Ukrayna Futbol Ligleri, Ukrayna Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
25/11/2020 19:00 - Obolon'-Brovar - Polessya
25/11/2020 18:30 Ertelendi Prykarpattia - Avanhard
25/11/2020 17:00 Ertelendi Chornomorets - Volyn
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
25/11/2020 16:00 Ertelendi MSK Dnipro Cherkasy - Enerhiya Nova Kakhovka
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
25/11/2020 14:00 1Y (25) Veres Rivne 2-0 Hirnyk-Sport
25/11/2020 14:00 1Y (15) VPK-Ahro Shevchenkivka 0-0 Metalist 1925 Kharkiv
25/11/2020 14:00 1Y (21) Mykolaiv 0-1 Ahrobiznes Volochysk
25/11/2020 14:00 1Y (20) Kremin' 0-0 Alians Lypova Dolyna
25/11/2020 14:00 1Y (24) Nyva Ternopil 1-0 Krystal
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
25/11/2020 14:00 1Y (24) Cherkashchyna-Akademiya 0-0 Yarud Mariupol'
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
23/11/2020 14:00 MS Rukh Vynnyky U21 1-0 Mariupol' U21
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
22/11/2020 20:30 MS Vorskla Poltava 3-0 Kolos Kovalivka
22/11/2020 18:00 MS Desna 0-1 Lviv
22/11/2020 15:00 MS Minai 3-2 Dnipro-1
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
22/11/2020 15:00 MS Epitsentr Dunayivtsi 2-0 Nyva Vinnytsya
22/11/2020 14:30 MS Volyn Lutsk II 1-0 Bukovyna
22/11/2020 14:00 MS Obolon'-Brovar II 0-5 Dinaz Vyshhorod
22/11/2020 13:00 MS Rubikon 1-4 Podillya Khmelnytskyi
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
21/11/2020 20:30 - Olimpik Donetsk - Zorya Luhansk
21/11/2020 18:00 MS Shakhtar Donetsk 1-1 Oleksandria
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
21/11/2020 18:00 Ertelendi Nikopol - Enerhiya Nova Kakhovka
21/11/2020 18:00 Ertelendi Peremoga - Yarud Mariupol'
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
21/11/2020 15:00 MS Inhulets' 0-2 Dynamo Kyiv
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
21/11/2020 15:00 MS Karpaty 0-5 Uzhhorod
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
21/11/2020 14:00 MS Minai U21 1-1 Dnipro-1 U21
21/11/2020 14:00 MS Desna U21 3-4 Lviv U21
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
21/11/2020 14:00 MS Chayka 2-0 Chernihiv
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
21/11/2020 14:00 MS Mykolaiv II 0-3 Tavriya
21/11/2020 14:00 MS Cherkashchyna-Akademiya 1-1 Hirnyk
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
21/11/2020 13:00 MS Vorskla U21 2-3 Kolos Kovalivka U21
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
21/11/2020 03:00 İptal Edildi Karpaty Halych - Kalush
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
20/11/2020 20:00 MS Rukh Vynnyky 0-0 FC Mariupol
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
20/11/2020 15:00 MS Alians Lypova Dolyna 0-0 Chornomorets
20/11/2020 15:00 MS Metalist 1925 Kharkiv 0-1 Kremin'
20/11/2020 15:00 - Volyn - Prykarpattia
20/11/2020 14:00 MS Krystal 1-2 VPK-Ahro Shevchenkivka
20/11/2020 14:00 MS Avanhard 1-2 Veres Rivne
20/11/2020 14:00 MS Polessya 1-3 Mykolaiv
20/11/2020 14:00 MS Ahrobiznes Volochysk 4-0 Nyva Ternopil
20/11/2020 14:00 MS Hirnyk-Sport 2-3 Obolon'-Brovar
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
20/11/2020 14:00 MS Inhulets' U21 0-6 Dynamo Kyiv U21
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
20/11/2020 14:00 MS MSK Dnipro Cherkasy 0-1 Metalurh Zaporizhya
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
20/11/2020 13:00 Ertelendi Olimpik Donetsk U21 - Zorya Luhansk U21
20/11/2020 13:00 MS Shakhtar Donetsk U21 3-1 Oleksandria U21
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
19/11/2020 14:00 MS Real Pharm 2-0 Balkany Zorya
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
18/11/2020 15:00 MS Epitsentr Dunayivtsi 2-2 Bukovyna
17/11/2020 15:00 TBD Obolon'-Brovar II - Karpaty
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
17/11/2020 12:00 MS Shakhtar Donetsk U21 4-0 Mariupol' U21
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
16/11/2020 15:00 MS VPK-Ahro Shevchenkivka 2-3 Ahrobiznes Volochysk
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
15/11/2020 18:00 Ertelendi Uzhhorod - Epitsentr Dunayivtsi
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
15/11/2020 17:00 MS Chornomorets 2-0 Metalist 1925 Kharkiv
15/11/2020 16:00 MS Obolon'-Brovar 5-0 Avanhard
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
