İzlanda Futbol Ligleri, İzlanda Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
İzlanda Premier İzlanda - Premier ( Lig Maçı )
30/11/2020 21:00 - Vikingur Reykjavik - Fylkir
30/11/2020 21:00 - IA Akranes - Fjolnir
30/11/2020 21:00 - Grotta - KR Reykjavik
30/11/2020 21:00 - Valur Reykjavik - FH hafnarfjordur
30/11/2020 21:00 - HK Kopavogur - KA Akureyri
30/11/2020 21:00 - Stjarnan - Breidablik
26/11/2020 21:00 - Fylkir - IA Akranes
26/11/2020 21:00 - Fjolnir - HK Kopavogur
26/11/2020 21:00 - KA Akureyri - Valur Reykjavik
26/11/2020 21:00 - Breidablik - Vikingur Reykjavik
26/11/2020 21:00 - Grotta - Stjarnan
26/11/2020 16:00 - FH hafnarfjordur - KR Reykjavik
22/11/2020 22:15 - Valur Reykjavik - Fjolnir
22/11/2020 22:15 - HK Kopavogur - Fylkir
22/11/2020 20:00 - Grotta - FH hafnarfjordur
22/11/2020 20:00 - Vikingur Reykjavik - Stjarnan
22/11/2020 17:00 - IA Akranes - Breidablik
22/11/2020 17:00 - KR Reykjavik - KA Akureyri
İzlanda Úrvalsdeild Women İzlanda - Úrvalsdeild Women ( Lig Maçı )
18/11/2020 21:00 - Fylkir W - KR
İzlanda Premier İzlanda - Premier ( Lig Maçı )
16/11/2020 22:15 - Stjarnan - KR Reykjavik
İzlanda Úrvalsdeild Women İzlanda - Úrvalsdeild Women ( Lig Maçı )
15/11/2020 16:00 - Stjarnan W - Breidablik W
15/11/2020 16:00 - ÍBV - KR
15/11/2020 16:00 - Fylkir W - FH
15/11/2020 16:00 - Valur - Selfoss W
15/11/2020 16:00 - Thór / KA - Thróttur Reykjavík W
İzlanda Division 2 İzlanda - Division 2 ( Lig Maçı )
14/11/2020 16:00 - Njardvik - Haukar
14/11/2020 16:00 - Dalvík / Reynir - Selfoss
14/11/2020 16:00 - Kári - Völsungur
14/11/2020 16:00 - IR Reykjavik - Kórdrengir
14/11/2020 16:00 - KF - Fjardabyggd
14/11/2020 16:00 - Vídir - Thróttur Vogar
İzlanda Division 1 İzlanda - Division 1 ( Lig Maçı )
14/11/2020 16:00 - Thor Akureyri - Leiknir R.
14/11/2020 16:00 - Keflavik - Magni
14/11/2020 16:00 - Throttur Reykjavik - Vikingur Olafsiik
14/11/2020 16:00 - Grindavik - Leiknir F.
