İsviçre Futbol Ligleri, İsviçre Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı )
30/06/2021 21:00 MS Grasshopper II 2-3 Biel-Bienne
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı )
30/06/2021 21:00 - Dietikon - Linth
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 1 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı )
26/06/2021 19:00 - Monthey - Sierre
26/06/2021 19:00 - UGS - Collex-Bossy
26/06/2021 19:00 - Forward - Signal
26/06/2021 19:00 - Renens - Amical Saint-Prex
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 2 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı )
26/06/2021 19:00 - Neuchâtel Xamax II - Piamont
26/06/2021 19:00 - Portalban / Gletterens - Le Locle Sports
26/06/2021 19:00 - Romontois - Fribourg
26/06/2021 19:00 - La Tour / Le Pâquier - Echichens
26/06/2021 19:00 - Düdingen - Stade Payerne
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 3 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı )
26/06/2021 19:00 - Thun II - Dornach
26/06/2021 19:00 - Binningen - Lerchenfeld
26/06/2021 19:00 - Bubendorf - Konolfingen
26/06/2021 19:00 - Ajoie-Monterri - Allschwil
26/06/2021 19:00 - Liestal - Spiez
26/06/2021 19:00 - Köniz II - Moutier
26/06/2021 19:00 - Old Boys - Tavannes / Tramelan
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 4 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 4 ( Lig Maçı )
26/06/2021 19:00 - Team Ticino - Hergiswil
26/06/2021 19:00 - Brunnen - Novazzano
26/06/2021 19:00 - Taverne - Perlen-Buchrain
26/06/2021 19:00 - Gambarogno - Contone - Sarnen
26/06/2021 19:00 - Sursee - Mendrisio
26/06/2021 19:00 - Kickers Luzern - Willisau
26/06/2021 19:00 - Ibach - Emmenbrücke
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 5 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 5 ( Lig Maçı )
26/06/2021 19:00 - Grenchen - Freienbach
26/06/2021 19:00 - Adliswil - Klingnau
26/06/2021 19:00 - Rotkreuz - Pajde
26/06/2021 19:00 - Zofingen - Lachen / Altendorf
26/06/2021 19:00 - Schöftland - Blue Stars Zürich
26/06/2021 19:00 - Aegeri - Einsiedeln
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 6 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 6 ( Lig Maçı )
26/06/2021 19:00 - Wil II - Weesen
26/06/2021 19:00 - United Zürich - Kreuzlingen
26/06/2021 19:00 - Seuzach - Amriswil
26/06/2021 19:00 - Widnau - Bazenheid
26/06/2021 19:00 - Bassersdorf - Uzwil
26/06/2021 19:00 - Calcio Kreuzlingen - Chur 97
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 2 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı )
26/06/2021 18:00 - Colombier - Farvagny / Ogoz
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı )
26/06/2021 17:00 MS Meyrin 1-2 Naters
26/06/2021 17:00 MS Azzurri 90 1-6 Young Boys II
26/06/2021 17:00 MS La Chaux-de-Fonds 1-2 Vevey Sports
26/06/2021 17:00 MS Chênois 2-0 Olympique de Genève
26/06/2021 17:00 MS Terre Sainte 2-3 Bulle
26/06/2021 17:00 MS Lausanne Sport II 4-3 Echallens
26/06/2021 17:00 MS Martigny Sports 2-0 Lancy
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı )
26/06/2021 17:00 MS Zug 2-1 Solothurn
26/06/2021 17:00 MS Luzern II 6-0 Goldau
26/06/2021 17:00 MS Buochs 1-2 Baden
26/06/2021 17:00 MS Delémont 1-2 Grasshopper II
26/06/2021 17:00 MS Schötz 1-2 Bassecourt
26/06/2021 17:00 MS Muttenz 0-4 FC Wohlen
26/06/2021 17:00 MS Langenthal 0-2 Biel-Bienne
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı )
26/06/2021 17:00 MS Höngg 2-0 St. Gallen II
26/06/2021 17:00 MS Balzers 5-1 Tuggen
26/06/2021 17:00 MS Eschen / Mauren 0-2 Wettswil-Bonstetten
26/06/2021 17:00 MS Kosova 1-3 Paradiso
26/06/2021 17:00 MS Thalwil 2-3 Dietikon
26/06/2021 17:00 MS Winterthur II 1-0 Red Star Zürich
26/06/2021 17:00 MS Linth 3-1 Gossau
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 1 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı )
25/06/2021 21:30 - Saint-Maurice - Genolier-Begnins
24/06/2021 21:15 - Servette II - Italien
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı )
23/06/2021 21:30 MS Young Boys II 5-0 Chênois
23/06/2021 21:30 MS Martigny Sports 1-4 Lausanne Sport II
23/06/2021 21:15 MS Bulle 2-0 Naters
23/06/2021 21:00 MS Olympique de Genève 1-2 La Chaux-de-Fonds
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı )
23/06/2021 21:00 MS Solothurn 2-1 Schötz
23/06/2021 21:00 MS Bassecourt 1-1 Delémont
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı )
23/06/2021 21:00 MS Balzers 2-2 Eschen / Mauren
23/06/2021 21:00 MS Red Star Zürich 1-2 Kosova
23/06/2021 20:30 MS Paradiso 1-1 Gossau
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı )
20/06/2021 17:00 MS Olympique de Genève 0-2 Martigny Sports
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 2 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı )
20/06/2021 16:30 - Le Locle Sports - Düdingen
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 3 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı )
20/06/2021 16:30 - Moutier - Thun II
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 2 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı )
20/06/2021 16:00 - Stade Payerne - Neuchâtel Xamax II
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 5 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 5 ( Lig Maçı )
20/06/2021 16:00 - Freienbach - Rotkreuz
20/06/2021 16:00 - Klingnau - Muri
20/06/2021 15:00 - Pajde - Schöftland
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı )
19/06/2021 21:00 MS Biel-Bienne 4-1 Zug
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 2 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı )
19/06/2021 19:30 - Piamont - La Sarraz-Eclépens
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı )
19/06/2021 19:00 MS Goldau 7-3 Schötz
19/06/2021 19:00 MS Bassecourt 3-0 Buochs
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 1 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı )
19/06/2021 19:00 - Collex-Bossy - Monthey
19/06/2021 19:00 - Sierre - Renens
19/06/2021 19:00 - Amical Saint-Prex - Servette II
19/06/2021 19:00 - Veyrier Sports - UGS
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 2 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı )
19/06/2021 19:00 - Fribourg - La Tour / Le Pâquier
19/06/2021 19:00 - Farvagny / Ogoz - Portalban / Gletterens
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 3 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı )
19/06/2021 19:00 - Allschwil - Liestal
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 4 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 4 ( Lig Maçı )
19/06/2021 19:00 - Mendrisio - Ibach
19/06/2021 19:00 - Emmenbrücke - Taverne
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 5 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 5 ( Lig Maçı )
19/06/2021 19:00 - Lachen / Altendorf - Aegeri
19/06/2021 19:00 - Einsiedeln - Grenchen
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı )
19/06/2021 18:30 MS Vevey Sports 2-1 Lausanne Sport II
19/06/2021 18:30 MS Lancy 1-2 La Chaux-de-Fonds
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı )
19/06/2021 18:30 MS Paradiso 0-2 Linth
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 6 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 6 ( Lig Maçı )
19/06/2021 18:30 - Bazenheid - Calcio Kreuzlingen
19/06/2021 18:30 - Weesen - Widnau
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı )
19/06/2021 18:00 MS Echallens 1-0 Azzurri 90
19/06/2021 18:00 MS Bulle 1-3 Meyrin
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı )
19/06/2021 18:00 MS Grasshopper II 6-1 Langenthal
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı )
