Peru Futbol Ligleri, Peru Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Peru Segunda Division Peru - Segunda Division ( Lig Maçı )
01/12/2020 23:30 - Juan Aurich - Union Comercio
01/12/2020 21:00 - Deportivo Coopsol - Comerciantes Unidos
Peru Primera Division Peru - Primera Division ( Lig Maçı )
30/11/2020 23:30 MS Ayacucho FC 1-0 Carlos A. Mannucci
30/11/2020 23:30 MS Cesar Vallejo 3-1 Sport Boys
30/11/2020 21:15 MS Deportivo Binacional 0-2 Universitario
30/11/2020 19:00 MS FBC Melgar 3-2 Deportivo Municipal
30/11/2020 19:00 MS U. San Martin 1-2 Cienciano
28/11/2020 23:30 MS Sporting Cristal 3-2 Academia Cantolao
28/11/2020 23:30 MS Carlos Stein 1-1 UTC
28/11/2020 23:30 MS Atletico Grau 1-1 Alianza Universidad
28/11/2020 23:30 MS Sport Huancayo 2-0 Alianza Lima
28/11/2020 19:00 MS Deportivo Llacuabamba 2-3 Cusco
Peru Segunda Division Peru - Segunda Division ( Lig Maçı )
27/11/2020 03:15 MS Alianza Atletico 0-0 Union Huaral
27/11/2020 00:45 MS Union Comercio 2-1 Cultural Santa Rosa
26/11/2020 22:30 MS Juan Aurich 0-1 Molinos El Pirata
26/11/2020 20:15 MS Deportivo Coopsol 1-1 Santos
26/11/2020 18:00 MS Comerciantes Unidos 1-1 Sport Chavelines Juniors
Peru Primera Division Peru - Primera Division ( Lig Maçı )
25/11/2020 23:30 MS Carlos A. Mannucci 1-0 Alianza Lima
25/11/2020 23:00 MS Deportivo Municipal 2-5 Deportivo Llacuabamba
24/11/2020 23:30 MS Cusco 1-1 Cesar Vallejo
24/11/2020 23:00 MS Deportivo Binacional 1-3 Atletico Grau
24/11/2020 23:00 MS Deportivo Binacional 1-3 Atletico Grau
24/11/2020 21:15 MS Universitario 0-2 Carlos Stein
24/11/2020 19:00 MS Sport Boys 0-1 Ayacucho FC
23/11/2020 23:30 MS UTC 1-1 Sporting Cristal
23/11/2020 21:15 MS Cienciano 2-0 Alianza Universidad
23/11/2020 19:00 MS Academia Cantolao 1-2 U. San Martin
22/11/2020 02:00 MS Carlos A. Mannucci 2-1 Sport Huancayo
21/11/2020 23:30 MS Alianza Lima 0-2 Sport Boys
21/11/2020 23:00 MS Deportivo Llacuabamba 0-6 FBC Melgar
21/11/2020 21:15 MS Cesar Vallejo 0-1 Deportivo Municipal
21/11/2020 19:00 MS Carlos Stein 1-3 Deportivo Binacional
21/11/2020 02:00 Ertelendi Cusco - Universitario
21/11/2020 02:00 Ertelendi Academia Cantolao - U. San Martin
21/11/2020 02:00 Ertelendi Sport Boys - Alianza Universidad
21/11/2020 02:00 Ertelendi Carlos Stein - Ayacucho FC
21/11/2020 02:00 Ertelendi UTC - Atletico Grau
21/11/2020 02:00 Ertelendi Sporting Cristal - Deportivo Binacional
21/11/2020 02:00 Ertelendi Alianza Lima - Cienciano
21/11/2020 02:00 Ertelendi Cesar Vallejo - Deportivo Llacuabamba
21/11/2020 02:00 Ertelendi Sport Huancayo - Carlos A. Mannucci
21/11/2020 02:00 Ertelendi FBC Melgar - Deportivo Municipal
21/11/2020 01:00 MS Sporting Cristal 2-2 Universitario
20/11/2020 21:15 MS Cienciano 1-0 Atletico Grau
