Hırvatistan Futbol Ligleri, Hırvatistan Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
30/11/2020 15:30 MS Rudes 1-0 NK Osijek II
Hırvatistan Prva HNL Hırvatistan - Prva HNL ( Lig Maçı )
29/11/2020 19:05 Ertelendi Dinamo Zagreb - HNK Hajduk Split
29/11/2020 19:05 MS HNK Rijeka 1-1 NK Osijek
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:30 MS Dinamo Zagreb II 1-1 Kustosija
29/11/2020 15:30 MS HNK Hajduk Split II 4-0 Medjimurje Cakovec
29/11/2020 15:30 MS Bsk Bijelo Brdo 1-0 Inter Zapresic
Hırvatistan 3. HNL - Sredite Hırvatistan - 3. HNL - Sredite ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:30 Ertelendi Bistra - Karlovac
Hırvatistan 3. HNL - Jug Hırvatistan - 3. HNL - Jug ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:30 Ertelendi Sloga Mravince - Urania Baška Voda
Hırvatistan Cup Hırvatistan - Cup ( Kupa Maçı )
29/11/2020 15:00 Ertelendi Oriolik Oriovac - Rudar Labin
Hırvatistan 3. HNL - Zapad Hırvatistan - 3. HNL - Zapad ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:00 - Kutjevo - Slavija Pleternica
Hırvatistan Prva HNL Hırvatistan - Prva HNL ( Lig Maçı )
28/11/2020 19:05 MS HNK Gorica 1-1 NK Lokomotiva Zagreb
28/11/2020 17:00 MS NK Varazdin 1-1 Istra 1961
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
28/11/2020 15:30 MS Solin 0-0 Junak
28/11/2020 15:30 MS Opatija 2-3 Hırvatistan Zmijavci
28/11/2020 15:30 Ertelendi Sesvete - Dugopolje
Hırvatistan 3. HNL - Sredite Hırvatistan - 3. HNL - Sredite ( Lig Maçı )
28/11/2020 15:30 Ertelendi Ponikve - Kurilovec
28/11/2020 15:30 Ertelendi Segesta Sisak - Lucko
28/11/2020 15:30 Ertelendi Maksimir Zagreb - Mladost Petrinja
28/11/2020 15:30 Ertelendi Zagorec - Vrapče Zagreb
28/11/2020 15:30 Ertelendi Špansko Zagreb - Trnje
28/11/2020 15:30 Ertelendi Trešnjevka - Dugo Selo
28/11/2020 15:30 Ertelendi HAŠK - Gaj
28/11/2020 15:30 Ertelendi Vrbovec - Jarun
Hırvatistan 3. HNL - Istok Hırvatistan - 3. HNL - Istok ( Lig Maçı )
28/11/2020 15:30 - Buje - Pazinka
Hırvatistan 3. HNL - Jug Hırvatistan - 3. HNL - Jug ( Lig Maçı )
28/11/2020 15:30 Ertelendi Zagora - Otok
28/11/2020 15:30 Ertelendi Hrvatski vitez - Neretvanac Opuzen
28/11/2020 15:30 Ertelendi Vodice - GOŠK Dubrovnik
28/11/2020 15:30 Ertelendi Zmaj Makarska - Kamen Ivanbegovina
28/11/2020 15:30 Ertelendi Neretva Metković - RNK Split
28/11/2020 15:30 Ertelendi Primorac Biograd - Hrvace
28/11/2020 15:30 Ertelendi Zmaj Blato - Uskok Klis
Hırvatistan 3. HNL - Sjever Hırvatistan - 3. HNL - Sjever ( Lig Maçı )
28/11/2020 15:30 - Rudar Mursko Središće - Mladost Ždralovi
28/11/2020 15:30 - Podravac Virje - Varteks Varaždin
28/11/2020 15:30 Ertelendi Bjelovar - Podravina Ludbreg
Hırvatistan 3. HNL - Zapad Hırvatistan - 3. HNL - Zapad ( Lig Maçı )
28/11/2020 15:00 - Vihor - Bedem Ivankovo
28/11/2020 15:00 - Slavonac Bukovlje - Marsonia
28/11/2020 15:00 - Valpovka - Vuteks-Sloga
28/11/2020 15:00 - Oriolik Oriovac - Dakovo-Hırvatistan
28/11/2020 15:00 - Zrinski Jurjevac - Čepin
28/11/2020 15:00 - Vukovar - Belišće
28/11/2020 15:00 - Slavonija Požega - Graničar Županja
28/11/2020 15:00 - Sloga Nova Gradiška - NAŠK Našice
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
28/11/2020 14:55 MS HNK Cibalia 6-0 Hrvatski Dragovoljac
Hırvatistan Prva HNL Hırvatistan - Prva HNL ( Lig Maçı )
27/11/2020 20:00 MS Sibenik 0-3 NK Slaven Belupo
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
27/11/2020 15:30 Ertelendi Dubrava Zagreb - Orijent 1919
Hırvatistan Prva HNL Hırvatistan - Prva HNL ( Lig Maçı )
25/11/2020 19:00 MS Istra 1961 1-4 NK Osijek
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
25/11/2020 15:30 MS Dugopolje 1-0 Dinamo Zagreb II
25/11/2020 15:30 MS Opatija 3-2 Inter Zapresic
25/11/2020 15:30 MS Rudes 4-2 HNK Hajduk Split II
Hırvatistan 3. HNL - Sredite Hırvatistan - 3. HNL - Sredite ( Lig Maçı )
25/11/2020 15:30 - Kurilovec - Mladost Petrinja
Hırvatistan 3. HNL - Jug Hırvatistan - 3. HNL - Jug ( Lig Maçı )
25/11/2020 15:30 - RNK Split - Kamen Ivanbegovina
25/11/2020 14:00 - Zmaj Blato - Sloga Mravince
Hırvatistan Prva HNL Hırvatistan - Prva HNL ( Lig Maçı )
24/11/2020 19:00 MS NK Lokomotiva Zagreb 1-2 HNK Hajduk Split
Hırvatistan 3. HNL - Istok Hırvatistan - 3. HNL - Istok ( Lig Maçı )
24/11/2020 16:00 - Naprijed Hreljin - Pazinka
Hırvatistan Prva HNL Hırvatistan - Prva HNL ( Lig Maçı )
23/11/2020 20:00 MS HNK Gorica 1-0 NK Varazdin
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
22/11/2020 15:30 - Hırvatistan Zmijavci - Dubrava Zagreb
22/11/2020 15:30 MS NK Osijek II 2-0 Solin
22/11/2020 15:30 MS Orijent 1919 2-0 HNK Cibalia
Hırvatistan 3. HNL - Jug Hırvatistan - 3. HNL - Jug ( Lig Maçı )
22/11/2020 15:30 - Urania Baška Voda - Hrvatski vitez
22/11/2020 15:30 - Neretvanac Opuzen - Primorac Biograd
22/11/2020 15:30 - Kamen Ivanbegovina - Jadran LP
Hırvatistan 3. HNL - Zapad Hırvatistan - 3. HNL - Zapad ( Lig Maçı )
22/11/2020 15:30 - Kutjevo - Belišće
Hırvatistan 3. HNL - Sredite Hırvatistan - 3. HNL - Sredite ( Lig Maçı )
22/11/2020 13:00 - Gaj - Segesta Sisak
22/11/2020 13:00 - Trnje - Zagorec
Hırvatistan Prva HNL Hırvatistan - Prva HNL ( Lig Maçı )
21/11/2020 21:10 Ertelendi Istra 1961 - HNK Rijeka
21/11/2020 19:05 MS NK Slaven Belupo 0-2 HNK Hajduk Split
21/11/2020 17:00 MS NK Osijek 2-0 Dinamo Zagreb
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
21/11/2020 15:30 - Junak - Sesvete
21/11/2020 15:30 MS Kustosija 2-1 Opatija
21/11/2020 15:30 MS Dugopolje 1-0 HNK Hajduk Split II
Hırvatistan 3. HNL - Sredite Hırvatistan - 3. HNL - Sredite ( Lig Maçı )
21/11/2020 15:30 MS Lucko 2-0 Trešnjevka
21/11/2020 15:30 MS Kurilovec 1-1 Bistra
21/11/2020 15:30 MS Vrapče Zagreb 2-1 Vrbovec
21/11/2020 15:30 MS Mladost Petrinja 3-0 HAŠK
21/11/2020 15:30 MS Dugo Selo 1-2 Ponikve
21/11/2020 15:30 MS Karlovac 0-2 Špansko Zagreb
21/11/2020 15:30 MS Jarun 4-0 Maksimir Zagreb
Hırvatistan 3. HNL - Istok Hırvatistan - 3. HNL - Istok ( Lig Maçı )
21/11/2020 15:30 MS Nehaj 1-0 Novigrad
21/11/2020 15:30 MS Naprijed Hreljin 0-1 Cres
21/11/2020 15:30 MS Rovinj 1-3 Vinodol
21/11/2020 15:30 - Krk - Buje
21/11/2020 15:30 MS Crikvenica 1-1 Jadran Poreč
21/11/2020 15:30 MS Uljanik 3-2 Grobničan Čavle
21/11/2020 15:30 MS Pazinka 0-2 Rudar Labin
