Güney Kıbrıs Rum Kesimi Futbol Ligleri, Güney Kıbrıs Rum Kesimi Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 1. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Division ( Lig Maçı )
25/11/2020 18:00 - Apoel Nicosia - Doxa
Güney Kıbrıs Rum Kesimi Cup Güney Kıbrıs Rum Kesimi - Cup ( Kupa Maçı )
25/11/2020 18:00 - Ermis - Nea Salamis
25/11/2020 18:00 - AEK Larnaca - AEL
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 2. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 2. Division ( Lig Maçı )
25/11/2020 15:30 Ertelendi Akritas - Digenis Morphou
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 1. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Division ( Lig Maçı )
23/11/2020 21:00 MS Enosis 0-0 Pafos
23/11/2020 19:00 MS Karmiotissa 1-1 Ethnikos Achna
22/11/2020 21:00 MS AEK Larnaca 1-2 Apollon Limassol
22/11/2020 19:00 MS AEL 1-0 Anorthosis
22/11/2020 17:00 MS Nea Salamis 2-1 Omonia Nicosia
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 2. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 2. Division ( Lig Maçı )
22/11/2020 15:30 Ertelendi Omonia Psevda - EN THOI Lakatamia
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 3. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 3. Division ( Lig Maçı )
22/11/2020 15:30 Ertelendi Ethnikos Assias - O Kormakitis
22/11/2020 15:30 Ertelendi Omonia 29is Maiou - Elpida Astromeritis
22/11/2020 15:30 Ertelendi Oroklini / Troulloi - Amathous
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 1. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Division ( Lig Maçı )
21/11/2020 19:30 MS Apoel Nicosia 0-1 Olympiakos
21/11/2020 17:00 MS Doxa 0-0 Ermis
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 2. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 2. Division ( Lig Maçı )
21/11/2020 15:30 Ertelendi Ayia Napa - Akritas
21/11/2020 15:30 Ertelendi PAEEK - Onisilos
21/11/2020 15:30 Ertelendi Alki Oroklini - Ahironas
21/11/2020 15:30 Ertelendi Kouris Erimi - Xylotympou
21/11/2020 15:30 Ertelendi AE Zakakiou - Aris
21/11/2020 15:30 Ertelendi ASIL Lysi - Anagennisi Deryneia
21/11/2020 15:30 Ertelendi Omonia Aradippou - Othellos
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 3. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 3. Division ( Lig Maçı )
21/11/2020 15:30 Ertelendi ENAD - Halkanoras
21/11/2020 15:30 Ertelendi Olympiada Lympion - Iraklis Yerolakkou
21/11/2020 15:30 Ertelendi MEAP Nisou - APEP
21/11/2020 15:30 Ertelendi Peyia - Ormideia
21/11/2020 15:30 Ertelendi Elia Lythrodonta - APONA Anagias
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 2. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 2. Division ( Lig Maçı )
20/11/2020 19:00 Ertelendi Digenis Morphou - Digenis Ypsonas
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 3. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 3. Division ( Lig Maçı )
15/11/2020 15:30 Ertelendi Iraklis Yerolakkou - Omonia 29is Maiou
15/11/2020 15:30 Ertelendi Halkanoras - Ethnikos Assias
15/11/2020 15:30 Ertelendi Ormideia - Elia Lythrodonta
14/11/2020 15:30 Ertelendi Amathous - Olympiada Lympion
14/11/2020 15:30 Ertelendi O Kormakitis - APEP
14/11/2020 15:30 Ertelendi Elpida Astromeritis - ENAD
14/11/2020 15:30 Ertelendi Peyia - MEAP Nisou
14/11/2020 15:30 Ertelendi APONA Anagias - Oroklini / Troulloi
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 1. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Division ( Lig Maçı )
08/11/2020 21:00 MS Omonia Nicosia 0-0 Doxa
08/11/2020 19:00 MS Anorthosis 1-0 AEK Larnaca
08/11/2020 17:00 MS Olympiakos 0-0 Nea Salamis
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 2. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 2. Division ( Lig Maçı )
08/11/2020 15:30 MS Xylotympou 1-1 Omonia Aradippou
08/11/2020 15:30 MS Ahironas 1-0 EN THOI Lakatamia
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 3. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 3. Division ( Lig Maçı )
