Rusya Futbol Ligleri, Rusya Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
25/11/2020 19:00 MS Torpedo Moskva 4-2 Krasnodar 2
25/11/2020 18:30 MS Shinnik Yaroslavl 1-3 Baltika
25/11/2020 18:00 MS Krylya Sovetov 2-1 Chayka
25/11/2020 17:30 MS Volgar Astrakhan 0-1 Ska-khabarovsk
25/11/2020 16:00 MS Dinamo Bryansk 1-2 Chertanovo Moscow
25/11/2020 16:00 MS Fakel Voronezh 0-0 Veles
25/11/2020 16:00 MS Akron 0-0 Spartak Moscow 2
25/11/2020 16:00 MS Irtysh Omsk 1-0 Tom Tomsk
25/11/2020 15:00 MS Alaniya II 3-0 Enisey
25/11/2020 15:00 MS Tekstilshchik 0-2 Orenburg
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
25/11/2020 15:00 MS Dinamo Moskva U20 11-3 Chertanovo U20
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
25/11/2020 14:00 MS FK Neftekhimik 0-1 Nizhny Novgorod
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
25/11/2020 14:00 MS Spartak Moskva U20 0-1 Krasnodar U20
25/11/2020 14:00 MS Zenit U20 4-0 Strogino U20
25/11/2020 13:00 MS Akhmat Grozny U20 2-1 Rostov U20
25/11/2020 13:00 MS Rubin Kazan U20 1-1 Lokomotiv Moskva U20
25/11/2020 13:00 MS Rotor Volgograd U20 1-2 Tambov U20
25/11/2020 13:00 MS Akademiya Konoplev U20 1-2 CSKA Moskva U20
25/11/2020 12:00 MS Arsenal Tula U20 1-1 Sochi U20
25/11/2020 11:00 MS Ufa U20 0-0 UOR №5 U20
25/11/2020 11:00 MS Ural U20 3-1 Khimki U20
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
23/11/2020 17:00 MS FC UFA 1-2 Khimki
22/11/2020 19:00 MS Rubin 0-2 FC Rostov
22/11/2020 16:30 MS Rotor Volgograd 0-0 Ural
Rusya Supreme Division Women Rusya - Supreme Division Women ( Lig Maçı )
22/11/2020 15:00 MS Yenisey W 0-1 Chertanovo
22/11/2020 15:00 MS Zvezda Perm 2-1 Ryazan W
22/11/2020 15:00 - Krasnodar W - Zenit W
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
22/11/2020 14:00 MS CSKA Moscow 1-1 PFC Sochi
Rusya Supreme Division Women Rusya - Supreme Division Women ( Lig Maçı )
22/11/2020 14:00 - CSKA Moskva W - Lokomotiv Moskva W
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
21/11/2020 19:00 MS Spartak Moscow 1-1 Dinamo Moscow
21/11/2020 19:00 MS Lokomotiv Moscow 1-0 Arsenal Tula
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
21/11/2020 18:00 MS Baltika 0-0 Fakel Voronezh
21/11/2020 17:00 MS Chertanovo Moscow 0-1 Irtysh Omsk
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
21/11/2020 16:30 MS Akhmat Grozny 2-2 Zenit Saint Petersburg
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
21/11/2020 16:30 MS Forte Taganrog 0-0 Spartak Nalchik
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
21/11/2020 16:00 MS Nizhny Novgorod 3-0 Dinamo Bryansk
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
21/11/2020 15:30 MS Druzhba 0-3 Chernomorets
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
21/11/2020 15:00 MS Chayka 1-3 Tekstilshchik
21/11/2020 15:00 MS Alaniya II 2-1 Orenburg
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
21/11/2020 15:00 MS Mashuk-KMV 1-1 Anzhi
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
21/11/2020 14:00 MS Akron 0-1 Torpedo Moskva
21/11/2020 14:00 MS Veles 1-0 Volgar Astrakhan
21/11/2020 14:00 MS Spartak Moscow 2 1-2 TOM Tomsk
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
21/11/2020 14:00 MS Krasnodar 1-0 Tambov
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
21/11/2020 13:00 MS Enisey 1-0 FK Neftekhimik
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
21/11/2020 13:00 MS Tuapse 2-4 Dinamo Stavropol
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
21/11/2020 13:00 MS Tambov U20 0-3 Spartak Moskva U20
21/11/2020 13:00 MS UOR №5 U20 0-3 Lokomotiv Moskva U20
21/11/2020 13:00 MS Khimki U20 1-1 Strogino U20
21/11/2020 12:00 MS Zenit U20 1-0 Rubin Kazan U20
21/11/2020 11:00 MS Ufa U20 1-5 CSKA Moskva U20
21/11/2020 10:00 MS Akademiya Konoplev U20 0-0 Ural U20
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
21/11/2020 08:00 MS Ska-khabarovsk 0-1 Krylya Sovetov
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
21/11/2020 03:00 TBD SKA Rostov - Biolog
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
20/11/2020 16:00 MS Sochi U20 0-0 Akhmat Grozny U20
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
20/11/2020 14:00 MS Krasnodar 2 1-2 Shinnik Yaroslavl
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
20/11/2020 14:00 MS Inter Cherkessk 0-0 Makhachkala
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
20/11/2020 14:00 MS Arsenal Tula U20 1-3 Dinamo Moskva U20
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
19/11/2020 16:30 MS Krasnodar III 1-5 Kuban Kholding
19/11/2020 14:00 MS Biolog 1-6 SKA Rostov
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
19/11/2020 14:00 MS Rostov U20 2-1 Chertanovo U20
19/11/2020 12:00 MS Krasnodar U20 2-0 Rotor Volgograd U20
Rusya Supreme Division Women Rusya - Supreme Division Women ( Lig Maçı )
19/11/2020 10:00 MS Yenisey W 0-0 Zvezda Perm
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
18/11/2020 14:00 MS Zvezda St. Petersburg 3-0 Luki-Energiya
Rusya Supreme Division Women Rusya - Supreme Division Women ( Lig Maçı )
16/11/2020 17:00 MS Lokomotiv Moskva W 2-2 Ryazan W
15/11/2020 19:30 MS Zenit W 0-0 Yenisey W
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
15/11/2020 17:00 MS Torpedo Moskva 1-0 Spartak Moscow 2
15/11/2020 17:00 MS Fakel Voronezh 6-2 Krasnodar 2
15/11/2020 16:00 MS Dinamo Bryansk 0-0 Enisey
Rusya Supreme Division Women Rusya - Supreme Division Women ( Lig Maçı )
15/11/2020 16:00 - Chertanovo - Krasnodar W
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
15/11/2020 15:00 MS FK Neftekhimik 1-2 Orenburg
15/11/2020 15:00 MS Alaniya II 1-1 Chayka
15/11/2020 15:00 MS Volgar Astrakhan 0-0 Baltika
15/11/2020 14:00 MS Irtysh Omsk 0-1 Nizhny Novgorod
15/11/2020 14:00 MS Shinnik Yaroslavl 1-3 Akron
15/11/2020 14:00 MS Krylya Sovetov 2-1 Veles
Rusya Supreme Division Women Rusya - Supreme Division Women ( Lig Maçı )
15/11/2020 14:00 MS CSKA Moskva W 1-0 Zvezda Perm
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
15/11/2020 11:00 MS TOM Tomsk 1-2 Chertanovo Moscow
15/11/2020 08:00 MS Ska-khabarovsk 1-0 Tekstilshchik
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
14/11/2020 15:00 MS Spartak Nalchik 0-0 Mashuk-KMV
14/11/2020 15:00 MS Dinamo Stavropol 0-1 Inter Cherkessk
14/11/2020 15:00 MS Chernomorets 1-0 Forte Taganrog
14/11/2020 14:00 MS Biolog 3-1 Druzhba
14/11/2020 14:00 MS Kuban Kholding 2-1 Legion Dynamo
14/11/2020 14:00 MS Makhachkala 0-1 Urozhay
13/11/2020 13:30 MS Anzhi 1-0 Tuapse
13/11/2020 13:00 MS Essentuki 0-8 SKA Rostov
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
12/11/2020 18:00 MS Murom 1-1 Kazanka
12/11/2020 18:00 MS Torpedo Vladimir 2-2 Rodina Moskva
12/11/2020 17:00 MS Luki-Energiya 2-1 Smolensk
12/11/2020 16:00 MS Dolgoprudny 1-0 Tver
12/11/2020 15:00 MS Dinamo Moskva II 0-0 Leningradets
12/11/2020 14:00 MS Zvezda St. Petersburg 0-0 Zenit 2
12/11/2020 13:00 MS Znamya Truda 0-2 Kolomna
12/11/2020 03:00 TBD Chita - Zenit Irkutsk
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
11/11/2020 19:00 MS Torpedo Moskva 4-1 Fakel Voronezh
11/11/2020 18:30 MS Shinnik Yaroslavl 1-2 Spartak Moscow 2
11/11/2020 17:00 MS Chayka 1-0 Dinamo Bryansk
11/11/2020 16:00 MS Orenburg 0-0 Irtysh Omsk
11/11/2020 16:00 MS Nizhny Novgorod 3-2 Chertanovo Moscow
11/11/2020 15:00 MS Akron 0-3 Volgar Astrakhan
11/11/2020 15:00 MS Enisey 0-1 TOM Tomsk
11/11/2020 15:00 MS Tekstilshchik 1-0 Baltika
11/11/2020 14:00 MS Veles 1-1 Alaniya II
11/11/2020 13:00 MS Krasnodar 2 1-1 Krylya Sovetov
11/11/2020 11:30 MS Ska-khabarovsk 3-2 FK Neftekhimik
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
10/11/2020 14:00 MS Volna Nizhegorodskaya 0-1 Volga Ulyanovsk
10/11/2020 13:00 MS Orenburg II 0-0 Nosta
10/11/2020 13:00 MS Lada Dimitrovgrad 0-0 Lada Tolyatti
10/11/2020 13:00 MS Tyumen 1-2 Zvezda Perm
10/11/2020 11:00 MS Ural II 0-1 Chelyabinsk
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
08/11/2020 19:00 MS Dinamo Moscow 5-1 Lokomotiv Moscow
08/11/2020 19:00 MS Zenit Saint Petersburg 3-1 Krasnodar
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
08/11/2020 17:00 MS Saturn Ramenskoye 5-1 Khimki II
08/11/2020 17:00 MS Fakel II 1-2 Strogino
