Belçika - Provincial - Liege ( Lig Maçı ) |
28/03/2024 22:00 |
- |
|
RCS Stavelotain |
- |
Hombourg |
|
|
Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı ) |
28/03/2024 21:30 |
- |
|
Waasland-Beveren U21 |
- |
AS Eupen U21 |
|
|
Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı ) |
27/03/2024 22:00 |
MS |
|
Sint-Eloois-Winkel |
1-1 |
Thes Sport |
|
1-0 |
Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı ) |
25/03/2024 21:30 |
MS |
|
KV Oostende U21 |
5-0 |
RFC de Liege U21 |
|
1-0 |
Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı ) |
24/03/2024 18:00 |
MS |
|
Meix-Devant-Virton |
2-2 |
Wanze / Bas-Oha |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
24/03/2024 18:00 |
MS |
|
Avanti |
3-2 |
Erpe-Mere United |
|
|
Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı ) |
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Knokke |
2-1 |
Oud-Heverlee Leuven II |
|
1-1 |
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Tienen |
3-0 |
Hoogstraten |
|
2-0 |
Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı ) |
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Warnant |
5-0 |
Ganshoren |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Hamoir |
0-3 |
Union Saint-Gilloise II |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Rebecq |
0-0 |
Tournai |
|
|
Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Voorde Appelterre |
0-0 |
Oudenaarde |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
RFC Wetteren |
2-5 |
Merelbeke |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Sparta Petegem |
1-6 |
Eendracht Aalst |
|
|
Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Londerzeel |
2-5 |
Diegem Sport |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı ) |
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Couvin-Mariembourg |
0-6 |
Braine |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Flénu |
1-2 |
Onhaye |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Ostiches |
3-1 |
RAS Monceau |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Entité Manageoise |
5-1 |
Jeunesse Tamines |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Belœil |
2-1 |
Arquet |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı ) |
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Elsautoise |
2-2 |
Sprimont |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Richelle United |
1-1 |
Huy |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Mormont |
2-1 |
Longlier |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Raeren-Eynatten |
4-1 |
Marloie Sport |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Seraing II |
7-0 |
Gouvy |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Habay-la-Neuve |
1-1 |
Waremme |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Herstal |
1-1 |
Aywaille |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Pepingen-Halle |
1-2 |
Wolvertem Merchtem |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Roeselare Daisel |
4-1 |
Sint-Denijs Sport |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Wambeek-Ternat |
2-0 |
Blankenberge |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
HO Kalken |
3-6 |
VW Hamme |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Wielsbeke |
3-1 |
Eendracht Aalter |
|
|
Belçika - Provincial - Hainaut ( Lig Maçı ) |
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Péruwelz |
1-1 |
Naastois |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Ransart |
2-5 |
SG-Tertre-Hautrage |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Gilly |
0-6 |
Gosselies Sports |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Soignies Sports |
2-2 |
Hornu |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Courcelles |
2-1 |
Antoing |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Molenbaix |
2-1 |
Sporting Club Jemappes |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
PAC Buzet |
2-2 |
Nechin |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Gerpinnes |
1-2 |
Neufvilles |
|
|
Belçika - Provincial - Namur ( Lig Maçı ) |
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Spy |
1-2 |
Nismes |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Rochefort II |
4-1 |
Evelette-Jallet |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Flavion-Morialmé |
2-1 |
Union Bossière Gembloux |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Fernelmont-Hemptinne |
3-3 |
Grand-Leez |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Beauraing |
4-4 |
US Dinantaise |
|
|
Belçika - Provincial - Liege ( Lig Maçı ) |
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
FC Eupen |
2-1 |
Mélen-Micheroux |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Hombourg |
1-0 |
Union Flémalloise |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Aubel |
2-2 |
Hannut |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Ster-Francorchamps |
2-1 |
UCE Liège |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
JS Fizoise |
2-2 |
Sart-Lez-Spa |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Tilffois |
4-3 |
RCS Stavelotain |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Trooz |
2-3 |
Malmundaria |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı ) |
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Eppegem |
2-0 |
Eendracht Mazenzele |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Olympia Wijgmaal |
0-1 |
Fenixx BeigHum |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Hoegaarden-Outgaarden |
2-2 |
Herent |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Elewijt |
2-1 |
Bertem-Leefdaal |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Liedekerke |
0-2 |
Tervuren-Duisburg |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Linden |
5-3 |
Sporting Kampenhout |
|
|
Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı ) |
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Mariekerke |
3-3 |
Hoboken |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Ranst |
2-2 |
Loenhout |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Berlaar-Heikant |
2-1 |
WS Schorvoort |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Sporting Tisselt |
4-1 |
KBSK Retie |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Bevel |
2-0 |
Vosselaar |
|
|
Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Oostnieuwkerke |
2-0 |
Sassport Boezinge |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Westrozebeke |
3-3 |
Moen |
|
|
Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Zeveren Sportief |
1-3 |
Sottegem |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Standard Denderleeuw |
3-3 |
Munkzwalm |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Lembeke |
2-3 |
DT Borsbeke |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Drongen |
1-1 |
Lokeren Doorslaar |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Kleit Maldegem |
1-1 |
Ardennen |
|
|
Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı ) |
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Turkse Rangers |
0-2 |
Helson Helchteren |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
HIH Hoepertingen |
1-3 |
Torpedo Hasselt |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Sporting Nevok Gruitrode |
1-0 |
Meeuwen |
|
|
Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı ) |
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Érezée |
0-1 |
Harre-Manhay |
|
|
24/03/2024 17:00 |
- |
|
La Roche |
- |
Ethe Belmont |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı ) |
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Saint-Michel |
2-2 |
Léopold |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Union Lasne-Ohain |
1-1 |
Waterloo |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
BX Brussels |
0-3 |
Sporting Bruxelles |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Grez-Doiceau |
1-1 |
NSeth Berchem |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Tubize II |
2-3 |
Saint-Josse |
|
|
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Genappe |
3-1 |
Amicii Bruxelles |
|
|
Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı ) |
24/03/2024 16:30 |
MS |
|
Union Namur |
0-4 |
RAAL La Louvière |
|
0-2 |
Belçika - Provincial - Namur ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 22:30 |
- |
|
Chevetogne |
- |
Anhée |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 22:30 |
- |
|
Ixelles |
- |
Kosova Schaerbeek |
|
|
Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 22:00 |
MS |
|
Heist |
1-3 |
Dessel Sport |
|
1-2 |
23/03/2024 22:00 |
MS |
|
Lokeren-Temse |
2-1 |
Olympic Charleroi |
|
1-1 |
23/03/2024 22:00 |
MS |
|
Excelsior Virton |
1-1 |
Sint-Eloois-Winkel |
|
0-0 |
23/03/2024 22:00 |
MS |
|
Sporting Charleroi II |
5-0 |
Cappellen |
|
1-0 |
Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 22:00 |
MS |
|
Verlaine |
1-2 |
Meux |
|
|
23/03/2024 22:00 |
MS |
|
Tubize |
2-1 |
RUS Binche |
|
|
23/03/2024 22:00 |
MS |
|
La Louvière Centre |
2-0 |
Acren-Lessines |
|
|
23/03/2024 22:00 |
MS |
|
Albert Quévy-Mons |
1-0 |
Rochefort |
|
|
Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 22:00 |
MS |
|
KRC Gent |
3-2 |
Dikkelvenne |
|
|
23/03/2024 22:00 |
MS |
|
Ninove |
2-1 |
Harelbeke |
|
|
23/03/2024 22:00 |
MS |
|
Mandel United |
0-4 |
Cercle Brugge II |
|
|
23/03/2024 22:00 |
MS |
|
Gullegem |
2-3 |
Olsa Brakel |
|
|
23/03/2024 22:00 |
MS |
|
Torhout |
0-6 |
Zelzate |
|
|
Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 22:00 |
MS |
|
Tempo Overijse |
1-2 |
Rupel Boom |
|
|
23/03/2024 22:00 |
MS |
|
Bocholt |
2-4 |
Lyra-Lierse Berlaar |
|
|
23/03/2024 22:00 |
MS |
|
Houtvenne |
1-0 |
Mechelen II |
|
|
23/03/2024 22:00 |
MS |
|
FC Lebbeke |
2-2 |
Spouwen-Mopertingen |
|
|
23/03/2024 22:00 |
MS |
|
Sporting Hasselt |
1-0 |
Tongeren |
|
|
23/03/2024 22:00 |
MS |
|
Lille |
2-1 |
Hades |
|
|
23/03/2024 22:00 |
MS |
|
Berchem Sport |
4-0 |
City Pirates Antwerpen |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 22:00 |
MS |
|
Wallonne Ciney |
2-1 |
Jodoigne |
|
|
23/03/2024 22:00 |
MS |
|
Perwez |
3-1 |
Rapid Symphorinois |
|
|
23/03/2024 22:00 |
MS |
|
Aische |
2-2 |
Crossing Schaerbeek |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 22:00 |
MS |
|
Geel |
1-1 |
Diest |
|
|
23/03/2024 22:00 |
MS |
|
Wellen |
0-0 |
Schoonbeek-Beverst |
|
|
23/03/2024 22:00 |
MS |
|
Nijlen |
0-3 |
Esperanza Pelt |
|
|
Belçika - Provincial - Namur ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 22:00 |
MS |
|
Loyers |
3-0 |
Biesme |
|
|
23/03/2024 22:00 |
MS |
|
Condruzien |
4-3 |
Meux II |
|
|
Belçika - Provincial - Liege ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 22:00 |
MS |
|
FC Du Geer |
3-0 |
Beaufays |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 22:00 |
MS |
|
Kraainem |
2-0 |
Stade Bierbeek |
|
|
23/03/2024 22:00 |
MS |
|
Huldenberg |
2-2 |
Rotselaar |
|
|
Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 22:00 |
MS |
|
Zandhovense |
2-1 |
Ternesse |
|
|
Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 22:00 |
MS |
|
KSK Beveren |
1-2 |
Haasdonk |
|
|
Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 22:00 |
MS |
|
Park Houthalen |
4-2 |
Zonhoven United |
|
|
23/03/2024 22:00 |
MS |
|
Beringen |
2-0 |
Eendracht Maasmechelen |
|
|
Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 22:00 |
MS |
|
Lorraine Arlon |
0-2 |
Libramont |
|
|
23/03/2024 22:00 |
MS |
|
Sartoise |
4-1 |
Vaux-Noville |
|
|
23/03/2024 22:00 |
MS |
|
RESC Houffaloise |
4-2 |
Messancy |
|
|
23/03/2024 22:00 |
MS |
|
Chaumont |
0-5 |
Nothomb-Post |
|
|
23/03/2024 22:00 |
MS |
|
Oppagne-Wéris |
7-2 |
Florenville |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 22:00 |
MS |
|
Auderghem |
1-2 |
Stade Everois |
|
|
Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 21:30 |
MS |
|
La Calamine |
1-4 |
Verviers |
|
|
23/03/2024 21:30 |
MS |
|
Jette |
1-0 |
Stockay-Warfusée |
|
|
Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 21:30 |
MS |
|
Oostkamp |
1-5 |
Zulte Waregem II |
|
|
Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 21:30 |
MS |
|
Wezel |
2-5 |
Racing Mechelen |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 21:30 |
MS |
|
Sint-Lenaarts |
1-1 |
Zepperen-Brustem |
|
|
23/03/2024 21:30 |
MS |
|
KFC Eksel |
1-1 |
Betekom |
|
|
23/03/2024 21:30 |
MS |
|
Zwarte Leeuw |
1-3 |
Berg en Dal |
|
|
23/03/2024 21:30 |
MS |
|
Turnhout |
2-4 |
Beerschot VA II |
|
|
23/03/2024 21:30 |
MS |
|
Witgoor Sport |
0-1 |
Eendracht Termien |
|
|
Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 21:30 |
MS |
|
K. Kontich |
4-2 |
's Gravenwezel-Schilde |
|
|
23/03/2024 21:30 |
MS |
|
De Kempen |
3-3 |
Antonia |
|
|
Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 21:30 |
MS |
|
Varsenare |
1-5 |
Sparta Heestert |
|
|
Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 21:30 |
MS |
|
Berlare |
1-1 |
Destelbergen |
|
|
23/03/2024 21:30 |
MS |
|
Svelta Melsele |
3-1 |
Denderhoutem |
|
|
Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 21:30 |
MS |
|
Bregel Sport |
0-2 |
Groen Star Beek |
|
|
23/03/2024 21:30 |
MS |
|
Achel |
3-0 |
Herkol |
|
|
23/03/2024 21:30 |
MS |
|
Weerstand Koersel |
4-0 |
Herk |
|
|
Belçika - Super League Women ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 21:15 |
MS |
|
Standard Liege W |
3-0 |
Gent W |
|
1-0 |
23/03/2024 21:00 |
MS |
|
OH Leuven W |
8-0 |
Genk W |
|
2-0 |
Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 21:00 |
MS |
|
Westhoek |
1-2 |
Jong Lede |
|
|
Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 21:00 |
MS |
|
Dottignies |
0-1 |
Excelsior Zedelgem |
|
|
23/03/2024 21:00 |
MS |
|
Wevelgem City |
0-1 |
Bredene |
|
|
23/03/2024 21:00 |
MS |
|
Meulebeke |
0-2 |
Racing Waregem |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 20:00 |
MS |
|
Eendracht Wervik |
0-0 |
Elene-Grotenberge |
|
|
Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 19:00 |
MS |
|
Diksmuide |
2-0 |
Ardooie |
|
|
Belçika - Super League Women ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 18:00 |
MS |
|
Zulte-Waregem W |
1-1 |
Mechelen |
|
0-0 |
Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 18:00 |
MS |
|
Lauwe |
0-0 |
Rumbeke |
|
|
Belçika - Super League Women ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 15:30 |
MS |
|
Anderlecht W |
5-0 |
Club Brugge W |
|
3-0 |
Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 13:45 |
MS |
|
Westerlo U21 |
1-1 |
Sint-Truiden U21 |
|
1-0 |
Belçika - Super League Women ( Lig Maçı ) |
22/03/2024 22:00 |
MS |
|
Charleroi W |
2-1 |
White Star Woluwe W |
|
1-1 |
Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı ) |
20/03/2024 22:30 |
MS |
|
Dessel Sport |
2-0 |
Hoogstraten |
|
1-0 |
20/03/2024 22:30 |
MS |
|
Heist |
2-2 |
Tienen |
|
1-0 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
20/03/2024 22:30 |
MS |
|
Lille |
5-3 |
Wezel |
|
|
Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı ) |
20/03/2024 22:00 |
MS |
|
Royal Antwerp II |
0-3 |
Thes Sport |
|
0-1 |
20/03/2024 22:00 |
MS |
|
Olympic Charleroi |
5-1 |
Union Namur |
|
2-0 |
20/03/2024 22:00 |
MS |
|
URSL Visé |
1-1 |
Excelsior Virton |
|
1-0 |
20/03/2024 22:00 |
MS |
|
Sint-Eloois-Winkel |
2-2 |
Knokke |
|
2-1 |
20/03/2024 22:00 |
MS |
|
Oud-Heverlee Leuven II |
0-2 |
Cappellen |
|
0-1 |
Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı ) |
20/03/2024 21:30 |
MS |
|
AS Eupen U21 |
6-1 |
Lierse K. U21 |
|
5-1 |
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
17/03/2024 20:30 |
MS |
|
Gent |
5-0 |
Charleroi |
