Hırvatistan Futbol Ligleri, Hırvatistan Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Hırvatistan Third NL - Sredite Hırvatistan - Third NL - Sredite ( Lig Maçı )
17/04/2024 18:15 - Lucko - Dinamo OO
17/04/2024 18:15 - Ponikve - Vrapče Zagreb
17/04/2024 18:15 - Tondach - Zagorec
17/04/2024 18:15 - HAŠK - Zelina
17/04/2024 18:15 - Samobor - Bistra
17/04/2024 18:15 Ertelendi Kurilovec - Gaj
17/04/2024 18:15 - Mladost Petrinja - Maksimir Zagreb
17/04/2024 18:15 - Trešnjevka - Segesta Sisak
17/04/2024 18:15 - Sava Strmec - NK Lukavec
Hırvatistan HNL Hırvatistan - HNL ( Lig Maçı )
17/04/2024 18:00 MS Dinamo Zagreb 2-1 NK Varazdin
Hırvatistan Third NL - Jug Hırvatistan - Third NL - Jug ( Lig Maçı )
17/04/2024 17:30 - Neretvanac Opuzen - Uskok Klis
17/04/2024 17:30 - Sloga Mravince - Neretva Metković
17/04/2024 17:30 - GOŠK Dubrovnik - HNK Zadar
17/04/2024 17:30 - Primorac Biograd - HNK Hajduk Split II
17/04/2024 17:30 - GOŠK Kaštel Gomilica - Kamen Ivanbegovina
17/04/2024 17:30 - Zagora - Hrvatski vitez
17/04/2024 17:30 - Zmaj Makarska - Omiš
17/04/2024 17:30 - Junak - Vodice
Hırvatistan HNL Hırvatistan - HNL ( Lig Maçı )
14/04/2024 20:00 MS Istra 1961 0-2 HNK Rijeka
Hırvatistan Third NL - Zapad Hırvatistan - Third NL - Zapad ( Lig Maçı )
14/04/2024 18:00 - Svačić - Borac Kneževi Vinogradi
14/04/2024 18:00 - Tomislav Cerna - Valpovka
14/04/2024 18:00 - Bedem Ivankovo - NAŠK Našice
Hırvatistan HNL Hırvatistan - HNL ( Lig Maçı )
14/04/2024 17:30 MS HNK Hajduk Split 1-2 NK Osijek
Hırvatistan First NL Hırvatistan - First NL ( Lig Maçı )
14/04/2024 17:30 MS Hırvatistan Zmijavci 2-0 HNK Cibalia
14/04/2024 17:30 MS Solin 0-1 Vukovar
14/04/2024 15:00 MS Bsk Bijelo Brdo 1-3 Sibenik
Hırvatistan Third NL - Sredite Hırvatistan - Third NL - Sredite ( Lig Maçı )
14/04/2024 12:00 MS Gaj 6-3 Ponikve
Hırvatistan HNL Hırvatistan - HNL ( Lig Maçı )
13/04/2024 20:00 MS HNK Gorica 0-2 Dinamo Zagreb
Hırvatistan Third NL - Sredite Hırvatistan - Third NL - Sredite ( Lig Maçı )
13/04/2024 18:00 MS Dinamo OO 5-0 Bistra
13/04/2024 18:00 MS Segesta Sisak 5-1 HAŠK
13/04/2024 18:00 MS Tondach 1-1 Maksimir Zagreb
13/04/2024 18:00 MS Lucko 3-0 Kurilovec
13/04/2024 18:00 MS Zelina 2-2 Sava Strmec
13/04/2024 18:00 MS Zagorec 2-1 Trešnjevka
13/04/2024 18:00 MS Vrapče Zagreb 2-2 Mladost Petrinja
Hırvatistan Third NL - Istok Hırvatistan - Third NL - Istok ( Lig Maçı )
13/04/2024 18:00 MS Uljanik 2-1 Buje
13/04/2024 18:00 MS Rovinj 3-2 Medulin
13/04/2024 18:00 MS Pazinka 2-0 Naprijed Hreljin
13/04/2024 18:00 MS Nehaj 1-0 Rudar Labin
13/04/2024 18:00 MS Vinodol 1-1 Halubjan Viškovo
Hırvatistan Third NL - Zapad Hırvatistan - Third NL - Zapad ( Lig Maçı )
13/04/2024 18:00 MS Slavonija Požega 2-0 Kutjevo
13/04/2024 18:00 MS Čepin 1-2 Graničar Županja
13/04/2024 18:00 MS Oriolik Oriovac 0-1 Slavija Pleternica
13/04/2024 18:00 MS Sloga Nova Gradiška 5-0 Tomislav
13/04/2024 18:00 MS Dakovo-Hırvatistan 5-1 Vuteks-Sloga
Hırvatistan HNL Hırvatistan - HNL ( Lig Maçı )
13/04/2024 17:50 MS NK Varazdin 0-2 NK Lokomotiva Zagreb
Hırvatistan First NL Hırvatistan - First NL ( Lig Maçı )
13/04/2024 17:30 MS Dugopolje 1-3 Sesvete
Hırvatistan Third NL - Sjever Hırvatistan - Third NL - Sjever ( Lig Maçı )
13/04/2024 17:30 MS Koprivnica 2-2 Dinamo Domašinec
13/04/2024 17:30 MS Podravina Ludbreg 0-1 Virovitica
13/04/2024 17:30 MS Medjimurje Cakovec 0-0 Pitomača
13/04/2024 17:30 MS Graničar Kotoriba 1-3 Varteks Varaždin
13/04/2024 17:30 MS Polet 1-1 Rudar Mursko Središće
Hırvatistan Third NL - Jug Hırvatistan - Third NL - Jug ( Lig Maçı )
13/04/2024 17:30 MS HNK Hajduk Split II 2-1 Junak
13/04/2024 17:30 MS HNK Zadar 6-0 Zmaj Makarska
13/04/2024 17:30 MS Neretva Metković 1-3 Zagora
13/04/2024 17:30 MS Vodice 3-2 Neretvanac Opuzen
13/04/2024 17:30 MS Omiš 3-1 Primorac Biograd
13/04/2024 17:30 MS GOŠK Dubrovnik 3-0 Hrvatski vitez
13/04/2024 17:30 MS Kamen Ivanbegovina 2-0 Sloga Mravince
Hırvatistan Second NL Hırvatistan - Second NL ( Lig Maçı )
13/04/2024 17:30 MS Belišće 1-1 Krk
13/04/2024 17:30 MS Jadran Poreč 2-1 Hrvace
13/04/2024 17:30 MS Marsonia 2-4 Trnje
Hırvatistan Third NL - Istok Hırvatistan - Third NL - Istok ( Lig Maçı )
13/04/2024 17:00 MS Cres 3-1 Kraljevica
Hırvatistan Third NL - Sredite Hırvatistan - Third NL - Sredite ( Lig Maçı )
