Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 22:45 | - | Concordia Lausanne | - | Ajoie-Monterri | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 22:30 | 2Y (50) | Meyrin | 0-0 | Lausanne Sport II | |||
28/03/2024 22:30 | 2Y (51) | La Chaux-de-Fonds | 0-0 | Chênois | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 22:30 | - | SV Schaffhausen | - | Tägerwilen | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 22:15 | 2Y (66) | Grand-Saconnex | 1-0 | Terre Sainte | |||
28/03/2024 22:15 | 2Y (68) | La Sarraz-Eclépens | 1-0 | Echallens | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 22:15 | 2Y (65) | Rotkreuz | 0-0 | Köniz | |||
28/03/2024 22:15 | 2Y (69) | Münsingen | 0-1 | Solothurn | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 22:15 | 2Y (73) | Uzwil | 1-1 | Linth | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 22:15 | - | Schöftland | - | Binningen | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 22:15 | - | Unterstrass | - | Brunnen | |||
28/03/2024 22:15 | - | Goldau | - | Sursee | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 22:15 | - | Weesen | - | Bazenheid | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 22:00 | 2Y (84) | Vevey Sports | 3-0 | Pully Football | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 22:00 | 2Y (86) | Thun II | 2-1 | Muri | |||
28/03/2024 22:00 | 2Y (85) | Muttenz | 4-1 | Bassecourt | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 22:00 | 2Y (84) | Tuggen | 2-1 | Balzers | |||
28/03/2024 22:00 | 2Y (84) | YF Juventus | 4-0 | Gossau | |||
28/03/2024 22:00 | 2Y (88) | Höngg | 1-0 | Kosova | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 22:00 | - | Tavannes / Tramelan | - | Ueberstorf | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 22:00 | - | Perlen-Buchrain | - | Cham II | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 22:00 | - | Bülach | - | Adliswil | |||
28/03/2024 22:00 | - | Thalwil | - | Frauenfeld | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 21:30 | MS | Sion II | 1-2 | Naters | |||
İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 20:00 | MS | Breitenrain | 1-1 | Paradiso | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/03/2024 22:30 | - | Olympique de Genève | - | Signal | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/03/2024 22:15 | MS | Langenthal | 1-2 | Dietikon | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/03/2024 22:15 | - | Martigny Sports | - | La Tour / Le Pâquier | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/03/2024 22:15 | - | Bubendorf | - | Old Boys | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/03/2024 22:15 | - | Dübendorf | - | Chur 97 | |||
İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı ) | |||||||
27/03/2024 22:00 | MS | Biel-Bienne | 4-0 | Bavois | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/03/2024 22:00 | MS | Portalban / Gletterens | 1-1 | Coffrane | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/03/2024 22:00 | MS | Freienbach | 1-1 | Grasshopper II | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/03/2024 22:00 | - | Lancy | - | UGS | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/03/2024 22:00 | - | Wil II | - | Lachen / Altendorf | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 18:00 | MS | Taverne | 0-2 | Mendrisio | |||
24/03/2024 18:00 | MS | Grasshopper II | 1-1 | Wettswil-Bonstetten | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 18:00 | MS | Rapperswil-Jona II | 2-1 | Weesen | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 17:30 | MS | Ueberstorf | 1-2 | Schöftland | |||
24/03/2024 17:30 | MS | Ajoie-Monterri | 0-5 | Bosporus | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 17:00 | MS | Solothurn | 3-3 | Muttenz | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 16:30 | MS | Naters | 2-1 | Meyrin | |||
24/03/2024 16:30 | MS | Coffrane | 3-0 | La Sarraz-Eclépens | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 16:30 | MS | Muri | 1-3 | Black Stars | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 16:30 | MS | Kreuzlingen | 1-1 | YF Juventus | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 16:30 | MS | Gambarogno - Contone | 2-1 | Goldau | |||
24/03/2024 16:30 | MS | Cham II | 0-0 | Emmen | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 16:00 | MS | Terre Sainte | 3-3 | Portalban / Gletterens | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 16:00 | MS | Gossau | 1-1 | Tuggen | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 15:30 | MS | Widnau | 3-1 | Bülach | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 03:00 | İptal Edildi | Red Star Zürich | - | Zofingen | |||
İsviçre - AXA Women’s Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 22:30 | - | Servette Chênois W | - | Basel W | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 22:00 | MS | Lausanne Sport II | 1-0 | Yverdon Sport II | |||
