Romanya Futbol Ligleri, Romanya Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
06/12/2020 19:30 - Politehnica Iasi - CFR 1907 Cluj
06/12/2020 19:00 - Viitorul Constanta - AFC Hermannstadt
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
06/12/2020 14:30 - FC Politehnica Timisoara - Rapid
06/12/2020 12:00 - CS Mioveni - ACS Sirineasa
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
05/12/2020 22:30 MS FCSB 3-0 Uta Arad
05/12/2020 15:30 MS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 2-2 FC Botosani
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
05/12/2020 13:00 MS Unirea Slobozia 0-3 Petrolul Ploiesti
05/12/2020 12:00 MS Turris-Oltul T. Măgurele 1-1 Comuna Recea
05/12/2020 12:00 MS Farul Constanta 0-2 Csikszereda
05/12/2020 12:00 MS SCM Gloria Buzău 1-1 Aerostar Bacau
05/12/2020 12:00 MS Pandurii TG JIU 2-3 U Craiova 1948
05/12/2020 12:00 MS Concordia 3-2 Slatina
05/12/2020 12:00 - Universitatea Cluj - Dunarea Calarasi
05/12/2020 12:00 MS CSM Reşiţa 2-0 Ripensia Timisoara
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
05/12/2020 03:00 TBD FC Astra Giurgiu - Chindia Targoviste
05/12/2020 03:00 TBD CS Universitatea Craiova - GAZ Metan Medias
04/12/2020 21:30 MS Arges Pitesti 0-1 Dinamo Bucuresti
04/12/2020 18:15 MS FC Voluntari 3-3 FC Clinceni
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
02/12/2020 17:45 - Universitatea Cluj - Farul Constanta
02/12/2020 15:00 - Ripensia Timisoara - CS Mioveni
01/12/2020 17:45 MS Dunarea Calarasi 1-1 Turris-Oltul T. Măgurele
Romanya Cupa României Romanya - Cupa României ( Kupa Maçı )
30/11/2020 21:45 Ertelendi SCM Gloria Buzău - FCSB
30/11/2020 15:00 MS Csikszereda 0-2 Uta Arad
29/11/2020 21:30 MS Politehnica Iasi 1-0 CFR 1907 Cluj
29/11/2020 18:30 MS FC Voluntari 0-6 GAZ Metan Medias
29/11/2020 14:30 MS Hușana Huși 2-8 Universitatea Cluj
29/11/2020 13:15 MS Ripensia Timisoara 1-5 FC Astra Giurgiu
28/11/2020 21:45 MS Dinamo Bucuresti 3-0 Viitorul Constanta
28/11/2020 19:00 MS Ceahlăul Piatra Neamţ 1-2 Petrolul Ploiesti
28/11/2020 14:30 MS ACS Sirineasa 1-0 Arges Pitesti
28/11/2020 14:30 MS Farul Constanta 2-1 FC Clinceni
28/11/2020 14:30 MS Concordia 0-2 FC Botosani
28/11/2020 14:15 MS U Craiova 1948 1-3 FC Politehnica Timisoara
28/11/2020 13:00 MS Sânmartin 0-1 Dunarea Calarasi
28/11/2020 12:00 MS Turris-Oltul T. Măgurele 1-0 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
27/11/2020 21:45 MS Progresul Spartac 0-5 CS Universitatea Craiova
27/11/2020 19:00 PEN Chindia Targoviste 1-1
PS : 4-2
AFC Hermannstadt
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
26/11/2020 19:30 MS Rapid 0-0 CSM Reşiţa
26/11/2020 17:30 MS Csikszereda 2-1 Universitatea Cluj
25/11/2020 18:00 MS Petrolul Ploiesti 1-1 SCM Gloria Buzău
25/11/2020 15:00 MS ACS Sirineasa 1-0 Concordia
25/11/2020 15:00 MS Comuna Recea 2-0 Pandurii TG JIU
25/11/2020 15:00 - Ripensia Timisoara - Farul Constanta
25/11/2020 15:00 MS Dunarea Calarasi 1-0 CS Mioveni
25/11/2020 15:00 MS Slatina 2-1 Turris-Oltul T. Măgurele
25/11/2020 15:00 MS Aerostar Bacau 2-2 FC Politehnica Timisoara
24/11/2020 18:00 MS U Craiova 1948 1-0 Metaloglobus
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