19/06/2021 18:00 MS Dietikon 1-3 Höngg
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 1 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı )
19/06/2021 18:00 - Signal - Saint-Maurice
19/06/2021 18:00 - Italien - Forward
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 2 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı )
19/06/2021 18:00 - Echichens - Colombier
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 3 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı )
19/06/2021 18:00 - Konolfingen - Old Boys
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 4 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 4 ( Lig Maçı )
19/06/2021 18:00 - Sarnen - Team Ticino
19/06/2021 18:00 - Hergiswil - Brunnen
19/06/2021 18:00 - Perlen-Buchrain - Gambarogno - Contone
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 6 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 6 ( Lig Maçı )
19/06/2021 18:00 - Uzwil - Wil II
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı )
19/06/2021 17:30 MS Young Boys II 6-1 Terre Sainte
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 6 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 6 ( Lig Maçı )
19/06/2021 17:30 - Amriswil - Bassersdorf
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı )
19/06/2021 17:00 MS Naters 1-2 Chênois
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı )
19/06/2021 17:00 MS Solothurn 1-1 Luzern II
19/06/2021 17:00 MS Baden 4-1 Muttenz
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı )
19/06/2021 17:00 MS Gossau 1-5 Eschen / Mauren
19/06/2021 17:00 MS Tuggen 1-2 Winterthur II
19/06/2021 17:00 MS Wettswil-Bonstetten 2-0 Balzers
19/06/2021 17:00 MS Red Star Zürich 2-1 Thalwil
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 3 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı )
19/06/2021 17:00 - Dornach - Bubendorf
19/06/2021 17:00 - Spiez - Köniz II
19/06/2021 17:00 - Tavannes / Tramelan - Binningen
19/06/2021 17:00 - Lerchenfeld - Ajoie-Monterri
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 4 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 4 ( Lig Maçı )
19/06/2021 17:00 - Novazzano - Kickers Luzern
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 5 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 5 ( Lig Maçı )
19/06/2021 17:00 - Blue Stars Zürich - Adliswil
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 6 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 6 ( Lig Maçı )
19/06/2021 17:00 - Chur 97 - Rüti
19/06/2021 17:00 - Kreuzlingen - Seuzach
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı )
19/06/2021 16:30 MS St. Gallen II 4-1 Kosova
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı )
19/06/2021 16:00 MS FC Wohlen 3-4 Delémont
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 4 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 4 ( Lig Maçı )
18/06/2021 21:15 - Willisau - Sursee
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 2 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı )
16/06/2021 21:30 - Le Locle Sports - Stade Payerne
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı )
16/06/2021 21:15 MS Bulle 5-0 Olympique de Genève
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı )
16/06/2021 21:00 MS St. Gallen II 2-0 Eschen / Mauren
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 1 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı )
16/06/2021 21:00 - Sierre - Signal
16/06/2021 21:00 - Saint-Maurice - Renens
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 2 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı )
16/06/2021 21:00 - Colombier - Düdingen
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı )
16/06/2021 20:30 MS Balzers 3-4 Paradiso
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 3 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı )
16/06/2021 20:15 - Spiez - Binningen
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı )
16/06/2021 19:45 MS Kosova 1-5 Tuggen
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 2 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı )
16/06/2021 01:00 Ertelendi Düdingen - Colombier
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 6 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 6 ( Lig Maçı )
13/06/2021 17:00 - Wil II - Amriswil
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı )
13/06/2021 16:30 MS Azzurri 90 2-3 Vevey Sports
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı )
13/06/2021 16:00 MS Delémont 1-2 Baden
13/06/2021 16:00 MS Langenthal 2-0 FC Wohlen
13/06/2021 16:00 MS Zug 2-1 Grasshopper II
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 2 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı )
13/06/2021 16:00 - La Sarraz-Eclépens - Stade Payerne
13/06/2021 16:00 - Portalban / Gletterens - Echichens
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 5 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 5 ( Lig Maçı )
13/06/2021 16:00 - Aegeri - Zofingen
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 6 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 6 ( Lig Maçı )
13/06/2021 16:00 - Bassersdorf - Kreuzlingen
13/06/2021 16:00 - Rüti - Bazenheid
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı )
13/06/2021 15:30 MS Naters 1-0 Olympique de Genève
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 6 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 6 ( Lig Maçı )
13/06/2021 15:00 - Widnau - Uzwil
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı )
12/06/2021 21:00 MS Biel-Bienne 2-2 Solothurn
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
12/06/2021 20:30 MS Bellinzona 2-1 Breitenrain
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 1 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı )
12/06/2021 20:30 - Servette II - Sierre
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı )
12/06/2021 20:00 MS Chênois 2-2 Bulle
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 3 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı )
12/06/2021 20:00 - Köniz II - Allschwil
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 4 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 4 ( Lig Maçı )
12/06/2021 20:00 - Gambarogno - Contone - Emmenbrücke
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı )
12/06/2021 19:00 MS Linth 3-2 St. Gallen II
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 1 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı )
12/06/2021 19:00 Ertelendi Amical Saint-Prex - Renens
12/06/2021 19:00 Ertelendi Collex-Bossy - UGS
12/06/2021 19:00 Ertelendi Signal - Forward
12/06/2021 19:00 Ertelendi Italien - Servette II
12/06/2021 19:00 Ertelendi Sierre - Monthey
12/06/2021 19:00 Ertelendi Genolier-Begnins - Saint-Maurice
12/06/2021 19:00 - Renens - Collex-Bossy
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 2 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı )
12/06/2021 19:00 Ertelendi Stade Payerne - Düdingen
12/06/2021 19:00 Ertelendi Farvagny / Ogoz - Colombier
12/06/2021 19:00 Ertelendi Fribourg - Romontois
12/06/2021 19:00 Ertelendi Piamont - Neuchâtel Xamax II
12/06/2021 19:00 Ertelendi Le Locle Sports - Portalban / Gletterens
12/06/2021 19:00 Ertelendi Echichens - La Tour / Le Pâquier
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 3 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı )
12/06/2021 19:00 Ertelendi Lerchenfeld - Binningen
12/06/2021 19:00 Ertelendi Konolfingen - Bubendorf
12/06/2021 19:00 Ertelendi Moutier - Köniz II
12/06/2021 19:00 Ertelendi Tavannes / Tramelan - Old Boys
12/06/2021 19:00 Ertelendi Dornach - Thun II
