Bahri Kaya Teknik Direktör Kariyer Bilgileri

Bahri Kaya şu anda Fethiyespor takımının başında teknik direktör olarak görev yapmaktadır. Teknik direktör olarak başında bulunduğu takımları ve hangi yıllarda çalıştırmış olduğuna dair bilgileri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Bahri Kaya
(B. Kaya)
175 cm
65 yaşında
(10/06/1957)
Türkiye
Trabzon
Türkiye

Bahri Kaya Çalıştırdığı Külüpler Listesi

Başlangıç Bitiş Takım
21/03/2019 - Yeni Çorumspor Yeni Çorumspor
13/12/2018 25/02/2019 Utaş Uşakspor Utaş Uşakspor
10/01/2017 15/02/2018 Sarıyer Sarıyer
29/10/2014 30/06/2015 Sarıyer Sarıyer
21/09/2012 04/03/2013 Şanlıurfaspor Şanlıurfaspor
02/03/2012 31/05/2012 Boluspor Boluspor
15/10/2010 17/02/2012 Giresunspor Giresunspor
15/11/2007 15/01/2008 Orduspor
15/11/2007 15/01/2008 Orduspor
11/11/2006 31/05/2007 Diyarbakırspor
11/11/2006 31/05/2007 Diyarbakırspor
15/10/2004 31/05/2005 Kocaelispor Kocaelispor
20/02/2002 19/02/2003 Adanaspor Adanaspor
01/08/2001 26/11/2001 Yozgatspor AŞ
01/08/2001 26/11/2001 Yozgatspor AŞ Yozgatspor AŞ
01/08/2001 26/11/2001 Yozgatspor AŞ
01/07/1996 07/10/1996 Zeytinburnuspor
30/11/-1 - Yozgatspor AŞ
30/11/-1 - Diyarbakırspor
30/11/-1 - Zeytinburnuspor
30/11/-1 - Orduspor
30/11/-1 - Kocaelispor Kocaelispor
30/11/-1 - Çorum FK Çorum FK
30/11/-1 - Şanlıurfaspor Şanlıurfaspor
30/11/-1 - Uşak Spor Uşak Spor
30/11/-1 - Sarıyer Sarıyer
30/11/-1 - Fethiyespor Fethiyespor
30/11/-1 - Giresunspor Giresunspor
30/11/-1 - Boluspor Boluspor
30/11/-1 - Adanaspor Adanaspor


Teknik Direktör Arama Formu