Aníbal Biggeri Teknik Direktör Kariyer Bilgileri

Aníbal Biggeri şu anda Tristan Suarez takımının başında teknik direktör olarak görev yapmaktadır. Teknik direktör olarak başında bulunduğu takımları ve hangi yıllarda çalıştırmış olduğuna dair bilgileri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Aníbal Biggeri
(A. Biggeri)
57 yaşında
(15/02/1965)
Arjantin
Buenos Aires
Arjantin

Aníbal Biggeri Çalıştırdığı Külüpler Listesi

Başlangıç Bitiş Takım
13/04/2019 - Tristán Suárez Tristán Suárez
05/09/2018 18/02/2019 Los Andes Los Andes
15/12/2017 25/04/2018 Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca
24/09/2016 09/07/2017 Los Andes Los Andes
04/09/2015 14/06/2016 Atlanta Atlanta
13/09/2014 14/07/2015 Chacarita Juniors Chacarita Juniors
26/02/2013 13/02/2014 Temperley Temperley
30/11/-1 - Chacarita Juniors Chacarita Juniors
30/11/-1 - Temperley Temperley
30/11/-1 - All Boys All Boys
30/11/-1 - Los Andes Los Andes
30/11/-1 - Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca
30/11/-1 - Atlanta Atlanta
30/11/-1 - Tristán Suárez Tristán Suárez


Teknik Direktör Arama Formu