer League Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı )
20/04/2021 18:00 MS Bloem Celtic 1-1 Moroka Swallows
20/04/2021 16:00 MS Chippa United 0-1 Baroka FC
18/04/2021 19:30 MS Orlando Pirates 2-0 Maritzburg Utd
Güney Afrika 1st Division Güney Afrika - 1st Division ( Lig Maçı )
18/04/2021 16:00 MS Polokwane City 1-1 Cape Town ALL Stars
18/04/2021 16:00 MS Sekhukhune United 0-1 Jomo Cosmos
Güney Afrika Cup Güney Afrika - Cup ( Kupa Maçı )
18/04/2021 16:00 PEN Mamelodi Sundowns 0-0
PS : 5-6
Tshakhuma Madzivhadila
Güney Afrika Diski Challenge Güney Afrika - Diski Challenge ( Lig Maçı )
18/04/2021 13:00 MS Mamelodi Sundowns U23 4-0 Swallows U23
18/04/2021 11:00 MS Chippa United U23 0-0 AmaZulu U23
18/04/2021 10:30 MS Kaizer Chiefs U23 3-2 Black Leopards U23
Güney Afrika 1st Division Güney Afrika - 1st Division ( Lig Maçı )
17/04/2021 16:00 MS Free State Stars 3-0 JDR Stars
17/04/2021 16:00 MS Uthongathi 2-1 Richards Bay
17/04/2021 16:00 MS Ts Sporting 3-0 University of Pretoria
17/04/2021 16:00 MS Ajax Cape Town 1-2 Bizana Pondo Chiefs
Güney Afrika Cup Güney Afrika - Cup ( Kupa Maçı )
17/04/2021 16:00 MS Pretoria Callies 0-1 Chippa United
Güney Afrika Diski Challenge Güney Afrika - Diski Challenge ( Lig Maçı )
17/04/2021 13:00 MS Orlando Pirates U23 2-1 Bloemfontein Celtic U23
17/04/2021 11:00 MS Golden Arrows U23 3-5 Maritzburg United U23
17/04/2021 11:00 MS Cape Town City U23 1-4 Stellenbosch U23
17/04/2021 11:00 - Baroka U23 - TTM U23
17/04/2021 10:30 MS SuperSport United U23 1-2 TS Galaxy U23
Güney Afrika 1st Division Güney Afrika - 1st Division ( Lig Maçı )
16/04/2021 16:00 MS Cape Umoya United 1-1 Real Kings
Güney Afrika Cup Güney Afrika - Cup ( Kupa Maçı )
15/04/2021 19:00 MS Mamelodi Sundowns 4-1 Orlando Pirates
Güney Afrika Premier Soccer League Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı )
15/04/2021 16:00 MS Baroka FC 1-1 Kaizer Chiefs
Güney Afrika 1st Division Güney Afrika - 1st Division ( Lig Maçı )
14/04/2021 16:00 MS Ts Sporting 1-1 Sekhukhune United
14/04/2021 16:00 MS Jomo Cosmos 0-0 Ajax Cape Town
14/04/2021 16:00 MS Steenberg United 1-1 Bizana Pondo Chiefs
14/04/2021 16:00 MS Cape Town ALL Stars 2-3 Uthongathi
13/04/2021 16:00 MS Richards Bay 1-2 Free State Stars
13/04/2021 16:00 MS Pretoria Callies 0-2 Cape Umoya United
13/04/2021 16:00 MS Real Kings 2-1 Polokwane City
13/04/2021 16:00 MS University of Pretoria 0-0 JDR Stars
Güney Afrika Premier Soccer League Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı )
12/04/2021 16:00 MS Chippa United 1-2 Mamelodi Sundowns
11/04/2021 18:00 MS Moroka Swallows 1-0 Black Leopards
11/04/2021 16:00 MS Golden Arrows 1-1 Bloem Celtic
Güney Afrika 1st Division Güney Afrika - 1st Division ( Lig Maçı )
11/04/2021 16:00 MS Sekhukhune United 0-1 Ajax Cape Town
Güney Afrika Premier Soccer League Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı )
10/04/2021 18:00 MS TS Galaxy 0-2 Tshakhuma Madzivhadila
10/04/2021 16:00 MS Cape Town City 3-0 Supersport United
Güney Afrika 1st Division Güney Afrika - 1st Division ( Lig Maçı )
10/04/2021 16:00 MS Cape Umoya United 5-0 Ts Sporting
10/04/2021 16:00 MS Richards Bay 3-0 Polokwane City
10/04/2021 16:00 MS JDR Stars 1-0 Pretoria Callies
10/04/2021 16:00 MS Free State Stars 1-1 Real Kings
10/04/2021 16:00 MS Steenberg United 2-1 Uthongathi
10/04/2021 16:00 MS Bizana Pondo Chiefs 2-3 University of Pretoria
