Macaristan Futbol Ligleri, Macaristan Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Macaristan NB I Macaristan - NB I ( Lig Maçı )
28/11/2020 03:00 TBD Budapest Honved - Puskas Academy
28/11/2020 03:00 TBD Videoton FC - Zalaegerszegi TE
28/11/2020 03:00 TBD Ferencvarosi TC - MTK Budapest
28/11/2020 03:00 TBD Kisvarda FC - Budafoki LC
28/11/2020 03:00 TBD Mezokovesd-zsory - Diosgyori VTK
27/11/2020 22:00 - Ujpest - Paks
Macaristan NB II Macaristan - NB II ( Lig Maçı )
25/11/2020 20:00 MS Pécsi MFC 2-1 DEAC
25/11/2020 20:00 MS Gyirmot SE 2-1 Kazincbarcikai
25/11/2020 20:00 MS Szeged 2011 0-4 Gyori ETO FC
25/11/2020 20:00 MS Ajka 2-0 Dorogi FC
25/11/2020 20:00 MS Debreceni VSC 4-1 Szentlőrinc SE
25/11/2020 20:00 MS Vasas 1-0 Nyiregyhaza
25/11/2020 15:00 MS Budaörs 4-0 Szombathelyi Haladas
25/11/2020 15:00 MS Siofok 2-1 Csakvar
25/11/2020 15:00 MS Szolnoki MAV FC 0-0 Bekescsaba 1912
25/11/2020 15:00 MS Kaposvar 0-4 Soroksar
Macaristan NB III - Közép Macaristan - NB III - Közép ( Lig Maçı )
25/11/2020 15:00 MS Monori Se 1-2 Honvéd II
Macaristan NB III - Keleti Macaristan - NB III - Keleti ( Lig Maçı )
25/11/2020 15:00 MS Füzesgyarmati 3-1 Putnok VSE
25/11/2020 15:00 MS Debrecen II 0-1 BVSC
25/11/2020 15:00 - Tiszafuredi VSE - Mezőkövesd II
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
25/11/2020 15:00 MS Szabadkikötő 2-3 Érdi VSE
Macaristan NB II Macaristan - NB II ( Lig Maçı )
22/11/2020 21:45 MS Gyori ETO FC 4-1 Gyirmot SE
Macaristan NB I Macaristan - NB I ( Lig Maçı )
22/11/2020 19:00 MS Videoton FC 3-0 Diosgyori VTK
Macaristan NB II Macaristan - NB II ( Lig Maçı )
22/11/2020 19:00 AWD Pécsi MFC 3-0 Kaposvar
22/11/2020 19:00 MS Nyiregyhaza 0-2 Szeged 2011
22/11/2020 19:00 MS Csakvar 1-1 Debreceni VSC
22/11/2020 19:00 MS Kazincbarcikai 1-1 Szolnoki MAV FC
Macaristan NB III - Közép Macaristan - NB III - Közép ( Lig Maçı )
22/11/2020 18:00 MS Kecskeméti TE 1-0 Iváncsa
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
22/11/2020 18:00 - Pápa - Lipot SK
Macaristan NB I Macaristan - NB I ( Lig Maçı )
22/11/2020 16:30 - Ujpest - Zalaegerszegi TE
Macaristan NB II Macaristan - NB II ( Lig Maçı )
22/11/2020 15:00 MS DEAC 0-1 Szombathelyi Haladas
22/11/2020 15:00 MS Soroksar 2-2 Ajka
22/11/2020 15:00 MS Dorogi FC 0-2 Vasas
22/11/2020 15:00 MS Szentlőrinc SE 1-0 Budaörs
22/11/2020 15:00 MS Bekescsaba 1912 0-1 Siofok
Macaristan NB III - Közép Macaristan - NB III - Közép ( Lig Maçı )
22/11/2020 15:00 MS Majosi 1-5 Dabas-Gyón
22/11/2020 15:00 MS Dabas 2-0 Szekszárd
22/11/2020 15:00 MS Rákosmenti KSK 0-1 Honvéd II
22/11/2020 15:00 MS Monori Se 2-2 ESMTK
22/11/2020 15:00 MS Dunaújváros-Pálhalma 1-2 Hódmezővásárhely
22/11/2020 15:00 MS Szegedi VSE 1-1 VAC
Macaristan NB III - Keleti Macaristan - NB III - Keleti ( Lig Maçı )
22/11/2020 15:00 MS Eger 2-0 Diósgyőr II
22/11/2020 15:00 MS Sényő Carnifex 3-0 Balassagyarmat VSE
22/11/2020 15:00 MS Mezőkövesd II 3-2 Salgótarján
22/11/2020 15:00 MS Gyöngyös 1-2 Tiszaújváros
22/11/2020 15:00 MS FC Hatvan 0-1 Kisvárda II
22/11/2020 15:00 MS Putnok VSE 0-3 Tiszakecske FC
22/11/2020 15:00 MS BVSC 2-1 Tiszafuredi VSE
22/11/2020 15:00 MS Jászberényi Vasas 3-3 Debrecen II
22/11/2020 15:00 MS Füzesgyarmati 4-0 Sajóbábony Vegyész
22/11/2020 15:00 MS Tállya 0-2 Cegledi VSE
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
22/11/2020 15:00 MS Érdi VSE 1-1 BKV Előre
22/11/2020 15:00 MS Nagykanizsai ULE 2-1 Tatabánya
22/11/2020 15:00 MS Zalaegerszegi TE II 2-0 Puskás II
22/11/2020 15:00 MS Lipot SK 0-0 Pápa
22/11/2020 15:00 MS Gárdony 3-3 Szabadkikötő
22/11/2020 15:00 MS Bicskei 0-1 III. Kerületi TUE
22/11/2020 15:00 MS MTE 1904 2-1 Veszprém
22/11/2020 15:00 MS Komárom 0-6 Balatonfüredi
Macaristan NB III - Közép Macaristan - NB III - Közép ( Lig Maçı )
22/11/2020 13:00 MS Újpest II 3-0 Körösladány
22/11/2020 13:00 MS Ferencváros II 3-1 Kozarmisleny FC
22/11/2020 13:00 MS Paksi SE II 4-5 Taksony
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
22/11/2020 13:00 MS Videoton II 3-0 Nagyatádi
22/11/2020 13:00 MS Ménfőcsanak 0-6 SC Sopron
Macaristan NB I Macaristan - NB I ( Lig Maçı )
21/11/2020 21:30 MS Budapest Honved 0-1 Ferencvarosi TC
21/11/2020 19:00 MS Mezokovesd-zsory 0-1 MTK Budapest
21/11/2020 16:45 MS Puskas Academy 3-0 Budafoki LC
20/11/2020 22:00 MS Kisvarda FC 3-1 Paks
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
18/11/2020 19:00 MS SC Sopron 1-1 Bicskei
18/11/2020 17:00 MS Pápa 2-1 Ménfőcsanak
Macaristan NB III - Közép Macaristan - NB III - Közép ( Lig Maçı )
18/11/2020 15:00 MS Taksony 1-3 Ferencváros II
Macaristan NB III - Keleti Macaristan - NB III - Keleti ( Lig Maçı )
18/11/2020 15:00 MS Balassagyarmat VSE 2-0 Eger
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
18/11/2020 15:00 MS Érdi VSE 2-0 Tatabánya
Macaristan Magyar Kupa Macaristan - Magyar Kupa ( Kupa Maçı )
14/11/2020 16:45 MS Bicskei 0-5 Ferencvarosi TC
Macaristan NB III - Közép Macaristan - NB III - Közép ( Lig Maçı )
14/11/2020 15:30 MS Kozarmisleny FC 1-4 Kecskeméti TE
14/11/2020 15:30 MS Körösladány 2-5 Paksi SE II
14/11/2020 15:30 MS ESMTK 2-0 Majosi
14/11/2020 15:30 MS Hódmezővásárhely 1-2 Dabas
14/11/2020 15:30 MS Iváncsa 2-0 Rákosmenti KSK
14/11/2020 15:30 MS Dabas-Gyón 2-1 Újpest II
14/11/2020 15:30 MS Szekszárd 1-4 Monori Se