14/11/2020 16:00 - IBV Vestmannaeyjar - Fram Reykjavik
14/11/2020 16:00 - Vestri - Afturelding
İzlanda Úrvalsdeild Women İzlanda - Úrvalsdeild Women ( Lig Maçı )
11/11/2020 16:30 Ertelendi KR - Breidablik W
İzlanda Division 1 İzlanda - Division 1 ( Lig Maçı )
09/11/2020 22:15 - Fram Reykjavik - Keflavik
09/11/2020 22:15 - Leiknir R. - Grindavik
İzlanda Úrvalsdeild Women İzlanda - Úrvalsdeild Women ( Lig Maçı )
09/11/2020 21:00 - Thróttur Reykjavík W - Stjarnan W
İzlanda Premier İzlanda - Premier ( Lig Maçı )
08/11/2020 22:15 - Fjolnir - KR Reykjavik
08/11/2020 22:15 - Breidablik - HK Kopavogur
08/11/2020 20:00 - Stjarnan - IA Akranes
08/11/2020 20:00 - Fylkir - Valur Reykjavik
08/11/2020 17:00 - Vikingur Reykjavik - Grotta
08/11/2020 17:00 - KA Akureyri - FH hafnarfjordur
İzlanda Úrvalsdeild Women İzlanda - Úrvalsdeild Women ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:30 - FH - Valur
08/11/2020 16:30 - KR - Thór / KA
08/11/2020 16:30 - Selfoss W - ÍBV
08/11/2020 16:30 - Breidablik W - Fylkir W
İzlanda Division 1 İzlanda - Division 1 ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:00 - Magni - Vestri
08/11/2020 16:00 - Afturelding - Throttur Reykjavik
08/11/2020 16:00 - Vikingur Olafsiik - Thor Akureyri
08/11/2020 16:00 - Leiknir F. - IBV Vestmannaeyjar
İzlanda Division 2 İzlanda - Division 2 ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:30 - Völsungur - Dalvík / Reynir
07/11/2020 16:30 - Haukar - Kári
07/11/2020 16:30 - Selfoss - Vídir
07/11/2020 16:30 - Thróttur Vogar - IR Reykjavik
07/11/2020 16:30 - Fjardabyggd - Njardvik
07/11/2020 16:30 - Kórdrengir - KF
İzlanda Cup İzlanda - Cup ( Kupa Maçı )
04/11/2020 22:15 - Valur Reykjavik - KR Reykjavik
04/11/2020 22:15 - IBV Vestmannaeyjar - FH hafnarfjordur
İzlanda Division 1 İzlanda - Division 1 ( Lig Maçı )
31/10/2020 17:00 İptal Edildi Keflavik - Grindavik
İzlanda Division 2 İzlanda - Division 2 ( Lig Maçı )
06/10/2020 18:30 MS Vídir 3-1 Kári
İzlanda Premier İzlanda - Premier ( Lig Maçı )
04/10/2020 22:15 MS Valur Reykjavik 6-0 Grotta
04/10/2020 22:15 MS Breidablik 4-1 Fylkir
04/10/2020 20:00 MS HK Kopavogur 1-1 KR Reykjavik
04/10/2020 20:00 MS Stjarnan 1-0 Fjolnir
04/10/2020 17:00 MS Vikingur Reykjavik 2-2 KA Akureyri
04/10/2020 17:00 MS IA Akranes 0-4 FH hafnarfjordur
İzlanda Division 1 İzlanda - Division 1 ( Lig Maçı )
04/10/2020 17:00 MS Magni 3-4 Thor Akureyri
İzlanda Úrvalsdeild Women İzlanda - Úrvalsdeild Women ( Lig Maçı )
04/10/2020 17:00 MS ÍBV 1-3 FH
04/10/2020 16:30 MS Thór / KA 1-0 Selfoss W
04/10/2020 16:00 MS Thróttur Reykjavík W 5-0 KR
03/10/2020 20:00 MS Valur 0-1 Breidablik W
İzlanda Division 2 İzlanda - Division 2 ( Lig Maçı )
03/10/2020 18:00 MS Dalvík / Reynir 2-3 Haukar
03/10/2020 18:00 MS Vídir 0-2 Völsungur
İzlanda Division 1 İzlanda - Division 1 ( Lig Maçı )
03/10/2020 18:00 MS Keflavik 2-1 Leiknir F.
İzlanda Division 2 İzlanda - Division 2 ( Lig Maçı )
03/10/2020 17:00 MS KF 1-1 Thróttur Vogar
03/10/2020 17:00 MS Kári 2-3 Njardvik
03/10/2020 17:00 MS IR Reykjavik 1-2 Selfoss
İzlanda Division 1 İzlanda - Division 1 ( Lig Maçı )
03/10/2020 17:00 MS Fram Reykjavik 1-0 Throttur Reykjavik
03/10/2020 17:00 MS Vikingur Olafsiik 1-3 Leiknir R.