Güney Afrika Premier Soccer League Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı )
09/04/2021 18:00 MS Stellenbosch 0-1 Amazulu
Güney Afrika 1st Division Güney Afrika - 1st Division ( Lig Maçı )
09/04/2021 16:00 MS Jomo Cosmos 0-1 Cape Town ALL Stars
07/04/2021 16:00 MS Uthongathi 1-1 JDR Stars
07/04/2021 16:00 MS Bizana Pondo Chiefs 0-0 Cape Umoya United
07/04/2021 16:00 MS Ajax Cape Town 1-1 Ts Sporting
07/04/2021 16:00 MS Real Kings 0-0 Sekhukhune United
Güney Afrika Premier Soccer League Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı )
06/04/2021 18:00 MS Kaizer Chiefs 2-2 Stellenbosch
06/04/2021 16:00 MS Tshakhuma Madzivhadila 1-3 Mamelodi Sundowns
Güney Afrika 1st Division Güney Afrika - 1st Division ( Lig Maçı )
06/04/2021 16:00 MS Free State Stars 0-2 Jomo Cosmos
06/04/2021 16:00 MS Polokwane City 0-1 Pretoria Callies
06/04/2021 16:00 MS Cape Town ALL Stars 1-2 Richards Bay
06/04/2021 16:00 MS University of Pretoria 2-0 Steenberg United
Güney Afrika Premier Soccer League Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı )
04/04/2021 16:00 MS Black Leopards 0-1 Amazulu
04/04/2021 16:00 MS Bloem Celtic 2-1 TS Galaxy
Güney Afrika 1st Division Güney Afrika - 1st Division ( Lig Maçı )
04/04/2021 16:00 MS Ajax Cape Town 2-1 Uthongathi
04/04/2021 16:00 MS Ts Sporting 4-0 Bizana Pondo Chiefs
04/04/2021 16:00 MS Real Kings 0-1 JDR Stars
Güney Afrika Premier Soccer League Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı )
03/04/2021 18:00 MS Cape Town City 0-0 Baroka FC
03/04/2021 18:00 MS Maritzburg Utd 5-1 Chippa United
03/04/2021 16:00 MS Moroka Swallows 1-1 Golden Arrows
Güney Afrika 1st Division Güney Afrika - 1st Division ( Lig Maçı )
03/04/2021 16:00 MS Polokwane City 2-1 Steenberg United
03/04/2021 16:00 MS Sekhukhune United 2-0 Cape Town ALL Stars
03/04/2021 16:00 MS Cape Umoya United 3-1 Richards Bay
03/04/2021 16:00 MS University of Pretoria 0-1 Free State Stars
03/04/2021 16:00 MS Pretoria Callies 0-0 Jomo Cosmos
31/03/2021 16:30 MS Pretoria Callies 1-3 Uthongathi
Güney Afrika Premier Soccer League Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı )
21/03/2021 18:00 MS Mamelodi Sundowns 1-1 Black Leopards
21/03/2021 16:30 MS Amazulu 2-0 Tshakhuma Madzivhadila
Güney Afrika 1st Division Güney Afrika - 1st Division ( Lig Maçı )
21/03/2021 16:30 MS Free State Stars 1-1 Cape Umoya United
21/03/2021 16:30 MS Richards Bay 0-0 Ajax Cape Town
Güney Afrika Premier Soccer League Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı )
21/03/2021 16:00 MS Kaizer Chiefs 1-0 Orlando Pirates
Güney Afrika 1st Division Güney Afrika - 1st Division ( Lig Maçı )
21/03/2021 14:30 MS Cape Town ALL Stars 1-2 University of Pretoria
Güney Afrika Premier Soccer League Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı )
20/03/2021 18:00 MS TS Galaxy 0-2 Maritzburg Utd
20/03/2021 16:30 MS Chippa United 2-2 Moroka Swallows
20/03/2021 16:30 MS Baroka FC 1-1 Bloem Celtic
Güney Afrika 1st Division Güney Afrika - 1st Division ( Lig Maçı )
20/03/2021 16:30 MS Bizana Pondo Chiefs 0-2 Real Kings
20/03/2021 16:30 MS JDR Stars 1-3 Ts Sporting
20/03/2021 16:30 MS Steenberg United 1-0 Sekhukhune United
20/03/2021 16:30 MS Jomo Cosmos 1-1 Polokwane City
20/03/2021 16:30 MS Uthongathi 0-0 Pretoria Callies
Güney Afrika Premier Soccer League Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı )
20/03/2021 16:00 MS Golden Arrows 1-1 Cape Town City
19/03/2021 18:00 MS Stellenbosch 1-1 Supersport United