Şili Futbol Ligleri, Şili Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
01/12/2020 00:00 MS Union San Felipe 2-1 Deportes Valdivia
30/11/2020 16:30 MS Deportes Copiapo 2-0 Deportes Santa Cruz
28/11/2020 02:15 - San Luis - Santiago Morning
27/11/2020 16:30 MS Deportes Valdivia 2-2 Nublense
27/11/2020 00:00 MS Deportes Copiapo 2-3 Deportes Temuco
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
26/11/2020 00:00 MS Colo Colo 0-2 Curico Unido
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
25/11/2020 16:30 MS Union San Felipe 0-0 Cobreloa
25/11/2020 16:00 MS Barnechea 2-1 Magallanes
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
25/11/2020 03:30 MS A. Italiano 1-1 Santiago Wanderers
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
25/11/2020 01:15 MS Nublense 4-2 Rangers de Talca
25/11/2020 00:00 MS Deportes Santa Cruz 0-2 San Marcos de Arica
24/11/2020 16:30 MS Deportes Valdivia 0-1 D. Melipilla
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
24/11/2020 03:30 MS Union Espanola 0-2 O'Higgins
24/11/2020 01:15 MS Universidad de Concepcion 0-1 Huachipato
23/11/2020 23:00 MS Deportes Iquique 0-0 Cobresal
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
23/11/2020 16:30 Ertelendi Santiago Morning - Deportes Copiapo
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
23/11/2020 03:30 MS U. Catolica 5-3 Antofagasta
23/11/2020 01:15 MS Everton de Vina 1-1 Universidad de Şili
22/11/2020 16:30 MS Palestino 1-3 D. La Serena
22/11/2020 01:15 MS Coquimbo Unido 1-2 Union La Calera
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
21/11/2020 16:00 MS Cobreloa 2-0 Barnechea
21/11/2020 16:00 Ertelendi Deportes Valdivia - San Marcos de Arica
21/11/2020 01:15 MS Rangers de Talca 1-0 D. Melipilla
21/11/2020 00:00 MS Santiago Morning 2-1 Deportes Santa Cruz
20/11/2020 23:00 MS D. Puerto Montt 3-2 Nublense
20/11/2020 16:30 MS Magallanes 1-1 Deportes Copiapo
20/11/2020 16:30 MS Deportes Temuco 1-0 Union San Felipe
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
20/11/2020 03:00 MS Santiago Wanderers 1-0 Union Espanola
20/11/2020 00:30 MS Colo Colo 1-0 A. Italiano
19/11/2020 22:15 MS Huachipato 1-1 Deportes Iquique
19/11/2020 16:30 MS Antofagasta 1-1 Everton de Vina
19/11/2020 03:30 MS Coquimbo Unido 2-1 U. Catolica
19/11/2020 01:15 MS Union La Calera 1-0 Universidad de Şili
18/11/2020 23:00 MS Cobresal 1-2 D. La Serena
18/11/2020 16:30 MS Curico Unido 2-2 Universidad de Concepcion
17/11/2020 16:30 MS O'Higgins 1-0 Palestino
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
17/11/2020 03:00 MS D. Melipilla 0-0 Magallanes
17/11/2020 00:30 MS Nublense 2-1 San Luis
16/11/2020 23:00 MS Barnechea 1-1 D. Puerto Montt
16/11/2020 18:30 Ertelendi San Marcos de Arica - Deportes Copiapo
16/11/2020 17:00 MS Deportes Temuco 0-1 Santiago Morning
16/11/2020 17:00 MS Cobreloa 3-0 Rangers de Talca
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
16/11/2020 03:00 MS U. Catolica 2-1 Cobresal
16/11/2020 00:30 MS Universidad de Şili 3-0 Santiago Wanderers
15/11/2020 22:00 MS D. La Serena 1-0 Huachipato
15/11/2020 17:00 MS Universidad de Concepcion 2-0 Antofagasta
15/11/2020 03:00 MS A. Italiano 2-0 Coquimbo Unido
15/11/2020 00:30 MS Union Espanola 3-2 Union La Calera
14/11/2020 22:00 MS Deportes Iquique 1-2 Curico Unido
14/11/2020 17:00 MS Palestino 3-1 Colo Colo
13/11/2020 19:30 MS Everton de Vina 0-1 O'Higgins
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
13/11/2020 17:00 MS San Marcos de Arica 0-0 Rangers de Talca
12/11/2020 23:00 MS Magallanes 1-1 Union San Felipe
12/11/2020 19:30 MS Deportes Santa Cruz 0-1 Barnechea
12/11/2020 17:00 MS San Luis 0-1 Cobreloa
12/11/2020 17:00 MS D. Puerto Montt 0-0 D. Melipilla
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
11/11/2020 22:00 MS Curico Unido 3-2 U. Catolica
10/11/2020 17:00 MS Colo Colo 1-0 Antofagasta
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
09/11/2020 23:00 MS Barnechea 1-1 Deportes Temuco