Hırvatistan 3. HNL - Jug Hırvatistan - 3. HNL - Jug ( Lig Maçı )
21/11/2020 15:30 - Uskok Klis - Vodice
21/11/2020 15:30 MS Hrvace 2-1 Zagora
21/11/2020 15:30 MS RNK Split 1-0 Zmaj Makarska
21/11/2020 15:30 MS GOŠK Dubrovnik 0-0 Sloga Mravince
21/11/2020 15:30 MS Otok 0-0 Neretva Metković
Hırvatistan 3. HNL - Sjever Hırvatistan - 3. HNL - Sjever ( Lig Maçı )
21/11/2020 15:30 MS Podravac Virje 2-3 Papuk
21/11/2020 15:30 MS Virovitica 7-0 Graničar Đurđevac
21/11/2020 15:30 MS Mladost Ždralovi 3-0 Varteks Varaždin
21/11/2020 15:30 MS Polet 3-0 Bjelovar
21/11/2020 15:30 MS Križevci 2-1 Rudar Mursko Središće
21/11/2020 15:30 MS Tehničar 1974 3-0 Podravina Ludbreg
Hırvatistan 3. HNL - Zapad Hırvatistan - 3. HNL - Zapad ( Lig Maçı )
21/11/2020 15:30 - Dakovo-Hırvatistan - Zrinski Jurjevac
21/11/2020 15:30 - Sloga Nova Gradiška - Vuteks-Sloga
21/11/2020 15:30 - Slavonija Požega - Marsonia
21/11/2020 15:30 - Vihor - Čepin
21/11/2020 15:30 - Oriolik Oriovac - NAŠK Našice
21/11/2020 15:30 - Valpovka - Graničar Županja
21/11/2020 15:30 - Slavonac Bukovlje - Slavija Pleternica
21/11/2020 15:30 - Vukovar - Bedem Ivankovo
Hırvatistan Prva HNL Hırvatistan - Prva HNL ( Lig Maçı )
20/11/2020 21:05 MS Sibenik 1-3 HNK Gorica
20/11/2020 19:00 MS NK Lokomotiva Zagreb 2-2 NK Varazdin
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
20/11/2020 19:00 MS Medjimurje Cakovec 2-5 Bsk Bijelo Brdo
20/11/2020 17:00 MS Inter Zapresic 2-0 Dinamo Zagreb II
20/11/2020 15:30 MS Hrvatski Dragovoljac 0-1 Rudes
Hırvatistan 3. HNL - Istok Hırvatistan - 3. HNL - Istok ( Lig Maçı )
18/11/2020 17:00 - Rudar Labin - Naprijed Hreljin
Hırvatistan 3. HNL - Sredite Hırvatistan - 3. HNL - Sredite ( Lig Maçı )
18/11/2020 16:00 - Špansko Zagreb - Kurilovec
Hırvatistan 3. HNL - Istok Hırvatistan - 3. HNL - Istok ( Lig Maçı )
18/11/2020 16:00 - Rovinj - Pazinka
Hırvatistan 3. HNL - Sredite Hırvatistan - 3. HNL - Sredite ( Lig Maçı )
18/11/2020 15:30 - Mladost Petrinja - Karlovac
15/11/2020 16:00 - Bistra - Dugo Selo
Hırvatistan 3. HNL - Jug Hırvatistan - 3. HNL - Jug ( Lig Maçı )
15/11/2020 16:00 - Sloga Mravince - Uskok Klis
Hırvatistan 3. HNL - Zapad Hırvatistan - 3. HNL - Zapad ( Lig Maçı )
15/11/2020 15:30 - Čepin - Vukovar
15/11/2020 15:30 - Graničar Županja - Sloga Nova Gradiška
15/11/2020 15:30 - Bedem Ivankovo - Kutjevo
Hırvatistan 3. HNL - Sredite Hırvatistan - 3. HNL - Sredite ( Lig Maçı )
14/11/2020 16:00 - HAŠK - Jarun
14/11/2020 16:00 - Vrbovec - Trnje
14/11/2020 16:00 - Trešnjevka - Segesta Sisak
14/11/2020 16:00 - Mladost Petrinja - Gaj
14/11/2020 16:00 - Maksimir Zagreb - Vrapče Zagreb
14/11/2020 16:00 - Zagorec - Karlovac
14/11/2020 16:00 - Ponikve - Lucko
Hırvatistan 3. HNL - Istok Hırvatistan - 3. HNL - Istok ( Lig Maçı )
14/11/2020 16:00 - Vinodol - Uljanik
14/11/2020 16:00 - Cres - Crikvenica
14/11/2020 16:00 - Novigrad - Krk
14/11/2020 16:00 - Rudar Labin - Rovinj
14/11/2020 16:00 - Grobničan Čavle - Naprijed Hreljin
14/11/2020 16:00 - Jadran Poreč - Nehaj
Hırvatistan 3. HNL - Jug Hırvatistan - 3. HNL - Jug ( Lig Maçı )
14/11/2020 16:00 - Jadran LP - RNK Split
14/11/2020 16:00 - Neretva Metković - Hrvace
14/11/2020 16:00 - Primorac Biograd - Urania Baška Voda
14/11/2020 16:00 - Zmaj Makarska - Otok
14/11/2020 16:00 - Zagora - Neretvanac Opuzen
14/11/2020 16:00 - Hrvatski vitez - GOŠK Dubrovnik
14/11/2020 16:00 - Vodice - Zmaj Blato
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
14/11/2020 15:30 MS Orijent 1919 0-2 Solin
14/11/2020 15:30 MS Opatija 2-1 Dugopolje
Hırvatistan Cup Hırvatistan - Cup ( Kupa Maçı )
14/11/2020 15:30 MS Kurilovec 0-4 NK Osijek
Hırvatistan 3. HNL - Sjever Hırvatistan - 3. HNL - Sjever ( Lig Maçı )
14/11/2020 15:30 - Bjelovar - Križevci
14/11/2020 15:30 - Varteks Varaždin - Virovitica
14/11/2020 15:30 - Papuk - Tehničar 1974
14/11/2020 15:30 - Graničar Đurđevac - Podravac Virje
14/11/2020 15:30 - Podravina Ludbreg - Polet
Hırvatistan 3. HNL - Zapad Hırvatistan - 3. HNL - Zapad ( Lig Maçı )
14/11/2020 15:30 - Vuteks-Sloga - Oriolik Oriovac
14/11/2020 15:30 - Belišće - Slavonac Bukovlje
14/11/2020 15:30 Ertelendi Marsonia - Valpovka
14/11/2020 15:30 - NAŠK Našice - Dakovo-Hırvatistan
14/11/2020 15:30 - Zrinski Jurjevac - Vihor
14/11/2020 15:30 - Slavija Pleternica - Slavonija Požega
Hırvatistan 3. HNL - Sredite Hırvatistan - 3. HNL - Sredite ( Lig Maçı )
11/11/2020 16:30 - Kurilovec - Maksimir Zagreb
Hırvatistan 3. HNL - Jug Hırvatistan - 3. HNL - Jug ( Lig Maçı )
11/11/2020 16:00 - Kamen Ivanbegovina - Otok
11/11/2020 16:00 - Sloga Mravince - Vodice
Hırvatistan 3. HNL - Sjever Hırvatistan - 3. HNL - Sjever ( Lig Maçı )
11/11/2020 15:30 - Graničar Đurđevac - Bjelovar
11/11/2020 15:30 - Varteks Varaždin - Polet
Hırvatistan 3. HNL - Istok Hırvatistan - 3. HNL - Istok ( Lig Maçı )
10/11/2020 16:00 - Crikvenica - Rudar Labin
10/11/2020 16:00 - Uljanik - Rovinj
Hırvatistan Prva HNL Hırvatistan - Prva HNL ( Lig Maçı )
08/11/2020 21:10 Ertelendi HNK Gorica - NK Slaven Belupo
08/11/2020 19:05 MS HNK Rijeka 1-0 NK Lokomotiva Zagreb
08/11/2020 17:00 MS Dinamo Zagreb 5-0 Istra 1961
Hırvatistan 3. HNL - Jug Hırvatistan - 3. HNL - Jug ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:00 - Neretvanac Opuzen - Neretva Metković
08/11/2020 16:00 - Urania Baška Voda - Zagora
Hırvatistan 3. HNL - Zapad Hırvatistan - 3. HNL - Zapad ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:00 - Kutjevo - Čepin
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
08/11/2020 15:30 MS HNK Hajduk Split II 1-0 Junak
Hırvatistan 3. HNL - Sredite Hırvatistan - 3. HNL - Sredite ( Lig Maçı )
08/11/2020 13:00 - Trnje - Maksimir Zagreb
08/11/2020 13:00 - Gaj - Trešnjevka
Hırvatistan Prva HNL Hırvatistan - Prva HNL ( Lig Maçı )
07/11/2020 19:05 MS HNK Hajduk Split 1-1 NK Osijek
07/11/2020 17:00 MS NK Varazdin 1-3 Sibenik
Hırvatistan 3. HNL - Sredite Hırvatistan - 3. HNL - Sredite ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:30 - Lucko - Bistra
07/11/2020 16:30 - Kurilovec - Zagorec
07/11/2020 16:30 - Vrapče Zagreb - HAŠK
07/11/2020 16:30 - Segesta Sisak - Ponikve
07/11/2020 16:30 - Dugo Selo - Špansko Zagreb
07/11/2020 16:30 - Karlovac - Vrbovec
07/11/2020 16:30 - Jarun - Mladost Petrinja