08/11/2020 15:30 - Omonia 29is Maiou - Amathous
08/11/2020 15:30 - Oroklini / Troulloi - Ormideia
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 1. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Division ( Lig Maçı )
07/11/2020 21:00 MS Ethnikos Achna 0-0 Apoel Nicosia
07/11/2020 19:00 MS Ermis 1-1 Enosis
07/11/2020 17:00 MS Pafos 1-0 AEL
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 2. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 2. Division ( Lig Maçı )
07/11/2020 15:30 MS Akritas 1-0 PAEEK
07/11/2020 15:30 MS Onisilos 2-1 ASIL Lysi
07/11/2020 15:30 MS Aris 3-0 Kouris Erimi
07/11/2020 15:30 MS Ayia Napa 1-0 Omonia Psevda
07/11/2020 15:30 MS Anagennisi Deryneia 2-1 Digenis Morphou
07/11/2020 15:30 MS Digenis Ypsonas 0-0 AE Zakakiou
07/11/2020 15:30 MS Othellos 1-1 Alki Oroklini
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 3. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 3. Division ( Lig Maçı )
07/11/2020 15:30 MS APEP 3-0 Halkanoras
07/11/2020 15:30 - Ethnikos Assias - Elpida Astromeritis
07/11/2020 15:30 - ENAD - Iraklis Yerolakkou
07/11/2020 15:30 MS Elia Lythrodonta 0-1 Peyia
07/11/2020 15:30 MS Olympiada Lympion 2-0 APONA Anagias
07/11/2020 15:30 MS MEAP Nisou 2-1 O Kormakitis
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 1. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Division ( Lig Maçı )
06/11/2020 20:00 MS Apollon Limassol 1-2 Karmiotissa
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 2. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 2. Division ( Lig Maçı )
04/11/2020 19:00 MS Alki Oroklini 2-2 Xylotympou
Güney Kıbrıs Rum Kesimi Cup Güney Kıbrıs Rum Kesimi - Cup ( Kupa Maçı )
04/11/2020 18:00 MS Anorthosis 1-0 Pafos
04/11/2020 17:00 MS Enosis 0-2 Olympiakos
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 2. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 2. Division ( Lig Maçı )
04/11/2020 15:30 MS Kouris Erimi 1-1 Digenis Ypsonas
04/11/2020 15:30 MS Omonia Aradippou 0-2 Aris
04/11/2020 15:30 MS AE Zakakiou 3-1 Anagennisi Deryneia
04/11/2020 15:30 MS PAEEK 3-2 Ayia Napa
04/11/2020 15:30 MS Digenis Morphou 1-3 Onisilos
04/11/2020 15:30 MS EN THOI Lakatamia 0-1 Othellos
04/11/2020 15:30 MS Omonia Psevda 0-1 Ahironas
04/11/2020 15:30 Ertelendi ASIL Lysi - Akritas
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 3. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 3. Division ( Lig Maçı )
04/11/2020 15:30 - Ormideia - ENAD
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 1. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Division ( Lig Maçı )
02/11/2020 19:00 MS Nea Salamis 1-1 Ethnikos Achna
01/11/2020 19:30 MS Karmiotissa 1-1 Anorthosis
01/11/2020 17:00 MS Olympiakos 1-0 Omonia Nicosia
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 3. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 3. Division ( Lig Maçı )
01/11/2020 15:30 - Ormideia - Olympiada Lympion
01/11/2020 15:30 - Amathous - ENAD
01/11/2020 15:30 - Iraklis Yerolakkou - Ethnikos Assias
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 1. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Division ( Lig Maçı )
31/10/2020 19:30 MS Apoel Nicosia 1-1 Apollon Limassol
31/10/2020 17:00 MS AEL 2-1 Ermis
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 2. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 2. Division ( Lig Maçı )
31/10/2020 15:30 MS Xylotympou 5-0 EN THOI Lakatamia
31/10/2020 15:30 MS Digenis Ypsonas 0-4 Omonia Aradippou
31/10/2020 15:30 MS Ayia Napa 0-1 ASIL Lysi
31/10/2020 15:30 MS Anagennisi Deryneia 0-1 Kouris Erimi
31/10/2020 15:30 MS Onisilos 1-1 AE Zakakiou
31/10/2020 15:30 MS Othellos 0-0 Ahironas
31/10/2020 15:30 MS PAEEK 1-2 Omonia Psevda
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 3. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 3. Division ( Lig Maçı )
31/10/2020 15:30 - APONA Anagias - Omonia 29is Maiou
31/10/2020 15:30 - Elia Lythrodonta - MEAP Nisou
31/10/2020 15:30 - Peyia - Oroklini / Troulloi