13/04/2024 16:30 MS NK Lukavec 0-0 Samobor
Hırvatistan Second NL Hırvatistan - Second NL ( Lig Maçı )
13/04/2024 16:00 MS Križevci 0-1 Dugo Selo
Hırvatistan First NL Hırvatistan - First NL ( Lig Maçı )
13/04/2024 15:50 MS Orijent 1919 0-1 Zrinski Jurjevac
Hırvatistan Third NL - Jug Hırvatistan - Third NL - Jug ( Lig Maçı )
12/04/2024 19:00 MS Uskok Klis 1-0 GOŠK Kaštel Gomilica
Hırvatistan HNL Hırvatistan - HNL ( Lig Maçı )
12/04/2024 18:00 MS Rudes 1-3 NK Slaven Belupo
Hırvatistan Second NL Hırvatistan - Second NL ( Lig Maçı )
12/04/2024 17:30 MS Hrvatski Dragovoljac 2-1 Mladost Ždralovi
12/04/2024 17:30 MS Kustosija 2-0 Grobničan Čavle
12/04/2024 17:30 MS Opatija 0-0 Jadran LP
12/04/2024 17:30 MS Bjelovar 2-0 Karlovac 1919
Hırvatistan First NL Hırvatistan - First NL ( Lig Maçı )
12/04/2024 15:50 MS Jarun 0-1 Dubrava Zagreb
Hırvatistan Third NL - Istok Hırvatistan - Third NL - Istok ( Lig Maçı )
11/04/2024 18:30 - Pomorac - Crikvenica
Hırvatistan HNL Hırvatistan - HNL ( Lig Maçı )
07/04/2024 20:30 MS HNK Rijeka 1-0 HNK Hajduk Split
07/04/2024 18:00 MS Dinamo Zagreb 4-1 Istra 1961
Hırvatistan Third NL - Sredite Hırvatistan - Third NL - Sredite ( Lig Maçı )
07/04/2024 18:00 - Bistra - NK Lukavec
07/04/2024 18:00 - Sava Strmec - Segesta Sisak
Hırvatistan Third NL - Zapad Hırvatistan - Third NL - Zapad ( Lig Maçı )
07/04/2024 17:30 - Graničar Županja - Dakovo-Hırvatistan
07/04/2024 17:30 - Kutjevo - Sloga Nova Gradiška
07/04/2024 17:30 - Tomislav - Čepin
07/04/2024 17:30 - Tomislav Cerna - Slavonija Požega
Hırvatistan Third NL - Jug Hırvatistan - Third NL - Jug ( Lig Maçı )
07/04/2024 17:30 - Neretvanac Opuzen - HNK Hajduk Split II
Hırvatistan First NL Hırvatistan - First NL ( Lig Maçı )
07/04/2024 15:50 MS Sibenik 1-0 Orijent 1919
Hırvatistan HNL Hırvatistan - HNL ( Lig Maçı )
06/04/2024 20:00 MS NK Slaven Belupo 0-1 NK Varazdin
Hırvatistan Third NL - Jug Hırvatistan - Third NL - Jug ( Lig Maçı )
06/04/2024 19:00 MS Sloga Mravince 0-2 Uskok Klis
Hırvatistan Third NL - Sredite Hırvatistan - Third NL - Sredite ( Lig Maçı )
06/04/2024 18:00 MS Kurilovec 3-1 Dinamo OO
06/04/2024 18:00 MS Mladost Petrinja 3-0 Gaj
06/04/2024 18:00 MS Trešnjevka 1-3 Maksimir Zagreb
06/04/2024 18:00 MS Samobor 3-0 Zelina
06/04/2024 18:00 MS Ponikve 3-2 Lucko
06/04/2024 18:00 MS Tondach 0-0 Vrapče Zagreb
06/04/2024 18:00 MS HAŠK 1-0 Zagorec
Hırvatistan Third NL - Istok Hırvatistan - Third NL - Istok ( Lig Maçı )
06/04/2024 18:00 MS Halubjan Viškovo 3-3 Pomorac
06/04/2024 18:00 MS Rudar Labin 2-0 Rovinj
06/04/2024 18:00 MS Crikvenica 2-1 Pazinka
06/04/2024 18:00 MS Medulin 3-1 Vinodol
06/04/2024 18:00 MS Kraljevica 3-3 Nehaj
06/04/2024 18:00 MS Naprijed Hreljin 2-0 Uljanik
Hırvatistan HNL Hırvatistan - HNL ( Lig Maçı )
06/04/2024 17:50 MS NK Lokomotiva Zagreb 1-1 HNK Gorica
Hırvatistan First NL Hırvatistan - First NL ( Lig Maçı )
06/04/2024 17:30 MS Zrinski Jurjevac 3-0 Hırvatistan Zmijavci
06/04/2024 17:30 MS Dubrava Zagreb 1-2 HNK Cibalia
Hırvatistan Third NL - Sjever Hırvatistan - Third NL - Sjever ( Lig Maçı )
06/04/2024 17:30 MS Polet 5-0 Podravina Ludbreg
06/04/2024 17:30 MS Dinamo Domašinec 2-1 Virovitica
06/04/2024 17:30 MS Varteks Varaždin 2-0 Koprivnica
06/04/2024 17:30 MS Rudar Mursko Središće 3-1 Medjimurje Cakovec
Hırvatistan Third NL - Zapad Hırvatistan - Third NL - Zapad ( Lig Maçı )
06/04/2024 17:30 MS Valpovka 2-2 NAŠK Našice
06/04/2024 17:30 MS Borac Kneževi Vinogradi 3-0 Oriolik Oriovac
06/04/2024 17:30 MS Slavija Pleternica 2-0 Bedem Ivankovo
06/04/2024 17:30 MS Vuteks-Sloga 1-1 Svačić
Hırvatistan Third NL - Jug Hırvatistan - Third NL - Jug ( Lig Maçı )
06/04/2024 17:30 MS Zagora 3-0 GOŠK Dubrovnik
06/04/2024 17:30 MS Primorac Biograd 2-2 HNK Zadar
06/04/2024 17:30 MS GOŠK Kaštel Gomilica 3-2 Vodice
06/04/2024 17:30 MS Zmaj Makarska 3-3 Hrvatski vitez
06/04/2024 17:30 MS Junak 3-0 Omiš
06/04/2024 17:30 MS Neretva Metković 5-0 Kamen Ivanbegovina
Hırvatistan Second NL Hırvatistan - Second NL ( Lig Maçı )
06/04/2024 17:30 MS Grobničan Čavle 1-1 Jadran Poreč
06/04/2024 17:30 MS Dugo Selo 0-1 Karlovac 1919
06/04/2024 17:30 MS Jadran LP 2-0 Belišće
06/04/2024 17:30 MS Mladost Ždralovi 4-1 Marsonia
06/04/2024 17:30 MS Krk 0-2 Kustosija
06/04/2024 17:30 MS Hrvace 2-1 Bjelovar
