Lüksemburg Futbol Ligleri, Lüksemburg Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Lüksemburg National Division Lüksemburg - National Division ( Lig Maçı )
25/11/2020 22:00 - Progres Niederkorn - Racing FC Union Lüksemburg
25/11/2020 22:00 - RM Hamm Benfica - F91 Dudelange
22/11/2020 18:00 MS FC Differdange 03 2-1 Racing FC Union Lüksemburg
22/11/2020 18:00 MS Victoria Rosport 1-0 Progres Niederkorn
22/11/2020 18:00 MS US Hostert 2-1 F91 Dudelange
22/11/2020 18:00 MS Etzella Ettelbruck 2-1 RM Hamm Benfica
22/11/2020 18:00 MS Swift Hesperange 2-2 Fola Esch
22/11/2020 18:00 MS AS Jeunesse Esch 1-1 Wiltz
22/11/2020 18:00 MS Rodange 91 1-1 UNA Strassen
22/11/2020 18:00 MS US Mondorf-les-bains 0-1 Union Titus Petange
22/11/2020 03:00 TBD Wiltz - Victoria Rosport
22/11/2020 03:00 TBD Swift Hesperange - US Mondorf-les-bains
22/11/2020 03:00 TBD F91 Dudelange - AS Jeunesse Esch
22/11/2020 03:00 TBD RM Hamm Benfica - FC Differdange 03
22/11/2020 03:00 TBD Union Titus Petange - Rodange 91
22/11/2020 03:00 TBD Fola Esch - Etzella Ettelbruck
22/11/2020 03:00 TBD Progres Niederkorn - US Hostert
22/11/2020 03:00 TBD UNA Strassen - Racing FC Union Lüksemburg
07/11/2020 03:00 Ertelendi Rodange 91 - RM Hamm Benfica
07/11/2020 03:00 Ertelendi Victoria Rosport - Swift Hesperange
07/11/2020 03:00 Ertelendi FC Differdange 03 - F91 Dudelange
07/11/2020 03:00 Ertelendi AS Jeunesse Esch - UNA Strassen
07/11/2020 03:00 Ertelendi US Hostert - Union Titus Petange
07/11/2020 03:00 Ertelendi US Mondorf-les-bains - Fola Esch
07/11/2020 03:00 Ertelendi Etzella Ettelbruck - Progres Niederkorn
07/11/2020 03:00 Ertelendi Racing FC Union Lüksemburg - Wiltz
31/10/2020 20:00 Ertelendi RM Hamm Benfica - US Hostert
31/10/2020 20:00 Ertelendi Wiltz - Swift Hesperange
31/10/2020 20:00 Ertelendi Union Titus Petange - Etzella Ettelbruck
31/10/2020 20:00 Ertelendi Racing FC Union Lüksemburg - AS Jeunesse Esch
31/10/2020 20:00 Ertelendi Progres Niederkorn - US Mondorf-les-bains
31/10/2020 20:00 Ertelendi F91 Dudelange - Rodange 91
31/10/2020 20:00 Ertelendi UNA Strassen - FC Differdange 03
31/10/2020 19:30 Ertelendi Fola Esch - Victoria Rosport
21/10/2020 21:00 - Progres Niederkorn - Swift Hesperange
21/10/2020 21:00 MS RM Hamm Benfica 0-2 US Mondorf-les-bains
21/10/2020 21:00 MS AS Jeunesse Esch 1-4 FC Differdange 03
21/10/2020 21:00 MS UNA Strassen 3-2 US Hostert
21/10/2020 21:00 MS Union Titus Petange 2-0 Victoria Rosport
21/10/2020 21:00 MS Wiltz 1-2 Fola Esch
21/10/2020 21:00 MS F91 Dudelange 3-0 Etzella Ettelbruck
21/10/2020 21:00 MS Racing FC Union Lüksemburg 0-0 Rodange 91
04/10/2020 17:00 MS US Hostert 0-5 Racing FC Union Lüksemburg
