İngiltere Teknik Direktörleri, İngiltere Ülkesinde Doğan Antrenörler

Teknik Direktör Takım
Abbie Britton Exeter City W
Adam Smith Fresno FC
Adam Robinson Derby County U18
Adam Murray Boston United
Adam Lockwood Guiseley
Adam Lakeland Curzon Ashton
Adam Barradell Leicester City U18
Adem Poric Gold Coast Knights
Adrian Heath Minnesota United
Alan Stubbs ST Mirren
Alan Dowson Woking
Alan Ernest Devonshire Maidenhead United
Alex Revell Stevenage
Alex Pike Gosport Borough
Alex Clapham Ytterhogdal
Alun Armstrong Darlington
Amber Whiteley Liverpool W
Andrew Whing Banbury United
Andrew Danylyszyn Tamworth
Andrew Cook Nottingham Forest W
Andrew Lawrence Crofts Brighton U23
Andrew William Kilne Vanersborgs IF
Andy Woodman Bromley
Andy Welsh Sunderland U23
Andy Leese Enfield Town
Andy Hessenthaler Dover Athletic
Andy Dawson Scunthorpe United
Andy Butler Doncaster
Anthony Pulis Miami FC
Anthony Philliskirk Burnley U18
Anthony Millerick Hartley Wintney
Anthony Johnson Chester
Antony Mark Hamilton-Bram Hong Kong
Armand Kavaja Watford W
Ashley Hoskin Colwyn Bay
Barry Lewtas Liverpool U23
Becky Langley Newcastle United W
Ben Strevens Eastleigh
Ben Smith IFK Ostersund
Ben Garner Bristol Rovers
Ben Dawson Newcastle United U23
Ben Clark Gateshead
Ben Chenery Bury Town
Benjamin James Petty Leicester City U23
Beverly Priestman Kanada W
Billy Heath Alfreton Town
Bobby Wilkinson Bracknell Town
Brad Cooke Atherton Collieries
Bradley Quinton Welling United
Brendan Kelly Bromsgrove Sporting
Brett Angell Hawke's Bay United
Brian Page SJK Akatemia
Bryan Klug Ipswich Town
Bryan Hughes Wrexham
Carl Macauley Witton Albion
Carl Jarrett Marske United
Carl Heeley Worcester City
Carl Craig Forward Madison
Carla Ward Aston Villa W
Casey Stoney Manchester United W
Chris Willcock Ramsbottom United
Chris Wilder Middlesbrough
Chris Taylor Oakleigh Cannons
Chris Roberts Everton W
Chris Moore Hanwell Town
Chris Lucketti Bury
Chris Llewellyn Swansea City W
Chris Kinnear Dover Athletic
Chris Hughton Nottingham Forest
Chris Hogg Newcastle United U23
Chris Hilton Stocksbridge Park Steels
Chris Hardy Whitby Town
Chris Greenacre Wellington Phoenix Res.
