2024-04-03 Tarihli Maç Sonuçları, 03 Nisan 2024 Günkü Maç Skorları

03 Nisan 2024 Çarşamba günü oynanan maçların sonuçları ile maç detay bilgilerine erişebilirsiniz.

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
İngiltere Premier League İngiltere - Premier League ( Lig Maçı )
03/04/2024 22:15 MS Manchester City 4-1 Aston Villa
03/04/2024 21:30 MS Arsenal 2-0 Luton
03/04/2024 21:30 MS Brentford 0-0 Brighton
Almanya DFB Pokal Almanya - DFB Pokal ( Kupa Maçı )
03/04/2024 21:45 MS Bayer Leverkusen 4-0 Fortuna Dusseldorf
Polonya Cup Polonya - Cup ( Kupa Maçı )
03/04/2024 21:30 USB Pogon Szczecin 2-1 Jagiellonia
03/04/2024 18:30 MS Wisla Krakow 2-1 Piast Gliwice
Karadağ Second League Karadağ - Second League ( Lig Maçı )
03/04/2024 17:00 MS Otrant-Olympic 2-1 Igalo
03/04/2024 17:00 MS Grbalj 2-1 Kom
03/04/2024 16:00 MS Internacional Podgorica 0-4 Bokelj
03/04/2024 16:00 MS Lovćen 1-0 Iskra
03/04/2024 15:00 MS Mladost Lješkopolje 1-0 Berane
Avusturya Cup Avusturya - Cup ( Kupa Maçı )
03/04/2024 21:45 MS Leoben 0-3 Rapid Vienna
İskoçya Football League - Highland League İskoçya - Football League - Highland League ( Lig Maçı )
03/04/2024 22:00 MS Brora Rangers 3-3 Deveronvale
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
03/04/2024 13:00 MS Slovácko U19 1-0 Jindřichův Hradec
Bulgaristan First League Bulgaristan - First League ( Lig Maçı )
03/04/2024 19:30 MS Ludogorets 5-1 Levski Sofia
03/04/2024 17:00 MS CSKA Sofia 1-2 Lokomotiv Plovdiv
03/04/2024 14:30 MS Levski Krumovgrad 3-2 Hebar 1918
İsviçre Super League İsviçre - Super League ( Lig Maçı )
03/04/2024 21:30 MS Servette FC 1-2 Stade Lausanne-Ouchy
03/04/2024 21:30 MS FC Zurich 0-0 FC Winterthur
Karadağ First League Karadağ - First League ( Lig Maçı )
03/04/2024 19:30 MS Buducnost Podgorica 1-2 Mladost DG
03/04/2024 19:00 MS Mornar 1-0 Petrovac
03/04/2024 18:00 MS Sutjeska 2-1 Jezero
03/04/2024 16:00 MS Jedinstvo 0-2 Dečić
03/04/2024 16:00 MS Arsenal Tivat 4-2 Rudar
Çek Cumhuriyeti Cup Çek Cumhuriyeti - Cup ( Kupa Maçı )
03/04/2024 19:00 MS Opava 0-2 Sparta Praha
Kongo Demokratik Cumhuriyeti Ligue 1 Kongo Demokratik Cumhuriyeti - Ligue 1 ( Lig Maçı )
03/04/2024 16:30 Ertelendi Rangers - Etoile de Kivu
03/04/2024 16:30 Ertelendi Kuya Sport - Renaissance
Meksika Liga de Expansión MX Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı )
03/04/2024 06:05 MS Dorados 1-3 Alebrijes de Oaxaca
03/04/2024 04:05 MS Cimarrones 2-1 CA La Paz
Hollanda Eredivisie Hollanda - Eredivisie ( Lig Maçı )
03/04/2024 22:00 MS Heerenveen 3-3 Twente
03/04/2024 21:00 MS Utrecht 5-1 PEC Zwolle
03/04/2024 19:45 MS Heracles 5-0 AZ Alkmaar
Tayland Thai League 1 Tayland - Thai League 1 ( Lig Maçı )
03/04/2024 15:00 MS Muangthong United 5-2 Uthai Thani
03/04/2024 15:00 MS Bangkok Glass 1-1 Buriram United
03/04/2024 14:30 MS Khon Kaen United 4-0 Police Tero
03/04/2024 14:00 MS Chonburi FC 2-0 Chiangrai United
Romanya Cupa României Romanya - Cupa României ( Kupa Maçı )
03/04/2024 21:00 MS Universitatea Cluj 1-0 AFC Hermannstadt
03/04/2024 18:00 PEN U Craiova 1948 0-0
PS : 0-1
FC Voluntari
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı )
03/04/2024 21:15 MS Black Stars 1-2 Concordia Basel
İngiltere National League - North İngiltere - National League - North ( Lig Maçı )
03/04/2024 21:45 MS Banbury United 1-2 Hereford
İngiltere National League - South İngiltere - National League - South ( Lig Maçı )
03/04/2024 21:45 MS Taunton Town 0-1 Maidstone Utd
Rusya Cup Rusya - Cup ( Kupa Maçı )
03/04/2024 20:30 MS Spartak Moscow 1-2 Zenit
03/04/2024 18:15 MS Baltika 0-1 CSKA Moscow
03/04/2024 16:00 MS Ural 1-0 Lokomotiv
