İsviçre Futbol Ligleri, İsviçre Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
İsviçre Challenge League İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı )
27/11/2020 22:00 - FC Schaffhausen - Neuchatel Xamax FC
27/11/2020 22:00 - FC WIL 1900 - Grasshoppers
27/11/2020 21:00 - FC Aarau - FC Winterthur
27/11/2020 21:00 - SC Kriens - Stade Lausanne-Ouchy
27/11/2020 03:00 - FC Thun - FC Chiasso
İsviçre Super League İsviçre - Super League ( Lig Maçı )
25/11/2020 20:15 MS FC Basel 1893 2-1 Lausanne
25/11/2020 20:15 MS FC Sion 2-0 Servette FC
İsviçre Challenge League İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı )
24/11/2020 21:00 MS FC Winterthur 2-1 Stade Lausanne-Ouchy
24/11/2020 21:00 MS FC Chiasso 3-2 Neuchatel Xamax FC
23/11/2020 22:00 MS FC Aarau 0-1 Grasshoppers
İsviçre Super League İsviçre - Super League ( Lig Maçı )
22/11/2020 18:00 MS FC Sion 2-2 FC Zurich
22/11/2020 18:00 MS Servette FC 1-1 FC Lugano
22/11/2020 18:00 MS FC ST. Gallen 2-2 Lausanne
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Kupa Maçı )
22/11/2020 17:00 Ertelendi Kosova - Gossau
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Kupa Maçı )
22/11/2020 16:00 Ertelendi Luzern II - Bassecourt
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
22/11/2020 03:00 Ertelendi Sion II - Yverdon Sport
22/11/2020 03:00 Ertelendi Stade Nyonnais - YF Juventus
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Kupa Maçı )
22/11/2020 03:00 Ertelendi La Chaux-de-Fonds - Echallens
22/11/2020 03:00 Ertelendi Olympique de Genève - Lancy
22/11/2020 03:00 Ertelendi Lausanne Sport II - Young Boys II
22/11/2020 03:00 Ertelendi Martigny Sports - Vevey Sports
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Kupa Maçı )
22/11/2020 03:00 Ertelendi Langenthal - Zug
22/11/2020 03:00 Ertelendi Delémont - Biel-Bienne
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Kupa Maçı )
22/11/2020 03:00 Ertelendi Winterthur II - Dietikon
22/11/2020 03:00 Ertelendi Linth - Eschen / Mauren
İsviçre Super League İsviçre - Super League ( Lig Maçı )
21/11/2020 22:30 MS BSC Young Boys 2-1 FC Basel 1893
21/11/2020 20:15 MS FC Luzern 1-1 FC Vaduz
İsviçre Challenge League İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı )
21/11/2020 20:15 MS FC Thun 3-0 FC WIL 1900
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Kupa Maçı )
21/11/2020 19:00 Ertelendi Terre Sainte - Naters
21/11/2020 19:00 Ertelendi Azzurri 90 - Bulle
21/11/2020 19:00 Ertelendi Meyrin - Chênois
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Kupa Maçı )
21/11/2020 19:00 Ertelendi Muttenz - Grasshopper II
21/11/2020 19:00 Ertelendi Buochs - FC Wohlen
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Kupa Maçı )
21/11/2020 19:00 Ertelendi Thalwil - St. Gallen II
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
21/11/2020 18:00 Ertelendi Brühl - Étoile Carouge
21/11/2020 18:00 Ertelendi Rapperswil - Bellinzona
21/11/2020 18:00 Ertelendi Köniz - Zürich II
21/11/2020 18:00 Ertelendi Cham - Bavois
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Kupa Maçı )
21/11/2020 18:00 Ertelendi Solothurn - Goldau
21/11/2020 18:00 Ertelendi Schötz - Baden
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Kupa Maçı )
21/11/2020 18:00 Ertelendi Wettswil-Bonstetten - Tuggen
21/11/2020 18:00 Ertelendi Höngg - Paradiso
21/11/2020 18:00 Ertelendi Balzers - Red Star Zürich
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
21/11/2020 17:00 Ertelendi Basel II - Breitenrain
21/11/2020 17:00 Ertelendi Black Stars - Münsingen
İsviçre Challenge League İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı )
20/11/2020 22:00 MS FC Winterthur 1-1 SC Kriens
20/11/2020 21:00 MS Stade Lausanne-Ouchy 2-2 FC Schaffhausen
20/11/2020 03:00 - FC Chiasso - FC Aarau
20/11/2020 03:00 - Grasshoppers - Neuchatel Xamax FC
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Kupa Maçı )
18/11/2020 22:15 Ertelendi Dietikon - Linth
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Kupa Maçı )
15/11/2020 17:00 Ertelendi Langenthal - Biel-Bienne
15/11/2020 17:00 Ertelendi Delémont - Grasshopper II
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Kupa Maçı )
15/11/2020 17:00 Ertelendi Kosova - Paradiso
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
15/11/2020 03:00 Ertelendi YF Juventus - Étoile Carouge
15/11/2020 03:00 Ertelendi Sion II - Münsingen
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Kupa Maçı )
15/11/2020 03:00 Ertelendi Winterthur II - Red Star Zürich
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Kupa Maçı )
14/11/2020 21:30 Ertelendi Lausanne Sport II - Echallens
14/11/2020 21:00 Ertelendi Chênois - Olympique de Genève
14/11/2020 19:30 Ertelendi Martigny Sports - Lancy
