Mısır Futbol Ligleri, Mısır Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Mısır Premier League Mısır - Premier League ( Lig Maçı )
29/01/2023 20:00 2Y (88) AL Assiouty 2-1 Ceramica Cleopatra
29/01/2023 20:00 2Y (85) Zamalek SC 2-1 Coca-Cola
29/01/2023 18:00 Ertelendi Haras El Hodood - Al Ahly
29/01/2023 15:45 MS Enppi 0-2 Smouha SC
28/01/2023 18:00 MS AL Masry 1-2 Pharco
27/01/2023 20:00 MS El Mokawloon 0-0 Al Ittihad
27/01/2023 18:00 MS Ismaily SC 3-1 El Dakhleya
27/01/2023 15:45 MS Aswan Sc 2-2 El Geish
Mısır Second League - Group C Mısır - Second League - Group C ( Lig Maçı )
27/01/2023 15:30 MS El Hamam 3-3 El Magd
Mısır Premier League Mısır - Premier League ( Lig Maçı )
24/01/2023 20:00 MS Al Ahly 1-0 National Bank of Mısır
24/01/2023 20:00 MS Smouha SC 1-2 AL Assiouty
24/01/2023 18:00 MS Ghazl El Mehalla 2-1 Zamalek SC
24/01/2023 15:45 MS Coca-Cola 1-1 AL Masry
23/01/2023 20:00 MS Al Ittihad 1-0 Haras El Hodood
23/01/2023 20:00 MS Ceramica Cleopatra 0-0 El Geish
23/01/2023 15:45 MS Aswan Sc 0-0 Ismaily SC
23/01/2023 15:45 MS Pharco 0-1 Enppi
22/01/2023 18:00 MS El Dakhleya 1-2 El Mokawloon
21/01/2023 21:30 MS Zamalek SC 0-3 Al Ahly
20/01/2023 20:00 MS Ceramica Cleopatra 0-2 Smouha SC
20/01/2023 18:00 MS AL Masry 1-1 Ghazl El Mehalla
Mısır Second League - Group A Mısır - Second League - Group A ( Lig Maçı )
20/01/2023 15:30 MS Mallawi 0-1 Al Nasr Taaden
20/01/2023 15:30 MS Dayrout 4-1 El Madina El Monowara
Mısır Second League - Group B Mısır - Second League - Group B ( Lig Maçı )
20/01/2023 15:30 MS El Sharqia Dokhan 0-3 Itesalat
20/01/2023 15:30 MS Al Mostaqbal 2-2 Wadi Degla
20/01/2023 15:30 MS Porto Suez 1-0 AL Nasr SC
20/01/2023 15:30 MS Olympic El Qanah 2-1 Tersana
20/01/2023 15:30 MS El Obour Sporting 1-3 Suez
20/01/2023 15:30 - Masr - El Seka El Hadid
20/01/2023 15:30 MS El Entag EL Harby 1-0 Media
20/01/2023 15:30 MS Petrojet 1-0 Kahraba Ismailia
Mısır Premier League Mısır - Premier League ( Lig Maçı )
19/01/2023 20:00 MS AL Assiouty 3-0 Pharco
19/01/2023 17:45 MS National Bank of Mısır 2-3 Al Ittihad
19/01/2023 15:45 MS El Mokawloon 1-0 Aswan Sc
Mısır Second League - Group A Mısır - Second League - Group A ( Lig Maçı )
19/01/2023 15:30 MS El Gouna FC 1-1 Shoban Moslemen Qena
19/01/2023 15:30 MS La Viena FC 1-0 Asmant Asyut
19/01/2023 15:30 MS Aluminium Nag Hammadi 2-0 Misr EL Makasa
19/01/2023 15:30 MS Tamya 0-1 Fayoum
19/01/2023 15:30 MS Asyut Petrol 1-0 Telephonaat Beni Suef
19/01/2023 15:30 MS Kima Aswan 3-0 El Minya
Mısır Premier League Mısır - Premier League ( Lig Maçı )
18/01/2023 20:00 MS Enppi 2-3 Coca-Cola
18/01/2023 18:00 MS El Geish 1-1 Ismaily SC
18/01/2023 15:45 MS Haras El Hodood 0-1 El Dakhleya
Mısır Second League - Group C Mısır - Second League - Group C ( Lig Maçı )
18/01/2023 15:30 MS Proxy 1-2 Itehad Nabaroh
18/01/2023 15:30 - Al Masry Salloum - Helal Aldabaa
18/01/2023 15:30 MS El Mansura 0-0 Tanta SC
18/01/2023 15:30 MS Gomhoreyat Shebin 1-0 El Magd
18/01/2023 15:30 MS Baladiyyat Al Mehalla 1-1 Dikernis
18/01/2023 15:30 MS Pioneers 2-2 El Olympi
17/01/2023 15:30 MS Abu Qair Semad 2-0 Sporting Alexandria
16/01/2023 15:30 MS El Hamam 2-0 Kafr El Sheikh