20/11/2020 19:00 MS Ayacucho FC 3-1 Cusco
19/11/2020 23:30 MS U. San Martin 1-1 UTC
19/11/2020 23:00 MS Alianza Universidad 1-1 Academia Cantolao
19/11/2020 02:00 MS FBC Melgar 4-0 Sport Huancayo
Peru Segunda Division Peru - Segunda Division ( Lig Maçı )
18/11/2020 23:30 MS Santos 3-4 Union Comercio
Peru Primera Division Peru - Primera Division ( Lig Maçı )
18/11/2020 23:00 Ertelendi UTC - Alianza Universidad
Peru Segunda Division Peru - Segunda Division ( Lig Maçı )
18/11/2020 21:15 MS Molinos El Pirata 1-2 Alianza Atletico
18/11/2020 19:00 MS Union Huaral 2-0 Deportivo Coopsol
17/11/2020 21:00 MS Sport Chavelines Juniors 2-0 Juan Aurich
17/11/2020 18:30 MS Cultural Santa Rosa 1-0 Comerciantes Unidos
Peru Primera Division Peru - Primera Division ( Lig Maçı )
16/11/2020 23:30 MS Cusco 1-0 Alianza Lima
16/11/2020 23:30 MS Sport Huancayo 4-3 Deportivo Llacuabamba
16/11/2020 21:15 MS FBC Melgar 0-2 Cesar Vallejo
16/11/2020 19:00 MS Sport Boys 0-4 Carlos A. Mannucci
16/11/2020 19:00 MS Atletico Grau 3-1 Carlos Stein
15/11/2020 02:00 MS Deportivo Binacional 1-2 Sporting Cristal
14/11/2020 23:30 MS Deportivo Municipal 1-1 Ayacucho FC
14/11/2020 21:15 MS Universitario 2-3 U. San Martin
14/11/2020 19:00 MS Academia Cantolao 2-0 Cienciano
13/11/2020 21:15 MS UTC 1-2 Alianza Universidad
12/11/2020 23:30 MS Sport Huancayo 0-0 Cesar Vallejo
Peru Segunda Division Peru - Segunda Division ( Lig Maçı )
12/11/2020 21:15 MS Deportivo Coopsol 0-1 Union Comercio
Peru Primera Division Peru - Primera Division ( Lig Maçı )
12/11/2020 19:00 MS Carlos A. Mannucci 0-0 FBC Melgar
Peru Segunda Division Peru - Segunda Division ( Lig Maçı )
12/11/2020 02:00 MS Alianza Atletico 3-1 Sport Chavelines Juniors
Peru Primera Division Peru - Primera Division ( Lig Maçı )
11/11/2020 23:30 MS Carlos Stein 3-2 Cienciano
Peru Segunda Division Peru - Segunda Division ( Lig Maçı )
11/11/2020 23:30 MS Comerciantes Unidos 3-2 Santos
11/11/2020 21:00 MS Union Huaral 5-5 Molinos El Pirata
Peru Primera Division Peru - Primera Division ( Lig Maçı )
11/11/2020 19:00 MS Atletico Grau 0-2 U. San Martin
Peru Segunda Division Peru - Segunda Division ( Lig Maçı )
11/11/2020 18:30 MS Juan Aurich 0-0 Cultural Santa Rosa
Peru Primera Division Peru - Primera Division ( Lig Maçı )
11/11/2020 02:00 MS Sporting Cristal 2-0 Alianza Universidad
10/11/2020 23:30 MS Deportivo Municipal 1-1 Cusco
10/11/2020 21:15 MS Universitario 1-6 UTC
10/11/2020 19:00 MS Deportivo Binacional 1-0 Academia Cantolao
10/11/2020 02:00 MS FBC Melgar 4-1 Sport Boys
09/11/2020 23:30 MS Cesar Vallejo 4-1 Alianza Lima
09/11/2020 21:15 MS Sport Huancayo 0-3 Ayacucho FC
09/11/2020 19:00 MS Deportivo Llacuabamba 0-2 Carlos A. Mannucci