Ermenistan Premier League Ermenistan - Premier League ( Lig Maçı )
03/04/2024 18:00 MS Ararat 0-0 FC Urartu
Nikaragua Primera Division Nikaragua - Primera Division ( Lig Maçı )
03/04/2024 04:00 MS Real Estelí 5-0 Jalapa
03/04/2024 03:00 MS Diriangén 7-0 Deportivo Ocotal
03/04/2024 02:00 MS UNAN Managua 3-2 Matagalpa
Slovakya Cup Slovakya - Cup ( Kupa Maçı )
03/04/2024 16:30 MS Spartak Trnava 1-0 Podbrezová
Belçika Provincial - Antwerpen Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı )
03/04/2024 19:30 MS WS Schorvoort 2-0 Ternesse
Yunanistan Super League 1 Yunanistan - Super League 1 ( Lig Maçı )
03/04/2024 21:00 MS Panathinaikos 2-1 AEK Athens FC
03/04/2024 19:30 MS PAOK 3-1 Lamia
03/04/2024 19:00 MS Olympiakos Piraeus 3-0 Aris Thessalonikis
Suudi Arabistan Pro League Suudi Arabistan - Pro League ( Lig Maçı )
03/04/2024 22:00 MS Al-Fateh 1-0 Al-Ettifaq
03/04/2024 22:00 MS Al Shabab 1-0 Al Riyadh
Türkiye Süper Lig Türkiye - Süper Lig ( Lig Maçı )
03/04/2024 20:30 MS Kayserispor 0-2 Kasimpasa
03/04/2024 20:30 MS Fenerbahce 4-2 Adana Demirspor
03/04/2024 20:30 MS Konyaspor 1-3 Trabzonspor
03/04/2024 17:00 MS Sivasspor 1-0 Fatih Karagümrük
Türkiye 1. Lig Türkiye - 1. Lig ( Lig Maçı )
03/04/2024 20:30 MS Altay 0-6 Bandırmaspor
03/04/2024 20:30 MS Kocaelispor 3-2 Goztepe
03/04/2024 17:00 MS Adanaspor 1-0 Eyüpspor
03/04/2024 14:00 MS Tuzlaspor 1-1 Ümraniyespor
Bulgaristan Third League - Southeast Bulgaristan - Third League - Southeast ( Lig Maçı )
03/04/2024 18:00 MS Sozopol 3-1 Asenovets
03/04/2024 17:00 MS Karnobat 2-0 Levski Karlovo
03/04/2024 17:00 MS Atletik Kuklen 0-2 Rozova dolina
03/04/2024 17:00 Ertelendi Botev Plovdiv II - Zagorets
03/04/2024 17:00 MS Rodopa Smolyan 1-0 Lokomotiv Plovdiv II
03/04/2024 17:00 MS Sokol Markovo 1-0 Dimitrovgrad
03/04/2024 17:00 MS Nesebar 3-1 FK Sliven
03/04/2024 17:00 MS Sayana Haskovo 4-0 Sekirovo
03/04/2024 17:00 MS Beroe II 0-1 Gigant Saedinenie
03/04/2024 17:00 MS Yambol 1915 0-2 Spartak Plovdiv
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 2 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı )
03/04/2024 21:15 MS Schöftland 1-1 Tavannes / Tramelan
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 3 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı )
03/04/2024 21:00 MS Perlen-Buchrain 1-2 Sursee
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 4 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 4 ( Lig Maçı )
03/04/2024 21:15 MS Dübendorf 2-4 Widnau
Zambiya Super League Zambiya - Super League ( Lig Maçı )
03/04/2024 16:00 MS Kansanshi Dynamos 0-0 Green Buffaloes
03/04/2024 16:00 MS Nkana 0-0 Prison Leopards
03/04/2024 16:00 MS Red Arrows 2-0 Konkola Blades
03/04/2024 16:00 MS Forest Rangers 1-0 Mufulira Wanderers
03/04/2024 16:00 MS Zanaco 0-0 Power Dynamos
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 1. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Division ( Lig Maçı )
03/04/2024 19:00 MS Karmiotissa 0-0 AEL
03/04/2024 19:00 MS Othellos 0-1 Apollon Limassol
03/04/2024 17:00 MS Ethnikos Achna 1-2 Doxa
Ermenistan First League Ermenistan - First League ( Lig Maçı )
03/04/2024 15:00 MS Noah II 2-2 Alashkert II
İran Persian Gulf Pro League İran - Persian Gulf Pro League ( Lig Maçı )
03/04/2024 19:00 MS Tractor Sazi 0-0 Sepahan FC
03/04/2024 18:45 MS Aluminium Arak 1-1 Havadar
Macaristan Magyar Kupa Macaristan - Magyar Kupa ( Kupa Maçı )
03/04/2024 21:00 MS Diosgyori VTK 0-2 Ferencvarosi TC
03/04/2024 18:15 USB Vasas 2-5 Paks
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
03/04/2024 20:00 MS Stuttgarter Kickers 1-0 Barockstadt Fulda-Lehn.
