İsveç Futbol Ligleri, İsveç Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
İsveç Svenska Cupen İsveç - Svenska Cupen ( Kupa Maçı )
02/12/2020 21:00 AWD Lund 0-3 Malmo FF
İsveç Allsvenskan İsveç - Allsvenskan ( Lig Maçı )
30/11/2020 21:00 MS Hammarby FF 0-1 IFK Norrkoping
30/11/2020 21:00 MS AIK stockholm 0-1 kalmar FF
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
29/11/2020 19:30 MS IK brage 1-3 Vasby United
İsveç Allsvenskan İsveç - Allsvenskan ( Lig Maçı )
29/11/2020 19:30 MS BK Hacken 3-0 Orebro SK
29/11/2020 19:30 MS Sirius 1-1 IF elfsborg
29/11/2020 19:30 MS Mjallby AIF 2-1 Djurgardens IF
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:30 MS Norrby IF 2-0 dalkurd FF
İsveç Allsvenskan İsveç - Allsvenskan ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:30 MS Ostersunds FK 0-4 IFK Goteborg
29/11/2020 16:30 MS Helsingborg 0-0 falkenbergs FF
29/11/2020 16:30 MS Varbergs BoIS FC 3-2 Malmo FF
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:00 MS IFK Luleå 1-2 Sylvia
29/11/2020 16:00 MS Örebro Suriyenska 6-0 Berga
29/11/2020 16:00 MS Nyköping 0-2 gefle IF
29/11/2020 16:00 MS IF Karlstad 4-2 IK Frej
29/11/2020 16:00 MS Täby 0-3 Sandviken
29/11/2020 16:00 MS Haninge 3-1 Karlslund
29/11/2020 16:00 MS Team Thoren 1-5 Sollentuna
29/11/2020 16:00 MS Vasalund 1-3 IF Brommapojkarna
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
28/11/2020 17:00 MS Halmstad 1-0 Orgryte IS
28/11/2020 17:00 MS Umeå FC 0-0 Vasteras SK FK
28/11/2020 17:00 MS Gais 1-1 Akropolis
28/11/2020 17:00 MS Jonkopings Sodra 2-1 trelleborgs FF
28/11/2020 17:00 MS Degerfors IF 2-5 GIF Sundsvall
28/11/2020 17:00 MS Osters IF 0-1 ljungSKile SK
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
28/11/2020 16:00 MS Karlskrona 1-1 Tvååker
28/11/2020 16:00 MS Eskilsminne 1-1 Torns
28/11/2020 16:00 MS Lund 2-1 Lindome
28/11/2020 16:00 MS Landskrona BoIS 2-0 Motala
28/11/2020 16:00 MS Qviding FIF 4-1 Oskarshamns AIK
28/11/2020 16:00 MS Linköping City 0-0 Utsikten
28/11/2020 16:00 MS Skövde AIK 4-1 Trollhättan
28/11/2020 16:00 MS IFK Varnamo 2-0 Assyriska Turabdin
İsveç Allsvenskan İsveç - Allsvenskan ( Lig Maçı )
23/11/2020 21:00 MS Sirius 0-1 Mjallby AIF
23/11/2020 21:00 MS IFK Goteborg 1-1 BK Hacken
23/11/2020 21:00 MS IFK Norrkoping 4-1 falkenbergs FF
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
23/11/2020 21:00 MS Sollentuna 3-2 Vasalund
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
22/11/2020 19:30 MS Akropolis 2-1 IK brage
İsveç Allsvenskan İsveç - Allsvenskan ( Lig Maçı )
22/11/2020 19:30 MS Hammarby FF 2-2 Malmo FF
22/11/2020 19:30 MS Ostersunds FK 0-4 Varbergs BoIS FC
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
22/11/2020 19:00 MS Berga 1-4 IFK Luleå
22/11/2020 17:00 MS gefle IF 2-2 IF Karlstad
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
22/11/2020 16:30 MS Vasteras SK FK 0-3 Orgryte IS
İsveç Allsvenskan İsveç - Allsvenskan ( Lig Maçı )
22/11/2020 16:30 MS kalmar FF 0-3 Djurgardens IF
22/11/2020 16:30 MS IF elfsborg 2-1 Helsingborg
22/11/2020 16:30 MS AIK stockholm 0-2 Orebro SK
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
22/11/2020 16:00 MS Trollhättan 2-1 Eskilsminne
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
21/11/2020 19:00 MS ljungSKile SK 0-1 Jonkopings Sodra
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
21/11/2020 19:00 MS IF Brommapojkarna 7-1 Nyköping
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
21/11/2020 19:00 MS Assyriska Turabdin 2-1 Landskrona BoIS
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
21/11/2020 18:00 MS Sylvia 3-1 Täby
21/11/2020 18:00 MS Karlslund 2-0 Team Thoren
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
21/11/2020 17:00 MS GIF Sundsvall 0-6 Halmstad
21/11/2020 17:00 MS Gais 0-1 Osters IF
21/11/2020 17:00 MS Norrby IF 6-0 Umeå FC
21/11/2020 17:00 MS dalkurd FF 0-1 trelleborgs FF
21/11/2020 17:00 MS Vasby United 2-0 Degerfors IF
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
21/11/2020 17:00 MS Torns 0-3 Karlskrona
21/11/2020 17:00 MS Oskarshamns AIK 4-1 Skövde AIK
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
21/11/2020 16:00 MS IK Frej 0-1 Haninge
21/11/2020 16:00 MS Sandviken 3-0 Örebro Suriyenska
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
21/11/2020 16:00 Ertelendi Utsikten - Lund
21/11/2020 16:00 MS Tvååker 2-1 Qviding FIF
21/11/2020 15:00 MS Lindome 1-1 IFK Varnamo
20/11/2020 21:00 MS Motala 2-3 Linköping City
İsveç Svenska Cupen İsveç - Svenska Cupen ( Kupa Maçı )
19/11/2020 20:30 MS Sollentuna 0-4 Djurgardens IF
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
15/11/2020 19:00 MS IFK Varnamo 0-0 Landskrona BoIS
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
15/11/2020 18:00 MS Team Thoren 0-1 IF Brommapojkarna
15/11/2020 18:00 MS IFK Luleå 1-3 Sollentuna
15/11/2020 17:30 MS Vasalund 3-2 Karlslund
İsveç Damallsvenskan İsveç - Damallsvenskan ( Lig Maçı )
15/11/2020 17:00 MS Kristianstad 1-2 Linköping
15/11/2020 17:00 MS Eskilstuna United 0-1 Umeå
15/11/2020 17:00 MS Djurgården 2-0 Uppsala
15/11/2020 17:00 MS KIF Örebro 0-1 Piteå
15/11/2020 17:00 MS Göteborg 3-1 Vittsjö
15/11/2020 17:00 MS Rosengård W 0-1 Växjö
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
15/11/2020 17:00 MS Oskarshamns AIK 1-3 Torns
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
15/11/2020 16:00 MS Sandviken 3-1 Nyköping
14/11/2020 18:00 MS Sylvia 2-0 IK Frej
14/11/2020 17:00 MS Haninge 10-2 Berga
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
14/11/2020 17:00 MS Linköping City 4-0 Karlskrona
14/11/2020 17:00 MS Lund 1-2 Trollhättan
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
14/11/2020 16:00 MS Täby 1-3 gefle IF
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
14/11/2020 16:00 MS Assyriska Turabdin 4-2 Eskilsminne
14/11/2020 16:00 MS Tvååker 1-1 Lindome
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
14/11/2020 15:00 MS Örebro Suriyenska 2-1 IF Karlstad
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
13/11/2020 21:00 MS Skövde AIK 5-1 Motala
13/11/2020 21:00 MS Qviding FIF 2-1 Utsikten
İsveç Svenska Cupen İsveç - Svenska Cupen ( Kupa Maçı )
12/11/2020 20:00 MS Gute 0-5 Hammarby FF
11/11/2020 21:00 MS IF Brommapojkarna 1-3 Sirius
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
09/11/2020 21:00 MS Umeå FC 1-0 GIF Sundsvall
08/11/2020 19:30 MS trelleborgs FF 1-0 ljungSKile SK
İsveç Allsvenskan İsveç - Allsvenskan ( Lig Maçı )
08/11/2020 19:30 MS Helsingborg 0-1 IFK Goteborg
08/11/2020 19:30 MS Malmo FF 4-0 Sirius
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
08/11/2020 19:00 MS Trollhättan 3-2 Oskarshamns AIK
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
08/11/2020 17:30 MS Karlslund 1-1 IFK Luleå
İsveç Damallsvenskan İsveç - Damallsvenskan ( Lig Maçı )
08/11/2020 17:00 MS Umeå 0-0 Djurgården
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:30 MS Osters IF 2-1 Vasby United
İsveç Allsvenskan İsveç - Allsvenskan ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:30 MS Orebro SK 0-1 kalmar FF
08/11/2020 16:30 MS Djurgardens IF 0-1 AIK stockholm
08/11/2020 16:30 MS Varbergs BoIS FC 5-2 Hammarby FF
İsveç Damallsvenskan İsveç - Damallsvenskan ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:00 MS Piteå 0-3 Rosengård W
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:00 MS IK Frej 4-2 Team Thoren
08/11/2020 15:00 MS Nyköping 1-3 Vasalund
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
07/11/2020 19:30 MS Degerfors IF 2-1 Gais
07/11/2020 19:30 MS Jonkopings Sodra 1-0 Norrby IF
07/11/2020 19:30 MS Orgryte IS 0-1 Akropolis
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
07/11/2020 19:00 MS IF Brommapojkarna 4-0 Haninge
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
07/11/2020 18:00 MS Utsikten 2-1 IFK Varnamo
07/11/2020 18:00 MS Eskilsminne 3-1 Tvååker
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
07/11/2020 17:00 MS Halmstad 4-0 dalkurd FF
İsveç Allsvenskan İsveç - Allsvenskan ( Lig Maçı )
07/11/2020 17:00 MS falkenbergs FF 1-3 IF elfsborg
07/11/2020 17:00 MS Mjallby AIF 2-0 IFK Norrkoping
07/11/2020 17:00 MS BK Hacken 2-1 Ostersunds FK
İsveç Damallsvenskan İsveç - Damallsvenskan ( Lig Maçı )
07/11/2020 17:00 MS Linköping 0-7 Göteborg
07/11/2020 17:00 MS Vittsjö 4-0 KIF Örebro
07/11/2020 17:00 MS Uppsala 1-4 Kristianstad