15/11/2020 15:00 Ertelendi Lviv - Minai
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
15/11/2020 15:00 MS Prykarpattia 1-0 Alians Lypova Dolyna
15/11/2020 15:00 MS Veres Rivne 2-0 Volyn
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
15/11/2020 15:00 MS Hirnyk 0-0 Metal Kharkiv
15/11/2020 15:00 Ertelendi Tavriya - Peremoga
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
15/11/2020 14:00 MS Kremin' 1-0 Krystal
15/11/2020 14:00 MS Nyva Ternopil 0-0 Mykolaiv
15/11/2020 14:00 MS Hirnyk-Sport 0-2 Polessya
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
15/11/2020 14:00 MS Podillya Khmelnytskyi 2-0 Karpaty Halych
15/11/2020 14:00 MS Dinaz Vyshhorod 3-0 Volyn Lutsk II
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
15/11/2020 03:00 Ertelendi Vorskla U21 - Rukh Vynnyky U21
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
14/11/2020 18:00 Ertelendi Yarud Mariupol' - Nikopol
14/11/2020 18:00 Ertelendi Metalurh Zaporizhya - Cherkashchyna-Akademiya
14/11/2020 15:00 Ertelendi Balkany Zorya - MSK Dnipro Cherkasy
14/11/2020 15:00 MS Enerhiya Nova Kakhovka 3-0 Real Pharm
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
14/11/2020 14:00 MS Oleksandria U21 9-0 Inhulets' U21
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
14/11/2020 14:00 MS Nyva Vinnytsya 2-1 Rubikon
14/11/2020 14:00 MS Obolon'-Brovar II 0-0 Chernihiv
14/11/2020 03:00 TBD Kalush - Chernihiv
13/11/2020 18:00 Ertelendi Obolon'-Brovar II - Chayka
13/11/2020 15:30 MS Karpaty 0-3 Bukovyna
Ukrayna Cup Ukrayna - Cup ( Kupa Maçı )
13/11/2020 15:00 MS VPK-Ahro Shevchenkivka 1-0 Olimpik Donetsk
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
13/11/2020 03:00 TBD Bukovyna - Karpaty
11/11/2020 15:00 MS Chernihiv 1-2 Dinaz Vyshhorod
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
11/11/2020 15:00 MS Hirnyk 5-1 Yarud Mariupol'
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
10/11/2020 15:00 MS VPK-Ahro Shevchenkivka 0-4 Mykolaiv
10/11/2020 15:00 MS Alians Lypova Dolyna 2-1 Veres Rivne
10/11/2020 15:00 MS Ahrobiznes Volochysk 5-1 Kremin'
10/11/2020 15:00 MS Metalist 1925 Kharkiv 1-0 Prykarpattia
10/11/2020 15:00 MS Volyn 2-1 Obolon'-Brovar
10/11/2020 14:00 MS Krystal 0-4 Chornomorets
10/11/2020 14:00 MS Avanhard 0-3 Hirnyk-Sport
10/11/2020 14:00 MS Polessya 0-1 Nyva Ternopil
10/11/2020 03:00 TBD Mykolaiv - VPK-Ahro Shevchenkivka
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
08/11/2020 20:30 MS Zorya Luhansk 0-0 Vorskla Poltava
08/11/2020 18:00 MS Dynamo Kyiv 0-3 Shakhtar Donetsk
08/11/2020 15:00 MS Rukh Vynnyky 2-2 Inhulets'
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
08/11/2020 15:00 MS Peremoga 3-1 Mykolaiv II
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
08/11/2020 13:00 Ertelendi Rubikon - Uzhhorod
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
08/11/2020 03:00 Ertelendi Nikopol - Tavriya
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
07/11/2020 20:30 MS Desna 1-0 Minai
07/11/2020 18:00 MS Oleksandria 1-0 Lviv
07/11/2020 15:00 MS Olimpik Donetsk 3-3 FC Mariupol
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
07/11/2020 15:00 MS Karpaty Halych 4-2 Nyva Vinnytsya
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
07/11/2020 15:00 MS Cherkashchyna-Akademiya 2-1 Balkany Zorya
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
07/11/2020 14:00 MS Dynamo Kyiv U21 3-1 Shakhtar Donetsk U21
07/11/2020 14:00 MS Rukh Vynnyky U21 4-0 Inhulets' U21
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
07/11/2020 14:00 MS Chernihiv 0-3 Podillya Khmelnytskyi
07/11/2020 14:00 MS Volyn Lutsk II 1-1 Obolon'-Brovar II
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
07/11/2020 13:00 MS Zorya Luhansk U21 4-2 Vorskla U21
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
07/11/2020 03:00 TBD Chayka - Kalush
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
06/11/2020 20:00 MS Dnipro-1 0-2 Kolos Kovalivka
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
06/11/2020 16:00 Ertelendi Olimpik Donetsk U21 - Mariupol' U21
06/11/2020 15:30 MS Desna U21 3-1 Minai U21
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
06/11/2020 15:00 MS Karpaty 0-3 Dinaz Vyshhorod
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
06/11/2020 15:00 MS Metal Kharkiv 2-0 Metalurh Zaporizhya
