Slovenya Futbol Ligleri, Slovenya Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Slovenya 3. SNL - West Slovenya - 3. SNL - West ( Lig Maçı )
09/06/2021 19:30 MS Zagorje 0-6 Sava Kranj
09/06/2021 19:00 MS Tolmin 2-0 Adria
09/06/2021 18:00 - Svoboda - Brinje-Grosuplje
09/06/2021 18:00 MS Šobec Lesce 2-2 Škofja Loka
09/06/2021 18:00 MS Postojna 1-4 Šencur
09/06/2021 18:00 MS Ilirija 0-1 Izola
Slovenya 3. SNL - East Slovenya - 3. SNL - East ( Lig Maçı )
05/06/2021 18:00 MS Dravograd 0-4 Cirkulane
05/06/2021 18:00 MS Dobrovce 1-3 Videm
05/06/2021 18:00 - Šampion Celje - Podvinci
05/06/2021 18:00 MS Zreče 1-1 Dravinja
05/06/2021 18:00 MS Bistrica 1-2 Rogaška
05/06/2021 18:00 - Šmarje pri Jelšah - Korotan Prevalje
Slovenya 3. SNL - West Slovenya - 3. SNL - West ( Lig Maçı )
05/06/2021 18:00 - Šencur - Svoboda
05/06/2021 18:00 MS Sava Kranj 2-4 Tolmin
05/06/2021 18:00 MS Žiri 2-1 Šobec Lesce
05/06/2021 18:00 MS Brinje-Grosuplje 1-2 Ilirija
05/06/2021 18:00 - Vipava - Postojna
05/06/2021 18:00 MS Škofja Loka 5-1 Zagorje
02/06/2021 19:30 MS Adria 0-3 Sava Kranj
02/06/2021 18:00 MS Zagorje 0-4 Žiri
02/06/2021 18:00 - Svoboda - Vipava
02/06/2021 18:00 MS Ilirija 3-1 Šencur
02/06/2021 18:00 MS Izola 4-1 Brinje-Grosuplje
02/06/2021 18:00 MS Tolmin 5-1 Škofja Loka
Slovenya 3. SNL - East Slovenya - 3. SNL - East ( Lig Maçı )
30/05/2021 18:00 MS Podvinci 1-2 Dobrovce
30/05/2021 18:00 MS Cirkulane 1-0 Bistrica
Slovenya 3. SNL - West Slovenya - 3. SNL - West ( Lig Maçı )
30/05/2021 18:00 - Vipava - Ilirija
30/05/2021 17:00 İptal Edildi Vipava - Šobec Lesce
30/05/2021 17:00 İptal Edildi Tolmin - Svoboda
30/05/2021 17:00 İptal Edildi Ilirija - Izola
30/05/2021 17:00 İptal Edildi Šencur - Postojna
30/05/2021 17:00 İptal Edildi Brinje-Grosuplje - Sava Kranj
30/05/2021 17:00 İptal Edildi Adria - Škofja Loka
30/05/2021 17:00 İptal Edildi Žiri - Zagorje
Slovenya 3. SNL - East Slovenya - 3. SNL - East ( Lig Maçı )
30/05/2021 11:30 MS Videm 2-1 Šmarje pri Jelšah
29/05/2021 19:00 - Korotan Prevalje - Šampion Celje
29/05/2021 18:00 MS Dravinja 3-5 Dravograd
29/05/2021 18:00 MS Rogaška 4-0 Zreče
Slovenya 3. SNL - West Slovenya - 3. SNL - West ( Lig Maçı )
29/05/2021 18:00 MS Šencur 1-2 Izola
29/05/2021 18:00 MS Škofja Loka 1-1 Adria
29/05/2021 18:00 MS Šobec Lesce 2-2 Zagorje
29/05/2021 18:00 - Postojna - Svoboda
29/05/2021 18:00 MS Žiri 1-0 Tolmin
Slovenya Cup Slovenya - Cup ( Kupa Maçı )
25/05/2021 21:45 MS Celje 1-2 Olimpija Ljubljana
Slovenya 3. SNL - East Slovenya - 3. SNL - East ( Lig Maçı )
23/05/2021 18:00 - Podvinci - Korotan Prevalje
Slovenya 3. SNL - West Slovenya - 3. SNL - West ( Lig Maçı )
23/05/2021 18:00 MS Ilirija 4-0 Postojna
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
22/05/2021 21:00 MS Maribor 1-3 Mura
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
22/05/2021 18:00 MS Brda Dobrovo 2-3 Dekani
22/05/2021 18:00 MS Bilje 3-1 Brežice
22/05/2021 18:00 MS Radomlje 0-1 Dob