07/11/2020 17:00 MS Växjö 2-0 Eskilstuna United
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
07/11/2020 17:00 MS Torns 0-2 Lund
07/11/2020 17:00 MS Landskrona BoIS 4-2 Linköping City
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:00 MS Berga 2-1 Täby
07/11/2020 16:00 MS gefle IF 5-2 Örebro Suriyenska
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:00 MS Karlskrona 1-2 Skövde AIK
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
07/11/2020 15:00 MS IK brage 0-3 Vasteras SK FK
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
07/11/2020 15:00 MS IF Karlstad 6-1 Sylvia
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
07/11/2020 15:00 MS Lindome 2-1 Assyriska Turabdin
07/11/2020 15:00 MS Motala 0-2 Qviding FIF
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
06/11/2020 21:00 MS Sollentuna 2-0 Sandviken
İsveç Svenska Cupen İsveç - Svenska Cupen ( Kupa Maçı )
05/11/2020 20:30 Ertelendi Newroz - Umeå FC
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
02/11/2020 21:00 MS Gais 2-0 Vasby United
02/11/2020 21:00 MS Norrby IF 1-4 IK brage
İsveç Allsvenskan İsveç - Allsvenskan ( Lig Maçı )
02/11/2020 21:00 MS Helsingborg 0-1 Malmo FF
02/11/2020 21:00 MS AIK stockholm 1-0 Varbergs BoIS FC
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
01/11/2020 19:30 MS Vasteras SK FK 3-1 trelleborgs FF
İsveç Allsvenskan İsveç - Allsvenskan ( Lig Maçı )
01/11/2020 19:30 MS falkenbergs FF 3-2 Djurgardens IF
01/11/2020 19:30 MS Hammarby FF 1-1 BK Hacken
01/11/2020 19:30 MS IFK Goteborg 0-1 Orebro SK
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
01/11/2020 18:00 MS Sylvia 5-0 Nyköping
İsveç Damallsvenskan İsveç - Damallsvenskan ( Lig Maçı )
01/11/2020 17:00 MS Växjö 0-3 Göteborg
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
01/11/2020 17:00 MS Haninge 2-2 Sandviken
01/11/2020 17:00 MS IF Brommapojkarna 1-2 Täby
01/11/2020 17:00 MS IK Frej 1-1 IFK Luleå
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:30 MS ljungSKile SK 0-0 Umeå FC
İsveç Allsvenskan İsveç - Allsvenskan ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:30 MS Sirius 2-2 kalmar FF
01/11/2020 16:30 MS IF elfsborg 2-1 IFK Norrkoping
01/11/2020 16:30 MS Mjallby AIF 3-0 Ostersunds FK
İsveç Damallsvenskan İsveç - Damallsvenskan ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:00 MS Rosengård W 5-1 Uppsala
01/11/2020 16:00 MS Linköping 1-2 Piteå
01/11/2020 16:00 MS Kristianstad 4-0 Vittsjö
01/11/2020 15:30 MS Eskilstuna United 3-2 Djurgården
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
01/11/2020 15:00 MS IF Karlstad 4-0 Team Thoren
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
31/10/2020 19:30 MS GIF Sundsvall 4-1 Orgryte IS
31/10/2020 19:30 MS Osters IF 0-3 Halmstad
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
31/10/2020 18:00 MS Karlslund 1-0 Berga
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
31/10/2020 17:00 MS dalkurd FF 1-1 Jonkopings Sodra
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
31/10/2020 17:00 MS gefle IF 1-3 Vasalund
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
31/10/2020 17:00 MS Linköping City 0-1 Qviding FIF
31/10/2020 17:00 MS Skövde AIK 2-3 Eskilsminne
31/10/2020 17:00 MS Utsikten 4-0 Torns
31/10/2020 16:00 MS Tvååker 2-1 Motala
31/10/2020 16:00 MS Oskarshamns AIK 3-2 Lindome
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
31/10/2020 15:00 MS Degerfors IF 3-2 Akropolis
İsveç Damallsvenskan İsveç - Damallsvenskan ( Lig Maçı )
31/10/2020 15:00 MS KIF Örebro 5-1 Umeå
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
31/10/2020 15:00 MS Sollentuna 5-0 Örebro Suriyenska
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
31/10/2020 15:00 MS Assyriska Turabdin 5-2 Trollhättan
31/10/2020 15:00 MS Lund 3-1 IFK Varnamo
30/10/2020 21:30 MS Landskrona BoIS 4-0 Karlskrona
İsveç Allsvenskan İsveç - Allsvenskan ( Lig Maçı )
29/10/2020 21:00 MS Sirius 0-0 AIK stockholm
28/10/2020 21:00 MS BK Hacken 0-2 Djurgardens IF
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
28/10/2020 20:00 MS gefle IF 2-0 IK Frej
28/10/2020 18:00 MS Team Thoren 0-5 Sandviken
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
26/10/2020 21:00 MS Umeå FC 3-0 Gais
26/10/2020 21:00 MS ljungSKile SK 0-0 GIF Sundsvall
26/10/2020 21:00 MS IK brage 1-4 Jonkopings Sodra
İsveç Allsvenskan İsveç - Allsvenskan ( Lig Maçı )
26/10/2020 21:00 MS IFK Norrkoping 2-2 AIK stockholm
26/10/2020 21:00 MS Varbergs BoIS FC 0-0 IF elfsborg
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
26/10/2020 21:00 MS Trollhättan 3-4 Tvååker
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
25/10/2020 19:30 MS trelleborgs FF 1-1 Degerfors IF
İsveç Allsvenskan İsveç - Allsvenskan ( Lig Maçı )
25/10/2020 19:30 MS Orebro SK 3-2 Helsingborg
25/10/2020 19:30 MS Malmo FF 3-1 IFK Goteborg
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
25/10/2020 19:00 MS IFK Varnamo 0-1 Oskarshamns AIK
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
25/10/2020 18:00 MS Team Thoren 0-4 Haninge
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:30 MS Vasby United 0-1 dalkurd FF
25/10/2020 16:30 MS Akropolis 1-3 Norrby IF
İsveç Allsvenskan İsveç - Allsvenskan ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:30 MS kalmar FF 0-0 falkenbergs FF
25/10/2020 16:30 MS Ostersunds FK 1-3 Hammarby FF
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 MS IFK Luleå 1-1 IF Karlstad
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 MS Lindome 2-2 Landskrona BoIS
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
25/10/2020 15:00 MS Nyköping 1-2 Sollentuna
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
24/10/2020 18:30 MS Halmstad 2-1 Vasteras SK FK
24/10/2020 18:30 MS Orgryte IS 4-1 Osters IF
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
24/10/2020 18:00 MS Sylvia 3-3 gefle IF
İsveç Allsvenskan İsveç - Allsvenskan ( Lig Maçı )
24/10/2020 16:00 MS BK Hacken 2-2 Mjallby AIF
24/10/2020 16:00 MS Djurgardens IF 4-0 Sirius
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
24/10/2020 16:00 MS Linköping City 3-1 Lund
24/10/2020 16:00 MS Assyriska Turabdin 2-1 Torns
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:00 MS Täby 0-3 Vasalund
24/10/2020 15:00 MS Sandviken 3-2 IK Frej
24/10/2020 15:00 MS Berga 1-4 IF Brommapojkarna
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:00 MS Karlskrona 1-2 Motala
24/10/2020 15:00 MS Eskilsminne 2-1 Utsikten
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
24/10/2020 14:00 MS Örebro Suriyenska 1-0 Karlslund
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
24/10/2020 14:00 MS Qviding FIF 3-2 Skövde AIK
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
22/10/2020 20:00 MS Jonkopings Sodra 1-0 Gais
22/10/2020 20:00 MS IK brage 0-1 ljungSKile SK
İsveç Svenska Cupen İsveç - Svenska Cupen ( Kupa Maçı )
21/10/2020 20:30 MS Haninge 1-2 Orebro SK
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
21/10/2020 20:00 MS Osters IF 2-0 Umeå FC
21/10/2020 20:00 MS Vasteras SK FK 2-1 Akropolis
21/10/2020 20:00 MS dalkurd FF 1-3 GIF Sundsvall
21/10/2020 20:00 MS Norrby IF 0-2 Halmstad
21/10/2020 20:00 MS Degerfors IF 2-0 Orgryte IS
21/10/2020 20:00 MS Vasby United 3-2 trelleborgs FF
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
21/10/2020 20:00 MS IFK Luleå 2-1 Team Thoren
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
21/10/2020 20:00 MS Landskrona BoIS 1-2 Lindome
İsveç Allsvenskan İsveç - Allsvenskan ( Lig Maçı )
19/10/2020 20:00 MS Djurgardens IF 3-2 Malmo FF
19/10/2020 20:00 MS Helsingborg 0-0 BK Hacken
18/10/2020 18:30 MS AIK stockholm 2-0 IFK Goteborg
18/10/2020 18:30 MS Varbergs BoIS FC 1-3 IFK Norrkoping
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
18/10/2020 18:00 MS Trollhättan 3-2 Linköping City
İsveç Damallsvenskan İsveç - Damallsvenskan ( Lig Maçı )
18/10/2020 16:45 Ertelendi Umeå - Kristianstad
18/10/2020 16:00 MS Piteå 1-0 Eskilstuna United
İsveç Allsvenskan İsveç - Allsvenskan ( Lig Maçı )
18/10/2020 15:30 MS Hammarby FF 4-2 Mjallby AIF
18/10/2020 15:30 MS IF elfsborg 3-1 kalmar FF
18/10/2020 15:30 MS Sirius 2-3 Ostersunds FK
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
18/10/2020 15:00 MS Nyköping 0-4 Team Thoren
18/10/2020 15:00 MS IF Karlstad 0-1 Sandviken
18/10/2020 15:00 MS gefle IF 1-1 IFK Luleå