23/11/2020 22:00 MS GAZ Metan Medias 2-3 FCSB
23/11/2020 19:00 MS Chindia Targoviste 1-2 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
23/11/2020 17:30 Ertelendi Universitatea Cluj - Ripensia Timisoara
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
22/11/2020 21:00 MS CFR 1907 Cluj 0-1 Uta Arad
22/11/2020 18:00 MS AFC Hermannstadt 0-1 FC Astra Giurgiu
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
22/11/2020 12:00 MS Aerostar Bacau 2-3 Rapid
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
21/11/2020 20:30 MS FC Botosani 0-0 CS Universitatea Craiova
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
21/11/2020 16:00 MS FC Politehnica Timisoara 1-0 Petrolul Ploiesti
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
21/11/2020 14:00 MS FC Clinceni 1-0 Viitorul Constanta
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
21/11/2020 12:00 MS Unirea Slobozia 0-0 U Craiova 1948
21/11/2020 12:00 MS Pandurii TG JIU 2-1 Slatina
21/11/2020 12:00 MS Concordia 2-1 Dunarea Calarasi
21/11/2020 12:00 MS Farul Constanta 1-0 CSM Reşiţa
21/11/2020 12:00 MS Metaloglobus 2-0 Comuna Recea
21/11/2020 12:00 MS Turris-Oltul T. Măgurele 0-0 ACS Sirineasa
21/11/2020 12:00 MS CS Mioveni 1-1 Csikszereda
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
20/11/2020 21:30 MS Dinamo Bucuresti 3-0 FC Voluntari
20/11/2020 18:30 MS Politehnica Iasi 1-1 Arges Pitesti
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
19/11/2020 21:30 MS Rapid 1-0 Universitatea Cluj
18/11/2020 15:00 MS SCM Gloria Buzău 2-0 Comuna Recea
18/11/2020 15:00 - Unirea Slobozia - Slatina
16/11/2020 20:30 MS Petrolul Ploiesti 1-4 Aerostar Bacau
15/11/2020 20:00 MS U Craiova 1948 1-1 SCM Gloria Buzău
15/11/2020 15:30 MS Rapid 2-1 Farul Constanta
15/11/2020 12:00 MS Csikszereda 1-0 Concordia
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
14/11/2020 22:00 MS Dinamo Bucuresti 1-1 FC Astra Giurgiu
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
14/11/2020 15:30 MS CSM Reşiţa 2-1 Universitatea Cluj
14/11/2020 12:00 MS Slatina 1-0 Metaloglobus
14/11/2020 12:00 MS ACS Sirineasa 4-3 Pandurii TG JIU
14/11/2020 12:00 MS Comuna Recea 2-0 Unirea Slobozia
12/11/2020 15:00 MS CSM Reşiţa 1-0 Concordia
11/11/2020 15:00 MS Csikszereda 1-1 Pandurii TG JIU
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
09/11/2020 21:30 MS Uta Arad 1-3 GAZ Metan Medias
08/11/2020 22:00 MS Viitorul Constanta 2-1 Dinamo Bucuresti
08/11/2020 19:00 MS Arges Pitesti 0-2 CFR 1907 Cluj
07/11/2020 22:45 MS FCSB 4-1 FC Botosani
07/11/2020 18:00 MS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 1-1 AFC Hermannstadt
07/11/2020 15:30 MS FC Voluntari 4-0 Politehnica Iasi
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
07/11/2020 13:00 MS FC Politehnica Timisoara 0-0 U Craiova 1948
07/11/2020 12:00 MS Metaloglobus 1-2 ACS Sirineasa
07/11/2020 12:00 MS Turris-Oltul T. Măgurele 0-0 Csikszereda
07/11/2020 12:00 MS CS Mioveni 1-0 CSM Reşiţa
07/11/2020 12:00 MS Pandurii TG JIU 1-2 Dunarea Calarasi
07/11/2020 12:00 MS Concordia 0-1 Ripensia Timisoara
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
06/11/2020 22:30 MS CS Universitatea Craiova 0-1 Chindia Targoviste
