Norveç Futbol Ligleri, Norveç Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Norveç OBOS-ligaen Norveç - OBOS-ligaen ( Lig Maçı )
30/11/2020 03:00 TBD Stjørdals-Blink - Raufoss
30/11/2020 03:00 TBD Ull/Kisa - Sogndal
30/11/2020 03:00 TBD Grorud - Kongsvinger
30/11/2020 03:00 TBD KFUM Oslo - Øygarden
30/11/2020 03:00 TBD Asane - Strommen
30/11/2020 03:00 TBD Ham-Kam - Lillestrom
30/11/2020 03:00 TBD Sandnes ULF - jerv
Norveç Eliteserien Norveç - Eliteserien ( Lig Maçı )
29/11/2020 22:00 MS Valerenga 1-1 Sarpsborg 08 FF
29/11/2020 20:00 MS Mjondalen 0-1 Stabaek
29/11/2020 20:00 MS Molde 3-1 Haugesund
29/11/2020 20:00 MS Bodo/Glimt 5-1 Rosenborg
29/11/2020 20:00 MS Kristiansund BK 2-1 Stromsgodset
29/11/2020 20:00 - Sandefjord - ODD Ballklubb
28/11/2020 20:00 MS Brann 3-1 Aalesund
28/11/2020 18:00 MS Viking 4-1 Start
Norveç OBOS-ligaen Norveç - OBOS-ligaen ( Lig Maçı )
28/11/2020 17:00 MS Tromso 3-0 Ranheim
25/11/2020 20:00 - jerv - Grorud
25/11/2020 15:00 - Strommen - Stjørdals-Blink
Norveç Eliteserien Norveç - Eliteserien ( Lig Maçı )
24/11/2020 21:00 MS Rosenborg 2-3 Brann
22/11/2020 22:00 MS Stromsgodset 1-2 Bodo/Glimt
22/11/2020 20:00 MS Kristiansund BK 1-0 Mjondalen
22/11/2020 20:00 MS Sarpsborg 08 FF 1-2 Viking
22/11/2020 20:00 MS ODD Ballklubb 1-2 Start
22/11/2020 20:00 MS Haugesund 3-2 Sandefjord
Norveç OBOS-ligaen Norveç - OBOS-ligaen ( Lig Maçı )
22/11/2020 17:00 - Lillestrom - KFUM Oslo
22/11/2020 17:00 MS Raufoss 1-1 Tromso
Norveç Eliteserien Norveç - Eliteserien ( Lig Maçı )
21/11/2020 20:00 MS Aalesund 1-1 Valerenga
21/11/2020 18:00 MS Stabaek 0-3 Molde
Norveç OBOS-ligaen Norveç - OBOS-ligaen ( Lig Maçı )
21/11/2020 17:30 Ertelendi jerv - Asane
21/11/2020 17:30 MS Kongsvinger 3-2 Stjørdals-Blink
21/11/2020 17:30 MS Ranheim 1-1 Ham-Kam
21/11/2020 17:30 MS Sogndal 2-1 Grorud
21/11/2020 17:30 MS Øygarden 2-1 Sandnes ULF
21/11/2020 15:00 MS Strommen 3-1 Ull/Kisa
Norveç 2. Division - Group 2 Norveç - 2. Division - Group 2 ( Lig Maçı )
21/11/2020 15:00 MS Vard 0-1 Arendal
21/11/2020 15:00 MS Bryne 2-1 Egersund
21/11/2020 15:00 İptal Edildi Sotra - Flekkerøy
Norveç 2. Division - Group 1 Norveç - 2. Division - Group 1 ( Lig Maçı )
21/11/2020 15:00 - Brattvåg - Skeid
21/11/2020 15:00 - Tromsdalen Uil - Alta
21/11/2020 15:00 - hodd - Kvik Halden
Norveç OBOS-ligaen Norveç - OBOS-ligaen ( Lig Maçı )
18/11/2020 20:00 MS Lillestrom 1-0 jerv
18/11/2020 20:00 MS Sandnes ULF 4-1 Stjørdals-Blink
18/11/2020 15:00 MS Grorud 2-1 Strommen
15/11/2020 20:00 MS Ull/Kisa 1-0 Lillestrom
15/11/2020 17:30 MS Stjørdals-Blink 0-0 Øygarden
15/11/2020 17:30 MS Ham-Kam 1-1 Strommen
15/11/2020 17:30 MS Sandnes ULF 2-1 Sogndal
15/11/2020 17:30 MS Tromso 1-0 jerv
