Rusya Futbol Ligleri, Rusya Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
24/02/2021 14:00 - Rubin Kazan U20 - Ufa U20
24/02/2021 14:00 MS Strogino U20 4-0 Ural U20
24/02/2021 13:00 MS Sochi U20 1-1 Rostov U20
24/02/2021 13:00 MS Dinamo Moskva U20 0-1 Spartak Moskva U20
24/02/2021 13:00 - UOR №5 U20 - Akademiya Konoplev U20
23/02/2021 21:00 Ertelendi Tambov U20 - Akhmat Grozny U20
23/02/2021 13:00 MS Krasnodar U20 3-1 Arsenal Tula U20
Rusya Cup Rusya - Cup ( Kupa Maçı )
22/02/2021 14:30 MS Khimki 0-4 Krylya Sovetov
22/02/2021 12:00 - FC UFA - Ural
21/02/2021 19:30 MS FC Rostov 0-1 Akhmat Grozny
21/02/2021 17:00 MS Lokomotiv Moscow 3-0 Tambov
21/02/2021 17:00 MS Krasnodar 1-2 PFC Sochi
21/02/2021 14:30 MS CSKA Moscow 2-0 Ska-khabarovsk
20/02/2021 19:30 MS Dinamo Moscow 2-0 Spartak Moscow
20/02/2021 17:00 MS Zenit Saint Petersburg 1-2 Arsenal Tula
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
18/12/2020 18:00 MS Tambov 1-1 Ural
17/12/2020 20:00 MS FC Rostov 1-3 CSKA Moscow
17/12/2020 20:00 MS Akhmat Grozny 0-0 Rubin
17/12/2020 18:00 MS Krasnodar 1-0 FC UFA
17/12/2020 18:00 MS Khimki 3-2 Lokomotiv Moscow
16/12/2020 20:00 MS Zenit Saint Petersburg 3-1 Spartak Moscow
16/12/2020 18:00 MS Rotor Volgograd 1-0 Arsenal Tula
16/12/2020 18:00 MS PFC Sochi 2-0 Dinamo Moscow
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
15/12/2020 16:00 MS Rostov U20 1-1 Tambov U20
15/12/2020 15:00 MS Krasnodar U20 3-0 Dinamo Moskva U20
15/12/2020 14:00 MS Zenit U20 5-0 Akademiya Konoplev U20
15/12/2020 13:00 MS Akhmat Grozny U20 5-1 Chertanovo U20
15/12/2020 13:00 MS Rubin Kazan U20 1-2 CSKA Moskva U20
15/12/2020 13:00 MS Strogino U20 4-1 UOR №5 U20
15/12/2020 13:00 MS Khimki U20 2-5 Ufa U20
15/12/2020 13:00 MS Rotor Volgograd U20 0-2 Sochi U20
15/12/2020 11:00 MS Ural U20 1-5 Lokomotiv Moskva U20
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
13/12/2020 19:00 MS CSKA Moscow 2-2 Ural
13/12/2020 19:00 MS Akhmat Grozny 0-1 FC Rostov
13/12/2020 16:30 MS Krasnodar 5-0 Lokomotiv Moscow
13/12/2020 14:00 MS Tambov 0-1 Rubin
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
13/12/2020 14:00 MS Spartak Moskva U20 1-0 Arsenal Tula U20
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
12/12/2020 19:00 MS Zenit Saint Petersburg 3-1 Dinamo Moscow
12/12/2020 16:30 MS PFC Sochi 1-0 Spartak Moscow
12/12/2020 14:00 MS Rotor Volgograd 1-0 FC UFA
11/12/2020 19:00 MS Khimki 1-0 Arsenal Tula
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
09/12/2020 15:00 MS Krasnodar U20 1-0 Akhmat Grozny U20
09/12/2020 14:00 MS CSKA Moskva U20 4-1 Strogino U20
09/12/2020 14:00 MS Sochi U20 4-1 Chertanovo U20
09/12/2020 14:00 MS Rostov U20 4-1 Spartak Moskva U20
09/12/2020 14:00 MS Zenit U20 4-0 Ufa U20
09/12/2020 13:00 MS UOR №5 U20 2-2 Khimki U20
09/12/2020 13:00 MS Tambov U20 2-4 Dinamo Moskva U20
09/12/2020 13:00 MS Arsenal Tula U20 1-0 Rotor Volgograd U20
09/12/2020 13:00 MS Lokomotiv Moskva U20 6-0 Akademiya Konoplev U20
09/12/2020 11:00 MS Ural U20 1-2 Rubin Kazan U20
