Gürcistan Futbol Ligleri, Gürcistan Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan - Erovnuli Liga ( Lig Maçı )
22/11/2020 14:00 - Samtredia - Dinamo Batumi
22/11/2020 14:00 - Dila - Saburtalo
22/11/2020 14:00 - Torpedo Kutaisi - Lokomotivi Tbilisi
22/11/2020 14:00 - Merani Tbilisi - Telavi
22/11/2020 14:00 - Chikhura Sachkhere - Dinamo Tbilisi
22/11/2020 13:00 MS Merani Tbilisi 1-2 Chikhura Sachkhere
Gürcistan Erovnuli Liga 2 Gürcistan - Erovnuli Liga 2 ( Lig Maçı )
22/11/2020 13:00 MS Shevardeni 1906 7-1 Aragvi Dusheti
22/11/2020 11:00 MS Rustavi 6-2 Zugdidi
Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan - Erovnuli Liga ( Lig Maçı )
21/11/2020 17:00 MS Dinamo Batumi 1-0 Dila
21/11/2020 14:00 MS Telavi 1-1 Lokomotivi Tbilisi
21/11/2020 12:00 MS Saburtalo 1-0 Torpedo Kutaisi
Gürcistan Erovnuli Liga 2 Gürcistan - Erovnuli Liga 2 ( Lig Maçı )
20/11/2020 14:00 İptal Edildi Rustavi - Zugdidi
20/11/2020 13:00 İptal Edildi Shevardeni 1906 - Aragvi Dusheti
20/11/2020 13:00 - Shukura - WIT Gürcistan
20/11/2020 13:00 - Merani Martvili - Gagra
20/11/2020 13:00 - Shevardeni 1906 - Samgurali
20/11/2020 13:00 - Aragvi Dusheti - Rustavi
20/11/2020 13:00 - Zugdidi - Sioni
20/11/2020 11:00 MS Samgurali 0-0 Gagra
20/11/2020 11:00 - Sioni - Shukura
20/11/2020 11:00 - Samgurali - Gagra
20/11/2020 11:00 - WIT Gürcistan - Merani Martvili
20/11/2020 11:00 MS Sioni 0-0 Shukura
20/11/2020 11:00 MS WIT Gürcistan 1-1 Merani Martvili
16/11/2020 11:00 MS Shukura 5-1 Rustavi
Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan - Erovnuli Liga ( Lig Maçı )
08/11/2020 19:00 - Torpedo Kutaisi - Dinamo Batumi
08/11/2020 17:00 MS Lokomotivi Tbilisi 0-2 Dinamo Tbilisi
Gürcistan David Kipiani Cup Gürcistan - David Kipiani Cup ( Kupa Maçı )
08/11/2020 12:30 PEN Gagra 0-0
PS : 4-2
Saburtalo
08/11/2020 12:30 MS Samgurali 2-0 Chikhura Sachkhere
Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan - Erovnuli Liga ( Lig Maçı )
07/11/2020 13:00 - Dinamo Tbilisi - Samtredia
Gürcistan Erovnuli Liga 2 Gürcistan - Erovnuli Liga 2 ( Lig Maçı )
06/11/2020 14:00 - Zugdidi - Shevardeni 1906
06/11/2020 14:00 - Shukura - Rustavi
06/11/2020 14:00 - Merani Martvili - Sioni
06/11/2020 14:00 - Gagra - WIT Gürcistan
06/11/2020 14:00 - Aragvi Dusheti - Samgurali
05/11/2020 13:00 - Merani Martvili - Sioni
05/11/2020 13:00 - Zugdidi - Shevardeni 1906
Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan - Erovnuli Liga ( Lig Maçı )
04/11/2020 13:00 MS Samtredia 2-0 Merani Tbilisi