14/11/2020 19:00 Ertelendi Terre Sainte - Bulle
14/11/2020 19:00 Ertelendi Meyrin - Naters
14/11/2020 19:00 Ertelendi Azzurri 90 - Young Boys II
14/11/2020 19:00 Ertelendi La Chaux-de-Fonds - Vevey Sports
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Kupa Maçı )
14/11/2020 19:00 Ertelendi Muttenz - FC Wohlen
14/11/2020 19:00 Ertelendi Buochs - Baden
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Kupa Maçı )
14/11/2020 19:00 Ertelendi Thalwil - Dietikon
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
14/11/2020 18:00 Ertelendi Köniz - Stade Nyonnais
14/11/2020 18:00 Ertelendi Cham - Yverdon Sport
14/11/2020 18:00 Ertelendi Rapperswil - Bavois
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Kupa Maçı )
14/11/2020 18:00 Ertelendi Schötz - Bassecourt
14/11/2020 18:00 Ertelendi Zug - Solothurn
14/11/2020 18:00 Ertelendi Luzern II - Goldau
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Kupa Maçı )
14/11/2020 18:00 Ertelendi Höngg - St. Gallen II
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
14/11/2020 17:00 Ertelendi Basel II - Bellinzona
14/11/2020 17:00 Ertelendi Breitenrain - Brühl
14/11/2020 17:00 Ertelendi Black Stars - Zürich II
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Kupa Maçı )
14/11/2020 17:00 Ertelendi Linth - Gossau
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
11/11/2020 21:30 Ertelendi Cham - Basel II
İsviçre Challenge League İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı )
11/11/2020 21:00 - FC Winterthur - FC Chiasso
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Kupa Maçı )
08/11/2020 18:00 Ertelendi Olympique de Genève - Martigny Sports
İsviçre Super League İsviçre - Super League ( Lig Maçı )
08/11/2020 18:00 - FC Basel 1893 - FC Sion
08/11/2020 18:00 MS BSC Young Boys 0-0 FC ST. Gallen
08/11/2020 18:00 Ertelendi FC Vaduz - Servette FC
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Kupa Maçı )
08/11/2020 17:00 Ertelendi Biel-Bienne - Zug
İsviçre Challenge League İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:45 MS FC Schaffhausen 1-1 FC Thun
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:30 Ertelendi Münsingen - Cham
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Kupa Maçı )
08/11/2020 16:00 Ertelendi St. Gallen II - Kosova
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
08/11/2020 03:00 TBD Bellinzona - Breitenrain
İsviçre Super League İsviçre - Super League ( Lig Maçı )
07/11/2020 21:00 MS Lausanne 0-1 FC Lugano
07/11/2020 21:00 MS FC Zurich 2-0 FC Luzern
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Kupa Maçı )
07/11/2020 20:00 Ertelendi Grasshopper II - Langenthal
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
07/11/2020 19:30 Ertelendi Yverdon Sport - Rapperswil
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Kupa Maçı )
07/11/2020 19:30 Ertelendi Vevey Sports - Lausanne Sport II
İsviçre Challenge League İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı )
07/11/2020 19:30 MS SC Kriens 0-0 FC Chiasso
07/11/2020 19:30 - FC WIL 1900 - FC Winterthur
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
07/11/2020 19:00 Ertelendi Stade Nyonnais - Black Stars
07/11/2020 19:00 Ertelendi Étoile Carouge - Köniz
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Kupa Maçı )
07/11/2020 19:00 Ertelendi Lancy - La Chaux-de-Fonds
07/11/2020 19:00 Ertelendi Naters - Chênois
07/11/2020 19:00 Ertelendi Bulle - Meyrin
07/11/2020 19:00 Ertelendi Echallens - Azzurri 90
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Kupa Maçı )
07/11/2020 19:00 Ertelendi Paradiso - Linth
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
07/11/2020 18:00 Ertelendi Bavois - Basel II
07/11/2020 18:00 Ertelendi Brühl - YF Juventus
07/11/2020 18:00 Ertelendi Zürich II - Sion II
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Kupa Maçı )
07/11/2020 18:00 Ertelendi Young Boys II - Terre Sainte
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Kupa Maçı )
07/11/2020 18:00 Ertelendi Solothurn - Luzern II
07/11/2020 18:00 Ertelendi FC Wohlen - Delémont
07/11/2020 18:00 Ertelendi Baden - Muttenz
07/11/2020 18:00 Ertelendi Bassecourt - Buochs
07/11/2020 18:00 Ertelendi Goldau - Schötz
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Kupa Maçı )
07/11/2020 18:00 Ertelendi Wettswil-Bonstetten - Balzers
07/11/2020 18:00 Ertelendi Red Star Zürich - Thalwil
07/11/2020 18:00 Ertelendi Gossau - Eschen / Mauren
07/11/2020 18:00 Ertelendi Tuggen - Winterthur II
07/11/2020 18:00 Ertelendi Dietikon - Höngg
İsviçre Challenge League İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı )
06/11/2020 21:00 Ertelendi Neuchatel Xamax FC - Stade Lausanne-Ouchy
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Kupa Maçı )
