Arnavutluk Futbol Ligleri, Arnavutluk Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Arnavutluk Superliga Arnavutluk - Superliga ( Lig Maçı )
26/05/2024 20:00 MS Partizani 0-1 Egnatia Rrogozhinë
24/05/2024 20:00 MS Skenderbeu Korce 3-2 Vllaznia Shkodër
19/05/2024 21:00 MS Egnatia Rrogozhinë 0-0 Vllaznia Shkodër
19/05/2024 17:00 USB Laci 3-1 Flamurtari
17/05/2024 21:00 MS Partizani 1-0 Skenderbeu Korce
Arnavutluk 1st Division Arnavutluk - 1st Division ( Lig Maçı )
16/05/2024 16:00 MS Lushnja 2-0 Iliria Fushë-Krujë
16/05/2024 16:00 MS Besa Kavajë 3-1 Luftëtari
15/05/2024 17:00 PEN Flamurtari 0-0
PS : 1-0
Apolonia Fier
Arnavutluk Cup Arnavutluk - Cup ( Kupa Maçı )
14/05/2024 20:00 MS FK Kukesi 0-1 Egnatia Rrogozhinë
Arnavutluk 1st Division Arnavutluk - 1st Division ( Lig Maçı )
12/05/2024 16:00 MS Vora 3-4 Apolonia Fier
12/05/2024 16:00 MS Flamurtari 0-0 Korabi Peshkopi
Arnavutluk 2nd Division - Play-offs Arnavutluk - 2nd Division - Play-offs ( Lig Maçı )
12/05/2024 16:00 MS Shkumbini Peqin 0-3 Luftëtari
12/05/2024 16:00 MS Iliria Fushë-Krujë 6-1 Sopoti Librazhd
Arnavutluk Superliga Arnavutluk - Superliga ( Lig Maçı )
11/05/2024 17:00 MS Teuta Durrës 1-0 Dinamo Tirana
11/05/2024 17:00 MS Vllaznia Shkodër 1-5 Skenderbeu Korce
11/05/2024 17:00 MS Partizani 4-0 Erzeni Shijak
11/05/2024 17:00 MS Egnatia Rrogozhinë 0-3 Tirana
11/05/2024 17:00 MS Laci 2-0 FK Kukesi
Arnavutluk 2nd Division - Play-offs Arnavutluk - 2nd Division - Play-offs ( Lig Maçı )
10/05/2024 19:00 MS Valbona 0-1 Pogradeci
10/05/2024 16:00 MS Albanët 2-3 Maliqi
Arnavutluk 1st Division Arnavutluk - 1st Division ( Lig Maçı )
09/05/2024 17:00 MS Bylis 2-3 AF Elbasani
Arnavutluk 2nd Division - Play-offs Arnavutluk - 2nd Division - Play-offs ( Lig Maçı )
09/05/2024 17:00 MS Iliria Fushë-Krujë 2-0 Tërbuni Pukë
09/05/2024 17:00 MS Shkumbini Peqin 2-0 Oriku
09/05/2024 17:00 MS Besëlidhja Lezhë 0-2 Sopoti Librazhd
09/05/2024 17:00 MS Luftëtari 1-0 Butrinti Sarandë
Arnavutluk Superliga Arnavutluk - Superliga ( Lig Maçı )
08/05/2024 17:00 MS Skenderbeu Korce 1-1 Laci
08/05/2024 17:00 MS Dinamo Tirana 0-1 Egnatia Rrogozhinë
08/05/2024 17:00 MS FK Kukesi 0-1 Partizani
08/05/2024 17:00 MS Tirana 0-0 Vllaznia Shkodër
08/05/2024 17:00 MS Erzeni Shijak 0-3 Teuta Durrës
Arnavutluk 1st Division Arnavutluk - 1st Division ( Lig Maçı )
08/05/2024 17:00 MS Tomori Berat 0-2 Lushnja
08/05/2024 17:00 MS Burreli 2-1 Apolonia Fier
08/05/2024 17:00 MS Kastrioti Krujë 4-2 Korabi Peshkopi
08/05/2024 17:00 MS Besa Kavajë 1-0 Flamurtari
08/05/2024 17:00 MS Luzi 2008 3-3 Vora
Arnavutluk 2nd Division - Group B Arnavutluk - 2nd Division - Group B ( Lig Maçı )
05/05/2024 16:00 MS Butrinti Sarandë 4-2 Luftëtari
05/05/2024 16:00 MS Oriku 1-2 Këlcyra
05/05/2024 16:00 MS Labëria 0-2 Devolli
05/05/2024 16:00 MS Pogradeci 4-1 Turbina Cërrik
05/05/2024 16:00 MS Maliqi 4-0 Shkumbini Peqin