06/11/2020 14:00 MS Real Pharm 1-2 Yarud Mariupol'
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
06/11/2020 13:00 MS Oleksandria U21 2-0 Lviv U21
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
05/11/2020 19:00 MS Obolon'-Brovar 2-0 Alians Lypova Dolyna
05/11/2020 18:00 MS Chornomorets 0-1 Ahrobiznes Volochysk
05/11/2020 15:00 MS Hirnyk-Sport 0-3 Volyn
05/11/2020 15:00 MS Veres Rivne 0-0 Metalist 1925 Kharkiv
05/11/2020 15:00 MS VPK-Ahro Shevchenkivka 1-0 Nyva Ternopil
05/11/2020 15:00 MS Avanhard 0-3 Polessya
05/11/2020 15:00 MS Prykarpattia 1-1 Krystal
05/11/2020 15:00 MS Kremin' 1-1 Mykolaiv
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
05/11/2020 13:00 MS Dnipro-1 U21 1-1 Kolos Kovalivka U21
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
04/11/2020 15:00 - Tavriya - Hirnyk
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
01/11/2020 20:30 MS Inhulets' 1-1 Zorya Luhansk
01/11/2020 18:00 MS Lviv 1-0 Vorskla Poltava
01/11/2020 15:00 MS Minai 0-0 Rukh Vynnyky
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
01/11/2020 14:00 MS Volyn Lutsk II 1-4 Chayka
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
31/10/2020 20:30 MS Dnipro-1 1-2 Dynamo Kyiv
31/10/2020 18:00 MS Oleksandria 2-2 Desna
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
31/10/2020 18:00 MS Chornomorets 2-0 Mykolaiv
31/10/2020 18:00 MS Metalist 1925 Kharkiv 0-1 Obolon'-Brovar
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
31/10/2020 18:00 Ertelendi Bukovyna - Rubikon
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
31/10/2020 17:00 MS Volyn 0-1 Avanhard
31/10/2020 16:00 MS Alians Lypova Dolyna 0-1 Hirnyk-Sport
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
31/10/2020 15:00 MS Kolos Kovalivka 1-2 Olimpik Donetsk
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
31/10/2020 15:00 MS Krystal 2-3 Veres Rivne
31/10/2020 15:00 MS Nyva Ternopil 2-2 Kremin'
31/10/2020 15:00 MS Ahrobiznes Volochysk 3-0 Prykarpattia
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
31/10/2020 15:00 MS Lviv U21 3-0 Vorskla U21
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
31/10/2020 15:00 MS Nyva Vinnytsya 2-0 Chernihiv
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
31/10/2020 15:00 MS Enerhiya Nova Kakhovka 2-2 Cherkashchyna-Akademiya
31/10/2020 15:00 MS Metalurh Zaporizhya 2-2 Hirnyk
31/10/2020 15:00 MS Yarud Mariupol' 2-2 MSK Dnipro Cherkasy
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
31/10/2020 14:30 MS Polessya 3-1 VPK-Ahro Shevchenkivka
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
31/10/2020 14:30 MS Dinaz Vyshhorod 1-2 Epitsentr Dunayivtsi
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
31/10/2020 14:00 MS Minai U21 0-3 Rukh Vynnyky U21
31/10/2020 13:00 MS Inhulets' U21 0-3 Zorya Luhansk U21
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
31/10/2020 03:00 TBD Mykolaiv - Chornomorets
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
31/10/2020 03:00 TBD Podillya Khmelnytskyi - Kalush
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
30/10/2020 20:00 MS Shakhtar Donetsk 4-1 FC Mariupol
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
30/10/2020 15:00 MS Uzhhorod 0-3 Karpaty Halych
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
30/10/2020 15:00 MS Tavriya 1-0 Real Pharm
30/10/2020 15:00 MS Balkany Zorya 1-3 Metal Kharkiv
30/10/2020 15:00 MS Nikopol 0-1 Mykolaiv II
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
30/10/2020 14:00 MS Oleksandria U21 4-0 Desna U21
30/10/2020 13:00 MS Dnipro-1 U21 0-1 Dynamo Kyiv U21
30/10/2020 12:00 MS Kolos Kovalivka U21 6-0 Olimpik Donetsk U21
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
30/10/2020 03:00 TBD Mykolaiv II - Nikopol
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
27/10/2020 15:00 MS Avanhard 0-3 Alians Lypova Dolyna
26/10/2020 20:00 MS Chornomorets 1-2 Nyva Ternopil
26/10/2020 19:00 MS Obolon'-Brovar 0-1 Krystal
26/10/2020 17:00 MS Volyn 1-0 Polessya
26/10/2020 16:00 MS Kremin' 2-0 VPK-Ahro Shevchenkivka
26/10/2020 15:00 MS Prykarpattia 0-1 Mykolaiv
26/10/2020 15:00 MS Hirnyk-Sport 3-0 Metalist 1925 Kharkiv
26/10/2020 15:00 MS Veres Rivne 2-0 Ahrobiznes Volochysk
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
25/10/2020 20:30 MS Zorya Luhansk 4-0 Rukh Vynnyky
