Portekiz Futbol Ligleri, Portekiz Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group A Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group A ( Lig Maçı )
25/11/2020 23:00 - SC Braga B - Merelinense
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
25/11/2020 21:00 MS Cova De Piedade 2-3 Benfica B
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group D Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group D ( Lig Maçı )
25/11/2020 18:00 MS Anadia 2-1 Valadares Gaia
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group G Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group G ( Lig Maçı )
25/11/2020 18:00 MS Estrela 2-0 Oriental Dragon
Portekiz Liga Revelação U23 Portekiz - Liga Revelação U23 ( Lig Maçı )
25/11/2020 18:00 MS Portimonense U23 1-1 Cova da Piedade U23
25/11/2020 15:00 MS Estoril U23 1-0 Sporting CP U23
Portekiz Taça de Portugal Portekiz - Taça de Portugal ( Kupa Maçı )
25/11/2020 13:00 USB Casa Pia 2-3 Nacional
24/11/2020 00:15 MS Sacavenense 1-7 Sporting CP
23/11/2020 22:30 MS Academica 1-0 Varzim
23/11/2020 19:45 MS Real 0-2 Belenenses
23/11/2020 17:00 USB Penafiel 2-3 Maritimo
23/11/2020 14:00 MS Salgueiros 2-1 SC Covilha
22/11/2020 23:00 USB Vizela 0-1 Boavista
22/11/2020 20:15 MS Oliveirense 0-4 Pacos Ferreira
22/11/2020 18:00 Ertelendi Estoril - Lusitano GC Évora
22/11/2020 18:00 - Vilafranquense - Sanjoanense
22/11/2020 17:30 MS Beira-Mar 1-3 Santa Clara
22/11/2020 17:30 MS Monção 1-2 Rio Ave
22/11/2020 17:30 MS Merelinense 0-1 Moreirense
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group B Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group B ( Lig Maçı )
22/11/2020 14:00 MS Rio Ave II 1-1 Pevidem
22/11/2020 14:00 MS Berço 1-1 Tirsense
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group C Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group C ( Lig Maçı )
22/11/2020 14:00 - Leça - Pedras Rubras
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group D Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group D ( Lig Maçı )
22/11/2020 14:00 MS Valadares Gaia 2-1 Lusitano FCV
22/11/2020 14:00 MS Lusitânia Lourosa 3-2 Águeda
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group E Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group E ( Lig Maçı )
22/11/2020 14:00 MS Mortágua 0-2 Carapinheirense
22/11/2020 14:00 MS Sertanense 1-1 Benfica Castelo Branco
22/11/2020 14:00 MS Oliveira Hospital 1-1 Condeixa
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group F Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group F ( Lig Maçı )
22/11/2020 14:00 MS Pêro Pinheiro 1-1 União Santarém
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group H Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group H ( Lig Maçı )
22/11/2020 14:00 MS Lagos 0-1 Juventude Évora
22/11/2020 14:00 MS Moura 1-3 Moncarapachense
22/11/2020 14:00 MS Olhanense 2-3 Vitoria Setubal
Portekiz Taça de Portugal Portekiz - Taça de Portugal ( Kupa Maçı )
22/11/2020 14:00 MS Anadia 2-1 Pinhalnovense
22/11/2020 14:00 MS Os Limianos 1-2 Fontinhas
22/11/2020 14:00 MS Fafe 5-1 Vilar de Perdizes
22/11/2020 14:00 MS Vilaverdense 2-3 Olímpico do Montijo
22/11/2020 14:00 MS Espinho 2-1 Gondomar
22/11/2020 14:00 MS Torreense 2-0 Alverca
22/11/2020 14:00 MS Felgueiras 1932 0-1 Tondela
22/11/2020 00:15 MS Paredes 0-1 Benfica
21/11/2020 22:30 MS Trofense 1-2 SC Braga
21/11/2020 19:30 PEN Arouca 0-0
PS : 6-7
Guimaraes
21/11/2020 18:00 PEN Marinhense 1-1
PS : 3-5
Cova De Piedade
21/11/2020 17:30 MS Fabril Barreiro 0-2 FC Porto
21/11/2020 17:00 MS Montalegre 2-3 Academico Viseu
21/11/2020 14:15 MS Oriental Lisboa 0-3 Famalicao
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group F Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group F ( Lig Maçı )
21/11/2020 14:00 MS Sintrense 2-1 Loures
Portekiz Taça de Portugal Portekiz - Taça de Portugal ( Kupa Maçı )
21/11/2020 14:00 PEN Oriental Dragon 0-0
PS : 3-4
Leixoes
Portekiz Liga Revelação U23 Portekiz - Liga Revelação U23 ( Lig Maçı )
21/11/2020 14:00 MS Rio Ave U23 2-3 Leixões U23
21/11/2020 14:00 MS Vitória Guimarães U23 2-0 Famalicão U23
21/11/2020 14:00 MS Sporting Braga U23 2-1 Boavista U23
21/11/2020 14:00 MS Cova da Piedade U23 1-3 Marítimo U23
Portekiz Taça de Portugal Portekiz - Taça de Portugal ( Kupa Maçı )
21/11/2020 00:00 MS União de Leiria 1-0 Portimonense
20/11/2020 20:30 MS Feirense 0-1 Amora
Portekiz Liga Revelação U23 Portekiz - Liga Revelação U23 ( Lig Maçı )
20/11/2020 18:00 MS Benfica U23 1-0 Portimonense U23
Portekiz Taça de Portugal Portekiz - Taça de Portugal ( Kupa Maçı )
20/11/2020 17:30 PEN Oleiros 0-0
PS : 2-4
GIL Vicente
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group C Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group C ( Lig Maçı )
18/11/2020 23:00 Ertelendi Salgueiros - Vila Real
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group G Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group G ( Lig Maçı )
18/11/2020 19:00 MS Fontinhas 1-1 Real
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group B Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group B ( Lig Maçı )
18/11/2020 18:00 MS Mondinense 1-2 Tirsense
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group C Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group C ( Lig Maçı )
18/11/2020 18:00 MS Leça 2-0 Gondomar
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group D Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group D ( Lig Maçı )
18/11/2020 18:00 MS Canelas 2010 0-1 Anadia
Portekiz Liga Revelação U23 Portekiz - Liga Revelação U23 ( Lig Maçı )
18/11/2020 14:00 MS Belenenses U23 2-0 Estoril U23
17/11/2020 18:00 MS Académica U23 1-3 Vitória Guimarães U23
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group B Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group B ( Lig Maçı )
15/11/2020 21:00 - Felgueiras 1932 - Camacha
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group G Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group G ( Lig Maçı )
15/11/2020 19:00 - Ideal - Rabo Peixe
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group A Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group A ( Lig Maçı )
15/11/2020 18:00 - Pedras Salgadas - Maria da Fonte
15/11/2020 18:00 - Cerveira - Bragança
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group G Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group G ( Lig Maçı )
15/11/2020 15:30 MS Praiense 2-2 Olímpico do Montijo
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group A Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group A ( Lig Maçı )
15/11/2020 14:00 MS Mirandela 1-1 Vilaverdense
15/11/2020 14:00 MS Vidago 1-3 Vianense
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group B Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group B ( Lig Maçı )
15/11/2020 14:00 MS Mondinense 1-2 Fafe