Arnavutluk 2nd Division - Group A Arnavutluk - 2nd Division - Group A ( Lig Maçı )
05/05/2024 16:00 MS Gramshi 6-4 Veleçiku Koplik
Arnavutluk 1st Division Arnavutluk - 1st Division ( Lig Maçı )
04/05/2024 20:00 MS AF Elbasani 5-0 Tomori Berat
Arnavutluk Superliga Arnavutluk - Superliga ( Lig Maçı )
04/05/2024 17:00 MS Vllaznia Shkodër 1-0 Dinamo Tirana
04/05/2024 17:00 MS Partizani 1-0 Skenderbeu Korce
04/05/2024 17:00 MS Teuta Durrës 1-0 Egnatia Rrogozhinë
04/05/2024 17:00 MS Laci 1-0 Tirana
04/05/2024 17:00 MS Erzeni Shijak 3-3 FK Kukesi
Arnavutluk 1st Division Arnavutluk - 1st Division ( Lig Maçı )
04/05/2024 17:00 MS Lushnja 0-0 Kastrioti Krujë
04/05/2024 17:00 MS Flamurtari 1-0 Luzi 2008
04/05/2024 17:00 MS Korabi Peshkopi 2-3 Burreli
04/05/2024 17:00 MS Apolonia Fier 0-1 Besa Kavajë
Arnavutluk 2nd Division - Group A Arnavutluk - 2nd Division - Group A ( Lig Maçı )
04/05/2024 17:00 İptal Edildi Shënkolli - Besëlidhja Lezhë
Arnavutluk 1st Division Arnavutluk - 1st Division ( Lig Maçı )
04/05/2024 16:00 MS Vora 0-0 Bylis
Arnavutluk 2nd Division - Group A Arnavutluk - 2nd Division - Group A ( Lig Maçı )
04/05/2024 16:00 MS Adriatiku 2-4 Tërbuni Pukë
04/05/2024 16:00 MS Sopoti Librazhd 2-0 Iliria Fushë-Krujë
04/05/2024 16:00 MS Valbona 5-1 Murlani
04/05/2024 14:00 MS Albanët 2-0 Naftëtari Kuçovë
Arnavutluk 1st Division Arnavutluk - 1st Division ( Lig Maçı )
29/04/2024 19:00 MS AF Elbasani 2-0 Vora
29/04/2024 16:00 MS Bylis 4-2 Flamurtari
Arnavutluk Superliga Arnavutluk - Superliga ( Lig Maçı )
28/04/2024 20:00 MS Tirana 1-2 Partizani
28/04/2024 16:00 MS Egnatia Rrogozhinë 0-1 Vllaznia Shkodër
28/04/2024 16:00 MS FK Kukesi 0-2 Teuta Durrës
Arnavutluk 1st Division Arnavutluk - 1st Division ( Lig Maçı )
28/04/2024 16:00 MS Besa Kavajë 0-0 Korabi Peshkopi
28/04/2024 16:00 MS Luzi 2008 1-0 Apolonia Fier
28/04/2024 16:00 MS Burreli 2-0 Lushnja
28/04/2024 16:00 MS Tomori Berat 0-3 Kastrioti Krujë
Arnavutluk 2nd Division - Group B Arnavutluk - 2nd Division - Group B ( Lig Maçı )
28/04/2024 16:00 MS Turbina Cërrik 4-3 Oriku
28/04/2024 16:00 MS Delvina 2-1 Labëria
28/04/2024 16:00 MS Këlcyra 1-0 Maliqi
28/04/2024 16:00 MS Devolli 2-0 Butrinti Sarandë
Arnavutluk Superliga Arnavutluk - Superliga ( Lig Maçı )
27/04/2024 19:00 MS Dinamo Tirana 0-0 Laci
27/04/2024 19:00 MS Skenderbeu Korce 1-0 Erzeni Shijak
Arnavutluk 2nd Division - Group B Arnavutluk - 2nd Division - Group B ( Lig Maçı )
27/04/2024 16:00 MS Luftëtari 1-1 Pogradeci
Arnavutluk 2nd Division - Group A Arnavutluk - 2nd Division - Group A ( Lig Maçı )
27/04/2024 16:00 MS Tërbuni Pukë 1-0 Sopoti Librazhd
27/04/2024 16:00 MS Besëlidhja Lezhë 1-0 Gramshi
27/04/2024 16:00 MS Naftëtari Kuçovë 0-5 Valbona
27/04/2024 16:00 MS Iliria Fushë-Krujë 5-2 Albanët
27/04/2024 16:00 MS Veleçiku Koplik 2-1 Adriatiku
27/04/2024 16:00 İptal Edildi Murlani - Shënkolli
Arnavutluk Cup Arnavutluk - Cup ( Kupa Maçı )