06/04/2024 17:30 MS Trnje 0-3 Opatija
06/04/2024 17:30 MS Križevci 1-0 Hrvatski Dragovoljac
Hırvatistan Third NL - Istok Hırvatistan - Third NL - Istok ( Lig Maçı )
06/04/2024 17:00 MS Buje 2-2 Cres
Hırvatistan Third NL - Sjever Hırvatistan - Third NL - Sjever ( Lig Maçı )
06/04/2024 16:30 MS Pitomača 3-1 Graničar Kotoriba
Hırvatistan First NL Hırvatistan - First NL ( Lig Maçı )
06/04/2024 15:50 MS Jarun 1-2 Dugopolje
Hırvatistan HNL Hırvatistan - HNL ( Lig Maçı )
05/04/2024 17:30 MS Rudes 2-3 NK Osijek
Hırvatistan First NL Hırvatistan - First NL ( Lig Maçı )
05/04/2024 15:30 MS Sesvete 1-2 Solin
04/04/2024 17:30 MS Vukovar 2-2 Bsk Bijelo Brdo
Hırvatistan Cup Hırvatistan - Cup ( Kupa Maçı )
03/04/2024 20:00 MS HNK Hajduk Split 0-1 Dinamo Zagreb
03/04/2024 17:00 MS NK Lokomotiva Zagreb 0-1 HNK Rijeka
Hırvatistan First NL Hırvatistan - First NL ( Lig Maçı )
02/04/2024 17:30 MS Hırvatistan Zmijavci 0-3 Sibenik
Hırvatistan HNL Hırvatistan - HNL ( Lig Maçı )
30/03/2024 21:30 MS HNK Hajduk Split 0-1 Dinamo Zagreb
30/03/2024 19:00 MS Rudes 0-3 HNK Rijeka
Hırvatistan Third NL - Sredite Hırvatistan - Third NL - Sredite ( Lig Maçı )
30/03/2024 18:00 MS Zelina 2-3 Bistra
30/03/2024 18:00 MS Zagorec 2-0 Sava Strmec
30/03/2024 18:00 MS Segesta Sisak 6-1 Samobor
30/03/2024 18:00 MS Vrapče Zagreb 5-0 Trešnjevka
30/03/2024 18:00 MS Dinamo OO 1-3 NK Lukavec
Hırvatistan Third NL - Istok Hırvatistan - Third NL - Istok ( Lig Maçı )
30/03/2024 18:00 MS Cres 2-2 Naprijed Hreljin
Hırvatistan Third NL - Zapad Hırvatistan - Third NL - Zapad ( Lig Maçı )
30/03/2024 18:00 MS Svačić 1-2 Graničar Županja
30/03/2024 18:00 MS Bedem Ivankovo 3-0 Borac Kneževi Vinogradi
30/03/2024 18:00 MS Slavonija Požega 5-0 Valpovka
30/03/2024 18:00 MS Čepin 3-2 Kutjevo
30/03/2024 18:00 MS Oriolik Oriovac 1-1 Vuteks-Sloga
30/03/2024 18:00 MS NAŠK Našice 0-1 Slavija Pleternica
30/03/2024 18:00 MS Sloga Nova Gradiška 2-0 Tomislav Cerna
30/03/2024 18:00 MS Dakovo-Hırvatistan 1-2 Tomislav
Hırvatistan Third NL - Sjever Hırvatistan - Third NL - Sjever ( Lig Maçı )
30/03/2024 17:30 MS Virovitica 1-0 Varteks Varaždin
30/03/2024 17:30 MS Rudar Mursko Središće 3-1 Pitomača
30/03/2024 17:30 MS Polet 1-0 Dinamo Domašinec
30/03/2024 17:30 MS Graničar Kotoriba 0-2 Medjimurje Cakovec
30/03/2024 17:30 MS Podravina Ludbreg 0-2 Koprivnica
Hırvatistan Third NL - Istok Hırvatistan - Third NL - Istok ( Lig Maçı )
30/03/2024 17:30 MS Uljanik 2-0 Crikvenica
30/03/2024 17:30 MS Rovinj 0-1 Kraljevica
30/03/2024 17:30 MS Halubjan Viškovo 4-1 Medulin
30/03/2024 17:30 MS Pomorac 2-0 Pazinka
30/03/2024 17:30 MS Nehaj 2-2 Buje
30/03/2024 17:30 MS Vinodol 1-0 Rudar Labin
Hırvatistan Second NL Hırvatistan - Second NL ( Lig Maçı )
30/03/2024 17:30 MS Belišće 0-2 Trnje
30/03/2024 17:30 MS Jadran Poreč 2-0 Krk
Hırvatistan Third NL - Jug Hırvatistan - Third NL - Jug ( Lig Maçı )
30/03/2024 17:00 MS Kamen Ivanbegovina 0-3 Zagora
30/03/2024 17:00 MS Vodice 1-0 Sloga Mravince
30/03/2024 17:00 MS Omiš 3-1 Neretvanac Opuzen
30/03/2024 17:00 MS Hrvatski vitez 1-0 Primorac Biograd
30/03/2024 17:00 MS GOŠK Dubrovnik 1-0 Zmaj Makarska
30/03/2024 17:00 MS Uskok Klis 0-1 Neretva Metković
30/03/2024 17:00 MS HNK Hajduk Split II 1-1 GOŠK Kaštel Gomilica
30/03/2024 17:00 MS HNK Zadar 2-2 Junak
Hırvatistan HNL Hırvatistan - HNL ( Lig Maçı )
30/03/2024 16:50 MS NK Varazdin 2-4 HNK Gorica
Hırvatistan Second NL Hırvatistan - Second NL ( Lig Maçı )
30/03/2024 15:00 MS Marsonia 1-3 Križevci
Hırvatistan Third NL - Sredite Hırvatistan - Third NL - Sredite ( Lig Maçı )
30/03/2024 13:00 MS Lucko 2-4 Mladost Petrinja
30/03/2024 13:00 MS Gaj 3-2 Tondach
Hırvatistan HNL Hırvatistan - HNL ( Lig Maçı )
29/03/2024 20:00 MS NK Slaven Belupo 0-1 NK Osijek
Hırvatistan Second NL Hırvatistan - Second NL ( Lig Maçı )
29/03/2024 20:00 MS Karlovac 1919 4-0 Hrvace
Hırvatistan Third NL - Sredite Hırvatistan - Third NL - Sredite ( Lig Maçı )
29/03/2024 18:00 - Kurilovec - Ponikve
Hırvatistan HNL Hırvatistan - HNL ( Lig Maçı )
29/03/2024 17:50 MS Istra 1961 0-0 NK Lokomotiva Zagreb
Hırvatistan First NL Hırvatistan - First NL ( Lig Maçı )
29/03/2024 17:30 MS Solin 0-1 Jarun
Hırvatistan Second NL Hırvatistan - Second NL ( Lig Maçı )
29/03/2024 17:30 MS Kustosija 1-0 Jadran LP