Chris Cummins Kings Langley
Chris Beech Carlisle United
Chris Agutter Hastings United
Christian Seargeant The New Saints
Clinton Lancaster Watford W
Clive Cook Hythe Town
Colin Bell Korea Republic W
Craig Rouse Pontefract Collieries
Craig Hopkins Matlock Town
Craig Hignett Hartlepool United
Craig Gill Lewes W
Craig Elliott Boston United
Craig Edwards Cheshunt
Craig Dalrymple Vancouver Whitecaps
Dan Micciche Arsenal U18
Daniel Sackman AFC Totton
Danny Searle Aldershot Town
Danny Scopes Concord Rangers
Danny Edwards Uxbridge
Danny Cowley Portsmouth
Danny Chapman Harlow Town
Danny Bloor Eastbourne Borough
Darrell James Clarke Port Vale
Darren Way Yeovil Town
Darren Wassall Derby County U23
Darren Sarll Woking
Darren Ryan Wolves U18
Darren Powell Fort Lauderdale
Darren Powell Inter Miami II
Darren Moore Doncaster Rovers
Darren Currie Barnet
Darren Carter Birmingham City W
Dave Robertson Real Kashmir
Dave Frecklington Gainsborough Trinity
Dave Diaper Sholing
Dave Cooke Nantwich Town
David Wright Norwich City U21
David Unsworth Everton U23
David Horseman Southampton U23
David Flitcroft Mansfield Town
David Dunn Barrow
David Dodds Reading U18
David Booth Capalaba
David John Artell Crewe Alexandra
David Lee Hewson Workington
David Paul Challinor Hartlepool United
Dean Smith Norwich City
Dean Keates Wrexham
Dean Holden Bristol City
Dean Davenport Crystal Palace W
Dean Barry Austin Northampton Town
Dean Edward Martin Selfoss
Deon John Burton West Bromwich Albion U23
Des Buckingham Mumbai City
Dmitri Halajko West Ham United U23
Dominic Di Paola Horsham
Ed Brand Chelsea U18
Eddie Howe Newcastle United
Emile Heskey Leicester City WFC W
Emma Hayes Chelsea W
Francis Jeffers Everton U21
Frank James Lampard Chelsea
Frank Stephen Bunn Oldham Athletic
Gareth Taylor Manchester City W
Gareth Southgate İngiltere
Gareth Ainsworth Wycombe Wanderers
Garry Monk Sheffield Wednesday
Garry Hill Ebbsfleet United
Gary White Suzhou Dongwu
Gary Waddock Aldershot Town
Gary Taylor-Fletcher Bangor City
Gary Smith Nashville SC
Gary Setchell King's Lynn Town
Gary Rowett Millwall
Gary Meakin Beaconsfield Town
Gary McCann Hampton & Richmond
Gary Johnson Torquay United
Gary Hayward Buxton
Gary David Bowyer Salford City
Gavin Rose Dulwich Hamlet
Gavin Macpherson Metropolitan Police
Gemma Grainger Galler W
Gemma Donnelly Blackburn Rovers W
Gemma Davies Aston Villa W
George Borg Braintree
Gifton Ruben Elisha Noel-Williams Watford W
Giles Stille Assyriska Turabdin
Glen Preston Huddersfield Town W
Glenn Driver Leiston
Glyn Peter Hodges AFC Wimbledon
Gordon Bartlett Wealdstone
Graeme Jones Luton Town
Graham Westley Stevenage
Graham Potter Brighton & Hove Albion
Graham Fenton South Shields
Graham Drury Stamford
Graham Barrow Wigan Athletic
Graham Alexander Motherwell
Graig Ramsay JBK
Guy Hadland Barwell
Hakan Ramis-Hayrettin Maidstone United
Harry Wheeler Billericay Town
Harry Redknapp Tottenham Hotspur
Hayden Mullins Colchester United
Hayden Bird Kingstonian
Hope Patricia Powell Brighton & Hove Albion W
Ian Long Stourbridge
Ian Jeffs IBV W
Ian Herring Hungerford Town
Ian Dawes Tranmere Rovers
Ian Culverhouse Kettering Town
Ian Burchnall Notts County
Ian Allinson St Albans City
Ian Robert Baraclough Kuzey İrlanda