25/10/2020 18:00 MS Kolos Kovalivka 2-2 Minai
25/10/2020 15:00 MS Inhulets' 1-1 FC Mariupol
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
25/10/2020 14:00 - Rubikon - Dinaz Vyshhorod
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
24/10/2020 19:30 MS Lviv 1-3 Dnipro-1
24/10/2020 17:00 MS Olimpik Donetsk 0-2 Desna
24/10/2020 17:00 MS Dynamo Kyiv 1-0 Oleksandria
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
24/10/2020 17:00 - Epitsentr Dunayivtsi - Obolon'-Brovar II
24/10/2020 17:00 - Chernihiv - Uzhhorod
24/10/2020 15:00 MS Uzhhorod 1-1 Chernihiv
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:00 MS Nikopol 1-1 Peremoga
24/10/2020 15:00 MS Hirnyk 1-0 Balkany Zorya
24/10/2020 14:30 MS Real Pharm 2-1 Mykolaiv II
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
24/10/2020 14:00 MS Shakhtar Donetsk 1-1 Vorskla Poltava
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
24/10/2020 14:00 MS Dinaz Vyshhorod 2-0 Rubikon
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
24/10/2020 13:00 MS Inhulets' U21 0-2 Mariupol' U21
24/10/2020 12:00 MS Zorya Luhansk U21 2-0 Rukh Vynnyky U21
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
24/10/2020 12:00 MS Chayka 0-0 Podillya Khmelnytskyi
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
24/10/2020 11:00 MS Kolos Kovalivka U21 0-0 Minai U21
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
24/10/2020 03:00 TBD Vorskla Poltava - Shakhtar Donetsk
24/10/2020 03:00 TBD Desna - Olimpik Donetsk
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
24/10/2020 03:00 TBD Kalush - Nyva Vinnytsya
23/10/2020 15:30 MS Karpaty Halych 3-1 Bukovyna
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
23/10/2020 15:00 MS Metal Kharkiv 0-0 Enerhiya Nova Kakhovka
23/10/2020 15:00 MS MSK Dnipro Cherkasy 2-2 Tavriya
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
23/10/2020 14:00 MS Karpaty 0-4 Volyn Lutsk II
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
23/10/2020 13:00 MS Dynamo Kyiv U21 4-2 Oleksandria U21
23/10/2020 12:00 MS Lviv U21 1-2 Dnipro-1 U21
23/10/2020 12:00 MS Vorskla U21 1-0 Shakhtar Donetsk U21
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
23/10/2020 12:00 MS Obolon'-Brovar II 0-3 Epitsentr Dunayivtsi
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
23/10/2020 11:00 MS Olimpik Donetsk U21 2-2 Desna U21
23/10/2020 03:00 TBD Desna U21 - Olimpik Donetsk U21
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
21/10/2020 17:30 - Nyva Ternopil - Prykarpattia
21/10/2020 17:00 MS Metalist 1925 Kharkiv 2-1 Avanhard
21/10/2020 16:00 MS Alians Lypova Dolyna 0-2 Volyn
21/10/2020 15:00 MS Prykarpattia 2-1 Nyva Ternopil
21/10/2020 15:00 MS Krystal 1-3 Hirnyk-Sport
21/10/2020 15:00 MS Obolon'-Brovar 1-0 Ahrobiznes Volochysk
21/10/2020 15:00 MS VPK-Ahro Shevchenkivka 0-2 Chornomorets
21/10/2020 15:00 MS Mykolaiv 0-0 Veres Rivne
21/10/2020 14:30 MS Polessya 2-0 Kremin'
21/10/2020 01:00 - Ahrobiznes Volochysk - Obolon'-Brovar
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
18/10/2020 19:30 MS Dnipro-1 2-0 Desna
18/10/2020 17:00 MS Oleksandria 4-3 Inhulets'
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
18/10/2020 15:00 MS Balkany Zorya 0-2 Metalurh Zaporizhya
18/10/2020 15:00 MS Peremoga 2-0 Real Pharm
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
18/10/2020 14:00 MS Olimpik Donetsk 0-1 Vorskla Poltava
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
18/10/2020 14:00 MS Karpaty 1-1 Chayka
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
17/10/2020 19:30 MS Zorya Luhansk 1-1 Kolos Kovalivka
17/10/2020 17:00 MS Shakhtar Donetsk 5-1 Lviv
17/10/2020 17:00 MS Rukh Vynnyky 0-2 Dynamo Kyiv
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:30 MS Volyn Lutsk II 1-4 Epitsentr Dunayivtsi
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:30 MS Mykolaiv II 1-2 MSK Dnipro Cherkasy
17/10/2020 15:30 MS Enerhiya Nova Kakhovka 2-4 Hirnyk
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:00 MS Obolon'-Brovar II 2-2 Rubikon
17/10/2020 15:00 MS Bukovyna 2-2 Chernihiv
17/10/2020 15:00 MS Nyva Vinnytsya 1-2 Podillya Khmelnytskyi
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
17/10/2020 14:00 MS Minai 0-1 FC Mariupol
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