29/03/2024 17:30 MS Hrvatski Dragovoljac 0-2 Dugo Selo
29/03/2024 17:30 MS Opatija 1-0 Mladost Ždralovi
29/03/2024 17:30 MS Bjelovar 3-0 Grobničan Čavle
Hırvatistan First NL Hırvatistan - First NL ( Lig Maçı )
29/03/2024 15:45 MS HNK Cibalia 1-2 Zrinski Jurjevac
Hırvatistan Third NL - Sredite Hırvatistan - Third NL - Sredite ( Lig Maçı )
28/03/2024 18:00 MS Maksimir Zagreb 0-1 HAŠK
Hırvatistan First NL Hırvatistan - First NL ( Lig Maçı )
28/03/2024 17:30 MS Dugopolje 0-0 Dubrava Zagreb
28/03/2024 17:30 MS Bsk Bijelo Brdo 2-1 Sesvete
27/03/2024 18:30 MS Orijent 1919 0-0 Vukovar
Hırvatistan Third NL - Jug Hırvatistan - Third NL - Jug ( Lig Maçı )
26/03/2024 17:00 MS HNK Hajduk Split II 0-4 Neretva Metković
Hırvatistan First NL Hırvatistan - First NL ( Lig Maçı )
24/03/2024 18:00 MS Sibenik 1-0 HNK Cibalia
Hırvatistan Third NL - Sredite Hırvatistan - Third NL - Sredite ( Lig Maçı )
24/03/2024 18:00 MS Bistra 1-2 Segesta Sisak
24/03/2024 18:00 MS Sava Strmec 1-1 Maksimir Zagreb
Hırvatistan Third NL - Sjever Hırvatistan - Third NL - Sjever ( Lig Maçı )
24/03/2024 17:30 MS Koprivnica 3-4 Polet
Hırvatistan Third NL - Zapad Hırvatistan - Third NL - Zapad ( Lig Maçı )
24/03/2024 17:30 MS Graničar Županja 1-1 Oriolik Oriovac
24/03/2024 17:30 MS Kutjevo 1-1 Dakovo-Hırvatistan
24/03/2024 17:30 MS Tomislav 2-0 Svačić
24/03/2024 17:30 MS Tomislav Cerna 3-0 Čepin
Hırvatistan Third NL - Jug Hırvatistan - Third NL - Jug ( Lig Maçı )
24/03/2024 17:00 MS Neretvanac Opuzen 1-4 HNK Zadar
Hırvatistan Third NL - Istok Hırvatistan - Third NL - Istok ( Lig Maçı )
23/03/2024 18:30 MS Pazinka 0-1 Uljanik
Hırvatistan Third NL - Sredite Hırvatistan - Third NL - Sredite ( Lig Maçı )
23/03/2024 18:00 MS Ponikve 4-1 Dinamo OO
23/03/2024 18:00 MS Tondach 0-3 Lucko
23/03/2024 18:00 MS HAŠK 1-1 Vrapče Zagreb
23/03/2024 18:00 MS NK Lukavec 0-2 Zelina
23/03/2024 18:00 MS Mladost Petrinja 3-0 Kurilovec
23/03/2024 18:00 MS Trešnjevka 1-2 Gaj
23/03/2024 18:00 MS Samobor 1-2 Zagorec
Hırvatistan First NL Hırvatistan - First NL ( Lig Maçı )
23/03/2024 17:30 MS Jarun 1-3 Bsk Bijelo Brdo
23/03/2024 17:30 MS Vukovar 2-0 Hırvatistan Zmijavci
23/03/2024 17:30 MS Dugopolje 2-2 Solin
Hırvatistan Third NL - Sjever Hırvatistan - Third NL - Sjever ( Lig Maçı )
23/03/2024 17:30 MS Varteks Varaždin 5-2 Graničar Kotoriba
23/03/2024 17:30 MS Pitomača 0-0 Podravina Ludbreg
23/03/2024 17:30 MS Dinamo Domašinec 1-0 Virovitica
23/03/2024 17:30 MS Medjimurje Cakovec 0-1 Rudar Mursko Središće
Hırvatistan Third NL - Istok Hırvatistan - Third NL - Istok ( Lig Maçı )
23/03/2024 17:30 MS Medulin 0-2 Pomorac
23/03/2024 17:30 MS Kraljevica 0-1 Vinodol
23/03/2024 17:30 MS Naprijed Hreljin 2-2 Nehaj
23/03/2024 17:30 MS Rudar Labin 0-4 Halubjan Viškovo
23/03/2024 17:30 MS Buje 0-0 Rovinj
23/03/2024 17:30 MS Crikvenica 0-1 Cres
Hırvatistan Third NL - Zapad Hırvatistan - Third NL - Zapad ( Lig Maçı )
23/03/2024 17:30 MS Valpovka 2-1 Slavija Pleternica
23/03/2024 17:30 MS Vuteks-Sloga 2-0 Bedem Ivankovo
23/03/2024 17:30 MS Borac Kneževi Vinogradi 2-0 NAŠK Našice
23/03/2024 17:30 MS Slavonija Požega 2-0 Sloga Nova Gradiška
Hırvatistan Second NL Hırvatistan - Second NL ( Lig Maçı )
23/03/2024 17:30 MS Dugo Selo 2-2 Hrvace
23/03/2024 17:30 MS Jadran LP 3-0 Jadran Poreč
23/03/2024 17:30 MS Mladost Ždralovi 2-1 Belišće
23/03/2024 17:30 MS Grobničan Čavle 0-1 Karlovac 1919
23/03/2024 17:30 MS Krk 1-1 Bjelovar
23/03/2024 17:30 MS Trnje 0-4 Kustosija
23/03/2024 17:30 MS Križevci 1-0 Opatija
Hırvatistan Third NL - Jug Hırvatistan - Third NL - Jug ( Lig Maçı )
23/03/2024 17:00 MS Zagora 3-0 Zmaj Makarska
23/03/2024 17:00 MS Junak 2-1 Hrvatski vitez
23/03/2024 17:00 MS Neretva Metković 2-2 Vodice
23/03/2024 17:00 MS Sloga Mravince 3-2 HNK Hajduk Split II
23/03/2024 17:00 MS Primorac Biograd 0-1 GOŠK Dubrovnik
23/03/2024 17:00 MS GOŠK Kaštel Gomilica 1-0 Omiš
23/03/2024 17:00 MS Kamen Ivanbegovina 2-0 Uskok Klis
Hırvatistan First NL Hırvatistan - First NL ( Lig Maçı )
23/03/2024 15:30 MS Zrinski Jurjevac 2-0 Dubrava Zagreb
22/03/2024 17:30 MS Sesvete 2-2 Orijent 1919
Hırvatistan Second NL Hırvatistan - Second NL ( Lig Maçı )
22/03/2024 17:30 MS Hrvatski Dragovoljac 1-2 Marsonia
Hırvatistan Third NL - Jug Hırvatistan - Third NL - Jug ( Lig Maçı )
