Slovenya Futbol Ligleri, Slovenya Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:30 - Krško - Primorje
29/11/2020 15:30 - NŠ Drava - Beltinci
29/11/2020 15:30 - Triglav - Bilje
29/11/2020 15:30 - Radomlje - Brežice
29/11/2020 15:30 - Nafta - Fužinar
29/11/2020 15:30 - Brda Dobrovo - Krka
29/11/2020 15:30 - Rudar - Šmartno
29/11/2020 15:30 - Dekani - Dob
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
28/11/2020 19:15 MS Maribor 1-0 Tabor Sežana
28/11/2020 16:15 MS Mura 2-1 Koper
28/11/2020 03:00 TBD Bravo - Celje
28/11/2020 03:00 TBD NK Domzale - Olimpija Ljubljana
28/11/2020 03:00 TBD Aluminij - Gorica
26/11/2020 19:00 MS Olimpija Ljubljana 3-0 Aluminij
25/11/2020 19:00 MS Celje 0-2 Maribor
25/11/2020 15:30 MS Tabor Sežana 1-1 NK Domzale
24/11/2020 20:00 MS Gorica 0-1 Mura
24/11/2020 18:00 MS Koper 2-1 Bravo
22/11/2020 19:00 MS NK Domzale 0-1 Celje
22/11/2020 17:00 MS Aluminij 0-0 Tabor Sežana
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
22/11/2020 15:30 - Krka - Triglav
22/11/2020 15:30 - Fužinar - NŠ Drava
22/11/2020 15:30 - Dob - Krško
22/11/2020 15:30 - Šmartno - Radomlje
22/11/2020 15:30 - Bilje - Rudar
22/11/2020 15:30 - Beltinci - Brda Dobrovo
22/11/2020 15:30 - Primorje - Nafta
22/11/2020 15:30 - Brežice - Dekani
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
21/11/2020 22:00 MS Koper 1-1 Gorica
21/11/2020 19:15 MS Mura 0-1 Olimpija Ljubljana
21/11/2020 15:45 MS Bravo 1-2 Maribor
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
15/11/2020 15:30 Ertelendi Krško - Nafta
15/11/2020 15:30 Ertelendi Brda Dobrovo - Fužinar
15/11/2020 15:30 Ertelendi Rudar - Krka
15/11/2020 15:30 Ertelendi Dekani - Šmartno
15/11/2020 15:30 Ertelendi NŠ Drava - Primorje
15/11/2020 15:30 Ertelendi Triglav - Beltinci
15/11/2020 15:30 Ertelendi Radomlje - Bilje
15/11/2020 15:30 Ertelendi Dob - Brežice
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
14/11/2020 19:00 MS Aluminij 1-2 NK Domzale
Slovenya Cup Slovenya - Cup ( Kupa Maçı )
11/11/2020 20:00 Ertelendi Triglav - Celje
11/11/2020 15:00 Ertelendi Beltinci - NK Domzale
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:00 Ertelendi Brežice - Krško
08/11/2020 16:00 Ertelendi Dekani - Bilje
08/11/2020 16:00 Ertelendi Rudar - Beltinci
08/11/2020 16:00 Ertelendi Brda Dobrovo - Primorje
08/11/2020 16:00 Ertelendi Dob - Šmartno
08/11/2020 16:00 Ertelendi Radomlje - Krka
08/11/2020 16:00 Ertelendi Triglav - Fužinar
08/11/2020 16:00 Ertelendi NŠ Drava - Nafta
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
07/11/2020 22:00 MS Gorica 0-0 Bravo
07/11/2020 20:00 MS Maribor 4-3 NK Domzale
07/11/2020 18:00 MS Olimpija Ljubljana 1-2 Koper
07/11/2020 16:00 MS Tabor Sežana 0-0 Mura
06/11/2020 19:00 MS Celje 4-0 Aluminij
03/11/2020 20:00 MS Gorica 0-2 Olimpija Ljubljana
03/11/2020 18:00 MS Koper 2-1 Tabor Sežana
02/11/2020 22:15 MS Aluminij 1-3 Maribor
02/11/2020 19:00 MS Mura 0-0 Celje
02/11/2020 16:00 Ertelendi Bravo - NK Domzale
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:00 - Fužinar - Rudar
31/10/2020 19:00 Ertelendi Rudar - Fužinar
31/10/2020 16:00 Ertelendi Bilje - Dob
31/10/2020 16:00 Ertelendi Krško - NŠ Drava
31/10/2020 16:00 Ertelendi Primorje - Triglav
31/10/2020 16:00 Ertelendi Beltinci - Radomlje
31/10/2020 16:00 Ertelendi Krka - Dekani
31/10/2020 16:00 Ertelendi Šmartno - Brežice
31/10/2020 16:00 Ertelendi Nafta - Brda Dobrovo
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
29/10/2020 19:30 MS Mura 2-0 Maribor
