Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
San Marino - Campionato ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 17:00 | MS | Cailungo | 0-4 | San Giovanni | |||
17/03/2024 17:00 | MS | Pennarossa | 4-3 | Faetano | |||
17/03/2024 17:00 | MS | Fiorentino | 2-0 | Domagnano | |||
16/03/2024 20:15 | MS | Juvenes / Dogana | 4-1 | Libertas | |||
16/03/2024 17:00 | MS | Tre Fiori | 0-1 | Murata | |||
16/03/2024 17:00 | MS | San Marino Academy | 0-3 | La Fiorita | |||
16/03/2024 17:00 | MS | Virtus | 1-0 | Cosmos | |||
16/03/2024 17:00 | MS | Tre Penne | 2-1 | Folgore | |||
14/03/2024 23:15 | MS | San Giovanni | 3-1 | Domagnano | |||
13/03/2024 23:15 | MS | La Fiorita | 2-0 | Fiorentino | |||
13/03/2024 23:15 | MS | Murata | 0-1 | Virtus | |||
13/03/2024 23:15 | MS | Libertas | 1-3 | Tre Penne | |||
13/03/2024 23:15 | MS | Folgore | 1-0 | Juvenes / Dogana | |||
13/03/2024 23:15 | MS | Cailungo | 1-3 | Tre Fiori | |||
12/03/2024 23:15 | MS | Faetano | 3-1 | San Marino Academy | |||
12/03/2024 23:15 | MS | Cosmos | 6-2 | Pennarossa | |||
10/03/2024 17:00 | MS | Virtus | 2-0 | Folgore | |||
10/03/2024 17:00 | MS | Tre Fiori | 1-1 | La Fiorita | |||
10/03/2024 17:00 | MS | Tre Penne | 0-2 | Domagnano | |||
09/03/2024 20:15 | MS | Pennarossa | 0-2 | Cailungo | |||
09/03/2024 17:00 | MS | Fiorentino | 4-3 | Libertas | |||
09/03/2024 17:00 | MS | San Marino Academy | 0-5 | Cosmos | |||
09/03/2024 17:00 | MS | Faetano | 1-2 | San Giovanni | |||
09/03/2024 17:00 | MS | Juvenes / Dogana | 2-4 | Murata | |||
San Marino - Coppa Titano ( Kupa Maçı ) | |||||||
06/03/2024 22:45 | MS | Virtus | 3-1 | Tre Fiori | |||
06/03/2024 22:45 | MS | La Fiorita | 4-1 | Tre Penne | |||
San Marino - Campionato ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 17:00 | MS | San Giovanni | 2-1 | Libertas | |||
03/03/2024 17:00 | MS | Murata | 1-0 | Folgore | |||
02/03/2024 20:15 | MS | Fiorentino | 0-4 | Tre Penne | |||
02/03/2024 20:15 | MS | Cosmos | 2-1 | Juvenes / Dogana | |||
02/03/2024 17:00 | MS | Tre Fiori | 1-3 | San Marino Academy | |||
02/03/2024 17:00 | MS | La Fiorita | 3-0 | Pennarossa | |||
02/03/2024 17:00 | MS | Faetano | 2-3 | Virtus | |||
02/03/2024 17:00 | MS | Domagnano | 3-0 | Cailungo | |||
25/02/2024 17:00 | MS | La Fiorita | 2-1 | San Giovanni | |||
25/02/2024 17:00 | MS | Juvenes / Dogana | 2-1 | Tre Fiori | |||
25/02/2024 17:00 | MS | Tre Penne | 1-0 | Cosmos | |||
24/02/2024 20:15 | MS | Folgore | 4-1 | Faetano | |||
24/02/2024 17:00 | MS | Virtus | 0-0 | Domagnano | |||
24/02/2024 17:00 | MS | Cailungo | 0-1 | Libertas | |||
24/02/2024 17:00 | MS | San Marino Academy | 2-0 | Fiorentino | |||
24/02/2024 17:00 | MS | Pennarossa | 0-3 | Murata | |||
21/02/2024 23:15 | MS | Faetano | 2-0 | Cailungo | |||
21/02/2024 23:15 | MS | San Marino Academy | 1-2 | Juvenes / Dogana | |||
21/02/2024 23:15 | MS | Murata | 0-2 | Tre Penne | |||
21/02/2024 23:15 | MS | Fiorentino | 1-1 | San Giovanni | |||
20/02/2024 23:15 | MS | Cosmos | 1-1 | Tre Fiori | |||
20/02/2024 23:15 | MS | La Fiorita | 0-1 | Virtus | |||
20/02/2024 23:15 | MS | Domagnano | 0-0 | Pennarossa | |||
20/02/2024 23:15 | MS | Folgore | 1-1 | Libertas | |||
18/02/2024 17:00 | MS | Cailungo | 1-2 | Murata | |||
18/02/2024 17:00 | MS | Juvenes / Dogana | 1-1 | Fiorentino | |||
17/02/2024 20:15 | MS | San Giovanni | 2-1 | Folgore | |||
17/02/2024 20:15 | MS | La Fiorita | 1-0 | Cosmos | |||
17/02/2024 17:00 | MS | Libertas | 0-2 | Domagnano | |||