04/10/2020 17:00 MS Etzella Ettelbruck 2-4 UNA Strassen
04/10/2020 17:00 MS Victoria Rosport 2-2 RM Hamm Benfica
04/10/2020 17:00 MS Rodange 91 2-1 AS Jeunesse Esch
03/10/2020 20:30 MS FC Differdange 03 1-1 Wiltz
03/10/2020 19:00 MS Fola Esch 4-3 Progres Niederkorn
03/10/2020 19:00 MS US Mondorf-les-bains 0-3 F91 Dudelange
03/10/2020 19:00 MS Swift Hesperange 1-0 Union Titus Petange
28/09/2020 21:00 MS Union Titus Petange 1-2 Fola Esch
27/09/2020 17:00 MS UNA Strassen 3-0 US Mondorf-les-bains
27/09/2020 17:00 MS AS Jeunesse Esch 1-0 US Hostert
27/09/2020 17:00 MS Racing FC Union Lüksemburg 3-1 Etzella Ettelbruck
27/09/2020 17:00 MS Wiltz 3-0 Progres Niederkorn
27/09/2020 17:00 MS F91 Dudelange 2-0 Victoria Rosport
27/09/2020 17:00 MS FC Differdange 03 1-0 Rodange 91
27/09/2020 17:00 MS RM Hamm Benfica 1-1 Swift Hesperange
23/09/2020 21:00 MS Swift Hesperange 1-2 F91 Dudelange
23/09/2020 21:00 MS Fola Esch 4-0 RM Hamm Benfica
23/09/2020 21:00 MS US Hostert 4-5 FC Differdange 03
23/09/2020 21:00 MS Etzella Ettelbruck 1-1 AS Jeunesse Esch
23/09/2020 21:00 MS Progres Niederkorn 3-2 Union Titus Petange
23/09/2020 21:00 MS Victoria Rosport 2-0 UNA Strassen
23/09/2020 21:00 MS Rodange 91 1-0 Wiltz
23/09/2020 21:00 MS US Mondorf-les-bains 3-2 Racing FC Union Lüksemburg
20/09/2020 17:00 MS RM Hamm Benfica 0-0 Progres Niederkorn
20/09/2020 17:00 MS F91 Dudelange 2-0 Fola Esch
19/09/2020 20:00 MS Wiltz 2-1 Union Titus Petange
19/09/2020 20:00 MS Rodange 91 1-1 US Hostert
19/09/2020 20:00 MS FC Differdange 03 3-0 Etzella Ettelbruck
19/09/2020 19:00 MS Racing FC Union Lüksemburg 0-3 Victoria Rosport
19/09/2020 19:00 MS UNA Strassen 2-2 Swift Hesperange
18/09/2020 21:00 MS AS Jeunesse Esch 2-1 US Mondorf-les-bains
13/09/2020 17:00 MS US Mondorf-les-bains 1-3 FC Differdange 03
13/09/2020 17:00 MS US Hostert 1-2 Wiltz
13/09/2020 17:00 MS Swift Hesperange 1-2 Racing FC Union Lüksemburg
13/09/2020 17:00 MS Etzella Ettelbruck 1-1 Rodange 91
13/09/2020 17:00 MS Victoria Rosport 2-3 AS Jeunesse Esch
13/09/2020 17:00 MS Union Titus Petange 0-0 RM Hamm Benfica
12/09/2020 19:30 MS Progres Niederkorn 1-2 F91 Dudelange
12/09/2020 17:00 MS Fola Esch 4-1 UNA Strassen
30/08/2020 20:00 MS FC Differdange 03 2-3 Victoria Rosport
30/08/2020 20:00 MS UNA Strassen 0-4 Progres Niederkorn
30/08/2020 20:00 MS AS Jeunesse Esch 1-3 Swift Hesperange
30/08/2020 17:00 MS Rodange 91 0-0 US Mondorf-les-bains
30/08/2020 17:00 MS Wiltz 5-3 RM Hamm Benfica
30/08/2020 17:00 MS US Hostert 3-0 Etzella Ettelbruck
30/08/2020 17:00 MS F91 Dudelange 3-0 Union Titus Petange
29/08/2020 19:00 MS Racing FC Union Lüksemburg 1-3 Fola Esch


Lüksemburg Futbol Ligleri