İskoçya Futbol Ligleri, İskoçya Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
İskoçya Premiership İskoçya - Premiership ( Lig Maçı )
25/11/2020 22:00 - Hamilton Academical - Aberdeen
24/11/2020 22:00 MS Hibernian 2-2 ST Johnstone
İskoçya League One İskoçya - League One ( Lig Maçı )
24/11/2020 22:00 MS Dumbarton 0-3 Falkirk
İskoçya Championship İskoçya - Championship ( Lig Maçı )
24/11/2020 22:00 MS Heart OF Midlothian 3-0 Alloa Athletic
İskoçya Premiership İskoçya - Premiership ( Lig Maçı )
22/11/2020 15:00 MS Rangers 4-0 Aberdeen
21/11/2020 18:00 MS ST Johnstone 1-1 Motherwell
21/11/2020 18:00 MS Dundee Utd 2-1 Hamilton Academical
21/11/2020 18:00 MS Livingston 0-1 ST Mirren
21/11/2020 18:00 MS Hibernian 2-2 Celtic
21/11/2020 18:00 MS Kilmarnock 3-1 Ross County
İskoçya League Two İskoçya - League Two ( Lig Maçı )
21/11/2020 18:00 MS Edinburgh City 0-1 Stranraer
21/11/2020 18:00 MS Stenhousemuir 1-2 Annan Athletic
21/11/2020 18:00 Ertelendi Cowdenbeath - Albion Rovers
21/11/2020 18:00 MS Queen's Park 3-0 Brechin
21/11/2020 18:00 MS Stirling Albion 1-2 Elgin City
İskoçya League One İskoçya - League One ( Lig Maçı )
21/11/2020 18:00 MS Forfar Athletic 1-3 Airdrie United
21/11/2020 18:00 MS Peterhead 1-0 Dumbarton
21/11/2020 18:00 MS Clyde 3-2 Montrose
21/11/2020 18:00 MS Falkirk 1-0 Cove Rangers
21/11/2020 18:00 MS Partick 2-0 East Fife
İskoçya Championship İskoçya - Championship ( Lig Maçı )
21/11/2020 18:00 MS Ayr Utd 2-0 Dundee
21/11/2020 18:00 MS Inverness CT 2-0 Raith Rovers
21/11/2020 18:00 MS Arbroath 0-0 Morton
21/11/2020 18:00 MS Queen of the South 2-0 Alloa Athletic
20/11/2020 22:45 MS Dunfermline 2-1 Heart OF Midlothian
İskoçya League Cup İskoçya - League Cup ( Kupa Maçı )
15/11/2020 19:30 MS Hibernian 4-1 Dundee
14/11/2020 18:00 MS Ross County 3-0 Stirling Albion
14/11/2020 18:00 MS Kilmarnock 2-0 Dumbarton
14/11/2020 18:00 AWD Hamilton Academical 3-0 Albion Rovers
14/11/2020 18:00 MS Queen's Park 0-1 ST Mirren
14/11/2020 18:00 MS Livingston 4-1 Airdrie United
14/11/2020 18:00 MS Cowdenbeath 0-1 Raith Rovers
14/11/2020 18:00 MS Cove Rangers 1-0 Forfar Athletic
14/11/2020 18:00 MS Peterhead 1-3 ST Johnstone
14/11/2020 18:00 MS Arbroath 3-0 Elgin City
14/11/2020 18:00 MS Dunfermline 3-2 Clyde
14/11/2020 18:00 PEN Ayr Utd 1-1
PS : 6-5
Stranraer
14/11/2020 18:00 PEN Partick 0-0
PS : 4-2
Morton
14/11/2020 18:00 MS Alloa Athletic 4-2 Stenhousemuir
14/11/2020 18:00 MS Inverness CT 1-0 East Fife