Mısır Premier League Mısır - Premier League ( Lig Maçı )
13/01/2023 20:00 MS Ismaily SC 1-3 El Mokawloon
13/01/2023 18:00 MS Pharco 1-1 Ceramica Cleopatra
13/01/2023 15:45 MS Aswan Sc 1-1 Haras El Hodood
Mısır Second League - Group A Mısır - Second League - Group A ( Lig Maçı )
13/01/2023 15:30 MS Fayoum 0-4 Mallawi
13/01/2023 15:30 MS El Minya 0-0 Dayrout
Mısır Second League - Group B Mısır - Second League - Group B ( Lig Maçı )
13/01/2023 15:30 MS Media 1-0 Olympic El Qanah
13/01/2023 15:30 MS El Seka El Hadid 2-0 Porto Suez
13/01/2023 15:30 MS Suez 1-1 Al Mostaqbal
13/01/2023 15:30 MS Kahraba Ismailia 1-1 El Sharqia Dokhan
13/01/2023 15:30 MS Tersana 2-0 Petrojet
13/01/2023 15:30 MS AL Nasr SC 1-0 El Entag EL Harby
13/01/2023 15:30 MS Wadi Degla 0-1 Masr
13/01/2023 15:30 MS Itesalat 0-0 El Obour Sporting
Mısır Premier League Mısır - Premier League ( Lig Maçı )
12/01/2023 20:00 MS Al Ahly 0-0 AL Masry
12/01/2023 18:00 MS Ghazl El Mehalla 1-0 Enppi
Mısır Second League - Group A Mısır - Second League - Group A ( Lig Maçı )
12/01/2023 15:30 MS Misr EL Makasa 3-3 El Gouna FC
12/01/2023 15:30 MS Asmant Asyut 0-2 Kima Aswan
12/01/2023 15:30 MS Al Nasr Taaden 0-0 Asyut Petrol
12/01/2023 15:30 MS El Madina El Monowara 0-3 Aluminium Nag Hammadi
12/01/2023 15:30 MS Telephonaat Beni Suef 0-4 La Viena FC
12/01/2023 15:30 MS Shoban Moslemen Qena 2-2 Tamya
Mısır Premier League Mısır - Premier League ( Lig Maçı )
11/01/2023 20:00 MS Coca-Cola 1-1 AL Assiouty
11/01/2023 20:00 MS Al Ittihad 0-0 Zamalek SC
11/01/2023 15:45 MS El Dakhleya 3-3 National Bank of Mısır
11/01/2023 15:45 MS Smouha SC 2-1 El Geish
Mısır Second League - Group C Mısır - Second League - Group C ( Lig Maçı )
11/01/2023 15:30 MS El Olympi 3-2 Proxy
11/01/2023 15:30 MS Kafr El Sheikh 1-1 Abu Qair Semad
11/01/2023 15:30 MS Dikernis 0-1 El Mansura
11/01/2023 15:30 - El Magd - Al Masry Salloum
11/01/2023 15:30 MS Sporting Alexandria 0-0 Pioneers
11/01/2023 15:30 MS Tanta SC 2-0 El Hamam
11/01/2023 15:30 MS Helal Aldabaa 0-2 Baladiyyat Al Mehalla
11/01/2023 15:30 MS Itehad Nabaroh 1-0 Gomhoreyat Shebin
Mısır Premier League Mısır - Premier League ( Lig Maçı )
08/01/2023 20:00 MS Smouha SC 0-2 Pharco
08/01/2023 20:00 MS El Geish 1-2 El Mokawloon
08/01/2023 15:45 MS Haras El Hodood 2-0 Ismaily SC
08/01/2023 15:45 MS National Bank of Mısır 0-0 Aswan Sc
07/01/2023 20:00 MS AL Masry 2-1 Al Ittihad
07/01/2023 20:00 MS Ceramica Cleopatra 2-3 Coca-Cola
07/01/2023 15:45 MS AL Assiouty 4-0 Ghazl El Mehalla
05/01/2023 20:00 MS Zamalek SC 1-1 El Dakhleya
05/01/2023 18:00 MS Enppi 0-2 Al Ahly
Mısır Second League - Group A Mısır - Second League - Group A ( Lig Maçı )
05/01/2023 15:30 MS Kima Aswan 4-0 Telephonaat Beni Suef
05/01/2023 15:30 MS Misr EL Makasa 2-3 El Madina El Monowara
05/01/2023 15:30 MS Asyut Petrol 1-0 Fayoum
05/01/2023 15:30 MS La Viena FC 2-0 Al Nasr Taaden
05/01/2023 15:30 MS Aluminium Nag Hammadi 0-0 El Minya
05/01/2023 15:30 MS Tamya 1-2 El Gouna FC
05/01/2023 15:30 MS Mallawi 0-1 Shoban Moslemen Qena
Mısır Second League - Group B Mısır - Second League - Group B ( Lig Maçı )
05/01/2023 15:30 MS El Obour Sporting 2-1 Kahraba Ismailia
05/01/2023 15:30 - Masr - Suez