17/10/2020 14:00 MS Dnipro-1 U21 0-2 Desna U21
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
17/10/2020 14:00 MS Dinaz Vyshhorod 3-2 Karpaty Halych
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
17/10/2020 12:00 MS Olimpik Donetsk U21 1-1 Vorskla U21
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
17/10/2020 03:00 TBD Uzhhorod - Kalush
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
16/10/2020 19:00 MS Chornomorets 2-1 Kremin'
16/10/2020 17:30 Ertelendi Alians Lypova Dolyna - Polessya
16/10/2020 17:00 MS Avanhard 2-1 Krystal
16/10/2020 17:00 MS Obolon'-Brovar 1-1 Mykolaiv
16/10/2020 16:00 MS Volyn 0-0 Metalist 1925 Kharkiv
16/10/2020 16:00 MS Prykarpattia 0-1 VPK-Ahro Shevchenkivka
16/10/2020 15:00 MS Veres Rivne 3-1 Nyva Ternopil
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
16/10/2020 15:00 MS Tavriya 2-1 Cherkashchyna-Akademiya
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
16/10/2020 14:00 MS Hirnyk-Sport 0-0 Ahrobiznes Volochysk
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
16/10/2020 14:00 MS Minai U21 4-0 Mariupol' U21
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
16/10/2020 14:00 MS Yarud Mariupol' 0-3 Metal Kharkiv
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
16/10/2020 13:00 MS Rukh Vynnyky U21 3-1 Dynamo Kyiv U21
16/10/2020 12:00 MS Zorya Luhansk U21 2-3 Kolos Kovalivka U21
16/10/2020 12:00 MS Shakhtar Donetsk U21 2-1 Lviv U21
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
11/10/2020 17:30 Ertelendi VPK-Ahro Shevchenkivka - Veres Rivne
11/10/2020 16:00 MS Kremin' 0-1 Prykarpattia
11/10/2020 16:00 MS Ahrobiznes Volochysk 1-0 Avanhard
11/10/2020 15:30 MS Krystal 0-1 Volyn
11/10/2020 15:00 MS Nyva Ternopil 2-1 Obolon'-Brovar
11/10/2020 15:00 MS Mykolaiv 6-1 Hirnyk-Sport
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
11/10/2020 15:00 MS Epitsentr Dunayivtsi 2-0 Karpaty
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
11/10/2020 14:00 MS Polessya 1-1 Chornomorets
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
11/10/2020 14:00 MS Lviv U21 6-0 Minai U21
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
11/10/2020 13:00 MS Rubikon 1-0 Volyn Lutsk II
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
10/10/2020 17:00 Ertelendi Metalist 1925 Kharkiv - Alians Lypova Dolyna
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
10/10/2020 16:00 MS Metalurh Zaporizhya 4-0 Enerhiya Nova Kakhovka
10/10/2020 15:30 MS Real Pharm 1-3 Nikopol
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
10/10/2020 15:00 MS Podillya Khmelnytskyi 2-1 Uzhhorod
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
10/10/2020 15:00 MS MSK Dnipro Cherkasy 1-1 Peremoga
10/10/2020 15:00 MS Cherkashchyna-Akademiya 2-0 Mykolaiv II
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
10/10/2020 14:30 MS Chayka 3-1 Nyva Vinnytsya
10/10/2020 03:00 TBD Kalush - Bukovyna
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
09/10/2020 16:00 MS Inhulets' U21 0-5 Dnipro-1 U21
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
09/10/2020 16:00 MS Metal Kharkiv 2-1 Tavriya
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
09/10/2020 15:30 MS Karpaty Halych 1-0 Obolon'-Brovar II
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
06/10/2020 17:30 Ertelendi Alians Lypova Dolyna - Krystal
06/10/2020 17:30 MS Prykarpattia 1-1 Chornomorets
06/10/2020 16:00 MS Volyn 2-1 Ahrobiznes Volochysk
06/10/2020 15:00 MS Avanhard 0-1 Mykolaiv
06/10/2020 15:00 MS Veres Rivne 2-1 Kremin'
06/10/2020 14:00 MS Hirnyk-Sport 4-1 Nyva Ternopil
05/10/2020 19:25 MS Metalist 1925 Kharkiv 0-0 Polessya
05/10/2020 19:00 Ertelendi Obolon'-Brovar - VPK-Ahro Shevchenkivka
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
04/10/2020 19:30 MS Kolos Kovalivka 1-0 FC Mariupol
04/10/2020 17:00 MS Desna 2-2 Shakhtar Donetsk
04/10/2020 17:00 MS Dynamo Kyiv 1-1 Zorya Luhansk
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
04/10/2020 16:00 MS Epitsentr Dunayivtsi 1-1 Chayka
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
04/10/2020 16:00 MS Peremoga 1-1 Cherkashchyna-Akademiya
04/10/2020 15:30 MS Nikopol 0-0 MSK Dnipro Cherkasy
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
04/10/2020 15:00 MS Uzhhorod 2-1 Nyva Vinnytsya
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