14/11/2020 15:30 MS VAC 0-0 Dunaújváros-Pálhalma
Macaristan NB III - Keleti Macaristan - NB III - Keleti ( Lig Maçı )
14/11/2020 15:30 MS Salgótarján 1-2 Eger
14/11/2020 15:30 MS Balassagyarmat VSE 1-0 BVSC
14/11/2020 15:30 MS Cegledi VSE 1-0 Putnok VSE
14/11/2020 15:30 MS Sajóbábony Vegyész 0-4 FC Hatvan
14/11/2020 15:30 - Debrecen II - Gyöngyös
14/11/2020 15:30 AWD Tiszakecske FC 3-0 Sényő Carnifex
14/11/2020 15:30 MS Kisvárda II 3-2 Tállya
14/11/2020 15:30 AWD Tiszaújváros 3-0 Füzesgyarmati
14/11/2020 15:30 MS Diósgyőr II 0-1 Jászberényi Vasas
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
14/11/2020 15:30 MS BKV Előre 3-1 Gárdony
14/11/2020 15:30 MS Veszprém 1-0 Zalaegerszegi TE II
14/11/2020 15:30 - Tatabánya - Videoton II
14/11/2020 15:30 - Lipot SK - Ménfőcsanak
14/11/2020 15:30 MS Balatonfüredi 1-1 Érdi VSE
14/11/2020 15:30 MS Nagyatádi 0-5 MTE 1904
14/11/2020 15:30 MS III. Kerületi TUE 4-4 Nagykanizsai ULE
14/11/2020 15:30 MS Szabadkikötő 2-2 Pápa
Macaristan NB III - Közép Macaristan - NB III - Közép ( Lig Maçı )
14/11/2020 13:00 MS Honvéd II 4-1 Szegedi VSE
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
14/11/2020 13:00 MS Puskás II 3-2 Komárom
Macaristan NB II Macaristan - NB II ( Lig Maçı )
13/11/2020 19:00 MS Gyori ETO FC 1-0 Budaörs
Macaristan Magyar Kupa Macaristan - Magyar Kupa ( Kupa Maçı )
13/11/2020 16:30 MS Szolnoki MAV FC 1-0 Gyirmot SE
11/11/2020 18:00 AWD Ménfőcsanak 0-3 Szombathelyi Haladas
Macaristan NB III - Keleti Macaristan - NB III - Keleti ( Lig Maçı )
11/11/2020 15:30 MS Tiszafuredi VSE 0-1 Balassagyarmat VSE
11/11/2020 15:30 MS Mezőkövesd II 5-2 Sajóbábony Vegyész
Macaristan NB II Macaristan - NB II ( Lig Maçı )
08/11/2020 21:45 MS Gyirmot SE 0-1 Nyiregyhaza
Macaristan NB I Macaristan - NB I ( Lig Maçı )
08/11/2020 19:00 MS Ferencvarosi TC 3-0 Mezokovesd-zsory
Macaristan NB II Macaristan - NB II ( Lig Maçı )
08/11/2020 19:00 MS Kaposvar 2-1 DEAC
08/11/2020 19:00 AWD Debreceni VSC 3-0 Bekescsaba 1912
08/11/2020 19:00 MS Ajka 0-3 Pécsi MFC
08/11/2020 19:00 MS Vasas 3-1 Soroksar
08/11/2020 19:00 MS Szombathelyi Haladas 4-0 Szentlőrinc SE
08/11/2020 19:00 MS Szeged 2011 1-1 Dorogi FC
Macaristan NB III - Közép Macaristan - NB III - Közép ( Lig Maçı )
08/11/2020 18:00 MS Kecskeméti TE 2-0 Rákosmenti KSK
Macaristan NB I Macaristan - NB I ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:30 MS Zalaegerszegi TE 1-2 Kisvarda FC
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:30 MS Ménfőcsanak 0-6 Szabadkikötő
Macaristan NB II Macaristan - NB II ( Lig Maçı )
08/11/2020 15:30 MS Budaörs 3-1 Csakvar
08/11/2020 15:30 MS Siofok 3-0 Kazincbarcikai
08/11/2020 15:30 MS Szolnoki MAV FC 2-1 Gyori ETO FC
Macaristan NB III - Közép Macaristan - NB III - Közép ( Lig Maçı )
08/11/2020 15:30 MS Dunaújváros-Pálhalma 1-3 Honvéd II
08/11/2020 15:30 MS Monori Se 2-3 Hódmezővásárhely
08/11/2020 15:30 MS Kozarmisleny FC 3-1 Taksony
08/11/2020 15:30 MS Dabas 2-0 VAC
08/11/2020 15:30 MS Majosi 0-1 Szekszárd
08/11/2020 15:30 MS Szegedi VSE 1-0 Iváncsa
Macaristan NB III - Keleti Macaristan - NB III - Keleti ( Lig Maçı )
08/11/2020 15:30 MS BVSC 3-1 Tiszakecske FC
08/11/2020 15:30 MS Gyöngyös 0-0 Diósgyőr II
08/11/2020 15:30 - FC Hatvan - Tiszaújváros
08/11/2020 15:30 MS Putnok VSE 0-0 Kisvárda II
08/11/2020 15:30 MS Eger 1-3 Jászberényi Vasas
08/11/2020 15:30 MS Salgótarján 2-1 Tiszafuredi VSE
08/11/2020 15:30 MS Füzesgyarmati 0-1 Debrecen II
08/11/2020 15:30 MS Tállya 1-3 Sajóbábony Vegyész
08/11/2020 15:30 MS Sényő Carnifex 0-0 Cegledi VSE
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
08/11/2020 15:30 MS Komárom 1-0 Veszprém
08/11/2020 15:30 - Érdi VSE - Puskás II
08/11/2020 15:30 MS Bicskei 1-1 Lipot SK
08/11/2020 15:30 MS MTE 1904 2-0 Tatabánya
08/11/2020 15:30 MS Gárdony 5-1 Pápa
08/11/2020 15:30 MS BKV Előre 1-1 Balatonfüredi
08/11/2020 15:30 MS Nagykanizsai ULE 4-1 SC Sopron
Macaristan NB III - Keleti Macaristan - NB III - Keleti ( Lig Maçı )
08/11/2020 14:00 MS Mezőkövesd II 0-4 Balassagyarmat VSE
Macaristan NB III - Közép Macaristan - NB III - Közép ( Lig Maçı )
08/11/2020 13:00 MS Újpest II 3-3 ESMTK
08/11/2020 13:00 - Ferencváros II - Körösladány
08/11/2020 13:00 MS Paksi SE II 2-1 Dabas-Gyón
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
08/11/2020 13:00 MS Videoton II 0-4 III. Kerületi TUE
08/11/2020 13:00 MS Zalaegerszegi TE II 1-1 Nagyatádi
Macaristan NB I Macaristan - NB I ( Lig Maçı )
07/11/2020 21:45 MS MTK Budapest 3-1 Videoton FC
07/11/2020 19:00 - Budafoki LC - Budapest Honved
07/11/2020 16:45 MS Paks 6-2 Puskas Academy
06/11/2020 22:00 AWD Diosgyori VTK 3-0 Ujpest
Macaristan NB II Macaristan - NB II ( Lig Maçı )
04/11/2020 20:00 MS Pécsi MFC 0-0 Vasas
04/11/2020 20:00 MS Kazincbarcikai 0-3 Debreceni VSC
04/11/2020 20:00 MS Kaposvar 3-1 Ajka
04/11/2020 20:00 MS Csakvar 3-1 Szombathelyi Haladas
04/11/2020 20:00 MS Nyiregyhaza 1-1 Szolnoki MAV FC
04/11/2020 20:00 MS Bekescsaba 1912 0-2 Budaörs
Macaristan NB I Macaristan - NB I ( Lig Maçı )
04/11/2020 17:30 MS Puskas Academy 1-0 Budapest Honved
Macaristan NB II Macaristan - NB II ( Lig Maçı )
04/11/2020 16:00 MS Gyori ETO FC 2-1 Siofok
04/11/2020 15:30 MS DEAC 1-0 Szentlőrinc SE
04/11/2020 15:30 MS Dorogi FC 0-1 Gyirmot SE
04/11/2020 15:30 Ertelendi Soroksar - Szeged 2011