05/01/2023 15:30 MS El Entag EL Harby 0-1 El Seka El Hadid
05/01/2023 15:30 MS Tersana 1-1 Media
05/01/2023 15:30 MS Al Mostaqbal 3-0 Itesalat
05/01/2023 15:30 MS Porto Suez 0-4 Wadi Degla
05/01/2023 15:30 MS Olympic El Qanah 1-0 AL Nasr SC
05/01/2023 15:30 MS El Sharqia Dokhan 1-2 Petrojet
Mısır Premier League Mısır - Premier League ( Lig Maçı )
04/01/2023 18:00 MS Pharco 1-1 El Geish
Mısır Second League - Group A Mısır - Second League - Group A ( Lig Maçı )
04/01/2023 15:30 MS Dayrout 0-0 Asmant Asyut
Mısır Second League - Group C Mısır - Second League - Group C ( Lig Maçı )
04/01/2023 15:30 MS Baladiyyat Al Mehalla 1-1 El Magd
04/01/2023 15:30 MS El Hamam 1-2 Dikernis
04/01/2023 15:30 MS Pioneers 0-0 Kafr El Sheikh
04/01/2023 15:30 MS Gomhoreyat Shebin 0-0 Proxy
04/01/2023 15:30 - Al Masry Salloum - Itehad Nabaroh
04/01/2023 15:30 MS El Mansura 2-2 Helal Aldabaa
04/01/2023 15:30 MS Abu Qair Semad 0-1 Tanta SC
04/01/2023 15:30 MS El Olympi 0-0 Sporting Alexandria
Mısır Premier League Mısır - Premier League ( Lig Maçı )
03/01/2023 21:00 MS Coca-Cola 1-1 Smouha SC
03/01/2023 20:00 MS Ismaily SC 0-0 National Bank of Mısır
03/01/2023 15:45 MS Ghazl El Mehalla 0-3 Ceramica Cleopatra
03/01/2023 15:45 MS El Mokawloon 3-2 Haras El Hodood
02/01/2023 20:00 MS Al Ahly 3-0 AL Assiouty
02/01/2023 18:00 MS Al Ittihad 1-2 Enppi
02/01/2023 15:45 MS Aswan Sc 2-1 Zamalek SC
02/01/2023 15:45 MS El Dakhleya 0-1 AL Masry
Mısır Second League - Group B Mısır - Second League - Group B ( Lig Maçı )
31/12/2022 15:30 MS Wadi Degla 1-0 El Entag EL Harby
Mısır Premier League Mısır - Premier League ( Lig Maçı )
30/12/2022 20:00 MS National Bank of Mısır 2-1 El Mokawloon
30/12/2022 18:00 MS Smouha SC 0-0 Ghazl El Mehalla
Mısır Second League - Group A Mısır - Second League - Group A ( Lig Maçı )
30/12/2022 15:30 MS Fayoum 1-2 La Viena FC
30/12/2022 15:30 MS El Minya 2-1 Misr EL Makasa
Mısır Second League - Group B Mısır - Second League - Group B ( Lig Maçı )
30/12/2022 15:30 MS Suez 3-0 Porto Suez
30/12/2022 15:30 MS Kahraba Ismailia 3-0 Al Mostaqbal
30/12/2022 15:30 MS Petrojet 4-0 Media
30/12/2022 15:30 MS El Seka El Hadid 1-0 Olympic El Qanah
30/12/2022 15:30 MS Itesalat 1-1 Masr
30/12/2022 15:30 MS El Sharqia Dokhan 1-0 El Obour Sporting
30/12/2022 15:30 MS AL Nasr SC 1-0 Tersana
Mısır Premier League Mısır - Premier League ( Lig Maçı )
29/12/2022 20:00 MS Zamalek SC 3-1 Ismaily SC
29/12/2022 18:00 MS AL Masry 1-2 Aswan Sc
Mısır Second League - Group A Mısır - Second League - Group A ( Lig Maçı )
29/12/2022 15:30 MS El Gouna FC 3-1 El Madina El Monowara
29/12/2022 15:30 MS Telephonaat Beni Suef 1-1 Dayrout
29/12/2022 15:30 MS Shoban Moslemen Qena 0-2 Asyut Petrol
29/12/2022 15:30 MS Asmant Asyut 1-0 Aluminium Nag Hammadi
29/12/2022 15:30 MS Al Nasr Taaden 0-0 Kima Aswan
29/12/2022 15:30 MS Tamya 1-1 Mallawi
Mısır Premier League Mısır - Premier League ( Lig Maçı )
28/12/2022 20:00 MS Ceramica Cleopatra 1-1 Al Ahly
28/12/2022 18:00 MS Pharco 2-3 Coca-Cola
28/12/2022 18:00 MS El Geish 2-2 Haras El Hodood
28/12/2022 15:45 MS Enppi 0-0 El Dakhleya
Mısır Second League - Group C Mısır - Second League - Group C ( Lig Maçı )
28/12/2022 15:30 MS El Magd 1-2 El Mansura