08/11/2020 03:00 MS U. San Martin 0-2 Sporting Cristal
08/11/2020 02:00 Ertelendi Deportivo Llacuabamba - Carlos Stein
08/11/2020 02:00 Ertelendi Carlos A. Mannucci - UTC
08/11/2020 02:00 Ertelendi Deportivo Municipal - Cusco
08/11/2020 02:00 Ertelendi Deportivo Binacional - Sport Huancayo
08/11/2020 02:00 Ertelendi Cienciano - Sport Boys
08/11/2020 02:00 Ertelendi Atletico Grau - FBC Melgar
08/11/2020 02:00 Ertelendi Universitario - Sporting Cristal
08/11/2020 02:00 Ertelendi U. San Martin - Alianza Lima
08/11/2020 02:00 Ertelendi Alianza Universidad - Academia Cantolao
07/11/2020 23:30 MS UTC 0-0 Atletico Grau
07/11/2020 21:15 MS Cienciano 1-1 Deportivo Binacional
07/11/2020 19:00 MS Alianza Universidad 3-2 Carlos Stein
07/11/2020 02:00 MS Ayacucho FC 1-1 Cesar Vallejo
07/11/2020 02:00 MS Ayacucho FC 1-1 Cesar Vallejo
06/11/2020 23:30 MS Alianza Lima 2-2 Deportivo Llacuabamba
06/11/2020 21:15 MS Academia Cantolao 2-2 Universitario
06/11/2020 19:00 MS Cusco 0-0 Sport Huancayo
05/11/2020 23:30 MS Sport Boys 1-0 Deportivo Municipal
Peru Segunda Division Peru - Segunda Division ( Lig Maçı )
05/11/2020 21:00 MS Union Comercio 1-1 Comerciantes Unidos
05/11/2020 18:30 MS Molinos El Pirata 0-1 Deportivo Coopsol
Peru Primera Division Peru - Primera Division ( Lig Maçı )
04/11/2020 23:30 MS Deportivo Binacional 2-1 Alianza Universidad
Peru Segunda Division Peru - Segunda Division ( Lig Maçı )
04/11/2020 23:30 MS Santos 1-3 Juan Aurich
04/11/2020 21:00 MS Cultural Santa Rosa 1-3 Alianza Atletico
Peru Primera Division Peru - Primera Division ( Lig Maçı )
04/11/2020 19:00 MS Carlos Stein 0-2 U. San Martin
Peru Segunda Division Peru - Segunda Division ( Lig Maçı )
04/11/2020 18:30 MS Sport Chavelines Juniors 0-1 Union Huaral
Peru Primera Division Peru - Primera Division ( Lig Maçı )
04/11/2020 02:00 MS Atletico Grau 1-4 Sporting Cristal
03/11/2020 23:30 MS Universitario 0-1 Cienciano
03/11/2020 21:15 MS Deportivo Llacuabamba 1-0 Ayacucho FC
03/11/2020 19:00 MS UTC 4-2 Academia Cantolao
02/11/2020 23:30 MS FBC Melgar 0-4 Alianza Lima
02/11/2020 21:15 MS Deportivo Municipal 0-2 Carlos A. Mannucci
02/11/2020 19:00 MS Cusco 1-2 Sport Boys
01/11/2020 03:00 MS Ayacucho FC 2-0 FBC Melgar
01/11/2020 02:00 - Sporting Cristal - Deportivo Municipal
01/11/2020 02:00 - Alianza Lima - Academia Cantolao
01/11/2020 02:00 - Carlos Stein - Cienciano
01/11/2020 02:00 - Sport Huancayo - Deportivo Llacuabamba
01/11/2020 02:00 - FBC Melgar - Carlos A. Mannucci
01/11/2020 02:00 - Deportivo Binacional - Universitario
01/11/2020 02:00 - Sport Boys - U. San Martin
01/11/2020 02:00 - Cesar Vallejo - Alianza Universidad
01/11/2020 02:00 - UTC - Ayacucho FC
01/11/2020 02:00 - Cusco - Atletico Grau