|
2-0 |
17/03/2024 20:30 |
MS |
|
Cercle Brugge |
4-0 |
RWDM |
|
2-0 |
17/03/2024 20:30 |
MS |
|
OH Leuven |
1-0 |
KV Mechelen |
|
0-0 |
17/03/2024 20:30 |
MS |
|
KVC Westerlo |
1-1 |
Genk |
|
0-0 |
17/03/2024 18:00 |
MS |
|
Antwerp |
1-1 |
Union St. Gilloise |
|
0-0 |
Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı ) |
17/03/2024 18:00 |
MS |
|
Stade Bierbeek |
1-0 |
Elewijt |
|
|
Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
17/03/2024 18:00 |
MS |
|
Munkzwalm |
6-0 |
Berlare |
|
|
Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı ) |
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Oud-Heverlee Leuven II |
0-4 |
Lokeren-Temse |
|
0-2 |
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
URSL Visé |
0-0 |
Hoogstraten |
|
0-0 |
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Cappellen |
3-2 |
Union Namur |
|
0-2 |
Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı ) |
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Ganshoren |
0-3 |
Albert Quévy-Mons |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Acren-Lessines |
1-2 |
Verlaine |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
RUS Binche |
0-0 |
La Calamine |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Stockay-Warfusée |
2-2 |
Tubize |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Union Saint-Gilloise II |
3-1 |
La Louvière Centre |
|
|
Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Olsa Brakel |
0-3 |
Voorde Appelterre |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Zelzate |
3-1 |
Sparta Petegem |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Cercle Brugge II |
5-1 |
Oostkamp |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Merelbeke |
2-0 |
Dikkelvenne |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Harelbeke |
2-3 |
Gullegem |
|
|
Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Diegem Sport |
2-0 |
Tempo Overijse |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Rupel Boom |
2-1 |
Berchem Sport |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Lyra-Lierse Berlaar |
3-0 |
Sporting Hasselt |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Mechelen II |
0-0 |
Wezel |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı ) |
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Braine |
2-1 |
Flénu |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Jeunesse Tamines |
1-0 |
Perwez |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Crossing Schaerbeek |
5-0 |
Couvin-Mariembourg |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Jodoigne |
1-3 |
Ostiches |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
RAS Monceau |
1-1 |
Wallonne Ciney |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı ) |
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Aywaille |
1-2 |
Seraing II |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Waremme |
2-3 |
Elsautoise |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Gouvy |
0-1 |
Meix-Devant-Virton |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Wanze / Bas-Oha |
2-0 |
Herstal |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Wolvertem Merchtem |
2-3 |
Westhoek |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Jong Lede |
2-0 |
Wambeek-Ternat |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Erpe-Mere United |
0-2 |
HO Kalken |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
VW Hamme |
2-0 |
Pepingen-Halle |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Sint-Denijs Sport |
4-0 |
Avanti |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Elene-Grotenberge |
1-1 |
Roeselare Daisel |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Beerschot VA II |
0-0 |
Witgoor Sport |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Zepperen-Brustem |
1-3 |
Geel |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Berg en Dal |
5-1 |
KFC Eksel |
|
|
Belçika - Provincial - Hainaut ( Lig Maçı ) |
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Hornu |
3-3 |
Naastois |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Soignies Sports |
1-1 |
Molenbaix |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Neufvilles |
1-5 |
PAC Buzet |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Nechin |
2-4 |
Péruwelz |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Sporting Club Jemappes |
1-1 |
Courcelles |
|
|
17/03/2024 17:00 |
- |
|
SG-Tertre-Hautrage |
- |
Gerpinnes |
|
|
Belçika - Provincial - Namur ( Lig Maçı ) |
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Nismes |
3-2 |
Beauraing |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Union Bossière Gembloux |
0-2 |
Condruzien |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Anhée |
2-1 |
Fernelmont-Hemptinne |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Meux II |
4-3 |
Loyers |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Grand-Leez |
1-3 |
Rochefort II |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Biesme |
3-1 |
Flavion-Morialmé |
|
|
Belçika - Provincial - Liege ( Lig Maçı ) |
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Mélen-Micheroux |
4-1 |
Beaufays |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
FC Eupen |
1-1 |
Aubel |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Union Flémalloise |
3-1 |
Tilffois |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
RCS Stavelotain |
3-3 |
Ster-Francorchamps |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Malmundaria |
3-1 |
JS Fizoise |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Sart-Lez-Spa |
2-0 |
FC Du Geer |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Hannut |
2-2 |
Hombourg |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
UCE Liège |
1-2 |
Trooz |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı ) |
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Sporting Kampenhout |
1-1 |
Kraainem |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Eendracht Mazenzele |
4-0 |
Liedekerke |
|
|
Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı ) |
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
's Gravenwezel-Schilde |
0-0 |
Zandhovense |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
WS Schorvoort |
0-2 |
De Kempen |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Vosselaar |
0-2 |
Ranst |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Loenhout |
1-3 |
Sporting Tisselt |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Hoboken |
1-1 |
K. Kontich |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
KBSK Retie |
1-2 |
Berlaar-Heikant |
|
|
Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Bredene |
3-1 |
Dottignies |
|
|
17/03/2024 17:00 |
- |
|
Excelsior Zedelgem |
- |
Oostnieuwkerke |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Ardooie |
1-0 |
Wevelgem City |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Moen |
2-2 |
Meulebeke |
|
|
Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Denderhoutem |
2-1 |
Kleit Maldegem |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Destelbergen |
0-1 |
Drongen |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Lokeren Doorslaar |
2-1 |
Lembeke |
|
|
Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı ) |
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Torpedo Hasselt |
3-4 |
Bregel Sport |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Zonhoven United |
1-3 |
Achel |
|
|
Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı ) |
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Érezée |
1-1 |
Lorraine Arlon |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı ) |
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Léopold |
3-1 |
Auderghem |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
NSeth Berchem |
2-2 |
Ixelles |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Amicii Bruxelles |
1-2 |
BX Brussels |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Union Lasne-Ohain |
3-1 |
Genappe |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Kosova Schaerbeek |
3-0 |
Saint-Michel |
|
|
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Sporting Bruxelles |
7-3 |
Grez-Doiceau |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı ) |
17/03/2024 16:30 |
MS |
|
Fenixx BeigHum |
1-0 |
Linden |
|
|
Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı ) |
17/03/2024 16:30 |
MS |
|
Herk |
3-1 |
HIH Hoepertingen |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı ) |
17/03/2024 16:30 |
MS |
|
Waterloo |
2-1 |
Saint-Josse |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı ) |
17/03/2024 16:00 |
MS |
|
Tervuren-Duisburg |
0-3 |
Hoegaarden-Outgaarden |
|
|
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
17/03/2024 15:30 |
MS |
|
St. Truiden |
2-1 |
Club Brugge KV |
|
0-1 |
16/03/2024 22:45 |
MS |
|
Anderlecht |
0-1 |
Kortrijk |
|
0-0 |
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 22:45 |
MS |
|
KRC Genk II |
3-1 |
Oostende |
|
1-0 |
16/03/2024 22:45 |
MS |
|
Dender |
4-1 |
Standard Liège II |
|
1-0 |
Belçika - Provincial - Hainaut ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 22:30 |
- |
|
Antoing |
- |
Gilly |
|
|
Belçika - Provincial - Namur ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 22:30 |
- |
|
Evelette-Jallet |
- |
Spy |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 22:15 |
- |
|
Rotselaar |
- |
Olympia Wijgmaal |
|
|
Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 22:00 |
MS |
|
RAAL La Louvière |
1-2 |
Heist |
|
1-0 |
16/03/2024 22:00 |
MS |
|
Olympic Charleroi |
0-1 |
Thes Sport |
|
0-1 |
16/03/2024 22:00 |
MS |
|
Excelsior Virton |
0-1 |
Sporting Charleroi II |
|
0-0 |
Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 22:00 |
- |
|
Meux |
- |
Jette |
|
|
16/03/2024 22:00 |
- |
|
Verviers |
- |
Rebecq |
|
|
16/03/2024 22:00 |
- |
|
Rochefort |
- |
Hamoir |
|
|
Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 22:00 |
- |
|
Oudenaarde |
- |
Eendracht Aalst |
|
|
16/03/2024 22:00 |
- |
|
Mandel United |
- |
Ninove |
|
|
Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 22:00 |
- |
|
Racing Mechelen |
- |
Londerzeel |
|
|
16/03/2024 22:00 |
- |
|
FC Lebbeke |
- |
Houtvenne |
|
|
16/03/2024 22:00 |
- |
|
Tongeren |
- |
Lille |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 22:00 |
- |
|
Rapid Symphorinois |
- |
Belœil |
|
|
16/03/2024 22:00 |
- |
|
Arquet |
- |
Entité Manageoise |
|
|
16/03/2024 22:00 |
- |
|
Onhaye |
- |
Aische |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 22:00 |
- |
|
Huy |
- |
Mormont |
|
|
16/03/2024 22:00 |
- |
|
Marloie Sport |
- |
Richelle United |
|
|
16/03/2024 22:00 |
- |
|
Sprimont |
- |
Habay-la-Neuve |
|
|
16/03/2024 22:00 |
- |
|
Longlier |
- |
Raeren-Eynatten |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 22:00 |
- |
|
Betekom |
- |
Turnhout |
|
|
16/03/2024 22:00 |
- |
|
Esperanza Pelt |
- |
Eendracht Termien |
|
|
Belçika - Provincial - Hainaut ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 22:00 |
- |
|
Gosselies Sports |
- |
Ransart |
|
|
Belçika - Provincial - Namur ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 22:00 |
- |
|
US Dinantaise |
- |
Chevetogne |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 22:00 |
- |
|
Herent |
- |
Huldenberg |
|
|
16/03/2024 22:00 |
- |
|
Bertem-Leefdaal |
- |
Eppegem |
|
|
Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 22:00 |
- |
|
Haasdonk |
- |
Standard Denderleeuw |
|
|
16/03/2024 22:00 |
- |
|
Sottegem |
- |
KSK Beveren |
|
|
Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 22:00 |
- |
|
Meeuwen |
- |
Weerstand Koersel |
|
|
16/03/2024 22:00 |
- |
|
Groen Star Beek |
- |
Turkse Rangers |
|
|
16/03/2024 22:00 |
- |
|
Eendracht Maasmechelen |
- |
Sporting Nevok Gruitrode |
|
|
Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 22:00 |
- |
|
Messancy |
- |
La Roche |
|
|
16/03/2024 22:00 |
- |
|
Chaumont |
- |
Ethe Belmont |
|
|
16/03/2024 22:00 |
- |
|
Oppagne-Wéris |
- |
Vaux-Noville |
|
|
16/03/2024 22:00 |
- |
|
RESC Houffaloise |
- |
Sartoise |
|
|
16/03/2024 22:00 |
- |
|
Florenville |
- |
Harre-Manhay |
|
|
16/03/2024 22:00 |
- |
|
Nothomb-Post |
- |
Libramont |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 22:00 |
- |
|
Stade Everois |
- |
Tubize II |
|
|
Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 21:30 |
MS |
|
KAA Gent II |
0-1 |
Tienen |
|
0-0 |
16/03/2024 21:30 |
MS |
|
Dessel Sport |
3-1 |
Knokke |
|
0-1 |
Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 21:30 |
- |
|
Tournai |
- |
Warnant |
|
|
Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 21:30 |
- |
|
Torhout |
- |
RFC Wetteren |
|
|
Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 21:30 |
- |
|
Hades |
- |
City Pirates Antwerpen |
|
|
16/03/2024 21:30 |
- |
|
Spouwen-Mopertingen |
- |
Bocholt |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 21:30 |
- |
|
Blankenberge |
- |
Wielsbeke |
|
|
16/03/2024 21:30 |
- |
|
Eendracht Aalter |
- |
Eendracht Wervik |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 21:30 |
- |
|
Zwarte Leeuw |
- |
Wellen |
|
|
16/03/2024 21:30 |
- |
|
Schoonbeek-Beverst |
- |
Nijlen |
|
|
16/03/2024 21:30 |
- |
|
Diest |
- |
Sint-Lenaarts |
|
|
Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 21:30 |
- |
|
Antonia |
- |
Mariekerke |
|
|
16/03/2024 21:30 |
- |
|
Ternesse |
- |
Bevel |
|
|
Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 21:30 |
- |
|
Racing Waregem |
- |
Diksmuide |
|
|
Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 21:30 |
- |
|
Ardennen |
- |
Zeveren Sportief |
|
|
16/03/2024 21:30 |
- |
|
DT Borsbeke |
- |
Svelta Melsele |
|
|
Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 21:30 |
- |
|
Herkol |
- |
Beringen |
|
|
16/03/2024 21:30 |
- |
|
Helson Helchteren |
- |
Park Houthalen |
|
|
Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 21:00 |
- |
|
Zulte Waregem II |
- |
KRC Gent |
|
|
Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 21:00 |
- |
|
Sparta Heestert |
- |
Westrozebeke |
|
|
16/03/2024 21:00 |
- |
|
Rumbeke |
- |
Varsenare |
|
|
16/03/2024 20:45 |
- |
|
Sassport Boezinge |
- |
Lauwe |
|
|
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 20:15 |
MS |
|
Standard Liege |
4-0 |
AS Eupen |
|
2-0 |
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 20:15 |
MS |
|
Deinze |
2-3 |
Francs Borains |
|
1-2 |
16/03/2024 18:00 |
MS |
|
Lierse Kempenzonen |
3-2 |
Liège |
|
1-1 |
16/03/2024 18:00 |
MS |
|
Lommel United |
3-1 |
RSC Anderlecht II |
|
2-1 |
Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı ) |
15/03/2024 22:30 |
MS |
|
Francs Borains U21 |
0-2 |
Lierse K. U21 |
|
0-2 |
15/03/2024 22:30 |
MS |
|
Kortrijk U21 |
1-0 |
Waasland-Beveren U21 |
|
0-0 |
15/03/2024 22:15 |
MS |
|
Westerlo U21 |
5-1 |
Patro Eisden U21 |
|
4-1 |
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
15/03/2024 22:00 |
MS |
|
Zulte Waregem |
0-1 |
Beerschot Wilrijk |
|
0-0 |
15/03/2024 22:00 |
MS |
|
Waasland-beveren |
0-1 |
Patro Eisden |
|
0-1 |
15/03/2024 22:00 |
MS |
|
Club Brugge II |
1-1 |
Seraing United |
|
1-0 |
Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı ) |
15/03/2024 22:00 |
MS |
|
Sint-Eloois-Winkel |
1-0 |
Royal Antwerp II |
|
0-0 |
Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı ) |
15/03/2024 22:00 |
MS |
|
Sint-Truiden U21 |
3-1 |
RWDM U21 |
|
2-1 |
15/03/2024 21:30 |
MS |
|
KV Oostende U21 |
6-1 |
Deinze U21 |
|
3-1 |
15/03/2024 21:30 |
MS |
|
Lommel U21 |
6-0 |
Dender U21 |
|
2-0 |
15/03/2024 21:30 |
MS |
|
AS Eupen U21 |