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:30 MS CSKA Moscow 2-0 FC Rostov
Rusya Supreme Division Women Rusya - Supreme Division Women ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:00 MS Chertanovo 0-4 Zenit W
08/11/2020 15:00 MS Ryazan W 0-1 CSKA Moskva W
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
08/11/2020 15:00 MS Metallurg Vidnoye 2-3 Khimik-Arsenal
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
08/11/2020 14:00 MS Khimki 2-0 Rubin
Rusya Supreme Division Women Rusya - Supreme Division Women ( Lig Maçı )
08/11/2020 14:00 MS Krasnodar W 0-0 Yenisey W
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
08/11/2020 14:00 MS Kaluga 2-1 Metallurg Lipetsk
08/11/2020 14:00 MS Znamya Noginsk 0-1 Salyut-Belgorod
08/11/2020 14:00 MS Avangard Kursk 4-3 Krasnyy-SGAFKST
08/11/2020 14:00 MS Kvant 0-0 Sakhalin
08/11/2020 13:00 MS FK Sokol Saratov 0-2 Ryazan
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
07/11/2020 19:00 MS Tambov 0-1 Akhmat Grozny
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
07/11/2020 18:00 MS Kazanka 3-1 Murom
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
07/11/2020 17:00 MS Fakel Voronezh 2-0 Shinnik Yaroslavl
07/11/2020 17:00 MS Tekstilshchik 0-0 Krasnodar 2
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
07/11/2020 17:00 MS Urozhay 2-0 Dinamo Stavropol
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:30 MS Arsenal Tula 1-1 Rotor Volgograd
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:30 MS Forte Taganrog 1-1 Biolog
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:00 MS Dinamo Bryansk 2-5 Ska-khabarovsk
07/11/2020 16:00 MS Alaniya II 5-0 Baltika
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:00 MS Smolensk 0-0 Luki-Energiya
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
07/11/2020 15:30 MS Druzhba 2-1 Essentuki
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
07/11/2020 15:00 MS Krylya Sovetov 3-0 Akron
07/11/2020 15:00 MS Chertanovo Moscow 1-2 Enisey
07/11/2020 15:00 MS Volgar Astrakhan 3-2 Torpedo Moskva
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
07/11/2020 15:00 MS Mashuk-KMV 0-1 Chernomorets
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
07/11/2020 15:00 MS Rodina Moskva 3-1 Torpedo Vladimir
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
07/11/2020 14:00 MS Spartak Moscow 2 0-4 Nizhny Novgorod
07/11/2020 14:00 MS Veles 3-1 FK Neftekhimik
07/11/2020 14:00 MS Irtysh Omsk 2-2 Chayka
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
07/11/2020 14:00 MS Ural 2-2 Spartak Moscow
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
07/11/2020 14:00 MS Tuapse 0-4 Spartak Nalchik
07/11/2020 14:00 MS Legion Dynamo 2-0 Krasnodar III
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
07/11/2020 14:00 MS Tver 1-1 Dolgoprudny
Rusya Supreme Division Women Rusya - Supreme Division Women ( Lig Maçı )
07/11/2020 13:00 MS Lokomotiv Moskva W 1-0 Zvezda Perm
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
07/11/2020 13:00 MS Leningradets 1-2 Dinamo Moskva II
07/11/2020 13:00 MS Zenit 2 4-2 Zvezda St. Petersburg
07/11/2020 13:00 MS Kolomna 3-1 Znamya Truda
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
07/11/2020 11:00 MS TOM Tomsk 0-1 Orenburg
07/11/2020 03:00 TBD FK Neftekhimik - Veles
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
06/11/2020 19:00 MS PFC Sochi 1-1 FC UFA
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
06/11/2020 19:00 MS SKA Rostov 0-1 Kuban Kholding
06/11/2020 14:00 MS Inter Cherkessk 0-4 Anzhi
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
05/11/2020 18:00 MS KAMAZ 3-1 Zenit Izhevsk
05/11/2020 17:00 MS Volga Ulyanovsk 1-1 Volna Nizhegorodskaya
05/11/2020 15:00 MS Zvezda Perm 2-2 Tyumen
05/11/2020 14:00 MS Nosta 4-0 Orenburg II
05/11/2020 13:00 MS Lada Tolyatti 0-8 Lada Dimitrovgrad
05/11/2020 13:00 MS Chelyabinsk 2-1 Ural II
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
05/11/2020 12:00 MS Chertanovo U20 1-3 Akhmat Grozny U20
04/11/2020 17:00 MS Rostov U20 3-1 Rotor Volgograd U20
04/11/2020 15:30 MS Tambov U20 4-1 Arsenal Tula U20
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
04/11/2020 15:00 MS Salyut-Belgorod 3-0 Fakel II
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
04/11/2020 14:30 MS Lokomotiv Moskva U20 1-0 Khimki U20
04/11/2020 14:00 MS Spartak Moskva U20 4-2 Dinamo Moskva U20
04/11/2020 14:00 MS Sochi U20 2-0 Krasnodar U20
04/11/2020 14:00 MS Rubin Kazan U20 1-0 Akademiya Konoplev U20
04/11/2020 14:00 MS CSKA Moskva U20 0-1 Zenit U20
04/11/2020 13:00 MS Strogino U20 3-0 Ufa U20
04/11/2020 11:00 MS Ural U20 1-3 UOR №5 U20
Rusya Cup Rusya - Cup ( Kupa Maçı )
04/11/2020 10:00 MS Ska-khabarovsk 1-0 Rubin
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
03/11/2020 18:00 MS Metallurg Lipetsk 1-0 Avangard Kursk
03/11/2020 17:00 MS Krasnyy-SGAFKST 0-1 FK Sokol Saratov
03/11/2020 16:00 MS Ryazan 4-0 Metallurg Vidnoye
03/11/2020 14:00 MS Znamya Noginsk 1-0 Saturn Ramenskoye
03/11/2020 14:00 MS Strogino 3-1 Kaluga
03/11/2020 14:00 MS Khimki II 1-0 Kvant
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
03/11/2020 14:00 MS Legion Dynamo 4-0 Essentuki
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
03/11/2020 13:00 MS Khimik-Arsenal 3-1 Sakhalin
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
02/11/2020 15:00 MS Novosibirsk 5-0 Dinamo Barnaul
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
01/11/2020 19:00 MS Tambov 1-2 Dinamo Moscow
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
01/11/2020 18:00 MS Baltika 0-1 FK Neftekhimik
01/11/2020 17:00 MS Chayka 1-1 TOM Tomsk
01/11/2020 17:00 MS Torpedo Moskva 3-1 Krylya Sovetov
01/11/2020 17:00 MS Fakel Voronezh 1-1 Spartak Moscow 2
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:30 MS Rotor Volgograd 0-1 CSKA Moscow
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:30 MS Dolgoprudny 2-1 Kolomna
01/11/2020 16:00 MS Smolensk 2-1 Murom
01/11/2020 16:00 Ertelendi Torpedo Vladimir - Zenit Irkutsk
01/11/2020 15:00 MS Zvezda St. Petersburg 1-1 Leningradets
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
01/11/2020 14:00 MS Veles 2-1 Dinamo Bryansk
01/11/2020 14:00 MS Orenburg 3-1 Chertanovo Moscow
01/11/2020 14:00 MS Akron 3-1 Tekstilshchik
01/11/2020 14:00 MS Shinnik Yaroslavl 2-1 Volgar Astrakhan
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
01/11/2020 14:00 MS Khimki 0-2 Zenit Saint Petersburg
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
01/11/2020 13:00 MS Enisey 0-1 Nizhny Novgorod
01/11/2020 13:00 MS Krasnodar 2 0-4 Alaniya II
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
01/11/2020 13:00 MS Zenit 2 3-1 Dinamo Moskva II
01/11/2020 13:00 MS Znamya Truda 3-0 Tver
01/11/2020 13:00 MS Luki-Energiya 2-3 Kazanka
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
01/11/2020 12:00 MS FC UFA 1-2 Ural
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
01/11/2020 08:00 MS Ska-khabarovsk 1-1 Irtysh Omsk
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
01/11/2020 03:00 Ertelendi Rodina Moskva - Chita
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
31/10/2020 19:00 MS PFC Sochi 2-1 Lokomotiv Moscow
Rusya Supreme Division Women Rusya - Supreme Division Women ( Lig Maçı )
31/10/2020 18:00 MS Zenit W 0-3 Lokomotiv Moskva W
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
31/10/2020 18:00 MS Dinamo Stavropol 1-1 Makhachkala
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
31/10/2020 17:00 MS Volga Ulyanovsk 2-0 Zenit Izhevsk
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:30 MS Spartak Moscow 0-1 FC Rostov
31/10/2020 16:30 MS Akhmat Grozny 2-0 Krasnodar
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:00 MS Volna Nizhegorodskaya 1-3 KAMAZ
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
31/10/2020 15:30 MS Chernomorets 1-0 Tuapse
Rusya Supreme Division Women Rusya - Supreme Division Women ( Lig Maçı )
31/10/2020 15:00 MS Yenisey W 0-2 Ryazan W
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
31/10/2020 15:00 MS Spartak Nalchik 3-0 Inter Cherkessk
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
31/10/2020 15:00 MS UOR №5 U20 1-2 Rubin Kazan U20
