Romanya Futbol Ligleri, Romanya Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
21/04/2021 21:30 - Sepsi OSK Sfantu Gheorghe - CFR 1907 Cluj
21/04/2021 20:30 - Viitorul Constanta - FC Astra Giurgiu
21/04/2021 20:30 - Politehnica Iasi - GAZ Metan Medias
21/04/2021 20:30 - AFC Hermannstadt - Arges Pitesti
21/04/2021 20:30 - FC Voluntari - Uta Arad
21/04/2021 20:30 - Dinamo Bucuresti - Chindia Targoviste
21/04/2021 19:00 1Y (9) FC Botosani 0-0 CS Universitatea Craiova
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
21/04/2021 17:00 MS ACS Sirineasa 1-3 Petrolul Ploiesti
Romanya Liga III - Serie 3 Romanya - Liga III - Serie 3 ( Lig Maçı )
21/04/2021 17:00 - Axiopolis - Olteniţa
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
21/04/2021 16:45 MS Arges Pitesti 0-1 Chindia Targoviste
20/04/2021 21:30 MS Dinamo Bucuresti 0-1 Uta Arad
20/04/2021 19:00 MS Viitorul Constanta 1-0 GAZ Metan Medias
20/04/2021 16:45 MS AFC Hermannstadt 1-3 FC Astra Giurgiu
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
19/04/2021 21:00 MS U Craiova 1948 1-0 Rapid
19/04/2021 18:30 MS Csikszereda 1-2 Dunarea Calarasi
19/04/2021 16:00 MS CS Mioveni 4-0 FC Politehnica Timisoara
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
18/04/2021 21:00 MS FCSB 2-1 FC Botosani
18/04/2021 18:30 MS CFR 1907 Cluj 3-0 FC Clinceni
18/04/2021 13:30 MS Arges Pitesti 0-0 Politehnica Iasi
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
18/04/2021 11:00 MS Ripensia Timisoara 2-1 Universitatea Cluj
Romanya Liga I Feminin Romanya - Liga I Feminin ( Lig Maçı )
18/04/2021 11:00 MS Heniu Prundu Bârgăului W 3-1 Arad W
18/04/2021 11:00 MS Fairplay Bucureşti W 6-4 Universitatea Alexandria W
18/04/2021 11:00 MS Banat Girls W 2-0 Carmen București W
18/04/2021 11:00 MS Vasas Femina W 0-0 Fortuna Becicherecu Mic W
18/04/2021 11:00 MS Universitatea Galaţi W 0-0 Olimpia Cluj
18/04/2021 11:00 MS Selena Constanţa W 1-0 FF Baia Mare W
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
17/04/2021 20:30 MS CS Universitatea Craiova 0-0 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
17/04/2021 17:30 MS GAZ Metan Medias 1-1 FC Voluntari
Romanya Liga III - Serie 1 Romanya - Liga III - Serie 1 ( Lig Maçı )
17/04/2021 17:00 MS SJ Vaslui 0-1 ACS Foresta Suceava
17/04/2021 17:00 MS Hușana Huși 3-1 Ceahlăul Piatra Neamţ
17/04/2021 17:00 MS Sânmartin 1-0 1910 Oradea
17/04/2021 17:00 - U Craiova 1948 - Minaur Baia Mare
17/04/2021 17:00 MS CSM Satu Mare 5-0 CS Luceafarul Oradea
17/04/2021 17:00 MS Dante Botoşani 4-0 Paşcani
17/04/2021 17:00 MS Bradu Borca 0-3 Stiinta Miroslava
17/04/2021 17:00 MS Şomuz Fălticeni 1-2 Bucovina Rădăuţi
17/04/2021 17:00 MS Progresul Şomcuţa Mare 0-0 Someşul Dej
17/04/2021 17:00 MS Sportul Şimleu 1-0 SCM Zalău
Romanya Liga III - Serie 2 Romanya - Liga III - Serie 2 ( Lig Maçı )
17/04/2021 17:00 MS Râmnicu Sărat 3-1 Făurei
17/04/2021 17:00 MS Oţelul 1-2 Braila
17/04/2021 17:00 MS Sporting Lieşti 1-1 Viitorul Ianca
17/04/2021 17:00 MS Sportul Chiscani 1-3 CSM Bacău
Romanya Liga III - Serie 3 Romanya - Liga III - Serie 3 ( Lig Maçı )
17/04/2021 17:00 MS Recolta Gheorghe Doja 0-1 Gloria Albeşti
17/04/2021 17:00 MS Olteniţa 3-4 Agricola Borcea
Romanya Liga III - Serie 4 Romanya - Liga III - Serie 4 ( Lig Maçı )
17/04/2021 17:00 MS CSA Steaua Bucureşti 2-0 Rapid II
17/04/2021 17:00 MS Voluntari II 4-1 Concordia Chiajna II
17/04/2021 17:00 MS Progresul Spartac 3-0 Metalul Buzău
Romanya Liga III - Serie 5 Romanya - Liga III - Serie 5 ( Lig Maçı )
17/04/2021 17:00 MS Blejoi 1-4 Municipal Braşov
Romanya Liga III - Serie 6 Romanya - Liga III - Serie 6 ( Lig Maçı )
17/04/2021 17:00 MS Petrolul Potcoava 0-1 Pucioasa
17/04/2021 17:00 MS Sporting Roşiori 3-2 Filiaşi
Romanya Liga III - Serie 7 Romanya - Liga III - Serie 7 ( Lig Maçı )
17/04/2021 17:00 MS Jiul Petroşani 0-1 Viitorul Şelimbăr
17/04/2021 17:00 MS Flacăra Horezu 3-3 Cetate Deva
Romanya Liga III - Serie 8 Romanya - Liga III - Serie 8 ( Lig Maçı )
17/04/2021 17:00 MS Progresul Pecica 1-0 Ghiroda şi Giarmata Vii
17/04/2021 17:00 MS Gloria Lunca Teuz Cermei 1-2 Progresul Ezeriș
17/04/2021 17:00 MS Avântul Periam 4-1 Fortuna Becicherecu Mic
Romanya Liga III - Serie 9 Romanya - Liga III - Serie 9 ( Lig Maçı )
17/04/2021 17:00 MS Metalurgistul Cugir 0-1 Hunedoara
17/04/2021 17:00 MS Sănătatea Cluj 3-3 Arieşul Turda
Romanya Liga III - Serie 10 Romanya - Liga III - Serie 10 ( Lig Maçı )
17/04/2021 17:00 - Sânmartin - 1910 Oradea
17/04/2021 17:00 - CSM Satu Mare - CS Luceafarul Oradea
17/04/2021 17:00 - U Craiova 1948 - Minaur Baia Mare
17/04/2021 17:00 - Progresul Şomcuţa Mare - Someşul Dej
17/04/2021 17:00 - Sportul Şimleu - SCM Zalău
Romanya Liga III - Serie 6 Romanya - Liga III - Serie 6 ( Lig Maçı )
17/04/2021 16:00 MS CS U Craiova II 0-2 Vediţa Coloneşti
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
17/04/2021 15:00 MS Chindia Targoviste 2-0 AFC Hermannstadt
Romanya Liga III - Serie 3 Romanya - Liga III - Serie 3 ( Lig Maçı )
17/04/2021 15:00 MS Înainte Modelu 1-2 Axiopolis
17/04/2021 15:00 MS Viitorul Constanţa II 1-1 CS Afumati
Romanya Liga III - Serie 2 Romanya - Liga III - Serie 2 ( Lig Maçı )
17/04/2021 14:00 MS Avântul Valea Mărului 0-2 Focşani
Romanya Liga III - Serie 5 Romanya - Liga III - Serie 5 ( Lig Maçı )
17/04/2021 14:00 MS Târgu Secuiesc 1-0 Kids Tâmpa Braşov
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
17/04/2021 12:30 MS Petrolul Ploiesti 1-1 SCM Gloria Buzău
17/04/2021 11:00 MS Farul Constanta 3-1 Comuna Recea
17/04/2021 11:00 MS CSM Reşiţa 2-0 Concordia