İsviçre - AXA Women’s Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 21:00 | MS | Rapperswil Jona | 0-3 | St. Gallen W | |||
23/03/2024 21:00 | MS | Grasshopper W | 6-2 | Young Boys W | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 21:00 | MS | La Tour / Le Pâquier | 3-4 | Lancy | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 21:00 | MS | Prishtina Bern | 2-0 | Pratteln | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 20:00 | MS | Emmenbrücke | 0-3 | Münsingen | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 20:00 | MS | Kosova | 1-0 | Freienbach | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 20:00 | MS | Perly-Certoux | 1-3 | Stade Payerne | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 20:00 | MS | Brunnen | 0-1 | Perlen-Buchrain | |||
23/03/2024 20:00 | MS | Ascona | 0-0 | Locarno | |||
İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 19:30 | MS | SC Kriens | 6-2 | Delémont | |||
İsviçre - AXA Women’s Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 19:30 | MS | Thun | 0-3 | Aarau | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 19:30 | MS | Plan-les-Ouates | 0-0 | Olympique de Genève | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 19:30 | MS | Sursee | 2-0 | Unterstrass | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 19:30 | MS | Bazenheid | 3-1 | Wil II | |||
İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 19:00 | MS | Bulle | 1-0 | Biel-Bienne | |||
23/03/2024 19:00 | MS | Étoile Carouge | 3-2 | Servette II | |||
23/03/2024 19:00 | MS | St. Gallen II | 4-0 | Breitenrain | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 19:00 | MS | Monthey | 0-2 | Vevey Sports | |||
23/03/2024 19:00 | MS | Chênois | 2-3 | Grand-Saconnex | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 19:00 | MS | Concordia Basel | 4-2 | Thun II | |||
23/03/2024 19:00 | MS | Langenthal | 0-0 | Courtételle | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 19:00 | MS | Winterthur II | 4-1 | Uzwil | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 19:00 | MS | Dardania Lausanne | 0-0 | Romontois | |||
23/03/2024 19:00 | MS | Signal | 1-1 | Martigny Sports | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 19:00 | - | Erguël | - | Tavannes / Tramelan | |||
İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 18:00 | MS | Bavois | 3-1 | Lugano II | |||
23/03/2024 18:00 | MS | Rapperswil | 2-3 | Luzern II | |||
23/03/2024 18:00 | MS | Young Boys II | 2-0 | Zürich II | |||
23/03/2024 18:00 | MS | Cham | 4-0 | Brühl | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 18:00 | MS | Echallens | 1-3 | Sion II | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 18:00 | MS | Köniz | 0-0 | FC Wohlen | |||
23/03/2024 18:00 | MS | Dietikon | 2-4 | Schötz | |||
23/03/2024 18:00 | MS | Bassecourt | 1-2 | Rotkreuz | |||
İsviçre - AXA Women’s Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 18:00 | MS | Zürich W | 1-0 | Luzern W | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 18:00 | MS | Old Boys | 3-2 | Besa Biel/Bienne | |||
23/03/2024 18:00 | MS | Binningen | 5-0 | Concordia Lausanne | |||
23/03/2024 18:00 | MS | Muri-Gümligen | 0-3 | Liestal | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 18:00 | MS | Zug | 0-1 | Collina d'Oro | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 18:00 | MS | Adliswil | 1-2 | Thalwil | |||
23/03/2024 18:00 | MS | Lachen / Altendorf | 2-0 | Dardania St. Gallen | |||
23/03/2024 18:00 | MS | Chur 97 | 4-0 | Tägerwilen | |||
23/03/2024 18:00 | MS | SV Schaffhausen | 3-1 | Uster | |||
23/03/2024 18:00 | MS | Frauenfeld | 4-3 | Dübendorf | |||
İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 17:00 | MS | Paradiso | 1-1 | Basel II | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 17:00 | MS | Linth | 2-0 | Höngg | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 16:00 | MS | Pully Football | 1-0 | La Chaux-de-Fonds | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
22/03/2024 22:30 | MS | UGS | 4-2 | Echichens | |||
22/03/2024 22:30 | MS | Veyrier Sports | 3-2 | Collex-Bossy | |||
22/03/2024 22:15 | MS | Châtel-St-Denis | 0-2 | Farvagny / Ogoz | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
22/03/2024 22:15 | MS | Kickers Luzern | 1-2 | Buochs | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/03/2024 22:30 | MS | Meyrin | 2-0 | Echallens | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/03/2024 22:30 | MS | Schöftland | 4-2 | Erguël | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/03/2024 22:15 | MS | Pully Football | 0-1 | Monthey | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/03/2024 22:15 | MS | Rotkreuz | 2-2 | Solothurn | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/03/2024 22:00 | MS | La Sarraz-Eclépens | 1-0 | Terre Sainte | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/03/2024 22:00 | MS | Bassecourt | 3-0 | Emmenbrücke | |||