04/11/2020 22:15 Ertelendi Bulle - Olympique de Genève
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
04/11/2020 22:00 - Köniz - Breitenrain
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Kupa Maçı )
04/11/2020 22:00 Ertelendi Balzers - Tuggen
İsviçre Super League İsviçre - Super League ( Lig Maçı )
04/11/2020 20:00 Ertelendi FC Luzern - FC Sion
04/11/2020 20:00 MS FC Zurich 1-0 FC Basel 1893
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Kupa Maçı )
03/11/2020 22:00 Ertelendi Eschen / Mauren - Wettswil-Bonstetten
İsviçre Challenge League İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı )
03/11/2020 22:00 MS FC WIL 1900 1-1 FC Schaffhausen
03/11/2020 21:30 MS FC Aarau 2-2 SC Kriens
02/11/2020 22:00 MS Grasshoppers 1-1 FC Thun
İsviçre Super League İsviçre - Super League ( Lig Maçı )
01/11/2020 18:00 - FC Lugano - BSC Young Boys
01/11/2020 18:00 MS FC ST. Gallen 1-3 FC Basel 1893
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Kupa Maçı )
01/11/2020 17:00 Ertelendi Delémont - Baden
01/11/2020 17:00 Ertelendi Langenthal - FC Wohlen
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Kupa Maçı )
01/11/2020 17:00 Ertelendi Kosova - Dietikon
İsviçre Super League İsviçre - Super League ( Lig Maçı )
31/10/2020 21:00 - Servette FC - FC Zurich
31/10/2020 21:00 Ertelendi Lausanne - FC Vaduz
İsviçre Challenge League İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı )
31/10/2020 21:00 MS FC Schaffhausen 3-1 SC Kriens
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Kupa Maçı )
31/10/2020 20:30 Ertelendi Biel-Bienne - Solothurn
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Kupa Maçı )
31/10/2020 20:00 Ertelendi Chênois - Bulle
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
31/10/2020 19:45 - Bellinzona - Brühl
İsviçre Challenge League İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı )
31/10/2020 19:30 MS FC Chiasso 1-1 FC WIL 1900
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Kupa Maçı )
31/10/2020 19:00 Ertelendi Terre Sainte - Echallens
31/10/2020 19:00 Ertelendi Naters - Olympique de Genève
31/10/2020 19:00 Ertelendi La Chaux-de-Fonds - Martigny Sports
31/10/2020 19:00 Ertelendi Meyrin - Young Boys II
31/10/2020 19:00 Ertelendi Azzurri 90 - Vevey Sports
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Kupa Maçı )
31/10/2020 19:00 Ertelendi Buochs - Goldau
31/10/2020 19:00 Ertelendi Muttenz - Bassecourt
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Kupa Maçı )
31/10/2020 19:00 Ertelendi Thalwil - Tuggen
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
31/10/2020 18:00 - Köniz - YF Juventus
31/10/2020 18:00 - Cham - Zürich II
31/10/2020 18:00 - Rapperswil - Münsingen
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Kupa Maçı )
31/10/2020 18:00 Ertelendi Lausanne Sport II - Lancy
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Kupa Maçı )
31/10/2020 18:00 Ertelendi Schötz - Luzern II
31/10/2020 18:00 Ertelendi Zug - Grasshopper II
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Kupa Maçı )
31/10/2020 18:00 Ertelendi Höngg - Red Star Zürich
31/10/2020 18:00 Ertelendi Winterthur II - Balzers
31/10/2020 18:00 Ertelendi Gossau - Wettswil-Bonstetten
31/10/2020 18:00 Ertelendi Linth - St. Gallen II
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
31/10/2020 17:30 - Basel II - Yverdon Sport
31/10/2020 17:00 - Breitenrain - Bavois
31/10/2020 17:00 - Black Stars - Étoile Carouge
31/10/2020 17:00 Ertelendi Sion II - Stade Nyonnais
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Kupa Maçı )
31/10/2020 17:00 Ertelendi Eschen / Mauren - Paradiso
İsviçre Challenge League İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı )
30/10/2020 22:00 MS FC Thun 1-0 FC Aarau
30/10/2020 22:00 Ertelendi Neuchatel Xamax FC - FC Winterthur
29/10/2020 22:00 MS Stade Lausanne-Ouchy 1-2 Grasshoppers
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
28/10/2020 21:30 Ertelendi Bellinzona - Sion II
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Kupa Maçı )
25/10/2020 18:00 Ertelendi Olympique de Genève - La Chaux-de-Fonds
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Kupa Maçı )
25/10/2020 18:00 - Grasshopper II - Biel-Bienne
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Kupa Maçı )
25/10/2020 18:00 Ertelendi St. Gallen II - Eschen / Mauren
İsviçre Super League İsviçre - Super League ( Lig Maçı )
25/10/2020 18:00 MS BSC Young Boys 2-1 FC Luzern
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Kupa Maçı )
25/10/2020 17:30 Ertelendi Paradiso - Gossau
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Kupa Maçı )
25/10/2020 17:00 - Bassecourt - Delémont
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:30 Ertelendi Münsingen - Basel II
