Paraguay Futbol Ligleri, Paraguay Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Paraguay Primera Division - Clausura Paraguay - Primera Division - Clausura ( Lig Maçı )
27/11/2020 01:30 MS Cerro Porteno 0-0 SOL DE America
23/11/2020 02:45 MS Sportivo Luqueno 2-2 Olimpia
23/11/2020 00:30 MS Nacional Asuncion 0-0 Guairena FC
22/11/2020 00:30 MS 12 de Octubre 1-0 Club Guarani
21/11/2020 02:45 MS Club Sp. San Lorenzo 2-2 Libertad Asuncion
21/11/2020 00:30 MS Club River Plate 1-2 Cerro Porteno
20/11/2020 01:30 MS General Diaz 2-5 SOL DE America
17/11/2020 02:30 MS Club Guarani 2-1 Club Sp. San Lorenzo
17/11/2020 00:15 MS Sportivo Luqueno 2-3 12 de Octubre
16/11/2020 01:30 MS Libertad Asuncion 0-2 Nacional Asuncion
16/11/2020 00:30 Ertelendi Cerro Porteno - Olimpia
15/11/2020 23:15 MS SOL DE America 2-3 Club River Plate
15/11/2020 00:30 MS Guairena FC 1-1 General Diaz
13/11/2020 00:15 MS Nacional Asuncion 0-0 Club Guarani
13/11/2020 00:15 MS Club Sp. San Lorenzo 1-2 Sportivo Luqueno
12/11/2020 01:15 MS Olimpia 2-1 12 de Octubre
11/11/2020 02:45 MS General Diaz 3-4 Libertad Asuncion
11/11/2020 02:45 MS Club River Plate 1-2 Guairena FC
09/11/2020 03:30 MS SOL DE America 1-3 Olimpia
09/11/2020 01:00 MS Sportivo Luqueno 1-3 Nacional Asuncion
08/11/2020 02:30 MS Libertad Asuncion 3-1 Club River Plate
08/11/2020 00:15 MS Guairena FC 1-1 Cerro Porteno
07/11/2020 02:30 MS Club Guarani 2-0 General Diaz
07/11/2020 00:15 MS 12 de Octubre 0-1 Club Sp. San Lorenzo
03/11/2020 01:30 MS SOL DE America 1-1 Guairena FC
02/11/2020 02:30 MS Olimpia 3-1 Club Sp. San Lorenzo
02/11/2020 00:15 MS Club River Plate 1-0 Club Guarani
01/11/2020 02:30 MS Cerro Porteno 1-0 Libertad Asuncion
01/11/2020 00:15 MS General Diaz 0-1 Sportivo Luqueno
31/10/2020 02:00 MS Nacional Asuncion 1-1 12 de Octubre
27/10/2020 01:30 MS Club Guarani 1-1 Cerro Porteno
26/10/2020 02:15 MS Libertad Asuncion 0-2 SOL DE America
26/10/2020 00:00 MS Club Sp. San Lorenzo 1-1 Nacional Asuncion
25/10/2020 02:15 MS Guairena FC 2-1 Olimpia
25/10/2020 00:00 MS Sportivo Luqueno 2-0 Club River Plate
24/10/2020 01:30 MS 12 de Octubre 2-1 General Diaz
19/10/2020 02:15 MS Cerro Porteno 2-0 Sportivo Luqueno
19/10/2020 00:00 MS Club River Plate 1-2 12 de Octubre
18/10/2020 02:15 MS Guairena FC 0-3 Libertad Asuncion
18/10/2020 00:00 MS SOL DE America 1-0 Club Guarani
17/10/2020 02:15 MS Olimpia 1-1 Nacional Asuncion
17/10/2020 00:00 MS General Diaz 0-1 Club Sp. San Lorenzo
Paraguay Segunda Division Paraguay - Segunda Division ( Lig Maçı )
11/10/2020 01:00 Ertelendi Deportivo Capiata - Independiente F.b.c.
