Rusya Futbol Ligleri, Rusya Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
15/06/2021 18:30 MS Chernomorets 2-1 Legion Dynamo
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
15/06/2021 18:00 MS Avangard Kursk 2-0 Ryazan
15/06/2021 18:00 MS Metallurg Vidnoye 2-1 Kvant
15/06/2021 18:00 MS Saturn Ramenskoye 3-3 Salyut-Belgorod
15/06/2021 18:00 MS FK Sokol Saratov 1-0 Khimik-Arsenal
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
15/06/2021 18:00 MS Spartak Nalchik 2-2 SKA Rostov
15/06/2021 18:00 MS Dinamo Stavropol 2-1 Forte Taganrog
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
15/06/2021 18:00 MS Smolensk 1-3 Zenit 2
15/06/2021 18:00 MS Torpedo Vladimir 0-1 Dinamo Moskva II
15/06/2021 18:00 Ertelendi Luki-Energiya - Zvezda St. Petersburg
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
15/06/2021 17:30 MS Essentuki 1-2 Kuban Kholding
15/06/2021 17:30 MS Urozhay 7-1 Tuapse
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
15/06/2021 17:00 MS Kaluga 6-1 Krasnyy-SGAFKST
15/06/2021 17:00 MS Znamya Noginsk 4-2 Strogino
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
15/06/2021 17:00 MS Biolog 5-1 Krasnodar III
15/06/2021 17:00 MS Makhachkala 3-0 Mashuk-KMV
15/06/2021 17:00 MS Anzhi 5-1 Druzhba
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
15/06/2021 17:00 MS Kolomna 2-4 Kazanka
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
15/06/2021 16:30 MS Zvezda Perm 7-0 Lada Tolyatti
15/06/2021 16:00 MS Tyumen 2-2 Lada Dimitrovgrad
15/06/2021 16:00 MS Krylya Sovetov II 1-5 KAMAZ
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
15/06/2021 15:00 MS Fakel II 2-2 Metallurg Lipetsk
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
15/06/2021 15:00 İptal Edildi Zenit Irkutsk - Tver
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
15/06/2021 15:00 MS Ural II 0-3 Volga Ulyanovsk
15/06/2021 15:00 MS Novosibirsk 1-0 Orenburg II
15/06/2021 15:00 MS Chelyabinsk 3-1 Volna Nizhegorodskaya
15/06/2021 14:30 MS Dinamo Barnaul 1-2 Nosta
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
15/06/2021 14:00 MS Znamya Truda 4-1 Murom
15/06/2021 12:30 İptal Edildi Chita - Dolgoprudny
15/06/2021 12:00 MS Rodina Moskva 1-5 Leningradets
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
15/06/2021 08:00 MS Sakhalin 2-3 Khimki II
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
12/06/2021 15:00 İptal Edildi Zenit Irkutsk - Dolgoprudny
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
12/06/2021 13:00 MS Dinamo Barnaul 2-0 Orenburg II
12/06/2021 13:00 MS Novosibirsk 1-0 Nosta
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
12/06/2021 09:00 Ertelendi Chita - Tver
10/06/2021 18:30 MS Zvezda St. Petersburg 4-1 Smolensk
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
10/06/2021 18:00 MS Metallurg Lipetsk 0-0 Kaluga
10/06/2021 18:00 MS Ryazan 1-0 FK Sokol Saratov
10/06/2021 18:00 MS Salyut-Belgorod 1-1 Znamya Noginsk
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
10/06/2021 18:00 MS Murom 1-1 Kolomna
10/06/2021 18:00 MS Dinamo Moskva II 2-2 Rodina Moskva
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
10/06/2021 17:00 MS Krasnyy-SGAFKST 0-3 Avangard Kursk
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
10/06/2021 17:00 MS Kazanka 0-0 Znamya Truda
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
10/06/2021 17:00 MS Zenit Izhevsk 1-1 Krylya Sovetov II
10/06/2021 17:00 MS Lada Dimitrovgrad 4-0 Zvezda Perm
10/06/2021 17:00 MS Volga Ulyanovsk 0-1 Chelyabinsk
10/06/2021 16:00 MS Volna Nizhegorodskaya 1-3 Ural II
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
10/06/2021 15:00 MS Khimik-Arsenal 2-1 Metallurg Vidnoye