20/03/2024 17:00 MS Omiš 2-0 Kamen Ivanbegovina
Hırvatistan Third NL - Istok Hırvatistan - Third NL - Istok ( Lig Maçı )
19/03/2024 18:30 MS Rudar Labin 0-0 Pomorac
19/03/2024 18:30 MS Buje 0-5 Halubjan Viškovo
Hırvatistan HNL Hırvatistan - HNL ( Lig Maçı )
17/03/2024 19:10 MS Rudes 0-3 Dinamo Zagreb
Hırvatistan Third NL - Zapad Hırvatistan - Third NL - Zapad ( Lig Maçı )
17/03/2024 17:30 MS Svačić 3-0 Kutjevo
17/03/2024 17:30 MS Bedem Ivankovo 1-2 Graničar Županja
Hırvatistan HNL Hırvatistan - HNL ( Lig Maçı )
17/03/2024 17:00 MS Istra 1961 0-0 HNK Gorica
Hırvatistan First NL Hırvatistan - First NL ( Lig Maçı )
17/03/2024 14:50 MS Solin 1-1 Vukovar
Hırvatistan Third NL - Sredite Hırvatistan - Third NL - Sredite ( Lig Maçı )
17/03/2024 13:00 MS Gaj 0-1 HAŠK
Hırvatistan HNL Hırvatistan - HNL ( Lig Maçı )
16/03/2024 19:10 MS HNK Hajduk Split 1-2 NK Lokomotiva Zagreb
Hırvatistan Third NL - Sredite Hırvatistan - Third NL - Sredite ( Lig Maçı )
16/03/2024 18:00 MS Segesta Sisak 4-1 NK Lukavec
16/03/2024 18:00 MS Maksimir Zagreb 3-0 Samobor
16/03/2024 18:00 MS Lucko 3-0 Trešnjevka
16/03/2024 18:00 MS Ponikve 4-0 Mladost Petrinja
16/03/2024 18:00 MS Dinamo OO 1-1 Zelina
16/03/2024 18:00 MS Zagorec 2-0 Bistra
16/03/2024 18:00 MS Vrapče Zagreb 2-0 Sava Strmec
16/03/2024 18:00 MS Tondach 1-1 Kurilovec
Hırvatistan First NL Hırvatistan - First NL ( Lig Maçı )
16/03/2024 17:30 MS Orijent 1919 1-1 Hırvatistan Zmijavci
16/03/2024 17:30 MS Bsk Bijelo Brdo 2-0 Sesvete
16/03/2024 17:30 MS Sibenik 2-0 Jarun
Hırvatistan Third NL - Sjever Hırvatistan - Third NL - Sjever ( Lig Maçı )
16/03/2024 17:30 MS Virovitica 1-0 Graničar Kotoriba
16/03/2024 17:30 MS Podravina Ludbreg 2-1 Medjimurje Cakovec
16/03/2024 17:30 MS Dinamo Domašinec 2-0 Koprivnica
16/03/2024 17:30 MS Rudar Mursko Središće 1-0 Varteks Varaždin
16/03/2024 17:30 MS Polet 2-0 Pitomača
Hırvatistan Third NL - Istok Hırvatistan - Third NL - Istok ( Lig Maçı )
16/03/2024 17:30 MS Cres 3-2 Pazinka
16/03/2024 17:30 MS Rovinj 1-0 Naprijed Hreljin
16/03/2024 17:30 MS Halubjan Viškovo 0-2 Kraljevica
16/03/2024 17:30 MS Pomorac 1-1 Uljanik
16/03/2024 17:30 MS Nehaj 3-2 Crikvenica
16/03/2024 17:30 MS Vinodol 0-0 Buje
16/03/2024 17:30 MS Medulin 0-0 Rudar Labin
Hırvatistan Third NL - Zapad Hırvatistan - Third NL - Zapad ( Lig Maçı )
16/03/2024 17:30 MS Sloga Nova Gradiška 2-0 Valpovka
16/03/2024 17:30 MS Dakovo-Hırvatistan 2-0 Tomislav Cerna
16/03/2024 17:30 MS NAŠK Našice 0-1 Vuteks-Sloga
16/03/2024 17:30 MS Čepin 2-0 Slavonija Požega
16/03/2024 17:30 MS Oriolik Oriovac 0-2 Tomislav
16/03/2024 17:30 MS Slavija Pleternica 2-2 Borac Kneževi Vinogradi
Hırvatistan Second NL Hırvatistan - Second NL ( Lig Maçı )
16/03/2024 17:30 MS Belišće 0-2 Križevci
16/03/2024 17:30 MS Bjelovar 2-1 Jadran LP
16/03/2024 17:30 MS Marsonia 1-2 Dugo Selo
16/03/2024 17:30 MS Jadran Poreč 1-0 Trnje
16/03/2024 17:30 MS Hrvace 2-2 Grobničan Čavle
Hırvatistan HNL Hırvatistan - HNL ( Lig Maçı )
16/03/2024 17:00 MS NK Slaven Belupo 0-1 HNK Rijeka
Hırvatistan Third NL - Jug Hırvatistan - Third NL - Jug ( Lig Maçı )
16/03/2024 17:00 MS HNK Zadar 2-0 GOŠK Kaštel Gomilica
16/03/2024 17:00 MS GOŠK Dubrovnik 1-0 Junak
16/03/2024 17:00 MS Uskok Klis 1-5 Zagora
16/03/2024 17:00 MS Vodice 2-0 Kamen Ivanbegovina
16/03/2024 17:00 MS Omiš 1-2 Sloga Mravince
16/03/2024 17:00 MS Hrvatski vitez 0-2 Neretvanac Opuzen
16/03/2024 17:00 MS Zmaj Makarska 1-0 Primorac Biograd
Hırvatistan First NL Hırvatistan - First NL ( Lig Maçı )
16/03/2024 14:50 MS Zrinski Jurjevac 0-2 Dubrava Zagreb
Hırvatistan Second NL Hırvatistan - Second NL ( Lig Maçı )
15/03/2024 20:00 MS Karlovac 1919 0-0 Krk
Hırvatistan HNL Hırvatistan - HNL ( Lig Maçı )
15/03/2024 19:00 MS NK Osijek 0-1 NK Varazdin
Hırvatistan Second NL Hırvatistan - Second NL ( Lig Maçı )
15/03/2024 17:30 MS Opatija 1-0 Hrvatski Dragovoljac
15/03/2024 17:30 MS Kustosija 1-1 Mladost Ždralovi
Hırvatistan First NL Hırvatistan - First NL ( Lig Maçı )
15/03/2024 16:50 MS HNK Cibalia 2-1 Dugopolje
Hırvatistan Third NL - Istok Hırvatistan - Third NL - Istok ( Lig Maçı )
13/03/2024 18:30 MS Kraljevica 3-1 Medulin
Hırvatistan HNL Hırvatistan - HNL ( Lig Maçı )
10/03/2024 19:30 MS Dinamo Zagreb 5-2 NK Slaven Belupo