03/10/2020 17:00 MS Afturelding 3-2 Grindavik
03/10/2020 17:00 MS IBV Vestmannaeyjar 1-3 Vestri
İzlanda Úrvalsdeild Women İzlanda - Úrvalsdeild Women ( Lig Maçı )
03/10/2020 17:00 MS Stjarnan W 1-1 Fylkir W
İzlanda Division 2 İzlanda - Division 2 ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 MS Fjardabyggd 1-6 Kórdrengir
İzlanda Premier İzlanda - Premier ( Lig Maçı )
01/10/2020 23:15 MS Stjarnan 1-1 FH hafnarfjordur
01/10/2020 22:15 MS Vikingur Reykjavik 0-2 KR Reykjavik
01/10/2020 21:00 MS Breidablik 1-1 KA Akureyri
İzlanda Úrvalsdeild Women İzlanda - Úrvalsdeild Women ( Lig Maçı )
30/09/2020 19:00 MS Selfoss W 2-1 KR
İzlanda Division 1 İzlanda - Division 1 ( Lig Maçı )
29/09/2020 21:00 MS Throttur Reykjavik 0-1 Magni
29/09/2020 20:00 MS Leiknir F. 0-7 Leiknir R.
29/09/2020 18:45 MS Grindavik 3-0 Vikingur Olafsiik
29/09/2020 18:45 MS Keflavik 3-1 IBV Vestmannaeyjar
29/09/2020 18:45 MS Vestri 1-2 Fram Reykjavik
29/09/2020 18:30 MS Thor Akureyri 1-1 Afturelding
İzlanda Premier İzlanda - Premier ( Lig Maçı )
27/09/2020 22:15 MS HK Kopavogur 2-3 Stjarnan
27/09/2020 22:15 MS Valur Reykjavik 1-1 Breidablik
İzlanda Division 2 İzlanda - Division 2 ( Lig Maçı )
27/09/2020 22:15 MS Kári 5-2 Fjardabyggd
İzlanda Premier İzlanda - Premier ( Lig Maçı )
27/09/2020 19:15 MS Grotta 2-4 KA Akureyri
İzlanda Division 2 İzlanda - Division 2 ( Lig Maçı )
27/09/2020 19:00 MS Selfoss 3-2 KF
İzlanda Premier İzlanda - Premier ( Lig Maçı )
27/09/2020 17:00 MS IA Akranes 2-2 Vikingur Reykjavik
27/09/2020 17:00 MS FH hafnarfjordur 1-0 Fjolnir
27/09/2020 17:00 MS KR Reykjavik 1-2 Fylkir
İzlanda Division 2 İzlanda - Division 2 ( Lig Maçı )
27/09/2020 17:00 MS Haukar 6-1 Vídir
27/09/2020 17:00 MS Völsungur 1-0 IR Reykjavik
27/09/2020 17:00 MS Njardvik 1-1 Dalvík / Reynir
27/09/2020 17:00 MS Thróttur Vogar 1-0 Kórdrengir
İzlanda Úrvalsdeild Women İzlanda - Úrvalsdeild Women ( Lig Maçı )
27/09/2020 17:00 MS Breidablik W 8-0 ÍBV
26/09/2020 20:00 MS Fylkir W 0-7 Valur
İzlanda Division 1 İzlanda - Division 1 ( Lig Maçı )
26/09/2020 18:00 MS Grindavik 3-1 Magni
İzlanda Úrvalsdeild Women İzlanda - Úrvalsdeild Women ( Lig Maçı )
26/09/2020 18:00 MS FH 1-2 Thór / KA
İzlanda Division 1 İzlanda - Division 1 ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:00 MS Throttur Reykjavik 0-3 IBV Vestmannaeyjar
26/09/2020 17:00 MS Leiknir R. 3-0 Afturelding
26/09/2020 17:00 MS Leiknir F. 2-4 Vikingur Olafsiik
