Tanzanya Futbol Ligleri, Tanzanya Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Tanzanya Ligi kuu Bara Tanzanya - Ligi kuu Bara ( Lig Maçı )
30/11/2020 17:00 Ertelendi Namungo - Gwambina
30/11/2020 16:00 MS Biashara United 1-1 Azam
29/11/2020 17:00 Ertelendi Simba - KMC
29/11/2020 16:00 MS Ruvu Shooting 0-0 Kagera Sugar
29/11/2020 16:00 MS Polisi Tanzanya 1-1 Coastal Union
29/11/2020 14:00 MS Tanzanya Prisons 2-0 Mwadui
28/11/2020 16:00 MS Young Africans 1-0 JKT Tanzanya
28/11/2020 16:00 MS Dodoma Jiji 3-0 Ihefu
28/11/2020 14:00 MS Mbeya City 0-0 Mtibwa Sugar
25/11/2020 19:00 MS Azam 0-1 Young Africans
25/11/2020 16:00 MS Kagera Sugar 3-0 Biashara United
25/11/2020 16:00 Ertelendi KMC - Namungo
25/11/2020 16:00 MS Mwadui 3-4 Gwambina
25/11/2020 14:00 MS Ruvu Shooting 1-0 Tanzanya Prisons
24/11/2020 16:00 Ertelendi Dodoma Jiji - Simba
24/11/2020 16:00 MS Polisi Tanzanya 1-0 Mtibwa Sugar
24/11/2020 16:00 MS Coastal Union 1-0 Ihefu
24/11/2020 14:00 MS JKT Tanzanya 0-1 Mbeya City
22/11/2020 19:00 MS Young Africans 1-1 Namungo
22/11/2020 16:00 MS Kagera Sugar 1-0 Mwadui
21/11/2020 16:00 MS KMC 1-0 Azam
21/11/2020 16:00 MS JKT Tanzanya 0-2 Gwambina
21/11/2020 16:00 MS Coastal Union 0-7 Simba
21/11/2020 14:00 MS Polisi Tanzanya 0-0 Ihefu
20/11/2020 16:00 MS Ruvu Shooting 3-0 Mbeya City
20/11/2020 16:00 MS Dodoma Jiji 1-1 Biashara United
20/11/2020 14:00 MS Tanzanya Prisons 0-0 Mtibwa Sugar
09/11/2020 03:00 TBD Tanzanya Prisons - Ihefu
08/11/2020 03:00 TBD Namungo - JKT Tanzanya
07/11/2020 17:00 MS Young Africans 1-1 Simba
07/11/2020 03:00 TBD Mbeya City - Polisi Tanzanya
07/11/2020 03:00 TBD Mwadui - Ruvu Shooting
07/11/2020 03:00 TBD Mtibwa Sugar - Coastal Union
05/11/2020 19:00 MS Azam 3-0 Dodoma Jiji
04/11/2020 16:00 MS Simba 2-0 Kagera Sugar
03/11/2020 16:00 MS Gwambina 0-0 Young Africans
03/11/2020 16:00 MS Biashara United 1-1 KMC
02/11/2020 16:00 MS Mbeya City 1-1 Ihefu
01/11/2020 16:00 MS Ruvu Shooting 3-1 Coastal Union
01/11/2020 14:00 MS Kagera Sugar 2-1 Mtibwa Sugar
31/10/2020 16:00 MS Simba 5-0 Mwadui
31/10/2020 16:00 MS Namungo 1-0 Dodoma Jiji
31/10/2020 16:00 MS Biashara United 0-1 Young Africans
31/10/2020 14:00 MS Tanzanya Prisons 0-1 Polisi Tanzanya
30/10/2020 19:00 MS Azam 1-1 JKT Tanzanya
30/10/2020 16:00 MS Gwambina 0-3 KMC
26/10/2020 16:00 MS Mtibwa Sugar 1-0 Azam
26/10/2020 16:00 MS Simba 0-1 Ruvu Shooting
26/10/2020 16:00 MS Dodoma Jiji 0-1 Tanzanya Prisons
25/10/2020 16:00 MS KMC 1-2 Young Africans
25/10/2020 16:00 MS Mwadui 1-6 JKT Tanzanya
25/10/2020 14:00 MS Polisi Tanzanya 0-1 Biashara United
24/10/2020 16:00 MS Coastal Union 1-1 Gwambina
24/10/2020 16:00 MS Kagera Sugar 1-2 Mbeya City
24/10/2020 14:00 MS Ihefu 0-0 Namungo
24/10/2020 03:00 TBD Simba - Ruvu Shooting
23/10/2020 03:00 TBD Dodoma Jiji - Tanzanya Prisons
22/10/2020 16:00 MS Tanzanya Prisons 1-0 Simba
22/10/2020 16:00 MS Young Africans 1-0 Polisi Tanzanya
20/10/2020 16:00 MS Kagera Sugar 0-0 Dodoma Jiji
20/10/2020 16:00 MS Mwadui 2-1 Mbeya City
20/10/2020 14:00 MS Ihefu 0-2 Azam
20/10/2020 14:00 MS Ruvu Shooting 1-1 KMC
19/10/2020 16:00 MS Polisi Tanzanya 1-1 Gwambina
19/10/2020 16:00 MS Mtibwa Sugar 1-0 Namungo
19/10/2020 16:00 MS Coastal Union 3-0 Biashara United