09/11/2020 18:30 MS San Marcos de Arica 0-1 Santiago Morning
09/11/2020 00:30 MS Rangers de Talca 1-0 Magallanes
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
08/11/2020 22:00 MS Palestino 1-4 U. Catolica
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
08/11/2020 19:30 MS D. Melipilla 3-0 San Luis
08/11/2020 17:00 MS Union San Felipe 2-1 D. Puerto Montt
08/11/2020 17:00 - Cobreloa - Deportes Valdivia
05/11/2020 00:00 MS Deportes Santa Cruz 2-1 Union San Felipe
04/11/2020 22:00 MS Santiago Morning 0-0 Barnechea
04/11/2020 19:30 MS Deportes Temuco 2-1 D. Puerto Montt
04/11/2020 19:30 MS San Luis 0-1 Magallanes
04/11/2020 17:00 MS Nublense 4-0 D. Melipilla
03/11/2020 20:00 MS San Marcos de Arica 3-1 Cobreloa
03/11/2020 17:00 MS Deportes Copiapo 1-0 Deportes Valdivia
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
02/11/2020 00:30 MS U. Catolica 3-0 D. La Serena
01/11/2020 22:00 MS Coquimbo Unido 1-1 Union Espanola
01/11/2020 00:30 MS A. Italiano 1-2 Everton de Vina
31/10/2020 22:00 MS Curico Unido 1-0 Palestino
31/10/2020 19:30 MS Huachipato 2-0 O'Higgins
31/10/2020 17:00 MS Colo Colo 0-2 Deportes Iquique
30/10/2020 17:00 MS Antofagasta 3-1 Union La Calera
29/10/2020 22:00 MS Universidad de Concepcion 1-0 Universidad de Şili
29/10/2020 19:30 MS Cobresal 1-0 Santiago Wanderers
28/10/2020 22:00 MS Everton de Vina 1-1 Colo Colo
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
28/10/2020 20:00 MS San Marcos de Arica 1-0 Deportes Temuco
28/10/2020 19:30 MS Magallanes 0-0 Nublense
28/10/2020 17:00 MS Deportes Valdivia 0-1 Rangers de Talca
28/10/2020 17:00 MS D. Puerto Montt 4-1 Deportes Santa Cruz
28/10/2020 17:00 MS Cobreloa 2-3 Santiago Morning
28/10/2020 17:00 MS D. Melipilla 1-2 Deportes Copiapo
27/10/2020 19:30 MS Union San Felipe 1-1 San Luis
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
22/10/2020 00:30 MS Union Espanola 1-0 Cobresal
21/10/2020 22:00 MS Universidad de Şili 2-2 A. Italiano
21/10/2020 19:30 MS Coquimbo Unido 0-2 Universidad de Concepcion
21/10/2020 17:00 MS Santiago Wanderers 2-1 Antofagasta
20/10/2020 22:00 MS O'Higgins 2-2 Curico Unido
20/10/2020 19:30 MS Union La Calera 3-0 Huachipato
20/10/2020 17:00 MS Deportes Iquique 2-0 D. La Serena
16/10/2020 00:30 MS A. Italiano 2-1 O'Higgins
15/10/2020 22:00 MS Antofagasta 1-0 Universidad de Şili
15/10/2020 19:30 MS Santiago Wanderers 0-3 Union La Calera
15/10/2020 17:00 MS Universidad de Concepcion 1-1 Deportes Iquique
15/10/2020 00:30 MS Colo Colo 3-5 Union Espanola
14/10/2020 22:00 MS Huachipato 1-0 Everton de Vina
14/10/2020 19:30 MS Cobresal 0-1 Coquimbo Unido
14/10/2020 17:00 MS D. La Serena 4-2 Palestino
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
13/10/2020 19:00 MS Union San Felipe 1-2 Magallanes
12/10/2020 22:00 MS Nublense 1-0 Barnechea
12/10/2020 21:00 MS Santiago Morning 1-1 Rangers de Talca
12/10/2020 19:30 MS Deportes Santa Cruz 1-4 Deportes Copiapo
12/10/2020 19:30 MS Deportes Temuco 0-3 D. Melipilla
12/10/2020 18:00 MS Cobreloa 0-0 San Luis
12/10/2020 17:00 MS D. Puerto Montt 3-0 San Marcos de Arica
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
12/10/2020 00:30 MS Universidad de Şili 3-0 D. La Serena
11/10/2020 22:00 MS Union La Calera 1-0 Palestino
11/10/2020 00:30 MS U. Catolica 1-1 Universidad de Concepcion
10/10/2020 22:00 MS Everton de Vina 2-2 Santiago Wanderers
10/10/2020 19:30 MS Huachipato 0-0 Antofagasta
10/10/2020 17:00 MS Deportes Iquique 2-1 A. Italiano
10/10/2020 00:00 MS Coquimbo Unido 2-2 Colo Colo
09/10/2020 21:30 MS Union Espanola 2-1 Curico Unido
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
09/10/2020 19:00 MS Barnechea 1-0 Union San Felipe
08/10/2020 22:00 MS Deportes Copiapo 4-1 Santiago Morning
08/10/2020 22:00 MS Magallanes 1-0 Deportes Temuco
08/10/2020 21:00 MS San Marcos de Arica 2-1 Deportes Santa Cruz
08/10/2020 19:30 MS San Luis 0-2 Nublense
08/10/2020 19:30 MS D. Melipilla 2-0 D. Puerto Montt