Norveç 2. Division - Group 2 Norveç - 2. Division - Group 2 ( Lig Maçı )
15/11/2020 16:00 MS Flekkerøy 1-4 Asker
Norveç OBOS-ligaen Norveç - OBOS-ligaen ( Lig Maçı )
15/11/2020 15:00 MS Grorud 1-6 Raufoss
15/11/2020 15:00 MS KFUM Oslo 1-1 Ranheim
15/11/2020 15:00 MS Asane 2-2 Kongsvinger
Norveç 2. Division - Group 1 Norveç - 2. Division - Group 1 ( Lig Maçı )
15/11/2020 15:00 - Kvik Halden - Brattvåg
Norveç 2. Division - Group 2 Norveç - 2. Division - Group 2 ( Lig Maçı )
14/11/2020 18:00 MS Arendal 3-3 Bryne
Norveç 2. Division - Group 1 Norveç - 2. Division - Group 1 ( Lig Maçı )
14/11/2020 18:00 - Alta - hodd
Norveç 2. Division - Group 2 Norveç - 2. Division - Group 2 ( Lig Maçı )
14/11/2020 16:00 MS Egersund 7-2 Sotra
Norveç 2. Division - Group 1 Norveç - 2. Division - Group 1 ( Lig Maçı )
14/11/2020 15:00 MS Skeid 0-0 Fredrikstad
Norveç Eliteserien Norveç - Eliteserien ( Lig Maçı )
08/11/2020 22:30 MS Valerenga 2-0 ODD Ballklubb
08/11/2020 20:00 MS Molde 2-2 Kristiansund BK
08/11/2020 20:00 MS Viking 3-0 Rosenborg
08/11/2020 20:00 MS Sandefjord 0-0 Stabaek
08/11/2020 20:00 MS Bodo/Glimt 7-0 Aalesund
08/11/2020 20:00 MS Start 3-2 Sarpsborg 08 FF
Norveç 2. Division - Group 2 Norveç - 2. Division - Group 2 ( Lig Maçı )
08/11/2020 19:00 MS Asker 4-1 Arendal
Norveç 2. Division - Group 1 Norveç - 2. Division - Group 1 ( Lig Maçı )
08/11/2020 18:30 MS Skeid 1-0 Tromsdalen Uil
Norveç OBOS-ligaen Norveç - OBOS-ligaen ( Lig Maçı )
08/11/2020 17:00 MS Kongsvinger 1-1 Sandnes ULF
08/11/2020 17:00 MS Lillestrom 1-1 Asane
Norveç Eliteserien Norveç - Eliteserien ( Lig Maçı )
07/11/2020 22:30 MS Brann 1-2 Haugesund
07/11/2020 20:00 MS Mjondalen 3-0 Stromsgodset
Norveç 2. Division - Group 1 Norveç - 2. Division - Group 1 ( Lig Maçı )
07/11/2020 18:00 MS hodd 1-1 Brattvåg
07/11/2020 18:00 MS Fredrikstad 2-1 Alta
Norveç OBOS-ligaen Norveç - OBOS-ligaen ( Lig Maçı )
07/11/2020 17:30 MS Raufoss 0-0 Ranheim
07/11/2020 17:30 MS Øygarden 1-1 Tromso
07/11/2020 17:30 MS Sogndal 3-0 KFUM Oslo
07/11/2020 17:30 MS Ham-Kam 3-1 Ull/Kisa
Norveç 2. Division - Group 2 Norveç - 2. Division - Group 2 ( Lig Maçı )
07/11/2020 15:00 MS Flekkerøy 1-2 Vard
07/11/2020 15:00 MS Bryne 3-0 Sotra
Norveç OBOS-ligaen Norveç - OBOS-ligaen ( Lig Maçı )
04/11/2020 22:00 MS Sogndal 0-1 Lillestrom
Norveç Eliteserien Norveç - Eliteserien ( Lig Maçı )
04/11/2020 21:00 MS ODD Ballklubb 3-0 Viking
Norveç OBOS-ligaen Norveç - OBOS-ligaen ( Lig Maçı )
04/11/2020 20:00 MS Raufoss 1-2 Øygarden
04/11/2020 20:00 MS Ranheim 5-0 jerv
04/11/2020 20:00 MS Tromso 1-0 Kongsvinger
04/11/2020 15:00 MS KFUM Oslo 1-1 Ham-Kam
04/11/2020 15:00 MS Asane 4-2 Ull/Kisa
Norveç Eliteserien Norveç - Eliteserien ( Lig Maçı )