17/02/2024 17:00 | MS | Tre Fiori | 4-2 | Faetano | |||
17/02/2024 17:00 | MS | Virtus | 3-2 | San Marino Academy | |||
17/02/2024 17:00 | MS | Pennarossa | 0-5 | Tre Penne | |||
11/02/2024 17:00 | MS | Faetano | 0-1 | Domagnano | |||
11/02/2024 17:00 | MS | Juvenes / Dogana | 3-1 | Pennarossa | |||
11/02/2024 17:00 | MS | Folgore | 0-1 | Tre Fiori | |||
10/02/2024 20:15 | MS | San Marino Academy | 1-1 | Libertas | |||
10/02/2024 17:00 | MS | Fiorentino | 3-1 | Virtus | |||
10/02/2024 17:00 | MS | Cosmos | 9-0 | Cailungo | |||
10/02/2024 17:00 | MS | Murata | 1-2 | La Fiorita | |||
10/02/2024 17:00 | MS | San Giovanni | 1-3 | Tre Penne | |||
04/02/2024 17:00 | MS | Cosmos | 4-2 | Fiorentino | |||
04/02/2024 17:00 | MS | Faetano | 1-3 | Tre Penne | |||
04/02/2024 17:00 | MS | La Fiorita | 4-0 | Juvenes / Dogana | |||
03/02/2024 20:15 | MS | Libertas | 0-2 | Virtus | |||
03/02/2024 17:00 | MS | Tre Fiori | 3-0 | Pennarossa | |||
03/02/2024 17:00 | MS | Cailungo | 1-2 | San Marino Academy | |||
03/02/2024 17:00 | MS | Murata | 0-1 | San Giovanni | |||
03/02/2024 17:00 | MS | Domagnano | 1-0 | Folgore | |||
28/01/2024 17:00 | MS | Pennarossa | 0-1 | San Marino Academy | |||
28/01/2024 17:00 | MS | San Giovanni | 0-3 | Cosmos | |||
28/01/2024 17:00 | MS | Virtus | 2-1 | Juvenes / Dogana | |||
27/01/2024 20:15 | MS | Domagnano | 0-1 | Murata | |||
27/01/2024 17:00 | MS | Folgore | 1-0 | La Fiorita | |||
27/01/2024 17:00 | MS | Fiorentino | 2-1 | Tre Fiori | |||
27/01/2024 17:00 | MS | Libertas | 1-3 | Faetano | |||
27/01/2024 17:00 | MS | Tre Penne | 4-0 | Cailungo | |||
24/01/2024 23:15 | MS | San Marino Academy | 1-5 | Tre Penne | |||
24/01/2024 23:15 | MS | Cailungo | 0-3 | Fiorentino | |||
24/01/2024 23:15 | MS | Pennarossa | 0-4 | Virtus | |||
24/01/2024 23:15 | MS | Tre Fiori | 3-1 | San Giovanni | |||
23/01/2024 23:15 | MS | La Fiorita | 2-1 | Faetano | |||
23/01/2024 23:15 | MS | Juvenes / Dogana | 1-0 | Domagnano | |||
23/01/2024 23:15 | MS | Murata | 1-0 | Libertas | |||
23/01/2024 23:15 | MS | Cosmos | 2-1 | Folgore | |||
21/01/2024 17:00 | MS | Fiorentino | 4-0 | Pennarossa | |||
21/01/2024 17:00 | MS | San Marino Academy | 0-5 | San Giovanni | |||
20/01/2024 20:15 | MS | Domagnano | 1-3 | Cosmos | |||
20/01/2024 20:15 | MS | Folgore | 3-0 | Cailungo | |||
20/01/2024 17:00 | MS | Libertas | 0-3 | La Fiorita | |||
20/01/2024 17:00 | MS | Virtus | 1-0 | Tre Fiori | |||
20/01/2024 17:00 | MS | Tre Penne | 2-3 | Juvenes / Dogana | |||
20/01/2024 17:00 | MS | Faetano | 0-0 | Murata | |||
14/01/2024 17:00 | MS | Virtus | 1-2 | Tre Penne | |||
14/01/2024 17:00 | MS | Tre Fiori | 2-2 | Domagnano | |||
13/01/2024 20:15 | MS | La Fiorita | 7-0 | Cailungo | |||
13/01/2024 20:15 | MS | San Giovanni | 2-3 | Juvenes / Dogana | |||
13/01/2024 17:00 | MS | Pennarossa | 1-3 | Libertas | |||
13/01/2024 17:00 | MS | Fiorentino | 2-1 | Murata | |||
13/01/2024 17:00 | MS | Cosmos | 7-1 | Faetano | |||
13/01/2024 17:00 | MS | San Marino Academy | 0-4 | Folgore | |||
07/01/2024 17:00 | MS | Libertas | 1-3 | Cosmos | |||
07/01/2024 17:00 | MS | San Giovanni | 1-2 | Virtus | |||
07/01/2024 17:00 | MS | Folgore | 8-0 | Pennarossa | |||
06/01/2024 20:15 | MS | Faetano | 0-1 | Fiorentino | |||
06/01/2024 17:00 | MS | Domagnano | 1-6 | La Fiorita | |||
06/01/2024 17:00 | MS | Cailungo | 0-1 | Juvenes / Dogana | |||
06/01/2024 17:00 | MS | Tre Penne | 0-3 | Tre Fiori | |||
06/01/2024 17:00 | MS | Murata | 2-0 | San Marino Academy |