31/10/2020 23:30 MS Alianza Universidad 0-1 Universitario
31/10/2020 21:15 MS U. San Martin 0-2 Deportivo Binacional
31/10/2020 19:00 MS Cienciano 1-1 UTC
30/10/2020 23:30 MS Cesar Vallejo 2-0 Deportivo Llacuabamba
30/10/2020 23:30 MS Sporting Cristal 1-0 Carlos Stein
30/10/2020 21:15 MS Alianza Lima 1-2 Deportivo Municipal
30/10/2020 19:00 MS Academia Cantolao 0-0 Atletico Grau
30/10/2020 19:00 MS Sport Boys 3-2 Sport Huancayo
29/10/2020 23:30 MS Carlos A. Mannucci 0-2 Cusco
Peru Segunda Division Peru - Segunda Division ( Lig Maçı )
28/10/2020 23:30 MS Alianza Atletico 2-0 Deportivo Coopsol
28/10/2020 19:00 MS Molinos El Pirata 2-0 Comerciantes Unidos
27/10/2020 23:30 MS Union Huaral 1-3 Juan Aurich
27/10/2020 21:00 MS Sport Chavelines Juniors 1-0 Union Comercio
27/10/2020 18:30 MS Cultural Santa Rosa 0-1 Santos
Peru Primera Division Peru - Primera Division ( Lig Maçı )
27/10/2020 02:00 MS UTC 3-0 Deportivo Binacional
26/10/2020 23:30 MS Alianza Lima 1-2 Ayacucho FC
26/10/2020 21:00 MS Alianza Universidad 0-1 U. San Martin
26/10/2020 18:30 MS Carlos Stein 2-1 Academia Cantolao
26/10/2020 00:00 Ertelendi U. San Martin - Carlos Stein
26/10/2020 00:00 Ertelendi Alianza Universidad - Sport Huancayo
26/10/2020 00:00 Ertelendi Ayacucho FC - FBC Melgar
26/10/2020 00:00 Ertelendi Atletico Grau - Sporting Cristal
26/10/2020 00:00 Ertelendi Universitario - UTC
26/10/2020 00:00 Ertelendi Academia Cantolao - Sport Boys
26/10/2020 00:00 Ertelendi Cienciano - Cesar Vallejo
26/10/2020 00:00 Ertelendi Deportivo Llacuabamba - Alianza Lima
26/10/2020 00:00 Ertelendi Carlos A. Mannucci - Cusco
26/10/2020 00:00 Ertelendi Deportivo Municipal - Deportivo Binacional
21/10/2020 23:00 Ertelendi Cusco - Ayacucho FC
21/10/2020 23:00 Ertelendi Sport Boys - Alianza Lima
21/10/2020 23:00 İptal Edildi Cesar Vallejo - U. San Martin
21/10/2020 23:00 Ertelendi FBC Melgar - Deportivo Llacuabamba
21/10/2020 23:00 İptal Edildi Sporting Cristal - Carlos A. Mannucci
21/10/2020 23:00 İptal Edildi Universitario - Deportivo Municipal
21/10/2020 23:00 Ertelendi Carlos Stein - Academia Cantolao
21/10/2020 23:00 İptal Edildi Sport Huancayo - Cienciano
20/10/2020 02:15 MS Carlos A. Mannucci 0-1 Sport Huancayo
19/10/2020 23:30 MS Atletico Grau 0-0 UTC
19/10/2020 22:00 MS Universitario 3-2 Cusco
19/10/2020 19:00 MS Deportivo Llacuabamba 2-3 Cesar Vallejo
19/10/2020 19:00 MS Ayacucho FC 3-0 Carlos Stein
18/10/2020 23:00 Ertelendi Ayacucho FC - Sporting Cristal
18/10/2020 23:00 Ertelendi Atletico Grau - Universitario
18/10/2020 23:00 Ertelendi Alianza Lima - Carlos Stein
18/10/2020 23:00 Ertelendi U. San Martin - Sport Huancayo
18/10/2020 23:00 Ertelendi Alianza Universidad - FBC Melgar
18/10/2020 23:00 Ertelendi Deportivo Llacuabamba - Cusco
