Venezuela Futbol Ligleri, Venezuela Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Venezuela Segunda Division Venezuela - Segunda Division ( Lig Maçı )
28/11/2020 22:30 DA (45) Fundacion AIFI 0-1 Llaneros de Guanare
28/11/2020 16:00 MS UCV 0-0 Fundación Lara Deportiva
28/11/2020 16:00 - Yaracuy FC - Angostura FC
Venezuela Primera Division Venezuela - Primera Division ( Lig Maçı )
28/11/2020 03:00 MS Gran Valencia 0-2 Aragua FC
28/11/2020 00:00 MS Portuguesa FC 0-3 Metropolitanos FC
Venezuela Segunda Division Venezuela - Segunda Division ( Lig Maçı )
27/11/2020 22:30 MS ULA FC 3-2 CD Hermanos Colmenarez
27/11/2020 19:00 MS Urena SC 1-0 Deportivo JBL del Zulia
27/11/2020 16:00 MS Atletico el Vigia FC 4-2 Real Frontera
Venezuela Primera Division Venezuela - Primera Division ( Lig Maçı )
27/11/2020 03:00 MS Monagas SC 1-2 Caracas FC
27/11/2020 00:00 MS Deportivo Tachira FC 0-3 Zamora FC
26/11/2020 03:00 MS Yaracuyanos FC 1-1 Trujillanos FC
Venezuela Segunda Division Venezuela - Segunda Division ( Lig Maçı )
26/11/2020 03:00 MS Angostura FC 0-1 UCV
Venezuela Primera Division Venezuela - Primera Division ( Lig Maçı )
26/11/2020 00:00 MS Estudiantes de Merida FC 3-2 Carabobo FC
Venezuela Segunda Division Venezuela - Segunda Division ( Lig Maçı )
25/11/2020 22:30 MS Llaneros de Guanare 1-0 Yaracuy FC
25/11/2020 16:00 MS Fundación Lara Deportiva 2-1 Fundacion AIFI
Venezuela Primera Division Venezuela - Primera Division ( Lig Maçı )
25/11/2020 03:00 MS Puerto Cabello 2-2 Atletico Venezuela
25/11/2020 00:00 MS Deportivo Lara 1-0 Real Esppor Club
Venezuela Segunda Division Venezuela - Segunda Division ( Lig Maçı )
24/11/2020 22:30 MS CD Hermanos Colmenarez 2-1 Atletico el Vigia FC
24/11/2020 19:00 MS Deportivo JBL del Zulia 3-3 ULA FC
24/11/2020 16:00 MS Real Frontera 2-3 Urena SC
Venezuela Primera Division Venezuela - Primera Division ( Lig Maçı )
24/11/2020 03:00 MS Portuguesa FC 1-2 Aragua FC
24/11/2020 00:00 MS Caracas FC 6-2 Gran Valencia
Venezuela Segunda Division Venezuela - Segunda Division ( Lig Maçı )
23/11/2020 22:30 MS Fundación Lara Deportiva 1-1 Angostura FC
23/11/2020 16:00 MS UCV 2-0 Llaneros de Guanare
23/11/2020 16:00 MS Fundacion AIFI 1-1 Yaracuy FC
Venezuela Primera Division Venezuela - Primera Division ( Lig Maçı )
23/11/2020 04:00 MS Monagas SC 1-0 Zamora FC
23/11/2020 03:00 MS Yaracuyanos FC 0-1 Mineros de Guyana
23/11/2020 00:00 MS Metropolitanos FC 0-3 Deportivo Tachira FC
Venezuela Segunda Division Venezuela - Segunda Division ( Lig Maçı )
22/11/2020 22:30 MS ULA FC 2-3 Real Frontera
Venezuela Primera Division Venezuela - Primera Division ( Lig Maçı )
22/11/2020 22:00 MS Atletico Venezuela 2-0 Carabobo FC
Venezuela Segunda Division Venezuela - Segunda Division ( Lig Maçı )
22/11/2020 19:00 MS Atletico el Vigia FC 0-2 Urena SC
22/11/2020 16:00 MS CD Hermanos Colmenarez 3-1 Deportivo JBL del Zulia
