Uruguay Futbol Ligleri, Uruguay Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Uruguay Primera Division - Clausura Uruguay - Primera Division - Clausura ( Lig Maçı )
29/11/2020 23:00 Ertelendi Plaza Colonia - CA River Plate
29/11/2020 23:00 Ertelendi Fenix - Wanderers
29/11/2020 23:00 Ertelendi Defensor Sporting - Rentistas
29/11/2020 23:00 Ertelendi Club Nacional - Boston River
29/11/2020 23:00 Ertelendi Liverpool Montevideo - Atletico Torque
29/11/2020 23:00 Ertelendi Progreso - Penarol
29/11/2020 23:00 Ertelendi Cerro - Cerro Largo
29/11/2020 23:00 Ertelendi Danubio - Deportivo Maldonado
Uruguay Segunda Division Uruguay - Segunda Division ( Lig Maçı )
29/11/2020 03:30 MS Rampla Juniors 1-0 Juventud
29/11/2020 01:15 MS Atenas 0-2 Cerrito
28/11/2020 03:30 MS Villa Espanola 3-2 Tacuarembo
28/11/2020 01:15 MS Central Espanol 3-1 Racing Montevideo
27/11/2020 23:00 MS Rocha 1-0 Albion FC
27/11/2020 16:00 MS Villa Teresa 0-3 SUD America
25/11/2020 03:45 MS Racing Montevideo 0-2 Atenas
25/11/2020 01:30 MS Villa Teresa 1-1 Rampla Juniors
24/11/2020 23:15 MS SUD America 0-2 Albion FC
24/11/2020 21:00 MS Cerrito 1-1 Villa Espanola
24/11/2020 18:45 MS Juventud 0-0 Central Espanol
24/11/2020 16:30 MS Tacuarembo 0-3 Rocha
Uruguay Primera Division - Clausura Uruguay - Primera Division - Clausura ( Lig Maçı )
22/11/2020 23:00 Ertelendi Boston River - Danubio
22/11/2020 23:00 Ertelendi Rentistas - Cerro
22/11/2020 23:00 Ertelendi Wanderers - Progreso
22/11/2020 23:00 Ertelendi CA River Plate - Atletico Torque
22/11/2020 23:00 Ertelendi Club Nacional - Liverpool Montevideo
22/11/2020 23:00 Ertelendi Deportivo Maldonado - Defensor Sporting
22/11/2020 23:00 Ertelendi Cerro Largo - Fenix
22/11/2020 23:00 Ertelendi Penarol - Plaza Colonia
Uruguay Segunda Division Uruguay - Segunda Division ( Lig Maçı )
21/11/2020 03:45 MS Central Espanol 3-0 Villa Teresa
21/11/2020 01:30 MS Albion FC 2-1 Tacuarembo
20/11/2020 23:15 MS Villa Espanola 0-2 Racing Montevideo
20/11/2020 21:00 MS Rampla Juniors 1-3 SUD America
20/11/2020 18:45 MS Atenas 2-3 Juventud
20/11/2020 16:30 MS Rocha 1-2 Cerrito
17/11/2020 21:00 MS Juventud 0-0 Villa Espanola
17/11/2020 18:45 MS SUD America 1-2 Tacuarembo
17/11/2020 16:30 MS Cerrito 2-1 Albion FC
16/11/2020 21:00 MS Racing Montevideo 1-0 Rocha
16/11/2020 18:45 MS Villa Teresa 1-1 Atenas
16/11/2020 16:30 MS Rampla Juniors 2-1 Central Espanol
Uruguay Primera Division - Clausura Uruguay - Primera Division - Clausura ( Lig Maçı )
15/11/2020 23:00 Ertelendi Atletico Torque - Penarol
15/11/2020 23:00 Ertelendi Progreso - Cerro Largo
15/11/2020 23:00 Ertelendi Cerro - Deportivo Maldonado
15/11/2020 23:00 Ertelendi Danubio - Club Nacional
15/11/2020 23:00 Ertelendi Liverpool Montevideo - CA River Plate
15/11/2020 23:00 Ertelendi Plaza Colonia - Wanderers
