Lüksemburg Futbol Ligleri, Lüksemburg Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Lüksemburg National Division Lüksemburg - National Division ( Lig Maçı )
30/05/2021 17:00 MS F91 Dudelange 4-3 RM Hamm Benfica
30/05/2021 17:00 MS Etzella Ettelbruck 1-3 Wiltz
30/05/2021 17:00 MS Rodange 91 2-2 Victoria Rosport
30/05/2021 17:00 MS Racing FC Union Lüksemburg 0-0 Progres Niederkorn
30/05/2021 17:00 MS UNA Strassen 4-1 Union Titus Petange
30/05/2021 17:00 MS US Hostert 4-4 US Mondorf-les-bains
30/05/2021 17:00 MS FC Differdange 03 3-1 Swift Hesperange
30/05/2021 17:00 MS AS Jeunesse Esch 0-3 Fola Esch
26/05/2021 20:30 MS Fola Esch 5-0 Wiltz
22/05/2021 17:00 MS Victoria Rosport 0-3 US Hostert
22/05/2021 17:00 MS Progres Niederkorn 2-0 AS Jeunesse Esch
22/05/2021 17:00 MS Fola Esch 5-0 FC Differdange 03
22/05/2021 17:00 MS RM Hamm Benfica 1-2 UNA Strassen
22/05/2021 17:00 MS Union Titus Petange 0-5 Racing FC Union Lüksemburg
22/05/2021 17:00 MS Swift Hesperange 4-0 Rodange 91
22/05/2021 17:00 MS US Mondorf-les-bains 2-3 Etzella Ettelbruck
22/05/2021 17:00 MS Wiltz 0-0 F91 Dudelange
19/05/2021 20:30 MS RM Hamm Benfica 1-1 Etzella Ettelbruck
19/05/2021 20:30 MS Wiltz 0-2 FC Differdange 03
16/05/2021 19:00 MS AS Jeunesse Esch 4-0 Union Titus Petange
16/05/2021 17:00 MS Etzella Ettelbruck 4-0 Victoria Rosport
16/05/2021 17:00 MS Rodange 91 2-1 Fola Esch
16/05/2021 17:00 MS UNA Strassen 2-6 F91 Dudelange
16/05/2021 17:00 MS US Hostert 0-3 Swift Hesperange
16/05/2021 17:00 MS US Mondorf-les-bains 0-3 Wiltz
16/05/2021 17:00 MS FC Differdange 03 0-3 Progres Niederkorn
16/05/2021 17:00 MS Racing FC Union Lüksemburg 3-0 RM Hamm Benfica
12/05/2021 20:30 MS Wiltz 2-0 UNA Strassen
12/05/2021 20:30 MS F91 Dudelange 1-1 Racing FC Union Lüksemburg
12/05/2021 20:30 MS Swift Hesperange 5-2 Etzella Ettelbruck
12/05/2021 20:30 MS Fola Esch 5-2 US Hostert
12/05/2021 20:30 MS Progres Niederkorn 1-1 Rodange 91
12/05/2021 20:30 MS RM Hamm Benfica 1-0 AS Jeunesse Esch
12/05/2021 20:30 MS Union Titus Petange 0-2 FC Differdange 03
12/05/2021 20:30 MS Victoria Rosport 3-4 US Mondorf-les-bains
09/05/2021 17:00 MS FC Differdange 03 3-0 RM Hamm Benfica
09/05/2021 17:00 MS US Mondorf-les-bains 1-1 Swift Hesperange
09/05/2021 17:00 MS Union Titus Petange 0-1 Rodange 91
08/05/2021 19:00 MS AS Jeunesse Esch 1-5 F91 Dudelange
08/05/2021 19:00 MS Etzella Ettelbruck 3-2 Fola Esch
08/05/2021 18:00 MS Racing FC Union Lüksemburg 2-1 UNA Strassen
08/05/2021 17:00 MS Victoria Rosport 0-2 Wiltz
08/05/2021 17:00 MS US Hostert 0-3 Progres Niederkorn
05/05/2021 20:30 MS US Mondorf-les-bains 0-0 RM Hamm Benfica
05/05/2021 20:30 MS Union Titus Petange 5-1 Wiltz
02/05/2021 17:00 MS Swift Hesperange 1-0 Victoria Rosport
02/05/2021 17:00 MS Union Titus Petange 1-1 US Hostert
02/05/2021 17:00 MS Wiltz 0-1 Racing FC Union Lüksemburg
02/05/2021 17:00 MS RM Hamm Benfica 3-2 Rodange 91
02/05/2021 17:00 MS Progres Niederkorn 3-1 Etzella Ettelbruck
02/05/2021 17:00 MS Fola Esch 2-3 US Mondorf-les-bains
02/05/2021 17:00 MS UNA Strassen 0-5 AS Jeunesse Esch
02/05/2021 17:00 MS F91 Dudelange 3-1 FC Differdange 03
28/04/2021 20:30 MS Swift Hesperange 4-2 Wiltz
28/04/2021 20:30 MS US Mondorf-les-bains 0-1 Progres Niederkorn
28/04/2021 20:30 MS Rodange 91 0-3 F91 Dudelange