Hırvatistan Third NL - Sredite Hırvatistan - Third NL - Sredite ( Lig Maçı )
10/03/2024 17:45 MS Sava Strmec 0-0 Gaj
Hırvatistan Third NL - Zapad Hırvatistan - Third NL - Zapad ( Lig Maçı )
10/03/2024 17:30 MS Kutjevo 3-0 Oriolik Oriovac
10/03/2024 17:30 MS Graničar Županja 1-0 NAŠK Našice
10/03/2024 17:30 MS Tomislav Cerna 2-0 Svačić
Hırvatistan HNL Hırvatistan - HNL ( Lig Maçı )
10/03/2024 17:00 MS HNK Rijeka 3-0 NK Osijek
Hırvatistan Third NL - Jug Hırvatistan - Third NL - Jug ( Lig Maçı )
10/03/2024 17:00 MS Neretvanac Opuzen 1-0 GOŠK Dubrovnik
10/03/2024 17:00 MS Sloga Mravince 0-4 HNK Zadar
Hırvatistan First NL Hırvatistan - First NL ( Lig Maçı )
10/03/2024 14:30 MS Hırvatistan Zmijavci 0-0 Zrinski Jurjevac
Hırvatistan Third NL - Sjever Hırvatistan - Third NL - Sjever ( Lig Maçı )
09/03/2024 20:00 MS Medjimurje Cakovec 2-2 Polet
Hırvatistan HNL Hırvatistan - HNL ( Lig Maçı )
09/03/2024 19:10 MS HNK Gorica 0-3 HNK Hajduk Split
Hırvatistan Third NL - Sredite Hırvatistan - Third NL - Sredite ( Lig Maçı )
09/03/2024 17:45 MS Mladost Petrinja 2-1 Dinamo OO
09/03/2024 17:45 MS Trešnjevka 3-3 Kurilovec
09/03/2024 17:45 MS Samobor 4-4 Vrapče Zagreb
09/03/2024 17:45 MS NK Lukavec 2-0 Zagorec
09/03/2024 17:45 MS Tondach 0-6 Ponikve
09/03/2024 17:45 MS HAŠK 0-3 Lucko
09/03/2024 17:45 MS Maksimir Zagreb 2-3 Bistra
09/03/2024 17:45 MS Zelina 1-5 Segesta Sisak
Hırvatistan First NL Hırvatistan - First NL ( Lig Maçı )
09/03/2024 17:30 MS Dubrava Zagreb 0-3 Sibenik
09/03/2024 17:30 MS Jarun 2-0 Solin
09/03/2024 17:30 MS Dugopolje 1-2 Orijent 1919
Hırvatistan Third NL - Sjever Hırvatistan - Third NL - Sjever ( Lig Maçı )
09/03/2024 17:30 MS Pitomača 1-0 Dinamo Domašinec
09/03/2024 17:30 MS Graničar Kotoriba 0-3 Rudar Mursko Središće
09/03/2024 17:30 MS Koprivnica 0-0 Virovitica
09/03/2024 17:30 MS Varteks Varaždin 3-2 Podravina Ludbreg
Hırvatistan Third NL - Zapad Hırvatistan - Third NL - Zapad ( Lig Maçı )
09/03/2024 17:30 MS Valpovka 1-0 Borac Kneževi Vinogradi
09/03/2024 17:30 MS Slavonija Požega 2-1 Dakovo-Hırvatistan
09/03/2024 17:30 MS Vuteks-Sloga 2-0 Slavija Pleternica
09/03/2024 17:30 MS Sloga Nova Gradiška 1-2 Čepin
09/03/2024 17:30 MS Tomislav 1-0 Bedem Ivankovo
Hırvatistan Second NL Hırvatistan - Second NL ( Lig Maçı )
09/03/2024 17:30 MS Trnje 0-0 Bjelovar
09/03/2024 17:30 MS Križevci 1-2 Kustosija
09/03/2024 17:30 MS Krk 2-1 Hrvace
09/03/2024 17:30 MS Jadran LP 3-1 Karlovac 1919
09/03/2024 17:30 MS Mladost Ždralovi 5-0 Jadran Poreč
09/03/2024 17:30 MS Marsonia 1-4 Opatija
09/03/2024 17:30 MS Dugo Selo 0-0 Grobničan Čavle
Hırvatistan HNL Hırvatistan - HNL ( Lig Maçı )
09/03/2024 17:00 MS NK Lokomotiva Zagreb 3-0 Rudes
Hırvatistan Third NL - Istok Hırvatistan - Third NL - Istok ( Lig Maçı )
09/03/2024 17:00 MS Naprijed Hreljin 2-3 Vinodol
09/03/2024 17:00 MS Pazinka 3-1 Nehaj
09/03/2024 17:00 MS Crikvenica 1-2 Rovinj
Hırvatistan Third NL - Jug Hırvatistan - Third NL - Jug ( Lig Maçı )
09/03/2024 17:00 MS Zagora 3-0 Primorac Biograd
09/03/2024 17:00 MS GOŠK Kaštel Gomilica 1-2 Hrvatski vitez
09/03/2024 17:00 MS Kamen Ivanbegovina 3-1 HNK Hajduk Split II
09/03/2024 17:00 MS Junak 3-1 Zmaj Makarska
09/03/2024 17:00 MS Neretva Metković 2-2 Omiš
09/03/2024 17:00 MS Uskok Klis 2-2 Vodice
Hırvatistan Third NL - Istok Hırvatistan - Third NL - Istok ( Lig Maçı )
09/03/2024 16:45 MS Uljanik 3-0 Cres
Hırvatistan First NL Hırvatistan - First NL ( Lig Maçı )
09/03/2024 14:50 MS Vukovar 3-2 Bsk Bijelo Brdo
Hırvatistan HNL Hırvatistan - HNL ( Lig Maçı )
08/03/2024 19:00 MS NK Varazdin 2-2 Istra 1961
Hırvatistan Second NL Hırvatistan - Second NL ( Lig Maçı )
08/03/2024 17:30 MS Hrvatski Dragovoljac 3-2 Belišće
Hırvatistan First NL Hırvatistan - First NL ( Lig Maçı )
08/03/2024 16:50 MS Sesvete 4-0 HNK Cibalia
Hırvatistan HNL Hırvatistan - HNL ( Lig Maçı )
04/03/2024 19:00 MS Rudes 2-1 HNK Gorica
03/03/2024 19:30 MS NK Osijek 1-1 Dinamo Zagreb
03/03/2024 17:00 MS HNK Rijeka 2-0 NK Varazdin
Hırvatistan First NL Hırvatistan - First NL ( Lig Maçı )
03/03/2024 17:00 MS Vukovar 0-1 Jarun
03/03/2024 17:00 MS Solin 3-1 Dubrava Zagreb
Hırvatistan Third NL - Zapad Hırvatistan - Third NL - Zapad ( Lig Maçı )
03/03/2024 17:00 MS Svačić 0-1 Slavonija Požega
03/03/2024 17:00 MS Bedem Ivankovo 2-1 Kutjevo