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
06/11/2020 20:00 MS Petrolul Ploiesti 2-0 Rapid
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
06/11/2020 18:00 MS FC Astra Giurgiu 0-2 FC Clinceni
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
04/11/2020 15:00 MS SCM Gloria Buzău 2-1 ACS Sirineasa
03/11/2020 18:00 MS U Craiova 1948 0-0 Aerostar Bacau
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
02/11/2020 22:00 MS Chindia Targoviste 0-2 FCSB
01/11/2020 22:00 MS CFR 1907 Cluj 1-2 GAZ Metan Medias
01/11/2020 19:00 AWD Politehnica Iasi 0-3 Viitorul Constanta
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
01/11/2020 12:30 MS Farul Constanta 1-1 CS Mioveni
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
31/10/2020 22:45 MS AFC Hermannstadt 0-1 CS Universitatea Craiova
31/10/2020 20:15 MS FC Botosani 2-3 Uta Arad
31/10/2020 13:30 MS FC Clinceni 2-0 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
31/10/2020 12:00 MS Comuna Recea 3-3 FC Politehnica Timisoara
31/10/2020 12:00 MS ACS Sirineasa 3-1 Unirea Slobozia
31/10/2020 12:00 MS Ripensia Timisoara 4-2 Turris-Oltul T. Măgurele
31/10/2020 12:00 MS Dunarea Calarasi 1-0 Metaloglobus
31/10/2020 12:00 MS Slatina 0-2 SCM Gloria Buzău
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
30/10/2020 19:00 MS Arges Pitesti 2-1 FC Voluntari
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
29/10/2020 19:30 MS Rapid 0-3 CS Mioveni
28/10/2020 18:00 MS Petrolul Ploiesti 1-1 Slatina
28/10/2020 16:00 Ertelendi Aerostar Bacau - ACS Sirineasa
28/10/2020 16:00 MS SCM Gloria Buzău 0-1 Csikszereda
28/10/2020 16:00 MS FC Politehnica Timisoara 1-1 Dunarea Calarasi
28/10/2020 16:00 MS Pandurii TG JIU 0-1 Farul Constanta
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
26/10/2020 22:00 MS FCSB 5-0 AFC Hermannstadt
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
26/10/2020 19:00 MS CS Mioveni 0-1 Universitatea Cluj
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
25/10/2020 22:30 MS FC Voluntari 0-1 CFR 1907 Cluj
25/10/2020 19:45 MS Viitorul Constanta 2-2 Arges Pitesti
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 MS Petrolul Ploiesti 0-1 U Craiova 1948
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
24/10/2020 21:45 MS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 2-0 Dinamo Bucuresti
24/10/2020 19:30 MS FC Astra Giurgiu 4-0 Politehnica Iasi
24/10/2020 14:00 MS Uta Arad 1-0 Chindia Targoviste
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
24/10/2020 11:30 MS Concordia 1-2 Farul Constanta
24/10/2020 11:00 MS FC Politehnica Timisoara 1-0 Slatina
24/10/2020 11:00 MS Unirea Slobozia 2-2 Dunarea Calarasi
24/10/2020 11:00 MS Pandurii TG JIU 1-2 Ripensia Timisoara
24/10/2020 11:00 MS Aerostar Bacau 2-3 Comuna Recea
24/10/2020 11:00 MS Metaloglobus 2-1 Csikszereda
24/10/2020 11:00 MS Turris-Oltul T. Măgurele 4-1 CSM Reşiţa
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
23/10/2020 21:00 MS CS Universitatea Craiova 0-1 FC Clinceni
23/10/2020 18:00 MS GAZ Metan Medias 1-2 FC Botosani
Romanya Cupa României Romanya - Cupa României ( Kupa Maçı )
21/10/2020 14:30 USB Municipal Braşov 0-1 Csikszereda
21/10/2020 14:30 MS Hușana Huși 1-0 Focşani