Ian Ross Evatt Bolton Wanderers
Jack Pearce Bognor Regis Town
Jake Buxton Derby County U18
James Stokoe Wimborne Town
James Shan Solihull Moors
James Marwood Middlesbrough U18
James Collins Wolves U23
James Bracken Corinthian-Casuals
James Gilbert Robinson Brisbane Roar II
Jamie Vermiglio Chorley
Jamie McClurg Binfield
Jamie Godbold AFC Sudbury
Jamie Day Bangladeş
Jamie Coyle Dartford
Jason Withe United City
Jason Tindall AFC Bournemouth
Jason Matthews Weymouth
Jason Brown Air Force Central
Jason Ainsley Spennymoor Town
Jay Saunders Margate
Jay Lovett Burgess Hill Town
Jay Bradford Coventry United W
Jenny Sugarman West Bromwich Albion W
Jeremy Morley Gill Bath City
Jillian Ellis Amerika Birleşik Devletleri Women
Jim Gannon Stockport County
Jim Bentley AFC Fylde
Jimmy Ginnelly Nuneaton Borough
Jimmy Dean Peterborough Sports
Jimmy Ball Forest Green Rovers
Jody Brown Heybridge Swifts
Jody Banim Stafford Rangers
Joe Sheehan Ipswich Town W
Joe Gallen Portsmouth
Joe Edwards Chelsea U23
Joe Deeney Hemel Hempstead Town
John Yems Crawley Town
John Townson Burnley U18
John Thompson Ocean City Nor'easters
John Sheridan Swindon Town
John McGreal Ipswich
John McDermott Tottenham Hotspur U19
John Hewitson Sunderland U18
John Herdman Kanada
John Haseldin Holywell
John Gregory Chennaiyin
John Eustace Queens Park Rangers
John Ebbrell Everton U23
John Coventry East Thurrock United
John Coleman Accrington Stanley
John Brough North Leigh
John Askey York City
John David Hills Fylde
John Leonard Still Maidstone Utd
John Stewart Hall Filipinler U23
Johnnie Jackson Charlton Athletic
Jon Taylor Bedford Town
Jon Meeney Worthing
Jon Meakes Chesham United
Jonathan Woodgate Bournemouth
Jonathan Rimmington Liversedge
Jonathan Morgan Leicester City WFC W
Jonathan Hill Tromsdalen Uil
José Manuel Figueira Auckland City
Joseph Anthony Barton Bristol Rovers
Justin Walker Derby County U18
Justin Merritt Oxford City
Justin Edinburgh Leyton Orient
Karen Hills Charlton Athletic W
Karl Robinson Oxford United
Katie Quinlan Blackburn Rovers W
Keith Rowland Aveley
Keith Millen Orgryte
Keith Hill Scunthorpe United
Keith Downing İngiltere U19
Keith Curle Oldham Athletic
Kelly Chambers Reading W
Kenny Lowe ECU Joondalup
Kenny Jackett Portsmouth
Kevin Wilkin Brackley Town
Kevin Watson Billericay Town
Kevin Watson Cray Valley PM
Kevin Russell Stoke City U23
Kevin Nancekivell Plymouth Argyle
Kevin MacLaren Chertsey Town
Kevin Keen West Ham United U18
Kevin Horlock Needham Market
Kevin Bond Southend
Kevin Blackwell Nakhonratchasima
Kevin Betsy Arsenal U23
Kevin Vincent Muscat Yokohama F. Marinos
Kris Huckstepp JBK
Laura Harvey OL Reign W
Lee Spalding Swindon Supermarine
Lee Sanders Durham W
Lee O'Leary Potters Bar Town
Lee Mitchell Lincoln City W
Lee Hobbs Plymouth Parkway
Lee Clark Al Merreikh
Lee Cattermole Middlesbrough U18
Lee Burch London Bees W
Lee Bowyer Birmingham
Lee Allinson Biggleswade Town
Lee David Johnson Sunderland
Leigh Robinson Truro City
Leigh Cowlishaw Richmond Kickers
Liam Watson Southport
Liam Manning Lommel
Liam Bramley Aston Villa U18
Luke Garrard Boreham Wood
Lydia Bedford Leicester City WFC W
Malcolm Porter South Park
Marc White Dorking Wanderers
Marc Skinner Manchester United W