08/10/2020 19:30 MS Rangers de Talca 3-2 Deportes Valdivia
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
08/10/2020 17:00 MS O'Higgins 0-2 Cobresal
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
05/10/2020 18:00 MS D. Melipilla 1-1 Santiago Morning
05/10/2020 18:00 MS Nublense 3-2 Cobreloa
05/10/2020 18:00 MS D. Puerto Montt 1-1 Barnechea
05/10/2020 18:00 MS Union San Felipe 1-0 San Marcos de Arica
05/10/2020 17:00 MS Deportes Temuco 0-1 San Luis
05/10/2020 01:00 MS Deportes Santa Cruz 0-3 Magallanes
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
04/10/2020 22:30 MS Union La Calera 3-2 A. Italiano
04/10/2020 20:00 MS U. Catolica 3-0 Universidad de Şili
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
04/10/2020 17:00 MS Deportes Valdivia 4-2 Deportes Copiapo
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
04/10/2020 00:30 MS Colo Colo 0-1 Huachipato
03/10/2020 22:00 MS Curico Unido 1-3 Everton de Vina
03/10/2020 19:30 MS Antofagasta 2-1 Cobresal
03/10/2020 17:00 MS D. La Serena 0-2 Union Espanola
02/10/2020 22:00 MS O'Higgins 1-4 Coquimbo Unido
02/10/2020 17:00 MS Santiago Wanderers 3-1 Deportes Iquique
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
01/10/2020 22:00 MS Magallanes 0-0 D. Melipilla
01/10/2020 22:00 MS Barnechea 2-3 Deportes Santa Cruz
01/10/2020 22:00 MS Santiago Morning 0-4 Union San Felipe
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
01/10/2020 19:30 MS Palestino 0-1 Universidad de Concepcion
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
30/09/2020 19:30 MS Cobreloa 1-0 Deportes Temuco
30/09/2020 18:00 MS San Marcos de Arica 1-1 Deportes Valdivia
30/09/2020 17:00 MS San Luis 2-0 D. Puerto Montt
30/09/2020 17:00 MS Deportes Copiapo 1-1 Rangers de Talca
28/09/2020 21:00 MS Deportes Santa Cruz 2-1 Santiago Morning
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
27/09/2020 22:00 MS Union Espanola 3-1 Universidad de Şili
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
27/09/2020 19:30 MS D. Melipilla 1-0 Nublense
27/09/2020 19:30 MS Rangers de Talca 1-2 San Marcos de Arica
27/09/2020 19:30 MS Union San Felipe 1-2 San Luis
27/09/2020 18:00 MS Deportes Valdivia 1-0 Magallanes
27/09/2020 17:00 MS D. Puerto Montt 1-0 Cobreloa
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
27/09/2020 00:30 MS A. Italiano 0-0 Curico Unido
26/09/2020 22:00 MS Everton de Vina 2-2 U. Catolica
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
26/09/2020 19:30 MS Deportes Temuco 3-1 Barnechea
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
26/09/2020 00:30 MS Huachipato 1-1 D. La Serena
25/09/2020 22:00 MS Coquimbo Unido 2-1 Santiago Wanderers
24/09/2020 22:00 MS Cobresal 2-1 Palestino
24/09/2020 19:30 MS Universidad de Concepcion 1-4 O'Higgins
24/09/2020 17:00 MS Deportes Iquique 0-3 Union La Calera
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
23/09/2020 22:00 MS Santiago Morning 1-1 Deportes Valdivia
23/09/2020 22:00 MS San Luis 0-0 Deportes Santa Cruz
23/09/2020 21:00 MS Magallanes 5-5 Rangers de Talca
23/09/2020 19:30 MS Nublense 2-0 D. Puerto Montt
23/09/2020 17:30 MS San Marcos de Arica 3-1 Deportes Copiapo
23/09/2020 17:00 MS Cobreloa 0-2 Union San Felipe
22/09/2020 23:00 MS Barnechea 0-1 D. Melipilla
20/09/2020 19:30 MS Deportes Santa Cruz 0-2 Deportes Temuco
17/09/2020 22:00 MS Deportes Copiapo 4-4 Magallanes
17/09/2020 22:00 MS Union San Felipe 0-0 Nublense
17/09/2020 19:30 MS Deportes Valdivia 1-1 San Luis
17/09/2020 19:30 MS Rangers de Talca 2-1 Barnechea
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
17/09/2020 17:00 MS Antofagasta 2-0 Union Espanola
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
16/09/2020 21:00 MS Santiago Morning 0-1 San Marcos de Arica
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
16/09/2020 18:00 MS Palestino 2-0 Deportes Iquique
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
16/09/2020 16:00 MS D. Melipilla 1-1 Cobreloa