01/11/2020 21:00 MS Debreceni VSC 3-0 Gyori ETO FC
Macaristan NB I Macaristan - NB I ( Lig Maçı )
01/11/2020 20:30 MS Kisvarda FC 1-0 Diosgyori VTK
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
01/11/2020 20:00 MS Tatabánya 1-2 Zalaegerszegi TE II
Macaristan NB II Macaristan - NB II ( Lig Maçı )
01/11/2020 19:00 MS Ajka 3-0 DEAC
01/11/2020 19:00 MS Szolnoki MAV FC 3-2 Dorogi FC
01/11/2020 19:00 MS Kazincbarcikai 0-2 Budaörs
01/11/2020 19:00 MS Vasas 1-0 Kaposvar
01/11/2020 19:00 MS Szeged 2011 0-1 Pécsi MFC
01/11/2020 19:00 MS Szombathelyi Haladas 5-0 Bekescsaba 1912
Macaristan NB I Macaristan - NB I ( Lig Maçı )
01/11/2020 18:00 MS Ujpest 0-4 MTK Budapest
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
01/11/2020 17:30 MS SC Sopron 1-3 Videoton II
Macaristan NB I Macaristan - NB I ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:05 MS Budafoki LC 2-3 Paks
Macaristan NB II Macaristan - NB II ( Lig Maçı )
01/11/2020 15:30 MS Szentlőrinc SE 1-4 Csakvar
01/11/2020 15:30 - Budaörs - Kazincbarcikai
01/11/2020 15:30 MS Siofok 1-2 Nyiregyhaza
01/11/2020 15:30 MS Gyirmot SE 1-0 Soroksar
Macaristan NB III - Közép Macaristan - NB III - Közép ( Lig Maçı )
01/11/2020 15:30 MS Taksony 1-2 Kecskeméti TE
01/11/2020 15:30 MS Dabas-Gyón 1-0 Ferencváros II
01/11/2020 15:30 MS Szekszárd 1-1 Újpest II
01/11/2020 15:30 MS VAC 2-1 Monori Se
01/11/2020 15:30 MS Rákosmenti KSK 1-0 Szegedi VSE
01/11/2020 15:30 MS Körösladány 1-2 Kozarmisleny FC
01/11/2020 15:30 MS ESMTK 3-1 Paksi SE II
01/11/2020 15:30 MS Hódmezővásárhely 1-0 Majosi
01/11/2020 15:30 MS Iváncsa 1-0 Dunaújváros-Pálhalma
Macaristan NB III - Keleti Macaristan - NB III - Keleti ( Lig Maçı )
01/11/2020 15:30 MS Sényő Carnifex 0-0 Kisvárda II
01/11/2020 15:30 MS Tiszafuredi VSE 0-0 Eger
01/11/2020 15:30 MS Tiszakecske FC 2-1 Mezőkövesd II
01/11/2020 15:30 - Kisvárda II - Sényő Carnifex
01/11/2020 15:30 MS Tiszaújváros 1-1 Tállya
01/11/2020 15:30 MS Diósgyőr II 1-0 Füzesgyarmati
01/11/2020 15:30 MS Balassagyarmat VSE 1-1 Salgótarján
01/11/2020 15:30 MS Cegledi VSE 1-2 BVSC
01/11/2020 15:30 MS Sajóbábony Vegyész 3-1 Putnok VSE
01/11/2020 15:30 MS Debrecen II 1-0 FC Hatvan
01/11/2020 15:30 MS Jászberényi Vasas 6-0 Gyöngyös
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
01/11/2020 15:30 MS Balatonfüredi 3-0 Gárdony
01/11/2020 15:30 MS Nagyatádi 2-2 Komárom
01/11/2020 15:30 MS Lipot SK 4-2 Nagykanizsai ULE
01/11/2020 15:30 - Veszprém - Érdi VSE
01/11/2020 15:30 MS III. Kerületi TUE 0-0 MTE 1904
01/11/2020 15:30 MS Szabadkikötő 2-2 Bicskei
Macaristan NB III - Közép Macaristan - NB III - Közép ( Lig Maçı )
01/11/2020 13:00 - Honvéd II - Dabas
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
01/11/2020 13:00 MS Puskás II 1-2 BKV Előre
Macaristan NB I Macaristan - NB I ( Lig Maçı )
31/10/2020 21:30 MS Videoton FC 1-1 Ferencvarosi TC
31/10/2020 19:00 MS Budapest Honved 1-1 Mezokovesd-zsory
31/10/2020 16:45 MS Puskas Academy 1-2 Zalaegerszegi TE
Macaristan Magyar Kupa Macaristan - Magyar Kupa ( Kupa Maçı )
29/10/2020 18:00 MS Bekescsaba 1912 0-3 Diosgyori VTK
29/10/2020 14:30 USB Nyiregyhaza 1-2 Paks
28/10/2020 18:00 MS Dunaújváros-Pálhalma 0-6 Ujpest
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
28/10/2020 15:30 MS Tatabánya 0-1 Veszprém
Macaristan Magyar Kupa Macaristan - Magyar Kupa ( Kupa Maçı )
28/10/2020 15:00 MS Kecskeméti TE 0-1 Kisvarda FC
28/10/2020 14:30 MS Cso-Ki Sport 0-1 Hódmezővásárhely
28/10/2020 14:30 MS Gázgyár 1-5 Kaposvar
28/10/2020 14:30 MS BVSC 0-2 Debreceni VSC
28/10/2020 14:30 MS Nagykanizsai ULE 1-2 DEAC
28/10/2020 14:30 MS Gárdony 1-4 Videoton FC
28/10/2020 14:30 MS Lipot SK 1-3 Zalaegerszegi TE
28/10/2020 14:30 MS Szentlőrinc SE 0-4 Puskas Academy
28/10/2020 14:30 MS Bátaszék SE 1-7 MTK Budapest
28/10/2020 14:30 MS Zsámbéki SK 1-3 Tállya
28/10/2020 14:30 MS Cegledi VSE 0-1 Ajka
28/10/2020 14:30 AWD Érdi VSE 0-3 Kazincbarcikai
28/10/2020 14:30 MS Salgótarján 1-3 Pécsi MFC
28/10/2020 14:30 MS Tarpa 4-1 BTE Felsőzsolca
28/10/2020 14:30 PEN Monori Se 1-1
PS : 4-5
Siofok
28/10/2020 14:30 MS Soroksar 3-2 Gyori ETO FC
28/10/2020 14:30 MS Eger 0-2 Vasas
28/10/2020 14:30 MS Csácsbozsok-Nemesapáti 0-2 Budapest Honved
28/10/2020 14:30 USB Dabas-Gyón 2-3 Budafoki LC
28/10/2020 14:30 MS Gyöngyös 1-4 Mezokovesd-zsory
28/10/2020 14:30 MS III. Kerületi TUE 2-1 Szeged 2011
28/10/2020 14:30 MS Zalaszentgrót 0-1 Tiszafuredi VSE
28/10/2020 14:30 MS Kiskunfelegyhazi HTK 1-5 Dorogi FC
28/10/2020 14:30 MS Kabai Meteorit 0-2 Fémalk-Dunavarsány
28/10/2020 14:30 MS Taksony 2-0 Kozarmisleny FC
Macaristan NB I Macaristan - NB I ( Lig Maçı )
25/10/2020 21:30 MS Diosgyori VTK 3-0 Puskas Academy
Macaristan NB II Macaristan - NB II ( Lig Maçı )
25/10/2020 21:30 MS Nyiregyhaza 1-1 Debreceni VSC
Macaristan NB I Macaristan - NB I ( Lig Maçı )
25/10/2020 19:00 MS Mezokovesd-zsory 1-2 Videoton FC
Macaristan NB II Macaristan - NB II ( Lig Maçı )
25/10/2020 19:00 MS Pécsi MFC 1-0 Gyirmot SE
25/10/2020 19:00 MS Kazincbarcikai 0-1 Szombathelyi Haladas
25/10/2020 19:00 MS Kaposvar 1-2 Szeged 2011
25/10/2020 19:00 MS Ajka 1-2 Vasas
25/10/2020 19:00 MS Bekescsaba 1912 0-3 Szentlőrinc SE
Macaristan NB III - Közép Macaristan - NB III - Közép ( Lig Maçı )
25/10/2020 19:00 MS Kecskeméti TE 1-1 Szegedi VSE