17/04/2021 11:00 MS Metaloglobus 1-0 Slatina
17/04/2021 11:00 MS Aerostar Bacau 1-5 ACS Sirineasa
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
16/04/2021 20:30 MS FC Astra Giurgiu 0-0 Dinamo Bucuresti
16/04/2021 17:30 MS Uta Arad 1-0 Viitorul Constanta
Romanya Liga III - Serie 3 Romanya - Liga III - Serie 3 ( Lig Maçı )
16/04/2021 17:00 MS Popești-Leordeni 2-2 Mostiştea Ulmu
Romanya Liga III - Serie 4 Romanya - Liga III - Serie 4 ( Lig Maçı )
16/04/2021 17:00 MS FCSB II 2-0 CS Balotesti
16/04/2021 17:00 MS Dinamo Bucureşti II 2-0 Tunari
Romanya Liga III - Serie 5 Romanya - Liga III - Serie 5 ( Lig Maçı )
16/04/2021 17:00 MS Sepsi II 6-2 Odorheiu Secuiesc
16/04/2021 17:00 MS Astra II 0-1 Olimpic Cetate
16/04/2021 17:00 MS Corona Braşov 1-0 Plopeni
Romanya Liga III - Serie 6 Romanya - Liga III - Serie 6 ( Lig Maçı )
16/04/2021 17:00 MS Academica Clinceni II 2-1 Flacăra Moreni
16/04/2021 17:00 MS Unirea Bascov 2-1 Alexandria
Romanya Liga III - Serie 7 Romanya - Liga III - Serie 7 ( Lig Maçı )
16/04/2021 17:00 MS Măgura Cisnădie 4-2 Viitorul Dăești
16/04/2021 17:00 MS Hermannstadt II 3-1 Gilortul
16/04/2021 17:00 MS Gaz Metan Mediaş II 1-1 Minerul Costeşti
Romanya Liga III - Serie 8 Romanya - Liga III - Serie 8 ( Lig Maçı )
16/04/2021 17:00 MS ACS Poli Timisoara 0-2 Dumbrăviţa
16/04/2021 17:00 MS Șoimii Lipova 1-1 Crişul Chişineu Criş
Romanya Liga III - Serie 9 Romanya - Liga III - Serie 9 ( Lig Maçı )
16/04/2021 17:00 MS Unirea Dej 3-1 Ocna Mureș
16/04/2021 17:00 MS Unirea Alba Iulia 0-0 Industria Galda de Jos
16/04/2021 17:00 MS Unirea Ungheni 1-2 Avântul Reghin
Romanya Supercupa Romanya - Supercupa ( Kupa Maçı )
15/04/2021 19:00 PEN FCSB 0-0
PS : 4-1
CFR 1907 Cluj
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
15/04/2021 16:30 MS FC Politehnica Timisoara 1-2 Rapid
Romanya Cupa României Romanya - Cupa României ( Kupa Maçı )
14/04/2021 19:00 MS CS Universitatea Craiova 3-0 ACS Sirineasa
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
14/04/2021 17:00 MS Concordia 3-1 Aerostar Bacau
14/04/2021 17:00 MS SCM Gloria Buzău 0-0 Unirea Slobozia
14/04/2021 17:00 MS Universitatea Cluj 1-1 Pandurii TG JIU
14/04/2021 16:30 MS Dunarea Calarasi 1-5 CS Mioveni
14/04/2021 12:00 MS Slatina 0-0 Ripensia Timisoara
14/04/2021 11:00 MS Comuna Recea 3-1 Metaloglobus
Romanya Cupa României Romanya - Cupa României ( Kupa Maçı )
13/04/2021 19:00 MS FC Astra Giurgiu 1-0 Dinamo Bucuresti
Romanya Liga III - Serie 5 Romanya - Liga III - Serie 5 ( Lig Maçı )
13/04/2021 17:00 MS Kids Tâmpa Braşov 0-3 Odorheiu Secuiesc
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
13/04/2021 16:30 MS Csikszereda 1-2 U Craiova 1948
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
12/04/2021 20:30 MS Viitorul Constanta 0-2 GAZ Metan Medias
12/04/2021 17:30 MS Politehnica Iasi 1-0 AFC Hermannstadt
11/04/2021 21:30 MS CS Universitatea Craiova 0-0 CFR 1907 Cluj
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
11/04/2021 19:00 MS Rapid 4-1 Dunarea Calarasi
Romanya Liga III - Serie 5 Romanya - Liga III - Serie 5 ( Lig Maçı )
11/04/2021 14:00 MS Kids Tâmpa Braşov 1-3 Astra II
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
11/04/2021 11:00 MS Petrolul Ploiesti 0-1 Concordia
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
10/04/2021 19:00 MS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 1-1 FCSB
Romanya Liga III - Serie 1 Romanya - Liga III - Serie 1 ( Lig Maçı )
10/04/2021 17:00 MS Ceahlăul Piatra Neamţ 3-0 Şomuz Fălticeni
10/04/2021 17:00 MS ACS Foresta Suceava 2-0 Bradu Borca
10/04/2021 17:00 - Minaur Baia Mare - Sânmartin
10/04/2021 17:00 MS CS Luceafarul Oradea 1-3 Sportul Şimleu
10/04/2021 17:00 MS 1910 Oradea 8-1 Progresul Şomcuţa Mare
10/04/2021 17:00 MS Bucovina Rădăuţi 1-1 Dante Botoşani
10/04/2021 17:00 MS Stiinta Miroslava 2-3 Hușana Huși
10/04/2021 17:00 MS Paşcani 0-4 SJ Vaslui
10/04/2021 17:00 - SCM Zalău - U Craiova 1948
10/04/2021 17:00 MS Someşul Dej 5-0 CSM Satu Mare
Romanya Liga III - Serie 2 Romanya - Liga III - Serie 2 ( Lig Maçı )
10/04/2021 17:00 MS CSM Bacău 1-3 Oţelul
10/04/2021 17:00 MS Focşani 2-2 Râmnicu Sărat
10/04/2021 17:00 MS Făurei 0-1 Sportul Chiscani
10/04/2021 17:00 MS Viitorul Ianca 5-2 Avântul Valea Mărului
Romanya Liga III - Serie 3 Romanya - Liga III - Serie 3 ( Lig Maçı )
10/04/2021 17:00 MS CS Afumati 1-1 Recolta Gheorghe Doja
10/04/2021 17:00 MS Gloria Albeşti 1-1 Popești-Leordeni
10/04/2021 17:00 MS Agricola Borcea 1-1 Viitorul Constanţa II
10/04/2021 17:00 MS Mostiştea Ulmu 3-0 Înainte Modelu
Romanya Liga III - Serie 4 Romanya - Liga III - Serie 4 ( Lig Maçı )
10/04/2021 17:00 MS Tunari 0-1 Progresul Spartac
10/04/2021 17:00 MS Metalul Buzău 1-1 FCSB II
Romanya Liga III - Serie 5 Romanya - Liga III - Serie 5 ( Lig Maçı )
10/04/2021 17:00 MS Plopeni 0-0 Blejoi
10/04/2021 17:00 MS Olimpic Cetate 3-1 Sepsi II
Romanya Liga III - Serie 6 Romanya - Liga III - Serie 6 ( Lig Maçı )
10/04/2021 17:00 MS Pucioasa 2-0 Academica Clinceni II
10/04/2021 17:00 MS Filiaşi 2-1 CS U Craiova II
Romanya Liga III - Serie 7 Romanya - Liga III - Serie 7 ( Lig Maçı )
10/04/2021 17:00 MS Viitorul Dăești 4-1 Jiul Petroşani
10/04/2021 17:00 MS Gilortul 2-1 Flacăra Horezu
10/04/2021 17:00 MS Minerul Costeşti 0-8 Măgura Cisnădie
Romanya Liga III - Serie 8 Romanya - Liga III - Serie 8 ( Lig Maçı )
10/04/2021 17:00 MS Crişul Chişineu Criş 2-1 Avântul Periam
10/04/2021 17:00 MS Progresul Ezeriș 0-0 ACS Poli Timisoara
10/04/2021 17:00 MS Ghiroda şi Giarmata Vii 1-2 Șoimii Lipova
Romanya Liga III - Serie 9 Romanya - Liga III - Serie 9 ( Lig Maçı )