3-1 |
RFC de Liege U21 |
|
2-0 |
Belçika - Provincial - Liege ( Lig Maçı ) |
13/03/2024 22:00 |
MS |
|
RCS Stavelotain |
3-1 |
Union Flémalloise |
|
|
Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı ) |
13/03/2024 20:30 |
MS |
|
KAA Gent II |
1-1 |
Sporting Charleroi II |
|
0-1 |
Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı ) |
11/03/2024 22:00 |
MS |
|
Patro Eisden U21 |
3-1 |
RFC de Liege U21 |
|
3-1 |
11/03/2024 22:00 |
MS |
|
Lierse K. U21 |
1-3 |
Westerlo U21 |
|
0-1 |
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 21:15 |
MS |
|
AS Eupen |
1-0 |
St. Truiden |
|
1-0 |
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 21:15 |
MS |
|
Liège |
1-0 |
Deinze |
|
1-0 |
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 20:30 |
MS |
|
Union St. Gilloise |
1-1 |
Gent |
|
0-0 |
Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 19:00 |
MS |
|
Eendracht Termien |
3-0 |
Schoonbeek-Beverst |
|
|
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 18:00 |
MS |
|
Club Brugge KV |
3-1 |
OH Leuven |
|
1-1 |
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 18:00 |
MS |
|
Francs Borains |
1-2 |
Lommel United |
|
0-1 |
Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 18:00 |
MS |
|
Tervuren-Duisburg |
5-1 |
Sporting Kampenhout |
|
|
Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Knokke |
2-0 |
URSL Visé |
|
1-0 |
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Cappellen |
0-1 |
RAAL La Louvière |
|
0-0 |
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Oud-Heverlee Leuven II |
1-1 |
Dessel Sport |
|
1-0 |
Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
RUS Binche |
0-2 |
Acren-Lessines |
|
0-0 |
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Hamoir |
0-3 |
Ganshoren |
|
0-1 |
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Stockay-Warfusée |
3-0 |
Union Saint-Gilloise II |
|
0-0 |
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Rebecq |
1-1 |
Albert Quévy-Mons |
|
1-1 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Sparta Petegem |
0-1 |
Olsa Brakel |
|
|
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Gullegem |
1-0 |
Oudenaarde |
|
0-0 |
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
RFC Wetteren |
1-2 |
Zulte Waregem II |
|
|
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Eendracht Aalst |
2-3 |
Cercle Brugge II |
|
0-2 |
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Voorde Appelterre |
1-1 |
Torhout |
|
1-0 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Rupel Boom |
1-5 |
Spouwen-Mopertingen |
|
0-3 |
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Londerzeel |
1-2 |
Houtvenne |
|
1-2 |
Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Belœil |
1-0 |
Entité Manageoise |
|
|
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Flénu |
2-0 |
Jeunesse Tamines |
|
|
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
RAS Monceau |
1-3 |
Rapid Symphorinois |
|
|
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Couvin-Mariembourg |
1-5 |
Jodoigne |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Mormont |
4-2 |
Gouvy |
|
|
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Waremme |
2-0 |
Wanze / Bas-Oha |
|
|
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Herstal |
0-4 |
Seraing II |
|
|
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Richelle United |
1-1 |
Sprimont |
|
|
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Meix-Devant-Virton |
1-2 |
Huy |
|
|
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Raeren-Eynatten |
2-1 |
Aywaille |
|
|
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Elsautoise |
1-2 |
Marloie Sport |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Wielsbeke |
1-2 |
Jong Lede |
|
|
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Roeselare Daisel |
2-0 |
Westhoek |
|
|
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
HO Kalken |
1-1 |
Wolvertem Merchtem |
|
|
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Avanti |
2-0 |
Blankenberge |
|
|
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Elene-Grotenberge |
0-3 |
Erpe-Mere United |
|
|
Belçika - Provincial - Hainaut ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Molenbaix |
4-0 |
Ransart |
|
|
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
SG-Tertre-Hautrage |
1-0 |
Nechin |
|
|
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Soignies Sports |
3-0 |
Gerpinnes |
|
|
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Sporting Club Jemappes |
3-0 |
PAC Buzet |
|
|
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Hornu |
2-2 |
Neufvilles |
|
|
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Courcelles |
4-1 |
Gilly |
|
|
Belçika - Provincial - Namur ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Union Bossière Gembloux |
3-4 |
Grand-Leez |
|
|
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Flavion-Morialmé |
0-3 |
Beauraing |
|
|
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Meux II |
3-2 |
Nismes |
|
|
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Anhée |
0-4 |
Evelette-Jallet |
|
|
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Biesme |
4-0 |
Chevetogne |
|
|
Belçika - Provincial - Liege ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Beaufays |
1-0 |
Hombourg |
|
|
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Sart-Lez-Spa |
0-2 |
Aubel |
|
|
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
JS Fizoise |
0-4 |
Ster-Francorchamps |
|
|
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
UCE Liège |
0-0 |
Hannut |
|
|
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Trooz |
4-0 |
Mélen-Micheroux |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Eppegem |
3-1 |
Fenixx BeigHum |
|
|
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Elewijt |
3-1 |
Huldenberg |
|
|
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Hoegaarden-Outgaarden |
1-1 |
Olympia Wijgmaal |
|
|
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Liedekerke |
3-1 |
Herent |
|
|
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Linden |
0-2 |
Rotselaar |
|
|
Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
's Gravenwezel-Schilde |
3-0 |
Vosselaar |
|
|
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Bevel |
2-3 |
Antonia |
|
|
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Ranst |
2-2 |
KBSK Retie |
|
|
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Sporting Tisselt |
1-1 |
De Kempen |
|
|
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Mariekerke |
5-1 |
WS Schorvoort |
|
|
Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Sparta Heestert |
3-2 |
Bredene |
|
|
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Dottignies |
0-3 |
Sassport Boezinge |
|
|
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Westrozebeke |
0-3 |
Diksmuide |
|
|
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Lauwe |
2-0 |
Ardooie |
|
|
Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Lembeke |
0-4 |
Kleit Maldegem |
|
|
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Zeveren Sportief |
0-4 |
Denderhoutem |
|
|
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Lokeren Doorslaar |
0-0 |
Sottegem |
|
|
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Drongen |
0-2 |
DT Borsbeke |
|
|
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Standard Denderleeuw |
4-1 |
Svelta Melsele |
|
|
Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Sporting Nevok Gruitrode |
2-1 |
Herkol |
|
|
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
HIH Hoepertingen |
2-2 |
Achel |
|
|
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Turkse Rangers |
4-2 |
Zonhoven United |
|
|
Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Harre-Manhay |
3-2 |
Lorraine Arlon |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Saint-Josse |
0-1 |
Stade Everois |
|
|
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Saint-Michel |
3-0 |
NSeth Berchem |
|
|
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Grez-Doiceau |
1-2 |
Amicii Bruxelles |
|
|
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Tubize II |
1-2 |
Léopold |
|
|
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
BX Brussels |
1-0 |
Union Lasne-Ohain |
|
|
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Genappe |
3-1 |
Waterloo |
|
|
Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 16:30 |
MS |
|
Royal Antwerp II |
1-1 |
Olympic Charleroi |
|
1-0 |
10/03/2024 16:30 |
MS |
|
Union Namur |
0-1 |
Excelsior Virton |
|
0-0 |
Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 16:30 |
MS |
|
Herk |
2-5 |
Groen Star Beek |
|
|
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 15:30 |
MS |
|
Genk |
1-0 |
Standard Liege |
|
0-0 |
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 15:30 |
MS |
|
RSC Anderlecht II |
0-1 |
Zulte Waregem |
|
0-1 |
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 22:45 |
MS |
|
RWDM |
0-3 |
Anderlecht |
|
0-3 |
Belçika - Provincial - Hainaut ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 22:30 |
MS |
|
Antoing |
2-0 |
Péruwelz |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 22:30 |
MS |
|
Ixelles |
0-1 |
Sporting Bruxelles |
|
|
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 22:00 |
MS |
|
Oostende |
0-1 |
Dender |
|
0-0 |
09/03/2024 22:00 |
MS |
|
Seraing United |
1-2 |
Waasland-beveren |
|
0-1 |
Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 22:00 |
MS |
|
Hoogstraten |
2-2 |
KAA Gent II |
|
0-1 |
09/03/2024 22:00 |
MS |
|
Lokeren-Temse |
1-0 |
Sint-Eloois-Winkel |
|
1-0 |
Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 22:00 |
MS |
|
Tubize |
1-1 |
Tournai |
|
|
09/03/2024 22:00 |
MS |
|
La Louvière Centre |
4-1 |
Verlaine |
|
1-0 |
09/03/2024 22:00 |
MS |
|
Verviers |
2-2 |
Rochefort |
|
1-1 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 22:00 |
MS |
|
Dikkelvenne |
2-2 |
Harelbeke |
|
1-2 |
09/03/2024 22:00 |
MS |
|
Ninove |
2-1 |
Zelzate |
|
0-1 |
09/03/2024 22:00 |
MS |
|
KRC Gent |
1-1 |
Merelbeke |
|
0-1 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 22:00 |
MS |
|
Tongeren |
2-3 |
Hades |
|
1-1 |
09/03/2024 22:00 |
MS |
|
Berchem Sport |
1-3 |
Mechelen II |
|
0-1 |
09/03/2024 22:00 |
MS |
|
Sporting Hasselt |
3-0 |
Racing Mechelen |
|
1-0 |
09/03/2024 22:00 |
MS |
|
Lille |
2-0 |
Diegem Sport |
|
0-0 |
09/03/2024 22:00 |
MS |
|
City Pirates Antwerpen |
1-0 |
Bocholt |
|
0-0 |
09/03/2024 22:00 |
MS |
|
Tempo Overijse |
0-3 |
Lyra-Lierse Berlaar |
|
0-2 |
Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 22:00 |
MS |
|
Perwez |
0-0 |
Braine |
|
|
09/03/2024 22:00 |
MS |
|
Wallonne Ciney |
1-1 |
Crossing Schaerbeek |
|
|
09/03/2024 22:00 |
MS |
|
Aische |
1-0 |
Arquet |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 22:00 |
MS |
|
Habay-la-Neuve |
6-1 |
Longlier |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 22:00 |
MS |
|
VW Hamme |
4-2 |
Eendracht Aalter |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 22:00 |
MS |
|
Geel |
1-1 |
Betekom |
|
|
09/03/2024 22:00 |
MS |
|
Nijlen |
2-2 |
Beerschot VA II |
|
|
09/03/2024 22:00 |
MS |
|
Wellen |
3-0 |
Diest |
|
|
Belçika - Provincial - Hainaut ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 22:00 |
MS |
|
Gosselies Sports |
6-2 |
Naastois |
|
|
Belçika - Provincial - Namur ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 22:00 |
MS |
|
Loyers |
2-2 |
Rochefort II |
|
|
09/03/2024 22:00 |
MS |
|
Condruzien |
2-1 |
Fernelmont-Hemptinne |
|
|
09/03/2024 22:00 |
MS |
|
US Dinantaise |
1-0 |
Spy |
|
|
Belçika - Provincial - Liege ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 22:00 |
MS |
|
FC Du Geer |
0-1 |
Tilffois |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 22:00 |
MS |
|
Kraainem |
2-1 |
Bertem-Leefdaal |
|
|
09/03/2024 22:00 |
MS |
|
Stade Bierbeek |
3-1 |
Eendracht Mazenzele |
|
|
Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 22:00 |
MS |
|
Zandhovense |
2-3 |
Berlaar-Heikant |
|
|
Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 22:00 |
MS |
|
Haasdonk |
1-1 |
Destelbergen |
|
|
09/03/2024 22:00 |
MS |
|
KSK Beveren |
1-1 |
Munkzwalm |
|
|
Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 22:00 |
MS |
|
Park Houthalen |
2-0 |
Beringen |
|
|
09/03/2024 22:00 |
MS |
|
Weerstand Koersel |
5-1 |
Torpedo Hasselt |
|
|
Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 22:00 |
MS |
|
Nothomb-Post |
2-3 |
Érezée |
|
|
09/03/2024 22:00 |
MS |
|
Libramont |
3-1 |
Ethe Belmont |
|
|
09/03/2024 22:00 |
MS |
|
Oppagne-Wéris |
3-0 |
RESC Houffaloise |
|
|
09/03/2024 22:00 |
MS |
|
Messancy |
3-0 |
Chaumont |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 22:00 |
MS |
|
Auderghem |
2-1 |
Kosova Schaerbeek |
|
|
Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 21:30 |
MS |
|
Thes Sport |
1-2 |
Heist |
|
0-1 |
Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 21:30 |
MS |
|
Jette |
0-0 |
Warnant |
|
0-0 |
09/03/2024 21:30 |
MS |
|
La Calamine |
0-0 |
Meux |
|
0-0 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 21:30 |
MS |
|
Oostkamp |
1-1 |
Mandel United |
|
1-0 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 21:30 |
MS |
|
Wezel |
0-2 |
FC Lebbeke |
|
0-2 |
Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 21:30 |
MS |
|
Ostiches |
1-1 |
Onhaye |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 21:30 |
MS |
|
Turnhout |
1-3 |
Berg en Dal |
|
|
09/03/2024 21:30 |
MS |
|
Sint-Lenaarts |
2-1 |
Esperanza Pelt |
|
|
09/03/2024 21:30 |
MS |
|
KFC Eksel |
0-2 |
Zwarte Leeuw |
|
|
09/03/2024 21:30 |
MS |
|
Witgoor Sport |
1-2 |
Zepperen-Brustem |
|
|
Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 21:30 |
MS |
|
K. Kontich |
2-0 |
Ternesse |
|
|
09/03/2024 21:30 |
MS |
|
Loenhout |
0-3 |
Hoboken |
|
|
Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 21:30 |
MS |
|
Varsenare |
4-2 |
Moen |
|
|
Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 21:30 |
MS |
|
Berlare |
2-2 |
Ardennen |
|
|
Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 21:30 |
MS |
|
Helson Helchteren |
2-1 |
Meeuwen |
|
|
09/03/2024 21:30 |
MS |
|
Bregel Sport |
3-0 |
Eendracht Maasmechelen |
|
|
Belçika - Super League Women ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 21:00 |
MS |
|
OH Leuven W |
1-0 |
Genk W |
|
0-0 |
09/03/2024 21:00 |
MS |
|
Anderlecht W |
6-0 |
Charleroi W |
|
3-0 |
Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 21:00 |
MS |
|
Oostnieuwkerke |
3-2 |
Meulebeke |
|
|
09/03/2024 21:00 |
MS |
|
Excelsior Zedelgem |
2-2 |
Rumbeke |
|
|
09/03/2024 21:00 |
MS |
|
Wevelgem City |
2-2 |
Racing Waregem |
|
|
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 20:15 |
MS |
|
Charleroi |
0-0 |
Cercle Brugge |
|
0-0 |
Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 20:00 |
MS |
|
Eendracht Wervik |
2-2 |
Sint-Denijs Sport |
|
|
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 18:00 |
MS |
|
Kortrijk |
0-1 |
Antwerp |
|
0-1 |
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 18:00 |
MS |
|
Standard Liège II |
1-2 |
Club Brugge II |
|
0-1 |
Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 17:00 |
MS |
|
Pepingen-Halle |
1-0 |
Wambeek-Ternat |
|
|
Belçika - Super League Women ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 15:30 |
MS |
|
Zulte-Waregem W |
0-1 |
Standard Liege W |
|
0-0 |
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
08/03/2024 22:45 |
MS |
|
KV Mechelen |
3-1 |
KVC Westerlo |
|
2-0 |