03/04/2024 20:00 MS Balingen 2-3 Eintracht Frankfurt II
03/04/2024 20:00 MS FC 08 Homburg 0-3 SGV Freiberg
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
03/04/2024 20:00 MS Hamburger SV II 0-0 SV Meppen
Almanya Oberliga - Bayern Nord Almanya - Oberliga - Bayern Nord ( Lig Maçı )
03/04/2024 18:45 MS Fortuna Regensburg 2-1 Donaustauf
Ukrayna Cup Ukrayna - Cup ( Kupa Maçı )
03/04/2024 18:00 MS Shakhtar Donetsk 4-1 Chornomorets
Hırvatistan Cup Hırvatistan - Cup ( Kupa Maçı )
03/04/2024 20:00 MS HNK Hajduk Split 0-1 Dinamo Zagreb
03/04/2024 17:00 MS NK Lokomotiva Zagreb 0-1 HNK Rijeka
Burundi Ligue A Burundi - Ligue A ( Lig Maçı )
03/04/2024 16:30 MS Bumamuru 3-2 Dynamik
03/04/2024 16:00 MS Moso Sugar 0-1 Telaviv
03/04/2024 14:00 MS Magara Young Boys 1-4 Flambeau du Centre
Türkiye 2. Lig Türkiye - 2. Lig ( Lig Maçı )
03/04/2024 15:00 MS Afjet Afyonspor 0-2 Altınordu
03/04/2024 15:00 MS Diyarbekirspor 0-2 Nazilli Belediyespor
03/04/2024 15:00 MS Hekimoğlu Trabzon 1-0 Ankara Demirspor
03/04/2024 15:00 MS İçel İdmanyurdu Spor 1-1 Karacabey Belediyespor
03/04/2024 15:00 MS Erokspor 1-1 Halide Edip Adıvar
03/04/2024 15:00 MS Kırklarelispor 0-1 Buca FK
03/04/2024 15:00 MS Kırşehir Belediyespor 1-1 Adıyaman 1954
03/04/2024 15:00 MS Zonguldak Kömürspor 2-0 Bursaspor
03/04/2024 15:00 MS Kastamonuspor 1966 5-1 Utaş Uşakspor
03/04/2024 15:00 MS Somaspor 2-1 68 Aksaray Belediyespor
03/04/2024 15:00 MS Fethiyespor 0-1 Amed
03/04/2024 15:00 MS Denizlispor 0-0 Sarıyer
03/04/2024 15:00 MS İnegölspor 1-1 Belediye Derincespor
03/04/2024 15:00 MS 24 Erzincanspor 5-0 Karaman Belediyespor
03/04/2024 15:00 MS Etimesgut Belediyespor 0-1 Isparta 32 Spor
03/04/2024 15:00 MS Menemen Belediyespor 5-2 Düzcespor
03/04/2024 13:00 MS 76 Iğdır Belediyespor 1-1 Erzin Spor
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
03/04/2024 15:00 MS Artvin Hopaspor 1-0 Edirnespor
03/04/2024 15:00 MS Ayvalıkgücü Belediyespor 4-3 Gümüşhanespor
03/04/2024 15:00 MS Arguvan Belediyespor 2-4 Kepez Belediyespor
03/04/2024 15:00 MS Mardin BB 2-3 Aliağa FAŞ
03/04/2024 15:00 MS Küçükçekmece Sinopspor 0-1 İnegöl Kafkas Gençlik
03/04/2024 15:00 MS Yeni Orduspor 4-1 Karabük İdman Yurdu
03/04/2024 15:00 MS Tarsus İdman Yurdu 0-5 Kırıkkale Büyük Anadolu
Türkiye 3. Lig - Group 2 Türkiye - 3. Lig - Group 2 ( Lig Maçı )
03/04/2024 15:00 MS Sapanca Gençlikspor 0-0 Batman Petrolspor
03/04/2024 15:00 MS Efeler 09 Spor 1-1 Elazığspor
03/04/2024 15:00 MS Eynesil Belediyespor 4-2 Turgutluspor
03/04/2024 15:00 MS 1954 Kelkit Belediyespor 0-2 Karşıyaka
03/04/2024 15:00 MS Amasyaspor 1968 2-0 Pazarspor
03/04/2024 15:00 MS Kartal Bulvarspor 2-0 Silifke Belediyespor
03/04/2024 15:00 MS Altındağ Belediyesispor 2-0 Ergene Velimeşespor
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
03/04/2024 15:00 MS Osmaniyespor 0-2 Silivrispor
03/04/2024 15:00 MS Tepecikspor 1-3 Kuşadasıspor
03/04/2024 15:00 MS Fatsa Belediyespor 3-0 Akhisar Belediye
03/04/2024 15:00 MS Sivas Belediyespor 1-3 Kütahyaspor
03/04/2024 15:00 MS Karaköprü Belediyespor 1-1 Anadolu Selçukspor
03/04/2024 15:00 MS Erbaaspor 2-1 Darıca Gençlerbirliği
03/04/2024 13:00 MS Viven Bornova 3-1 Ağrı 1970
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
03/04/2024 19:00 MS Macva 2-1 RFK Novi Sad
03/04/2024 17:00 MS Indjija 0-1 Jedinstvo Ub
03/04/2024 17:00 MS OFK Vršac 2-3 Grafičar
03/04/2024 17:00 MS Mladost Novi Sad 3-1 OFK Beograd