18/10/2020 23:00 Ertelendi Carlos A. Mannucci - Deportivo Binacional
18/10/2020 23:00 Ertelendi Deportivo Municipal - Sport Boys
18/10/2020 23:00 Ertelendi Academia Cantolao - Cesar Vallejo
18/10/2020 23:00 Ertelendi Cienciano - UTC
18/10/2020 02:00 MS Deportivo Binacional 3-6 Sporting Cristal
17/10/2020 23:30 MS Cienciano 2-1 Alianza Lima
17/10/2020 23:30 MS Alianza Universidad 0-1 Sport Boys
17/10/2020 21:15 MS Deportivo Municipal 1-2 FBC Melgar
16/10/2020 23:00 MS U. San Martin 2-1 Academia Cantolao
16/10/2020 02:15 MS UTC 2-2 Carlos A. Mannucci
15/10/2020 22:00 MS Sporting Cristal 1-0 Universitario
14/10/2020 23:30 MS Cesar Vallejo 2-1 Ayacucho FC
14/10/2020 21:15 MS Sport Boys 2-1 Cienciano
14/10/2020 19:00 MS FBC Melgar 3-0 Atletico Grau
13/10/2020 23:30 MS Sport Huancayo 1-0 Deportivo Binacional
13/10/2020 21:15 MS Alianza Lima 0-1 U. San Martin
13/10/2020 18:30 MS Cusco 1-1 Deportivo Municipal
12/10/2020 23:00 MS Academia Cantolao 1-2 Alianza Universidad
12/10/2020 19:00 MS Carlos Stein 3-3 Deportivo Llacuabamba
10/10/2020 23:30 MS Universitario 1-1 Deportivo Binacional
10/10/2020 23:00 MS Atletico Grau 1-1 Cusco
10/10/2020 21:15 MS Academia Cantolao 1-0 Alianza Lima
10/10/2020 19:00 MS U. San Martin 1-1 Sport Boys
10/10/2020 02:00 MS Carlos A. Mannucci 1-1 FBC Melgar
09/10/2020 23:30 MS Alianza Universidad 0-0 Cesar Vallejo
09/10/2020 21:00 MS Ayacucho FC 1-1 UTC
09/10/2020 19:00 MS Deportivo Llacuabamba 0-2 Sport Huancayo
08/10/2020 21:30 MS Deportivo Municipal 1-1 Sporting Cristal
08/10/2020 18:30 MS Cienciano 0-1 Carlos Stein
07/10/2020 23:30 MS Atletico Grau 2-2 Deportivo Binacional
07/10/2020 21:00 MS Alianza Lima 1-1 Sport Boys
06/10/2020 02:00 MS UTC 1-3 Universitario
05/10/2020 23:30 MS Sport Huancayo 0-1 Alianza Universidad
05/10/2020 21:00 MS FBC Melgar 0-0 Ayacucho FC
05/10/2020 18:30 MS Cusco 0-4 Carlos A. Mannucci
04/10/2020 23:00 Ertelendi Deportivo Binacional - Ayacucho FC
04/10/2020 23:00 Ertelendi Deportivo Municipal - Atletico Grau
04/10/2020 23:00 Ertelendi Cesar Vallejo - Alianza Lima
04/10/2020 23:00 Ertelendi UTC - U. San Martin
04/10/2020 23:00 Ertelendi Cusco - Alianza Universidad
04/10/2020 23:00 Ertelendi Sporting Cristal - Deportivo Llacuabamba
04/10/2020 23:00 Ertelendi Universitario - Carlos A. Mannucci
04/10/2020 23:00 Ertelendi Carlos Stein - Sport Boys
04/10/2020 23:00 Ertelendi Sport Huancayo - Academia Cantolao
04/10/2020 23:00 Ertelendi FBC Melgar - Cienciano
04/10/2020 02:00 MS Sporting Cristal 1-2 Atletico Grau
03/10/2020 23:30 MS Alianza Lima 2-0 Deportivo Llacuabamba
03/10/2020 21:00 MS Deportivo Binacional 1-3 Deportivo Municipal
03/10/2020 18:30 MS Sport Boys 1-2 Academia Cantolao
02/10/2020 23:30 MS Cesar Vallejo 1-0 Cienciano