Belçika - Super League Women ( Lig Maçı ) |
08/03/2024 22:30 |
MS |
|
Gent W |
1-0 |
Club Brugge W |
|
1-0 |
08/03/2024 22:30 |
MS |
|
White Star Woluwe W |
1-1 |
Mechelen |
|
1-0 |
Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı ) |
08/03/2024 22:30 |
MS |
|
La Roche |
1-0 |
Sartoise |
|
|
08/03/2024 22:30 |
MS |
|
Florenville |
4-3 |
Vaux-Noville |
|
|
Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı ) |
08/03/2024 22:30 |
MS |
|
Kortrijk U21 |
3-2 |
Lommel U21 |
|
1-1 |
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
08/03/2024 22:00 |
MS |
|
Patro Eisden |
2-2 |
KRC Genk II |
|
1-0 |
08/03/2024 22:00 |
MS |
|
Beerschot Wilrijk |
2-1 |
Lierse Kempenzonen |
|
1-1 |
Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı ) |
08/03/2024 22:00 |
MS |
|
Sporting Charleroi II |
1-1 |
Tienen |
|
1-0 |
Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı ) |
08/03/2024 22:00 |
MS |
|
RWDM U21 |
3-2 |
KV Oostende U21 |
|
1-1 |
08/03/2024 22:00 |
MS |
|
Dender U21 |
3-2 |
Francs Borains U21 |
|
2-0 |
08/03/2024 21:30 |
MS |
|
Waasland-Beveren U21 |
1-0 |
Sint-Truiden U21 |
|
0-0 |
08/03/2024 21:30 |
MS |
|
Deinze U21 |
2-0 |
AS Eupen U21 |
|
0-0 |
Belçika - Provincial - Liege ( Lig Maçı ) |
07/03/2024 22:00 |
MS |
|
Malmundaria |
1-3 |
FC Eupen |
|
|
Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
06/03/2024 22:30 |
MS |
|
Lille |
4-3 |
Rupel Boom |
|
1-3 |
Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı ) |
04/03/2024 22:00 |
MS |
|
Patro Eisden U21 |
2-3 |
Deinze U21 |
|
1-2 |
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 21:15 |
MS |
|
Kortrijk |
3-2 |
RWDM |
|
1-1 |
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 21:15 |
MS |
|
Waasland-beveren |
2-3 |
Oostende |
|
1-0 |
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 20:30 |
MS |
|
Anderlecht |
1-0 |
AS Eupen |
|
1-0 |
03/03/2024 18:00 |
MS |
|
Antwerp |
3-0 |
St. Truiden |
|
0-0 |
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 18:00 |
MS |
|
Seraing United |
3-0 |
Patro Eisden |
|
2-0 |
Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 18:00 |
MS |
|
Blankenberge |
1-3 |
VW Hamme |
|
|
Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Tienen |
1-0 |
Union Namur |
|
1-0 |
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
URSL Visé |
2-0 |
Thes Sport |
|
1-0 |
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Sint-Eloois-Winkel |
2-2 |
Sporting Charleroi II |
|
1-0 |
Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Union Saint-Gilloise II |
1-3 |
Tubize |
|
0-1 |
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Warnant |
0-2 |
La Louvière Centre |
|
0-1 |
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Ganshoren |
2-1 |
Jette |
|
1-0 |
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Acren-Lessines |
3-3 |
La Calamine |
|
1-1 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Olsa Brakel |
0-1 |
RFC Wetteren |
|
0-1 |
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Harelbeke |
2-2 |
Oostkamp |
|
1-2 |
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Zelzate |
1-2 |
Merelbeke |
|
0-1 |
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Voorde Appelterre |
0-2 |
Gullegem |
|
0-1 |
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Cercle Brugge II |
2-2 |
KRC Gent |
|
1-1 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Spouwen-Mopertingen |
3-2 |
Wezel |
|
1-0 |
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Diegem Sport |
1-2 |
Tongeren |
|
1-0 |
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Mechelen II |
3-0 |
Londerzeel |
|
0-0 |
Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Mormont |
1-0 |
Raeren-Eynatten |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Wambeek-Ternat |
0-0 |
Eendracht Wervik |
|
|
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Westhoek |
1-1 |
Avanti |
|
|
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Jong Lede |
4-1 |
HO Kalken |
|
|
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Wielsbeke |
2-2 |
Sint-Denijs Sport |
|
|
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Erpe-Mere United |
3-0 |
Pepingen-Halle |
|
|
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Wolvertem Merchtem |
0-1 |
Roeselare Daisel |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Zepperen-Brustem |
4-1 |
KFC Eksel |
|
|
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Eendracht Termien |
3-2 |
Nijlen |
|
|
Belçika - Provincial - Hainaut ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Naastois |
2-7 |
Nechin |
|
|
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Ransart |
2-1 |
Antoing |
|
|
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Molenbaix |
2-0 |
Hornu |
|
|
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Courcelles |
2-2 |
Soignies Sports |
|
|
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Gerpinnes |
3-1 |
Gosselies Sports |
|
|
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Gilly |
1-1 |
Sporting Club Jemappes |
|
|
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Péruwelz |
0-0 |
Neufvilles |
|
|
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
PAC Buzet |
4-1 |
SG-Tertre-Hautrage |
|
|
Belçika - Provincial - Namur ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Grand-Leez |
3-2 |
Condruzien |
|
|
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Flavion-Morialmé |
1-3 |
US Dinantaise |
|
|
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Spy |
2-2 |
Anhée |
|
|
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Beauraing |
2-2 |
Meux II |
|
|
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Rochefort II |
1-2 |
Biesme |
|
|
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Fernelmont-Hemptinne |
0-2 |
Nismes |
|
|
Belçika - Provincial - Liege ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Tilffois |
3-0 |
JS Fizoise |
|
|
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Mélen-Micheroux |
0-0 |
RCS Stavelotain |
|
|
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Union Flémalloise |
3-1 |
UCE Liège |
|
|
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Hombourg |
3-3 |
FC Du Geer |
|
|
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Hannut |
4-2 |
Malmundaria |
|
|
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Ster-Francorchamps |
2-0 |
Trooz |
|
|
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Aubel |
4-0 |
Beaufays |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Linden |
0-2 |
Bertem-Leefdaal |
|
|
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Sporting Kampenhout |
1-3 |
Stade Bierbeek |
|
|
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Eendracht Mazenzele |
1-0 |
Hoegaarden-Outgaarden |
|
|
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Olympia Wijgmaal |
0-3 |
Kraainem |
|
|
Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
KBSK Retie |
1-1 |
Zandhovense |
|
|
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Hoboken |
0-1 |
's Gravenwezel-Schilde |
|
|
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Berlaar-Heikant |
1-2 |
Bevel |
|
|
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Vosselaar |
0-1 |
Sporting Tisselt |
|
|
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Mariekerke |
4-0 |
Ternesse |
|
|
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
WS Schorvoort |
0-0 |
Ranst |
|
|
Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Racing Waregem |
1-2 |
Varsenare |
|
|
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Ardooie |
1-2 |
Sparta Heestert |
|
|
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Moen |
2-0 |
Oostnieuwkerke |
|
|
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Wevelgem City |
1-3 |
Sassport Boezinge |
|
|
Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Destelbergen |
0-0 |
Lembeke |
|
|
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Zeveren Sportief |
0-1 |
Munkzwalm |
|
|
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Denderhoutem |
2-0 |
Drongen |
|
|
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Kleit Maldegem |
5-1 |
KSK Beveren |
|
|
Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Sporting Nevok Gruitrode |
2-0 |
Torpedo Hasselt |
|
|
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Zonhoven United |
1-4 |
HIH Hoepertingen |
|
|
Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Ethe Belmont |
0-3 |
Harre-Manhay |
|
|
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Érezée |
1-0 |
Messancy |
|
|
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Vaux-Noville |
3-1 |
La Roche |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
NSeth Berchem |
1-1 |
Auderghem |
|
|
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Kosova Schaerbeek |
1-0 |
Tubize II |
|
|
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Léopold |
5-1 |
Saint-Josse |
|
|
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Sporting Bruxelles |
1-0 |
Saint-Michel |
|
|
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Genappe |
2-2 |
BX Brussels |
|
|
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Amicii Bruxelles |
4-1 |
Ixelles |
|
|
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Union Lasne-Ohain |
2-2 |
Grez-Doiceau |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 16:30 |
MS |
|
Fenixx BeigHum |
1-1 |
Tervuren-Duisburg |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 16:30 |
MS |
|
Waterloo |
1-1 |
Stade Everois |
|
|
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 15:30 |
MS |
|
Genk |
0-3 |
Club Brugge KV |
|
0-1 |
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 15:30 |
MS |
|
Dender |
1-1 |
Beerschot Wilrijk |
|
0-0 |
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 22:45 |
MS |
|
Standard Liege |
4-2 |
Gent |
|
1-1 |
Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 22:15 |
MS |
|
Schoonbeek-Beverst |
0-1 |
Turnhout |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 22:15 |
MS |
|
Rotselaar |
6-3 |
Liedekerke |
|
|
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 22:00 |
MS |
|
Lommel United |
4-1 |
Liège |
|
1-0 |
02/03/2024 22:00 |
MS |
|
Deinze |
4-1 |
RSC Anderlecht II |
|
3-0 |
Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 22:00 |
MS |
|
Olympic Charleroi |
2-1 |
Oud-Heverlee Leuven II |
|
2-0 |
02/03/2024 22:00 |
MS |
|
Hoogstraten |
1-1 |
Lokeren-Temse |
|
0-0 |
02/03/2024 22:00 |
MS |
|
RAAL La Louvière |
3-0 |
Excelsior Virton |
|
0-0 |
02/03/2024 22:00 |
MS |
|
Heist |
2-2 |
Knokke |
|
0-0 |
Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 22:00 |
MS |
|
Albert Quévy-Mons |
2-0 |
Stockay-Warfusée |
|
0-0 |
02/03/2024 22:00 |
MS |
|
Rochefort |
2-0 |
Rebecq |
|
1-0 |
02/03/2024 22:00 |
MS |
|
Verlaine |
0-2 |
Hamoir |
|
0-1 |
02/03/2024 22:00 |
MS |
|
Meux |
0-0 |
RUS Binche |
|
0-0 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 22:00 |
MS |
|
Mandel United |
0-2 |
Eendracht Aalst |
|
|
Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 22:00 |
MS |
|
Lyra-Lierse Berlaar |
2-1 |
City Pirates Antwerpen |
|
1-1 |
02/03/2024 22:00 |
MS |
|
Houtvenne |
0-0 |
Lille |
|
0-0 |
02/03/2024 22:00 |
MS |
|
Racing Mechelen |
0-2 |
Rupel Boom |
|
0-0 |
02/03/2024 22:00 |
MS |
|
FC Lebbeke |
1-3 |
Sporting Hasselt |
|
1-1 |
02/03/2024 22:00 |
MS |
|
Bocholt |
0-1 |
Berchem Sport |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 22:00 |
MS |
|
Eendracht Aalter |
1-3 |
Elene-Grotenberge |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 22:00 |
MS |
|
Esperanza Pelt |
1-0 |
Zwarte Leeuw |
|
|
02/03/2024 22:00 |
MS |
|
Geel |
2-2 |
Witgoor Sport |
|
|
02/03/2024 22:00 |
MS |
|
Betekom |
3-3 |
Wellen |
|
|
Belçika - Provincial - Namur ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 22:00 |
MS |
|
Chevetogne |
3-0 |
Union Bossière Gembloux |
|
|
02/03/2024 22:00 |
MS |
|
Loyers |
1-1 |
Evelette-Jallet |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 22:00 |
MS |
|
Huldenberg |
2-2 |
Eppegem |
|
|
02/03/2024 22:00 |
MS |
|
Herent |
2-1 |
Elewijt |
|
|
Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 22:00 |
MS |
|
Antonia |
3-2 |
Loenhout |
|
|
Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 22:00 |
MS |
|
Meeuwen |
1-1 |
Herk |
|
|
02/03/2024 22:00 |
MS |
|
Groen Star Beek |
2-5 |
Park Houthalen |
|
|
02/03/2024 22:00 |
MS |
|
Beringen |
0-2 |
Weerstand Koersel |
|
|
Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 22:00 |
MS |
|
Sartoise |
3-2 |
Libramont |
|
|
02/03/2024 22:00 |
MS |
|
Lorraine Arlon |
4-1 |
Nothomb-Post |
|
|
02/03/2024 22:00 |
MS |
|
RESC Houffaloise |
3-1 |
Florenville |
|
|
02/03/2024 22:00 |
MS |
|
Chaumont |
0-3 |
Oppagne-Wéris |
|
|
Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 21:30 |
MS |
|
Dessel Sport |
8-0 |
Cappellen |
|
5-0 |
Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 21:30 |
MS |
|
Tournai |
1-0 |
Verviers |
|
1-0 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 21:30 |
MS |
|
Oudenaarde |
2-0 |
Ninove |
|
2-0 |
02/03/2024 21:30 |
MS |
|
Torhout |
1-0 |
Dikkelvenne |
|
0-0 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 21:30 |
MS |
|
Hades |
0-0 |
Tempo Overijse |
|
0-0 |
Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 21:30 |
MS |
|
Diest |
1-2 |
Berg en Dal |
|
|
02/03/2024 21:30 |
- |
|
Sint-Lenaarts |
- |
Beerschot VA II |
|
|
Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 21:30 |
MS |
|
De Kempen |
3-0 |
K. Kontich |
|
|
Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 21:30 |
MS |
|
Svelta Melsele |
5-2 |
Berlare |
|
|
02/03/2024 21:30 |
MS |
|
Ardennen |
7-1 |
Lokeren Doorslaar |
|
|
02/03/2024 21:30 |
MS |
|
DT Borsbeke |
5-0 |
Standard Denderleeuw |
|
|
02/03/2024 21:30 |
MS |
|
Sottegem |
1-3 |
Haasdonk |
|
|
Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 21:30 |
MS |
|
Achel |
5-1 |
Bregel Sport |
|
|
02/03/2024 21:30 |
MS |
|
Herkol |
1-2 |
Turkse Rangers |
|
|
02/03/2024 21:30 |
MS |
|
Eendracht Maasmechelen |
1-2 |
Helson Helchteren |
|
|
Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 21:30 |
MS |
|
Sint-Truiden U21 |
5-0 |
Dender U21 |
|
1-0 |
Belçika - Super League Women ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 21:00 |
MS |
|
Anderlecht W |
3-2 |
Standard Liege W |
|
1-1 |
Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 21:00 |
MS |
|
Diksmuide |
4-0 |
Dottignies |
|
|
02/03/2024 21:00 |
MS |
|
Bredene |
2-1 |
Excelsior Zedelgem |
|
|
02/03/2024 21:00 |
MS |
|
Rumbeke |
1-0 |
Westrozebeke |
|
|
Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 20:30 |
MS |
|
Zulte Waregem II |
4-1 |
Sparta Petegem |
|
1-0 |
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 20:15 |
MS |
|
OH Leuven |
0-2 |
Union St. Gilloise |
|
0-1 |
Belçika - Super League Women ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 20:00 |
MS |
|
Mechelen |
0-2 |
Gent W |
|
0-2 |
Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 20:00 |
MS |
|
Meulebeke |
0-7 |
Lauwe |
|
|
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 18:00 |
MS |
|
Cercle Brugge |
2-3 |
KV Mechelen |
|
2-2 |
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 18:00 |
MS |
|
Lierse Kempenzonen |
3-1 |
Francs Borains |
|
1-0 |
Belçika - Super League Women ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 15:30 |
MS |
|
Club Brugge W |
2-2 |
Genk W |
|
1-1 |
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
01/03/2024 22:45 |
MS |
|
KVC Westerlo |
0-1 |
Charleroi |
|
0-0 |
Belçika - Super League Women ( Lig Maçı ) |
01/03/2024 22:30 |
MS |
|