01/11/2020 22:30 MS Stromsgodset 0-2 Valerenga
01/11/2020 20:00 MS Kristiansund BK 2-3 Bodo/Glimt
01/11/2020 20:00 MS Stabaek 1-1 Viking
01/11/2020 20:00 MS Rosenborg 1-0 Start
01/11/2020 20:00 MS Sandefjord 3-3 Brann
Norveç 2. Division - Group 2 Norveç - 2. Division - Group 2 ( Lig Maçı )
01/11/2020 18:00 MS Egersund 1-1 Asker
Norveç Eliteserien Norveç - Eliteserien ( Lig Maçı )
01/11/2020 17:00 MS Mjondalen 1-3 Molde
Norveç OBOS-ligaen Norveç - OBOS-ligaen ( Lig Maçı )
01/11/2020 17:00 MS Lillestrom 3-0 Tromso
01/11/2020 17:00 MS Øygarden 0-0 Ranheim
01/11/2020 17:00 MS jerv 0-1 KFUM Oslo
01/11/2020 17:00 MS Kongsvinger 3-3 Raufoss
01/11/2020 17:00 MS Stjørdals-Blink 2-3 Grorud
01/11/2020 17:00 MS Ull/Kisa 3-0 Sandnes ULF
01/11/2020 17:00 MS Ham-Kam 2-1 Asane
01/11/2020 16:00 MS Strommen 1-1 Sogndal
Norveç 2. Division - Group 1 Norveç - 2. Division - Group 1 ( Lig Maçı )
01/11/2020 15:30 MS Brattvåg 1-1 Tromsdalen Uil
Norveç Eliteserien Norveç - Eliteserien ( Lig Maçı )
31/10/2020 22:30 MS Haugesund 0-1 Aalesund
31/10/2020 20:00 MS ODD Ballklubb 1-1 Sarpsborg 08 FF
Norveç 2. Division - Group 2 Norveç - 2. Division - Group 2 ( Lig Maçı )
31/10/2020 20:00 MS Arendal 3-0 Flekkerøy
Norveç 2. Division - Group 1 Norveç - 2. Division - Group 1 ( Lig Maçı )
31/10/2020 18:00 MS Alta 0-1 Skeid
Norveç 2. Division - Group 2 Norveç - 2. Division - Group 2 ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:00 MS Sotra 2-3 Vard
Norveç 2. Division - Group 1 Norveç - 2. Division - Group 1 ( Lig Maçı )
31/10/2020 15:00 MS Kvik Halden 2-4 Fredrikstad
Norveç OBOS-ligaen Norveç - OBOS-ligaen ( Lig Maçı )
28/10/2020 22:00 MS Ranheim 2-2 Stjørdals-Blink
28/10/2020 20:00 MS Raufoss 2-0 Lillestrom
28/10/2020 20:00 MS Sogndal 1-0 jerv
28/10/2020 20:00 MS Øygarden 1-1 Kongsvinger
28/10/2020 20:00 MS Sandnes ULF 2-2 Strommen
28/10/2020 20:00 MS Tromso 3-1 Ham-Kam
28/10/2020 16:00 MS KFUM Oslo 3-0 Ull/Kisa
28/10/2020 16:00 MS Grorud 1-4 Asane
Norveç Eliteserien Norveç - Eliteserien ( Lig Maçı )
27/10/2020 21:00 MS Viking 0-1 Haugesund
25/10/2020 22:30 MS Bodo/Glimt 2-0 Mjondalen
25/10/2020 20:00 MS Molde 2-1 Stromsgodset
25/10/2020 20:00 MS Valerenga 1-1 Kristiansund BK
25/10/2020 20:00 MS Aalesund 0-3 ODD Ballklubb
25/10/2020 20:00 MS Sarpsborg 08 FF 1-2 Rosenborg
Norveç OBOS-ligaen Norveç - OBOS-ligaen ( Lig Maçı )
25/10/2020 17:00 MS Lillestrom 4-2 Sandnes ULF
Norveç 2. Division - Group 1 Norveç - 2. Division - Group 1 ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 MS Fredrikstad 6-0 Brattvåg
Norveç Eliteserien Norveç - Eliteserien ( Lig Maçı )
24/10/2020 21:30 MS Brann 1-1 Stabaek
24/10/2020 19:00 MS Start 0-1 Sandefjord
Norveç 2. Division - Group 1 Norveç - 2. Division - Group 1 ( Lig Maçı )