29/10/2020 17:45 MS Olimpija Ljubljana 2-0 Bravo
28/10/2020 20:00 MS Koper 3-0 Celje
28/10/2020 18:00 MS Gorica 2-1 Tabor Sežana
25/10/2020 19:30 MS NK Domzale 1-1 Mura
25/10/2020 16:00 MS Tabor Sežana 2-1 Olimpija Ljubljana
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 Ertelendi Brda Dobrovo - NŠ Drava
25/10/2020 16:00 Ertelendi Šmartno - Krško
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
25/10/2020 14:00 MS Bravo 1-1 Aluminij
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
24/10/2020 20:00 Ertelendi Brežice - Bilje
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
24/10/2020 19:00 MS Maribor 1-1 Koper
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
24/10/2020 18:00 Ertelendi Rudar - Primorje
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
24/10/2020 16:45 MS Celje 1-1 Gorica
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:00 Ertelendi Dekani - Beltinci
24/10/2020 15:00 Ertelendi Dob - Krka
24/10/2020 15:00 Ertelendi Radomlje - Fužinar
24/10/2020 15:00 Ertelendi Triglav - Nafta
Slovenya Cup Slovenya - Cup ( Kupa Maçı )
22/10/2020 15:00 MS NŠ Drava 2-0 Mura
21/10/2020 19:00 USB Koper 3-1 Aluminij
21/10/2020 17:00 PEN Brežice 3-3
PS : 0-2
Olimpija Ljubljana
21/10/2020 16:00 Ertelendi Nafta - Fužinar
21/10/2020 15:00 MS Radomlje 3-2 Tabor Sežana
20/10/2020 19:00 MS Rudar 0-3 Maribor
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
20/10/2020 16:00 MS Šmartno 0-4 Krka
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
18/10/2020 20:00 MS Mura 1-2 Aluminij
18/10/2020 18:00 MS Olimpija Ljubljana 1-0 Celje
18/10/2020 16:00 MS Tabor Sežana 2-0 Bravo
17/10/2020 19:00 MS Gorica 0-4 Maribor
17/10/2020 16:45 MS Koper 2-0 NK Domzale
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:00 MS NŠ Drava 1-0 Triglav
17/10/2020 16:00 MS Primorje 1-4 Radomlje
17/10/2020 16:00 MS Beltinci 0-2 Dob
17/10/2020 16:00 MS Bilje 6-1 Šmartno
17/10/2020 16:00 MS Krško 1-0 Brda Dobrovo
17/10/2020 16:00 MS Fužinar 1-1 Dekani
17/10/2020 15:00 Ertelendi Nafta - Rudar
16/10/2020 17:00 MS Krka 1-1 Brežice
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
13/10/2020 18:00 MS Aluminij 1-1 Koper
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
10/10/2020 20:00 MS Brežice 2-1 Beltinci
10/10/2020 20:00 MS Rudar 3-3 NŠ Drava
10/10/2020 19:00 MS Triglav 4-2 Brda Dobrovo
10/10/2020 16:30 MS Dob 3-2 Fužinar
10/10/2020 16:30 MS Bilje 0-0 Krško
10/10/2020 16:30 MS Dekani 3-0 Primorje
10/10/2020 15:00 MS Radomlje 3-1 Nafta
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
04/10/2020 21:15 MS Maribor 1-1 Olimpija Ljubljana
04/10/2020 19:00 MS Celje 2-1 Tabor Sežana
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
04/10/2020 16:30 MS Brda Dobrovo 0-1 Rudar
04/10/2020 16:30 MS NŠ Drava 1-4 Radomlje
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
04/10/2020 16:15 MS Bravo 2-1 Mura
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
03/10/2020 19:00 MS Krka 1-0 Bilje
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
03/10/2020 18:00 MS NK Domzale 1-1 Gorica
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:30 MS Nafta 8-0 Dekani
03/10/2020 16:30 MS Krško 0-2 Triglav
03/10/2020 16:30 MS Primorje 0-1 Dob
03/10/2020 16:30 MS Beltinci 1-1 Šmartno
03/10/2020 15:00 MS Fužinar 3-4 Brežice
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
30/09/2020 21:00 MS Olimpija Ljubljana 1-0 Gorica
27/09/2020 21:15 MS Olimpija Ljubljana 3-2 NK Domzale
27/09/2020 19:00 MS Koper 1-3 Mura
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