21/10/2020 14:30 USB Ghiroda şi Giarmata Vii 3-4 ACS Poli Timisoara
21/10/2020 14:30 MS Mostiştea Ulmu 1-2 Dunarea Calarasi
21/10/2020 14:30 MS Concordia 1-0 CS Mioveni
21/10/2020 14:30 MS Sânmartin 4-3 Comuna Recea
21/10/2020 14:30 MS Şomuz Fălticeni 0-4 Ceahlăul Piatra Neamţ
21/10/2020 14:30 MS Braila 1-2 SCM Gloria Buzău
21/10/2020 14:30 PEN Axiopolis 0-0
PS : 3-5
Farul Constanta
21/10/2020 14:30 USB Metaloglobus 1-2 Petrolul Ploiesti
21/10/2020 14:30 USB Viitorul Dăești 1-2 ACS Sirineasa
20/10/2020 14:30 Ertelendi Viitorul Şelimbăr - Universitatea Cluj
20/10/2020 14:30 USB Progresul Spartac 3-2 Rapid
20/10/2020 14:30 PEN Slatina 0-0
PS : 8-9
Turris-Oltul T. Măgurele
20/10/2020 14:30 MS Filiaşi 0-4 U Craiova 1948
20/10/2020 14:30 MS Șoimii Lipova 0-1 Ripensia Timisoara
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
19/10/2020 21:00 MS FC Clinceni 0-2 FCSB
19/10/2020 18:00 MS FC Voluntari 0-2 Viitorul Constanta
18/10/2020 21:30 MS Dinamo Bucuresti 0-1 CS Universitatea Craiova
18/10/2020 18:45 MS AFC Hermannstadt 1-1 Uta Arad
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
18/10/2020 14:30 MS Comuna Recea 1-2 Petrolul Ploiesti
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
17/10/2020 21:30 MS CFR 1907 Cluj 2-1 FC Botosani
17/10/2020 16:30 MS Politehnica Iasi 1-4 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
17/10/2020 14:00 MS Chindia Targoviste 1-0 GAZ Metan Medias
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
17/10/2020 12:00 MS Farul Constanta 0-2 Turris-Oltul T. Măgurele
17/10/2020 11:00 MS Dunarea Calarasi 0-2 SCM Gloria Buzău
17/10/2020 11:00 MS Slatina 2-1 Aerostar Bacau
17/10/2020 11:00 MS Ripensia Timisoara 0-2 Metaloglobus
17/10/2020 11:00 MS ACS Sirineasa 0-1 FC Politehnica Timisoara
17/10/2020 11:00 MS CSM Reşiţa 1-2 Pandurii TG JIU
17/10/2020 11:00 MS Csikszereda 0-1 Unirea Slobozia
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
16/10/2020 21:00 MS Arges Pitesti 1-0 FC Astra Giurgiu
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
16/10/2020 18:00 MS Universitatea Cluj 1-1 Concordia
14/10/2020 15:00 MS Unirea Slobozia 0-2 Farul Constanta
12/10/2020 19:30 MS Turris-Oltul T. Măgurele 1-4 Universitatea Cluj
10/10/2020 20:45 MS U Craiova 1948 5-0 Rapid
10/10/2020 16:45 MS Concordia 0-1 CS Mioveni
10/10/2020 11:00 MS Metaloglobus 0-0 CSM Reşiţa
10/10/2020 11:00 MS Unirea Slobozia 2-0 Ripensia Timisoara
Romanya Cupa României Romanya - Cupa României ( Kupa Maçı )
08/10/2020 17:30 MS Unirea Dej 0-2 Universitatea Cluj
08/10/2020 14:30 MS Filiaşi 2-0 Pandurii TG JIU
07/10/2020 15:30 MS Mostiştea Ulmu 3-1 Unirea Slobozia
07/10/2020 14:30 MS Axiopolis 6-3 Agricola Borcea
07/10/2020 14:30 MS Metalul Buzău 0-2 Focşani
07/10/2020 14:30 PEN Pucioasa 1-1
PS : 2-4
Municipal Braşov
07/10/2020 14:30 MS Sportul Şimleu 1-2 Sânmartin
07/10/2020 14:30 Ertelendi Ceahlăul Piatra Neamţ - Aerostar Bacau
07/10/2020 14:30 PEN U Craiova 1948 1-1
PS : 5-3
CSM Reşiţa
07/10/2020 14:30 MS Şomuz Fălticeni 2-0 ACS Foresta Suceava
07/10/2020 14:30 MS Braila 4-0 Făurei
07/10/2020 14:30 MS Hușana Huși 2-1 Stiinta Miroslava
07/10/2020 14:30 PEN Viitorul Dăești 2-2
PS : 4-3
Vediţa Coloneşti
07/10/2020 14:30 MS CS Afumati 2-3 Concordia