Marc Richards Hereford
Marc Bridge-Wilkinson Liverpool U18
Marcus Law Kettering Town
Marcus Bignot Guiseley
Mark Yates Solihull Moors
Mark Warburton Queens Park Rangers
Mark Tinkler Middlesbrough U18
Mark Robson West Ham United U23
Mark Robinson AFC Wimbledon
Mark Robins Coventry City
Mark Phillips West Ham United U18
Mark Patterson Gillingham
Mark Molesley Southend United
Mark Miller Balzan FC
Mark Lowry Indy Eleven
Mark Jones Hemel Hempstead Town
Mark Goldberg Welling United
Mark Fell Lancaster City
Mark Dempsey Kongsvinger
Mark Collier Chippenham Town
Mark Burke Hitchin Town
Mark Bradshaw Curzon Ashton
Mark Bower Bradford (Park Avenue)
Mark Bentley Canvey Island
Mark Beesley Warrington Town
Mark Beard Brighton U18
Mark Graham Jackson Leeds United U23
Mark Nicholas Stimson Hornchurch
Mark Nicholas Cooper Barrow
Mark Richard David Parsons Hollanda W
Martin O'Connor Walsall
Martin Hunter Southampton U21
Martin Carruthers Ilkeston Town
Martin Allen Chesterfield
Matt Gray Sutton United
Matt Clements St Neots Town
Matt Beard Liverpool W
Matthew Taylor Tottenham Hotspur U18
Matthew Smith Brisbane City
Matthew Bishop Aberystwyth Town
Matthew James Taylor Exeter City
Mehmet Ali Reading U23
Melanie Reay Sunderland W
Melissa Phillips London City Lionesses W
Michael Nelson Blyth Spartans
Michael Murray Chesham United
Michael Jolley Barrow
Michael Gilkes Reading U23
Michael Ellison City of Liverpool
Michael Clegg Ashton United
Michael Barron Blyth Spartans
Michael Antony Appleton Lincoln City
Michael James Jackson Burnley U23
Michael John Cook Chippenham Town
Michael Owen Johnson Guyana
Mick Priest Start
Mick McCarthy Cardiff
Mike Sheron Blackburn Rovers U18
Mike Mulvey Gold Coast United
Mikele Leigertwood Reading U18
Miles Rutherford Chichester City
Neal Ardley Solihull Moors
Neale Marmon Yeovil Town
Neale Michael Charles Fenn Longford Town
Neil Winskill Newcastle United U18
Neil Warnock Middlesbrough
Neil Smith Bromley
Neil Ryan Manchester United U18
Neil Ross Farsley Celtic
Neil Reynolds United of Manchester
Neil Redfearn Sheffield United W
Neil Parsley Farsley Celtic
Neil Hunt Evesham United
Neil Harris Gillingham
Neil Cugley Folkestone Invicta
Neil Critchley Blackpool
Neil Baker Slough Town
Neil Aspin Port Vale
Neil Anthony Wood Manchester United U23
Nicholas Ian Hegarty Hume City
Nick Ironton Welwyn Garden City
Nick Cushing New York City
Nicky Eaden Kettering Town
Nicky Butt Manchester United U19
Nigel Pearson Bristol City
Nigel Howard Clough Mansfield Town
Nigel Howard Adkins Charlton
Nik Anthony Chamberlain Throttur Reykjavik W
Ollie Price Larkhall Athletic
Omar Najhi Al-Markhiya
Paul Wotton Truro City
Paul Warne Rotherham United
Paul Tait Everton U18
Paul Stephenson Middlesbrough U23
Paul Smith Halesowen Town
Paul Simpson İngiltere U19
Paul Riley North Carolina Courage W
Paul Johnson Bedfont Sports
Paul Hurst Grimsby Town
Paul Hughes Hayes & Yeading United
Paul Holleran Leamington
Paul Heckingbottom Sheffield United
Paul Harsley Manchester City U21
Paul Hardyman Southampton U18
Paul Doswell Havant & Waterlooville
Paul Collicutt Evesham United
Paul Clement Cercle Brugge
Paul Casey Coleshill Town
Paul Carden Warrington Town
Paul Bryson Sunderland U18
