Letonya Futbol Ligleri, Letonya Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Letonya Virsliga Letonya - Virsliga ( Lig Maçı )
29/11/2020 13:30 - Jelgava - FK Liepaja
29/11/2020 13:30 - Tukums - Rīgas FS
29/11/2020 13:30 - Riga - FK Ventspils
29/11/2020 13:30 - BFC Daugavpils - Spartaks Jurmala
29/11/2020 13:30 - Metta / LU - Valmiera / BSS
26/11/2020 14:00 ABD Valmiera / BSS 0-0 BFC Daugavpils
26/11/2020 14:00 MS FK Liepaja 5-0 Tukums
26/11/2020 14:00 MS Rīgas FS 3-0 Riga
26/11/2020 14:00 MS Spartaks Jurmala 7-0 Jelgava
26/11/2020 14:00 MS FK Ventspils 1-0 Metta / LU
23/11/2020 14:00 MS FK Liepaja 1-1 Valmiera / BSS
20/11/2020 14:00 MS Jelgava 2-2 Valmiera / BSS
20/11/2020 14:00 MS FK Liepaja 1-0 Rīgas FS
Letonya 1. Liga Letonya - 1. Liga ( Lig Maçı )
08/11/2020 15:00 Ertelendi Rēzekne FA - JDFS Alberts
08/11/2020 15:00 Ertelendi Smiltene - Saldus SS/Leevon
08/11/2020 15:00 Ertelendi Dinamo Rīga / Staicele - Lokomotiv Daugavpils
08/11/2020 15:00 Ertelendi Auda - Grobiņa
Letonya Cup Letonya - Cup ( Kupa Maçı )
08/11/2020 14:00 USB FK Liepaja 1-0 FK Ventspils
Letonya Virsliga Letonya - Virsliga ( Lig Maçı )
07/11/2020 14:00 MS Tukums 0-2 Riga
07/11/2020 14:00 MS Metta / LU 0-3 Rīgas FS
04/11/2020 15:00 MS FK Liepaja 0-1 Spartaks Jurmala
04/11/2020 14:00 MS BFC Daugavpils 0-0 FK Ventspils
01/11/2020 15:00 MS Riga 5-1 Metta / LU
01/11/2020 14:00 MS BFC Daugavpils 1-2 Rīgas FS
01/11/2020 14:00 MS Spartaks Jurmala 2-4 Tukums
01/11/2020 14:00 MS Jelgava 0-5 FK Ventspils
Letonya 1. Liga Letonya - 1. Liga ( Lig Maçı )
31/10/2020 15:00 Ertelendi Saldus SS/Leevon - Auda
31/10/2020 15:00 Ertelendi JDFS Alberts - Dinamo Rīga / Staicele
31/10/2020 15:00 Ertelendi Super Nova - Lokomotiv Daugavpils
31/10/2020 15:00 Ertelendi Grobiņa - Rēzekne FA
Letonya Cup Letonya - Cup ( Kupa Maçı )
28/10/2020 16:00 MS Valmiera / BSS 2-0 FK Liepaja
28/10/2020 14:00 MS FK Ventspils 1-0 Rīgas FS
Letonya Virsliga Letonya - Virsliga ( Lig Maçı )
25/10/2020 19:00 MS Rīgas FS 1-0 Jelgava
Letonya 1. Liga Letonya - 1. Liga ( Lig Maçı )
25/10/2020 18:00 Ertelendi Rēzekne FA - Saldus SS/Leevon
Letonya Virsliga Letonya - Virsliga ( Lig Maçı )
25/10/2020 17:00 MS Valmiera / BSS 0-1 Spartaks Jurmala
25/10/2020 17:00 MS Riga 2-0 BFC Daugavpils
25/10/2020 15:00 MS FK Ventspils 0-2 FK Liepaja
Letonya 1. Liga Letonya - 1. Liga ( Lig Maçı )