10/06/2021 13:00 MS Khimki II 1-3 Saturn Ramenskoye
10/06/2021 13:00 MS Strogino 4-0 Fakel II
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
10/06/2021 13:00 MS Zenit 2 2-0 Luki-Energiya
10/06/2021 13:00 MS Leningradets 5-1 Torpedo Vladimir
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
10/06/2021 12:00 MS Lada Tolyatti 0-8 Tyumen
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
10/06/2021 08:00 MS Sakhalin 0-2 Kvant
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
09/06/2021 18:30 MS Forte Taganrog 1-0 Anzhi
09/06/2021 18:00 MS Druzhba 1-0 Spartak Nalchik
09/06/2021 18:00 MS SKA Rostov 2-3 Chernomorets
09/06/2021 17:00 MS Tuapse 0-0 Makhachkala
09/06/2021 17:00 MS Legion Dynamo 0-3 Biolog
09/06/2021 17:00 MS Mashuk-KMV 2-2 Dinamo Stavropol
09/06/2021 17:00 MS Krasnodar III 3-0 Essentuki
09/06/2021 15:00 MS Inter Cherkessk 0-7 Urozhay
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
04/06/2021 19:00 MS Saturn Ramenskoye 3-2 Znamya Noginsk
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
04/06/2021 19:00 MS Zenit 2 2-2 Leningradets
04/06/2021 18:30 MS Zvezda St. Petersburg 1-1 Dinamo Moskva II
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
04/06/2021 18:00 MS Kvant 1-3 Khimki II
04/06/2021 18:00 MS Metallurg Vidnoye 2-6 Ryazan
04/06/2021 18:00 MS Kaluga 0-2 Strogino
04/06/2021 18:00 MS Avangard Kursk 2-2 Metallurg Lipetsk
04/06/2021 18:00 MS FK Sokol Saratov 2-2 Krasnyy-SGAFKST
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
04/06/2021 18:00 MS Dolgoprudny 5-0 Znamya Truda
04/06/2021 18:00 MS Luki-Energiya 0-0 Murom
04/06/2021 18:00 MS Tver 4-1 Kolomna
04/06/2021 18:00 MS Smolensk 0-0 Kazanka
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
04/06/2021 18:00 MS Volna Nizhegorodskaya 2-2 Zenit Izhevsk
04/06/2021 17:00 MS Volga Ulyanovsk 4-0 KAMAZ
04/06/2021 16:30 MS Chelyabinsk 3-0 Lada Dimitrovgrad
04/06/2021 16:00 MS Orenburg II 0-4 Tyumen
04/06/2021 16:00 MS Nosta 0-1 Zvezda Perm
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
04/06/2021 15:00 MS Fakel II 0-3 Salyut-Belgorod
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
04/06/2021 15:00 AWD Zenit Irkutsk 0-3 Rodina Moskva
04/06/2021 12:30 MS Chita 2-1 Torpedo Vladimir
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
04/06/2021 12:00 MS Ural II 4-0 Lada Tolyatti
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
04/06/2021 05:00 MS Sakhalin 1-2 Khimik-Arsenal
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
03/06/2021 14:30 MS Dinamo Barnaul 2-0 Krylya Sovetov II
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
02/06/2021 18:30 MS Chernomorets 5-0 Druzhba
02/06/2021 18:00 MS Kuban Kholding 1-2 Krasnodar III
02/06/2021 18:00 MS Dinamo Stavropol 6-0 Tuapse
02/06/2021 17:30 MS SKA Rostov 3-1 Biolog
02/06/2021 17:30 MS Spartak Nalchik 0-1 Forte Taganrog
02/06/2021 17:00 MS Anzhi 1-0 Mashuk-KMV
02/06/2021 14:00 MS Essentuki 0-1 Legion Dynamo
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
01/06/2021 15:00 İptal Edildi Zenit Irkutsk - Torpedo Vladimir
01/06/2021 12:30 MS Chita 2-1 Rodina Moskva
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
31/05/2021 15:00 MS Novosibirsk 5-2 Krylya Sovetov II
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
30/05/2021 18:00 MS Ryazan 3-1 Sakhalin
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
30/05/2021 18:00 MS Murom 1-1 Smolensk
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
30/05/2021 17:00 MS Krasnyy-SGAFKST 0-1 Metallurg Vidnoye
30/05/2021 17:00 MS Saturn Ramenskoye 3-2 Kvant
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
30/05/2021 17:00 MS Kazanka 5-0 Luki-Energiya