İsveç Division 2 - Norra Svealand İsveç - Division 2 - Norra Svealand ( Lig Maçı )
18/10/2020 15:00 MS Hudiksvall 3-1 Gamla Upsala
18/10/2020 15:00 MS Kvarnsveden 2-0 Stockholm Internazionale
18/10/2020 15:00 MS Karlberg 1-2 Lidingö
18/10/2020 15:00 MS Fagersta Södra IK 0-6 Kungsängen
18/10/2020 15:00 MS Skiljebo 2-0 IFK Österåker
18/10/2020 15:00 MS Enköping 4-1 Fanna BK
18/10/2020 15:00 MS Enskede 1-3 Stocksund
İsveç Division 2 - Västra Götaland İsveç - Division 2 - Västra Götaland ( Lig Maçı )
18/10/2020 15:00 MS Limhamn Bunkeflo 07 2-1 Halmia
18/10/2020 15:00 MS Eslov 2-1 Angelholms FF
18/10/2020 15:00 MS Rosengård 6-3 Onsala
18/10/2020 15:00 MS IFK Malmö 2-1 Varbergs GIF
18/10/2020 15:00 MS Ullared 1-3 Västra Frölunda
18/10/2020 15:00 MS Vinberg 2-3 Prespa Birlik
18/10/2020 15:00 MS Olympic 4-1 Assyriska BK
İsveç Division 2 - Östra Götaland İsveç - Division 2 - Östra Götaland ( Lig Maçı )
18/10/2020 15:00 MS Karlshamn 3-0 Husqvarna
18/10/2020 15:00 MS Almeboda Linneryd 2-5 Asarum
18/10/2020 15:00 MS Kristianstad 2-1 Bromölla
18/10/2020 15:00 MS Dalstorps 1-0 Räppe
18/10/2020 15:00 MS Österlen 4-1 IFK Hässleholm
18/10/2020 15:00 MS Hässleholms IF 3-2 Tord
18/10/2020 15:00 MS Suriyenska 0-2 Nosaby
İsveç Svenska Cupen İsveç - Svenska Cupen ( Kupa Maçı )
18/10/2020 14:00 MS Ekedalen 0-2 Gais
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
17/10/2020 18:30 MS ljungSKile SK 0-2 Vasteras SK FK
17/10/2020 18:30 MS GIF Sundsvall 3-2 Jonkopings Sodra
17/10/2020 18:30 MS Orgryte IS 1-2 dalkurd FF
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
17/10/2020 18:00 MS Haninge 2-1 Sylvia
17/10/2020 18:00 MS IF Brommapojkarna 4-1 IK Frej
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
17/10/2020 18:00 MS Utsikten 4-0 Assyriska Turabdin
İsveç Damallsvenskan İsveç - Damallsvenskan ( Lig Maçı )
17/10/2020 17:00 MS Göteborg 1-1 KIF Örebro
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:00 MS Osters IF 2-0 Degerfors IF
17/10/2020 16:00 MS Halmstad 2-0 IK brage
İsveç Allsvenskan İsveç - Allsvenskan ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:00 MS falkenbergs FF 2-1 Orebro SK
İsveç Damallsvenskan İsveç - Damallsvenskan ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:00 MS Djurgården 0-3 Linköping
17/10/2020 16:00 MS Uppsala 0-2 Växjö
17/10/2020 16:00 MS Vittsjö 1-1 Rosengård W
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:00 MS Landskrona BoIS 3-0 Oskarshamns AIK
17/10/2020 16:00 MS Torns 2-1 IFK Varnamo
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:00 MS Sollentuna 2-1 Karlslund
17/10/2020 15:00 MS Berga 1-5 Vasalund
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:00 MS Tvååker 2-1 Skövde AIK
17/10/2020 15:00 MS Motala 3-5 Eskilsminne
İsveç Division 2 - Norra Götaland İsveç - Division 2 - Norra Götaland ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:00 MS IF Karlstad II 0-4 Stenungsund
17/10/2020 15:00 MS Vänersborgs IF 3-0 Åmål
17/10/2020 15:00 MS Ahlafors 2-1 Vårgårda
17/10/2020 15:00 MS Grebbestad 1-1 Gauthiod
17/10/2020 15:00 MS IFK Tidaholm 1-2 Nordvärmland
17/10/2020 15:00 MS Sävedalen 0-5 Lidköping
17/10/2020 15:00 MS Oddevold 4-0 Vänersborgs FK
İsveç Division 2 - Norrland İsveç - Division 2 - Norrland ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:00 MS Piteå 4-0 Sandviks
17/10/2020 15:00 MS Friska Viljor 2-1 Morön
17/10/2020 15:00 MS Stöde 3-2 Gottne
17/10/2020 15:00 MS IFK Umeå 1-2 Notvikens IK
17/10/2020 15:00 MS Boden 1-1 IFK Östersund
17/10/2020 15:00 MS Skellefteå 3-0 Ytterhogdal
17/10/2020 15:00 MS Täfteå 1-1 Umeå FC Akademi
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
17/10/2020 14:00 MS Täby 1-1 Örebro Suriyenska
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
17/10/2020 14:00 MS Lindome 1-1 Qviding FIF
17/10/2020 14:00 MS Lund 3-0 Karlskrona
İsveç Division 2 - Södra Svealand İsveç - Division 2 - Södra Svealand ( Lig Maçı )
17/10/2020 14:00 MS Tyresö 2-1 Assyriska IF
17/10/2020 14:00 MS Assyriska FF 7-0 Rynninge
17/10/2020 14:00 MS Kumla 5-2 Huddinge
17/10/2020 14:00 MS Värmbols 2-2 IFK Eskilstuna
17/10/2020 14:00 MS Forward 5-0 Trosa-Vagnhärad SK
17/10/2020 14:00 MS Atvidabergs FF 3-1 Arameiska / Suriyenska
17/10/2020 14:00 MS Gute 2-0 Newroz
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
16/10/2020 20:00 MS Akropolis 3-2 Vasby United
16/10/2020 20:00 MS Umeå FC 0-1 trelleborgs FF
16/10/2020 20:00 MS Gais 3-3 Norrby IF
İsveç Svenska Cupen İsveç - Svenska Cupen ( Kupa Maçı )
15/10/2020 14:30 MS Nyköping 2-4 Ostersunds FK
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
12/10/2020 20:00 MS Vasby United 1-0 Orgryte IS
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
12/10/2020 20:00 MS Qviding FIF 1-2 IFK Varnamo
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
11/10/2020 18:30 MS Norrby IF 0-2 Osters IF
İsveç Damallsvenskan İsveç - Damallsvenskan ( Lig Maçı )
11/10/2020 17:00 MS KIF Örebro 2-0 Djurgården
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
11/10/2020 17:00 MS Team Thoren 1-5 gefle IF
11/10/2020 17:00 MS Karlslund 3-0 Täby
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
11/10/2020 17:00 MS Skövde AIK 2-0 Lund
İsveç Division 2 - Västra Götaland İsveç - Division 2 - Västra Götaland ( Lig Maçı )
11/10/2020 17:00 MS Varbergs GIF 4-2 Olympic
İsveç Damallsvenskan İsveç - Damallsvenskan ( Lig Maçı )
11/10/2020 16:00 MS Eskilstuna United 0-1 Linköping
11/10/2020 16:00 MS Göteborg 3-0 Uppsala
11/10/2020 16:00 MS Rosengård W 1-2 Kristianstad
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
11/10/2020 16:00 Ertelendi Vasalund - IFK Luleå
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
11/10/2020 16:00 MS Linköping City 2-0 Tvååker
11/10/2020 16:00 MS Torns 3-0 Trollhättan
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
11/10/2020 15:30 MS Vasteras SK FK 3-2 GIF Sundsvall
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
11/10/2020 15:00 MS IK Frej 2-2 Sollentuna
11/10/2020 15:00 MS IF Karlstad 5-2 Haninge
11/10/2020 15:00 MS Sandviken 3-0 Berga
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
11/10/2020 15:00 MS Eskilsminne 0-1 Landskrona BoIS
11/10/2020 15:00 MS Motala 1-2 Lindome
İsveç Division 2 - Norra Svealand İsveç - Division 2 - Norra Svealand ( Lig Maçı )
11/10/2020 15:00 MS Kungsängen 1-3 Enskede
İsveç Division 2 - Södra Svealand İsveç - Division 2 - Södra Svealand ( Lig Maçı )
11/10/2020 15:00 MS Arameiska / Suriyenska 3-2 Kumla
İsveç Division 2 - Västra Götaland İsveç - Division 2 - Västra Götaland ( Lig Maçı )
11/10/2020 15:00 MS Prespa Birlik 6-1 Ullared
İsveç Damallsvenskan İsveç - Damallsvenskan ( Lig Maçı )
11/10/2020 14:00 MS Växjö 1-0 Piteå
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
11/10/2020 14:00 MS Sylvia 0-0 IF Brommapojkarna
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
11/10/2020 14:00 MS Oskarshamns AIK 1-0 Assyriska Turabdin
İsveç Division 2 - Norrland İsveç - Division 2 - Norrland ( Lig Maçı )
11/10/2020 14:00 MS IFK Östersund 0-2 Piteå
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
10/10/2020 18:30 MS dalkurd FF 2-0 ljungSKile SK
10/10/2020 18:30 MS IK brage 0-0 Degerfors IF
10/10/2020 18:30 MS Gais 1-3 Halmstad
İsveç Division 2 - Norra Svealand İsveç - Division 2 - Norra Svealand ( Lig Maçı )
10/10/2020 18:00 MS Lidingö 2-1 Enköping
İsveç Division 2 - Norra Götaland İsveç - Division 2 - Norra Götaland ( Lig Maçı )
10/10/2020 17:00 MS Lidköping 2-1 IFK Tidaholm
İsveç Division 2 - Norra Svealand İsveç - Division 2 - Norra Svealand ( Lig Maçı )
10/10/2020 17:00 MS Fanna BK 0-2 Kvarnsveden
10/10/2020 17:00 MS IFK Österåker 1-2 Hudiksvall
İsveç Division 2 - Södra Svealand İsveç - Division 2 - Södra Svealand ( Lig Maçı )
10/10/2020 17:00 MS Trosa-Vagnhärad SK 1-1 Värmbols
İsveç Division 2 - Västra Götaland İsveç - Division 2 - Västra Götaland ( Lig Maçı )
10/10/2020 17:00 MS Assyriska BK 3-1 Rosengård
10/10/2020 17:00 MS Angelholms FF 1-1 Vinberg
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
10/10/2020 16:00 MS Umeå FC 1-2 Jonkopings Sodra
İsveç Division 2 - Norra Svealand İsveç - Division 2 - Norra Svealand ( Lig Maçı )
10/10/2020 16:00 MS Gamla Upsala 6-2 Fagersta Södra IK
10/10/2020 16:00 MS Stockholm Internazionale 0-3 Skiljebo
10/10/2020 15:30 MS Stocksund 0-0 Karlberg
İsveç Division 2 - Södra Svealand İsveç - Division 2 - Södra Svealand ( Lig Maçı )