22/05/2021 18:00 MS Krško 0-4 Fužinar
22/05/2021 18:00 MS Rudar 1-2 Nafta
22/05/2021 18:00 MS Triglav 1-0 Krka
22/05/2021 18:00 MS Šmartno 0-1 NŠ Drava
22/05/2021 18:00 MS Primorje 4-0 Beltinci
Slovenya 3. SNL - East Slovenya - 3. SNL - East ( Lig Maçı )
22/05/2021 18:00 MS Bistrica 4-1 Dravinja
22/05/2021 18:00 MS Dobrovce 2-2 Šmarje pri Jelšah
22/05/2021 18:00 MS Zreče 0-0 Dravograd
22/05/2021 18:00 MS Rogaška 3-0 Cirkulane
22/05/2021 18:00 MS Šampion Celje 1-1 Videm
Slovenya 3. SNL - West Slovenya - 3. SNL - West ( Lig Maçı )
22/05/2021 18:00 MS Sava Kranj 2-0 Škofja Loka
22/05/2021 18:00 - Izola - Vipava
22/05/2021 18:00 MS Tolmin 6-0 Šobec Lesce
22/05/2021 18:00 MS Brinje-Grosuplje 0-1 Šencur
22/05/2021 18:00 MS Adria 2-5 Žiri
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
22/05/2021 17:00 MS Tabor Sežana 0-1 Gorica
22/05/2021 17:00 MS Bravo 3-0 Olimpija Ljubljana
22/05/2021 17:00 MS Celje 2-1 Koper
22/05/2021 17:00 MS NK Domzale 1-1 Aluminij
Slovenya 3. SNL - West Slovenya - 3. SNL - West ( Lig Maçı )
22/05/2021 17:00 İptal Edildi Izola - Žiri
22/05/2021 17:00 İptal Edildi Svoboda - Adria
22/05/2021 17:00 İptal Edildi Šobec Lesce - Brinje-Grosuplje
22/05/2021 17:00 İptal Edildi Zagorje - Šencur
22/05/2021 17:00 İptal Edildi Škofja Loka - Ilirija
22/05/2021 17:00 İptal Edildi Sava Kranj - Tolmin
22/05/2021 17:00 İptal Edildi Postojna - Vipava
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
19/05/2021 21:30 MS Olimpija Ljubljana 1-2 Tabor Sežana
19/05/2021 20:30 MS Gorica 0-2 Celje
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
19/05/2021 20:00 MS Brežice 1-1 Triglav
Slovenya 3. SNL - West Slovenya - 3. SNL - West ( Lig Maçı )
19/05/2021 19:00 MS Žiri 2-0 Sava Kranj
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
19/05/2021 18:15 MS Koper 0-3 Maribor
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
19/05/2021 18:00 - Krško - Brežice
19/05/2021 18:00 - Bilje - Dekani
19/05/2021 18:00 - Beltinci - Rudar
19/05/2021 18:00 - Primorje - Brda Dobrovo
19/05/2021 18:00 MS Dob 2-2 Rudar
19/05/2021 18:00 MS Fužinar 2-3 Šmartno
19/05/2021 18:00 MS Dekani 0-4 Primorje
19/05/2021 18:00 - Šmartno - Dob
19/05/2021 18:00 MS Krka 2-1 Radomlje
19/05/2021 18:00 - Fužinar - Triglav
19/05/2021 18:00 - Nafta - NŠ Drava
19/05/2021 18:00 MS Nafta 6-1 Bilje
19/05/2021 18:00 MS Beltinci 1-2 Krško
19/05/2021 18:00 MS NŠ Drava 1-1 Brda Dobrovo
Slovenya 3. SNL - West Slovenya - 3. SNL - West ( Lig Maçı )
19/05/2021 18:00 MS Postojna 0-2 Izola
19/05/2021 18:00 MS Šobec Lesce 0-6 Adria
19/05/2021 18:00 - Vipava - Brinje-Grosuplje
19/05/2021 18:00 - Svoboda - Ilirija
19/05/2021 18:00 MS Zagorje 0-3 Tolmin
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
19/05/2021 16:00 MS Mura 3-0 NK Domzale
18/05/2021 18:00 MS Aluminij 3-0 Bravo
16/05/2021 21:00 MS NK Domzale 3-1 Koper
16/05/2021 18:15 MS Celje 4-0 Olimpija Ljubljana
Slovenya 3. SNL - East Slovenya - 3. SNL - East ( Lig Maçı )