Paul Britton Yate Town
Paul Arnison SC Wanderers
Paul Anthony Cook Chesterfield
Peter Wild Halifax Town
Peter Taylor Welling United
Peter Gilbert West Bromwich Albion U18
Peter Butler PSMS
Phil Parkinson Sunderland
Phil Parkinson Altrincham
Phil Brown Southend United
Philip John Neville Inter Miami
Rehanne Skinner Tottenham Hotspur W
Richard Walker Stoke City U18
Richard Shaw Crystal Palace U23
Richard Ewart Hong Kong
Richard Beale Aston Villa U18
Richard Barker Milton Keynes Dons
Richard Michael Barnwell Keila
Richard Paul Wellens Doncaster Rovers
Richie Burke Washington Spirit W
Ricky Marheineke St Ives Town
Riteesh Mishra Charlton Athletic W
Rob Small Bowers & Pitsea
Rob Dray Taunton Town
Robbie Simpson Chelmsford City
Robbie Nightingale Cambridge City
Robbie Fowler East Bengal
Robert Grant Radcliffe
Robert John Quinn Crystal Palace U18
Robert Keith Stockdale Rochdale
Robert Owen Edwards Forest Green Rovers
Rod Stringer Brentwood Town
Ross Embleton Leyton Orient
Rossi Eames Barnet
Roy Hodgson Watford
Russell Wilcox Farsley Celtic
Russell Penn Kidderminster Harriers
Russell Martin Swansea City
Ryan Perks Plymouth Argyle W
Ryan Northmore Saif
Ryan Mason Tottenham Hotspur
Ryan Andrew Kidd Blackburn Rovers U18
Ryan Thomas Lowe Preston North End
Sam Ricketts Shrewsbury
Sam Allardyce West Bromwich Albion
Samuel Leslie Moore Hemel Hempstead Town
Scott Sellars Wolves U21
Scott Ruscoe The New Saints
Scott Rogers Tiverton Town
Scott Parker Fulham
Scott Green P-Iirot
Scott Cooper BEC Tero Sasana
Scott Chickelday Billericay Town W
Scott Calderwood DOVO
Scott Bartlett Weston-super-Mare
Sean Hessey Marine
Sean Edwards Westfields
Sean Dyche Burnley
Sean Brendan Lane Mohammedan Dhaka
Seb Hines Orlando Pride W
Shaun Derry Crystal Palace U23
Sian Osmond London Bees W
Simon Rusk Stockport County
Simon Parker Lewes W
Simon Nee New York RB III
Simon Bassey Barnet
Simon Daniel Weaver Harrogate Town
Simon Ithel Davies Manchester City U21
Simon Nicholas Grayson Fleetwood Town
Spencer Day Farnborough
Stephen Turnbull Morpeth Town
Stephen Constantine Hindistan
Stephen Chettle Basford United
Stephen Edward Claridge Salisbury
Steve Wigley Fulham U18
Steve Weaver Norwich City U18
Steve Thompson Dorchester Town
Steve Stone Burnley U23
Steve Spooner Birmingham City U23
Steve Smith Bishop's Stortford
Steve Potts West Ham United U21
Steve McKimm Tonbridge Angels
Steve Kittrick Guiseley
Steve King Welling United
Steve Kendrew Turks ve Caicos Adaları
Steve Cunningham Buxton
Steve Coppell ATK
Steve Castle Royston Town
Steve Bruce West Bromwich Albion
Steve Bould Arsenal U21
Steve Beeks Aland United W
Steve Beaglehole Leicester City U21
Steve Baker Harrow Borough
Steven Cummings Cebelitarık U19
Steven Craig Watson Chester
Steven George Gerrard Aston Villa
Steven John Ball Colchester United
Steven Peter Davis Wolves U18
Stuart Lewis Tottenham Hotspur U18
Stuart Gelling Cefn Druids AFC
Stuart Boardley Felixstowe & Walton Utd
Stuart William Baxter Kaizer Chiefs
Sulzeer Jeremiah 'Sol' Campbell Macclesfield Town
Terence McPhillips Blackpool
Terry Westley West Ham United U21
Thomas Baillie Stratford Town
Thomas David Curtis Antigua ve Barbuda
Tim Harris Gloucester City
Tim Flowers Barnet
