Japonya Futbol Ligleri, Japonya Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Japonya WE League Japonya - WE League ( Lig Maçı )
25/05/2024 08:00 - Sanfrecce Hiroshima W - Cerezo Osaka W
25/05/2024 08:00 - Vegalta Sendai - Albirex Niigata W
25/05/2024 08:00 - Omiya Ardija Ventus W - INAC Kobe Leonessa W
25/05/2024 08:00 - Parceiro Nagano W - Nojima Stella W
25/05/2024 08:00 - Urawa Reds W - Tokyo Verdy Beleza W
25/05/2024 08:00 - JEF United W - Elfen Saitama W
19/05/2024 08:00 MS Nojima Stella W 2-1 Elfen Saitama W
19/05/2024 08:00 MS Omiya Ardija Ventus W 0-1 Parceiro Nagano W
19/05/2024 08:00 MS Cerezo Osaka W 1-2 Vegalta Sendai
18/05/2024 11:00 MS INAC Kobe Leonessa W 0-2 Urawa Reds W
18/05/2024 08:00 MS Tokyo Verdy Beleza W 2-1 JEF United W
18/05/2024 07:00 MS Albirex Niigata W 0-2 Sanfrecce Hiroshima W
12/05/2024 07:00 MS JEF United W 2-1 INAC Kobe Leonessa W
12/05/2024 07:00 MS Parceiro Nagano W 1-2 Cerezo Osaka W
12/05/2024 07:00 MS Vegalta Sendai 1-1 Nojima Stella W
11/05/2024 08:00 MS Sanfrecce Hiroshima W 0-2 Omiya Ardija Ventus W
11/05/2024 08:00 MS Elfen Saitama W 1-2 Tokyo Verdy Beleza W
06/05/2024 09:30 MS Cerezo Osaka W 2-1 Omiya Ardija Ventus W
06/05/2024 09:00 MS Parceiro Nagano W 0-3 Tokyo Verdy Beleza W
06/05/2024 08:00 MS Nojima Stella W 0-1 Sanfrecce Hiroshima W
06/05/2024 08:00 MS Elfen Saitama W 1-2 Urawa Reds W
06/05/2024 07:00 MS Albirex Niigata W 0-2 INAC Kobe Leonessa W
06/05/2024 07:00 MS Vegalta Sendai 0-0 JEF United W
03/05/2024 08:00 MS Urawa Reds W 2-0 Cerezo Osaka W
03/05/2024 07:00 MS Omiya Ardija Ventus W 0-0 Vegalta Sendai
03/05/2024 07:00 MS Sanfrecce Hiroshima W 2-0 Parceiro Nagano W
02/05/2024 11:00 MS Tokyo Verdy Beleza W 2-1 Albirex Niigata W
02/05/2024 07:00 MS JEF United W 1-1 Nojima Stella W
02/05/2024 06:00 MS INAC Kobe Leonessa W 3-0 Elfen Saitama W
28/04/2024 11:00 MS Nojima Stella W 2-1 Cerezo Osaka W
28/04/2024 09:00 MS INAC Kobe Leonessa W 4-1 Vegalta Sendai
28/04/2024 08:00 MS Parceiro Nagano W 1-1 Elfen Saitama W
28/04/2024 07:00 MS Albirex Niigata W 2-1 JEF United W
27/04/2024 08:00 MS Tokyo Verdy Beleza W 7-0 Omiya Ardija Ventus W
27/04/2024 08:00 MS Urawa Reds W 2-0 Sanfrecce Hiroshima W
21/04/2024 09:00 MS Omiya Ardija Ventus W 0-0 JEF United W
21/04/2024 08:00 MS Elfen Saitama W 2-1 Sanfrecce Hiroshima W
21/04/2024 08:00 MS Nojima Stella W 0-3 INAC Kobe Leonessa W
21/04/2024 07:00 MS Vegalta Sendai 0-3 Urawa Reds W
21/04/2024 07:00 MS Albirex Niigata W 4-1 Parceiro Nagano W
21/04/2024 06:30 MS Cerezo Osaka W 1-1 Tokyo Verdy Beleza W
18/04/2024 13:00 - JEF United W - Cerezo Osaka W
18/04/2024 13:00 - Sanfrecce Hiroshima W - INAC Kobe Leonessa W
18/04/2024 13:00 - Parceiro Nagano W - Vegalta Sendai
