Lüksemburg Futbol Ligleri, Lüksemburg Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Lüksemburg National Division Lüksemburg - National Division ( Lig Maçı )
28/02/2021 18:00 MS Victoria Rosport 0-3 Etzella Ettelbruck
28/02/2021 18:00 MS RM Hamm Benfica 0-1 Racing FC Union Lüksemburg
28/02/2021 18:00 MS Fola Esch 4-1 Rodange 91
28/02/2021 18:00 MS Progres Niederkorn 1-1 FC Differdange 03
28/02/2021 18:00 MS F91 Dudelange 1-1 UNA Strassen
28/02/2021 18:00 MS Wiltz 5-0 US Mondorf-les-bains
28/02/2021 18:00 MS Union Titus Petange 1-2 AS Jeunesse Esch
27/02/2021 18:00 MS Swift Hesperange 2-0 US Hostert
24/02/2021 21:30 MS US Mondorf-les-bains 2-2 Victoria Rosport
24/02/2021 21:30 MS US Hostert 3-3 Fola Esch
24/02/2021 21:30 MS Racing FC Union Lüksemburg 1-2 F91 Dudelange
24/02/2021 21:30 MS FC Differdange 03 2-2 Union Titus Petange
24/02/2021 21:30 MS Etzella Ettelbruck 0-0 Swift Hesperange
24/02/2021 21:30 MS UNA Strassen 2-0 Wiltz
24/02/2021 21:30 MS Rodange 91 0-2 Progres Niederkorn
24/02/2021 21:30 MS AS Jeunesse Esch 1-0 RM Hamm Benfica
21/02/2021 18:00 MS RM Hamm Benfica 1-1 FC Differdange 03
21/02/2021 18:00 MS Progres Niederkorn 0-0 US Hostert
20/02/2021 19:00 MS Fola Esch 3-0 Etzella Ettelbruck
20/02/2021 18:00 MS Wiltz 2-0 Victoria Rosport
20/02/2021 18:00 MS Swift Hesperange 2-1 US Mondorf-les-bains
20/02/2021 18:00 MS F91 Dudelange 0-0 AS Jeunesse Esch
20/02/2021 17:00 MS UNA Strassen 2-1 Racing FC Union Lüksemburg
19/02/2021 22:00 MS Rodange 91 1-0 Union Titus Petange
17/02/2021 22:00 MS Progres Niederkorn 2-5 Swift Hesperange
17/02/2021 22:00 MS RM Hamm Benfica 1-2 F91 Dudelange
14/02/2021 18:00 Ertelendi Rodange 91 - RM Hamm Benfica
14/02/2021 18:00 Ertelendi FC Differdange 03 - F91 Dudelange
14/02/2021 18:00 Ertelendi AS Jeunesse Esch - UNA Strassen
14/02/2021 18:00 Ertelendi US Hostert - Union Titus Petange
14/02/2021 18:00 Ertelendi US Mondorf-les-bains - Fola Esch
14/02/2021 18:00 Ertelendi Etzella Ettelbruck - Progres Niederkorn
14/02/2021 18:00 Ertelendi Racing FC Union Lüksemburg - Wiltz
13/02/2021 18:00 Ertelendi Victoria Rosport - Swift Hesperange
10/02/2021 22:00 Ertelendi Progres Niederkorn - Racing FC Union Lüksemburg
07/02/2021 18:00 - RM Hamm Benfica - US Hostert
07/02/2021 18:00 - Wiltz - Swift Hesperange
07/02/2021 18:00 - Union Titus Petange - Etzella Ettelbruck
07/02/2021 18:00 - UNA Strassen - FC Differdange 03
07/02/2021 18:00 - Progres Niederkorn - US Mondorf-les-bains
07/02/2021 18:00 - F91 Dudelange - Rodange 91
06/02/2021 20:00 Ertelendi Racing FC Union Lüksemburg - AS Jeunesse Esch
06/02/2021 19:00 Ertelendi Fola Esch - Victoria Rosport
13/12/2020 18:00 Ertelendi Union Titus Petange - Rodange 91
13/12/2020 03:00 TBD UNA Strassen - RM Hamm Benfica
13/12/2020 03:00 TBD Racing FC Union Lüksemburg - Union Titus Petange
13/12/2020 03:00 TBD US Hostert - Victoria Rosport
13/12/2020 03:00 TBD F91 Dudelange - Wiltz
13/12/2020 03:00 TBD AS Jeunesse Esch - Progres Niederkorn
13/12/2020 03:00 TBD Etzella Ettelbruck - US Mondorf-les-bains
13/12/2020 03:00 TBD FC Differdange 03 - Fola Esch
13/12/2020 03:00 TBD Rodange 91 - Swift Hesperange


Lüksemburg Futbol Ligleri