Arnavutluk Futbol Ligleri, Arnavutluk Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Arnavutluk 1st Division Arnavutluk - 1st Division ( Lig Maçı )
22/11/2020 16:00 MS Flamurtari 0-3 Besa Kavajë
Arnavutluk 2nd Division - Group B Arnavutluk - 2nd Division - Group B ( Lig Maçı )
22/11/2020 16:00 - Këlcyra - Butrinti Sarandë
Arnavutluk 2nd Division - Group A Arnavutluk - 2nd Division - Group A ( Lig Maçı )
22/11/2020 16:00 - Luzi 2008 - Iliria Fushë-Krujë
22/11/2020 16:00 - Sopoti Librazhd - Gramshi
22/11/2020 16:00 - Klosi - Shënkolli
22/11/2020 16:00 - Tërbuni Pukë - Valbona
22/11/2020 16:00 - Bulqiza - Ada Velipojë
22/11/2020 16:00 - Mirdita - Shkumbini Peqin
22/11/2020 03:00 TBD Tërbuni Pukë - Spartaku Tiranë
Arnavutluk Superliga Arnavutluk - Superliga ( Lig Maçı )
21/11/2020 18:45 MS Partizani 0-0 Laci
21/11/2020 18:45 MS Teuta Durrës 0-0 FK Kukesi
21/11/2020 18:45 MS Vllaznia Shkodër 3-2 Tirana
Arnavutluk 1st Division Arnavutluk - 1st Division ( Lig Maçı )
21/11/2020 16:00 MS Erzeni Shijak 2-0 Veleçiku Koplik
21/11/2020 16:00 MS Korabi Peshkopi 4-0 Vora
21/11/2020 16:00 MS Lushnja 1-1 Tomori Berat
21/11/2020 16:00 MS Dinamo Tirana 2-0 Oriku
21/11/2020 16:00 MS Burreli 2-1 Partizani Tirana II
21/11/2020 16:00 MS Pogradeci 0-1 Egnatia Rrogozhinë
21/11/2020 16:00 AWD Turbina Cërrik 3-0 Luftetari Gjirokaster
Arnavutluk 2nd Division - Group B Arnavutluk - 2nd Division - Group B ( Lig Maçı )
21/11/2020 16:00 - Devolli - Gramozi Ersekë
21/11/2020 16:00 - Delvina - Skrapari
21/11/2020 16:00 - Memaliaj - Labëria
21/11/2020 16:00 - Tepelena - Maliqi
21/11/2020 16:00 - Përmeti - Naftëtari Kuçovë
Arnavutluk 2nd Division - Group A Arnavutluk - 2nd Division - Group A ( Lig Maçı )
21/11/2020 16:00 - Bulqiza - Valbona
21/11/2020 16:00 - Sopoti Librazhd - Ada Velipojë
21/11/2020 16:00 - Mirdita - Iliria Fushë-Krujë
21/11/2020 16:00 - Luzi 2008 - Shënkolli
21/11/2020 16:00 - Tërbuni Pukë - Internacional Tirana
21/11/2020 16:00 - Klosi - Gramshi
21/11/2020 16:00 - Spartaku Tiranë - Shkumbini Peqin
Arnavutluk Superliga Arnavutluk - Superliga ( Lig Maçı )
21/11/2020 15:45 MS Bylis 0-2 Skenderbeu Korce
21/11/2020 15:45 MS Kastrioti Krujë 1-1 Apolonia Fier
21/11/2020 03:00 TBD Teuta Durrës - Tirana
21/11/2020 03:00 TBD Bylis - Apolonia Fier
21/11/2020 03:00 TBD Partizani - FK Kukesi
21/11/2020 03:00 TBD Kastrioti Krujë - Laci
21/11/2020 03:00 TBD Vllaznia Shkodër - Skenderbeu Korce
Arnavutluk 2nd Division - Group A Arnavutluk - 2nd Division - Group A ( Lig Maçı )
15/11/2020 03:00 TBD Spartaku Tiranë - Internacional Tirana
Arnavutluk 2nd Division - Group B Arnavutluk - 2nd Division - Group B ( Lig Maçı )
09/11/2020 16:00 - Labëria - Albpetrol Patos