20/03/2024 22:00 | MS | Schötz | 4-1 | Köniz | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/03/2024 22:00 | MS | Freienbach | 1-2 | Linth | |||
20/03/2024 22:00 | MS | Wettswil-Bonstetten | 0-1 | Mendrisio | |||
20/03/2024 22:00 | MS | Tuggen | 1-1 | Kreuzlingen | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/03/2024 22:00 | - | Dornach | - | Bubendorf | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/03/2024 21:30 | MS | Vevey Sports | 1-1 | Lausanne Sport II | |||
20/03/2024 21:30 | MS | Yverdon Sport II | 2-1 | Naters | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:00 | MS | YF Juventus | 2-0 | Taverne | |||
İsviçre - Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 18:30 | MS | Lausanne | 2-0 | BSC Young Boys | |||
17/03/2024 18:30 | MS | FC Luzern | 2-2 | Servette FC | |||
İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 18:00 | MS | Servette II | 1-1 | Cham | |||
17/03/2024 17:00 | MS | Biel-Bienne | 1-1 | Paradiso | |||
17/03/2024 17:00 | MS | Lugano II | 2-1 | Bulle | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 17:00 | MS | Stade Payerne | 7-0 | Châtel-St-Denis | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 17:00 | MS | Dübendorf | 3-1 | Adliswil | |||
İsviçre - Erste Liga Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
17/03/2024 17:00 | MS | Langenthal | 3-1 | Linth | |||
İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 16:30 | MS | Delémont | 3-2 | Étoile Carouge | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 16:30 | MS | Münsingen | 3-1 | Muri | |||
İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 16:15 | MS | FC Vaduz | 1-3 | Stade Nyonnais | |||
17/03/2024 16:15 | MS | FC WIL 1900 | 0-0 | Neuchatel Xamax FC | |||
İsviçre - Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 16:15 | MS | FC Zurich | 2-2 | Stade Lausanne-Ouchy | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 16:00 | MS | Eschen / Mauren | 4-0 | Gossau | |||
İsviçre - Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 22:30 | MS | FC Lugano | 2-0 | Yverdon Sport | |||
İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 21:45 | MS | Zürich II | 1-2 | SC Kriens | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 21:00 | MS | Sion II | 7-0 | Coffrane | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 21:00 | - | Prishtina Bern | - | Old Boys | |||
16/03/2024 20:30 | - | Bosporus | - | Binningen | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 20:30 | - | Locarno | - | Cham II | |||
İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 20:00 | MS | FC Aarau | 2-0 | Baden | |||
İsviçre - Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 20:00 | MS | FC Basel 1893 | 1-1 | FC Winterthur | |||
16/03/2024 20:00 | MS | Grasshoppers | 1-1 | FC ST. Gallen | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 20:00 | MS | Amical Saint-Prex | 6-3 | Dardania Lausanne | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 20:00 | MS | Emmen | 0-6 | Brunnen | |||
16/03/2024 20:00 | MS | Kickers Luzern | 0-4 | Red Star Zürich | |||
İsviçre - AXA Women’s Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 19:30 | MS | Thun | 0-3 | Basel W | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 19:30 | MS | Martigny Sports | 4-0 | Plan-les-Ouates | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 19:30 | MS | Collina d'Oro | 3-2 | Ascona | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 19:15 | MS | Olympique de Genève | 1-0 | Perly-Certoux | |||
İsviçre - AXA Women’s Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 19:00 | MS | Zürich W | 0-2 | Young Boys W | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 19:00 | MS | Romontois | 1-3 | UGS | |||
16/03/2024 19:00 | MS | Lancy | 1-0 | Signal | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 19:00 | MS | Pratteln | 0-1 | Tavannes / Tramelan | |||
16/03/2024 19:00 | MS | Besa Biel/Bienne | 6-3 | Dornach | |||
16/03/2024 19:00 | MS | Concordia Lausanne | 3-0 | Ueberstorf | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 19:00 | İptal Edildi | Zofingen | - | Zug | |||
16/03/2024 19:00 | Ertelendi | Perlen-Buchrain | - | Sursee | |||
16/03/2024 19:00 | MS | Buochs | 1-1 | Goldau | |||
16/03/2024 19:00 | MS | Unterstrass | 0-0 | Gambarogno - Contone | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 19:00 | MS | Dardania St. Gallen | 1-1 | Bazenheid | |||
16/03/2024 19:00 | MS | Wil II | 3-1 | Rapperswil-Jona II | |||
İsviçre - Erste Liga Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
16/03/2024 19:00 | MS | Naters | 2-3 | Solothurn | |||
16/03/2024 19:00 | MS | Muttenz | 1-2 | Vevey Sports | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 18:30 | MS | La Chaux-de-Fonds | 1-1 | Grand-Saconnex | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 18:30 | MS | Uster | 2-1 | Weesen | |||