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Kupa Maçı )
25/10/2020 16:00 MS Luzern II 5-1 Buochs
İsviçre Super League İsviçre - Super League ( Lig Maçı )
24/10/2020 20:00 MS FC Vaduz 1-4 FC Zurich
24/10/2020 20:00 MS FC Lugano 1-0 FC ST. Gallen
İsviçre Challenge League İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı )
24/10/2020 20:00 MS Grasshoppers 2-1 FC Schaffhausen
24/10/2020 19:30 MS FC Aarau 3-1 Neuchatel Xamax FC
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
24/10/2020 19:00 MS Stade Nyonnais 2-0 Cham
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Kupa Maçı )
24/10/2020 19:00 - Young Boys II - Chênois
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
24/10/2020 18:30 Ertelendi Yverdon Sport - Breitenrain
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Kupa Maçı )
24/10/2020 18:30 MS Lancy 4-2 Azzurri 90
24/10/2020 18:30 - Martigny Sports - Lausanne Sport II
24/10/2020 18:30 MS Vevey Sports 2-3 Terre Sainte
İsviçre Challenge League İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı )
24/10/2020 18:30 MS FC WIL 1900 0-0 Stade Lausanne-Ouchy
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
24/10/2020 18:00 - Étoile Carouge - Sion II
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Kupa Maçı )
24/10/2020 18:00 MS Echallens 5-2 Meyrin
24/10/2020 18:00 - Bulle - Naters
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
24/10/2020 17:00 Ertelendi Bavois - Bellinzona
24/10/2020 17:00 Ertelendi Brühl - Köniz
24/10/2020 17:00 MS YF Juventus 4-0 Black Stars
24/10/2020 17:00 MS Zürich II 1-4 Rapperswil
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Kupa Maçı )
24/10/2020 17:00 MS Goldau 2-3 Muttenz
24/10/2020 17:00 MS FC Wohlen 3-1 Zug
24/10/2020 17:00 MS Baden 3-1 Langenthal
24/10/2020 17:00 Ertelendi Solothurn - Schötz
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Kupa Maçı )
24/10/2020 17:00 MS Tuggen 3-1 Höngg
24/10/2020 17:00 MS Balzers 1-4 Thalwil
24/10/2020 17:00 MS Wettswil-Bonstetten 1-0 Winterthur II
24/10/2020 17:00 - Red Star Zürich - Kosova
İsviçre Challenge League İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı )
23/10/2020 21:00 MS SC Kriens 1-2 FC Thun
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
21/10/2020 21:00 MS Köniz 0-1 Bavois
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Kupa Maçı )
21/10/2020 21:00 Ertelendi Balzers - Paradiso
İsviçre Challenge League İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı )
20/10/2020 20:30 MS SC Kriens 5-2 Grasshoppers
20/10/2020 20:00 MS Stade Lausanne-Ouchy 4-1 FC Chiasso
20/10/2020 20:00 MS Neuchatel Xamax FC 2-1 FC WIL 1900
20/10/2020 20:00 MS FC Thun 0-1 FC Winterthur
19/10/2020 21:00 MS FC Schaffhausen 1-2 FC Aarau
İsviçre Super League İsviçre - Super League ( Lig Maçı )
18/10/2020 17:00 MS FC Sion 0-0 Lausanne
18/10/2020 17:00 MS FC Luzern 2-2 FC ST. Gallen
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Kupa Maçı )
18/10/2020 16:00 MS Langenthal 0-1 Bassecourt
18/10/2020 16:00 MS Delémont 4-0 Goldau
18/10/2020 16:00 MS Biel-Bienne 3-0 FC Wohlen
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Kupa Maçı )
18/10/2020 16:00 Ertelendi Kosova - Tuggen
İsviçre Super League İsviçre - Super League ( Lig Maçı )
17/10/2020 20:00 MS FC Vaduz 1-1 FC Lugano
17/10/2020 20:00 MS Servette FC 0-0 BSC Young Boys
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Kupa Maçı )
17/10/2020 19:00 MS Chênois 2-2 Echallens
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
17/10/2020 18:45 Ertelendi Bellinzona - Yverdon Sport
17/10/2020 18:00 MS Rapperswil 0-2 Stade Nyonnais
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Kupa Maçı )
17/10/2020 18:00 MS Terre Sainte 0-4 Lancy
17/10/2020 18:00 MS Naters 6-2 Young Boys II
17/10/2020 18:00 MS Meyrin 2-0 Vevey Sports
17/10/2020 18:00 MS Azzurri 90 5-2 Martigny Sports
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Kupa Maçı )
17/10/2020 18:00 MS Muttenz 2-2 Luzern II
17/10/2020 18:00 MS Buochs 1-2 Schötz
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Kupa Maçı )
17/10/2020 18:00 MS Thalwil 1-0 Winterthur II
17/10/2020 18:00 MS Paradiso 0-1 Wettswil-Bonstetten
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
17/10/2020 17:00 MS Bavois 1-0 Brühl
17/10/2020 17:00 MS Cham 0-1 Étoile Carouge
17/10/2020 17:00 MS Breitenrain 0-0 Münsingen
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Kupa Maçı )
17/10/2020 17:00 MS Lausanne Sport II 4-3 La Chaux-de-Fonds
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Kupa Maçı )
17/10/2020 17:00 MS Grasshopper II 1-3 Solothurn
17/10/2020 17:00 MS Zug 0-2 Baden
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Kupa Maçı )
17/10/2020 17:00 MS Eschen / Mauren 2-1 Dietikon