03/04/2024 17:00 MS Semendrija 1924 0-0 Tekstilac Odžaci
03/04/2024 17:00 MS Radnički Sr. Mitrovica 2-0 Kolubara
Türkiye 3. Lig - Group 4 Türkiye - 3. Lig - Group 4 ( Lig Maçı )
03/04/2024 15:00 MS Çatalcaspor 0-0 Sultanbeyli Belediyespor
03/04/2024 15:00 MS Bursa Yıldırımspor 0-1 Çankaya FK
03/04/2024 15:00 MS Elazığ Belediyespor FK 1-0 Orduspor 1967
03/04/2024 15:00 MS Balıkesirspor 4-1 Sebat Gençlikspor
03/04/2024 15:00 MS Bergama Belediyespor 1-3 Adana 1954 FK
03/04/2024 15:00 MS Nevşehir Belediyespor 1-0 Siirt İl Özel İdaresi
03/04/2024 13:00 MS Muş Menderesspor 3-3 Kestelspor
İtalya Coppa Italia İtalya - Coppa Italia ( Kupa Maçı )
03/04/2024 22:00 MS Fiorentina 1-0 Atalanta
Sırbistan Super Liga Sırbistan - Super Liga ( Lig Maçı )
03/04/2024 20:00 MS FK Crvena Zvezda 2-0 IMT Novi Beograd
03/04/2024 19:30 MS FK Spartak Zdrepceva KRV 1-2 Radnicki NIS
03/04/2024 17:55 MS FK Vozdovac 2-3 FK Partizan
03/04/2024 17:30 MS Mladost Lucani 2-0 Radnicki 1923
Nikaragua Liga Primera U20 Nikaragua - Liga Primera U20 ( Lig Maçı )
03/04/2024 01:00 MS Real Estelí U20 7-1 Municipal Jalapa U20
03/04/2024 00:00 MS Diriangén U20 1-1 Deportivo Ocotal U20
Güney Afrika Premier Soccer League Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı )
03/04/2024 20:30 MS Chippa United 2-0 Ajax Cape Town
03/04/2024 20:30 MS Golden Arrows 2-2 Supersport United
03/04/2024 20:30 MS Moroka Swallows 1-1 Orlando Pirates
03/04/2024 20:30 MS TS Galaxy 3-0 Royal AM
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
03/04/2024 18:00 MS Sokol Zápy 2-1 Mladá Boleslav II
İspanya Tercera División RFEF - Group 11 İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı )
03/04/2024 20:30 MS Mallorca II 4-0 Collerense
İspanya Tercera División RFEF - Group 15 İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı )
03/04/2024 20:30 MS Avance Ezcabarte 1-1 Subiza
Ruanda National Soccer League Ruanda - National Soccer League ( Lig Maçı )
03/04/2024 16:00 MS Musanze 2-1 Gasogi United
03/04/2024 16:00 MS Kiyovu Sports 4-0 Sunrise
İtalya Serie C - Girone A İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı )
03/04/2024 17:15 MS Triestina 1-1 Atalanta II
İtalya Serie C - Girone B İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı )
03/04/2024 21:30 MS Rimini 5-0 Olbia
03/04/2024 15:30 MS Juventus U23 2-0 Virtus Entella
Portekiz Taça de Portugal Portekiz - Taça de Portugal ( Kupa Maçı )
03/04/2024 22:15 MS Guimaraes 0-1 FC Porto
Umman Professional League Umman - Professional League ( Lig Maçı )
03/04/2024 21:00 MS Umman Club 1-2 Al-Shabab
San Marino Coppa Titano San Marino - Coppa Titano ( Kupa Maçı )
03/04/2024 21:45 MS Tre Fiori 0-2 Virtus
03/04/2024 21:45 MS Tre Penne 1-3 La Fiorita
Arnavutluk Superliga Arnavutluk - Superliga ( Lig Maçı )
03/04/2024 19:00 MS Dinamo Tirana 1-0 Teuta Durrës
Moldovya Cupa Moldovya - Cupa ( Kupa Maçı )
03/04/2024 16:00 USB Zimbru 1-3 Milsami Orhei
03/04/2024 14:00 MS Victoria Bardar 1-3 Sheriff Tiraspol
03/04/2024 14:00 MS FC Stăuceni 1-4 Petrocub
Kenya Super League Kenya - Super League ( Lig Maçı )
03/04/2024 15:00 MS Rainbow 3-0 Assad
Güney Afrika 1st Division Güney Afrika - 1st Division ( Lig Maçı )
03/04/2024 20:30 MS Maritzburg Utd 2-0 Upington City
03/04/2024 16:00 MS Baroka FC 2-1 Orbit College
03/04/2024 16:00 MS Hungry Lions 0-2 JDR Stars
İran Azadegan League İran - Azadegan League ( Lig Maçı )
