Şili Futbol Ligleri, Şili Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
18/02/2021 00:00 MS Colo Colo 1-0 Universidad de Concepcion
15/02/2021 16:30 MS Cobresal 4-1 Union Espanola
15/02/2021 00:00 MS D. La Serena 0-2 A. Italiano
15/02/2021 00:00 MS O'Higgins 1-1 Colo Colo
15/02/2021 00:00 MS Deportes Iquique 2-0 Santiago Wanderers
15/02/2021 00:00 MS Palestino 2-2 Coquimbo Unido
14/02/2021 16:30 MS Everton de Vina 1-0 Huachipato
14/02/2021 16:30 MS Universidad de Concepcion 1-2 U. Catolica
14/02/2021 00:30 MS Universidad de Şili 3-1 Antofagasta
14/02/2021 00:30 MS Union La Calera 2-3 Curico Unido
Şili Segunda División Şili - Segunda División ( Lig Maçı )
14/02/2021 00:00 MS Colina 2-1 Linares Unido
14/02/2021 00:00 MS Independiente 0-2 General Velásquez
14/02/2021 00:00 MS Concepción 0-2 Deportes Vallenar
13/02/2021 00:00 MS San Antonio Unido 3-3 Recoleta
12/02/2021 16:30 MS Lautaro de Buin 1-1 Iberia
12/02/2021 16:30 MS Colchagua 0-2 Fernández Vial
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
12/02/2021 03:00 MS Huachipato 1-0 Palestino
12/02/2021 00:30 MS A. Italiano 1-1 Deportes Iquique
12/02/2021 00:30 MS Coquimbo Unido 3-0 Everton de Vina
12/02/2021 00:30 MS Santiago Wanderers 1-1 Universidad de Concepcion
12/02/2021 00:30 MS Colo Colo 0-0 Cobresal
11/02/2021 03:30 MS U. Catolica 0-0 Union La Calera
11/02/2021 00:30 MS Curico Unido 0-0 Universidad de Şili
11/02/2021 00:30 MS Union Espanola 1-1 D. La Serena
10/02/2021 16:30 MS Antofagasta 1-0 O'Higgins
Şili Segunda División Şili - Segunda División ( Lig Maçı )
09/02/2021 00:00 MS Fernández Vial 1-1 Colina
09/02/2021 00:00 MS General Velásquez 1-2 Lautaro de Buin
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
08/02/2021 03:45 MS Cobresal 2-1 Huachipato
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
08/02/2021 01:15 PEN Union San Felipe 0-1
PS : 1-3
D. Melipilla
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
07/02/2021 23:00 MS Universidad de Concepcion 2-1 Coquimbo Unido
07/02/2021 03:30 MS Deportes Iquique 0-0 Colo Colo
07/02/2021 01:15 MS Universidad de Şili 3-0 Union Espanola
Şili Segunda División Şili - Segunda División ( Lig Maçı )
07/02/2021 00:00 MS Recoleta 2-2 Concepción
07/02/2021 00:00 MS Deportes Vallenar 1-1 Independiente
07/02/2021 00:00 MS Iberia 0-0 San Antonio Unido
07/02/2021 00:00 MS Linares Unido 1-1 Colchagua
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
06/02/2021 23:00 MS Everton de Vina 1-3 Palestino
06/02/2021 16:30 MS O'Higgins 0-0 A. Italiano
06/02/2021 03:30 MS Curico Unido 1-3 Santiago Wanderers
06/02/2021 01:15 MS Union La Calera 1-1 Antofagasta
05/02/2021 23:00 MS D. La Serena 1-2 U. Catolica
05/02/2021 02:00 MS Coquimbo Unido 0-1 Cobresal
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
04/02/2021 02:00 MS D. Melipilla 0-1 Union San Felipe
Şili Segunda División Şili - Segunda División ( Lig Maçı )
03/02/2021 00:00 MS Concepción 0-1 Lautaro de Buin
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
02/02/2021 03:00 MS Deportes Iquique 2-2 Coquimbo Unido
01/02/2021 03:00 MS Curico Unido 2-4 Union Espanola
01/02/2021 00:30 MS Colo Colo 2-1 Union La Calera
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
31/01/2021 03:30 MS Rangers de Talca 0-2 D. Melipilla
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
31/01/2021 01:00 MS O'Higgins 2-0 U. Catolica
Şili Segunda División Şili - Segunda División ( Lig Maçı )
30/01/2021 23:00 MS Fernández Vial 2-1 Concepción
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
30/01/2021 01:00 MS Coquimbo Unido 0-1 Universidad de Şili
29/01/2021 02:00 MS Union La Calera 1-2 Deportes Iquique
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
28/01/2021 02:00 MS D. Melipilla 1-1 Rangers de Talca
Şili Segunda División Şili - Segunda División ( Lig Maçı )
28/01/2021 00:00 MS San Antonio Unido 1-0 Lautaro de Buin