31/10/2020 15:30 - Halkanoras - O Kormakitis
31/10/2020 15:30 - Elpida Astromeritis - APEP
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 1. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Division ( Lig Maçı )
30/10/2020 21:00 Ertelendi AEK Larnaca - Pafos
30/10/2020 19:00 MS Enosis 0-0 Doxa
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 2. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 2. Division ( Lig Maçı )
30/10/2020 19:00 MS Aris 4-1 Alki Oroklini
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 1. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Division ( Lig Maçı )
28/10/2020 18:00 MS Ethnikos Achna 0-1 Anorthosis
Güney Kıbrıs Rum Kesimi Cup Güney Kıbrıs Rum Kesimi - Cup ( Kupa Maçı )
28/10/2020 18:00 MS PAEEK 0-4 Apoel Nicosia
28/10/2020 18:00 MS Onisilos 0-2 Karmiotissa
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 1. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Division ( Lig Maçı )
28/10/2020 17:00 MS Nea Salamis 0-1 Ermis
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 2. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 2. Division ( Lig Maçı )
28/10/2020 15:30 MS Kouris Erimi 2-0 ASIL Lysi
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 1. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Division ( Lig Maçı )
26/10/2020 19:00 MS Doxa 1-2 AEL
25/10/2020 20:00 MS Ethnikos Achna 1-3 Olympiakos
25/10/2020 19:00 MS Omonia Nicosia 0-0 Enosis
25/10/2020 17:00 MS Anorthosis 2-0 Apoel Nicosia
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 2. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 2. Division ( Lig Maçı )
25/10/2020 15:30 MS Alki Oroklini 2-3 Digenis Ypsonas
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 3. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 3. Division ( Lig Maçı )
25/10/2020 15:30 - O Kormakitis - Elpida Astromeritis
25/10/2020 15:30 - Omonia 29is Maiou - Ormideia
25/10/2020 15:30 - Oroklini / Troulloi - Elia Lythrodonta
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 1. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Division ( Lig Maçı )
24/10/2020 18:30 MS Ermis 0-2 AEK Larnaca
24/10/2020 16:00 MS Apollon Limassol 3-0 Nea Salamis
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 2. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 2. Division ( Lig Maçı )
24/10/2020 14:30 MS Omonia Aradippou 3-0 Anagennisi Deryneia
24/10/2020 14:30 MS Ahironas 1-1 Xylotympou
24/10/2020 14:30 MS Kouris Erimi 3-2 Onisilos
24/10/2020 14:30 MS AE Zakakiou 0-1 Akritas
24/10/2020 14:30 MS ASIL Lysi 0-1 PAEEK
24/10/2020 14:30 MS Omonia Psevda 0-2 Othellos
24/10/2020 14:30 MS EN THOI Lakatamia 2-2 Aris
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 3. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 3. Division ( Lig Maçı )
24/10/2020 14:30 - MEAP Nisou - Halkanoras
24/10/2020 14:30 - APEP - Iraklis Yerolakkou
24/10/2020 14:30 - ENAD - APONA Anagias
24/10/2020 14:30 - Olympiada Lympion - Peyia
24/10/2020 14:30 - Ethnikos Assias - Amathous
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 1. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Division ( Lig Maçı )
23/10/2020 18:00 MS Pafos 3-0 Karmiotissa
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 2. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 2. Division ( Lig Maçı )
23/10/2020 18:00 MS Digenis Morphou 0-2 Ayia Napa
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 1. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Division ( Lig Maçı )
21/10/2020 17:00 MS Doxa 2-0 Nea Salamis
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 2. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 2. Division ( Lig Maçı )
21/10/2020 15:30 MS ASIL Lysi 1-1 Omonia Aradippou
Güney Kıbrıs Rum Kesimi Cup Güney Kıbrıs Rum Kesimi - Cup ( Kupa Maçı )
21/10/2020 15:30 MS Aris 1-4 Ethnikos Achna
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 1. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Division ( Lig Maçı )