12/06/2021 19:00 Ertelendi Spiez - Liestal
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 4 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 4 ( Lig Maçı )
12/06/2021 19:00 Ertelendi Emmenbrücke - Ibach
12/06/2021 19:00 Ertelendi Willisau - Kickers Luzern
12/06/2021 19:00 Ertelendi Hergiswil - Team Ticino
12/06/2021 19:00 - Ibach - Willisau
12/06/2021 19:00 - Kickers Luzern - Hergiswil
12/06/2021 19:00 Ertelendi Mendrisio - Sursee
12/06/2021 19:00 Ertelendi Novazzano - Brunnen
12/06/2021 19:00 Ertelendi Sarnen - Gambarogno - Contone
12/06/2021 19:00 - Brunnen - Team Ticino
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 5 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 5 ( Lig Maçı )
12/06/2021 19:00 - Schöftland - Freienbach
12/06/2021 19:00 - Muri - Blue Stars Zürich
12/06/2021 19:00 Ertelendi Klingnau - Adliswil
12/06/2021 19:00 Ertelendi Pajde - Rotkreuz
12/06/2021 19:00 Ertelendi Einsiedeln - Aegeri
12/06/2021 19:00 - Adliswil - Pajde
12/06/2021 19:00 - Rotkreuz - Einsiedeln
12/06/2021 19:00 Ertelendi Blue Stars Zürich - Schöftland
12/06/2021 19:00 Ertelendi Freienbach - Grenchen
12/06/2021 19:00 Ertelendi Lachen / Altendorf - Zofingen
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 6 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 6 ( Lig Maçı )
12/06/2021 19:00 Ertelendi Kreuzlingen - United Zürich
12/06/2021 19:00 Ertelendi Bazenheid - Widnau
12/06/2021 19:00 Ertelendi Chur 97 - Calcio Kreuzlingen
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı )
12/06/2021 18:30 MS Thalwil 2-2 Tuggen
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 3 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı )
12/06/2021 18:30 - Bubendorf - Moutier
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 4 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 4 ( Lig Maçı )
12/06/2021 18:30 - Taverne - Mendrisio
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 6 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 6 ( Lig Maçı )
12/06/2021 18:30 Ertelendi Weesen - Wil II
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
12/06/2021 18:00 MS Yverdon Sport 3-3 Stade Nyonnais
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı )
12/06/2021 18:00 MS Terre Sainte 1-2 Echallens
12/06/2021 18:00 MS Meyrin 1-5 Young Boys II
12/06/2021 18:00 MS La Chaux-de-Fonds 4-1 Martigny Sports
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı )
12/06/2021 18:00 MS Buochs 3-1 Goldau
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 1 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı )
12/06/2021 18:00 İptal Edildi Veyrier Sports - Conthey
12/06/2021 18:00 - Monthey - Veyrier Sports
12/06/2021 18:00 - Italien - Signal
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 2 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı )
12/06/2021 18:00 - La Tour / Le Pâquier - Romontois
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 3 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı )
12/06/2021 18:00 - Liestal - Ajoie-Monterri
12/06/2021 18:00 Ertelendi Allschwil - Ajoie-Monterri
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 4 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 4 ( Lig Maçı )
12/06/2021 18:00 Ertelendi Perlen-Buchrain - Taverne
12/06/2021 18:00 - Perlen-Buchrain - Sarnen
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 5 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 5 ( Lig Maçı )
12/06/2021 18:00 - Grenchen - Lachen / Altendorf
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 6 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 6 ( Lig Maçı )
12/06/2021 18:00 - Seuzach - United Zürich
12/06/2021 18:00 Ertelendi Uzwil - Bassersdorf
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 2 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı )
12/06/2021 17:30 - Düdingen - Farvagny / Ogoz
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 4 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 4 ( Lig Maçı )
12/06/2021 17:30 - Sursee - Novazzano
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 6 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 6 ( Lig Maçı )
12/06/2021 17:30 - Calcio Kreuzlingen - Weesen
12/06/2021 17:30 Ertelendi Amriswil - Seuzach
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
12/06/2021 17:00 MS Rapperswil 1-2 Basel II
12/06/2021 17:00 MS Black Stars 6-1 Sion II
12/06/2021 17:00 MS Bavois 3-0 Étoile Carouge
12/06/2021 17:00 MS Cham 6-0 Brühl
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı )
12/06/2021 17:00 MS Lausanne Sport II 1-0 Lancy
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı )
12/06/2021 17:00 MS Schötz 2-1 Luzern II
12/06/2021 17:00 MS Muttenz 2-0 Bassecourt
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı )
12/06/2021 17:00 MS Gossau 0-2 Wettswil-Bonstetten
12/06/2021 17:00 MS Kosova 2-0 Dietikon
12/06/2021 17:00 MS Eschen / Mauren 0-0 Paradiso
12/06/2021 17:00 MS Höngg 0-2 Red Star Zürich
12/06/2021 17:00 MS Winterthur II 2-1 Balzers
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 1 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı )
12/06/2021 17:00 - Forward - Amical Saint-Prex
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 2 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı )
12/06/2021 17:00 - Colombier - Fribourg
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 3 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı )
12/06/2021 17:00 - Binningen - Konolfingen
12/06/2021 17:00 - Tavannes / Tramelan - Lerchenfeld
12/06/2021 17:00 - Old Boys - Dornach
12/06/2021 17:00 - Thun II - Spiez
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
12/06/2021 13:00 MS YF Juventus 2-2 Köniz
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 2 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı )
11/06/2021 21:00 - Neuchâtel Xamax II - Le Locle Sports
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
11/06/2021 20:30 MS Münsingen 0-3 Zürich II
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 1 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı )
09/06/2021 21:15 - UGS - Genolier-Begnins
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 2 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı )
06/06/2021 17:00 - Stade Payerne - Piamont
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 3 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı )
06/06/2021 16:30 - Moutier - Old Boys
06/06/2021 16:00 - Ajoie-Monterri - Köniz II
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 1 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı )
06/06/2021 15:00 - Genolier-Begnins - Monthey
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 5 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 5 ( Lig Maçı )
06/06/2021 15:00 - Pajde - Muri
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 1 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı )
05/06/2021 21:00 - Amical Saint-Prex - Italien
05/06/2021 19:30 - Saint-Maurice - UGS
05/06/2021 19:00 Ertelendi Saint-Maurice - Signal
05/06/2021 19:00 Ertelendi UGS - Veyrier Sports
05/06/2021 19:00 Ertelendi Renens - Sierre
05/06/2021 19:00 - Collex-Bossy - Servette II
05/06/2021 19:00 - Sierre - Forward
05/06/2021 19:00 İptal Edildi Conthey - Genolier-Begnins
05/06/2021 19:00 Ertelendi Monthey - Collex-Bossy
05/06/2021 19:00 Ertelendi Servette II - Amical Saint-Prex
05/06/2021 19:00 - Veyrier Sports - Renens
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 2 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı )
05/06/2021 19:00 - Farvagny / Ogoz - Neuchâtel Xamax II