Venezuela Primera Division Venezuela - Primera Division ( Lig Maçı )
22/11/2020 04:00 MS Trujillanos FC 0-2 Real Esppor Club
22/11/2020 00:00 MS Puerto Cabello 0-0 Deportivo Lara
21/11/2020 03:00 MS Gran Valencia 0-1 Portuguesa FC
Venezuela Segunda Division Venezuela - Segunda Division ( Lig Maçı )
21/11/2020 03:00 MS Angostura FC 2-0 Fundacion AIFI
Venezuela Primera Division Venezuela - Primera Division ( Lig Maçı )
21/11/2020 00:00 MS Zamora FC 1-3 Caracas FC
Venezuela Segunda Division Venezuela - Segunda Division ( Lig Maçı )
20/11/2020 22:30 MS Llaneros de Guanare 2-1 Fundación Lara Deportiva
20/11/2020 16:00 MS Yaracuy FC 0-1 UCV
Venezuela Primera Division Venezuela - Primera Division ( Lig Maçı )
20/11/2020 03:00 MS Deportivo Tachira FC 3-2 Monagas SC
20/11/2020 00:00 MS Aragua FC 0-1 Metropolitanos FC
Venezuela Segunda Division Venezuela - Segunda Division ( Lig Maçı )
19/11/2020 22:30 MS Deportivo JBL del Zulia 2-0 Atletico el Vigia FC
19/11/2020 19:00 MS Real Frontera 1-2 CD Hermanos Colmenarez
19/11/2020 16:00 MS Urena SC 2-0 ULA FC
Venezuela Primera Division Venezuela - Primera Division ( Lig Maçı )
19/11/2020 03:00 MS Mineros de Guyana 4-2 Carabobo FC
19/11/2020 00:00 MS Deportivo Lara 4-0 Atletico Venezuela
18/11/2020 03:00 MS Estudiantes de Merida FC 1-2 Trujillanos FC
17/11/2020 21:30 MS Puerto Cabello 1-0 Yaracuyanos FC
17/11/2020 03:00 MS Deportivo Tachira FC 0-0 Gran Valencia
17/11/2020 00:00 MS Portuguesa FC 0-2 Caracas FC
16/11/2020 04:00 MS Monagas SC 1-2 Metropolitanos FC
16/11/2020 02:00 MS Carabobo FC 0-2 Real Esppor Club
16/11/2020 00:00 MS Zamora FC 2-0 Aragua FC
15/11/2020 22:00 MS Trujillanos FC 1-2 Deportivo Lara
15/11/2020 04:00 MS Atletico Venezuela 3-1 Mineros de Guyana
15/11/2020 00:00 MS Yaracuyanos FC 1-1 Estudiantes de Merida FC
14/11/2020 03:00 - Portuguesa FC - Deportivo Tachira FC
14/11/2020 00:30 MS Gran Valencia 2-1 Monagas SC
13/11/2020 03:00 MS Metropolitanos FC 0-0 Zamora FC
13/11/2020 00:00 MS Caracas FC 0-1 Aragua FC
12/11/2020 03:00 MS Puerto Cabello 2-2 Estudiantes de Merida FC
12/11/2020 00:00 MS Trujillanos FC 1-2 Mineros de Guyana
11/11/2020 03:00 MS Yaracuyanos FC 1-1 Deportivo Lara
11/11/2020 00:00 MS Atletico Venezuela 2-3 Real Esppor Club
10/11/2020 03:00 MS Caracas FC 2-1 Metropolitanos FC
10/11/2020 00:05 MS Aragua FC 0-1 Deportivo Tachira FC
09/11/2020 03:00 MS Zamora FC 1-0 Gran Valencia
09/11/2020 03:00 MS Puerto Cabello 1-3 Trujillanos FC
09/11/2020 00:00 MS Monagas SC 1-0 Portuguesa FC
09/11/2020 00:00 MS Deportivo Lara 2-2 Carabobo FC
08/11/2020 04:00 MS Mineros de Guyana 0-2 Real Esppor Club
08/11/2020 00:00 MS Estudiantes de Merida FC 2-0 Atletico Venezuela
07/11/2020 03:45 MS Deportivo Tachira FC 1-1 Caracas FC
07/11/2020 00:00 MS Gran Valencia 1-1 Metropolitanos FC
06/11/2020 03:00 MS Portuguesa FC 2-1 Zamora FC