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
07/12/2020 19:00 MS PFC Sochi 2-0 Akhmat Grozny
06/12/2020 19:00 MS CSKA Moscow 2-2 Khimki
06/12/2020 16:30 MS Dinamo Moscow 1-0 Arsenal Tula
06/12/2020 14:00 MS FC Rostov 0-1 FC UFA
05/12/2020 19:00 MS Krasnodar 5-0 Rotor Volgograd
05/12/2020 19:00 MS Zenit Saint Petersburg 5-1 Ural
05/12/2020 16:30 MS Spartak Moscow 5-1 Tambov
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
05/12/2020 16:00 MS Fakel Voronezh 1-1 Chayka
05/12/2020 16:00 MS Torpedo Moskva 0-1 Veles
05/12/2020 15:00 MS Tekstilshchik 1-0 Nizhny Novgorod
05/12/2020 15:00 MS Akron 0-2 Baltika
05/12/2020 15:00 MS Alaniya II 3-1 Chertanovo Moscow
05/12/2020 14:00 MS Irtysh Omsk 1-0 Dinamo Bryansk
05/12/2020 14:00 MS Volgar Astrakhan 2-2 Orenburg
05/12/2020 14:00 MS Krylya Sovetov 4-0 Enisey
05/12/2020 14:00 MS Shinnik Yaroslavl 2-3 Ska-khabarovsk
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
05/12/2020 14:00 MS Lokomotiv Moscow 3-1 Rubin
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
05/12/2020 13:30 MS FK Neftekhimik 2-0 TOM Tomsk
05/12/2020 13:00 MS Krasnodar 2 7-0 Spartak Moscow 2
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
02/12/2020 15:00 MS Dinamo Moskva U20 3-3 Rotor Volgograd U20
02/12/2020 14:00 MS CSKA Moskva U20 4-1 Ural U20
02/12/2020 14:00 MS Sochi U20 2-1 Tambov U20
02/12/2020 14:00 MS Akhmat Grozny U20 3-0 Arsenal Tula U20
02/12/2020 13:00 MS UOR №5 U20 0-5 Zenit U20
02/12/2020 13:00 MS Strogino U20 1-1 Rubin Kazan U20
02/12/2020 13:00 MS Khimki U20 1-0 Akademiya Konoplev U20
02/12/2020 13:00 MS Lokomotiv Moskva U20 3-0 Ufa U20
01/12/2020 17:00 MS Rostov U20 0-1 Krasnodar U20
01/12/2020 14:00 MS Chertanovo U20 1-4 Spartak Moskva U20
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
29/11/2020 19:00 MS Spartak Moscow 2-0 Rotor Volgograd
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
29/11/2020 18:00 MS Baltika 0-0 Torpedo Moskva
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:30 MS Rubin 1-0 CSKA Moscow
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:00 MS Dinamo Bryansk 1-0 TOM Tomsk
29/11/2020 16:00 MS Fakel Voronezh 3-0 Ska-khabarovsk
29/11/2020 15:00 MS Volgar Astrakhan 2-1 Chayka
29/11/2020 15:00 MS Alaniya II 0-0 Nizhny Novgorod
29/11/2020 15:00 MS Chertanovo Moscow 1-0 FK Neftekhimik
29/11/2020 14:00 MS Krasnodar 2 1-1 Akron
29/11/2020 14:00 MS Veles 4-2 Shinnik Yaroslavl
29/11/2020 14:00 MS Orenburg 2-1 Krylya Sovetov
29/11/2020 14:00 MS Spartak Moscow 2 1-2 Irtysh Omsk
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
29/11/2020 14:00 MS FC UFA 4-0 Tambov
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
29/11/2020 13:00 MS Enisey 1-0 Tekstilshchik
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
29/11/2020 12:00 MS Ural 1-0 PFC Sochi
28/11/2020 19:00 MS FC Rostov 4-1 Dinamo Moscow
28/11/2020 19:00 MS Akhmat Grozny 0-0 Lokomotiv Moscow
28/11/2020 16:30 MS Khimki 1-0 Krasnodar
28/11/2020 14:00 MS Arsenal Tula 0-0 Zenit Saint Petersburg