10/10/2020 15:30 MS Assyriska IF 3-1 Gute
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
10/10/2020 15:00 MS Karlskrona 2-5 Utsikten
İsveç Division 2 - Norra Götaland İsveç - Division 2 - Norra Götaland ( Lig Maçı )
10/10/2020 15:00 MS Gauthiod 0-3 Oddevold
10/10/2020 15:00 MS Nordvärmland 2-2 IF Karlstad II
10/10/2020 15:00 MS Vårgårda 1-2 Vänersborgs IF
10/10/2020 15:00 MS Åmål 1-3 Sävedalen
İsveç Division 2 - Norrland İsveç - Division 2 - Norrland ( Lig Maçı )
10/10/2020 15:00 MS Sandviks 1-1 IFK Umeå
10/10/2020 15:00 MS Ytterhogdal 2-2 Friska Viljor
10/10/2020 15:00 MS Notvikens IK 1-1 Täfteå
10/10/2020 15:00 MS Gottne 3-0 Skellefteå
İsveç Division 2 - Södra Svealand İsveç - Division 2 - Södra Svealand ( Lig Maçı )
10/10/2020 15:00 MS Rynninge 0-1 Forward
10/10/2020 15:00 MS IFK Eskilstuna 0-3 Tyresö
10/10/2020 15:00 MS Huddinge 1-3 Assyriska FF
10/10/2020 15:00 MS Newroz 0-4 Atvidabergs FF
İsveç Division 2 - Västra Götaland İsveç - Division 2 - Västra Götaland ( Lig Maçı )
10/10/2020 15:00 MS Halmia 1-1 IFK Malmö
10/10/2020 15:00 MS Onsala 3-2 Eslov
İsveç Division 2 - Östra Götaland İsveç - Division 2 - Östra Götaland ( Lig Maçı )
10/10/2020 15:00 MS Husqvarna 0-1 Dalstorps
10/10/2020 15:00 MS Nosaby 3-1 Kristianstad
10/10/2020 15:00 MS Tord 3-1 Almeboda Linneryd
10/10/2020 15:00 MS IFK Hässleholm 1-2 Karlshamn
10/10/2020 15:00 MS Räppe 2-0 Suriyenska
10/10/2020 15:00 MS Bromölla 1-3 Hässleholms IF
10/10/2020 15:00 MS Asarum 0-3 Österlen
İsveç Division 2 - Norrland İsveç - Division 2 - Norrland ( Lig Maçı )
10/10/2020 14:30 MS Umeå FC Akademi 3-1 Stöde
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
10/10/2020 14:00 MS trelleborgs FF 1-1 Akropolis
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
10/10/2020 14:00 MS Örebro Suriyenska 2-0 Nyköping
İsveç Division 2 - Norrland İsveç - Division 2 - Norrland ( Lig Maçı )
10/10/2020 14:00 MS Morön 0-3 Boden
İsveç Division 2 - Västra Götaland İsveç - Division 2 - Västra Götaland ( Lig Maçı )
10/10/2020 14:00 MS Västra Frölunda 3-3 Limhamn Bunkeflo 07
İsveç Division 2 - Norra Götaland İsveç - Division 2 - Norra Götaland ( Lig Maçı )
10/10/2020 13:00 MS Stenungsund 0-1 Grebbestad
İsveç Damallsvenskan İsveç - Damallsvenskan ( Lig Maçı )
09/10/2020 19:00 MS Vittsjö 3-2 Umeå
İsveç Division 2 - Norra Götaland İsveç - Division 2 - Norra Götaland ( Lig Maçı )
08/10/2020 20:00 MS Vänersborgs FK 3-6 Ahlafors
İsveç Svenska Cupen İsveç - Svenska Cupen ( Kupa Maçı )
08/10/2020 17:00 MS Lödde 2-1 Orgryte IS
08/10/2020 16:00 MS Gottne 0-6 IFK Norrkoping
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
07/10/2020 21:00 MS IF Brommapojkarna 2-2 Örebro Suriyenska
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
07/10/2020 21:00 MS Utsikten 1-2 Skövde AIK
07/10/2020 21:00 MS Trollhättan 2-0 Qviding FIF
07/10/2020 21:00 MS Assyriska Turabdin 2-1 Motala
07/10/2020 21:00 MS IFK Varnamo 2-1 Linköping City
07/10/2020 21:00 MS Lindome 1-2 Eskilsminne
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
07/10/2020 20:30 MS Haninge 1-4 gefle IF
07/10/2020 20:00 MS Täby 1-6 Sollentuna
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
07/10/2020 20:00 MS Landskrona BoIS 2-0 Torns
İsveç Svenska Cupen İsveç - Svenska Cupen ( Kupa Maçı )
07/10/2020 19:30 MS Hudiksvall 0-3 GIF Sundsvall
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
07/10/2020 19:00 MS Karlslund 1-2 Sylvia
07/10/2020 19:00 MS Berga 0-1 IK Frej
07/10/2020 19:00 MS Sandviken 4-1 Vasalund
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
07/10/2020 19:00 MS Tvååker 3-0 Lund
07/10/2020 19:00 MS Karlskrona 4-4 Oskarshamns AIK
İsveç Svenska Cupen İsveç - Svenska Cupen ( Kupa Maçı )
06/10/2020 20:00 MS Hässleholms IF 1-5 Halmstad
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
05/10/2020 20:00 MS trelleborgs FF 2-2 Norrby IF
05/10/2020 20:00 MS Degerfors IF 4-1 Vasteras SK FK
İsveç Division 2 - Norra Götaland İsveç - Division 2 - Norra Götaland ( Lig Maçı )
05/10/2020 20:00 MS Vänersborgs FK 0-0 Gauthiod
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
04/10/2020 19:00 MS IK Frej 3-1 Täby
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
04/10/2020 18:30 MS Akropolis 3-3 Umeå FC
İsveç Allsvenskan İsveç - Allsvenskan ( Lig Maçı )
04/10/2020 18:30 MS IFK Goteborg 1-0 Varbergs BoIS FC
04/10/2020 18:30 MS IFK Norrkoping 1-2 Sirius
04/10/2020 18:30 MS kalmar FF 0-4 Malmo FF
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
04/10/2020 18:00 MS Vasalund 2-2 Haninge
04/10/2020 17:00 MS IFK Luleå 4-0 Nyköping
İsveç Division 2 - Södra Svealand İsveç - Division 2 - Södra Svealand ( Lig Maçı )
04/10/2020 17:00 MS Assyriska FF 4-0 Arameiska / Suriyenska
İsveç Damallsvenskan İsveç - Damallsvenskan ( Lig Maçı )
04/10/2020 16:00 MS Kristianstad 4-2 KIF Örebro
04/10/2020 16:00 MS Uppsala 2-4 Eskilstuna United
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
04/10/2020 16:00 MS gefle IF 2-3 Karlslund
İsveç Division 2 - Norra Götaland İsveç - Division 2 - Norra Götaland ( Lig Maçı )
04/10/2020 16:00 MS IF Karlstad II 4-4 Lidköping
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
04/10/2020 15:30 MS ljungSKile SK 1-2 Gais
İsveç Allsvenskan İsveç - Allsvenskan ( Lig Maçı )
04/10/2020 15:30 MS Hammarby FF 1-1 Djurgardens IF
04/10/2020 15:30 MS Mjallby AIF 3-2 Helsingborg
04/10/2020 15:30 MS Ostersunds FK 1-2 AIK stockholm
İsveç Damallsvenskan İsveç - Damallsvenskan ( Lig Maçı )
04/10/2020 15:00 MS Piteå 0-0 Vittsjö
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
04/10/2020 15:00 MS Tvååker 2-2 Utsikten
İsveç Division 2 - Norra Svealand İsveç - Division 2 - Norra Svealand ( Lig Maçı )
04/10/2020 15:00 MS Enköping 1-2 Stocksund
İsveç Division 2 - Norrland İsveç - Division 2 - Norrland ( Lig Maçı )
04/10/2020 15:00 MS Skellefteå 3-4 Umeå FC Akademi
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
04/10/2020 14:30 MS Osters IF 2-1 dalkurd FF
İsveç Division 2 - Södra Svealand İsveç - Division 2 - Södra Svealand ( Lig Maçı )
04/10/2020 14:00 MS Gute 2-2 Atvidabergs FF
İsveç Division 2 - Norrland İsveç - Division 2 - Norrland ( Lig Maçı )
04/10/2020 13:00 MS Boden 0-1 Ytterhogdal
İsveç Division 2 - Östra Götaland İsveç - Division 2 - Östra Götaland ( Lig Maçı )
04/10/2020 13:00 MS Karlshamn 2-1 Asarum
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
03/10/2020 19:00 MS Linköping City 2-1 Lindome
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
03/10/2020 18:30 MS GIF Sundsvall 2-3 Vasby United
03/10/2020 18:30 MS Orgryte IS 1-3 IK brage
03/10/2020 18:30 MS Jonkopings Sodra 1-0 Halmstad
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
03/10/2020 17:00 MS IF Karlstad 2-2 IF Brommapojkarna
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
03/10/2020 17:00 MS Motala 1-1 Oskarshamns AIK
İsveç Division 2 - Norra Svealand İsveç - Division 2 - Norra Svealand ( Lig Maçı )
03/10/2020 17:00 MS Fagersta Södra IK 0-3 Enskede
03/10/2020 17:00 MS Gamla Upsala 5-3 IFK Österåker
İsveç Division 2 - Södra Svealand İsveç - Division 2 - Södra Svealand ( Lig Maçı )
03/10/2020 17:00 MS Assyriska IF 2-3 IFK Eskilstuna
03/10/2020 17:00 MS Värmbols 4-0 Rynninge
İsveç Allsvenskan İsveç - Allsvenskan ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 MS BK Hacken 3-0 falkenbergs FF
03/10/2020 16:00 MS Orebro SK 3-2 IF elfsborg
İsveç Damallsvenskan İsveç - Damallsvenskan ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 MS Djurgården 2-1 Växjö
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 MS Sollentuna 1-2 Berga
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 MS Landskrona BoIS 3-2 Skövde AIK
03/10/2020 16:00 MS Trollhättan 4-1 Karlskrona
İsveç Division 2 - Norra Götaland İsveç - Division 2 - Norra Götaland ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 MS Oddevold 0-2 Stenungsund
İsveç Division 2 - Norra Svealand İsveç - Division 2 - Norra Svealand ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 MS Kvarnsveden 3-4 Lidingö
03/10/2020 16:00 MS Skiljebo 4-1 Fanna BK
İsveç Division 2 - Norrland İsveç - Division 2 - Norrland ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 MS Sandviks 0-2 IFK Östersund
İsveç Division 2 - Östra Götaland İsveç - Division 2 - Östra Götaland ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 MS Dalstorps 3-2 IFK Hässleholm
03/10/2020 16:00 MS Österlen 2-0 Tord
