Ukrayna Futbol Ligleri, Ukrayna Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
12/06/2021 17:30 MS Krystal 1-1 Nyva Ternopil
12/06/2021 17:30 MS Volyn 1-2 Chornomorets
12/06/2021 17:30 MS Hirnyk-Sport 1-2 Veres Rivne
12/06/2021 17:30 MS Ahrobiznes Volochysk 1-1 Mykolaiv
12/06/2021 17:30 MS Metalist 1925 Kharkiv 1-2 VPK-Ahro Shevchenkivka
12/06/2021 17:30 MS Alians Lypova Dolyna 1-1 Kremin'
12/06/2021 17:30 MS Avanhard 3-1 Prykarpattia
12/06/2021 17:30 MS Polessya 1-2 Obolon'-Brovar
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
11/06/2021 18:00 MS MSK Dnipro Cherkasy 1-3 Hirnyk
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
11/06/2021 17:30 MS Karpaty 1-2 Nyva Vinnytsya
11/06/2021 17:30 MS Volyn Lutsk II 1-1 Uzhhorod
11/06/2021 17:30 MS Karpaty Halych 2-1 Chernihiv
11/06/2021 17:30 MS Epitsentr Dunayivtsi 0-3 Podillya Khmelnytskyi
11/06/2021 17:30 MS Chayka 0-1 Dinaz Vyshhorod
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
11/06/2021 17:30 MS Real Pharm 2-0 Metalurh Zaporizhya
11/06/2021 17:30 MS Nikopol 0-1 Balkany Zorya
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
11/06/2021 03:00 İptal Edildi Rubikon - Kalush
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
11/06/2021 03:00 İptal Edildi Cherkashchyna-Akademiya - Metal Kharkiv
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
10/06/2021 17:30 MS Bukovyna 3-1 Obolon'-Brovar II
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
09/06/2021 17:30 MS Mykolaiv II 0-1 Yarud Mariupol'
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
05/06/2021 17:30 MS Obolon'-Brovar 0-1 Hirnyk-Sport
05/06/2021 17:30 MS Chornomorets 0-2 Alians Lypova Dolyna
05/06/2021 17:30 MS VPK-Ahro Shevchenkivka 1-2 Krystal
05/06/2021 17:30 MS Mykolaiv 0-1 Polessya
05/06/2021 17:30 MS Prykarpattia 2-0 Volyn
05/06/2021 17:30 MS Kremin' 0-4 Metalist 1925 Kharkiv
05/06/2021 17:30 MS Nyva Ternopil 1-0 Ahrobiznes Volochysk
05/06/2021 16:00 MS Veres Rivne 5-1 Avanhard
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
04/06/2021 17:30 MS Uzhhorod 3-0 Karpaty
04/06/2021 17:30 MS Podillya Khmelnytskyi 2-0 Rubikon
04/06/2021 17:30 MS Bukovyna 1-0 Volyn Lutsk II
04/06/2021 17:30 MS Dinaz Vyshhorod 3-0 Obolon'-Brovar II
04/06/2021 17:30 MS Nyva Vinnytsya 1-0 Epitsentr Dunayivtsi
04/06/2021 17:30 MS Chernihiv 2-0 Chayka
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
04/06/2021 17:30 MS Yarud Mariupol' 3-0 Peremoga
04/06/2021 17:30 MS Balkany Zorya 3-0 Real Pharm
04/06/2021 17:30 MS Metalurh Zaporizhya 2-0 MSK Dnipro Cherkasy
04/06/2021 17:30 MS Tavriya 6-1 Mykolaiv II
04/06/2021 17:30 MS Enerhiya Nova Kakhovka 5-2 Nikopol
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
04/06/2021 03:00 İptal Edildi Kalush - Karpaty Halych
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
04/06/2021 03:00 İptal Edildi Hirnyk - Cherkashchyna-Akademiya
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
31/05/2021 19:00 MS Obolon'-Brovar 0-2 Veres Rivne
30/05/2021 17:00 MS Mykolaiv 2-1 Volyn
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
30/05/2021 17:00 MS Epitsentr Dunayivtsi 0-0 Uzhhorod
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
30/05/2021 17:00 MS Peremoga 1-1 Tavriya
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
30/05/2021 16:00 MS Prykarpattia 3-1 Avanhard
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
30/05/2021 16:00 MS Bukovyna 1-0 Karpaty
30/05/2021 13:00 MS Rubikon 0-3 Nyva Vinnytsya
29/05/2021 17:00 MS Chayka 1-2 Obolon'-Brovar II
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
29/05/2021 17:00 MS Metal Kharkiv 3-0 Hirnyk
29/05/2021 17:00 MS Nikopol 2-4 Yarud Mariupol'
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
29/05/2021 14:00 MS Karpaty Halych 1-2 Podillya Khmelnytskyi
29/05/2021 03:00 İptal Edildi Chernihiv - Kalush
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
29/05/2021 03:00 İptal Edildi Cherkashchyna-Akademiya - Metalurh Zaporizhya
28/05/2021 17:30 MS Real Pharm 1-3 Enerhiya Nova Kakhovka
28/05/2021 17:00 MS MSK Dnipro Cherkasy 2-1 Balkany Zorya
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
28/05/2021 13:00 MS Volyn Lutsk II 1-3 Dinaz Vyshhorod
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
27/05/2021 19:00 MS Metalist 1925 Kharkiv 0-1 Chornomorets
26/05/2021 18:00 MS Alians Lypova Dolyna 4-1 Prykarpattia