14/11/2020 18:00 MS Brechin 0-2 Kelty Hearts
11/11/2020 22:45 PEN ST Mirren 1-1
PS : 6-5
Morton
11/11/2020 22:45 MS Airdrie United 0-1 Edinburgh City
11/11/2020 22:30 MS Stranraer 2-1 Hamilton Academical
10/11/2020 22:45 MS East Fife 2-3 Heart OF Midlothian
10/11/2020 22:45 MS Dundee 3-0 Cove Rangers
10/11/2020 22:45 PEN Kelty Hearts 1-1
PS : 3-5
Peterhead
10/11/2020 22:45 MS Elgin City 1-4 Ross County
10/11/2020 22:45 MS Clyde 0-2 Kilmarnock
10/11/2020 22:45 MS Albion Rovers 1-5 Annan Athletic
10/11/2020 22:45 PEN Raith Rovers 3-3
PS : 3-2
Inverness CT
10/11/2020 22:45 PEN Forfar Athletic 3-3
PS : 4-3
Brora Rangers
10/11/2020 22:45 PEN ST Johnstone 0-0
PS : 3-4
Dundee Utd
10/11/2020 22:45 MS Stirling Albion 2-1 Montrose
10/11/2020 22:45 MS Dumbarton 0-4 Falkirk
10/11/2020 22:45 MS Queen's Park 1-3 Queen of the South
10/11/2020 22:30 MS Stenhousemuir 0-4 Livingston
İskoçya Premiership İskoçya - Premiership ( Lig Maçı )
08/11/2020 18:00 MS Rangers 8-0 Hamilton Academical
08/11/2020 15:00 MS Motherwell 1-4 Celtic
İskoçya League Two İskoçya - League Two ( Lig Maçı )
07/11/2020 18:00 MS Annan Athletic 2-3 Albion Rovers
07/11/2020 18:00 MS Elgin City 0-1 Queen's Park
07/11/2020 18:00 MS Stranraer 2-0 Cowdenbeath
07/11/2020 18:00 MS Brechin 0-5 Stirling Albion
07/11/2020 18:00 MS Stenhousemuir 2-0 Edinburgh City
İskoçya League One İskoçya - League One ( Lig Maçı )
07/11/2020 18:00 MS Cove Rangers 3-0 Forfar Athletic
07/11/2020 18:00 MS Montrose 3-2 Peterhead
07/11/2020 18:00 MS Airdrie United 5-0 Clyde
07/11/2020 18:00 MS East Fife 2-1 Dumbarton
07/11/2020 18:00 MS Partick 2-2 Falkirk
İskoçya Championship İskoçya - Championship ( Lig Maçı )
07/11/2020 18:00 MS Ayr Utd 0-0 Dunfermline
07/11/2020 18:00 MS Raith Rovers 5-0 Morton
07/11/2020 18:00 MS Arbroath 1-1 Queen of the South
07/11/2020 18:00 MS Heart OF Midlothian 2-1 Inverness CT
İskoçya Premiership İskoçya - Premiership ( Lig Maçı )
06/11/2020 22:45 MS Aberdeen 2-0 Hibernian
06/11/2020 22:45 MS Ross County 1-1 Livingston
06/11/2020 22:45 MS ST Mirren 0-0 Dundee Utd
06/11/2020 22:45 MS ST Johnstone 1-0 Kilmarnock
İskoçya Championship İskoçya - Championship ( Lig Maçı )
06/11/2020 22:45 MS Alloa Athletic 3-3 Dundee
İskoçya League One İskoçya - League One ( Lig Maçı )
03/11/2020 22:00 MS Dumbarton 1-0 Clyde
İskoçya Premiership İskoçya - Premiership ( Lig Maçı )
01/11/2020 15:00 MS Kilmarnock 0-1 Rangers
31/10/2020 18:00 Ertelendi Celtic - ST Mirren
31/10/2020 18:00 MS Livingston 0-2 Motherwell