İsviçre - AXA Women’s Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 18:15 | MS | Aarau | 0-2 | Luzern W | |||
İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 18:00 | MS | Luzern II | 4-1 | Young Boys II | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Brühl | 0-2 | Bavois | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 18:00 | MS | Courtételle | 3-1 | Thun II | |||
16/03/2024 18:00 | MS | FC Wohlen | 2-0 | Bassecourt | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 18:00 | MS | Höngg | 1-2 | Winterthur II | |||
İsviçre - AXA Women’s Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 18:00 | MS | Servette Chênois W | 4-2 | St. Gallen W | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Rapperswil Jona | 1-3 | Grasshopper W | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 18:00 | MS | Echichens | 1-1 | La Tour / Le Pâquier | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Farvagny / Ogoz | 4-1 | Veyrier Sports | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 18:00 | MS | Bubendorf | 2-2 | Muri-Gümligen | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Liestal | 1-1 | Ajoie-Monterri | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 18:00 | MS | SV Schaffhausen | 2-1 | Chur 97 | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Tägerwilen | 3-4 | Frauenfeld | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Thalwil | 5-0 | Widnau | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Bülach | 3-1 | Lachen / Altendorf | |||
İsviçre - Erste Liga Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
16/03/2024 18:00 | MS | Schötz | 0-1 | Mendrisio | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Tuggen | 4-1 | Black Stars | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Wettswil-Bonstetten | 2-0 | Concordia Basel | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Taverne | 2-1 | Chênois | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Terre Sainte | 3-5 | Monthey | |||
16/03/2024 18:00 | PEN | Kosova | 0-0 PS : 0-1 |
Echallens | |||
İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 17:30 | MS | Basel II | 2-2 | St. Gallen II | |||
16/03/2024 17:00 | MS | Breitenrain | 2-0 | Rapperswil | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 17:00 | MS | Uzwil | 2-2 | Balzers | |||
İsviçre - Erste Liga Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
16/03/2024 16:00 | MS | YF Juventus | 1-0 | Köniz | |||
İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı ) | |||||||
15/03/2024 22:15 | MS | FC Sion | 1-2 | FC Thun | |||
15/03/2024 21:30 | MS | FC Schaffhausen | 2-1 | Bellinzona | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/03/2024 22:00 | MS | Portalban / Gletterens | 0-0 | Chênois | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/03/2024 22:00 | MS | Grasshopper II | 2-0 | Kosova | |||
13/03/2024 22:00 | MS | Balzers | 1-1 | Eschen / Mauren | |||
İsviçre - Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 18:30 | MS | Stade Lausanne-Ouchy | 2-1 | FC Luzern | |||
10/03/2024 18:30 | MS | BSC Young Boys | 5-1 | FC Basel 1893 | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 18:00 | MS | Winterthur II | 5-0 | Freienbach | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 17:00 | - | Dübendorf | - | Widnau | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 16:30 | MS | Coffrane | 6-3 | Meyrin | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 16:30 | MS | Muri | 0-5 | Muttenz | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 16:30 | MS | La Tour / Le Pâquier | 3-1 | Romontois | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 16:30 | MS | Perlen-Buchrain | 1-2 | Gambarogno - Contone | |||
İsviçre - Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 16:15 | MS | Servette FC | 3-1 | Lausanne | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 16:00 | MS | Thun II | 3-3 | Black Stars | |||
10/03/2024 16:00 | MS | Concordia Basel | 2-2 | Münsingen | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 16:00 | MS | Gossau | 2-0 | Uzwil | |||
İsviçre - Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 22:30 | MS | FC ST. Gallen | 2-3 | FC Lugano | |||
İsviçre - AXA Women’s Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 21:30 | MS | St. Gallen W | 0-2 | Grasshopper W | |||
İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 20:00 | MS | Baden | 1-1 | FC Vaduz | |||
09/03/2024 20:00 | MS | FC Thun | 2-1 | FC WIL 1900 | |||
09/03/2024 20:00 | MS | Bellinzona | 0-2 | Stade Nyonnais | |||
İsviçre - Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 20:00 | MS | FC Winterthur | 2-0 | Grasshoppers | |||
09/03/2024 20:00 | MS | Yverdon Sport | 3-2 | FC Zurich | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 20:00 | MS | Emmenbrücke | 3-3 | Rotkreuz | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 20:00 | MS | Kosova | 0-3 | Wettswil-Bonstetten | |||