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
31/10/2020 14:00 MS Rubin 3-1 Arsenal Tula
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
31/10/2020 14:00 MS Biolog 5-1 Mashuk-KMV
31/10/2020 14:00 MS Kuban Kholding 1-1 Druzhba
31/10/2020 14:00 MS Anzhi 1-2 Urozhay
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
31/10/2020 14:00 MS Orenburg II 0-3 Zvezda Perm
31/10/2020 13:00 MS Chelyabinsk 7-0 Lada Tolyatti
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
31/10/2020 13:00 MS Arsenal Tula U20 3-3 Rostov U20
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
31/10/2020 12:00 MS Tyumen 1-1 Nosta
Rusya Supreme Division Women Rusya - Supreme Division Women ( Lig Maçı )
31/10/2020 11:00 MS Zvezda Perm 0-0 Krasnodar W
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
31/10/2020 11:00 MS Ural II 2-2 Lada Dimitrovgrad
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
30/10/2020 16:00 MS Essentuki 2-1 Forte Taganrog
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
30/10/2020 14:00 MS Akhmat Grozny U20 2-2 Krasnodar U20
Rusya Supreme Division Women Rusya - Supreme Division Women ( Lig Maçı )
30/10/2020 13:00 MS CSKA Moskva W 1-1 Chertanovo
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
30/10/2020 13:00 MS Krasnodar III 0-3 SKA Rostov
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
29/10/2020 18:00 MS Metallurg Vidnoye 1-4 Krasnyy-SGAFKST
29/10/2020 18:00 MS FK Sokol Saratov 1-3 Metallurg Lipetsk
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
29/10/2020 18:00 Ertelendi Torpedo Vladimir - Chita
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
29/10/2020 17:00 MS Fakel II 0-1 Znamya Noginsk
29/10/2020 15:00 MS Avangard Kursk 1-0 Strogino
29/10/2020 14:00 MS Kaluga 2-3 Salyut-Belgorod
29/10/2020 14:00 MS Kvant 1-5 Saturn Ramenskoye
29/10/2020 14:00 MS Khimki II 1-1 Khimik-Arsenal
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
29/10/2020 13:00 Ertelendi Rodina Moskva - Zenit Irkutsk
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
29/10/2020 11:00 MS Sakhalin 1-0 Ryazan
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
29/10/2020 09:00 MS Ufa U20 7-6 Khimki U20
28/10/2020 20:00 MS Spartak Moskva U20 3-1 Sochi U20
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
28/10/2020 18:00 MS FK Neftekhimik 5-0 Krasnodar 2
28/10/2020 18:00 MS Krylya Sovetov 4-1 Shinnik Yaroslavl
28/10/2020 18:00 MS Dinamo Bryansk 1-3 Baltika
28/10/2020 18:00 MS Chertanovo Moscow 1-2 Chayka
28/10/2020 17:30 MS Irtysh Omsk 1-2 Veles
28/10/2020 17:30 MS Volgar Astrakhan 2-1 Fakel Voronezh
28/10/2020 17:00 MS Alaniya II 5-1 Akron
28/10/2020 16:00 MS Nizhny Novgorod 0-0 Orenburg
28/10/2020 16:00 MS Tekstilshchik 1-3 Torpedo Moskva
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
28/10/2020 16:00 MS Dinamo Moskva U20 4-2 Tambov U20
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
28/10/2020 15:00 MS Spartak Moscow 2 1-1 Enisey
28/10/2020 14:30 MS TOM Tomsk 1-2 Ska-khabarovsk
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
28/10/2020 13:00 MS Strogino U20 1-5 CSKA Moskva U20
28/10/2020 13:00 MS Rotor Volgograd U20 1-1 Chertanovo U20
28/10/2020 13:00 MS Akademiya Konoplev U20 0-2 Lokomotiv Moskva U20
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
28/10/2020 12:00 MS Krylya Sovetov II 2-6 Novosibirsk
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
28/10/2020 12:00 MS Zenit U20 4-0 Ural U20
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
26/10/2020 19:00 MS CSKA Moscow 5-1 Arsenal Tula
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
26/10/2020 18:00 MS Urozhay 2-2 Spartak Nalchik
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
25/10/2020 19:00 MS Akhmat Grozny 3-1 FC UFA
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
25/10/2020 17:00 MS Forte Taganrog 1-0 Kuban Kholding
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
25/10/2020 17:00 MS Kazanka 4-0 Smolensk
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:30 MS FC Rostov 0-2 Khimki
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 MS Druzhba 1-4 Krasnodar III
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 MS Murom 3-1 Luki-Energiya
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 MS Tyumen 3-0 Orenburg II
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
25/10/2020 15:30 MS Inter Cherkessk 0-5 Chernomorets
25/10/2020 15:30 MS Mashuk-KMV 0-3 Essentuki
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
25/10/2020 15:00 MS Dinamo Moskva II 2-1 Zvezda St. Petersburg
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
25/10/2020 15:00 MS Zvezda Perm 6-0 Nosta
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
25/10/2020 14:00 MS Ural 0-0 Tambov
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
25/10/2020 14:00 MS Tuapse 3-2 Biolog
25/10/2020 14:00 MS Makhachkala 1-0 Anzhi
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
25/10/2020 14:00 MS KAMAZ 1-3 Volga Ulyanovsk
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
25/10/2020 13:00 MS SKA Rostov 2-2 Legion Dynamo
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
25/10/2020 13:00 MS Kolomna 1-1 Tver
25/10/2020 13:00 MS Leningradets 0-1 Zenit 2
25/10/2020 13:00 MS Znamya Truda 0-1 Dolgoprudny
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
25/10/2020 13:00 MS Zenit Izhevsk 1-3 Volna Nizhegorodskaya
25/10/2020 13:00 MS Lada Dimitrovgrad 1-1 Chelyabinsk
25/10/2020 13:00 Ertelendi Lada Tolyatti - Ural II
25/10/2020 03:00 TBD Krylya Sovetov II - Dinamo Barnaul
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
24/10/2020 19:00 MS Baltika 3-2 Irtysh Omsk
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
24/10/2020 19:00 MS Krasnodar 1-3 Spartak Moscow
24/10/2020 19:00 MS Lokomotiv Moscow 1-2 Rotor Volgograd
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
24/10/2020 18:00 MS Lokomotiv Moskva U20 4-0 Strogino U20
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
24/10/2020 17:00 MS Torpedo Moskva 2-0 Alaniya II
24/10/2020 17:00 MS Fakel Voronezh 1-1 Krylya Sovetov
24/10/2020 17:00 MS Chayka 1-1 Nizhny Novgorod
24/10/2020 17:00 MS Veles 0-0 TOM Tomsk
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
24/10/2020 17:00 MS Saturn Ramenskoye 2-0 Fakel II
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
24/10/2020 16:30 MS Zenit Saint Petersburg 1-2 Rubin
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
24/10/2020 16:00 MS Volgar Astrakhan 2-0 Spartak Moscow 2
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
24/10/2020 16:00 MS Metallurg Lipetsk 7-0 Metallurg Vidnoye
24/10/2020 16:00 MS Ryazan 3-1 Khimki II
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:00 MS Akron 3-4 FK Neftekhimik
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:00 MS Salyut-Belgorod 3-3 Avangard Kursk
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
24/10/2020 14:00 MS Orenburg 1-3 Enisey
24/10/2020 14:00 MS Shinnik Yaroslavl 0-3 Tekstilshchik
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
24/10/2020 14:00 MS Dinamo Moscow 3-1 PFC Sochi
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
24/10/2020 14:00 MS Znamya Noginsk 1-1 Kaluga
24/10/2020 14:00 MS Khimik-Arsenal 1-1 Kvant
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
24/10/2020 14:00 MS Rostov U20 1-1 Dinamo Moskva U20
24/10/2020 14:00 MS Ufa U20 0-1 Rubin Kazan U20
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
24/10/2020 13:00 MS Krasnodar 2 0-0 Dinamo Bryansk
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
24/10/2020 13:00 MS Akademiya Konoplev U20 1-5 Zenit U20
24/10/2020 13:00 MS Rotor Volgograd U20 0-1 Arsenal Tula U20
24/10/2020 13:00 MS Khimki U20 2-1 UOR №5 U20
24/10/2020 11:00 MS Ural U20 0-5 CSKA Moskva U20
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
24/10/2020 09:00 MS Sakhalin 4-0 Krasnyy-SGAFKST
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
24/10/2020 08:00 MS Ska-khabarovsk 2-0 Chertanovo Moscow
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
23/10/2020 15:30 MS Krasnodar U20 5-1 Tambov U20
23/10/2020 14:00 MS Akhmat Grozny U20 0-0 Spartak Moskva U20
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
23/10/2020 13:00 MS Strogino 3-2 FK Sokol Saratov