28/12/2022 15:30 - Gomhoreyat Shebin - Al Masry Salloum
28/12/2022 15:30 MS Kafr El Sheikh 0-0 El Olympi
28/12/2022 15:30 MS Dikernis 2-1 Abu Qair Semad
28/12/2022 15:30 MS Helal Aldabaa 2-3 El Hamam
28/12/2022 15:30 MS Itehad Nabaroh 1-2 Baladiyyat Al Mehalla
28/12/2022 15:30 MS Proxy 2-0 Sporting Alexandria
28/12/2022 15:30 MS Tanta SC 2-0 Pioneers
Mısır Premier League Mısır - Premier League ( Lig Maçı )
27/12/2022 18:00 MS AL Assiouty 3-0 Al Ittihad
25/12/2022 20:00 MS Al Ahly 0-0 Smouha SC
25/12/2022 18:00 MS El Mokawloon 0-0 Zamalek SC
25/12/2022 15:45 MS Ismaily SC 0-1 AL Masry
24/12/2022 20:00 MS Coca-Cola 0-0 El Geish
24/12/2022 18:00 MS Haras El Hodood 2-1 National Bank of Mısır
24/12/2022 18:00 MS Ghazl El Mehalla 0-0 Pharco
24/12/2022 15:45 MS Aswan Sc 2-0 Enppi
23/12/2022 20:00 MS El Dakhleya 2-1 AL Assiouty
23/12/2022 18:00 MS Al Ittihad 1-0 Ceramica Cleopatra
Mısır Second League - Group A Mısır - Second League - Group A ( Lig Maçı )
23/12/2022 15:30 MS Mallawi 2-2 El Gouna FC
23/12/2022 15:30 MS Dayrout 1-1 Al Nasr Taaden
Mısır Second League - Group B Mısır - Second League - Group B ( Lig Maçı )
23/12/2022 15:30 MS Masr 1-0 Kahraba Ismailia
23/12/2022 15:30 MS El Entag EL Harby 1-2 Suez
23/12/2022 15:30 ABD Tersana 0-0 El Seka El Hadid
23/12/2022 15:30 MS Al Mostaqbal 4-2 El Sharqia Dokhan
23/12/2022 15:30 MS Porto Suez 1-0 Itesalat
23/12/2022 15:30 MS Olympic El Qanah 0-1 Wadi Degla
23/12/2022 15:30 MS Media 0-1 AL Nasr SC
23/12/2022 15:30 MS El Obour Sporting 0-0 Petrojet
Mısır Second League - Group A Mısır - Second League - Group A ( Lig Maçı )
22/12/2022 15:30 MS La Viena FC 2-0 Shoban Moslemen Qena
22/12/2022 15:30 MS Aluminium Nag Hammadi 2-0 Telephonaat Beni Suef
22/12/2022 15:30 MS El Madina El Monowara 1-1 El Minya
22/12/2022 15:30 MS Kima Aswan 1-2 Fayoum
22/12/2022 15:30 MS Misr EL Makasa 1-0 Asmant Asyut
22/12/2022 15:30 MS Asyut Petrol 1-1 Tamya
Mısır Premier League Mısır - Premier League ( Lig Maçı )
21/12/2022 18:00 MS AL Masry 2-2 El Mokawloon
Mısır Second League - Group C Mısır - Second League - Group C ( Lig Maçı )
21/12/2022 15:30 MS Pioneers 0-1 Dikernis
21/12/2022 15:30 MS Sporting Alexandria 0-1 Kafr El Sheikh
21/12/2022 15:30 - Al Masry Salloum - Proxy
21/12/2022 15:30 MS El Mansura 0-0 Itehad Nabaroh
21/12/2022 15:30 MS Abu Qair Semad 1-1 Helal Aldabaa
21/12/2022 15:30 MS El Olympi 0-2 Tanta SC
21/12/2022 15:30 MS Baladiyyat Al Mehalla 0-1 Gomhoreyat Shebin
Mısır Premier League Mısır - Premier League ( Lig Maçı )
20/12/2022 20:00 MS Zamalek SC 4-0 Haras El Hodood
20/12/2022 18:00 MS El Geish 1-0 National Bank of Mısır
20/12/2022 18:00 MS Pharco 1-2 Al Ahly
20/12/2022 15:45 MS Enppi 1-2 Ismaily SC
19/12/2022 20:00 MS AL Assiouty 2-1 Aswan Sc
19/12/2022 18:00 MS Smouha SC 0-2 Al Ittihad
19/12/2022 18:00 MS Coca-Cola 1-0 Ghazl El Mehalla
19/12/2022 15:45 MS Ceramica Cleopatra 0-0 El Dakhleya
16/12/2022 20:00 MS Al Ahly 1-1 Coca-Cola
16/12/2022 18:00 MS National Bank of Mısır 0-1 Zamalek SC
16/12/2022 15:45 MS Haras El Hodood 0-0 AL Masry
16/12/2022 15:45 MS Ismaily SC 1-2 AL Assiouty
Mısır Second League - Group A Mısır - Second League - Group A ( Lig Maçı )
16/12/2022 15:30 MS Mallawi 2-1 Asyut Petrol