27/09/2020 17:00 MS Šmartno 0-3 Fužinar
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
27/09/2020 16:45 MS Celje 2-0 Bravo
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
26/09/2020 21:30 MS Rudar 1-1 Triglav
26/09/2020 20:00 MS Brežice 1-0 Primorje
26/09/2020 19:00 MS Krka 4-1 Krško
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
26/09/2020 18:30 MS Gorica 2-0 Aluminij
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:00 MS Bilje 5-2 Beltinci
26/09/2020 17:00 MS Dekani 0-1 NŠ Drava
26/09/2020 17:00 MS Dob 4-4 Nafta
26/09/2020 17:00 MS Radomlje 2-1 Brda Dobrovo
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:30 MS Tabor Sežana 3-1 Maribor
Slovenya Cup Slovenya - Cup ( Kupa Maçı )
23/09/2020 16:00 MS Beltinci 2-0 Bravo
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
20/09/2020 21:30 MS Mura 1-0 Gorica
20/09/2020 19:00 MS Aluminij 1-0 Olimpija Ljubljana
20/09/2020 17:00 MS NK Domzale 3-1 Tabor Sežana
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
20/09/2020 17:00 MS Nafta 1-2 Brežice
20/09/2020 17:00 MS Brda Dobrovo 1-0 Dekani
19/09/2020 21:30 MS Triglav 0-4 Radomlje
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
19/09/2020 19:00 MS Maribor 2-2 Celje
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:00 MS NŠ Drava 1-2 Dob
19/09/2020 17:00 MS Fužinar 5-0 Bilje
19/09/2020 17:00 MS Krško 1-2 Rudar
19/09/2020 17:00 MS Primorje 1-1 Šmartno
19/09/2020 17:00 MS Beltinci 2-4 Krka
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:45 MS Bravo 0-0 Koper
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
16/09/2020 20:00 MS Brežice 3-1 NŠ Drava
16/09/2020 19:00 MS Krka 5-3 Fužinar
16/09/2020 17:00 MS Bilje 0-0 Primorje
16/09/2020 17:00 MS Dob 5-0 Brda Dobrovo
16/09/2020 17:00 MS Radomlje 2-0 Rudar
16/09/2020 17:00 MS Beltinci 3-1 Krško
16/09/2020 17:00 MS Šmartno 0-10 Nafta
16/09/2020 17:00 MS Dekani 1-2 Triglav
Slovenya Cup Slovenya - Cup ( Kupa Maçı )
16/09/2020 16:00 MS Ilirija 0-6 NK Domzale
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
13/09/2020 21:15 MS Olimpija Ljubljana 0-0 Mura
13/09/2020 19:00 MS Gorica 2-4 Koper
13/09/2020 17:00 MS Tabor Sežana 3-1 Aluminij
12/09/2020 21:15 MS Celje 1-2 NK Domzale
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
12/09/2020 20:00 MS Rudar 1-0 Dekani
12/09/2020 19:30 MS Triglav 1-2 Dob
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
12/09/2020 19:00 MS Maribor 4-1 Bravo
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:00 MS NŠ Drava 1-3 Šmartno
12/09/2020 17:00 MS Primorje 0-3 Krka
12/09/2020 17:00 MS Nafta 2-1 Bilje
12/09/2020 17:00 MS Brda Dobrovo 0-2 Brežice
12/09/2020 15:00 MS Krško 2-5 Radomlje
11/09/2020 17:30 MS Fužinar 1-2 Beltinci
06/09/2020 17:30 MS Dekani 0-1 Radomlje
06/09/2020 17:30 MS Šmartno 1-2 Brda Dobrovo
05/09/2020 20:00 MS Brežice 1-0 Triglav
05/09/2020 17:30 MS Fužinar 1-2 Krško
05/09/2020 17:30 MS Bilje 3-2 NŠ Drava
05/09/2020 17:30 MS Beltinci 5-1 Primorje
05/09/2020 17:30 MS Dob 3-1 Rudar
05/09/2020 17:00 MS Krka 1-1 Nafta
Slovenya Cup Slovenya - Cup ( Kupa Maçı )
02/09/2020 20:00 MS Brežice 4-0 Dekani
02/09/2020 17:30 USB Odranci 0-1
PS : 0-0
Triglav
02/09/2020 17:00 MS Bohinj 0-10 Koper
02/09/2020 17:00 MS Šencur 0-7 Nafta
02/09/2020 17:00 MS Mons Claudius 0-8 Radomlje
02/09/2020 17:00 MS Bistrica 1-2 Tabor Sežana
02/09/2020 17:00 MS Fužinar 3-1 Brda Dobrovo
02/09/2020 17:00 MS Adria 0-2 Aluminij
02/09/2020 17:00 MS Čarda Martjanci 1-5 Rudar
02/09/2020 17:00 MS Dravograd 0-6 NŠ Drava