25/10/2020 15:00 Ertelendi Super Nova - JDFS Alberts
25/10/2020 15:00 Ertelendi Dinamo Rīga / Staicele - Grobiņa
Letonya Virsliga Letonya - Virsliga ( Lig Maçı )
25/10/2020 14:00 MS Tukums 3-1 Metta / LU
Letonya 1. Liga Letonya - 1. Liga ( Lig Maçı )
24/10/2020 14:00 Ertelendi Auda - Smiltene
Letonya Cup Letonya - Cup ( Kupa Maçı )
21/10/2020 20:00 MS Rīgas FS 3-2 Riga
21/10/2020 17:00 MS Valmiera / BSS 1-0 Tukums
21/10/2020 14:00 MS Spartaks Jurmala 1-3 FK Liepaja
21/10/2020 13:30 PEN Jelgava 0-0
PS : 3-4
FK Ventspils
Letonya 1. Liga Letonya - 1. Liga ( Lig Maçı )
18/10/2020 12:00 Ertelendi Lokomotiv Daugavpils - JDFS Alberts
Letonya Virsliga Letonya - Virsliga ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:00 MS Valmiera / BSS 5-0 Tukums
17/10/2020 15:00 MS BFC Daugavpils 1-0 Metta / LU
17/10/2020 15:00 MS Spartaks Jurmala 1-2 FK Ventspils
Letonya 1. Liga Letonya - 1. Liga ( Lig Maçı )
17/10/2020 14:00 Ertelendi Smiltene - Rēzekne FA
17/10/2020 14:00 Ertelendi Saldus SS/Leevon - Dinamo Rīga / Staicele
Letonya Virsliga Letonya - Virsliga ( Lig Maçı )
17/10/2020 13:00 MS Jelgava 0-2 Riga
Letonya 1. Liga Letonya - 1. Liga ( Lig Maçı )
17/10/2020 13:00 Ertelendi Grobiņa - Super Nova
11/10/2020 15:00 MS Super Nova 1-1 Saldus SS/Leevon
11/10/2020 15:00 MS Lokomotiv Daugavpils 1-0 Grobiņa
10/10/2020 14:00 MS Dinamo Rīga / Staicele 4-0 Smiltene
10/10/2020 14:00 MS Rēzekne FA 0-4 Auda
Letonya Virsliga Letonya - Virsliga ( Lig Maçı )
04/10/2020 18:00 MS Riga 2-1 FK Liepaja
04/10/2020 15:00 MS Tukums 2-1 BFC Daugavpils
04/10/2020 15:00 MS Metta / LU 0-1 Jelgava
Letonya 1. Liga Letonya - 1. Liga ( Lig Maçı )
04/10/2020 15:00 Ertelendi Lokomotiv Daugavpils - Saldus SS/Leevon
04/10/2020 15:00 MS Grobiņa 2-0 JDFS Alberts
Letonya Virsliga Letonya - Virsliga ( Lig Maçı )
03/10/2020 17:00 MS Rīgas FS 2-1 Spartaks Jurmala
03/10/2020 15:00 MS FK Ventspils 1-1 Valmiera / BSS
Letonya 1. Liga Letonya - 1. Liga ( Lig Maçı )
03/10/2020 14:00 MS Auda 2-1 Dinamo Rīga / Staicele
03/10/2020 14:00 MS Smiltene 1-1 Super Nova
Letonya Cup Letonya - Cup ( Kupa Maçı )
01/10/2020 18:00 MS Riga 4-0 Metta / LU
30/09/2020 19:00 MS Auda 0-8 Rīgas FS
Letonya Virsliga Letonya - Virsliga ( Lig Maçı )
28/09/2020 18:00 MS FK Liepaja 3-0 Metta / LU
27/09/2020 17:00 MS Valmiera / BSS 2-2 Rīgas FS
27/09/2020 16:00 MS Spartaks Jurmala 1-2 Riga
27/09/2020 15:00 MS FK Ventspils 2-0 Tukums
