İspanya Teknik Direktörleri, İspanya Ülkesinde Doğan Antrenörler

Teknik Direktör Takım
Abel Gómez Moreno Rayo Majadahonda
Abel Buades Vendrell Atzeneta
Abel Pablo Fernandez Pardo Vallobin
Abelardo Fernández Antuña Deportivo Alaves
Abraham Pérez Martínez Textil Escudo
Abraham Albarrán Fernández Real Aviles
Adolfo Senso Gomez Diocesano
Adolfo Etxeverria Resano Corellano
Adolfo Baines Pilart Inter Club d'Escaldes
Adonai Jesús Martín Fajardo Vera
Adrián Sotelo Ferrer Móstoles CF
Adrián Hernández Abenza Yeclano
Adrián González Fernández L'Entregu
Adrián Gallego Hervías Anguiano
Adrián Ferrandis Breso Bunol
Agustín Jesús Déniz Peña UD San Fernando
Aitor Zubizarreta Lagun Onak
Aitor Yeto Jimenez Peralada
Aitor Larrazábal Bilbao Barakaldo
Aitor Karanka de la Hoz Birmingham City
Aitor Gómez Cifuentes Marchamalo
Aitor Calle Hernández Sestao River
Aitor Bidaurrázaga Rebolleda Miajadas
Alain Arroyo Martínez de la Cuadra Urduliz
Albert Samso Besora Penya Encarnada
Albert Roca Pujol Bengaluru
Albert Parés Grau Figueres
Albert Company Venido Pobla Mafumet
Albert Carbó Benavent Olot
Albert Benaiges Sala Cibao
Albert Aybar Ceacero Vilassar Mar
Alberto Tricio Ruiz Villegas
Alberto Parras Miguel Azuqueca
Alberto Ortiz Carmona Calamonte
Alberto Menendez Menendez Ceares
Alberto Martín Pérez Torrejon
Alberto Mariano Estévez Estradense
Alberto López López Arzúa
Alberto Jiménez Monteagudo Recreativo Huelva
Alberto Iturralde Alzuri Real Union
Alberto González Fernández Linares Deportivo
Alberto Gallego Lancuentra Ibiza Islas Pitiusas
Alberto Eguizabal Pascual Arnedo
Alberto Cifuentes Martínez Cadiz II
Alberto Castillo Diaz Bullense
Alberto Ateca Cano Torina
Alberto Aguilà Lalana SD Logroñés
Alejandro Rodríguez Rodríguez Mosconia
Alejandro Menéndez García Albacete
Alejandro López Boule Soller
Alejandro Izquierdo Cuadrado Arandina
Alejandro Fernández Martínez Yague
Alejandro Ceballos Casillas Castilleja
Alejandro Cayón Cerra Barreda
Alejandro Jesús Ortiz Cabrera Polvorin
Alejandro Manuel Alvarez Dominguez Gerena
Alfonso López Langa RC Catarroja
Alfonso Angel Arias Lopez Lenense
Alfredo Santaelena Aguado Inter de Madrid
Alfredo Ibero Irisarri San Juan
Álvaro Moreno Alonso Juventud Torremolinos
Álvaro García Moreno Atlético Pinto
Álvaro Candás Vega Barquereno
Ana Junyent Eibar W
Ander Marquinez Peña Urgatzi
Ander Lekue Sodupe
Ander Avellaneda Bengoetxea Lagun Onak
Andoitz Galdós Gabas Leioa
Andoni Iraola Sagarna Rayo Vallecano
Andoni Alonso Lana Mutilvera
Andres Revuelta Soto Cartes
Andrés González Fernández Santfeliuenc
Andrés García Soler Orense
Andrés Jesús García Tébar Almagro
Ángel Villacampa Carrasco Levante W
Ángel Sánchez Martin Guijuelo
Ángel Sánchez Armas Villa Santa Brigida
Ángel López Pérez Volos NFC
Ángel López Díaz Torrent
Angel Lopez Canosa Fisterra
Ángel Dongil Martinez Rayo Vallecano II
Ángel Eduardo Viadero Odriozola Melilla
Ángel Ildefonso Rodríguez Nebreda Langreo
Ángel Luis Camacho Bautista Union Viera
Antoni Rovira Vives Grama
Antonio Toledo Sánchez Sporting de Huelva W
Antonio Sanchez Rodriguez Ferriolense
Antonio Sánchez Frías Alhaurino
Antonio Sánchez de la Calle Recreativo Huelva
Antonio Rodríguez Saravia Inter Club d'Escaldes
Antonio Rivas Martínez Atletico Madrid II
Antonio Pedreño Saura Racing Murcia
Antonio Moreno Domínguez Jove Espanol
Antonio López Habas ATK Mohun Bagan
Antonio Hidalgo Morilla Sabadell
Antonio Fernández Rivadulla San Roque Lepe
Antonio Castillo Delicado Atletico Ibanes
Antonio Carrillo Ruiz Cerdanyola del Valles
Antonio Calderón Burgos Linense
Antonio Calatayud Lax Olimpico Totana
Antonio Alcázar Cano Huércal Overa
Antonio Jerónimo Santana Ramos Lanzarote
Antonio Jesús Rueda Fernandez Olivenza
Antonio Jesús Cobos Ríos Pozoblanco
Antonio José García Muñoz Torreperogil
Antonio José Gallego Sánchez Fuente Cantos
Antonio Manuel Ruiz Fernández Linense
Antonio Manuel Racero Cabello Coria CF
Antonio Marcos Suárez García Real Titanico
Aritz López Garai Albacete
Aritz Gomara Echeverria Pamplona
Arturo Martín Rodrigo UD Santa Marta
Asier Santana Clavo Portekizete
Asier Garitano Aguirrezábal Leganes
Augusto Teruel Martínez Albacete II
Aurelio Avila Cotera Guarnizo
Axel Vizuete Continente Girona II
Baldomero Hermoso Herrera UD Logrones
Bartolomé Márquez López Al Wakrah
Bartolomeu Pons Comas Binissalem
Beñat San José Gil AS Eupen
Benito Espinosa de los Monteros García Saguntino
Bernabé Ballester Marco Olimpic Xativa
Blas Terroba Saénz Racing Rioja
Borja Lerma Ruiz Vianés
Borja Jiménez Sáez Deportivo La Coruna
Borja Facal Lema Bergantiños
Carles Raventós Grau Europa
Carles Cuadrat Bengaluru
Carlos Vicens Manchester City U18
Carlos Setién Fontecilla Siete Villas
Carlos Santiso Rayo Vallecano
Carlos Rodríguez Díaz Villanueva Pardillo
Carlos Rivera Ruiz Deportiva Minera
Carlos Pérez Salvachúa Las Rozas
Carlos Ortega Galvez Numancia II
Carlos Martínez Fernández Leganes II
Carlos Lopez Giménez Igualada
Carlos Gómez Luján Quintanar del Rey
Carlos García Sanz River Plate
Carlos García Fraile Pasaia KE
Carlos Docando Hierro Gimnastica Torrelavega
Carlos De Las Cuevas Barbera Hercules II
Carlos Antoñán Sáiz Deportivo Alaves II
Carlos Alós Ferrer Enosis
Carlos Alberto Luque Atencia Portmany
Carlos Eduardo Díaz García Rincon