24/10/2020 18:00 MS Tromsdalen Uil 3-2 hodd
Norveç 2. Division - Group 2 Norveç - 2. Division - Group 2 ( Lig Maçı )
24/10/2020 17:00 MS Asker 2-0 Sotra
Norveç 2. Division - Group 1 Norveç - 2. Division - Group 1 ( Lig Maçı )
24/10/2020 17:00 MS Skeid 3-1 Kvik Halden
Norveç OBOS-ligaen Norveç - OBOS-ligaen ( Lig Maçı )
24/10/2020 16:30 MS jerv 4-2 Øygarden
24/10/2020 16:30 MS Kongsvinger 1-0 Ranheim
24/10/2020 16:30 MS Stjørdals-Blink 4-2 Tromso
24/10/2020 16:30 MS Ham-Kam 2-1 Sogndal
24/10/2020 16:30 MS Ull/Kisa 2-1 Grorud
24/10/2020 15:00 MS Strommen 3-2 Raufoss
24/10/2020 15:00 MS Asane 1-1 KFUM Oslo
Norveç 2. Division - Group 2 Norveç - 2. Division - Group 2 ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:00 MS Flekkerøy 1-3 Egersund
24/10/2020 15:00 MS Vard 0-1 Bryne
Norveç Eliteserien Norveç - Eliteserien ( Lig Maçı )
18/10/2020 21:30 MS Sandefjord 0-3 Valerenga
18/10/2020 19:00 MS Kristiansund BK 0-0 Rosenborg
18/10/2020 19:00 MS Stabaek 4-0 Aalesund
18/10/2020 19:00 MS Haugesund 2-0 Sarpsborg 08 FF
18/10/2020 19:00 MS Stromsgodset 1-1 Start
Norveç OBOS-ligaen Norveç - OBOS-ligaen ( Lig Maçı )
18/10/2020 16:00 MS Ranheim 1-1 Lillestrom
18/10/2020 16:00 MS Stjørdals-Blink 1-2 Ull/Kisa
Norveç 2. Division - Group 1 Norveç - 2. Division - Group 1 ( Lig Maçı )
18/10/2020 15:00 MS hodd 1-2 Skeid
18/10/2020 15:00 MS Alta 4-4 Kvik Halden
18/10/2020 14:00 MS Tromsdalen Uil 1-2 Fredrikstad
Norveç Eliteserien Norveç - Eliteserien ( Lig Maçı )
17/10/2020 21:30 MS Molde 4-2 Bodo/Glimt
17/10/2020 19:00 MS Mjondalen 2-0 Brann
Norveç 2. Division - Group 2 Norveç - 2. Division - Group 2 ( Lig Maçı )
17/10/2020 17:00 MS Arendal 1-1 Egersund
Norveç OBOS-ligaen Norveç - OBOS-ligaen ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:30 MS Øygarden 1-4 Strommen
17/10/2020 16:30 MS Grorud 1-2 Ham-Kam
17/10/2020 16:30 MS Sandnes ULF 1-1 Asane
17/10/2020 16:30 MS Tromso 1-1 KFUM Oslo
17/10/2020 16:30 MS Raufoss 2-1 Sogndal
17/10/2020 16:30 MS Kongsvinger 1-1 jerv
Norveç 2. Division - Group 2 Norveç - 2. Division - Group 2 ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:00 MS Vard 0-3 Asker
17/10/2020 15:00 MS Bryne 2-0 Flekkerøy
Norveç OBOS-ligaen Norveç - OBOS-ligaen ( Lig Maçı )
14/10/2020 19:00 MS jerv 2-1 Ull/Kisa
Norveç 2. Division - Group 2 Norveç - 2. Division - Group 2 ( Lig Maçı )
11/10/2020 17:30 MS Asker 3-3 Bryne
Norveç 2. Division - Group 1 Norveç - 2. Division - Group 1 ( Lig Maçı )
11/10/2020 17:15 MS Kvik Halden 1-0 Tromsdalen Uil
Norveç OBOS-ligaen Norveç - OBOS-ligaen ( Lig Maçı )
11/10/2020 16:30 MS Strommen 0-0 Kongsvinger
11/10/2020 16:30 MS Ull/Kisa 1-0 Ranheim
11/10/2020 16:30 MS KFUM Oslo 3-1 Grorud