15/11/2020 23:00 Ertelendi Fenix - Rentistas
15/11/2020 23:00 Ertelendi Defensor Sporting - Boston River
Uruguay Segunda Division Uruguay - Segunda Division ( Lig Maçı )
11/11/2020 01:30 MS Tacuarembo 1-1 Cerrito
10/11/2020 18:45 MS Villa Espanola 3-0 Villa Teresa
10/11/2020 16:30 MS Albion FC 1-2 Racing Montevideo
09/11/2020 23:20 MS Rocha 1-1 Juventud
09/11/2020 18:45 MS Central Espanol 1-1 SUD America
09/11/2020 16:30 MS Atenas 2-2 Rampla Juniors
Uruguay Primera Division - Clausura Uruguay - Primera Division - Clausura ( Lig Maçı )
08/11/2020 23:00 Ertelendi Deportivo Maldonado - Fenix
08/11/2020 23:00 Ertelendi Cerro Largo - Plaza Colonia
08/11/2020 23:00 Ertelendi Penarol - CA River Plate
08/11/2020 23:00 Ertelendi Danubio - Liverpool Montevideo
08/11/2020 23:00 Ertelendi Boston River - Cerro
08/11/2020 23:00 Ertelendi Rentistas - Progreso
08/11/2020 23:00 Ertelendi Wanderers - Atletico Torque
08/11/2020 00:00 Ertelendi Club Nacional - Defensor Sporting
Uruguay Segunda Division Uruguay - Segunda Division ( Lig Maçı )
04/11/2020 01:45 MS Villa Teresa 0-0 Rocha
03/11/2020 23:30 MS Rampla Juniors 0-0 Villa Espanola
03/11/2020 21:15 MS Juventud 0-0 Albion FC
03/11/2020 03:45 MS SUD America 2-1 Cerrito
03/11/2020 03:45 - Racing Montevideo - Tacuarembo
03/11/2020 01:30 MS Central Espanol 2-1 Atenas
Uruguay Primera Division - Clausura Uruguay - Primera Division - Clausura ( Lig Maçı )
01/11/2020 23:00 Ertelendi Plaza Colonia - Rentistas
01/11/2020 23:00 Ertelendi Fenix - Boston River
01/11/2020 23:00 Ertelendi Defensor Sporting - Danubio
01/11/2020 23:00 Ertelendi CA River Plate - Wanderers
01/11/2020 23:00 Ertelendi Atletico Torque - Cerro Largo
01/11/2020 23:00 Ertelendi Progreso - Deportivo Maldonado
01/11/2020 23:00 Ertelendi Cerro - Club Nacional
01/11/2020 23:00 Ertelendi Liverpool Montevideo - Penarol
Uruguay Segunda Division Uruguay - Segunda Division ( Lig Maçı )
31/10/2020 22:00 MS Rocha 1-0 Rampla Juniors
31/10/2020 00:45 MS Tacuarembo 1-2 Juventud
30/10/2020 22:30 MS Cerrito 1-1 Racing Montevideo
30/10/2020 20:15 MS Atenas 2-2 SUD America
30/10/2020 18:00 MS Albion FC 0-2 Villa Teresa
30/10/2020 15:45 MS Villa Espanola 1-1 Central Espanol
28/10/2020 03:45 MS Villa Teresa 2-1 Tacuarembo
28/10/2020 01:30 MS Atenas 1-1 Villa Espanola
27/10/2020 23:15 MS Rampla Juniors 2-0 Albion FC
27/10/2020 01:45 MS SUD America 1-1 Racing Montevideo
26/10/2020 23:30 MS Central Espanol 3-0 Rocha
26/10/2020 21:15 MS Juventud 3-1 Cerrito
Uruguay Primera Division - Clausura Uruguay - Primera Division - Clausura ( Lig Maçı )
25/10/2020 22:00 Ertelendi Danubio - Cerro
25/10/2020 22:00 Ertelendi Boston River - Progreso
25/10/2020 22:00 Ertelendi Rentistas - Atletico Torque
25/10/2020 22:00 Ertelendi Wanderers - Penarol
25/10/2020 22:00 Ertelendi Defensor Sporting - Liverpool Montevideo
