Romanya - Liga II ( Lig Maçı ) |
28/03/2024 20:00 |
- |
|
Corvinul Hunedoara |
- |
SCM Gloria Buzău |
|
|
Romanya - Liga 1 Feminin ( Lig Maçı ) |
24/03/2024 16:00 |
MS |
|
Olimpia Cluj |
5-0 |
Csikszereda MC |
|
|
24/03/2024 14:00 |
MS |
|
Farul Constanţa W |
3-0 |
SSU Poli Timişoara W |
|
|
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Universitatea Alexandria W |
0-2 |
Gloria Bistrița-Năsăud |
|
|
Romanya - Liga III - Serie 1 ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
ACS Foresta Suceava |
0-3 |
Aerostar Bacau |
|
|
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Bucovina Rădăuţi |
1-0 |
Şomuz Fălticeni |
|
|
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Rapid Brodoc |
1-3 |
CSM Bacău |
|
|
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
FC Bacau |
3-1 |
CSM FC Vaslui |
|
|
23/03/2024 16:00 |
İptal Edildi |
|
Viitorul Darabani |
- |
Stiinta Miroslava |
|
|
Romanya - Liga III - Serie 2 ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Focşani |
5-0 |
Hamangia Baia |
|
|
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Unirea Braniştea |
4-0 |
Viitorul Şuţeşti |
|
|
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Sporting Lieşti |
5-0 |
Braila |
|
|
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Metalul Buzău |
5-0 |
Râmnicu Sărat |
|
|
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Viitorul Ianca |
2-1 |
Voința Limpeziș |
|
|
Romanya - Liga III - Serie 3 ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Agricola Borcea |
1-1 |
Recolta Gheorghe Doja |
|
|
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
CS Afumati |
2-1 |
Progresul Fundulea |
|
|
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Axiopolis |
1-2 |
Voluntari II |
|
|
Romanya - Liga III - Serie 4 ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Plopeni |
1-0 |
ARO Muscelul Câmpulung |
|
|
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Tricolorul Breaza |
1-1 |
Dunărea 2020 Giurgiu |
|
|
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Blejoi |
2-3 |
Popești-Leordeni |
|
|
Romanya - Liga III - Serie 5 ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Olimpic Zărneşti |
2-1 |
Odorheiu Secuiesc |
|
|
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Viitorul Curiţa |
2-2 |
Ciucaş Tărlungeni |
|
|
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Muscelul Câmpulung Elite |
4-1 |
Sepsi II |
|
|
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Olimpic Cetate |
1-0 |
Târgu Secuiesc |
|
|
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Kids Tâmpa Braşov |
1-0 |
Municipal Braşov |
|
|
Romanya - Liga III - Serie 6 ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Viitorul Dăești |
2-2 |
Cozia Călimăneşti |
|
|
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Flacăra Horezu |
0-1 |
CSM Ramnicu Valcea |
|
|
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Oltul Curtişoara |
0-0 |
Dunărea Turris |
|
|
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Sporting Roşiori |
0-0 |
Unirea Bascov |
|
|
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Vediţa Coloneşti |
2-0 |
Petrolul Potcoava |
|
|
Romanya - Liga III - Serie 7 ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
U Craiova 1948 II |
0-2 |
Filiaşi |
|
|
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Voinţa Lupac |
0-2 |
Ghiroda şi Giarmata Vii |
|
|
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Turceni |
1-2 |
Viitorul Şimian |
|
|
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Gilortul |
