Arnavutluk 2nd Division - Group A Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

Arnavutluk 2nd Division - Group A
Arnavutluk 2nd Division - Group A
2020-2021 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Arnavutluk 2nd Division - Group A Arnavutluk - 2nd Division - Group A ( Lig Maçı )
30/11/2020 16:00 - Internacional Tirana - Mirdita
29/11/2020 16:00 - Shkumbini Peqin - Luzi 2008
29/11/2020 16:00 - Gramshi - Bulqiza
29/11/2020 16:00 - Iliria Fushë-Krujë - Klosi
29/11/2020 16:00 - Shënkolli - Sopoti Librazhd
29/11/2020 03:00 İptal Edildi Spartaku Tiranë - Valbona
28/11/2020 16:00 - Valbona - Ada Velipojë
22/11/2020 16:00 - Bulqiza - Ada Velipojë
22/11/2020 16:00 - Sopoti Librazhd - Gramshi
22/11/2020 16:00 - Mirdita - Shkumbini Peqin
22/11/2020 16:00 - Klosi - Shënkolli
22/11/2020 16:00 - Tërbuni Pukë - Valbona
22/11/2020 16:00 - Luzi 2008 - Iliria Fushë-Krujë
22/11/2020 03:00 TBD Tërbuni Pukë - Spartaku Tiranë
21/11/2020 16:00 - Luzi 2008 - Shënkolli
21/11/2020 16:00 - Bulqiza - Valbona
21/11/2020 16:00 - Tërbuni Pukë - Internacional Tirana
21/11/2020 16:00 - Sopoti Librazhd - Ada Velipojë
21/11/2020 16:00 - Klosi - Gramshi
21/11/2020 16:00 - Mirdita - Iliria Fushë-Krujë
21/11/2020 16:00 - Spartaku Tiranë - Shkumbini Peqin
15/11/2020 03:00 TBD Spartaku Tiranë - Internacional Tirana
09/11/2020 16:00 - Internacional Tirana - Tërbuni Pukë
08/11/2020 16:00 MS Valbona 1-3 Bulqiza
08/11/2020 16:00 MS Gramshi 1-0 Klosi
08/11/2020 16:00 MS Shënkolli 1-3 Luzi 2008
08/11/2020 16:00 MS Ada Velipojë 0-4 Sopoti Librazhd
08/11/2020 16:00 MS Iliria Fushë-Krujë 10-1 Mirdita
08/11/2020 03:00 TBD Shkumbini Peqin - Spartaku Tiranë
05/11/2020 16:00 MS Klosi 0-2 Ada Velipojë
04/11/2020 16:00 - Internacional Tirana - Valbona
04/11/2020 16:00 - Tërbuni Pukë - Shkumbini Peqin
04/11/2020 16:00 - Spartaku Tiranë - Iliria Fushë-Krujë
04/11/2020 16:00 - Mirdita - Shënkolli
04/11/2020 16:00 - Luzi 2008 - Gramshi
04/11/2020 16:00 - Sopoti Librazhd - Bulqiza


Arnavutluk 2nd Division - Group A Puan Durumu

2020/2021 2nd Division: Grup A Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Vora Vora 56
2 Luzi 2008 Luzi 2008 53
3 Partizani Tirana II Partizani Tirana II 45
4 Sopoti Librazhd Sopoti Librazhd 41
5 Gramshi Gramshi 38
6 Mirdita Mirdita 37
7 Tirana II 24
8 Vllaznia Shkodër II Vllaznia Shkodër II 22
9 Klosi Klosi 20
10 Spartaku Tiranë Spartaku Tiranë 19
11 Ada Velipojë Ada Velipojë 18
12 Internacional Tirana Internacional Tirana 6
13 Kamza Kamza -3
29/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.