07/10/2020 14:30 Ertelendi Minaur Baia Mare - Comuna Recea
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
06/10/2020 19:30 MS CS Mioveni 0-0 Turris-Oltul T. Măgurele
Romanya Cupa României Romanya - Cupa României ( Kupa Maçı )
06/10/2020 14:30 MS Popești-Leordeni 0-1 Progresul Spartac
06/10/2020 14:30 Ertelendi Gloria Lunca Teuz Cermei - Șoimii Lipova
06/10/2020 14:30 MS Unirea Alba Iulia 0-2 Viitorul Şelimbăr
06/10/2020 14:30 MS Alexandria 0-3 Slatina
06/10/2020 14:30 MS Odorheiu Secuiesc 0-2 Csikszereda
06/10/2020 14:30 MS Ghiroda şi Giarmata Vii 4-2 Dumbrăviţa
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
05/10/2020 21:00 MS Uta Arad 0-0 FC Clinceni
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
05/10/2020 18:00 MS Universitatea Cluj 2-0 Pandurii TG JIU
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
04/10/2020 21:30 MS Viitorul Constanta 1-1 CFR 1907 Cluj
04/10/2020 18:30 MS GAZ Metan Medias 1-1 AFC Hermannstadt
04/10/2020 13:30 MS FC Botosani 0-2 Chindia Targoviste
03/10/2020 21:00 MS FCSB 3-2 Dinamo Bucuresti
03/10/2020 18:00 MS FC Astra Giurgiu 2-3 FC Voluntari
03/10/2020 15:30 MS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 1-0 Arges Pitesti
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
03/10/2020 13:00 MS Comuna Recea 3-3 U Craiova 1948
03/10/2020 11:00 MS Csikszereda 2-0 FC Politehnica Timisoara
03/10/2020 11:00 MS ACS Sirineasa 1-1 Petrolul Ploiesti
03/10/2020 11:00 MS CSM Reşiţa 0-3 Unirea Slobozia
03/10/2020 11:00 MS Ripensia Timisoara 2-1 SCM Gloria Buzău
03/10/2020 11:00 MS Dunarea Calarasi 3-2 Aerostar Bacau
03/10/2020 11:00 MS Farul Constanta 1-2 Metaloglobus
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
02/10/2020 21:00 MS CS Universitatea Craiova 1-0 Politehnica Iasi
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
02/10/2020 18:00 MS Rapid 4-2 Concordia
29/09/2020 19:00 MS U Craiova 1948 2-1 Slatina
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
28/09/2020 21:00 MS Dinamo Bucuresti 0-1 Uta Arad
28/09/2020 18:00 MS AFC Hermannstadt 2-1 FC Botosani
27/09/2020 21:45 MS Politehnica Iasi 5-2 FCSB
27/09/2020 19:00 MS CFR 1907 Cluj 0-0 Chindia Targoviste
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
27/09/2020 12:00 MS Metaloglobus 0-0 Universitatea Cluj
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
26/09/2020 21:30 MS Viitorul Constanta 4-1 FC Astra Giurgiu
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
26/09/2020 18:45 MS Petrolul Ploiesti 0-1 Dunarea Calarasi
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
26/09/2020 14:45 MS FC Clinceni 2-0 GAZ Metan Medias
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
26/09/2020 12:30 MS Comuna Recea 2-1 Rapid
26/09/2020 11:00 MS Aerostar Bacau 3-2 Csikszereda
26/09/2020 11:00 MS SCM Gloria Buzău 0-1 CSM Reşiţa
26/09/2020 11:00 MS Pandurii TG JIU 1-2 CS Mioveni
26/09/2020 11:00 MS FC Politehnica Timisoara 2-0 Ripensia Timisoara
26/09/2020 11:00 MS Turris-Oltul T. Măgurele 3-2 Concordia
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
25/09/2020 21:00 MS Arges Pitesti 1-2 CS Universitatea Craiova
25/09/2020 18:00 MS FC Voluntari 1-2 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
