Moldovya Futbol Ligleri, Moldovya Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Moldovya Divizia Națională Moldovya - Divizia Națională ( Lig Maçı )
01/12/2020 03:00 TBD Petrocub - Dacia-Buiucani
01/12/2020 03:00 TBD Zimbru - Codru Lozova
01/12/2020 03:00 TBD Floreşti - Speranţa Nisporeni
01/12/2020 03:00 - Sheriff Tiraspol - Sfîntul Gheorghe
01/12/2020 03:00 TBD Milsami Orhei - Sheriff Tiraspol
01/12/2020 03:00 TBD Dinamo-Auto - Sfîntul Gheorghe
30/11/2020 17:00 Ertelendi Milsami Orhei - Speranţa Nisporeni
29/11/2020 17:00 MS Zimbru 2-3 Sfîntul Gheorghe
29/11/2020 14:00 MS Floreşti 0-1 Petrocub
29/11/2020 14:00 MS Dinamo-Auto 1-1 Dacia-Buiucani
28/11/2020 17:00 MS Codru Lozova 1-2 Sheriff Tiraspol
Moldovya Divizia A Moldovya - Divizia A ( Lig Maçı )
28/11/2020 14:00 - Speranța Drochia - Spartanii Selemet
Moldovya Divizia Națională Moldovya - Divizia Națională ( Lig Maçı )
27/11/2020 03:00 TBD Dacia-Buiucani - Floreşti
27/11/2020 03:00 TBD Sfîntul Gheorghe - Milsami Orhei
27/11/2020 03:00 TBD Speranţa Nisporeni - Dinamo-Auto
27/11/2020 03:00 TBD Codru Lozova - Petrocub
26/11/2020 17:00 MS Petrocub 1-1 Dinamo-Auto
26/11/2020 14:00 MS Dacia-Buiucani 0-0 Milsami Orhei
25/11/2020 17:00 MS Speranţa Nisporeni 2-2 Zimbru
25/11/2020 14:00 MS Sfîntul Gheorghe 0-2 Sheriff Tiraspol
24/11/2020 18:00 MS Codru Lozova 2-1 Floreşti
22/11/2020 17:00 MS Milsami Orhei 1-3 Petrocub
21/11/2020 17:00 MS Sheriff Tiraspol 3-0 Speranţa Nisporeni
21/11/2020 14:00 MS Codru Lozova 0-0 Sfîntul Gheorghe
Moldovya Divizia A Moldovya - Divizia A ( Lig Maçı )
21/11/2020 14:00 MS Tighina 2-2 Speranța Drochia
21/11/2020 14:00 - CSF Bălți - Sucleia
21/11/2020 14:00 - Spartanii Selemet - Victoria Bardar
21/11/2020 14:00 - Cahul - Iskra
Moldovya Divizia Națională Moldovya - Divizia Națională ( Lig Maçı )
20/11/2020 17:00 MS Zimbru 1-3 Dacia-Buiucani
20/11/2020 14:00 MS Dinamo-Auto 2-1 Floreşti
Moldovya Divizia A Moldovya - Divizia A ( Lig Maçı )
20/11/2020 14:00 - Făleşti - Grănicerul
20/11/2020 14:00 - Olimp Comrat - Sireți
20/11/2020 14:00 - Real Succes - Sheriff II
Moldovya Divizia Națională Moldovya - Divizia Națională ( Lig Maçı )
18/11/2020 15:00 - Dacia-Buiucani - Sheriff Tiraspol
Moldovya Divizia A Moldovya - Divizia A ( Lig Maçı )
14/11/2020 14:00 - Sireți - Tighina
13/11/2020 14:00 - Sucleia - Iskra
13/11/2020 14:00 - Victoria Bardar - Făleşti
13/11/2020 14:00 - Sheriff II - CSF Bălți
13/11/2020 14:00 - Grănicerul - Real Succes
13/11/2020 14:00 - Cahul - Olimp Comrat
Moldovya Divizia Națională Moldovya - Divizia Națională ( Lig Maçı )