11/10/2020 01:00 Ertelendi 2 de Mayo - 3 de Febrero
11/10/2020 01:00 Ertelendi Rubio NU - Sportivo Ameliano
11/10/2020 01:00 Ertelendi Fernando De La Mora - Sportivo Trinidense
11/10/2020 01:00 Ertelendi Resistencia - Fulgencio Yegros
11/10/2020 01:00 Ertelendi Deportivo Santani - Guaraní de Trinidad
11/10/2020 01:00 Ertelendi Tacuary - Atyrá
11/10/2020 01:00 Ertelendi Sportivo Iteno - General Caballero
Paraguay Primera Division - Apertura Paraguay - Primera Division - Apertura ( Lig Maçı )
05/10/2020 01:45 MS Club Guarani 1-1 Libertad Asuncion
04/10/2020 23:30 MS Olimpia 1-1 Guairena FC
04/10/2020 02:30 MS 12 de Octubre 3-3 General Diaz
Paraguay Segunda Division Paraguay - Segunda Division ( Lig Maçı )
04/10/2020 01:00 - 3 de Febrero - Fernando De La Mora
04/10/2020 01:00 - General Caballero - Rubio NU
04/10/2020 01:00 - Atyrá - Resistencia
04/10/2020 01:00 - Independiente F.b.c. - Deportivo Santani
04/10/2020 01:00 - Sportivo Trinidense - Sportivo Iteno
04/10/2020 01:00 - Sportivo Ameliano - Tacuary
04/10/2020 01:00 - Fulgencio Yegros - Deportivo Capiata
04/10/2020 01:00 - Guaraní de Trinidad - 2 de Mayo
Paraguay Primera Division - Apertura Paraguay - Primera Division - Apertura ( Lig Maçı )
04/10/2020 00:00 MS Club River Plate 0-0 Sportivo Luqueno
03/10/2020 02:30 MS Club Sp. San Lorenzo 1-1 Cerro Porteno
03/10/2020 00:00 MS Nacional Asuncion 2-2 SOL DE America
28/09/2020 02:30 MS General Diaz 0-1 Club Guarani
28/09/2020 00:00 MS Sportivo Luqueno 1-0 Nacional Asuncion
Paraguay Segunda Division Paraguay - Segunda Division ( Lig Maçı )
27/09/2020 03:00 Ertelendi Guaraní de Trinidad - 3 de Febrero
27/09/2020 03:00 Ertelendi Deportivo Santani - Fulgencio Yegros
27/09/2020 03:00 Ertelendi Resistencia - Sportivo Ameliano
27/09/2020 03:00 Ertelendi Rubio NU - Sportivo Trinidense
27/09/2020 03:00 Ertelendi 2 de Mayo - Independiente F.b.c.
27/09/2020 03:00 Ertelendi Deportivo Capiata - Atyrá
27/09/2020 03:00 Ertelendi Tacuary - General Caballero
27/09/2020 03:00 Ertelendi Sportivo Iteno - Fernando De La Mora
Paraguay Primera Division - Apertura Paraguay - Primera Division - Apertura ( Lig Maçı )
27/09/2020 02:30 MS Libertad Asuncion 3-0 Club Sp. San Lorenzo
27/09/2020 02:30 MS Cerro Porteno 3-1 Club River Plate
27/09/2020 02:30 MS SOL DE America 2-4 Olimpia
26/09/2020 01:00 MS Guairena FC 3-3 12 de Octubre
22/09/2020 02:00 MS Nacional Asuncion 1-2 Club River Plate
21/09/2020 02:30 MS Libertad Asuncion 0-0 Cerro Porteno
21/09/2020 00:00 MS Club Guarani 0-0 Guairena FC
20/09/2020 02:30 MS Olimpia 7-0 Sportivo Luqueno
Paraguay Segunda Division Paraguay - Segunda Division ( Lig Maçı )
20/09/2020 01:00 Ertelendi Sportivo Ameliano - Deportivo Capiata
20/09/2020 01:00 Ertelendi Fulgencio Yegros - 2 de Mayo
20/09/2020 01:00 Ertelendi 3 de Febrero - Sportivo Iteno
20/09/2020 01:00 Ertelendi Sportivo Trinidense - Tacuary
20/09/2020 01:00 Ertelendi General Caballero - Resistencia
20/09/2020 01:00 Ertelendi Atyrá - Deportivo Santani
20/09/2020 01:00 Ertelendi Independiente F.b.c. - Guaraní de Trinidad
20/09/2020 01:00 Ertelendi Fernando De La Mora - Rubio NU