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
22/10/2020 14:30 MS Krasnodar III 5-3 Tuapse
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
22/10/2020 13:00 MS Chertanovo U20 0-0 Sochi U20
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
22/10/2020 09:00 Ertelendi Zenit Irkutsk - Chita
Rusya Cup Rusya - Cup ( Kupa Maçı )
21/10/2020 19:00 MS Chertanovo Moscow 0-4 FC UFA
21/10/2020 18:30 PEN Shinnik Yaroslavl 1-1
PS : 3-4
Akhmat Grozny
21/10/2020 18:00 MS Krylya Sovetov 3-0 Rotor Volgograd
21/10/2020 17:00 PEN Orenburg 1-1
PS : 2-4
PFC Sochi
21/10/2020 16:00 PEN Nizhny Novgorod 1-1
PS : 9-10
Khimki
21/10/2020 16:00 MS Dinamo Bryansk 0-2 Tambov
21/10/2020 15:00 PEN Tekstilshchik 0-0
PS : 3-4
Arsenal Tula
21/10/2020 15:00 MS Enisey 1-0 Spartak Moscow
21/10/2020 14:00 MS Veles 1-3 Ural
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
19/10/2020 19:00 MS Essentuki 4-4 Tuapse
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
19/10/2020 16:00 MS Metallurg Vidnoye 4-2 Strogino
19/10/2020 14:00 MS Khimki II 1-2 Krasnyy-SGAFKST
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
18/10/2020 19:00 MS FC Rostov 3-0 Akhmat Grozny
18/10/2020 16:30 MS CSKA Moscow 3-1 Dinamo Moscow
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
18/10/2020 16:00 MS Avangard Kursk 1-1 Znamya Noginsk
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
18/10/2020 16:00 MS Spartak Nalchik 3-2 Makhachkala
18/10/2020 16:00 MS Chernomorets 1-2 Urozhay
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
18/10/2020 16:00 MS Volga Ulyanovsk 0-1 Tyumen
18/10/2020 16:00 MS Volna Nizhegorodskaya 1-2 Zvezda Perm
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
18/10/2020 15:30 MS Kuban Kholding 1-0 Mashuk-KMV
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
18/10/2020 15:00 MS Kvant 2-3 Ryazan
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
18/10/2020 15:00 MS Dolgoprudny 2-1 Rodina Moskva
18/10/2020 15:00 MS Dinamo Moskva II 4-1 Smolensk
18/10/2020 15:00 MS Zvezda St. Petersburg 2-3 Kolomna
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
18/10/2020 14:30 MS Legion Dynamo 4-0 Druzhba
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
18/10/2020 14:30 MS Tver 1-2 Torpedo Vladimir
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
18/10/2020 14:00 MS Arsenal Tula 1-0 Ural
18/10/2020 14:00 MS Rotor Volgograd 0-2 Tambov
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
18/10/2020 14:00 MS Kaluga 4-1 Fakel II
18/10/2020 14:00 MS Khimik-Arsenal 0-3 Saturn Ramenskoye
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
18/10/2020 14:00 MS Orenburg II 0-3 Krylya Sovetov II
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
18/10/2020 13:00 MS Zenit 2 1-0 Znamya Truda
18/10/2020 13:00 MS Luki-Energiya 1-3 Leningradets
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
18/10/2020 13:00 Ertelendi Chelyabinsk - KAMAZ
18/10/2020 13:00 MS Zenit Izhevsk 1-1 Ural II
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
18/10/2020 10:00 MS Sakhalin 0-2 Metallurg Lipetsk
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
17/10/2020 19:00 MS Tekstilshchik 0-0 Fakel Voronezh
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
17/10/2020 19:00 MS Khimki 2-3 Spartak Moscow
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
17/10/2020 17:00 MS Alaniya II 4-4 Shinnik Yaroslavl
17/10/2020 17:00 MS Dinamo Bryansk 2-0 Akron
17/10/2020 17:00 MS Torpedo Moskva 4-0 FK Neftekhimik
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:30 MS Krasnodar 3-1 Rubin
17/10/2020 16:30 MS Lokomotiv Moscow 1-0 FC UFA
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:00 MS Nizhny Novgorod 1-0 Ska-khabarovsk
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:00 MS UOR №5 U20 0-0 Ufa U20
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:00 MS Krylya Sovetov 3-0 Volgar Astrakhan
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
17/10/2020 14:30 MS Anzhi 2-1 Dinamo Stavropol
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
17/10/2020 14:00 MS Irtysh Omsk 0-0 Krasnodar 2
17/10/2020 14:00 MS Spartak Moscow 2 0-3 Orenburg
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
17/10/2020 14:00 MS Zenit Saint Petersburg 3-1 PFC Sochi
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
17/10/2020 14:00 MS FK Sokol Saratov 1-0 Salyut-Belgorod
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
17/10/2020 14:00 MS Biolog 4-0 Inter Cherkessk
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
17/10/2020 14:00 MS Zenit U20 3-0 Khimki U20
17/10/2020 14:00 MS Tambov U20 1-4 Rostov U20
17/10/2020 14:00 MS CSKA Moskva U20 1-1 Lokomotiv Moskva U20
17/10/2020 14:00 MS Rubin Kazan U20 2-0 Ural U20
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
17/10/2020 13:00 MS Veles 3-0 Chertanovo Moscow
17/10/2020 13:00 MS Enisey 3-2 Chayka
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
17/10/2020 13:00 MS Novosibirsk 2-1 Lada Tolyatti
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
17/10/2020 13:00 MS Sochi U20 3-1 Rotor Volgograd U20
17/10/2020 13:00 MS Arsenal Tula U20 0-3 Akhmat Grozny U20
17/10/2020 13:00 Ertelendi Strogino U20 - Akademiya Konoplev U20
17/10/2020 13:00 MS Dinamo Moskva U20 1-3 Krasnodar U20
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
17/10/2020 12:00 MS TOM Tomsk 0-1 Baltika
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
17/10/2020 12:00 MS Dinamo Barnaul 1-0 Lada Dimitrovgrad
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
17/10/2020 09:00 MS Chita 2-2 Kazanka
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
16/10/2020 15:00 MS Krasnodar III 1-3 Forte Taganrog
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
16/10/2020 14:00 MS Spartak Moskva U20 2-0 Chertanovo U20
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
16/10/2020 09:00 MS Zenit Irkutsk 2-1 Murom
14/10/2020 15:00 MS Kolomna 1-4 Zenit 2
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
14/10/2020 15:00 MS Novosibirsk 1-0 Lada Dimitrovgrad
14/10/2020 13:00 MS Dinamo Barnaul 3-0 Lada Tolyatti
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
13/10/2020 20:30 MS Baltika 1-2 Chertanovo Moscow
13/10/2020 19:30 MS Torpedo Moskva 3-0 Dinamo Bryansk
13/10/2020 19:00 MS Fakel Voronezh 0-0 Alaniya II
13/10/2020 19:00 MS Veles 1-3 Nizhny Novgorod
13/10/2020 18:30 MS Shinnik Yaroslavl 1-2 FK Neftekhimik
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
13/10/2020 18:30 MS KAMAZ 2-3 Ural II
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
13/10/2020 18:00 MS Chayka 0-1 Orenburg
13/10/2020 18:00 MS Krylya Sovetov 2-1 Spartak Moscow 2
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
13/10/2020 18:00 MS Torpedo Vladimir 3-1 Dolgoprudny
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
13/10/2020 17:30 MS Volgar Astrakhan 0-0 Tekstilshchik
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
13/10/2020 17:00 MS Dinamo Moskva II 6-0 Luki-Energiya
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
13/10/2020 16:30 MS Zvezda Perm 1-1 Volga Ulyanovsk
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
13/10/2020 16:00 MS Irtysh Omsk 1-0 Akron
13/10/2020 14:30 MS Krasnodar 2 2-0 TOM Tomsk
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
13/10/2020 14:00 MS Zenit Izhevsk 0-1 Chelyabinsk
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
13/10/2020 13:00 MS Znamya Truda 0-0 Zvezda St. Petersburg
13/10/2020 13:00 MS Leningradets 4-0 Smolensk
13/10/2020 13:00 MS Rodina Moskva 2-3 Tver
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
13/10/2020 13:00 MS Tyumen 0-1 Volna Nizhegorodskaya
13/10/2020 12:00 MS Krylya Sovetov II 1-2 Nosta
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
13/10/2020 11:30 MS Ska-khabarovsk 0-1 Enisey
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
13/10/2020 09:00 MS Chita 1-0 Murom
13/10/2020 09:00 MS Zenit Irkutsk 1-3 Kazanka
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
13/10/2020 03:00 TBD Akron - Irtysh Omsk
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
12/10/2020 14:00 MS Inter Cherkessk 2-0 Essentuki
Rusya Supreme Division Women Rusya - Supreme Division Women ( Lig Maçı )
11/10/2020 19:00 MS Ryazan W 1-2 Krasnodar W