19/10/2020 20:00 MS AEL 4-1 Enosis
19/10/2020 18:00 MS Olympiakos 0-1 Apollon Limassol
18/10/2020 18:30 MS Apoel Nicosia 0-1 Pafos
18/10/2020 16:00 MS Ethnikos Achna 1-2 Omonia Nicosia
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 2. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 2. Division ( Lig Maçı )
18/10/2020 15:30 MS ASIL Lysi 1-5 Omonia Psevda
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 3. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 3. Division ( Lig Maçı )
18/10/2020 15:30 - Iraklis Yerolakkou - O Kormakitis
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 1. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Division ( Lig Maçı )
17/10/2020 20:00 MS Karmiotissa 0-1 Ermis
17/10/2020 18:00 MS Nea Salamis 1-4 Anorthosis
17/10/2020 16:00 MS AEK Larnaca 2-0 Doxa
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 2. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 2. Division ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:30 MS Xylotympou 0-2 Othellos
17/10/2020 15:30 MS Anagennisi Deryneia 2-2 Alki Oroklini
17/10/2020 15:30 MS Akritas 1-1 Kouris Erimi
17/10/2020 15:30 MS PAEEK 3-1 Digenis Morphou
17/10/2020 15:30 MS Aris 1-0 Ahironas
17/10/2020 15:30 MS Ayia Napa 2-2 AE Zakakiou
17/10/2020 15:30 MS Onisilos 2-0 Omonia Aradippou
17/10/2020 15:30 MS Digenis Ypsonas 1-0 EN THOI Lakatamia
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 3. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 3. Division ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:30 - Peyia - Omonia 29is Maiou
17/10/2020 15:30 - Elia Lythrodonta - Olympiada Lympion
17/10/2020 15:30 - Oroklini / Troulloi - MEAP Nisou
17/10/2020 15:30 - Elpida Astromeritis - Halkanoras
17/10/2020 15:30 - APONA Anagias - Ethnikos Assias
17/10/2020 15:30 - Amathous - APEP
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 2. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 2. Division ( Lig Maçı )
14/10/2020 17:00 MS Alki Oroklini 1-1 Onisilos
14/10/2020 15:30 MS Omonia Psevda 1-1 Xylotympou
14/10/2020 15:30 MS Othellos 1-2 Aris
14/10/2020 15:30 MS Omonia Aradippou 0-1 Akritas
14/10/2020 15:30 MS AE Zakakiou 1-0 PAEEK
14/10/2020 15:30 MS Kouris Erimi 3-3 Ayia Napa
14/10/2020 15:30 MS Ahironas 2-0 Digenis Ypsonas
14/10/2020 15:30 MS Digenis Morphou 2-0 ASIL Lysi
14/10/2020 15:30 MS EN THOI Lakatamia 0-3 Anagennisi Deryneia
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 3. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 3. Division ( Lig Maçı )
11/10/2020 15:30 - Omonia 29is Maiou - Elia Lythrodonta
10/10/2020 15:30 - ENAD - Peyia
10/10/2020 15:30 - Ethnikos Assias - Ormideia
10/10/2020 15:30 - O Kormakitis - Amathous
10/10/2020 15:30 - MEAP Nisou - Elpida Astromeritis
10/10/2020 15:30 - APEP - APONA Anagias
10/10/2020 15:30 - Olympiada Lympion - Oroklini / Troulloi
10/10/2020 15:30 - Halkanoras - Iraklis Yerolakkou
Güney Kıbrıs Rum Kesimi Cup Güney Kıbrıs Rum Kesimi - Cup ( Kupa Maçı )
08/10/2020 15:00 MS Alki Oroklini 4-0 Digenis Ypsonas
08/10/2020 15:00 MS Digenis Morphou 1-3 Onisilos
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 1. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Division ( Lig Maçı )
04/10/2020 20:30 MS Ermis 0-0 Apoel Nicosia
04/10/2020 18:30 MS Omonia Nicosia 3-0 AEL
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 2. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 2. Division ( Lig Maçı )
04/10/2020 15:30 MS Aris 1-0 Xylotympou
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 3. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 3. Division ( Lig Maçı )
04/10/2020 15:30 - Iraklis Yerolakkou - Elpida Astromeritis
04/10/2020 15:30 - Oroklini / Troulloi - Omonia 29is Maiou
04/10/2020 15:30 - Ormideia - APEP
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 1. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Division ( Lig Maçı )
03/10/2020 20:30 MS Pafos 1-0 Nea Salamis
03/10/2020 18:30 MS Anorthosis 2-0 Olympiakos