19/10/2020 14:00 MS JKT Tanzanya 1-1 Tanzanya Prisons
18/10/2020 03:00 TBD Young Africans - Simba
17/10/2020 03:00 TBD Ihefu - Azam
17/10/2020 03:00 TBD Mwadui - Mbeya City
17/10/2020 03:00 TBD Kagera Sugar - Dodoma Jiji
17/10/2020 03:00 TBD Ruvu Shooting - KMC
17/10/2020 03:00 TBD Polisi Tanzanya - Gwambina
16/10/2020 16:00 MS Dodoma Jiji 0-0 Mbeya City
16/10/2020 03:00 TBD Coastal Union - Biashara United
15/10/2020 19:00 MS Azam 3-0 Mwadui
15/10/2020 16:00 MS Gwambina 2-0 Mtibwa Sugar
14/10/2020 16:00 MS KMC 0-0 Coastal Union
14/10/2020 16:00 MS Namungo 2-1 Kagera Sugar
14/10/2020 16:00 MS Biashara United 1-0 Ihefu
14/10/2020 14:00 MS JKT Tanzanya 0-1 Ruvu Shooting
12/10/2020 03:00 TBD Namungo - Kagera Sugar
11/10/2020 03:00 TBD KMC - Coastal Union
11/10/2020 03:00 TBD Dodoma Jiji - Mbeya City
11/10/2020 03:00 TBD Young Africans - Polisi Tanzanya
10/10/2020 03:00 TBD Tanzanya Prisons - Simba
10/10/2020 03:00 TBD JKT Tanzanya - Ruvu Shooting
10/10/2020 03:00 TBD Gwambina - Mtibwa Sugar
09/10/2020 03:00 TBD Azam - Mwadui
09/10/2020 03:00 TBD Biashara United - Ihefu
05/10/2020 16:00 MS KMC 0-1 Polisi Tanzanya
04/10/2020 19:00 MS Azam 4-2 Kagera Sugar
04/10/2020 16:00 MS JKT Tanzanya 0-4 Simba
04/10/2020 14:00 MS Biashara United 1-0 Mtibwa Sugar
03/10/2020 19:00 MS Young Africans 3-0 Coastal Union
03/10/2020 16:00 MS Mbeya City 0-0 Tanzanya Prisons
03/10/2020 16:00 MS Namungo 0-1 Mwadui
03/10/2020 14:00 MS Gwambina 2-0 Ihefu
02/10/2020 16:00 MS Dodoma Jiji 2-0 Ruvu Shooting
28/09/2020 16:00 MS Coastal Union 1-0 JKT Tanzanya
27/09/2020 16:00 MS Mwadui 2-0 Ihefu
27/09/2020 16:00 MS Mtibwa Sugar 0-1 Young Africans
27/09/2020 14:00 MS Ruvu Shooting 0-0 Biashara United
26/09/2020 19:00 MS Simba 3-0 Gwambina
26/09/2020 16:00 MS Tanzanya Prisons 0-1 Azam
26/09/2020 14:00 MS Polisi Tanzanya 3-0 Dodoma Jiji
25/09/2020 16:00 MS Mbeya City 0-1 Namungo
25/09/2020 14:00 MS Kagera Sugar 1-0 KMC
21/09/2020 16:00 MS Ruvu Shooting 1-0 Gwambina
21/09/2020 14:00 MS Mwadui 1-2 KMC
20/09/2020 19:00 MS Simba 4-0 Biashara United
20/09/2020 16:00 MS Coastal Union 0-0 Dodoma Jiji
20/09/2020 14:00 MS Mbeya City 0-1 Azam
19/09/2020 16:00 MS Kagera Sugar 0-1 Young Africans
19/09/2020 14:00 MS Tanzanya Prisons 1-0 Namungo
18/09/2020 16:00 MS Ihefu 0-1 Mtibwa Sugar
18/09/2020 14:00 MS Polisi Tanzanya 1-1 JKT Tanzanya
14/09/2020 16:00 MS Namungo 0-1 Polisi Tanzanya
13/09/2020 19:00 MS Young Africans 1-0 Mbeya City
13/09/2020 16:00 MS Biashara United 1-0 Mwadui
13/09/2020 14:00 MS Ihefu 1-0 Ruvu Shooting
12/09/2020 16:00 MS KMC 2-1 Tanzanya Prisons
12/09/2020 16:00 MS Mtibwa Sugar 1-1 Simba
12/09/2020 14:00 MS JKT Tanzanya 0-2 Dodoma Jiji
11/09/2020 19:00 MS Azam 2-0 Coastal Union
11/09/2020 16:00 MS Gwambina 0-0 Kagera Sugar
07/09/2020 19:00 MS Azam 1-0 Polisi Tanzanya
07/09/2020 16:00 MS Kagera Sugar 0-1 JKT Tanzanya
07/09/2020 14:00 MS KMC 4-0 Mbeya City
06/09/2020 19:00 MS Young Africans 1-1 Tanzanya Prisons
06/09/2020 16:00 MS Mtibwa Sugar 0-0 Ruvu Shooting
06/09/2020 16:00 MS Dodoma Jiji 1-0 Mwadui
06/09/2020 16:00 MS Ihefu 1-2 Simba
06/09/2020 14:15 MS Biashara United 1-0 Gwambina
06/09/2020 14:00 MS Namungo 1-0 Coastal Union


Tanzanya Futbol Ligleri