06/11/2020 00:00 MS Monagas SC 1-0 Aragua FC
05/11/2020 03:00 MS Trujillanos FC 3-0 Carabobo FC
05/11/2020 00:00 MS Yaracuyanos FC 1-1 Real Esppor Club
04/11/2020 03:00 MS Puerto Cabello 0-0 Mineros de Guyana
04/11/2020 00:00 MS Estudiantes de Merida FC 0-1 Deportivo Lara
03/11/2020 03:00 MS Metropolitanos FC 1-1 Portuguesa FC
03/11/2020 00:00 MS Aragua FC 1-1 Gran Valencia
02/11/2020 03:00 MS Caracas FC 1-0 Monagas SC
02/11/2020 03:00 MS Atletico Venezuela 1-0 Trujillanos FC
02/11/2020 00:00 MS Zamora FC 0-1 Deportivo Tachira FC
02/11/2020 00:00 MS Real Esppor Club 3-0 Puerto Cabello
01/11/2020 04:00 MS Carabobo FC 0-2 Yaracuyanos FC
01/11/2020 00:00 MS Mineros de Guyana 2-3 Estudiantes de Merida FC
31/10/2020 03:00 MS Aragua FC 1-0 Portuguesa FC
31/10/2020 00:00 MS Gran Valencia 0-4 Caracas FC
30/10/2020 03:00 MS Deportivo Tachira FC 1-0 Metropolitanos FC
30/10/2020 00:00 MS Zamora FC 1-0 Monagas SC
29/10/2020 03:00 MS Yaracuyanos FC 4-2 Atletico Venezuela
29/10/2020 00:00 MS Puerto Cabello 2-1 Carabobo FC
28/10/2020 03:00 MS Deportivo Lara 1-1 Mineros de Guyana
28/10/2020 00:00 MS Estudiantes de Merida FC 1-2 Real Esppor Club
27/10/2020 03:00 MS Portuguesa FC 0-0 Gran Valencia
27/10/2020 00:00 MS Monagas SC 1-2 Deportivo Tachira FC
26/10/2020 04:00 MS Caracas FC 1-0 Zamora FC
26/10/2020 00:00 MS Metropolitanos FC 2-2 Aragua FC
25/10/2020 23:00 - Deportivo Tachira FC - Trujillanos FC
25/10/2020 23:00 - Metropolitanos FC - Yaracuyanos FC
25/10/2020 23:00 - Aragua FC - Puerto Cabello
25/10/2020 23:00 Canc Llaneros de Guanare 0-0 Estudiantes de Merida FC
25/10/2020 23:00 - Zamora FC - Zulia FC
25/10/2020 23:00 - Real Esppor Club - Monagas SC
25/10/2020 23:00 - Lala FC - Mineros de Guyana
25/10/2020 23:00 - Carabobo FC - Atletico Venezuela
25/10/2020 23:00 - Deportivo Lara - Caracas FC
25/10/2020 03:00 TBD Portuguesa FC - Gran Valencia
21/10/2020 23:00 - Atletico Venezuela - Portuguesa FC
21/10/2020 23:00 - Puerto Cabello - Metropolitanos FC
21/10/2020 23:00 - Zulia FC - Deportivo Tachira FC
21/10/2020 23:00 - Estudiantes de Merida FC - Deportivo Lara
21/10/2020 23:00 - Mineros de Guyana - Real Esppor Club
21/10/2020 23:00 - Yaracuyanos FC - Carabobo FC
21/10/2020 23:00 - Trujillanos FC - Aragua FC
21/10/2020 23:00 - Caracas FC - Zamora FC
21/10/2020 23:00 Canc Monagas SC 0-0 Llaneros de Guanare
21/10/2020 23:00 - Gran Valencia - Lala FC
18/10/2020 23:00 İptal Edildi Aragua FC - Zulia FC
18/10/2020 23:00 İptal Edildi Zamora FC - Estudiantes de Merida FC
18/10/2020 23:00 İptal Edildi Llaneros de Guanare - Mineros de Guyana
18/10/2020 23:00 İptal Edildi Metropolitanos FC - Carabobo FC
18/10/2020 23:00 İptal Edildi Puerto Cabello - Trujillanos FC
18/10/2020 23:00 İptal Edildi Deportivo Tachira FC - Caracas FC
18/10/2020 23:00 İptal Edildi Deportivo Lara - Monagas SC
18/10/2020 23:00 İptal Edildi Portuguesa FC - Yaracuyanos FC