03/10/2020 18:30 MS Apollon Limassol 2-1 Ethnikos Achna
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 2. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 2. Division ( Lig Maçı )
03/10/2020 15:30 MS Ayia Napa 2-0 Omonia Aradippou
03/10/2020 15:30 MS Akritas 0-0 Alki Oroklini
03/10/2020 15:30 MS PAEEK 1-0 Kouris Erimi
03/10/2020 15:30 MS Digenis Ypsonas 2-3 Othellos
03/10/2020 15:30 MS Digenis Morphou 1-0 Omonia Psevda
03/10/2020 15:30 MS ASIL Lysi 1-0 AE Zakakiou
03/10/2020 15:30 MS Anagennisi Deryneia 2-1 Ahironas
03/10/2020 15:30 MS Onisilos 2-1 EN THOI Lakatamia
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 3. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 3. Division ( Lig Maçı )
03/10/2020 15:30 - Elia Lythrodonta - ENAD
03/10/2020 15:30 - Olympiada Lympion - MEAP Nisou
03/10/2020 15:30 - APONA Anagias - O Kormakitis
03/10/2020 15:30 - Amathous - Halkanoras
03/10/2020 15:30 - Peyia - Ethnikos Assias
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 1. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Division ( Lig Maçı )
02/10/2020 20:00 MS Doxa 3-3 Karmiotissa
02/10/2020 18:00 MS Enosis 2-1 AEK Larnaca
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 2. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 2. Division ( Lig Maçı )
30/09/2020 18:00 MS Othellos 2-1 Anagennisi Deryneia
30/09/2020 16:00 MS EN THOI Lakatamia 0-0 Akritas
30/09/2020 16:00 MS Omonia Aradippou 0-0 PAEEK
30/09/2020 16:00 MS AE Zakakiou 2-0 Digenis Morphou
30/09/2020 16:00 MS Alki Oroklini 0-3 Ayia Napa
30/09/2020 16:00 MS Xylotympou 0-0 Digenis Ypsonas
30/09/2020 16:00 MS Ahironas 1-1 Onisilos
30/09/2020 16:00 MS Omonia Psevda 1-2 Aris
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 1. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Division ( Lig Maçı )
28/09/2020 19:00 MS Olympiakos 2-1 Pafos
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 3. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 3. Division ( Lig Maçı )
27/09/2020 16:30 - Omonia 29is Maiou - Olympiada Lympion
27/09/2020 16:30 - Ethnikos Assias - Elia Lythrodonta
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 1. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Division ( Lig Maçı )
26/09/2020 20:30 MS AEK Larnaca 2-1 AEL
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 2. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 2. Division ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:30 MS Anagennisi Deryneia 1-2 Xylotympou
26/09/2020 16:30 MS AE Zakakiou 0-1 Omonia Psevda
26/09/2020 16:30 MS Digenis Morphou 2-2 Kouris Erimi
26/09/2020 16:30 MS Digenis Ypsonas 0-0 Aris
26/09/2020 16:30 MS Ayia Napa 0-2 EN THOI Lakatamia
26/09/2020 16:30 MS Akritas 0-1 Ahironas
26/09/2020 16:30 MS Onisilos 1-1 Othellos
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 3. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 3. Division ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:30 - ENAD - Oroklini / Troulloi
26/09/2020 16:30 - Elpida Astromeritis - Amathous
26/09/2020 16:30 - O Kormakitis - Ormideia
26/09/2020 16:30 - MEAP Nisou - Iraklis Yerolakkou
26/09/2020 16:30 - Halkanoras - APONA Anagias
26/09/2020 16:30 - APEP - Peyia
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 1. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Division ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:00 Ertelendi Apollon Limassol - Omonia Nicosia
25/09/2020 19:00 MS Karmiotissa 2-1 Enosis
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 2. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 2. Division ( Lig Maçı )
25/09/2020 19:00 MS PAEEK 0-3 Alki Oroklini
Güney Kıbrıs Rum Kesimi Cup Güney Kıbrıs Rum Kesimi - Cup ( Kupa Maçı )
23/09/2020 19:00 MS Kouris Erimi 0-11 AEK Larnaca
23/09/2020 19:00 MS Olympiakos 4-0 Xylotympou
23/09/2020 19:00 MS Ermis 3-0 Akritas
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 1. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Division ( Lig Maçı )