11/10/2020 16:30 MS Ham-Kam 2-0 Sandnes ULF
11/10/2020 16:30 MS Sogndal 1-1 Tromso
11/10/2020 16:30 MS Asane 2-1 Stjørdals-Blink
11/10/2020 16:30 MS Lillestrom 3-0 Øygarden
Norveç 2. Division - Group 2 Norveç - 2. Division - Group 2 ( Lig Maçı )
11/10/2020 16:00 MS Sotra 0-1 Arendal
Norveç 2. Division - Group 1 Norveç - 2. Division - Group 1 ( Lig Maçı )
10/10/2020 17:30 MS Brattvåg 2-3 Alta
Norveç OBOS-ligaen Norveç - OBOS-ligaen ( Lig Maçı )
10/10/2020 16:30 MS jerv 4-2 Raufoss
Norveç 2. Division - Group 2 Norveç - 2. Division - Group 2 ( Lig Maçı )
10/10/2020 16:00 MS Egersund 1-0 Vard
Norveç 2. Division - Group 1 Norveç - 2. Division - Group 1 ( Lig Maçı )
10/10/2020 14:30 MS Fredrikstad 1-3 hodd
Norveç OBOS-ligaen Norveç - OBOS-ligaen ( Lig Maçı )
07/10/2020 19:00 MS Ham-Kam 2-3 jerv
Norveç Eliteserien Norveç - Eliteserien ( Lig Maçı )
04/10/2020 21:30 MS Rosenborg 4-1 ODD Ballklubb
04/10/2020 19:00 MS Aalesund 1-2 Kristiansund BK
04/10/2020 19:00 MS Bodo/Glimt 2-1 Sandefjord
04/10/2020 19:00 MS Start 5-1 Haugesund
04/10/2020 19:00 MS Brann 1-2 Molde
04/10/2020 19:00 MS Viking 2-2 Stromsgodset
Norveç OBOS-ligaen Norveç - OBOS-ligaen ( Lig Maçı )
04/10/2020 16:00 MS Kongsvinger 1-2 KFUM Oslo
Norveç Eliteserien Norveç - Eliteserien ( Lig Maçı )
03/10/2020 21:30 MS Valerenga 4-1 Mjondalen
03/10/2020 19:00 MS Sarpsborg 08 FF 4-0 Stabaek
Norveç OBOS-ligaen Norveç - OBOS-ligaen ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:30 MS Ranheim 1-0 Sogndal
03/10/2020 16:30 MS Sandnes ULF 3-1 Grorud
03/10/2020 16:30 MS Tromso 5-4 Asane
03/10/2020 16:30 MS jerv 1-0 Strommen
03/10/2020 16:30 MS Raufoss 0-2 Ham-Kam
03/10/2020 16:30 MS Stjørdals-Blink 1-4 Lillestrom
03/10/2020 16:30 MS Øygarden 2-1 Ull/Kisa
Norveç 2. Division - Group 2 Norveç - 2. Division - Group 2 ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 MS Nardo 1-1 Flekkerøy
03/10/2020 16:00 MS Egersund 8-0 Odd II
03/10/2020 16:00 MS Arendal 3-0 Bærum
03/10/2020 16:00 MS Bryne 1-0 Rosenborg II
03/10/2020 16:00 MS Sotra 0-2 Asker
03/10/2020 16:00 MS Vard 2-1 Levanger
03/10/2020 16:00 MS Fram 3-2 Notodden
Norveç 2. Division - Group 1 Norveç - 2. Division - Group 1 ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 MS Tromsdalen Uil 3-0 Kvik Halden
03/10/2020 16:00 MS Alta 1-2 Vålerenga II
03/10/2020 16:00 MS Senja 3-3 Eidsvold
03/10/2020 16:00 MS Brattvåg 1-2 Fredrikstad
03/10/2020 16:00 MS Moss 4-3 Fløya
03/10/2020 16:00 MS hodd 3-1 Floro
03/10/2020 16:00 MS Kjelsås 2-3 Skeid
Norveç 2. Division - Group 2 Norveç - 2. Division - Group 2 ( Lig Maçı )
30/09/2020 16:00 MS Levanger 2-1 Sotra
Norveç OBOS-ligaen Norveç - OBOS-ligaen ( Lig Maçı )
29/09/2020 20:00 MS Ull/Kisa 0-7 Tromso