26/05/2021 18:00 MS Ahrobiznes Volochysk 1-2 VPK-Ahro Shevchenkivka
26/05/2021 18:00 MS Polessya 3-2 Hirnyk-Sport
26/05/2021 17:00 MS Krystal 1-2 Kremin'
26/05/2021 17:00 MS Mykolaiv 4-0 Nyva Ternopil
26/05/2021 17:00 MS Avanhard 1-2 Obolon'-Brovar
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
26/05/2021 17:00 MS Epitsentr Dunayivtsi 2-0 Chernihiv
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
25/05/2021 19:00 MS Volyn 2-1 Veres Rivne
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
23/05/2021 17:00 MS Nyva Vinnytsya 1-1 Karpaty Halych
23/05/2021 16:00 MS Podillya Khmelnytskyi 1-0 Chernihiv
23/05/2021 16:00 MS Bukovyna 0-1 Epitsentr Dunayivtsi
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
23/05/2021 14:00 MS Mykolaiv II 3-4 Peremoga
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
22/05/2021 17:00 MS Uzhhorod 2-1 Rubikon
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
22/05/2021 17:00 MS Tavriya 2-0 Nikopol
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
22/05/2021 16:00 MS Dinaz Vyshhorod 3-0 Karpaty
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
22/05/2021 16:00 MS Metalurh Zaporizhya 1-2 Metal Kharkiv
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
22/05/2021 15:00 MS Obolon'-Brovar II 2-0 Volyn Lutsk II
22/05/2021 03:00 İptal Edildi Kalush - Chayka
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
22/05/2021 03:00 İptal Edildi Balkany Zorya - Cherkashchyna-Akademiya
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
21/05/2021 19:00 MS Chornomorets 4-0 Krystal
21/05/2021 18:00 MS Obolon'-Brovar 2-1 Volyn
21/05/2021 18:00 MS Nyva Ternopil 2-0 Polessya
21/05/2021 17:30 MS Hirnyk-Sport 0-2 Avanhard
21/05/2021 17:00 MS Kremin' 0-1 Ahrobiznes Volochysk
21/05/2021 17:00 MS Mykolaiv 1-0 VPK-Ahro Shevchenkivka
21/05/2021 17:00 MS Veres Rivne 3-3 Alians Lypova Dolyna
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
21/05/2021 17:00 MS Enerhiya Nova Kakhovka 4-0 MSK Dnipro Cherkasy
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
21/05/2021 16:00 MS Prykarpattia 0-3 Metalist 1925 Kharkiv
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
21/05/2021 14:00 MS Yarud Mariupol' 1-0 Real Pharm
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
19/05/2021 17:00 MS Podillya Khmelnytskyi 0-0 Epitsentr Dunayivtsi
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
19/05/2021 17:00 MS Mykolaiv II 0-4 Hirnyk
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
16/05/2021 18:00 MS Metalist 1925 Kharkiv 4-1 Veres Rivne
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
16/05/2021 17:30 MS Peremoga 0-1 Enerhiya Nova Kakhovka
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
16/05/2021 17:00 MS Polessya 1-2 Avanhard
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
16/05/2021 17:00 MS Mykolaiv II 1-1 Nikopol
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
16/05/2021 16:00 MS Alians Lypova Dolyna 1-0 Obolon'-Brovar
16/05/2021 16:00 MS Nyva Ternopil 1-2 VPK-Ahro Shevchenkivka
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
16/05/2021 16:00 MS Bukovyna 0-0 Rubikon
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
16/05/2021 15:00 MS Krystal 0-1 Prykarpattia
16/05/2021 15:00 MS Volyn 2-0 Hirnyk-Sport
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
16/05/2021 13:00 MS Karpaty 2-2 Obolon'-Brovar II
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
16/05/2021 13:00 MS Real Pharm 0-3 Tavriya
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
15/05/2021 17:00 MS Mykolaiv 2-0 Kremin'
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
15/05/2021 17:00 MS Hirnyk 2-0 Metalurh Zaporizhya
15/05/2021 17:00 MS Metal Kharkiv 3-1 Balkany Zorya
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
15/05/2021 16:00 MS Ahrobiznes Volochysk 1-0 Chornomorets
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
15/05/2021 16:00 MS Chernihiv 2-2 Nyva Vinnytsya
15/05/2021 16:00 MS Chayka 2-1 Volyn Lutsk II
15/05/2021 12:00 MS Karpaty Halych 0-3 Uzhhorod
15/05/2021 03:00 İptal Edildi Kalush - Podillya Khmelnytskyi
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
15/05/2021 03:00 İptal Edildi Cherkashchyna-Akademiya - Enerhiya Nova Kakhovka
14/05/2021 17:00 MS MSK Dnipro Cherkasy 1-0 Yarud Mariupol'
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
14/05/2021 16:00 MS Epitsentr Dunayivtsi 2-1 Dinaz Vyshhorod