Hırvatistan Third NL - Istok Hırvatistan - Third NL - Istok ( Lig Maçı )
03/03/2024 16:00 MS Medulin 1-0 Buje
Hırvatistan First NL Hırvatistan - First NL ( Lig Maçı )
03/03/2024 14:50 MS Orijent 1919 1-0 Sesvete
Hırvatistan Third NL - Sredite Hırvatistan - Third NL - Sredite ( Lig Maçı )
03/03/2024 13:00 MS Gaj 3-1 Samobor
Hırvatistan HNL Hırvatistan - HNL ( Lig Maçı )
02/03/2024 19:10 MS HNK Hajduk Split 1-0 Istra 1961
Hırvatistan Third NL - Jug Hırvatistan - Third NL - Jug ( Lig Maçı )
02/03/2024 18:30 MS HNK Hajduk Split II 1-1 Uskok Klis
Hırvatistan Third NL - Sredite Hırvatistan - Third NL - Sredite ( Lig Maçı )
02/03/2024 17:30 MS Zagorec 3-1 Zelina
02/03/2024 17:30 MS Vrapče Zagreb 1-1 Bistra
02/03/2024 17:30 MS Kurilovec 0-0 HAŠK
02/03/2024 17:30 MS Mladost Petrinja 1-0 Tondach
02/03/2024 17:30 MS Dinamo OO 4-3 Segesta Sisak
02/03/2024 17:30 MS Maksimir Zagreb 2-0 NK Lukavec
02/03/2024 17:30 MS Lucko 2-1 Sava Strmec
02/03/2024 17:30 MS Ponikve 0-1 Trešnjevka
Hırvatistan HNL Hırvatistan - HNL ( Lig Maçı )
02/03/2024 17:00 MS NK Slaven Belupo 2-3 NK Lokomotiva Zagreb
Hırvatistan First NL Hırvatistan - First NL ( Lig Maçı )
02/03/2024 17:00 MS Bsk Bijelo Brdo 2-2 HNK Cibalia
Hırvatistan Third NL - Istok Hırvatistan - Third NL - Istok ( Lig Maçı )
02/03/2024 17:00 MS Rudar Labin 4-0 Kraljevica
02/03/2024 17:00 MS Nehaj 2-0 Uljanik
02/03/2024 17:00 MS Vinodol 0-0 Crikvenica
02/03/2024 17:00 MS Halubjan Viškovo 1-0 Naprijed Hreljin
02/03/2024 17:00 MS Rovinj 1-0 Pazinka
Hırvatistan Third NL - Zapad Hırvatistan - Third NL - Zapad ( Lig Maçı )
02/03/2024 17:00 MS Čepin 3-1 Valpovka
02/03/2024 17:00 MS Oriolik Oriovac 1-0 Tomislav Cerna
02/03/2024 17:00 MS Slavija Pleternica 1-1 Graničar Županja
02/03/2024 17:00 MS Dakovo-Hırvatistan 4-2 Sloga Nova Gradiška
02/03/2024 17:00 MS NAŠK Našice 3-0 Tomislav
02/03/2024 17:00 MS Borac Kneževi Vinogradi 3-3 Vuteks-Sloga
Hırvatistan Third NL - Jug Hırvatistan - Third NL - Jug ( Lig Maçı )
02/03/2024 17:00 MS Vodice 0-2 Zagora
02/03/2024 17:00 MS HNK Zadar 3-2 Neretva Metković
02/03/2024 17:00 MS GOŠK Dubrovnik 0-1 GOŠK Kaštel Gomilica
02/03/2024 17:00 MS Primorac Biograd 1-0 Junak
02/03/2024 17:00 MS Hrvatski vitez 3-0 Sloga Mravince
02/03/2024 17:00 MS Zmaj Makarska 0-1 Neretvanac Opuzen
Hırvatistan Second NL Hırvatistan - Second NL ( Lig Maçı )
02/03/2024 17:00 MS Belišće 0-4 Marsonia
02/03/2024 17:00 MS Bjelovar 2-0 Mladost Ždralovi
02/03/2024 17:00 MS Trnje 0-1 Karlovac 1919
02/03/2024 17:00 MS Grobničan Čavle 1-1 Krk
02/03/2024 17:00 MS Jadran Poreč 0-2 Križevci
02/03/2024 17:00 MS Hrvace 2-0 Jadran LP
Hırvatistan Third NL - Istok Hırvatistan - Third NL - Istok ( Lig Maçı )
02/03/2024 16:00 MS Pomorac 3-2 Cres
Hırvatistan First NL Hırvatistan - First NL ( Lig Maçı )
02/03/2024 14:50 MS Sibenik 2-1 Hırvatistan Zmijavci
Hırvatistan Second NL Hırvatistan - Second NL ( Lig Maçı )
01/03/2024 17:00 MS Kustosija 3-0 Hrvatski Dragovoljac
01/03/2024 17:00 MS Opatija 2-1 Dugo Selo
Hırvatistan First NL Hırvatistan - First NL ( Lig Maçı )
01/03/2024 16:50 MS Zrinski Jurjevac 3-0 Dugopolje
Hırvatistan Cup Hırvatistan - Cup ( Kupa Maçı )
28/02/2024 20:00 MS Dinamo Zagreb 4-0 HNK Gorica
Hırvatistan Third NL - Jug Hırvatistan - Third NL - Jug ( Lig Maçı )
28/02/2024 16:30 MS Neretvanac Opuzen 0-0 Primorac Biograd
Hırvatistan Cup Hırvatistan - Cup ( Kupa Maçı )
28/02/2024 16:00 MS Rudes 0-1 HNK Rijeka
27/02/2024 20:00 MS HNK Hajduk Split 5-0 NK Varazdin
Hırvatistan First NL Hırvatistan - First NL ( Lig Maçı )
27/02/2024 17:00 MS Hırvatistan Zmijavci 2-1 Solin
Hırvatistan Cup Hırvatistan - Cup ( Kupa Maçı )
27/02/2024 17:00 MS NK Lokomotiva Zagreb 1-0 NK Osijek
Hırvatistan HNL Hırvatistan - HNL ( Lig Maçı )
25/02/2024 19:30 MS HNK Gorica 1-0 NK Slaven Belupo
25/02/2024 17:00 MS Dinamo Zagreb 1-0 HNK Rijeka
Hırvatistan Third NL - Zapad Hırvatistan - Third NL - Zapad ( Lig Maçı )
25/02/2024 16:30 MS Graničar Županja 2-1 Borac Kneževi Vinogradi
25/02/2024 16:30 MS Kutjevo 2-3 NAŠK Našice
25/02/2024 16:30 MS Tomislav 2-0 Slavija Pleternica
25/02/2024 16:30 MS Tomislav Cerna 1-0 Bedem Ivankovo
Hırvatistan Third NL - Jug Hırvatistan - Third NL - Jug ( Lig Maçı )
25/02/2024 16:30 MS Sloga Mravince 4-0 GOŠK Dubrovnik
Hırvatistan First NL Hırvatistan - First NL ( Lig Maçı )