24/04/2024 19:00 MS Tirana 1-0 FK Kukesi
24/04/2024 19:00 USB Vllaznia Shkodër 1-1 Egnatia Rrogozhinë
Arnavutluk 1st Division Arnavutluk - 1st Division ( Lig Maçı )
24/04/2024 16:00 MS Korabi Peshkopi 5-1 Luzi 2008
21/04/2024 16:00 MS Vora 3-0 Tomori Berat
21/04/2024 16:00 MS Apolonia Fier 4-1 Bylis
21/04/2024 16:00 MS Kastrioti Krujë 3-1 Burreli
21/04/2024 16:00 MS Flamurtari 2-2 AF Elbasani
21/04/2024 16:00 MS Lushnja 2-0 Besa Kavajë
Arnavutluk 2nd Division - Group B Arnavutluk - 2nd Division - Group B ( Lig Maçı )
21/04/2024 16:00 MS Pogradeci 2-1 Devolli
21/04/2024 16:00 MS Maliqi 3-2 Turbina Cërrik
21/04/2024 16:00 MS Butrinti Sarandë 2-3 Delvina
21/04/2024 16:00 MS Oriku 2-3 Luftëtari
21/04/2024 16:00 MS Shkumbini Peqin 3-0 Këlcyra
Arnavutluk Superliga Arnavutluk - Superliga ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:00 MS Teuta Durrës 0-0 Vllaznia Shkodër
20/04/2024 19:00 MS Partizani 2-0 Dinamo Tirana
20/04/2024 16:00 MS Laci 1-2 Egnatia Rrogozhinë
Arnavutluk 2nd Division - Group A Arnavutluk - 2nd Division - Group A ( Lig Maçı )
20/04/2024 16:00 MS Valbona 1-0 Iliria Fushë-Krujë
20/04/2024 16:00 MS Gramshi 2-0 Murlani
20/04/2024 16:00 MS Tërbuni Pukë 4-1 Veleçiku Koplik
20/04/2024 16:00 MS Sopoti Librazhd 5-2 Albanët
20/04/2024 16:00 İptal Edildi Shënkolli - Naftëtari Kuçovë
20/04/2024 16:00 MS Adriatiku 0-3 Besëlidhja Lezhë
Arnavutluk Superliga Arnavutluk - Superliga ( Lig Maçı )
19/04/2024 16:00 MS FK Kukesi 0-2 Skenderbeu Korce
19/04/2024 16:00 MS Erzeni Shijak 0-2 Tirana
14/04/2024 19:00 MS Dinamo Tirana 2-0 Erzeni Shijak
14/04/2024 16:00 MS Egnatia Rrogozhinë 2-1 Partizani
Arnavutluk 1st Division Arnavutluk - 1st Division ( Lig Maçı )
14/04/2024 16:00 MS Besa Kavajë 3-2 Kastrioti Krujë
Arnavutluk Superliga Arnavutluk - Superliga ( Lig Maçı )
13/04/2024 19:00 MS Skenderbeu Korce 0-1 Teuta Durrës
13/04/2024 19:00 MS Vllaznia Shkodër 1-2 Laci
13/04/2024 16:00 MS Tirana 1-0 FK Kukesi
Arnavutluk 1st Division Arnavutluk - 1st Division ( Lig Maçı )
13/04/2024 16:00 MS Bylis 3-2 Korabi Peshkopi
13/04/2024 16:00 MS Luzi 2008 4-0 Lushnja
13/04/2024 16:00 MS AF Elbasani 1-0 Apolonia Fier
13/04/2024 16:00 MS Tomori Berat 1-0 Burreli
12/04/2024 16:00 MS Vora 2-3 Flamurtari
Arnavutluk Superliga Arnavutluk - Superliga ( Lig Maçı )
08/04/2024 19:00 MS Erzeni Shijak 1-0 Egnatia Rrogozhinë
08/04/2024 19:00 MS Skenderbeu Korce 0-0 Tirana
07/04/2024 21:00 MS Partizani 0-0 Vllaznia Shkodër
07/04/2024 19:00 MS Teuta Durrës 0-1 Laci
07/04/2024 16:00 MS FK Kukesi 1-1 Dinamo Tirana
Arnavutluk 2nd Division - Group B Arnavutluk - 2nd Division - Group B ( Lig Maçı )
07/04/2024 16:00 MS Luftëtari 4-0 Maliqi
07/04/2024 16:00 MS Delvina 1-2 Pogradeci
07/04/2024 16:00 MS Turbina Cërrik 1-2 Shkumbini Peqin
07/04/2024 16:00 MS Devolli 2-1 Oriku
07/04/2024 16:00 MS Labëria 0-1 Butrinti Sarandë
Arnavutluk 1st Division Arnavutluk - 1st Division ( Lig Maçı )