03/10/2020 16:00 MS Suriyenska 2-0 Kristianstad
İsveç Damallsvenskan İsveç - Damallsvenskan ( Lig Maçı )
03/10/2020 15:00 MS Umeå 0-2 Göteborg
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
03/10/2020 15:00 MS Eskilsminne 0-1 IFK Varnamo
03/10/2020 15:00 MS Lund 0-1 Assyriska Turabdin
İsveç Division 2 - Norra Götaland İsveç - Division 2 - Norra Götaland ( Lig Maçı )
03/10/2020 15:00 MS IFK Tidaholm 3-1 Åmål
03/10/2020 15:00 MS Grebbestad 0-2 Nordvärmland
İsveç Division 2 - Norra Svealand İsveç - Division 2 - Norra Svealand ( Lig Maçı )
03/10/2020 15:00 MS Hudiksvall 2-2 Stockholm Internazionale
03/10/2020 15:00 MS Karlberg 1-2 Kungsängen
İsveç Division 2 - Norrland İsveç - Division 2 - Norrland ( Lig Maçı )
03/10/2020 15:00 MS Friska Viljor 2-3 Gottne
03/10/2020 15:00 MS IFK Umeå 0-1 Täfteå
İsveç Division 2 - Södra Svealand İsveç - Division 2 - Södra Svealand ( Lig Maçı )
03/10/2020 15:00 MS Tyresö 3-1 Trosa-Vagnhärad SK
03/10/2020 15:00 MS Forward 2-2 Huddinge
03/10/2020 15:00 MS Kumla 3-3 Newroz
İsveç Division 2 - Västra Götaland İsveç - Division 2 - Västra Götaland ( Lig Maçı )
03/10/2020 15:00 MS Halmia 1-2 Västra Frölunda
03/10/2020 15:00 MS IFK Malmö 2-0 Olympic
03/10/2020 15:00 MS Limhamn Bunkeflo 07 3-0 Prespa Birlik
03/10/2020 15:00 MS Eslov 1-1 Assyriska BK
03/10/2020 15:00 MS Ullared 0-2 Angelholms FF
İsveç Division 2 - Östra Götaland İsveç - Division 2 - Östra Götaland ( Lig Maçı )
03/10/2020 15:00 MS Räppe 1-0 Husqvarna
03/10/2020 15:00 MS Almeboda Linneryd 3-2 Bromölla
İsveç Damallsvenskan İsveç - Damallsvenskan ( Lig Maçı )
03/10/2020 14:30 MS Linköping 2-2 Rosengård W
İsveç Division 2 - Norra Götaland İsveç - Division 2 - Norra Götaland ( Lig Maçı )
03/10/2020 14:30 MS Sävedalen 5-6 Vårgårda
İsveç Division 2 - Västra Götaland İsveç - Division 2 - Västra Götaland ( Lig Maçı )
03/10/2020 14:30 MS Vinberg 2-1 Onsala
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
03/10/2020 14:00 MS Sylvia 3-1 Örebro Suriyenska
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
03/10/2020 14:00 MS Qviding FIF 1-0 Torns
İsveç Division 2 - Norra Götaland İsveç - Division 2 - Norra Götaland ( Lig Maçı )
03/10/2020 14:00 MS Ahlafors 4-5 Vänersborgs IF
İsveç Division 2 - Norrland İsveç - Division 2 - Norrland ( Lig Maçı )
03/10/2020 14:00 MS Stöde 0-1 Notvikens IK
İsveç Division 2 - Västra Götaland İsveç - Division 2 - Västra Götaland ( Lig Maçı )
03/10/2020 14:00 MS Rosengård 1-2 Varbergs GIF
İsveç Division 2 - Östra Götaland İsveç - Division 2 - Östra Götaland ( Lig Maçı )
02/10/2020 20:00 MS Hässleholms IF 3-4 Nosaby
İsveç Division 2 - Norrland İsveç - Division 2 - Norrland ( Lig Maçı )
01/10/2020 20:00 MS Piteå 3-0 Morön
İsveç Svenska Cupen İsveç - Svenska Cupen ( Kupa Maçı )
01/10/2020 19:30 MS Karlslund 1-2 AIK stockholm
01/10/2020 19:30 USB Utsikten 1-0 Norrby IF
01/10/2020 18:00 MS IF Karlstad II 1-2 dalkurd FF
01/10/2020 17:30 MS Asarum 1-4 kalmar FF
30/09/2020 19:30 USB Torns 2-3 trelleborgs FF
30/09/2020 19:30 MS Sandviken 2-0 Jonkopings Sodra
30/09/2020 19:30 USB Stockholm Internazionale 1-3 Degerfors IF
30/09/2020 19:30 MS Halmia 0-3 Helsingborg
30/09/2020 19:30 MS Täby 0-2 Vasby United
30/09/2020 19:30 MS Landskrona BoIS 1-0 Osters IF
30/09/2020 19:30 MS Stenungsund 0-3 IF elfsborg
30/09/2020 19:30 MS Assyriska BK 0-5 Mjallby AIF
30/09/2020 19:30 PEN Oskarshamns AIK 0-0
PS : 5-3
Varbergs BoIS FC
30/09/2020 19:30 MS Husqvarna 1-3 IFK Goteborg
30/09/2020 17:30 MS Angered BK 1-3 BK Hacken
30/09/2020 17:30 MS Astrio 0-9 falkenbergs FF
30/09/2020 17:00 MS Forward 0-3 Akropolis
30/09/2020 17:00 MS Gauthiod 1-0 ljungSKile SK
30/09/2020 16:30 MS Boden 0-3 Vasteras SK FK
29/09/2020 16:30 MS Vasalund 0-5 IK brage
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
28/09/2020 20:00 MS Orgryte IS 0-2 Gais
İsveç Allsvenskan İsveç - Allsvenskan ( Lig Maçı )
28/09/2020 20:00 MS kalmar FF 1-1 Varbergs BoIS FC
28/09/2020 20:00 MS AIK stockholm 1-0 Mjallby AIF
İsveç Damallsvenskan İsveç - Damallsvenskan ( Lig Maçı )
28/09/2020 20:00 MS Eskilstuna United 3-1 KIF Örebro
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
27/09/2020 18:30 MS Umeå FC 0-3 Vasby United
İsveç Allsvenskan İsveç - Allsvenskan ( Lig Maçı )
27/09/2020 18:30 MS Djurgardens IF 1-2 IFK Norrkoping
27/09/2020 18:30 MS IF elfsborg 0-0 IFK Goteborg
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
27/09/2020 18:00 MS IFK Varnamo 2-0 Trollhättan
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
27/09/2020 17:00 MS Täby 2-0 IF Karlstad
27/09/2020 17:00 MS Karlslund 1-3 Sandviken
İsveç Division 2 - Södra Svealand İsveç - Division 2 - Södra Svealand ( Lig Maçı )
27/09/2020 17:00 MS Assyriska FF 2-0 IFK Eskilstuna
İsveç Division 2 - Östra Götaland İsveç - Division 2 - Östra Götaland ( Lig Maçı )
27/09/2020 17:00 MS Kristianstad 2-4 Asarum
İsveç Damallsvenskan İsveç - Damallsvenskan ( Lig Maçı )
27/09/2020 16:00 MS Vittsjö 1-1 Djurgården
27/09/2020 16:00 MS Uppsala 0-1 Linköping
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
27/09/2020 16:00 MS Nyköping 1-2 IK Frej
27/09/2020 16:00 MS Sylvia 2-0 Team Thoren
27/09/2020 16:00 MS Haninge 1-0 IFK Luleå
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
27/09/2020 16:00 MS Assyriska Turabdin 0-0 Tvååker
27/09/2020 16:00 MS Skövde AIK 4-3 Linköping City
İsveç Division 2 - Norra Götaland İsveç - Division 2 - Norra Götaland ( Lig Maçı )
27/09/2020 16:00 MS IF Karlstad II 3-5 Vänersborgs FK
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
27/09/2020 15:30 MS GIF Sundsvall 2-1 trelleborgs FF
İsveç Allsvenskan İsveç - Allsvenskan ( Lig Maçı )
27/09/2020 15:30 MS Helsingborg 0-1 Ostersunds FK
27/09/2020 15:30 MS falkenbergs FF 1-3 Hammarby FF
27/09/2020 15:30 MS Malmo FF 3-0 BK Hacken
İsveç Damallsvenskan İsveç - Damallsvenskan ( Lig Maçı )
27/09/2020 15:00 MS Rosengård W 0-0 Umeå
27/09/2020 15:00 MS Göteborg 3-0 Piteå
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
27/09/2020 15:00 MS Berga 0-0 gefle IF
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
27/09/2020 15:00 MS Oskarshamns AIK 4-0 Eskilsminne
27/09/2020 15:00 MS Lund 1-2 Landskrona BoIS
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
27/09/2020 14:00 MS IF Brommapojkarna 1-1 Sollentuna
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
27/09/2020 14:00 MS Utsikten 0-1 Lindome
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
26/09/2020 18:30 MS IK brage 1-2 Osters IF
26/09/2020 18:30 MS Vasteras SK FK 2-2 Jonkopings Sodra
26/09/2020 18:30 MS Halmstad 2-0 ljungSKile SK
İsveç Division 2 - Norra Svealand İsveç - Division 2 - Norra Svealand ( Lig Maçı )
26/09/2020 18:00 MS Enköping 3-1 IFK Österåker
İsveç Division 2 - Södra Svealand İsveç - Division 2 - Södra Svealand ( Lig Maçı )
26/09/2020 18:00 MS Gute 1-1 Arameiska / Suriyenska
İsveç Division 2 - Östra Götaland İsveç - Division 2 - Östra Götaland ( Lig Maçı )
26/09/2020 18:00 MS Suriyenska 1-0 Bromölla
İsveç Division 2 - Norra Svealand İsveç - Division 2 - Norra Svealand ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:00 MS Fagersta Södra IK 1-3 Stocksund
İsveç Division 2 - Norrland İsveç - Division 2 - Norrland ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:00 MS Täfteå 3-2 Ytterhogdal
İsveç Division 2 - Södra Svealand İsveç - Division 2 - Södra Svealand ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:00 MS Värmbols 1-0 Tyresö
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:00 MS dalkurd FF 1-1 Akropolis
İsveç Allsvenskan İsveç - Allsvenskan ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:00 MS Orebro SK 2-1 Sirius
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:00 MS Karlskrona 3-0 Qviding FIF
26/09/2020 16:00 MS Torns 1-0 Motala
İsveç Division 2 - Norra Götaland İsveç - Division 2 - Norra Götaland ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:00 MS Vänersborgs IF 1-1 Nordvärmland
İsveç Division 2 - Norra Svealand İsveç - Division 2 - Norra Svealand ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:00 MS Kvarnsveden 0-1 Gamla Upsala
26/09/2020 16:00 MS Skiljebo 1-3 Hudiksvall
İsveç Division 2 - Norrland İsveç - Division 2 - Norrland ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:00 MS Notvikens IK 1-0 Gottne
26/09/2020 16:00 MS Stöde 4-1 Morön
İsveç Division 2 - Södra Svealand İsveç - Division 2 - Södra Svealand ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:00 MS Atvidabergs FF 3-1 Rynninge