10/04/2021 17:00 MS Industria Galda de Jos 1-2 Sănătatea Cluj
10/04/2021 17:00 MS Hunedoara 2-4 Unirea Dej
10/04/2021 17:00 MS Ocna Mureș 1-0 Unirea Ungheni
Romanya Liga III - Serie 10 Romanya - Liga III - Serie 10 ( Lig Maçı )
10/04/2021 17:00 - SCM Zalău - U Craiova 1948
10/04/2021 17:00 - Someşul Dej - CSM Satu Mare
10/04/2021 17:00 - Minaur Baia Mare - Sânmartin
10/04/2021 17:00 - 1910 Oradea - Progresul Şomcuţa Mare
10/04/2021 17:00 - CS Luceafarul Oradea - Sportul Şimleu
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
10/04/2021 14:00 MS U Craiova 1948 1-0 FC Politehnica Timisoara
Romanya Liga III - Serie 5 Romanya - Liga III - Serie 5 ( Lig Maçı )
10/04/2021 14:00 MS Municipal Braşov 1-1 Târgu Secuiesc
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
10/04/2021 11:30 MS CS Mioveni 0-0 Csikszereda
10/04/2021 11:00 MS Ripensia Timisoara 2-1 Comuna Recea
10/04/2021 11:00 MS Aerostar Bacau 0-2 CSM Reşiţa
10/04/2021 11:00 MS Metaloglobus 1-0 Farul Constanta
10/04/2021 11:00 MS Pandurii TG JIU 2-3 Slatina
10/04/2021 11:00 MS Unirea Slobozia 3-1 ACS Sirineasa
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
09/04/2021 20:30 MS Dinamo Bucuresti 1-3 FC Clinceni
09/04/2021 20:30 MS FC Voluntari 1-1 FC Botosani
09/04/2021 20:30 MS Arges Pitesti 3-1 Chindia Targoviste
09/04/2021 17:30 MS FC Astra Giurgiu 0-0 Uta Arad
Romanya Liga III - Serie 2 Romanya - Liga III - Serie 2 ( Lig Maçı )
09/04/2021 17:00 MS Braila 4-0 Sporting Lieşti
Romanya Liga III - Serie 4 Romanya - Liga III - Serie 4 ( Lig Maçı )
09/04/2021 17:00 MS CS Balotesti 0-1 Voluntari II
09/04/2021 17:00 MS Concordia Chiajna II 0-5 CSA Steaua Bucureşti
09/04/2021 17:00 MS Rapid II 1-0 Dinamo Bucureşti II
Romanya Liga III - Serie 5 Romanya - Liga III - Serie 5 ( Lig Maçı )
09/04/2021 17:00 MS Odorheiu Secuiesc 1-1 Corona Braşov
Romanya Liga III - Serie 6 Romanya - Liga III - Serie 6 ( Lig Maçı )
09/04/2021 17:00 MS Vediţa Coloneşti 2-2 Unirea Bascov
09/04/2021 17:00 MS Alexandria 1-1 Petrolul Potcoava
09/04/2021 17:00 MS Flacăra Moreni 0-0 Sporting Roşiori
Romanya Liga III - Serie 7 Romanya - Liga III - Serie 7 ( Lig Maçı )
09/04/2021 17:00 MS Viitorul Şelimbăr 1-0 Hermannstadt II
09/04/2021 17:00 MS Cetate Deva 3-1 Gaz Metan Mediaş II
Romanya Liga III - Serie 8 Romanya - Liga III - Serie 8 ( Lig Maçı )
09/04/2021 17:00 MS Dumbrăviţa 2-1 Progresul Pecica
09/04/2021 17:00 MS Fortuna Becicherecu Mic 1-2 Gloria Lunca Teuz Cermei
Romanya Liga III - Serie 9 Romanya - Liga III - Serie 9 ( Lig Maçı )
09/04/2021 17:00 MS Avântul Reghin 0-0 Unirea Alba Iulia
09/04/2021 17:00 MS Arieşul Turda 0-1 Metalurgistul Cugir
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
08/04/2021 19:00 MS Viitorul Constanta 1-2 Politehnica Iasi
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
06/04/2021 19:00 MS Csikszereda 0-1 Rapid
Romanya Liga III - Serie 5 Romanya - Liga III - Serie 5 ( Lig Maçı )
06/04/2021 17:00 MS Sepsi II 0-3 Corona Braşov
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
05/04/2021 20:30 MS CFR 1907 Cluj 1-0 Dinamo Bucuresti
05/04/2021 17:30 MS Chindia Targoviste 1-0 FC Voluntari
04/04/2021 20:30 MS FCSB 0-0 CS Universitatea Craiova
04/04/2021 17:30 MS Uta Arad 2-0 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
04/04/2021 15:00 MS FC Botosani 1-0 Viitorul Constanta
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
04/04/2021 12:30 MS Slatina 2-4 Universitatea Cluj
03/04/2021 21:30 MS Dunarea Calarasi 0-0 FC Politehnica Timisoara
Romanya Liga III - Serie 1 Romanya - Liga III - Serie 1 ( Lig Maçı )
03/04/2021 17:00 MS Sportul Şimleu 3-2 Someşul Dej
03/04/2021 17:00 - Minaur Baia Mare - SCM Zalău
03/04/2021 17:00 MS Bradu Borca 2-1 Paşcani
03/04/2021 17:00 MS Şomuz Fălticeni 3-0 Stiinta Miroslava
03/04/2021 17:00 MS Sânmartin 3-1 Progresul Şomcuţa Mare
03/04/2021 17:00 - U Craiova 1948 - CS Luceafarul Oradea
03/04/2021 17:00 MS Dante Botoşani 2-1 SJ Vaslui
03/04/2021 17:00 MS Hușana Huși 0-0 ACS Foresta Suceava
03/04/2021 17:00 MS Bucovina Rădăuţi 1-0 Ceahlăul Piatra Neamţ
03/04/2021 17:00 MS CSM Satu Mare 1-0 1910 Oradea
Romanya Liga III - Serie 2 Romanya - Liga III - Serie 2 ( Lig Maçı )
03/04/2021 17:00 MS Râmnicu Sărat 1-2 Viitorul Ianca
03/04/2021 17:00 MS Oţelul 11-0 Făurei
03/04/2021 17:00 MS Sporting Lieşti 1-0 Avântul Valea Mărului
03/04/2021 17:00 MS Sportul Chiscani 0-4 Focşani
Romanya Liga III - Serie 3 Romanya - Liga III - Serie 3 ( Lig Maçı )
03/04/2021 17:00 MS Recolta Gheorghe Doja 0-1 Popești-Leordeni
03/04/2021 17:00 MS Olteniţa 1-4 Mostiştea Ulmu
03/04/2021 17:00 MS Înainte Modelu 0-1 Gloria Albeşti
03/04/2021 17:00 MS CS Afumati 4-0 Agricola Borcea
Romanya Liga III - Serie 4 Romanya - Liga III - Serie 4 ( Lig Maçı )
03/04/2021 17:00 MS Voluntari II 0-3 CSA Steaua Bucureşti
03/04/2021 17:00 MS Progresul Spartac 3-1 Rapid II
Romanya Liga III - Serie 5 Romanya - Liga III - Serie 5 ( Lig Maçı )
03/04/2021 17:00 MS Blejoi 1-2 Odorheiu Secuiesc
03/04/2021 17:00 MS Târgu Secuiesc 1-0 Plopeni
Romanya Liga III - Serie 6 Romanya - Liga III - Serie 6 ( Lig Maçı )
03/04/2021 17:00 MS Sporting Roşiori 0-2 Pucioasa
Romanya Liga III - Serie 7 Romanya - Liga III - Serie 7 ( Lig Maçı )
03/04/2021 17:00 MS Jiul Petroşani 2-1 Minerul Costeşti
03/04/2021 17:00 MS Flacăra Horezu 1-3 Gaz Metan Mediaş II
03/04/2021 17:00 MS Gilortul 0-4 Viitorul Şelimbăr
Romanya Liga III - Serie 8 Romanya - Liga III - Serie 8 ( Lig Maçı )
03/04/2021 17:00 MS Progresul Ezeriș 3-0 Fortuna Becicherecu Mic