05/06/2021 19:00 Ertelendi La Sarraz-Eclépens - Piamont
05/06/2021 19:00 Ertelendi La Tour / Le Pâquier - Fribourg
05/06/2021 19:00 Ertelendi Portalban / Gletterens - Farvagny / Ogoz
05/06/2021 19:00 Ertelendi Neuchâtel Xamax II - Stade Payerne
05/06/2021 19:00 Ertelendi Colombier - Echichens
05/06/2021 19:00 Ertelendi Düdingen - Le Locle Sports
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 3 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı )
05/06/2021 19:00 Ertelendi Liestal - Allschwil
05/06/2021 19:00 Ertelendi Thun II - Moutier
05/06/2021 19:00 Ertelendi Binningen - Tavannes / Tramelan
05/06/2021 19:00 - Lerchenfeld - Liestal
05/06/2021 19:00 Ertelendi Ajoie-Monterri - Lerchenfeld
05/06/2021 19:00 Ertelendi Köniz II - Spiez
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 4 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 4 ( Lig Maçı )
05/06/2021 19:00 Ertelendi Team Ticino - Sarnen
05/06/2021 19:00 Ertelendi Kickers Luzern - Novazzano
05/06/2021 19:00 Ertelendi Ibach - Mendrisio
05/06/2021 19:00 Ertelendi Gambarogno - Contone - Perlen-Buchrain
05/06/2021 19:00 Ertelendi Brunnen - Hergiswil
05/06/2021 19:00 Ertelendi Sursee - Willisau
05/06/2021 19:00 Ertelendi Taverne - Emmenbrücke
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 5 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 5 ( Lig Maçı )
05/06/2021 19:00 - Adliswil - Einsiedeln
05/06/2021 19:00 Ertelendi Schöftland - Pajde
05/06/2021 19:00 Ertelendi Muri - Klingnau
05/06/2021 19:00 Ertelendi Rotkreuz - Freienbach
05/06/2021 19:00 Ertelendi Adliswil - Blue Stars Zürich
05/06/2021 19:00 Ertelendi Aegeri - Lachen / Altendorf
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 6 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 6 ( Lig Maçı )
05/06/2021 19:00 Ertelendi Rüti - Chur 97
05/06/2021 19:00 Ertelendi Bassersdorf - Amriswil
05/06/2021 19:00 Ertelendi Widnau - Weesen
05/06/2021 19:00 Ertelendi Seuzach - Kreuzlingen
05/06/2021 19:00 Ertelendi Wil II - Uzwil
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 3 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı )
05/06/2021 18:45 Ertelendi Bubendorf - Dornach
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 2 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı )
05/06/2021 18:30 - Fribourg - Portalban / Gletterens
05/06/2021 18:30 - Le Locle Sports - La Sarraz-Eclépens
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 6 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 6 ( Lig Maçı )
05/06/2021 18:30 Ertelendi Calcio Kreuzlingen - Bazenheid
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 1 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı )
05/06/2021 18:00 Ertelendi Forward - Italien
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 2 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı )
05/06/2021 18:00 - Echichens - Düdingen
05/06/2021 18:00 - Romontois - Colombier
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 3 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı )
05/06/2021 18:00 - Konolfingen - Tavannes / Tramelan
05/06/2021 18:00 - Allschwil - Thun II
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 5 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 5 ( Lig Maçı )
05/06/2021 18:00 Ertelendi Grenchen - Einsiedeln
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
05/06/2021 17:00 MS Bellinzona 2-0 Münsingen
05/06/2021 17:00 MS Sion II 2-3 Zürich II
05/06/2021 17:00 MS Stade Nyonnais 1-2 Rapperswil
05/06/2021 17:00 MS Basel II 5-0 Brühl
05/06/2021 17:00 MS YF Juventus 1-2 Breitenrain
05/06/2021 17:00 MS Köniz 0-2 Black Stars
05/06/2021 17:00 MS Cham 4-2 Bavois
05/06/2021 17:00 MS Étoile Carouge 2-0 Yverdon Sport
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 3 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı )
05/06/2021 17:00 Ertelendi Old Boys - Konolfingen
05/06/2021 17:00 - Spiez - Bubendorf
05/06/2021 17:00 - Dornach - Binningen
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 4 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 4 ( Lig Maçı )
05/06/2021 17:00 - Novazzano - Gambarogno - Contone
İsviçre Super League İsviçre - Super League ( Lig Maçı )
30/05/2021 17:00 MS FC Sion 2-3 FC Thun
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 3 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı )
30/05/2021 16:00 Ertelendi Moutier - Bubendorf
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 5 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 5 ( Lig Maçı )
30/05/2021 16:00 Ertelendi Freienbach - Schöftland
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 3 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı )
30/05/2021 11:15 Ertelendi Spiez - Thun II
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 1 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı )
30/05/2021 03:00 İptal Edildi Saint-Maurice - Conthey
30/05/2021 03:00 Ertelendi Amical Saint-Prex - Forward
30/05/2021 03:00 Ertelendi Collex-Bossy - Renens
30/05/2021 03:00 Ertelendi Genolier-Begnins - UGS
30/05/2021 03:00 Ertelendi Signal - Italien
30/05/2021 03:00 Ertelendi Sierre - Servette II
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 2 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı )
30/05/2021 03:00 Ertelendi Farvagny / Ogoz - Düdingen
30/05/2021 03:00 Ertelendi Stade Payerne - La Sarraz-Eclépens
30/05/2021 03:00 Ertelendi Echichens - Portalban / Gletterens
30/05/2021 03:00 Ertelendi Romontois - La Tour / Le Pâquier
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 3 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı )
30/05/2021 03:00 Ertelendi Ajoie-Monterri - Liestal
30/05/2021 03:00 Ertelendi Lerchenfeld - Tavannes / Tramelan
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 4 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 4 ( Lig Maçı )
30/05/2021 03:00 Ertelendi Willisau - Ibach
30/05/2021 03:00 Ertelendi Hergiswil - Kickers Luzern
30/05/2021 03:00 Ertelendi Team Ticino - Brunnen
30/05/2021 03:00 Ertelendi Novazzano - Sursee
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 6 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 6 ( Lig Maçı )
30/05/2021 03:00 Ertelendi Bazenheid - Rüti
İsviçre Nationalliga A Women İsviçre - Nationalliga A Women ( Lig Maçı )
29/05/2021 19:00 MS Servette Chênois 2-2 Basel W
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 2 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı )
29/05/2021 19:00 Ertelendi Le Locle Sports - Neuchâtel Xamax II
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 4 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 4 ( Lig Maçı )
29/05/2021 19:00 Ertelendi Mendrisio - Taverne
29/05/2021 19:00 Ertelendi Emmenbrücke - Gambarogno - Contone
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 5 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 5 ( Lig Maçı )
29/05/2021 19:00 Ertelendi Einsiedeln - Rotkreuz
29/05/2021 19:00 Ertelendi Pajde - Adliswil
29/05/2021 19:00 Ertelendi Lachen / Altendorf - Grenchen
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 1 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı )
29/05/2021 18:30 Ertelendi Veyrier Sports - Monthey
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 6 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 6 ( Lig Maçı )
29/05/2021 18:30 Ertelendi Weesen - Calcio Kreuzlingen
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
29/05/2021 18:00 MS Étoile Carouge 1-2 Cham
İsviçre Nationalliga A Women İsviçre - Nationalliga A Women ( Lig Maçı )
29/05/2021 18:00 MS St. Gallen W 0-2 Zürich
29/05/2021 18:00 MS Luzern W 1-3 Grasshopper W