04/10/2020 14:00 MS Olimpik Donetsk 3-2 Oleksandria
03/10/2020 19:30 MS Inhulets' 1-1 Minai
03/10/2020 17:00 MS Rukh Vynnyky 0-0 Lviv
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 MS Bukovyna 0-0 Podillya Khmelnytskyi
03/10/2020 16:00 MS Volyn Lutsk II 0-2 Karpaty Halych
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 MS Enerhiya Nova Kakhovka 4-0 Balkany Zorya
03/10/2020 16:00 MS Mykolaiv II 0-2 Metal Kharkiv
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
03/10/2020 15:00 MS Desna U21 2-5 Shakhtar Donetsk U21
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
03/10/2020 14:00 MS Dnipro-1 2-2 Vorskla Poltava
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
03/10/2020 14:00 MS Karpaty 1-2 Rubikon
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
03/10/2020 14:00 MS Yarud Mariupol' 0-3 Metalurh Zaporizhya
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
03/10/2020 13:00 MS Kolos Kovalivka U21 0-1 Mariupol' U21
03/10/2020 13:00 MS Dynamo Kyiv U21 2-0 Zorya Luhansk U21
03/10/2020 12:00 MS Olimpik Donetsk U21 0-1 Oleksandria U21
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
03/10/2020 03:00 Ertelendi Dinaz Vyshhorod - Kalush
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
02/10/2020 15:00 MS Dnipro-1 U21 1-1 Vorskla U21
02/10/2020 13:00 MS Inhulets' U21 2-1 Minai U21
02/10/2020 13:00 MS Rukh Vynnyky U21 3-0 Lviv U21
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
01/10/2020 18:30 MS Volyn 2-2 Nyva Ternopil
Ukrayna Cup Ukrayna - Cup ( Kupa Maçı )
30/09/2020 18:30 MS Oleksandria 4-1 Inhulets'
30/09/2020 17:30 MS Prykarpattia 0-1 Kolos Kovalivka
30/09/2020 17:00 MS Desna 2-1 Rukh Vynnyky
30/09/2020 17:00 MS Vorskla Poltava 2-0 Lviv
30/09/2020 16:00 MS Epitsentr Dunayivtsi 1-2 Ahrobiznes Volochysk
30/09/2020 16:00 MS Hirnyk 0-1 Nyva Vinnytsya
30/09/2020 15:00 MS Polessya 1-2 Minai
30/09/2020 15:00 MS Viktoriya Mykolaivka 1-3 FC Mariupol
30/09/2020 15:00 USB Veres Rivne 4-2 Mykolaiv
30/09/2020 14:00 USB Hirnyk-Sport 3-5 Dnipro-1
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
27/09/2020 19:30 MS Desna 3-1 Rukh Vynnyky
27/09/2020 19:30 MS Kolos Kovalivka 0-0 Inhulets'
27/09/2020 17:00 MS Shakhtar Donetsk 2-0 Olimpik Donetsk
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
27/09/2020 16:00 MS Karpaty Halych 3-1 Karpaty
27/09/2020 16:00 MS Podillya Khmelnytskyi 3-3 Dinaz Vyshhorod
27/09/2020 16:00 MS Chayka 1-2 Uzhhorod
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
27/09/2020 16:00 MS MSK Dnipro Cherkasy 0-1 Real Pharm
27/09/2020 16:00 MS Hirnyk 1-1 Mykolaiv II
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
27/09/2020 14:00 MS Lviv 0-5 Zorya Luhansk
26/09/2020 19:30 MS Oleksandria 4-1 Dnipro-1
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:30 Ertelendi Mykolaiv - Volyn
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:30 MS Rubikon 1-1 Epitsentr Dunayivtsi
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:00 MS Vorskla Poltava 0-0 FC Mariupol
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:00 MS Kremin' 1-0 Obolon'-Brovar
26/09/2020 17:00 MS Nyva Ternopil 1-1 Avanhard
26/09/2020 17:00 MS Chornomorets 1-0 Veres Rivne
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:00 - Chernihiv - Volyn Lutsk II
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:00 MS Metalurh Zaporizhya 1-4 Tavriya
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:00 MS Ahrobiznes Volochysk 2-1 Alians Lypova Dolyna
26/09/2020 16:00 MS VPK-Ahro Shevchenkivka 0-3 Hirnyk-Sport
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:00 MS Nyva Vinnytsya 1-2 Bukovyna
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:00 MS Balkany Zorya 3-1 Yarud Mariupol'
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
26/09/2020 15:00 MS Krystal 1-2 Metalist 1925 Kharkiv
26/09/2020 15:00 MS Polessya 1-1 Prykarpattia
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
26/09/2020 15:00 MS Cherkashchyna-Akademiya 2-0 Nikopol
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
26/09/2020 14:00 MS Minai 0-4 Dynamo Kyiv
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
26/09/2020 13:00 MS Kolos Kovalivka U21 6-0 Inhulets' U21
26/09/2020 12:00 MS Shakhtar Donetsk U21 8-0 Olimpik Donetsk U21
26/09/2020 11:00 MS Lviv U21 1-1 Zorya Luhansk U21
26/09/2020 11:00 - Desna U21 - Rukh Vynnyky U21