16/05/2021 18:00 MS Cirkulane 7-0 Zreče
16/05/2021 11:30 MS Videm 2-1 Podvinci
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
15/05/2021 21:00 MS Aluminij 0-0 Mura
Slovenya 3. SNL - East Slovenya - 3. SNL - East ( Lig Maçı )
15/05/2021 19:30 - Korotan Prevalje - Dobrovce
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
15/05/2021 18:00 MS Krško 1-1 Dekani
15/05/2021 18:00 - NŠ Drava - Krško
15/05/2021 18:00 - Triglav - Primorje
15/05/2021 18:00 - Dekani - Krka
15/05/2021 18:00 - Brežice - Šmartno
15/05/2021 18:00 MS Radomlje 2-0 Brežice
15/05/2021 18:00 MS Šmartno 3-0 Brda Dobrovo
15/05/2021 18:00 MS Fužinar 1-1 Beltinci
15/05/2021 18:00 - Brda Dobrovo - Nafta
15/05/2021 18:00 - Radomlje - Beltinci
15/05/2021 18:00 - Dob - Bilje
15/05/2021 18:00 MS Rudar 2-1 Bilje
15/05/2021 18:00 MS Dob 3-4 Krka
15/05/2021 18:00 MS Primorje 0-0 NŠ Drava
15/05/2021 18:00 - Fužinar - Rudar
Slovenya 3. SNL - East Slovenya - 3. SNL - East ( Lig Maçı )
15/05/2021 18:00 MS Dravinja 4-0 Rogaška
15/05/2021 18:00 MS Šmarje pri Jelšah 0-1 Šampion Celje
Slovenya 3. SNL - West Slovenya - 3. SNL - West ( Lig Maçı )
15/05/2021 18:00 MS Brinje-Grosuplje 3-1 Postojna
15/05/2021 18:00 MS Adria 5-1 Zagorje
15/05/2021 18:00 MS Škofja Loka 0-5 Žiri
15/05/2021 18:00 - Šencur - Vipava
15/05/2021 18:00 - Izola - Svoboda
15/05/2021 18:00 MS Sava Kranj 0-2 Šobec Lesce
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
15/05/2021 17:45 MS Maribor 3-0 Gorica
Slovenya 3. SNL - West Slovenya - 3. SNL - West ( Lig Maçı )
15/05/2021 17:00 İptal Edildi Tolmin - Šobec Lesce
15/05/2021 17:00 İptal Edildi Ilirija - Svoboda
15/05/2021 17:00 İptal Edildi Zagorje - Izola
15/05/2021 17:00 İptal Edildi Adria - Sava Kranj
15/05/2021 17:00 İptal Edildi Žiri - Škofja Loka
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
15/05/2021 16:00 MS Bravo 1-1 Tabor Sežana
Slovenya 3. SNL - East Slovenya - 3. SNL - East ( Lig Maçı )
15/05/2021 16:00 MS Dravograd 1-7 Bistrica
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
15/05/2021 15:00 MS Triglav 0-1 Nafta
Slovenya Cup Slovenya - Cup ( Kupa Maçı )
13/05/2021 21:00 MS Celje 1-0 Koper
12/05/2021 19:00 MS NK Domzale 0-1 Olimpija Ljubljana
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
09/05/2021 21:00 MS Koper 0-3 Aluminij
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
09/05/2021 18:00 İptal Edildi Fužinar - Radomlje
09/05/2021 18:00 İptal Edildi Nafta - Triglav
09/05/2021 18:00 İptal Edildi Krka - Dob
09/05/2021 18:00 MS Brda Dobrovo 1-2 Primorje
09/05/2021 18:00 İptal Edildi Krško - Šmartno
09/05/2021 18:00 İptal Edildi Beltinci - Dekani
09/05/2021 18:00 İptal Edildi Primorje - Rudar
09/05/2021 18:00 İptal Edildi NŠ Drava - Brda Dobrovo
09/05/2021 18:00 MS Krka 3-1 Rudar
09/05/2021 18:00 İptal Edildi Bilje - Brežice
Slovenya 3. SNL - East Slovenya - 3. SNL - East ( Lig Maçı )
09/05/2021 18:00 MS Podvinci 3-1 Šmarje pri Jelšah