29/05/2021 18:00 MS Lugano W 0-5 BSC Young Boys W
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 3 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı )
29/05/2021 18:00 Ertelendi Allschwil - Köniz II
29/05/2021 18:00 Ertelendi Konolfingen - Binningen
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 4 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 4 ( Lig Maçı )
29/05/2021 18:00 Ertelendi Sarnen - Perlen-Buchrain
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 5 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 5 ( Lig Maçı )
29/05/2021 18:00 Ertelendi Zofingen - Aegeri
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 6 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 6 ( Lig Maçı )
29/05/2021 18:00 Ertelendi Uzwil - Widnau
29/05/2021 17:30 Ertelendi Amriswil - Wil II
29/05/2021 17:30 Ertelendi Kreuzlingen - Bassersdorf
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
29/05/2021 17:00 Ertelendi Brühl - Breitenrain
29/05/2021 17:00 Ertelendi Bavois - Rapperswil
29/05/2021 17:00 Ertelendi Stade Nyonnais - Köniz
29/05/2021 17:00 MS Rapperswil 3-1 Brühl
29/05/2021 17:00 MS Stade Nyonnais 1-2 Bavois
29/05/2021 17:00 MS Breitenrain 1-0 Zürich II
29/05/2021 17:00 Ertelendi Bellinzona - Basel II
29/05/2021 17:00 Ertelendi Yverdon Sport - Cham
29/05/2021 17:00 Ertelendi Zürich II - Black Stars
29/05/2021 17:00 Ertelendi Étoile Carouge - YF Juventus
29/05/2021 17:00 MS Yverdon Sport 1-1 Basel II
29/05/2021 17:00 MS Köniz 0-4 Bellinzona
29/05/2021 17:00 MS Black Stars 3-3 YF Juventus
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı )
29/05/2021 17:00 Ertelendi Lancy - Martigny Sports
29/05/2021 17:00 Ertelendi Naters - Meyrin
29/05/2021 17:00 Ertelendi Young Boys II - Azzurri 90
29/05/2021 17:00 Ertelendi Vevey Sports - La Chaux-de-Fonds
29/05/2021 17:00 Ertelendi Olympique de Genève - Chênois
29/05/2021 17:00 Ertelendi Bulle - Terre Sainte
29/05/2021 17:00 Ertelendi Echallens - Lausanne Sport II
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı )
29/05/2021 17:00 Ertelendi Biel-Bienne - Langenthal
29/05/2021 17:00 Ertelendi FC Wohlen - Muttenz
29/05/2021 17:00 Ertelendi Bassecourt - Schötz
29/05/2021 17:00 Ertelendi Solothurn - Zug
29/05/2021 17:00 Ertelendi Grasshopper II - Delémont
29/05/2021 17:00 Ertelendi Baden - Buochs
29/05/2021 17:00 Ertelendi Goldau - Luzern II
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı )
29/05/2021 17:00 Ertelendi Gossau - Linth
29/05/2021 17:00 Ertelendi St. Gallen II - Höngg
29/05/2021 17:00 Ertelendi Red Star Zürich - Winterthur II
29/05/2021 17:00 Ertelendi Wettswil-Bonstetten - Eschen / Mauren
29/05/2021 17:00 Ertelendi Paradiso - Kosova
29/05/2021 17:00 Ertelendi Dietikon - Thalwil
29/05/2021 17:00 Ertelendi Tuggen - Balzers
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 3 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı )
29/05/2021 17:00 Ertelendi Dornach - Old Boys
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 5 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 5 ( Lig Maçı )
29/05/2021 17:00 Ertelendi Blue Stars Zürich - Muri
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 6 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 6 ( Lig Maçı )
29/05/2021 17:00 Ertelendi United Zürich - Seuzach
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 2 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı )
29/05/2021 03:00 Ertelendi Fribourg - Colombier
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
28/05/2021 21:00 - Münsingen - Sion II
28/05/2021 21:00 - Münsingen - Sion II
İsviçre Schweizer Pokal İsviçre - Schweizer Pokal ( Kupa Maçı )
24/05/2021 16:00 MS FC ST. Gallen 1-3 FC Luzern
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 5 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 5 ( Lig Maçı )
23/05/2021 17:00 Ertelendi Klingnau - Blue Stars Zürich
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 3 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı )
23/05/2021 15:30 Ertelendi Köniz II - Ajoie-Monterri
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 6 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 6 ( Lig Maçı )
23/05/2021 15:00 Ertelendi Widnau - Amriswil
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 1 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı )
23/05/2021 03:00 Ertelendi Italien - Amical Saint-Prex
23/05/2021 03:00 Ertelendi Monthey - Genolier-Begnins
23/05/2021 03:00 Ertelendi UGS - Saint-Maurice
23/05/2021 03:00 Ertelendi Servette II - Collex-Bossy
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 2 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı )
23/05/2021 03:00 Ertelendi La Sarraz-Eclépens - Le Locle Sports
23/05/2021 03:00 Ertelendi Portalban / Gletterens - Fribourg
23/05/2021 03:00 Ertelendi Colombier - Romontois
23/05/2021 03:00 Ertelendi Düdingen - Echichens
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 3 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı )
23/05/2021 03:00 Ertelendi Thun II - Allschwil
23/05/2021 03:00 Ertelendi Tavannes / Tramelan - Konolfingen
23/05/2021 03:00 Ertelendi Binningen - Dornach
23/05/2021 03:00 Ertelendi Liestal - Lerchenfeld
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 4 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 4 ( Lig Maçı )
23/05/2021 03:00 Ertelendi Sursee - Hergiswil
23/05/2021 03:00 Ertelendi Brunnen - Sarnen
23/05/2021 03:00 Ertelendi Ibach - Novazzano
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 6 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 6 ( Lig Maçı )
23/05/2021 03:00 Ertelendi Bassersdorf - United Zürich
23/05/2021 03:00 Ertelendi Rüti - Weesen
23/05/2021 03:00 Ertelendi Wil II - Kreuzlingen
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
22/05/2021 20:30 - Basel II - Stade Nyonnais
İsviçre Nationalliga A Women İsviçre - Nationalliga A Women ( Lig Maçı )
22/05/2021 19:00 MS Grasshopper W 0-0 Servette Chênois
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 2 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı )
22/05/2021 19:00 Ertelendi Piamont - Stade Payerne
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 5 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 5 ( Lig Maçı )
22/05/2021 19:00 Ertelendi Schöftland - Einsiedeln
22/05/2021 19:00 Ertelendi Muri - Pajde
22/05/2021 19:00 Ertelendi Rotkreuz - Lachen / Altendorf
22/05/2021 19:00 Ertelendi Adliswil - Freienbach
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
22/05/2021 18:45 MS Bellinzona 1-0 Black Stars
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 3 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı )
22/05/2021 18:45 Ertelendi Bubendorf - Spiez
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 6 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 6 ( Lig Maçı )
22/05/2021 18:30 Ertelendi Calcio Kreuzlingen - Uzwil
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 4 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 4 ( Lig Maçı )
22/05/2021 18:15 Ertelendi Kickers Luzern - Team Ticino
İsviçre Nationalliga A Women İsviçre - Nationalliga A Women ( Lig Maçı )
22/05/2021 18:00 MS Basel W 2-1 Lugano W
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 1 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı )
22/05/2021 18:00 Ertelendi Forward - Sierre
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 4 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 4 ( Lig Maçı )
22/05/2021 18:00 Ertelendi Perlen-Buchrain - Emmenbrücke
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 5 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 5 ( Lig Maçı )