Tom Loizou Haringey Borough
Tom Killick Poole Town
Tom William Dent Stjordals-Blink
Tommy Wheeldon Jr. Cavalry
Tommy Miller Spennymoor Town
Tommy Laswon Skelmersdale United
Tony Readings Eastern Suburbs
Tony Mowbray Blackburn Rovers
Trevor Peake Leicester City U18
Trevor James Detroit City
Trevor James Morgan Butan
Vic Bettinelli Fulham U18
Victoria Jepson Liverpool Women
Wally Downes Mount Pleasant Academy
Warren Joyce Melbourne City
Wayne Burnett Tottenham Hotspur U23
Wayne Brown Colchester United
Wayne Mark Rooney Derby County
Zeshan Rehman Southern District


Şehirlere Göre İngiltere Teknik Direktörleri
Şehir / Yer
London Doğumlu Teknik Direktörler
Liverpool Doğumlu Teknik Direktörler
Birmingham Doğumlu Teknik Direktörler
Sheffield Doğumlu Teknik Direktörler
Gateshead Doğumlu Teknik Direktörler
Solihull Doğumlu Teknik Direktörler
Manchester Doğumlu Teknik Direktörler
Nottingham Doğumlu Teknik Direktörler
Stoke-on-Trent Doğumlu Teknik Direktörler
Coventry Doğumlu Teknik Direktörler
Bristol Doğumlu Teknik Direktörler
Chorley Doğumlu Teknik Direktörler
Wakefield Doğumlu Teknik Direktörler
Barnsley Doğumlu Teknik Direktörler
Leicester Doğumlu Teknik Direktörler
Reading Doğumlu Teknik Direktörler
Walsall Doğumlu Teknik Direktörler
Dudley Doğumlu Teknik Direktörler
Watford Doğumlu Teknik Direktörler
Stevenage Doğumlu Teknik Direktörler
Carlisle Doğumlu Teknik Direktörler
Newcastle upon Tyne Doğumlu Teknik Direktörler
Birmingham Doğumlu Teknik Direktörler
Hemsworth Doğumlu Teknik Direktörler
Blackpool Doğumlu Teknik Direktörler
Bolton Doğumlu Teknik Direktörler
Kettering Doğumlu Teknik Direktörler
St Albans Doğumlu Teknik Direktörler
Ashton-under-Lyne Doğumlu Teknik Direktörler
West Bromwich Doğumlu Teknik Direktörler
Southampton Doğumlu Teknik Direktörler
Doncaster Doğumlu Teknik Direktörler
Portsmouth Doğumlu Teknik Direktörler
Cambridge Doğumlu Teknik Direktörler
Scunthorpe Doğumlu Teknik Direktörler
Birkenhead Doğumlu Teknik Direktörler
Nuneaton Doğumlu Teknik Direktörler
Basildon Doğumlu Teknik Direktörler
Wallsend Doğumlu Teknik Direktörler
Lewisham Doğumlu Teknik Direktörler
Amersham Doğumlu Teknik Direktörler
Sunderland Doğumlu Teknik Direktörler
Camberwell Doğumlu Teknik Direktörler
Mile End Doğumlu Teknik Direktörler
Manchester Doğumlu Teknik Direktörler
Leeds Doğumlu Teknik Direktörler
Forest Gate Doğumlu Teknik Direktörler
Edgware Doğumlu Teknik Direktörler
Huyton Doğumlu Teknik Direktörler
Enfield Doğumlu Teknik Direktörler
Colchester Doğumlu Teknik Direktörler
Stretford Doğumlu Teknik Direktörler
Redcar Doğumlu Teknik Direktörler
Hackney Doğumlu Teknik Direktörler
Saltburn Doğumlu Teknik Direktörler
Sidcup Doğumlu Teknik Direktörler
South Shields Doğumlu Teknik Direktörler
Epsom Doğumlu Teknik Direktörler
Hemel Hempstead Doğumlu Teknik Direktörler
Halifax Doğumlu Teknik Direktörler
Wigan Doğumlu Teknik Direktörler
Kenilworth Doğumlu Teknik Direktörler
Hounslow Doğumlu Teknik Direktörler
Bedford Doğumlu Teknik Direktörler
Runcorn Doğumlu Teknik Direktörler
Billingham Doğumlu Teknik Direktörler
Chester-le-Street Doğumlu Teknik Direktörler
Oldbury Doğumlu Teknik Direktörler
Stroud Doğumlu Teknik Direktörler
Grantham Doğumlu Teknik Direktörler