18/04/2024 12:00 - Omiya Ardija Ventus W - Urawa Reds W
18/04/2024 12:00 - Elfen Saitama W - Albirex Niigata W
18/04/2024 11:00 - Tokyo Verdy Beleza W - Nojima Stella W
14/04/2024 10:00 MS INAC Kobe Leonessa W 0-0 Tokyo Verdy Beleza W
14/04/2024 08:00 MS Urawa Reds W 2-0 Nojima Stella W
14/04/2024 08:00 MS Vegalta Sendai 1-2 Sanfrecce Hiroshima W
14/04/2024 08:00 MS Cerezo Osaka W 0-1 Elfen Saitama W
14/04/2024 07:00 MS Albirex Niigata W 0-1 Omiya Ardija Ventus W
14/04/2024 07:00 MS JEF United W 2-0 Parceiro Nagano W
31/03/2024 08:00 MS Parceiro Nagano W 3-5 Urawa Reds W
31/03/2024 08:00 MS Sanfrecce Hiroshima W 1-1 JEF United W
31/03/2024 08:00 MS Elfen Saitama W 2-1 Omiya Ardija Ventus W
31/03/2024 08:00 MS Cerezo Osaka W 1-2 INAC Kobe Leonessa W
30/03/2024 11:30 MS Nojima Stella W 0-1 Albirex Niigata W
30/03/2024 09:00 MS Tokyo Verdy Beleza W 3-0 Vegalta Sendai
27/03/2024 08:00 MS Urawa Reds W 2-0 Albirex Niigata W
24/03/2024 10:00 MS INAC Kobe Leonessa W 3-0 Parceiro Nagano W
24/03/2024 08:00 MS Omiya Ardija Ventus W 1-0 Nojima Stella W
24/03/2024 08:00 MS Tokyo Verdy Beleza W 2-1 Sanfrecce Hiroshima W
24/03/2024 08:00 MS JEF United W 1-2 Urawa Reds W
24/03/2024 07:00 MS Albirex Niigata W 1-0 Cerezo Osaka W
23/03/2024 08:00 MS Vegalta Sendai 2-1 Elfen Saitama W
20/03/2024 12:00 MS JEF United W 0-0 Albirex Niigata W
20/03/2024 08:00 MS Urawa Reds W 2-0 Vegalta Sendai
20/03/2024 08:00 MS Cerezo Osaka W 0-2 Sanfrecce Hiroshima W
20/03/2024 08:00 MS Elfen Saitama W 0-3 INAC Kobe Leonessa W
20/03/2024 07:00 MS Omiya Ardija Ventus W 0-1 Tokyo Verdy Beleza W
20/03/2024 07:00 MS Nojima Stella W 1-1 Parceiro Nagano W
16/03/2024 13:00 MS INAC Kobe Leonessa W 2-0 JEF United W
16/03/2024 08:00 MS Nojima Stella W 0-5 Urawa Reds W
16/03/2024 08:00 MS Sanfrecce Hiroshima W 2-2 Vegalta Sendai
16/03/2024 08:00 MS Parceiro Nagano W 1-2 Omiya Ardija Ventus W
16/03/2024 07:00 MS Tokyo Verdy Beleza W 1-1 Cerezo Osaka W
16/03/2024 07:00 MS Albirex Niigata W 1-0 Elfen Saitama W
10/03/2024 08:00 MS Elfen Saitama W 2-1 Nojima Stella W
10/03/2024 08:00 MS Cerezo Osaka W 0-4 Urawa Reds W
10/03/2024 07:00 MS Albirex Niigata W 1-0 Tokyo Verdy Beleza W
09/03/2024 10:00 MS INAC Kobe Leonessa W 1-0 Sanfrecce Hiroshima W
09/03/2024 07:00 MS Vegalta Sendai 1-1 Parceiro Nagano W
09/03/2024 07:00 MS JEF United W 1-1 Omiya Ardija Ventus W
03/03/2024 08:00 MS Omiya Ardija Ventus W 0-2 Elfen Saitama W
03/03/2024 08:00 MS Parceiro Nagano W 2-1 JEF United W
03/03/2024 08:00 MS Nojima Stella W 0-2 Tokyo Verdy Beleza W
03/03/2024 08:00 MS Sanfrecce Hiroshima W 1-2 Albirex Niigata W
03/03/2024 06:00 MS Urawa Reds W 1-1 INAC Kobe Leonessa W
02/03/2024 08:05 MS Vegalta Sendai 2-1 Cerezo Osaka W