09/05/2021 18:00 MS Cirkulane 1-1 Dravinja
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
09/05/2021 17:45 MS Olimpija Ljubljana 0-0 Maribor
09/05/2021 16:00 MS Gorica 2-1 NK Domzale
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
08/05/2021 21:30 MS Nafta 1-0 Radomlje
08/05/2021 20:00 MS Brežice 3-0 Dob
Slovenya 3. SNL - East Slovenya - 3. SNL - East ( Lig Maçı )
08/05/2021 19:00 - Korotan Prevalje - Videm
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
08/05/2021 18:15 MS Mura 2-2 Bravo
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
08/05/2021 18:00 MS Bilje 1-1 Triglav
08/05/2021 18:00 MS Dekani 1-1 Fužinar
08/05/2021 18:00 MS Beltinci 3-0 Šmartno
08/05/2021 18:00 MS NŠ Drava 1-1 Krško
Slovenya 3. SNL - East Slovenya - 3. SNL - East ( Lig Maçı )
08/05/2021 18:00 MS Rogaška 3-1 Dravograd
08/05/2021 18:00 MS Bistrica 4-0 Zreče
08/05/2021 18:00 MS Šampion Celje 5-2 Dobrovce
Slovenya 3. SNL - West Slovenya - 3. SNL - West ( Lig Maçı )
08/05/2021 18:00 - Šobec Lesce - Vipava
08/05/2021 18:00 - Svoboda - Tolmin
08/05/2021 18:00 MS Izola 0-1 Ilirija
08/05/2021 18:00 MS Sava Kranj 1-2 Brinje-Grosuplje
08/05/2021 18:00 MS Škofja Loka 2-2 Adria
08/05/2021 18:00 MS Zagorje 0-3 Žiri
08/05/2021 18:00 MS Postojna 1-2 Šencur
08/05/2021 17:00 İptal Edildi Izola - Šencur
08/05/2021 17:00 İptal Edildi Svoboda - Žiri
08/05/2021 17:00 İptal Edildi Šobec Lesce - Adria
08/05/2021 17:00 İptal Edildi Vipava - Brinje-Grosuplje
08/05/2021 17:00 İptal Edildi Škofja Loka - Zagorje
08/05/2021 17:00 İptal Edildi Sava Kranj - Ilirija
08/05/2021 17:00 İptal Edildi Postojna - Tolmin
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
08/05/2021 16:00 MS Tabor Sežana 0-1 Celje
06/05/2021 18:00 MS Aluminij 2-0 Gorica
05/05/2021 18:15 MS NK Domzale 2-0 Olimpija Ljubljana
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
05/05/2021 18:00 MS Dob 1-1 Nafta
05/05/2021 18:00 MS Šmartno 1-1 Primorje
05/05/2021 18:00 MS Fužinar 1-3 NŠ Drava
05/05/2021 18:00 MS Rudar 0-1 Triglav
05/05/2021 18:00 MS Krka 1-1 Brežice
05/05/2021 18:00 MS Krško 3-4 Brda Dobrovo
05/05/2021 18:00 MS Beltinci 2-2 Dekani
05/05/2021 18:00 MS Radomlje 5-2 Bilje
Slovenya 3. SNL - West Slovenya - 3. SNL - West ( Lig Maçı )
05/05/2021 18:00 MS Adria 2-1 Šobec Lesce
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
05/05/2021 16:00 MS Mura 2-1 Koper
04/05/2021 17:45 MS Maribor 2-1 Tabor Sežana
04/05/2021 16:00 MS Bravo 2-0 Celje
02/05/2021 18:15 MS Olimpija Ljubljana 2-2 Aluminij
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
02/05/2021 18:00 İptal Edildi Triglav - NŠ Drava
02/05/2021 18:00 İptal Edildi Radomlje - Primorje
02/05/2021 18:00 İptal Edildi Brežice - Krka
02/05/2021 18:00 İptal Edildi Dob - Beltinci
02/05/2021 18:00 İptal Edildi Brda Dobrovo - Krško
02/05/2021 18:00 İptal Edildi Rudar - Nafta
02/05/2021 18:00 İptal Edildi Dekani - Fužinar
02/05/2021 18:00 İptal Edildi Šmartno - Bilje