Macaristan NB I Macaristan - NB I ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:30 MS Zalaegerszegi TE 1-3 Budafoki LC
Macaristan NB II Macaristan - NB II ( Lig Maçı )
25/10/2020 15:30 MS DEAC 1-2 Csakvar
25/10/2020 15:30 MS Dorogi FC 1-2 Siofok
25/10/2020 15:30 MS Soroksar 2-0 Szolnoki MAV FC
Macaristan NB III - Közép Macaristan - NB III - Közép ( Lig Maçı )
25/10/2020 15:30 MS Kozarmisleny FC 3-0 Dabas-Gyón
25/10/2020 15:30 MS Dunaújváros-Pálhalma 3-2 Rákosmenti KSK
25/10/2020 15:30 MS Taksony 2-1 Körösladány
25/10/2020 15:30 MS Dabas 2-2 Iváncsa
25/10/2020 15:30 MS Majosi 1-7 VAC
Macaristan NB III - Keleti Macaristan - NB III - Keleti ( Lig Maçı )
25/10/2020 15:30 MS Putnok VSE 2-4 Tiszaújváros
25/10/2020 15:30 MS BVSC 1-2 Kisvárda II
25/10/2020 15:30 MS FC Hatvan 2-3 Diósgyőr II
25/10/2020 15:30 MS Salgótarján 1-3 Tiszakecske FC
25/10/2020 15:30 MS Tállya 3-0 Debrecen II
25/10/2020 15:30 MS Sényő Carnifex 6-2 Sajóbábony Vegyész
25/10/2020 15:30 MS Eger 3-3 Gyöngyös
25/10/2020 15:30 MS Füzesgyarmati 4-0 Jászberényi Vasas
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
25/10/2020 15:30 MS MTE 1904 4-0 SC Sopron
25/10/2020 15:30 MS Komárom 1-0 Tatabánya
25/10/2020 15:30 MS Bicskei 1-0 Pápa
25/10/2020 15:30 MS Gárdony 5-1 Ménfőcsanak
25/10/2020 15:30 MS Balatonfüredi 3-1 Puskás II
25/10/2020 15:30 - Nagykanizsai ULE - Szabadkikötő
25/10/2020 15:30 MS III. Kerületi TUE 4-0 Zalaegerszegi TE II
25/10/2020 15:30 MS BKV Előre 0-3 Veszprém
Macaristan NB III - Keleti Macaristan - NB III - Keleti ( Lig Maçı )
25/10/2020 15:00 MS Cegledi VSE 2-2 Mezőkövesd II
25/10/2020 14:30 - Mezőkövesd II - Cegledi VSE
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
25/10/2020 14:30 - Érdi VSE - Nagyatádi
25/10/2020 14:30 - Zalaegerszegi TE II - III. Kerületi TUE
Macaristan NB III - Közép Macaristan - NB III - Közép ( Lig Maçı )
25/10/2020 13:00 MS Újpest II 3-1 Hódmezővásárhely
25/10/2020 13:00 MS Ferencváros II 1-1 ESMTK
25/10/2020 13:00 MS Paksi SE II 6-1 Szekszárd
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
25/10/2020 13:00 MS Videoton II 0-2 Lipot SK
Macaristan NB I Macaristan - NB I ( Lig Maçı )
24/10/2020 20:30 MS Ferencvarosi TC 2-0 Ujpest
24/10/2020 18:00 MS Paks 0-0 Budapest Honved
24/10/2020 15:45 MS MTK Budapest 1-1 Kisvarda FC
Macaristan NB II Macaristan - NB II ( Lig Maçı )
21/10/2020 18:00 MS Szeged 2011 0-1 Gyirmot SE
Macaristan NB III - Közép Macaristan - NB III - Közép ( Lig Maçı )
21/10/2020 15:30 MS Kozarmisleny FC 1-0 VAC
Macaristan Magyar Kupa Macaristan - Magyar Kupa ( Kupa Maçı )
21/10/2020 13:30 MS Budaörs 1-3 Csakvar
Macaristan NB II Macaristan - NB II ( Lig Maçı )
19/10/2020 21:00 MS Szombathelyi Haladas 1-1 Gyori ETO FC
18/10/2020 21:00 MS Debreceni VSC 3-0 Dorogi FC
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
18/10/2020 20:00 - Tatabánya - Érdi VSE
Macaristan NB I Macaristan - NB I ( Lig Maçı )
18/10/2020 18:00 MS Budapest Honved 2-2 Videoton FC
Macaristan NB II Macaristan - NB II ( Lig Maçı )
18/10/2020 18:00 MS Vasas 4-1 DEAC
18/10/2020 18:00 MS Szeged 2011 2-1 Ajka
18/10/2020 18:00 MS Gyirmot SE 0-0 Kaposvar
18/10/2020 18:00 MS Csakvar 3-5 Bekescsaba 1912
18/10/2020 18:00 MS Szolnoki MAV FC 0-1 Pécsi MFC
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
18/10/2020 18:00 MS Pápa 0-0 Nagykanizsai ULE
18/10/2020 16:30 MS SC Sopron 2-1 Zalaegerszegi TE II
Macaristan NB I Macaristan - NB I ( Lig Maçı )
18/10/2020 15:30 MS Paks 3-1 Zalaegerszegi TE
Macaristan NB II Macaristan - NB II ( Lig Maçı )
18/10/2020 15:30 MS Szentlőrinc SE 0-1 Kazincbarcikai
18/10/2020 15:30 MS Budaörs 3-2 Nyiregyhaza
18/10/2020 15:30 MS Siofok 2-3 Soroksar
Macaristan NB III - Közép Macaristan - NB III - Közép ( Lig Maçı )
18/10/2020 15:30 MS Körösladány 0-3 Kecskeméti TE
18/10/2020 15:30 MS ESMTK 3-1 Kozarmisleny FC
18/10/2020 15:30 MS Hódmezővásárhely 0-1 Paksi SE II
18/10/2020 15:30 MS Iváncsa 1-1 Monori Se
18/10/2020 15:30 MS Szegedi VSE 0-4 Dunaújváros-Pálhalma
18/10/2020 15:30 MS Dabas-Gyón 0-0 Taksony
18/10/2020 15:30 MS Szekszárd 1-4 Ferencváros II
18/10/2020 15:30 MS VAC 2-2 Újpest II
18/10/2020 15:30 MS Rákosmenti KSK 0-0 Dabas
Macaristan NB III - Keleti Macaristan - NB III - Keleti ( Lig Maçı )
18/10/2020 15:30 MS Cegledi VSE 3-0 Salgótarján
18/10/2020 15:30 MS Sajóbábony Vegyész 2-4 BVSC
18/10/2020 15:30 MS Debrecen II 0-1 Putnok VSE
18/10/2020 15:30 MS Jászberényi Vasas 3-2 FC Hatvan
18/10/2020 15:30 MS Tiszakecske FC 2-1 Tiszafuredi VSE
18/10/2020 15:30 MS Kisvárda II 3-2 Mezőkövesd II
18/10/2020 15:30 MS Tiszaújváros 2-3 Sényő Carnifex
18/10/2020 15:30 MS Diósgyőr II 2-1 Tállya
18/10/2020 15:30 MS Gyöngyös 1-3 Füzesgyarmati
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
18/10/2020 15:30 MS Veszprém 2-2 Balatonfüredi
18/10/2020 15:30 MS III. Kerületi TUE 3-1 Komárom
18/10/2020 15:30 MS Szabadkikötő 1-1 Videoton II
18/10/2020 15:30 MS Nagyatádi 1-2 BKV Előre
18/10/2020 15:30 MS Lipot SK 0-6 MTE 1904
18/10/2020 15:30 MS Ménfőcsanak 0-3 Bicskei
Macaristan NB III - Közép Macaristan - NB III - Közép ( Lig Maçı )
18/10/2020 12:00 MS Honvéd II 6-0 Majosi
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
18/10/2020 12:00 MS Puskás II 2-2 Gárdony
Macaristan NB I Macaristan - NB I ( Lig Maçı )
17/10/2020 20:30 MS Puskas Academy 0-3 MTK Budapest
17/10/2020 18:00 MS Ujpest 1-0 Mezokovesd-zsory