25/02/2024 14:30 MS Dubrava Zagreb 1-2 Vukovar
Hırvatistan Third NL - Sredite Hırvatistan - Third NL - Sredite ( Lig Maçı )
25/02/2024 13:00 MS Gaj 7-1 Zagorec
Hırvatistan HNL Hırvatistan - HNL ( Lig Maçı )
24/02/2024 19:10 MS Istra 1961 2-1 Rudes
Hırvatistan Third NL - Sredite Hırvatistan - Third NL - Sredite ( Lig Maçı )
24/02/2024 17:15 MS Kurilovec 1-0 Sava Strmec
Hırvatistan HNL Hırvatistan - HNL ( Lig Maçı )
24/02/2024 17:00 MS NK Varazdin 1-1 HNK Hajduk Split
Hırvatistan First NL Hırvatistan - First NL ( Lig Maçı )
24/02/2024 17:00 MS HNK Cibalia 1-0 Orijent 1919
Hırvatistan Third NL - Istok Hırvatistan - Third NL - Istok ( Lig Maçı )
24/02/2024 17:00 MS Buje 1-2 Pomorac
Hırvatistan Second NL Hırvatistan - Second NL ( Lig Maçı )
24/02/2024 17:00 MS Jadran LP 0-0 Grobničan Čavle
24/02/2024 17:00 MS Mladost Ždralovi 2-3 Karlovac 1919
24/02/2024 17:00 MS Marsonia 1-1 Kustosija
24/02/2024 17:00 MS Dugo Selo 0-0 Krk
24/02/2024 17:00 MS Trnje 2-1 Hrvace
24/02/2024 17:00 MS Križevci 2-1 Bjelovar
Hırvatistan Third NL - Zapad Hırvatistan - Third NL - Zapad ( Lig Maçı )
24/02/2024 16:30 MS Valpovka 4-2 Vuteks-Sloga
24/02/2024 16:30 MS Sloga Nova Gradiška 1-2 Svačić
24/02/2024 16:30 MS Slavonija Požega 2-0 Oriolik Oriovac
24/02/2024 16:30 MS Čepin 1-0 Dakovo-Hırvatistan
Hırvatistan Third NL - Jug Hırvatistan - Third NL - Jug ( Lig Maçı )
24/02/2024 16:30 MS Uskok Klis 2-1 Omiš
24/02/2024 16:30 MS Zagora 3-1 Junak
24/02/2024 16:30 MS Neretva Metković 2-1 Hrvatski vitez
24/02/2024 16:30 MS Kamen Ivanbegovina 1-3 HNK Zadar
24/02/2024 16:30 MS Vodice 6-0 HNK Hajduk Split II
24/02/2024 16:30 MS GOŠK Kaštel Gomilica 3-0 Zmaj Makarska
Hırvatistan First NL Hırvatistan - First NL ( Lig Maçı )
24/02/2024 14:50 MS Dugopolje 0-0 Sibenik
Hırvatistan HNL Hırvatistan - HNL ( Lig Maçı )
23/02/2024 19:00 MS NK Lokomotiva Zagreb 1-1 NK Osijek
Hırvatistan First NL Hırvatistan - First NL ( Lig Maçı )
23/02/2024 17:00 MS Jarun 2-2 Bsk Bijelo Brdo
Hırvatistan Second NL Hırvatistan - Second NL ( Lig Maçı )
23/02/2024 17:00 MS Opatija 5-0 Belišće
23/02/2024 17:00 MS Hrvatski Dragovoljac 1-1 Jadran Poreč
Hırvatistan First NL Hırvatistan - First NL ( Lig Maçı )
23/02/2024 16:50 MS Sesvete 0-1 Zrinski Jurjevac
Hırvatistan HNL Hırvatistan - HNL ( Lig Maçı )
18/02/2024 19:10 MS Dinamo Zagreb 1-0 NK Varazdin
18/02/2024 17:00 MS NK Osijek 3-0 HNK Gorica
Hırvatistan First NL Hırvatistan - First NL ( Lig Maçı )
18/02/2024 14:50 MS Vukovar 1-1 Hırvatistan Zmijavci
Hırvatistan HNL Hırvatistan - HNL ( Lig Maçı )
17/02/2024 19:10 MS Rudes 0-2 HNK Hajduk Split
Hırvatistan First NL Hırvatistan - First NL ( Lig Maçı )
17/02/2024 17:30 MS Sibenik 3-0 Sesvete
Hırvatistan HNL Hırvatistan - HNL ( Lig Maçı )
17/02/2024 17:00 MS HNK Rijeka 4-0 NK Lokomotiva Zagreb
Hırvatistan First NL Hırvatistan - First NL ( Lig Maçı )
17/02/2024 16:30 MS Solin 0-0 Dugopolje
17/02/2024 16:30 MS Bsk Bijelo Brdo 2-2 Orijent 1919
Hırvatistan Second NL Hırvatistan - Second NL ( Lig Maçı )
17/02/2024 16:30 MS Jadran LP 2-1 Hrvatski Dragovoljac
Hırvatistan First NL Hırvatistan - First NL ( Lig Maçı )
17/02/2024 14:50 MS Zrinski Jurjevac 2-0 HNK Cibalia
Hırvatistan HNL Hırvatistan - HNL ( Lig Maçı )
16/02/2024 19:00 MS NK Slaven Belupo 1-1 Istra 1961
Hırvatistan First NL Hırvatistan - First NL ( Lig Maçı )
16/02/2024 16:30 MS Jarun 1-0 Dubrava Zagreb
Hırvatistan HNL Hırvatistan - HNL ( Lig Maçı )
11/02/2024 19:10 MS HNK Gorica 0-2 HNK Rijeka
11/02/2024 17:00 MS HNK Hajduk Split 4-0 NK Slaven Belupo
10/02/2024 19:10 MS NK Lokomotiva Zagreb 2-2 Dinamo Zagreb
10/02/2024 17:00 MS Istra 1961 1-0 NK Osijek
09/02/2024 19:00 MS NK Varazdin 1-0 Rudes
04/02/2024 19:15 MS Dinamo Zagreb 2-0 HNK Gorica
04/02/2024 17:00 MS HNK Rijeka 3-0 Istra 1961
03/02/2024 19:30 MS NK Osijek 1-1 HNK Hajduk Split
03/02/2024 16:50 MS NK Slaven Belupo 4-0 Rudes
02/02/2024 19:00 MS NK Lokomotiva Zagreb 0-0 NK Varazdin
28/01/2024 19:45 MS HNK Hajduk Split 1-2 HNK Rijeka
28/01/2024 17:00 MS HNK Gorica 1-2 NK Lokomotiva Zagreb
27/01/2024 19:00 MS Istra 1961 0-1 Dinamo Zagreb
27/01/2024 16:50 MS NK Osijek 2-0 Rudes
26/01/2024 19:00 MS NK Varazdin 1-2 NK Slaven Belupo
24/01/2024 19:00 MS HNK Gorica 2-3 HNK Rijeka
23/01/2024 19:00 MS Dinamo Zagreb 0-3 NK Lokomotiva Zagreb