22/05/2021 18:00 Ertelendi Grenchen - Zofingen
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
22/05/2021 17:00 MS Zürich II 2-2 YF Juventus
22/05/2021 17:00 Ertelendi YF Juventus - Brühl
22/05/2021 17:00 Ertelendi Black Stars - Stade Nyonnais
22/05/2021 17:00 Ertelendi Cham - Münsingen
22/05/2021 17:00 Ertelendi Basel II - Bavois
22/05/2021 17:00 MS Brühl 2-2 Étoile Carouge
22/05/2021 17:00 Ertelendi Bellinzona - Breitenrain
22/05/2021 17:00 Ertelendi Köniz - Étoile Carouge
22/05/2021 17:00 Ertelendi Sion II - Zürich II
22/05/2021 17:00 Ertelendi Rapperswil - Yverdon Sport
22/05/2021 17:00 MS Bavois 3-3 Yverdon Sport
22/05/2021 17:00 MS Cham 0-3 Rapperswil
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı )
22/05/2021 17:00 Ertelendi Martigny Sports - Olympique de Genève
22/05/2021 17:00 Ertelendi Lausanne Sport II - Vevey Sports
22/05/2021 17:00 Ertelendi Terre Sainte - Young Boys II
22/05/2021 17:00 Ertelendi Chênois - Naters
22/05/2021 17:00 Ertelendi La Chaux-de-Fonds - Lancy
22/05/2021 17:00 Ertelendi Azzurri 90 - Echallens
22/05/2021 17:00 Ertelendi Meyrin - Bulle
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı )
22/05/2021 17:00 Ertelendi Zug - Biel-Bienne
22/05/2021 17:00 Ertelendi Schötz - Goldau
22/05/2021 17:00 Ertelendi Muttenz - Baden
22/05/2021 17:00 Ertelendi Langenthal - Grasshopper II
22/05/2021 17:00 Ertelendi Luzern II - Solothurn
22/05/2021 17:00 Ertelendi Buochs - Bassecourt
22/05/2021 17:00 Ertelendi Delémont - FC Wohlen
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı )
22/05/2021 17:00 Ertelendi Balzers - Wettswil-Bonstetten
22/05/2021 17:00 Ertelendi Thalwil - Red Star Zürich
22/05/2021 17:00 Ertelendi Kosova - St. Gallen II
22/05/2021 17:00 Ertelendi Eschen / Mauren - Gossau
22/05/2021 17:00 Ertelendi Winterthur II - Tuggen
22/05/2021 17:00 Ertelendi Höngg - Dietikon
22/05/2021 17:00 Ertelendi Linth - Paradiso
İsviçre Nationalliga A Women İsviçre - Nationalliga A Women ( Lig Maçı )
22/05/2021 17:00 MS BSC Young Boys W 5-1 St. Gallen W
22/05/2021 17:00 MS Zürich 3-0 Luzern W
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 3 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı )
22/05/2021 17:00 Ertelendi Old Boys - Moutier
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 6 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 6 ( Lig Maçı )
22/05/2021 17:00 Ertelendi Chur 97 - Bazenheid
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
22/05/2021 16:00 MS Sion II 1-1 Köniz
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 1 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı )
22/05/2021 03:00 İptal Edildi Conthey - Signal
22/05/2021 03:00 Ertelendi Renens - Veyrier Sports
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 2 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı )
22/05/2021 03:00 Ertelendi Neuchâtel Xamax II - Farvagny / Ogoz
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 4 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 4 ( Lig Maçı )
22/05/2021 03:00 Ertelendi Gambarogno - Contone - Mendrisio
22/05/2021 03:00 Ertelendi Taverne - Willisau
İsviçre Super League İsviçre - Super League ( Lig Maçı )
21/05/2021 21:30 MS Lausanne 2-4 BSC Young Boys
21/05/2021 21:30 MS Servette FC 1-2 FC ST. Gallen
21/05/2021 21:30 MS FC Zurich 4-1 FC Vaduz
21/05/2021 21:30 MS FC Luzern 1-2 FC Lugano
21/05/2021 21:30 MS FC Sion 4-0 FC Basel 1893
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
21/05/2021 21:00 - Münsingen - Breitenrain
İsviçre Challenge League İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı )
20/05/2021 21:00 MS FC WIL 1900 1-2 FC Thun
20/05/2021 21:00 MS Grasshoppers 2-1 SC Kriens
20/05/2021 21:00 MS FC Aarau 0-3 Stade Lausanne-Ouchy
20/05/2021 21:00 MS FC Chiasso 2-1 Neuchatel Xamax FC
20/05/2021 21:00 MS FC Winterthur 1-2 FC Schaffhausen
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 1 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı )
20/05/2021 01:00 Ertelendi Veyrier Sports - Servette II
İsviçre Nationalliga A Women İsviçre - Nationalliga A Women ( Lig Maçı )
19/05/2021 21:00 MS Lugano W 1-2 Grasshopper W
19/05/2021 21:00 MS Luzern W 2-1 St. Gallen W
19/05/2021 21:00 MS Servette Chênois 2-0 BSC Young Boys W
19/05/2021 20:30 MS Basel W 2-2 Zürich
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 2 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı )
19/05/2021 19:00 Ertelendi Le Locle Sports - Piamont
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 4 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 4 ( Lig Maçı )
19/05/2021 19:00 Ertelendi Mendrisio - Perlen-Buchrain
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 3 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı )
19/05/2021 18:00 Ertelendi Allschwil - Bubendorf
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 4 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 4 ( Lig Maçı )
19/05/2021 18:00 Ertelendi Sarnen - Emmenbrücke
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 3 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı )
19/05/2021 17:00 Ertelendi Dornach - Tavannes / Tramelan
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 5 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 5 ( Lig Maçı )
19/05/2021 16:00 Ertelendi Freienbach - Muri
19/05/2021 16:00 Ertelendi Aegeri - Grenchen
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 1 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı )
19/05/2021 03:00 Ertelendi Collex-Bossy - Forward
19/05/2021 03:00 Ertelendi Genolier-Begnins - Renens
19/05/2021 03:00 Ertelendi Signal - Amical Saint-Prex
19/05/2021 03:00 Ertelendi Sierre - Italien
19/05/2021 03:00 Ertelendi Saint-Maurice - Monthey
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 2 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı )
19/05/2021 03:00 Ertelendi Echichens - Neuchâtel Xamax II
19/05/2021 03:00 Ertelendi La Tour / Le Pâquier - Colombier
19/05/2021 03:00 Ertelendi Fribourg - Düdingen
19/05/2021 03:00 Ertelendi Farvagny / Ogoz - La Sarraz-Eclépens
19/05/2021 03:00 Ertelendi Romontois - Portalban / Gletterens
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 3 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı )
19/05/2021 03:00 Ertelendi Spiez - Old Boys
19/05/2021 03:00 Ertelendi Liestal - Köniz II
19/05/2021 03:00 Ertelendi Lerchenfeld - Konolfingen
19/05/2021 03:00 Ertelendi Moutier - Binningen
19/05/2021 03:00 Ertelendi Ajoie-Monterri - Thun II
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 4 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 4 ( Lig Maçı )
19/05/2021 03:00 Ertelendi Willisau - Gambarogno - Contone
19/05/2021 03:00 Ertelendi Hergiswil - Ibach
19/05/2021 03:00 Ertelendi Brunnen - Kickers Luzern
19/05/2021 03:00 Ertelendi Novazzano - Taverne
19/05/2021 03:00 Ertelendi Team Ticino - Sursee
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 5 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 5 ( Lig Maçı )
19/05/2021 03:00 Ertelendi Pajde - Klingnau
19/05/2021 03:00 Ertelendi Lachen / Altendorf - Schöftland
19/05/2021 03:00 Ertelendi Zofingen - Rotkreuz
19/05/2021 03:00 Ertelendi Einsiedeln - Adliswil
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 6 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 6 ( Lig Maçı )
19/05/2021 03:00 Ertelendi Uzwil - Rüti
19/05/2021 03:00 Ertelendi Seuzach - Bassersdorf
19/05/2021 03:00 Ertelendi Amriswil - Calcio Kreuzlingen
19/05/2021 03:00 Ertelendi Weesen - Chur 97
19/05/2021 03:00 Ertelendi United Zürich - Wil II
19/05/2021 03:00 Ertelendi Kreuzlingen - Widnau