02/10/2020 19:00 MS Carlos Stein 1-2 U. San Martin
01/10/2020 23:30 MS Alianza Universidad 0-0 UTC
01/10/2020 23:00 MS Ayacucho FC 1-1 Cusco
01/10/2020 19:00 MS Deportivo Llacuabamba 1-1 FBC Melgar
30/09/2020 23:30 MS Deportivo Municipal 0-5 Universitario
30/09/2020 21:00 MS Carlos A. Mannucci 3-3 Sporting Cristal
29/09/2020 23:30 MS U. San Martin 0-1 Cesar Vallejo
29/09/2020 21:15 MS Cienciano 0-0 Sport Huancayo
29/09/2020 19:00 MS Academia Cantolao 2-2 Carlos Stein
28/09/2020 23:30 MS FBC Melgar 1-0 Alianza Universidad
28/09/2020 20:00 MS Cusco 2-2 Deportivo Llacuabamba
27/09/2020 23:00 Ertelendi Ayacucho FC - Universitario
27/09/2020 23:00 Ertelendi Alianza Universidad - Sporting Cristal
27/09/2020 23:00 Ertelendi Atletico Grau - Carlos Stein
27/09/2020 23:00 Ertelendi Alianza Lima - Sport Huancayo
27/09/2020 23:00 Ertelendi U. San Martin - FBC Melgar
27/09/2020 23:00 Ertelendi Deportivo Llacuabamba - Deportivo Binacional
27/09/2020 23:00 Ertelendi Cienciano - Cusco
27/09/2020 23:00 Ertelendi Carlos A. Mannucci - Deportivo Municipal
27/09/2020 23:00 Ertelendi Sport Boys - Cesar Vallejo
27/09/2020 23:00 Ertelendi Academia Cantolao - UTC
27/09/2020 02:00 MS Sporting Cristal 2-1 Ayacucho FC
26/09/2020 23:30 MS Deportivo Binacional 0-1 Carlos A. Mannucci
26/09/2020 23:00 MS Carlos Stein 0-2 Alianza Lima
26/09/2020 21:00 MS UTC 3-0 Cienciano
26/09/2020 02:00 MS Sport Boys 1-1 Deportivo Municipal
25/09/2020 23:30 MS Universitario 2-0 Atletico Grau
25/09/2020 21:00 MS Sport Huancayo 4-3 U. San Martin
25/09/2020 18:00 MS Cesar Vallejo 1-1 Academia Cantolao
24/09/2020 23:30 MS Ayacucho FC 1-0 Deportivo Binacional
23/09/2020 23:30 MS Deportivo Llacuabamba 1-4 Sporting Cristal
23/09/2020 23:00 MS Cienciano 3-1 FBC Melgar
23/09/2020 19:00 MS Alianza Universidad 1-0 Cusco
22/09/2020 23:30 MS Academia Cantolao 1-3 Sport Huancayo
22/09/2020 23:00 MS Atletico Grau 3-2 Deportivo Municipal
22/09/2020 21:15 MS Carlos A. Mannucci 2-2 Universitario
22/09/2020 19:00 MS U. San Martin 1-1 UTC
21/09/2020 23:30 MS Alianza Lima 1-1 Cesar Vallejo
21/09/2020 19:00 MS Sport Boys 0-1 Carlos Stein
20/09/2020 23:00 Ertelendi Deportivo Municipal - Ayacucho FC
20/09/2020 23:00 Ertelendi Cesar Vallejo - Carlos Stein
20/09/2020 23:00 Ertelendi UTC - Alianza Lima
20/09/2020 23:00 Ertelendi Cusco - U. San Martin
20/09/2020 23:00 Ertelendi Deportivo Binacional - Alianza Universidad
20/09/2020 23:00 Ertelendi Universitario - Deportivo Llacuabamba
20/09/2020 23:00 Ertelendi Atletico Grau - Carlos A. Mannucci
20/09/2020 23:00 Ertelendi Sport Huancayo - Sport Boys
20/09/2020 23:00 Ertelendi FBC Melgar - Academia Cantolao
20/09/2020 23:00 Ertelendi Sporting Cristal - Cienciano