22/09/2020 19:00 MS Universitatea Cluj 3-1 Unirea Slobozia
Romanya Cupa României Romanya - Cupa României ( Kupa Maçı )
22/09/2020 16:30 Ertelendi Olimpic Zărneşti - Municipal Braşov
22/09/2020 16:30 PEN Metalul Buzău 2-2
PS : 7-6
Blejoi
22/09/2020 16:30 MS Tunari 0-3 CS Afumati
22/09/2020 16:30 AWD Victoria Cumpăna 0-3 Axiopolis
22/09/2020 16:30 MS Sighetu Marmaţiei 1-2 Sportul Şimleu
22/09/2020 16:30 MS Crişul Chişineu Criş 0-2 Șoimii Lipova
22/09/2020 16:30 USB Pobeda Stár Bišnov 0-1 Dumbrăviţa
22/09/2020 16:30 MS Unirea Ungheni 0-1 Odorheiu Secuiesc
22/09/2020 16:30 MS Metalurgistul Cugir 3-4 Viitorul Şelimbăr
22/09/2020 16:30 Ertelendi Sporting Roşiori - Alexandria
22/09/2020 16:30 MS Oţelul 0-1 Focşani
22/09/2020 16:30 MS CSM Bacău 0-4 Ceahlăul Piatra Neamţ
22/09/2020 16:30 MS Braila 4-1 Viitorul Ianca
22/09/2020 16:30 MS Pucioasa 2-1 Flacăra Moreni
22/09/2020 16:30 MS CSA Steaua Bucureşti 0-1 Popești-Leordeni
22/09/2020 16:30 MS Agricola Borcea 3-1 Înainte Modelu
22/09/2020 16:30 MS Unirea Dej 7-0 U Craiova 1948
22/09/2020 16:30 PEN Sânmartin 2-2
PS : 6-5
CS Luceafarul Oradea
22/09/2020 16:30 MS Gloria Lunca Teuz Cermei 3-1 Progresul Pecica
22/09/2020 16:30 MS Ghiroda şi Giarmata Vii 4-1 Hunedoara
22/09/2020 16:30 Ertelendi Industria Galda de Jos - Unirea Alba Iulia
22/09/2020 16:30 MS Viitorul Dăești 5-0 Flacăra Horezu
22/09/2020 16:30 Ertelendi Unirea Bascov - Vediţa Coloneşti
22/09/2020 16:30 MS Recolta Gheorghe Doja 2-3 Făurei
22/09/2020 16:30 MS Hușana Huși 2-1 Sporting Lieşti
22/09/2020 16:30 Ertelendi Şomuz Fălticeni - Bucovina Rădăuţi
22/09/2020 16:30 USB Paşcani 0-2 Stiinta Miroslava
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
21/09/2020 21:00 MS GAZ Metan Medias 1-3 Dinamo Bucuresti
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
21/09/2020 18:00 MS Csikszereda 1-2 Petrolul Ploiesti
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
20/09/2020 21:30 MS FCSB 3-0 Arges Pitesti
20/09/2020 18:45 MS Uta Arad 2-3 Politehnica Iasi
20/09/2020 16:30 MS FC Botosani 0-0 FC Clinceni
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
20/09/2020 12:30 MS ACS Sirineasa 2-4 U Craiova 1948
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
19/09/2020 21:45 MS CS Universitatea Craiova 2-1 FC Voluntari
19/09/2020 19:00 MS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 1-1 Viitorul Constanta
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
19/09/2020 14:30 MS Rapid 1-1 Turris-Oltul T. Măgurele
19/09/2020 11:00 MS Ripensia Timisoara 2-0 Aerostar Bacau
19/09/2020 11:00 MS Concordia 4-0 Pandurii TG JIU
19/09/2020 11:00 MS Farul Constanta 2-2 SCM Gloria Buzău
19/09/2020 11:00 MS CSM Reşiţa 0-0 FC Politehnica Timisoara
19/09/2020 11:00 MS Slatina 2-0 Comuna Recea
19/09/2020 11:00 MS CS Mioveni 0-1 Metaloglobus
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
18/09/2020 21:00 MS FC Astra Giurgiu 0-2 CFR 1907 Cluj
18/09/2020 18:00 MS Chindia Targoviste 1-3 AFC Hermannstadt
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
15/09/2020 19:30 MS Petrolul Ploiesti 5-0 Ripensia Timisoara
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
14/09/2020 21:00 MS Viitorul Constanta 1-4 CS Universitatea Craiova