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 2 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı )
16/05/2021 19:00 Ertelendi Piamont - Farvagny / Ogoz
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 6 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 6 ( Lig Maçı )
16/05/2021 18:30 Ertelendi Calcio Kreuzlingen - Kreuzlingen
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 3 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı )
16/05/2021 18:00 Ertelendi Konolfingen - Dornach
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı )
16/05/2021 17:30 Ertelendi Luzern II - Schötz
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 5 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 5 ( Lig Maçı )
16/05/2021 17:00 Ertelendi Klingnau - Freienbach
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 6 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 6 ( Lig Maçı )
16/05/2021 17:00 Ertelendi Chur 97 - Uzwil
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 3 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı )
16/05/2021 15:30 Ertelendi Köniz II - Lerchenfeld
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 5 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 5 ( Lig Maçı )
16/05/2021 15:30 Ertelendi Muri - Einsiedeln
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
16/05/2021 03:00 Ertelendi Münsingen - Rapperswil
16/05/2021 03:00 Ertelendi Stade Nyonnais - Sion II
16/05/2021 03:00 Ertelendi YF Juventus - Köniz
16/05/2021 03:00 Ertelendi Zürich II - Cham
16/05/2021 03:00 Ertelendi Étoile Carouge - Black Stars
16/05/2021 03:00 Ertelendi Bavois - Breitenrain
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı )
16/05/2021 03:00 Ertelendi Martigny Sports - La Chaux-de-Fonds
16/05/2021 03:00 Ertelendi Bulle - Chênois
16/05/2021 03:00 Ertelendi Olympique de Genève - Naters
16/05/2021 03:00 Ertelendi Young Boys II - Meyrin
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı )
16/05/2021 03:00 Ertelendi St. Gallen II - Linth
16/05/2021 03:00 Ertelendi Paradiso - Eschen / Mauren
16/05/2021 03:00 Ertelendi Tuggen - Thalwil
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 1 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı )
16/05/2021 03:00 Ertelendi Italien - Collex-Bossy
16/05/2021 03:00 Ertelendi Servette II - Genolier-Begnins
16/05/2021 03:00 Ertelendi Amical Saint-Prex - Sierre
16/05/2021 03:00 Ertelendi UGS - Signal
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 2 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı )
16/05/2021 03:00 Ertelendi Neuchâtel Xamax II - Fribourg
16/05/2021 03:00 Ertelendi Portalban / Gletterens - La Tour / Le Pâquier
16/05/2021 03:00 Ertelendi La Sarraz-Eclépens - Echichens
16/05/2021 03:00 Ertelendi Stade Payerne - Le Locle Sports
16/05/2021 03:00 Ertelendi Düdingen - Romontois
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 3 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı )
16/05/2021 03:00 Ertelendi Binningen - Spiez
16/05/2021 03:00 Ertelendi Thun II - Liestal
16/05/2021 03:00 Ertelendi Bubendorf - Ajoie-Monterri
16/05/2021 03:00 Ertelendi Tavannes / Tramelan - Moutier
16/05/2021 03:00 Ertelendi Old Boys - Allschwil
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 4 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 4 ( Lig Maçı )
16/05/2021 03:00 Ertelendi Sursee - Brunnen
16/05/2021 03:00 Ertelendi Gambarogno - Contone - Novazzano
16/05/2021 03:00 Ertelendi Perlen-Buchrain - Willisau
16/05/2021 03:00 Ertelendi Ibach - Team Ticino
16/05/2021 03:00 Ertelendi Taverne - Hergiswil
16/05/2021 03:00 Ertelendi Kickers Luzern - Sarnen
16/05/2021 03:00 Ertelendi Emmenbrücke - Mendrisio
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 5 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 5 ( Lig Maçı )
16/05/2021 03:00 Ertelendi Adliswil - Lachen / Altendorf
16/05/2021 03:00 Ertelendi Rotkreuz - Aegeri
16/05/2021 03:00 Ertelendi Schöftland - Zofingen
16/05/2021 03:00 Ertelendi Blue Stars Zürich - Pajde
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 6 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 6 ( Lig Maçı )
16/05/2021 03:00 Ertelendi Bazenheid - Weesen
16/05/2021 03:00 Ertelendi Widnau - United Zürich
16/05/2021 03:00 Ertelendi Rüti - Amriswil
16/05/2021 03:00 Ertelendi Wil II - Seuzach
İsviçre Super League İsviçre - Super League ( Lig Maçı )
15/05/2021 21:30 MS FC Lugano 3-1 FC Sion
15/05/2021 21:30 MS FC Vaduz 1-3 Servette FC
15/05/2021 21:30 MS FC Basel 1893 4-0 FC Zurich
15/05/2021 21:30 MS FC ST. Gallen 5-0 Lausanne
15/05/2021 21:30 MS BSC Young Boys 5-2 FC Luzern
İsviçre Nationalliga A Women İsviçre - Nationalliga A Women ( Lig Maçı )
15/05/2021 20:00 MS Grasshopper W 1-1 St. Gallen W
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı )
15/05/2021 19:00 Ertelendi Bassecourt - Muttenz
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
15/05/2021 18:30 Ertelendi Yverdon Sport - Basel II
15/05/2021 18:30 MS Yverdon Sport 3-2 Cham
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı )
15/05/2021 18:30 Ertelendi Vevey Sports - Azzurri 90
15/05/2021 18:30 Ertelendi Lancy - Lausanne Sport II
15/05/2021 18:00 Ertelendi Echallens - Terre Sainte
İsviçre Nationalliga A Women İsviçre - Nationalliga A Women ( Lig Maçı )
15/05/2021 18:00 MS Basel W 5-2 Luzern W
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
15/05/2021 17:30 MS Basel II 1-1 Bavois
15/05/2021 17:00 MS Rapperswil 2-2 Étoile Carouge
15/05/2021 17:00 MS YF Juventus 5-2 Münsingen
15/05/2021 17:00 MS Zürich II 0-2 Black Stars
15/05/2021 17:00 Ertelendi Brühl - Bellinzona
15/05/2021 17:00 MS Stade Nyonnais 0-2 Brühl
15/05/2021 17:00 MS Breitenrain 2-2 Köniz
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı )
15/05/2021 17:00 Ertelendi FC Wohlen - Langenthal
15/05/2021 17:00 Ertelendi Grasshopper II - Zug
15/05/2021 17:00 Ertelendi Baden - Delémont
15/05/2021 17:00 Ertelendi Solothurn - Biel-Bienne
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı )
15/05/2021 17:00 Ertelendi Dietikon - Kosova
15/05/2021 17:00 Ertelendi Red Star Zürich - Höngg
15/05/2021 17:00 Ertelendi Wettswil-Bonstetten - Gossau
15/05/2021 17:00 Ertelendi Balzers - Winterthur II
İsviçre Nationalliga A Women İsviçre - Nationalliga A Women ( Lig Maçı )
15/05/2021 17:00 MS Zürich 6-2 BSC Young Boys W
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
15/05/2021 16:00 MS Sion II 1-3 Bellinzona
İsviçre Nationalliga A Women İsviçre - Nationalliga A Women ( Lig Maçı )
15/05/2021 14:00 MS Lugano W 0-4 Servette Chênois
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı )
15/05/2021 03:00 Ertelendi Goldau - Buochs
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 1 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı )
15/05/2021 03:00 İptal Edildi Conthey - UGS
İsviçre Challenge League İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı )
14/05/2021 21:00 MS Stade Lausanne-Ouchy 3-0 FC WIL 1900
14/05/2021 21:00 MS Neuchatel Xamax FC 1-1 Grasshoppers
14/05/2021 21:00 MS FC Schaffhausen 1-1 FC Chiasso
14/05/2021 21:00 MS FC Thun 1-3 FC Aarau
14/05/2021 21:00 MS SC Kriens 3-0 FC Winterthur
İsviçre Super League İsviçre - Super League ( Lig Maçı )
12/05/2021 21:30 MS FC Zurich 2-2 FC ST. Gallen
12/05/2021 21:30 MS FC Sion 1-1 FC Luzern
12/05/2021 19:15 MS Servette FC 1-4 Lausanne
11/05/2021 21:30 MS FC Basel 1893 2-0 FC Lugano
İsviçre Challenge League İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı )
11/05/2021 21:00 MS FC WIL 1900 3-2 FC Chiasso
11/05/2021 21:00 MS FC Thun 1-0 FC Schaffhausen
11/05/2021 20:15 MS FC Aarau 4-0 SC Kriens