17/10/2020 15:45 MS Budafoki LC 2-1 Diosgyori VTK
16/10/2020 21:00 MS Kisvarda FC 0-2 Ferencvarosi TC
Macaristan NB III - Keleti Macaristan - NB III - Keleti ( Lig Maçı )
14/10/2020 15:30 MS Füzesgyarmati 5-0 BVSC
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
14/10/2020 15:30 MS BKV Előre 3-1 Szabadkikötő
14/10/2020 15:30 MS Veszprém 2-2 III. Kerületi TUE
Macaristan NB III - Közép Macaristan - NB III - Közép ( Lig Maçı )
14/10/2020 15:00 MS Paksi SE II 2-2 Iváncsa
10/10/2020 18:00 MS Kecskeméti TE 2-2 Dunaújváros-Pálhalma
10/10/2020 16:00 MS Kozarmisleny FC 0-2 Szekszárd
10/10/2020 16:00 MS Körösladány 0-1 Dabas-Gyón
10/10/2020 16:00 MS Monori Se 2-1 Rákosmenti KSK
10/10/2020 16:00 MS Taksony 0-0 ESMTK
10/10/2020 16:00 MS Dabas 5-1 Szegedi VSE
10/10/2020 16:00 MS Majosi 0-2 Iváncsa
Macaristan NB III - Keleti Macaristan - NB III - Keleti ( Lig Maçı )
10/10/2020 16:00 MS FC Hatvan 4-0 Gyöngyös
10/10/2020 16:00 MS Putnok VSE 1-4 Diósgyőr II
10/10/2020 16:00 MS BVSC 0-1 Tiszaújváros
10/10/2020 16:00 MS Tiszafuredi VSE 3-0 Cegledi VSE
10/10/2020 16:00 MS Balassagyarmat VSE 0-1 Tiszakecske FC
10/10/2020 16:00 MS Tállya 0-1 Jászberényi Vasas
10/10/2020 16:00 MS Sényő Carnifex 2-1 Debrecen II
10/10/2020 16:00 - Eger - Füzesgyarmati
10/10/2020 16:00 MS Salgótarján 0-1 Kisvárda II
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
10/10/2020 16:00 MS Nagykanizsai ULE 5-0 Ménfőcsanak
10/10/2020 16:00 MS Zalaegerszegi TE II 1-2 Lipot SK
10/10/2020 16:00 MS Gárdony 2-0 Bicskei
10/10/2020 16:00 MS BKV Előre 1-1 Tatabánya
10/10/2020 16:00 MS Balatonfüredi 6-1 Nagyatádi
10/10/2020 16:00 MS MTE 1904 6-0 Szabadkikötő
10/10/2020 16:00 MS Komárom 1-3 SC Sopron
10/10/2020 16:00 MS Érdi VSE 0-3 III. Kerületi TUE
Macaristan Magyar Kupa Macaristan - Magyar Kupa ( Kupa Maçı )
10/10/2020 15:00 MS Toponár 0-7 Puskas Academy
Macaristan NB III - Közép Macaristan - NB III - Közép ( Lig Maçı )
10/10/2020 12:00 MS Újpest II 0-1 Honvéd II
10/10/2020 12:00 MS Ferencváros II 3-2 Hódmezővásárhely
10/10/2020 12:00 MS Paksi SE II 0-0 VAC
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
10/10/2020 12:00 MS Videoton II 2-0 Pápa
10/10/2020 12:00 MS Puskás II 0-0 Veszprém
Macaristan NB II Macaristan - NB II ( Lig Maçı )
09/10/2020 18:00 MS Csakvar 2-2 Dorogi FC
Macaristan Magyar Kupa Macaristan - Magyar Kupa ( Kupa Maçı )
07/10/2020 15:00 MS Balassagyarmat VSE 0-2 Diosgyori VTK
07/10/2020 15:00 MS Tiszafuredi VSE 3-2 Putnok VSE
07/10/2020 15:00 MS Lőrinci 0-7 Nyiregyhaza
07/10/2020 15:00 MS Szeghalmi 0-10 Szolnoki MAV FC
07/10/2020 15:00 MS Veszprém 0-5 Szeged 2011
07/10/2020 15:00 MS Iváncsa 0-4 Ujpest
Macaristan NB I Macaristan - NB I ( Lig Maçı )
04/10/2020 21:00 MS Videoton FC 5-1 Ujpest
04/10/2020 18:30 MS Ferencvarosi TC 2-1 Puskas Academy
Macaristan NB II Macaristan - NB II ( Lig Maçı )
04/10/2020 18:00 MS Kaposvar 1-0 Szolnoki MAV FC
04/10/2020 18:00 MS Ajka 2-0 Gyirmot SE
04/10/2020 18:00 MS Nyiregyhaza 0-1 Szombathelyi Haladas
04/10/2020 18:00 MS Vasas 3-1 Szeged 2011
04/10/2020 18:00 MS Pécsi MFC 1-0 Siofok
04/10/2020 18:00 MS Gyori ETO FC 0-1 Szentlőrinc SE
04/10/2020 18:00 MS Kazincbarcikai 2-1 Csakvar
Macaristan NB III - Keleti Macaristan - NB III - Keleti ( Lig Maçı )
04/10/2020 18:00 MS Tiszakecske FC 2-0 Eger
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
04/10/2020 18:00 MS Pápa 0-0 MTE 1904
04/10/2020 16:30 MS SC Sopron 2-1 Érdi VSE
Macaristan NB I Macaristan - NB I ( Lig Maçı )
04/10/2020 16:00 MS Zalaegerszegi TE 2-4 Budapest Honved
Macaristan NB II Macaristan - NB II ( Lig Maçı )
04/10/2020 16:00 MS Soroksar 1-1 Debreceni VSC
04/10/2020 16:00 MS DEAC 0-2 Bekescsaba 1912
04/10/2020 16:00 MS Dorogi FC 0-2 Budaörs
Macaristan NB III - Közép Macaristan - NB III - Közép ( Lig Maçı )
04/10/2020 16:00 MS Dunaújváros-Pálhalma 0-1 Dabas
04/10/2020 16:00 MS Dabas-Gyón 2-1 Kecskeméti TE
04/10/2020 16:00 MS Szekszárd 0-3 Taksony
04/10/2020 16:00 MS VAC 1-2 Ferencváros II
04/10/2020 16:00 MS Rákosmenti KSK 2-0 Majosi
04/10/2020 16:00 MS ESMTK 1-1 Körösladány
04/10/2020 16:00 MS Hódmezővásárhely 0-1 Kozarmisleny FC
04/10/2020 16:00 - Iváncsa - Újpest II
04/10/2020 16:00 MS Szegedi VSE 1-4 Monori Se
Macaristan NB III - Keleti Macaristan - NB III - Keleti ( Lig Maçı )
04/10/2020 16:00 MS Kisvárda II 1-1 Tiszafuredi VSE
04/10/2020 16:00 MS Tiszaújváros 1-2 Mezőkövesd II
04/10/2020 16:00 MS Jászberényi Vasas 2-1 Putnok VSE
04/10/2020 16:00 MS Füzesgyarmati 4-2 FC Hatvan
04/10/2020 16:00 MS Cegledi VSE 0-1 Balassagyarmat VSE
04/10/2020 16:00 MS Sajóbábony Vegyész 3-2 Salgótarján
04/10/2020 16:00 MS Diósgyőr II 0-0 Sényő Carnifex
04/10/2020 16:00 MS Gyöngyös 1-4 Tállya
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
04/10/2020 16:00 MS Nagyatádi 0-2 Puskás II
04/10/2020 16:00 MS III. Kerületi TUE 1-0 BKV Előre
04/10/2020 16:00 MS Szabadkikötő 0-2 Zalaegerszegi TE II
04/10/2020 16:00 MS Bicskei 1-1 Nagykanizsai ULE
04/10/2020 16:00 MS Veszprém 1-1 Gárdony
04/10/2020 16:00 MS Tatabánya 0-2 Balatonfüredi
04/10/2020 16:00 MS Lipot SK 3-1 Komárom
04/10/2020 16:00 MS Ménfőcsanak 1-1 Videoton II
Macaristan NB III - Közép Macaristan - NB III - Közép ( Lig Maçı )
04/10/2020 12:00 MS Honvéd II 0-0 Paksi SE II
Macaristan NB I Macaristan - NB I ( Lig Maçı )