15/11/2020 14:00 MS Guimaraes B 0-0 AR São Martinho
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group D Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group D ( Lig Maçı )
15/11/2020 14:00 MS Lusitano FCV 0-2 Canelas 2010
15/11/2020 14:00 MS São João Ver 0-0 Beira-Mar
15/11/2020 14:00 MS Lusitânia Lourosa 5-2 Valadares Gaia
15/11/2020 14:00 - Castro Daire - Vila Cortez
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group E Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group E ( Lig Maçı )
15/11/2020 14:00 MS Benfica Castelo Branco 3-1 Vitória de Sernache
15/11/2020 14:00 MS União de Leiria 3-1 Carapinheirense
15/11/2020 14:00 MS Marinhense 5-1 Alcains
15/11/2020 14:00 MS Oliveira Hospital 1-0 GRAP
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group F Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group F ( Lig Maçı )
15/11/2020 14:00 MS 1º Dezembro 1-0 Sacavenense
15/11/2020 14:00 MS Torreense 1-1 Loures
15/11/2020 14:00 MS Fátima 0-6 Alverca
15/11/2020 14:00 MS União Santarém 2-0 União Almeirim
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group G Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group G ( Lig Maçı )
15/11/2020 14:00 MS Belenenses II 1-0 Fabril Barreiro
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group H Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group H ( Lig Maçı )
15/11/2020 14:00 MS Moncarapachense 1-3 Louletano
15/11/2020 14:00 MS Pinhalnovense 3-1 Aljustrelense
15/11/2020 14:00 MS Lagos 2-3 Amora
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
14/11/2020 14:00 MS Estoril 5-1 Cova De Piedade
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group A Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group A ( Lig Maçı )
14/11/2020 14:00 MS Montalegre 6-0 Águia FC Vimioso
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group B Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group B ( Lig Maçı )
14/11/2020 14:00 MS Pevidem 5-0 Tirsense
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group D Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group D ( Lig Maçı )
14/11/2020 14:00 MS Espinho 3-3 Sanjoanense
Portekiz Liga Revelação U23 Portekiz - Liga Revelação U23 ( Lig Maçı )
14/11/2020 14:00 MS Rio Ave U23 1-1 Vitória Guimarães U23
14/11/2020 14:00 MS Portimonense U23 1-1 Estoril U23
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group H Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group H ( Lig Maçı )
13/11/2020 18:00 MS Moura 1-3 Vitoria Setubal
Portekiz Liga Revelação U23 Portekiz - Liga Revelação U23 ( Lig Maçı )
12/11/2020 18:00 MS Famalicão U23 1-2 Leixões U23
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group F Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group F ( Lig Maçı )
11/11/2020 23:00 MS Alverca 5-1 1º Dezembro
11/11/2020 22:00 MS Torreense 2-0 Sintrense
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group G Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group G ( Lig Maçı )
11/11/2020 19:30 - Praiense - Estrela
11/11/2020 18:00 MS Oriental Lisboa 0-3 Ideal
Portekiz Taça de Portugal Portekiz - Taça de Portugal ( Kupa Maçı )
11/11/2020 18:00 MS Pedras Rubras 2-3 Salgueiros
Portekiz Liga Revelação U23 Portekiz - Liga Revelação U23 ( Lig Maçı )
11/11/2020 17:00 MS Belenenses U23 5-2 Cova da Piedade U23
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group H Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group H ( Lig Maçı )
11/11/2020 14:30 MS Lusitano GC Évora 1-0 Louletano
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group F Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group F ( Lig Maçı )
11/11/2020 14:00 MS Loures 1-1 Sacavenense
Portekiz Liga Revelação U23 Portekiz - Liga Revelação U23 ( Lig Maçı )
10/11/2020 20:00 MS Boavista U23 0-0 Vitória Guimarães U23
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group H Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group H ( Lig Maçı )
09/11/2020 23:00 MS Vitoria Setubal 2-1 Pinhalnovense
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
09/11/2020 22:45 MS Penafiel 1-0 Chaves
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group C Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group C ( Lig Maçı )
09/11/2020 14:00 - Trofense - Marítimo II
Portekiz Primeira Liga Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı )
08/11/2020 23:00 MS Benfica 2-3 SC Braga
08/11/2020 20:30 MS FC Porto 3-1 Portimonense
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group G Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group G ( Lig Maçı )
08/11/2020 19:00 MS Rabo Peixe 0-0 Belenenses II
Portekiz Primeira Liga Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı )
08/11/2020 18:00 MS Nacional 2-1 GIL Vicente
08/11/2020 18:00 MS Farense 3-1 Boavista
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
08/11/2020 18:00 MS Vilafranquense 0-0 Academica
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group A Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group A ( Lig Maçı )
08/11/2020 18:00 MS Águia FC Vimioso 0-2 Merelinense
08/11/2020 18:00 MS Maria da Fonte 2-2 Mirandela
08/11/2020 18:00 MS Bragança 0-1 Montalegre
08/11/2020 18:00 MS Vianense 2-1 Pedras Salgadas
08/11/2020 18:00 MS Vilaverdense 2-1 Cerveira
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group B Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group B ( Lig Maçı )
08/11/2020 18:00 - Tirsense - Rio Ave II
08/11/2020 18:00 MS AR São Martinho 2-1 Felgueiras 1932
08/11/2020 18:00 - Aves - Mondinense
08/11/2020 18:00 MS Fafe 0-1 Berço
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group C Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group C ( Lig Maçı )
08/11/2020 18:00 MS Amarante 0-0 Salgueiros
08/11/2020 18:00 - Pedras Rubras - U. Madeira
08/11/2020 18:00 - Vila Real - Câmara de Lobos
08/11/2020 18:00 MS Paredes 1-0 Coimbrões
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group D Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group D ( Lig Maçı )
08/11/2020 18:00 MS Vila Cortez 0-8 Espinho
08/11/2020 18:00 - Valadares Gaia - São João Ver
08/11/2020 18:00 MS Sanjoanense 2-1 Lusitânia Lourosa
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group E Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group E ( Lig Maçı )
08/11/2020 18:00 MS Carapinheirense 0-1 Oliveira Hospital
08/11/2020 18:00 - União de Leiria - Marinhense
08/11/2020 18:00 MS Oleiros 2-1 Sertanense
08/11/2020 18:00 MS Alcains 1-1 Vitória de Sernache
08/11/2020 18:00 - Benfica Castelo Branco - Mortágua
08/11/2020 18:00 MS GRAP 1-3 Condeixa
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group F Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group F ( Lig Maçı )
08/11/2020 18:00 - 1º Dezembro - Pêro Pinheiro
08/11/2020 18:00 MS União Santarém 1-1 Caldas
08/11/2020 18:00 MS Sacavenense 1-1 Fátima
08/11/2020 18:00 MS Lourinhanense 0-2 Torreense