28/04/2021 20:30 MS AS Jeunesse Esch 0-1 Racing FC Union Lüksemburg
28/04/2021 20:30 MS FC Differdange 03 1-1 UNA Strassen
28/04/2021 20:30 MS Etzella Ettelbruck 2-2 Union Titus Petange
28/04/2021 20:30 MS US Hostert 0-3 RM Hamm Benfica
28/04/2021 20:30 MS Victoria Rosport 1-5 Fola Esch
25/04/2021 17:00 MS Racing FC Union Lüksemburg 3-0 FC Differdange 03
25/04/2021 17:00 MS Progres Niederkorn 3-2 Victoria Rosport
25/04/2021 17:00 MS UNA Strassen 1-1 Rodange 91
25/04/2021 17:00 MS F91 Dudelange 1-1 US Hostert
25/04/2021 17:00 MS Fola Esch 2-2 Swift Hesperange
25/04/2021 17:00 MS Union Titus Petange 0-1 US Mondorf-les-bains
24/04/2021 17:00 MS Wiltz 1-0 AS Jeunesse Esch
21/04/2021 20:30 MS Victoria Rosport 3-0 Union Titus Petange
21/04/2021 20:30 MS FC Differdange 03 1-2 AS Jeunesse Esch
21/04/2021 20:30 MS Etzella Ettelbruck 0-3 F91 Dudelange
21/04/2021 20:30 MS Swift Hesperange 1-1 Progres Niederkorn
21/04/2021 20:30 MS Rodange 91 0-4 Racing FC Union Lüksemburg
21/04/2021 20:30 MS US Hostert 2-4 UNA Strassen
18/04/2021 17:00 MS Union Titus Petange 0-1 Swift Hesperange
18/04/2021 17:00 MS F91 Dudelange 3-0 US Mondorf-les-bains
18/04/2021 17:00 MS Progres Niederkorn 1-1 Fola Esch
18/04/2021 17:00 MS UNA Strassen 1-1 Etzella Ettelbruck
17/04/2021 20:30 MS AS Jeunesse Esch 2-1 Rodange 91
17/04/2021 19:00 MS Racing FC Union Lüksemburg 0-2 US Hostert
17/04/2021 17:00 MS RM Hamm Benfica 5-0 Victoria Rosport
14/04/2021 20:30 MS US Mondorf-les-bains 2-3 AS Jeunesse Esch
14/04/2021 20:30 MS Fola Esch 5-0 F91 Dudelange
14/04/2021 20:30 MS Swift Hesperange 7-0 UNA Strassen
11/04/2021 17:00 MS US Hostert 1-1 AS Jeunesse Esch
11/04/2021 17:00 MS Progres Niederkorn 2-0 Wiltz
11/04/2021 17:00 MS Rodange 91 1-3 FC Differdange 03
11/04/2021 17:00 MS US Mondorf-les-bains 1-4 UNA Strassen
10/04/2021 20:30 MS Swift Hesperange 1-1 RM Hamm Benfica
10/04/2021 20:00 MS Fola Esch 4-0 Union Titus Petange
10/04/2021 19:00 MS Etzella Ettelbruck 0-2 Racing FC Union Lüksemburg
10/04/2021 17:00 MS Victoria Rosport 0-4 F91 Dudelange
05/04/2021 20:30 MS F91 Dudelange 2-3 Swift Hesperange
05/04/2021 19:00 MS FC Differdange 03 0-1 US Hostert
05/04/2021 19:00 MS AS Jeunesse Esch 1-1 Etzella Ettelbruck
05/04/2021 19:00 MS Wiltz 2-0 Rodange 91
05/04/2021 19:00 MS Racing FC Union Lüksemburg 1-0 US Mondorf-les-bains
05/04/2021 18:00 MS Union Titus Petange 1-0 Progres Niederkorn
03/04/2021 18:00 MS RM Hamm Benfica 0-2 Fola Esch
03/04/2021 17:00 MS UNA Strassen 1-3 Victoria Rosport
31/03/2021 20:30 MS Progres Niederkorn 2-0 Racing FC Union Lüksemburg
31/03/2021 20:30 MS Wiltz 1-2 US Hostert
28/03/2021 17:00 MS Etzella Ettelbruck 0-3 FC Differdange 03
28/03/2021 17:00 MS US Hostert 3-3 Rodange 91
27/03/2021 19:00 MS Progres Niederkorn 4-1 RM Hamm Benfica
27/03/2021 18:00 MS Victoria Rosport 1-2 Racing FC Union Lüksemburg
21/03/2021 18:00 MS RM Hamm Benfica 1-1 Union Titus Petange
21/03/2021 18:00 MS FC Differdange 03 1-2 US Mondorf-les-bains
21/03/2021 18:00 MS UNA Strassen 1-4 Fola Esch
20/03/2021 21:30 MS Racing FC Union Lüksemburg 0-2 Swift Hesperange
20/03/2021 21:00 MS Rodange 91 1-0 Etzella Ettelbruck
20/03/2021 19:00 MS F91 Dudelange 1-0 Progres Niederkorn
20/03/2021 18:00 MS AS Jeunesse Esch 1-0 Victoria Rosport


Lüksemburg Futbol Ligleri