Carlos Enrique Martinez Cortes Platges Calvia
Carlos Gonzalez Juarez Kuveyt SC
Carlos Jabier Luaces Carreño Barakaldo
Carlos Javier Aguilera Ruiz Burgos Promesas
Carolina Miranda Valencia W
César Sánchez Mongay Valle Egues
César Reguera González Torina
César Laínez Sanjuán Teruel
César Ferrando Giménez La Nucia
César Augusto Gálvez Espinar Real Avilés
Claudio Morera Villa Santa Brigida
Claudio Barragán Escobar Recreativo Huelva
Cristian Abad Lacambra Atletico Monzon
Cristóbal Parralo Aguilera Racing Ferrol
Damián Fernando Mori Cuesta Unionistas de Salamanca
Daniel Vidal González Pobla Mafumet
Daniel Vaquer Salas Santa Catalina Atletico
Daniel Santos Ibáñez Real Burgos
Daniel Ros Perello Alcúdia
Daniel Roces Vázquez Condal
Daniel Ponz Folch Alzira
Daniel Martinez Monzon Brea
Daniel Martinez Castelao Valdesoto
Daniel del Pino Ortega Moralo
Daniel Aso Ferrer Huesca II
Daniel Aparicio Cañellas Génova
Daniel Andreu Campos Montanesa
Daniel Amengual Aroca Ferriolense
Daniel Poyatos Algaba Tokushima Vortis
David Toca Martinez Revilla
David Tenorio Aguilera Granada II
David Rojas Díaz Atletico Porcuna
David Rodrigo Lo Andora U19
David Pérez Asensio Verdes
David Pereda Pereda Balmaseda
David Ortega Casanova Cordoba II
David Navarro Arenaz Tarazona
David Martinez Bascuñana SFC Minerva
David Lerga Martinez Sabinanigo
David Giménez Vallés Binefar
David García Mut Manacor
David García Cubillo Hércules
David Gallego Rodríguez Sporting Gijon
David Galan Castellanos Trival Valderas
David Escandell PE Sant Jordi
David del Horno Cosgaya Balmaseda
David De Dios Arana Rapido Bouzas
David Cifuentes Martínez Roda
David Campaña Piquer Ararat-Ermenistan
David Blázquez Lacalle La Calzada
David Badia Antalyaspor
David Aznar Chicharro Real Madrid W
David Albelda Aliqués Atzeneta
David Acaz Martinez Txantrea
Denis Silva Puig Barcelona U19
Diego Santos Gutiérrez Solares
Diego Román Rubio Gerena
Diego Rojas Rodríguez Almazan
Diego Nogales Domínguez Union Adarve
Diego Montoya Martín Getafe II
Diego Merino Rivera Toledo
Diego Martínez Ruiz Calahorra
Diego Martínez Penas Granada
Diego Gastón Beraza Beti Onak
Diego Gallardo Gallardo Campanario
Diego Delgado Poblete Córdoba II
Diego Caro Delgado Cordoba II
Diego Allueva Lasheras Almudévar
Diego Pérez Jiménez Lincoln Red Imps
Dimas Carrasco Bellido Ciudad de Lucena
Domènec Torrent Font Flamengo
Domingo Oramas Cabrera UD San Fernando
Eder Sarabia Armesto FC Andora
Eduardo Pérez Morán Villarrobledo
Eduardo Narganes Fernandez Becerril Campos
Eduardo Hernández Adán River Ebro
Eduardo Gajate Santamaría La Calzada
Eduardo Docampo Aldana Calahorra
Elías Tomé Lavin Beti Kozkor
Emiliano González UE Santa Coloma
Emilio López Amado El Álamo
Emilio Larraz López Racing Ferrol
Emilio Ferreras Cárdenas Alcobendas Sport
Emilio Fajardo Maldonado Xerez
Emilio José Gil Ávila Çinto
Emmanuel Calleja Renedo Laredo
Enrique Setién Solar Real Betis
Enrique Sánchez Flores Shanghai Shenhua
Enrique Mateo Montoya CAP Ciudad de Murcia
Enrique Freire Magariños Llerenense
Enrique Benedí Cristobal Borja
Ernesto Valverde Tejedor Barcelona
Ernesto Gallardo Llano Complutense
Esteban Vigo Benítez Xerez
Esteban José Navarro Navarro Almeria II
Eusebio Sacristán Mena Girona
Ezequiel Loza Fernández Racing Santander II
Fabriciano González Penelas Karpaty
Federico José Bahón López Villaverde San Andres
Felipe Cano Pallares Aguilas
Felipe Vega Arango Alonso Solomon Adaları
Félix Vicente Miranda Dinamo Tbilisi
Félix Sánchez Bas Katar
Felix Perez Gutierrez Madridejos
Félix Jiménez Garcia CDJ Tamarite
Félix Ángel Díez García Calahorra II
Félix Jacinto Prieto Partido Villajoyosa
Félix Pedro Rivera Vega RCP Valverdeno
Fermín Álvarez Rodríguez Covadonga
Fernando Vázquez Pena Deportivo La Coruna
Fernando Sánchez Cipitria Xinjiang Tianshan
Fernando Rodríguez Orallo Bembibre
Fernando Negrete RCP Valverdeno
Fernando Lominchar Fernández Villacanas
Fernando Jubero Carmona Club Guarani
Fernando Gomez Colomer Beniganim
Fernando García Sanjuan Novelda
Fernando Fuertes Bezares Oyonesa
Fernando Estévez Martín Badajoz
Fernando Díaz Burgo Guarani
Fernando Currás Gallego UD Ourense
Fernando Cepeda Sánchez Coria CF
Fernando Andres Santiago Valera Churchill Brothers
Fernando José Porto Collazo El Palo
Fernando Josè De Argila Irurita Orlando City B
Fernando Jose Crespo Villegas Rinconeda Polanco
Fernando José Alonso Plana Urduliz
Fernando Miguel Fernández Escribano Diosgyor
Ferran Costa Pinazo Manresa
Francesc Parcerisas Girbau Banyoles
Francisco Sevilla Arroyo Jove Español
Francisco Salinas Fernández Basconia
Francisco Rodríguez Justo Arenteiro
Francisco Ramírez González Xanthi FC
Francisco Pascual Luna Santa Ana
Francisco Ortíz Márquez Atletico Porcuna
Francisco Navarrete Nuñez Felanitx
Francisco Muñoz Parrado Rincon
Francisco Muñoz Montesinos Carroi
Francisco Jémez Martín Rayo Vallecano
Francisco Imbernón Gutiérrez Deportivo Alaves II
Francisco García Solla Conquense
Francisco García Ibáñez Mar Menor
Francisco Gallardo León Sevilla II
Francisco Escriba Segura Elche
Francisco Abel Segovia Vega Patriotas Boyaca
Francisco Alberto Castellano Marrero Tamaraceite
Francisco Antonio Noguerol Freijedo Albacete
Francisco de Asis Peña Sevilla Rota
Francisco Emilio Blanco Calle Montijo
Francisco Javier Santafé Chamante Vilamarxant