28/09/2020 19:00 MS Ham-Kam 2-2 Stjørdals-Blink
28/09/2020 19:00 MS Sogndal 5-2 Kongsvinger
Norveç 2. Division - Group 2 Norveç - 2. Division - Group 2 ( Lig Maçı )
28/09/2020 19:00 MS Rosenborg II 0-0 Arendal
Norveç 2. Division - Group 1 Norveç - 2. Division - Group 1 ( Lig Maçı )
28/09/2020 19:00 MS Vålerenga II 0-1 Moss
Norveç OBOS-ligaen Norveç - OBOS-ligaen ( Lig Maçı )
28/09/2020 17:30 MS KFUM Oslo 1-0 Sandnes ULF
28/09/2020 17:30 MS Strommen 1-1 Ranheim
28/09/2020 17:30 MS Grorud 4-3 Øygarden
28/09/2020 17:00 MS Asane 0-1 Raufoss
Norveç 2. Division - Group 2 Norveç - 2. Division - Group 2 ( Lig Maçı )
28/09/2020 14:00 MS Odd II 2-1 Vard
Norveç Eliteserien Norveç - Eliteserien ( Lig Maçı )
27/09/2020 21:30 MS Bodo/Glimt 2-0 Valerenga
27/09/2020 19:00 MS Haugesund 4-4 ODD Ballklubb
27/09/2020 19:00 MS Kristiansund BK 1-1 Brann
27/09/2020 19:00 MS Stabaek 2-0 Start
27/09/2020 19:00 MS Mjondalen 1-2 Viking
27/09/2020 19:00 MS Aalesund 1-2 Rosenborg
Norveç 2. Division - Group 1 Norveç - 2. Division - Group 1 ( Lig Maçı )
27/09/2020 17:30 MS Fredrikstad 3-2 Tromsdalen Uil
27/09/2020 17:00 MS Skeid 2-0 Senja
27/09/2020 15:00 MS Kvik Halden 1-2 Brattvåg
Norveç Eliteserien Norveç - Eliteserien ( Lig Maçı )
26/09/2020 21:30 MS Stromsgodset 0-0 Sarpsborg 08 FF
26/09/2020 19:00 MS Molde 0-1 Sandefjord
Norveç 2. Division - Group 2 Norveç - 2. Division - Group 2 ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:00 MS Notodden 2-1 Nardo
26/09/2020 17:00 MS Asker 5-3 Fram
26/09/2020 17:00 MS Bærum 1-1 Bryne
26/09/2020 17:00 MS Flekkerøy 0-1 Egersund
Norveç 2. Division - Group 1 Norveç - 2. Division - Group 1 ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:00 MS Floro 2-2 Kjelsås
26/09/2020 17:00 MS Fløya 0-1 hodd
26/09/2020 17:00 MS Eidsvold 2-0 Alta
Norveç OBOS-ligaen Norveç - OBOS-ligaen ( Lig Maçı )
25/09/2020 21:30 MS Kongsvinger 1-2 Ham-Kam
25/09/2020 19:00 MS Raufoss 0-0 Sandnes ULF
25/09/2020 19:00 MS Tromso 3-1 Grorud
25/09/2020 19:00 MS Ranheim 3-1 Asane
25/09/2020 19:00 MS Stjørdals-Blink 4-1 KFUM Oslo
25/09/2020 19:00 MS Øygarden 0-1 Sogndal
25/09/2020 18:00 MS Strommen 1-4 Lillestrom
21/09/2020 21:00 MS Sandnes ULF 0-3 Tromso
21/09/2020 19:00 MS Lillestrom 2-0 Kongsvinger
21/09/2020 19:00 MS Ull/Kisa 1-4 Raufoss
21/09/2020 19:00 MS Sogndal 3-2 Stjørdals-Blink
Norveç 2. Division - Group 2 Norveç - 2. Division - Group 2 ( Lig Maçı )
21/09/2020 18:30 MS Egersund 4-0 Rosenborg II
Norveç OBOS-ligaen Norveç - OBOS-ligaen ( Lig Maçı )
21/09/2020 18:00 MS Asane 3-1 Øygarden
21/09/2020 18:00 MS Grorud 0-2 Ranheim
21/09/2020 18:00 MS KFUM Oslo 1-2 Strommen
Norveç 2. Division - Group 2 Norveç - 2. Division - Group 2 ( Lig Maçı )
21/09/2020 18:00 MS Fram 2-2 Odd II