25/10/2020 22:00 Ertelendi Club Nacional - Fenix
25/10/2020 22:00 Ertelendi Deportivo Maldonado - Plaza Colonia
25/10/2020 22:00 Ertelendi Cerro Largo - CA River Plate
Uruguay Segunda Division Uruguay - Segunda Division ( Lig Maçı )
23/10/2020 03:00 MS Atenas 3-0 Albion FC
21/10/2020 01:00 MS Tacuarembo 0-2 Rampla Juniors
20/10/2020 01:00 MS Rocha 0-0 Atenas
19/10/2020 22:45 MS Albion FC 2-1 Central Espanol
19/10/2020 20:30 MS Cerrito 3-0 Villa Teresa
19/10/2020 18:15 MS Villa Espanola 1-0 SUD America
19/10/2020 16:00 MS Racing Montevideo 0-0 Juventud
Uruguay Primera Division - Clausura Uruguay - Primera Division - Clausura ( Lig Maçı )
18/10/2020 22:00 Ertelendi Penarol - Cerro Largo
18/10/2020 22:00 Ertelendi Atletico Torque - Deportivo Maldonado
18/10/2020 22:00 Ertelendi Progreso - Club Nacional
18/10/2020 22:00 Ertelendi Cerro - Defensor Sporting
18/10/2020 22:00 Ertelendi Liverpool Montevideo - Wanderers
18/10/2020 22:00 Ertelendi CA River Plate - Rentistas
18/10/2020 22:00 Ertelendi Plaza Colonia - Boston River
18/10/2020 22:00 Ertelendi Fenix - Danubio
Uruguay Segunda Division Uruguay - Segunda Division ( Lig Maçı )
16/10/2020 23:00 MS Tacuarembo 0-0 Atenas
Uruguay Primera Division - Apertura Uruguay - Primera Division - Apertura ( Lig Maçı )
15/10/2020 02:00 MS Club Nacional 0-1 Rentistas
Uruguay Segunda Division Uruguay - Segunda Division ( Lig Maçı )
13/10/2020 03:15 MS Villa Teresa 0-2 Racing Montevideo
13/10/2020 03:00 MS Central Espanol 0-1 Tacuarembo
12/10/2020 22:45 MS Villa Espanola 3-0 Rocha
12/10/2020 20:30 MS SUD America 0-2 Juventud
12/10/2020 18:15 MS Rampla Juniors 1-1 Cerrito
Uruguay Primera Division - Clausura Uruguay - Primera Division - Clausura ( Lig Maçı )
11/10/2020 22:00 Ertelendi Deportivo Maldonado - CA River Plate
11/10/2020 22:00 Ertelendi Cerro Largo - Wanderers
11/10/2020 22:00 Ertelendi Cerro - Liverpool Montevideo
11/10/2020 22:00 Ertelendi Danubio - Progreso
11/10/2020 22:00 Ertelendi Boston River - Atletico Torque
11/10/2020 22:00 Ertelendi Rentistas - Penarol
11/10/2020 22:00 Ertelendi Defensor Sporting - Fenix
11/10/2020 22:00 Ertelendi Club Nacional - Plaza Colonia
Uruguay Primera Division - Apertura Uruguay - Primera Division - Apertura ( Lig Maçı )
11/10/2020 21:30 MS Club Nacional 1-1 Deportivo Maldonado
11/10/2020 21:30 MS Defensor Sporting 2-0 Cerro Largo
11/10/2020 21:30 MS Danubio 1-1 Rentistas
11/10/2020 21:30 MS Plaza Colonia 1-1 Atletico Torque
11/10/2020 16:15 MS Liverpool Montevideo 3-2 Boston River
11/10/2020 02:30 MS Cerro 1-1 Wanderers
10/10/2020 21:30 MS Fenix 0-0 Penarol
10/10/2020 18:30 MS Progreso 1-2 CA River Plate
Uruguay Segunda Division Uruguay - Segunda Division ( Lig Maçı )
10/10/2020 00:15 MS Albion FC 1-2 Villa Espanola
09/10/2020 22:00 MS Rocha 1-1 SUD America