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
30/05/2021 17:00 MS KAMAZ 2-0 Volna Nizhegorodskaya
30/05/2021 17:00 MS Zenit Izhevsk 1-3 Volga Ulyanovsk
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
30/05/2021 16:00 MS Metallurg Lipetsk 1-0 FK Sokol Saratov
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
30/05/2021 16:00 MS Tver 3-0 Znamya Truda
30/05/2021 16:00 MS Dinamo Moskva II 2-2 Zenit 2
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
30/05/2021 16:00 MS Nosta 1-3 Tyumen
30/05/2021 16:00 MS Zvezda Perm 3-1 Orenburg II
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
30/05/2021 15:00 MS Salyut-Belgorod 3-1 Kaluga
30/05/2021 15:00 MS Khimik-Arsenal 2-0 Khimki II
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
30/05/2021 15:00 MS Leningradets 1-2 Zvezda St. Petersburg
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
30/05/2021 15:00 MS Lada Dimitrovgrad 0-0 Ural II
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
30/05/2021 14:00 MS Znamya Noginsk 3-3 Fakel II
30/05/2021 13:00 MS Strogino 3-2 Avangard Kursk
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
30/05/2021 13:00 MS Lada Tolyatti 0-5 Chelyabinsk
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
29/05/2021 13:00 MS Kolomna 2-2 Dolgoprudny
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
28/05/2021 17:00 MS Inter Cherkessk 1-2 Dinamo Stavropol
28/05/2021 17:00 MS Druzhba 0-4 Biolog
28/05/2021 16:30 MS Legion Dynamo 0-0 Kuban Kholding
27/05/2021 19:00 MS Urozhay 4-1 Makhachkala
27/05/2021 18:30 MS Forte Taganrog 1-2 Chernomorets
27/05/2021 17:30 MS SKA Rostov 1-0 Essentuki
27/05/2021 17:00 MS Tuapse 2-6 Anzhi
27/05/2021 16:00 MS Mashuk-KMV 2-2 Spartak Nalchik
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
27/05/2021 11:00 MS Krasnodar U19 3-1 CSKA Moskva U19
27/05/2021 11:00 MS Rostov U19 3-1 Rubin Kazan U20
27/05/2021 11:00 MS Sochi U20 0-5 Strogino U20
27/05/2021 11:00 MS Arsenal Tula U20 9-0 UOR №5 U20
27/05/2021 11:00 MS Khimki U20 7-2 Tambov U20
27/05/2021 11:00 MS Spartak Moskva U19 2-1 Zenit U19
27/05/2021 11:00 MS Akhmat Grozny U20 1-5 Lokomotiv Moskva U19
27/05/2021 11:00 MS Dinamo Moskva U19 3-1 Ufa U20
27/05/2021 11:00 MS Rotor Volgograd U20 0-0 Ural U20
27/05/2021 11:00 MS Akademiya Konoplev U20 3-2 Chertanovo U20
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
26/05/2021 17:00 MS Zenit Izhevsk 0-1 Zvezda Perm
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
25/05/2021 18:00 MS Metallurg Vidnoye 0-1 Metallurg Lipetsk
25/05/2021 18:00 MS FK Sokol Saratov 1-0 Strogino
25/05/2021 18:00 MS Avangard Kursk 1-2 Salyut-Belgorod
25/05/2021 18:00 MS Kvant 1-2 Khimik-Arsenal
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
25/05/2021 18:00 MS Dinamo Stavropol 3-1 Krasnodar III
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
25/05/2021 17:00 MS Krasnyy-SGAFKST 4-3 Sakhalin
25/05/2021 17:00 MS Kaluga 3-2 Znamya Noginsk
25/05/2021 15:00 MS Fakel II 0-1 Saturn Ramenskoye
25/05/2021 13:00 MS Khimki II 4-3 Ryazan
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
24/05/2021 17:00 MS Chertanovo U20 1-2 Khimki U20
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
24/05/2021 12:00 MS Rodina Moskva 1-2 Zenit 2
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
24/05/2021 12:00 MS Ural II 0-3 Nosta
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
23/05/2021 18:00 MS CSKA Moskva U19 0-0 Spartak Moskva U19
23/05/2021 18:00 MS Zenit U19 1-0 Krasnodar U19
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
23/05/2021 17:00 MS KAMAZ 5-0 Lada Tolyatti
23/05/2021 17:00 MS Zenit Izhevsk 0-0 Lada Dimitrovgrad