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
11/10/2020 18:00 MS Fakel II 1-0 Avangard Kursk
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
11/10/2020 18:00 MS Dinamo Stavropol 4-1 Spartak Nalchik
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
11/10/2020 17:00 MS Saturn Ramenskoye 2-0 Kaluga
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
11/10/2020 17:00 MS Forte Taganrog 2-2 Legion Dynamo
11/10/2020 17:00 MS Urozhay 6-1 Biolog
11/10/2020 17:00 MS Druzhba 1-3 SKA Rostov
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
11/10/2020 16:00 MS Metallurg Lipetsk 4-0 Khimki II
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
11/10/2020 16:00 MS Mashuk-KMV 3-0 Krasnodar III
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
11/10/2020 15:00 MS Salyut-Belgorod 1-2 Metallurg Vidnoye
11/10/2020 15:00 MS Krasnyy-SGAFKST 4-1 Kvant
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
11/10/2020 14:30 MS Makhachkala 1-4 Chernomorets
Rusya Supreme Division Women Rusya - Supreme Division Women ( Lig Maçı )
11/10/2020 14:00 MS Lokomotiv Moskva W 5-1 Chertanovo
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
11/10/2020 14:00 MS Znamya Noginsk 1-1 FK Sokol Saratov
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
11/10/2020 14:00 MS Tuapse 1-5 Kuban Kholding
Rusya Supreme Division Women Rusya - Supreme Division Women ( Lig Maçı )
11/10/2020 11:00 MS Zvezda Perm 2-0 Zenit W
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
11/10/2020 09:00 MS Sakhalin 0-1 Strogino
10/10/2020 16:00 MS Ryazan 3-1 Khimik-Arsenal
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
09/10/2020 18:30 MS Nizhny Novgorod 2-1 Baltika
09/10/2020 18:00 MS Dinamo Bryansk 2-0 Shinnik Yaroslavl
09/10/2020 18:00 MS FK Neftekhimik 3-1 Fakel Voronezh
09/10/2020 18:00 MS Chertanovo Moscow 1-0 Krasnodar 2
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
09/10/2020 18:00 MS Murom 1-2 Tver
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
09/10/2020 17:00 MS Alaniya II 2-0 Volgar Astrakhan
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
09/10/2020 17:00 MS Kazanka 2-2 Dolgoprudny
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
09/10/2020 16:00 MS Orenburg 2-2 Ska-khabarovsk
09/10/2020 16:00 MS Spartak Moscow 2 1-2 Chayka
09/10/2020 16:00 MS Irtysh Omsk 0-2 Torpedo Moskva
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
09/10/2020 16:00 MS Luki-Energiya 0-1 Rodina Moskva
09/10/2020 16:00 MS Smolensk 1-4 Torpedo Vladimir
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
09/10/2020 15:00 MS Enisey 2-0 Veles
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
09/10/2020 15:00 MS Kolomna 0-1 Dinamo Moskva II
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
09/10/2020 14:30 MS TOM Tomsk 2-1 Akron
09/10/2020 14:00 MS Tekstilshchik 0-3 Krylya Sovetov
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
09/10/2020 13:00 MS Zenit 2 3-0 Chita
09/10/2020 13:00 MS Znamya Truda 0-1 Leningradets
09/10/2020 13:00 MS Zvezda St. Petersburg 2-0 Zenit Irkutsk
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
08/10/2020 16:30 MS Zvezda Perm 1-0 Zenit Izhevsk
08/10/2020 16:00 MS Lada Tolyatti 1-3 Orenburg II
08/10/2020 14:00 MS Lada Dimitrovgrad 0-1 Nosta
08/10/2020 13:00 MS Tyumen 1-0 KAMAZ
08/10/2020 13:00 MS Chelyabinsk 6-0 Krylya Sovetov II
07/10/2020 18:00 MS Volna Nizhegorodskaya 1-1 Dinamo Barnaul
07/10/2020 17:00 MS Volga Ulyanovsk 0-0 Novosibirsk
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
06/10/2020 14:00 MS Zvezda St. Petersburg 5-0 Chita
06/10/2020 13:00 MS Zenit 2 4-0 Zenit Irkutsk
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
05/10/2020 18:00 MS Metallurg Vidnoye 1-2 Znamya Noginsk
05/10/2020 14:00 MS Khimki II 2-0 Strogino
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
04/10/2020 20:00 MS Dinamo Moscow 2-0 Krasnodar
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
04/10/2020 19:00 MS Baltika 1-0 Enisey
04/10/2020 17:00 MS Krasnodar 2 2-3 Nizhny Novgorod
04/10/2020 17:00 MS Fakel Voronezh 0-0 Dinamo Bryansk
04/10/2020 17:00 MS Torpedo Moskva 1-0 TOM Tomsk
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
04/10/2020 16:30 MS Rubin 1-1 Akhmat Grozny
04/10/2020 16:30 MS PFC Sochi 4-2 FC Rostov
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
04/10/2020 16:30 MS Chernomorets 1-0 Dinamo Stavropol
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
04/10/2020 16:00 MS Volgar Astrakhan 3-1 FK Neftekhimik
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
04/10/2020 16:00 MS Ryazan 1-4 Saturn Ramenskoye
04/10/2020 16:00 MS Avangard Kursk 1-1 Kaluga
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
04/10/2020 16:00 MS Essentuki 1-5 Urozhay
04/10/2020 16:00 MS Spartak Nalchik 1-1 Anzhi
04/10/2020 16:00 MS SKA Rostov 2-1 Forte Taganrog
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
04/10/2020 16:00 MS Volna Nizhegorodskaya 0-1 Novosibirsk
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
04/10/2020 15:00 MS Tekstilshchik 0-2 Spartak Moscow 2
04/10/2020 15:00 MS Krylya Sovetov 2-0 Alaniya II
04/10/2020 15:00 Ertelendi Shinnik Yaroslavl - Irtysh Omsk
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
04/10/2020 15:00 MS Kvant 1-2 Metallurg Lipetsk
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
04/10/2020 15:00 MS Kuban Kholding 2-0 Inter Cherkessk
04/10/2020 15:00 MS Legion Dynamo 3-0 Mashuk-KMV
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
04/10/2020 15:00 MS Rodina Moskva 0-0 Smolensk
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
04/10/2020 14:00 MS Veles 1-1 Orenburg
04/10/2020 14:00 MS Akron 1-0 Chertanovo Moscow
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
04/10/2020 14:00 MS Lokomotiv Moscow 2-1 Khimki
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
04/10/2020 14:00 MS Khimik-Arsenal 0-3 Krasnyy-SGAFKST
04/10/2020 14:00 MS FK Sokol Saratov 1-0 Fakel II
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
04/10/2020 14:00 MS Volga Ulyanovsk 0-1 Dinamo Barnaul
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
04/10/2020 13:00 MS Leningradets 2-0 Kolomna
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
04/10/2020 13:00 MS Rostov U20 0-1 Akhmat Grozny U20
04/10/2020 11:00 MS Ufa U20 2-0 Ural U20
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
04/10/2020 10:00 MS Ska-khabarovsk 0-0 Chayka
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
04/10/2020 09:00 MS Sakhalin 0-2 Salyut-Belgorod
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
03/10/2020 19:00 MS Spartak Moscow 1-1 Zenit Saint Petersburg
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
03/10/2020 18:00 MS Lokomotiv Moskva U20 1-0 UOR №5 U20
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
03/10/2020 17:00 MS Dinamo Moskva II 1-1 Znamya Truda
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:30 MS Ural 0-2 CSKA Moscow
03/10/2020 16:30 MS Tambov 1-1 Arsenal Tula
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 MS Dolgoprudny 3-1 Murom
03/10/2020 16:00 MS Torpedo Vladimir 2-0 Luki-Energiya
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
03/10/2020 15:00 Ertelendi KAMAZ - Zvezda Perm
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
03/10/2020 14:30 MS Tver 4-1 Kazanka
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
03/10/2020 14:00 MS FC UFA 0-0 Rotor Volgograd
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
03/10/2020 14:00 MS Biolog 1-2 Makhachkala
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
03/10/2020 14:00 MS Nosta 7-0 Lada Tolyatti
03/10/2020 14:00 MS Zenit Izhevsk 0-1 Tyumen
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
03/10/2020 14:00 MS Rotor Volgograd U20 1-3 Spartak Moskva U20
03/10/2020 14:00 MS CSKA Moskva U20 3-0 Akademiya Konoplev U20
03/10/2020 14:00 - Krasnodar U20 - Arsenal Tula U20
03/10/2020 13:00 MS Chertanovo U20 3-4 Tambov U20
03/10/2020 13:00 MS Sochi U20 1-1 Dinamo Moskva U20
03/10/2020 13:00 MS Khimki U20 0-3 Rubin Kazan U20
03/10/2020 13:00 MS Arsenal Tula U20 1-4 Krasnodar U20
03/10/2020 13:00 MS Strogino U20 1-4 Zenit U20
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