02/05/2021 18:00 MS NŠ Drava 3-2 Beltinci
Slovenya 3. SNL - East Slovenya - 3. SNL - East ( Lig Maçı )
02/05/2021 18:00 MS Podvinci 2-1 Šmarje pri Jelšah
02/05/2021 18:00 MS Cirkulane 0-0 Bistrica
Slovenya 3. SNL - West Slovenya - 3. SNL - West ( Lig Maçı )
02/05/2021 18:00 - Vipava - Postojna
02/05/2021 18:00 MS Ilirija 7-0 Škofja Loka
Slovenya 3. SNL - East Slovenya - 3. SNL - East ( Lig Maçı )
02/05/2021 11:30 MS Videm 3-2 Dravograd
Slovenya 3. SNL - West Slovenya - 3. SNL - West ( Lig Maçı )
02/05/2021 01:00 İptal Edildi Šencur - Brinje-Grosuplje
02/05/2021 01:00 İptal Edildi Adria - Postojna
02/05/2021 01:00 İptal Edildi Žiri - Sava Kranj
02/05/2021 01:00 İptal Edildi Izola - Škofja Loka
02/05/2021 01:00 İptal Edildi Tolmin - Vipava
02/05/2021 01:00 İptal Edildi Ilirija - Šobec Lesce
02/05/2021 01:00 İptal Edildi Zagorje - Svoboda
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
01/05/2021 21:00 MS Koper 0-0 Bravo
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
01/05/2021 20:00 MS Brežice 4-0 Rudar
01/05/2021 18:00 MS Dekani 1-0 Šmartno
01/05/2021 18:00 MS Nafta 1-0 Krka
01/05/2021 18:00 MS Primorje 1-2 Krško
Slovenya 3. SNL - East Slovenya - 3. SNL - East ( Lig Maçı )
01/05/2021 18:00 MS Rogaška 3-0 Zreče
01/05/2021 18:00 MS Dobrovce 2-2 Dravinja
01/05/2021 18:00 - Šampion Celje - Korotan Prevalje
Slovenya 3. SNL - West Slovenya - 3. SNL - West ( Lig Maçı )
01/05/2021 18:00 MS Žiri 1-5 Izola
01/05/2021 18:00 MS Tolmin 1-1 Sava Kranj
01/05/2021 18:00 - Adria - Svoboda
01/05/2021 18:00 - Brinje-Grosuplje - Šobec Lesce
01/05/2021 18:00 MS Šencur 3-0 Zagorje
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
01/05/2021 17:45 MS Celje 2-1 Maribor
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
01/05/2021 17:00 MS Triglav 0-1 Radomlje
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
01/05/2021 16:00 MS Tabor Sežana 0-0 NK Domzale
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
30/04/2021 18:30 MS Bilje 5-0 Dob
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
30/04/2021 18:00 MS Gorica 1-5 Mura
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
30/04/2021 18:00 MS Brda Dobrovo 0-3 Fužinar
Slovenya Cup Slovenya - Cup ( Kupa Maçı )
28/04/2021 18:30 USB Nafta 0-1 Olimpija Ljubljana
Slovenya 3. SNL - West Slovenya - 3. SNL - West ( Lig Maçı )
28/04/2021 18:00 MS Ilirija 2-0 Sava Kranj
28/04/2021 18:00 MS Postojna 2-0 Adria
Slovenya Cup Slovenya - Cup ( Kupa Maçı )
28/04/2021 16:00 MS NŠ Drava 0-2 Koper
27/04/2021 18:30 MS NK Domzale 2-1 Maribor
27/04/2021 16:00 MS Celje 2-0 Radomlje
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
25/04/2021 18:15 MS Mura 3-0 Olimpija Ljubljana
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
25/04/2021 18:00 İptal Edildi Nafta - Radomlje
25/04/2021 18:00 İptal Edildi Brda Dobrovo - Triglav
25/04/2021 18:00 İptal Edildi Krka - Šmartno
25/04/2021 18:00 İptal Edildi Fužinar - Dob