Arnavutluk 2nd Division - Group A Arnavutluk - 2nd Division - Group A ( Lig Maçı )
09/11/2020 16:00 - Internacional Tirana - Tërbuni Pukë
Arnavutluk Superliga Arnavutluk - Superliga ( Lig Maçı )
08/11/2020 18:45 MS Skenderbeu Korce 0-2 Vllaznia Shkodër
Arnavutluk 1st Division Arnavutluk - 1st Division ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:00 MS Egnatia Rrogozhinë 1-1 Lushnja
08/11/2020 16:00 MS Vora 0-1 Burreli
Arnavutluk 2nd Division - Group B Arnavutluk - 2nd Division - Group B ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:00 MS Butrinti Sarandë 2-0 Memaliaj
08/11/2020 16:00 MS Skrapari 1-2 Përmeti
08/11/2020 16:00 MS Maliqi 1-1 Devolli
08/11/2020 16:00 MS Naftëtari Kuçovë 2-0 Këlcyra
08/11/2020 16:00 MS Gramozi Ersekë 2-0 Delvina
Arnavutluk 2nd Division - Group A Arnavutluk - 2nd Division - Group A ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:00 MS Valbona 1-3 Bulqiza
08/11/2020 16:00 MS Shënkolli 1-3 Luzi 2008
08/11/2020 16:00 MS Iliria Fushë-Krujë 10-1 Mirdita
08/11/2020 16:00 MS Gramshi 1-0 Klosi
08/11/2020 16:00 MS Ada Velipojë 0-4 Sopoti Librazhd
Arnavutluk Superliga Arnavutluk - Superliga ( Lig Maçı )
08/11/2020 15:45 MS Laci 1-1 Kastrioti Krujë
08/11/2020 15:45 MS Tirana 0-1 Teuta Durrës
08/11/2020 15:45 MS Apolonia Fier 2-2 Bylis
08/11/2020 15:45 MS FK Kukesi 0-2 Partizani
08/11/2020 03:00 Ertelendi Skenderbeu Korce - Teuta Durrës
08/11/2020 03:00 Ertelendi Laci - Bylis
08/11/2020 03:00 Ertelendi FK Kukesi - Tirana
08/11/2020 03:00 Ertelendi Apolonia Fier - Vllaznia Shkodër
08/11/2020 03:00 Ertelendi Partizani - Kastrioti Krujë
Arnavutluk 2nd Division - Group A Arnavutluk - 2nd Division - Group A ( Lig Maçı )
08/11/2020 03:00 TBD Shkumbini Peqin - Spartaku Tiranë
Arnavutluk 1st Division Arnavutluk - 1st Division ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:00 MS Veleçiku Koplik 0-1 Korabi Peshkopi
07/11/2020 16:00 Ertelendi Luftetari Gjirokaster - Flamurtari
07/11/2020 16:00 MS Tomori Berat 4-0 Elbasani
07/11/2020 16:00 MS Oriku 1-0 Erzeni Shijak
07/11/2020 16:00 MS Partizani Tirana II 2-6 Besëlidhja Lezhë
07/11/2020 16:00 MS Besa Kavajë 2-1 Pogradeci
Arnavutluk 2nd Division - Group A Arnavutluk - 2nd Division - Group A ( Lig Maçı )
05/11/2020 16:00 MS Klosi 0-2 Ada Velipojë
Arnavutluk Superliga Arnavutluk - Superliga ( Lig Maçı )
04/11/2020 18:45 MS Vllaznia Shkodër 2-0 Apolonia Fier
04/11/2020 18:45 MS Teuta Durrës 1-1 Skenderbeu Korce
Arnavutluk 1st Division Arnavutluk - 1st Division ( Lig Maçı )
04/11/2020 16:00 MS Burreli 5-2 Veleçiku Koplik
04/11/2020 16:00 İptal Edildi Pogradeci - Luftetari Gjirokaster
04/11/2020 16:00 MS Lushnja 2-1 Besa Kavajë
04/11/2020 16:00 MS Besëlidhja Lezhë 3-1 Vora