İsviçre - AXA Women’s Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 20:00 | MS | Basel W | 2-3 | Zürich W | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 20:00 | MS | Perly-Certoux | 0-2 | Martigny Sports | |||
İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 19:30 | MS | SC Kriens | 1-3 | Étoile Carouge | |||
İsviçre - AXA Women’s Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 19:30 | MS | Young Boys W | 2-2 | Servette Chênois W | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 19:30 | MS | Veyrier Sports | 0-1 | Stade Payerne | |||
09/03/2024 19:30 | MS | Plan-les-Ouates | 0-1 | Lancy | |||
İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 19:00 | MS | St. Gallen II | 1-2 | Biel-Bienne | |||
09/03/2024 19:00 | MS | Bulle | 1-3 | Brühl | |||
09/03/2024 19:00 | MS | Zürich II | 4-0 | Luzern II | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 19:00 | MS | Grand-Saconnex | 3-0 | Portalban / Gletterens | |||
09/03/2024 19:00 | MS | Chênois | 1-1 | La Sarraz-Eclépens | |||
09/03/2024 19:00 | MS | Monthey | 2-2 | La Chaux-de-Fonds | |||
09/03/2024 19:00 | MS | Naters | 0-0 | Vevey Sports | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 19:00 | MS | Collex-Bossy | 1-2 | Farvagny / Ogoz | |||
09/03/2024 19:00 | MS | UGS | 2-1 | Amical Saint-Prex | |||
09/03/2024 19:00 | MS | Châtel-St-Denis | 0-1 | Olympique de Genève | |||
09/03/2024 19:00 | MS | Signal | 3-2 | Echichens | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 19:00 | MS | Concordia Lausanne | 2-2 | Tavannes / Tramelan | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 18:30 | MS | Taverne | 2-2 | Tuggen | |||
İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 18:00 | MS | Cham | 1-2 | Delémont | |||
09/03/2024 18:00 | MS | Rapperswil | 3-0 | Basel II | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 18:00 | MS | Pully Football | 2-2 | Lausanne Sport II | |||
09/03/2024 18:00 | MS | Echallens | 2-2 | Yverdon Sport II | |||
09/03/2024 18:00 | MS | Terre Sainte | 2-3 | Sion II | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 18:00 | MS | Solothurn | 1-1 | FC Wohlen | |||
09/03/2024 18:00 | MS | Dietikon | 3-2 | Courtételle | |||
09/03/2024 18:00 | MS | Köniz | 1-1 | Langenthal | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 18:00 | MS | Kreuzlingen | 2-0 | Eschen / Mauren | |||
09/03/2024 18:00 | MS | Balzers | 2-1 | Höngg | |||
İsviçre - AXA Women’s Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 18:00 | MS | Aarau | 3-2 | Rapperswil Jona | |||
09/03/2024 18:00 | MS | Luzern W | 0-2 | Thun | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 18:00 | MS | Tägerwilen | 0-2 | Adliswil | |||
İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 17:00 | MS | Bavois | 3-0 | Servette II | |||
09/03/2024 17:00 | MS | Breitenrain | 1-1 | Young Boys II | |||
09/03/2024 17:00 | MS | Paradiso | 1-0 | Lugano II | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 17:00 | MS | Bassecourt | 1-1 | Schötz | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 17:00 | MS | Mendrisio | 1-0 | YF Juventus | |||
09/03/2024 17:00 | MS | Linth | 3-1 | Grasshopper II | |||
İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı ) | |||||||
08/03/2024 22:15 | MS | Neuchatel Xamax FC | 0-0 | FC Sion | |||
08/03/2024 21:30 | MS | FC Schaffhausen | 1-1 | FC Aarau | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
06/03/2024 22:15 | MS | Köniz | 1-1 | Bassecourt | |||
06/03/2024 22:15 | MS | Muttenz | 4-0 | Emmenbrücke | |||
İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı ) | |||||||
06/03/2024 20:00 | MS | Young Boys II | 0-4 | SC Kriens | |||
İsviçre - Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 18:30 | MS | FC Winterthur | 2-1 | Yverdon Sport | |||
03/03/2024 18:30 | MS | FC Zurich | 1-0 | BSC Young Boys | |||
İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 18:00 | MS | Servette II | 4-1 | Bulle | |||
03/03/2024 17:00 | MS | Brühl | 2-1 | Paradiso | |||
03/03/2024 17:00 | MS | Biel-Bienne | 0-1 | Rapperswil | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 17:00 | MS | La Sarraz-Eclépens | 0-4 | Grand-Saconnex | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 17:00 | MS | Langenthal | 1-0 | Bassecourt | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 17:00 | MS | Stade Payerne | 1-2 | Collex-Bossy | |||
İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 16:30 | MS | Delémont | 2-0 | Bavois | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 16:30 | MS | Münsingen | 0-0 | Thun II | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 16:30 | MS | Echichens | 3-2 | Plan-les-Ouates | |||
03/03/2024 16:30 | MS | Romontois | 1-5 | Signal | |||
İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 16:15 | MS | FC Vaduz | 3-2 | FC Schaffhausen | |||
03/03/2024 16:15 | MS | FC Sion | 3-0 | Bellinzona | |||