31/10/2020 18:00 MS Dundee Utd 2-1 Ross County
İskoçya League Two İskoçya - League Two ( Lig Maçı )
31/10/2020 18:00 MS Cowdenbeath 1-1 Stenhousemuir
31/10/2020 18:00 MS Stirling Albion 1-0 Annan Athletic
31/10/2020 18:00 MS Albion Rovers 0-2 Brechin
31/10/2020 18:00 MS Edinburgh City 1-0 Elgin City
31/10/2020 18:00 MS Stranraer 0-1 Queen's Park
İskoçya League One İskoçya - League One ( Lig Maçı )
31/10/2020 18:00 MS Airdrie United 0-2 Dumbarton
31/10/2020 18:00 MS Clyde 0-2 Peterhead
31/10/2020 18:00 - Dumbarton - Airdrie United
31/10/2020 18:00 MS Forfar Athletic 2-3 Montrose
31/10/2020 18:00 MS Cove Rangers 1-0 Partick
31/10/2020 18:00 MS Falkirk 2-0 East Fife
İskoçya Championship İskoçya - Championship ( Lig Maçı )
31/10/2020 18:00 MS Dunfermline 3-2 Queen of the South
31/10/2020 18:00 MS Inverness CT 3-1 Arbroath
31/10/2020 18:00 MS Dundee 1-1 Raith Rovers
31/10/2020 18:00 MS Morton 3-2 Ayr Utd
İskoçya Premiership İskoçya - Premiership ( Lig Maçı )
25/10/2020 18:00 MS Rangers 2-0 Livingston
25/10/2020 15:00 MS Aberdeen 3-3 Celtic
24/10/2020 17:00 - ST Mirren - Hamilton Academical
24/10/2020 17:00 MS Kilmarnock 0-1 Hibernian
24/10/2020 17:00 MS Motherwell 4-0 Ross County
24/10/2020 17:00 MS ST Johnstone 0-0 Dundee Utd
İskoçya League Two İskoçya - League Two ( Lig Maçı )
24/10/2020 17:00 MS Annan Athletic 1-1 Stranraer
24/10/2020 17:00 MS Elgin City 3-0 Brechin
24/10/2020 17:00 MS Stenhousemuir 2-2 Stirling Albion
24/10/2020 17:00 MS Edinburgh City 0-1 Cowdenbeath
24/10/2020 17:00 MS Queen's Park 2-0 Albion Rovers
İskoçya League One İskoçya - League One ( Lig Maçı )
24/10/2020 17:00 MS East Fife 2-2 Montrose
24/10/2020 17:00 MS Partick 2-1 Airdrie United
24/10/2020 17:00 MS Falkirk 1-1 Forfar Athletic
24/10/2020 17:00 MS Peterhead 0-2 Cove Rangers
İskoçya Championship İskoçya - Championship ( Lig Maçı )
24/10/2020 17:00 MS Alloa Athletic 1-4 Dunfermline
24/10/2020 17:00 MS Dundee 1-0 Morton
24/10/2020 17:00 MS Queen of the South 2-5 Raith Rovers
24/10/2020 17:00 MS Inverness CT 1-1 Ayr Utd
23/10/2020 21:45 MS Arbroath 0-1 Heart OF Midlothian
İskoçya Premiership İskoçya - Premiership ( Lig Maçı )
20/10/2020 21:00 MS Aberdeen 4-2 Hamilton Academical
17/10/2020 17:00 MS Livingston 1-3 Kilmarnock
17/10/2020 17:00 Ertelendi ST Mirren - Motherwell
17/10/2020 17:00 MS Hamilton Academical 3-5 ST Johnstone
17/10/2020 17:00 MS Ross County 0-0 Hibernian
17/10/2020 17:00 MS Dundee Utd 0-0 Aberdeen
İskoçya League Two İskoçya - League Two ( Lig Maçı )