Hırvatistan 3. HNL - Istok Hırvatistan - 3. HNL - Istok ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:00 - Novigrad - Buje
07/11/2020 16:00 - Nehaj - Cres
07/11/2020 16:00 - Uljanik - Rudar Labin
07/11/2020 16:00 - Crikvenica - Grobničan Čavle
07/11/2020 16:00 - Krk - Jadran Poreč
07/11/2020 16:00 - Naprijed Hreljin - Vinodol
Hırvatistan 3. HNL - Jug Hırvatistan - 3. HNL - Jug ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:00 MS Otok 2-1 Jadran LP
07/11/2020 16:00 MS GOŠK Dubrovnik 1-3 Primorac Biograd
07/11/2020 16:00 - Hrvace - Zmaj Makarska
07/11/2020 16:00 MS Uskok Klis 5-0 Hrvatski vitez
Hırvatistan 3. HNL - Zapad Hırvatistan - 3. HNL - Zapad ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:00 MS Vukovar 3-0 Vihor
07/11/2020 16:00 MS NAŠK Našice 0-0 Zrinski Jurjevac
07/11/2020 16:00 MS Oriolik Oriovac 0-4 Graničar Županja
07/11/2020 16:00 MS Valpovka 2-1 Slavija Pleternica
07/11/2020 16:00 MS Slavonac Bukovlje 1-0 Bedem Ivankovo
07/11/2020 16:00 MS Dakovo-Hırvatistan 3-0 Vuteks-Sloga
07/11/2020 16:00 MS Sloga Nova Gradiška 1-1 Marsonia
07/11/2020 16:00 MS Slavonija Požega 0-2 Belišće
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
07/11/2020 15:30 MS Kustosija 4-2 Hırvatistan Zmijavci
07/11/2020 15:30 MS Solin 1-1 Hrvatski Dragovoljac
07/11/2020 15:30 MS HNK Cibalia 1-2 Dubrava Zagreb
Hırvatistan 3. HNL - Sjever Hırvatistan - 3. HNL - Sjever ( Lig Maçı )
07/11/2020 15:30 MS Polet 2-0 Papuk
07/11/2020 15:30 MS Križevci 1-4 Mladost Ždralovi
07/11/2020 15:30 MS Tehničar 1974 2-0 Graničar Đurđevac
07/11/2020 15:30 MS Virovitica 0-1 Rudar Mursko Središće
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
07/11/2020 14:55 MS Rudes 0-0 Orijent 1919
07/11/2020 03:00 TBD Bsk Bijelo Brdo - Dugopolje
07/11/2020 03:00 TBD Dinamo Zagreb II - Medjimurje Cakovec
06/11/2020 15:30 MS Sesvete 1-5 NK Osijek II
Hırvatistan Prva HNL Hırvatistan - Prva HNL ( Lig Maçı )
04/11/2020 19:00 MS NK Osijek 2-1 NK Lokomotiva Zagreb
Hırvatistan 3. HNL - Istok Hırvatistan - 3. HNL - Istok ( Lig Maçı )
04/11/2020 16:00 - Novigrad - Cres
Hırvatistan Prva HNL Hırvatistan - Prva HNL ( Lig Maçı )
01/11/2020 19:05 MS NK Lokomotiva Zagreb 1-1 Dinamo Zagreb
01/11/2020 17:00 MS Sibenik 2-0 HNK Rijeka
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:00 MS Hırvatistan Zmijavci 1-1 HNK Cibalia
Hırvatistan 3. HNL - Zapad Hırvatistan - 3. HNL - Zapad ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:00 - Bedem Ivankovo - Slavonija Požega
01/11/2020 16:00 - Graničar Županja - Dakovo-Hırvatistan
Hırvatistan Prva HNL Hırvatistan - Prva HNL ( Lig Maçı )
31/10/2020 19:05 MS Istra 1961 1-0 HNK Hajduk Split
31/10/2020 17:00 MS NK Slaven Belupo 0-1 NK Osijek
Hırvatistan 3. HNL - Sredite Hırvatistan - 3. HNL - Sredite ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:30 MS Mladost Petrinja 1-1 Vrapče Zagreb
31/10/2020 16:30 MS Maksimir Zagreb 1-3 Karlovac
31/10/2020 16:30 MS Zagorec 1-1 Dugo Selo
31/10/2020 16:30 MS Ponikve 0-1 Trešnjevka
31/10/2020 16:30 MS Jarun 2-2 Gaj
31/10/2020 16:30 MS HAŠK 1-2 Trnje
31/10/2020 16:30 - Vrbovec - Kurilovec
31/10/2020 16:30 MS Špansko Zagreb 1-2 Lucko
31/10/2020 16:30 MS Bistra 4-1 Segesta Sisak
Hırvatistan 3. HNL - Istok Hırvatistan - 3. HNL - Istok ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:30 MS Pazinka 1-1 Uljanik
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:00 MS Junak 2-2 Bsk Bijelo Brdo
Hırvatistan 3. HNL - Istok Hırvatistan - 3. HNL - Istok ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:00 MS Vinodol 0-1 Crikvenica
31/10/2020 16:00 MS Cres 2-1 Krk
31/10/2020 16:00 - Buje - Rovinj
31/10/2020 16:00 MS Grobničan Čavle 2-0 Nehaj
31/10/2020 16:00 MS Jadran Poreč 7-0 Novigrad
Hırvatistan 3. HNL - Jug Hırvatistan - 3. HNL - Jug ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:00 MS Zmaj Makarska 2-0 Neretvanac Opuzen
31/10/2020 16:00 MS Zagora 1-1 GOŠK Dubrovnik
31/10/2020 16:00 MS Hrvatski vitez 2-0 Zmaj Blato
31/10/2020 16:00 MS Jadran LP 4-2 Hrvace
31/10/2020 16:00 MS Neretva Metković 3-2 Urania Baška Voda
31/10/2020 16:00 MS Primorac Biograd 2-1 Uskok Klis
Hırvatistan 3. HNL - Sjever Hırvatistan - 3. HNL - Sjever ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:00 MS Podravina Ludbreg 1-0 Križevci
31/10/2020 16:00 Ertelendi Tehničar 1974 - Varteks Varaždin
31/10/2020 16:00 MS Virovitica 1-1 Mladost Ždralovi
31/10/2020 16:00 MS Polet 6-0 Graničar Đurđevac
31/10/2020 16:00 MS Podravac Virje 1-2 Rudar Mursko Središće
31/10/2020 16:00 Ertelendi Bjelovar - Papuk
Hırvatistan 3. HNL - Zapad Hırvatistan - 3. HNL - Zapad ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:00 MS Vihor 2-0 Kutjevo
31/10/2020 16:00 MS Slavija Pleternica 5-1 Sloga Nova Gradiška
31/10/2020 16:00 MS Zrinski Jurjevac 0-0 Vukovar
31/10/2020 16:00 MS Čepin 3-0 Slavonac Bukovlje
31/10/2020 16:00 MS Belišće 3-0 Valpovka
31/10/2020 16:00 MS Marsonia 2-2 Oriolik Oriovac
31/10/2020 16:00 MS Vuteks-Sloga 4-1 NAŠK Našice
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
31/10/2020 15:00 MS NK Osijek II 1-1 HNK Hajduk Split II
30/10/2020 20:00 MS Medjimurje Cakovec 3-0 Opatija
30/10/2020 19:00 MS Inter Zapresic 2-2 Kustosija
30/10/2020 16:00 MS Dubrava Zagreb 0-0 Rudes
30/10/2020 16:00 MS Hrvatski Dragovoljac 3-2 Sesvete
Hırvatistan 3. HNL - Jug Hırvatistan - 3. HNL - Jug ( Lig Maçı )
28/10/2020 20:00 - Uskok Klis - Zagora
Hırvatistan Prva HNL Hırvatistan - Prva HNL ( Lig Maçı )
28/10/2020 19:00 MS NK Slaven Belupo 0-0 NK Lokomotiva Zagreb
Hırvatistan 3. HNL - Sredite Hırvatistan - 3. HNL - Sredite ( Lig Maçı )
28/10/2020 16:45 - Trnje - Gaj
Hırvatistan 3. HNL - Zapad Hırvatistan - 3. HNL - Zapad ( Lig Maçı )
28/10/2020 16:30 - Čepin - Oriolik Oriovac
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
28/10/2020 16:00 MS HNK Cibalia 2-1 HNK Hajduk Split II
Hırvatistan 3. HNL - Jug Hırvatistan - 3. HNL - Jug ( Lig Maçı )
28/10/2020 16:00 MS Vodice 4-0 Hrvatski vitez
28/10/2020 16:00 MS Urania Baška Voda 1-0 Zmaj Makarska
28/10/2020 16:00 MS Hrvace 2-2 Kamen Ivanbegovina
28/10/2020 16:00 MS Zmaj Blato 1-0 Primorac Biograd
28/10/2020 16:00 MS GOŠK Dubrovnik 2-0 Neretva Metković
28/10/2020 16:00 MS Neretvanac Opuzen 0-0 Jadran LP
28/10/2020 16:00 MS Otok 3-1 RNK Split