Ukrayna Cup Ukrayna - Cup ( Kupa Maçı )
13/05/2021 19:00 USB Dynamo Kyiv 1-0 Zorya Luhansk
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
12/05/2021 18:00 MS Alians Lypova Dolyna 4-2 Polessya
12/05/2021 17:00 MS Volyn 2-0 Prykarpattia
12/05/2021 17:00 MS VPK-Ahro Shevchenkivka 0-4 Veres Rivne
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
11/05/2021 17:00 MS Tavriya 1-1 Peremoga
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
09/05/2021 17:00 MS Dnipro-1 1-1 Rukh Vynnyky
09/05/2021 17:00 MS Lviv 1-1 Olimpik Donetsk
09/05/2021 17:00 MS Shakhtar Donetsk 1-0 Inhulets
09/05/2021 14:00 MS Zorya Luhansk 2-1 Oleksandria
09/05/2021 14:00 MS Minai 1-2 Vorskla Poltava
09/05/2021 14:00 MS FC Mariupol 4-1 Desna
09/05/2021 14:00 MS Kolos Kovalivka 0-3 Dynamo Kyiv
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
08/05/2021 17:00 MS Obolon'-Brovar 1-1 Metalist 1925 Kharkiv
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
08/05/2021 17:00 MS Rubikon 0-1 Dinaz Vyshhorod
08/05/2021 17:00 MS Bukovyna 0-3 Karpaty Halych
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
08/05/2021 16:30 MS Mykolaiv II 0-0 Real Pharm
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
08/05/2021 16:00 MS Volyn Lutsk II 1-1 Karpaty
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
08/05/2021 16:00 MS Balkany Zorya 1-1 Hirnyk
08/05/2021 16:00 MS Enerhiya Nova Kakhovka 1-3 Metal Kharkiv
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
08/05/2021 15:00 MS Minai U21 1-2 Vorskla U21
08/05/2021 15:00 MS Zorya Luhansk U21 1-6 Oleksandria U21
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
08/05/2021 14:00 MS Chernihiv 1-2 Uzhhorod
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
08/05/2021 13:00 MS Kolos Kovalivka U21 1-4 Dynamo Kyiv U21
08/05/2021 13:00 MS Mariupol' U21 5-0 Desna U21
08/05/2021 12:00 MS Dnipro-1 U21 0-0 Rukh Vynnyky U21
08/05/2021 11:00 MS Shakhtar Donetsk U21 3-1 Inhulets' U21
08/05/2021 11:00 MS Lviv U21 0-2 Olimpik Donetsk U21
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
07/05/2021 17:00 MS VPK-Ahro Shevchenkivka 0-0 Polessya
07/05/2021 17:00 MS Avanhard 2-1 Volyn
07/05/2021 16:00 MS Mykolaiv 1-1 Chornomorets
07/05/2021 16:00 MS Hirnyk-Sport 2-3 Alians Lypova Dolyna
07/05/2021 16:00 MS Prykarpattia 2-1 Ahrobiznes Volochysk
07/05/2021 16:00 MS Veres Rivne 2-0 Krystal
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
07/05/2021 16:00 MS Podillya Khmelnytskyi 1-0 Chayka
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
07/05/2021 15:30 MS Kremin' 1-3 Nyva Ternopil
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
07/05/2021 13:00 MS Epitsentr Dunayivtsi 1-0 Obolon'-Brovar II
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
07/05/2021 13:00 MS Peremoga 1-2 Nikopol
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
07/05/2021 03:00 İptal Edildi Nyva Vinnytsya - Kalush
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
07/05/2021 03:00 İptal Edildi Yarud Mariupol' - Cherkashchyna-Akademiya
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
06/05/2021 19:00 MS Inhulets 1-0 Lviv
06/05/2021 19:00 MS Minai 0-4 Shakhtar Donetsk
06/05/2021 19:00 MS Rukh Vynnyky 3-0 Olimpik Donetsk
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
06/05/2021 16:00 MS Tavriya 4-0 MSK Dnipro Cherkasy
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
05/05/2021 19:00 MS Vorskla Poltava 1-1 Desna
05/05/2021 19:00 MS Oleksandria 0-2 Kolos Kovalivka
05/05/2021 19:00 MS Dnipro-1 0-1 Zorya Luhansk
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
05/05/2021 16:00 MS Rukh Vynnyky U21 4-1 Olimpik Donetsk U21
05/05/2021 15:00 MS Minai U21 0-1 Shakhtar Donetsk U21
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
05/05/2021 14:00 MS Dynamo Kyiv 0-0 FC Mariupol
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
05/05/2021 14:00 MS Inhulets' U21 1-3 Lviv U21
04/05/2021 13:00 MS Oleksandria U21 4-1 Kolos Kovalivka U21
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
04/05/2021 13:00 MS Peremoga 3-0 Yarud Mariupol'
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
04/05/2021 12:00 MS Vorskla U21 3-1 Desna U21
04/05/2021 12:00 MS Dynamo Kyiv U21 2-1 Mariupol' U21
04/05/2021 12:00 MS Dnipro-1 U21 4-2 Zorya Luhansk U21
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
03/05/2021 16:00 MS Ahrobiznes Volochysk 3-2 Polessya