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group G Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group G ( Lig Maçı )
08/11/2020 18:00 - Real - Oriental Lisboa
08/11/2020 18:00 MS Fabril Barreiro 2-2 Olímpico do Montijo
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group H Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group H ( Lig Maçı )
08/11/2020 18:00 MS Juventude Évora 1-3 Olhanense
08/11/2020 18:00 MS Moncarapachense 1-2 Lagos
08/11/2020 18:00 - Louletano - Armacenenses
08/11/2020 18:00 MS Aljustrelense 0-3 Lusitano GC Évora
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
08/11/2020 14:15 MS Oliveirense 0-1 Estoril
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group G Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group G ( Lig Maçı )
08/11/2020 14:00 MS Sporting CP B 2-1 Fontinhas
Portekiz Primeira Liga Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı )
07/11/2020 23:30 MS Guimaraes 0-4 Sporting CP
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group D Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group D ( Lig Maçı )
07/11/2020 22:00 MS Beira-Mar 2-0 Castro Daire
Portekiz Primeira Liga Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı )
07/11/2020 21:00 MS Famalicao 2-1 Maritimo
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
07/11/2020 20:30 MS Vizela 2-1 Leixoes
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group B Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group B ( Lig Maçı )
07/11/2020 19:00 - Camacha - Brito
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group G Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group G ( Lig Maçı )
07/11/2020 19:00 MS Ideal 1-1 Praiense
Portekiz Primeira Liga Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı )
07/11/2020 18:30 - Moreirense - Pacos Ferreira
07/11/2020 18:00 MS Tondela 2-0 Santa Clara
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
07/11/2020 18:00 MS Varzim 1-1 Academico Viseu
07/11/2020 18:00 MS FC Porto B 1-2 Mafra
07/11/2020 18:00 MS Casa Pia 0-1 SC Covilha
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group A Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group A ( Lig Maçı )
07/11/2020 18:00 MS SC Braga B 3-1 Vidago
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group B Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group B ( Lig Maçı )
07/11/2020 18:00 MS Pevidem 2-1 Guimaraes B
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group F Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group F ( Lig Maçı )
07/11/2020 18:00 MS Sintrense 1-4 Alverca
07/11/2020 18:00 MS União Almeirim 0-1 Loures
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group H Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group H ( Lig Maçı )
07/11/2020 18:00 MS Amora 1-0 Moura
Portekiz Liga Revelação U23 Portekiz - Liga Revelação U23 ( Lig Maçı )
07/11/2020 18:00 MS Académica U23 0-1 Sporting Braga U23
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group D Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group D ( Lig Maçı )
07/11/2020 17:30 MS Águeda 1-0 Lusitano FCV
Portekiz Liga Revelação U23 Portekiz - Liga Revelação U23 ( Lig Maçı )
07/11/2020 14:00 MS Famalicão U23 1-2 Rio Ave U23
Portekiz Primeira Liga Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı )
06/11/2020 23:30 MS Belenenses 0-0 Rio Ave
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group E Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group E ( Lig Maçı )
06/11/2020 23:15 MS Marinhense 1-1 União de Leiria
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
06/11/2020 21:30 MS Feirense 0-1 Arouca
Portekiz Liga Revelação U23 Portekiz - Liga Revelação U23 ( Lig Maçı )
06/11/2020 18:00 MS Sporting CP U23 1-0 Cova da Piedade U23
05/11/2020 17:00 MS Belenenses U23 2-1 Benfica U23
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group F Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group F ( Lig Maçı )
04/11/2020 23:30 - Caldas - Lourinhanense
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group C Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group C ( Lig Maçı )
04/11/2020 18:00 MS Gondomar 0-0 Paredes
04/11/2020 18:00 MS Coimbrões 1-1 Trofense
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group E Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group E ( Lig Maçı )
04/11/2020 14:00 MS Vitória de Sernache 4-4 Oleiros
Portekiz Liga Revelação U23 Portekiz - Liga Revelação U23 ( Lig Maçı )
03/11/2020 20:00 MS Boavista U23 1-3 Rio Ave U23
03/11/2020 14:00 MS Vitória Guimarães U23 1-0 Sporting Braga U23
Portekiz Primeira Liga Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı )
03/11/2020 00:00 MS Boavista 3-0 Benfica
02/11/2020 21:45 MS SC Braga 1-0 Famalicao
01/11/2020 23:00 MS Sporting CP 4-0 Tondela
01/11/2020 20:30 MS GIL Vicente 1-2 Guimaraes
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
01/11/2020 20:30 MS Mafra 3-1 Varzim
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group C Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group C ( Lig Maçı )
01/11/2020 19:00 Ertelendi U. Madeira - Leça
01/11/2020 19:00 Ertelendi Câmara de Lobos - Pedras Rubras
Portekiz Primeira Liga Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı )
01/11/2020 18:00 MS Portimonense 1-2 Santa Clara
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
01/11/2020 18:00 MS Academico Viseu 0-1 Feirense
01/11/2020 18:00 MS Arouca 2-1 Vizela
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group B Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group B ( Lig Maçı )
01/11/2020 18:00 - Brito - Aves
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group E Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group E ( Lig Maçı )
01/11/2020 18:00 - Condeixa - União de Leiria
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group F Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group F ( Lig Maçı )
01/11/2020 18:00 - Fátima - Sintrense
01/11/2020 18:00 Ertelendi Torreense - União Almeirim
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group G Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group G ( Lig Maçı )
01/11/2020 18:00 - Oriental Dragon - Rabo Peixe
01/11/2020 18:00 Ertelendi Olímpico do Montijo - Sporting CP B
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group H Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group H ( Lig Maçı )
01/11/2020 18:00 - Armacenenses - Amora
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
01/11/2020 17:00 MS Casa Pia 3-3 Penafiel
01/11/2020 14:15 MS Leixoes 3-2 Benfica B
Portekiz Primeira Liga Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı )
31/10/2020 23:30 MS Maritimo 0-0 Nacional
31/10/2020 21:00 MS Rio Ave 2-0 Moreirense
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
31/10/2020 20:30 MS Chaves 0-0 Vilafranquense