16/12/2022 15:30 MS Fayoum 1-1 Dayrout
Mısır Second League - Group B Mısır - Second League - Group B ( Lig Maçı )
16/12/2022 15:30 MS Kahraba Ismailia 1-1 Porto Suez
16/12/2022 15:30 - Suez - Olympic El Qanah
16/12/2022 15:30 MS El Seka El Hadid 4-0 Media
16/12/2022 15:30 MS El Sharqia Dokhan 1-2 Masr
16/12/2022 15:30 MS Itesalat 0-3 El Entag EL Harby
16/12/2022 15:30 MS El Obour Sporting 0-1 Al Mostaqbal
16/12/2022 15:30 MS Petrojet 5-2 AL Nasr SC
Mısır Premier League Mısır - Premier League ( Lig Maçı )
15/12/2022 20:00 MS El Mokawloon 3-2 Enppi
15/12/2022 18:00 MS El Dakhleya 0-0 Smouha SC
15/12/2022 18:00 MS Al Ittihad 1-0 Pharco
15/12/2022 15:45 MS Ceramica Cleopatra 2-3 Aswan Sc
Mısır Second League - Group A Mısır - Second League - Group A ( Lig Maçı )
15/12/2022 15:30 MS El Gouna FC 1-2 El Minya
15/12/2022 15:30 MS Shoban Moslemen Qena 1-1 Kima Aswan
15/12/2022 15:30 MS Telephonaat Beni Suef 2-2 Misr EL Makasa
15/12/2022 15:30 MS Tamya 0-0 La Viena FC
15/12/2022 15:30 MS Al Nasr Taaden 1-1 Aluminium Nag Hammadi
15/12/2022 15:30 MS Asmant Asyut 2-1 El Madina El Monowara
Mısır Second League - Group C Mısır - Second League - Group C ( Lig Maçı )
15/12/2022 15:30 MS Helal Aldabaa 2-0 Pioneers
Mısır Premier League Mısır - Premier League ( Lig Maçı )
14/12/2022 15:45 MS Ghazl El Mehalla 3-2 El Geish
Mısır Second League - Group B Mısır - Second League - Group B ( Lig Maçı )
14/12/2022 15:30 MS Wadi Degla 1-1 Tersana
Mısır Second League - Group C Mısır - Second League - Group C ( Lig Maçı )
14/12/2022 15:30 MS El Magd 0-4 Abu Qair Semad
14/12/2022 15:30 MS Dikernis 0-0 El Olympi
14/12/2022 15:30 - Al Masry Salloum - Baladiyyat Al Mehalla
14/12/2022 15:30 MS Proxy 0-0 Kafr El Sheikh
14/12/2022 15:30 MS Itehad Nabaroh 3-2 El Hamam
14/12/2022 15:30 MS Tanta SC 2-1 Sporting Alexandria
14/12/2022 15:30 MS Gomhoreyat Shebin 1-0 El Mansura
Mısır Premier League Mısır - Premier League ( Lig Maçı )
12/12/2022 20:00 MS Al Ahly 3-0 Al Ittihad
12/12/2022 18:00 MS Ismaily SC 0-0 Coca-Cola
12/12/2022 15:45 MS Ceramica Cleopatra 2-1 Haras El Hodood
11/12/2022 20:00 MS Zamalek SC 1-0 AL Assiouty
11/12/2022 18:00 MS El Geish 3-1 AL Masry
11/12/2022 18:00 MS Smouha SC 0-0 El Mokawloon
11/12/2022 15:45 MS Ghazl El Mehalla 2-1 El Dakhleya
Mısır Second League - Group A Mısır - Second League - Group A ( Lig Maçı )
09/12/2022 15:30 MS Dayrout 1-0 Shoban Moslemen Qena
09/12/2022 15:30 MS El Minya 0-2 Asmant Asyut
Mısır Second League - Group B Mısır - Second League - Group B ( Lig Maçı )
09/12/2022 15:30 MS Porto Suez 3-0 El Sharqia Dokhan
09/12/2022 15:30 MS El Entag EL Harby 1-3 Kahraba Ismailia
09/12/2022 15:30 MS Tersana 1-0 Suez
09/12/2022 15:30 MS AL Nasr SC 0-1 El Seka El Hadid
09/12/2022 15:30 MS Masr 1-0 El Obour Sporting
09/12/2022 15:30 MS Al Mostaqbal 1-2 Petrojet
09/12/2022 15:30 MS Olympic El Qanah 1-0 Itesalat
09/12/2022 15:30 MS Media 1-2 Wadi Degla
Mısır Premier League Mısır - Premier League ( Lig Maçı )
08/12/2022 20:00 MS Ceramica Cleopatra 1-1 Ismaily SC
08/12/2022 18:00 MS Coca-Cola 1-0 Al Ittihad
08/12/2022 15:45 MS Smouha SC 1-2 Aswan Sc
08/12/2022 15:45 MS Enppi 0-0 Haras El Hodood