2-1 |
Cetate Deva |
|
|
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Jiul Petroşani |
0-1 |
CS U Craiova II |
|
|
Romanya - Liga III - Serie 8 ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Socodor |
3-0 |
Ineu |
|
|
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
FC Politehnica Timisoara |
1-0 |
Peciu Nou |
|
|
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Bihor Oradea |
2-0 |
Progresul Pecica |
|
|
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Șoimii Lipova |
1-3 |
Phoenix Buziaș |
|
|
Romanya - Liga III - Serie 9 ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
ACS Mediaş 2022 |
1-2 |
Unirea Ungheni |
|
|
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Universitatea Alba Iulia |
2-0 |
Gloria Bistriţa |
|
|
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Metalurgistul Cugir |
1-1 |
Unirea Alba Iulia |
|
|
Romanya - Liga III - Serie 10 ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Sânmartin |
2-0 |
Minerul Ocna Dej |
|
|
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Olimpia MCMXXI |
1-1 |
Crişul Sântandrei |
|
|
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Sighetu Marmaţiei |
2-1 |
Victoria Carei |
|
|
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
CSM Satu Mare |
1-1 |
SCM Zalău |
|
|
Romanya - Liga III - Serie 3 ( Lig Maçı ) |
22/03/2024 16:00 |
MS |
|
Dunarea Calarasi |
2-0 |
Gloria Băneasa |
|
|
22/03/2024 16:00 |
MS |
|
Înainte Modelu |
1-3 |
Gloria Albeşti |
|
|
Romanya - Liga III - Serie 4 ( Lig Maçı ) |
22/03/2024 16:00 |
MS |
|
CS Dinamo București |
1-0 |
Flacăra Moreni |
|
|
22/03/2024 16:00 |
MS |
|
Pucioasa |
3-2 |
Păuleşti |
|
|
Romanya - Liga III - Serie 8 ( Lig Maçı ) |
22/03/2024 16:00 |
MS |
|
Avântul Periam |
2-0 |
Gloria Lunca Teuz Cermei |
|
|
Romanya - Liga III - Serie 9 ( Lig Maçı ) |
22/03/2024 16:00 |
MS |
|
ACS Târgu Mureș 1898 |
0-0 |
Industria Galda de Jos |
|
|
22/03/2024 16:00 |
MS |
|
Avântul Reghin |
2-0 |
Viitorul Cluj |
|
|
Romanya - Liga III - Serie 10 ( Lig Maçı ) |
22/03/2024 16:00 |
MS |
|
Minaur Baia Mare |
2-0 |
Sănătatea Cluj |
|
|
Romanya - Liga I ( Lig Maçı ) |
18/03/2024 21:30 |
MS |
|
Petrolul Ploiesti |
1-0 |
U Craiova 1948 |
|
0-0 |
18/03/2024 18:30 |
MS |
|
Uta Arad |
4-3 |
FC Voluntari |
|
1-2 |
17/03/2024 22:00 |
MS |
|
FCSB |
2-1 |
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe |
|
2-1 |
17/03/2024 19:15 |
MS |
|
AFC Hermannstadt |
3-0 |
Dinamo Bucuresti |
|
3-0 |
Romanya - Liga 1 Feminin ( Lig Maçı ) |
17/03/2024 16:00 |
MS |
|
Gloria Bistrița-Năsăud |
6-1 |
Banat Girls W |
|
|
17/03/2024 13:00 |
MS |
|
SSU Poli Timişoara W |
0-1 |
Olimpia Cluj |
|
|
17/03/2024 12:00 |
MS |
|
Ladies Târgu Mureş W |
3-5 |
Universitatea Alexandria W |
|
|
Romanya - Liga I ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 21:00 |
MS |
|
CFR 1907 Cluj |
1-2 |
Universitatea Craiova |
|
0-1 |
16/03/2024 18:00 |
MS |
|
Oţelul |
1-0 |
Politehnica Iasi |
|
1-0 |
Romanya - Liga III - Serie 1 ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 16:00 |
Ertelendi |
|
CSM Bacău |
- |
ACS Foresta Suceava |
|
|
16/03/2024 16:00 |
İptal Edildi |
|
Şomuz Fălticeni |
- |
Viitorul Darabani |
|
|
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Stiinta Miroslava |
2-0 |
Rapid Brodoc |
|
|
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
CSM FC Vaslui |
0-2 |
Bucovina Rădăuţi |
|
|
Romanya - Liga III - Serie 2 ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Viitorul Şuţeşti |
1-0 |