26/09/2020 17:00 MS Thor Akureyri 0-2 Fram Reykjavik
İzlanda Úrvalsdeild Women İzlanda - Úrvalsdeild Women ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:00 MS Selfoss W 1-3 Thróttur Reykjavík W
İzlanda Division 1 İzlanda - Division 1 ( Lig Maçı )
25/09/2020 19:15 MS Vestri 1-3 Keflavik
İzlanda Úrvalsdeild Women İzlanda - Úrvalsdeild Women ( Lig Maçı )
25/09/2020 19:15 MS KR 0-2 Stjarnan W
İzlanda Premier İzlanda - Premier ( Lig Maçı )
24/09/2020 22:15 MS Fylkir 2-1 Vikingur Reykjavik
24/09/2020 22:15 MS Breidablik 2-1 Stjarnan
24/09/2020 19:15 MS KR Reykjavik 1-1 Grotta
24/09/2020 19:15 MS Fjolnir 1-3 IA Akranes
24/09/2020 19:15 MS FH hafnarfjordur 1-4 Valur Reykjavik
24/09/2020 19:00 MS KA Akureyri 1-1 HK Kopavogur
İzlanda Division 2 İzlanda - Division 2 ( Lig Maçı )
23/09/2020 22:15 MS Kórdrengir 3-1 Selfoss
23/09/2020 19:15 MS Vídir 1-2 Njardvik
23/09/2020 19:00 MS Dalvík / Reynir 1-2 Kári
23/09/2020 19:00 MS KF 1-2 Völsungur
23/09/2020 18:00 MS Fjardabyggd 1-3 Thróttur Vogar
22/09/2020 19:15 MS IR Reykjavik 2-1 Haukar
İzlanda Premier İzlanda - Premier ( Lig Maçı )
21/09/2020 23:00 MS Vikingur Reykjavik 1-1 HK Kopavogur
21/09/2020 22:15 MS Stjarnan 1-5 Valur Reykjavik
21/09/2020 22:15 MS Breidablik 0-2 KR Reykjavik
21/09/2020 22:15 MS Fylkir 1-4 FH hafnarfjordur
İzlanda Division 1 İzlanda - Division 1 ( Lig Maçı )
21/09/2020 22:15 MS Fram Reykjavik 1-2 Grindavik
21/09/2020 22:15 MS Afturelding 1-0 Vikingur Olafsiik
İzlanda Premier İzlanda - Premier ( Lig Maçı )
21/09/2020 19:30 MS IA Akranes 3-0 Grotta
İzlanda Division 1 İzlanda - Division 1 ( Lig Maçı )
21/09/2020 19:30 MS Keflavik 4-2 Throttur Reykjavik
21/09/2020 19:30 MS IBV Vestmannaeyjar 2-2 Thor Akureyri
20/09/2020 19:00 MS Magni 0-1 Leiknir R.
20/09/2020 14:00 MS Vestri 2-0 Leiknir F.
İzlanda Premier İzlanda - Premier ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:00 MS Fjolnir 1-1 KA Akureyri
İzlanda Division 2 İzlanda - Division 2 ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:00 MS Dalvík / Reynir 1-3 Fjardabyggd
19/09/2020 17:00 MS Selfoss 1-4 Thróttur Vogar
19/09/2020 16:00 MS Völsungur 0-6 Kórdrengir
18/09/2020 21:00 MS Haukar 1-2 KF
18/09/2020 19:45 MS Njardvik 2-3 IR Reykjavik
İzlanda Premier İzlanda - Premier ( Lig Maçı )
17/09/2020 19:30 MS FH hafnarfjordur 1-0 Vikingur Reykjavik
17/09/2020 19:30 MS IA Akranes 2-4 Valur Reykjavik
İzlanda Division 1 İzlanda - Division 1 ( Lig Maçı )
17/09/2020 19:30 MS Grindavik 1-1 Leiknir R.