Newcastle-under-Lyme Doğumlu Teknik Direktörler
Barnet Doğumlu Teknik Direktörler
Surrey Doğumlu Teknik Direktörler
Corbridge Doğumlu Teknik Direktörler
Folkestone Doğumlu Teknik Direktörler
Wetherby Doğumlu Teknik Direktörler
Erith Doğumlu Teknik Direktörler
Clevedon Doğumlu Teknik Direktörler
Barkingside Doğumlu Teknik Direktörler
Barnstaple Doğumlu Teknik Direktörler
Dewsbury Doğumlu Teknik Direktörler
Crawley Doğumlu Teknik Direktörler
Southwark Doğumlu Teknik Direktörler
Hammersmith Doğumlu Teknik Direktörler
Hillingdon Doğumlu Teknik Direktörler
Hertford Doğumlu Teknik Direktörler
Edmonton Doğumlu Teknik Direktörler
Middlesbrough Doğumlu Teknik Direktörler
Toxteth Doğumlu Teknik Direktörler
Bromsgrove Doğumlu Teknik Direktörler
Poole Doğumlu Teknik Direktörler
Dover Doğumlu Teknik Direktörler
London Doğumlu Teknik Direktörler
Islington Doğumlu Teknik Direktörler
Warrington Doğumlu Teknik Direktörler
Shotley Bridge Doğumlu Teknik Direktörler
Salford Doğumlu Teknik Direktörler
Brighton Doğumlu Teknik Direktörler
Hartlepool Doğumlu Teknik Direktörler
Northallerton Doğumlu Teknik Direktörler
Brentford Doğumlu Teknik Direktörler
Weston-super-Mare Doğumlu Teknik Direktörler
Littleborough Doğumlu Teknik Direktörler
Great Harwood Doğumlu Teknik Direktörler
Bournemouth Doğumlu Teknik Direktörler
Isle of Wight Doğumlu Teknik Direktörler
Winsford Doğumlu Teknik Direktörler
Liverpool Doğumlu Teknik Direktörler
Aylesbury Doğumlu Teknik Direktörler
Lambeth Doğumlu Teknik Direktörler
Welwyn Garden City Doğumlu Teknik Direktörler
Sutton-in-Ashfield Doğumlu Teknik Direktörler
Dartford Doğumlu Teknik Direktörler
Ripon Doğumlu Teknik Direktörler
Consett Doğumlu Teknik Direktörler
Bishop's Stortford Doğumlu Teknik Direktörler
Blackburn Doğumlu Teknik Direktörler
Burton upon Trent Doğumlu Teknik Direktörler
Canning Town Doğumlu Teknik Direktörler
Woking Doğumlu Teknik Direktörler
Salisbury Doğumlu Teknik Direktörler
Luton Doğumlu Teknik Direktörler
Plymouth Doğumlu Teknik Direktörler
Southport Doğumlu Teknik Direktörler
Prescot Doğumlu Teknik Direktörler
Paulton Doğumlu Teknik Direktörler
London Doğumlu Teknik Direktörler
Orsett Doğumlu Teknik Direktörler
Sutton Doğumlu Teknik Direktörler
Stockton-on-Tees Doğumlu Teknik Direktörler
Shotton Colliery Doğumlu Teknik Direktörler
Harlow Doğumlu Teknik Direktörler
Rotherham Doğumlu Teknik Direktörler
Oxford Doğumlu Teknik Direktörler
Chester Doğumlu Teknik Direktörler
Radcliffe Doğumlu Teknik Direktörler
Chatham Doğumlu Teknik Direktörler
Bury Doğumlu Teknik Direktörler
Newham Doğumlu Teknik Direktörler
Madeley Doğumlu Teknik Direktörler
Oldham Doğumlu Teknik Direktörler
Nunthorpe Doğumlu Teknik Direktörler
Newmarket Doğumlu Teknik Direktörler
Litherland Doğumlu Teknik Direktörler
Exeter Doğumlu Teknik Direktörler
Swindon Doğumlu Teknik Direktörler
Whitley Bay Doğumlu Teknik Direktörler
Peterborough Doğumlu Teknik Direktörler
Whiston Doğumlu Teknik Direktörler
King's Lynn Doğumlu Teknik Direktörler
Camden Doğumlu Teknik Direktörler
Chichester Doğumlu Teknik Direktörler
Melton Mowbray Doğumlu Teknik Direktörler
Ashford Doğumlu Teknik Direktörler
North Shields Doğumlu Teknik Direktörler
Mansfield Doğumlu Teknik Direktörler