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
23/05/2021 16:00 MS Smolensk 1-0 Tver
23/05/2021 16:00 MS Dinamo Moskva II 1-0 Murom
23/05/2021 16:00 MS Torpedo Vladimir 1-2 Zvezda St. Petersburg
23/05/2021 16:00 MS Dolgoprudny 1-1 Luki-Energiya
23/05/2021 15:00 İptal Edildi Kolomna - Zenit Irkutsk
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
23/05/2021 15:00 MS Chelyabinsk 3-1 Orenburg II
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
23/05/2021 14:30 MS Rubin Kazan U20 0-0 Akhmat Grozny U20
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
23/05/2021 14:00 MS Znamya Truda 3-0 Chita
23/05/2021 13:00 MS Leningradets 0-1 Kazanka
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
23/05/2021 13:00 MS Krylya Sovetov II 1-3 Volga Ulyanovsk
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
23/05/2021 13:00 MS Strogino U20 1-2 Rostov U19
23/05/2021 13:00 MS Lokomotiv Moskva U19 4-1 Sochi U20
23/05/2021 13:00 MS UOR №5 U20 5-1 Dinamo Moskva U19
23/05/2021 12:00 MS Akademiya Konoplev U20 3-6 Rotor Volgograd U20
23/05/2021 11:00 Ertelendi Ural U20 - Tambov U20
23/05/2021 09:00 MS Ufa U20 2-2 Arsenal Tula U20
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
22/05/2021 17:00 MS Tyumen 1-1 Novosibirsk
22/05/2021 16:00 MS Zvezda Perm 3-0 Dinamo Barnaul
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
21/05/2021 19:00 MS Saturn Ramenskoye 6-2 Krasnyy-SGAFKST
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
21/05/2021 18:30 MS Chernomorets 3-0 Mashuk-KMV
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
21/05/2021 18:00 MS Avangard Kursk 0-3 FK Sokol Saratov
21/05/2021 18:00 MS Znamya Noginsk 4-1 Khimki II
21/05/2021 18:00 MS Salyut-Belgorod 1-2 Kvant
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
21/05/2021 18:00 MS Dinamo Stavropol 0-1 Urozhay
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
21/05/2021 17:30 MS Metallurg Lipetsk 3-1 Ryazan
21/05/2021 17:00 MS Kaluga 4-0 Metallurg Vidnoye
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
21/05/2021 17:00 MS Spartak Nalchik 5-1 Tuapse
21/05/2021 17:00 MS Kuban Kholding 3-2 SKA Rostov
21/05/2021 17:00 MS Biolog 2-3 Forte Taganrog
21/05/2021 17:00 MS Krasnodar III 0-3 Legion Dynamo
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
21/05/2021 15:00 MS Fakel II 0-0 Sakhalin
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
20/05/2021 17:00 MS Anzhi 6-1 Inter Cherkessk
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
20/05/2021 17:00 MS Kolomna 2-0 Chita
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
20/05/2021 15:00 MS Essentuki 2-3 Druzhba
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
20/05/2021 15:00 İptal Edildi Znamya Truda - Zenit Irkutsk
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
20/05/2021 14:00 MS Strogino 2-2 Khimik-Arsenal
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
19/05/2021 17:00 MS Tyumen 3-1 Dinamo Barnaul
19/05/2021 16:30 MS Zvezda Perm 0-1 Novosibirsk
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
19/05/2021 16:30 MS Sochi U20 0-1 Zenit U19
19/05/2021 16:00 MS Akhmat Grozny U20 0-3 CSKA Moskva U19
19/05/2021 14:00 MS Rostov U19 1-0 Lokomotiv Moskva U19
19/05/2021 14:00 MS Spartak Moskva U19 4-2 Strogino U20
19/05/2021 13:00 MS Arsenal Tula U20 5-0 Akademiya Konoplev U20
19/05/2021 13:00 MS Chertanovo U20 5-4 UOR №5 U20
19/05/2021 13:00 MS Dinamo Moskva U19 3-0 Ural U20
19/05/2021 13:00 MS Tambov U20 0-3 Ufa U20
19/05/2021 13:00 MS Khimki U20 1-2 Rotor Volgograd U20
19/05/2021 12:00 MS Krasnodar U19 1-1 Rubin Kazan U20
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
18/05/2021 18:00 MS Murom 0-1 Leningradets