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
02/05/2021 19:30 MS Olimpik Donetsk 0-3 Inhulets
02/05/2021 17:00 MS FC Mariupol 1-2 Lviv
02/05/2021 17:00 MS Zorya Luhansk 1-0 Minai
02/05/2021 14:00 MS Rukh Vynnyky 2-1 Oleksandria
01/05/2021 19:30 MS Vorskla Poltava 1-5 Dynamo Kyiv
01/05/2021 17:00 MS Shakhtar Donetsk 2-1 Dnipro-1
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
01/05/2021 17:00 MS Rubikon 1-2 Obolon'-Brovar II
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
01/05/2021 17:00 MS Hirnyk 5-0 Enerhiya Nova Kakhovka
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
01/05/2021 16:00 MS Podillya Khmelnytskyi 2-0 Nyva Vinnytsya
01/05/2021 16:00 MS Chernihiv 2-1 Bukovyna
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
01/05/2021 15:00 MS Zorya Luhansk U21 1-1 Minai U21
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
01/05/2021 14:00 MS Desna 2-2 Kolos Kovalivka
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
01/05/2021 13:00 MS Karpaty Halych 1-1 Dinaz Vyshhorod
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
01/05/2021 11:00 MS Olimpik Donetsk U21 2-1 Inhulets' U21
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
30/04/2021 17:00 MS Alians Lypova Dolyna 1-1 Avanhard
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
30/04/2021 17:00 MS Metalurh Zaporizhya 2-0 Balkany Zorya
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
30/04/2021 16:00 MS VPK-Ahro Shevchenkivka 3-0 Kremin'
30/04/2021 16:00 MS Krystal 3-2 Obolon'-Brovar
30/04/2021 16:00 MS Mykolaiv 1-0 Prykarpattia
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
30/04/2021 16:00 MS Chayka 1-1 Karpaty
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
30/04/2021 16:00 MS MSK Dnipro Cherkasy 1-0 Mykolaiv II
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
30/04/2021 15:00 MS Nyva Ternopil 0-1 Chornomorets
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
30/04/2021 15:00 MS Metal Kharkiv 5-0 Yarud Mariupol'
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
30/04/2021 13:00 MS Epitsentr Dunayivtsi 3-0 Volyn Lutsk II
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
30/04/2021 12:00 MS Shakhtar Donetsk U21 1-1 Dnipro-1 U21
30/04/2021 12:00 MS Vorskla U21 2-4 Dynamo Kyiv U21
30/04/2021 11:30 MS Rukh Vynnyky U21 3-3 Oleksandria U21
30/04/2021 11:00 MS Desna U21 0-5 Kolos Kovalivka U21
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
30/04/2021 03:00 İptal Edildi Kalush - Uzhhorod
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
30/04/2021 03:00 İptal Edildi Cherkashchyna-Akademiya - Tavriya
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
29/04/2021 16:00 MS Ahrobiznes Volochysk 0-0 Veres Rivne
29/04/2021 15:00 MS Metalist 1925 Kharkiv 3-2 Hirnyk-Sport
29/04/2021 13:30 MS Polessya 1-0 Volyn
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
29/04/2021 11:00 MS Mariupol' U21 3-1 Lviv U21
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
28/04/2021 19:00 MS Lviv 1-1 Rukh Vynnyky
28/04/2021 17:00 MS Olimpik Donetsk 2-1 Zorya Luhansk
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
28/04/2021 12:00 MS Olimpik Donetsk U21 2-1 Zorya Luhansk U21
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
26/04/2021 17:00 MS Uzhhorod 3-1 Podillya Khmelnytskyi
26/04/2021 15:00 MS Obolon'-Brovar II 2-0 Karpaty Halych
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
26/04/2021 13:00 MS Peremoga 1-1 MSK Dnipro Cherkasy
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
25/04/2021 17:00 MS Dynamo Kyiv 5-0 Inhulets
25/04/2021 17:00 MS Oleksandria 2-0 Shakhtar Donetsk
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
25/04/2021 17:00 MS Nikopol 0-0 Real Pharm
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
25/04/2021 16:00 MS Ahrobiznes Volochysk 1-0 Obolon'-Brovar
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
25/04/2021 16:00 MS Nyva Vinnytsya 3-1 Chayka
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
25/04/2021 15:00 MS Tavriya 0-3 Metal Kharkiv
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
25/04/2021 14:00 MS Zorya Luhansk 2-1 Olimpik Donetsk
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
25/04/2021 14:00 MS Volyn Lutsk II 1-1 Rubikon
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
25/04/2021 14:00 MS Yarud Mariupol' 0-2 Hirnyk
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