03/11/2020 18:55 MS Lokomotivi Tbilisi 2-1 Saburtalo
03/11/2020 17:00 MS Dila 0-3 Dinamo Tbilisi
03/11/2020 13:00 MS Chikhura Sachkhere 1-2 Telavi
Gürcistan Erovnuli Liga 2 Gürcistan - Erovnuli Liga 2 ( Lig Maçı )
03/11/2020 13:00 MS Gagra 3-0 WIT Gürcistan
03/11/2020 13:00 MS Aragvi Dusheti 0-4 Samgurali
02/11/2020 14:00 - Aragvi Dusheti - Zugdidi
02/11/2020 14:00 - Samgurali - WIT Gürcistan
02/11/2020 14:00 - Sioni - Gagra
02/11/2020 14:00 - Rustavi - Merani Martvili
02/11/2020 14:00 - Shevardeni 1906 - Shukura
Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan - Erovnuli Liga ( Lig Maçı )
28/10/2020 19:00 MS Telavi 1-1 Saburtalo
Gürcistan Erovnuli Liga 2 Gürcistan - Erovnuli Liga 2 ( Lig Maçı )
28/10/2020 15:30 MS Aragvi Dusheti 1-2 Zugdidi
28/10/2020 13:00 MS Rustavi 3-1 Merani Martvili
28/10/2020 13:00 - Shevardeni 1906 - Shukura
27/10/2020 13:00 MS Samgurali 0-0 WIT Gürcistan
27/10/2020 13:00 MS Sioni 1-1 Gagra
Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan - Erovnuli Liga ( Lig Maçı )
26/10/2020 19:00 MS Merani Tbilisi 0-0 Dila
Gürcistan Erovnuli Liga 2 Gürcistan - Erovnuli Liga 2 ( Lig Maçı )
26/10/2020 14:00 İptal Edildi Zugdidi - Samgurali
26/10/2020 14:00 İptal Edildi WIT Gürcistan - Sioni
26/10/2020 14:00 İptal Edildi Shukura - Aragvi Dusheti
26/10/2020 14:00 İptal Edildi Merani Martvili - Shevardeni 1906
26/10/2020 14:00 İptal Edildi Gagra - Rustavi
Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan - Erovnuli Liga ( Lig Maçı )
25/10/2020 13:00 MS Chikhura Sachkhere 0-1 Samtredia
24/10/2020 14:00 - Dinamo Batumi - Lokomotivi Tbilisi
24/10/2020 14:00 - Dinamo Tbilisi - Torpedo Kutaisi
23/10/2020 19:00 MS Dinamo Tbilisi 3-1 Saburtalo
Gürcistan Erovnuli Liga 2 Gürcistan - Erovnuli Liga 2 ( Lig Maçı )
21/10/2020 13:00 MS Shukura 5-0 Aragvi Dusheti
21/10/2020 13:00 MS Merani Martvili 5-2 Shevardeni 1906
20/10/2020 14:00 İptal Edildi Aragvi Dusheti - Merani Martvili
20/10/2020 14:00 İptal Edildi Shevardeni 1906 - Gagra
20/10/2020 14:00 İptal Edildi Zugdidi - Shukura
20/10/2020 14:00 İptal Edildi Rustavi - WIT Gürcistan
20/10/2020 14:00 İptal Edildi Samgurali - Sioni
20/10/2020 13:00 MS Gagra 0-2 Rustavi
20/10/2020 13:00 MS WIT Gürcistan 0-0 Sioni
20/10/2020 13:00 MS Zugdidi 1-4 Samgurali
Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan - Erovnuli Liga ( Lig Maçı )
18/10/2020 13:30 MS Saburtalo 0-1 Dinamo Batumi
17/10/2020 19:00 MS Torpedo Kutaisi 1-0 Merani Tbilisi
17/10/2020 17:00 MS Dila 6-1 Chikhura Sachkhere
17/10/2020 13:30 MS Samtredia 0-0 Telavi