Paraguay Primera Division - Apertura Paraguay - Primera Division - Apertura ( Lig Maçı )
20/09/2020 00:00 MS Club Sp. San Lorenzo 2-1 General Diaz
19/09/2020 02:00 MS 12 de Octubre 3-1 SOL DE America
16/09/2020 01:30 MS Cerro Porteno 1-0 Nacional Asuncion
14/09/2020 00:00 MS Guairena FC 4-0 Club Sp. San Lorenzo
13/09/2020 03:00 MS General Diaz 0-2 Libertad Asuncion
Paraguay Segunda Division Paraguay - Segunda Division ( Lig Maçı )
13/09/2020 01:00 Ertelendi Independiente F.b.c. - 3 de Febrero
13/09/2020 01:00 Ertelendi 2 de Mayo - Atyrá
13/09/2020 01:00 Ertelendi Deportivo Capiata - General Caballero
13/09/2020 01:00 Ertelendi Tacuary - Fernando De La Mora
13/09/2020 01:00 Ertelendi Guaraní de Trinidad - Fulgencio Yegros
13/09/2020 01:00 Ertelendi Deportivo Santani - Sportivo Ameliano
13/09/2020 01:00 Ertelendi Resistencia - Sportivo Trinidense
13/09/2020 01:00 Ertelendi Rubio NU - Sportivo Iteno
Paraguay Primera Division - Apertura Paraguay - Primera Division - Apertura ( Lig Maçı )
13/09/2020 00:30 MS SOL DE America 1-2 Club Guarani
12/09/2020 02:30 MS Club River Plate 0-4 Olimpia
12/09/2020 00:00 MS Sportivo Luqueno 2-1 12 de Octubre
07/09/2020 02:30 MS General Diaz 1-3 Cerro Porteno
07/09/2020 00:00 MS Club Sp. San Lorenzo 1-1 SOL DE America
06/09/2020 03:00 MS Olimpia 4-0 Nacional Asuncion
Paraguay Segunda Division Paraguay - Segunda Division ( Lig Maçı )
06/09/2020 01:00 Ertelendi 3 de Febrero - Rubio NU
06/09/2020 01:00 Ertelendi Fernando De La Mora - Resistencia
06/09/2020 01:00 Ertelendi General Caballero - Deportivo Santani
06/09/2020 01:00 Ertelendi Atyrá - Guaraní de Trinidad
06/09/2020 01:00 Ertelendi Sportivo Iteno - Tacuary
06/09/2020 01:00 Ertelendi Sportivo Trinidense - Deportivo Capiata
06/09/2020 01:00 Ertelendi Sportivo Ameliano - 2 de Mayo
06/09/2020 01:00 Ertelendi Fulgencio Yegros - Independiente F.b.c.
Paraguay Primera Division - Apertura Paraguay - Primera Division - Apertura ( Lig Maçı )
06/09/2020 00:30 MS Libertad Asuncion 5-2 Guairena FC
05/09/2020 02:30 MS Club Guarani 3-0 Sportivo Luqueno
05/09/2020 00:00 MS 12 de Octubre 0-0 Club River Plate
02/09/2020 00:00 MS Guairena FC 2-1 General Diaz
01/09/2020 02:00 MS SOL DE America 1-3 Libertad Asuncion
31/08/2020 23:30 MS Sportivo Luqueno 0-0 Club Sp. San Lorenzo
31/08/2020 00:30 MS Cerro Porteno 2-0 Olimpia
30/08/2020 02:00 MS Nacional Asuncion 0-0 12 de Octubre
Paraguay Segunda Division Paraguay - Segunda Division ( Lig Maçı )
30/08/2020 01:00 Ertelendi Independiente F.b.c. - Atyrá
30/08/2020 01:00 Ertelendi 2 de Mayo - General Caballero
30/08/2020 01:00 Ertelendi Deportivo Capiata - Fernando De La Mora
30/08/2020 01:00 Ertelendi Tacuary - Rubio NU
30/08/2020 01:00 Ertelendi Fulgencio Yegros - 3 de Febrero
30/08/2020 01:00 Ertelendi Guaraní de Trinidad - Sportivo Ameliano
30/08/2020 01:00 Ertelendi Deportivo Santani - Sportivo Trinidense
30/08/2020 01:00 Ertelendi Resistencia - Sportivo Iteno
Paraguay Primera Division - Apertura Paraguay - Primera Division - Apertura ( Lig Maçı )
29/08/2020 23:30 MS Club River Plate 1-0 Club Guarani