25/04/2021 13:00 MS Karpaty 0-3 Epitsentr Dunayivtsi
25/04/2021 03:00 İptal Edildi Bukovyna - Kalush
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
25/04/2021 03:00 İptal Edildi Mykolaiv II - Cherkashchyna-Akademiya
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
24/04/2021 19:30 MS Lviv 1-0 Desna
24/04/2021 17:00 MS Dnipro-1 3-0 Minai
24/04/2021 17:00 MS Kolos Kovalivka 3-0 Vorskla Poltava
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
24/04/2021 16:00 MS Kremin' 0-2 Polessya
24/04/2021 16:00 MS Hirnyk-Sport 3-0 Krystal
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
24/04/2021 16:00 MS Enerhiya Nova Kakhovka 1-1 Metalurh Zaporizhya
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
24/04/2021 15:00 MS Avanhard 0-1 Metalist 1925 Kharkiv
24/04/2021 15:00 MS Nyva Ternopil 2-1 Prykarpattia
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
24/04/2021 15:00 MS Zorya Luhansk U21 4-1 Olimpik Donetsk U21
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
24/04/2021 15:00 MS Dinaz Vyshhorod 0-0 Chernihiv
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
24/04/2021 14:00 MS Veres Rivne 3-1 Mykolaiv
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
24/04/2021 13:00 MS Oleksandria U21 0-2 Shakhtar Donetsk U21
24/04/2021 13:00 MS Dynamo Kyiv U21 2-1 Inhulets' U21
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
23/04/2021 19:00 MS FC Mariupol 0-3 Rukh Vynnyky
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
23/04/2021 17:00 MS Chornomorets 2-0 VPK-Ahro Shevchenkivka
23/04/2021 17:00 MS Volyn 2-2 Alians Lypova Dolyna
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
23/04/2021 14:00 MS Mariupol' U21 3-3 Rukh Vynnyky U21
23/04/2021 13:30 MS Dnipro-1 U21 4-1 Minai U21
23/04/2021 13:00 MS Kolos Kovalivka U21 3-0 Vorskla U21
23/04/2021 12:00 MS Lviv U21 2-2 Desna U21
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
22/04/2021 15:00 MS Balkany Zorya 0-1 MSK Dnipro Cherkasy
Ukrayna Cup Ukrayna - Cup ( Kupa Maçı )
21/04/2021 18:30 PEN Oleksandria 1-1
PS : 3-4
Zorya Luhansk
21/04/2021 16:00 MS Ahrobiznes Volochysk 0-3 Dynamo Kyiv
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
21/04/2021 14:00 MS Lviv 1-0 Minai
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
20/04/2021 15:00 MS Avanhard 2-1 Kremin'
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
20/04/2021 15:00 MS Chayka 1-1 Epitsentr Dunayivtsi
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
20/04/2021 12:00 MS Lviv U21 2-4 Dynamo Kyiv U21
20/04/2021 12:00 MS Vorskla U21 3-1 Rukh Vynnyky U21
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
19/04/2021 16:00 MS Podillya Khmelnytskyi 3-1 Bukovyna
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
19/04/2021 16:00 MS MSK Dnipro Cherkasy 2-1 Nikopol
19/04/2021 15:00 MS Metal Kharkiv 6-0 Mykolaiv II
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
19/04/2021 14:00 MS Nyva Vinnytsya 4-1 Uzhhorod
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
19/04/2021 14:00 MS Metalurh Zaporizhya 2-1 Yarud Mariupol'
19/04/2021 14:00 MS Real Pharm 2-0 Peremoga
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
19/04/2021 13:00 MS Rubikon 0-3 Karpaty
19/04/2021 12:00 MS Karpaty Halych 2-0 Volyn Lutsk II
19/04/2021 03:00 İptal Edildi Kalush - Dinaz Vyshhorod
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
19/04/2021 03:00 İptal Edildi Cherkashchyna-Akademiya - Peremoga
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
18/04/2021 19:30 MS Kolos Kovalivka 1-1 Dnipro-1
18/04/2021 17:00 MS FC Mariupol 1-1 Olimpik Donetsk
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
18/04/2021 16:30 MS Chernihiv 1-1 Obolon'-Brovar II
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
18/04/2021 15:00 MS Hirnyk 5-0 Tavriya
18/04/2021 15:00 MS Balkany Zorya 1-0 Enerhiya Nova Kakhovka
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
18/04/2021 14:00 MS Inhulets 0-0 Rukh Vynnyky
17/04/2021 19:30 MS Shakhtar Donetsk 0-1 Dynamo Kyiv
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
17/04/2021 19:00 MS Metalist 1925 Kharkiv 1-1 Volyn
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
17/04/2021 17:00 MS Vorskla Poltava 4-2 Zorya Luhansk
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
17/04/2021 16:00 MS Krystal 1-2 Avanhard
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
