Kosova Futbol Ligleri, Kosova Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Kosova Superliga Kosova - Superliga ( Lig Maçı )
03/12/2020 15:00 2Y (72) Drita 1-0 Llapi
30/11/2020 15:00 MS Drenica Skënderaj 0-1 Llapi
30/11/2020 15:00 MS Ballkani 2-1 Arbëria
29/11/2020 15:30 MS Gjilani 2-3 Drita
29/11/2020 15:00 MS Feronikeli 2-0 Trepça'89
26/11/2020 15:00 MS Drenica Skënderaj 1-2 Ballkani
11/11/2020 15:30 MS Arbëria 1-0 Besa Pejë
10/11/2020 15:30 MS Drita 0-0 Prishtina
10/11/2020 15:30 MS Llapi 5-0 Trepça'89
10/11/2020 15:30 MS Drenica Skënderaj 1-0 Feronikeli
08/11/2020 15:30 Ertelendi Ballkani - Gjilani
05/11/2020 15:30 MS Gjilani 2-0 Llapi
05/11/2020 15:30 MS Feronikeli 1-1 Ballkani
04/11/2020 15:30 MS Prishtina 1-0 Arbëria
04/11/2020 15:30 MS Trepça'89 0-1 Drita
04/11/2020 15:30 MS Besa Pejë 0-0 Drenica Skënderaj
01/11/2020 15:30 MS Llapi 1-2 Drita
01/11/2020 15:30 MS Drenica Skënderaj 1-0 Prishtina
31/10/2020 15:30 MS Arbëria 1-2 Trepça'89
31/10/2020 15:30 MS Ballkani 4-1 Besa Pejë
31/10/2020 15:30 MS Gjilani 0-0 Feronikeli
28/10/2020 16:00 MS Gjilani 1-0 Besa Pejë
28/10/2020 16:00 MS Drenica Skënderaj 2-1 Trepça'89
28/10/2020 16:00 MS Ballkani 2-1 Prishtina
27/10/2020 16:00 MS Feronikeli 1-0 Llapi
27/10/2020 16:00 MS Arbëria 0-1 Drita
25/10/2020 16:00 MS Trepça'89 4-3 Ballkani
25/10/2020 15:30 MS Prishtina 0-2 Gjilani
24/10/2020 15:00 MS Drita 4-1 Drenica Skënderaj
24/10/2020 15:00 MS Besa Pejë 1-1 Feronikeli
24/10/2020 15:00 MS Llapi 2-0 Arbëria
21/10/2020 15:00 MS Feronikeli 1-2 Prishtina
21/10/2020 15:00 MS Gjilani 0-0 Trepça'89
21/10/2020 15:00 MS Ballkani 2-0 Drita
18/10/2020 15:00 MS Trepça'89 0-0 Feronikeli
18/10/2020 14:30 MS Gjilani 0-0 Drita
17/10/2020 15:00 MS Llapi 0-1 Drenica Skënderaj
17/10/2020 15:00 MS Prishtina 4-0 Besa Pejë
14/10/2020 15:00 MS Drita 1-0 Trepça'89
05/10/2020 16:00 MS Gjilani 3-1 Arbëria
04/10/2020 16:00 MS Ballkani 5-0 Drenica Skënderaj
04/10/2020 16:00 MS Prishtina 0-0 Llapi
04/10/2020 14:30 MS Feronikeli 1-2 Drita
03/10/2020 16:00 MS Besa Pejë 2-1 Trepça'89
01/10/2020 16:00 MS Drenica Skënderaj 0-0 Gjilani
30/09/2020 16:00 MS Trepça'89 1-0 Prishtina
30/09/2020 16:00 MS Llapi 1-3 Ballkani
30/09/2020 16:00 - Drita - Besa Pejë
29/09/2020 16:00 MS Arbëria 0-0 Feronikeli
27/09/2020 14:30 Ertelendi Prishtina - Drita
27/09/2020 14:30 MS Gjilani 0-0 Ballkani
26/09/2020 17:00 MS Trepça'89 1-0 Llapi
26/09/2020 17:00 MS Feronikeli 2-2 Drenica Skënderaj
25/09/2020 17:00 MS Besa Pejë 0-3 Arbëria
20/09/2020 14:30 MS Feronikeli 4-0 Gjilani
19/09/2020 17:00 MS Besa Pejë 1-4 Ballkani
19/09/2020 17:00 MS Prishtina 3-0 Drenica Skënderaj
19/09/2020 03:00 Ertelendi Trepça'89 - Arbëria