03/04/2024 19:00 MS Damash Gilanian 0-1 Kheybar Khorramabad
03/04/2024 19:00 MS Pars Jonoubi JAM 1-2 Ario Eslamshahr
03/04/2024 19:00 MS Naft Gachsaran 1-1 Esteghlal Mollasani
Lüksemburg Cup Lüksemburg - Cup ( Kupa Maçı )
03/04/2024 21:00 MS Bettembourg 2-3 Swift Hesperange
03/04/2024 21:00 MS US Rumelange 0-5 AS Jeunesse Esch
03/04/2024 21:00 MS Mondercange 0-3 FC Differdange 03
03/04/2024 21:00 USB US Hostert 1-0 Racing FC Union Lüksemburg
03/04/2024 21:00 USB Norden 1-1 UNA Strassen
03/04/2024 21:00 USB Schifflange 1-1 US Mondorf-les-bains
03/04/2024 21:00 MS Alisontia Steinsel 1-3 Progres Niederkorn
03/04/2024 21:00 USB Yellow Boys Weiler 3-2 Jeunesse Canach
 Birinci Dasta - Birinci Dasta ( Lig Maçı )
03/04/2024 14:00 MS Energetik 0-1 Mil-Muğan
Avustralya A-League Avustralya - A-League ( Lig Maçı )
03/04/2024 13:45 MS Perth Glory 1-1 Sydney
Slovenya Cup Slovenya - Cup ( Kupa Maçı )
03/04/2024 21:00 USB Koper 1-1 Mura
03/04/2024 18:00 MS Gorica 4-1 Radomlje
İsrail State Cup İsrail - State Cup ( Kupa Maçı )
03/04/2024 20:00 MS Maccabi Haifa 1-3 Maccabi Netanya
03/04/2024 19:30 MS Hapoel Petah Tikva 0-1 Hapoel Beer Sheva
Arnavutluk Cup Arnavutluk - Cup ( Kupa Maçı )
03/04/2024 16:00 MS FK Kukesi 2-0 Tirana
03/04/2024 16:00 MS Egnatia Rrogozhinë 1-0 Vllaznia Shkodër
Makedonya Cup Makedonya - Cup ( Kupa Maçı )
03/04/2024 16:00 MS Voska Sport 2-0 Makedonija GjP
Liberya LFA First Division Liberya - LFA First Division ( Lig Maçı )
03/04/2024 19:00 MS LISCR 0-1 Watanga
03/04/2024 19:00 MS Invincible Eleven 1-1 Kallon Liberya
03/04/2024 19:00 MS Global Pharma 3-2 Heaven Eleven
03/04/2024 19:00 MS Paynesville 2-3 Mighty Barrolle
Angola Girabola Angola - Girabola ( Lig Maçı )
03/04/2024 18:00 MS Wiliete 1-2 Interclube
03/04/2024 18:00 MS 1º de Agosto 0-0 CD Lunda-Sul
03/04/2024 17:30 MS Académica do Lobito 2-2 União de Malanje
03/04/2024 17:00 MS Onze Bravos 1-0 Recreativo do Libolo
03/04/2024 17:00 MS São Salvador 2-0 Sagrada Esperança
İtalya Serie D - Girone B İtalya - Serie D - Girone B ( Lig Maçı )
03/04/2024 16:00 MS Varesina 0-3 Pro Palazzolo
İtalya Serie D - Girone A İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı )
03/04/2024 16:00 MS Gozzano 1-2 Alcione
İtalya Serie D - Girone C İtalya - Serie D - Girone C ( Lig Maçı )
03/04/2024 16:00 MS Montecchio Maggiore 1-2 Dolomiti Bellunesi
Hindistan Indian Super League Hindistan - Indian Super League ( Lig Maçı )
03/04/2024 17:00 MS Kerala Blasters 2-4 East Bengal
Mısır Premier League Mısır - Premier League ( Lig Maçı )
03/04/2024 23:00 MS Ceramica Cleopatra 1-1 Masr
03/04/2024 23:00 MS Ismaily SC 2-1 Smouha SC
03/04/2024 23:00 MS El Gouna FC 1-2 El Mokawloon
03/04/2024 22:30 Ertelendi Zamalek SC - Baladiyyat Al Mehalla
03/04/2024 22:30 Ertelendi Coca-Cola - Al Ahly
Yunanistan Super League 2 Yunanistan - Super League 2 ( Lig Maçı )
03/04/2024 15:00 MS Larisa 2-2 Levadiakos
03/04/2024 15:00 MS AEK Athens II 3-3 Makedonikos Neapolis
03/04/2024 15:00 MS Kalamata 0-1 Ilioupoli
03/04/2024 15:00 MS Anagennisi Karditsas 0-0 Iraklis 1908
03/04/2024 15:00 MS PAOK II 4-2 Kozani
03/04/2024 15:00 MS Kampaniakos Chalastra 0-1 Aiolikos
03/04/2024 15:00 MS Panathinaikos II 3-0 Giouchtas
03/04/2024 15:00 MS Olympiakos Piraeus II 1-3 Egaleo
Bermuda Premier League Bermuda - Premier League ( Lig Maçı )
03/04/2024 02:00 MS North Village Rams 2-3 Pembroke Hamilton Club
Bosna Hersek Cup Bosna Hersek - Cup ( Kupa Maçı )