03/10/2020 20:30 MS Diosgyori VTK 1-2 Paks
03/10/2020 18:00 MS Mezokovesd-zsory 1-2 Kisvarda FC
02/10/2020 21:00 MS MTK Budapest 1-2 Budafoki LC
Macaristan NB II Macaristan - NB II ( Lig Maçı )
28/09/2020 21:00 MS Debreceni VSC 3-1 Pécsi MFC
Macaristan NB I Macaristan - NB I ( Lig Maçı )
27/09/2020 19:00 MS Budapest Honved 1-2 Ujpest
Macaristan NB III - Közép Macaristan - NB III - Közép ( Lig Maçı )
27/09/2020 19:00 MS Kecskeméti TE 2-0 Dabas
Macaristan NB II Macaristan - NB II ( Lig Maçı )
27/09/2020 18:00 MS Szeged 2011 2-1 DEAC
27/09/2020 18:00 MS Bekescsaba 1912 1-3 Kazincbarcikai
27/09/2020 18:00 MS Szolnoki MAV FC 1-0 Ajka
27/09/2020 18:00 MS Siofok 1-2 Kaposvar
27/09/2020 18:00 MS Szombathelyi Haladas 1-2 Dorogi FC
27/09/2020 18:00 MS Csakvar 1-3 Gyori ETO FC
Macaristan NB III - Keleti Macaristan - NB III - Keleti ( Lig Maçı )
27/09/2020 18:00 MS Tiszakecske FC 1-0 Cegledi VSE
Macaristan NB II Macaristan - NB II ( Lig Maçı )
27/09/2020 17:00 MS Budaörs 1-0 Soroksar
27/09/2020 17:00 MS Szentlőrinc SE 1-2 Nyiregyhaza
Macaristan NB III - Közép Macaristan - NB III - Közép ( Lig Maçı )
27/09/2020 17:00 MS Körösladány 1-1 Szekszárd
27/09/2020 17:00 MS Monori Se 1-3 Dunaújváros-Pálhalma
27/09/2020 17:00 MS Taksony 2-1 Hódmezővásárhely
27/09/2020 17:00 MS Dabas-Gyón 0-1 ESMTK
27/09/2020 17:00 MS Majosi 2-2 Szegedi VSE
Macaristan NB III - Keleti Macaristan - NB III - Keleti ( Lig Maçı )
27/09/2020 17:00 MS Tiszafuredi VSE 3-1 Sajóbábony Vegyész
27/09/2020 17:00 MS Tállya 0-0 Füzesgyarmati
27/09/2020 17:00 MS Sényő Carnifex 2-2 Jászberényi Vasas
27/09/2020 17:00 MS Eger 4-0 FC Hatvan
27/09/2020 17:00 MS Mezőkövesd II 1-1 Debrecen II
27/09/2020 17:00 MS Salgótarján 1-2 Tiszaújváros
27/09/2020 17:00 MS Balassagyarmat VSE 1-1 Kisvárda II
27/09/2020 17:00 MS Putnok VSE 3-0 Gyöngyös
27/09/2020 17:00 MS BVSC 3-2 Diósgyőr II
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
27/09/2020 17:00 MS BKV Előre 0-1 SC Sopron
27/09/2020 17:00 MS Veszprém 5-0 Nagyatádi
27/09/2020 17:00 - Zalaegerszegi TE II - Pápa
27/09/2020 17:00 MS Gárdony 0-4 Nagykanizsai ULE
27/09/2020 17:00 MS Érdi VSE 2-3 Lipot SK
27/09/2020 17:00 MS Balatonfüredi 2-1 III. Kerületi TUE
27/09/2020 17:00 MS MTE 1904 2-0 Ménfőcsanak
27/09/2020 17:00 MS Komárom 3-2 Szabadkikötő
Macaristan NB I Macaristan - NB I ( Lig Maçı )
27/09/2020 16:45 - Kisvarda FC - Videoton FC
Macaristan NB II Macaristan - NB II ( Lig Maçı )
27/09/2020 15:15 MS Gyirmot SE 2-0 Vasas
Macaristan NB III - Közép Macaristan - NB III - Közép ( Lig Maçı )
27/09/2020 12:00 MS Újpest II 2-0 Rákosmenti KSK
27/09/2020 12:00 MS Ferencváros II 1-1 Honvéd II
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
27/09/2020 12:00 MS Videoton II 2-1 Bicskei
27/09/2020 12:00 MS Puskás II 1-2 Tatabánya
Macaristan NB I Macaristan - NB I ( Lig Maçı )
26/09/2020 20:30 MS Zalaegerszegi TE 3-1 Diosgyori VTK
26/09/2020 18:00 - Budafoki LC - Ferencvarosi TC
26/09/2020 15:45 MS Paks 4-0 MTK Budapest
25/09/2020 21:00 MS Puskas Academy 1-0 Mezokovesd-zsory
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
23/09/2020 19:00 MS Pápa 2-2 Puskás II
Macaristan NB III - Közép Macaristan - NB III - Közép ( Lig Maçı )
23/09/2020 17:00 MS Dabas-Gyón 0-1 Honvéd II
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
23/09/2020 17:00 MS Szabadkikötő 5-4 Balatonfüredi
Macaristan NB III - Közép Macaristan - NB III - Közép ( Lig Maçı )
23/09/2020 15:00 MS Paksi SE II 2-1 Szegedi VSE
Macaristan Magyar Kupa Macaristan - Magyar Kupa ( Kupa Maçı )
20/09/2020 16:00 MS Gyöngyöshalász SE 3-4 Nagykanizsai ULE
20/09/2020 16:00 MS Maroshegy 0-5 Ajka
20/09/2020 16:00 MS Szegedi VSE 0-3 Szombathelyi Haladas
20/09/2020 16:00 MS Kerekegyházi 1-8 Gyirmot SE
20/09/2020 16:00 MS FC Hatvan 1-3 Paks
20/09/2020 16:00 MS Cegledi VSE 5-1 Rákosmenti KSK
20/09/2020 16:00 MS Teskánd 1-3 Taksony
20/09/2020 16:00 MS Zalaszentgrót 1-0 Nagyatádi
20/09/2020 16:00 MS Csepel 0-3 Soroksar
20/09/2020 16:00 MS Sényő Carnifex 1-5 Vasas
20/09/2020 16:00 MS ESMTK 1-3 Tállya
20/09/2020 16:00 MS Tiszaföldvár 0-5 Videoton FC
20/09/2020 16:00 MS Mándok KSE 1-8 Mezokovesd-zsory
20/09/2020 16:00 PEN Tarpa 2-2
PS : 4-3
Komárom
20/09/2020 16:00 MS Dabas 0-3 Dunaújváros-Pálhalma
20/09/2020 16:00 MS Balmazújvárosi FC 0-4 III. Kerületi TUE
20/09/2020 16:00 MS Csácsbozsok-Nemesapáti 2-1 Szekszárd
20/09/2020 13:30 MS Tiszaújváros 1-7 Budapest Honved
19/09/2020 21:00 MS Pápa 2-6 Gyori ETO FC
19/09/2020 19:00 MS Tiszakecske FC 0-2 Debreceni VSC
19/09/2020 16:00 MS Építők 0-8 MTK Budapest
19/09/2020 16:00 MS Sárvári 0-3 Kaposvar
19/09/2020 16:00 MS Mezőkeresztes 0-11 Zalaegerszegi TE
19/09/2020 16:00 MS Balatonfüredi 2-3 DEAC
19/09/2020 16:00 MS Jászberényi Vasas 1-6 Budaörs
19/09/2020 16:00 MS Sárbogárd 0-3 Kazincbarcikai
19/09/2020 16:00 MS Gázgyár 1-0 Gesztely
19/09/2020 16:00 MS BKV Előre 1-2 Szentlőrinc SE
19/09/2020 16:00 MS Király SZE 2-3 Bicskei
19/09/2020 16:00 MS Fémalk-Dunavarsány 2-1 Körösladány
19/09/2020 16:00 PEN Kabai Meteorit 1-1
PS : 3-2
Nagybajomi AC
19/09/2020 16:00 MS Mezőtúri 1-9 Ménfőcsanak
19/09/2020 16:00 MS Füzesgyarmati 1-2 Gárdony
19/09/2020 16:00 MS BTE Felsőzsolca 4-1 Gyulai Termál
19/09/2020 16:00 MS Ajka Kristály 0-7 Lipot SK
19/09/2020 16:00 MS Tihany 0-5 Kecskeméti TE
19/09/2020 16:00 MS Mohácsi TE 0-6 Budafoki LC