Francisco Javier Salvatierra Ciria Alfaro
Francisco Javier Roncal Puertas Solares
Francisco Javier Muñoz Llompart Watford
Francisco Javier Meléndez Cabanillas Illescas
Francisco Javier López Jiménez El Alamo
Francisco Javier López Castro Lugo
Francisco Javier Iglesias García Horta
Francisco Javier García Pimienta Barcelona II
Francisco Javier Fernández Díaz Tenerife
Francisco Javier Diosdado García Extremadura UD II
Francisco Javier De Pedro Falque Yagüe
Francisco Javier De Lucas Expósito Flat Earth
Francisco Javier de Diego Díaz Marino
Francisco Javier Bronte Rodrigo Subiza
Francisco Javier Bardanca Ameijide Silva
Francisco Javier Alabat Ramón Genova
Francisco Jose Sanchez Rodriguez Torrijos
Francisco José Rubio Vazquez Jerez
Francisco Jose Martín Acevedo Calvo Sotelo
Francisco José López Fernández Levante
Francisco Jose Gonzalez Vilches La Solana
Francisco José Cordero Sánchez Utrera
Francisco Manuel Ruano Bausán Real Betis II
Francisco Martín Ayestarán Barandiarán Tondela
Francisco Miguel Díaz Granadilla Tenerife W
Francisco Xabier Azcargorta Uriarte Atletico Palmaflor
Fulgencio Ortega Huéscar Muleno
Gabriel Garcia Xatart PEPO
Gabriel Francisco García de la Torre Lleida Esportiu
Gaizka Garitano Aguirre Eibar
Gaspar Michel Campillo Romero Águilas
Gerard Nus NorthEast United
Gerard Albadalejo Castaño Orihuela
Gerardo García León Logrono Women
Germán Crespo Sánchez Cordoba
Gonzalo Sánchez Hernáez Racing Rioja
Gonzalo Ónega Sobrino Guadalajara
Gonzalo Lestayo Sánchez Agrupacion Estudiantil
Gonzalo Fernández Alvarez Coruxo
Gonzalo Arconada Echarri Real Sociedad W
Gonzalo Félix Bustamante Eguren Solares
Gorka Bidaurrazaga Rebolleda Deusto
Guillem Santesmases EIF
Guillermo Llaneras Sáez Constancia
Guillermo Fernández Romo Cornella
Guillermo de Soto León Varea
Guillermo Abascal Perez Volos NFC
Héctor Suárez Bayon Navarro
Hector Cotado Pinilla Villanueva CF
Héctor Blanco Calvo Tedeon
Henry Lossio Carrasco Sants
Hernán Pérez Cuesta Real Madrid U19
Hilario Vega Sierra Torina
Hugo Herrera Garcia Lourdes
Humberto Arto García Carinena
Iban Fagoaga Aguirre Arenas Getxo
Iban Díaz de Guereñu Ruíz de Arbulo Agoncillo
Ibón Pérez Arrieta Juventud Torremolinos
Ibon Lopez Aristondo Aurrera Ondarroa
Ibón Etxebarrieta Domínguez JD Somorrostro
Ibon Begoña Zubiaur Almagro
Ignacio Martín Solanas Tudelano
Ignacio De Prada Bergaz Europa
Ignacio Castro García San Fernando CD
Ignacio Cabo Costales Caudal
Ignacio Aznar Torrente Melilla CD
Ignacio Alfonso Velasco Badalona
Ignacio Javier Forcén Gomez San Juan Mozarrifar
Ignacio Jesús Trujillo Cabrera Ceuta
Igor Oca Pulido Sestao River
Igor Núñez Villanueva Durango
Igor Gordobil Amuzarain Beasain
Igotz Garde Gómez Baztan
Iker Dorronsoro Eibar W
Iker Bilbao Zubero Leioa
Imanol de la Sota Aberasturi Athletic Club II
Imanol Alguacil Barrenetxea Real Sociedad
Iñaki Zuazo Esteban Agoncillo
Iñaki Pola Gonzalez Sestao River
Íñigo Vélez de Mendizábal Fernández de García Amorebieta
Iñigo Idiákez Bearkaiztegui Cultural Leonesa
Iñigo Ardanaz Maestrojuán Ardoi
Iraia Iturregi Sustatxa Athletic Club W
Irene Ferreras Rayo Vallecano W
Isidro Marín Ripoll Esporles
Isidro Díaz Bernabé Castro
Ismael Rescalvo Sánchez Emelec
Israel Villarreal Nestares Alfaro
Israel Martínez Prieto Cultural Leonesa II
Iván Urbano Aretxabala Lorca Deportiva
Ivan Rodriguez Trujillo Vera
Iván Rodríguez Ibarra
Iván Mendoza Guia
Iván Martínez Puyol Real Zaragoza II
Iván Helguera Bujía Las Rozas
Iván González Palacios Barco
Iván Ania Cadavieco Algeciras
Iván César Moreno Ramos Vilafranca
Iván Gómez Roa Gómez Roa Formentera
Jacobo Montes Couñago Guijuelo
Jagoba Arrasate Elustondo Osasuna
Jaime Sánchez Goñi Txantrea
Jaime Sánchez Fernández Fisterra
Jaime Pérez Avilés Real Jaen
Jaime Morente Sánchez Maracena
Jaime Alarcón Salazar EDMF Churra
Jaime Ramón Molina Mata Ejea
Jairo de la Riva Pereda Bupolsa
Jaume Mut Rosselló Manacor
Javier Vázquez Contreras Unión Adarve
Javier Serrano Martínez Lourdes
Javier Sánchez Gallego Villarrubia
Javier Salamero Marco Figueres
Javier Rey Pérez Arzua
Javier Pereda Rodriguez Sodupe
Javier Olaizola Rodríguez Arenas Getxo
Javier Motos Sánchez Mar Menor
Javier Moreno Varela Ejea
Javier Maya Echeverria Baztan
Javier Martínez Cosín Izarra
Javier Mandiola Alberdi Numancia
Javier Linares Bullejos Santanyi
Javier Gurri Lopez Hyderabad
Javier Guillén Rodríguez Salamanca II
Javier Gracia Carlos Valencia
Javier Genovés Pablo Robres
Javier García González Atletico Pinto
Javier García García Maracena
Javier Garcés Pérez Ejea
Javier Fernández Rozada Álvarez Racing Santander
Javier Fernández Annunziata Caudal
Javier de Paz Bernad San Martin
Javier Calleja Revilla Alaves
Javier Bermúdez Presumido Manzanares
Javier Baraja Vegas Real Valladolid II
Javier Álvarez de los Mozos Villanovense
Javier Adan Arrea Anguiano
Javier Andrés Pascual Pejenaute Cantolagua
Javier Munoz Sanchez Tskhinvali
Jean-Louis Saez Montpellier W
Jesús Zapata Ros Plus Ultra
Jesús Uribesalgo Gutiérrez Lanzarote
Jesús Rodríguez García El Palo
Jesús Párraga Ortiz Loja
Jesús Lucas Rueda Carabanchel
Jesús López Berdote Real Aranjuez
Jesús Jorqués Polanco Guijuelo
Jesús Gómez Núñez Viveiro
Jesús Galván Carrillo Utrera
Jesus Baron Tellez Ordino
Jesus Acedo Marquez Olivenza