18/10/2020 03:00 İptal Edildi Lala FC - Atletico Venezuela
18/10/2020 03:00 İptal Edildi Real Esppor Club - Gran Valencia
16/10/2020 00:30 MS Deportivo Lara 3-0 Trujillanos FC
15/10/2020 22:00 MS Real Esppor Club 2-0 Carabobo FC
15/10/2020 03:00 MS Mineros de Guyana 2-1 Atletico Venezuela
15/10/2020 00:00 MS Estudiantes de Merida FC 1-2 Yaracuyanos FC
14/10/2020 23:00 İptal Edildi Mineros de Guyana - Deportivo Lara
14/10/2020 23:00 İptal Edildi Atletico Venezuela - Real Esppor Club
14/10/2020 23:00 İptal Edildi Carabobo FC - Portuguesa FC
14/10/2020 23:00 İptal Edildi Zulia FC - Puerto Cabello
14/10/2020 23:00 İptal Edildi Estudiantes de Merida FC - Deportivo Tachira FC
14/10/2020 23:00 İptal Edildi Gran Valencia - Llaneros de Guanare
14/10/2020 23:00 İptal Edildi Trujillanos FC - Metropolitanos FC
14/10/2020 23:00 İptal Edildi Caracas FC - Aragua FC
14/10/2020 23:00 İptal Edildi Monagas SC - Zamora FC
14/10/2020 03:00 İptal Edildi Yaracuyanos FC - Lala FC
11/10/2020 23:00 - Real Esppor Club - Yaracuyanos FC
11/10/2020 23:00 - Metropolitanos FC - Portuguesa FC
11/10/2020 23:00 - Puerto Cabello - Caracas FC
11/10/2020 23:00 - Deportivo Tachira FC - Monagas SC
11/10/2020 23:00 Canc Llaneros de Guanare 0-0 Atletico Venezuela
11/10/2020 23:00 - Trujillanos FC - Zulia FC
11/10/2020 23:00 - Aragua FC - Estudiantes de Merida FC
11/10/2020 23:00 - Zamora FC - Mineros de Guyana
11/10/2020 03:00 TBD Deportivo Lara - Gran Valencia
11/10/2020 03:00 TBD Lala FC - Carabobo FC
07/10/2020 23:00 İptal Edildi Caracas FC - Trujillanos FC
07/10/2020 23:00 İptal Edildi Portuguesa FC - Lala FC
07/10/2020 23:00 İptal Edildi Mineros de Guyana - Deportivo Tachira FC
07/10/2020 23:00 İptal Edildi Atletico Venezuela - Deportivo Lara
07/10/2020 23:00 İptal Edildi Carabobo FC - Real Esppor Club
07/10/2020 23:00 İptal Edildi Zulia FC - Metropolitanos FC
07/10/2020 23:00 İptal Edildi Estudiantes de Merida FC - Puerto Cabello
07/10/2020 23:00 İptal Edildi Monagas SC - Aragua FC
07/10/2020 23:00 İptal Edildi Gran Valencia - Zamora FC
07/10/2020 23:00 İptal Edildi Yaracuyanos FC - Llaneros de Guanare
04/10/2020 23:00 İptal Edildi Aragua FC - Mineros de Guyana
04/10/2020 23:00 İptal Edildi Zamora FC - Atletico Venezuela
04/10/2020 23:00 İptal Edildi Llaneros de Guanare - Carabobo FC
04/10/2020 23:00 İptal Edildi Metropolitanos FC - Lala FC
04/10/2020 23:00 İptal Edildi Trujillanos FC - Estudiantes de Merida FC
04/10/2020 23:00 İptal Edildi Puerto Cabello - Monagas SC
04/10/2020 23:00 İptal Edildi Deportivo Tachira FC - Gran Valencia
04/10/2020 23:00 İptal Edildi Deportivo Lara - Yaracuyanos FC
04/10/2020 23:00 İptal Edildi Real Esppor Club - Portuguesa FC
04/10/2020 23:00 İptal Edildi Zulia FC - Caracas FC
30/09/2020 23:00 İptal Edildi Estudiantes de Merida FC - Zulia FC
30/09/2020 23:00 İptal Edildi Mineros de Guyana - Puerto Cabello