17/04/2021 14:00 MS Minai 3-1 Desna
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
17/04/2021 14:00 MS Inhulets' U21 1-5 Rukh Vynnyky U21
17/04/2021 12:00 MS Mariupol' U21 1-0 Olimpik Donetsk U21
17/04/2021 11:00 MS Kolos Kovalivka U21 6-4 Dnipro-1 U21
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
16/04/2021 17:00 MS Lviv 3-1 Oleksandria
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
16/04/2021 16:00 MS Kremin' 1-1 Chornomorets
16/04/2021 16:00 MS Nyva Ternopil 0-1 Veres Rivne
16/04/2021 16:00 MS Polessya 1-2 Alians Lypova Dolyna
16/04/2021 16:00 MS Ahrobiznes Volochysk 1-1 Hirnyk-Sport
16/04/2021 16:00 MS VPK-Ahro Shevchenkivka 1-1 Prykarpattia
16/04/2021 16:00 MS Mykolaiv 5-3 Obolon'-Brovar
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
16/04/2021 14:00 MS Vorskla U21 2-1 Zorya Luhansk U21
16/04/2021 12:00 MS Shakhtar Donetsk U21 0-2 Dynamo Kyiv U21
16/04/2021 11:00 MS Minai U21 2-0 Desna U21
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
15/04/2021 15:00 MS Dinaz Vyshhorod 1-1 Podillya Khmelnytskyi
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
15/04/2021 12:00 MS Lviv U21 0-2 Oleksandria U21
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
14/04/2021 17:00 MS Uzhhorod 3-0 Chayka
14/04/2021 16:00 MS Bukovyna 1-0 Nyva Vinnytsya
14/04/2021 15:00 MS Volyn Lutsk II 0-1 Chernihiv
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
14/04/2021 15:00 MS Tavriya 1-1 Metalurh Zaporizhya
14/04/2021 15:00 MS Peremoga 0-4 Metal Kharkiv
14/04/2021 14:00 MS Yarud Mariupol' 1-1 Balkany Zorya
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
14/04/2021 12:00 MS Karpaty 1-3 Karpaty Halych
14/04/2021 03:00 İptal Edildi Obolon'-Brovar II - Kalush
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
14/04/2021 03:00 İptal Edildi Nikopol - Cherkashchyna-Akademiya
13/04/2021 16:00 MS Real Pharm 0-0 MSK Dnipro Cherkasy
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
13/04/2021 13:00 MS Epitsentr Dunayivtsi 3-0 Rubikon
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
11/04/2021 19:30 MS Olimpik Donetsk 1-2 Kolos Kovalivka
11/04/2021 17:00 MS Rukh Vynnyky 2-0 Minai
11/04/2021 14:00 MS Vorskla Poltava 2-1 Lviv
11/04/2021 14:00 MS Zorya Luhansk 2-0 Inhulets
10/04/2021 19:30 MS Desna 4-1 Oleksandria
10/04/2021 17:00 MS Dynamo Kyiv 2-0 Dnipro-1
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
10/04/2021 17:00 MS Chornomorets 2-1 Polessya
10/04/2021 17:00 MS Volyn 2-0 Krystal
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
10/04/2021 17:00 MS Olimpik Donetsk U21 0-3 Kolos Kovalivka U21
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
10/04/2021 16:00 MS Alians Lypova Dolyna 0-0 Metalist 1925 Kharkiv
10/04/2021 16:00 MS Prykarpattia 1-0 Kremin'
10/04/2021 16:00 MS Hirnyk-Sport 0-3 Mykolaiv
10/04/2021 15:00 MS Obolon'-Brovar 2-1 Nyva Ternopil
10/04/2021 15:00 MS Avanhard 1-1 Ahrobiznes Volochysk
10/04/2021 15:00 MS Veres Rivne 1-0 VPK-Ahro Shevchenkivka
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
10/04/2021 15:00 MS Chernihiv 0-1 Karpaty
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
10/04/2021 15:00 MS Hirnyk 1-0 Peremoga
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
10/04/2021 14:00 MS FC Mariupol 0-3 Shakhtar Donetsk
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
10/04/2021 14:00 MS Zorya Luhansk U21 4-0 Inhulets' U21
10/04/2021 12:00 MS Vorskla U21 5-2 Lviv U21
10/04/2021 11:00 MS Rukh Vynnyky U21 4-0 Minai U21
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
09/04/2021 19:00 MS Metal Kharkiv 3-0 Nikopol
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
09/04/2021 17:00 MS Uzhhorod 3-2 Bukovyna
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
09/04/2021 17:00 Ertelendi Cherkashchyna-Akademiya - Real Pharm
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
09/04/2021 16:00 MS Podillya Khmelnytskyi 4-0 Obolon'-Brovar II
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
09/04/2021 16:00 MS Enerhiya Nova Kakhovka 1-3 Yarud Mariupol'
09/04/2021 15:00 MS Balkany Zorya 0-2 Tavriya
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
09/04/2021 14:00 MS Chayka 1-2 Rubikon
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
09/04/2021 14:00 MS Metalurh Zaporizhya 3-0 Mykolaiv II
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
09/04/2021 13:00 MS Dynamo Kyiv U21 3-0 Dnipro-1 U21