Jesús Antonio López Berzosa Vimenor
Jesús Antonio Castellanos Garrido Villarrobledo
Jesús Bruno González Barroso Buzanada
Jesús Isolino Baleato Negreira Arzua
Jesús Luis Álvarez de Eulate Andora
Jesus Manuel Collado Fernandez Caudal
Jesús María Macón Portillo Atletico Tordesillas
Jesus Maria García Flores Santurtzi
Jesús Mariano Angoy Horta
Jesús Vicente Giménez de los Galanes Aguirre Almagro
Joan Esteva Pomares Resources Capital
Joan Antón Pallarés Roca Valls
Joan Antonio Carrillo Milán Fehervar
Joan Francesc Ferrer Sicilia Almeria
Joaquín Poveda Robles Xerez
Joaquin Heras Terreras Yague
Joaquín de Jesús Caparrós Camino Ermenistan
Jokin Arambarri Arrizabalaga Vitoria
Jon Ander Lambea Aranguiz Leioa
Jon Andoni Pérez Alonso Ponferradina
Jonas De Roeck Westerlo
Jonatan Unanua Martinez Burlades
Jonatan Giráldez Costas Barcelona W
Jonathan Torio Seco Ariznabarra
Jonathan Prado Merino Mirandes II
Jordi Vinyals Martori Zhejiang Professional
Jordi Roger Ceballos Atlético Baleares
Jordi Fabregat Valmaña Conquense
Jordi Condom Aulí RFC Seraing
Jorge Vallejo Remiro Moratalaz
Jorge Romero Sáez Alcorcón II
Jorge Rodríguez Armell Santa Ana
Jorge Otero Bouzos Alondras
Jorge Ochoa Landaríbar Varea
Jorge Muñoz Díaz Atletico Paso
Jorge Caraballo Jiménez Villanueva CF
Jorge Cañete Garcia Prieto Tarancón
Jorge Abad Macarrón Cuarte
Jorge Juan Martínez de San Pablo Sánchez de Rojas RSD Alcala
Jorge Mario Vicién Ferrer Atlético Monzón
Jorge Sola Ruiz Subiza
José Tizón Veiga Alondras
José Soler Moya Villajoyosa
Jose Riveiro Inter Turku
José Murcia González CS Sfaxien
José Moratón Taeño Escobedo
José Mel Pérez Las Palmas
José Masegosa Sánchez Mosconia
José Luna López Real Murcia II
José Gómez García Tropezon
José Garijo Nicolás Lorca
José García García Cultural Cebrerena
José Carboneras Blanco Berceo
Jose Bourdie Gago Atletico Albericia
José Bordalás Jiménez Getafe
José Bermúdez Atienza Arcos
José Berja Vega La Solana
José Barceló Alomar Poblense
José Arastey Eres Envigado
José Antonio Ruiz Extremadura UD II
José Alberto López Menéndez Mirandes
José Alberto Fernández Somoza Colegios Diocesanos
José Alejandro Huerta Romero Numancia
Jose Anastasio Perez Rojo Bullense
José Ángel Ziganda Lacunza Real Oviedo
José Ángel Ruiz López Plus Ultra
José Ángel García Sanjuán El Ejido
Jose Angel Catalan Catalan Fontellas
Jose Aníbal López García Siero
José Antonio Vicuña Ochandorena LKS Lodz
José Antonio Seligrat Bernal Deportivo Alaves II
José Antonio Ruiz Hernández Extremadura UD II
José Antonio Rodríguez Girona Orihuela
José Antonio Robaina Mensajero
José Antonio Medina Perez Manresa
José Antonio Gordillo Luna Gimnastic Tarragona
José Antonio Gomis Pastor Crevillente
José Antonio García Matute River Ebro
José Antonio García Escudero Santanyi
José Antonio García Chinchetru UD Logrones II
José Antonio Durán Rivas Polvorín
José Antonio De la Sagra Fermín Hércules II
José Antonio Camacho Alfaro Gabon
José Antonio Asián Cardo Lebrijana
José Aurelio Gay López Espanyol II
Jose Carlos Trasante Martinez Deportiva Minera
José Carlos Salvador Alfageme La Massana
Jose Carlos Rodriguez Hevia Mohammedan
José Carlos Granero Granero Chengdu Better City
José Carlos Gallego Ibáñez Almudevar
José Carlos Collados Álvarez Belchite 97
José Clemente Sánchez García Lealtad
José Diego Pastelero Corbacho Moralo
José Eloy Jiménez Moreno Lugo
José Emiliano Abelleira Solla Rápido Bouzas
José Francisco Molina Jiménez Atletico San Luis
José Francisco Grao García UCAM Murcia II
Jose Gabriel Padial Fajardo Maracena
José Ignacio González Sáenz Bolivar
José Ignacio Fernández García Atlético Madrid II
José Iñaki Alonso Rodríguez Deportivo Alavés II
Jose Ismael Ibañez Cebrian EDMF Churra
José Israel Quintana García Arucas
José Javier Moncayo Carcavilla Logrono W
Jose Javier Mompo Frigols Benigànim
Jose Javier Gomez Diaz Colunga
José Jesús Aybar Bejarano Antequera
José Joaquín Moreno Verdú Socuellamos
José Juan Romero Gil Eldense
José Juan Almeida Hernández Tenisca
José Luis Sánchez Vera Atletico Madrid W
José Luis Sánchez Méndez Torrejon
José Luis Rodríguez Lozano Llanera
José Luis Rodríguez Loreto Real Murcia
José Luis Ribera Uranga Beasain
José Luis Raimundo Romero Alhaurin
José Luis Oltra Castañer Fuenlabrada
José Luis Navarro Fernández AD Parla
José Luis Míguez Iglesias Deportivo La Coruna II
José Luis Mendilibar Etxebarria Eibar
Jose Luis Martí Soler Leganes
José Luis Fuentes López Huracan Balazote
Jose Luis Egüen Migoya Siero
Jose Luis Curiel García Pontellas
José Manuel Trejo Martin Casalarreina
José Manuel Solivelles Brik Granollers
José Manuel Saldaña Jorrín Selaya
José Manuel Pérez Herrera Xerez Deportivo
José Manuel Menéndez Erimia Marino de Luanco
José Manuel Jimeno Roldán Real Ávila
José Manuel González Álvarez Pena Deportiva
José Manuel Gómez Romaña Laredo
José Manuel García Sánchez Motril
José Manuel Díaz Fernández Hercules
Jose Manuel Contreras Campaña Andratx
José Manuel Bárez Mateos Penaranda
José Manuel Aira Lindoso Marbella
José Manuel Aguado Fernández Huetor Vega
Jose Manuel Aguilar Gonzalez Cartagena II
José María Sanz Sánchez Valencia II
José María Salmerón Morales UCAM Murcia
José María Ramos Caro Pozuelo Alarcón
Jose María Mato Nieto Bezana
José María Lumbreras Paños Tudelano