17/10/2020 17:00 MS Brechin 1-5 Edinburgh City
17/10/2020 17:00 MS Stirling Albion 0-0 Queen's Park
17/10/2020 17:00 MS Albion Rovers 1-3 Stenhousemuir
17/10/2020 17:00 MS Cowdenbeath 0-3 Annan Athletic
17/10/2020 17:00 MS Stranraer 1-4 Elgin City
İskoçya League One İskoçya - League One ( Lig Maçı )
17/10/2020 17:00 MS Airdrie United 2-0 Peterhead
17/10/2020 17:00 MS Cove Rangers 3-1 East Fife
17/10/2020 17:00 MS Montrose 1-3 Falkirk
17/10/2020 17:00 MS Clyde 1-0 Partick
17/10/2020 17:00 MS Forfar Athletic 0-0 Dumbarton
İskoçya Championship İskoçya - Championship ( Lig Maçı )
17/10/2020 17:00 MS Dunfermline 3-1 Inverness CT
17/10/2020 17:00 MS Morton 1-0 Alloa Athletic
17/10/2020 17:00 MS Ayr Utd 2-1 Queen of the South
17/10/2020 17:00 MS Raith Rovers 3-0 Arbroath
İskoçya Premiership İskoçya - Premiership ( Lig Maçı )
17/10/2020 14:30 MS Celtic 0-2 Rangers
İskoçya Championship İskoçya - Championship ( Lig Maçı )
16/10/2020 21:45 MS Heart OF Midlothian 6-2 Dundee
İskoçya League Cup İskoçya - League Cup ( Kupa Maçı )
13/10/2020 21:45 MS Dundee Utd 1-0 Kelty Hearts
13/10/2020 21:45 MS Montrose 0-2 Elgin City
13/10/2020 21:45 MS Falkirk 2-1 Clyde
13/10/2020 21:45 MS Ayr Utd 1-0 Annan Athletic
13/10/2020 21:45 PEN Queen of the South 0-0
PS : 2-3
Partick
13/10/2020 21:45 MS Heart OF Midlothian 3-1 Raith Rovers
13/10/2020 21:45 PEN Brora Rangers 2-2
PS : 5-6
Cove Rangers
13/10/2020 21:45 MS Alloa Athletic 2-1 Edinburgh City
13/10/2020 21:45 MS Forfar Athletic 0-1 Hibernian
13/10/2020 21:45 MS Peterhead 3-1 Brechin
13/10/2020 21:45 MS Ross County 2-1 Arbroath
13/10/2020 21:45 MS Kilmarnock 0-3 Dunfermline
13/10/2020 21:45 MS Morton 1-0 Queen's Park
13/10/2020 21:30 PEN Stranraer 2-2
PS : 14-15
Albion Rovers
13/10/2020 21:30 MS Stenhousemuir 0-2 Airdrie United
13/10/2020 20:30 PEN Inverness CT 0-0
PS : 4-2
Cowdenbeath
10/10/2020 17:00 MS Cowdenbeath 0-1 Heart OF Midlothian
10/10/2020 17:00 MS Brora Rangers 0-2 Dundee
10/10/2020 17:00 MS ST Johnstone 7-0 Brechin
10/10/2020 17:00 MS Elgin City 2-0 Stirling Albion
10/10/2020 17:00 PEN Annan Athletic 1-1
PS : 4-5
Stranraer
10/10/2020 17:00 MS Partick 2-0 Queen's Park
10/10/2020 17:00 PEN Edinburgh City 2-2
PS : 2-4
Stenhousemuir
10/10/2020 17:00 MS Raith Rovers 2-1 East Fife
10/10/2020 17:00 MS Dundee Utd 0-1 Peterhead
10/10/2020 17:00 MS Arbroath 3-1 Montrose
10/10/2020 17:00 MS Clyde 3-2 Dumbarton
10/10/2020 17:00 MS Hamilton Academical 2-1 Ayr Utd