06/04/2024 16:00 MS Burreli 0-1 Besa Kavajë
06/04/2024 16:00 MS Apolonia Fier 2-1 Vora
06/04/2024 16:00 MS Lushnja 1-2 Bylis
06/04/2024 16:00 MS Flamurtari 3-1 Tomori Berat
06/04/2024 16:00 MS Korabi Peshkopi 2-3 AF Elbasani
06/04/2024 16:00 MS Kastrioti Krujë 1-0 Luzi 2008
Arnavutluk 2nd Division - Group A Arnavutluk - 2nd Division - Group A ( Lig Maçı )
06/04/2024 16:00 MS Naftëtari Kuçovë 1-0 Gramshi
06/04/2024 16:00 MS Albanët 0-5 Valbona
06/04/2024 16:00 MS Veleçiku Koplik 1-1 Sopoti Librazhd
06/04/2024 16:00 MS Murlani 0-1 Adriatiku
06/04/2024 16:00 İptal Edildi Iliria Fushë-Krujë - Shënkolli
06/04/2024 16:00 MS Besëlidhja Lezhë 3-3 Tërbuni Pukë
Arnavutluk Superliga Arnavutluk - Superliga ( Lig Maçı )
03/04/2024 19:00 MS Dinamo Tirana 1-0 Teuta Durrës
Arnavutluk Cup Arnavutluk - Cup ( Kupa Maçı )
03/04/2024 16:00 MS FK Kukesi 2-0 Tirana
03/04/2024 16:00 MS Egnatia Rrogozhinë 1-0 Vllaznia Shkodër
Arnavutluk 1st Division Arnavutluk - 1st Division ( Lig Maçı )
31/03/2024 20:00 MS AF Elbasani 3-1 Lushnja
31/03/2024 15:00 MS Vora 2-3 Korabi Peshkopi
31/03/2024 15:00 MS Luzi 2008 2-1 Burreli
31/03/2024 15:00 MS Bylis 2-0 Kastrioti Krujë
31/03/2024 15:00 MS Flamurtari 0-0 Apolonia Fier
31/03/2024 15:00 MS Tomori Berat 1-4 Besa Kavajë
Arnavutluk 2nd Division - Group B Arnavutluk - 2nd Division - Group B ( Lig Maçı )
31/03/2024 15:00 MS Shkumbini Peqin 0-0 Luftëtari
31/03/2024 15:00 MS Oriku 4-0 Delvina
31/03/2024 15:00 MS Këlcyra 1-0 Turbina Cërrik
31/03/2024 15:00 MS Pogradeci 1-0 Labëria
31/03/2024 15:00 MS Maliqi 5-4 Devolli
Arnavutluk 2nd Division - Group A Arnavutluk - 2nd Division - Group A ( Lig Maçı )
31/03/2024 15:00 İptal Edildi Shënkolli - Albanët
Arnavutluk Superliga Arnavutluk - Superliga ( Lig Maçı )
30/03/2024 20:00 MS Dinamo Tirana 2-0 Skenderbeu Korce
30/03/2024 17:00 MS Laci 1-1 Partizani
Arnavutluk 2nd Division - Group A Arnavutluk - 2nd Division - Group A ( Lig Maçı )
30/03/2024 16:00 MS Gramshi 0-0 Iliria Fushë-Krujë
30/03/2024 16:00 MS Tërbuni Pukë 3-1 Murlani
30/03/2024 16:00 MS Sopoti Librazhd 1-3 Valbona
30/03/2024 16:00 MS Adriatiku 2-2 Naftëtari Kuçovë
30/03/2024 16:00 MS Veleçiku Koplik 0-2 Besëlidhja Lezhë
Arnavutluk Superliga Arnavutluk - Superliga ( Lig Maçı )
29/03/2024 21:00 MS Tirana 1-2 Teuta Durrës
29/03/2024 21:00 MS Vllaznia Shkodër 1-1 Erzeni Shijak
29/03/2024 17:00 MS Egnatia Rrogozhinë 1-0 FK Kukesi
Arnavutluk 1st Division Arnavutluk - 1st Division ( Lig Maçı )
28/03/2024 16:00 MS Lushnja 4-3 Vora
27/03/2024 16:00 MS Korabi Peshkopi 1-1 Flamurtari
27/03/2024 16:00 MS Burreli 1-0 Bylis
27/03/2024 16:00 MS Apolonia Fier 2-1 Tomori Berat
27/03/2024 16:00 MS Kastrioti Krujë 2-2 AF Elbasani
27/03/2024 16:00 MS Besa Kavajë 4-1 Luzi 2008
Arnavutluk 2nd Division - Group A Arnavutluk - 2nd Division - Group A ( Lig Maçı )
23/03/2024 16:00 MS Veleçiku Koplik 0-0 Albanët