Aleksandar Stanojević Teknik Direktör Kariyer Bilgileri

Aleksandar Stanojević şu anda Partizan takımının başında teknik direktör olarak görev yapmaktadır. Teknik direktör olarak başında bulunduğu takımları ve hangi yıllarda çalıştırmış olduğuna dair bilgileri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Aleksandar Stanojević
(A. Stanojević)
47 yaşında
(28/10/1973)
Sırbistan
-
Sırbistan

Aleksandar Stanojević Çalıştırdığı Külüpler Listesi

Başlangıç Bitiş Takım
18/12/2018 - Beijing Renhe Beijing Renhe
24/05/2018 12/11/2018 Al Quadisiya Al Quadisiya
16/06/2017 12/08/2017 PAOK PAOK
01/07/2014 28/12/2014 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
28/11/2012 12/01/2014 Beijing Guoan Beijing Guoan
04/04/2012 09/11/2012 Dalian Yifang Dalian Yifang
16/04/2010 13/01/2012 Partizan Partizan
30/11/-1 - Al-Qadsiah
30/11/-1 - Partizan Partizan
30/11/-1 - PAOK PAOK
30/11/-1 - Beijing Guoan Beijing Guoan
30/11/-1 - Dalian Pro Dalian Pro
30/11/-1 - Beijing Renhe Beijing Renhe
30/11/-1 - Al Quadisiya Al Quadisiya
30/11/-1 - Maccabi Haifa Maccabi Haifa
30/11/-1 - Al-Qadsiah


Teknik Direktör Arama Formu