Norveç Eliteserien Norveç - Eliteserien ( Lig Maçı )
20/09/2020 21:30 MS ODD Ballklubb 2-0 Stabaek
Norveç 2. Division - Group 1 Norveç - 2. Division - Group 1 ( Lig Maçı )
20/09/2020 21:00 MS hodd 4-0 Vålerenga II
Norveç Eliteserien Norveç - Eliteserien ( Lig Maçı )
20/09/2020 19:00 MS Start 1-2 Kristiansund BK
20/09/2020 19:00 MS Brann 1-3 Bodo/Glimt
20/09/2020 19:00 MS Rosenborg 2-1 Haugesund
20/09/2020 19:00 MS Sandefjord 0-0 Stromsgodset
20/09/2020 19:00 MS Viking 5-2 Aalesund
Norveç 2. Division - Group 1 Norveç - 2. Division - Group 1 ( Lig Maçı )
20/09/2020 16:30 MS Tromsdalen Uil 2-1 Eidsvold
Norveç 2. Division - Group 2 Norveç - 2. Division - Group 2 ( Lig Maçı )
20/09/2020 16:00 MS Nardo 1-1 Asker
Norveç 2. Division - Group 1 Norveç - 2. Division - Group 1 ( Lig Maçı )
20/09/2020 15:30 MS Alta 3-1 Skeid
Norveç 2. Division - Group 2 Norveç - 2. Division - Group 2 ( Lig Maçı )
20/09/2020 15:00 MS Bryne 4-2 Levanger
Norveç Eliteserien Norveç - Eliteserien ( Lig Maçı )
19/09/2020 21:30 MS Sarpsborg 08 FF 2-0 Mjondalen
19/09/2020 19:00 MS Valerenga 2-1 Molde
Norveç 2. Division - Group 2 Norveç - 2. Division - Group 2 ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:00 MS Vard 1-1 Flekkerøy
19/09/2020 17:00 MS Arendal 3-1 Notodden
Norveç 2. Division - Group 1 Norveç - 2. Division - Group 1 ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:00 MS Kjelsås 2-2 Kvik Halden
19/09/2020 17:00 MS Moss 1-3 Fredrikstad
Norveç 2. Division - Group 2 Norveç - 2. Division - Group 2 ( Lig Maçı )
19/09/2020 15:00 MS Sotra 1-1 Bærum
Norveç 2. Division - Group 1 Norveç - 2. Division - Group 1 ( Lig Maçı )
19/09/2020 14:00 MS Senja 1-1 Fløya
19/09/2020 14:00 MS Brattvåg 0-0 Floro
Norveç OBOS-ligaen Norveç - OBOS-ligaen ( Lig Maçı )
15/09/2020 20:00 MS Tromso 0-1 Lillestrom
Norveç 2. Division - Group 2 Norveç - 2. Division - Group 2 ( Lig Maçı )
14/09/2020 21:00 MS Rosenborg II 0-1 Nardo
Norveç 2. Division - Group 1 Norveç - 2. Division - Group 1 ( Lig Maçı )
14/09/2020 20:00 MS Vålerenga II 2-1 Kjelsås
Norveç OBOS-ligaen Norveç - OBOS-ligaen ( Lig Maçı )
14/09/2020 19:00 MS jerv 0-3 Sogndal
14/09/2020 19:00 MS Ranheim 2-3 Ull/Kisa
14/09/2020 19:00 MS Stjørdals-Blink 5-4 Sandnes ULF
14/09/2020 19:00 MS Kongsvinger 2-4 Asane
14/09/2020 19:00 MS Raufoss 2-2 Grorud
14/09/2020 19:00 MS Øygarden 3-1 KFUM Oslo
14/09/2020 18:00 MS Strommen 3-0 Ham-Kam
Norveç 2. Division - Group 2 Norveç - 2. Division - Group 2 ( Lig Maçı )
14/09/2020 16:00 MS Odd II 1-3 Bryne
Norveç Eliteserien Norveç - Eliteserien ( Lig Maçı )
13/09/2020 21:30 MS Valerenga 5-1 Brann
13/09/2020 19:00 MS Stromsgodset 3-3 Rosenborg
13/09/2020 19:00 MS Bodo/Glimt 6-1 ODD Ballklubb