Hırvatistan Prva HNL Hırvatistan - Prva HNL ( Lig Maçı )
25/10/2020 19:05 Ertelendi HNK Gorica - HNK Rijeka
25/10/2020 17:00 MS Sibenik 0-2 Dinamo Zagreb
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
25/10/2020 17:00 MS Inter Zapresic 0-3 Hırvatistan Zmijavci
25/10/2020 16:00 MS Dinamo Zagreb II 1-1 Junak
Hırvatistan 3. HNL - Jug Hırvatistan - 3. HNL - Jug ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 MS Kamen Ivanbegovina 2-1 Neretvanac Opuzen
Hırvatistan 3. HNL - Zapad Hırvatistan - 3. HNL - Zapad ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 MS Kutjevo 0-5 Vukovar
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
25/10/2020 15:00 MS Bsk Bijelo Brdo 0-0 NK Osijek II
Hırvatistan 3. HNL - Sredite Hırvatistan - 3. HNL - Sredite ( Lig Maçı )
25/10/2020 13:00 MS Trnje 5-0 Mladost Petrinja
25/10/2020 13:00 MS Gaj 5-0 Ponikve
Hırvatistan 3. HNL - Istok Hırvatistan - 3. HNL - Istok ( Lig Maçı )
24/10/2020 16:30 MS Krk 0-0 Grobničan Čavle
24/10/2020 16:30 MS Jadran Poreč 1-0 Buje
24/10/2020 16:30 MS Nehaj 1-0 Vinodol
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
24/10/2020 16:00 MS Kustosija 0-0 Medjimurje Cakovec
24/10/2020 16:00 MS HNK Hajduk Split II 2-1 Hrvatski Dragovoljac
24/10/2020 16:00 MS Solin 0-1 Dubrava Zagreb
24/10/2020 16:00 MS Rudes 1-0 HNK Cibalia
Hırvatistan 3. HNL - Sredite Hırvatistan - 3. HNL - Sredite ( Lig Maçı )
24/10/2020 16:00 MS Karlovac 2-0 HAŠK
24/10/2020 16:00 MS Segesta Sisak 0-2 Špansko Zagreb
24/10/2020 16:00 MS Trešnjevka 5-6 Bistra
24/10/2020 16:00 MS Dugo Selo 4-0 Vrbovec
24/10/2020 16:00 MS Vrapče Zagreb 1-4 Jarun
24/10/2020 16:00 MS Lucko 0-0 Zagorec
Hırvatistan 3. HNL - Jug Hırvatistan - 3. HNL - Jug ( Lig Maçı )
24/10/2020 16:00 MS RNK Split 0-0 Hrvace
24/10/2020 16:00 MS Jadran LP 1-2 Urania Baška Voda
24/10/2020 16:00 MS Neretva Metković 0-0 Uskok Klis
24/10/2020 16:00 MS Primorac Biograd 5-1 Vodice
24/10/2020 16:00 MS Hrvatski vitez 0-0 Sloga Mravince
24/10/2020 16:00 MS Zmaj Makarska 3-1 GOŠK Dubrovnik
24/10/2020 16:00 MS Zagora 4-0 Zmaj Blato
Hırvatistan 3. HNL - Sjever Hırvatistan - 3. HNL - Sjever ( Lig Maçı )
24/10/2020 16:00 - Rudar Mursko Središće - Tehničar 1974
24/10/2020 16:00 - Papuk - Podravina Ludbreg
24/10/2020 16:00 - Mladost Ždralovi - Podravac Virje
24/10/2020 16:00 - Križevci - Virovitica
Hırvatistan 3. HNL - Zapad Hırvatistan - 3. HNL - Zapad ( Lig Maçı )
24/10/2020 16:00 MS Slavonija Požega 3-0 Čepin
24/10/2020 16:00 MS Vuteks-Sloga 0-0 Zrinski Jurjevac
24/10/2020 16:00 MS Dakovo-Hırvatistan 2-0 Marsonia
24/10/2020 16:00 MS Sloga Nova Gradiška 0-0 Belišće
24/10/2020 16:00 MS Slavonac Bukovlje 3-2 Vihor
24/10/2020 16:00 MS NAŠK Našice 0-0 Graničar Županja
24/10/2020 16:00 MS Oriolik Oriovac 3-0 Slavija Pleternica
24/10/2020 16:00 MS Valpovka 3-0 Bedem Ivankovo
Hırvatistan Prva HNL Hırvatistan - Prva HNL ( Lig Maçı )
23/10/2020 19:00 MS NK Varazdin 1-2 NK Slaven Belupo
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
23/10/2020 16:00 MS Sesvete 5-4 Orijent 1919
Hırvatistan 3. HNL - Sredite Hırvatistan - 3. HNL - Sredite ( Lig Maçı )
21/10/2020 16:15 - Mladost Petrinja - Dugo Selo
Hırvatistan Cup Hırvatistan - Cup ( Kupa Maçı )
20/10/2020 17:00 MS Rudar Labin 2-0 Inter Zapresic
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
19/10/2020 16:00 MS NK Osijek II 1-1 Dinamo Zagreb II
Hırvatistan 3. HNL - Zapad Hırvatistan - 3. HNL - Zapad ( Lig Maçı )
18/10/2020 16:30 MS Čepin 1-2 Valpovka
18/10/2020 16:30 MS Bedem Ivankovo 1-0 Sloga Nova Gradiška
18/10/2020 16:30 MS Graničar Županja 3-2 Vuteks-Sloga
Hırvatistan 3. HNL - Sredite Hırvatistan - 3. HNL - Sredite ( Lig Maçı )
18/10/2020 16:15 MS Bistra 1-1 Ponikve
Hırvatistan Prva HNL Hırvatistan - Prva HNL ( Lig Maçı )
18/10/2020 16:00 MS HNK Hajduk Split 0-1 Sibenik
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
18/10/2020 16:00 MS Hırvatistan Zmijavci 1-1 Rudes
18/10/2020 16:00 MS Orijent 1919 2-1 HNK Hajduk Split II
Hırvatistan 3. HNL - Jug Hırvatistan - 3. HNL - Jug ( Lig Maçı )
18/10/2020 16:00 MS Sloga Mravince 1-0 Primorac Biograd
18/10/2020 16:00 MS Neretvanac Opuzen 1-1 RNK Split
18/10/2020 16:00 MS Urania Baška Voda 1-1 Kamen Ivanbegovina
Hırvatistan Prva HNL Hırvatistan - Prva HNL ( Lig Maçı )
17/10/2020 18:05 MS HNK Rijeka 2-1 NK Varazdin
Hırvatistan 3. HNL - Istok Hırvatistan - 3. HNL - Istok ( Lig Maçı )
17/10/2020 17:30 - Rudar Labin - Nehaj
17/10/2020 16:30 - Rovinj - Naprijed Hreljin
17/10/2020 16:30 - Grobničan Čavle - Novigrad
17/10/2020 16:30 - Buje - Uljanik
17/10/2020 16:30 - Pazinka - Crikvenica
17/10/2020 16:30 - Vinodol - Krk
17/10/2020 16:30 - Cres - Jadran Poreč
Hırvatistan 3. HNL - Zapad Hırvatistan - 3. HNL - Zapad ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:30 - Vukovar - Slavonac Bukovlje
17/10/2020 16:30 - Belišće - Oriolik Oriovac
17/10/2020 16:30 - Marsonia - NAŠK Našice
17/10/2020 16:30 - Zrinski Jurjevac - Kutjevo
17/10/2020 16:30 - Vihor - Slavonija Požega
17/10/2020 16:30 - Slavija Pleternica - Dakovo-Hırvatistan
Hırvatistan 3. HNL - Sredite Hırvatistan - 3. HNL - Sredite ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:15 - Jarun - Trnje
17/10/2020 16:15 - HAŠK - Kurilovec
17/10/2020 16:15 - Vrbovec - Lucko
17/10/2020 16:15 - Zagorec - Segesta Sisak
17/10/2020 16:15 - Vrapče Zagreb - Gaj
17/10/2020 16:15 - Maksimir Zagreb - Dugo Selo
17/10/2020 16:15 - Špansko Zagreb - Trešnjevka
Hırvatistan Prva HNL Hırvatistan - Prva HNL ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:00 MS Dinamo Zagreb 3-2 HNK Gorica
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:00 MS Junak 0-2 Opatija
17/10/2020 16:00 MS HNK Cibalia 1-0 Solin
17/10/2020 16:00 MS Dugopolje 2-0 Kustosija
Hırvatistan 3. HNL - Jug Hırvatistan - 3. HNL - Jug ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:00 - Zmaj Blato - Neretva Metković
17/10/2020 16:00 - GOŠK Dubrovnik - Jadran LP
17/10/2020 16:00 - Vodice - Zagora
17/10/2020 16:00 - Uskok Klis - Zmaj Makarska
17/10/2020 16:00 - Hrvace - Otok
Hırvatistan 3. HNL - Sjever Hırvatistan - 3. HNL - Sjever ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:00 - Tehničar 1974 - Mladost Ždralovi
17/10/2020 16:00 - Podravac Virje - Virovitica
17/10/2020 16:00 - Bjelovar - Varteks Varaždin