İsviçre - Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 16:15 | MS | FC Luzern | 0-1 | FC Lugano | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 16:00 | MS | Concordia Basel | 2-2 | Muttenz | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 16:00 | MS | Grasshopper II | 0-0 | Winterthur II | |||
İsviçre - AXA Women’s Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 16:00 | MS | St. Gallen W | 2-1 | Zürich W | |||
İsviçre - Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 22:30 | MS | FC Basel 1893 | 1-2 | Lausanne | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 21:15 | MS | Sion II | 1-1 | Chênois | |||
İsviçre - AXA Women’s Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 21:00 | MS | Luzern W | 6-4 | Rapperswil Jona | |||
İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 20:00 | MS | FC Thun | 3-1 | Baden | |||
İsviçre - Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 20:00 | MS | Servette FC | 2-0 | FC ST. Gallen | |||
02/03/2024 20:00 | MS | Stade Lausanne-Ouchy | 1-1 | Grasshoppers | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 20:00 | MS | Kosova | 2-2 | Linth | |||
İsviçre - AXA Women’s Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 20:00 | MS | Young Boys W | 6-0 | Thun | |||
02/03/2024 20:00 | MS | Basel W | 5-0 | Aarau | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 19:30 | MS | Vevey Sports | 3-2 | Echallens | |||
02/03/2024 19:00 | MS | Monthey | 3-0 | Lausanne Sport II | |||
02/03/2024 19:00 | MS | Meyrin | 1-1 | Terre Sainte | |||
02/03/2024 19:00 | MS | Yverdon Sport II | 4-0 | Coffrane | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 19:00 | MS | Rotkreuz | 3-0 | Muri | |||
İsviçre - AXA Women’s Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 19:00 | MS | Grasshopper W | 1-2 | Servette Chênois W | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 19:00 | MS | Dardania Lausanne | 0-3 | UGS | |||
02/03/2024 19:00 | MS | Lancy | 3-0 | Perly-Certoux | |||
02/03/2024 19:00 | MS | Amical Saint-Prex | 3-1 | La Tour / Le Pâquier | |||
02/03/2024 19:00 | MS | Olympique de Genève | 2-1 | Veyrier Sports | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 18:30 | MS | La Chaux-de-Fonds | 1-2 | Portalban / Gletterens | |||
İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 18:00 | MS | Étoile Carouge | 3-3 | Cham | |||
02/03/2024 18:00 | MS | Basel II | 2-0 | Young Boys II | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 18:00 | MS | Pully Football | 1-5 | Naters | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 18:00 | MS | FC Wohlen | 1-0 | Emmenbrücke | |||
02/03/2024 18:00 | MS | Dietikon | 0-0 | Köniz | |||
02/03/2024 18:00 | MS | Schötz | 1-1 | Solothurn | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 18:00 | MS | Freienbach | 1-0 | Balzers | |||
02/03/2024 18:00 | MS | Wettswil-Bonstetten | 2-2 | YF Juventus | |||
02/03/2024 18:00 | MS | Tuggen | 3-0 | Mendrisio | |||
02/03/2024 18:00 | MS | Höngg | 2-0 | Gossau | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 18:00 | MS | Martigny Sports | 4-0 | Châtel-St-Denis | |||
İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 17:00 | MS | Breitenrain | 2-2 | Zürich II | |||
02/03/2024 17:00 | MS | SC Kriens | 1-1 | Luzern II | |||
02/03/2024 17:00 | MS | Lugano II | 1-3 | St. Gallen II | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 17:00 | MS | Courtételle | 1-3 | Black Stars | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 17:00 | MS | Eschen / Mauren | 1-0 | Taverne | |||
02/03/2024 17:00 | MS | Uzwil | 3-1 | Kreuzlingen | |||
İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı ) | |||||||
01/03/2024 22:15 | MS | FC Aarau | 2-0 | Neuchatel Xamax FC | |||
01/03/2024 21:30 | MS | Stade Nyonnais | 1-1 | FC WIL 1900 | |||
İsviçre - Schweizer Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
29/02/2024 22:30 | MS | FC Sion | 2-1 | BSC Young Boys | |||
28/02/2024 22:30 | USB | FC Basel 1893 | 2-2 | FC Lugano | |||
28/02/2024 22:30 | MS | FC Zurich | 0-2 | FC Winterthur | |||
28/02/2024 22:15 | MS | Delémont | 0-2 | Servette FC | |||
İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı ) | |||||||
28/02/2024 22:00 | MS | Zürich II | 3-2 | Brühl | |||
İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı ) | |||||||
28/02/2024 20:30 | MS | Bellinzona | 0-1 | FC Vaduz | |||
İsviçre - Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 18:30 | MS | Lausanne | 1-1 | FC Winterthur | |||
25/02/2024 18:30 | MS | BSC Young Boys | 0-1 | Servette FC | |||
İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 17:00 | MS | Bulle | 2-2 | Delémont | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 17:00 | MS | Portalban / Gletterens | 0-3 | La Sarraz-Eclépens | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 17:00 | MS | Stade Payerne | 1-0 | Farvagny / Ogoz | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 16:30 | MS | Naters | 1-1 | Monthey | |||