13/09/2020 19:00 MS Aalesund 0-1 Sarpsborg 08 FF
13/09/2020 19:00 MS Mjondalen 0-2 Sandefjord
Norveç 2. Division - Group 2 Norveç - 2. Division - Group 2 ( Lig Maçı )
13/09/2020 18:00 MS Asker 3-1 Arendal
Norveç 2. Division - Group 1 Norveç - 2. Division - Group 1 ( Lig Maçı )
13/09/2020 18:00 MS Skeid 3-2 Tromsdalen Uil
13/09/2020 16:00 MS Eidsvold 1-5 hodd
13/09/2020 16:00 MS Floro 3-0 Senja
13/09/2020 15:00 İptal Edildi Fløya - Brattvåg
Norveç Eliteserien Norveç - Eliteserien ( Lig Maçı )
12/09/2020 21:30 MS Stabaek 2-1 Haugesund
12/09/2020 19:00 MS Kristiansund BK 3-5 Viking
Norveç 2. Division - Group 2 Norveç - 2. Division - Group 2 ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:00 MS Levanger 4-2 Fram
12/09/2020 17:00 MS Notodden 0-4 Vard
12/09/2020 17:00 MS Flekkerøy 2-0 Sotra
Norveç 2. Division - Group 1 Norveç - 2. Division - Group 1 ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:00 MS Fredrikstad 3-0 Alta
12/09/2020 17:00 MS Kvik Halden 1-0 Moss
Norveç 2. Division - Group 2 Norveç - 2. Division - Group 2 ( Lig Maçı )
12/09/2020 16:00 MS Bærum 1-1 Egersund
Norveç OBOS-ligaen Norveç - OBOS-ligaen ( Lig Maçı )
08/09/2020 19:00 MS Ull/Kisa 6-1 Øygarden
08/09/2020 19:00 MS Ham-Kam 0-1 Raufoss
08/09/2020 19:00 MS Sandnes ULF 1-0 Kongsvinger
08/09/2020 19:00 MS Sogndal 3-0 Strommen
08/09/2020 19:00 MS Asane 5-1 jerv
08/09/2020 19:00 MS Lillestrom 3-1 Ranheim
08/09/2020 18:30 MS KFUM Oslo 1-1 Tromso
08/09/2020 18:00 MS Grorud 1-1 Stjørdals-Blink
Norveç 2. Division - Group 1 Norveç - 2. Division - Group 1 ( Lig Maçı )
06/09/2020 17:30 MS Fredrikstad 6-0 Fløya
Norveç 2. Division - Group 2 Norveç - 2. Division - Group 2 ( Lig Maçı )
06/09/2020 17:00 MS Rosenborg II 2-0 Odd II
Norveç 2. Division - Group 1 Norveç - 2. Division - Group 1 ( Lig Maçı )
06/09/2020 17:00 MS Kjelsås 1-1 Tromsdalen Uil
Norveç 2. Division - Group 2 Norveç - 2. Division - Group 2 ( Lig Maçı )
06/09/2020 16:00 MS Sotra 2-1 Arendal
06/09/2020 15:00 MS Egersund 4-0 Asker
Norveç 2. Division - Group 1 Norveç - 2. Division - Group 1 ( Lig Maçı )
06/09/2020 14:00 MS Vålerenga II 3-1 Floro
Norveç 2. Division - Group 2 Norveç - 2. Division - Group 2 ( Lig Maçı )
05/09/2020 18:00 MS Flekkerøy 1-0 Levanger
Norveç 2. Division - Group 1 Norveç - 2. Division - Group 1 ( Lig Maçı )
05/09/2020 17:30 MS Brattvåg 4-2 Eidsvold
Norveç 2. Division - Group 2 Norveç - 2. Division - Group 2 ( Lig Maçı )
05/09/2020 17:00 MS Bærum 1-1 Fram
05/09/2020 17:00 MS Bryne 3-1 Notodden
05/09/2020 17:00 MS Vard 5-0 Nardo
Norveç 2. Division - Group 1 Norveç - 2. Division - Group 1 ( Lig Maçı )
05/09/2020 17:00 MS Moss 2-5 Skeid
05/09/2020 15:00 MS hodd 0-0 Alta
05/09/2020 14:30 MS Kvik Halden 5-1 Senja