17/10/2020 17:00 MS Linth 0-0 Red Star Zürich
17/10/2020 17:00 MS Gossau 1-1 St. Gallen II
17/10/2020 17:00 MS Höngg 4-0 Balzers
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:30 MS Basel II 3-4 Zürich II
17/10/2020 16:00 MS Sion II 0-0 YF Juventus
17/10/2020 16:00 MS Black Stars 0-1 Köniz
İsviçre Challenge League İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı )
16/10/2020 21:00 MS FC Winterthur 2-2 FC Schaffhausen
16/10/2020 21:00 MS FC WIL 1900 0-1 SC Kriens
16/10/2020 21:00 MS Neuchatel Xamax FC 1-0 Grasshoppers
16/10/2020 20:30 MS FC Chiasso 0-2 FC Thun
16/10/2020 20:00 MS Stade Lausanne-Ouchy 1-1 FC Aarau
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Kupa Maçı )
14/10/2020 21:00 MS Schötz 0-1 Biel-Bienne
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Kupa Maçı )
14/10/2020 20:30 MS Wettswil-Bonstetten 2-1 Thalwil
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Kupa Maçı )
13/10/2020 21:15 MS Martigny Sports 0-1 Terre Sainte
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Kupa Maçı )
13/10/2020 21:15 MS Goldau 0-2 Langenthal
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Kupa Maçı )
13/10/2020 21:00 MS Young Boys II 6-1 Vevey Sports
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Kupa Maçı )
13/10/2020 21:00 MS Red Star Zürich 1-3 Dietikon
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
11/10/2020 15:00 MS Münsingen 2-2 Bellinzona
10/10/2020 19:00 MS Stade Nyonnais 5-1 Basel II
10/10/2020 18:30 MS Yverdon Sport 2-1 Bavois
10/10/2020 18:00 MS Étoile Carouge 1-2 Rapperswil
10/10/2020 17:00 MS Brühl 0-2 Black Stars
10/10/2020 17:00 MS Köniz 0-1 Sion II
10/10/2020 17:00 MS Zürich II 4-0 Breitenrain
10/10/2020 17:00 MS YF Juventus 1-2 Cham
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Kupa Maçı )
07/10/2020 21:15 MS Langenthal 1-1 Delémont
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
07/10/2020 21:00 MS Yverdon Sport 7-1 Köniz
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Kupa Maçı )
07/10/2020 21:00 MS Baden 3-0 Solothurn
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Kupa Maçı )
04/10/2020 17:00 MS Olympique de Genève 1-0 Lausanne Sport II
İsviçre Super League İsviçre - Super League ( Lig Maçı )
04/10/2020 17:00 MS FC Basel 1893 3-2 FC Luzern
04/10/2020 17:00 MS BSC Young Boys 1-0 FC Vaduz
04/10/2020 17:00 MS FC ST. Gallen 1-0 Servette FC
İsviçre Challenge League İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı )
04/10/2020 15:45 MS FC Schaffhausen 1-3 Stade Lausanne-Ouchy
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
04/10/2020 15:30 MS Bellinzona 3-3 Zürich II
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Kupa Maçı )
04/10/2020 15:30 MS Winterthur II 4-1 Höngg
İsviçre Super League İsviçre - Super League ( Lig Maçı )
03/10/2020 20:00 MS Lausanne 4-0 FC Zurich
03/10/2020 20:00 MS FC Lugano 2-2 FC Sion
İsviçre Challenge League İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı )
03/10/2020 20:00 MS FC Aarau 2-1 FC Chiasso
03/10/2020 20:00 MS Grasshoppers 3-0 FC WIL 1900
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Kupa Maçı )
03/10/2020 19:00 MS Young Boys II 5-2 Bulle
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Kupa Maçı )
03/10/2020 19:00 MS Bassecourt 2-0 Zug
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
03/10/2020 18:30 MS Yverdon Sport 2-2 Brühl
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Kupa Maçı )
03/10/2020 18:30 MS Vevey Sports 3-0 Chênois
03/10/2020 18:30 MS Lancy 2-2 Meyrin
İsviçre Challenge League İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı )
03/10/2020 18:30 MS SC Kriens 0-2 FC Winterthur
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
03/10/2020 18:00 MS Rapperswil 5-1 YF Juventus
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Kupa Maçı )
03/10/2020 18:00 MS Echallens 3-1 Naters
03/10/2020 18:00 MS La Chaux-de-Fonds 2-1 Azzurri 90
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
03/10/2020 17:00 MS Cham 4-0 Köniz
03/10/2020 17:00 MS Breitenrain 2-1 Stade Nyonnais
03/10/2020 17:00 MS Bavois 2-1 Münsingen
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Kupa Maçı )
03/10/2020 17:00 MS Schötz 3-2 Muttenz
03/10/2020 17:00 MS Baden 0-2 Biel-Bienne
03/10/2020 17:00 MS Solothurn 4-0 Buochs
03/10/2020 17:00 MS Luzern II 3-1 Delémont
03/10/2020 17:00 MS FC Wohlen 2-2 Grasshopper II
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Kupa Maçı )
03/10/2020 17:00 MS Tuggen 2-3 Linth
03/10/2020 17:00 MS Dietikon 1-5 Gossau
03/10/2020 17:00 MS Balzers 2-1 Kosova
03/10/2020 17:00 MS Red Star Zürich 3-4 Eschen / Mauren
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:30 MS Basel II 1-6 Étoile Carouge
03/10/2020 16:00 MS Sion II 1-5 Black Stars