Viitorul Ianca |
|
|
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Viitorul Curiţa |
0-2 |
Focşani |
|
|
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Voința Limpeziș |
0-4 |
Sporting Lieşti |
|
|
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Hamangia Baia |
0-10 |
Metalul Buzău |
|
|
Romanya - Liga III - Serie 3 ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Gloria Băneasa |
1-1 |
Înainte Modelu |
|
|
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Voluntari II |
0-2 |
CS Afumati |
|
|
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Recolta Gheorghe Doja |
1-5 |
Dunarea Calarasi |
|
|
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Progresul Fundulea |
0-2 |
Agricola Borcea |
|
|
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Gloria Albeşti |
3-1 |
Axiopolis |
|
|
Romanya - Liga III - Serie 4 ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Păuleşti |
0-3 |
CS Dinamo București |
|
|
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Dunărea 2020 Giurgiu |
1-0 |
Plopeni |
|
|
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Flacăra Moreni |
2-2 |
Tricolorul Breaza |
|
|
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Popești-Leordeni |
4-1 |
Pucioasa |
|
|
Romanya - Liga III - Serie 5 ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Ciucaş Tărlungeni |
2-2 |
Kids Tâmpa Braşov |
|
|
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Municipal Braşov |
0-2 |
Muscelul Câmpulung Elite |
|
|
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Târgu Secuiesc |
1-1 |
Brașov Steagul Renaște |
|
|
Romanya - Liga III - Serie 6 ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Cozia Călimăneşti |
0-1 |
Sporting Roşiori |
|
|
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Petrolul Potcoava |
1-1 |
U Craiova 1948 II |
|
|
Romanya - Liga III - Serie 7 ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
CS U Craiova II |
2-3 |
Turceni |
|
|
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Viitorul Şimian |
6-1 |
Phoenix Buziaș |
|
|
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Cetate Deva |
2-2 |
Voinţa Lupac |
|
|
Romanya - Liga III - Serie 8 ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Gloria Lunca Teuz Cermei |
0-2 |
Bihor Oradea |
|
|
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Progresul Pecica |
0-1 |
FC Politehnica Timisoara |
|
|
Romanya - Liga III - Serie 9 ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Industria Galda de Jos |
1-3 |
ACS Mediaş 2022 |
|
|
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Unirea Ungheni |
2-0 |
Metalurgistul Cugir |
|
|
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Unirea Alba Iulia |
2-1 |
Avântul Reghin |
|
|
Romanya - Liga III - Serie 10 ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Crişul Sântandrei |
3-0 |
Minaur Baia Mare |
|
|
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Victoria Carei |
1-1 |
Sânmartin |
|
|
Romanya - Liga II ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 15:00 |
MS |
|
Unirea Dej |
0-2 |
Concordia |
|
0-2 |
16/03/2024 15:00 |
MS |
|
Viitorul Şelimbăr |
2-1 |
Chindia Targoviste |
|
1-1 |
16/03/2024 15:00 |
MS |
|
Slatina |
0-0 |
CS Mioveni |
|
0-0 |
16/03/2024 15:00 |
MS |
|
Arges Pitesti |
1-0 |
CSM Reşiţa |
|
1-0 |
16/03/2024 15:00 |
MS |
|
Dumbrăviţa |
1-1 |
Csikszereda |
|
1-0 |
16/03/2024 15:00 |
MS |
|
Alexandria |
1-1 |
Metaloglobus |
|
0-1 |
16/03/2024 15:00 |
MS |
|
CSA Steaua Bucureşti |
2-1 |
Tunari |
|
1-0 |