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
27/01/2021 02:00 MS Union Espanola 0-1 Coquimbo Unido
26/01/2021 02:00 MS U. Catolica 2-3 Palestino
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
25/01/2021 03:30 MS Rangers de Talca 1-0 Deportes Temuco
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
25/01/2021 01:15 MS Universidad de Şili 2-2 Deportes Iquique
24/01/2021 23:00 MS D. La Serena 2-0 Curico Unido
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
24/01/2021 16:30 MS D. Puerto Montt 0-1 D. Melipilla
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
24/01/2021 02:30 MS Cobresal 1-1 Union La Calera
24/01/2021 00:00 MS Colo Colo 2-1 Coquimbo Unido
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
22/01/2021 00:30 MS Deportes Temuco 0-1 Rangers de Talca
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
21/01/2021 03:30 MS Coquimbo Unido 0-0 Curico Unido
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
21/01/2021 01:00 MS D. Melipilla 2-2 D. Puerto Montt
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
20/01/2021 03:30 MS O'Higgins 0-0 Universidad de Concepcion
20/01/2021 01:15 MS U. Catolica 1-1 Everton de Vina
19/01/2021 23:00 MS Huachipato 4-1 Union Espanola
19/01/2021 16:30 MS Antofagasta 3-1 Deportes Iquique
19/01/2021 01:15 MS A. Italiano 1-3 Union La Calera
18/01/2021 23:00 MS Santiago Wanderers 0-0 D. La Serena
18/01/2021 16:30 MS Palestino 3-2 Cobresal
18/01/2021 00:00 MS Colo Colo 0-0 Universidad de Şili
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
17/01/2021 16:00 MS Deportes Temuco 1-0 Cobreloa
17/01/2021 16:00 MS Deportes Copiapo 1-0 San Luis
17/01/2021 16:00 MS San Marcos de Arica 0-0 Nublense
17/01/2021 16:00 MS Deportes Santa Cruz 3-2 Deportes Valdivia
17/01/2021 16:00 MS Union San Felipe 1-1 D. Melipilla
17/01/2021 16:00 MS Barnechea 7-1 Rangers de Talca
17/01/2021 16:00 MS D. Puerto Montt 1-0 Magallanes
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
16/01/2021 03:30 MS Huachipato 4-0 Santiago Wanderers
16/01/2021 01:15 MS Curico Unido 1-3 O'Higgins
15/01/2021 23:00 MS D. La Serena 0-3 Union La Calera
15/01/2021 16:30 MS Cobresal 3-1 Antofagasta
15/01/2021 03:30 MS Union Espanola 1-1 U. Catolica
15/01/2021 01:15 MS Universidad de Şili 1-1 Palestino
14/01/2021 23:00 MS Everton de Vina 2-1 A. Italiano
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
14/01/2021 01:15 MS Nublense 2-3 Union San Felipe
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
13/01/2021 23:00 MS Universidad de Concepcion 1-1 Colo Colo
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
13/01/2021 03:00 MS Rangers de Talca 3-1 D. Puerto Montt
13/01/2021 00:30 MS D. Melipilla 3-1 Barnechea
13/01/2021 00:00 MS Magallanes 2-0 Deportes Santa Cruz
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
12/01/2021 16:30 MS O'Higgins 2-2 Deportes Iquique
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
12/01/2021 16:00 MS San Luis 3-0 Deportes Temuco
12/01/2021 16:00 MS Deportes Valdivia 2-1 Santiago Morning
12/01/2021 16:00 MS Cobreloa 1-1 Deportes Copiapo
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
12/01/2021 03:30 MS A. Italiano 2-0 Huachipato
12/01/2021 01:15 MS Santiago Wanderers 1-0 Cobresal
11/01/2021 23:00 MS Antofagasta 2-2 D. La Serena
11/01/2021 16:30 MS Palestino 2-2 Union Espanola
11/01/2021 03:00 MS Union La Calera 1-2 Universidad de Concepcion
11/01/2021 00:30 MS Colo Colo 1-0 Everton de Vina
10/01/2021 16:30 MS U. Catolica 1-1 Curico Unido
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
10/01/2021 00:30 MS Nublense 5-0 Deportes Copiapo
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
08/01/2021 16:30 MS Cobresal 1-2 A. Italiano
08/01/2021 03:30 MS Deportes Iquique 0-1 U. Catolica
08/01/2021 01:15 MS Huachipato 4-3 Union La Calera
07/01/2021 23:00 MS Universidad de Concepcion 1-1 Palestino