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Kupa Maçı )
03/10/2020 16:00 MS St. Gallen II 0-0 Paradiso
İsviçre Challenge League İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı )
02/10/2020 21:00 MS FC Thun 1-3 Neuchatel Xamax FC
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Kupa Maçı )
30/09/2020 21:00 MS Zug 2-2 Schötz
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Kupa Maçı )
30/09/2020 21:00 MS Gossau 4-0 Balzers
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
30/09/2020 20:30 MS Stade Nyonnais 1-1 Yverdon Sport
30/09/2020 20:30 MS Black Stars 0-0 Bellinzona
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Kupa Maçı )
27/09/2020 17:00 MS Delémont 6-1 Schötz
İsviçre Super League İsviçre - Super League ( Lig Maçı )
27/09/2020 17:00 MS Servette FC 1-0 FC Basel 1893
27/09/2020 17:00 MS FC Vaduz 0-1 FC ST. Gallen
27/09/2020 17:00 MS FC Luzern 2-2 Lausanne
İsviçre Challenge League İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı )
27/09/2020 17:00 MS FC Chiasso 0-2 Grasshoppers
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Kupa Maçı )
27/09/2020 16:00 MS Biel-Bienne 1-1 Bassecourt
27/09/2020 16:00 MS Langenthal 3-1 Luzern II
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Kupa Maçı )
27/09/2020 16:00 MS Kosova 2-1 Winterthur II
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
27/09/2020 15:00 MS Münsingen 0-2 Yverdon Sport
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Kupa Maçı )
26/09/2020 20:00 MS Chênois 1-0 Lancy
İsviçre Super League İsviçre - Super League ( Lig Maçı )
26/09/2020 20:00 MS FC Zurich 2-2 FC Lugano
26/09/2020 20:00 MS FC Sion 0-0 BSC Young Boys
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
26/09/2020 19:00 MS Étoile Carouge 1-0 Breitenrain
26/09/2020 19:00 MS Stade Nyonnais 1-1 Bellinzona
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Kupa Maçı )
26/09/2020 19:00 MS Young Boys II 7-0 Olympique de Genève
İsviçre Challenge League İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı )
26/09/2020 19:00 MS Stade Lausanne-Ouchy 2-1 SC Kriens
26/09/2020 18:30 MS FC WIL 1900 3-1 FC Thun
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Kupa Maçı )
26/09/2020 18:00 MS Meyrin 3-1 Martigny Sports
26/09/2020 18:00 MS Azzurri 90 0-3 Lausanne Sport II
26/09/2020 18:00 MS Terre Sainte 0-4 La Chaux-de-Fonds
26/09/2020 18:00 MS Naters 5-1 Vevey Sports
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Kupa Maçı )
26/09/2020 18:00 MS Muttenz 2-2 Buochs
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Kupa Maçı )
26/09/2020 18:00 MS St. Gallen II 1-4 Wettswil-Bonstetten
26/09/2020 18:00 MS Paradiso 2-1 Dietikon
İsviçre Schweizer Pokal İsviçre - Schweizer Pokal ( Kupa Maçı )
26/09/2020 18:00 MS Balerna 1-2 Monthey
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:00 MS Köniz 1-6 Rapperswil
26/09/2020 17:00 MS Zürich II 0-1 Bavois
26/09/2020 17:00 MS Brühl 1-0 Sion II
26/09/2020 17:00 MS YF Juventus 2-1 Basel II
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Kupa Maçı )
26/09/2020 17:00 MS Zug 2-1 Goldau
26/09/2020 17:00 MS FC Wohlen 1-0 Solothurn
26/09/2020 17:00 MS Grasshopper II 4-2 Baden
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Kupa Maçı )
26/09/2020 17:00 MS Höngg 5-0 Thalwil
26/09/2020 17:00 MS Linth 2-3 Balzers
26/09/2020 17:00 MS Gossau 4-0 Red Star Zürich
26/09/2020 17:00 MS Eschen / Mauren 1-1 Tuggen
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:00 MS Black Stars 2-3 Cham
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Kupa Maçı )
25/09/2020 21:15 MS Bulle 1-4 Echallens
İsviçre Challenge League İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı )
25/09/2020 21:00 MS FC Winterthur 5-2 FC Aarau
25/09/2020 20:00 MS Neuchatel Xamax FC 0-3 FC Schaffhausen
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
23/09/2020 21:00 MS Köniz 2-0 Münsingen
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Kupa Maçı )
23/09/2020 21:00 MS Bassecourt 1-3 Solothurn
23/09/2020 21:00 MS Muttenz 0-5 Langenthal
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Kupa Maçı )
23/09/2020 21:00 MS Red Star Zürich 1-1 Wettswil-Bonstetten
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
23/09/2020 20:30 MS Bavois 0-3 Cham
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Kupa Maçı )
22/09/2020 21:00 MS Vevey Sports 3-0 Olympique de Genève
20/09/2020 17:00 MS Olympique de Genève 0-1 Azzurri 90
İsviçre Super League İsviçre - Super League ( Lig Maçı )
20/09/2020 17:00 MS FC Basel 1893 2-2 FC Vaduz
20/09/2020 17:00 MS FC ST. Gallen 1-0 FC Sion
20/09/2020 17:00 MS Lausanne 2-1 Servette FC
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Kupa Maçı )
20/09/2020 15:30 MS Thalwil 2-2 Kosova