16/03/2024 15:00 |
MS |
|
SCM Gloria Buzău |
5-0 |
ACS Sirineasa |
|
1-0 |
16/03/2024 15:00 |
MS |
|
Unirea Slobozia |
3-1 |
Corvinul Hunedoara |
|
0-0 |
16/03/2024 15:00 |
MS |
|
Ceahlăul Piatra Neamţ |
4-0 |
Progresul Spartac |
|
2-0 |
Romanya - Liga 1 Feminin ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 14:00 |
MS |
|
Csikszereda MC |
2-3 |
Farul Constanţa W |
|
|
Romanya - Liga I ( Lig Maçı ) |
15/03/2024 21:30 |
MS |
|
Rapid |
1-2 |
Farul Constanta |
|
0-1 |
15/03/2024 18:30 |
MS |
|
Universitatea Cluj |
3-0 |
FC Botosani |
|
1-0 |
Romanya - Liga III - Serie 6 ( Lig Maçı ) |
15/03/2024 18:00 |
MS |
|
Dunărea Turris |
3-0 |
Viitorul Dăești |
|
|
Romanya - Liga III - Serie 1 ( Lig Maçı ) |
15/03/2024 16:00 |
MS |
|
Aerostar Bacau |
0-1 |
FC Bacau |
|
|
Romanya - Liga III - Serie 2 ( Lig Maçı ) |
15/03/2024 16:00 |
MS |
|
Râmnicu Sărat |
2-2 |
Unirea Braniştea |
|
|
Romanya - Liga III - Serie 4 ( Lig Maçı ) |
15/03/2024 16:00 |
MS |
|
ARO Muscelul Câmpulung |
1-1 |
Blejoi |
|
|
Romanya - Liga III - Serie 5 ( Lig Maçı ) |
15/03/2024 16:00 |
MS |
|
Odorheiu Secuiesc |
1-1 |
Olimpic Cetate |
|
|
15/03/2024 16:00 |
MS |
|
Sepsi II |
1-2 |
Olimpic Zărneşti |
|
|
Romanya - Liga III - Serie 6 ( Lig Maçı ) |
15/03/2024 16:00 |
MS |
|
CSM Ramnicu Valcea |
0-0 |
Vediţa Coloneşti |
|
|
15/03/2024 16:00 |
MS |
|
Unirea Bascov |
3-0 |
Flacăra Horezu |
|
|
Romanya - Liga III - Serie 7 ( Lig Maçı ) |
15/03/2024 16:00 |
MS |
|
Filiaşi |
3-0 |
Gilortul |
|
|
15/03/2024 16:00 |
MS |
|
Ghiroda şi Giarmata Vii |
2-0 |
Jiul Petroşani |
|
|
Romanya - Liga III - Serie 8 ( Lig Maçı ) |
15/03/2024 16:00 |
MS |
|
Crişul Chişineu Criş |
6-3 |
Socodor |
|
|
15/03/2024 16:00 |
MS |
|
Ineu |
0-2 |
Avântul Periam |
|
|
15/03/2024 16:00 |
MS |
|
Peciu Nou |
4-2 |
Șoimii Lipova |
|
|
Romanya - Liga III - Serie 9 ( Lig Maçı ) |
15/03/2024 16:00 |
MS |
|
Viitorul Cluj |
0-3 |
Universitatea Alba Iulia |
|
|
15/03/2024 16:00 |
MS |
|
Gloria Bistriţa |
1-0 |
ACS Târgu Mureș 1898 |
|
|
Romanya - Liga III - Serie 10 ( Lig Maçı ) |
15/03/2024 16:00 |
MS |
|
SCM Zalău |
3-2 |
Olimpia MCMXXI |
|
|
15/03/2024 16:00 |
MS |
|
Sănătatea Cluj |
2-1 |
Sighetu Marmaţiei |
|
|
15/03/2024 16:00 |
MS |
|
Minerul Ocna Dej |
0-5 |
CSM Satu Mare |
|
|
Romanya - Liga I ( Lig Maçı ) |
11/03/2024 21:00 |
MS |
|
Oţelul |
1-1 |
Politehnica Iasi |
|
0-1 |
Romanya - Liga II ( Lig Maçı ) |
11/03/2024 18:00 |
MS |
|
CS Mioveni |
2-0 |
CSA Steaua Bucureşti |
|
0-0 |
Romanya - Liga I ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 21:45 |
MS |
|
U Craiova 1948 |
1-2 |
Universitatea Craiova |
|
1-0 |
Romanya - Liga 1 Feminin ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 16:00 |
MS |
|
Banat Girls W |
4-0 |
Universitatea Alexandria W |
|
|
10/03/2024 14:00 |
MS |
|
Olimpia Cluj |
1-2 |
Farul Constanţa W |
|
|
Romanya - Liga II ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 13:00 |
MS |
|
Csikszereda |
2-0 |
Ceahlăul Piatra Neamţ |
|
2-0 |
10/03/2024 12:00 |
MS |
|
Progresul Spartac |
0-2 |
Unirea Slobozia |
|
0-2 |
Romanya - Liga 1 Feminin ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 12:00 |
MS |
|
Gloria Bistrița-Năsăud |
12-0 |
Ladies Târgu Mureş W |
|
|
Romanya - Liga I ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 21:00 |
MS |
|
Rapid |
4-0 |
FCSB |
|
1-0 |
Romanya - Liga III - Serie 1 ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 16:00 |
Ertelendi |
|
ACS Foresta Suceava |
- |
FC Bacau |
|
|
09/03/2024 16:00 |
İptal Edildi |
|