25/04/2021 18:00 İptal Edildi Primorje - Dekani
25/04/2021 18:00 İptal Edildi NŠ Drava - Rudar
25/04/2021 18:00 MS Dekani 2-1 NŠ Drava
25/04/2021 18:00 İptal Edildi Krško - Bilje
25/04/2021 18:00 İptal Edildi Beltinci - Brežice
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
25/04/2021 16:00 MS Aluminij 0-2 Tabor Sežana
Slovenya 3. SNL - West Slovenya - 3. SNL - West ( Lig Maçı )
25/04/2021 01:00 Ertelendi Svoboda - Izola
25/04/2021 01:00 Ertelendi Vipava - Adria
25/04/2021 01:00 Ertelendi Šobec Lesce - Žiri
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
24/04/2021 21:00 MS Koper 0-0 Gorica
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
24/04/2021 20:00 MS Brežice 3-1 Nafta
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
24/04/2021 19:00 MS NK Domzale 3-1 Celje
Slovenya 3. SNL - East Slovenya - 3. SNL - East ( Lig Maçı )
24/04/2021 19:00 - Korotan Prevalje - Podvinci
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
24/04/2021 18:00 MS Radomlje 3-0 Rudar
24/04/2021 18:00 MS Krka 2-2 Bilje
24/04/2021 18:00 MS Fužinar 1-2 Primorje
24/04/2021 18:00 MS Dob 3-3 Triglav
24/04/2021 18:00 MS Krško 0-1 Šmartno
24/04/2021 18:00 MS Beltinci 1-1 Brda Dobrovo
Slovenya 3. SNL - East Slovenya - 3. SNL - East ( Lig Maçı )
24/04/2021 18:00 MS Dravograd 7-1 Šampion Celje
24/04/2021 18:00 MS Bistrica 1-1 Rogaška
24/04/2021 18:00 MS Dravinja 4-1 Videm
24/04/2021 18:00 MS Šmarje pri Jelšah 1-3 Cirkulane
24/04/2021 18:00 MS Zreče 1-1 Dobrovce
Slovenya 3. SNL - West Slovenya - 3. SNL - West ( Lig Maçı )
24/04/2021 18:00 MS Izola 6-1 Zagorje
24/04/2021 18:00 MS Škofja Loka 2-0 Žiri
24/04/2021 18:00 MS Postojna 0-2 Brinje-Grosuplje
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
24/04/2021 17:15 MS Bravo 0-1 Maribor
Slovenya 3. SNL - West Slovenya - 3. SNL - West ( Lig Maçı )
24/04/2021 17:00 MS Sava Kranj 1-1 Adria
24/04/2021 16:00 - Škofja Loka - Šencur
24/04/2021 16:00 - Postojna - Ilirija
24/04/2021 16:00 - Sava Kranj - Zagorje
24/04/2021 16:00 - Brinje-Grosuplje - Tolmin
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
21/04/2021 21:00 MS Gorica 3-2 Bravo
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
21/04/2021 18:00 İptal Edildi Triglav - Krško
21/04/2021 18:00 İptal Edildi Radomlje - NŠ Drava
21/04/2021 18:00 İptal Edildi Dob - Primorje
21/04/2021 18:00 İptal Edildi Šmartno - Beltinci
21/04/2021 18:00 İptal Edildi Rudar - Brda Dobrovo
21/04/2021 18:00 İptal Edildi Dekani - Nafta
21/04/2021 18:00 İptal Edildi Brežice - Fužinar
21/04/2021 18:00 İptal Edildi Bilje - Krka
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
21/04/2021 17:45 MS Olimpija Ljubljana 6-2 Koper
21/04/2021 16:00 MS Tabor Sežana 3-1 Mura
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
20/04/2021 19:00 MS Brežice 1-1 Krško
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
20/04/2021 18:15 MS Maribor 1-3 NK Domzale
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