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Kupa Maçı )
20/09/2020 15:00 MS Luzern II 2-1 Zug
19/09/2020 21:00 MS Bassecourt 2-2 Grasshopper II
İsviçre Super League İsviçre - Super League ( Lig Maçı )
19/09/2020 20:00 MS FC Lugano 2-1 FC Luzern
19/09/2020 20:00 MS BSC Young Boys 2-1 FC Zurich
İsviçre Challenge League İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı )
19/09/2020 19:30 MS FC Aarau 1-3 FC WIL 1900
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
19/09/2020 18:45 MS Bellinzona 1-3 Étoile Carouge
19/09/2020 18:30 MS Yverdon Sport 4-1 Zürich II
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Kupa Maçı )
19/09/2020 18:30 MS Martigny Sports 1-2 Chênois
19/09/2020 18:30 MS Lancy 2-1 Naters
İsviçre Challenge League İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı )
19/09/2020 18:30 MS FC Schaffhausen 5-2 FC Chiasso
19/09/2020 18:30 MS SC Kriens 3-1 Neuchatel Xamax FC
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
19/09/2020 18:00 MS Rapperswil 5-1 Black Stars
19/09/2020 18:00 MS Münsingen 1-4 Brühl
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Kupa Maçı )
19/09/2020 18:00 MS Echallens 1-3 Young Boys II
19/09/2020 18:00 MS La Chaux-de-Fonds 3-1 Meyrin
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Kupa Maçı )
19/09/2020 18:00 MS Buochs 0-0 Delémont
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Kupa Maçı )
19/09/2020 18:00 MS Winterthur II 2-2 Linth
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:00 - Breitenrain - YF Juventus
19/09/2020 17:00 MS Cham 1-1 Sion II
19/09/2020 17:00 MS Bavois 0-3 Stade Nyonnais
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Kupa Maçı )
19/09/2020 17:00 - Lausanne Sport II - Terre Sainte
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Kupa Maçı )
19/09/2020 17:00 - Solothurn - Muttenz
19/09/2020 17:00 - Goldau - Biel-Bienne
19/09/2020 17:00 - Baden - FC Wohlen
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Kupa Maçı )
19/09/2020 17:00 - Wettswil-Bonstetten - Höngg
19/09/2020 17:00 - Tuggen - Gossau
19/09/2020 17:00 - Dietikon - St. Gallen II
19/09/2020 17:00 Ertelendi Balzers - Eschen / Mauren
19/09/2020 17:00 - Red Star Zürich - Paradiso
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:30 MS Basel II 6-2 Köniz
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Kupa Maçı )
18/09/2020 21:15 MS Vevey Sports 1-4 Bulle
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Kupa Maçı )
18/09/2020 21:00 MS Schötz 2-3 Langenthal
İsviçre Challenge League İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı )
18/09/2020 21:00 MS Grasshoppers 3-2 FC Winterthur
18/09/2020 20:00 MS FC Thun 2-2 Stade Lausanne-Ouchy
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
16/09/2020 21:15 MS Sion II 0-1 Breitenrain
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Kupa Maçı )
16/09/2020 21:00 MS Thalwil 1-1 Eschen / Mauren
16/09/2020 21:00 MS Paradiso 0-1 Tuggen
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
16/09/2020 20:30 MS Stade Nyonnais 1-1 Zürich II
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Kupa Maçı )
13/09/2020 17:00 MS Delémont 3-1 Muttenz
13/09/2020 17:00 MS Grasshopper II 3-3 Goldau
İsviçre Schweizer Pokal İsviçre - Schweizer Pokal ( Kupa Maçı )
13/09/2020 17:00 MS FC Thun 0-1 FC Luzern
13/09/2020 17:00 MS FC Chiasso 3-2 FC Zurich
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Kupa Maçı )
13/09/2020 16:00 MS Langenthal 2-3 Buochs
13/09/2020 16:00 MS Biel-Bienne 2-0 Luzern II
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Kupa Maçı )
13/09/2020 16:00 MS Kosova 4-0 Höngg
İsviçre Schweizer Pokal İsviçre - Schweizer Pokal ( Kupa Maçı )
13/09/2020 16:00 MS Neuchatel Xamax FC 1-4 SC Kriens
13/09/2020 15:30 MS Schöftland 1-5 Solothurn
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Kupa Maçı )
12/09/2020 20:00 MS Chênois 1-1 La Chaux-de-Fonds
İsviçre Schweizer Pokal İsviçre - Schweizer Pokal ( Kupa Maçı )
12/09/2020 20:00 MS Vevey Sports 3-0 Köniz
12/09/2020 19:30 PEN FC Aarau 0-0
PS : 4-3
FC WIL 1900
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
12/09/2020 19:00 MS Étoile Carouge 0-1 Bavois
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Kupa Maçı )
12/09/2020 19:00 MS FC Wohlen 1-1 Bassecourt
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Kupa Maçı )
12/09/2020 18:00 MS Meyrin 0-2 Lausanne Sport II
12/09/2020 18:00 - Echallens - Olympique de Genève
12/09/2020 18:00 MS Bulle 2-2 Lancy
12/09/2020 18:00 MS Terre Sainte 3-2 Azzurri 90
12/09/2020 18:00 MS Naters 2-3 Martigny Sports
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Kupa Maçı )
12/09/2020 18:00 - St. Gallen II - Red Star Zürich
12/09/2020 18:00 MS Linth 1-0 Thalwil
İsviçre Schweizer Pokal İsviçre - Schweizer Pokal ( Kupa Maçı )