White Star Woluwe W |
1-0 |
Zulte-Waregem W |
|
0-0 |
Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı ) |
01/03/2024 22:30 |
MS |
|
Francs Borains U21 |
2-3 |
Kortrijk U21 |
|
0-2 |
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
01/03/2024 22:00 |
MS |
|
Club Brugge II |
2-1 |
KRC Genk II |
|
1-1 |
01/03/2024 22:00 |
MS |
|
Zulte Waregem |
1-1 |
Standard Liège II |
|
0-1 |
Belçika - Super League Women ( Lig Maçı ) |
01/03/2024 22:00 |
MS |
|
Charleroi W |
0-3 |
OH Leuven W |
|
0-1 |
Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı ) |
01/03/2024 22:00 |
MS |
|
RFC de Liege U21 |
0-1 |
RWDM U21 |
|
0-0 |
Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı ) |
01/03/2024 21:30 |
MS |
|
KAA Gent II |
2-0 |
Royal Antwerp II |
|
1-0 |
Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı ) |
01/03/2024 21:30 |
MS |
|
KV Oostende U21 |
2-2 |
Waasland-Beveren U21 |
|
2-1 |
Belçika - Cup ( Kupa Maçı ) |
29/02/2024 22:45 |
MS |
|
Antwerp |
3-0 |
Oostende |
|
2-0 |
Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı ) |
29/02/2024 22:15 |
MS |
|
Westerlo U21 |
5-1 |
Lommel U21 |
|
3-0 |
Belçika - Provincial - Liege ( Lig Maçı ) |
29/02/2024 22:00 |
MS |
|
FC Eupen |
3-1 |
Sart-Lez-Spa |
|
|
29/02/2024 22:00 |
MS |
|
JS Fizoise |
0-5 |
UCE Liège |
|
|
29/02/2024 22:00 |
MS |
|
Hombourg |
1-2 |
Trooz |
|
|
29/02/2024 22:00 |
MS |
|
RCS Stavelotain |
3-0 |
Malmundaria |
|
|
Belçika - Cup ( Kupa Maçı ) |
28/02/2024 22:30 |
MS |
|
Union St. Gilloise |
2-0 |
Club Brugge KV |
|
0-0 |
Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
28/02/2024 22:00 |
MS |
|
Zepperen-Brustem |
0-2 |
Eendracht Termien |
|
|
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
25/02/2024 21:15 |
MS |
|
AS Eupen |
0-2 |
Cercle Brugge |
|
0-0 |
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
25/02/2024 21:15 |
MS |
|
Francs Borains |
2-1 |
Zulte Waregem |
|
0-0 |
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
25/02/2024 20:30 |
MS |
|
Union St. Gilloise |
2-1 |
Standard Liege |
|
2-0 |
25/02/2024 18:00 |
MS |
|
Gent |
2-2 |
Antwerp |
|
2-1 |
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
25/02/2024 18:00 |
MS |
|
KRC Genk II |
1-1 |
Lommel United |
|
0-0 |
Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
25/02/2024 18:00 |
MS |
|
Munkzwalm |
4-1 |
Ardennen |
|
|
Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı ) |
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
URSL Visé |
2-0 |
Union Namur |
|
1-0 |
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Cappellen |
0-1 |
Olympic Charleroi |
|
0-1 |
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Knokke |
1-0 |
Tienen |
|
1-0 |
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Oud-Heverlee Leuven II |
1-2 |
RAAL La Louvière |
|
0-1 |
Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı ) |
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
RUS Binche |
1-3 |
Rochefort |
|
1-1 |
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Union Saint-Gilloise II |
0-2 |
Tournai |
|
0-2 |
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Stockay-Warfusée |
0-0 |
Meux |
|
0-0 |
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Hamoir |
0-1 |
Warnant |
|
0-0 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
RFC Wetteren |
0-0 |
Cercle Brugge II |
|
0-0 |
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Sparta Petegem |
2-1 |
Gullegem |
|
1-0 |
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Merelbeke |
4-0 |
Harelbeke |
|
2-0 |
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Zelzate |
3-2 |
Zulte Waregem II |
|
1-1 |
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Eendracht Aalst |
0-3 |
Dikkelvenne |
|
0-1 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Londerzeel |
0-2 |
Lyra-Lierse Berlaar |
|
0-0 |
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Tempo Overijse |
2-0 |
Houtvenne |
|
0-0 |
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Bocholt |
0-5 |
Rupel Boom |
|
0-2 |
Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı ) |
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Jodoigne |
0-0 |
RAS Monceau |
|
|
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Braine |
2-0 |
Ostiches |
|
|
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Entité Manageoise |
0-2 |
Aische |
|
|
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Jeunesse Tamines |
1-0 |
Belœil |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı ) |
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Seraing II |
3-1 |
Raeren-Eynatten |
|
|
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Gouvy |
3-0 |
Herstal |
|
|
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Wanze / Bas-Oha |
1-2 |
Elsautoise |
|
|
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Aywaille |
2-0 |
Mormont |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Pepingen-Halle |
2-2 |
Jong Lede |
|
|
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
HO Kalken |
0-0 |
Westhoek |
|
|
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Elene-Grotenberge |
2-2 |
Wolvertem Merchtem |
|
|
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Sint-Denijs Sport |
1-0 |
Blankenberge |
|
|
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
VW Hamme |
2-2 |
Wielsbeke |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Nijlen |
1-1 |
Geel |
|
|
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Beerschot VA II |
3-3 |
Betekom |
|
|
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Berg en Dal |
0-2 |
Zepperen-Brustem |
|
|
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Schoonbeek-Beverst |
3-2 |
Esperanza Pelt |
|
|
Belçika - Provincial - Hainaut ( Lig Maçı ) |
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Neufvilles |
1-2 |
Naastois |
|
|
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Soignies Sports |
1-0 |
Gilly |
|
|
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Molenbaix |
3-0 |
Courcelles |
|
|
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Sporting Club Jemappes |
2-0 |
Ransart |
|
|
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Hornu |
0-2 |
Nechin |
|
|
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
SG-Tertre-Hautrage |
3-0 |
Péruwelz |
|
|
Belçika - Provincial - Namur ( Lig Maçı ) |
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Union Bossière Gembloux |
3-1 |
Fernelmont-Hemptinne |
|
|
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Anhée |
4-2 |
Rochefort II |
|
|
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Biesme |
6-3 |
Beauraing |
|
|
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Meux II |
1-0 |
Flavion-Morialmé |
|
|
Belçika - Provincial - Liege ( Lig Maçı ) |
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Beaufays |
0-2 |
Sart-Lez-Spa |
|
|
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Trooz |
1-1 |
RCS Stavelotain |
|
|
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Hombourg |
0-1 |
FC Eupen |
|
|
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Tilffois |
1-2 |
Hannut |
|
|
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Ster-Francorchamps |
0-1 |
Union Flémalloise |
|
|
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Aubel |
7-0 |
Mélen-Micheroux |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı ) |
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Liedekerke |
1-4 |
Huldenberg |
|
|
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Sporting Kampenhout |
5-3 |
Eendracht Mazenzele |
|
|
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Elewijt |
0-1 |
Olympia Wijgmaal |
|
|
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Hoegaarden-Outgaarden |
0-2 |
Rotselaar |
|
|
Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı ) |
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Sporting Tisselt |
2-4 |
WS Schorvoort |
|
|
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Hoboken |
3-1 |
Vosselaar |
|
|
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Ranst |
2-6 |
Berlaar-Heikant |
|
|
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
's Gravenwezel-Schilde |
1-3 |
KBSK Retie |
|
|
Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Westrozebeke |
0-0 |
Racing Waregem |
|
|
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Oostnieuwkerke |
0-4 |
Diksmuide |
|
|
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Bredene |
2-3 |
Rumbeke |
|
|
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Excelsior Zedelgem |
0-1 |
Moen |
|
|
Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Lokeren Doorslaar |
0-0 |
Zeveren Sportief |
|
|
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Standard Denderleeuw |
0-2 |
Kleit Maldegem |
|
|
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Lembeke |
2-1 |
Denderhoutem |
|
|
Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı ) |
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
HIH Hoepertingen |
1-1 |
Beringen |
|
|
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Turkse Rangers |
3-3 |
Achel |
|
|
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Torpedo Hasselt |
3-1 |
Eendracht Maasmechelen |
|
|
Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı ) |
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Harre-Manhay |
2-2 |
Sartoise |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı ) |
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Tubize II |
2-1 |
Genappe |
|
|
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Kosova Schaerbeek |
2-1 |
NSeth Berchem |
|
|
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Léopold |
1-3 |
Sporting Bruxelles |
|
|
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Saint-Michel |
1-0 |
Grez-Doiceau |
|
|
Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı ) |
25/02/2024 16:30 |
MS |
|
Royal Antwerp II |
2-1 |
Dessel Sport |
|
2-0 |
Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı ) |
25/02/2024 16:30 |
MS |
|
Herk |
3-1 |
Zonhoven United |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı ) |
25/02/2024 16:30 |
MS |
|
Saint-Josse |
2-1 |
Union Lasne-Ohain |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı ) |
25/02/2024 16:00 |
MS |
|
Tervuren-Duisburg |
1-2 |
Linden |
|
|
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
25/02/2024 15:30 |
MS |
|
Club Brugge KV |
1-2 |
Anderlecht |
|
1-0 |
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
25/02/2024 15:30 |
MS |
|
Beerschot Wilrijk |
0-0 |
Seraing United |
|
0-0 |
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 22:45 |
MS |
|
KV Mechelen |
3-0 |
Kortrijk |
|
1-0 |
Belçika - Provincial - Hainaut ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 22:30 |
- |
|
Antoing |
- |
Gerpinnes |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 22:30 |
- |
|
Ixelles |
- |
Waterloo |
|
|
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 22:00 |
MS |
|
Liège |
1-1 |
Standard Liège II |
|
0-0 |
24/02/2024 22:00 |
MS |
|
Oostende |
1-4 |
Club Brugge II |
|
0-0 |
Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 22:00 |
MS |
|
Sporting Charleroi II |
3-0 |
Hoogstraten |
|
0-0 |
24/02/2024 22:00 |
MS |
|
Excelsior Virton |
2-0 |
KAA Gent II |
|
2-0 |
24/02/2024 22:00 |
MS |
|
Lokeren-Temse |
2-1 |
Heist |
|
1-1 |
Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 22:00 |
- |
|
Verviers |
- |
Ganshoren |
|
|
24/02/2024 22:00 |
- |
|
La Louvière Centre |
- |
Rebecq |
|
|
24/02/2024 22:00 |
- |
|
Tubize |
- |
Albert Quévy-Mons |
|
|
Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 22:00 |
- |
|
KRC Gent |
- |
Oudenaarde |
|
|
24/02/2024 22:00 |
- |
|
Mandel United |
- |
Voorde Appelterre |
|
|
24/02/2024 22:00 |
- |
|
Ninove |
- |
Olsa Brakel |
|
|
Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 22:00 |
- |
|
Sporting Hasselt |
- |
Diegem Sport |
|
|
24/02/2024 22:00 |
- |
|
City Pirates Antwerpen |
- |
FC Lebbeke |
|
|
24/02/2024 22:00 |
- |
|
Tongeren |
- |
Mechelen II |
|
|
24/02/2024 22:00 |
- |
|
Lille |
- |
Spouwen-Mopertingen |
|
|
24/02/2024 22:00 |
- |
|
Berchem Sport |
- |
Racing Mechelen |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 22:00 |
- |
|
Onhaye |
- |
Couvin-Mariembourg |
|
|
24/02/2024 22:00 |
- |
|
Arquet |
- |
Flénu |
|
|
24/02/2024 22:00 |
- |
|
Rapid Symphorinois |
- |
Wallonne Ciney |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 22:00 |
- |
|
Huy |
- |
Habay-la-Neuve |
|
|
24/02/2024 22:00 |
- |
|
Marloie Sport |
- |
Meix-Devant-Virton |
|
|
24/02/2024 22:00 |
- |
|
Sprimont |
- |
Waremme |
|
|
24/02/2024 22:00 |
- |
|
Longlier |
- |
Richelle United |
|
|
Belçika - Provincial - Hainaut ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 22:00 |
- |
|
Gosselies Sports |
- |
PAC Buzet |
|
|
Belçika - Provincial - Namur ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 22:00 |
- |
|
US Dinantaise |
- |
Nismes |
|
|
24/02/2024 22:00 |
- |
|
Condruzien |
- |
Spy |
|
|
24/02/2024 22:00 |
- |
|
Evelette-Jallet |
- |
Grand-Leez |
|
|
24/02/2024 22:00 |
- |
|
Loyers |
- |
Chevetogne |
|
|
Belçika - Provincial - Liege ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 22:00 |
- |
|
FC Du Geer |
- |
Malmundaria |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 22:00 |
- |
|
Kraainem |
- |
Eppegem |
|
|
24/02/2024 22:00 |
- |
|
Bertem-Leefdaal |
- |
Fenixx BeigHum |
|
|
24/02/2024 22:00 |
- |
|
Stade Bierbeek |
- |
Herent |
|
|
Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 22:00 |
- |
|
Zandhovense |
- |
De Kempen |
|
|
Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 22:00 |
- |
|
Haasdonk |
- |
DT Borsbeke |
|
|
24/02/2024 22:00 |
- |
|
Drongen |
- |
Svelta Melsele |
|
|
24/02/2024 22:00 |
- |
|
KSK Beveren |
- |
Berlare |
|
|
Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 22:00 |
- |
|
Meeuwen |
- |
Groen Star Beek |
|
|
24/02/2024 22:00 |
- |
|
Park Houthalen |
- |
Herkol |
|
|
Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 22:00 |
- |
|
Oppagne-Wéris |
- |
Érezée |
|
|
24/02/2024 22:00 |
- |
|
Nothomb-Post |
- |
Ethe Belmont |
|
|
24/02/2024 22:00 |
- |
|
Florenville |
- |
La Roche |
|
|
24/02/2024 22:00 |
- |
|
Messancy |
- |
Lorraine Arlon |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 22:00 |
- |
|
Stade Everois |
- |
Amicii Bruxelles |
|
|
24/02/2024 22:00 |
- |
|
Auderghem |
- |
BX Brussels |
|
|
Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 21:30 |
MS |
|
Thes Sport |
2-0 |
Sint-Eloois-Winkel |
|
1-0 |
Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 21:30 |
- |
|
Jette |
- |
Acren-Lessines |
|
|
24/02/2024 21:30 |
- |
|
La Calamine |
- |
Verlaine |
|
|
Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 21:30 |
- |
|
Oostkamp |
- |
Torhout |
|
|
Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 21:30 |
- |
|
Wezel |
- |
Hades |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 21:30 |
- |
|
Eendracht Aalter |
- |
Erpe-Mere United |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 21:30 |
- |
|
Turnhout |
- |
Sint-Lenaarts |
|
|
24/02/2024 21:30 |
- |
|
Zwarte Leeuw |
- |
Diest |
|
|
24/02/2024 21:30 |
- |
|
KFC Eksel |
- |
Eendracht Termien |
|
|
24/02/2024 21:30 |
- |
|
Witgoor Sport |
- |
Wellen |
|
|
Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 21:30 |
- |
|
K. Kontich |
- |
Bevel |
|
|
24/02/2024 21:30 |
- |
|
Loenhout |
- |
Mariekerke |
|
|
24/02/2024 21:30 |
- |
|
Ternesse |
- |
Antonia |
|
|
Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 21:30 |
- |
|
Varsenare |
- |
Meulebeke |
|
|
Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 21:30 |
- |
|
Sottegem |
- |
Destelbergen |
|
|
Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 21:30 |
- |
|
Helson Helchteren |
- |
Sporting Nevok Gruitrode |
|
|
24/02/2024 21:30 |
- |
|
Weerstand Koersel |
- |
Bregel Sport |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 21:00 |
- |
|
Roeselare Daisel |
- |
Wambeek-Ternat |
|
|
Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 21:00 |
- |
|
Dottignies |
- |
Lauwe |
|
|
24/02/2024 21:00 |
- |
|
Sparta Heestert |
- |
Wevelgem City |
|
|
24/02/2024 20:45 |
- |
|
Sassport Boezinge |
- |
Ardooie |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 20:30 |
- |
|
Eendracht Wervik |
- |
Avanti |
|
|
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 20:15 |
MS |
|
St. Truiden |
1-0 |
KVC Westerlo |
|
1-0 |
24/02/2024 18:00 |
MS |
|
RWDM |
1-1 |
OH Leuven |
|
1-1 |
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 18:00 |
MS |
|
RSC Anderlecht II |
2-1 |
Dender |
|
1-0 |
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
23/02/2024 22:45 |
MS |
|
Charleroi |
0-1 |
Genk |
|
0-0 |
Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı ) |
23/02/2024 22:30 |
MS |
|
Libramont |
1-1 |
Vaux-Noville |
|
|
23/02/2024 22:30 |
MS |
|
RESC Houffaloise |
3-1 |
Chaumont |
|
|
Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı ) |
23/02/2024 22:30 |
MS |
|
Kortrijk U21 |
1-1 |
KV Oostende U21 |
|
0-0 |
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
23/02/2024 22:00 |
MS |
|
Waasland-beveren |
2-2 |
Deinze |
|
0-0 |
23/02/2024 22:00 |
MS |
|
Patro Eisden |
3-0 |
Lierse Kempenzonen |
|
1-0 |
Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı ) |
23/02/2024 22:00 |
MS |
|
RWDM U21 |
4-2 |
Patro Eisden U21 |
|
3-1 |
23/02/2024 22:00 |
MS |
|
Dender U21 |
1-1 |
Westerlo U21 |
|
1-1 |
23/02/2024 21:30 |
MS |
|
Lommel U21 |
5-2 |
Francs Borains U21 |
|
2-0 |
23/02/2024 21:30 |
MS |
|
Deinze U21 |
2-1 |
RFC de Liege U21 |
|
2-0 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
21/02/2024 22:30 |
MS |
|
Sporting Hasselt |
2-0 |
Berchem Sport |
|
0-0 |
21/02/2024 22:30 |
MS |
|
Tempo Overijse |
0-2 |
Bocholt |
|
0-1 |
Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı ) |
21/02/2024 22:30 |
MS |
|
Crossing Schaerbeek |
3-1 |
Perwez |
|
|
Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
21/02/2024 22:00 |
MS |
|
Zulte Waregem II |
3-1 |
Ninove |
|
2-0 |
21/02/2024 22:00 |
MS |
|
Dikkelvenne |
6-2 |
Voorde Appelterre |
|
4-0 |
21/02/2024 22:00 |
MS |
|
RFC Wetteren |
0-1 |
Oudenaarde |
|
0-1 |
21/02/2024 22:00 |
MS |
|
Cercle Brugge II |
4-2 |
Gullegem |
|
2-1 |
21/02/2024 22:00 |
MS |
|
Merelbeke |
0-2 |
Eendracht Aalst |
|
0-1 |
21/02/2024 22:00 |
MS |
|
Torhout |
2-1 |
Mandel United |
|
1-0 |
21/02/2024 22:00 |
MS |
|
Zelzate |
2-2 |
Harelbeke |
|
2-0 |
21/02/2024 22:00 |
MS |
|
Olsa Brakel |
0-2 |
Oostkamp |
|
0-0 |
21/02/2024 22:00 |
MS |
|
Sparta Petegem |
4-0 |
KRC Gent |
|
1-0 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
21/02/2024 22:00 |
MS |
|
Tongeren |
2-0 |
City Pirates Antwerpen |
|
1-0 |
21/02/2024 22:00 |
MS |
|
FC Lebbeke |
1-2 |
Lyra-Lierse Berlaar |
|
|
21/02/2024 22:00 |
MS |
|
Rupel Boom |
2-1 |
Londerzeel |
|
1-0 |
21/02/2024 22:00 |
MS |
|
Spouwen-Mopertingen |
2-0 |
Houtvenne |
|
0-0 |
21/02/2024 22:00 |
MS |
|
Racing Mechelen |
2-4 |
Hades |
|
1-1 |
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
18/02/2024 21:15 |
MS |
|
AS Eupen |
0-2 |
Gent |
|
0-1 |
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
18/02/2024 21:15 |
MS |
|
Standard Liège II |
1-2 |
Francs Borains |
|
0-1 |
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
18/02/2024 20:30 |
MS |
|
Anderlecht |
4-1 |
St. Truiden |
|
0-1 |
18/02/2024 18:00 |
MS |
|
Kortrijk |
1-3 |
Union St. Gilloise |
|
0-2 |
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
18/02/2024 18:00 |
MS |
|
Deinze |
4-2 |
Beerschot Wilrijk |
|
2-1 |
Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı ) |
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Tienen |
0-1 |
Royal Antwerp II |
|
0-0 |
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Sint-Eloois-Winkel |
1-1 |
URSL Visé |
|
1-0 |
Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı ) |
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Verlaine |
4-2 |
Stockay-Warfusée |
|
2-2 |
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Warnant |
3-2 |
RUS Binche |
|
1-1 |
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Hamoir |
2-3 |
Verviers |
|
1-2 |
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Acren-Lessines |
1-2 |
Union Saint-Gilloise II |
|
0-1 |
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Rebecq |
1-3 |
Meux |
|
0-2 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Harelbeke |
0-1 |
Mandel United |
|
0-0 |
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Cercle Brugge II |
1-4 |
Zelzate |
|
1-2 |
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Gullegem |
2-1 |
Oostkamp |
|
2-0 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Diegem Sport |
1-2 |
Wezel |
|
1-1 |
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Mechelen II |
0-1 |
Sporting Hasselt |
|
0-1 |
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Rupel Boom |
3-2 |
City Pirates Antwerpen |
|
0-0 |
Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı ) |
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Couvin-Mariembourg |
0-4 |
Rapid Symphorinois |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Ostiches |
1-1 |
Arquet |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
RAS Monceau |
2-1 |
Crossing Schaerbeek |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Flénu |
0-1 |
Belœil |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Jodoigne |
1-1 |
Braine |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı ) |
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Mormont |
3-0 |
Herstal |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Meix-Devant-Virton |
1-1 |
Longlier |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Raeren-Eynatten |
0-0 |
Gouvy |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Habay-la-Neuve |
2-0 |
Aywaille |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Waremme |
0-0 |
Marloie Sport |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Elsautoise |
0-1 |
Seraing II |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Avanti |
2-3 |
HO Kalken |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Erpe-Mere United |
2-2 |
Roeselare Daisel |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Westhoek |
1-1 |
Sint-Denijs Sport |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Wambeek-Ternat |
1-0 |
Eendracht Aalter |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Jong Lede |
6-1 |
Elene-Grotenberge |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Blankenberge |
1-1 |
Eendracht Wervik |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Wielsbeke |
1-1 |
Pepingen-Halle |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Wolvertem Merchtem |
1-1 |
VW Hamme |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Eendracht Termien |
2-2 |
Berg en Dal |
|
|
Belçika - Provincial - Hainaut ( Lig Maçı ) |
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Ransart |
1-1 |
Soignies Sports |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Nechin |
2-0 |
Neufvilles |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Péruwelz |
1-1 |
Gosselies Sports |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
PAC Buzet |
6-1 |
Antoing |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Gerpinnes |
0-6 |
Sporting Club Jemappes |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Naastois |
2-3 |
SG-Tertre-Hautrage |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Gilly |
1-3 |
Molenbaix |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Courcelles |
2-2 |
Hornu |
|
|
Belçika - Provincial - Namur ( Lig Maçı ) |
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Rochefort II |
3-0 |
Flavion-Morialmé |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Nismes |
1-1 |
Anhée |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Spy |
3-2 |
Meux II |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Beauraing |
1-2 |
Loyers |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Grand-Leez |
3-0 |
US Dinantaise |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Fernelmont-Hemptinne |
3-2 |
Biesme |
|
|
Belçika - Provincial - Liege ( Lig Maçı ) |
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
FC Eupen |
2-3 |
Tilffois |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
RCS Stavelotain |
3-1 |
JS Fizoise |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Union Flémalloise |
2-1 |
Trooz |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Aubel |
0-2 |
Hombourg |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
UCE Liège |
3-1 |
FC Du Geer |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Hannut |
0-0 |
Ster-Francorchamps |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Mélen-Micheroux |
2-3 |
Sart-Lez-Spa |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı ) |
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Eendracht Mazenzele |
1-0 |
Elewijt |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Eppegem |
1-1 |
Liedekerke |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Olympia Wijgmaal |
3-2 |
Sporting Kampenhout |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Linden |
0-1 |
Hoegaarden-Outgaarden |
|
|
Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı ) |
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
WS Schorvoort |
1-3 |
's Gravenwezel-Schilde |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Mariekerke |
1-0 |
Sporting Tisselt |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Vosselaar |
1-3 |
Zandhovense |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
De Kempen |
0-2 |
Hoboken |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Bevel |
5-2 |
Ranst |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Berlaar-Heikant |
6-1 |
Ternesse |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
KBSK Retie |
1-1 |
Loenhout |
|
|
Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Lauwe |
3-0 |
Varsenare |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Ardooie |
4-0 |
Dottignies |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Moen |
5-2 |
Sparta Heestert |
|
|
Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Zeveren Sportief |
0-1 |
Lembeke |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Kleit Maldegem |
2-0 |
Sottegem |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Destelbergen |
5-2 |
Standard Denderleeuw |
|
|
Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı ) |
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Eendracht Maasmechelen |
2-2 |
Weerstand Koersel |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Zonhoven United |
1-1 |
Helson Helchteren |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Groen Star Beek |
9-0 |
HIH Hoepertingen |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Sporting Nevok Gruitrode |
1-1 |
Park Houthalen |
|
|
Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı ) |
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Érezée |
1-1 |
RESC Houffaloise |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
La Roche |
2-0 |
Libramont |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Vaux-Noville |
2-4 |
Harre-Manhay |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Ethe Belmont |
0-0 |
Messancy |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı ) |
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Saint-Michel |
0-0 |
Amicii Bruxelles |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Tubize II |
0-2 |
NSeth Berchem |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
BX Brussels |
2-0 |
Waterloo |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Grez-Doiceau |
2-5 |
Genappe |
|
|
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Saint-Josse |
0-0 |
Kosova Schaerbeek |
|
|
Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı ) |
18/02/2024 16:30 |
MS |
|
Union Namur |
2-2 |
Sporting Charleroi II |
|
2-1 |
Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı ) |
18/02/2024 16:30 |
MS |
|
Fenixx BeigHum |
1-1 |
Kraainem |
|
|
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
18/02/2024 15:30 |
MS |
|
Cercle Brugge |
1-1 |
Club Brugge KV |
|
0-0 |
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
18/02/2024 15:30 |
MS |
|
Patro Eisden |
0-0 |
RSC Anderlecht II |
|
0-0 |
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
17/02/2024 22:45 |
MS |
|
Antwerp |
0-1 |
KV Mechelen |
|
0-0 |
Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı ) |
17/02/2024 22:30 |
MS |
|
Thes Sport |
3-1 |
Excelsior Virton |
|
2-1 |
Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı ) |
17/02/2024 22:30 |
- |
|
Ixelles |
- |
Union Lasne-Ohain |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı ) |
17/02/2024 22:15 |
- |
|
Rotselaar |
- |
Stade Bierbeek |
|
|
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
17/02/2024 22:00 |
MS |
|
Seraing United |
0-4 |
Liège |
|
0-1 |
17/02/2024 22:00 |
MS |
|
Dender |
1-0 |
Waasland-beveren |
|
0-0 |
Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı ) |
17/02/2024 22:00 |
MS |
|
Olympic Charleroi |
1-0 |
Knokke |
|
0-0 |
17/02/2024 22:00 |
MS |
|
Hoogstraten |
1-0 |
Cappellen |
|
0-0 |
17/02/2024 22:00 |
MS |
|
Heist |
2-0 |
Oud-Heverlee Leuven II |
|
1-0 |
17/02/2024 22:00 |
MS |
|
Lokeren-Temse |
2-2 |
KAA Gent II |
|
0-1 |
Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı ) |
17/02/2024 22:00 |
- |
|
La Louvière Centre |
- |
Tournai |
|
|
17/02/2024 22:00 |
- |
|
Rochefort |
- |
Ganshoren |
|
|
17/02/2024 22:00 |
- |
|
Tubize |
- |
La Calamine |
|
|
17/02/2024 22:00 |
- |
|
Albert Quévy-Mons |
- |
Jette |
|
|
Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
17/02/2024 22:00 |
- |
|
KRC Gent |
- |
Eendracht Aalst |
|
|
Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
17/02/2024 22:00 |
- |
|
Houtvenne |
- |
Berchem Sport |
|
|
17/02/2024 22:00 |
- |
|
Racing Mechelen |
- |
Tongeren |
|
|
17/02/2024 22:00 |
- |
|
FC Lebbeke |
- |
Tempo Overijse |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı ) |
17/02/2024 22:00 |
- |
|
Aische |
- |
Jeunesse Tamines |
|
|
17/02/2024 22:00 |
- |
|
Perwez |
- |
Onhaye |
|
|
17/02/2024 22:00 |
- |
|
Wallonne Ciney |
- |
Entité Manageoise |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı ) |
17/02/2024 22:00 |
- |
|
Sprimont |
- |
Huy |
|
|
17/02/2024 22:00 |
- |
|
Richelle United |
- |
Wanze / Bas-Oha |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
17/02/2024 22:00 |
- |
|
Wellen |
- |
KFC Eksel |
|
|
17/02/2024 22:00 |
- |
|
Esperanza Pelt |
- |
Beerschot VA II |
|
|
17/02/2024 22:00 |
- |
|
Betekom |
- |
Nijlen |
|
|
17/02/2024 22:00 |
- |
|
Geel |
- |
Schoonbeek-Beverst |
|
|
Belçika - Provincial - Namur ( Lig Maçı ) |
17/02/2024 22:00 |
- |
|
Evelette-Jallet |
- |
Union Bossière Gembloux |
|
|
17/02/2024 22:00 |
- |
|
Chevetogne |
- |
Condruzien |
|
|
Belçika - Provincial - Liege ( Lig Maçı ) |
17/02/2024 22:00 |
- |
|
Malmundaria |
- |
Beaufays |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı ) |
17/02/2024 22:00 |
- |
|
Huldenberg |
- |
Bertem-Leefdaal |
|
|
17/02/2024 22:00 |
- |
|
Herent |
- |
Tervuren-Duisburg |
|
|
Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
17/02/2024 22:00 |
- |
|
Rumbeke |
- |
Oostnieuwkerke |
|
|
Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
17/02/2024 22:00 |
- |
|
Denderhoutem |
- |
Haasdonk |
|
|
Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı ) |
17/02/2024 22:00 |
- |
|
Beringen |
- |
Meeuwen |
|
|
Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı ) |
17/02/2024 22:00 |
- |
|
Chaumont |
- |
Florenville |
|
|
17/02/2024 22:00 |
- |
|
Lorraine Arlon |
- |
Oppagne-Wéris |
|
|
17/02/2024 22:00 |
- |
|
Sartoise |
- |
Nothomb-Post |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı ) |
17/02/2024 22:00 |
- |
|
Stade Everois |
- |
Léopold |
|
|
17/02/2024 22:00 |
- |
|
Auderghem |
- |
Sporting Bruxelles |
|
|
Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı ) |
17/02/2024 21:30 |
MS |
|
Dessel Sport |
1-3 |
RAAL La Louvière |
|
1-1 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
17/02/2024 21:30 |
- |
|
Oudenaarde |
- |
Sparta Petegem |
|
|
17/02/2024 21:30 |
- |
|
Dikkelvenne |
- |
RFC Wetteren |
|
|
17/02/2024 21:30 |
- |
|
Torhout |
- |
Olsa Brakel |
|
|
Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
17/02/2024 21:30 |
- |
|
Hades |
- |
Bocholt |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
17/02/2024 21:30 |
- |
|
Diest |
- |
Zepperen-Brustem |
|
|
17/02/2024 21:30 |
- |
|
Turnhout |
- |
Zwarte Leeuw |
|
|
17/02/2024 21:30 |
- |
|
Sint-Lenaarts |
- |
Witgoor Sport |
|
|
Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı ) |
17/02/2024 21:30 |
- |
|
Antonia |
- |
K. Kontich |
|
|
Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
17/02/2024 21:30 |
- |
|
Racing Waregem |
- |
Excelsior Zedelgem |
|
|
Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
17/02/2024 21:30 |
- |
|
DT Borsbeke |
- |
Lokeren Doorslaar |
|
|
17/02/2024 21:30 |
- |
|
Berlare |
- |
Drongen |
|
|
17/02/2024 21:30 |
- |
|
Svelta Melsele |
- |
Munkzwalm |
|
|
17/02/2024 21:30 |
- |
|
Ardennen |
- |
KSK Beveren |
|
|
Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı ) |
17/02/2024 21:30 |
- |
|
Bregel Sport |
- |
Turkse Rangers |
|
|
17/02/2024 21:30 |
- |
|
Herkol |
- |
Herk |
|
|
17/02/2024 21:30 |
- |
|
Achel |
- |
Torpedo Hasselt |
|
|
Belçika - Super League Women ( Lig Maçı ) |
17/02/2024 21:00 |
MS |
|
Standard Liege W |
3-0 |
OH Leuven W |
|
0-0 |
Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
17/02/2024 21:00 |
- |
|
Diksmuide |
- |
Bredene |
|
|
17/02/2024 21:00 |
- |
|
Wevelgem City |
- |
Westrozebeke |
|
|
17/02/2024 21:00 |
- |
|
Meulebeke |
- |
Sassport Boezinge |
|
|
Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
17/02/2024 20:30 |
- |
|
Zulte Waregem II |
- |
Merelbeke |
|
|
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
17/02/2024 20:15 |
MS |
|
OH Leuven |
0-0 |
Charleroi |
|
0-0 |
Belçika - Super League Women ( Lig Maçı ) |
17/02/2024 18:30 |
MS |
|
Club Brugge W |
4-1 |
White Star Woluwe W |
|
1-1 |
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
17/02/2024 18:00 |
MS |
|
Genk |
3-1 |
RWDM |
|
2-1 |
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
17/02/2024 18:00 |
MS |
|
Lommel United |
0-1 |
Oostende |
|
0-1 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
17/02/2024 17:00 |
MS |
|
Voorde Appelterre |
3-0 |
Ninove |
|
|
Belçika - Super League Women ( Lig Maçı ) |
17/02/2024 15:30 |
MS |
|
Mechelen |
0-5 |
Anderlecht W |
|
0-3 |
Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı ) |
17/02/2024 14:30 |
MS |
|
Lierse K. U21 |
0-2 |
Sint-Truiden U21 |
|
0-0 |
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
16/02/2024 22:45 |
MS |
|
KVC Westerlo |
2-1 |
Standard Liege |
|
1-1 |
Belçika - Super League Women ( Lig Maçı ) |
16/02/2024 22:30 |
MS |
|
Genk W |
2-0 |
Zulte-Waregem W |
|
0-0 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
16/02/2024 22:30 |
MS |
|
Lyra-Lierse Berlaar |
4-2 |
Lille |
|
1-1 |
16/02/2024 22:30 |
MS |
|
Spouwen-Mopertingen |
2-1 |
Londerzeel |
|
1-0 |
Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı ) |
16/02/2024 22:30 |
MS |
|
Kortrijk U21 |
4-3 |
Patro Eisden U21 |
|
1-1 |
16/02/2024 22:30 |
MS |
|
Francs Borains U21 |
0-5 |
KV Oostende U21 |
|
0-2 |
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
16/02/2024 22:00 |
MS |
|
Club Brugge II |
1-3 |
Zulte Waregem |
|
0-0 |
16/02/2024 22:00 |
MS |
|
Lierse Kempenzonen |
3-1 |
KRC Genk II |
|
1-1 |
Belçika - Super League Women ( Lig Maçı ) |
16/02/2024 22:00 |
MS |
|
Charleroi W |
1-3 |
Gent W |
|
0-0 |
Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı ) |
16/02/2024 22:00 |
MS |
|
Dender U21 |
2-4 |
RFC de Liege U21 |
|
0-3 |
16/02/2024 21:30 |
MS |
|
Lommel U21 |
2-2 |
AS Eupen U21 |
|
1-0 |
16/02/2024 21:30 |
MS |
|
Waasland-Beveren U21 |
4-3 |
RWDM U21 |
|
2-2 |
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
14/02/2024 22:00 |
MS |
|
Francs Borains |
0-2 |
Oostende |
|
0-0 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
14/02/2024 22:00 |
MS |
|
Diegem Sport |
4-1 |
Mechelen II |
|
3-0 |
Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı ) |
13/02/2024 22:00 |
MS |
|
Zonhoven United |
2-1 |
Groen Star Beek |
|
|
Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı ) |
12/02/2024 22:15 |
MS |
|
Westerlo U21 |
5-3 |
Francs Borains U21 |
|
3-2 |
12/02/2024 22:00 |
MS |
|
Patro Eisden U21 |
2-4 |
Waasland-Beveren U21 |
|
2-2 |
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
11/02/2024 21:15 |
MS |
|
Gent |
1-2 |
Cercle Brugge |
|
0-1 |
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
11/02/2024 21:15 |
MS |
|
Oostende |
0-2 |
Liège |
|
0-1 |
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
11/02/2024 20:30 |
MS |
|
Charleroi |
1-3 |
Anderlecht |
|
1-2 |
Belçika - Provincial - Namur ( Lig Maçı ) |
11/02/2024 20:00 |
MS |
|
Meux II |
1-2 |
Grand-Leez |
|
|
Belçika - Provincial - Hainaut ( Lig Maçı ) |
11/02/2024 19:30 |
MS |
|
Gosselies Sports |
3-3 |
Neufvilles |
|
|
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
11/02/2024 18:00 |
MS |
|
KV Mechelen |
1-1 |
Genk |
|
1-1 |
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
11/02/2024 18:00 |
MS |
|
Beerschot Wilrijk |
2-0 |
Standard Liège II |
|
0-0 |
Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı ) |
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
URSL Visé |
0-3 |
Dessel Sport |
|
0-2 |
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Cappellen |
2-2 |
Knokke |
|
2-0 |
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Tienen |
4-0 |
Thes Sport |
|
4-0 |
Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı ) |
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Jette |
2-2 |
Rebecq |
|
1-2 |
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Ganshoren |
1-1 |
La Louvière Centre |
|
0-1 |
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Tournai |
2-0 |
Verlaine |
|
0-0 |
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Verviers |
4-1 |
Acren-Lessines |
|
2-1 |
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Meux |
1-1 |
Tubize |
|
1-1 |
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Rochefort |
1-0 |
Warnant |
|
0-0 |
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Union Saint-Gilloise II |
4-0 |
La Calamine |
|
2-0 |
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Albert Quévy-Mons |
3-1 |
Hamoir |
|
1-0 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Zelzate |
4-7 |
Dikkelvenne |
|
0-2 |
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Sparta Petegem |
1-1 |
Torhout |
|
1-0 |
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Merelbeke |
0-0 |
Cercle Brugge II |
|
0-0 |
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Olsa Brakel |
1-1 |
Oudenaarde |
|
0-0 |
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Harelbeke |
0-1 |
RFC Wetteren |
|
0-0 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Londerzeel |
1-0 |
FC Lebbeke |
|
0-0 |
Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı ) |
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Crossing Schaerbeek |
2-0 |
Jodoigne |
|
|
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Flénu |
1-1 |
Aische |
|
|
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Jeunesse Tamines |
1-3 |
Wallonne Ciney |
|
|
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Belœil |
2-2 |
Ostiches |
|
|
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Entité Manageoise |
4-0 |
Couvin-Mariembourg |
|
|
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Braine |
2-1 |
RAS Monceau |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı ) |
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Seraing II |
3-1 |
Richelle United |
|
|
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Aywaille |
2-0 |
Meix-Devant-Virton |
|
|
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Huy |
1-1 |
Waremme |
|
|
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Herstal |
0-3 |
Habay-la-Neuve |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Sint-Denijs Sport |
6-1 |
Elene-Grotenberge |
|
|
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Wolvertem Merchtem |
1-2 |
Erpe-Mere United |
|
|
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
VW Hamme |
2-2 |
Wambeek-Ternat |
|
|
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Avanti |
3-2 |
Wielsbeke |
|
|
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Westhoek |
1-0 |
Pepingen-Halle |
|
|
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
HO Kalken |
2-2 |
Blankenberge |
|
|
Belçika - Provincial - Hainaut ( Lig Maçı ) |
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Gilly |
2-0 |
Ransart |
|
|
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Courcelles |
1-3 |
Gerpinnes |
|
|
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Soignies Sports |
2-4 |
Péruwelz |
|
|
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Hornu |
2-3 |
SG-Tertre-Hautrage |
|
|
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Sporting Club Jemappes |
1-2 |
Naastois |
|
|
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Molenbaix |
0-3 |
PAC Buzet |
|
|
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Antoing |
2-4 |
Nechin |
|
|
Belçika - Provincial - Namur ( Lig Maçı ) |
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Fernelmont-Hemptinne |
2-1 |
Beauraing |
|
|
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Union Bossière Gembloux |
3-3 |
Anhée |
|
|
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Loyers |
2-0 |
US Dinantaise |
|
|
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Biesme |
1-4 |
Nismes |
|
|
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Flavion-Morialmé |
2-5 |
Spy |
|
|
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Condruzien |
1-1 |
Rochefort II |
|
|
Belçika - Provincial - Liege ( Lig Maçı ) |
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Mélen-Micheroux |
1-2 |
UCE Liège |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı ) |
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Liedekerke |
1-0 |
Fenixx BeigHum |
|
|
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Eppegem |
2-0 |
Linden |
|
|
Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı ) |
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
KBSK Retie |
3-3 |
Vosselaar |
|
|
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Berlaar-Heikant |
2-3 |
Sporting Tisselt |
|
|
Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Sparta Heestert |
0-3 |
Diksmuide |
|
|
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Lauwe |
4-0 |
Wevelgem City |
|
|
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Oostnieuwkerke |
3-2 |
Bredene |
|
|
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Moen |
1-3 |
Rumbeke |
|
|
Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı ) |
11/02/2024 17:00 |
- |
|
Harre-Manhay |
- |
La Roche |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı ) |
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Union Lasne-Ohain |
1-1 |
Saint-Michel |
|
|
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
NSeth Berchem |
0-1 |
Saint-Josse |
|
|
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
BX Brussels |
1-1 |
Grez-Doiceau |
|
|
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Genappe |
1-1 |
Ixelles |
|
|
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Kosova Schaerbeek |
0-6 |
Stade Everois |
|
|
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Sporting Bruxelles |
2-1 |
Tubize II |
|
|
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Amicii Bruxelles |
0-5 |
Auderghem |
|
|
Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı ) |
11/02/2024 16:30 |
MS |
|
Union Namur |
1-0 |
Oud-Heverlee Leuven II |
|
0-0 |
Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı ) |
11/02/2024 16:30 |
MS |
|
Gouvy |
2-3 |
Elsautoise |
|
|
Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı ) |
11/02/2024 16:30 |
MS |
|
Ranst |
5-0 |
Antonia |
|
|
11/02/2024 16:30 |
MS |
|
Bevel |
6-1 |
Mariekerke |
|
|
11/02/2024 16:30 |
MS |
|
K. Kontich |
3-1 |
WS Schorvoort |
|
|
Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
11/02/2024 16:30 |
MS |
|
Lokeren Doorslaar |
2-3 |
Kleit Maldegem |
|
|
Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı ) |
11/02/2024 16:30 |
MS |
|
Turkse Rangers |
4-1 |
Eendracht Maasmechelen |
|
|
11/02/2024 16:30 |
MS |
|
HIH Hoepertingen |
3-1 |
Meeuwen |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı ) |
11/02/2024 16:30 |
MS |
|
Waterloo |
1-2 |
Léopold |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı ) |
11/02/2024 16:00 |
MS |
|
Tervuren-Duisburg |
1-1 |
Olympia Wijgmaal |
|
|
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
11/02/2024 15:30 |
MS |
|
RWDM |
0-4 |
Antwerp |
|
0-3 |
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
11/02/2024 15:30 |
MS |
|
KRC Genk II |
2-1 |
Dender |
|
1-0 |
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
10/02/2024 22:45 |
MS |
|
Club Brugge KV |
4-0 |
AS Eupen |
|
2-0 |
Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı ) |
10/02/2024 22:30 |
- |
|
Zandhovense |
- |
Hoboken |
|
|
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
10/02/2024 22:00 |
MS |
|
RSC Anderlecht II |
1-2 |
Seraing United |
|
0-0 |
10/02/2024 22:00 |
MS |
|
Zulte Waregem |
0-3 |
Lommel United |
|
0-2 |
Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı ) |
10/02/2024 22:00 |
MS |
|
Excelsior Virton |
1-0 |
Hoogstraten |
|
1-0 |
10/02/2024 22:00 |
MS |
|
Royal Antwerp II |
1-2 |
Heist |
|
1-1 |
10/02/2024 22:00 |
MS |
|
RAAL La Louvière |
3-0 |
Sint-Eloois-Winkel |
|
2-0 |
10/02/2024 22:00 |
MS |
|
Sporting Charleroi II |
1-0 |
Lokeren-Temse |
|
0-0 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
10/02/2024 22:00 |
- |
|
Ninove |
- |
KRC Gent |
|
|
10/02/2024 22:00 |
- |
|
Mandel United |
- |
Gullegem |
|
|
Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
10/02/2024 22:00 |
- |
|
Berchem Sport |
- |
Diegem Sport |
|
|
10/02/2024 22:00 |
- |
|
Bocholt |
- |
Mechelen II |
|
|
10/02/2024 22:00 |
- |
|
City Pirates Antwerpen |
- |
Racing Mechelen |
|
|
10/02/2024 22:00 |
- |
|
Tongeren |
- |
Lyra-Lierse Berlaar |
|
|
10/02/2024 22:00 |
- |
|
Tempo Overijse |
- |
Spouwen-Mopertingen |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı ) |
10/02/2024 22:00 |
- |
|
Onhaye |
- |
Rapid Symphorinois |
|
|
10/02/2024 22:00 |
- |
|
Arquet |
- |
Perwez |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı ) |
10/02/2024 22:00 |
- |