07/01/2021 16:30 MS Curico Unido 2-0 Antofagasta
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
07/01/2021 03:30 MS Barnechea 2-4 Nublense
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
07/01/2021 01:15 MS Universidad de Şili 0-1 O'Higgins
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
07/01/2021 00:00 MS Magallanes 1-0 Santiago Morning
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
06/01/2021 23:00 MS D. La Serena 1-1 Everton de Vina
06/01/2021 16:30 MS Santiago Wanderers 3-0 Colo Colo
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
06/01/2021 16:00 MS Cobreloa 6-0 Deportes Valdivia
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
05/01/2021 03:30 MS A. Italiano 2-2 Union Espanola
05/01/2021 01:15 MS U. Catolica 3-0 Huachipato
04/01/2021 16:30 MS Palestino 4-2 Curico Unido
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
04/01/2021 03:30 MS San Luis 1-1 Santiago Morning
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
04/01/2021 01:15 MS Universidad de Şili 2-0 Universidad de Concepcion
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
03/01/2021 23:00 MS San Marcos de Arica 2-3 Deportes Copiapo
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
03/01/2021 16:30 MS Antofagasta 0-1 Colo Colo
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
03/01/2021 03:30 MS Nublense 1-2 Deportes Temuco
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
03/01/2021 01:15 MS Union La Calera 3-0 Santiago Wanderers
02/01/2021 23:00 MS Everton de Vina 1-0 Deportes Iquique
02/01/2021 16:30 MS O'Higgins 1-1 D. La Serena
31/12/2020 02:30 MS U. Catolica 1-1 Santiago Wanderers
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
31/12/2020 00:00 MS D. Puerto Montt 3-2 Deportes Valdivia
31/12/2020 00:00 MS Deportes Santa Cruz 1-3 San Luis
31/12/2020 00:00 MS Santiago Morning 2-1 Nublense
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
30/12/2020 16:30 MS Union La Calera 0-1 O'Higgins
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
30/12/2020 16:00 MS Cobreloa 0-0 D. Melipilla
30/12/2020 01:00 MS Union San Felipe 2-0 Rangers de Talca
29/12/2020 20:00 MS San Marcos de Arica 1-0 Barnechea
29/12/2020 16:30 MS Deportes Temuco 1-1 Magallanes
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
29/12/2020 01:30 MS Universidad de Concepcion 0-0 Everton de Vina
28/12/2020 23:00 MS Cobresal 2-0 Universidad de Şili
28/12/2020 16:30 MS Deportes Iquique 0-2 Palestino
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
28/12/2020 03:30 MS Deportes Santa Cruz 1-3 Nublense
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
28/12/2020 01:15 MS A. Italiano 2-2 U. Catolica
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
28/12/2020 00:00 MS Santiago Morning 2-1 Deportes Copiapo
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
27/12/2020 23:00 MS Huachipato 0-1 Coquimbo Unido
27/12/2020 16:30 MS Union Espanola 1-1 Antofagasta
27/12/2020 02:30 MS Santiago Wanderers 1-0 O'Higgins
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
24/12/2020 02:30 MS Barnechea 2-0 San Luis
24/12/2020 02:30 MS D. Melipilla 0-0 Deportes Santa Cruz
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
24/12/2020 00:30 MS Universidad de Şili 0-0 U. Catolica
23/12/2020 16:30 MS Coquimbo Unido 0-1 Antofagasta
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
23/12/2020 03:30 MS Rangers de Talca 1-0 Santiago Morning
23/12/2020 00:00 MS Magallanes 1-1 Cobreloa
22/12/2020 23:00 MS Deportes Valdivia 0-4 Deportes Temuco
22/12/2020 21:00 MS San Marcos de Arica 0-0 D. Puerto Montt
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
22/12/2020 16:30 MS Everton de Vina 3-0 Cobresal
22/12/2020 00:00 MS Universidad de Concepcion 0-2 D. La Serena
21/12/2020 03:30 MS Coquimbo Unido 0-3 O'Higgins
21/12/2020 01:15 MS Universidad de Şili 2-2 Huachipato