08/11/2020 18:00 MS Codru Lozova 1-4 Dinamo-Auto
07/11/2020 18:00 MS Sheriff Tiraspol 0-0 Dacia-Buiucani
Moldovya Divizia A Moldovya - Divizia A ( Lig Maçı )
07/11/2020 15:00 MS Cahul 1-0 Sucleia
07/11/2020 15:00 MS Făleşti 0-7 Speranța Drochia
07/11/2020 15:00 MS CSF Bălți 2-1 Grănicerul
07/11/2020 15:00 MS Real Succes 2-3 Victoria Bardar
Moldovya Divizia Națională Moldovya - Divizia Națională ( Lig Maçı )
06/11/2020 19:00 MS Milsami Orhei 3-0 Floreşti
06/11/2020 15:00 MS Sfîntul Gheorghe 1-0 Speranţa Nisporeni
Moldovya Divizia A Moldovya - Divizia A ( Lig Maçı )
06/11/2020 15:00 - Spartanii Selemet - Sireți
06/11/2020 15:00 - Iskra - Sheriff II
06/11/2020 15:00 - Olimp Comrat - Tighina
Moldovya Divizia Națională Moldovya - Divizia Națională ( Lig Maçı )
06/11/2020 14:00 MS Zimbru 0-1 Petrocub
02/11/2020 15:00 MS Floreşti 1-0 Zimbru
01/11/2020 18:00 MS Petrocub 1-0 Sheriff Tiraspol
01/11/2020 15:00 MS Dacia-Buiucani 0-4 Sfîntul Gheorghe
31/10/2020 18:00 MS Speranţa Nisporeni 3-0 Codru Lozova
31/10/2020 15:00 MS Dinamo-Auto 1-1 Milsami Orhei
Moldovya Divizia A Moldovya - Divizia A ( Lig Maçı )
31/10/2020 15:00 - Real Succes - Speranța Drochia
31/10/2020 15:00 - Iskra - Grănicerul
31/10/2020 15:00 - CSF Bălți - Victoria Bardar
30/10/2020 15:00 MS Făleşti 1-3 Sireți
30/10/2020 15:00 MS Sucleia 4-1 Sheriff II
30/10/2020 15:00 MS Spartanii Selemet 1-4 Tighina
30/10/2020 15:00 MS Sucleia 2-0 Olimp Comrat
27/10/2020 15:00 - Spartanii Selemet - Real Succes
Moldovya Divizia Națională Moldovya - Divizia Națională ( Lig Maçı )
25/10/2020 18:00 MS Speranţa Nisporeni 0-0 Dacia-Buiucani
25/10/2020 15:00 MS Zimbru 0-0 Dinamo-Auto
25/10/2020 15:00 MS Sfîntul Gheorghe 0-4 Petrocub
24/10/2020 17:00 MS Sheriff Tiraspol 5-0 Floreşti
Moldovya Divizia A Moldovya - Divizia A ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:00 - Sireți - Real Succes
24/10/2020 15:00 - Speranța Drochia - CSF Bălți
24/10/2020 15:00 - Tighina - Făleşti
24/10/2020 15:00 - Grănicerul - Cahul
Moldovya Divizia Națională Moldovya - Divizia Națională ( Lig Maçı )
24/10/2020 14:00 MS Codru Lozova 1-4 Milsami Orhei
Moldovya Divizia A Moldovya - Divizia A ( Lig Maçı )
23/10/2020 15:00 MS Olimp Comrat 2-3 Spartanii Selemet
23/10/2020 15:00 MS Sheriff II 0-3 Sucleia
23/10/2020 15:00 MS Victoria Bardar 3-3 Iskra
Moldovya Divizia Națională Moldovya - Divizia Națională ( Lig Maçı )
21/10/2020 18:00 MS Petrocub 2-0 Speranţa Nisporeni
21/10/2020 14:00 MS Codru Lozova 0-1 Dacia-Buiucani
20/10/2020 18:00 MS Milsami Orhei 2-0 Zimbru