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
18/05/2021 17:00 MS Orenburg II 0-6 Ural II
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
18/05/2021 16:00 MS Dolgoprudny 2-0 Smolensk
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
18/05/2021 16:00 MS Lada Dimitrovgrad 0-3 KAMAZ
18/05/2021 16:00 MS Volna Nizhegorodskaya 1-0 Krylya Sovetov II
18/05/2021 16:00 MS Nosta 0-3 Chelyabinsk
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
18/05/2021 15:00 MS Tver 3-0 Luki-Energiya
18/05/2021 13:00 MS Zvezda St. Petersburg 3-3 Rodina Moskva
18/05/2021 13:00 MS Kazanka 1-2 Dinamo Moskva II
18/05/2021 13:00 MS Zenit 2 3-0 Torpedo Vladimir
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
18/05/2021 13:00 MS Lada Tolyatti 1-5 Zenit Izhevsk
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
16/05/2021 19:00 MS Urozhay 5-1 Anzhi
16/05/2021 17:00 MS Tuapse 1-1 Chernomorets
16/05/2021 17:00 MS Makhachkala 4-0 Dinamo Stavropol
16/05/2021 17:00 MS Druzhba 0-3 Kuban Kholding
16/05/2021 16:00 MS Mashuk-KMV 1-3 Biolog
16/05/2021 16:00 MS Forte Taganrog 3-0 Essentuki
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
16/05/2021 14:00 MS FC Rostov 1-3 Krasnodar
16/05/2021 14:00 MS Tambov 1-5 Zenit Saint Petersburg
16/05/2021 14:00 MS Rubin 1-1 Rotor Volgograd
16/05/2021 14:00 MS Dinamo Moscow 3-2 CSKA Moscow
16/05/2021 14:00 MS Lokomotiv Moscow 1-0 Ural
16/05/2021 14:00 MS FC UFA 2-1 Arsenal Tula
16/05/2021 14:00 MS Khimki 0-0 PFC Sochi
16/05/2021 14:00 MS Akhmat Grozny 2-2 Spartak Moscow
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
16/05/2021 14:00 MS Inter Cherkessk 1-2 Spartak Nalchik
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
15/05/2021 17:00 MS Ryazan 2-0 Strogino
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
15/05/2021 16:00 MS Akron 0-2 Fakel Voronezh
15/05/2021 16:00 MS Chayka 1-0 FK Neftekhimik
15/05/2021 16:00 MS Krasnodar 2 1-0 Volgar Astrakhan
15/05/2021 16:00 MS TOM Tomsk 1-1 Nizhny Novgorod
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
15/05/2021 15:00 MS Metallurg Vidnoye 3-1 Avangard Kursk
15/05/2021 15:00 MS Khimik-Arsenal 0-4 Salyut-Belgorod
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
15/05/2021 15:00 MS SKA Rostov 1-1 Krasnodar III
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
15/05/2021 14:00 MS Spartak Moscow 2 4-3 Chertanovo Moscow
15/05/2021 14:00 MS Veles 2-1 Tekstilshchik
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
15/05/2021 14:00 MS Kvant 0-0 Znamya Noginsk
15/05/2021 14:00 MS FK Sokol Saratov 2-0 Saturn Ramenskoye
15/05/2021 14:00 MS Krasnyy-SGAFKST 2-0 Metallurg Lipetsk
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
15/05/2021 13:00 MS Baltika 0-1 Krylya Sovetov
15/05/2021 13:00 MS Ska-khabarovsk 1-2 Alaniya II
15/05/2021 13:00 MS Orenburg 3-2 Dinamo Bryansk
15/05/2021 13:00 MS Torpedo Moskva 0-1 Shinnik Yaroslavl
15/05/2021 13:00 MS Enisey 2-1 Irtysh Omsk
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
15/05/2021 09:00 MS Sakhalin 1-1 Kaluga
14/05/2021 13:00 MS Khimki II 4-0 Fakel II
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
13/05/2021 14:00 MS Arsenal Tula U20 2-0 Ural U20
Rusya Cup Rusya - Cup ( Kupa Maçı )
12/05/2021 20:00 MS Krylya Sovetov 3-1 Lokomotiv Moscow
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
12/05/2021 16:30 MS Lokomotiv Moskva U19 1-1 Krasnodar U19
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
12/05/2021 16:00 MS Lada Dimitrovgrad 2-3 Volna Nizhegorodskaya
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
12/05/2021 15:00 MS Dinamo Moskva U19 1-0 Khimki U20
12/05/2021 14:00 MS Ufa U20 1-1 Chertanovo U20
12/05/2021 14:00 MS CSKA Moskva U19 2-0 Sochi U20