Viitorul Darabani |
- |
CSM FC Vaslui |
|
|
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
CSM Bacău |
0-2 |
Stiinta Miroslava |
|
0-0 |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Bucovina Rădăuţi |
2-0 |
Aerostar Bacau |
|
1-0 |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Rapid Brodoc |
2-3 |
Şomuz Fălticeni |
|
1-3 |
Romanya - Liga III - Serie 2 ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Sporting Lieşti |
1-0 |
Focşani |
|
0-0 |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Unirea Braniştea |
9-0 |
Hamangia Baia |
|
5-0 |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Metalul Buzău |
5-0 |
Viitorul Curiţa |
|
1-0 |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Voința Limpeziș |
2-1 |
Viitorul Şuţeşti |
|
|
Romanya - Liga III - Serie 3 ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Axiopolis |
0-1 |
Gloria Băneasa |
|
0-1 |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Progresul Fundulea |
0-0 |
Voluntari II |
|
0-0 |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Agricola Borcea |
3-0 |
Dunarea Calarasi |
|
0-0 |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
CS Afumati |
1-0 |
Gloria Albeşti |
|
0-0 |
Romanya - Liga III - Serie 4 ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Blejoi |
1-2 |
Dunărea 2020 Giurgiu |
|
|
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Tricolorul Breaza |
3-1 |
Plopeni |
|
1-0 |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Flacăra Moreni |
1-1 |
Păuleşti |
|
1-0 |
Romanya - Liga III - Serie 5 ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Brașov Steagul Renaște |
1-0 |
Odorheiu Secuiesc |
|
1-0 |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Muscelul Câmpulung Elite |
7-1 |
Ciucaş Tărlungeni |
|
|
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Olimpic Zărneşti |
1-1 |
Olimpic Cetate |
|
1-0 |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Kids Tâmpa Braşov |
1-0 |
Târgu Secuiesc |
|
1-0 |
Romanya - Liga III - Serie 6 ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Flacăra Horezu |
7-0 |
Cozia Călimăneşti |
|
5-0 |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
U Craiova 1948 II |
0-3 |
Viitorul Dăești |
|
|
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Petrolul Potcoava |
0-2 |
CSM Ramnicu Valcea |
|
0-2 |
Romanya - Liga III - Serie 7 ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Phoenix Buziaș |
1-4 |
Gilortul |
|
|
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Jiul Petroşani |
0-0 |
Cetate Deva |
|
0-0 |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Viitorul Şimian |
2-2 |
CS U Craiova II |
|
|
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Voinţa Lupac |
1-1 |
Filiaşi |
|
0-0 |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Turceni |
0-1 |
Ghiroda şi Giarmata Vii |
|
|
Romanya - Liga III - Serie 8 ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Socodor |
0-2 |
Avântul Periam |
|
0-1 |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Șoimii Lipova |
0-3 |
Progresul Pecica |
|
0-1 |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Bihor Oradea |
5-1 |
Ineu |
|
3-0 |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
FC Politehnica Timisoara |
2-0 |
Gloria Lunca Teuz Cermei |
|
0-0 |
Romanya - Liga III - Serie 9 ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Unirea Alba Iulia |
2-1 |
Unirea Ungheni |
|
1-0 |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
ACS Mediaş 2022 |
1-1 |
Gloria Bistriţa |
|
|