17/10/2020 16:00 - Papuk - Križevci
17/10/2020 16:00 - Podravina Ludbreg - Graničar Đurđevac
17/10/2020 16:00 - Polet - Rudar Mursko Središće
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
16/10/2020 21:00 MS Medjimurje Cakovec 3-2 Inter Zapresic
Hırvatistan Prva HNL Hırvatistan - Prva HNL ( Lig Maçı )
16/10/2020 19:00 MS NK Slaven Belupo 5-1 Istra 1961
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
16/10/2020 16:00 MS Dubrava Zagreb 2-1 Sesvete
16/10/2020 16:00 MS Hrvatski Dragovoljac 1-1 Bsk Bijelo Brdo
Hırvatistan 3. HNL - Istok Hırvatistan - 3. HNL - Istok ( Lig Maçı )
14/10/2020 17:15 - Krk - Rudar Labin
Hırvatistan 3. HNL - Sredite Hırvatistan - 3. HNL - Sredite ( Lig Maçı )
14/10/2020 16:30 - Gaj - Vrbovec
14/10/2020 16:30 - Zagorec - Ponikve
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
14/10/2020 16:00 MS Solin 1-1 HNK Hajduk Split II
Hırvatistan 3. HNL - Jug Hırvatistan - 3. HNL - Jug ( Lig Maçı )
14/10/2020 16:00 - Urania Baška Voda - Vodice
14/10/2020 16:00 - Neretvanac Opuzen - Zmaj Blato
14/10/2020 16:00 - Neretva Metković - Jadran LP
14/10/2020 16:00 - Otok - Sloga Mravince
Hırvatistan 3. HNL - Zapad Hırvatistan - 3. HNL - Zapad ( Lig Maçı )
13/10/2020 16:30 - Kutjevo - Marsonia
11/10/2020 17:00 - Graničar Županja - Zrinski Jurjevac
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
11/10/2020 16:00 MS Dugopolje 2-1 Hırvatistan Zmijavci
11/10/2020 16:00 MS HNK Hajduk Split II 2-3 Sesvete
Hırvatistan 3. HNL - Jug Hırvatistan - 3. HNL - Jug ( Lig Maçı )
11/10/2020 16:00 - Kamen Ivanbegovina - GOŠK Dubrovnik
Hırvatistan 3. HNL - Sredite Hırvatistan - 3. HNL - Sredite ( Lig Maçı )
11/10/2020 12:00 - Gaj - Bistra
11/10/2020 12:00 - Trnje - Vrapče Zagreb
Hırvatistan Cup Hırvatistan - Cup ( Kupa Maçı )
10/10/2020 20:00 MS NK Varazdin 2-0 HNK Cibalia
Hırvatistan 3. HNL - Istok Hırvatistan - 3. HNL - Istok ( Lig Maçı )
10/10/2020 17:00 MS Cres 2-1 Buje
10/10/2020 17:00 MS Novigrad 2-1 Vinodol
10/10/2020 17:00 MS Nehaj 1-2 Pazinka
10/10/2020 17:00 MS Naprijed Hreljin 0-4 Uljanik
10/10/2020 17:00 MS Jadran Poreč 2-1 Grobničan Čavle
10/10/2020 17:00 MS Crikvenica 3-0 Rovinj
Hırvatistan 3. HNL - Zapad Hırvatistan - 3. HNL - Zapad ( Lig Maçı )
10/10/2020 17:00 - Dakovo-Hırvatistan - Belišće
10/10/2020 17:00 - Sloga Nova Gradiška - Čepin
10/10/2020 17:00 - Slavonija Požega - Vukovar
10/10/2020 17:00 - Vuteks-Sloga - Marsonia
10/10/2020 17:00 - Oriolik Oriovac - Bedem Ivankovo
10/10/2020 17:00 - Valpovka - Vihor
10/10/2020 17:00 - Slavonac Bukovlje - Kutjevo
10/10/2020 17:00 - NAŠK Našice - Slavija Pleternica
Hırvatistan 3. HNL - Sredite Hırvatistan - 3. HNL - Sredite ( Lig Maçı )
10/10/2020 16:30 MS Trešnjevka 0-1 Zagorec
10/10/2020 16:30 MS Dugo Selo 0-1 HAŠK
10/10/2020 16:30 MS Karlovac 1-3 Jarun
10/10/2020 16:30 MS Ponikve 2-0 Špansko Zagreb
10/10/2020 16:30 MS Lucko 1-1 Maksimir Zagreb
10/10/2020 16:30 MS Segesta Sisak 2-0 Vrbovec
Hırvatistan 3. HNL - Jug Hırvatistan - 3. HNL - Jug ( Lig Maçı )
10/10/2020 16:30 MS Zmaj Makarska 3-2 Zmaj Blato
10/10/2020 16:00 MS Primorac Biograd 4-0 Hrvatski vitez
10/10/2020 16:00 MS Otok 1-4 Neretvanac Opuzen
10/10/2020 16:00 MS Jadran LP 1-1 Uskok Klis
10/10/2020 16:00 MS Neretva Metković 0-0 Vodice
10/10/2020 16:00 MS Zagora 1-0 Sloga Mravince
10/10/2020 16:00 MS RNK Split 3-2 Urania Baška Voda
Hırvatistan 3. HNL - Sjever Hırvatistan - 3. HNL - Sjever ( Lig Maçı )
10/10/2020 16:00 MS Mladost Ždralovi 0-2 Polet
10/10/2020 16:00 MS Križevci 6-1 Podravac Virje
10/10/2020 16:00 MS Graničar Đurđevac 1-3 Papuk
10/10/2020 16:00 MS Virovitica 1-3 Tehničar 1974
10/10/2020 16:00 MS Varteks Varaždin 3-1 Podravina Ludbreg
10/10/2020 16:00 MS Rudar Mursko Središće 0-3 Bjelovar
Hırvatistan 3. HNL - Zapad Hırvatistan - 3. HNL - Zapad ( Lig Maçı )
07/10/2020 17:00 - Zrinski Jurjevac - Slavonac Bukovlje
07/10/2020 17:00 - Vukovar - Valpovka
07/10/2020 17:00 - Belišće - NAŠK Našice
07/10/2020 17:00 - Marsonia - Graničar Županja
07/10/2020 17:00 - Kutjevo - Slavonija Požega
07/10/2020 17:00 - Vihor - Sloga Nova Gradiška
07/10/2020 17:00 - Bedem Ivankovo - Dakovo-Hırvatistan
07/10/2020 17:00 - Slavija Pleternica - Vuteks-Sloga
Hırvatistan 3. HNL - Sredite Hırvatistan - 3. HNL - Sredite ( Lig Maçı )
07/10/2020 16:45 - Jarun - Kurilovec
07/10/2020 16:45 - HAŠK - Lucko
07/10/2020 16:45 - Maksimir Zagreb - Segesta Sisak
07/10/2020 16:45 - Vrapče Zagreb - Karlovac
07/10/2020 16:45 - Vrbovec - Trešnjevka
07/10/2020 16:45 - Špansko Zagreb - Bistra
Hırvatistan Cup Hırvatistan - Cup ( Kupa Maçı )
07/10/2020 16:00 USB Hırvatistan Zmijavci 0-2 Sibenik
07/10/2020 16:00 USB Mladost Ždralovi 0-1 NK Zagreb
07/10/2020 16:00 MS Novigrad 1-3 Rudes
07/10/2020 16:00 MS Dilj 0-6 HNK Rijeka
07/10/2020 16:00 USB Gaj 2-3 NK Lokomotiva Zagreb
07/10/2020 16:00 MS Polet 0-2 Istra 1961
07/10/2020 16:00 MS Oriolik Oriovac 1-0 RNK Split
07/10/2020 16:00 MS Sesvete 3-4 HNK Gorica
07/10/2020 16:00 - GOŠK Dubrovnik - HNK Zadar
06/10/2020 16:00 MS Graničar Županja 1-2 HNK Hajduk Split
06/10/2020 16:00 MS Crikvenica 1-5 NK Osijek
Hırvatistan Prva HNL Hırvatistan - Prva HNL ( Lig Maçı )
04/10/2020 20:05 MS HNK Rijeka 2-0 NK Slaven Belupo
04/10/2020 18:00 MS NK Varazdin 1-2 Dinamo Zagreb
Hırvatistan 3. HNL - Jug Hırvatistan - 3. HNL - Jug ( Lig Maçı )
04/10/2020 17:00 - Zmaj Blato - Jadran LP
04/10/2020 17:00 - Urania Baška Voda - Otok
04/10/2020 17:00 - Sloga Mravince - Neretva Metković
04/10/2020 17:00 - Neretvanac Opuzen - Hrvace
Hırvatistan 3. HNL - Zapad Hırvatistan - 3. HNL - Zapad ( Lig Maçı )
04/10/2020 17:00 - Graničar Županja - Slavija Pleternica
Hırvatistan 3. HNL - Sredite Hırvatistan - 3. HNL - Sredite ( Lig Maçı )
04/10/2020 16:45 - Bistra - Zagorec
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
04/10/2020 16:30 MS Bsk Bijelo Brdo 0-3 Orijent 1919
04/10/2020 16:30 MS HNK Hajduk Split II 3-2 Dubrava Zagreb
04/10/2020 16:00 MS Dinamo Zagreb II 0-3 Hrvatski Dragovoljac
Hırvatistan 3. HNL - Sredite Hırvatistan - 3. HNL - Sredite ( Lig Maçı )
04/10/2020 12:00 - Gaj - Špansko Zagreb
Hırvatistan Prva HNL Hırvatistan - Prva HNL ( Lig Maçı )
03/10/2020 20:05 MS HNK Gorica 2-1 HNK Hajduk Split
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