03/10/2020 12:00 MS Krylya Sovetov II 1-2 Ural II
03/10/2020 11:00 MS Orenburg II 0-3 Lada Dimitrovgrad
Rusya Cup Rusya - Cup ( Kupa Maçı )
01/10/2020 15:00 AWD Znamya Noginsk 3-0 Shinnik Yaroslavl
01/10/2020 13:00 PEN Leningradets 0-0
PS : 6-5
Chertanovo Moscow
30/09/2020 19:00 MS Dinamo Stavropol 1-4 Krylya Sovetov
30/09/2020 19:00 MS Chernomorets 1-3 Ska-khabarovsk
30/09/2020 17:00 MS Salyut-Belgorod 0-3 Tekstilshchik
30/09/2020 17:00 AWD Zvezda Perm 0-3 Orenburg
30/09/2020 16:00 MS Volga Ulyanovsk 2-4 Veles
30/09/2020 16:00 MS Mashuk-KMV 1-0 Dinamo Bryansk
30/09/2020 13:00 PEN Zenit Irkutsk 0-0
PS : 3-4
Nizhny Novgorod
30/09/2020 13:00 MS Rodina Moskva 3-0 Enisey
Rusya Supreme Division Women Rusya - Supreme Division Women ( Lig Maçı )
29/09/2020 19:30 MS Zenit W 0-1 CSKA Moskva W
29/09/2020 18:00 MS Ryazan W 2-0 Chertanovo
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
29/09/2020 16:00 MS Dinamo Moskva U20 1-1 Arsenal Tula U20
29/09/2020 16:00 MS UOR №5 U20 1-2 CSKA Moskva U20
29/09/2020 15:00 MS Akhmat Grozny U20 1-2 Sochi U20
29/09/2020 15:00 MS Krasnodar U20 1-1 Spartak Moskva U20
29/09/2020 14:00 MS Tambov U20 2-2 Rotor Volgograd U20
29/09/2020 14:00 MS Rubin Kazan U20 1-2 Zenit U20
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
29/09/2020 13:00 MS Dinamo Barnaul 0-3 Novosibirsk
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
29/09/2020 13:00 MS Ufa U20 1-3 Lokomotiv Moskva U20
29/09/2020 13:00 MS Chertanovo U20 1-1 Rostov U20
29/09/2020 12:00 İptal Edildi Akademiya Konoplev U20 - Khimki U20
29/09/2020 11:00 MS Ural U20 2-1 Strogino U20
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
28/09/2020 19:00 MS Khimki 1-0 Dinamo Moscow
Rusya Supreme Division Women Rusya - Supreme Division Women ( Lig Maçı )
28/09/2020 16:00 MS Krasnodar W 0-3 Lokomotiv Moskva W
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
28/09/2020 15:00 MS Makhachkala 1-1 Essentuki
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
27/09/2020 19:00 MS Rotor Volgograd 1-3 Rubin
27/09/2020 19:00 MS CSKA Moscow 0-1 Lokomotiv Moscow
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
27/09/2020 18:00 MS Chayka 0-2 Veles
27/09/2020 18:00 MS FK Neftekhimik 1-1 Krylya Sovetov
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
27/09/2020 18:00 MS Urozhay 0-2 Kuban Kholding
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
27/09/2020 17:00 MS Dinamo Bryansk 0-1 Volgar Astrakhan
27/09/2020 17:00 MS Alaniya II 3-1 Tekstilshchik
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
27/09/2020 17:00 MS Saturn Ramenskoye 5-0 Avangard Kursk
27/09/2020 17:00 MS Fakel II 2-1 Metallurg Vidnoye
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
27/09/2020 17:00 MS Forte Taganrog 1-2 Druzhba
27/09/2020 17:00 MS Dinamo Stavropol 3-1 Biolog
27/09/2020 17:00 MS Inter Cherkessk 1-1 Krasnodar III
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
27/09/2020 16:30 MS Akhmat Grozny 2-0 Ural
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
27/09/2020 16:00 MS Orenburg 2-2 Baltika
27/09/2020 16:00 MS Nizhny Novgorod 3-0 Akron
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
27/09/2020 16:00 MS Mashuk-KMV 3-1 SKA Rostov
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
27/09/2020 16:00 MS Dolgoprudny 2-1 Zenit 2
27/09/2020 16:00 MS Smolensk 1-1 Znamya Truda
27/09/2020 16:00 MS Torpedo Vladimir 2-1 Kazanka
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
27/09/2020 15:30 MS Strogino 1-1 Kvant
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
27/09/2020 15:00 MS Chertanovo Moscow 0-0 Torpedo Moskva
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
27/09/2020 15:00 MS Metallurg Lipetsk 1-1 Khimik-Arsenal
27/09/2020 15:00 MS Salyut-Belgorod 6-0 Khimki II
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
27/09/2020 15:00 Ertelendi Tuapse - Legion Dynamo
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
27/09/2020 15:00 MS Lada Dimitrovgrad 1-1 Krylya Sovetov II
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
27/09/2020 14:30 MS Tver 0-0 Zvezda St. Petersburg
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
27/09/2020 14:00 MS Irtysh Omsk 1-0 Fakel Voronezh
27/09/2020 14:00 MS Spartak Moscow 2 1-0 Ska-khabarovsk
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
27/09/2020 14:00 MS Arsenal Tula 2-3 FC Rostov
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
27/09/2020 14:00 MS Kaluga 1-2 FK Sokol Saratov
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
27/09/2020 14:00 MS Nosta 3-3 Volna Nizhegorodskaya
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
27/09/2020 13:00 Ertelendi TOM Tomsk - Shinnik Yaroslavl
27/09/2020 13:00 MS Enisey 0-1 Krasnodar 2
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
27/09/2020 13:00 MS Luki-Energiya 2-1 Kolomna
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
27/09/2020 13:00 Ertelendi Chelyabinsk - Zvezda Perm
27/09/2020 12:00 MS Ural II 1-2 Tyumen
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
27/09/2020 11:00 MS Zenit Irkutsk 1-0 Dinamo Moskva II
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
27/09/2020 09:00 MS Sakhalin 0-0 Znamya Noginsk
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
27/09/2020 09:00 MS Chita 0-1 Leningradets
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
26/09/2020 20:00 MS PFC Sochi 1-1 Krasnodar
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
26/09/2020 18:00 MS Murom 1-1 Rodina Moskva
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:00 MS Krasnyy-SGAFKST 1-0 Ryazan
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:30 MS Zenit Saint Petersburg 6-0 FC UFA
26/09/2020 14:00 MS Tambov 0-2 Spartak Moscow
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
26/09/2020 13:00 MS Orenburg II 1-2 Volga Ulyanovsk
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
25/09/2020 15:00 MS Anzhi 2-2 Chernomorets
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
24/09/2020 15:00 MS Novosibirsk 2-2 KAMAZ
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
24/09/2020 13:00 MS Zenit Irkutsk 0-1 Leningradets
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
24/09/2020 13:00 MS Dinamo Barnaul 4-1 Zenit Izhevsk
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
24/09/2020 11:00 MS Chita 2-3 Dinamo Moskva II
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
23/09/2020 20:00 MS Baltika 0-1 Chayka
23/09/2020 19:30 MS Torpedo Moskva 0-2 Nizhny Novgorod
23/09/2020 19:00 MS Fakel Voronezh 0-0 TOM Tomsk
23/09/2020 19:00 MS Veles 1-0 Ska-khabarovsk
23/09/2020 19:00 MS Alaniya II 2-1 Spartak Moscow 2
Rusya Cup Rusya - Cup ( Kupa Maçı )
23/09/2020 19:00 AWD Dinamo Stavropol 3-0 Rotor Volgograd
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
23/09/2020 18:30 MS Shinnik Yaroslavl 1-1 Chertanovo Moscow
23/09/2020 18:00 MS FK Neftekhimik 4-0 Tekstilshchik
23/09/2020 18:00 MS Krylya Sovetov 7-0 Dinamo Bryansk
23/09/2020 17:30 MS Volgar Astrakhan 1-1 Irtysh Pavlodar
Rusya Cup Rusya - Cup ( Kupa Maçı )
23/09/2020 17:00 PEN Salyut-Belgorod 1-1
PS : 3-4
Arsenal Tula
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
23/09/2020 17:00 MS Rostov U20 2-1 Sochi U20
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
23/09/2020 15:30 MS Krasnodar 2 1-1 Orenburg
23/09/2020 15:00 Ertelendi Akron - Enisey
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
23/09/2020 15:00 MS Rotor Volgograd U20 0-4 Krasnodar U20
23/09/2020 15:00 MS Strogino U20 2-0 Khimki U20
23/09/2020 14:00 MS Spartak Moskva U20 3-1 Tambov U20
23/09/2020 14:00 MS Lokomotiv Moskva U20 0-1 Rubin Kazan U20
23/09/2020 14:00 Ertelendi Ural U20 - Akademiya Konoplev U20
23/09/2020 14:00 MS CSKA Moskva U20 1-4 Ufa U20
23/09/2020 13:00 MS Zenit U20 2-0 UOR №5 U20
23/09/2020 13:00 MS Dinamo Moskva U20 2-2 Akhmat Grozny U20
22/09/2020 13:00 MS Arsenal Tula U20 0-0 Chertanovo U20
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
21/09/2020 19:00 MS Dinamo Moscow 1-0 Akhmat Grozny
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
21/09/2020 18:00 MS Metallurg Vidnoye 0-2 Kaluga
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
21/09/2020 17:00 MS Kazanka 1-1 Rodina Moskva
21/09/2020 16:30 MS Kolomna 2-2 Smolensk