Romanya - Liga III - Serie 10 ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Sighetu Marmaţiei |
1-0 |
Sânmartin |
|
0-0 |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Olimpia MCMXXI |
1-0 |
Minerul Ocna Dej |
|
|
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
CSM Satu Mare |
0-1 |
Victoria Carei |
|
0-0 |
Romanya - Liga 1 Feminin ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 14:00 |
MS |
|
SSU Poli Timişoara W |
3-0 |
Csikszereda MC |
|
|
Romanya - Liga II ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 13:00 |
MS |
|
Corvinul Hunedoara |
2-0 |
Arges Pitesti |
|
2-0 |
09/03/2024 12:00 |
MS |
|
ACS Sirineasa |
1-2 |
Slatina |
|
1-2 |
09/03/2024 12:00 |
MS |
|
Chindia Targoviste |
3-0 |
Alexandria |
|
2-0 |
09/03/2024 12:00 |
MS |
|
CSM Reşiţa |
2-0 |
SCM Gloria Buzău |
|
2-0 |
09/03/2024 12:00 |
MS |
|
Tunari |
0-0 |
Viitorul Şelimbăr |
|
0-0 |
09/03/2024 12:00 |
MS |
|
Metaloglobus |
2-1 |
Unirea Dej |
|
1-0 |
Romanya - Liga I ( Lig Maçı ) |
08/03/2024 21:00 |
MS |
|
Dinamo Bucuresti |
1-0 |
Uta Arad |
|
1-0 |
08/03/2024 21:00 |
MS |
|
FC Voluntari |
0-0 |
Universitatea Cluj |
|
0-0 |
08/03/2024 21:00 |
MS |
|
CFR 1907 Cluj |
1-0 |
AFC Hermannstadt |
|
0-0 |
08/03/2024 21:00 |
MS |
|
Petrolul Ploiesti |
1-2 |
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe |
|
0-1 |
08/03/2024 21:00 |
MS |
|
FC Botosani |
0-0 |
Farul Constanta |
|
0-0 |
Romanya - Liga III - Serie 2 ( Lig Maçı ) |
08/03/2024 16:00 |
MS |
|
Viitorul Ianca |
2-3 |
Râmnicu Sărat |
|
2-1 |
Romanya - Liga III - Serie 3 ( Lig Maçı ) |
08/03/2024 16:00 |
MS |
|
Înainte Modelu |
1-2 |
Recolta Gheorghe Doja |
|
1-2 |
Romanya - Liga III - Serie 4 ( Lig Maçı ) |
08/03/2024 16:00 |
MS |
|
CS Dinamo București |
0-1 |
Popești-Leordeni |
|
|
08/03/2024 16:00 |
MS |
|
Pucioasa |
0-0 |
ARO Muscelul Câmpulung |
|
|
Romanya - Liga III - Serie 5 ( Lig Maçı ) |
08/03/2024 16:00 |
MS |
|
Sepsi II |
0-1 |
Municipal Braşov |
|
0-0 |
Romanya - Liga III - Serie 6 ( Lig Maçı ) |
08/03/2024 16:00 |
MS |
|
Vediţa Coloneşti |
1-0 |
Unirea Bascov |
|
0-0 |
08/03/2024 16:00 |
MS |
|
Sporting Roşiori |
1-1 |
Dunărea Turris |
|
1-1 |
Romanya - Liga III - Serie 8 ( Lig Maçı ) |
08/03/2024 16:00 |
MS |
|
Crişul Chişineu Criş |
1-4 |
Peciu Nou |
|
0-4 |
Romanya - Liga III - Serie 9 ( Lig Maçı ) |
08/03/2024 16:00 |
MS |
|
Avântul Reghin |
1-1 |
Universitatea Alba Iulia |
|
0-0 |
08/03/2024 16:00 |
MS |
|
Metalurgistul Cugir |
4-1 |
Industria Galda de Jos |
|
2-0 |
08/03/2024 16:00 |
MS |
|
ACS Târgu Mureș 1898 |
2-2 |
Viitorul Cluj |
|
|
Romanya - Liga III - Serie 10 ( Lig Maçı ) |
08/03/2024 16:00 |
MS |
|
Minaur Baia Mare |
0-0 |
SCM Zalău |
|
0-0 |
08/03/2024 16:00 |
MS |
|
Sănătatea Cluj |
1-2 |
Crişul Sântandrei |
|
|
Romanya - Liga II ( Lig Maçı ) |
07/03/2024 18:00 |
MS |
|
Concordia |
0-2 |
Dumbrăviţa |
|
0-0 |
05/03/2024 20:00 |
MS |
|
CSA Steaua Bucureşti |
5-0 |
ACS Sirineasa |
|
0-0 |
Romanya - Liga I ( Lig Maçı ) |
04/03/2024 21:00 |
MS |
|
Universitatea Craiova |
1-1 |
Rapid |
|
1-0 |
04/03/2024 18:00 |
MS |
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe |
4-0 |
FC Voluntari |
|
1-0 |
03/03/2024 21:30 |
MS |
|
FCSB |
1-0 |
Petrolul Ploiesti |
|
0-0 |
Romanya - Liga 1 Feminin ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 16:00 |
MS |
|
Gloria Bistrița-Năsăud |
0-0 |
Csikszereda MC |
|
|
03/03/2024 16:00 |
MS |
|
Farul Constanţa W |
8-0 |
Banat Girls W |
|
|
Romanya - Liga I ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 15:30 |