03/10/2020 19:00 MS Inter Zapresic 1-1 Dugopolje
03/10/2020 19:00 MS Medjimurje Cakovec 2-1 Hırvatistan Zmijavci
Hırvatistan Prva HNL Hırvatistan - Prva HNL ( Lig Maçı )
03/10/2020 18:00 MS Sibenik 0-2 NK Osijek
Hırvatistan 3. HNL - Istok Hırvatistan - 3. HNL - Istok ( Lig Maçı )
03/10/2020 18:00 - Rudar Labin - Novigrad
03/10/2020 17:00 - Uljanik - Crikvenica
03/10/2020 17:00 - Pazinka - Krk
03/10/2020 17:00 - Vinodol - Jadran Poreč
03/10/2020 17:00 - Rovinj - Nehaj
03/10/2020 17:00 - Buje - Naprijed Hreljin
Hırvatistan 3. HNL - Jug Hırvatistan - 3. HNL - Jug ( Lig Maçı )
03/10/2020 17:00 - Hrvatski vitez - Zagora
03/10/2020 17:00 - GOŠK Dubrovnik - RNK Split
03/10/2020 17:00 - Vodice - Zmaj Makarska
03/10/2020 17:00 - Uskok Klis - Kamen Ivanbegovina
Hırvatistan 3. HNL - Zapad Hırvatistan - 3. HNL - Zapad ( Lig Maçı )
03/10/2020 17:00 - Vuteks-Sloga - Belišće
03/10/2020 17:00 - Dakovo-Hırvatistan - Čepin
03/10/2020 17:00 - Sloga Nova Gradiška - Vukovar
03/10/2020 17:00 - Slavonija Požega - Slavonac Bukovlje
03/10/2020 17:00 - Marsonia - Zrinski Jurjevac
03/10/2020 17:00 - NAŠK Našice - Bedem Ivankovo
03/10/2020 17:00 - Oriolik Oriovac - Vihor
03/10/2020 17:00 - Valpovka - Kutjevo
Hırvatistan 3. HNL - Sredite Hırvatistan - 3. HNL - Sredite ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:45 - Ponikve - Vrbovec
03/10/2020 16:45 - Lucko - Mladost Petrinja
03/10/2020 16:45 - Kurilovec - Vrapče Zagreb
03/10/2020 16:45 - Segesta Sisak - HAŠK
03/10/2020 16:45 - Trešnjevka - Maksimir Zagreb
03/10/2020 16:45 - Dugo Selo - Jarun
03/10/2020 16:45 - Karlovac - Trnje
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:30 MS Opatija 1-1 NK Osijek II
03/10/2020 16:30 MS Solin 1-2 Rudes
03/10/2020 16:30 MS Kustosija 3-2 Junak
03/10/2020 16:30 MS Sesvete 1-2 HNK Cibalia
Hırvatistan 3. HNL - Istok Hırvatistan - 3. HNL - Istok ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:30 - Grobničan Čavle - Cres
Hırvatistan 3. HNL - Sjever Hırvatistan - 3. HNL - Sjever ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 MS Polet 1-1 Virovitica
03/10/2020 16:00 MS Graničar Đurđevac 0-3 Križevci
03/10/2020 16:00 - Bjelovar - Mladost Ždralovi
03/10/2020 16:00 MS Podravina Ludbreg 2-1 Rudar Mursko Središće
03/10/2020 16:00 MS Tehničar 1974 3-0 Podravac Virje
03/10/2020 16:00 - Papuk - Varteks Varaždin
Hırvatistan Prva HNL Hırvatistan - Prva HNL ( Lig Maçı )
02/10/2020 19:00 MS NK Lokomotiva Zagreb 0-0 Istra 1961
Hırvatistan 3. HNL - Sredite Hırvatistan - 3. HNL - Sredite ( Lig Maçı )
30/09/2020 17:00 - Maksimir Zagreb - Vrbovec
Hırvatistan 3. HNL - Jug Hırvatistan - 3. HNL - Jug ( Lig Maçı )
30/09/2020 17:00 - Hrvace - Urania Baška Voda
30/09/2020 17:00 - RNK Split - Uskok Klis
30/09/2020 17:00 - Jadran LP - Vodice
30/09/2020 17:00 - Neretva Metković - Hrvatski vitez
30/09/2020 17:00 - Otok - GOŠK Dubrovnik
30/09/2020 17:00 - Kamen Ivanbegovina - Zmaj Blato
30/09/2020 17:00 - Zmaj Makarska - Sloga Mravince
30/09/2020 17:00 - Zagora - Primorac Biograd
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
30/09/2020 16:30 MS Orijent 1919 2-1 Dinamo Zagreb II
30/09/2020 16:30 MS NK Osijek II 1-0 Kustosija
30/09/2020 16:30 MS Dugopolje 4-1 Medjimurje Cakovec
30/09/2020 16:30 MS Hırvatistan Zmijavci 1-3 Solin
30/09/2020 16:30 MS Hrvatski Dragovoljac 1-1 Opatija
30/09/2020 16:30 MS Junak 2-2 Inter Zapresic
30/09/2020 16:30 MS Rudes 2-4 Sesvete
30/09/2020 16:30 MS Dubrava Zagreb 2-2 Bsk Bijelo Brdo
Hırvatistan Cup Hırvatistan - Cup ( Kupa Maçı )
30/09/2020 16:30 MS Kurilovec 6-0 Vinogradar
Hırvatistan 3. HNL - Istok Hırvatistan - 3. HNL - Istok ( Lig Maçı )
29/09/2020 17:00 - Cres - Vinodol
Hırvatistan Cup Hırvatistan - Cup ( Kupa Maçı )
29/09/2020 16:00 MS Rudar Mursko Središće 0-9 NK Slaven Belupo
Hırvatistan Prva HNL Hırvatistan - Prva HNL ( Lig Maçı )
27/09/2020 20:05 MS HNK Hajduk Split 2-0 NK Varazdin
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
27/09/2020 18:00 MS Opatija 1-1 Orijent 1919
Hırvatistan 3. HNL - Zapad Hırvatistan - 3. HNL - Zapad ( Lig Maçı )
27/09/2020 17:30 - Bedem Ivankovo - Vuteks-Sloga
27/09/2020 17:30 - Kutjevo - Sloga Nova Gradiška
27/09/2020 17:30 - Čepin - NAŠK Našice
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
27/09/2020 17:00 MS Dinamo Zagreb II 1-0 Dubrava Zagreb
27/09/2020 17:00 MS Bsk Bijelo Brdo 3-1 HNK Cibalia
Hırvatistan 3. HNL - Jug Hırvatistan - 3. HNL - Jug ( Lig Maçı )
27/09/2020 17:00 - Sloga Mravince - Jadran LP
27/09/2020 17:00 - Urania Baška Voda - Neretvanac Opuzen
Hırvatistan 3. HNL - Sredite Hırvatistan - 3. HNL - Sredite ( Lig Maçı )
27/09/2020 12:00 - Trnje - Kurilovec
Hırvatistan Prva HNL Hırvatistan - Prva HNL ( Lig Maçı )
26/09/2020 20:05 MS NK Osijek 2-1 HNK Gorica
26/09/2020 20:00 Ertelendi Dinamo Zagreb - HNK Rijeka
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
26/09/2020 20:00 MS Medjimurje Cakovec 4-3 Junak
26/09/2020 20:00 MS Inter Zapresic 0-1 NK Osijek II
Hırvatistan Prva HNL Hırvatistan - Prva HNL ( Lig Maçı )
26/09/2020 18:00 MS Istra 1961 1-0 Sibenik
Hırvatistan 3. HNL - Istok Hırvatistan - 3. HNL - Istok ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:30 - Jadran Poreč - Rudar Labin
26/09/2020 17:30 - Krk - Rovinj
26/09/2020 17:30 - Crikvenica - Naprijed Hreljin
26/09/2020 17:30 - Novigrad - Pazinka
26/09/2020 17:30 - Nehaj - Uljanik
26/09/2020 17:30 - Grobničan Čavle - Buje
Hırvatistan 3. HNL - Zapad Hırvatistan - 3. HNL - Zapad ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:30 - Zrinski Jurjevac - Slavonija Požega
26/09/2020 17:30 - Vukovar - Oriolik Oriovac
26/09/2020 17:30 - Belišće - Graničar Županja
26/09/2020 17:30 - Slavonac Bukovlje - Valpovka
26/09/2020 17:30 - Vihor - Dakovo-Hırvatistan
26/09/2020 17:30 - Slavija Pleternica - Marsonia
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:00 MS Kustosija 0-0 Hrvatski Dragovoljac
26/09/2020 17:00 MS Sesvete 4-0 Solin
Hırvatistan 3. HNL - Sredite Hırvatistan - 3. HNL - Sredite ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:00 - Karlovac - Gaj
26/09/2020 17:00 - Jarun - Lucko
26/09/2020 17:00 - Maksimir Zagreb - Ponikve
26/09/2020 17:00 - Zagorec - Špansko Zagreb
26/09/2020 17:00 - Vrapče Zagreb - Dugo Selo
26/09/2020 17:00 - HAŠK - Trešnjevka