Moldovya Divizia A Moldovya - Divizia A ( Lig Maçı )
20/10/2020 15:00 - CSF Bălți - Sireți
Moldovya Divizia Națională Moldovya - Divizia Națională ( Lig Maçı )
20/10/2020 14:00 MS Floreşti 1-4 Sfîntul Gheorghe
20/10/2020 14:00 MS Dinamo-Auto 1-2 Sheriff Tiraspol
18/10/2020 15:00 MS Dacia-Buiucani 0-0 Petrocub
17/10/2020 18:00 MS Sheriff Tiraspol 1-0 Milsami Orhei
17/10/2020 15:00 MS Sfîntul Gheorghe 1-1 Dinamo-Auto
Moldovya Divizia A Moldovya - Divizia A ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:00 - Cahul - Victoria Bardar
17/10/2020 15:00 - Real Succes - Tighina
Moldovya Divizia Națională Moldovya - Divizia Națională ( Lig Maçı )
16/10/2020 18:00 MS Codru Lozova 0-2 Zimbru
16/10/2020 15:00 MS Speranţa Nisporeni 0-0 Floreşti
Moldovya Divizia A Moldovya - Divizia A ( Lig Maçı )
16/10/2020 15:00 MS Sucleia 5-0 Grănicerul
16/10/2020 15:00 MS Făleşti 1-4 Spartanii Selemet
16/10/2020 15:00 MS Iskra 2-2 Speranța Drochia
16/10/2020 15:00 MS Sheriff II 3-1 Olimp Comrat
10/10/2020 15:00 - Sireți - Iskra
10/10/2020 15:00 - Tighina - CSF Bălți
10/10/2020 15:00 - Speranța Drochia - Cahul
09/10/2020 15:00 - Victoria Bardar - Sucleia
09/10/2020 15:00 - Olimp Comrat - Făleşti
09/10/2020 15:00 - Grănicerul - Sheriff II
Moldovya Divizia Națională Moldovya - Divizia Națională ( Lig Maçı )
04/10/2020 15:00 MS Dinamo-Auto 3-3 Speranţa Nisporeni
Moldovya Divizia A Moldovya - Divizia A ( Lig Maçı )
04/10/2020 15:00 - Grănicerul - Olimp Comrat
Moldovya Divizia Națională Moldovya - Divizia Națională ( Lig Maçı )
03/10/2020 18:00 - Zimbru - Sheriff Tiraspol
03/10/2020 18:00 MS Sheriff Tiraspol 4-0 Zimbru
03/10/2020 15:00 MS Floreşti 1-0 Dacia-Buiucani
Moldovya Divizia A Moldovya - Divizia A ( Lig Maçı )
03/10/2020 15:00 - Cahul - Sireți
03/10/2020 15:00 - Real Succes - Făleşti
03/10/2020 15:00 - CSF Bălți - Spartanii Selemet
Moldovya Divizia Națională Moldovya - Divizia Națională ( Lig Maçı )
02/10/2020 18:00 MS Milsami Orhei 1-1 Sfîntul Gheorghe
02/10/2020 15:00 MS Codru Lozova 1-4 Petrocub
Moldovya Divizia A Moldovya - Divizia A ( Lig Maçı )
02/10/2020 15:00 - Iskra - Tighina
02/10/2020 15:00 - Sucleia - Speranța Drochia
02/10/2020 15:00 - Sheriff II - Victoria Bardar
Moldovya Divizia Națională Moldovya - Divizia Națională ( Lig Maçı )
28/09/2020 19:00 MS Petrocub 4-0 Floreşti
28/09/2020 16:00 MS Sheriff Tiraspol 6-0 Codru Lozova
27/09/2020 16:00 MS Sfîntul Gheorghe 2-0 Zimbru
26/09/2020 19:00 MS Speranţa Nisporeni 0-1 Milsami Orhei
26/09/2020 16:00 MS Dacia-Buiucani 4-0 Dinamo-Auto