20/04/2021 18:00 MS Dekani 3-2 Bilje
20/04/2021 18:00 MS Rudar 0-1 Beltinci
20/04/2021 18:00 MS Brda Dobrovo 3-2 Primorje
20/04/2021 18:00 MS Dob 2-1 Šmartno
20/04/2021 18:00 MS Radomlje 1-1 Krka
20/04/2021 18:00 MS NŠ Drava 4-5 Nafta
20/04/2021 17:00 MS Triglav 1-0 Fužinar
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
20/04/2021 16:00 MS Celje 0-1 Aluminij
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
18/04/2021 18:00 İptal Edildi Nafta - Dob
18/04/2021 18:00 İptal Edildi Brda Dobrovo - Radomlje
18/04/2021 18:00 İptal Edildi Krško - Krka
18/04/2021 18:00 İptal Edildi Fužinar - Šmartno
18/04/2021 18:00 İptal Edildi NŠ Drava - Dekani
18/04/2021 18:00 İptal Edildi Triglav - Rudar
18/04/2021 18:00 İptal Edildi Beltinci - Bilje
18/04/2021 18:00 İptal Edildi Primorje - Brežice
Slovenya 3. SNL - West Slovenya - 3. SNL - West ( Lig Maçı )
18/04/2021 01:00 Ertelendi Zagorje - Šobec Lesce
18/04/2021 01:00 Ertelendi Ilirija - Vipava
18/04/2021 01:00 Ertelendi Škofja Loka - Svoboda
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
17/04/2021 21:00 MS Koper 1-0 Tabor Sežana
17/04/2021 18:15 MS Gorica 0-1 Olimpija Ljubljana
17/04/2021 16:00 MS Bravo 2-2 NK Domzale
Slovenya 3. SNL - West Slovenya - 3. SNL - West ( Lig Maçı )
17/04/2021 16:00 Ertelendi Adria - Brinje-Grosuplje
17/04/2021 16:00 Ertelendi Izola - Sava Kranj
17/04/2021 16:00 Ertelendi Šencur - Tolmin
17/04/2021 16:00 Ertelendi Žiri - Postojna
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
16/04/2021 20:00 MS Mura 0-0 Celje
16/04/2021 17:45 MS Aluminij 0-0 Maribor
13/04/2021 18:15 MS Olimpija Ljubljana 1-1 Bravo
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
11/04/2021 17:30 - Rudar - Krško
11/04/2021 17:30 - Dekani - Brda Dobrovo
11/04/2021 17:30 - Brežice - Nafta
11/04/2021 17:30 - Bilje - Fužinar
11/04/2021 17:30 - Radomlje - Triglav
11/04/2021 17:30 - Dob - NŠ Drava
11/04/2021 17:30 - Šmartno - Primorje
11/04/2021 17:30 - Krka - Beltinci
Slovenya 3. SNL - West Slovenya - 3. SNL - West ( Lig Maçı )
10/04/2021 16:00 - Svoboda - Šencur
10/04/2021 16:00 - Šobec Lesce - Izola
10/04/2021 16:00 - Vipava - Žiri
10/04/2021 16:00 - Tolmin - Adria
10/04/2021 16:00 - Sava Kranj - Škofja Loka
10/04/2021 16:00 - Postojna - Zagorje
10/04/2021 16:00 - Brinje-Grosuplje - Ilirija
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
03/04/2021 17:00 İptal Edildi Krško - Beltinci
03/04/2021 17:00 İptal Edildi Primorje - Bilje
03/04/2021 17:00 İptal Edildi NŠ Drava - Brežice
03/04/2021 17:00 İptal Edildi Triglav - Dekani
03/04/2021 17:00 İptal Edildi Fužinar - Krka
03/04/2021 17:00 İptal Edildi Nafta - Šmartno
03/04/2021 17:00 İptal Edildi Brda Dobrovo - Dob
03/04/2021 17:00 İptal Edildi Rudar - Radomlje
Slovenya 3. SNL - West Slovenya - 3. SNL - West ( Lig Maçı )
03/04/2021 16:00 Ertelendi Ilirija - Tolmin
03/04/2021 16:00 - Zagorje - Vipava
03/04/2021 16:00 - Škofja Loka - Šobec Lesce
03/04/2021 16:00 Ertelendi Šencur - Adria