03/04/2024 19:00 MS Sloga Doboj 0-0 Zrinjski
03/04/2024 16:30 MS Siroki Brijeg 1-3 Borac Banja Luka
Bahreyn Premier League Bahreyn - Premier League ( Lig Maçı )
03/04/2024 21:45 MS Muharraq 1-1 Al Riffa
03/04/2024 21:45 MS Al Najma 2-4 Al Hala
03/04/2024 21:45 MS Manama 2-0 East Riffa
Botsvana Premier League Botsvana - Premier League ( Lig Maçı )
03/04/2024 20:00 MS Gaborone United 0-0 Police XI
03/04/2024 20:00 MS Orapa United 0-2 Morupule Wanderers
03/04/2024 17:00 MS Sua Flamingoes 0-0 Township Rollers
03/04/2024 17:00 MS Matebele 1-2 Eleven Angels
03/04/2024 17:00 MS Galaxy 2-0 Security Systems
03/04/2024 17:00 MS Holy Ghost 1-1 Nico United
03/04/2024 17:00 MS BDF XI 1-1 TAFIC
Vietnam V.League 2 Vietnam - V.League 2 ( Lig Maçı )
03/04/2024 13:00 MS Da Nang 2-0 Hòa Bình
Nijerya NPFL Nijerya - NPFL ( Lig Maçı )
03/04/2024 19:30 MS Shooting Stars 2-0 Kwara United
03/04/2024 19:30 MS Bendel Insurance 1-3 Nijer Tornadoes
03/04/2024 18:00 MS Enugu Rangers 2-0 Sunshine Stars
03/04/2024 18:00 MS Bayelsa United 1-0 Heartland
03/04/2024 18:00 MS Sporting Lagos 1-1 Lobi Stars
03/04/2024 18:00 MS Enyimba 5-0 Kano Pillars
03/04/2024 18:00 MS Akwa United 0-1 Doma United
03/04/2024 18:00 MS Abia Warriors 1-0 Plateau United
Mali Première Division Mali - Première Division ( Lig Maçı )
03/04/2024 19:15 MS Djoliba 2-0 Onze Créateurs
Kamerun Elite Two Kamerun - Elite Two ( Lig Maçı )
03/04/2024 17:00 İptal Edildi Leopard de Douala - Renaissance
Benin Championnat National Benin - Championnat National ( Lig Maçı )
03/04/2024 18:00 MS AS Cotonou 1-1 Cavaliers
03/04/2024 18:00 MS Ayema 0-1 Loto Popo
03/04/2024 18:00 MS Coton Sport Ouidah 1-0 Bani Gansè
03/04/2024 18:00 MS Dadjè 2-0 JSP
03/04/2024 18:00 MS Damissa 0-0 ASPAC
03/04/2024 18:00 MS Dragons 1-0 Espoir Savalou
03/04/2024 18:00 MS USSK 1-2 Dynamo Abomey
03/04/2024 18:00 MS Tukunnin 3-2 Requins
Birleşik Arap Emirlikleri Presidents Cup Birleşik Arap Emirlikleri - Presidents Cup ( Kupa Maçı )
03/04/2024 20:30 MS Sharjah FC 3-4 Shabab Al Ahli Dubai
03/04/2024 20:30 MS Al-Ittihad Kalba 2-1 Al Ain
Jamaika Premier League Jamaika - Premier League ( Lig Maçı )
03/04/2024 01:30 MS Vere United 0-0 Treasure Beach
Fransa Coupe de France Fransa - Coupe de France ( Kupa Maçı )
03/04/2024 22:10 MS Paris Saint Germain 1-0 Rennes
 Cup - Cup ( Kupa Maçı )
03/04/2024 18:00 MS Zira 2-1 Qabala
Gine Ligue 1 Gine - Ligue 1 ( Lig Maçı )
03/04/2024 19:00 MS Milo 1-1 Renaissance
Trinidad Tobago Pro League Trinidad Tobago - Pro League ( Lig Maçı )
03/04/2024 23:00 MS Phoenix 2-5 Club Sando
Kosova Cup Kosova - Cup ( Kupa Maçı )
03/04/2024 14:00 MS Suhareka 0-1 Ballkani
03/04/2024 14:00 MS Prishtina 0-0 Drita
Brezilya Amazonense Brezilya - Amazonense ( Lig Maçı )
03/04/2024 22:00 MS Manaus FC 4-0 Unidos do Alvorada
03/04/2024 22:00 MS Manauara 1-2 Parintins
Dünya CONCACAF Champions League Dünya - CONCACAF Champions League ( Kupa Maçı )
03/04/2024 04:00 MS New İngiltere Revolution 0-4 Club America
Dünya CONMEBOL Libertadores Dünya - CONMEBOL Libertadores ( Kupa Maçı )
03/04/2024 05:00 MS Universitario 2-1 LDU de Quito
03/04/2024 03:30 MS Deportivo Tachira FC 0-2 River Plate
03/04/2024 03:00 MS The Strongest 2-0 Gremio
03/04/2024 01:00 MS Cobresal 1-1 Barcelona SC
03/04/2024 01:00 MS Millonarios 1-1 Flamengo
Dünya CONMEBOL Sudamericana Dünya - CONMEBOL Sudamericana ( Kupa Maçı )