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
26/09/2020 03:00 TBD Kalush - Obolon'-Brovar II
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
25/09/2020 18:30 MS Metal Kharkiv 2-0 Peremoga
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
25/09/2020 15:00 MS Oleksandria U21 4-0 Dnipro-1 U21
25/09/2020 12:00 MS Vorskla U21 4-1 Mariupol' U21
25/09/2020 11:30 MS Minai U21 0-6 Dynamo Kyiv U21
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
23/09/2020 19:00 MS Rukh Vynnyky 1-1 Shakhtar Donetsk
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
22/09/2020 16:00 MS Mykolaiv II 0-1 Metalurh Zaporizhya
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
22/09/2020 15:00 - Rukh Vynnyky U21 - Shakhtar Donetsk U21
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
21/09/2020 18:00 MS Avanhard 2-3 VPK-Ahro Shevchenkivka
21/09/2020 18:00 MS Alians Lypova Dolyna 1-0 Mykolaiv
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
21/09/2020 17:00 MS Epitsentr Dunayivtsi 2-0 Karpaty Halych
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
21/09/2020 16:00 MS Hirnyk-Sport 2-0 Kremin'
21/09/2020 16:00 MS Veres Rivne 3-0 Prykarpattia
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
21/09/2020 16:00 MS Tavriya 1-0 Balkany Zorya
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
20/09/2020 19:30 MS Rukh Vynnyky 1-2 Kolos Kovalivka
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
20/09/2020 19:25 MS Metalist 1925 Kharkiv 1-0 Ahrobiznes Volochysk
20/09/2020 18:00 MS Obolon'-Brovar 2-3 Chornomorets
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
20/09/2020 17:00 MS Zorya Luhansk 2-2 Shakhtar Donetsk
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
20/09/2020 17:00 MS Bukovyna 0-1 Uzhhorod
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
20/09/2020 16:00 MS Yarud Mariupol' 1-3 Enerhiya Nova Kakhovka
20/09/2020 16:00 MS Peremoga 1-0 Hirnyk
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
20/09/2020 15:00 MS Krystal 0-1 Polessya
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
20/09/2020 15:00 MS Rubikon 1-3 Chayka
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
20/09/2020 14:00 MS Olimpik Donetsk 3-0 Minai
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
20/09/2020 14:00 MS Obolon'-Brovar II 0-0 Podillya Khmelnytskyi
20/09/2020 03:00 TBD Volyn Lutsk II - Kalush
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
19/09/2020 19:30 MS Dynamo Kyiv 3-1 Lviv
19/09/2020 17:00 MS Inhulets' 1-1 Desna
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:30 MS Real Pharm 0-2 Cherkashchyna-Akademiya
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:00 MS Olimpik Donetsk U21 0-1 Minai U21
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:00 MS Dinaz Vyshhorod 5-1 Nyva Vinnytsya
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:00 MS Nikopol 0-2 Metal Kharkiv
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
19/09/2020 15:00 - Rukh Vynnyky U21 - Kolos Kovalivka U21
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
19/09/2020 15:00 MS Karpaty 4-1 Chernihiv
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
19/09/2020 14:00 MS Oleksandria 0-2 Vorskla Poltava
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
19/09/2020 12:00 MS Zorya Luhansk U21 2-3 Shakhtar Donetsk U21
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
18/09/2020 19:00 MS Dnipro-1 1-2 FC Mariupol
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
18/09/2020 16:00 MS Oleksandria U21 2-0 Vorskla U21
18/09/2020 13:00 MS Dynamo Kyiv U21 2-0 Lviv U21
18/09/2020 13:00 MS Inhulets' U21 1-2 Desna U21
Ukrayna Cup Ukrayna - Cup ( Kupa Maçı )
17/09/2020 18:00 MS Metalurh Zaporizhya 1-4 Hirnyk-Sport
17/09/2020 17:00 MS Epitsentr Dunayivtsi 3-0 Nyva Ternopil
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
17/09/2020 16:00 MS Dnipro-1 U21 0-4 Mariupol' U21
Ukrayna Cup Ukrayna - Cup ( Kupa Maçı )
16/09/2020 18:30 PEN VPK-Ahro Shevchenkivka 2-2
PS : 4-2
Kremin'
16/09/2020 18:00 MS Alians Lypova Dolyna 0-3 Veres Rivne
16/09/2020 18:00 MS Obolon'-Brovar 0-1 Polessya
16/09/2020 17:00 MS Volyn 0-1 Prykarpattia
16/09/2020 16:00 MS Mykolaiv 1-0 Chornomorets
16/09/2020 16:00 PEN Nyva Vinnytsya 2-2
PS : 4-3
Krystal
16/09/2020 16:00 PEN Viktoriya Mykolaivka 0-0
PS : 8-7