17/09/2020 19:30 MS Keflavik 1-1 Fram Reykjavik
16/09/2020 22:15 MS Throttur Reykjavik 1-2 Afturelding
16/09/2020 19:30 MS Thor Akureyri 1-0 Vikingur Olafsiik
15/09/2020 19:30 MS IBV Vestmannaeyjar 0-0 Leiknir F.
15/09/2020 19:30 MS Vestri 2-1 Magni
İzlanda Premier İzlanda - Premier ( Lig Maçı )
14/09/2020 22:15 MS Grotta 2-2 Fjolnir
13/09/2020 23:00 MS Valur Reykjavik 2-0 Vikingur Reykjavik
13/09/2020 22:15 MS HK Kopavogur 3-2 IA Akranes
İzlanda Úrvalsdeild Women İzlanda - Úrvalsdeild Women ( Lig Maçı )
13/09/2020 22:15 MS Thróttur Reykjavík W 2-2 FH
13/09/2020 20:00 MS Stjarnan W 0-3 Valur
İzlanda Premier İzlanda - Premier ( Lig Maçı )
13/09/2020 19:30 MS FH hafnarfjordur 3-1 Breidablik
13/09/2020 19:00 MS KA Akureyri 2-0 Fylkir
İzlanda Division 2 İzlanda - Division 2 ( Lig Maçı )
13/09/2020 19:00 MS Haukar 3-0 Dalvík / Reynir
13/09/2020 19:00 MS Kórdrengir 1-0 Fjardabyggd
13/09/2020 18:00 MS Thróttur Vogar 4-0 KF
İzlanda Premier İzlanda - Premier ( Lig Maçı )
13/09/2020 17:00 MS KR Reykjavik 1-2 Stjarnan
İzlanda Division 2 İzlanda - Division 2 ( Lig Maçı )
13/09/2020 17:00 MS Selfoss 3-1 IR Reykjavik
13/09/2020 17:00 MS Njardvik 2-0 Kári
İzlanda Úrvalsdeild Women İzlanda - Úrvalsdeild Women ( Lig Maçı )
13/09/2020 17:00 MS ÍBV 2-2 Fylkir W
13/09/2020 17:00 MS Thór / KA 0-7 Breidablik W
İzlanda Division 1 İzlanda - Division 1 ( Lig Maçı )
12/09/2020 19:45 MS Magni 1-1 Throttur Reykjavik
12/09/2020 17:00 MS Afturelding 2-3 Thor Akureyri
12/09/2020 17:00 MS Fram Reykjavik 1-1 Vestri
12/09/2020 17:00 MS IBV Vestmannaeyjar 1-3 Keflavik
12/09/2020 17:00 MS Leiknir R. 2-1 Leiknir F.
12/09/2020 17:00 MS Vikingur Olafsiik 2-2 Grindavik
İzlanda Úrvalsdeild Women İzlanda - Úrvalsdeild Women ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:00 MS KR 0-5 Selfoss W
İzlanda Cup İzlanda - Cup ( Kupa Maçı )
10/09/2020 22:15 MS Breidablik 2-4 KR Reykjavik
10/09/2020 22:15 USB Valur Reykjavik 2-1 HK Kopavogur
10/09/2020 19:30 MS FH hafnarfjordur 3-0 Stjarnan
İzlanda Division 2 İzlanda - Division 2 ( Lig Maçı )
09/09/2020 23:00 MS Kári 1-2 Haukar
İzlanda Úrvalsdeild Women İzlanda - Úrvalsdeild Women ( Lig Maçı )
09/09/2020 22:15 MS Breidablik W 3-1 Stjarnan W
09/09/2020 21:00 MS Thróttur Reykjavík W 1-1 Thór / KA
İzlanda Division 2 İzlanda - Division 2 ( Lig Maçı )
09/09/2020 20:15 MS Njardvik 2-1 Fjardabyggd