26/09/2020 17:00 - Vrbovec - Bistra
26/09/2020 17:00 - Mladost Petrinja - Segesta Sisak
Hırvatistan 3. HNL - Jug Hırvatistan - 3. HNL - Jug ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:00 - Vodice - Kamen Ivanbegovina
26/09/2020 17:00 - Uskok Klis - Otok
26/09/2020 17:00 - Hrvatski vitez - Zmaj Makarska
26/09/2020 17:00 - Zmaj Blato - RNK Split
26/09/2020 17:00 - GOŠK Dubrovnik - Hrvace
26/09/2020 17:00 - Primorac Biograd - Neretva Metković
Hırvatistan 3. HNL - Sjever Hırvatistan - 3. HNL - Sjever ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:30 - Varteks Varaždin - Graničar Đurđevac
26/09/2020 16:30 - Mladost Ždralovi - Podravina Ludbreg
26/09/2020 16:30 - Rudar Mursko Središće - Papuk
26/09/2020 16:30 - Križevci - Tehničar 1974
26/09/2020 16:30 - Podravac Virje - Polet
26/09/2020 16:30 - Virovitica - Bjelovar
Hırvatistan Cup Hırvatistan - Cup ( Kupa Maçı )
26/09/2020 16:00 MS Ferdinandovac 1-7 Dinamo Zagreb
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
23/09/2020 17:30 MS Orijent 1919 1-2 Junak
23/09/2020 17:30 MS Opatija 1-1 Solin
23/09/2020 17:30 MS NK Osijek II 0-1 Hırvatistan Zmijavci
Hırvatistan 3. HNL - Sredite Hırvatistan - 3. HNL - Sredite ( Lig Maçı )
23/09/2020 17:15 - Bistra - Mladost Petrinja
23/09/2020 17:15 - Vrbovec - HAŠK
Hırvatistan 3. HNL - Jug Hırvatistan - 3. HNL - Jug ( Lig Maçı )
23/09/2020 17:00 - Vodice - Neretvanac Opuzen
23/09/2020 17:00 - Sloga Mravince - Hrvace
23/09/2020 17:00 - Kamen Ivanbegovina - Neretva Metković
Hırvatistan 3. HNL - Sjever Hırvatistan - 3. HNL - Sjever ( Lig Maçı )
23/09/2020 17:00 - Polet - Podravina Ludbreg
Hırvatistan 3. HNL - Istok Hırvatistan - 3. HNL - Istok ( Lig Maçı )
22/09/2020 17:30 - Crikvenica - Novigrad
Hırvatistan Prva HNL Hırvatistan - Prva HNL ( Lig Maçı )
20/09/2020 20:05 Ertelendi HNK Rijeka - HNK Hajduk Split
20/09/2020 20:05 MS NK Varazdin 0-1 NK Osijek
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
20/09/2020 17:30 MS Hırvatistan Zmijavci 3-1 Sesvete
20/09/2020 17:30 MS NK Osijek II 6-0 Medjimurje Cakovec
20/09/2020 17:30 MS Orijent 1919 1-1 Kustosija
Hırvatistan 3. HNL - Jug Hırvatistan - 3. HNL - Jug ( Lig Maçı )
20/09/2020 17:30 MS Kamen Ivanbegovina 2-0 Sloga Mravince
20/09/2020 17:30 MS Neretvanac Opuzen 2-1 GOŠK Dubrovnik
Hırvatistan 3. HNL - Zapad Hırvatistan - 3. HNL - Zapad ( Lig Maçı )
20/09/2020 17:30 MS Graničar Županja 2-2 Bedem Ivankovo
Hırvatistan 3. HNL - Sredite Hırvatistan - 3. HNL - Sredite ( Lig Maçı )
20/09/2020 17:15 - Bistra - Maksimir Zagreb
20/09/2020 12:00 - Gaj - Zagorec
Hırvatistan Prva HNL Hırvatistan - Prva HNL ( Lig Maçı )
19/09/2020 20:05 MS Dinamo Zagreb 3-3 NK Slaven Belupo
Hırvatistan 3. HNL - Istok Hırvatistan - 3. HNL - Istok ( Lig Maçı )
19/09/2020 18:45 - Rudar Labin - Cres
Hırvatistan Prva HNL Hırvatistan - Prva HNL ( Lig Maçı )
19/09/2020 18:00 MS HNK Gorica 2-2 Istra 1961
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:30 MS HNK Cibalia 2-1 Dinamo Zagreb II
19/09/2020 17:30 MS Hrvatski Dragovoljac 3-2 Inter Zapresic
19/09/2020 17:30 MS Dubrava Zagreb 1-4 Opatija
19/09/2020 17:30 MS Junak 2-2 Dugopolje
19/09/2020 17:30 MS Rudes 1-1 Bsk Bijelo Brdo
Hırvatistan 3. HNL - Istok Hırvatistan - 3. HNL - Istok ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:30 - Rovinj - Novigrad
19/09/2020 17:30 - Naprijed Hreljin - Nehaj
19/09/2020 17:30 - Pazinka - Jadran Poreč
19/09/2020 17:30 - Vinodol - Grobničan Čavle
19/09/2020 17:30 - Buje - Crikvenica
19/09/2020 17:30 - Uljanik - Krk
Hırvatistan 3. HNL - Jug Hırvatistan - 3. HNL - Jug ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:30 - Jadran LP - Hrvatski vitez
19/09/2020 17:30 - Neretva Metković - Zagora
19/09/2020 17:30 - Hrvace - Uskok Klis
19/09/2020 17:30 - RNK Split - Vodice
19/09/2020 17:30 - Zmaj Makarska - Primorac Biograd
Hırvatistan 3. HNL - Zapad Hırvatistan - 3. HNL - Zapad ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:30 - Marsonia - Belišće
19/09/2020 17:30 - NAŠK Našice - Vihor
19/09/2020 17:30 - Oriolik Oriovac - Kutjevo
19/09/2020 17:30 - Valpovka - Slavonija Požega
19/09/2020 17:30 - Slavija Pleternica - Zrinski Jurjevac
19/09/2020 17:30 - Vuteks-Sloga - Čepin
19/09/2020 17:30 - Dakovo-Hırvatistan - Vukovar
19/09/2020 17:30 - Sloga Nova Gradiška - Slavonac Bukovlje
Hırvatistan 3. HNL - Sredite Hırvatistan - 3. HNL - Sredite ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:15 - Segesta Sisak - Jarun
19/09/2020 17:15 - Špansko Zagreb - Vrbovec
19/09/2020 17:15 - Trešnjevka - Mladost Petrinja
19/09/2020 17:15 - Dugo Selo - Trnje
19/09/2020 17:15 - Ponikve - HAŠK
19/09/2020 17:15 - Lucko - Vrapče Zagreb
19/09/2020 17:15 - Kurilovec - Karlovac
Hırvatistan 3. HNL - Sjever Hırvatistan - 3. HNL - Sjever ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:00 - Papuk - Mladost Ždralovi
19/09/2020 17:00 - Varteks Varaždin - Križevci
19/09/2020 17:00 - Bjelovar - Podravac Virje
19/09/2020 17:00 - Polet - Tehničar 1974
19/09/2020 17:00 - Podravina Ludbreg - Virovitica
19/09/2020 17:00 - Graničar Đurđevac - Rudar Mursko Središće
Hırvatistan 3. HNL - Jug Hırvatistan - 3. HNL - Jug ( Lig Maçı )
19/09/2020 15:00 - Otok - Zmaj Blato
Hırvatistan Prva HNL Hırvatistan - Prva HNL ( Lig Maçı )
18/09/2020 19:00 MS Sibenik 3-2 NK Lokomotiva Zagreb
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
16/09/2020 20:00 MS Medjimurje Cakovec 1-1 Hrvatski Dragovoljac
16/09/2020 20:00 MS Inter Zapresic 1-2 Orijent 1919
Hırvatistan 3. HNL - Zapad Hırvatistan - 3. HNL - Zapad ( Lig Maçı )
16/09/2020 18:00 - Graničar Županja - Vihor
16/09/2020 18:00 - Sloga Nova Gradiška - Valpovka
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
16/09/2020 17:30 MS Junak 0-0 Hırvatistan Zmijavci
16/09/2020 17:30 MS Kustosija 0-0 Dubrava Zagreb
16/09/2020 17:30 MS Bsk Bijelo Brdo 3-1 Solin
16/09/2020 17:30 MS Dugopolje 0-1 NK Osijek II
16/09/2020 17:30 MS Dinamo Zagreb II 3-0 Rudes
Hırvatistan 3. HNL - Sredite Hırvatistan - 3. HNL - Sredite ( Lig Maçı )
16/09/2020 17:30 - Mladost Petrinja - Vrbovec
16/09/2020 17:30 - Dugo Selo - Kurilovec
16/09/2020 17:30 - Lucko - Karlovac
16/09/2020 17:30 - Segesta Sisak - Trnje
Hırvatistan 3. HNL - Jug Hırvatistan - 3. HNL - Jug ( Lig Maçı )
16/09/2020 17:30 - Primorac Biograd - Jadran LP