20/12/2020 23:00 MS Antofagasta 1-1 Santiago Wanderers
20/12/2020 16:30 MS Palestino 1-0 A. Italiano
20/12/2020 00:00 MS U. Catolica 0-0 Colo Colo
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
19/12/2020 16:00 MS Deportes Copiapo 2-2 Barnechea
19/12/2020 16:00 MS San Luis 3-2 Deportes Valdivia
19/12/2020 00:00 MS Deportes Temuco 0-0 Rangers de Talca
18/12/2020 20:00 MS San Marcos de Arica 2-1 Union San Felipe
18/12/2020 16:30 MS Santiago Morning 0-3 D. Melipilla
18/12/2020 16:00 MS Cobreloa 1-1 D. Puerto Montt
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
18/12/2020 01:30 MS Huachipato 1-0 Curico Unido
17/12/2020 23:00 MS D. La Serena 0-0 Universidad de Şili
17/12/2020 16:30 MS A. Italiano 3-0 Antofagasta
17/12/2020 02:30 MS Everton de Vina 1-2 Union Espanola
17/12/2020 00:00 MS Deportes Iquique 4-0 Universidad de Concepcion
16/12/2020 16:30 MS Palestino 3-1 Santiago Wanderers
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
16/12/2020 01:00 MS Union San Felipe 0-0 Santiago Morning
15/12/2020 20:00 MS San Marcos de Arica 0-2 San Luis
15/12/2020 16:30 MS Magallanes 1-1 Deportes Valdivia
15/12/2020 16:00 MS D. Puerto Montt 1-1 Deportes Copiapo
15/12/2020 16:00 MS D. Melipilla 0-2 Deportes Temuco
15/12/2020 02:15 MS Rangers de Talca 4-1 Deportes Santa Cruz
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
15/12/2020 00:00 MS Curico Unido 0-1 Cobresal
14/12/2020 16:30 MS Antofagasta 2-1 Huachipato
14/12/2020 01:15 MS Santiago Wanderers 2-1 Everton de Vina
13/12/2020 23:00 MS D. La Serena 1-0 Coquimbo Unido
13/12/2020 02:30 MS Universidad de Concepcion 3-1 A. Italiano
13/12/2020 00:00 MS Union Espanola 1-2 Colo Colo
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
11/12/2020 16:00 MS Deportes Copiapo 1-2 Union San Felipe
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
11/12/2020 03:30 MS Everton de Vina 3-1 Curico Unido
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
11/12/2020 00:00 MS San Luis 1-1 Rangers de Talca
10/12/2020 21:00 MS San Marcos de Arica 1-0 Magallanes
10/12/2020 16:30 MS Santiago Morning 1-2 D. Puerto Montt
10/12/2020 16:00 MS Deportes Valdivia 1-1 Barnechea
10/12/2020 16:00 MS Deportes Santa Cruz 4-1 Cobreloa
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
10/12/2020 00:30 MS A. Italiano 1-3 Universidad de Şili
09/12/2020 16:30 MS Palestino 3-1 Union La Calera
09/12/2020 03:00 MS O'Higgins 2-1 Huachipato
09/12/2020 00:30 MS Colo Colo 0-2 D. La Serena
08/12/2020 21:45 MS Deportes Iquique 1-1 Union Espanola
08/12/2020 16:30 MS Cobresal 3-1 Universidad de Concepcion
07/12/2020 01:30 MS Union La Calera 6-2 Everton de Vina
06/12/2020 16:30 MS Santiago Wanderers 1-1 Coquimbo Unido
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
06/12/2020 16:00 MS D. Melipilla 0-1 San Marcos de Arica
06/12/2020 16:00 MS Deportes Temuco 2-1 Deportes Santa Cruz
06/12/2020 16:00 MS Cobreloa 4-2 Nublense
06/12/2020 01:15 MS Rangers de Talca 1-1 Deportes Copiapo
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
05/12/2020 23:00 MS Huachipato 2-2 Colo Colo
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
05/12/2020 16:00 MS D. Puerto Montt 5-0 San Luis
05/12/2020 01:15 MS Union San Felipe 2-0 Barnechea
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
04/12/2020 23:00 MS D. La Serena 1-0 Deportes Iquique
04/12/2020 16:30 MS Cobresal 1-1 O'Higgins
04/12/2020 02:00 MS Union Espanola 1-1 Universidad de Concepcion
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
04/12/2020 00:00 MS Deportes Valdivia 2-1 San Marcos de Arica
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
03/12/2020 16:30 MS Curico Unido 4-1 A. Italiano
02/12/2020 16:30 MS Antofagasta 1-1 Palestino
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
01/12/2020 00:00 MS Union San Felipe 2-1 Deportes Valdivia
30/11/2020 16:30 MS Deportes Copiapo 2-0 Deportes Santa Cruz