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
21/09/2020 16:00 MS Tuapse 1-1 SKA Rostov
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
21/09/2020 15:00 MS Novosibirsk 1-1 Zenit Izhevsk
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
21/09/2020 14:00 MS Khimki II 1-3 Znamya Noginsk
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
21/09/2020 13:00 MS Dinamo Barnaul 2-1 KAMAZ
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
20/09/2020 19:00 MS Lokomotiv Moscow 1-0 Tambov
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
20/09/2020 18:00 MS Ryazan 1-2 Metallurg Lipetsk
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
20/09/2020 18:00 MS Murom 0-1 Torpedo Vladimir
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
20/09/2020 17:30 MS Chernomorets 0-2 Spartak Nalchik
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
20/09/2020 17:00 MS Krasnyy-SGAFKST 1-1 Saturn Ramenskoye
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
20/09/2020 17:00 MS Druzhba 1-1 Mashuk-KMV
20/09/2020 17:00 MS Essentuki 2-0 Dinamo Stavropol
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
20/09/2020 17:00 MS Volga Ulyanovsk 2-0 Nosta
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
20/09/2020 16:30 MS Rubin 0-2 Spartak Moscow
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
20/09/2020 16:00 MS Kuban Kholding 3-0 Makhachkala
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
20/09/2020 16:00 MS Volna Nizhegorodskaya 1-0 Orenburg II
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
20/09/2020 15:30 MS Legion Dynamo 4-1 Inter Cherkessk
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
20/09/2020 15:00 MS Zvezda St. Petersburg 0-1 Dolgoprudny
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
20/09/2020 15:00 MS Tyumen 1-0 Chelyabinsk
20/09/2020 15:00 MS Zvezda Perm 2-2 Ural II
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
20/09/2020 14:00 MS Arsenal Tula 3-2 PFC Sochi
20/09/2020 14:00 MS FC UFA 0-1 CSKA Moscow
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
20/09/2020 14:00 MS Khimik-Arsenal 3-1 Strogino
20/09/2020 14:00 MS FK Sokol Saratov 0-0 Avangard Kursk
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
20/09/2020 14:00 MS Lada Tolyatti 1-0 Krylya Sovetov II
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
20/09/2020 13:00 MS Znamya Truda 2-1 Luki-Energiya
20/09/2020 13:00 MS Zenit 2 3-1 Tver
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
20/09/2020 09:00 MS Sakhalin 5-1 Fakel II
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
19/09/2020 19:00 Ertelendi FC Rostov - Rotor Volgograd
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
19/09/2020 18:00 MS FK Neftekhimik 0-0 Alaniya II
19/09/2020 18:00 MS Chayka 2-1 Krasnodar 2
19/09/2020 17:30 MS Irtysh Pavlodar 0-4 Krylya Sovetov
19/09/2020 17:00 MS Dinamo Bryansk 1-0 Tekstilshchik
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:00 MS Krasnodar III 0-1 Urozhay
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:30 MS Ural 1-1 Zenit Saint Petersburg
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:00 MS Nizhny Novgorod 3-0 Shinnik Yaroslavl
19/09/2020 16:00 MS Orenburg 0-0 Akron
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:00 MS Kvant 0-0 Salyut-Belgorod
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
19/09/2020 15:00 Ertelendi Enisey - Torpedo Moskva
19/09/2020 15:00 MS Chertanovo Moscow 0-3 Fakel Voronezh
19/09/2020 15:00 MS Spartak Moscow 2 2-1 Veles
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
19/09/2020 14:00 MS Biolog 1-1 Anzhi
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
19/09/2020 13:00 MS TOM Tomsk 1-3 Volgar Astrakhan
19/09/2020 08:00 MS Ska-khabarovsk 0-0 Baltika
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
18/09/2020 20:00 MS Krasnodar 7-2 Khimki
Rusya Cup Rusya - Cup ( Kupa Maçı )
17/09/2020 15:00 MS Znamya Noginsk 0-3 Akhmat Grozny
16/09/2020 19:00 MS Chernomorets 2-4 Rubin
16/09/2020 19:00 MS Rodina Moskva 1-5 Spartak Moscow
16/09/2020 17:00 MS Zvezda Perm 0-1 PFC Sochi
16/09/2020 17:00 MS Volga Ulyanovsk 0-3 Ural
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
16/09/2020 17:00 MS Sochi U20 0-0 Arsenal Tula U20
Rusya Cup Rusya - Cup ( Kupa Maçı )
16/09/2020 16:00 MS Mashuk-KMV 1-2 Tambov
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
16/09/2020 16:00 MS Krasnodar U20 0-2 Chertanovo U20
16/09/2020 15:00 MS Rotor Volgograd U20 3-0 Dinamo Moskva U20
16/09/2020 15:00 MS Akhmat Grozny U20 1-0 Tambov U20
16/09/2020 14:20 MS Rubin Kazan U20 3-0 Strogino U20
16/09/2020 14:00 MS Akademiya Konoplev U20 0-4 UOR №5 U20
16/09/2020 14:00 MS Spartak Moskva U20 4-1 Rostov U20
Rusya Cup Rusya - Cup ( Kupa Maçı )
16/09/2020 13:00 MS Leningradets 0-1 FC UFA
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
16/09/2020 13:00 MS Lokomotiv Moskva U20 4-0 Ural U20
16/09/2020 13:00 MS Khimki U20 0-3 CSKA Moskva U20
16/09/2020 11:00 MS Ufa U20 0-2 Zenit U20
Rusya Cup Rusya - Cup ( Kupa Maçı )
15/09/2020 13:00 MS Zenit Irkutsk 0-1 Khimki
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
14/09/2020 20:30 MS FC Rostov 0-0 Lokomotiv Moscow
14/09/2020 18:30 MS Zenit Saint Petersburg 3-1 Arsenal Tula
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
14/09/2020 16:00 MS Tuapse 1-2 Druzhba
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
13/09/2020 20:00 MS Baltika 1-2 Veles
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
13/09/2020 19:00 MS CSKA Moscow 3-1 Spartak Moscow
13/09/2020 19:00 Ertelendi Rotor Volgograd - Krasnodar
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
13/09/2020 18:00 MS FK Neftekhimik 0-1 Spartak Moscow 2
13/09/2020 18:00 MS Torpedo Moskva 1-2 Orenburg
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
13/09/2020 18:00 MS Urozhay 0-2 Legion Dynamo
13/09/2020 17:30 MS Dinamo Stavropol 1-2 Kuban Kholding
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
13/09/2020 17:00 MS Volgar Astrakhan 1-0 Chertanovo Moscow
13/09/2020 17:00 MS Tekstilshchik 2-1 Irtysh Pavlodar
13/09/2020 17:00 MS Fakel Voronezh 0-1 Nizhny Novgorod
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
13/09/2020 17:00 MS Spartak Nalchik 2-0 Biolog
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
13/09/2020 16:30 MS Dinamo Moscow 0-1 Rubin
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
13/09/2020 16:00 MS Krasnodar 2 4-2 Ska-khabarovsk
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
13/09/2020 16:00 MS Mashuk-KMV 1-1 Forte Taganrog
13/09/2020 15:30 MS Makhachkala 4-2 Krasnodar III
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
13/09/2020 15:00 AWD Alaniya II 3-0 Dinamo Bryansk
13/09/2020 15:00 MS Krylya Sovetov 2-0 TOM Tomsk
13/09/2020 15:00 MS Akron 0-2 Chayka
13/09/2020 14:00 Ertelendi Shinnik Yaroslavl - Enisey
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
12/09/2020 19:00 MS Akhmat Grozny 0-1 PFC Sochi
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
12/09/2020 18:00 MS Fakel II 3-4 Khimki II
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
12/09/2020 18:00 MS Torpedo Vladimir 3-1 Kolomna
12/09/2020 18:00 MS Murom 1-0 Zenit 2
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:00 MS Metallurg Lipetsk 0-0 Krasnyy-SGAFKST
12/09/2020 17:00 MS Saturn Ramenskoye 2-0 FK Sokol Saratov
12/09/2020 17:00 Ertelendi Avangard Kursk - Metallurg Vidnoye
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:00 MS Dinamo Moskva II 2-4 Tver
12/09/2020 17:00 MS Kazanka 4-1 Zvezda St. Petersburg
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
12/09/2020 16:30 MS Ural 3-1 Khimki
Rusya Supreme Division Women Rusya - Supreme Division Women ( Lig Maçı )
12/09/2020 16:00 MS CSKA Moskva W 3-0 Yenisey W
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
12/09/2020 16:00 MS Luki-Energiya 2-0 Zenit Irkutsk
12/09/2020 16:00 MS Smolensk 3-0 Chita
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
12/09/2020 16:00 MS KAMAZ 4-0 Orenburg II
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
12/09/2020 15:30 MS Anzhi 3-0 Essentuki
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
12/09/2020 15:00 MS Strogino 2-1 Ryazan
12/09/2020 15:00 MS Salyut-Belgorod 0-0 Khimik-Arsenal