Moldovya Divizia A Moldovya - Divizia A ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:00 - Făleşti - CSF Bălți
26/09/2020 16:00 - Sireți - Sucleia
26/09/2020 16:00 - Tighina - Cahul
26/09/2020 16:00 - Victoria Bardar - Grănicerul
25/09/2020 16:00 - Spartanii Selemet - Iskra
25/09/2020 16:00 - Olimp Comrat - Real Succes
25/09/2020 16:00 - Speranța Drochia - Sheriff II
Moldovya Divizia Națională Moldovya - Divizia Națională ( Lig Maçı )
24/09/2020 16:00 MS Codru Lozova 1-1 Floreşti
23/09/2020 19:00 MS Zimbru 0-2 Speranţa Nisporeni
22/09/2020 19:00 MS Milsami Orhei 2-0 Dacia-Buiucani
22/09/2020 16:00 MS Dinamo-Auto 1-1 Petrocub
20/09/2020 16:00 MS Sfîntul Gheorghe 2-2 Codru Lozova
19/09/2020 19:00 MS Petrocub 1-2 Milsami Orhei
19/09/2020 16:00 MS Dacia-Buiucani 2-1 Zimbru
Moldovya Divizia A Moldovya - Divizia A ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:00 - Victoria Bardar - Olimp Comrat
19/09/2020 16:00 - CSF Bălți - Real Succes
19/09/2020 16:00 - Iskra - Făleşti
Moldovya Divizia Națională Moldovya - Divizia Națională ( Lig Maçı )
18/09/2020 19:00 MS Speranţa Nisporeni 1-2 Sheriff Tiraspol
18/09/2020 16:00 MS Floreşti 0-5 Dinamo-Auto
Moldovya Divizia A Moldovya - Divizia A ( Lig Maçı )
18/09/2020 16:00 MS Sucleia 2-2 Tighina
18/09/2020 16:00 MS Grănicerul 0-1 Speranța Drochia
18/09/2020 16:00 MS Sheriff II 8-0 Sireți
18/09/2020 16:00 MS Cahul 2-2 Spartanii Selemet
Moldovya Divizia Națională Moldovya - Divizia Națională ( Lig Maçı )
13/09/2020 17:00 MS Floreşti 0-4 Milsami Orhei
12/09/2020 20:00 MS Petrocub 2-0 Zimbru
Moldovya Divizia A Moldovya - Divizia A ( Lig Maçı )
12/09/2020 16:00 - Sireți - Grănicerul
12/09/2020 16:00 - Real Succes - Iskra
12/09/2020 16:00 - Speranța Drochia - Victoria Bardar
Moldovya Divizia Națională Moldovya - Divizia Națională ( Lig Maçı )
11/09/2020 17:00 MS Dinamo-Auto 7-0 Codru Lozova
Moldovya Divizia A Moldovya - Divizia A ( Lig Maçı )
11/09/2020 16:00 MS Făleşti 1-10 Cahul
11/09/2020 16:00 MS Tighina 0-1 Sheriff II
11/09/2020 16:00 MS Olimp Comrat 0-2 CSF Bălți
11/09/2020 16:00 MS Spartanii Selemet 3-1 Sucleia
Moldovya Divizia Națională Moldovya - Divizia Națională ( Lig Maçı )
10/09/2020 20:00 MS Speranţa Nisporeni 0-2 Sfîntul Gheorghe
Moldovya Divizia A Moldovya - Divizia A ( Lig Maçı )
05/09/2020 16:00 - Victoria Bardar - Sireți
05/09/2020 16:00 - Cahul - Real Succes
05/09/2020 16:00 - Grănicerul - Tighina
04/09/2020 16:00 - Speranța Drochia - Olimp Comrat
04/09/2020 16:00 - Iskra - CSF Bălți
04/09/2020 16:00 - Sheriff II - Spartanii Selemet
04/09/2020 16:00 - Sucleia - Făleşti