José María Jiménez Rebollo Fuente Cantos
José María Hernández Sánchez Real Avila
José María Gutiérrez Hernández Almeria
José María García Cuadrado Pozoblanco
José María Arcas Toboso Pedroñeras
José Miguel Ramos Castillo Azuaga
José Miguel González Martín del Campo Getafe
José Miguel Figueira Domínguez Bergantinos
José Pablo Lobeto Mijares Textil Escudo
José Ramón Sandoval Huertas Fuenlabrada
José Román Díez Fernández La Baneza
José Vicente Román Senra San Rafael
José Vicente Lledó Samper Intercity
José Vicente Ibáñez Valcárcel La Roda
José Vicente Fernández Díaz Valdivia
Joseba Plaza Rabanete Aurrera Ondarroa
Joseba Pérez Ibarguen Balmaseda
Joseba Andoni Etxeberria Lizardi Athletic Club II
Joseba Imanol Idiakez Barkaiztegui AEK Larnaca
Joseba Iñaki Garcia Esteban Aurrera Ondarroa
Josep Guardiola i Sala Manchester City
Josep Gombau Balague Odisha
Josep Clotet Ruiz SPAL
Josep Alcácer Alcócer Alcorcón II
Josep Maria Nogués Salvatella CA Bordj Bou Arreridj
Josep María Batlle Sabadí Banyoles
Josep Oriol Alsina García Costa Brava
Juan Marrero Roig Montijo
Juan Manuel Jimeno RCP Valverdeño
Juan Germán Jiménez Arucas
Juan Ferrando Fenol Goa
Juan Cortés Diéguez Isidro Metapan
Juan Castillo Valero Jove Espanol
Juan Alejandro Acejo Rodriguez Sevilla U19
Juan Antonio Rosano Mariño Puente Genil
Juan Antonio Pelegrin Rodriguez EDMF Churra
Juan Antonio Márquez Rojas Coria CF
Juan Antonio García Acedo Merida
Juan Antonio Albacete Anquela Alcorcon
Juan Carlos Valerón Santana Deportivo La Coruña II
Juan Carlos Remiro Juste Épila
Juan Carlos Puertas Chacón Estepona
Juan Carlos Pouso Lejonagoitia Recreativo Huelva
Juan Carlos Perdomo Alonso Ibarra
Juan Carlos Marco Puga Santutxu
Juan Carlos Gómez Díaz Don Benito
Juan Carlos Garrido Fernández Castellón
Juan Carlos Carcedo Mardones Ibiza
Juan Carlos Antúnez Santa Teresa W
Juan Carlos Amorós Real Betis W
Juan Carlos Amoedo da silva Choco
Juan Emilio Riveiro Rodriguez Paiosaco
Juan Francisco Miras Quirós Polideportivo Almería
Juan Francisco Ibáñez El Palmar
Juan Francisco Funes Arjona Malaga II
Juan Francisco Alcoy García El Ejido
Juan Ignacio Martínez Jiménez Real Zaragoza
Juan Ignacio Gonzalez Oliveros Epila
Juan Isidro Arsenal Moreno Real Jaen
Juan Jesús de Vera Camejo Gran Tarajal
Juan Jesus Alonso Afonso Guimar
Juan José Tomás Brau Cartagena FC
Juan José Rojo Martín Huesca
Juan José Nuñez Bautista San Fernando Henares
Juan José Maqueda Al Shoalah
Juan José Granero González Pozuelo Alarcon
Juan José García Yepes Terrassa
Juan José García Granero San Fernando Henares
Juan Jose Gallardo Fernandez Europa Fc
Juan José Asensio Alonso Lorca Deportiva
Juan Manuel Rodríguez Pérez Las Palmas II
Juan Manuel Pons Bascones Grama
Juan Manuel Pavón Domínguez Villanovense
Juan Manuel Luces Cores Fisterra
Juan Manuel Lillo Díez Vissel Kobe
Juan Pablo Azpilicueta Tanco Subiza
Juan Pedro Sanchez Garcia Aceuchal
Juan Pedro Benali Ittihad Tanger
Juan Ramón Martín Pastor Gerena
Juan Ramón López Caro Shenzhen
Juan Sabas Huertas Lorente Cordoba
Julen Lopetegui Argote Sevilla
Julián Robles Garcia Mallorca II
Julián Calero Fernández Burgos
Julio Velázquez Santiago Maritimo
Julio Llanos Puente San Martin
Julio Cobos Moreno Cacereno
Lázaro Luis Canto Marin Conil
Leandro Cabrera Morales Tenerife II
Leonardo Fernández López Loja
Lluis Planagumà Ramos Imabari
Lluís Cortés Barcelona W
Lluís Carreras Ferrer Sagan Tosu
Lorenzo Morón Vizcaíno Los Barrios
Lucas Cazorla Luque Estepona
Luis Valera Collazo Praviano
Luis Navarro López RC Catarroja
Luis Milla Aspas Endonezya U23
Luis Leal Garcia Epila
Luis García Tevenet Levante II
Luis García Plaza Mallorca
Luis Fernández Gutiérrez Cayon
Luis Espinosa Llamas Binissalem
Luis de la Fuente Castillo İspanya U23
Luis Carro Rey Ribadumia
Luis Blanco Torrado Atletic Club d'Escaldes
Luis Blanco Garrido Espanyol II
Luis Ayllón Regido Navalcarnero
Luis Ángel César Sampedro Lugo
Luis Antonio Franco Romero Muleno
Luis Antonio Figuero Ezquerra Solares
Luis Arturo Ruiz-Capillas Cagigas Llanes
Luis David Movilla Madrid Zamora
Luis Enrique Martínez García İspanya
Luis Javier Romero Diez Illueca
Luis Manuel Vázquez Rueda Real Aviles
Luis María Sauras Jiménez Santa Ana
Luis Martín Núñez Sodupe
Luis Miguel Torres Lara Maracena
Luis Miguel Ramis Monfort Tenerife
Luis Miguel Carrión Delgado FC Cartagena
Luis Miguel Areda Figueirido Pontevedra
Luis Miguel Álvarez Calvo Plasencia
Luis Santiago Martínez As Pontes
Manuel Sánchez Palomeque La Union Atletico
Manuel Sánchez García Deportivo de La Coruna W
Manuel Sánchez Almodovar Crevillente
Manuel Retamero Fraile NEROCA
Manuel Real Jiménez Ebro
Manuel Preciado Sáez Ribamontan al Mar
Manuel Perez Fernandez Barco
Manuel Martinez Marín SFC Minerva
Manuel Martínez Herrero Conquense
Manuel Márquez Roca Hyderabad
Manuel Luque Muñoz Cabecense
Manuel Losada González As Pontes
Manuel Herrero Galaso Melilla
Manuel González Millán Gimnastica Segoviana
Manuel Cuervo Simón Tuilla
Manuel Chumilla Nocete Ciudad de Torredonjimeno
Manuel César Castillo Antoniano
Manuel Alcázar González Rayo Majadahonda
Manuel Alberto Tena Porta Villanueva CF
Manuel Alfredo Moquera Bastida Extremadura UD
Manuel Ángel García Rodríguez Somozas
Manuel Emilio Fernández Cañedo Real Oviedo II