İsviçre Super League İsviçre - Super League ( Lig Maçı )
11/05/2021 19:15 MS FC Vaduz 0-2 BSC Young Boys
İsviçre Challenge League İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı )
10/05/2021 21:00 MS FC Winterthur 2-1 Grasshoppers
10/05/2021 21:00 MS Stade Lausanne-Ouchy 1-1 Neuchatel Xamax FC
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 4 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 4 ( Lig Maçı )
09/05/2021 19:00 Ertelendi Sarnen - Mendrisio
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 3 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı )
09/05/2021 18:00 Ertelendi Allschwil - Binningen
İsviçre Super League İsviçre - Super League ( Lig Maçı )
09/05/2021 17:00 MS FC Luzern 3-0 Servette FC
09/05/2021 17:00 MS Lausanne 2-2 FC Zurich
09/05/2021 17:00 MS FC ST. Gallen 0-3 FC Sion
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı )
09/05/2021 16:00 Ertelendi Kosova - Red Star Zürich
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 5 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 5 ( Lig Maçı )
09/05/2021 16:00 Ertelendi Freienbach - Blue Stars Zürich
09/05/2021 16:00 Ertelendi Aegeri - Schöftland
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 3 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı )
09/05/2021 11:15 Ertelendi Spiez - Tavannes / Tramelan
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
09/05/2021 03:00 Ertelendi Sion II - Étoile Carouge
09/05/2021 03:00 Ertelendi Bellinzona - Bavois
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı )
09/05/2021 03:00 Ertelendi La Chaux-de-Fonds - Olympique de Genève
09/05/2021 03:00 Ertelendi Naters - Bulle
09/05/2021 03:00 Ertelendi Terre Sainte - Vevey Sports
09/05/2021 03:00 Ertelendi Lausanne Sport II - Martigny Sports
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı )
09/05/2021 03:00 Ertelendi Langenthal - Baden
09/05/2021 03:00 Ertelendi Delémont - Bassecourt
09/05/2021 03:00 Ertelendi Biel-Bienne - Grasshopper II
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı )
09/05/2021 03:00 Ertelendi Eschen / Mauren - St. Gallen II
09/05/2021 03:00 Ertelendi Linth - Dietikon
09/05/2021 03:00 Ertelendi Winterthur II - Wettswil-Bonstetten
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 1 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı )
09/05/2021 03:00 Ertelendi Saint-Maurice - Servette II
09/05/2021 03:00 Ertelendi Signal - Sierre
09/05/2021 03:00 İptal Edildi Monthey - Conthey
09/05/2021 03:00 Ertelendi Genolier-Begnins - Forward
09/05/2021 03:00 Ertelendi UGS - Monthey
09/05/2021 03:00 Ertelendi Collex-Bossy - Amical Saint-Prex
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 2 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı )
09/05/2021 03:00 Ertelendi Fribourg - La Sarraz-Eclépens
09/05/2021 03:00 Ertelendi La Tour / Le Pâquier - Düdingen
09/05/2021 03:00 Ertelendi Farvagny / Ogoz - Stade Payerne
09/05/2021 03:00 Ertelendi Romontois - Neuchâtel Xamax II
09/05/2021 03:00 Ertelendi Colombier - Portalban / Gletterens
09/05/2021 03:00 Ertelendi Echichens - Piamont
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 3 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı )
09/05/2021 03:00 Ertelendi Ajoie-Monterri - Old Boys
09/05/2021 03:00 Ertelendi Lerchenfeld - Dornach
09/05/2021 03:00 Ertelendi Moutier - Konolfingen
09/05/2021 03:00 Ertelendi Liestal - Bubendorf
09/05/2021 03:00 Ertelendi Köniz II - Thun II
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 4 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 4 ( Lig Maçı )
09/05/2021 03:00 Ertelendi Kickers Luzern - Sursee
09/05/2021 03:00 Ertelendi Novazzano - Perlen-Buchrain
09/05/2021 03:00 Ertelendi Team Ticino - Taverne
09/05/2021 03:00 Ertelendi Willisau - Emmenbrücke
09/05/2021 03:00 Ertelendi Hergiswil - Gambarogno - Contone
09/05/2021 03:00 Ertelendi Brunnen - Ibach
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 5 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 5 ( Lig Maçı )
09/05/2021 03:00 Ertelendi Grenchen - Rotkreuz
09/05/2021 03:00 Ertelendi Lachen / Altendorf - Muri
09/05/2021 03:00 Ertelendi Zofingen - Adliswil
09/05/2021 03:00 Ertelendi Einsiedeln - Klingnau
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 6 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 6 ( Lig Maçı )
09/05/2021 03:00 Ertelendi Amriswil - Chur 97
09/05/2021 03:00 Ertelendi Uzwil - Bazenheid
09/05/2021 03:00 Ertelendi Bassersdorf - Wil II
09/05/2021 03:00 Ertelendi United Zürich - Calcio Kreuzlingen
09/05/2021 03:00 Ertelendi Kreuzlingen - Rüti
09/05/2021 03:00 Ertelendi Seuzach - Widnau
İsviçre Super League İsviçre - Super League ( Lig Maçı )
08/05/2021 21:30 MS BSC Young Boys 2-0 FC Basel 1893
08/05/2021 19:15 MS FC Lugano 0-2 FC Vaduz
İsviçre Challenge League İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı )
08/05/2021 19:15 MS FC Schaffhausen 3-2 FC Aarau
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
08/05/2021 19:00 MS Étoile Carouge 4-4 Basel II
08/05/2021 19:00 MS Black Stars 0-0 Münsingen
08/05/2021 18:45 MS Bellinzona 1-1 YF Juventus
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı )
08/05/2021 18:30 Ertelendi Chênois - Young Boys II
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
08/05/2021 18:00 Ertelendi Rapperswil - Zürich II
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı )
08/05/2021 18:00 Ertelendi Meyrin - Echallens
08/05/2021 18:00 Ertelendi Azzurri 90 - Lancy
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı )
08/05/2021 18:00 Ertelendi Buochs - Luzern II
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı )
08/05/2021 18:00 Ertelendi Thalwil - Balzers
İsviçre Nationalliga A Women İsviçre - Nationalliga A Women ( Lig Maçı )
08/05/2021 18:00 MS St. Gallen W 2-2 Basel W
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 1 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı )
08/05/2021 18:00 Ertelendi Forward - Veyrier Sports
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
08/05/2021 17:00 Ertelendi Köniz - Brühl
08/05/2021 17:00 MS Brühl 0-2 Yverdon Sport
08/05/2021 17:00 MS Köniz 0-1 Zürich II
08/05/2021 17:00 Ertelendi Breitenrain - Yverdon Sport
08/05/2021 17:00 MS Cham 0-2 Stade Nyonnais
08/05/2021 17:00 MS Bavois 2-2 Rapperswil
08/05/2021 17:00 MS Breitenrain 3-3 Sion II
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı )
08/05/2021 17:00 Ertelendi Zug - FC Wohlen
08/05/2021 17:00 Ertelendi Schötz - Solothurn
08/05/2021 17:00 Ertelendi Muttenz - Goldau
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı )
08/05/2021 17:00 Ertelendi Höngg - Tuggen
08/05/2021 17:00 Ertelendi Gossau - Paradiso
İsviçre Nationalliga A Women İsviçre - Nationalliga A Women ( Lig Maçı )
08/05/2021 17:00 MS BSC Young Boys W 1-2 Grasshopper W
08/05/2021 17:00 MS Zürich 2-1 Lugano W
08/05/2021 17:00 MS Luzern W 1-3 Servette Chênois
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
08/05/2021 16:00 Ertelendi Basel II - Münsingen
08/05/2021 16:00 Ertelendi Black Stars - YF Juventus
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 1 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı )
08/05/2021 03:00 Ertelendi Renens - Saint-Maurice
İsviçre Challenge League İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı )
07/05/2021 21:00 MS Grasshoppers 1-2 Stade Lausanne-Ouchy
07/05/2021 21:00 MS Neuchatel Xamax FC 2-2 FC WIL 1900
07/05/2021 20:00 MS FC Chiasso 2-1 FC Winterthur
07/05/2021 20:00 MS SC Kriens 1-1 FC Thun
İsviçre Schweizer Pokal İsviçre - Schweizer Pokal ( Kupa Maçı )
05/05/2021 18:00 MS Servette FC 0-1 FC ST. Gallen
04/05/2021 18:30 MS FC Aarau 1-2 FC Luzern