19/09/2020 16:00 MS Diósjenő 0-5 Dorogi FC
19/09/2020 16:00 MS Kecskéd 0-10 Kisvarda FC
19/09/2020 16:00 MS VAC 1-4 Bekescsaba 1912
19/09/2020 16:00 MS MTE 1904 0-1 Siofok
19/09/2020 16:00 MS Csornai SE 1-2 Dabas-Gyón
19/09/2020 16:00 MS Bátaszék SE 8-1 Fehérgyarmat
19/09/2020 16:00 MS Bodajk 0-3 Érdi VSE
19/09/2020 16:00 MS Abda 0-1 Hódmezővásárhely
19/09/2020 16:00 MS Kiskunfelegyhazi HTK 1-0 Majosi
19/09/2020 16:00 MS Mórahalom 0-3 Gyöngyös
19/09/2020 16:00 MS Makó 1-3 Pécsi MFC
19/09/2020 16:00 MS Kozarmisleny FC 1-0 Tatabánya
19/09/2020 16:00 MS Mátraterenye 0-3 Cso-Ki Sport
19/09/2020 16:00 MS PTE-PEAC 0-7 Salgótarján
19/09/2020 15:30 MS Bonyhád Völgység 2-3 Monori Se
19/09/2020 15:00 MS Sajóbábony Vegyész 1-2 Eger
19/09/2020 15:00 MS Zsámbéki SK 2-1 Szabadkikötő
19/09/2020 15:00 MS Szarvaskend 1-10 Csakvar
19/09/2020 14:00 MS Ráckeve VAFC 1-6 Ferencvarosi TC
18/09/2020 21:00 PEN SC Sopron 0-0
PS : 4-5
BVSC
Macaristan NB II Macaristan - NB II ( Lig Maçı )
16/09/2020 20:00 MS Vasas 1-1 Szolnoki MAV FC
16/09/2020 20:00 MS Pécsi MFC 0-1 Budaörs
16/09/2020 20:00 MS Gyori ETO FC 0-0 Bekescsaba 1912
16/09/2020 20:00 MS Ajka 1-1 Siofok
16/09/2020 20:00 MS Nyiregyhaza 2-1 Csakvar
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
16/09/2020 19:30 MS Bicskei 2-1 Komárom
Macaristan NB II Macaristan - NB II ( Lig Maçı )
16/09/2020 17:30 MS Kaposvar 1-3 Debreceni VSC
16/09/2020 17:00 MS DEAC 0-1 Kazincbarcikai
16/09/2020 17:00 MS Dorogi FC 0-0 Szentlőrinc SE
16/09/2020 17:00 MS Soroksar 2-1 Szombathelyi Haladas
Macaristan NB III - Közép Macaristan - NB III - Közép ( Lig Maçı )
16/09/2020 17:00 MS Honvéd II 3-5 ESMTK
Macaristan NB II Macaristan - NB II ( Lig Maçı )
13/09/2020 21:00 MS Siofok 2-0 Vasas
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
13/09/2020 19:00 MS Pápa 1-1 Komárom
Macaristan NB I Macaristan - NB I ( Lig Maçı )
13/09/2020 18:30 MS MTK Budapest 0-3 Zalaegerszegi TE
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
13/09/2020 18:30 MS SC Sopron 2-0 Balatonfüredi
Macaristan NB II Macaristan - NB II ( Lig Maçı )
13/09/2020 18:15 MS Debreceni VSC 5-3 Ajka
13/09/2020 18:00 MS Szolnoki MAV FC 0-2 Szeged 2011
13/09/2020 18:00 MS Bekescsaba 1912 2-0 Nyiregyhaza
13/09/2020 18:00 MS Gyirmot SE 3-0 DEAC
13/09/2020 18:00 MS Kazincbarcikai 0-5 Gyori ETO FC
13/09/2020 18:00 MS Szombathelyi Haladas 0-0 Pécsi MFC
13/09/2020 17:30 MS Budaörs 0-3 Kaposvar
13/09/2020 17:30 MS Szentlőrinc SE 1-2 Soroksar
Macaristan NB III - Közép Macaristan - NB III - Közép ( Lig Maçı )
13/09/2020 17:30 MS Szegedi VSE 2-1 Újpest II
13/09/2020 17:30 MS Dabas 1-1 Monori Se
13/09/2020 17:30 MS Szekszárd 0-0 Dabas-Gyón
13/09/2020 17:30 MS VAC 1-2 Taksony
13/09/2020 17:30 MS Rákosmenti KSK 3-1 Paksi SE II
13/09/2020 17:30 MS Dunaújváros-Pálhalma 4-1 Majosi
13/09/2020 17:30 MS ESMTK 0-2 Kecskeméti TE
13/09/2020 17:30 MS Hódmezővásárhely 0-2 Körösladány
13/09/2020 17:30 MS Iváncsa 1-1 Ferencváros II
Macaristan NB III - Keleti Macaristan - NB III - Keleti ( Lig Maçı )
13/09/2020 17:30 MS Kisvárda II 1-4 Tiszakecske FC
13/09/2020 17:30 MS Tiszaújváros 4-0 Tiszafuredi VSE
13/09/2020 17:30 MS Jászberényi Vasas 3-2 BVSC
13/09/2020 17:30 MS Cegledi VSE 1-1 Eger
13/09/2020 17:30 MS Sajóbábony Vegyész 1-3 Balassagyarmat VSE
13/09/2020 17:30 MS Diósgyőr II 2-1 Mezőkövesd II
13/09/2020 17:30 MS Gyöngyös 2-0 Sényő Carnifex
13/09/2020 17:30 MS FC Hatvan 1-0 Tállya
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
13/09/2020 17:30 MS Nagyatádi 2-3 Gárdony
13/09/2020 17:30 MS Lipot SK 3-3 BKV Előre
13/09/2020 17:30 MS Nagykanizsai ULE 1-5 Videoton II
13/09/2020 17:30 MS III. Kerületi TUE 2-0 Puskás II
13/09/2020 17:30 MS Bicskei 1-3 MTE 1904
Macaristan NB I Macaristan - NB I ( Lig Maçı )
13/09/2020 16:00 MS Ujpest 2-4 Kisvarda FC
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
13/09/2020 16:00 MS Ménfőcsanak 3-1 Zalaegerszegi TE II
Macaristan NB III - Keleti Macaristan - NB III - Keleti ( Lig Maçı )
13/09/2020 15:30 MS Debrecen II 2-3 Salgótarján
Macaristan NB III - Közép Macaristan - NB III - Közép ( Lig Maçı )
13/09/2020 12:00 MS Honvéd II 0-3 Kozarmisleny FC
Macaristan NB I Macaristan - NB I ( Lig Maçı )
12/09/2020 20:30 MS Videoton FC 3-1 Puskas Academy
12/09/2020 18:00 MS Diosgyori VTK 2-4 Budapest Honved
12/09/2020 15:45 MS Mezokovesd-zsory 1-0 Budafoki LC
11/09/2020 21:00 MS Ferencvarosi TC 5-0 Paks
Macaristan NB III - Közép Macaristan - NB III - Közép ( Lig Maçı )
09/09/2020 19:00 MS Kecskeméti TE 4-1 Monori Se
09/09/2020 17:30 MS Ferencváros II 1-0 Rákosmenti KSK
09/09/2020 17:30 MS Taksony 1-3 Honvéd II
09/09/2020 17:30 MS Dabas-Gyón 5-1 Hódmezővásárhely
09/09/2020 17:30 MS Majosi 0-4 Dabas
09/09/2020 17:30 MS Kozarmisleny FC 2-2 Iváncsa
09/09/2020 17:30 MS Körösladány 2-1 VAC
09/09/2020 17:30 MS ESMTK 0-0 Szekszárd
Macaristan NB III - Keleti Macaristan - NB III - Keleti ( Lig Maçı )
09/09/2020 17:30 MS Salgótarján 4-1 Diósgyőr II
09/09/2020 17:30 MS Balassagyarmat VSE 1-0 Tiszaújváros
09/09/2020 17:30 MS Cegledi VSE 2-3 Kisvárda II
09/09/2020 17:30 MS Sényő Carnifex 2-4 Füzesgyarmati
09/09/2020 17:30 MS Mezőkövesd II 1-4 Jászberényi Vasas
09/09/2020 17:30 MS Tiszafuredi VSE 2-2 Debrecen II
09/09/2020 17:30 MS Tiszakecske FC 7-1 Sajóbábony Vegyész
09/09/2020 17:30 MS Putnok VSE 4-2 FC Hatvan