Manuel Enrique Jiménez Jiménez AEK Athens
Manuel Ivan Nieto Jimenez Pedroneras
Manuel Jesús Rosano Segura Sevilla III
Manuel Jesús Casas García Lleida Esportiu
Manuel Jesús Cano Martín Las Rozas
Manuel José Villanova Rebollar Sarinena
Manuel José Moreno Garcia Huetor Vega
Manuel José Alcázar Hernández Paracuellos Antamira
Manuel María Escobar Rodríguez Mirandes
Marc Domínguez Martín Flat Earth
Marc Cabestany Soto Igualada
Marcelino García Toral Athletic Bilbao
Marcos López Aragón Real Burgos
Marcos Jiménez González SS Reyes
Marcos Antonio Roca Ledo Somozas
María del Mar Fernández Levante W
Mario Simón Matías Real Murcia
Mario Rodriguez Gomez La Palma
Mario Izquierdo Garcia Pradejon
Mario Ballesteros Trigo Lobon
Martí Cifuentes Corvillo AaB
Mateo Ignacio García Barco Gimnástica Torrelavega
Matías Jonathan Risueño Luján L'Hospitalet
Máximo Ovejero García Trujillo
Máximo Jesús Barrera Santos Gran Tarajal
Miguel Toledo García Illescas
Miguel Santana Mayor La Cuadra
Miguel Rubio Rodriguez Moralo
Miguel Rivera Mora Merida
Miguel Novo Carrascosa Motril
Miguel de la Fuente Atletico Tordesillas
Miguel Carrillo Ruiz Castelldefels
Miguel Beas Velez
Miguel Álvarez Jurado Villarreal II
Miguel Alfredo Sierra Marina Villanueva CF
Miguel Àngel Tomás Cerdà Cardassar
Miguel Ángel Sánchez Muñoz Girona
Miguel Ángel Rubio Buedo Fraga
Miguel Ángel Ramírez Medina Internacional
Miguel Ángel Portugal Vicario Royal Pari
Miguel Ángel Muñoz Lozano Olot
Miguel Ángel Miñambres Fernández Atlético Astorga
Miguel Ángel Martínez Bueno Intercity
Miguel Angel Martín Tejedor Gijon Industrial
Miguel Ángel Lotina Oruecheberría Shimizu S-Pulse
Miguel Ángel Ferrer Martínez Atletico Ottawa
Miguel Ángel Espadas Jurado Collerense
Miguel Angel Avila Rojas Arroyo
Miguel Ángel Angulo Valderrey Valencia II
Miguel Ángel Alonso Naya Formentera
Miguel Leonardo Brito Gordillo Ibarra
Miguel Luis Arjona Jiménez Alcudia
Mikel Azparren Arizcuren Sant Andreu
Mikel Arruabarrena Aranbide Tolosa
Milagros Martínez Domínguez Suzuka Point Getters
Mohamed Hamed Al-lal Melilla
Moisés Hurtado Pérez Figueres
Moisés Gutiérrez Carrillo Borja
Moisés Díaz Guía
Néstor Pérez Muñoz Ejea
Nicolás López Vidal Llosetense
Noel Martínez Alonso Racing Rioja
Odei Calzón San Ignacio
Oliver Mendoza Atletico Pantoja
Oliver Ballabriga Mateo San Cristobal
Oliverio Jesús Álvarez González Marino de Luanco
Onésimo Sánchez González Celta de Vigo II
Óscar Troya Morilla Poblense
Oscar Sáenz González Racing Rioja
Óscar Río Peña Burgos Promesas
Óscar Resano Bravo River Ega
Óscar Molinero Perera Robres
Óscar Fernández Novillo Atletico Madrid W
Óscar Carrera Rodríguez Atlético Albericia
Oscar Cespedes Cabeza Shaanxi Chang'an
Óscar Pedro Cano Moreno Badajoz
Óscar Rubén Fernández Romero Valencia II
Óscar Willian Bruzón Barreras Bangladeş
Óskar Vales Varela Gernika
Osmar Ibarra Barajas Castro
Pablo Palacio Llano Santurtzi
Pablo López Salgado San Fernando Henares
Pablo Detori Riera Urraca
Pablo Cortés Sánchez Salamanca II
Pablo Casar Bustillo Gimnastica Torrelavega
Pablo Ayuso Llorente Numancia II
Pablo Álvarez Ugarte Navalcarnero
Pablo Alfaro Armengot Cordoba
Pablo Javier Machín Díez Al Raed
Pablo Marcelo Trobbiani Olmedo
Patricio Molina Hernandez El Palmar
Patricio De Ara Del Pino Atletico Victoria
Pau Marc Quesada Tormos Elche II
Pedro Velasco Morón Madridejos
Pedro Sánchez Rico Huarte
Pedro Martínez Losa İskoçya W
Pedro Martí Castelló Villarreal III
Pedro Dólera Corpas Prat
Pedro Buenaventura Ugía Sanluqueno
Pedro Arenas Arenas Almansa
Pedro José Pastor Garcia Muleño
Pedro José Bolaños del Pozo Mancha Real
Pedro Jose Blanco Los Santos Bidezarra
Rafa Bericat Orta Cortes
Rafael Tubio González Tomares
Rafael Navarro Rivas Atlético Porcuna
Rafael Morales Moreno Huetor Tajar
Rafael Escobar Obrero Europa
Rafael Benítez Maudes Everton
Rafael Becerra Cortés Marbella
Rafael Carlos Sáez Aboal Arosa
Rafael José Carrillo López Lebrijana
Raimundo Rosa Nieto CD Coria
Ramon Tribulietx Auckland City
Ramón Llopis Piles Benicarló
Ramón González Expósito Cultural Leonesa
Ramón Castelo Mariño Sámano
Ramon Marcote Pequeño Kedah
Ramón María Calderé del Rey Montanesa
Raúl Sáenz del Rincón Deportivo Alaves II
Raúl Procopio Baizán St Joseph S Fc
Raúl Pérez Rodríguez Formentera
Raul Martin Santolaya Yague
Raúl Marco Goñi Pena Azagresa
Raul Jardiel Dobato Brea
Raúl González Blanco Real Madrid II
Raúl Garrido Fernández Ibiza Islas Pitiusas
Raúl Casañ Martí Cornella
Raul Cañete Lusitanos
Raúl Agné Montull Cordoba
Rayco García Hernández Atletico Tacoronte
Ricardo Tapia Fernández Valdivia
Ricardo Rodríguez Suárez Urawa Reds
Ricardo Marcos Atletico Madrid U19
Ricardo Huerta Rodríguez Calasancio
Ricardo Gil Esponera Barbastro
Ricardo de Andrés Pastor La Granja
Ricardo Alonso Manterola Racing Santander II
Ricardo Jesús García García Polideportivo Almeria
Robert Moreno Granada
Robert Cesar Cornfield Coll Banyoles
Roberto Sánchez Martín Carabanchel
Roberto Sáez Valerio Mirandes II
Roberto Ochoa Cadiñanos Haro Deportivo
Roberto Martínez Montoliú Belçika
Roberto Cabañas Garcia River Ega
Roberto Aguirre García Toledo
Roberto Carlos Lucas Miguel Mazarron FC
Roberto Carlos Fernández Pérez La Virgen del Camino
Rodrigo Fernández de Barrena Sarasola Izarra
Rogelio Sánchez Cejudo Cabecense