25/02/2024 16:30 | MS | Coffrane | 1-0 | Vevey Sports | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 16:30 | MS | Muri | 1-1 | FC Wohlen | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 16:30 | - | Amical Saint-Prex | - | Signal | |||
İsviçre - Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 16:15 | MS | FC Lugano | 2-0 | FC Zurich | |||
İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 16:00 | MS | St. Gallen II | 1-2 | Brühl | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 16:00 | MS | Gossau | 1-1 | Freienbach | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 16:00 | MS | Echichens | 0-0 | Perly-Certoux | |||
İsviçre - Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 22:30 | MS | Grasshoppers | 0-1 | FC Luzern | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 22:00 | MS | Lausanne Sport II | 2-1 | La Chaux-de-Fonds | |||
İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 20:00 | MS | Baden | 2-3 | Stade Nyonnais | |||
İsviçre - Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 20:00 | MS | FC ST. Gallen | 1-0 | Stade Lausanne-Ouchy | |||
24/02/2024 20:00 | MS | Yverdon Sport | 0-2 | FC Basel 1893 | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 20:00 | MS | Emmenbrücke | 0-2 | Schötz | |||
İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 19:30 | MS | SC Kriens | 0-4 | Cham | |||
24/02/2024 19:00 | MS | Zürich II | 1-0 | Basel II | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 19:00 | MS | Chênois | 3-2 | Meyrin | |||
24/02/2024 19:00 | MS | Pully Football | 1-1 | Echallens | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 19:00 | MS | Concordia Basel | 2-1 | Rotkreuz | |||
24/02/2024 19:00 | MS | Thun II | 3-3 | Muttenz | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 19:00 | MS | Winterthur II | 2-1 | Kosova | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 19:00 | MS | UGS | 1-1 | La Tour / Le Pâquier | |||
İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 18:00 | MS | Rapperswil | 3-0 | Lugano II | |||
24/02/2024 18:00 | MS | Young Boys II | 1-3 | Biel-Bienne | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 18:00 | MS | Terre Sainte | 0-1 | Yverdon Sport II | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 18:00 | MS | Solothurn | 2-3 | Langenthal | |||
24/02/2024 18:00 | MS | Köniz | 2-1 | Courtételle | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 18:00 | MS | Kreuzlingen | 1-3 | Höngg | |||
24/02/2024 18:00 | MS | YF Juventus | 0-1 | Tuggen | |||
24/02/2024 18:00 | MS | Balzers | 2-1 | Grasshopper II | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 18:00 | - | Martigny Sports | - | Veyrier Sports | |||
İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 17:00 | MS | Bavois | 0-3 | Étoile Carouge | |||
24/02/2024 17:00 | MS | Breitenrain | 0-2 | Luzern II | |||
24/02/2024 17:00 | MS | Paradiso | 1-1 | Servette II | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 17:00 | MS | Grand-Saconnex | 0-0 | Sion II | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 17:00 | MS | Black Stars | 3-1 | Münsingen | |||
24/02/2024 17:00 | MS | Bassecourt | 1-3 | Dietikon | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 17:00 | MS | Taverne | 1-1 | Uzwil | |||
24/02/2024 17:00 | MS | Mendrisio | 3-2 | Eschen / Mauren | |||
24/02/2024 17:00 | MS | Linth | 1-2 | Wettswil-Bonstetten | |||
İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı ) | |||||||
23/02/2024 22:15 | MS | FC WIL 1900 | 1-1 | FC Aarau | |||
23/02/2024 21:30 | MS | Neuchatel Xamax FC | 4-0 | FC Thun | |||
23/02/2024 21:30 | MS | FC Schaffhausen | 0-4 | FC Sion | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/02/2024 22:30 | MS | Sion II | 2-1 | Meyrin | |||
21/02/2024 22:15 | MS | Yverdon Sport II | 2-0 | Grand-Saconnex | |||
İsviçre - Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 18:30 | MS | FC Luzern | 0-1 | FC Zurich | |||
18/02/2024 18:30 | MS | Servette FC | 2-1 | FC Lugano | |||
İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 18:00 | MS | Servette II | 1-5 | St. Gallen II | |||
18/02/2024 17:00 | MS | Biel-Bienne | 3-1 | Zürich II | |||
18/02/2024 16:30 | MS | Delémont | 1-1 | Paradiso | |||
18/02/2024 16:30 | MS | Étoile Carouge | 1-0 | Bulle | |||
İsviçre - Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 16:15 | MS | BSC Young Boys | 1-0 | Stade Lausanne-Ouchy | |||
17/02/2024 22:30 | MS | Grasshoppers | 2-1 | FC Basel 1893 | |||
İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 20:00 | MS | Baden | 0-1 | FC Schaffhausen | |||
17/02/2024 20:00 | MS | Bellinzona | 0-0 | FC WIL 1900 | |||
İsviçre - Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 20:00 | MS | Lausanne | 3-1 | Yverdon Sport | |||
17/02/2024 20:00 | MS | FC ST. Gallen | 2-2 | FC Winterthur | |||
İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 18:00 | MS | Brühl | 2-4 | Rapperswil | |||
17/02/2024 18:00 | MS | Cham | 2-2 | Bavois | |||