Gürcistan Erovnuli Liga 2 Gürcistan - Erovnuli Liga 2 ( Lig Maçı )
16/10/2020 14:00 İptal Edildi Merani Martvili - Zugdidi
16/10/2020 14:00 İptal Edildi Gagra - Aragvi Dusheti
16/10/2020 14:00 İptal Edildi Sioni - Rustavi
16/10/2020 14:00 İptal Edildi Shukura - Samgurali
16/10/2020 14:00 İptal Edildi WIT Gürcistan - Shevardeni 1906
05/10/2020 14:00 MS Aragvi Dusheti 1-1 Merani Martvili
05/10/2020 14:00 MS Shevardeni 1906 0-0 Gagra
04/10/2020 15:30 MS Zugdidi 3-2 Shukura
Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan - Erovnuli Liga ( Lig Maçı )
04/10/2020 14:00 MS Chikhura Sachkhere 2-2 Torpedo Kutaisi
Gürcistan Erovnuli Liga 2 Gürcistan - Erovnuli Liga 2 ( Lig Maçı )
04/10/2020 14:00 MS Samgurali 2-0 Sioni
04/10/2020 14:00 MS Rustavi 0-3 WIT Gürcistan
Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan - Erovnuli Liga ( Lig Maçı )
03/10/2020 18:00 MS Merani Tbilisi 0-4 Lokomotivi Tbilisi
03/10/2020 14:00 MS Samtredia 1-0 Dila
02/10/2020 18:00 MS Telavi 1-3 Dinamo Batumi
Gürcistan Erovnuli Liga 2 Gürcistan - Erovnuli Liga 2 ( Lig Maçı )
02/10/2020 14:00 İptal Edildi Aragvi Dusheti - WIT Gürcistan
02/10/2020 14:00 İptal Edildi Zugdidi - Gagra
02/10/2020 14:00 İptal Edildi Shukura - Merani Martvili
02/10/2020 14:00 İptal Edildi Samgurali - Rustavi
02/10/2020 14:00 İptal Edildi Shevardeni 1906 - Sioni
01/10/2020 14:00 MS Gagra 2-1 Aragvi Dusheti
30/09/2020 14:00 MS Shukura 1-0 Samgurali
29/09/2020 14:00 MS WIT Gürcistan 1-3 Shevardeni 1906
29/09/2020 14:00 MS Sioni 0-0 Rustavi
29/09/2020 14:00 MS Merani Martvili 2-3 Zugdidi
28/09/2020 14:00 İptal Edildi Zugdidi - WIT Gürcistan
28/09/2020 14:00 İptal Edildi Aragvi Dusheti - Sioni
28/09/2020 14:00 İptal Edildi Shevardeni 1906 - Rustavi
28/09/2020 14:00 İptal Edildi Merani Martvili - Samgurali
28/09/2020 14:00 İptal Edildi Shukura - Gagra
Gürcistan David Kipiani Cup Gürcistan - David Kipiani Cup ( Kupa Maçı )
27/09/2020 14:00 PEN Gagra 0-0
PS : 5-3
Dila
27/09/2020 14:00 MS Saburtalo 2-0 Torpedo Kutaisi
26/09/2020 14:00 MS Samgurali 2-0 Telavi
26/09/2020 14:00 MS Tbilisi City 2-5 Chikhura Sachkhere
Gürcistan Erovnuli Liga 2 Gürcistan - Erovnuli Liga 2 ( Lig Maçı )
23/09/2020 16:00 MS Aragvi Dusheti 2-0 WIT Gürcistan
23/09/2020 15:00 MS Shevardeni 1906 0-4 Sioni
23/09/2020 15:00 MS Zugdidi 0-2 Gagra
22/09/2020 15:00 MS Shukura 2-0 Merani Martvili
22/09/2020 15:00 MS Samgurali 2-1 Rustavi
Gürcistan David Kipiani Cup Gürcistan - David Kipiani Cup ( Kupa Maçı )
21/09/2020 14:30 MS Saburtalo 1-0 Dinamo Tbilisi