Rogelio Gómez Fernández Agrupacion Estudiantil
Rubén Zapater Arjol Utebo
Rubén Torrecilla González Granada II
Ruben Saenz Martinez Naxara
Rubén López Sierra Murchante
Rubén García Luis Santa Ursula
Rubén Domínguez Rodríguez Ourense CF
Rubén De La Barrera Fernández Albacete
Rubén Baraja Vegas Real Zaragoza
Rubén Albés Yáñez Hermannstadt
Rubén Chamero Sánchez Maroto Manzanares
Rubén Darío Carreño Núñez Samano
Salvador Jaspe Espanyol W
Salvador González Marco Valencia
Salvador Ballesta Vialcho Algeciras
Samuel Baños Cardín Langreo
Santiago Rico Marhuenda Eldense
Santiago Martinez Acero
Santiago Marín Andreu Torrent
Santiago López Ramírez El Farolito
Santiago Iglesias Estepa Compostela
Santiago García Sedano Bupolsa
Santiago García Carrero Silla
Santiago Denia Sánchez İspanya U19
Santiago Castillejo Castillejo Osasuna II
Sebastián López Gómez Atletico Pulpileno
Sebastián Arbona Bordoy Felanitx
Segundo Tresgallo Fuente Bezana
Serafín García Muñoz Muleno
Sergi Pujol Martinez Sant Andreu
Sergi Barjuán i Esclusa Barcelona II
Sergio Vázquez Lahera Cirbonero
Sergio Sánchez Sánchez Sporting Gijon II
Sergio Sánchez Pérez Mazarrón FC
Sergio Rubio García Azuqueca
Sergio Rodríguez Martínez UD Logrones
Sergio Pellicer García Malaga
Sergio Pelegrín López Elche II
Sergio Lobera Rodríguez Mumbai City
Sergio Lagunas Royo Calamocha
Sergio Inclán Manchego
Sergio Hernández Gómez UD Santa Marta
Sergio González Soriano Valladolid
Sergio Francisco Ramos Real Sociedad III
Sergio Fernández Martín Villaverde-Boetticher
Sergio Campos Simón Peña Sport
Sergio Aracil Izquierdo UCAM Murcia II
Sergio Almenara Honka Akatemia
Simón Lamas Trinidad Villalbes
Tomás Vich Feliu Ferriolense
Toni Cosano Moghreb Tetouan
Unai Melgosa Zorrilla Katar U23
Unai Jauregi Ganuza Pena Sport
Unai Emery Etxegoien Villarreal
Vicente Parras Campello Alcoyano
Vicente Ortiz Bermejo Loja
Vicente Moreno Peris Espanyol
Vicente Mir Arnau Aguilas
Vicente Manuel Fernández González Praviano
Víctor Valdés Arribas Horta
Víctor Sánchez del Amo Malaga
Víctor Herrero Forcada Benicarlo
Víctor Gutierrez Amaro Gijon Industrial
Víctor González Tamurejo Mostoles
Victor Fernández Braulio Zaragoza
Víctor Cea Zurita Talavera
Víctor Daniel Bravo de Soto Vergara Teruel
Víctor Manuel Gutiérrez Guerrero Solares
Víctor Manuel Basadre Orozco Suduva
Víctor Manuel Afonso Mateos Lincoln Red Imps FC
Victor Miguel Fernández Madrid W
Victor Miguel Dus Muñoz Lorca
Xabier Nicolás Mata Txantrea
Xabier Artetxe Mendizabal Anaitasuna
Xabier Alonso Olano Real Sociedad B
Xavier Hernández Creus Al Sadd
Xavier Calm Sans Atletico Baleares
Xavier Bartolo Moliné Reus Deportiu
Xavier Molist Berga Terrassa
Yoni Oujo Las Palmas III
Yvo Serrano Alvira Valdefierro
Zebenzui Hernández Rodríguez Güímar
Zeus Ismael Carmona Donaire Malaga II


Şehirlere Göre İspanya Teknik Direktörleri
Şehir / Yer
Madrid Doğumlu Teknik Direktörler
Barcelona Doğumlu Teknik Direktörler
Sevilla Doğumlu Teknik Direktörler
Bilbao Doğumlu Teknik Direktörler
Zaragoza Doğumlu Teknik Direktörler
Valencia Doğumlu Teknik Direktörler
Sevilla Doğumlu Teknik Direktörler
Oviedo Doğumlu Teknik Direktörler
Vigo Doğumlu Teknik Direktörler
Córdoba Doğumlu Teknik Direktörler
Gijón Doğumlu Teknik Direktörler
Barakaldo Doğumlu Teknik Direktörler
Las Palmas de Gran Canaria Doğumlu Teknik Direktörler
San Sebastián Doğumlu Teknik Direktörler
Santander Doğumlu Teknik Direktörler
Albacete Doğumlu Teknik Direktörler
Alicante Doğumlu Teknik Direktörler
Pamplona Doğumlu Teknik Direktörler
Logroño Doğumlu Teknik Direktörler
Valladolid Doğumlu Teknik Direktörler
Málaga Doğumlu Teknik Direktörler
Tolosa Doğumlu Teknik Direktörler
Murcia Doğumlu Teknik Direktörler
Vitoria Doğumlu Teknik Direktörler
Cádiz Doğumlu Teknik Direktörler
Granada Doğumlu Teknik Direktörler
Tarragona Doğumlu Teknik Direktörler
Palma de Mallorca Doğumlu Teknik Direktörler
Soria Doğumlu Teknik Direktörler
Almería Doğumlu Teknik Direktörler
Ferrol Doğumlu Teknik Direktörler
Salamanca Doğumlu Teknik Direktörler
Melilla Doğumlu Teknik Direktörler
Azkoitia Doğumlu Teknik Direktörler
Sabadell Doğumlu Teknik Direktörler
A Coruña Doğumlu Teknik Direktörler
Haro Doğumlu Teknik Direktörler
Villaviciosa Doğumlu Teknik Direktörler
Avilés Doğumlu Teknik Direktörler
Ourense Doğumlu Teknik Direktörler
Silla Doğumlu Teknik Direktörler
Granollers Doğumlu Teknik Direktörler
L'Hospitalet de Llobregat Doğumlu Teknik Direktörler
Hellín Doğumlu Teknik Direktörler
Santa Cruz de Tenerife Doğumlu Teknik Direktörler
Toledo Doğumlu Teknik Direktörler
Linares Doğumlu Teknik Direktörler
Vergara Doğumlu Teknik Direktörler
Villacañas Doğumlu Teknik Direktörler
Castrofeito Doğumlu Teknik Direktörler
Algete Doğumlu Teknik Direktörler
Tortosa Doğumlu Teknik Direktörler
Llodio Doğumlu Teknik Direktörler
San Sebastián de los Reyes Doğumlu Teknik Direktörler
Guadalajara Doğumlu Teknik Direktörler
Vilassar de Mar Doğumlu Teknik Direktörler
Écija Doğumlu Teknik Direktörler
A Seca Doğumlu Teknik Direktörler
Torrent Doğumlu Teknik Direktörler
Plasencia Doğumlu Teknik Direktörler
Leganés Doğumlu Teknik Direktörler
Laxe Doğumlu Teknik Direktörler
Morón de la Frontera Doğumlu Teknik Direktörler
Arguineguín Doğumlu Teknik Direktörler
Salas de los Infantes Doğumlu Teknik Direktörler