09/09/2020 17:30 MS BVSC 2-2 Gyöngyös
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
09/09/2020 17:30 MS Érdi VSE 2-1 Pápa
09/09/2020 17:30 MS Puskás II 0-1 SC Sopron
09/09/2020 17:30 MS Nagyatádi 0-3 Tatabánya
09/09/2020 17:30 MS Komárom 1-0 Ménfőcsanak
09/09/2020 17:30 MS Balatonfüredi 0-3 Lipot SK
09/09/2020 17:30 MS MTE 1904 2-1 Nagykanizsai ULE
09/09/2020 17:30 MS Gárdony 0-1 Videoton II
Macaristan NB III - Keleti Macaristan - NB III - Keleti ( Lig Maçı )
09/09/2020 17:00 MS Eger 1-1 Tállya
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
09/09/2020 17:00 MS Zalaegerszegi TE II 2-2 Bicskei
Macaristan NB III - Közép Macaristan - NB III - Közép ( Lig Maçı )
09/09/2020 12:00 MS Újpest II 4-1 Dunaújváros-Pálhalma
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
05/09/2020 19:00 MS Pápa 3-2 BKV Előre
05/09/2020 18:30 MS SC Sopron 4-1 Veszprém
Macaristan NB III - Közép Macaristan - NB III - Közép ( Lig Maçı )
05/09/2020 17:30 MS Rákosmenti KSK 2-2 Kozarmisleny FC
05/09/2020 17:30 MS Dunaújváros-Pálhalma 0-1 Paksi SE II
05/09/2020 17:30 MS Monori Se 4-1 Majosi
05/09/2020 17:30 MS Szekszárd 1-2 Kecskeméti TE
05/09/2020 17:30 MS VAC 2-1 Dabas-Gyón
05/09/2020 17:30 MS Iváncsa 2-0 Taksony
05/09/2020 17:30 MS Szegedi VSE 0-5 Ferencváros II
05/09/2020 17:30 MS Dabas 2-2 Újpest II
05/09/2020 17:30 MS Hódmezővásárhely 1-3 ESMTK
Macaristan NB III - Keleti Macaristan - NB III - Keleti ( Lig Maçı )
05/09/2020 17:30 MS Kisvárda II 0-0 Eger
05/09/2020 17:30 MS Tiszaújváros 0-3 Tiszakecske FC
05/09/2020 17:30 MS Diósgyőr II 2-3 Tiszafuredi VSE
05/09/2020 17:30 MS Gyöngyös 3-0 Mezőkövesd II
05/09/2020 17:30 MS FC Hatvan 0-1 Sényő Carnifex
05/09/2020 17:30 MS Tállya 0-0 Putnok VSE
05/09/2020 17:30 MS Sajóbábony Vegyész 0-1 Cegledi VSE
05/09/2020 17:30 MS Debrecen II 3-1 Balassagyarmat VSE
05/09/2020 17:30 MS Jászberényi Vasas 6-1 Salgótarján
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
05/09/2020 17:30 MS Tatabánya 6-1 Gárdony
05/09/2020 17:30 MS Lipot SK 4-2 Puskás II
05/09/2020 17:30 MS Ménfőcsanak 1-1 Érdi VSE
05/09/2020 17:30 MS III. Kerületi TUE 7-0 Nagyatádi
05/09/2020 17:30 MS Nagykanizsai ULE 1-1 Zalaegerszegi TE II
Macaristan NB III - Közép Macaristan - NB III - Közép ( Lig Maçı )
05/09/2020 12:00 MS Honvéd II 1-1 Körösladány
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
05/09/2020 12:00 MS Videoton II 3-2 MTE 1904
Macaristan NB I Macaristan - NB I ( Lig Maçı )
04/09/2020 21:00 MS Kisvarda FC 0-3 Puskas Academy
30/08/2020 21:00 MS Budapest Honved 1-2 Kisvarda FC
30/08/2020 21:00 MS Puskas Academy 3-2 Ujpest
Macaristan NB II Macaristan - NB II ( Lig Maçı )
30/08/2020 20:00 MS Kaposvar 0-0 Szombathelyi Haladas
30/08/2020 20:00 MS Ajka 1-5 Budaörs
30/08/2020 20:00 MS Szeged 2011 2-1 Siofok
30/08/2020 20:00 MS Pécsi MFC 2-0 Szentlőrinc SE
30/08/2020 20:00 MS Nyiregyhaza 1-0 Kazincbarcikai
Macaristan NB III - Közép Macaristan - NB III - Közép ( Lig Maçı )
30/08/2020 20:00 MS Kecskeméti TE 5-0 Majosi
Macaristan NB III - Keleti Macaristan - NB III - Keleti ( Lig Maçı )
30/08/2020 20:00 Ertelendi Tiszakecske FC - Debrecen II
Macaristan NB I Macaristan - NB I ( Lig Maçı )
30/08/2020 18:45 MS Zalaegerszegi TE 1-2 Ferencvarosi TC
30/08/2020 18:45 MS Budafoki LC 1-4 Videoton FC
Macaristan NB II Macaristan - NB II ( Lig Maçı )
30/08/2020 18:30 MS DEAC 3-2 Gyori ETO FC
30/08/2020 18:30 MS Dorogi FC 0-2 Bekescsaba 1912
30/08/2020 18:30 MS Gyirmot SE 1-1 Szolnoki MAV FC
30/08/2020 18:30 MS Soroksar 4-3 Csakvar
Macaristan NB III - Közép Macaristan - NB III - Közép ( Lig Maçı )
30/08/2020 18:30 MS Körösladány 1-2 Iváncsa
30/08/2020 18:30 MS ESMTK 3-3 VAC
30/08/2020 18:30 MS Taksony 3-3 Rákosmenti KSK
30/08/2020 18:30 MS Szekszárd 1-4 Hódmezővásárhely
Macaristan NB III - Keleti Macaristan - NB III - Keleti ( Lig Maçı )
30/08/2020 18:30 MS Salgótarján 1-2 Gyöngyös
30/08/2020 18:30 MS Balassagyarmat VSE 2-1 Diósgyőr II
30/08/2020 18:30 MS Kisvárda II 2-2 Sajóbábony Vegyész
30/08/2020 18:30 MS Eger 5-0 Putnok VSE
30/08/2020 18:30 MS Mezőkövesd II 1-3 Füzesgyarmati
30/08/2020 18:30 MS Tiszafuredi VSE 2-1 Jászberényi Vasas
30/08/2020 18:30 MS Cegledi VSE 1-2 Tiszaújváros
30/08/2020 18:30 MS BVSC 5-0 FC Hatvan
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
30/08/2020 18:30 MS Érdi VSE 2-0 Bicskei
30/08/2020 18:30 MS Balatonfüredi 0-2 Pápa
30/08/2020 18:30 MS Nagyatádi 0-3 SC Sopron
30/08/2020 18:30 MS Komárom 1-0 Nagykanizsai ULE
30/08/2020 18:30 MS BKV Előre 3-4 Ménfőcsanak
30/08/2020 18:30 MS Veszprém 3-2 Lipot SK
30/08/2020 18:30 MS Tatabánya 1-2 III. Kerületi TUE
Macaristan NB III - Keleti Macaristan - NB III - Keleti ( Lig Maçı )
30/08/2020 18:00 MS Sényő Carnifex 1-0 Tállya
Macaristan NB III - Közép Macaristan - NB III - Közép ( Lig Maçı )
30/08/2020 17:00 MS Kozarmisleny FC 3-1 Szegedi VSE
30/08/2020 12:00 MS Újpest II 1-3 Monori Se
30/08/2020 12:00 MS Ferencváros II 1-0 Dunaújváros-Pálhalma
30/08/2020 12:00 MS Paksi SE II 1-3 Dabas
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
30/08/2020 12:00 MS Puskás II 2-1 Szabadkikötő
30/08/2020 12:00 MS Gárdony 3-1 MTE 1904
Macaristan NB I Macaristan - NB I ( Lig Maçı )
29/08/2020 21:30 MS Paks 1-2 Mezokovesd-zsory
Macaristan NB II Macaristan - NB II ( Lig Maçı )
29/08/2020 19:15 MS Vasas 1-1 Debreceni VSC