03/04/2021 17:00 MS Avântul Periam 1-1 Ghiroda şi Giarmata Vii
03/04/2021 17:00 MS Gloria Lunca Teuz Cermei 0-0 Crişul Chişineu Criş
Romanya Liga III - Serie 9 Romanya - Liga III - Serie 9 ( Lig Maçı )
03/04/2021 17:00 MS Sănătatea Cluj 1-2 Avântul Reghin
03/04/2021 17:00 MS Hunedoara 0-1 Arieşul Turda
03/04/2021 17:00 MS Metalurgistul Cugir 2-0 Industria Galda de Jos
Romanya Liga III - Serie 10 Romanya - Liga III - Serie 10 ( Lig Maçı )
03/04/2021 17:00 - Sânmartin - Progresul Şomcuţa Mare
03/04/2021 17:00 - Sportul Şimleu - Someşul Dej
03/04/2021 17:00 - Minaur Baia Mare - SCM Zalău
03/04/2021 17:00 - CSM Satu Mare - 1910 Oradea
03/04/2021 17:00 - U Craiova 1948 - CS Luceafarul Oradea
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
03/04/2021 15:00 MS AFC Hermannstadt 4-1 Arges Pitesti
Romanya Liga III - Serie 3 Romanya - Liga III - Serie 3 ( Lig Maçı )
03/04/2021 14:00 MS Viitorul Constanţa II 1-1 Axiopolis
Romanya Liga III - Serie 5 Romanya - Liga III - Serie 5 ( Lig Maçı )
03/04/2021 14:00 MS Astra II 2-1 Sepsi II
03/04/2021 14:00 MS Kids Tâmpa Braşov 3-2 Municipal Braşov
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
03/04/2021 11:00 MS Farul Constanta 1-1 Ripensia Timisoara
03/04/2021 11:00 MS Concordia 1-1 Unirea Slobozia
03/04/2021 11:00 MS Comuna Recea 5-0 Pandurii TG JIU
03/04/2021 11:00 MS ACS Sirineasa 2-4 SCM Gloria Buzău
03/04/2021 11:00 MS CSM Reşiţa 0-1 Petrolul Ploiesti
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
02/04/2021 20:30 MS GAZ Metan Medias 0-0 FC Astra Giurgiu
02/04/2021 17:30 MS FC Clinceni 2-1 Politehnica Iasi
Romanya Liga III - Serie 2 Romanya - Liga III - Serie 2 ( Lig Maçı )
02/04/2021 17:00 MS Braila 1-1 CSM Bacău
Romanya Liga III - Serie 4 Romanya - Liga III - Serie 4 ( Lig Maçı )
02/04/2021 17:00 MS FCSB II 2-1 Tunari
02/04/2021 17:00 MS Dinamo Bucureşti II 5-0 Concordia Chiajna II
02/04/2021 17:00 MS CS Balotesti 0-2 Metalul Buzău
Romanya Liga III - Serie 5 Romanya - Liga III - Serie 5 ( Lig Maçı )
02/04/2021 17:00 MS Corona Braşov 3-1 Olimpic Cetate
Romanya Liga III - Serie 6 Romanya - Liga III - Serie 6 ( Lig Maçı )
02/04/2021 17:00 MS Academica Clinceni II 1-1 Alexandria
02/04/2021 17:00 MS Vediţa Coloneşti 0-0 Filiaşi
02/04/2021 17:00 MS Unirea Bascov 1-1 Petrolul Potcoava
02/04/2021 17:00 MS CS U Craiova II 1-2 Flacăra Moreni
Romanya Liga III - Serie 7 Romanya - Liga III - Serie 7 ( Lig Maçı )
02/04/2021 17:00 MS Hermannstadt II 2-3 Viitorul Dăești
02/04/2021 17:00 MS Măgura Cisnădie 2-0 Cetate Deva
Romanya Liga III - Serie 8 Romanya - Liga III - Serie 8 ( Lig Maçı )
02/04/2021 17:00 MS ACS Poli Timisoara 0-3 Progresul Pecica
02/04/2021 17:00 MS Șoimii Lipova 1-0 Dumbrăviţa
Romanya Liga III - Serie 9 Romanya - Liga III - Serie 9 ( Lig Maçı )
02/04/2021 17:00 MS Unirea Dej 2-1 Unirea Ungheni
02/04/2021 17:00 MS Unirea Alba Iulia 2-1 Ocna Mureș
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
01/04/2021 19:30 MS CS Mioveni 0-0 U Craiova 1948
28/03/2021 15:00 MS Pandurii TG JIU 1-0 Unirea Slobozia
28/03/2021 15:00 MS CS Mioveni 5-1 Aerostar Bacau
28/03/2021 15:00 MS Ripensia Timisoara 0-0 Comuna Recea
28/03/2021 15:00 MS Dunarea Calarasi 2-1 ACS Sirineasa
28/03/2021 15:00 MS Metaloglobus 2-4 Rapid
28/03/2021 15:00 MS Concordia 2-0 FC Politehnica Timisoara
28/03/2021 15:00 MS Universitatea Cluj 1-2 Petrolul Ploiesti
28/03/2021 15:00 MS Csikszereda 1-0 Slatina
28/03/2021 15:00 MS CSM Reşiţa 0-2 U Craiova 1948
Romanya Liga III - Serie 1 Romanya - Liga III - Serie 1 ( Lig Maçı )
27/03/2021 16:00 MS Stiinta Miroslava 2-1 Bucovina Rădăuţi
27/03/2021 16:00 MS Paşcani 2-1 Hușana Huși
27/03/2021 16:00 MS SCM Zalău 0-3 Sânmartin
27/03/2021 16:00 MS Someşul Dej 1-2 U Craiova 1948
27/03/2021 16:00 MS Progresul Şomcuţa Mare 1-1 CSM Satu Mare
27/03/2021 16:00 MS Ceahlăul Piatra Neamţ 2-1 Dante Botoşani
27/03/2021 16:00 MS ACS Foresta Suceava 1-0 Şomuz Fălticeni
27/03/2021 16:00 MS SJ Vaslui 1-1 Bradu Borca
27/03/2021 16:00 - CS Luceafarul Oradea - Minaur Baia Mare
27/03/2021 16:00 MS 1910 Oradea 4-0 Sportul Şimleu
Romanya Liga III - Serie 2 Romanya - Liga III - Serie 2 ( Lig Maçı )
27/03/2021 16:00 MS CSM Bacău 0-0 Sporting Lieşti
27/03/2021 16:00 MS Focşani 1-1 Oţelul
27/03/2021 16:00 MS Avântul Valea Mărului 0-1 Râmnicu Sărat
27/03/2021 16:00 MS Făurei 0-3 Braila
27/03/2021 16:00 MS Viitorul Ianca 11-0 Sportul Chiscani
Romanya Liga III - Serie 3 Romanya - Liga III - Serie 3 ( Lig Maçı )
27/03/2021 16:00 MS Gloria Albeşti 5-2 Olteniţa
27/03/2021 16:00 MS Axiopolis 1-3 CS Afumati
27/03/2021 16:00 MS Mostiştea Ulmu 1-0 Viitorul Constanţa II
27/03/2021 16:00 MS Agricola Borcea 0-0 Recolta Gheorghe Doja
Romanya Liga III - Serie 4 Romanya - Liga III - Serie 4 ( Lig Maçı )
27/03/2021 16:00 MS Metalul Buzău 2-0 Voluntari II
27/03/2021 16:00 MS CSA Steaua Bucureşti 4-0 Dinamo Bucureşti II
27/03/2021 16:00 MS Tunari 3-0 CS Balotesti
Romanya Liga III - Serie 5 Romanya - Liga III - Serie 5 ( Lig Maçı )
27/03/2021 16:00 MS Olimpic Cetate 3-2 Blejoi
27/03/2021 16:00 MS Plopeni 6-0 Kids Tâmpa Braşov
Romanya Liga III - Serie 6 Romanya - Liga III - Serie 6 ( Lig Maçı )
27/03/2021 16:00 MS Filiaşi 2-0 Unirea Bascov
27/03/2021 16:00 MS Petrolul Potcoava 3-1 Academica Clinceni II
27/03/2021 16:00 MS Pucioasa 2-1 CS U Craiova II
Romanya Liga III - Serie 7 Romanya - Liga III - Serie 7 ( Lig Maçı )
27/03/2021 16:00 MS Minerul Costeşti 2-4 Hermannstadt II
Romanya Liga III - Serie 8 Romanya - Liga III - Serie 8 ( Lig Maçı )
27/03/2021 16:00 MS Ghiroda şi Giarmata Vii 0-1 Gloria Lunca Teuz Cermei