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group C Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group C ( Lig Maçı )
31/10/2020 19:00 Ertelendi Marítimo II - Amarante
Portekiz Primeira Liga Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı )
31/10/2020 18:30 MS Belenenses 1-1 Farense
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
31/10/2020 18:00 MS Academica 3-0 Oliveirense
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group A Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group A ( Lig Maçı )
31/10/2020 17:00 Ertelendi Merelinense - SC Braga B
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
31/10/2020 14:00 MS SC Covilha 4-0 FC Porto B
Portekiz Primeira Liga Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı )
30/10/2020 23:30 MS Pacos Ferreira 3-2 FC Porto
Portekiz Liga Revelação U23 Portekiz - Liga Revelação U23 ( Lig Maçı )
29/10/2020 17:00 MS Sporting CP U23 3-2 Marítimo U23
Portekiz Primeira Liga Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı )
29/10/2020 00:45 MS Sporting CP 3-1 GIL Vicente
Portekiz Taça de Portugal Portekiz - Taça de Portugal ( Kupa Maçı )
28/10/2020 21:00 MS Vitoria Setubal 0-1 Academico Viseu
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group F Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group F ( Lig Maçı )
28/10/2020 18:00 MS Loures 0-2 Alverca
Portekiz Taça de Portugal Portekiz - Taça de Portugal ( Kupa Maçı )
28/10/2020 18:00 MS Rebordelo 1-3 Varzim
28/10/2020 18:00 MS Felgueiras 1932 2-1 Valadares Gaia
28/10/2020 17:30 PEN Vilaverdense 1-1
PS : 5-4
Lourinhanense
Portekiz Primeira Liga Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı )
26/10/2020 23:15 MS Benfica 2-0 Belenenses
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
26/10/2020 21:30 MS Feirense 3-1 Mafra
Portekiz Liga Revelação U23 Portekiz - Liga Revelação U23 ( Lig Maçı )
26/10/2020 18:00 MS Leixões U23 1-1 Boavista U23
Portekiz Primeira Liga Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı )
25/10/2020 23:00 MS Guimaraes 0-1 SC Braga
25/10/2020 20:30 MS Famalicao 2-2 Boavista
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group G Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group G ( Lig Maçı )
25/10/2020 19:00 MS Ideal 2-1 Real
Portekiz Primeira Liga Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı )
25/10/2020 18:00 MS Moreirense 2-1 Maritimo
25/10/2020 18:00 MS Farense 0-1 Rio Ave
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
25/10/2020 18:00 MS Oliveirense 1-2 SC Covilha
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group A Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group A ( Lig Maçı )
25/10/2020 18:00 MS Águia FC Vimioso 0-2 Cerveira
25/10/2020 18:00 MS Vianense 0-4 SC Braga B
25/10/2020 18:00 MS Maria da Fonte 2-2 Vidago
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group B Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group B ( Lig Maçı )
25/10/2020 18:00 MS Brito 1-0 Mondinense
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group C Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group C ( Lig Maçı )
25/10/2020 18:00 MS Amarante 3-0 Coimbrões
25/10/2020 18:00 MS Trofense 2-1 Gondomar
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group D Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group D ( Lig Maçı )
25/10/2020 18:00 MS Anadia 1-0 São João Ver
25/10/2020 18:00 MS Vila Cortez 0-4 Beira-Mar
25/10/2020 18:00 MS Sanjoanense 0-0 Castro Daire
25/10/2020 18:00 MS Canelas 2010 2-0 Lusitânia Lourosa
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group E Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group E ( Lig Maçı )
25/10/2020 18:00 MS Oleiros 2-2 Marinhense
25/10/2020 18:00 MS Carapinheirense 2-2 Sertanense
25/10/2020 18:00 - Alcains - União de Leiria
25/10/2020 18:00 MS GRAP 0-5 Mortágua
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group F Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group F ( Lig Maçı )
25/10/2020 18:00 MS Sacavenense 0-2 Torreense
25/10/2020 18:00 MS Lourinhanense 0-1 Pêro Pinheiro
25/10/2020 18:00 - União Santarém - 1º Dezembro
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group G Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group G ( Lig Maçı )
25/10/2020 18:00 MS Estrela 2-0 Oriental Lisboa
25/10/2020 18:00 MS Fabril Barreiro 0-2 Oriental Dragon
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group H Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group H ( Lig Maçı )
25/10/2020 18:00 MS Juventude Évora 0-2 Moncarapachense
25/10/2020 18:00 MS Aljustrelense 0-2 Olhanense
25/10/2020 18:00 MS Amora 1-0 Lusitano GC Évora
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group B Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group B ( Lig Maçı )
25/10/2020 17:00 - Aves - Felgueiras 1932
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group G Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group G ( Lig Maçı )
25/10/2020 17:00 MS Sporting CP B 4-1 Belenenses II
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group H Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group H ( Lig Maçı )
25/10/2020 17:00 - Armacenenses - Moura
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group B Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group B ( Lig Maçı )
25/10/2020 15:00 MS Tirsense 1-3 Fafe
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
25/10/2020 14:15 MS Varzim 0-2 Estoril
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group C Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group C ( Lig Maçı )
25/10/2020 14:00 MS Vila Real 1-5 Marítimo II
25/10/2020 14:00 MS Salgueiros 2-0 Câmara de Lobos
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group H Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group H ( Lig Maçı )
24/10/2020 23:00 MS Vitoria Setubal 1-1 Lagos
Portekiz Primeira Liga Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı )
24/10/2020 22:30 MS FC Porto 1-0 GIL Vicente
24/10/2020 20:00 MS Santa Clara 1-2 Sporting CP
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
24/10/2020 19:00 MS Benfica B 0-1 Academico Viseu
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group G Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group G ( Lig Maçı )
24/10/2020 19:00 MS Rabo Peixe 0-0 Praiense
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group B Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group B ( Lig Maçı )
24/10/2020 18:00 MS Camacha 0-3 Guimaraes B
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group F Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group F ( Lig Maçı )
24/10/2020 18:00 MS União Almeirim 1-3 Caldas
Portekiz Primeira Liga Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı )
24/10/2020 17:30 MS Nacional 1-1 Pacos Ferreira
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
24/10/2020 17:00 MS FC Porto B 1-2 Chaves
24/10/2020 17:00 MS Cova De Piedade 2-0 Leixoes