Cardeleu Doğumlu Teknik Direktörler
Redondela Doğumlu Teknik Direktörler
Massanassa Doğumlu Teknik Direktörler
León Doğumlu Teknik Direktörler
Amposta Doğumlu Teknik Direktörler
Torrelavega Doğumlu Teknik Direktörler
Badajoz Doğumlu Teknik Direktörler
Nigrán Doğumlu Teknik Direktörler
Santa Amalia Doğumlu Teknik Direktörler
Zafra Doğumlu Teknik Direktörler
Cartagena Doğumlu Teknik Direktörler
Santpedor Doğumlu Teknik Direktörler
Mancha Real Doğumlu Teknik Direktörler
Orihuela Doğumlu Teknik Direktörler
Éibar Doğumlu Teknik Direktörler
Beasáin Doğumlu Teknik Direktörler
Capileira Doğumlu Teknik Direktörler
Huesca Doğumlu Teknik Direktörler
Castellar del Vallès Doğumlu Teknik Direktörler
Andújar Doğumlu Teknik Direktörler
Barañain Doğumlu Teknik Direktörler
Hondarribia Doğumlu Teknik Direktörler
Porto Cristo Doğumlu Teknik Direktörler
Calatayud Doğumlu Teknik Direktörler
Langreo Doğumlu Teknik Direktörler
La Coruña Doğumlu Teknik Direktörler
Mequinenza Doğumlu Teknik Direktörler
Durango Doğumlu Teknik Direktörler
Irún Doğumlu Teknik Direktörler
Quart de Poblet Doğumlu Teknik Direktörler
Cea Doğumlu Teknik Direktörler
Villena Doğumlu Teknik Direktörler
Mérida Doğumlu Teknik Direktörler
Astigarraga Doğumlu Teknik Direktörler
Valtierra Doğumlu Teknik Direktörler
Benimodo Doğumlu Teknik Direktörler
Logroñes Doğumlu Teknik Direktörler
Masamagrell Doğumlu Teknik Direktörler
Torrevieja Doğumlu Teknik Direktörler
Llerena Doğumlu Teknik Direktörler
Olot Doğumlu Teknik Direktörler
Zarautz Doğumlu Teknik Direktörler
Villarrodona Doğumlu Teknik Direktörler
Meñaca Doğumlu Teknik Direktörler
El Bonillo Doğumlu Teknik Direktörler
La Mojonera Doğumlu Teknik Direktörler
Asteasu Doğumlu Teknik Direktörler
Estorde Beach Doğumlu Teknik Direktörler
Elche Doğumlu Teknik Direktörler
Balaguer Doğumlu Teknik Direktörler
Lugo Doğumlu Teknik Direktörler
Guarromán Doğumlu Teknik Direktörler
Palma Doğumlu Teknik Direktörler
Canarias Doğumlu Teknik Direktörler
Manises Doğumlu Teknik Direktörler
Alhaurín de la Torre Doğumlu Teknik Direktörler
Berriatua Doğumlu Teknik Direktörler
Teruel Doğumlu Teknik Direktörler
Usurbil Doğumlu Teknik Direktörler
San Pedro de Santa Comba Doğumlu Teknik Direktörler
Manacor Doğumlu Teknik Direktörler
Palencia Doğumlu Teknik Direktörler
Súria Doğumlu Teknik Direktörler
Estepona Doğumlu Teknik Direktörler
Priego Doğumlu Teknik Direktörler
Marrón Doğumlu Teknik Direktörler
Arjonilla Doğumlu Teknik Direktörler
Alzira Doğumlu Teknik Direktörler
Larrainzar Doğumlu Teknik Direktörler
Calo Doğumlu Teknik Direktörler
Santurtzi Doğumlu Teknik Direktörler
Carbayín Alto Doğumlu Teknik Direktörler
Cieza Doğumlu Teknik Direktörler
Valdegangas Doğumlu Teknik Direktörler
Folgoso do Courel Doğumlu Teknik Direktörler
Isaba Doğumlu Teknik Direktörler
La Seca Doğumlu Teknik Direktörler
Les Franqueses del Vallès Doğumlu Teknik Direktörler
Torremolinos Doğumlu Teknik Direktörler
Ciudad Real Doğumlu Teknik Direktörler
Terrassa Doğumlu Teknik Direktörler
Cangas de Onís Doğumlu Teknik Direktörler
Laredo Doğumlu Teknik Direktörler
Cuenca Doğumlu Teknik Direktörler
Tavernes de Valldigna Doğumlu Teknik Direktörler
Lorca Doğumlu Teknik Direktörler
Almassora Doğumlu Teknik Direktörler
Gines Doğumlu Teknik Direktörler
El Puerto de Santa María Doğumlu Teknik Direktörler
Loja Doğumlu Teknik Direktörler
V'élez-Málaga Doğumlu Teknik Direktörler
Zaldibar Doğumlu Teknik Direktörler
Igeldo Doğumlu Teknik Direktörler
Cabezón de la Sal Doğumlu Teknik Direktörler
Novallas Doğumlu Teknik Direktörler
Leioa Doğumlu Teknik Direktörler
Huelva Doğumlu Teknik Direktörler
Meliana Doğumlu Teknik Direktörler
Arahal Doğumlu Teknik Direktörler
Marbella Doğumlu Teknik Direktörler
Almendralejo Doğumlu Teknik Direktörler
Béjar Doğumlu Teknik Direktörler
Chella Doğumlu Teknik Direktörler
Busturia Doğumlu Teknik Direktörler
Baracaldo Doğumlu Teknik Direktörler
Pinto Doğumlu Teknik Direktörler
Coria del Río Doğumlu Teknik Direktörler
Villajoyosa Doğumlu Teknik Direktörler
Bolaños de Calatrava Doğumlu Teknik Direktörler
Ponferrada Doğumlu Teknik Direktörler
Dima Doğumlu Teknik Direktörler
Elgoibar Doğumlu Teknik Direktörler
Bellver de Cerdanya Doğumlu Teknik Direktörler
Cáceres Doğumlu Teknik Direktörler
Sant Pol de Mar Doğumlu Teknik Direktörler
Girona Doğumlu Teknik Direktörler
Llíria Doğumlu Teknik Direktörler
Palamos Doğumlu Teknik Direktörler
Arrasate Doğumlu Teknik Direktörler
Ávila Doğumlu Teknik Direktörler
Sallent Doğumlu Teknik Direktörler
Lleida Doğumlu Teknik Direktörler
Vitoria-Gasteiz Doğumlu Teknik Direktörler
Arcos Doğumlu Teknik Direktörler
Telde Doğumlu Teknik Direktörler
Viandar de la Vera Doğumlu Teknik Direktörler
Xátiva Doğumlu Teknik Direktörler
Tudela Doğumlu Teknik Direktörler
Vilagarcia de Arousa Doğumlu Teknik Direktörler
Tolox Doğumlu Teknik Direktörler
Orio Doğumlu Teknik Direktörler
Muxía Doğumlu Teknik Direktörler
Torrejón de Ardoz Doğumlu Teknik Direktörler
Santiago de Compostela Doğumlu Teknik Direktörler
Quintanilla de las Viñas Doğumlu Teknik Direktörler
Azpeitia Doğumlu Teknik Direktörler
Nules Doğumlu Teknik Direktörler
Santa Coloma de Farners Doğumlu Teknik Direktörler
Idiazábal Doğumlu Teknik Direktörler
Bornes Doğumlu Teknik Direktörler