27/03/2021 16:00 AWD Crişul Chişineu Criş 0-3 Progresul Ezeriș
27/03/2021 16:00 MS Progresul Pecica 0-1 Șoimii Lipova
Romanya Liga III - Serie 9 Romanya - Liga III - Serie 9 ( Lig Maçı )
27/03/2021 16:00 MS Industria Galda de Jos 0-1 Hunedoara
27/03/2021 16:00 MS Ocna Mureș 2-2 Sănătatea Cluj
Romanya Liga III - Serie 10 Romanya - Liga III - Serie 10 ( Lig Maçı )
27/03/2021 16:00 - CS Luceafarul Oradea - Minaur Baia Mare
27/03/2021 16:00 - 1910 Oradea - Sportul Şimleu
27/03/2021 16:00 - SCM Zalău - Sânmartin
27/03/2021 16:00 - Someşul Dej - U Craiova 1948
27/03/2021 16:00 - Progresul Şomcuţa Mare - CSM Satu Mare
Romanya Liga III - Serie 5 Romanya - Liga III - Serie 5 ( Lig Maçı )
27/03/2021 15:00 MS Municipal Braşov 2-2 Astra II
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
27/03/2021 12:00 İptal Edildi Turris-Oltul T. Măgurele - SCM Gloria Buzău
Romanya Liga III - Serie 3 Romanya - Liga III - Serie 3 ( Lig Maçı )
26/03/2021 16:00 MS Popești-Leordeni 3-1 Înainte Modelu
Romanya Liga III - Serie 4 Romanya - Liga III - Serie 4 ( Lig Maçı )
26/03/2021 16:00 MS Rapid II 0-3 FCSB II
26/03/2021 16:00 MS Concordia Chiajna II 0-1 Progresul Spartac
Romanya Liga III - Serie 5 Romanya - Liga III - Serie 5 ( Lig Maçı )
26/03/2021 16:00 MS Odorheiu Secuiesc 0-0 Târgu Secuiesc
Romanya Liga III - Serie 6 Romanya - Liga III - Serie 6 ( Lig Maçı )
26/03/2021 16:00 MS Flacăra Moreni 2-3 Vediţa Coloneşti
26/03/2021 16:00 MS Alexandria 2-0 Sporting Roşiori
Romanya Liga III - Serie 7 Romanya - Liga III - Serie 7 ( Lig Maçı )
26/03/2021 16:00 MS Viitorul Şelimbăr 3-0 Flacăra Horezu
26/03/2021 16:00 MS Viitorul Dăești 1-1 Gilortul
26/03/2021 16:00 MS Gaz Metan Mediaş II 0-1 Măgura Cisnădie
26/03/2021 16:00 MS Cetate Deva 2-0 Jiul Petroşani
Romanya Liga III - Serie 8 Romanya - Liga III - Serie 8 ( Lig Maçı )
26/03/2021 16:00 MS Dumbrăviţa 0-1 Avântul Periam
26/03/2021 16:00 MS Fortuna Becicherecu Mic 0-1 ACS Poli Timisoara
Romanya Liga III - Serie 9 Romanya - Liga III - Serie 9 ( Lig Maçı )
26/03/2021 16:00 MS Avântul Reghin 1-2 Metalurgistul Cugir
26/03/2021 16:00 MS Arieşul Turda 2-1 Unirea Dej
26/03/2021 16:00 MS Unirea Ungheni 2-3 Unirea Alba Iulia
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
23/03/2021 20:30 - U Craiova 1948 - Farul Constanta
Romanya Liga III - Serie 6 Romanya - Liga III - Serie 6 ( Lig Maçı )
23/03/2021 16:00 MS Academica Clinceni II 0-3 Sporting Roşiori
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
22/03/2021 20:30 MS ACS Sirineasa 0-0 Csikszereda
21/03/2021 20:00 MS Rapid 4-0 Dunarea Calarasi
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
21/03/2021 17:00 MS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 1-1 GAZ Metan Medias
Romanya Liga I Feminin Romanya - Liga I Feminin ( Lig Maçı )
21/03/2021 15:00 MS Olimpia Cluj 10-1 Heniu Prundu Bârgăului W
21/03/2021 12:00 MS Fortuna Becicherecu Mic W 6-1 Universitatea Galaţi W
21/03/2021 12:00 MS Carmen București W 3-3 Selena Constanţa W
21/03/2021 12:00 MS Arad W 4-2 Vasas Femina W
21/03/2021 12:00 MS FF Baia Mare W 0-2 Fairplay Bucureşti W
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
20/03/2021 22:30 MS Politehnica Iasi 1-0 Dinamo Bucuresti
20/03/2021 20:15 MS Arges Pitesti 1-1 FC Clinceni
Romanya Liga III - Serie 1 Romanya - Liga III - Serie 1 ( Lig Maçı )
20/03/2021 16:00 MS Sânmartin 2-2 CSM Satu Mare
20/03/2021 16:00 MS U Craiova 1948 1-1 1910 Oradea
20/03/2021 16:00 MS SCM Zalău 1-0 CS Luceafarul Oradea
20/03/2021 16:00 MS Bucovina Rădăuţi 1-1 ACS Foresta Suceava
20/03/2021 16:00 MS Hușana Huși 0-1 SJ Vaslui
20/03/2021 16:00 MS Sportul Şimleu 2-1 Progresul Şomcuţa Mare
20/03/2021 16:00 - Minaur Baia Mare - Someşul Dej
20/03/2021 16:00 MS Ceahlăul Piatra Neamţ 1-0 Stiinta Miroslava
20/03/2021 16:00 MS Dante Botoşani 2-0 Bradu Borca
20/03/2021 16:00 MS Şomuz Fălticeni 2-1 Paşcani
Romanya Liga III - Serie 2 Romanya - Liga III - Serie 2 ( Lig Maçı )
20/03/2021 16:00 MS Sporting Lieşti 5-0 Râmnicu Sărat
20/03/2021 16:00 MS Oţelul 3-1 Viitorul Ianca
20/03/2021 16:00 MS Sportul Chiscani 0-2 Avântul Valea Mărului
20/03/2021 16:00 MS CSM Bacău 3-0 Făurei
Romanya Liga III - Serie 3 Romanya - Liga III - Serie 3 ( Lig Maçı )
20/03/2021 16:00 MS Recolta Gheorghe Doja 1-1 Înainte Modelu
20/03/2021 16:00 MS Viitorul Constanţa II 3-1 Gloria Albeşti
20/03/2021 16:00 MS Agricola Borcea 2-4 Axiopolis
20/03/2021 16:00 MS Olteniţa 1-1 Popești-Leordeni
20/03/2021 16:00 MS CS Afumati 0-2 Mostiştea Ulmu
Romanya Liga III - Serie 4 Romanya - Liga III - Serie 4 ( Lig Maçı )
20/03/2021 16:00 MS Progresul Spartac 0-2 CSA Steaua Bucureşti
20/03/2021 16:00 MS Voluntari II 3-3 Dinamo Bucureşti II
20/03/2021 16:00 MS Metalul Buzău 0-1 Tunari
Romanya Liga III - Serie 5 Romanya - Liga III - Serie 5 ( Lig Maçı )
20/03/2021 16:00 MS Blejoi 1-2 Sepsi II
20/03/2021 16:00 MS Municipal Braşov 2-1 Plopeni
20/03/2021 16:00 MS Târgu Secuiesc 1-4 Olimpic Cetate
Romanya Liga III - Serie 6 Romanya - Liga III - Serie 6 ( Lig Maçı )
20/03/2021 16:00 MS CS U Craiova II 2-3 Alexandria
20/03/2021 16:00 MS Sporting Roşiori 1-0 Petrolul Potcoava
20/03/2021 16:00 MS Filiaşi 2-1 Flacăra Moreni
Romanya Liga III - Serie 7 Romanya - Liga III - Serie 7 ( Lig Maçı )
20/03/2021 16:00 MS Jiul Petroşani 0-0 Gaz Metan Mediaş II
20/03/2021 16:00 MS Hermannstadt II 2-1 Cetate Deva
20/03/2021 16:00 - Flacăra Horezu - Măgura Cisnădie
20/03/2021 16:00 MS Gilortul 1-0 Minerul Costeşti
Romanya Liga III - Serie 8 Romanya - Liga III - Serie 8 ( Lig Maçı )
20/03/2021 16:00 MS Avântul Periam 1-2 Progresul Pecica