24/10/2020 17:00 MS Vilafranquense 2-2 Casa Pia
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group A Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group A ( Lig Maçı )
24/10/2020 17:00 MS Montalegre 1-0 Merelinense
24/10/2020 17:00 MS Vilaverdense 2-2 Pedras Salgadas
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group B Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group B ( Lig Maçı )
24/10/2020 17:00 MS Pevidem 0-3 Berço
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group C Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group C ( Lig Maçı )
24/10/2020 17:00 MS Paredes 3-1 U. Madeira
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group G Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group G ( Lig Maçı )
24/10/2020 17:00 - Olímpico do Montijo - Fontinhas
Portekiz Liga Revelação U23 Portekiz - Liga Revelação U23 ( Lig Maçı )
24/10/2020 17:00 MS Rio Ave U23 1-3 Académica U23
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group B Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group B ( Lig Maçı )
24/10/2020 16:00 MS AR São Martinho 1-3 Rio Ave II
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group A Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group A ( Lig Maçı )
24/10/2020 14:00 MS Bragança 0-1 Mirandela
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
24/10/2020 13:00 MS Vizela 1-3 Academica
Portekiz Liga Revelação U23 Portekiz - Liga Revelação U23 ( Lig Maçı )
24/10/2020 13:00 MS Marítimo U23 1-0 Portimonense U23
Portekiz Primeira Liga Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı )
23/10/2020 22:30 MS Tondela 1-0 Portimonense
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group D Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group D ( Lig Maçı )
23/10/2020 22:15 MS Águeda 1-0 Espinho
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
23/10/2020 20:30 MS Penafiel 2-2 Arouca
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group H Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group H ( Lig Maçı )
23/10/2020 19:00 MS Louletano 5-0 Pinhalnovense
Portekiz Liga Revelação U23 Portekiz - Liga Revelação U23 ( Lig Maçı )
23/10/2020 16:45 MS Estoril U23 2-0 Benfica U23
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group H Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group H ( Lig Maçı )
21/10/2020 23:00 - Vitoria Setubal - Juventude Évora
Portekiz Taça de Portugal Portekiz - Taça de Portugal ( Kupa Maçı )
21/10/2020 17:00 USB Lourinhanense 1-0 União Santarém
21/10/2020 17:00 MS Tirsense 2-3 Olímpico do Montijo
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
20/10/2020 22:30 MS Estoril 3-3 Feirense
20/10/2020 20:30 MS Chaves 0-2 Oliveirense
Portekiz Liga Revelação U23 Portekiz - Liga Revelação U23 ( Lig Maçı )
20/10/2020 19:00 MS Boavista U23 1-3 Famalicão U23
Portekiz Primeira Liga Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı )
19/10/2020 22:15 MS Boavista 0-1 Guimaraes
18/10/2020 22:00 MS Rio Ave 0-3 Benfica
18/10/2020 19:30 MS Farense 3-3 Famalicao
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group C Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group C ( Lig Maçı )
18/10/2020 18:00 MS Câmara de Lobos 0-4 Leça
18/10/2020 18:00 - Marítimo II - Salgueiros
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group G Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group G ( Lig Maçı )
18/10/2020 18:00 MS Praiense 0-0 Fabril Barreiro
18/10/2020 18:00 MS Fontinhas 2-2 Ideal
Portekiz Primeira Liga Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı )
18/10/2020 17:00 MS Pacos Ferreira 2-1 Santa Clara
18/10/2020 17:00 MS Belenenses 0-0 Moreirense
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
18/10/2020 17:00 MS SC Covilha 2-2 Vilafranquense
18/10/2020 17:00 MS Academico Viseu 0-2 Cova De Piedade
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group A Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group A ( Lig Maçı )
18/10/2020 17:00 MS Cerveira 0-1 Montalegre
18/10/2020 17:00 MS SC Braga B 5-1 Maria da Fonte
18/10/2020 17:00 MS Vidago 0-0 Vilaverdense
18/10/2020 17:00 MS Pedras Salgadas 1-2 Bragança
18/10/2020 17:00 MS Mirandela 1-1 Águia FC Vimioso
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group B Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group B ( Lig Maçı )
18/10/2020 17:00 - Guimaraes B - Aves
18/10/2020 17:00 MS Fafe 2-1 Pevidem
18/10/2020 17:00 MS Rio Ave II 1-0 Camacha
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group C Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group C ( Lig Maçı )
18/10/2020 17:00 MS Pedras Rubras 2-1 Paredes
18/10/2020 17:00 MS Coimbrões 0-0 Vila Real
18/10/2020 17:00 MS U. Madeira 1-3 Trofense
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group D Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group D ( Lig Maçı )
18/10/2020 17:00 MS Beira-Mar 2-0 Sanjoanense
18/10/2020 17:00 MS São João Ver 7-0 Vila Cortez
18/10/2020 17:00 MS Castro Daire 1-0 Águeda
18/10/2020 17:00 MS Lusitano FCV 1-1 Anadia
18/10/2020 17:00 MS Espinho 0-3 Canelas 2010
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group E Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group E ( Lig Maçı )
18/10/2020 17:00 MS Condeixa 2-2 Alcains
18/10/2020 17:00 MS Sertanense 2-0 GRAP
18/10/2020 17:00 MS Vitória de Sernache 1-1 Carapinheirense
18/10/2020 17:00 MS Marinhense 1-0 Benfica Castelo Branco
18/10/2020 17:00 MS Mortágua 1-1 Oliveira Hospital
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group F Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group F ( Lig Maçı )
18/10/2020 17:00 MS Pêro Pinheiro 1-0 União Almeirim
18/10/2020 17:00 MS Loures 3-0 Fátima
18/10/2020 17:00 MS Caldas 1-3 Sacavenense
18/10/2020 17:00 MS Alverca 3-0 União Santarém
18/10/2020 17:00 MS 1º Dezembro 1-1 Lourinhanense
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group G Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group G ( Lig Maçı )
18/10/2020 17:00 MS Oriental Dragon 0-0 Sporting CP B
18/10/2020 17:00 MS Oriental Lisboa 0-1 Rabo Peixe
18/10/2020 17:00 - Belenenses II - Olímpico do Montijo
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group H Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group H ( Lig Maçı )
18/10/2020 17:00 MS Lagos 3-0 Aljustrelense
18/10/2020 17:00 MS Moncarapachense 0-1 Vitoria Setubal
18/10/2020 17:00 MS Olhanense 2-1 Louletano
18/10/2020 17:00 MS Pinhalnovense 1-1 Amora
18/10/2020 17:00 - Lusitano GC Évora - Armacenenses
18/10/2020 17:00 MS Moura 2-2 Juventude Évora
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group C Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group C ( Lig Maçı )
18/10/2020 14:15 MS Gondomar 3-0 Amarante
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
18/10/2020 13:15 MS Academica 2-1 Penafiel
Portekiz Primeira Liga Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı )
17/10/2020 22:30 MS Sporting CP 2-2 FC Porto
17/10/2020 20:00 MS SC Braga 2-1 Nacional
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group G Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group G ( Lig Maçı )
17/10/2020 20:00 MS Real 1-1 Estrela
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group E Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group E ( Lig Maçı )
17/10/2020 18:00 MS União de Leiria 1-1 Oleiros
Portekiz Liga Revelação U23 Portekiz - Liga Revelação U23 ( Lig Maçı )
17/10/2020 18:00 MS Benfica U23 4-1 Cova da Piedade U23
Portekiz Primeira Liga Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı )
17/10/2020 17:30 MS Maritimo 1-2 Portimonense
17/10/2020 17:30 MS GIL Vicente 1-1 Tondela
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
17/10/2020 17:00 MS Casa Pia 2-1 FC Porto B
17/10/2020 17:00 MS Mafra 2-0 Vizela
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group A Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group A ( Lig Maçı )
17/10/2020 17:00 MS Merelinense 2-0 Vianense
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group B Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group B ( Lig Maçı )
17/10/2020 17:00 MS Berço 3-2 AR São Martinho
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
17/10/2020 13:00 MS Arouca 1-0 Benfica B
Portekiz Liga Revelação U23 Portekiz - Liga Revelação U23 ( Lig Maçı )
17/10/2020 13:00 MS Académica U23 1-2 Leixões U23
17/10/2020 13:00 MS Belenenses U23 1-3 Marítimo U23
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group B Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group B ( Lig Maçı )
16/10/2020 22:15 MS Felgueiras 1932 1-2 Brito
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
16/10/2020 22:00 MS Leixoes 3-1 Varzim
Portekiz Liga Revelação U23 Portekiz - Liga Revelação U23 ( Lig Maçı )
16/10/2020 17:00 MS Portimonense U23 1-3 Sporting CP U23
16/10/2020 13:00 MS Sporting Braga U23 2-1 Rio Ave U23
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
15/10/2020 22:00 MS Feirense 0-4 Chaves
Portekiz Taça de Portugal Portekiz - Taça de Portugal ( Kupa Maçı )
11/10/2020 19:00 MS Alverca 2-1 Camacha
11/10/2020 18:00 PEN Ideal 0-0
PS : 3-4
Merelinense
11/10/2020 17:00 MS 1º Dezembro 1-2 União de Leiria
11/10/2020 17:00 USB Amora 1-0 Ferreiras
11/10/2020 17:00 MS Sesimbra 1-4 Oliveirense
11/10/2020 17:00 MS GRAP 1-4 Cova De Piedade
11/10/2020 17:00 MS Câmara de Lobos 0-2 Vizela
11/10/2020 17:00 MS Montalegre 3-1 Vila Cortez
11/10/2020 17:00 MS Vianense 0-1 Vilar de Perdizes
11/10/2020 17:00 MS Santa Marta Penaguião 1-5 Leixoes
11/10/2020 17:00 MS AR São Martinho 1-2 Paredes
11/10/2020 17:00 MS AD Portomosense 0-3 Real
11/10/2020 17:00 MS Cerveira 0-2 Oriental Lisboa
11/10/2020 17:00 USB Os Limianos 2-1 Aljustrelense
11/10/2020 17:00 MS Trofense 4-2 Águeda
11/10/2020 17:00 USB Lusitano GC Évora 2-1 Mortágua
11/10/2020 17:00 MS Loures 0-2 Gondomar
11/10/2020 17:00 PEN Sanjoanense 0-0
PS : 4-2
Canelas 2010
11/10/2020 17:00 MS Pêro Pinheiro 0-1 Fafe
11/10/2020 17:00 MS Espinho 1-0 Chaves
11/10/2020 17:00 MS Vitória de Sernache 0-2 Fabril Barreiro
11/10/2020 17:00 MS Carapinheirense 0-2 Pinhalnovense
11/10/2020 17:00 MS Vila Real 2-3 Casa Pia
11/10/2020 17:00 PEN Ançã 2-2
PS : 3-4
Sacavenense
11/10/2020 17:00 MS Moura 0-2 Beira-Mar
11/10/2020 17:00 MS Moncarapachense 1-2 Anadia
11/10/2020 17:00 MS Monção 2-0 FC Barreirense
11/10/2020 17:00 USB São João Ver 0-1 Marinhense
11/10/2020 17:00 MS Oleiros 3-2 Mirandela
11/10/2020 17:00 MS União Idanhense 0-8 Torreense
11/10/2020 17:00 - Estudantes Africanos - Arouca
11/10/2020 13:00 MS Juventude Évora 1-3 Academica
10/10/2020 20:00 MS Estrela 2-0 Lusitano FCV
10/10/2020 18:00 MS Fontinhas 1-0 Mafra
10/10/2020 18:00 MS Lagos 1-3 Penafiel
10/10/2020 17:00 MS Vidago 1-5 Vilafranquense
10/10/2020 17:00 USB Ovarense 1-2 Oriental Dragon
10/10/2020 17:00 MS União Montemor 0-2 Feirense
10/10/2020 16:00 PEN Caldas 1-1
PS : 4-5
SC Covilha
09/10/2020 13:00 MS Sertanense 0-4 Estoril
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
08/10/2020 17:00 MS Academico Viseu 0-0 Academica
Portekiz Taça de Portugal Portekiz - Taça de Portugal ( Kupa Maçı )
07/10/2020 23:00 MS União Ericeirense 0-3 Loures
07/10/2020 22:45 PEN Ferreiras 2-2
PS : 4-2
Louletano
07/10/2020 22:00 MS U. Madeira 0-5 Tirsense
07/10/2020 21:30 MS Fazendense 0-2 1º Dezembro
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
05/10/2020 21:45 MS Vizela 1-1 Chaves
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group D Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group D ( Lig Maçı )
05/10/2020 18:00 MS Águeda 0-2 Beira-Mar
Portekiz Taça de Portugal Portekiz - Taça de Portugal ( Kupa Maçı )
05/10/2020 16:00 MS Moura 2-0 Culatrense
Portekiz Primeira Liga Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı )
04/10/2020 23:00 MS Portimonense 0-2 Sporting CP
04/10/2020 20:30 MS Famalicao 1-1 Rio Ave
04/10/2020 20:30 MS Benfica 3-2 Farense
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group C Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group C ( Lig Maçı )
04/10/2020 20:00 - Trofense - Pedras Rubras
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
04/10/2020 19:00 MS FC Porto B 2-1 Vilafranquense
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group B Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group B ( Lig Maçı )
04/10/2020 18:00 MS Camacha 0-3 Berço
04/10/2020 18:00 MS Brito 0-2 Guimaraes B
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group C Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group C ( Lig Maçı )
04/10/2020 18:00 MS Marítimo II 7-1 Câmara de Lobos
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group G Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group G ( Lig Maçı )
04/10/2020 18:00 MS Rabo Peixe 2-1 Real
Portekiz Primeira Liga Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı )
04/10/2020 17:30 MS Nacional 0-0 Belenenses
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
04/10/2020 17:30 MS Academico Viseu 1-1 Leixoes
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group A Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group A ( Lig Maçı )
04/10/2020 17:00 MS Águia FC Vimioso 1-1 Pedras Salgadas
04/10/2020 17:00 MS Cerveira 0-0 Merelinense
04/10/2020 17:00 MS Maria da Fonte 1-0 Vianense
04/10/2020 17:00 MS Montalegre 0-2 Mirandela
04/10/2020 17:00 MS Bragança 0-0 Vidago
04/10/2020 17:00 MS Vilaverdense 1-4 SC Braga B
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group B Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group B ( Lig Maçı )
04/10/2020 17:00 İptal Edildi Aves - Rio Ave II
04/10/2020 17:00 MS Felgueiras 1932 1-0 Mondinense
04/10/2020 17:00 MS AR São Martinho 1-1 Fafe
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group C Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group C ( Lig Maçı )
04/10/2020 17:00 MS Vila Real 0-1 Gondomar