Mısır Second League - Group A Mısır - Second League - Group A ( Lig Maçı )
08/12/2022 15:30 MS Kima Aswan 2-0 Tamya
08/12/2022 15:30 MS Misr EL Makasa 2-1 Al Nasr Taaden
08/12/2022 15:30 MS La Viena FC 2-0 Mallawi
08/12/2022 15:30 MS Asyut Petrol 1-0 El Gouna FC
08/12/2022 15:30 MS Aluminium Nag Hammadi 2-0 Fayoum
08/12/2022 15:30 MS El Madina El Monowara 2-0 Telephonaat Beni Suef
Mısır Premier League Mısır - Premier League ( Lig Maçı )
07/12/2022 20:00 MS El Geish 0-4 Zamalek SC
07/12/2022 18:00 MS Ghazl El Mehalla 0-2 Al Ahly
07/12/2022 15:45 MS AL Assiouty 2-0 El Mokawloon
07/12/2022 15:45 MS Pharco 1-1 El Dakhleya
Mısır Second League - Group C Mısır - Second League - Group C ( Lig Maçı )
07/12/2022 15:30 - El Mansura - Al Masry Salloum
07/12/2022 15:30 MS Pioneers 0-0 El Magd
07/12/2022 15:30 MS Sporting Alexandria 1-0 Dikernis
07/12/2022 15:30 MS El Hamam 1-1 Gomhoreyat Shebin
07/12/2022 15:30 MS Abu Qair Semad 1-0 Itehad Nabaroh
07/12/2022 15:30 MS El Olympi 0-0 Helal Aldabaa
07/12/2022 15:30 MS Kafr El Sheikh 3-2 Tanta SC
Mısır Premier League Mısır - Premier League ( Lig Maçı )
06/12/2022 15:45 MS AL Masry 0-0 National Bank of Mısır
Mısır Second League - Group C Mısır - Second League - Group C ( Lig Maçı )
06/12/2022 15:30 MS Baladiyyat Al Mehalla 3-2 Proxy
Mısır Premier League Mısır - Premier League ( Lig Maçı )
02/12/2022 20:00 MS Al Ahly 2-1 El Geish
02/12/2022 15:45 MS Ismaily SC 0-1 Smouha SC
02/12/2022 15:45 MS El Mokawloon 2-1 Ceramica Cleopatra
Mısır Second League - Group A Mısır - Second League - Group A ( Lig Maçı )
02/12/2022 15:30 MS Mallawi 2-0 Kima Aswan
02/12/2022 15:30 MS Fayoum 0-1 Misr EL Makasa
Mısır Second League - Group B Mısır - Second League - Group B ( Lig Maçı )
02/12/2022 15:30 MS Petrojet 2-3 El Seka El Hadid
02/12/2022 15:30 MS Suez 2-0 Media
02/12/2022 15:30 MS Kahraba Ismailia 0-1 Olympic El Qanah
02/12/2022 15:30 MS El Obour Sporting 2-0 Porto Suez
02/12/2022 15:30 MS Wadi Degla 4-1 AL Nasr SC
02/12/2022 15:30 MS El Sharqia Dokhan 0-1 El Entag EL Harby
02/12/2022 15:30 MS Al Mostaqbal 1-2 Masr
Mısır Premier League Mısır - Premier League ( Lig Maçı )
01/12/2022 20:00 MS Zamalek SC 2-2 AL Masry
01/12/2022 15:45 MS El Dakhleya 0-1 Coca-Cola
01/12/2022 15:45 MS Aswan Sc 1-0 Pharco
Mısır Second League - Group A Mısır - Second League - Group A ( Lig Maçı )
01/12/2022 15:30 MS Telephonaat Beni Suef 2-1 El Minya
01/12/2022 15:30 MS Shoban Moslemen Qena 1-2 Aluminium Nag Hammadi
01/12/2022 15:30 MS El Gouna FC 4-1 Asmant Asyut
01/12/2022 15:30 - Al Nasr Taaden - El Madina El Monowara
01/12/2022 15:30 MS Tamya 2-1 Dayrout
01/12/2022 15:30 MS Asyut Petrol 1-0 La Viena FC
Mısır Second League - Group B Mısır - Second League - Group B ( Lig Maçı )
01/12/2022 15:30 MS Itesalat 3-1 Tersana
Mısır Premier League Mısır - Premier League ( Lig Maçı )
30/11/2022 20:00 MS Al Ittihad 0-2 Ghazl El Mehalla
30/11/2022 15:45 MS Haras El Hodood 0-1 AL Assiouty
30/11/2022 15:45 MS National Bank of Mısır 2-3 Enppi
Mısır Second League - Group C Mısır - Second League - Group C ( Lig Maçı )
30/11/2022 15:30 MS Dikernis 1-0 Kafr El Sheikh
30/11/2022 15:30 MS El Magd 1-0 El Olympi
30/11/2022 15:30 MS Gomhoreyat Shebin 0-0 Abu Qair Semad