09/09/2020 20:15 MS Vídir 1-4 Selfoss
09/09/2020 20:15 MS IR Reykjavik 1-3 Thróttur Vogar
09/09/2020 20:00 MS Dalvík / Reynir 3-3 Völsungur
09/09/2020 20:00 MS KF 0-1 Kórdrengir
İzlanda Úrvalsdeild Women İzlanda - Úrvalsdeild Women ( Lig Maçı )
09/09/2020 20:00 MS KR 3-0 ÍBV
09/09/2020 20:00 MS Selfoss W 1-2 Valur
09/09/2020 20:00 MS FH 3-1 Fylkir W
İzlanda Division 1 İzlanda - Division 1 ( Lig Maçı )
07/09/2020 20:30 MS Grindavik 1-1 IBV Vestmannaeyjar
07/09/2020 20:30 MS Thor Akureyri 1-3 Keflavik
İzlanda Division 2 İzlanda - Division 2 ( Lig Maçı )
06/09/2020 22:15 MS Kórdrengir 2-1 Haukar
İzlanda Úrvalsdeild Women İzlanda - Úrvalsdeild Women ( Lig Maçı )
06/09/2020 22:15 MS Thróttur Reykjavík W 0-4 Breidablik W
İzlanda Division 2 İzlanda - Division 2 ( Lig Maçı )
06/09/2020 19:00 - KF - Njardvik
06/09/2020 19:00 MS IR Reykjavik 1-2 Kári
İzlanda Division 1 İzlanda - Division 1 ( Lig Maçı )
06/09/2020 19:00 MS Leiknir R. 0-1 Fram Reykjavik
06/09/2020 19:00 MS Vikingur Olafsiik 3-2 Magni
İzlanda Division 2 İzlanda - Division 2 ( Lig Maçı )
06/09/2020 17:00 MS Fjardabyggd 0-1 Selfoss
İzlanda Division 1 İzlanda - Division 1 ( Lig Maçı )
06/09/2020 17:00 MS Leiknir F. 1-3 Afturelding
06/09/2020 17:00 MS Throttur Reykjavik 2-1 Vestri
İzlanda Úrvalsdeild Women İzlanda - Úrvalsdeild Women ( Lig Maçı )
06/09/2020 17:00 MS Valur 4-0 ÍBV
06/09/2020 17:00 MS Fylkir W 4-2 Thór / KA
06/09/2020 17:00 MS FH 4-2 KR
06/09/2020 17:00 MS Selfoss W 2-3 Stjarnan W
İzlanda Division 2 İzlanda - Division 2 ( Lig Maçı )
06/09/2020 15:00 MS Vídir 2-2 Dalvík / Reynir
İzlanda Premier İzlanda - Premier ( Lig Maçı )
05/09/2020 16:00 MS Fjolnir 1-4 Breidablik
İzlanda Division 2 İzlanda - Division 2 ( Lig Maçı )
05/09/2020 15:00 MS Thróttur Vogar 3-0 Völsungur
İzlanda Division 1 İzlanda - Division 1 ( Lig Maçı )
02/09/2020 23:30 MS Throttur Reykjavik 0-0 Leiknir F.
02/09/2020 22:15 MS Fram Reykjavik 1-1 Vikingur Olafsiik
İzlanda Division 2 İzlanda - Division 2 ( Lig Maçı )
02/09/2020 20:30 MS Fjardabyggd 0-1 Völsungur
02/09/2020 20:30 MS KF 3-1 Dalvík / Reynir
02/09/2020 20:30 MS IR Reykjavik 2-1 Vídir
02/09/2020 20:30 MS Selfoss 2-1 Haukar
İzlanda Division 1 İzlanda - Division 1 ( Lig Maçı )
02/09/2020 20:30 MS Vestri 4-1 Thor Akureyri
02/09/2020 20:30 MS IBV Vestmannaeyjar 0-2 Leiknir R.
02/09/2020 20:30 MS Magni 3-2 Afturelding