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
15/09/2020 22:00 MS Curico Unido 2-1 Coquimbo Unido
15/09/2020 17:00 MS D. La Serena 0-1 Universidad de Concepcion
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
15/09/2020 00:30 MS Barnechea 3-3 Deportes Valdivia
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
14/09/2020 22:00 MS Universidad de Şili 2-1 Cobresal
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
14/09/2020 19:30 MS Nublense 2-2 Deportes Santa Cruz
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
14/09/2020 00:30 MS O'Higgins 1-2 Everton de Vina
13/09/2020 22:00 MS U. Catolica 3-0 A. Italiano
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
13/09/2020 21:30 MS San Luis 1-1 D. Melipilla
13/09/2020 19:30 MS Rangers de Talca 3-1 Cobreloa
13/09/2020 18:00 MS D. Puerto Montt 1-0 Union San Felipe
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
13/09/2020 17:00 MS Santiago Wanderers 3-2 Huachipato
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
13/09/2020 17:00 MS Deportes Temuco 0-0 Deportes Copiapo
13/09/2020 17:00 MS Magallanes 0-0 San Marcos de Arica
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
13/09/2020 00:30 MS Union La Calera 0-0 Colo Colo
11/09/2020 00:30 MS Everton de Vina 0-0 Antofagasta
10/09/2020 22:00 MS Deportes Iquique 0-2 Universidad de Şili
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
10/09/2020 22:00 MS Deportes Copiapo 1-0 Nublense
10/09/2020 19:30 MS Deportes Santa Cruz 0-1 D. Puerto Montt
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
10/09/2020 17:00 MS A. Italiano 2-1 D. La Serena
10/09/2020 00:30 MS Coquimbo Unido 1-0 Palestino
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
10/09/2020 00:30 MS Rangers de Talca 1-2 San Luis
09/09/2020 23:00 MS Barnechea 2-1 San Marcos de Arica
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
09/09/2020 22:00 MS Colo Colo 0-1 O'Higgins
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
09/09/2020 21:30 MS Santiago Morning 1-1 Magallanes
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
09/09/2020 19:30 MS Cobresal 4-0 Curico Unido
09/09/2020 17:00 MS Huachipato 1-3 U. Catolica
09/09/2020 00:30 MS Union Espanola 2-1 Santiago Wanderers
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
08/09/2020 19:30 MS Union San Felipe 1-1 Deportes Temuco
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
08/09/2020 17:00 MS Universidad de Concepcion 2-1 Union La Calera
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
07/09/2020 00:00 MS Nublense 2-1 Santiago Morning
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
06/09/2020 20:00 MS Universidad de Şili 1-1 Colo Colo
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
06/09/2020 18:00 MS Barnechea 3-1 Deportes Copiapo
06/09/2020 18:00 MS D. Puerto Montt 0-0 Rangers de Talca
06/09/2020 18:00 MS Cobreloa 0-1 Deportes Santa Cruz
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
06/09/2020 17:00 MS Antofagasta 2-2 A. Italiano
06/09/2020 01:30 MS Santiago Wanderers 2-0 Curico Unido
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
05/09/2020 22:00 MS D. Melipilla 0-1 Union San Felipe
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
05/09/2020 21:30 MS U. Catolica 4-1 Coquimbo Unido
05/09/2020 18:00 MS Deportes Iquique 1-0 Huachipato
05/09/2020 01:30 MS D. La Serena 1-1 O'Higgins
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
04/09/2020 20:30 MS Deportes Temuco 0-0 Deportes Valdivia
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
04/09/2020 18:00 MS Union La Calera 2-2 Cobresal
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
03/09/2020 23:00 MS San Luis 1-2 San Marcos de Arica
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
03/09/2020 20:30 MS Palestino 1-0 Everton de Vina
03/09/2020 18:00 MS Universidad de Concepcion 2-3 Union Espanola
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
02/09/2020 19:00 MS D. Puerto Montt 0-0 Santiago Morning