MS |
|
Universitatea Cluj |
1-0 |
FC Botosani |
|
1-0 |
Romanya - Liga 1 Feminin ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 14:00 |
MS |
|
SSU Poli Timişoara W |
2-0 |
Olimpia Cluj |
|
|
Romanya - Liga II ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 13:00 |
MS |
|
Viitorul Şelimbăr |
1-0 |
CS Mioveni |
|
1-0 |
Romanya - Liga 1 Feminin ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 12:00 |
MS |
|
Universitatea Alexandria W |
2-0 |
Ladies Târgu Mureş W |
|
|
Romanya - Liga I ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 21:00 |
MS |
|
Farul Constanta |
1-1 |
CFR 1907 Cluj |
|
0-0 |
02/03/2024 18:00 |
MS |
|
AFC Hermannstadt |
4-1 |
Oţelul |
|
2-1 |
02/03/2024 15:00 |
MS |
|
Uta Arad |
3-2 |
U Craiova 1948 |
|
2-2 |
Romanya - Liga II ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 12:30 |
MS |
|
Unirea Slobozia |
0-1 |
Csikszereda |
|
0-1 |
02/03/2024 12:00 |
MS |
|
Unirea Dej |
1-3 |
Chindia Targoviste |
|
0-2 |
02/03/2024 12:00 |
MS |
|
Slatina |
0-0 |
CSM Reşiţa |
|
0-0 |
02/03/2024 12:00 |
MS |
|
Arges Pitesti |
1-0 |
Progresul Spartac |
|
1-0 |
02/03/2024 12:00 |
MS |
|
Metaloglobus |
2-0 |
Concordia |
|
2-0 |
02/03/2024 12:00 |
MS |
|
Alexandria |
0-1 |
Tunari |
|
0-1 |
02/03/2024 12:00 |
MS |
|
Ceahlăul Piatra Neamţ |
2-0 |
Dumbrăviţa |
|
1-0 |
Romanya - Liga I ( Lig Maçı ) |
01/03/2024 21:00 |
MS |
|
Politehnica Iasi |
0-0 |
Dinamo Bucuresti |
|
0-0 |
Romanya - Liga II ( Lig Maçı ) |
01/03/2024 18:00 |
MS |
|
SCM Gloria Buzău |
2-1 |
Corvinul Hunedoara |
|
2-0 |
Romanya - Liga I ( Lig Maçı ) |
29/02/2024 22:00 |
MS |
|
FC Voluntari |
1-2 |
FCSB |
|
1-0 |
29/02/2024 19:30 |
MS |
|
Petrolul Ploiesti |
2-3 |
Universitatea Craiova |
|
1-2 |
29/02/2024 17:15 |
MS |
|
FC Botosani |
1-2 |
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe |
|
0-2 |
28/02/2024 22:00 |
MS |
|
Rapid |
4-1 |
Uta Arad |
|
2-1 |
28/02/2024 19:30 |
MS |
|
Universitatea Cluj |
1-0 |
Farul Constanta |
|
1-0 |
27/02/2024 22:00 |
MS |
|
Oţelul |
2-2 |
CFR 1907 Cluj |
|
1-1 |
27/02/2024 19:30 |
MS |
|
Dinamo Bucuresti |
1-0 |
AFC Hermannstadt |
|
1-0 |
27/02/2024 17:15 |
MS |
|
U Craiova 1948 |
1-1 |
Politehnica Iasi |
|
1-1 |
26/02/2024 21:00 |
MS |
|
Universitatea Craiova |
2-1 |
FC Voluntari |
|
1-0 |
Romanya - Liga II ( Lig Maçı ) |
26/02/2024 18:00 |
MS |
|
Csikszereda |
2-1 |
Arges Pitesti |
|
1-0 |
Romanya - Liga I ( Lig Maçı ) |
25/02/2024 21:00 |
MS |
|
FCSB |
3-2 |
FC Botosani |
|
1-0 |
Romanya - Liga II ( Lig Maçı ) |
25/02/2024 18:00 |
MS |
|
ACS Sirineasa |
0-3 |
Viitorul Şelimbăr |
|
0-0 |
Romanya - Liga I ( Lig Maçı ) |
25/02/2024 15:00 |
MS |
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe |
0-0 |
Universitatea Cluj |
|
0-0 |
Romanya - Liga II ( Lig Maçı ) |
25/02/2024 15:00 |
MS |
|
Progresul Spartac |
1-5 |
SCM Gloria Buzău |
|
0-3 |
Romanya - Liga I ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 21:00 |
MS |
|
Politehnica Iasi |
3-1 |
Rapid |
|
0-0 |
24/02/2024 18:00 |
MS |
|
Farul Constanta |
1-1 |
Oţelul |
|
1-0 |
24/02/2024 15:00 |
MS |
|
Uta Arad |
1-0 |
Petrolul Ploiesti |
|
1-0 |
Romanya - Liga II ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 12:30 |
MS |
|
Chindia Targoviste |
0-0 |
Metaloglobus |
|
0-0 |
24/02/2024 12:00 |
MS |
|
Tunari |
0-1 |
Unirea Dej |
|
0-0 |
24/02/2024 12:00 |
MS |
|
Dumbrăviţa |
0-2 |
Unirea Slobozia |
|
0-1 |
24/02/2024 12:00 |
MS |
|
CSM Reşiţa |
3-1 |
CSA Steaua Bucureşti |
|
1-1 |
24/02/2024 12:00 |
MS |
|
Corvinul Hunedoara |