21/09/2020 14:30 MS Chikhura Sachkhere 2-1 Lokomotivi Tbilisi
Gürcistan Erovnuli Liga 2 Gürcistan - Erovnuli Liga 2 ( Lig Maçı )
21/09/2020 14:00 İptal Edildi Samgurali - Shevardeni 1906
21/09/2020 14:00 İptal Edildi Rustavi - Aragvi Dusheti
21/09/2020 14:00 İptal Edildi Gagra - Merani Martvili
21/09/2020 14:00 İptal Edildi WIT Gürcistan - Shukura
21/09/2020 14:00 İptal Edildi Sioni - Zugdidi
Gürcistan David Kipiani Cup Gürcistan - David Kipiani Cup ( Kupa Maçı )
20/09/2020 18:00 MS Telavi 2-0 Merani Tbilisi
20/09/2020 14:30 MS Tbilisi City 3-2 Samtredia
20/09/2020 14:30 MS Betlemi 1-4 Torpedo Kutaisi
19/09/2020 18:00 MS Spaeri 0-2 Dila
19/09/2020 14:30 MS Gagra 1-0 Dinamo Batumi
17/09/2020 14:30 MS Gareji 0-2 Samgurali
Gürcistan Erovnuli Liga 2 Gürcistan - Erovnuli Liga 2 ( Lig Maçı )
15/09/2020 17:00 MS Shevardeni 1906 0-2 Rustavi
15/09/2020 15:00 MS Aragvi Dusheti 1-1 Sioni
15/09/2020 15:00 MS Zugdidi 5-2 WIT Gürcistan
15/09/2020 14:00 İptal Edildi Zugdidi - Rustavi
15/09/2020 14:00 İptal Edildi Aragvi Dusheti - Shevardeni 1906
15/09/2020 14:00 İptal Edildi Gagra - Samgurali
15/09/2020 14:00 İptal Edildi Merani Martvili - WIT Gürcistan
15/09/2020 14:00 İptal Edildi Shukura - Sioni
Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan - Erovnuli Liga ( Lig Maçı )
13/09/2020 20:00 MS Torpedo Kutaisi 2-1 Samtredia
13/09/2020 18:00 MS Dila 0-0 Telavi
13/09/2020 15:00 MS Saburtalo 0-0 Merani Tbilisi
Gürcistan Erovnuli Liga 2 Gürcistan - Erovnuli Liga 2 ( Lig Maçı )
13/09/2020 15:00 MS Shukura 1-1 Gagra
Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan - Erovnuli Liga ( Lig Maçı )
12/09/2020 20:00 MS Dinamo Batumi 1-3 Dinamo Tbilisi
Gürcistan Erovnuli Liga 2 Gürcistan - Erovnuli Liga 2 ( Lig Maçı )
12/09/2020 15:00 MS Merani Martvili 2-0 Samgurali
11/09/2020 14:00 İptal Edildi Samgurali - Aragvi Dusheti
11/09/2020 14:00 İptal Edildi Shevardeni 1906 - Zugdidi
11/09/2020 14:00 İptal Edildi Rustavi - Shukura
11/09/2020 14:00 İptal Edildi Sioni - Merani Martvili
11/09/2020 14:00 İptal Edildi WIT Gürcistan - Gagra
Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan - Erovnuli Liga ( Lig Maçı )
09/09/2020 20:00 MS Lokomotivi Tbilisi 4-1 Chikhura Sachkhere
Gürcistan Erovnuli Liga 2 Gürcistan - Erovnuli Liga 2 ( Lig Maçı )
28/08/2020 14:00 İptal Edildi Merani Martvili - Rustavi
28/08/2020 14:00 İptal Edildi Shukura - Shevardeni 1906
28/08/2020 14:00 İptal Edildi Zugdidi - Aragvi Dusheti
28/08/2020 14:00 İptal Edildi WIT Gürcistan - Samgurali
28/08/2020 14:00 İptal Edildi Gagra - Sioni