12/05/2021 13:00 MS Rubin Kazan U20 2-2 Spartak Moskva U19
12/05/2021 13:00 MS Rotor Volgograd U20 4-1 UOR №5 U20
12/05/2021 13:00 MS Strogino U20 6-1 Akhmat Grozny U20
12/05/2021 12:00 MS Zenit U19 1-3 Rostov U19
12/05/2021 12:00 MS Akademiya Konoplev U20 1-1 Tambov U20
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
11/05/2021 18:30 MS KAMAZ 3-1 Nosta
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
11/05/2021 18:00 MS Murom 2-2 Zvezda St. Petersburg
11/05/2021 18:00 MS Torpedo Vladimir 1-2 Znamya Truda
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
11/05/2021 17:00 MS Volga Ulyanovsk 5-0 Lada Tolyatti
11/05/2021 17:00 MS Zenit Izhevsk 6-0 Orenburg II
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
11/05/2021 16:00 MS Anzhi 2-2 Makhachkala
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
11/05/2021 16:00 MS Dolgoprudny 2-0 Dinamo Moskva II
11/05/2021 15:00 İptal Edildi Zenit Irkutsk - Smolensk
11/05/2021 13:00 MS Leningradets 1-0 Tver
11/05/2021 13:00 MS Kolomna 3-3 Rodina Moskva
11/05/2021 13:00 MS Kazanka 0-1 Zenit 2
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
11/05/2021 13:00 MS Krylya Sovetov II 0-1 Zvezda Perm
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
11/05/2021 12:00 MS Chita 1-0 Luki-Energiya
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
10/05/2021 19:00 MS Spartak Moscow 2-1 Khimki
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
10/05/2021 18:30 MS Spartak Nalchik 0-3 Urozhay
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
10/05/2021 17:00 MS Saturn Ramenskoye 1-2 Metallurg Lipetsk
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
10/05/2021 17:00 MS Biolog 4-1 Tuapse
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
10/05/2021 16:30 MS Ural 1-0 FC Rostov
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
10/05/2021 16:30 MS Legion Dynamo 0-0 SKA Rostov
10/05/2021 16:00 MS Chernomorets 2-0 Inter Cherkessk
10/05/2021 16:00 MS Krasnodar III 1-0 Druzhba
10/05/2021 16:00 MS Kuban Kholding 2-1 Forte Taganrog
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
10/05/2021 15:00 MS Salyut-Belgorod 0-2 Ryazan
10/05/2021 15:00 MS Kaluga 4-2 Khimki II
10/05/2021 15:00 MS Fakel II 3-2 Kvant
10/05/2021 14:00 MS Znamya Noginsk 1-1 Khimik-Arsenal
10/05/2021 14:00 MS FK Sokol Saratov 5-0 Metallurg Vidnoye
10/05/2021 13:00 MS Strogino 5-0 Krasnyy-SGAFKST
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
10/05/2021 13:00 MS Essentuki 1-4 Mashuk-KMV
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
10/05/2021 13:00 MS Dinamo Barnaul 1-0 Ural II
10/05/2021 13:00 MS Novosibirsk 1-2 Chelyabinsk
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
10/05/2021 09:00 MS Sakhalin 0-1 Avangard Kursk
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
08/05/2021 20:00 MS Baltika 3-1 Tekstilshchik
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
08/05/2021 19:30 MS CSKA Moscow 3-1 Krasnodar
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
08/05/2021 17:00 MS Alaniya II 0-0 Veles
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
08/05/2021 16:30 MS Arsenal Tula 2-4 Rubin
08/05/2021 16:30 MS Lokomotiv Moscow 0-0 Dinamo Moscow
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
08/05/2021 16:00 MS FK Neftekhimik 3-2 Ska-khabarovsk
08/05/2021 16:00 MS Dinamo Bryansk 0-1 Chayka
08/05/2021 16:00 MS Volgar Astrakhan 1-1 Akron
08/05/2021 15:00 MS Fakel Voronezh 0-0 Torpedo Moskva
08/05/2021 15:00 MS Chertanovo Moscow 1-3 Nizhny Novgorod
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
08/05/2021 15:00 İptal Edildi Zenit Irkutsk - Luki-Energiya
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