03/04/2024 05:00 MS Cesar Vallejo 0-1 Defensa Y Justicia
03/04/2024 03:30 MS Sportivo Ameliano 1-4 Atletico Paranaense
03/04/2024 03:30 MS Racing Montevideo 1-1 Corinthians
03/04/2024 01:00 MS Nacional Asuncion 2-3 Argentinos JRS
03/04/2024 01:00 MS Belgrano Cordoba 0-0 Internacional
Japonya J1 League Japonya - J1 League ( Lig Maçı )
03/04/2024 13:30 MS Consadole Sapporo 1-2 Nagoya Grampus
03/04/2024 13:30 MS FC Tokyo 2-1 Urawa
03/04/2024 13:00 MS Kashiwa Reysol 1-1 Cerezo Osaka
03/04/2024 13:00 MS Machida Zelvia 1-2 Sanfrecce Hiroshima
03/04/2024 13:00 MS Yokohama F. Marinos 0-0 Kawasaki Frontale
03/04/2024 13:00 MS Shonan Bellmare 1-2 Tokyo Verdy
03/04/2024 13:00 MS Jubilo Iwata 2-0 Albirex Niigata
03/04/2024 13:00 MS Gamba Osaka 0-0 Kyoto Sanga
03/04/2024 13:00 MS Avispa Fukuoka 1-0 Kashima
03/04/2024 13:00 MS Sagan Tosu 0-0 Vissel Kobe
Japonya J2 League Japonya - J2 League ( Lig Maçı )
03/04/2024 13:00 MS Vegalta Sendai 1-2 Ehime FC
03/04/2024 13:00 MS Blaublitz Akita 1-1 Mito Hollyhock
03/04/2024 13:00 MS Iwaki 3-0 Fujieda MYFC
03/04/2024 13:00 MS Thespakusatsu Gunma 0-2 Oita Trinita
03/04/2024 13:00 MS JEF United Chiba 8-0 Tochigi SC
03/04/2024 13:00 MS Shimizu S-pulse 1-1 Tokushima Vortis
03/04/2024 13:00 MS Fagiano Okayama 1-3 Yokohama FC
03/04/2024 13:00 MS Renofa Yamaguchi 1-2 Roasso Kumamoto
03/04/2024 13:00 MS V-varen Nagasaki 2-0 Montedio Yamagata
03/04/2024 13:00 MS Kagoshima United 0-1 Ventforet Kofu
Dünya Friendlies Women Dünya - Friendlies Women ( Kupa Maçı )
03/04/2024 15:00 İptal Edildi Butan W - Hong Kong W
Arjantin Primera B Metropolitana Arjantin - Primera B Metropolitana ( Lig Maçı )
03/04/2024 21:30 MS Fénix 1-1 Deportivo Armenio
Brezilya Acreano Brezilya - Acreano ( Lig Maçı )
03/04/2024 00:00 MS Andirá 1-5 Vasco da Gama AC
Arjantin Copa de la Liga Profesional Arjantin - Copa de la Liga Profesional ( Lig Maçı )
03/04/2024 01:00 MS Platense 1-2 Godoy Cruz
Hindistan I-League - 2nd Division Hindistan - I-League - 2nd Division ( Lig Maçı )
03/04/2024 13:30 MS Bengaluru United 1-2 Dempo
03/04/2024 13:30 MS Sudeva 1-0 United
03/04/2024 13:30 MS Maharashtra Oranje 0-2 SC Bengaluru
Norveç Nasjonal U19 Champions League Norveç - Nasjonal U19 Champions League ( Kupa Maçı )
03/04/2024 19:30 MS Lillestrøm U19 3-2 Odd U19
03/04/2024 19:00 - Stabæk U19 - Vålerenga U19
03/04/2024 16:00 MS HamKam U19 1-6 Strømsgodset U19
03/04/2024 15:00 MS Haugesund U19 3-2 Viking U19
03/04/2024 15:00 MS Molde U19 4-1 Sogndal U19
Rusya Second League A - Spring Season Gold Rusya - Second League A - Spring Season Gold ( Lig Maçı )
03/04/2024 18:00 MS Metallurg Lipetsk 0-0 Chayka
03/04/2024 18:00 MS Murom 1-0 FC UFA
03/04/2024 16:00 MS Krasnodar 2 3-2 Rotor Volgograd
03/04/2024 15:30 MS Novosibirsk 3-1 Chelyabinsk
03/04/2024 14:00 MS Rodina Moskva II 2-0 Veles
Güney Kore K League 1 Güney Kore - K League 1 ( Lig Maçı )
03/04/2024 13:30 MS Gwangju FC 2-3 Incheon United
03/04/2024 13:30 MS FC Seoul 5-1 Gimcheon Sangmu FC
03/04/2024 13:30 MS Jeju United FC 2-0 Jeonbuk Motors
03/04/2024 13:30 MS Gangwon FC 3-0 Daegu FC
Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan - Erovnuli Liga ( Lig Maçı )
03/04/2024 20:00 MS Dinamo Tbilisi 2-2 Dila
03/04/2024 18:00 MS Telavi 1-0 Gagra
03/04/2024 14:00 MS Samtredia 2-0 Samgurali
Arjantin Reserve League Arjantin - Reserve League ( Lig Maçı )
03/04/2024 23:00 MS Racing Club Res. 3-2 Independiente Res.