09/10/2020 19:45 MS Juventud 0-0 Villa Teresa
09/10/2020 19:45 MS Cerrito 4-0 Central Espanol
09/10/2020 17:30 MS Racing Montevideo 0-0 Rampla Juniors
Uruguay Primera Division - Apertura Uruguay - Primera Division - Apertura ( Lig Maçı )
08/10/2020 02:30 MS Atletico Torque 2-1 Liverpool Montevideo
08/10/2020 00:15 MS Cerro Largo 2-1 Cerro
07/10/2020 22:00 MS Boston River 1-1 Club Nacional
07/10/2020 19:30 MS Rentistas 2-0 Defensor Sporting
07/10/2020 02:15 MS Wanderers 1-2 Fenix
07/10/2020 00:00 MS Penarol 2-1 Progreso
06/10/2020 21:00 MS CA River Plate 1-1 Plaza Colonia
06/10/2020 03:15 MS Deportivo Maldonado 0-0 Danubio
Uruguay Primera Division - Clausura Uruguay - Primera Division - Clausura ( Lig Maçı )
04/10/2020 22:00 Ertelendi Liverpool Montevideo - Cerro Largo
04/10/2020 22:00 Ertelendi Penarol - Deportivo Maldonado
04/10/2020 22:00 Ertelendi Atletico Torque - Club Nacional
04/10/2020 22:00 Ertelendi Progreso - Defensor Sporting
04/10/2020 22:00 Ertelendi Wanderers - Rentistas
04/10/2020 22:00 Ertelendi CA River Plate - Boston River
04/10/2020 22:00 Ertelendi Plaza Colonia - Danubio
04/10/2020 22:00 Ertelendi Fenix - Cerro
Uruguay Primera Division - Apertura Uruguay - Primera Division - Apertura ( Lig Maçı )
03/10/2020 21:30 MS Liverpool Montevideo 1-3 Club Nacional
Uruguay Segunda Division Uruguay - Segunda Division ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 MS Racing Montevideo 0-1 Central Espanol
03/10/2020 03:00 MS Tacuarembo 1-0 Villa Espanola
02/10/2020 20:30 MS SUD America 1-3 Villa Teresa
02/10/2020 20:30 MS Juventud 3-2 Rampla Juniors
02/10/2020 18:15 MS Albion FC 0-0 Rocha
02/10/2020 16:00 MS Cerrito 1-1 Atenas
29/09/2020 22:45 MS Atenas 2-0 Racing Montevideo
29/09/2020 20:30 MS Albion FC 4-0 SUD America
29/09/2020 18:15 MS Villa Espanola 1-2 Cerrito
28/09/2020 22:45 MS Rocha 0-2 Tacuarembo
28/09/2020 20:30 MS Rampla Juniors 1-2 Villa Teresa
28/09/2020 18:15 MS Central Espanol 1-1 Juventud
Uruguay Primera Division - Clausura Uruguay - Primera Division - Clausura ( Lig Maçı )
27/09/2020 22:00 Ertelendi Defensor Sporting - Plaza Colonia
27/09/2020 22:00 Ertelendi Club Nacional - CA River Plate
27/09/2020 22:00 Ertelendi Deportivo Maldonado - Wanderers
27/09/2020 22:00 Ertelendi Fenix - Liverpool Montevideo
27/09/2020 22:00 Ertelendi Danubio - Atletico Torque
27/09/2020 22:00 Ertelendi Boston River - Penarol
27/09/2020 22:00 Ertelendi Rentistas - Cerro Largo
27/09/2020 22:00 Ertelendi Cerro - Progreso
Uruguay Segunda Division Uruguay - Segunda Division ( Lig Maçı )
22/09/2020 22:45 MS SUD America 1-1 Rampla Juniors
22/09/2020 20:30 MS Villa Teresa 2-1 Central Espanol
22/09/2020 18:15 MS Juventud 1-0 Atenas
21/09/2020 22:45 MS Racing Montevideo 2-3 Villa Espanola
21/09/2020 20:30 MS Tacuarembo 3-2 Albion FC