08/05/2021 14:00 MS Irtysh Omsk 0-4 Orenburg
08/05/2021 14:00 MS Spartak Moscow 2 4-2 Shinnik Yaroslavl
08/05/2021 14:00 MS Krylya Sovetov 6-0 Krasnodar 2
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
08/05/2021 14:00 MS FC UFA 0-0 Zenit Saint Petersburg
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
08/05/2021 13:00 MS TOM Tomsk 1-0 Enisey
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
08/05/2021 10:00 MS Chita 2-1 Smolensk
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
07/05/2021 20:00 MS PFC Sochi 2-1 Rotor Volgograd
07/05/2021 18:00 MS Akhmat Grozny 3-1 Tambov
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
07/05/2021 15:00 MS Novosibirsk 1-3 Ural II
07/05/2021 13:00 MS Dinamo Barnaul 0-3 Chelyabinsk
07/05/2021 12:00 MS Tyumen 1-0 Krylya Sovetov II
06/05/2021 17:00 MS Volga Ulyanovsk 2-1 Lada Dimitrovgrad
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
06/05/2021 16:00 MS Dolgoprudny 2-1 Leningradets
06/05/2021 16:00 MS Zenit 2 0-0 Murom
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
06/05/2021 16:00 MS Volna Nizhegorodskaya 0-0 Lada Tolyatti
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
06/05/2021 15:00 MS Tver 2-1 Dinamo Moskva II
06/05/2021 14:00 MS Znamya Truda 0-3 Rodina Moskva
06/05/2021 14:00 MS Zvezda St. Petersburg 0-0 Kazanka
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
06/05/2021 14:00 MS Orenburg II 1-2 KAMAZ
06/05/2021 14:00 MS Nosta 0-0 Zenit Izhevsk
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
05/05/2021 17:00 MS Spartak Moskva U19 1-1 Lokomotiv Moskva U19
05/05/2021 16:00 MS Akhmat Grozny U20 4-3 Zenit U19
05/05/2021 15:30 MS Krasnodar U19 2-0 Strogino U20
05/05/2021 14:00 MS Rotor Volgograd U20 2-0 Ufa U20
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
05/05/2021 13:00 MS Kolomna 0-1 Torpedo Vladimir
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
05/05/2021 13:00 MS Khimki U20 0-2 Arsenal Tula U20
05/05/2021 13:00 MS Sochi U20 1-1 Rubin Kazan U20
05/05/2021 13:00 MS UOR №5 U20 2-4 Tambov U20
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
05/05/2021 12:00 MS Spartak Moscow 2 0-2 Krylya Sovetov
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
05/05/2021 12:00 MS Akademiya Konoplev U20 2-4 Dinamo Moskva U19
05/05/2021 12:00 MS Rostov U19 3-1 CSKA Moskva U19
05/05/2021 11:00 MS Ural U20 3-2 Chertanovo U20
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
04/05/2021 20:00 MS Urozhay 1-0 Chernomorets
04/05/2021 17:00 MS Makhachkala 3-2 Spartak Nalchik
04/05/2021 17:00 MS Druzhba 0-1 Legion Dynamo
04/05/2021 16:00 MS Mashuk-KMV 1-2 Kuban Kholding
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
04/05/2021 15:00 MS Khimik-Arsenal 8-0 Fakel II
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
04/05/2021 15:00 MS Forte Taganrog 0-0 Krasnodar III
04/05/2021 15:00 MS Dinamo Stavropol 3-2 Anzhi
04/05/2021 14:00 MS Inter Cherkessk 0-5 Biolog
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
04/05/2021 13:00 MS Khimki II 1-1 Avangard Kursk
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
04/05/2021 13:00 MS Tuapse 2-0 Essentuki
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
03/05/2021 17:00 MS Metallurg Vidnoye 1-1 Saturn Ramenskoye
03/05/2021 17:00 MS Ryazan 3-1 Znamya Noginsk
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
03/05/2021 16:30 MS Arsenal Tula 1-2 Spartak Moscow
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
03/05/2021 16:00 MS Metallurg Lipetsk 3-1 Strogino
03/05/2021 14:00 MS Krasnyy-SGAFKST 2-1 Salyut-Belgorod
03/05/2021 14:00 MS Kvant 2-2 Kaluga
03/05/2021 10:00 MS Sakhalin 1-1 FK Sokol Saratov