27/09/2020 14:00 MS Jelgava 2-0 BFC Daugavpils
Letonya 1. Liga Letonya - 1. Liga ( Lig Maçı )
27/09/2020 14:00 MS JDFS Alberts 2-1 Saldus SS/Leevon
26/09/2020 16:00 MS Lokomotiv Daugavpils 6-2 Smiltene
26/09/2020 16:00 MS Super Nova 0-2 Auda
26/09/2020 15:00 MS Dinamo Rīga / Staicele 6-0 Rēzekne FA
Letonya Cup Letonya - Cup ( Kupa Maçı )
24/09/2020 15:30 MS Kauguri 0-9 Jelgava
24/09/2020 14:00 MS FK Liepaja 1-0 BFC Daugavpils
23/09/2020 18:00 MS Rēzekne FA 1-3 Tukums
23/09/2020 15:30 MS Lokomotiv Daugavpils 0-4 FK Ventspils
23/09/2020 15:30 USB Grobiņa 2-5 Spartaks Jurmala
23/09/2020 14:00 MS Dinamo Rīga 1-5 Valmiera / BSS
Letonya Virsliga Letonya - Virsliga ( Lig Maçı )
20/09/2020 19:00 MS Riga 1-0 Valmiera / BSS
20/09/2020 17:00 MS Rīgas FS 1-1 FK Ventspils
20/09/2020 15:00 MS Metta / LU 1-1 Spartaks Jurmala
20/09/2020 15:00 MS Tukums 0-0 Jelgava
20/09/2020 15:00 MS BFC Daugavpils 0-4 FK Liepaja
Letonya 1. Liga Letonya - 1. Liga ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:00 MS Saldus SS/Leevon 0-0 Grobiņa
19/09/2020 16:00 MS Smiltene 2-2 JDFS Alberts
19/09/2020 15:00 MS Rēzekne FA 2-1 Super Nova
19/09/2020 15:00 MS Auda 3-1 Lokomotiv Daugavpils
Letonya Virsliga Letonya - Virsliga ( Lig Maçı )
16/09/2020 19:00 MS FK Liepaja 3-2 Spartaks Jurmala
Letonya 1. Liga Letonya - 1. Liga ( Lig Maçı )
13/09/2020 19:00 MS Super Nova 0-3 Dinamo Rīga / Staicele
Letonya Virsliga Letonya - Virsliga ( Lig Maçı )
13/09/2020 18:00 MS Rīgas FS 3-0 Tukums
13/09/2020 16:00 MS Valmiera / BSS 1-0 Metta / LU
Letonya 1. Liga Letonya - 1. Liga ( Lig Maçı )
13/09/2020 15:00 MS JDFS Alberts 2-1 Auda
Letonya Virsliga Letonya - Virsliga ( Lig Maçı )
12/09/2020 18:00 MS FK Liepaja 3-1 Jelgava
Letonya 1. Liga Letonya - 1. Liga ( Lig Maçı )
12/09/2020 16:30 MS Lokomotiv Daugavpils 5-1 Rēzekne FA
Letonya Virsliga Letonya - Virsliga ( Lig Maçı )
12/09/2020 16:00 MS Spartaks Jurmala 3-3 BFC Daugavpils
12/09/2020 16:00 MS FK Ventspils 0-2 Riga
Letonya 1. Liga Letonya - 1. Liga ( Lig Maçı )
12/09/2020 15:00 MS Grobiņa 6-1 Smiltene
Letonya Cup Letonya - Cup ( Kupa Maçı )
09/09/2020 20:00 MS Priekuļi 1-2 Kauguri
06/09/2020 16:30 MS Grobiņa 3-0 Karosta
05/09/2020 20:00 MS Rēzekne FA 2-1 JDFS Alberts
05/09/2020 16:00 USB Smiltene 3-4 Dinamo Rīga
05/09/2020 15:00 MS Lokomotiv Daugavpils 3-2 Albatroz
05/09/2020 14:00 USB Auda 5-1 Super Nova