20/03/2021 16:00 MS Progresul Ezeriș 0-2 Ghiroda şi Giarmata Vii
20/03/2021 16:00 MS Gloria Lunca Teuz Cermei 2-3 Dumbrăviţa
Romanya Liga III - Serie 9 Romanya - Liga III - Serie 9 ( Lig Maçı )
20/03/2021 16:00 - Hunedoara - Avântul Reghin
20/03/2021 16:00 MS Sănătatea Cluj 1-4 Unirea Ungheni
20/03/2021 16:00 - Metalurgistul Cugir - Ocna Mureș
Romanya Liga III - Serie 10 Romanya - Liga III - Serie 10 ( Lig Maçı )
20/03/2021 16:00 - Sânmartin - CSM Satu Mare
20/03/2021 16:00 - U Craiova 1948 - 1910 Oradea
20/03/2021 16:00 - SCM Zalău - CS Luceafarul Oradea
20/03/2021 16:00 - Sportul Şimleu - Progresul Şomcuţa Mare
20/03/2021 16:00 - Minaur Baia Mare - Someşul Dej
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
20/03/2021 13:30 MS Petrolul Ploiesti 0-1 CS Mioveni
20/03/2021 12:00 MS Comuna Recea 6-0 CSM Reşiţa
20/03/2021 12:00 İptal Edildi FC Politehnica Timisoara - Turris-Oltul T. Măgurele
20/03/2021 12:00 MS Unirea Slobozia 0-1 Metaloglobus
20/03/2021 12:00 MS Slatina 0-1 Ripensia Timisoara
20/03/2021 12:00 MS Aerostar Bacau 0-1 Concordia
20/03/2021 12:00 MS SCM Gloria Buzău 1-1 Pandurii TG JIU
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
19/03/2021 21:30 MS FCSB 3-0 CFR 1907 Cluj
19/03/2021 18:30 MS FC Voluntari 1-0 AFC Hermannstadt
Romanya Liga III - Serie 2 Romanya - Liga III - Serie 2 ( Lig Maçı )
19/03/2021 16:00 MS Braila 1-3 Focşani
Romanya Liga III - Serie 4 Romanya - Liga III - Serie 4 ( Lig Maçı )
19/03/2021 16:00 MS CS Balotesti 0-4 Rapid II
19/03/2021 16:00 MS FCSB II 6-0 Concordia Chiajna II
Romanya Liga III - Serie 5 Romanya - Liga III - Serie 5 ( Lig Maçı )
19/03/2021 16:00 MS Astra II 0-1 Corona Braşov
Romanya Liga III - Serie 6 Romanya - Liga III - Serie 6 ( Lig Maçı )
19/03/2021 16:00 MS Vediţa Coloneşti 1-0 Pucioasa
19/03/2021 16:00 MS Unirea Bascov 2-0 Academica Clinceni II
Romanya Liga III - Serie 7 Romanya - Liga III - Serie 7 ( Lig Maçı )
19/03/2021 16:00 MS Viitorul Şelimbăr 2-0 Viitorul Dăești
Romanya Liga III - Serie 8 Romanya - Liga III - Serie 8 ( Lig Maçı )
19/03/2021 16:00 MS ACS Poli Timisoara 0-1 Șoimii Lipova
19/03/2021 16:00 MS Fortuna Becicherecu Mic 0-8 Crişul Chişineu Criş
Romanya Liga III - Serie 9 Romanya - Liga III - Serie 9 ( Lig Maçı )
19/03/2021 16:00 MS Unirea Dej 3-1 Unirea Alba Iulia
19/03/2021 16:00 MS Arieşul Turda 3-1 Industria Galda de Jos
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
18/03/2021 18:00 MS FC Astra Giurgiu 1-1 FC Botosani
17/03/2021 18:30 MS Viitorul Constanta 0-0 Chindia Targoviste
Romanya Liga I Feminin Romanya - Liga I Feminin ( Lig Maçı )
17/03/2021 12:00 MS Universitatea Alexandria W 2-1 Banat Girls W
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
16/03/2021 20:00 MS CS Universitatea Craiova 2-0 Uta Arad
15/03/2021 21:30 MS Dinamo Bucuresti 1-2 Arges Pitesti
15/03/2021 18:30 MS FC Botosani 1-2 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Romanya Liga I Feminin Romanya - Liga I Feminin ( Lig Maçı )
15/03/2021 12:00 MS Vasas Femina W 0-3 Olimpia Cluj
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
14/03/2021 21:30 MS CFR 1907 Cluj 4-0 Politehnica Iasi
14/03/2021 19:00 MS Chindia Targoviste 0-1 FC Astra Giurgiu
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
14/03/2021 14:45 MS Unirea Slobozia 2-1 Rapid
Romanya Liga I Feminin Romanya - Liga I Feminin ( Lig Maçı )
14/03/2021 13:00 MS Arad W 3-2 Fortuna Becicherecu Mic W
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
14/03/2021 12:30 MS Csikszereda 0-1 Dunarea Calarasi
Romanya Liga I Feminin Romanya - Liga I Feminin ( Lig Maçı )
14/03/2021 12:00 MS FF Baia Mare W 1-1 Universitatea Alexandria W
14/03/2021 12:00 MS Selena Constanţa W 1-1 Banat Girls W
14/03/2021 12:00 MS Heniu Prundu Bârgăului W 5-0 Universitatea Galaţi W
14/03/2021 12:00 MS Fairplay Bucureşti W 8-1 Carmen București W
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
13/03/2021 21:00 MS Uta Arad 0-1 FCSB
Romanya Liga III - Serie 1 Romanya - Liga III - Serie 1 ( Lig Maçı )
13/03/2021 16:00 MS ACS Foresta Suceava 0-1 Ceahlăul Piatra Neamţ
13/03/2021 16:00 MS SJ Vaslui 0-0 Şomuz Fălticeni
13/03/2021 16:00 MS CS Luceafarul Oradea 2-2 Sânmartin
13/03/2021 16:00 - 1910 Oradea - Minaur Baia Mare
13/03/2021 16:00 MS CSM Satu Mare 2-0 Sportul Şimleu
13/03/2021 16:00 MS Stiinta Miroslava 3-3 Dante Botoşani
13/03/2021 16:00 MS Paşcani 0-4 Bucovina Rădăuţi
13/03/2021 16:00 MS Bradu Borca 0-1 Hușana Huși
13/03/2021 16:00 MS Someşul Dej 2-1 SCM Zalău
13/03/2021 16:00 MS Progresul Şomcuţa Mare 5-2 U Craiova 1948
Romanya Liga III - Serie 2 Romanya - Liga III - Serie 2 ( Lig Maçı )
13/03/2021 16:00 MS Făurei 0-0 Sporting Lieşti
13/03/2021 16:00 MS Viitorul Ianca 0-0 Braila
13/03/2021 16:00 MS Râmnicu Sărat 0-0 Sportul Chiscani
13/03/2021 16:00 MS Focşani 0-0 CSM Bacău
13/03/2021 16:00 MS Avântul Valea Mărului 0-0 Oţelul
Romanya Liga III - Serie 3 Romanya - Liga III - Serie 3 ( Lig Maçı )
13/03/2021 16:00 MS Mostiştea Ulmu 2-0 Agricola Borcea
13/03/2021 16:00 - Popești-Leordeni - Viitorul Constanţa II
13/03/2021 16:00 MS Axiopolis 2-2 Recolta Gheorghe Doja
13/03/2021 16:00 MS Gloria Albeşti 0-0 CS Afumati
13/03/2021 16:00 MS Înainte Modelu 4-1 Olteniţa
Romanya Liga III - Serie 4 Romanya - Liga III - Serie 4 ( Lig Maçı )
13/03/2021 16:00 MS Tunari 0-0 Voluntari II
13/03/2021 16:00 MS CSA Steaua Bucureşti 1-1 FCSB II
13/03/2021 16:00 MS Rapid II 1-1 Metalul Buzău
Romanya Liga III - Serie 5 Romanya - Liga III - Serie 5 ( Lig Maçı )
13/03/2021 16:00 MS Olimpic Cetate 2-0 Kids Tâmpa Braşov