Dinaz Vyshhorod
16/09/2020 16:00 MS Hirnyk 4-1 Tavriya
16/09/2020 16:00 MS Uzhhorod 0-1 Ahrobiznes Volochysk
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
14/09/2020 18:00 MS Metalurh Zaporizhya 0-0 Peremoga
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
13/09/2020 19:30 MS Vorskla Poltava 2-0 Inhulets'
13/09/2020 17:00 MS Zorya Luhansk 0-1 FC Mariupol
13/09/2020 14:00 MS Minai 1-0 Oleksandria
12/09/2020 17:00 MS Kolos Kovalivka 4-0 Lviv
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:00 Ertelendi Kalush - Karpaty
12/09/2020 17:00 MS Chayka 0-1 Bukovyna
12/09/2020 17:00 MS Karpaty Halych 0-0 Rubikon
12/09/2020 17:00 MS Chernihiv 0-1 Epitsentr Dunayivtsi
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:00 MS Cherkashchyna-Akademiya 0-0 MSK Dnipro Cherkasy
12/09/2020 16:30 MS Enerhiya Nova Kakhovka 0-2 Tavriya
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
12/09/2020 16:00 MS Polessya 0-0 Veres Rivne
12/09/2020 16:00 MS Kremin' 0-0 Avanhard
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
12/09/2020 16:00 - Podillya Khmelnytskyi - Volyn Lutsk II
12/09/2020 16:00 - Nyva Vinnytsya - Obolon'-Brovar II
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
12/09/2020 14:00 MS Dnipro-1 1-3 Olimpik Donetsk
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
12/09/2020 14:00 MS Minai U21 1-2 Oleksandria U21
12/09/2020 13:00 MS Zorya Luhansk U21 3-3 Mariupol' U21
12/09/2020 12:00 - Vorskla U21 - Inhulets' U21
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
11/09/2020 19:00 MS Dynamo Kyiv 0-0 Desna
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
11/09/2020 19:00 MS Chornomorets 1-1 Hirnyk-Sport
11/09/2020 18:30 MS VPK-Ahro Shevchenkivka 1-1 Volyn
11/09/2020 17:00 MS Ahrobiznes Volochysk 4-2 Krystal
11/09/2020 17:00 MS Mykolaiv 1-2 Metalist 1925 Kharkiv
11/09/2020 17:00 MS Nyva Ternopil 1-1 Alians Lypova Dolyna
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
11/09/2020 17:00 MS Uzhhorod 2-1 Dinaz Vyshhorod
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
11/09/2020 17:00 MS Balkany Zorya 4-0 Mykolaiv II
11/09/2020 17:00 MS Metal Kharkiv 6-0 Real Pharm
11/09/2020 17:00 MS Hirnyk 6-1 Nikopol
Ukrayna U21 League Ukrayna - U21 League ( Lig Maçı )
11/09/2020 16:00 MS Dnipro-1 U21 4-2 Olimpik Donetsk U21
11/09/2020 13:00 MS Kolos Kovalivka U21 0-0 Lviv U21
10/09/2020 13:00 MS Dynamo Kyiv U21 3-0 Desna U21
Ukrayna Cup Ukrayna - Cup ( Kupa Maçı )
09/09/2020 18:00 PEN Metalurh Zaporizhya 0-0
PS : 4-3
Avanhard
08/09/2020 18:00 MS MSK Dnipro Cherkasy 0-5 Veres Rivne
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
06/09/2020 17:00 MS Karpaty Halych 2-2 Chayka
06/09/2020 17:00 Ertelendi Epitsentr Dunayivtsi - Kalush
06/09/2020 17:00 MS Dinaz Vyshhorod 5-1 Bukovyna
06/09/2020 17:00 MS Rubikon 0-2 Chernihiv
06/09/2020 16:00 MS Karpaty 0-3 Podillya Khmelnytskyi
06/09/2020 16:00 - Volyn Lutsk II - Nyva Vinnytsya
06/09/2020 15:00 - Obolon'-Brovar II - Uzhhorod
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
05/09/2020 19:25 MS Metalist 1925 Kharkiv 1-1 Nyva Ternopil
05/09/2020 18:00 MS Volyn 2-3 Kremin'
05/09/2020 17:30 Ertelendi Hirnyk-Sport - Prykarpattia
05/09/2020 17:30 Ertelendi Ahrobiznes Volochysk - Polessya
05/09/2020 17:00 MS Krystal 1-2 Mykolaiv
05/09/2020 17:00 MS Avanhard 1-2 Chornomorets
05/09/2020 17:00 MS Alians Lypova Dolyna 3-2 VPK-Ahro Shevchenkivka
05/09/2020 03:00 Ertelendi Obolon'-Brovar - Veres Rivne
Ukrayna Cup Ukrayna - Cup ( Kupa Maçı )
30/08/2020 17:00 MS Epitsentr Dunayivtsi 4-0 Karpaty
30/08/2020 17:00 USB Olimpiya Savyntsi 1-2 Hirnyk-Sport
30/08/2020 16:00 MS Tavriya 2-1 Real Pharm
29/08/2020 17:00 MS Alians Lypova Dolyna 2-0 Metalist 1925 Kharkiv
29/08/2020 17:00 MS Balkany Zorya 0-1 Mykolaiv
29/08/2020 17:00 Ertelendi Nyva Vinnytsya - Chernihiv
29/08/2020 17:00 MS Bukovyna 2-0 Uzhhorod
29/08/2020 17:00 MS Viktoriya Mykolaivka 4-0 Yarud Mariupol'
29/08/2020 17:00 MS Enerhiya Nova Kakhovka 2-3 Chornomorets
29/08/2020 17:00 MS Rubikon 0-2 Dinaz Vyshhorod
29/08/2020 17:00 PEN Podillya Khmelnytskyi 1-1
PS : 8-7
Prykarpattia
29/08/2020 16:00 MS Nikopol 1-3 Krystal
29/08/2020 15:30 MS Metal Kharkiv 1-3 VPK-Ahro Shevchenkivka
29/08/2020 15:00 MS Peremoga 0-2 Kremin'
28/08/2020 17:00 MS Chayka 0-1 Polessya
28/08/2020 17:00 MS Karpaty Halych 1-2 Nyva Ternopil