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
12/09/2020 15:00 MS Lada Dimitrovgrad 0-0 Volga Ulyanovsk
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
12/09/2020 14:00 MS Znamya Noginsk 1-2 Kvant
12/09/2020 14:00 MS Kaluga 3-1 Sakhalin
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
12/09/2020 14:00 MS Zenit Izhevsk 2-0 Nosta
12/09/2020 14:00 MS Lada Tolyatti 1-2 Volna Nizhegorodskaya
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
12/09/2020 13:45 MS Tambov 2-0 FC UFA
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
12/09/2020 13:00 MS Leningradets 0-2 Dolgoprudny
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
12/09/2020 13:00 MS Krylya Sovetov II 3-4 Tyumen
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
11/09/2020 17:00 MS Krasnodar U20 2-1 Rostov U20
11/09/2020 16:30 MS UOR №5 U20 2-1 Strogino U20
11/09/2020 16:00 MS Akhmat Grozny U20 2-0 Rotor Volgograd U20
11/09/2020 16:00 MS Tambov U20 2-0 Sochi U20
11/09/2020 15:00 MS Chertanovo U20 1-3 Dinamo Moskva U20
11/09/2020 14:00 MS CSKA Moskva U20 2-1 Rubin Kazan U20
11/09/2020 14:00 MS Akademiya Konoplev U20 0-0 Ufa U20
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
11/09/2020 13:00 MS Inter Cherkessk 1-4 SKA Rostov
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
11/09/2020 13:00 MS Rodina Moskva 1-1 Znamya Truda
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
11/09/2020 13:00 MS Zenit U20 0-2 Lokomotiv Moskva U20
11/09/2020 13:00 MS Khimki U20 1-2 Ural U20
11/09/2020 13:00 MS Arsenal Tula U20 1-0 Spartak Moskva U20
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
10/09/2020 15:00 MS Chelyabinsk 4-0 Dinamo Barnaul
10/09/2020 12:00 MS Ural II 1-1 Novosibirsk
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
09/09/2020 19:00 MS Nizhny Novgorod 1-0 Volgar Astrakhan
09/09/2020 19:00 MS Chertanovo Moscow 0-1 Krylya Sovetov
09/09/2020 19:00 MS Fakel Voronezh 1-0 Enisey
09/09/2020 19:00 MS Veles 2-2 Krasnodar 2
09/09/2020 18:00 MS Chayka 1-2 Torpedo Moskva
09/09/2020 18:00 AWD Dinamo Bryansk 0-3 FK Neftekhimik
09/09/2020 17:00 MS Orenburg 3-0 Shinnik Yaroslavl
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
09/09/2020 17:00 MS Luki-Energiya 3-0 Chita
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
09/09/2020 16:00 MS Spartak Moscow 2 0-2 Baltika
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
09/09/2020 16:00 MS Smolensk 1-2 Zenit Irkutsk
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
09/09/2020 14:30 MS TOM Tomsk 0-2 Tekstilshchik
09/09/2020 12:30 MS Irtysh Pavlodar 0-2 Alaniya II
09/09/2020 12:00 MS Ska-khabarovsk 2-0 Akron
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
07/09/2020 18:00 MS Metallurg Vidnoye 0-4 FK Sokol Saratov
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
07/09/2020 18:00 MS Krasnodar III 1-3 Dinamo Stavropol
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
07/09/2020 15:00 MS Chelyabinsk 1-2 Novosibirsk
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
07/09/2020 14:00 MS Khimki II 1-0 Kaluga
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
07/09/2020 12:00 MS Ural II 1-0 Dinamo Barnaul
Rusya Supreme Division Women Rusya - Supreme Division Women ( Lig Maçı )
06/09/2020 19:30 MS Zenit W 0-1 Ryazan W
06/09/2020 18:00 MS Krasnodar W 1-2 CSKA Moskva W
06/09/2020 18:00 MS Chertanovo 0-5 Zvezda Perm
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
06/09/2020 18:00 MS Essentuki 2-3 Spartak Nalchik
06/09/2020 18:00 MS Druzhba 3-3 Inter Cherkessk
06/09/2020 18:00 MS SKA Rostov 3-2 Urozhay
06/09/2020 18:00 MS Forte Taganrog 6-0 Tuapse
06/09/2020 18:00 MS Kuban Kholding 1-2 Anzhi
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
06/09/2020 17:00 MS Ryazan 0-0 Salyut-Belgorod
06/09/2020 17:00 MS Metallurg Lipetsk 2-2 Saturn Ramenskoye
06/09/2020 17:00 MS Avangard Kursk 0-0 Sakhalin
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
06/09/2020 17:00 MS Dinamo Moskva II 3-0 Dolgoprudny
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
06/09/2020 16:30 MS Biolog 0-1 Chernomorets
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
06/09/2020 16:00 MS Kvant 1-0 Fakel II
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
06/09/2020 16:00 MS Legion Dynamo 1-1 Makhachkala
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
06/09/2020 16:00 MS Zvezda St. Petersburg 0-0 Murom
06/09/2020 16:00 MS Tver 3-0 Leningradets
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
06/09/2020 16:00 MS Volna Nizhegorodskaya 1-0 Lada Dimitrovgrad
06/09/2020 16:00 MS Nosta 1-2 KAMAZ
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
06/09/2020 15:00 MS Rodina Moskva 4-1 Kolomna
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
06/09/2020 15:00 MS Zvezda Perm 3-1 Krylya Sovetov II
Rusya PFL - Center Rusya - PFL - Center ( Lig Maçı )
06/09/2020 14:00 MS Krasnyy-SGAFKST 0-1 Strogino
06/09/2020 14:00 MS Khimik-Arsenal 3-1 Znamya Noginsk
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
06/09/2020 14:00 MS Orenburg II 2-0 Zenit Izhevsk
06/09/2020 14:00 MS Lada Tolyatti 0-3 Volga Ulyanovsk
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
06/09/2020 13:00 MS Znamya Truda 0-0 Torpedo Vladimir
06/09/2020 13:00 MS Zenit 2 6-0 Kazanka
Rusya Supreme Division Women Rusya - Supreme Division Women ( Lig Maçı )
06/09/2020 12:00 MS Yenisey W 1-1 Lokomotiv Moskva W
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
05/09/2020 18:00 MS FK Neftekhimik 1-0 Irtysh Pavlodar
05/09/2020 18:00 MS Krasnodar 2 3-1 Baltika
05/09/2020 17:30 MS Volgar Astrakhan 1-1 Enisey
05/09/2020 17:00 MS Fakel Voronezh 0-2 Orenburg
05/09/2020 17:00 Ertelendi Dinamo Bryansk - Spartak Moscow 2
05/09/2020 16:00 MS Krylya Sovetov 3-0 Nizhny Novgorod
05/09/2020 15:00 MS Chertanovo Moscow 0-1 Tekstilshchik
05/09/2020 15:00 MS Akron 0-1 Veles
05/09/2020 14:00 MS Shinnik Yaroslavl 0-0 Chayka
05/09/2020 13:00 MS TOM Tomsk 0-1 Alaniya II
05/09/2020 08:00 MS Ska-khabarovsk 2-4 Torpedo Moskva
Rusya Cup Rusya - Cup ( Kupa Maçı )
02/09/2020 18:30 MS Chernomorets 4-0 Biolog
02/09/2020 18:00 PEN Kaluga 0-0
PS : 6-7
Salyut-Belgorod
02/09/2020 18:00 MS Kuban Kholding 3-4 Dinamo Stavropol
02/09/2020 17:00 MS Volga Ulyanovsk 2-0 KAMAZ
02/09/2020 17:00 MS Rodina Moskva 2-3 Kolomna
02/09/2020 16:00 MS Mashuk-KMV 2-1 Legion Dynamo
02/09/2020 16:00 MS Zvezda Perm 3-1 Chelyabinsk
02/09/2020 16:00 PEN Znamya Truda 0-0
PS : 6-5
FK Sokol Saratov
02/09/2020 13:00 MS Leningradets 2-1 Dolgoprudny
02/09/2020 12:30 PEN Zenit Irkutsk 1-1
PS : 4-3
Novosibirsk
Rusya Supreme Division Women Rusya - Supreme Division Women ( Lig Maçı )
31/08/2020 19:30 MS Zenit W 2-2 Krasnodar W
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
31/08/2020 18:00 MS Chayka 2-1 Fakel Voronezh
Rusya Supreme Division Women Rusya - Supreme Division Women ( Lig Maçı )
31/08/2020 18:00 MS Chertanovo 0-1 Yenisey W
31/08/2020 18:00 MS Lokomotiv Moskva W 0-0 CSKA Moskva W
31/08/2020 17:00 - Ryazan W - Zvezda Perm
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
31/08/2020 14:00 MS Inter Cherkessk 1-2 Forte Taganrog
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
30/08/2020 20:00 MS Baltika 1-0 Akron
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
30/08/2020 20:00 MS PFC Sochi 0-0 Ural
30/08/2020 20:00 MS Krasnodar 1-1 FC Rostov
30/08/2020 18:00 MS Rubin 2-2 Tambov
30/08/2020 18:00 MS Akhmat Grozny 0-3 CSKA Moscow
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
30/08/2020 17:00 MS Nizhny Novgorod 2-1 Tekstilshchik
30/08/2020 17:00 MS Dinamo Bryansk 1-0 Irtysh Pavlodar
30/08/2020 17:00 MS Veles 0-5 Torpedo Moskva
30/08/2020 16:00 MS Orenburg 2-1 Volgar Astrakhan
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
30/08/2020 16:00 MS Lokomotiv Moscow 0-0 Zenit Saint Petersburg
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
30/08/2020 15:00 MS Chertanovo Moscow 0-3 Alaniya II
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
30/08/2020 14:00 MS FC UFA 1-1 Dinamo Moscow
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
30/08/2020 13:00 MS TOM Tomsk 0-0 FK Neftekhimik
30/08/2020 13:00 MS Enisey 3-1 Krylya Sovetov
30/08/2020 08:00 MS Ska-khabarovsk 2-1 Shinnik Yaroslavl