3-0 |
Slatina |
|
1-0 |
24/02/2024 12:00 |
MS |
|
CS Mioveni |
1-0 |
Alexandria |
|
1-0 |
Romanya - Liga I ( Lig Maçı ) |
23/02/2024 21:00 |
MS |
|
CFR 1907 Cluj |
4-0 |
Dinamo Bucuresti |
|
0-0 |
23/02/2024 18:00 |
MS |
|
AFC Hermannstadt |
1-0 |
U Craiova 1948 |
|
0-0 |
Romanya - Liga II ( Lig Maçı ) |
22/02/2024 20:30 |
MS |
|
Concordia |
1-2 |
Ceahlăul Piatra Neamţ |
|
0-1 |
Romanya - Liga I ( Lig Maçı ) |
19/02/2024 21:30 |
MS |
|
Universitatea Cluj |
0-0 |
FCSB |
|
0-0 |
19/02/2024 18:30 |
MS |
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe |
0-1 |
Farul Constanta |
|
0-0 |
18/02/2024 21:00 |
MS |
|
Dinamo Bucuresti |
3-1 |
Oţelul |
|
2-1 |
18/02/2024 18:15 |
MS |
|
FC Botosani |
2-2 |
Universitatea Craiova |
|
2-0 |
17/02/2024 22:30 |
MS |
|
U Craiova 1948 |
1-3 |
CFR 1907 Cluj |
|
1-2 |
17/02/2024 15:00 |
MS |
|
FC Voluntari |
0-1 |
Uta Arad |
|
0-0 |
16/02/2024 21:00 |
MS |
|
Rapid |
2-0 |
AFC Hermannstadt |
|
0-0 |
16/02/2024 18:00 |
MS |
|
Petrolul Ploiesti |
2-1 |
Politehnica Iasi |
|
0-1 |
12/02/2024 21:00 |
MS |
|
Farul Constanta |
0-2 |
Dinamo Bucuresti |
|
0-1 |
12/02/2024 18:00 |
MS |
|
Uta Arad |
2-2 |
FC Botosani |
|
1-0 |
11/02/2024 21:45 |
MS |
|
FCSB |
1-0 |
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe |
|
1-0 |
11/02/2024 19:15 |
MS |
|
AFC Hermannstadt |
0-0 |
Petrolul Ploiesti |
|
0-0 |
10/02/2024 22:15 |
MS |
|
CFR 1907 Cluj |
0-1 |
Rapid |
|
0-1 |
10/02/2024 15:00 |
MS |
|
Politehnica Iasi |
0-0 |
FC Voluntari |
|
0-0 |
09/02/2024 21:00 |
MS |
|
Universitatea Craiova |
2-2 |
Universitatea Cluj |
|
2-0 |
09/02/2024 18:00 |
MS |
|
Oţelul |
1-0 |
U Craiova 1948 |
|
0-0 |
05/02/2024 21:00 |
MS |
|
FCSB |
1-1 |
Farul Constanta |
|
0-0 |
05/02/2024 18:00 |
MS |
|
FC Voluntari |
1-1 |
AFC Hermannstadt |
|
0-1 |
04/02/2024 16:30 |
MS |
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe |
1-3 |
Universitatea Craiova |
|
1-1 |
04/02/2024 14:00 |
MS |
|
Universitatea Cluj |
1-3 |
Uta Arad |
|
1-2 |
03/02/2024 21:00 |
MS |
|
Rapid |
2-1 |
Oţelul |
|
2-0 |
03/02/2024 18:00 |
MS |
|
Petrolul Ploiesti |
1-2 |
CFR 1907 Cluj |
|
1-0 |
02/02/2024 21:00 |
MS |
|
U Craiova 1948 |
2-1 |
Dinamo Bucuresti |
|
1-0 |
02/02/2024 18:00 |
MS |
|
FC Botosani |
2-1 |
Politehnica Iasi |
|
0-1 |
29/01/2024 21:00 |
MS |
|
CFR 1907 Cluj |
4-1 |
FC Voluntari |
|
1-1 |
28/01/2024 21:00 |
MS |
|
Universitatea Craiova |
0-3 |
FCSB |
|
0-1 |
28/01/2024 18:00 |
MS |
|
Politehnica Iasi |
1-0 |
Universitatea Cluj |
|
0-0 |
28/01/2024 15:00 |
MS |
|
AFC Hermannstadt |
2-0 |
FC Botosani |
|
1-0 |
27/01/2024 21:00 |
MS |
|
Dinamo Bucuresti |
1-2 |
Rapid |
|
1-1 |
27/01/2024 18:00 |
MS |
|
Oţelul |
0-0 |
Petrolul Ploiesti |
|
0-0 |
27/01/2024 15:00 |
MS |
|
Uta Arad |
2-1 |
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe |
|
1-0 |
26/01/2024 21:00 |
MS |
|
Farul Constanta |
1-0 |
U Craiova 1948 |
|
1-0 |
22/01/2024 21:00 |
MS |
|
FCSB |
4-0 |
Uta Arad |
|
2-0 |
22/01/2024 18:00 |
MS |
|
FC Voluntari |
1-1 |
Oţelul |
|
0-1 |
21/01/2024 21:00 |
MS |
|
Universitatea Craiova |
1-2 |
Farul Constanta |
|
1-2 |
21/01/2024 16:00 |
MS |
|
FC Botosani |
1-0 |
CFR 1907 Cluj |
|
0-0 |
20/01/2024 21:00 |
MS |
|
Petrolul Ploiesti |
1-0 |
Dinamo Bucuresti |
|
0-0 |
20/01/2024 18:00 |
MS |
|
Universitatea Cluj |
2-1 |
AFC Hermannstadt |
|
0-0 |
19/01/2024 21:00 |
MS |
|
Rapid |
4-3 |
U Craiova 1948 |
|
1-1 |
19/01/2024 18:00 |
MS |
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe |
6-0 |
Politehnica Iasi |
|
3-0 |