13/03/2021 16:00 MS Plopeni 1-0 Astra II
Romanya Liga III - Serie 6 Romanya - Liga III - Serie 6 ( Lig Maçı )
13/03/2021 16:00 MS Petrolul Potcoava 2-2 CS U Craiova II
13/03/2021 16:00 MS Pucioasa 1-1 Filiaşi
Romanya Liga III - Serie 7 Romanya - Liga III - Serie 7 ( Lig Maçı )
13/03/2021 16:00 MS Minerul Costeşti 0-2 Viitorul Şelimbăr
Romanya Liga III - Serie 8 Romanya - Liga III - Serie 8 ( Lig Maçı )
13/03/2021 16:00 MS Ghiroda şi Giarmata Vii 2-0 Fortuna Becicherecu Mic
13/03/2021 16:00 MS Crişul Chişineu Criş 1-0 ACS Poli Timisoara
13/03/2021 16:00 MS Progresul Pecica 0-1 Gloria Lunca Teuz Cermei
Romanya Liga III - Serie 9 Romanya - Liga III - Serie 9 ( Lig Maçı )
13/03/2021 16:00 MS Industria Galda de Jos 0-3 Unirea Dej
13/03/2021 16:00 MS Ocna Mureș 2-1 Hunedoara
Romanya Liga III - Serie 10 Romanya - Liga III - Serie 10 ( Lig Maçı )
13/03/2021 16:00 - Progresul Şomcuţa Mare - U Craiova 1948
13/03/2021 16:00 - Someşul Dej - SCM Zalău
13/03/2021 16:00 - 1910 Oradea - Minaur Baia Mare
13/03/2021 16:00 - CSM Satu Mare - Sportul Şimleu
13/03/2021 16:00 - CS Luceafarul Oradea - Sânmartin
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
13/03/2021 15:30 MS AFC Hermannstadt 0-0 Viitorul Constanta
13/03/2021 13:00 MS FC Clinceni 0-1 FC Voluntari
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
13/03/2021 12:00 MS Metaloglobus 5-1 SCM Gloria Buzău
13/03/2021 12:00 İptal Edildi Turris-Oltul T. Măgurele - Aerostar Bacau
13/03/2021 12:00 MS CSM Reşiţa 1-1 Slatina
13/03/2021 12:00 MS Pandurii TG JIU 1-1 FC Politehnica Timisoara
13/03/2021 12:00 MS Farul Constanta 3-2 Comuna Recea
13/03/2021 12:00 MS Ripensia Timisoara 0-2 ACS Sirineasa
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
12/03/2021 21:30 MS GAZ Metan Medias 0-2 CS Universitatea Craiova
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
12/03/2021 19:00 MS Universitatea Cluj 1-0 U Craiova 1948
Romanya Liga III - Serie 4 Romanya - Liga III - Serie 4 ( Lig Maçı )
12/03/2021 16:00 MS Concordia Chiajna II 6-1 CS Balotesti
12/03/2021 16:00 MS Dinamo Bucureşti II 1-2 Progresul Spartac
Romanya Liga III - Serie 5 Romanya - Liga III - Serie 5 ( Lig Maçı )
12/03/2021 16:00 MS Odorheiu Secuiesc 2-2 Municipal Braşov
12/03/2021 16:00 MS Corona Braşov 3-0 Blejoi
12/03/2021 16:00 MS Sepsi II 6-0 Târgu Secuiesc
Romanya Liga III - Serie 6 Romanya - Liga III - Serie 6 ( Lig Maçı )
12/03/2021 16:00 MS Flacăra Moreni 1-1 Unirea Bascov
12/03/2021 16:00 MS Alexandria 1-0 Vediţa Coloneşti
Romanya Liga III - Serie 7 Romanya - Liga III - Serie 7 ( Lig Maçı )
12/03/2021 16:00 MS Gaz Metan Mediaş II 2-0 Hermannstadt II
12/03/2021 16:00 MS Viitorul Dăești 4-0 Flacăra Horezu
12/03/2021 16:00 MS Cetate Deva 1-0 Gilortul
12/03/2021 16:00 MS Măgura Cisnădie 0-0 Jiul Petroşani
Romanya Liga III - Serie 8 Romanya - Liga III - Serie 8 ( Lig Maçı )
12/03/2021 16:00 MS Șoimii Lipova 0-1 Avântul Periam
12/03/2021 16:00 MS Dumbrăviţa 2-0 Progresul Ezeriș
Romanya Liga III - Serie 9 Romanya - Liga III - Serie 9 ( Lig Maçı )
12/03/2021 16:00 MS Unirea Ungheni 1-0 Metalurgistul Cugir
12/03/2021 16:00 MS Avântul Reghin 0-0 Arieşul Turda
12/03/2021 16:00 MS Unirea Alba Iulia 1-1 Sănătatea Cluj
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
11/03/2021 18:00 MS Concordia 0-0 Petrolul Ploiesti
09/03/2021 20:00 MS U Craiova 1948 1-2 CS Mioveni
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
08/03/2021 21:30 MS FC Voluntari 1-1 Dinamo Bucuresti
08/03/2021 18:30 MS Arges Pitesti 2-1 Politehnica Iasi
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
08/03/2021 16:30 MS Comuna Recea 1-0 Universitatea Cluj
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
07/03/2021 21:30 MS FCSB 1-0 GAZ Metan Medias
07/03/2021 16:00 MS FC Astra Giurgiu 2-1 AFC Hermannstadt
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
07/03/2021 14:00 MS FC Politehnica Timisoara 1-0 Metaloglobus
07/03/2021 12:00 MS Dunarea Calarasi 2-2 Ripensia Timisoara
07/03/2021 12:00 MS ACS Sirineasa 2-1 CSM Reşiţa
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
06/03/2021 22:30 MS Uta Arad 0-1 CFR 1907 Cluj
06/03/2021 15:30 MS CS Universitatea Craiova 1-0 FC Botosani
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
06/03/2021 13:00 MS Rapid 1-3 Csikszereda
06/03/2021 12:00 İptal Edildi Petrolul Ploiesti - Turris-Oltul T. Măgurele
06/03/2021 12:00 MS SCM Gloria Buzău 2-0 Unirea Slobozia
06/03/2021 12:00 MS Slatina 1-1 Farul Constanta
06/03/2021 12:00 MS Aerostar Bacau 1-1 Pandurii TG JIU
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
05/03/2021 21:30 MS Viitorul Constanta 1-1 FC Clinceni
05/03/2021 18:30 MS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 0-1 Chindia Targoviste
Romanya Cupa României Romanya - Cupa României ( Kupa Maçı )
04/03/2021 21:00 MS Dunarea Calarasi 1-3 Dinamo Bucuresti
03/03/2021 21:30 MS Petrolul Ploiesti 0-3 FC Astra Giurgiu
03/03/2021 18:30 MS Universitatea Cluj 1-3 ACS Sirineasa
02/03/2021 21:30 MS Chindia Targoviste 0-1 CS Universitatea Craiova
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
02/03/2021 18:30 MS Concordia 0-0 U Craiova 1948
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
01/03/2021 21:30 MS CFR 1907 Cluj 5-0 Arges Pitesti
01/03/2021 18:30 MS Politehnica Iasi 0-2 FC Voluntari
28/02/2021 21:30 MS FC Botosani 0-2 FCSB
28/02/2021 19:00 MS AFC Hermannstadt 1-2 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
28/02/2021 14:45 MS Pandurii TG JIU 0-4 Petrolul Ploiesti
28/02/2021 12:30 MS Farul Constanta 1-0 ACS Sirineasa
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