30/11/2022 15:30 MS Baladiyyat Al Mehalla 0-0 El Mansura
30/11/2022 15:30 MS Proxy 0-0 Tanta SC
30/11/2022 15:30 MS Itehad Nabaroh 1-0 Pioneers
30/11/2022 15:30 - Al Masry Salloum - El Hamam
29/11/2022 15:30 MS Helal Aldabaa 1-0 Sporting Alexandria
Mısır Second League - Group A Mısır - Second League - Group A ( Lig Maçı )
25/11/2022 15:30 MS Dayrout 4-0 Mallawi
25/11/2022 15:30 MS El Minya 1-0 Al Nasr Taaden
Mısır Second League - Group B Mısır - Second League - Group B ( Lig Maçı )
25/11/2022 15:30 MS Tersana 1-0 Kahraba Ismailia
25/11/2022 15:30 MS AL Nasr SC 0-1 Suez
25/11/2022 15:30 MS Porto Suez 3-2 Al Mostaqbal
25/11/2022 15:30 MS Olympic El Qanah 1-1 El Sharqia Dokhan
25/11/2022 15:30 MS Media 0-1 Itesalat
25/11/2022 15:30 MS El Seka El Hadid 2-0 Wadi Degla
25/11/2022 15:30 MS El Entag EL Harby 0-1 El Obour Sporting
25/11/2022 15:30 MS Masr 0-0 Petrojet
Mısır Second League - Group A Mısır - Second League - Group A ( Lig Maçı )
24/11/2022 15:30 MS Misr EL Makasa 3-1 Shoban Moslemen Qena
24/11/2022 15:30 MS Asmant Asyut 0-1 Telephonaat Beni Suef
24/11/2022 15:30 MS Aluminium Nag Hammadi 3-1 Tamya
24/11/2022 15:30 MS El Madina El Monowara 1-1 Fayoum
24/11/2022 15:30 MS Kima Aswan 0-4 Asyut Petrol
24/11/2022 15:30 MS La Viena FC 2-2 El Gouna FC
Mısır Premier League Mısır - Premier League ( Lig Maçı )
23/11/2022 18:00 MS Coca-Cola 2-1 Aswan Sc
23/11/2022 18:00 MS Pharco 1-1 Ismaily SC
23/11/2022 18:00 MS AL Assiouty 2-0 National Bank of Mısır
Mısır Second League - Group C Mısır - Second League - Group C ( Lig Maçı )
23/11/2022 15:30 MS Sporting Alexandria 2-0 El Magd
23/11/2022 15:30 MS Tanta SC 0-2 Dikernis
23/11/2022 15:30 - Abu Qair Semad - Al Masry Salloum
23/11/2022 15:30 MS El Mansura 1-1 Proxy
23/11/2022 15:30 MS El Olympi 0-1 Itehad Nabaroh
23/11/2022 15:30 MS Kafr El Sheikh 3-0 Helal Aldabaa
23/11/2022 15:30 MS El Hamam 3-2 Baladiyyat Al Mehalla
23/11/2022 15:30 MS Pioneers 1-2 Gomhoreyat Shebin
Mısır League Cup Mısır - League Cup ( Kupa Maçı )
19/11/2022 19:00 USB El Dakhleya 1-2 Haras El Hodood
19/11/2022 16:00 PEN Aswan Sc 0-0
PS : 1-3
Ghazl El Mehalla
Mısır Second League - Group A Mısır - Second League - Group A ( Lig Maçı )
19/11/2022 15:30 MS Asyut Petrol 3-0 Dayrout
19/11/2022 15:30 MS La Viena FC 4-0 Kima Aswan
Mısır Second League - Group C Mısır - Second League - Group C ( Lig Maçı )
19/11/2022 15:30 MS El Mansura 1-1 El Hamam
19/11/2022 15:30 MS Proxy 0-0 Dikernis
19/11/2022 15:30 MS Itehad Nabaroh 0-0 Sporting Alexandria
19/11/2022 15:30 - Al Masry Salloum - Pioneers
19/11/2022 15:30 MS El Magd 0-2 Kafr El Sheikh
19/11/2022 15:30 MS Gomhoreyat Shebin 0-0 El Olympi
19/11/2022 15:30 MS Baladiyyat Al Mehalla 5-1 Abu Qair Semad
Mısır Second League - Group A Mısır - Second League - Group A ( Lig Maçı )
18/11/2022 15:30 MS El Gouna FC 3-0 Telephonaat Beni Suef
18/11/2022 15:30 MS Shoban Moslemen Qena 5-0 El Madina El Monowara
18/11/2022 15:30 MS Mallawi 2-2 Aluminium Nag Hammadi
18/11/2022 15:30 MS Al Nasr Taaden 3-1 Asmant Asyut
18/11/2022 15:30 MS Tamya 0-1 Misr EL Makasa
18/11/2022 15:30 MS Fayoum 1-1 El Minya
Mısır Second League - Group B Mısır - Second League - Group B ( Lig Maçı )