21/09/2020 18:15 MS Cerrito 1-3 Rocha
Uruguay Primera Division - Apertura Uruguay - Primera Division - Apertura ( Lig Maçı )
21/09/2020 01:45 MS Atletico Torque 1-0 CA River Plate
20/09/2020 23:30 MS Cerro 1-0 Rentistas
Uruguay Primera Division - Clausura Uruguay - Primera Division - Clausura ( Lig Maçı )
20/09/2020 22:00 Ertelendi Liverpool Montevideo - Rentistas
20/09/2020 22:00 Ertelendi Wanderers - Boston River
20/09/2020 22:00 Ertelendi CA River Plate - Danubio
20/09/2020 22:00 Ertelendi Plaza Colonia - Cerro
20/09/2020 22:00 Ertelendi Cerro Largo - Deportivo Maldonado
20/09/2020 22:00 Ertelendi Penarol - Club Nacional
20/09/2020 22:00 Ertelendi Atletico Torque - Defensor Sporting
20/09/2020 22:00 Ertelendi Progreso - Fenix
Uruguay Primera Division - Apertura Uruguay - Primera Division - Apertura ( Lig Maçı )
20/09/2020 21:15 MS Progreso 3-0 Wanderers
20/09/2020 19:00 MS Danubio 2-2 Boston River
20/09/2020 01:45 MS Defensor Sporting 4-2 Deportivo Maldonado
19/09/2020 23:30 MS Cerro Largo 0-0 Fenix
19/09/2020 21:00 MS Plaza Colonia 1-3 Penarol
Uruguay Segunda Division Uruguay - Segunda Division ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:00 MS Central Espanol 3-2 Rampla Juniors
19/09/2020 03:00 MS Tacuarembo 1-2 SUD America
18/09/2020 22:45 MS Rocha 1-1 Racing Montevideo
18/09/2020 20:30 MS Atenas 2-1 Villa Teresa
18/09/2020 18:15 MS Villa Espanola 2-2 Juventud
18/09/2020 16:00 MS Albion FC 1-3 Cerrito
Uruguay Primera Division - Apertura Uruguay - Primera Division - Apertura ( Lig Maçı )
16/09/2020 21:30 MS Rentistas 2-1 CA River Plate
Uruguay Segunda Division Uruguay - Segunda Division ( Lig Maçı )
15/09/2020 22:45 MS Racing Montevideo 1-1 Albion FC
15/09/2020 20:30 MS Cerrito 3-1 Tacuarembo
15/09/2020 18:15 MS Rampla Juniors 1-0 Atenas
14/09/2020 22:45 MS SUD America 1-0 Central Espanol
14/09/2020 20:30 MS Juventud 1-1 Rocha
14/09/2020 18:15 MS Villa Teresa 0-1 Villa Espanola
Uruguay Primera Division - Apertura Uruguay - Primera Division - Apertura ( Lig Maçı )
14/09/2020 02:15 MS Club Nacional 2-0 Danubio
13/09/2020 23:15 MS Deportivo Maldonado 1-0 Cerro
Uruguay Primera Division - Clausura Uruguay - Primera Division - Clausura ( Lig Maçı )
13/09/2020 22:00 Ertelendi Progreso - Liverpool Montevideo
13/09/2020 22:00 Ertelendi Cerro - Atletico Torque
13/09/2020 22:00 Ertelendi Danubio - Penarol
13/09/2020 22:00 Ertelendi Boston River - Cerro Largo
13/09/2020 22:00 Ertelendi Fenix - Plaza Colonia
13/09/2020 22:00 Ertelendi Defensor Sporting - CA River Plate
13/09/2020 22:00 Ertelendi Club Nacional - Wanderers
13/09/2020 22:00 Ertelendi Deportivo Maldonado - Rentistas
Uruguay Primera Division - Apertura Uruguay - Primera Division - Apertura ( Lig Maçı )
13/09/2020 21:00 MS Rentistas 1-1 Fenix
13/09/2020 18:45 MS Boston River 1-1 Defensor Sporting