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
09/04/2021 13:00 MS Karpaty Halych 1-0 Epitsentr Dunayivtsi
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
09/04/2021 12:00 MS Mariupol' U21 1-1 Shakhtar Donetsk U21
09/04/2021 12:00 MS Desna U21 0-1 Oleksandria U21
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
09/04/2021 03:00 İptal Edildi Kalush - Volyn Lutsk II
08/04/2021 13:00 MS Nyva Vinnytsya 0-0 Dinaz Vyshhorod
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
05/04/2021 17:30 Ertelendi Nyva Ternopil - Hirnyk-Sport
05/04/2021 17:00 MS Chornomorets 3-0 Prykarpattia
05/04/2021 16:00 MS VPK-Ahro Shevchenkivka 1-0 Obolon'-Brovar
05/04/2021 16:00 MS Krystal 0-0 Alians Lypova Dolyna
05/04/2021 15:00 MS Mykolaiv 0-0 Avanhard
05/04/2021 15:00 MS Ahrobiznes Volochysk 0-0 Volyn
05/04/2021 15:00 MS Kremin' 1-2 Veres Rivne
05/04/2021 14:00 MS Polessya 0-0 Metalist 1925 Kharkiv
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
04/04/2021 19:30 MS Oleksandria 1-2 Dynamo Kyiv
04/04/2021 17:00 MS Vorskla Poltava 0-2 Shakhtar Donetsk
04/04/2021 14:00 MS Minai 0-0 Kolos Kovalivka
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
04/04/2021 14:00 MS Peremoga 1-3 Metalurh Zaporizhya
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
03/04/2021 19:30 MS Desna 2-0 Olimpik Donetsk
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
03/04/2021 19:00 MS Rubikon 0-2 Karpaty Halych
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
03/04/2021 17:00 MS Rukh Vynnyky 0-2 Zorya Luhansk
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
03/04/2021 17:00 İptal Edildi MSK Dnipro Cherkasy - Cherkashchyna-Akademiya
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
03/04/2021 16:00 MS Volyn Lutsk II 0-2 Podillya Khmelnytskyi
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
03/04/2021 16:00 MS Mykolaiv II 1-1 Balkany Zorya
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
03/04/2021 15:00 MS Obolon'-Brovar II 0-2 Nyva Vinnytsya
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
03/04/2021 15:00 MS Tavriya 3-1 Enerhiya Nova Kakhovka
03/04/2021 15:00 - Nikopol - Hirnyk
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
03/04/2021 14:00 MS FC Mariupol 4-3 Inhulets
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
03/04/2021 14:00 MS Dinaz Vyshhorod 1-1 Uzhhorod
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
03/04/2021 13:00 MS Oleksandria U21 1-1 Dynamo Kyiv U21
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
03/04/2021 13:00 MS Bukovyna 0-0 Chayka
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
03/04/2021 11:00 MS Minai U21 1-3 Kolos Kovalivka U21
03/04/2021 11:00 MS Shakhtar Donetsk U21 2-1 Vorskla U21
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
03/04/2021 03:00 İptal Edildi Karpaty - Kalush
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
02/04/2021 19:00 MS Dnipro-1 5-1 Lviv
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
02/04/2021 16:00 MS Rukh Vynnyky U21 4-1 Zorya Luhansk U21
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
02/04/2021 15:00 MS Real Pharm 0-2 Metal Kharkiv
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
02/04/2021 14:00 MS Mariupol' U21 1-2 Inhulets' U21
02/04/2021 12:00 MS Desna U21 1-2 Olimpik Donetsk U21
01/04/2021 11:00 MS Dnipro-1 U21 4-2 Lviv U21
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
31/03/2021 19:00 MS Metalist 1925 Kharkiv 1-0 Krystal
31/03/2021 18:00 MS Obolon'-Brovar 3-0 Kremin'
31/03/2021 17:00 MS Prykarpattia 1-1 Polessya
31/03/2021 17:00 MS Volyn 0-0 Mykolaiv
31/03/2021 15:00 MS Hirnyk-Sport 1-2 VPK-Ahro Shevchenkivka
31/03/2021 15:00 MS Avanhard 3-1 Nyva Ternopil
31/03/2021 14:00 MS Veres Rivne 4-0 Chornomorets
31/03/2021 14:00 MS Alians Lypova Dolyna 1-1 Ahrobiznes Volochysk
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
28/03/2021 15:00 MS Metal Kharkiv 5-0 MSK Dnipro Cherkasy
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
28/03/2021 14:00 MS Uzhhorod 4-2 Obolon'-Brovar II
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
28/03/2021 14:00 MS Metalurh Zaporizhya 7-1 Nikopol
28/03/2021 14:00 MS Yarud Mariupol' 2-0 Tavriya
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
27/03/2021 18:30 MS Chayka 0-3 Karpaty Halych
27/03/2021 17:00 MS Nyva Vinnytsya 3-0 Volyn Lutsk II
27/03/2021 16:00 MS Chernihiv 0-1 Rubikon