20/09/2020 20:30 MS Anorthosis 1-3 Apollon Limassol
20/09/2020 19:30 MS Enosis 0-2 Apoel Nicosia
20/09/2020 18:30 MS Omonia Nicosia 2-1 AEK Larnaca
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 2. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 2. Division ( Lig Maçı )
20/09/2020 16:30 MS Omonia Psevda 3-0 Digenis Ypsonas
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 3. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 3. Division ( Lig Maçı )
20/09/2020 16:30 - Oroklini / Troulloi - Ethnikos Assias
20/09/2020 16:30 - Omonia 29is Maiou - MEAP Nisou
20/09/2020 16:30 - Ormideia - Halkanoras
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 1. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Division ( Lig Maçı )
19/09/2020 20:30 MS AEL 3-1 Karmiotissa
19/09/2020 18:30 MS Pafos 2-2 Ethnikos Achna
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 2. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 2. Division ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:30 MS Xylotympou 0-2 Onisilos
19/09/2020 16:30 MS EN THOI Lakatamia 0-1 PAEEK
19/09/2020 16:30 MS Ahironas 1-1 Ayia Napa
19/09/2020 16:30 MS Alki Oroklini 1-0 ASIL Lysi
19/09/2020 16:30 MS Omonia Aradippou 2-1 Digenis Morphou
19/09/2020 16:30 MS Kouris Erimi 1-1 AE Zakakiou
19/09/2020 16:30 MS Othellos 3-0 Akritas
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 3. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 3. Division ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:30 - Elia Lythrodonta - APEP
19/09/2020 16:30 - APONA Anagias - Elpida Astromeritis
19/09/2020 16:30 - Olympiada Lympion - ENAD
19/09/2020 16:30 - Peyia - O Kormakitis
19/09/2020 16:30 - Amathous - Iraklis Yerolakkou
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 1. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Division ( Lig Maçı )
18/09/2020 19:00 MS Ermis 0-1 Olympiakos
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 2. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 2. Division ( Lig Maçı )
18/09/2020 19:00 MS Aris 2-2 Anagennisi Deryneia
Güney Kıbrıs Rum Kesimi Cup Güney Kıbrıs Rum Kesimi - Cup ( Kupa Maçı )
16/09/2020 19:00 MS Karmiotissa 4-0 EN THOI Lakatamia
16/09/2020 19:00 MS AEL 5-0 Omonia Psevda
16/09/2020 19:00 MS PAEEK 2-1 Doxa
16/09/2020 19:00 MS Nea Salamis 4-1 Ahironas
16/09/2020 19:00 MS Ayia Napa 1-5 Pafos
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 1. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Division ( Lig Maçı )
14/09/2020 19:00 MS Ethnikos Achna 0-2 Ermis
13/09/2020 20:30 MS Olympiakos 1-2 Doxa
13/09/2020 19:30 MS Karmiotissa 0-0 AEK Larnaca
13/09/2020 18:30 MS Nea Salamis 2-0 Enosis
12/09/2020 20:30 MS Anorthosis 1-1 Omonia Nicosia
12/09/2020 19:30 MS Apollon Limassol 1-0 Pafos
12/09/2020 18:30 MS Apoel Nicosia 1-0 AEL
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 2. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 2. Division ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:00 - PAEEK - Ahironas
12/09/2020 16:45 MS Anagennisi Deryneia 3-0 Digenis Ypsonas
12/09/2020 16:45 MS AE Zakakiou 4-1 Omonia Aradippou
12/09/2020 16:45 MS Digenis Morphou 0-0 Alki Oroklini
12/09/2020 16:45 MS Ayia Napa 1-1 Othellos
12/09/2020 16:45 MS Akritas 2-0 Xylotympou
12/09/2020 16:45 MS Kouris Erimi 2-3 Omonia Psevda
12/09/2020 16:45 MS ASIL Lysi 1-1 EN THOI Lakatamia
12/09/2020 03:00 TBD Kouris Erimi - Omonia Psevda
12/09/2020 03:00 TBD AE Zakakiou - Omonia Aradippou
11/09/2020 19:00 MS Onisilos 1-1 Aris
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 1. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Division ( Lig Maçı )
30/08/2020 20:30 MS AEK Larnaca 3-0 Apoel Nicosia
30/08/2020 19:30 MS Ermis 0-6 Apollon Limassol
30/08/2020 18:30 MS Omonia Nicosia 1-0 Karmiotissa
29/08/2020 20:30 MS Enosis 1-2 Olympiakos
29/08/2020 18:30 MS Doxa 2-1 Ethnikos Achna
28/08/2020 20:30 MS AEL 2-1 Nea Salamis
28/08/2020 18:30 MS Pafos 0-1 Anorthosis


Güney Kıbrıs Rum Kesimi Futbol Ligleri