04/10/2020 17:00 MS Salgueiros 1-0 Coimbrões
04/10/2020 17:00 MS Paredes 0-1 Leça
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group D Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group D ( Lig Maçı )
04/10/2020 17:00 MS Sanjoanense 5-0 Vila Cortez
04/10/2020 17:00 MS Lusitano FCV 1-2 São João Ver
04/10/2020 17:00 MS Canelas 2010 4-0 Castro Daire
04/10/2020 17:00 MS Anadia 1-1 Lusitânia Lourosa
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group E Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group E ( Lig Maçı )
04/10/2020 17:00 MS Oliveira Hospital 1-3 Sertanense
04/10/2020 17:00 MS Benfica Castelo Branco 1-0 União de Leiria
04/10/2020 17:00 MS Oleiros 5-0 Alcains
04/10/2020 17:00 MS Carapinheirense 1-0 Marinhense
04/10/2020 17:00 MS Mortágua 0-0 Condeixa
04/10/2020 17:00 MS GRAP 1-7 Vitória de Sernache
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group F Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group F ( Lig Maçı )
04/10/2020 17:00 MS Sintrense 0-1 Caldas
04/10/2020 17:00 MS União Almeirim 3-2 1º Dezembro
04/10/2020 17:00 MS Sacavenense 3-0 Pêro Pinheiro
04/10/2020 17:00 - Lourinhanense - União Santarém
04/10/2020 17:00 MS Fátima 0-4 Torreense
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group G Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group G ( Lig Maçı )
04/10/2020 17:00 MS Fabril Barreiro 2-2 Oriental Lisboa
04/10/2020 17:00 MS Belenenses II 0-2 Fontinhas
04/10/2020 17:00 MS Sporting CP B 2-0 Praiense
04/10/2020 17:00 Ertelendi Olímpico do Montijo - Oriental Dragon
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group H Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group H ( Lig Maçı )
04/10/2020 17:00 - Louletano - Lagos
04/10/2020 17:00 MS Aljustrelense 1-0 Moncarapachense
04/10/2020 17:00 - Armacenenses - Pinhalnovense
04/10/2020 17:00 MS Amora 2-1 Olhanense
04/10/2020 17:00 - Lusitano GC Évora - Moura
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
04/10/2020 13:15 MS Varzim 0-1 Academica
04/10/2020 13:15 MS Benfica B 0-1 Estoril
Portekiz Primeira Liga Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı )
03/10/2020 23:00 MS Tondela 0-4 SC Braga
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group G Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group G ( Lig Maçı )
03/10/2020 23:00 - Estrela - Ideal
Portekiz Primeira Liga Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı )
03/10/2020 20:30 MS FC Porto 2-3 Maritimo
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group C Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group C ( Lig Maçı )
03/10/2020 19:00 MS Amarante 8-0 U. Madeira
Portekiz Primeira Liga Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı )
03/10/2020 18:00 MS Santa Clara 0-0 GIL Vicente
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
03/10/2020 17:30 MS Oliveirense 0-1 Casa Pia
03/10/2020 17:30 MS Cova De Piedade 0-2 Arouca
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group D Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group D ( Lig Maçı )
03/10/2020 17:00 MS Valadares Gaia 2-1 Espinho
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
03/10/2020 13:00 MS Feirense 0-0 SC Covilha
Portekiz Primeira Liga Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı )
02/10/2020 23:15 MS Guimaraes 1-0 Pacos Ferreira
02/10/2020 21:00 MS Moreirense 1-1 Boavista
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
02/10/2020 19:00 MS Penafiel 3-1 Mafra
29/09/2020 22:00 MS Academica 0-1 Feirense
Portekiz Primeira Liga Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı )
28/09/2020 21:45 MS Belenenses 1-2 Famalicao
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
28/09/2020 21:45 MS Estoril 1-0 Leixoes
Portekiz Primeira Liga Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı )
27/09/2020 23:00 MS Rio Ave 0-0 Guimaraes
27/09/2020 20:30 MS Pacos Ferreira 0-2 Sporting CP
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
27/09/2020 20:00 MS Vilafranquense 0-0 Oliveirense
27/09/2020 20:00 MS Chaves 1-0 Cova De Piedade
27/09/2020 19:00 MS FC Porto B 1-2 Penafiel
Portekiz Primeira Liga Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı )
27/09/2020 18:00 MS GIL Vicente 1-0 Portimonense
Portekiz Taça de Portugal Portekiz - Taça de Portugal ( Kupa Maçı )
27/09/2020 18:00 MS Ideal 4-0 Vale Formoso
27/09/2020 18:00 MS Torreense 3-0 União Almeirim
Portekiz Primeira Liga Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı )
27/09/2020 17:30 MS Farense 0-1 Nacional
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
27/09/2020 17:30 MS Casa Pia 1-1 Vizela
27/09/2020 17:30 MS Arouca 1-1 Academico Viseu
Portekiz Taça de Portugal Portekiz - Taça de Portugal ( Kupa Maçı )
27/09/2020 17:00 MS Crato 0-4 União de Leiria
27/09/2020 17:00 MS Vila Real 1-0 Mondinense
27/09/2020 17:00 USB Pêro Pinheiro 1-0 Praiense
27/09/2020 17:00 PEN Trofense 0-0
PS : 7-6
Vila Meã
27/09/2020 17:00 MS Sacavenense 2-0 Sintrense
27/09/2020 17:00 AWD Felgueiras 1932 3-0 Aves
27/09/2020 17:00 AWD Alverca 3-0 Guadalupe
27/09/2020 17:00 MS São João Ver 1-0 Lusitânia Lourosa
27/09/2020 17:00 MS Pinhalnovense 2-0 Atlético CP
27/09/2020 17:00 MS Gondomar 7-0 Sporting Mêda
27/09/2020 17:00 AWD FC Barreirense 3-0 Madalena
27/09/2020 17:00 MS Paredes 1-0 Castro Daire
27/09/2020 17:00 AWD Oriental Dragon 3-0 Fayal
27/09/2020 17:00 MS Calvão 0-1 Carapinheirense
27/09/2020 17:00 MS Aljustrelense 1-0 Praia Milfontes
27/09/2020 17:00 MS Vasco da Gama Vidigueira 1-2 Juventude Évora
27/09/2020 17:00 MS Ferreira de Aves 0-1 Sanjoanense
27/09/2020 17:00 PEN Lusitano FCV 0-0
PS : 6-5
Águias do Moradal
27/09/2020 17:00 MS Portalegrense 0-11 Marinhense
27/09/2020 17:00 MS GRAP 2-1 Alqueidão da Serra
27/09/2020 17:00 MS Sertanense 1-0 Benfica Castelo Branco
27/09/2020 17:00 MS Olhanense 0-2 Lusitano GC Évora
27/09/2020 17:00 MS Maria da Fonte 1-2 Montalegre
27/09/2020 17:00 MS União de Tomar 2-3 AD Portomosense
27/09/2020 17:00 MS Pedras Rubras 2-1 Amarante
27/09/2020 17:00 MS Fátima 0-3 Oleiros
27/09/2020 17:00 USB AR São Martinho 2-0 Pevidem
27/09/2020 17:00 MS Câmara de Lobos 2-1 Leça
27/09/2020 17:00 MS Canelas 2010 2-0 Foz
27/09/2020 17:00 AWD Real 3-0 Lusitânia
27/09/2020 17:00 MS Coimbrões 1-2 Valadares Gaia
27/09/2020 17:00 MS Fabril Barreiro 2-0 Rabo Peixe
27/09/2020 17:00 MS Santa Marta Penaguião 2-0 Cinfães
27/09/2020 17:00 PEN Lusitano Évora 1911 0-0
PS : 3-4
Moncarapachense
27/09/2020 17:00 USB Anadia 2-0 Condeixa
27/09/2020 17:00 MS Ançã 3-1 Tocha
27/09/2020 17:00 MS Aguiar da Beira 1-4 Vila Cortez
27/09/2020 17:00 PEN Alcains 2-2
PS : 3-4
Vitória de Sernache
27/09/2020 17:00 MS Caçadores das Taipas 0-3 Fafe
27/09/2020 17:00 MS Cerveira 2-0 Brito
27/09/2020 17:00 MS São Roque (Açores) 0-3 Estrela
27/09/2020 17:00 MS Águia FC Vimioso 1-2 Mirandela
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
27/09/2020 13:15 MS Mafra 2-1 Benfica B