30/09/2020 23:00 İptal Edildi Atletico Venezuela - Deportivo Tachira FC
30/09/2020 23:00 İptal Edildi Carabobo FC - Deportivo Lara
30/09/2020 23:00 İptal Edildi Lala FC - Real Esppor Club
30/09/2020 23:00 İptal Edildi Caracas FC - Metropolitanos FC
30/09/2020 23:00 İptal Edildi Monagas SC - Trujillanos FC
30/09/2020 23:00 İptal Edildi Gran Valencia - Aragua FC
30/09/2020 23:00 İptal Edildi Yaracuyanos FC - Zamora FC
30/09/2020 23:00 İptal Edildi Portuguesa FC - Llaneros de Guanare
27/09/2020 23:00 İptal Edildi Zulia FC - Monagas SC
27/09/2020 23:00 İptal Edildi Puerto Cabello - Gran Valencia
27/09/2020 23:00 İptal Edildi Deportivo Tachira FC - Yaracuyanos FC
27/09/2020 23:00 İptal Edildi Deportivo Lara - Portuguesa FC
27/09/2020 23:00 İptal Edildi Metropolitanos FC - Real Esppor Club
27/09/2020 23:00 İptal Edildi Caracas FC - Estudiantes de Merida FC
27/09/2020 23:00 İptal Edildi Trujillanos FC - Mineros de Guyana
27/09/2020 23:00 İptal Edildi Aragua FC - Atletico Venezuela
27/09/2020 23:00 İptal Edildi Zamora FC - Carabobo FC
27/09/2020 23:00 İptal Edildi Llaneros de Guanare - Lala FC
20/09/2020 23:00 - Portuguesa FC - Zamora FC
20/09/2020 23:00 Canc Real Esppor Club 0-0 Llaneros de Guanare
20/09/2020 23:00 - Monagas SC - Caracas FC
20/09/2020 23:00 - Gran Valencia - Trujillanos FC
20/09/2020 23:00 - Yaracuyanos FC - Aragua FC
20/09/2020 23:00 - Carabobo FC - Deportivo Tachira FC
20/09/2020 23:00 - Lala FC - Deportivo Lara
20/09/2020 23:00 - Estudiantes de Merida FC - Metropolitanos FC
20/09/2020 23:00 - Mineros de Guyana - Zulia FC
20/09/2020 23:00 - Atletico Venezuela - Puerto Cabello
13/09/2020 23:00 İptal Edildi Zulia FC - Gran Valencia
13/09/2020 23:00 İptal Edildi Puerto Cabello - Yaracuyanos FC
13/09/2020 23:00 İptal Edildi Deportivo Tachira FC - Portuguesa FC
13/09/2020 23:00 İptal Edildi Deportivo Lara - Real Esppor Club
13/09/2020 23:00 İptal Edildi Estudiantes de Merida FC - Monagas SC
13/09/2020 23:00 İptal Edildi Caracas FC - Mineros de Guyana
13/09/2020 23:00 İptal Edildi Trujillanos FC - Atletico Venezuela
13/09/2020 23:00 İptal Edildi Aragua FC - Carabobo FC
13/09/2020 23:00 İptal Edildi Zamora FC - Lala FC
13/09/2020 23:00 İptal Edildi Metropolitanos FC - Llaneros de Guanare
06/09/2020 23:00 İptal Edildi Carabobo FC - Puerto Cabello
06/09/2020 23:00 İptal Edildi Lala FC - Deportivo Tachira FC
06/09/2020 23:00 İptal Edildi Llaneros de Guanare - Deportivo Lara
06/09/2020 23:00 İptal Edildi Mineros de Guyana - Estudiantes de Merida FC
06/09/2020 23:00 İptal Edildi Atletico Venezuela - Zulia FC
06/09/2020 23:00 İptal Edildi Yaracuyanos FC - Trujillanos FC
06/09/2020 23:00 İptal Edildi Portuguesa FC - Aragua FC
06/09/2020 23:00 İptal Edildi Real Esppor Club - Zamora FC
06/09/2020 23:00 İptal Edildi Monagas SC - Metropolitanos FC
06/09/2020 23:00 İptal Edildi Gran Valencia - Caracas FC