03/04/2024 21:00 MS Atlético Tucumán Res. 0-0 Central Córdoba SdE Res.
03/04/2024 21:00 MS Argentinos Juniors Res. 3-1 Platense Res.
03/04/2024 21:00 MS Instituto Res. 1-2 Godoy Cruz Res.
03/04/2024 21:00 MS Newell's Old Boys Res. 0-2 Rosario Central Res.
Mauritius Mauritian League Mauritius - Mauritian League ( Lig Maçı )
03/04/2024 17:30 MS Cercle de Joachim 2-0 Petite Rivière Noire
03/04/2024 17:30 MS ASVP 1-1 Pamplemousses
Dominik Cumhuriyeti Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti - Liga Mayor ( Lig Maçı )
03/04/2024 23:00 MS Atlántico 0-2 Universidad O&M
03/04/2024 02:00 MS Moca 4-0 Vega Real
03/04/2024 00:00 MS San Cristóbal 1-1 Delfines Del Este
Finlandiya Suomen Cup Finlandiya - Suomen Cup ( Kupa Maçı )
03/04/2024 20:00 MS ToVe 5-1 Tervakosken Pato
03/04/2024 19:30 MS PiPS 0-2 EIF Akademi
03/04/2024 19:15 MS LAUTP / 2 1-4 LAUTP
Şili Segunda División Şili - Segunda División ( Lig Maçı )
03/04/2024 00:00 MS San Antonio Unido 1-2 Deportes Rengo
Amerika Birleşik Devletleri MLS Next Pro Amerika Birleşik Devletleri - MLS Next Pro ( Lig Maçı )
03/04/2024 01:00 MS Orlando City II 0-2 Fort Lauderdale CF
Rusya Second League A - Spring Season Silver Rusya - Second League A - Spring Season Silver ( Lig Maçı )
03/04/2024 18:00 MS Tekstilshchik 0-0 Irtysh Omsk
03/04/2024 15:30 MS Mashuk-KMV 0-0 Khimik Dzerzhinsk
03/04/2024 14:00 MS Dinamo Bryansk 0-3 Spartak Kostroma
03/04/2024 14:00 MS Kaluga 3-3 Volga Ulyanovsk
03/04/2024 12:00 MS Torpedo Miass 1-2 Avangard Kursk
Letonya Virsliga Letonya - Virsliga ( Lig Maçı )
03/04/2024 19:00 MS Rīgas FS 5-1 FS Jelgava
03/04/2024 17:00 MS Metta / LU 0-1 BFC Daugavpils
Brezilya Roraimense Brezilya - Roraimense ( Lig Maçı )
03/04/2024 04:00 MS GAS 2-1 Monte Roraima
Türkmenistan Ýokary Liga Türkmenistan - Ýokary Liga ( Lig Maçı )
03/04/2024 14:00 MS Köpetdag Aşgabat 1-4 Şagadam
03/04/2024 14:00 MS Ahal 0-2 Altyn Asyr
03/04/2024 13:30 MS Energetik 0-1 Merw
Ekvator Liga Pro Serie B Ekvator - Liga Pro Serie B ( Lig Maçı )
03/04/2024 23:00 MS San Antonio 0-0 UT Cotopaxi
03/04/2024 23:00 MS Guayaquil City FC 0-0 Leones del Norte
03/04/2024 03:00 MS Manta FC 0-0 Vargas Torres
Amerika Birleşik Devletleri US Open Cup Amerika Birleşik Devletleri - US Open Cup ( Kupa Maçı )
03/04/2024 05:30 MS Central Valley Fuego 1-2 El Farolito
03/04/2024 03:30 MS Lubbock Matadors 2-0 Foro
03/04/2024 03:30 MS Minnesota United II 0-2 Michigan Stars
Brezilya Baiano U20 Brezilya - Baiano U20 ( Lig Maçı )
03/04/2024 21:00 MS Ypiranga BA U20 1-1 Atlético Alagoinhas U20
Özbekistan Pro League A Özbekistan - Pro League A ( Lig Maçı )
03/04/2024 17:00 MS Mash'al 2-0 Shortan
03/04/2024 14:30 MS Aral 6-0 Olimpik-Mobiuz
Kırgızistan Premier League Kırgızistan - Premier League ( Lig Maçı )
03/04/2024 13:30 MS Neftchi 0-1 Talant
Brezilya CBF Brasileiro U20 Brezilya - CBF Brasileiro U20 ( Kupa Maçı )
03/04/2024 22:00 MS Cuiabá U20 1-1 América Mineiro U20
03/04/2024 22:00 MS Bahia U20 0-1 Atlético GO U20
03/04/2024 22:00 MS Cruzeiro U20 3-1 Fluminense U20
03/04/2024 21:30 MS Goiás U20 2-1 Flamengo U20
03/04/2024 21:00 MS RB Bragantino U20 2-2 Atlético Mineiro U20
03/04/2024 21:00 MS Ceará U20 2-3 Palmeiras U20