03/04/2021 16:00 Ertelendi Žiri - Brinje-Grosuplje
03/04/2021 16:00 Ertelendi Izola - Postojna
03/04/2021 16:00 - Svoboda - Sava Kranj
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
31/03/2021 17:00 İptal Edildi Krka - Primorje
31/03/2021 17:00 İptal Edildi Radomlje - Krško
31/03/2021 17:00 İptal Edildi Dob - Triglav
31/03/2021 17:00 İptal Edildi Šmartno - NŠ Drava
31/03/2021 17:00 İptal Edildi Beltinci - Fužinar
31/03/2021 17:00 İptal Edildi Dekani - Rudar
31/03/2021 17:00 İptal Edildi Brežice - Brda Dobrovo
31/03/2021 17:00 İptal Edildi Bilje - Nafta
31/03/2021 16:00 MS Rudar 2-0 Primorje
28/03/2021 17:00 İptal Edildi Primorje - Beltinci
28/03/2021 17:00 İptal Edildi NŠ Drava - Bilje
28/03/2021 17:00 İptal Edildi Triglav - Brežice
28/03/2021 17:00 İptal Edildi Radomlje - Dekani
28/03/2021 17:00 İptal Edildi Krško - Fužinar
28/03/2021 17:00 İptal Edildi Nafta - Krka
28/03/2021 17:00 İptal Edildi Brda Dobrovo - Šmartno
28/03/2021 17:00 İptal Edildi Rudar - Dob
28/03/2021 16:00 MS Nafta 4-0 Brda Dobrovo
28/03/2021 16:00 MS Šmartno 1-1 Brežice
28/03/2021 16:00 MS Rudar 0-0 Fužinar
27/03/2021 17:00 MS Krško 1-0 NŠ Drava
27/03/2021 17:00 MS Primorje 0-1 Triglav
27/03/2021 17:00 MS Bilje 2-1 Dob
27/03/2021 17:00 MS Krka 3-1 Dekani
Slovenya 3. SNL - West Slovenya - 3. SNL - West ( Lig Maçı )
27/03/2021 17:00 - Adria - Ilirija
27/03/2021 17:00 - Sava Kranj - Šencur
27/03/2021 17:00 - Postojna - Škofja Loka
27/03/2021 17:00 - Brinje-Grosuplje - Zagorje
27/03/2021 17:00 - Šobec Lesce - Svoboda
27/03/2021 17:00 - Vipava - Izola
27/03/2021 17:00 - Tolmin - Žiri
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
27/03/2021 16:00 MS Beltinci 0-2 Radomlje
24/03/2021 18:00 MS Nafta 1-2 Rudar
21/03/2021 17:00 İptal Edildi Brežice - Rudar
21/03/2021 17:00 İptal Edildi Bilje - Brda Dobrovo
21/03/2021 17:00 MS Triglav 1-1 Nafta
21/03/2021 17:00 İptal Edildi Beltinci - Nafta
21/03/2021 17:00 İptal Edildi Dob - Radomlje
21/03/2021 17:00 MS Šmartno 1-2 Krško
21/03/2021 17:00 İptal Edildi Dekani - Krško
21/03/2021 17:00 İptal Edildi Šmartno - Triglav
21/03/2021 17:00 İptal Edildi Krka - NŠ Drava
21/03/2021 17:00 MS Brda Dobrovo 0-2 NŠ Drava
21/03/2021 17:00 İptal Edildi Fužinar - Primorje
21/03/2021 17:00 MS Dekani 1-0 Beltinci
20/03/2021 20:00 MS Brežice 1-3 Bilje
20/03/2021 17:00 MS Radomlje 1-1 Fužinar
Slovenya 3. SNL - West Slovenya - 3. SNL - West ( Lig Maçı )
20/03/2021 17:00 - Žiri - Adria
20/03/2021 17:00 - Izola - Brinje-Grosuplje
20/03/2021 17:00 - Svoboda - Postojna
20/03/2021 17:00 - Šencur - Ilirija
20/03/2021 17:00 - Zagorje - Tolmin
20/03/2021 17:00 - Škofja Loka - Vipava
20/03/2021 17:00 - Sava Kranj - Šobec Lesce
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
20/03/2021 16:00 MS Dob 2-0 Krka
Slovenya Cup Slovenya - Cup ( Kupa Maçı )
18/03/2021 18:00 MS Triglav 1-2 Celje
18/03/2021 16:00 MS Beltinci 0-3 NK Domzale
17/03/2021 18:00 MS Nafta 3-2 Fužinar