17/02/2024 17:30 | MS | Basel II | 5-1 | Luzern II | |||
17/02/2024 17:00 | MS | Breitenrain | 2-2 | SC Kriens | |||
17/02/2024 17:00 | MS | Lugano II | 2-3 | Young Boys II | |||
İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı ) | |||||||
16/02/2024 22:15 | MS | FC Thun | 1-0 | FC Aarau | |||
16/02/2024 22:15 | MS | FC Vaduz | 1-2 | FC Sion | |||
16/02/2024 21:30 | MS | Stade Nyonnais | 0-2 | Neuchatel Xamax FC | |||
İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı ) | |||||||
14/02/2024 20:00 | MS | Basel II | 2-0 | Étoile Carouge | |||
İsviçre - Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 18:30 | MS | FC Basel 1893 | 1-0 | FC ST. Gallen | |||
11/02/2024 18:30 | MS | Yverdon Sport | 2-1 | Servette FC | |||
11/02/2024 16:15 | MS | FC Winterthur | 2-1 | FC Luzern | |||
10/02/2024 22:30 | MS | FC Lugano | 3-3 | BSC Young Boys | |||
İsviçre - AXA Women’s Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 22:30 | - | Zürich W | - | Grasshopper W | |||
İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 20:00 | MS | FC WIL 1900 | 1-0 | FC Vaduz | |||
10/02/2024 20:00 | MS | FC Aarau | 5-2 | Stade Nyonnais | |||
İsviçre - Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 20:00 | MS | Stade Lausanne-Ouchy | 1-1 | Lausanne | |||
10/02/2024 20:00 | MS | FC Zurich | 1-0 | Grasshoppers | |||
İsviçre - AXA Women’s Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 19:30 | MS | Thun | 0-1 | St. Gallen W | |||
10/02/2024 18:00 | MS | Luzern W | 1-8 | Basel W | |||
10/02/2024 18:00 | MS | Aarau | 0-5 | Young Boys W | |||
10/02/2024 18:00 | - | Rapperswil Jona | - | Servette Chênois W | |||
İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı ) | |||||||
09/02/2024 22:15 | MS | FC Sion | 4-1 | Baden | |||
09/02/2024 22:15 | MS | FC Schaffhausen | 1-1 | FC Thun | |||
09/02/2024 21:30 | MS | Neuchatel Xamax FC | 0-1 | Bellinzona | |||
06/02/2024 21:00 | MS | Stade Nyonnais | 0-3 | FC Schaffhausen | |||
İsviçre - Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 18:30 | MS | FC Luzern | 1-0 | FC ST. Gallen | |||
04/02/2024 18:30 | MS | Servette FC | 3-1 | Stade Lausanne-Ouchy | |||
İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 16:15 | MS | Baden | 2-1 | Bellinzona | |||
04/02/2024 16:15 | MS | FC Vaduz | 5-3 | Neuchatel Xamax FC | |||
İsviçre - Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 16:15 | MS | Yverdon Sport | 3-0 | FC Zurich | |||
03/02/2024 22:30 | MS | FC Basel 1893 | 0-1 | FC Lugano | |||
03/02/2024 20:00 | MS | Grasshoppers | 0-1 | FC Winterthur | |||
03/02/2024 20:00 | MS | Lausanne | 0-1 | BSC Young Boys | |||
İsviçre - AXA Women’s Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 17:00 | MS | St. Gallen W | 1-1 | Basel W | |||
İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı ) | |||||||
02/02/2024 22:15 | MS | FC Sion | 2-0 | FC Aarau | |||
02/02/2024 22:15 | MS | FC Thun | 4-1 | Stade Nyonnais | |||
02/02/2024 21:30 | MS | FC Schaffhausen | 3-2 | FC WIL 1900 | |||
İsviçre - Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
01/02/2024 22:30 | MS | Stade Lausanne-Ouchy | 0-3 | FC Luzern | |||
31/01/2024 22:30 | MS | FC Lugano | 0-0 | Grasshoppers | |||
31/01/2024 22:30 | MS | FC Zurich | 2-2 | Lausanne | |||
31/01/2024 22:30 | MS | FC ST. Gallen | 0-2 | Servette FC | |||
30/01/2024 22:30 | MS | FC Winterthur | 1-3 | FC Basel 1893 | |||
30/01/2024 22:30 | MS | BSC Young Boys | 5-1 | Yverdon Sport | |||
İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı ) | |||||||
30/01/2024 22:15 | MS | Baden | 1-2 | FC Aarau | |||
30/01/2024 21:30 | MS | FC WIL 1900 | 2-0 | FC Schaffhausen | |||
İsviçre - Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 18:30 | MS | Grasshoppers | 2-1 | FC Zurich | |||
28/01/2024 18:30 | MS | FC Luzern | 2-1 | Lausanne | |||
28/01/2024 16:15 | MS | FC ST. Gallen | 1-4 | FC Lugano | |||
27/01/2024 22:30 | MS | FC Basel 1893 | 1-0 | BSC Young Boys | |||
İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 20:00 | MS | Bellinzona | 0-0 | FC Thun | |||
İsviçre - Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 20:00 | MS | Servette FC | 1-0 | Yverdon Sport | |||
27/01/2024 20:00 | MS | Stade Lausanne-Ouchy | 1-3 | FC Winterthur | |||
İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı ) | |||||||
26/01/2024 22:15 | MS | Neuchatel Xamax FC | 1-1 | Baden | |||
26/01/2024 21:30 | MS | FC Aarau | 1-0 | FC Vaduz | |||
26/01/2024 21:30 | MS | FC WIL 1900 | 1-4 | FC Sion | |||
İsviçre - Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
23/01/2024 21:00 | MS | FC Winterthur | 3-3 | Servette FC | |||
23/01/2024 21:00 | MS | Yverdon Sport | 2-1 | FC Luzern | |||
21/01/2024 18:30 | MS | FC Lugano | 2-3 | Stade Lausanne-Ouchy | |||
21/01/2024 18:30 | MS | FC Zurich | 0-0 | FC Basel 1893 | |||
20/01/2024 22:30 | MS | Lausanne | 0-1 | FC ST. Gallen | |||
20/01/2024 20:00 | MS | BSC Young Boys | 1-0 | Grasshoppers |