04/11/2020 16:00 MS Korabi Peshkopi 1-0 Oriku
04/11/2020 16:00 MS Elbasani 0-3 Egnatia Rrogozhinë
04/11/2020 16:00 MS Flamurtari 0-0 Turbina Cërrik
04/11/2020 16:00 MS Erzeni Shijak 0-2 Dinamo Tirana
Arnavutluk 2nd Division - Group B Arnavutluk - 2nd Division - Group B ( Lig Maçı )
04/11/2020 16:00 MS Memaliaj 0-2 Naftëtari Kuçovë
04/11/2020 16:00 - Përmeti - Gramozi Ersekë
04/11/2020 16:00 MS Devolli 2-1 Tepelena
04/11/2020 16:00 MS Këlcyra 3-1 Skrapari
04/11/2020 16:00 MS Delvina 1-3 Maliqi
04/11/2020 16:00 MS Albpetrol Patos 0-1 Butrinti Sarandë
Arnavutluk 2nd Division - Group A Arnavutluk - 2nd Division - Group A ( Lig Maçı )
04/11/2020 16:00 - Sopoti Librazhd - Bulqiza
04/11/2020 16:00 - Internacional Tirana - Valbona
04/11/2020 16:00 - Spartaku Tiranë - Iliria Fushë-Krujë
04/11/2020 16:00 - Luzi 2008 - Gramshi
04/11/2020 16:00 - Tërbuni Pukë - Shkumbini Peqin
04/11/2020 16:00 - Mirdita - Shënkolli
Arnavutluk Superliga Arnavutluk - Superliga ( Lig Maçı )
04/11/2020 15:45 MS Tirana 2-0 FK Kukesi
04/11/2020 15:45 MS Kastrioti Krujë 2-1 Partizani
04/11/2020 15:45 MS Bylis 1-1 Laci
04/11/2020 03:00 Ertelendi Kastrioti Krujë - FK Kukesi
04/11/2020 03:00 Ertelendi Laci - Vllaznia Shkodër
04/11/2020 03:00 Ertelendi Skenderbeu Korce - Tirana
04/11/2020 03:00 Ertelendi Partizani - Bylis
04/11/2020 03:00 Ertelendi Apolonia Fier - Teuta Durrës
01/11/2020 03:00 Ertelendi Teuta Durrës - Laci
01/11/2020 03:00 Ertelendi Bylis - Kastrioti Krujë
01/11/2020 03:00 Ertelendi Tirana - Apolonia Fier
01/11/2020 03:00 Ertelendi Vllaznia Shkodër - Partizani
01/11/2020 03:00 Ertelendi FK Kukesi - Skenderbeu Korce
25/10/2020 21:00 Ertelendi Bylis - FK Kukesi
25/10/2020 21:00 Ertelendi Partizani - Teuta Durrës
25/10/2020 21:00 Ertelendi Apolonia Fier - Skenderbeu Korce
25/10/2020 21:00 Ertelendi Kastrioti Krujë - Vllaznia Shkodër
25/10/2020 21:00 Ertelendi Laci - Tirana
17/10/2020 20:00 Ertelendi Teuta Durrës - Kastrioti Krujë
17/10/2020 20:00 Ertelendi Skenderbeu Korce - Laci
17/10/2020 20:00 Ertelendi Tirana - Partizani
17/10/2020 20:00 Ertelendi Vllaznia Shkodër - Bylis
17/10/2020 20:00 Ertelendi FK Kukesi - Apolonia Fier
04/10/2020 20:00 Ertelendi Vllaznia Shkodër - FK Kukesi
04/10/2020 20:00 Ertelendi Kastrioti Krujë - Tirana
04/10/2020 20:00 Ertelendi Laci - Apolonia Fier
04/10/2020 20:00 Ertelendi Bylis - Teuta Durrës
04/10/2020 20:00 Ertelendi Partizani - Skenderbeu Korce
30/09/2020 20:00 Ertelendi Teuta Durrës - Vllaznia Shkodër
30/09/2020 20:00 Ertelendi Skenderbeu Korce - Kastrioti Krujë
30/09/2020 20:00 Ertelendi Tirana - Bylis
30/09/2020 20:00 Ertelendi Apolonia Fier - Partizani
30/09/2020 20:00 Ertelendi FK Kukesi - Laci