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
27/03/2021 16:00 - Hirnyk - Real Pharm
27/03/2021 16:00 MS Enerhiya Nova Kakhovka 3-0 Mykolaiv II
27/03/2021 15:00 MS Balkany Zorya 2-1 Peremoga
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
27/03/2021 14:00 MS Bukovyna 1-2 Dinaz Vyshhorod
27/03/2021 03:00 İptal Edildi Kalush - Epitsentr Dunayivtsi
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
26/03/2021 19:00 MS VPK-Ahro Shevchenkivka 2-1 Avanhard
26/03/2021 18:00 MS Nyva Ternopil 0-2 Volyn
26/03/2021 18:00 MS Chornomorets 1-1 Obolon'-Brovar
26/03/2021 17:00 MS Prykarpattia 0-1 Veres Rivne
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
26/03/2021 16:30 MS Olimpik Donetsk U21 0-1 Dnipro-1 U21
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
26/03/2021 16:00 MS Kremin' 1-1 Hirnyk-Sport
26/03/2021 15:00 MS Polessya 1-1 Krystal
26/03/2021 15:00 MS Mykolaiv 2-0 Alians Lypova Dolyna
25/03/2021 16:00 MS Ahrobiznes Volochysk 1-2 Metalist 1925 Kharkiv
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
25/03/2021 16:00 MS Podillya Khmelnytskyi 4-1 Karpaty
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
24/03/2021 17:00 Ertelendi Metalurh Zaporizhya - Cherkashchyna-Akademiya
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
23/03/2021 18:00 MS Rubikon 1-3 Bukovyna
23/03/2021 17:00 MS Uzhhorod 2-0 Epitsentr Dunayivtsi
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
23/03/2021 16:00 MS MSK Dnipro Cherkasy 1-0 Enerhiya Nova Kakhovka
23/03/2021 15:00 MS Tavriya 1-1 Hirnyk
23/03/2021 15:00 MS Yarud Mariupol' 2-0 Nikopol
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
21/03/2021 20:30 MS Kolos Kovalivka 1-0 Zorya Luhansk
21/03/2021 18:00 MS Lviv 3-2 Shakhtar Donetsk
21/03/2021 18:00 MS Dynamo Kyiv 3-0 Rukh Vynnyky
21/03/2021 15:00 MS Inhulets 1-0 Oleksandria
20/03/2021 20:30 MS Vorskla Poltava 3-0 Olimpik Donetsk
20/03/2021 18:00 MS Desna 0-2 Dnipro-1
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
20/03/2021 16:00 MS Chernihiv 1-3 Karpaty Halych
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
20/03/2021 15:00 MS FC Mariupol 0-0 Minai
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
20/03/2021 15:00 MS Alians Lypova Dolyna 4-0 Nyva Ternopil
20/03/2021 15:00 MS Veres Rivne 2-0 Polessya
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
20/03/2021 15:00 MS Inhulets' U21 1-4 Oleksandria U21
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
20/03/2021 15:00 MS Nyva Vinnytsya 4-2 Karpaty
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
20/03/2021 14:00 MS Dynamo Kyiv U21 2-2 Rukh Vynnyky U21
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
20/03/2021 14:00 MS Obolon'-Brovar II 0-1 Bukovyna
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
20/03/2021 13:00 MS Kolos Kovalivka U21 2-3 Zorya Luhansk U21
20/03/2021 13:00 MS Lviv U21 0-2 Shakhtar Donetsk U21
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
19/03/2021 20:00 MS Metalist 1925 Kharkiv 1-0 Mykolaiv
19/03/2021 18:00 MS Volyn 4-0 VPK-Ahro Shevchenkivka
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
19/03/2021 18:00 Ertelendi Metal Kharkiv - Cherkashchyna-Akademiya
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
19/03/2021 17:00 MS Prykarpattia 1-2 Obolon'-Brovar
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
19/03/2021 16:30 MS Hirnyk 1-0 MSK Dnipro Cherkasy
19/03/2021 16:00 MS Enerhiya Nova Kakhovka 0-0 Peremoga
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
19/03/2021 15:00 MS Hirnyk-Sport 0-1 Chornomorets
19/03/2021 15:00 MS Krystal 1-4 Ahrobiznes Volochysk
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
19/03/2021 15:00 MS Mariupol' U21 2-0 Minai U21
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
19/03/2021 15:00 MS Metalurh Zaporizhya 3-1 Real Pharm
19/03/2021 15:00 MS Balkany Zorya 0-0 Nikopol
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
19/03/2021 14:30 MS Dinaz Vyshhorod 2-0 Chayka
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
19/03/2021 13:00 MS Desna U21 1-2 Dnipro-1 U21
19/03/2021 13:00 MS Vorskla U21 3-0 Olimpik Donetsk U21
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
19/03/2021 13:00 MS Yarud Mariupol' 1-1 Mykolaiv II
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
19/03/2021 03:00 İptal Edildi Kalush - Rubikon
18/03/2021 17:00 MS Uzhhorod 3-0 Volyn Lutsk II