İsveç Division 2 - Östra Götaland İsveç - Division 2 - Östra Götaland ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:00 MS Österlen 1-1 Räppe
İsveç Damallsvenskan İsveç - Damallsvenskan ( Lig Maçı )
26/09/2020 15:00 MS Växjö 2-1 Kristianstad
İsveç Division 2 - Norra Götaland İsveç - Division 2 - Norra Götaland ( Lig Maçı )
26/09/2020 15:00 MS IFK Tidaholm 1-1 Gauthiod
26/09/2020 15:00 MS Grebbestad 2-3 Oddevold
26/09/2020 15:00 MS Vårgårda 0-2 Lidköping
İsveç Division 2 - Norra Svealand İsveç - Division 2 - Norra Svealand ( Lig Maçı )
26/09/2020 15:00 MS Karlberg 1-1 Stockholm Internazionale
26/09/2020 15:00 MS Kungsängen 1-3 Lidingö
26/09/2020 15:00 MS Enskede 5-2 Fanna BK
İsveç Division 2 - Norrland İsveç - Division 2 - Norrland ( Lig Maçı )
26/09/2020 15:00 MS Friska Viljor 6-1 Sandviks
26/09/2020 15:00 MS Skellefteå 2-0 IFK Östersund
İsveç Division 2 - Södra Svealand İsveç - Division 2 - Södra Svealand ( Lig Maçı )
26/09/2020 15:00 MS Forward 5-0 Assyriska IF
26/09/2020 15:00 MS Newroz 2-3 Huddinge
26/09/2020 15:00 MS Kumla 4-1 Trosa-Vagnhärad SK
İsveç Division 2 - Västra Götaland İsveç - Division 2 - Västra Götaland ( Lig Maçı )
26/09/2020 15:00 MS Eslov 1-2 Västra Frölunda
26/09/2020 15:00 MS Olympic 0-1 Angelholms FF
26/09/2020 15:00 MS IFK Malmö 7-0 Assyriska BK
26/09/2020 15:00 MS Ullared 2-1 Limhamn Bunkeflo 07
İsveç Division 2 - Östra Götaland İsveç - Division 2 - Östra Götaland ( Lig Maçı )
26/09/2020 15:00 MS Almeboda Linneryd 0-3 Husqvarna
26/09/2020 15:00 MS Karlshamn 1-0 Dalstorps
26/09/2020 15:00 MS Nosaby 1-1 Tord
İsveç Division 2 - Norra Götaland İsveç - Division 2 - Norra Götaland ( Lig Maçı )
26/09/2020 14:30 MS Sävedalen 1-3 Stenungsund
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
26/09/2020 14:00 MS Norrby IF 0-2 Degerfors IF
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
26/09/2020 14:00 MS Örebro Suriyenska 1-2 Vasalund
İsveç Division 2 - Norra Götaland İsveç - Division 2 - Norra Götaland ( Lig Maçı )
26/09/2020 14:00 MS Ahlafors 5-0 Åmål
İsveç Division 2 - Västra Götaland İsveç - Division 2 - Västra Götaland ( Lig Maçı )
26/09/2020 14:00 MS Vinberg 1-1 Halmia
26/09/2020 14:00 MS Rosengård 3-1 Prespa Birlik
25/09/2020 20:30 MS Varbergs GIF 3-1 Onsala
İsveç Division 2 - Norrland İsveç - Division 2 - Norrland ( Lig Maçı )
25/09/2020 20:00 MS Boden 0-0 Piteå
25/09/2020 20:00 MS IFK Umeå 0-1 Umeå FC Akademi
İsveç Division 2 - Östra Götaland İsveç - Division 2 - Östra Götaland ( Lig Maçı )
24/09/2020 20:00 - Hässleholms IF - IFK Hässleholm
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
23/09/2020 21:00 MS IK Frej 3-2 Karlslund
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
23/09/2020 21:00 MS Lindome 2-0 Torns
23/09/2020 21:00 MS Trollhättan 1-2 Utsikten
İsveç Division 2 - Östra Götaland İsveç - Division 2 - Östra Götaland ( Lig Maçı )
23/09/2020 20:30 MS Räppe 1-1 Kristianstad
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
23/09/2020 20:00 MS Sandviken 1-0 IF Brommapojkarna
23/09/2020 20:00 MS Berga 1-1 Sylvia
23/09/2020 20:00 MS Team Thoren 2-1 Täby
23/09/2020 20:00 MS gefle IF 6-2 Sollentuna
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
23/09/2020 20:00 MS Eskilsminne 3-1 Karlskrona
23/09/2020 20:00 MS Qviding FIF 0-0 Lund
23/09/2020 20:00 MS Skövde AIK 3-2 Assyriska Turabdin
23/09/2020 20:00 MS Tvååker 0-2 Landskrona BoIS
23/09/2020 20:00 MS Linköping City 2-1 Oskarshamns AIK
23/09/2020 20:00 MS Motala 5-3 IFK Varnamo
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
23/09/2020 19:00 MS Vasalund 3-0 IF Karlstad
23/09/2020 18:00 MS Nyköping 2-6 Haninge
23/09/2020 17:00 MS IFK Luleå 4-1 Örebro Suriyenska
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
22/09/2020 20:00 MS Norrby IF 0-1 GIF Sundsvall
21/09/2020 20:00 MS Vasby United 0-0 ljungSKile SK
21/09/2020 20:00 MS Umeå FC 0-6 Degerfors IF
21/09/2020 20:00 MS Gais 1-0 Vasteras SK FK
İsveç Allsvenskan İsveç - Allsvenskan ( Lig Maçı )
21/09/2020 20:00 MS Mjallby AIF 1-0 Orebro SK
21/09/2020 20:00 MS IF elfsborg 1-1 BK Hacken
21/09/2020 20:00 MS Sirius 2-1 falkenbergs FF
21/09/2020 20:00 MS Varbergs BoIS FC 1-3 Helsingborg
20/09/2020 18:30 MS IFK Goteborg 1-2 kalmar FF
20/09/2020 18:30 MS IFK Norrkoping 1-1 Malmo FF
İsveç Division 2 - Norrland İsveç - Division 2 - Norrland ( Lig Maçı )
20/09/2020 17:00 MS Piteå 4-0 IFK Umeå
İsveç Division 2 - Västra Götaland İsveç - Division 2 - Västra Götaland ( Lig Maçı )
20/09/2020 17:00 MS Halmia 0-2 Ullared
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
20/09/2020 15:30 MS Akropolis 1-1 Halmstad
20/09/2020 15:30 MS dalkurd FF 1-1 IK brage
İsveç Allsvenskan İsveç - Allsvenskan ( Lig Maçı )
20/09/2020 15:30 MS AIK stockholm 3-0 Hammarby FF
20/09/2020 15:30 MS Ostersunds FK 1-1 Djurgardens IF
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
20/09/2020 15:00 MS Sollentuna 3-0 Sylvia
İsveç Division 2 - Östra Götaland İsveç - Division 2 - Östra Götaland ( Lig Maçı )
20/09/2020 15:00 MS Räppe 2-0 Karlshamn
İsveç Division 2 - Västra Götaland İsveç - Division 2 - Västra Götaland ( Lig Maçı )
20/09/2020 14:00 MS Prespa Birlik 3-0 Eslov
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
19/09/2020 19:30 MS Vasalund 4-0 Team Thoren
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
19/09/2020 18:30 MS trelleborgs FF 1-1 Orgryte IS
19/09/2020 18:30 MS Jonkopings Sodra 4-1 Osters IF
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
19/09/2020 18:00 MS Landskrona BoIS 0-0 Utsikten
İsveç Division 2 - Norra Svealand İsveç - Division 2 - Norra Svealand ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:30 MS Lidingö 2-3 Enskede
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:00 MS IF Karlstad 4-3 Berga
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:00 MS Motala 1-3 Trollhättan
İsveç Division 2 - Norra Götaland İsveç - Division 2 - Norra Götaland ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:00 MS Lidköping 0-1 Vänersborgs IF
İsveç Division 2 - Norra Svealand İsveç - Division 2 - Norra Svealand ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:00 MS Gamla Upsala 1-2 Skiljebo
19/09/2020 17:00 MS Fanna BK 0-2 Karlberg
19/09/2020 17:00 MS Hudiksvall 7-0 Fagersta Södra IK
19/09/2020 17:00 MS IFK Österåker 2-1 Kvarnsveden
İsveç Division 2 - Norrland İsveç - Division 2 - Norrland ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:00 MS IFK Östersund 1-2 Friska Viljor
İsveç Division 2 - Södra Svealand İsveç - Division 2 - Södra Svealand ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:00 MS Assyriska IF 2-1 Värmbols
19/09/2020 17:00 MS Trosa-Vagnhärad SK 1-2 Assyriska FF
İsveç Division 2 - Västra Götaland İsveç - Division 2 - Västra Götaland ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:00 MS Angelholms FF 1-0 Rosengård
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:00 MS Nyköping 1-1 Karlslund
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:00 MS IFK Varnamo 3-1 Skövde AIK
19/09/2020 16:00 MS Oskarshamns AIK 2-1 Tvååker
19/09/2020 16:00 MS Assyriska Turabdin 4-0 Qviding FIF
19/09/2020 16:00 MS Torns 3-0 Linköping City
İsveç Division 2 - Norra Götaland İsveç - Division 2 - Norra Götaland ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:00 MS Oddevold 5-0 Ahlafors
19/09/2020 16:00 MS Nordvärmland 0-2 Sävedalen
İsveç Division 2 - Norrland İsveç - Division 2 - Norrland ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:00 MS Sandviks 0-1 Boden
İsveç Division 2 - Östra Götaland İsveç - Division 2 - Östra Götaland ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:00 MS Dalstorps 1-1 Suriyenska
İsveç Division 2 - Norra Svealand İsveç - Division 2 - Norra Svealand ( Lig Maçı )
19/09/2020 15:30 MS Stocksund 2-0 Kungsängen
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
19/09/2020 15:00 MS IF Brommapojkarna 5-1 IFK Luleå
İsveç Division 2 - Norra Götaland İsveç - Division 2 - Norra Götaland ( Lig Maçı )
19/09/2020 15:00 MS Gauthiod 2-0 IF Karlstad II
19/09/2020 15:00 MS Åmål 2-2 Vårgårda
İsveç Division 2 - Norra Svealand İsveç - Division 2 - Norra Svealand ( Lig Maçı )
19/09/2020 15:00 MS Stockholm Internazionale 0-1 Enköping
İsveç Division 2 - Norrland İsveç - Division 2 - Norrland ( Lig Maçı )
19/09/2020 15:00 MS Ytterhogdal 3-0 Stöde