27/02/2021 21:00 MS Chindia Targoviste 1-0 CS Universitatea Craiova
27/02/2021 16:00 MS FC Clinceni 1-1 FC Astra Giurgiu
27/02/2021 13:30 MS GAZ Metan Medias 1-2 Uta Arad
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
27/02/2021 12:00 MS Metaloglobus 3-0 Aerostar Bacau
27/02/2021 12:00 MS CSM Reşiţa 0-1 Dunarea Calarasi
27/02/2021 12:00 MS Unirea Slobozia 0-0 FC Politehnica Timisoara
27/02/2021 12:00 MS CS Mioveni 1-1 Comuna Recea
27/02/2021 12:00 MS Ripensia Timisoara 1-1 Csikszereda
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
26/02/2021 21:30 MS Dinamo Bucuresti 0-5 Viitorul Constanta
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
26/02/2021 18:30 MS Universitatea Cluj 2-1 Slatina
25/02/2021 18:00 MS SCM Gloria Buzău 0-0 Rapid
23/02/2021 20:00 MS Petrolul Ploiesti 1-0 Metaloglobus
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
22/02/2021 18:30 MS Uta Arad 0-0 FC Botosani
21/02/2021 21:30 MS FC Astra Giurgiu 2-0 Dinamo Bucuresti
21/02/2021 19:00 MS GAZ Metan Medias 0-1 CFR 1907 Cluj
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
21/02/2021 14:00 MS Slatina 0-1 CS Mioveni
21/02/2021 12:00 MS Rapid 2-2 Ripensia Timisoara
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
20/02/2021 21:00 MS FCSB 1-0 Chindia Targoviste
20/02/2021 18:00 MS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 0-0 FC Clinceni
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
20/02/2021 13:30 MS Dunarea Calarasi 1-1 Farul Constanta
20/02/2021 12:00 İptal Edildi U Craiova 1948 - Turris-Oltul T. Măgurele
20/02/2021 12:00 MS Csikszereda 2-0 CSM Reşiţa
20/02/2021 12:00 MS Comuna Recea 0-0 Concordia
20/02/2021 12:00 MS Aerostar Bacau 0-2 Unirea Slobozia
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
19/02/2021 21:30 MS CS Universitatea Craiova 1-0 AFC Hermannstadt
19/02/2021 18:30 MS FC Voluntari 0-1 Arges Pitesti
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
18/02/2021 18:00 MS ACS Sirineasa 1-2 Universitatea Cluj
18/02/2021 16:00 MS FC Politehnica Timisoara 2-0 SCM Gloria Buzău
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
16/02/2021 20:00 MS Arges Pitesti 1-1 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
15/02/2021 21:30 MS CFR 1907 Cluj 0-0 FC Voluntari
15/02/2021 18:30 MS FC Botosani 2-1 GAZ Metan Medias
14/02/2021 20:45 MS AFC Hermannstadt 1-0 FCSB
14/02/2021 15:30 MS FC Clinceni 0-0 CS Universitatea Craiova
14/02/2021 13:15 MS Politehnica Iasi 2-3 FC Astra Giurgiu
13/02/2021 22:00 MS Dinamo Bucuresti 0-0 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
13/02/2021 15:30 MS Chindia Targoviste 1-1 Uta Arad
12/02/2021 21:00 MS Arges Pitesti 1-0 Viitorul Constanta
Romanya Cupa României Romanya - Cupa României ( Kupa Maçı )
11/02/2021 21:30 MS FC Botosani 0-1 CS Universitatea Craiova
11/02/2021 18:45 MS FC Politehnica Timisoara 1-2 FC Astra Giurgiu
11/02/2021 16:00 MS ACS Sirineasa 1-0 GAZ Metan Medias
10/02/2021 21:30 MS Dinamo Bucuresti 1-0 FCSB
10/02/2021 18:15 MS Universitatea Cluj 2-1 Uta Arad
10/02/2021 15:30 MS Farul Constanta 0-3 Chindia Targoviste
09/02/2021 20:00 MS Petrolul Ploiesti 3-0 Politehnica Iasi
09/02/2021 18:45 AWD Dunarea Calarasi 3-0 Turris-Oltul T. Măgurele
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
08/02/2021 21:30 MS FC Botosani 2-1 CFR 1907 Cluj
08/02/2021 18:30 MS Viitorul Constanta 0-1 FC Voluntari
07/02/2021 21:30 MS FCSB 0-1 FC Clinceni
07/02/2021 19:00 MS GAZ Metan Medias 1-0 Chindia Targoviste
07/02/2021 14:30 MS Uta Arad 1-1 AFC Hermannstadt
06/02/2021 22:00 MS CS Universitatea Craiova 1-0 Dinamo Bucuresti
06/02/2021 15:00 MS FC Astra Giurgiu 0-2 Arges Pitesti
05/02/2021 21:30 MS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 3-3 Politehnica Iasi
04/02/2021 21:00 MS CFR 1907 Cluj 2-1 Viitorul Constanta
04/02/2021 18:30 MS Chindia Targoviste 2-3 FC Botosani
04/02/2021 14:30 MS FC Clinceni 0-3 Uta Arad
03/02/2021 21:45 MS Dinamo Bucuresti 0-1 FCSB
03/02/2021 18:30 MS FC Voluntari 1-3 FC Astra Giurgiu
03/02/2021 16:00 MS AFC Hermannstadt 1-1 GAZ Metan Medias
02/02/2021 21:00 MS Politehnica Iasi 0-3 CS Universitatea Craiova
01/02/2021 21:00 MS Chindia Targoviste 0-1 CFR 1907 Cluj
31/01/2021 21:45 MS Uta Arad 0-1 Dinamo Bucuresti
31/01/2021 15:00 MS FC Astra Giurgiu 1-1 Viitorul Constanta
31/01/2021 13:00 MS FC Botosani 1-0 AFC Hermannstadt
30/01/2021 21:15 MS FCSB 3-1 Politehnica Iasi
30/01/2021 15:15 MS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 2-2 FC Voluntari
30/01/2021 13:15 MS GAZ Metan Medias 1-1 FC Clinceni
29/01/2021 21:00 MS CS Universitatea Craiova 1-1 Arges Pitesti
28/01/2021 21:00 MS CFR 1907 Cluj 1-1 FC Astra Giurgiu
28/01/2021 18:00 MS AFC Hermannstadt 1-1 Chindia Targoviste
27/01/2021 21:00 MS Dinamo Bucuresti 2-1 GAZ Metan Medias
27/01/2021 18:30 MS Politehnica Iasi 1-2 Uta Arad
27/01/2021 15:30 MS FC Clinceni 2-1 FC Botosani
26/01/2021 20:45 MS Arges Pitesti 0-0 FCSB
26/01/2021 18:30 MS FC Voluntari 1-1 CS Universitatea Craiova
26/01/2021 16:30 MS Viitorul Constanta 3-3 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
25/01/2021 21:30 MS AFC Hermannstadt 1-3 CFR 1907 Cluj
24/01/2021 21:00 MS FC Botosani 4-0 Dinamo Bucuresti
24/01/2021 19:00 MS GAZ Metan Medias 2-1 Politehnica Iasi
23/01/2021 22:00 MS CS Universitatea Craiova 1-1 Viitorul Constanta
23/01/2021 17:30 MS Uta Arad 1-2 Arges Pitesti
23/01/2021 13:30 MS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 4-1 FC Astra Giurgiu
22/01/2021 21:00 MS FCSB 2-1 FC Voluntari
22/01/2021 18:00 MS Chindia Targoviste 2-1 FC Clinceni