13/09/2020 16:30 MS CA River Plate 1-2 Liverpool Montevideo
13/09/2020 02:15 MS Penarol 0-0 Atletico Torque
12/09/2020 23:15 MS Wanderers 1-2 Plaza Colonia
12/09/2020 21:00 MS Progreso 1-2 Cerro Largo
11/09/2020 02:15 MS Defensor Sporting 1-1 Club Nacional
10/09/2020 23:15 MS Cerro 2-1 Boston River
10/09/2020 21:00 MS Liverpool Montevideo 2-1 Danubio
10/09/2020 18:30 MS Fenix 1-0 Deportivo Maldonado
09/09/2020 23:30 MS Atletico Torque 2-1 Wanderers
09/09/2020 21:15 MS CA River Plate 0-0 Penarol
09/09/2020 18:15 MS Progreso 2-2 Rentistas
09/09/2020 16:00 MS Plaza Colonia 1-3 Cerro Largo
Uruguay Segunda Division Uruguay - Segunda Division ( Lig Maçı )
08/09/2020 23:00 MS Tacuarembo 0-0 Racing Montevideo
08/09/2020 20:30 MS Cerrito 1-1 SUD America
08/09/2020 18:15 MS Albion FC 2-1 Juventud
07/09/2020 23:00 MS Villa Espanola 1-2 Rampla Juniors
07/09/2020 20:30 MS Rocha 1-2 Villa Teresa
07/09/2020 18:15 MS Atenas 0-1 Central Espanol
Uruguay Primera Division - Apertura Uruguay - Primera Division - Apertura ( Lig Maçı )
07/09/2020 02:15 MS Club Nacional 5-1 Cerro
06/09/2020 23:15 MS Deportivo Maldonado 1-0 Progreso
Uruguay Primera Division - Clausura Uruguay - Primera Division - Clausura ( Lig Maçı )
06/09/2020 22:00 Ertelendi Penarol - Defensor Sporting
06/09/2020 22:00 Ertelendi Atletico Torque - Fenix
06/09/2020 22:00 Ertelendi Liverpool Montevideo - Deportivo Maldonado
06/09/2020 22:00 Ertelendi Cerro Largo - Club Nacional
06/09/2020 22:00 Ertelendi Wanderers - Danubio
06/09/2020 22:00 Ertelendi CA River Plate - Cerro
06/09/2020 22:00 Ertelendi Plaza Colonia - Progreso
06/09/2020 22:00 Ertelendi Rentistas - Boston River
Uruguay Primera Division - Apertura Uruguay - Primera Division - Apertura ( Lig Maçı )
06/09/2020 21:00 MS Danubio 0-0 Defensor Sporting
06/09/2020 18:30 MS Boston River 0-0 Fenix
05/09/2020 23:30 MS Penarol 3-2 Liverpool Montevideo
05/09/2020 21:00 MS Wanderers 0-2 CA River Plate
05/09/2020 18:30 MS Rentistas 2-1 Plaza Colonia
Uruguay Segunda Division Uruguay - Segunda Division ( Lig Maçı )
05/09/2020 16:00 MS Racing Montevideo 3-3 Cerrito
05/09/2020 01:15 MS Central Espanol 2-3 Villa Espanola
Uruguay Primera Division - Apertura Uruguay - Primera Division - Apertura ( Lig Maçı )
04/09/2020 23:00 MS Cerro Largo 1-1 Atletico Torque
Uruguay Segunda Division Uruguay - Segunda Division ( Lig Maçı )
04/09/2020 23:00 MS Villa Teresa 0-0 Albion FC
04/09/2020 20:30 MS Rampla Juniors 3-1 Rocha
04/09/2020 18:15 MS Juventud 0-0 Tacuarembo
04/09/2020 16:00 MS SUD America 6-0 Atenas
01/09/2020 23:00 MS Racing Montevideo 3-1 SUD America
01/09/2020 20:30 MS Tacuarembo 0-0 Villa Teresa
01/09/2020 18:15 MS Villa Espanola 2-2 Atenas
31/08/2020 23:00 MS Rocha 1-1 Central Espanol
31/08/2020 20:30 MS Albion FC 0-0 Rampla Juniors
31/08/2020 18:15 MS Cerrito 1-0 Juventud