18/11/2022 15:30 MS Petrojet 1-2 Wadi Degla
18/11/2022 15:30 MS Itesalat 2-0 AL Nasr SC
18/11/2022 15:30 MS El Sharqia Dokhan 0-0 Tersana
18/11/2022 15:30 MS Al Mostaqbal 1-1 El Entag EL Harby
18/11/2022 15:30 MS Masr 2-1 Porto Suez
18/11/2022 15:30 MS Suez 0-0 El Seka El Hadid
18/11/2022 15:30 MS Kahraba Ismailia 1-1 Media
18/11/2022 15:30 MS El Obour Sporting 1-2 Olympic El Qanah
Mısır Second League - Group C Mısır - Second League - Group C ( Lig Maçı )
18/11/2022 15:30 MS Helal Aldabaa 1-2 Tanta SC
Mısır Second League - Group A Mısır - Second League - Group A ( Lig Maçı )
15/11/2022 15:30 MS Dayrout 1-2 La Viena FC
14/11/2022 15:30 MS Asmant Asyut 1-2 Fayoum
14/11/2022 15:30 MS Aluminium Nag Hammadi 0-1 Asyut Petrol
14/11/2022 15:30 MS El Madina El Monowara 0-1 Tamya
14/11/2022 15:30 Ertelendi El Minya - Shoban Moslemen Qena
14/11/2022 15:30 MS Telephonaat Beni Suef 1-2 Al Nasr Taaden
14/11/2022 15:30 MS Misr EL Makasa 3-0 Mallawi
14/11/2022 15:30 MS Kima Aswan 0-2 El Gouna FC
Mısır Second League - Group B Mısır - Second League - Group B ( Lig Maçı )
14/11/2022 15:30 MS AL Nasr SC 1-1 Kahraba Ismailia
14/11/2022 15:30 MS Wadi Degla 3-2 Suez
14/11/2022 15:30 MS Olympic El Qanah 1-0 Al Mostaqbal
14/11/2022 15:30 MS Media 1-1 El Sharqia Dokhan
14/11/2022 15:30 MS El Seka El Hadid 2-2 Itesalat
14/11/2022 15:30 MS El Entag EL Harby 0-0 Masr
14/11/2022 15:30 MS Tersana 4-0 El Obour Sporting
14/11/2022 15:30 MS Porto Suez 1-1 Petrojet
Mısır Second League - Group C Mısır - Second League - Group C ( Lig Maçı )
14/11/2022 15:30 MS Tanta SC 0-0 El Magd
14/11/2022 15:30 MS Abu Qair Semad 2-2 El Mansura
14/11/2022 15:30 - El Olympi - Al Masry Salloum
14/11/2022 15:30 MS El Hamam 1-1 Proxy
14/11/2022 15:30 MS Kafr El Sheikh 1-0 Itehad Nabaroh
14/11/2022 15:30 MS Dikernis 1-0 Helal Aldabaa
14/11/2022 15:30 MS Pioneers 0-1 Baladiyyat Al Mehalla
14/11/2022 15:30 MS Sporting Alexandria 0-0 Gomhoreyat Shebin
Mısır Premier League Mısır - Premier League ( Lig Maçı )
02/11/2022 20:00 MS Enppi 1-1 Zamalek SC
02/11/2022 18:00 MS El Dakhleya 1-4 Al Ahly
Mısır Second League - Group A Mısır - Second League - Group A ( Lig Maçı )
02/11/2022 15:30 MS Shoban Moslemen Qena 1-1 Asmant Asyut
02/11/2022 15:30 MS Mallawi 1-1 El Madina El Monowara
02/11/2022 15:30 MS La Viena FC 1-0 Aluminium Nag Hammadi
02/11/2022 15:30 - Fayoum - Telephonaat Beni Suef
02/11/2022 15:30 MS El Gouna FC 2-1 Al Nasr Taaden
02/11/2022 15:30 MS Tamya 2-1 El Minya
02/11/2022 15:30 MS Asyut Petrol 1-1 Misr EL Makasa
02/11/2022 15:30 MS Kima Aswan 2-2 Dayrout
Mısır Second League - Group B Mısır - Second League - Group B ( Lig Maçı )
02/11/2022 15:30 MS Kahraba Ismailia 1-1 El Seka El Hadid
02/11/2022 15:30 MS El Obour Sporting 1-0 Media
02/11/2022 15:30 MS Masr 2-3 Olympic El Qanah
02/11/2022 15:30 MS Petrojet 0-0 Suez
02/11/2022 15:30 MS Itesalat 3-0 Wadi Degla
02/11/2022 15:30 MS El Sharqia Dokhan 1-0 AL Nasr SC
02/11/2022 15:30 MS Al Mostaqbal 1-2 Tersana
02/11/2022 15:30 MS Porto Suez 1-2 El Entag EL Harby
Mısır Premier League Mısır - Premier League ( Lig Maçı )
01/11/2022 20:00 MS National Bank of Mısır 3-1 Ceramica Cleopatra
01/11/2022 18:00 MS Haras El Hodood 0-0 Smouha SC