16/09/2020 17:30 - Sloga Mravince - RNK Split
16/09/2020 17:30 - Zmaj Blato - Hrvace
16/09/2020 17:30 - GOŠK Dubrovnik - Urania Baška Voda
16/09/2020 17:30 - Zagora - Zmaj Makarska
16/09/2020 17:30 - Hrvatski vitez - Kamen Ivanbegovina
16/09/2020 17:30 - Vodice - Otok
16/09/2020 17:30 - Uskok Klis - Neretvanac Opuzen
Hırvatistan 3. HNL - Sjever Hırvatistan - 3. HNL - Sjever ( Lig Maçı )
16/09/2020 17:30 - Papuk - Polet
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
15/09/2020 17:30 MS Opatija 0-1 HNK Cibalia
Hırvatistan Prva HNL Hırvatistan - Prva HNL ( Lig Maçı )
13/09/2020 20:05 MS NK Lokomotiva Zagreb 1-2 HNK Gorica
13/09/2020 18:00 MS Istra 1961 0-1 NK Varazdin
Hırvatistan 3. HNL - Zapad Hırvatistan - 3. HNL - Zapad ( Lig Maçı )
13/09/2020 18:00 - Čepin - Graničar Županja
13/09/2020 18:00 - Kutjevo - Dakovo-Hırvatistan
13/09/2020 18:00 - Bedem Ivankovo - Marsonia
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
13/09/2020 17:30 MS NK Osijek II 2-0 Junak
13/09/2020 17:30 MS Hırvatistan Zmijavci 4-0 HNK Hajduk Split II
Hırvatistan 3. HNL - Jug Hırvatistan - 3. HNL - Jug ( Lig Maçı )
13/09/2020 17:30 - Kamen Ivanbegovina - Primorac Biograd
13/09/2020 17:30 - Urania Baška Voda - Uskok Klis
Hırvatistan Prva HNL Hırvatistan - Prva HNL ( Lig Maçı )
12/09/2020 20:05 MS HNK Hajduk Split 1-2 Dinamo Zagreb
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
12/09/2020 19:00 MS HNK Cibalia 1-2 Kustosija
Hırvatistan Prva HNL Hırvatistan - Prva HNL ( Lig Maçı )
12/09/2020 18:00 MS NK Osijek 3-0 HNK Rijeka
Hırvatistan 3. HNL - Istok Hırvatistan - 3. HNL - Istok ( Lig Maçı )
12/09/2020 18:00 - Vinodol - Buje
12/09/2020 18:00 - Cres - Pazinka
12/09/2020 18:00 - Novigrad - Uljanik
12/09/2020 18:00 - Nehaj - Crikvenica
12/09/2020 18:00 - Grobničan Čavle - Rudar Labin
12/09/2020 18:00 - Jadran Poreč - Rovinj
12/09/2020 18:00 - Krk - Naprijed Hreljin
Hırvatistan 3. HNL - Zapad Hırvatistan - 3. HNL - Zapad ( Lig Maçı )
12/09/2020 18:00 - Belišće - Slavija Pleternica
12/09/2020 18:00 - Slavonija Požega - Sloga Nova Gradiška
12/09/2020 18:00 - Vukovar - NAŠK Našice
12/09/2020 18:00 - Zrinski Jurjevac - Valpovka
12/09/2020 18:00 - Vihor - Vuteks-Sloga
12/09/2020 18:00 - Slavonac Bukovlje - Oriolik Oriovac
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:30 MS Solin 0-0 Dinamo Zagreb II
12/09/2020 17:30 MS Orijent 1919 0-1 Medjimurje Cakovec
12/09/2020 17:30 MS Rudes 1-2 Opatija
12/09/2020 17:30 MS Hrvatski Dragovoljac 2-1 Dugopolje
Hırvatistan 3. HNL - Sredite Hırvatistan - 3. HNL - Sredite ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:30 - Karlovac - Dugo Selo
12/09/2020 17:30 - Mladost Petrinja - Ponikve
12/09/2020 17:30 - Maksimir Zagreb - Špansko Zagreb
12/09/2020 17:30 - Trnje - Lucko
12/09/2020 17:30 - Kurilovec - Gaj
12/09/2020 17:30 - Jarun - Trešnjevka
12/09/2020 17:30 - HAŠK - Bistra
12/09/2020 17:30 - Vrbovec - Zagorec
12/09/2020 17:30 - Vrapče Zagreb - Segesta Sisak
Hırvatistan 3. HNL - Jug Hırvatistan - 3. HNL - Jug ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:30 - RNK Split - Hrvatski vitez
12/09/2020 17:30 - Zmaj Makarska - Neretva Metković
12/09/2020 17:30 - Hrvace - Vodice
12/09/2020 17:30 - Jadran LP - Zagora
Hırvatistan 3. HNL - Sjever Hırvatistan - 3. HNL - Sjever ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:30 - Podravac Virje - Podravina Ludbreg
12/09/2020 17:30 - Tehničar 1974 - Bjelovar
12/09/2020 17:30 - Rudar Mursko Središće - Varteks Varaždin
12/09/2020 17:30 - Mladost Ždralovi - Graničar Đurđevac
12/09/2020 17:30 - Križevci - Polet
12/09/2020 17:30 - Virovitica - Papuk
Hırvatistan Prva HNL Hırvatistan - Prva HNL ( Lig Maçı )
11/09/2020 21:00 MS NK Slaven Belupo 0-0 Sibenik
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
11/09/2020 17:30 MS Dubrava Zagreb 0-2 Inter Zapresic
Hırvatistan Cup Hırvatistan - Cup ( Kupa Maçı )
09/09/2020 19:00 MS HNK Gorica 1-0 Belišće
Hırvatistan 3. HNL - Sredite Hırvatistan - 3. HNL - Sredite ( Lig Maçı )
09/09/2020 18:00 - Trešnjevka - Vrapče Zagreb
09/09/2020 18:00 - Špansko Zagreb - HAŠK
09/09/2020 18:00 - Zagorec - Maksimir Zagreb
09/09/2020 18:00 - Ponikve - Jarun
Hırvatistan Cup Hırvatistan - Cup ( Kupa Maçı )
09/09/2020 18:00 USB Rudar Labin 2-0 Primorac Biograd
Hırvatistan 3. HNL - Zapad Hırvatistan - 3. HNL - Zapad ( Lig Maçı )
09/09/2020 18:00 - Slavija Pleternica - Bedem Ivankovo
09/09/2020 18:00 - NAŠK Našice - Kutjevo
09/09/2020 18:00 Ertelendi Oriolik Oriovac - Slavonija Požega
09/09/2020 18:00 Ertelendi Belišće - Zrinski Jurjevac
09/09/2020 18:00 - Marsonia - Čepin
09/09/2020 18:00 - Vuteks-Sloga - Vukovar
09/09/2020 18:00 - Dakovo-Hırvatistan - Slavonac Bukovlje
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
09/09/2020 17:30 MS Junak 1-4 Hrvatski Dragovoljac
Hırvatistan Cup Hırvatistan - Cup ( Kupa Maçı )
09/09/2020 17:00 MS Graničar Županja 1-0 Slavonija Požega
09/09/2020 17:00 MS Gaj 20-2 Lika Korenica
09/09/2020 17:00 MS Mladost Tribunj 0-2 Polet
09/09/2020 17:00 MS Ferdinandovac 3-1 Ivančica
09/09/2020 17:00 MS Oriolik Oriovac 2-1 Karlovac
09/09/2020 17:00 MS Dilj 1-0 Virovitica
09/09/2020 17:00 MS GOŠK Dubrovnik 4-2 Bsk Bijelo Brdo
09/09/2020 17:00 MS Sloga Nova Gradiška 0-3 Sesvete
09/09/2020 17:00 MS Mladost Ždralovi 3-1 Mladost Petrinja
09/09/2020 17:00 MS Rudar Mursko Središće 3-0 Koprivnica
09/09/2020 17:00 MS Kurilovec 4-0 Papuk
09/09/2020 17:00 MS Pazinka 0-2 Crikvenica
08/09/2020 17:00 MS Segesta Sisak 3-4 Hırvatistan Zmijavci
08/09/2020 17:00 MS Bjelovar 0-5 NK Varazdin
Hırvatistan 3. HNL - Sredite Hırvatistan - 3. HNL - Sredite ( Lig Maçı )
06/09/2020 12:00 - Trnje - Trešnjevka
05/09/2020 18:00 - Vrapče Zagreb - Ponikve
05/09/2020 18:00 - Mladost Petrinja - Špansko Zagreb
05/09/2020 18:00 - Karlovac - Segesta Sisak
05/09/2020 18:00 - Dugo Selo - Gaj
05/09/2020 18:00 - Jarun - Bistra
05/09/2020 18:00 - HAŠK - Zagorec
05/09/2020 18:00 - Kurilovec - Lucko
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
05/09/2020 17:30 MS Rudes 1-1 Inter Zapresic
04/09/2020 18:00 MS Sesvete 1-1 Bsk Bijelo Brdo
02/09/2020 21:00 MS Medjimurje Cakovec 4-0 Rudes
Hırvatistan 3. HNL - Sredite Hırvatistan - 3. HNL - Sredite ( Lig Maçı )
02/09/2020 18:00 - Jarun - Zagorec