19/09/2020 15:00 MS Gottne 3-2 Täfteå
İsveç Division 2 - Södra Svealand İsveç - Division 2 - Södra Svealand ( Lig Maçı )
19/09/2020 15:00 MS Rynninge 1-1 Kumla
19/09/2020 15:00 MS Arameiska / Suriyenska 3-0 Newroz
19/09/2020 15:00 MS IFK Eskilstuna 1-2 Forward
19/09/2020 15:00 MS Tyresö 1-2 Gute
19/09/2020 15:00 MS Huddinge 0-1 Atvidabergs FF
İsveç Division 2 - Västra Götaland İsveç - Division 2 - Västra Götaland ( Lig Maçı )
19/09/2020 15:00 MS Onsala 2-2 Olympic
19/09/2020 15:00 MS Limhamn Bunkeflo 07 0-1 IFK Malmö
İsveç Division 2 - Östra Götaland İsveç - Division 2 - Östra Götaland ( Lig Maçı )
19/09/2020 15:00 MS Bromölla 3-1 Nosaby
19/09/2020 15:00 MS Asarum 1-3 Hässleholms IF
19/09/2020 15:00 MS Husqvarna 1-6 Österlen
19/09/2020 15:00 MS Tord 4-0 Kristianstad
19/09/2020 15:00 MS IFK Hässleholm 2-3 Almeboda Linneryd
İsveç Division 2 - Norrland İsveç - Division 2 - Norrland ( Lig Maçı )
19/09/2020 14:30 MS Umeå FC Akademi 5-4 Notvikens IK
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
19/09/2020 14:00 MS Örebro Suriyenska 1-0 IK Frej
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
19/09/2020 14:00 MS Eskilsminne 1-1 Lund
19/09/2020 14:00 MS Lindome 6-0 Karlskrona
İsveç Division 2 - Norra Götaland İsveç - Division 2 - Norra Götaland ( Lig Maçı )
19/09/2020 14:00 MS Stenungsund 2-0 IFK Tidaholm
İsveç Division 2 - Västra Götaland İsveç - Division 2 - Västra Götaland ( Lig Maçı )
19/09/2020 13:00 MS Västra Frölunda 5-1 Vinberg
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
18/09/2020 20:00 MS Täby 2-2 Haninge
18/09/2020 20:00 MS gefle IF 1-1 Sandviken
İsveç Division 2 - Norra Götaland İsveç - Division 2 - Norra Götaland ( Lig Maçı )
18/09/2020 20:00 MS Vänersborgs FK 6-4 Grebbestad
İsveç Division 2 - Norrland İsveç - Division 2 - Norrland ( Lig Maçı )
18/09/2020 20:00 MS Morön 0-1 Skellefteå
İsveç Division 2 - Västra Götaland İsveç - Division 2 - Västra Götaland ( Lig Maçı )
18/09/2020 20:00 MS Assyriska BK 3-1 Varbergs GIF
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
17/09/2020 20:00 MS Vasteras SK FK 0-1 Vasby United
17/09/2020 20:00 MS ljungSKile SK 1-1 Norrby IF
İsveç Allsvenskan İsveç - Allsvenskan ( Lig Maçı )
17/09/2020 20:00 MS IF elfsborg 2-2 Mjallby AIF
17/09/2020 20:00 MS falkenbergs FF 2-0 Varbergs BoIS FC
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
16/09/2020 20:00 MS Jonkopings Sodra 2-0 Orgryte IS
16/09/2020 20:00 MS Degerfors IF 2-1 dalkurd FF
16/09/2020 20:00 MS GIF Sundsvall 1-2 Akropolis
16/09/2020 20:00 MS Halmstad 4-0 Umeå FC
16/09/2020 20:00 MS IK brage 2-1 Gais
İsveç Division 2 - Västra Götaland İsveç - Division 2 - Västra Götaland ( Lig Maçı )
16/09/2020 20:00 MS IFK Malmö 2-1 Västra Frölunda
İsveç Svenska Cupen İsveç - Svenska Cupen ( Kupa Maçı )
16/09/2020 20:00 Ertelendi Hässleholms IF - Räppe
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
15/09/2020 20:00 MS Osters IF 1-0 trelleborgs FF
İsveç Division 2 - Norra Götaland İsveç - Division 2 - Norra Götaland ( Lig Maçı )
14/09/2020 20:30 MS Oddevold 2-2 IF Karlstad II
İsveç Allsvenskan İsveç - Allsvenskan ( Lig Maçı )
14/09/2020 20:00 MS kalmar FF 0-2 IFK Norrkoping
14/09/2020 20:00 MS BK Hacken 1-1 Sirius
14/09/2020 20:00 MS Ostersunds FK 0-0 Orebro SK
13/09/2020 18:30 MS Mjallby AIF 2-3 Varbergs BoIS FC
13/09/2020 18:30 MS Malmo FF 0-0 AIK stockholm
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
13/09/2020 18:00 MS Trollhättan 0-1 Lindome
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
13/09/2020 17:30 MS IFK Luleå 0-4 Täby
İsveç Damallsvenskan İsveç - Damallsvenskan ( Lig Maçı )
13/09/2020 17:00 MS KIF Örebro 0-3 Rosengård W
İsveç Division 2 - Södra Svealand İsveç - Division 2 - Södra Svealand ( Lig Maçı )
13/09/2020 17:00 MS Assyriska IF 0-2 Assyriska FF
İsveç Damallsvenskan İsveç - Damallsvenskan ( Lig Maçı )
13/09/2020 16:00 MS Linköping 1-2 Vittsjö
13/09/2020 16:00 MS Kristianstad 1-0 Eskilstuna United
13/09/2020 16:00 MS Djurgården 0-3 Göteborg
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
13/09/2020 16:00 MS Nyköping 1-3 Berga
13/09/2020 16:00 MS gefle IF 0-4 IF Brommapojkarna
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
13/09/2020 15:30 MS Norrby IF 3-1 Vasteras SK FK
İsveç Allsvenskan İsveç - Allsvenskan ( Lig Maçı )
13/09/2020 15:30 MS falkenbergs FF 0-3 IFK Goteborg
13/09/2020 15:30 MS Hammarby FF 2-2 Helsingborg
İsveç Damallsvenskan İsveç - Damallsvenskan ( Lig Maçı )
13/09/2020 15:00 MS Piteå 2-0 Uppsala
İsveç Division 2 - Västra Götaland İsveç - Division 2 - Västra Götaland ( Lig Maçı )
13/09/2020 15:00 MS Prespa Birlik 4-1 Olympic
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
13/09/2020 14:00 MS Team Thoren 3-2 Örebro Suriyenska
İsveç Division 2 - Östra Götaland İsveç - Division 2 - Östra Götaland ( Lig Maçı )
13/09/2020 14:00 MS Asarum 2-5 Nosaby
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
12/09/2020 18:30 MS Degerfors IF 4-2 Jonkopings Sodra
12/09/2020 18:30 MS Vasby United 0-3 Halmstad
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
12/09/2020 18:00 MS Haninge 4-0 Sollentuna
12/09/2020 18:00 MS IF Karlstad 1-2 Karlslund
İsveç Division 2 - Norra Svealand İsveç - Division 2 - Norra Svealand ( Lig Maçı )
12/09/2020 18:00 MS Lidingö 3-1 Stocksund
İsveç Division 2 - Östra Götaland İsveç - Division 2 - Östra Götaland ( Lig Maçı )
12/09/2020 18:00 MS Karlshamn 0-1 Suriyenska
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:00 MS Sylvia 2-1 Sandviken
İsveç Division 2 - Norra Götaland İsveç - Division 2 - Norra Götaland ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:00 MS Lidköping 4-3 Åmål
12/09/2020 17:00 MS Gauthiod 1-2 Sävedalen
İsveç Division 2 - Norra Svealand İsveç - Division 2 - Norra Svealand ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:00 MS Gamla Upsala 1-0 Enköping
12/09/2020 17:00 MS IFK Österåker 0-0 Karlberg
12/09/2020 17:00 MS Fanna BK 5-4 Kungsängen
İsveç Division 2 - Norrland İsveç - Division 2 - Norrland ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:00 MS IFK Östersund 1-1 Stöde
İsveç Division 2 - Västra Götaland İsveç - Division 2 - Västra Götaland ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:00 MS Angelholms FF 1-1 Varbergs GIF
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
12/09/2020 16:00 MS Gais 3-1 GIF Sundsvall
İsveç Allsvenskan İsveç - Allsvenskan ( Lig Maçı )
12/09/2020 16:00 MS Djurgardens IF 1-1 IF elfsborg
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
12/09/2020 16:00 MS Linköping City 1-1 Eskilsminne
12/09/2020 16:00 MS Utsikten 2-0 Motala
12/09/2020 16:00 MS Karlskrona 3-2 Assyriska Turabdin
12/09/2020 16:00 MS Skövde AIK 1-1 Torns
İsveç Division 2 - Norra Götaland İsveç - Division 2 - Norra Götaland ( Lig Maçı )
12/09/2020 16:00 MS Nordvärmland 1-0 Vårgårda
İsveç Division 2 - Norra Svealand İsveç - Division 2 - Norra Svealand ( Lig Maçı )
12/09/2020 16:00 MS Skiljebo 2-1 Fagersta Södra IK
İsveç Division 2 - Norrland İsveç - Division 2 - Norrland ( Lig Maçı )
12/09/2020 16:00 MS Sandviks 0-1 Skellefteå
İsveç Division 2 - Södra Svealand İsveç - Division 2 - Södra Svealand ( Lig Maçı )
12/09/2020 16:00 MS Trosa-Vagnhärad SK 1-3 Atvidabergs FF
İsveç Division 2 - Östra Götaland İsveç - Division 2 - Östra Götaland ( Lig Maçı )
12/09/2020 16:00 MS Dalstorps 4-1 Österlen
İsveç Division 2 - Södra Svealand İsveç - Division 2 - Södra Svealand ( Lig Maçı )
12/09/2020 15:15 MS Värmbols 3-3 Gute
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
12/09/2020 15:00 MS IK Frej 1-4 Vasalund
İsveç Division 2 - Norra Götaland İsveç - Division 2 - Norra Götaland ( Lig Maçı )
12/09/2020 15:00 MS Grebbestad 4-1 Ahlafors
İsveç Division 2 - Norra Svealand İsveç - Division 2 - Norra Svealand ( Lig Maçı )
12/09/2020 15:00 MS Hudiksvall 1-0 Kvarnsveden
12/09/2020 15:00 MS Stockholm Internazionale 1-2 Enskede
İsveç Division 2 - Norrland İsveç - Division 2 - Norrland ( Lig Maçı )
12/09/2020 15:00 MS Boden 3-1 IFK Umeå
12/09/2020 15:00 MS Morön 1-4 Täfteå
12/09/2020 15:00 MS Piteå 2-0 Friska Viljor
12/09/2020 15:00 MS Gottne 1-0 Umeå FC Akademi
İsveç Division 2 - Södra Svealand İsveç - Division 2 - Södra Svealand ( Lig Maçı )
12/09/2020 15:00 MS Tyresö 1-1 Forward
12/09/2020 15:00 MS Rynninge 2-3 Newroz
12/09/2020 15:00 MS Huddinge 1-2 Arameiska / Suriyenska
İsveç Division 2 - Västra Götaland İsveç - Division 2 - Västra Götaland ( Lig Maçı )