10/10/2020 17:00 PEN Queen of the South 2-2
PS : 2-4
ST Mirren
10/10/2020 17:00 MS Livingston 2-1 Alloa Athletic
10/10/2020 14:30 MS Cove Rangers 1-2 Hibernian
09/10/2020 21:45 MS Dunfermline 2-0 Falkirk
07/10/2020 21:45 MS Hibernian 3-1 Brora Rangers
07/10/2020 21:45 MS ST Mirren 4-1 Partick
07/10/2020 21:45 PEN Montrose 3-3
PS : 4-5
Ross County
07/10/2020 21:45 MS Brechin 2-6 Dundee Utd
07/10/2020 21:45 MS Airdrie United 0-2 Alloa Athletic
07/10/2020 21:45 MS Kelty Hearts 1-2 ST Johnstone
06/10/2020 21:45 MS Edinburgh City 1-5 Livingston
06/10/2020 21:45 MS East Fife 2-0 Cowdenbeath
06/10/2020 21:45 AWD Dundee 3-0 Forfar Athletic
06/10/2020 21:45 MS Dumbarton 0-1 Dunfermline
06/10/2020 21:45 MS Albion Rovers 2-5 Ayr Utd
06/10/2020 21:45 MS Annan Athletic 3-1 Hamilton Academical
06/10/2020 21:45 PEN Morton 2-2
PS : 2-4
Queen of the South
06/10/2020 21:45 MS Heart OF Midlothian 1-0 Inverness CT
06/10/2020 21:45 MS Stirling Albion 1-2 Arbroath
06/10/2020 21:45 AWD Falkirk 3-0 Kilmarnock
İskoçya Premiership İskoçya - Premiership ( Lig Maçı )
04/10/2020 17:00 MS Rangers 2-0 Ross County
04/10/2020 14:00 MS ST Johnstone 0-2 Celtic
02/10/2020 21:45 MS Aberdeen 2-1 ST Mirren
02/10/2020 21:45 Ertelendi Kilmarnock - Motherwell
02/10/2020 21:45 MS Dundee Utd 1-2 Livingston
02/10/2020 21:45 MS Hibernian 3-2 Hamilton Academical
27/09/2020 17:00 MS Celtic 3-0 Hibernian
27/09/2020 17:00 MS Ross County 0-3 Aberdeen
27/09/2020 14:00 MS Motherwell 1-5 Rangers
26/09/2020 17:00 MS Livingston 2-0 ST Johnstone
26/09/2020 17:00 MS ST Mirren 0-1 Kilmarnock
26/09/2020 17:00 MS Hamilton Academical 1-1 Dundee Utd
20/09/2020 17:00 MS Aberdeen 0-3 Motherwell
20/09/2020 14:00 MS Hibernian 2-2 Rangers
19/09/2020 17:00 MS Dundee Utd 2-1 ST Mirren
19/09/2020 17:00 MS ST Johnstone 0-1 Ross County
19/09/2020 17:00 MS Celtic 3-2 Livingston
19/09/2020 17:00 MS Kilmarnock 2-1 Hamilton Academical
16/09/2020 21:45 MS ST Mirren 1-2 Celtic
12/09/2020 17:00 MS ST Mirren 0-3 Hibernian
12/09/2020 17:00 MS Aberdeen 1-0 Kilmarnock
12/09/2020 17:00 MS Rangers 4-0 Dundee Utd
12/09/2020 17:00 MS Ross County 0-5 Celtic
12/09/2020 17:00 MS Livingston 1-2 Hamilton Academical
12/09/2020 17:00 MS Motherwell 1-0 ST Johnstone
30/08/2020 18:30 MS Hibernian 0-1 Aberdeen
30/08/2020 17:00 MS Celtic 3-0 Motherwell
29/08/2020 19:30 MS Hamilton Academical 0-2 Rangers
29/08/2020 17:00 MS Kilmarnock 4-0 Dundee Utd
29/08/2020 17:00 MS ST Johnstone 1-0 ST Mirren
29/08/2020 17:00 MS Livingston 1-0 Ross County