12/09/2020 17:30 MS Stade Lausanne-Ouchy 1-2 Grasshoppers
12/09/2020 17:15 MS Stade Nyonnais 1-3 Lausanne
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:00 MS Brühl 2-2 Cham
12/09/2020 17:00 MS Sion II 3-2 Rapperswil
12/09/2020 17:00 MS Black Stars 1-2 Basel II
12/09/2020 17:00 MS Zürich II 2-1 Münsingen
12/09/2020 17:00 MS YF Juventus 3-2 Bellinzona
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Kupa Maçı )
12/09/2020 17:00 MS Dietikon 0-4 Wettswil-Bonstetten
12/09/2020 17:00 MS Eschen / Mauren 1-3 Winterthur II
İsviçre Schweizer Pokal İsviçre - Schweizer Pokal ( Kupa Maçı )
12/09/2020 17:00 MS Schötz 0-3 FC Sion
12/09/2020 17:00 MS Tuggen 1-2 FC Winterthur
11/09/2020 20:30 USB FC Schaffhausen 1-2 FC Lugano
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Kupa Maçı )
09/09/2020 21:30 MS Young Boys II 5-0 Martigny Sports
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Kupa Maçı )
09/09/2020 21:00 MS Grasshopper II 3-0 Schötz
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Kupa Maçı )
06/09/2020 17:00 MS Olympique de Genève 3-1 Terre Sainte
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
06/09/2020 15:30 MS Münsingen 1-1 Stade Nyonnais
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Kupa Maçı )
06/09/2020 15:30 MS Winterthur II 2-3 Gossau
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Kupa Maçı )
05/09/2020 21:00 MS Bassecourt 2-3 Baden
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
05/09/2020 18:45 MS Bellinzona 2-0 Köniz
05/09/2020 18:30 MS Yverdon Sport 6-0 Étoile Carouge
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Kupa Maçı )
05/09/2020 18:30 MS Martigny Sports 0-6 Bulle
05/09/2020 18:30 MS Vevey Sports 3-2 Echallens
05/09/2020 18:30 MS Lancy 0-4 Young Boys II
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
05/09/2020 18:00 MS Rapperswil 0-1 Cham
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Kupa Maçı )
05/09/2020 18:00 MS Azzurri 90 1-1 Meyrin
05/09/2020 18:00 MS La Chaux-de-Fonds 0-3 Naters
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Kupa Maçı )
05/09/2020 18:00 MS Buochs 0-1 Zug
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
05/09/2020 17:00 MS Breitenrain 1-0 Black Stars
05/09/2020 17:00 MS Zürich II 2-3 Brühl
05/09/2020 17:00 MS Bavois 1-3 YF Juventus
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Kupa Maçı )
05/09/2020 17:00 MS Lausanne Sport II 1-2 Chênois
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Kupa Maçı )
05/09/2020 17:00 MS Solothurn 1-1 Delémont
05/09/2020 17:00 MS Luzern II 4-0 Grasshopper II
05/09/2020 17:00 MS Goldau 1-1 FC Wohlen
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Kupa Maçı )
05/09/2020 17:00 MS Höngg 0-1 Linth
05/09/2020 17:00 MS Tuggen 6-2 St. Gallen II
05/09/2020 17:00 MS Wettswil-Bonstetten 1-0 Kosova
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
05/09/2020 16:30 MS Basel II 2-1 Sion II
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Kupa Maçı )
02/09/2020 21:00 MS Dietikon 2-5 Tuggen
02/09/2020 21:00 MS Höngg 0-0 Gossau
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
02/09/2020 20:30 MS Cham 2-1 Bellinzona
01/09/2020 21:00 MS Münsingen 2-3 Black Stars
İsviçre Schweizer Pokal İsviçre - Schweizer Pokal ( Kupa Maçı )
31/08/2020 20:30 MS Dürrenast 1-5 Köniz
30/08/2020 17:00 MS Zollbrück 0-7 Stade Nyonnais
30/08/2020 17:00 MS Ajoie-Monterri 0-2 Tuggen
30/08/2020 16:30 MS FC Savièse 0-2 Balerna
30/08/2020 16:00 MS Dübendorf 1-2 Schötz
30/08/2020 15:30 MS Laufen 0-6 Solothurn
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Kupa Maçı )
29/08/2020 21:00 MS Biel-Bienne 2-0 Buochs
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
29/08/2020 19:00 MS Étoile Carouge 3-1 Münsingen
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Kupa Maçı )
29/08/2020 19:00 MS Meyrin 2-2 Terre Sainte
29/08/2020 19:00 MS Chênois 2-0 Azzurri 90
29/08/2020 18:00 MS Echallens 0-1 Lancy
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Kupa Maçı )
29/08/2020 18:00 MS Paradiso 0-0 Winterthur II
29/08/2020 18:00 MS Linth 3-0 Kosova
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
29/08/2020 17:00 MS Brühl 1-1 Rapperswil
29/08/2020 17:00 MS YF Juventus 1-5 Yverdon Sport
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Kupa Maçı )
29/08/2020 17:00 MS Bulle 5-0 La Chaux-de-Fonds
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Kupa Maçı )
29/08/2020 17:00 MS FC Wohlen 3-0 Luzern II
29/08/2020 17:00 MS Baden 4-0 Goldau
29/08/2020 17:00 MS Zug 3-0 Muttenz
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Kupa Maçı )
29/08/2020 17:00 MS Eschen / Mauren 2-2 Höngg
29/08/2020 17:00 MS Gossau 1-2 Thalwil
29/08/2020 16:00 MS St. Gallen II 1-5 Balzers