20/09/2020 02:00 MS Sporting Cristal 2-1 Alianza Universidad
19/09/2020 23:30 MS Cusco 2-3 Cienciano
19/09/2020 21:15 MS Sport Huancayo 1-1 Alianza Lima
19/09/2020 19:00 MS Deportivo Municipal 0-1 Carlos A. Mannucci
19/09/2020 02:00 MS Universitario 1-0 Ayacucho FC
18/09/2020 23:30 MS FBC Melgar 1-1 U. San Martin
18/09/2020 21:00 MS Deportivo Binacional 2-1 Deportivo Llacuabamba
18/09/2020 19:00 MS Carlos Stein 1-1 Atletico Grau
17/09/2020 23:30 MS Cesar Vallejo 2-0 Sport Boys
17/09/2020 21:00 MS UTC 3-1 Academia Cantolao
16/09/2020 23:00 Ertelendi Alianza Lima - FBC Melgar
16/09/2020 23:00 Ertelendi U. San Martin - Sporting Cristal
16/09/2020 23:00 Ertelendi Alianza Universidad - Universitario
16/09/2020 23:00 Ertelendi Ayacucho FC - Atletico Grau
16/09/2020 23:00 Ertelendi Carlos Stein - Sport Huancayo
16/09/2020 23:00 Ertelendi Academia Cantolao - Cusco
16/09/2020 23:00 Ertelendi Cienciano - Deportivo Binacional
16/09/2020 23:00 Ertelendi Deportivo Llacuabamba - Deportivo Municipal
16/09/2020 23:00 Ertelendi Cesar Vallejo - Carlos A. Mannucci
16/09/2020 23:00 Ertelendi Sport Boys - UTC
15/09/2020 02:00 MS Cienciano 0-0 Sporting Cristal
14/09/2020 23:30 MS Carlos A. Mannucci 0-2 Atletico Grau
14/09/2020 21:15 MS Ayacucho FC 1-2 Deportivo Municipal
14/09/2020 19:00 MS U. San Martin 1-2 Cusco
13/09/2020 23:00 Ertelendi Carlos A. Mannucci - Ayacucho FC
13/09/2020 23:00 Ertelendi UTC - Carlos Stein
13/09/2020 23:00 Ertelendi Cusco - Alianza Lima
13/09/2020 23:00 Ertelendi Deportivo Binacional - U. San Martin
13/09/2020 23:00 Ertelendi Deportivo Municipal - Alianza Universidad
13/09/2020 23:00 Ertelendi Atletico Grau - Deportivo Llacuabamba
13/09/2020 23:00 Ertelendi Sport Huancayo - Cesar Vallejo
13/09/2020 23:00 Ertelendi FBC Melgar - Sport Boys
13/09/2020 23:00 Ertelendi Sporting Cristal - Academia Cantolao
13/09/2020 23:00 Ertelendi Universitario - Cienciano
12/09/2020 23:30 MS Academia Cantolao 0-2 FBC Melgar
12/09/2020 23:00 MS Carlos Stein 2-2 Cesar Vallejo
12/09/2020 19:30 MS Sport Boys 0-1 Sport Huancayo
12/09/2020 19:00 MS Deportivo Llacuabamba 0-1 Universitario
11/09/2020 23:30 MS Alianza Lima 0-2 UTC
11/09/2020 19:00 MS Alianza Universidad 1-2 Deportivo Binacional
09/09/2020 23:30 MS Atletico Grau 2-2 Ayacucho FC
09/09/2020 21:00 MS Sporting Cristal 2-0 U. San Martin
09/09/2020 02:00 MS Carlos A. Mannucci 1-1 Cesar Vallejo
08/09/2020 23:30 MS Deportivo Municipal 2-2 Deportivo Llacuabamba
08/09/2020 21:15 MS Cusco 1-1 Academia Cantolao
08/09/2020 19:00 MS Sport Huancayo 1-0 Carlos Stein
08/09/2020 02:00 MS Deportivo Binacional 0-0 Cienciano
07/09/2020 23:30 MS UTC 2-1 Sport Boys
07/09/2020 21:15 MS Universitario 3-2 Alianza Universidad
07/09/2020 19:00 MS FBC Melgar 2-2 Alianza Lima