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
14/09/2020 18:00 MS FC Politehnica Timisoara 2-1 Farul Constanta
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
13/09/2020 21:30 MS CFR 1907 Cluj 1-0 AFC Hermannstadt
13/09/2020 19:00 MS FC Astra Giurgiu 2-2 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
13/09/2020 14:30 MS SCM Gloria Buzău 2-1 Universitatea Cluj
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
12/09/2020 21:00 MS FC Voluntari 2-1 FCSB
12/09/2020 18:00 MS Politehnica Iasi 1-4 GAZ Metan Medias
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
12/09/2020 18:00 MS U Craiova 1948 2-1 Dunarea Calarasi
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
12/09/2020 15:30 MS FC Clinceni 0-0 Chindia Targoviste
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
12/09/2020 13:00 MS Slatina 0-3 Rapid
12/09/2020 11:00 MS Comuna Recea 3-4 ACS Sirineasa
12/09/2020 11:00 MS Unirea Slobozia 0-0 CS Mioveni
12/09/2020 11:00 MS Pandurii TG JIU 0-5 Turris-Oltul T. Măgurele
12/09/2020 11:00 MS Aerostar Bacau 0-1 CSM Reşiţa
12/09/2020 11:00 MS Metaloglobus 1-1 Concordia
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
11/09/2020 21:00 MS Dinamo Bucuresti 1-1 FC Botosani
11/09/2020 18:00 MS Arges Pitesti 1-1 Uta Arad
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
09/09/2020 19:30 MS U Craiova 1948 4-1 Ripensia Timisoara
Romanya Cupa României Romanya - Cupa României ( Kupa Maçı )
09/09/2020 16:30 - Flacăra M. Kogălniceanu - Braila
09/09/2020 16:30 - Jiul Rovinari - Filiaşi
09/09/2020 16:30 - CSM FC Vaslui - Hușana Huși
09/09/2020 16:30 - CSM Deva - Ghiroda şi Giarmata Vii
09/09/2020 16:30 - Viitorul Curiţa - CSM Bacău
09/09/2020 16:30 - ACS Poli Timisoara - Gloria Lunca Teuz Cermei
09/09/2020 16:30 - Dante Botoşani - Şomuz Fălticeni
09/09/2020 16:30 - Universitatea Alba Iulia - Unirea Alba Iulia
09/09/2020 16:30 - Sănătatea Cluj - Unirea Dej
09/09/2020 16:30 - Unirea Urziceni - Arieşul Turda
09/09/2020 16:30 - Târgu Secuiesc - Municipal Braşov
09/09/2020 16:30 - Gloria Corneşti - Pucioasa
09/09/2020 16:30 - CSA Steaua Bucureşti - CS Balotesti
09/09/2020 16:30 - Înfrăţirea Jilavele - Recolta Gheorghe Doja
09/09/2020 16:30 - Victoria Cumpăna - Poseidon 2 Mai
09/09/2020 16:30 - Minerul Costeşti - Viitorul Dăești
09/09/2020 16:30 - Victoria Traian - Făurei
09/09/2020 16:30 - Jiul Petroşani - Gilortul
09/09/2020 16:30 - Victoria Gugeşti - Sporting Lieşti
09/09/2020 16:30 - Pobeda Stár Bišnov - Fortuna Becicherecu Mic
09/09/2020 16:30 - Paşcani - Ozana Târgu Neamţ
09/09/2020 16:30 - Olimpia Satu Mare - Sighetu Marmaţiei
09/09/2020 16:30 - Sportul Şimleu - SCM Zalău
09/09/2020 16:30 - Arieşul Mihai Viteazu - Industria Galda de Jos
09/09/2020 16:30 - Odorheiu Secuiesc - Avântul Reghin
09/09/2020 16:30 - Olimpic Zărneşti - Olimpic Cetate
09/09/2020 16:30 - Dunărea 2020 Giurgiu - Sporting Roşiori
09/09/2020 16:30 - Olteniţa - Agricola Borcea
09/09/2020 16:30 - Râmnicu Sărat - Metalul Buzău
09/09/2020 16:30 - Medgidia - Axiopolis
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
08/09/2020 17:00 MS ACS Sirineasa 2-1 Slatina
07/09/2020 18:30 MS Universitatea Cluj 0-1 FC Politehnica Timisoara