Portekiz Primeira Liga Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı )
26/09/2020 23:00 MS Boavista 0-5 FC Porto
Portekiz Taça de Portugal Portekiz - Taça de Portugal ( Kupa Maçı )
26/09/2020 21:00 MS Beira-Mar 1-0 Oliveira Hospital
26/09/2020 21:00 MS Bragança 0-1 Os Limianos
Portekiz Primeira Liga Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı )
26/09/2020 20:30 MS Benfica 2-0 Moreirense
Portekiz Taça de Portugal Portekiz - Taça de Portugal ( Kupa Maçı )
26/09/2020 18:00 MS Berço 1-2 Vilaverdense
Portekiz Primeira Liga Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:30 MS Maritimo 2-1 Tondela
Portekiz Taça de Portugal Portekiz - Taça de Portugal ( Kupa Maçı )
26/09/2020 17:00 MS Porto Cruz 1-4 Camacha
26/09/2020 17:00 MS Amares 0-1 Vianense
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
26/09/2020 13:00 MS SC Covilha 2-1 Varzim
Portekiz Primeira Liga Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı )
25/09/2020 22:30 MS SC Braga 0-1 Santa Clara
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
24/09/2020 18:00 MS Academico Viseu 0-2 Estoril
23/09/2020 22:00 MS Leixoes 0-2 Mafra
23/09/2020 20:30 MS Penafiel 1-2 Vilafranquense
23/09/2020 18:00 MS Benfica B 3-4 Chaves
23/09/2020 18:00 MS Cova De Piedade 0-0 Academica
23/09/2020 18:00 MS Oliveirense 2-2 FC Porto B
22/09/2020 22:00 MS Varzim 0-0 Arouca
22/09/2020 20:00 MS Feirense 2-1 Casa Pia
22/09/2020 20:00 MS Vizela 2-1 SC Covilha
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group D Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group D ( Lig Maçı )
21/09/2020 22:00 MS Beira-Mar 0-2 Canelas 2010
Portekiz Primeira Liga Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı )
21/09/2020 21:45 MS Portimonense 1-1 Pacos Ferreira
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group G Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group G ( Lig Maçı )
21/09/2020 19:00 - Oriental Lisboa - Sporting CP B
Portekiz Primeira Liga Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı )
20/09/2020 23:00 MS Tondela 1-1 Rio Ave
20/09/2020 20:30 MS Moreirense 2-0 Farense
20/09/2020 18:00 MS Santa Clara 2-0 Maritimo
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group C Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group C ( Lig Maçı )
20/09/2020 18:00 MS Câmara de Lobos 1-2 Paredes
20/09/2020 18:00 MS Leça 0-0 Trofense
20/09/2020 18:00 Ertelendi U. Madeira - Vila Real
20/09/2020 18:00 MS Gondomar 1-1 Salgueiros
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group G Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group G ( Lig Maçı )
20/09/2020 18:00 - Fontinhas - Estrela
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group A Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group A ( Lig Maçı )
20/09/2020 17:00 MS Pedras Salgadas 0-0 Montalegre
20/09/2020 17:00 MS Mirandela 2-0 Cerveira
20/09/2020 17:00 MS SC Braga B 3-0 Bragança
20/09/2020 17:00 MS Merelinense 1-0 Maria da Fonte
20/09/2020 17:00 MS Vianense 0-0 Vilaverdense
20/09/2020 17:00 MS Vidago 2-1 Águia FC Vimioso
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group B Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group B ( Lig Maçı )
20/09/2020 17:00 MS Fafe 3-0 Camacha
20/09/2020 17:00 MS Mondinense 1-2 Pevidem
20/09/2020 17:00 AWD Berço 3-0 Aves
20/09/2020 17:00 MS Tirsense 1-0 AR São Martinho
20/09/2020 17:00 - Rio Ave II - Brito
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group C Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group C ( Lig Maçı )
20/09/2020 17:00 MS Coimbrões 3-0 Marítimo II
20/09/2020 17:00 MS Pedras Rubras 1-0 Amarante
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group D Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group D ( Lig Maçı )
20/09/2020 17:00 - Lusitânia Lourosa - Lusitano FCV
20/09/2020 17:00 MS Vila Cortez 2-1 Águeda
20/09/2020 17:00 MS Castro Daire 2-0 Valadares Gaia
20/09/2020 17:00 MS São João Ver 1-1 Sanjoanense
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group E Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group E ( Lig Maçı )
20/09/2020 17:00 MS Vitória de Sernache 3-0 Oliveira Hospital
20/09/2020 17:00 MS Condeixa 1-0 Oleiros
20/09/2020 17:00 MS Sertanense 1-1 Mortágua
20/09/2020 17:00 MS Marinhense 3-0 GRAP
20/09/2020 17:00 MS Alcains 0-0 Benfica Castelo Branco
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group F Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group F ( Lig Maçı )
20/09/2020 17:00 AWD Caldas 3-0 Fátima
20/09/2020 17:00 MS Alverca 1-0 Lourinhanense
20/09/2020 17:00 MS Pêro Pinheiro 1-0 Sintrense
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group G Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group G ( Lig Maçı )
20/09/2020 17:00 - Oriental Dragon - Belenenses II
20/09/2020 17:00 MS Real 2-1 Fabril Barreiro
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group H Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group H ( Lig Maçı )
20/09/2020 17:00 MS Pinhalnovense 1-0 Lusitano GC Évora
20/09/2020 17:00 - Olhanense - Armacenenses
20/09/2020 17:00 MS Juventude Évora 3-1 Aljustrelense
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
20/09/2020 13:15 MS Academica 1-0 Estoril
Portekiz Primeira Liga Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı )
19/09/2020 23:00 MS FC Porto 3-1 SC Braga
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
19/09/2020 20:00 MS SC Covilha 1-3 Cova De Piedade
19/09/2020 19:00 MS FC Porto B 4-1 Vizela
Portekiz Primeira Liga Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı )
19/09/2020 18:00 MS Nacional 3-3 Boavista
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:30 MS Arouca 0-0 Leixoes
19/09/2020 17:30 MS Mafra 1-0 Academico Viseu
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group B Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group B ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:00 - Guimaraes B - Felgueiras 1932
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group D Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group D ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:00 MS Espinho 0-1 Anadia
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
19/09/2020 13:00 MS Casa Pia 0-6 Benfica B
Portekiz Primeira Liga Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı )
18/09/2020 23:15 MS Guimaraes 0-1 Belenenses
18/09/2020 21:00 MS Famalicao 1-5 Benfica
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
18/09/2020 20:00 MS Vilafranquense 0-4 Feirense
18/09/2020 19:00 MS Chaves 0-0 Varzim
18/09/2020 18:00 MS Oliveirense 2-1 Penafiel
14/09/2020 21:45 MS Penafiel 1-0 SC Covilha
13/09/2020 20:30 MS Varzim 1-0 FC Porto B
13/09/2020 20:00 MS Benfica B 3-2 Vilafranquense
13/09/2020 18:00 MS Leixoes 2-2 Casa Pia
13/09/2020 13:15 MS Cova De Piedade 0-4 Mafra
12/09/2020 19:00 MS Vizela 2-1 Oliveirense
10/09/2020 22:00 MS Estoril 1-0 Arouca