12/09/2020 15:00 MS Ullared 0-3 IFK Malmö
12/09/2020 15:00 MS Limhamn Bunkeflo 07 0-1 Vinberg
İsveç Division 2 - Östra Götaland İsveç - Division 2 - Östra Götaland ( Lig Maçı )
12/09/2020 15:00 MS Räppe 4-0 Almeboda Linneryd
12/09/2020 15:00 MS Husqvarna 1-0 Hässleholms IF
12/09/2020 15:00 MS Tord 1-2 Bromölla
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
12/09/2020 14:30 MS Lund 1-1 Oskarshamns AIK
12/09/2020 14:30 MS Qviding FIF 1-0 Landskrona BoIS
12/09/2020 14:00 MS Tvååker 0-2 IFK Varnamo
İsveç Division 2 - Norra Götaland İsveç - Division 2 - Norra Götaland ( Lig Maçı )
12/09/2020 14:00 MS Stenungsund 1-5 Vänersborgs IF
İsveç Division 2 - Norrland İsveç - Division 2 - Norrland ( Lig Maçı )
12/09/2020 14:00 MS Ytterhogdal 0-0 Notvikens IK
İsveç Division 2 - Västra Götaland İsveç - Division 2 - Västra Götaland ( Lig Maçı )
12/09/2020 14:00 MS Onsala 5-2 Assyriska BK
12/09/2020 13:00 MS Västra Frölunda 1-1 Rosengård
İsveç Division 2 - Södra Svealand İsveç - Division 2 - Södra Svealand ( Lig Maçı )
11/09/2020 20:30 MS IFK Eskilstuna 0-3 Kumla
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
11/09/2020 20:00 MS trelleborgs FF 0-1 IK brage
11/09/2020 20:00 MS dalkurd FF 0-0 Umeå FC
11/09/2020 20:00 MS Akropolis 2-2 Osters IF
11/09/2020 20:00 MS Orgryte IS 4-0 ljungSKile SK
İsveç Damallsvenskan İsveç - Damallsvenskan ( Lig Maçı )
11/09/2020 20:00 MS Umeå 1-3 Växjö
İsveç Division 2 - Norra Götaland İsveç - Division 2 - Norra Götaland ( Lig Maçı )
11/09/2020 20:00 MS Vänersborgs FK 5-3 IFK Tidaholm
İsveç Allsvenskan İsveç - Allsvenskan ( Lig Maçı )
10/09/2020 20:00 MS IFK Goteborg 0-4 Hammarby FF
10/09/2020 20:00 MS IFK Norrkoping 2-2 Ostersunds FK
10/09/2020 20:00 MS Orebro SK 3-2 Malmo FF
İsveç Division 2 - Västra Götaland İsveç - Division 2 - Västra Götaland ( Lig Maçı )
10/09/2020 20:00 MS Halmia 2-2 Eslov
İsveç Division 2 - Östra Götaland İsveç - Division 2 - Östra Götaland ( Lig Maçı )
10/09/2020 20:00 MS IFK Hässleholm 3-2 Kristianstad
İsveç Allsvenskan İsveç - Allsvenskan ( Lig Maçı )
09/09/2020 20:00 MS Helsingborg 1-1 kalmar FF
İsveç Division 2 - Norra Götaland İsveç - Division 2 - Norra Götaland ( Lig Maçı )
09/09/2020 19:00 MS Ahlafors 1-1 Gauthiod
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
07/09/2020 20:00 MS Halmstad 1-4 Degerfors IF
06/09/2020 18:30 MS Vasteras SK FK 1-0 dalkurd FF
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
06/09/2020 18:00 MS IFK Varnamo 4-1 Karlskrona
İsveç Division 2 - Södra Svealand İsveç - Division 2 - Södra Svealand ( Lig Maçı )
06/09/2020 18:00 MS Assyriska FF 1-3 Tyresö
06/09/2020 17:30 MS Gute 2-1 Huddinge
İsveç Damallsvenskan İsveç - Damallsvenskan ( Lig Maçı )
06/09/2020 17:00 MS Rosengård W 3-0 Djurgården
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
06/09/2020 17:00 MS Karlslund 0-1 IF Brommapojkarna
İsveç Division 2 - Västra Götaland İsveç - Division 2 - Västra Götaland ( Lig Maçı )
06/09/2020 17:00 MS Vinberg 2-0 Ullared
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
06/09/2020 16:30 MS Vasalund 4-0 Sylvia
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
06/09/2020 16:00 MS Landskrona BoIS 1-0 Trollhättan
06/09/2020 16:00 MS Assyriska Turabdin 2-2 Linköping City
İsveç Division 2 - Östra Götaland İsveç - Division 2 - Östra Götaland ( Lig Maçı )
06/09/2020 16:00 MS Kristianstad 2-0 Husqvarna
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
06/09/2020 15:30 MS Umeå FC 1-1 IK brage
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
06/09/2020 15:00 MS Täby 0-0 Nyköping
06/09/2020 15:00 MS Sandviken 2-2 IFK Luleå
06/09/2020 15:00 MS Berga 0-1 Team Thoren
06/09/2020 15:00 MS Sollentuna 3-1 IF Karlstad
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
06/09/2020 15:00 MS Eskilsminne 3-0 Qviding FIF
06/09/2020 15:00 MS Motala 0-0 Lund
06/09/2020 15:00 MS Oskarshamns AIK 2-2 Utsikten
İsveç Division 2 - Östra Götaland İsveç - Division 2 - Östra Götaland ( Lig Maçı )
06/09/2020 15:00 MS Österlen 3-1 Karlshamn
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
06/09/2020 14:00 MS Lindome 2-1 Skövde AIK
İsveç Damallsvenskan İsveç - Damallsvenskan ( Lig Maçı )
06/09/2020 13:30 MS Piteå 2-3 Kristianstad
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
05/09/2020 18:30 MS GIF Sundsvall 1-2 Osters IF
05/09/2020 18:30 MS Orgryte IS 2-0 Norrby IF
05/09/2020 18:30 MS Jonkopings Sodra 3-0 Vasby United
İsveç Division 2 - Östra Götaland İsveç - Division 2 - Östra Götaland ( Lig Maçı )
05/09/2020 18:00 MS Suriyenska 1-1 Tord
İsveç Division 2 - Norra Svealand İsveç - Division 2 - Norra Svealand ( Lig Maçı )
05/09/2020 17:00 MS Fagersta Södra IK 3-2 Lidingö
İsveç Division 2 - Norrland İsveç - Division 2 - Norrland ( Lig Maçı )
05/09/2020 17:00 MS Umeå FC Akademi 0-3 Ytterhogdal
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
05/09/2020 16:00 MS ljungSKile SK 2-1 Akropolis
İsveç Damallsvenskan İsveç - Damallsvenskan ( Lig Maçı )
05/09/2020 16:00 MS Uppsala 0-1 Vittsjö
05/09/2020 16:00 MS Göteborg 3-0 Eskilstuna United
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
05/09/2020 16:00 MS Torns 1-1 Tvååker
İsveç Division 2 - Norra Götaland İsveç - Division 2 - Norra Götaland ( Lig Maçı )
05/09/2020 16:00 MS IF Karlstad II 1-2 Grebbestad
İsveç Division 2 - Norra Svealand İsveç - Division 2 - Norra Svealand ( Lig Maçı )
05/09/2020 16:00 MS Kvarnsveden 0-1 Skiljebo
İsveç Division 2 - Norrland İsveç - Division 2 - Norrland ( Lig Maçı )
05/09/2020 16:00 MS Täfteå 2-5 IFK Östersund
05/09/2020 16:00 MS Notvikens IK 3-1 Morön
İsveç Division 2 - Södra Svealand İsveç - Division 2 - Södra Svealand ( Lig Maçı )
05/09/2020 16:00 MS Atvidabergs FF 6-2 IFK Eskilstuna
İsveç Division 2 - Norra Svealand İsveç - Division 2 - Norra Svealand ( Lig Maçı )
05/09/2020 15:30 MS Stocksund 2-1 Fanna BK
İsveç Damallsvenskan İsveç - Damallsvenskan ( Lig Maçı )
05/09/2020 15:00 MS Linköping 3-0 Umeå
İsveç Division 2 - Norra Götaland İsveç - Division 2 - Norra Götaland ( Lig Maçı )
05/09/2020 15:00 MS Åmål 2-4 Nordvärmland
05/09/2020 15:00 MS IFK Tidaholm 1-2 Oddevold
05/09/2020 15:00 MS Sävedalen 5-2 Vänersborgs FK
İsveç Division 2 - Norra Svealand İsveç - Division 2 - Norra Svealand ( Lig Maçı )
05/09/2020 15:00 MS Karlberg 1-1 Gamla Upsala
05/09/2020 15:00 MS Kungsängen 0-3 Stockholm Internazionale
05/09/2020 15:00 MS Enköping 2-0 Hudiksvall
05/09/2020 15:00 MS Enskede 5-2 IFK Österåker
İsveç Division 2 - Norrland İsveç - Division 2 - Norrland ( Lig Maçı )
05/09/2020 15:00 MS Friska Viljor 1-2 Boden
05/09/2020 15:00 MS IFK Umeå 1-2 Gottne
05/09/2020 15:00 MS Stöde 4-2 Sandviks
İsveç Division 2 - Södra Svealand İsveç - Division 2 - Södra Svealand ( Lig Maçı )
05/09/2020 15:00 MS Kumla 4-0 Assyriska IF
05/09/2020 15:00 MS Newroz 1-3 Trosa-Vagnhärad SK
05/09/2020 15:00 MS Arameiska / Suriyenska 0-4 Rynninge
05/09/2020 15:00 MS Forward 1-3 Värmbols
İsveç Division 2 - Västra Götaland İsveç - Division 2 - Västra Götaland ( Lig Maçı )
05/09/2020 15:00 MS IFK Malmö 2-0 Onsala
05/09/2020 15:00 MS Olympic 0-2 Västra Frölunda
İsveç Division 2 - Östra Götaland İsveç - Division 2 - Östra Götaland ( Lig Maçı )
05/09/2020 15:00 MS Almeboda Linneryd 3-3 Dalstorps
05/09/2020 15:00 MS Bromölla 0-1 Asarum
05/09/2020 15:00 MS Nosaby 1-2 IFK Hässleholm
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
05/09/2020 14:00 MS Örebro Suriyenska 0-2 Haninge
İsveç Division 2 - Norra Götaland İsveç - Division 2 - Norra Götaland ( Lig Maçı )
05/09/2020 14:00 MS Ahlafors 1-1 Lidköping
05/09/2020 14:00 MS Vårgårda 0-0 Stenungsund
İsveç Division 2 - Västra Götaland İsveç - Division 2 - Västra Götaland ( Lig Maçı )
05/09/2020 14:00 MS Assyriska BK 2-0 Angelholms FF
05/09/2020 14:00 MS Rosengård 2-2 Halmia
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
04/09/2020 20:00 MS Gais 2-1 trelleborgs FF
İsveç Damallsvenskan İsveç - Damallsvenskan ( Lig Maçı )
04/09/2020 20:00 MS Växjö 0-0 KIF Örebro
İsveç Division 2 - Norra Götaland İsveç - Division 2 - Norra Götaland ( Lig Maçı )
04/09/2020 20:00 MS Vänersborgs IF 0-0 Gauthiod
İsveç Division 2 - Västra Götaland İsveç - Division 2 - Västra Götaland ( Lig Maçı )
04/09/2020 20:00 MS Eslov 2-1 Limhamn Bunkeflo 07
İsveç Division 2 - Östra Götaland İsveç - Division 2 - Östra Götaland ( Lig Maçı )
04/09/2020 20:00 MS Hässleholms IF 3-1 Räppe