|
Marloie Sport |
- |
Sprimont |
|
|
10/02/2024 22:00 |
- |
|
Longlier |
- |
Wanze / Bas-Oha |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
10/02/2024 22:00 |
- |
|
Nijlen |
- |
Sint-Lenaarts |
|
|
10/02/2024 22:00 |
- |
|
Geel |
- |
Turnhout |
|
|
10/02/2024 22:00 |
- |
|
Wellen |
- |
Beerschot VA II |
|
|
Belçika - Provincial - Namur ( Lig Maçı ) |
10/02/2024 22:00 |
- |
|
Chevetogne |
- |
Evelette-Jallet |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı ) |
10/02/2024 22:00 |
- |
|
Elewijt |
- |
Sporting Kampenhout |
|
|
10/02/2024 22:00 |
- |
|
Kraainem |
- |
Rotselaar |
|
|
10/02/2024 22:00 |
- |
|
Huldenberg |
- |
Hoegaarden-Outgaarden |
|
|
10/02/2024 22:00 |
- |
|
Herent |
- |
Eendracht Mazenzele |
|
|
10/02/2024 22:00 |
- |
|
Bertem-Leefdaal |
- |
Stade Bierbeek |
|
|
Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
10/02/2024 22:00 |
- |
|
KSK Beveren |
- |
Denderhoutem |
|
|
Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı ) |
10/02/2024 22:00 |
- |
|
Torpedo Hasselt |
- |
Herk |
|
|
Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı ) |
10/02/2024 22:00 |
- |
|
Oppagne-Wéris |
- |
Ethe Belmont |
|
|
10/02/2024 22:00 |
- |
|
Messancy |
- |
Sartoise |
|
|
10/02/2024 22:00 |
- |
|
RESC Houffaloise |
- |
Lorraine Arlon |
|
|
10/02/2024 22:00 |
- |
|
Chaumont |
- |
Érezée |
|
|
10/02/2024 22:00 |
- |
|
Florenville |
- |
Libramont |
|
|
10/02/2024 22:00 |
- |
|
Nothomb-Post |
- |
Vaux-Noville |
|
|
Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı ) |
10/02/2024 21:30 |
MS |
|
KAA Gent II |
0-0 |
Olympic Charleroi |
|
0-0 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
10/02/2024 21:30 |
- |
|
Oostkamp |
- |
Voorde Appelterre |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
10/02/2024 21:30 |
- |
|
KFC Eksel |
- |
Schoonbeek-Beverst |
|
|
10/02/2024 21:30 |
- |
|
Diest |
- |
Esperanza Pelt |
|
|
Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı ) |
10/02/2024 21:30 |
- |
|
Ternesse |
- |
's Gravenwezel-Schilde |
|
|
10/02/2024 21:30 |
- |
|
Loenhout |
- |
De Kempen |
|
|
Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
10/02/2024 21:30 |
- |
|
Varsenare |
- |
Ardooie |
|
|
Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
10/02/2024 21:30 |
- |
|
Berlare |
- |
Zeveren Sportief |
|
|
10/02/2024 21:30 |
- |
|
Svelta Melsele |
- |
Lembeke |
|
|
Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı ) |
10/02/2024 21:30 |
- |
|
Helson Helchteren |
- |
Beringen |
|
|
10/02/2024 21:30 |
- |
|
Achel |
- |
Park Houthalen |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
10/02/2024 21:00 |
MS |
|
Roeselare Daisel |
2-1 |
Eendracht Aalter |
|
|
Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
10/02/2024 21:00 |
MS |
|
Dottignies |
0-2 |
Racing Waregem |
|
|
Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı ) |
10/02/2024 20:30 |
MS |
|
Sint-Truiden U21 |
4-1 |
Kortrijk U21 |
|
2-0 |
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
10/02/2024 20:15 |
MS |
|
Union St. Gilloise |
2-2 |
KVC Westerlo |
|
1-1 |
10/02/2024 18:00 |
MS |
|
Standard Liege |
1-0 |
OH Leuven |
|
1-0 |
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
10/02/2024 18:00 |
MS |
|
Waasland-beveren |
3-1 |
Lierse Kempenzonen |
|
2-1 |
Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı ) |
10/02/2024 17:00 |
MS |
|
Stockay-Warfusée |
1-2 |
RUS Binche |
|
1-0 |
Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
10/02/2024 16:30 |
MS |
|
Berg en Dal |
3-2 |
Betekom |
|
|
Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
10/02/2024 16:30 |
MS |
|
Standard Denderleeuw |
2-2 |
Sottegem |
|
|
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
09/02/2024 22:45 |
MS |
|
St. Truiden |
1-0 |
Kortrijk |
|
1-0 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
09/02/2024 22:30 |
MS |
|
Eendracht Aalst |
1-0 |
Zulte Waregem II |
|
|
Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
09/02/2024 22:30 |
MS |
|
Hades |
1-3 |
Houtvenne |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
09/02/2024 22:30 |
MS |
|
Eendracht Wervik |
2-0 |
Jong Lede |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
09/02/2024 22:30 |
MS |
|
Zwarte Leeuw |
0-0 |
Witgoor Sport |
|
|
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
09/02/2024 22:00 |
MS |
|
Deinze |
0-0 |
Patro Eisden |
|
0-0 |
09/02/2024 22:00 |
MS |
|
Francs Borains |
2-2 |
Club Brugge II |
|
1-2 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
09/02/2024 22:00 |
MS |
|
Wezel |
2-3 |
Sporting Hasselt |
|
|
Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
09/02/2024 22:00 |
MS |
|
Sassport Boezinge |
1-2 |
Excelsior Zedelgem |
|
|
Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı ) |
09/02/2024 22:00 |
MS |
|
Weerstand Koersel |
3-0 |
Herkol |
|
|
Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı ) |
09/02/2024 22:00 |
MS |
|
RFC de Liege U21 |
1-0 |
Lierse K. U21 |
|
0-0 |
09/02/2024 21:30 |
MS |
|
Deinze U21 |
3-0 |
RWDM U21 |
|
1-0 |
09/02/2024 21:30 |
MS |
|
AS Eupen U21 |
4-0 |
Dender U21 |
|
2-0 |
09/02/2024 21:30 |
Ertelendi |
|
KV Oostende U21 |
- |
Lommel U21 |
|
|
Belçika - Cup ( Kupa Maçı ) |
08/02/2024 22:00 |
MS |
|
Oostende |
1-1 |
Antwerp |
|
1-1 |
Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
08/02/2024 22:00 |
MS |
|
DT Borsbeke |
2-1 |
Destelbergen |
|
|
Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı ) |
08/02/2024 22:00 |
MS |
|
Bregel Sport |
5-2 |
Sporting Nevok Gruitrode |
|
|
Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
08/02/2024 21:30 |
MS |
|
Meulebeke |
0-1 |
Westrozebeke |
|
|
Belçika - Cup ( Kupa Maçı ) |
07/02/2024 22:45 |
MS |
|
Club Brugge KV |
2-1 |
Union St. Gilloise |
|
1-0 |
Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı ) |
07/02/2024 22:30 |
MS |
|
Albert Quévy-Mons |
5-2 |
Acren-Lessines |
|
1-1 |
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
07/02/2024 22:00 |
MS |
|
Dender |
5-1 |
Seraing United |
|
3-0 |
07/02/2024 22:00 |
MS |
|
Lommel United |
3-0 |
Beerschot Wilrijk |
|
2-0 |
07/02/2024 22:00 |
MS |
|
RSC Anderlecht II |
1-1 |
Liège |
|
1-1 |
Belçika - Provincial - Liege ( Lig Maçı ) |
07/02/2024 22:00 |
MS |
|
FC Eupen |
4-3 |
FC Du Geer |
|
|
Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
07/02/2024 22:00 |
MS |
|
Munkzwalm |
1-1 |
Haasdonk |
|
|
Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı ) |
05/02/2024 22:00 |
MS |
|
Lierse K. U21 |
1-3 |
Patro Eisden U21 |
|
0-3 |
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
04/02/2024 21:15 |
MS |
|
Cercle Brugge |
4-1 |
St. Truiden |
|
2-0 |
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
04/02/2024 21:15 |
MS |
|
Liège |
1-4 |
Beerschot Wilrijk |
|
0-1 |
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
04/02/2024 20:30 |
MS |
|
Anderlecht |
1-0 |
Gent |
|
1-0 |
04/02/2024 18:00 |
MS |
|
AS Eupen |
0-1 |
KV Mechelen |
|
0-0 |
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
04/02/2024 18:00 |
MS |
|
Patro Eisden |
3-1 |
Francs Borains |
|
1-0 |
Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı ) |
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
RAAL La Louvière |
3-1 |
Hoogstraten |
|
2-1 |
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
Oud-Heverlee Leuven II |
0-2 |
Tienen |
|
0-1 |
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
Knokke |
5-0 |
Excelsior Virton |
|
4-0 |
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
Sint-Eloois-Winkel |
2-1 |
KAA Gent II |
|
1-0 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
Voorde Appelterre |
3-1 |
Harelbeke |
|
1-1 |
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
RFC Wetteren |
2-1 |
Mandel United |
|
1-1 |
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
Sparta Petegem |
0-1 |
Merelbeke |
|
0-0 |
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
Gullegem |
1-2 |
Ninove |
|
0-1 |
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
Torhout |
3-2 |
Eendracht Aalst |
|
1-1 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
Sporting Hasselt |
0-3 |
Londerzeel |
|
0-1 |
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
Rupel Boom |
2-5 |
Lyra-Lierse Berlaar |
|
1-3 |
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
Mechelen II |
1-2 |
Hades |
|
1-1 |
Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
VW Hamme |
1-1 |
Westhoek |
|
|
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
Elene-Grotenberge |
3-3 |
Wambeek-Ternat |
|
|
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
Pepingen-Halle |
2-2 |
Blankenberge |
|
|
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
Jong Lede |
1-4 |
Erpe-Mere United |
|
|
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
Sint-Denijs Sport |
3-0 |
Wolvertem Merchtem |
|
|
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
Eendracht Aalter |
1-1 |
Avanti |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
Zepperen-Brustem |
0-2 |
Schoonbeek-Beverst |
|
|
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
Berg en Dal |
3-1 |
Esperanza Pelt |
|
|
Belçika - Provincial - Namur ( Lig Maçı ) |
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
Nismes |
3-2 |
Flavion-Morialmé |
|
|
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
Rochefort II |
0-1 |
Fernelmont-Hemptinne |
|
|
Belçika - Provincial - Liege ( Lig Maçı ) |
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
Tilffois |
1-1 |
Aubel |
|
|
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
Hombourg |
1-0 |
Mélen-Micheroux |
|
|
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
Trooz |
3-3 |
Hannut |
|
|
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
JS Fizoise |
3-0 |
Union Flémalloise |
|
|
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
Beaufays |
0-2 |
UCE Liège |
|
|
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
Ster-Francorchamps |
1-0 |
FC Eupen |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı ) |
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
Liedekerke |
1-1 |
Linden |
|
|
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
Hoegaarden-Outgaarden |
0-0 |
Fenixx BeigHum |
|
|
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
Sporting Kampenhout |
1-5 |
Eppegem |
|
|
Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı ) |
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
Hoboken |
2-2 |
Bevel |
|
|
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
WS Schorvoort |
2-0 |
Vosselaar |
|
|
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
Sporting Tisselt |
2-2 |
Antonia |
|
|
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
's Gravenwezel-Schilde |
1-3 |
De Kempen |
|
|
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
Loenhout |
0-2 |
Berlaar-Heikant |
|
|
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
Ranst |
3-1 |
Mariekerke |
|
|
Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
Bredene |
1-9 |
Lauwe |
|
|
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
Excelsior Zedelgem |
1-2 |
Diksmuide |
|
|
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
Westrozebeke |
0-1 |
Ardooie |
|
|
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
Sparta Heestert |
4-0 |
Meulebeke |
|
|
Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
Lembeke |
1-2 |
Ardennen |
|
|
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
Denderhoutem |
0-2 |
Destelbergen |
|
|
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
Lokeren Doorslaar |
0-1 |
Svelta Melsele |
|
|
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
Drongen |
3-0 |
Zeveren Sportief |
|
|
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
Munkzwalm |
2-0 |
DT Borsbeke |
|
|
Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı ) |
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
Turkse Rangers |
5-2 |
Sporting Nevok Gruitrode |
|
|
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
Weerstand Koersel |
4-0 |
HIH Hoepertingen |
|
|
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
Torpedo Hasselt |
3-3 |
Zonhoven United |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı ) |
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
Saint-Josse |
2-4 |
Sporting Bruxelles |
|
|
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
Saint-Michel |
0-1 |
Genappe |
|
|
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
Léopold |
2-2 |
Kosova Schaerbeek |
|
|
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
Tubize II |
1-2 |
Amicii Bruxelles |
|
|
04/02/2024 17:00 |
MS |
|
Grez-Doiceau |
2-1 |
Waterloo |
|
|
Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı ) |
04/02/2024 16:30 |
MS |
|
Union Saint-Gilloise II |
0-2 |
RUS Binche |
|
0-2 |
04/02/2024 16:30 |
MS |
|
Hamoir |
2-3 |
La Louvière Centre |
|
2-0 |
04/02/2024 16:30 |
MS |
|
Ganshoren |
2-0 |
Stockay-Warfusée |
|
1-0 |
04/02/2024 16:30 |
MS |
|
Warnant |
2-2 |
Rebecq |
|
2-0 |
Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı ) |
04/02/2024 16:30 |
MS |
|
Aische |
1-1 |
Ostiches |
|
|
04/02/2024 16:30 |
MS |
|
Entité Manageoise |
3-1 |
Jodoigne |
|
|
04/02/2024 16:30 |
MS |
|
Belœil |
4-1 |
Couvin-Mariembourg |
|
|
04/02/2024 16:30 |
MS |
|
Jeunesse Tamines |
1-0 |
Rapid Symphorinois |
|
|
04/02/2024 16:30 |
MS |
|
Onhaye |
4-1 |
Wallonne Ciney |
|
|
04/02/2024 16:30 |
MS |
|
Flénu |
4-0 |
Perwez |
|
|
04/02/2024 16:30 |
MS |
|
Crossing Schaerbeek |
2-1 |
Braine |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı ) |
04/02/2024 16:30 |
MS |
|
Marloie Sport |
1-3 |
Huy |
|
|
04/02/2024 16:30 |
MS |
|
Aywaille |
3-1 |
Waremme |
|
|
04/02/2024 16:30 |
MS |
|
Raeren-Eynatten |
3-1 |
Habay-la-Neuve |
|
|
04/02/2024 16:30 |
MS |
|
Longlier |
1-5 |
Elsautoise |
|
|
04/02/2024 16:30 |
MS |
|
Mormont |
5-1 |
Meix-Devant-Virton |
|
|
04/02/2024 16:30 |
MS |
|
Gouvy |
4-3 |
Wanze / Bas-Oha |
|
|
04/02/2024 16:30 |
MS |
|
Herstal |
1-2 |
Richelle United |
|
|
Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı ) |
04/02/2024 16:30 |
MS |
|
Herk |
5-2 |
Beringen |
|
|
Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı ) |
04/02/2024 16:30 |
MS |
|
Harre-Manhay |
5-2 |
Nothomb-Post |
|
|
04/02/2024 16:30 |
MS |
|
Vaux-Noville |
3-4 |
RESC Houffaloise |
|
|
04/02/2024 16:30 |
MS |
|
La Roche |
1-1 |
Oppagne-Wéris |
|
|
04/02/2024 16:30 |
MS |
|
Ethe Belmont |
3-4 |
Érezée |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı ) |
04/02/2024 16:00 |
MS |
|
Tervuren-Duisburg |
0-0 |
Huldenberg |
|
|
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
04/02/2024 15:30 |
MS |
|
Antwerp |
2-1 |
Club Brugge KV |
|
0-0 |
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
04/02/2024 15:30 |
MS |
|
Seraing United |
1-3 |
KRC Genk II |
|
0-3 |
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
03/02/2024 22:45 |
MS |
|
Genk |
0-1 |
Union St. Gilloise |
|
0-0 |
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
03/02/2024 22:30 |
MS |
|
Zulte Waregem |
0-1 |
Waasland-beveren |
|
0-1 |
Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı ) |
03/02/2024 22:30 |
MS |
|
Ixelles |
2-0 |
BX Brussels |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı ) |
03/02/2024 22:15 |
MS |
|
Rotselaar |
1-2 |
Eendracht Mazenzele |
|
|
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
03/02/2024 22:00 |
MS |
|
Lommel United |
2-2 |
Dender |
|
0-1 |
Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı ) |
03/02/2024 22:00 |
MS |
|
Heist |
2-3 |
Cappellen |
|
1-1 |
03/02/2024 22:00 |
MS |
|
Lokeren-Temse |
0-3 |
Royal Antwerp II |
|
0-1 |
03/02/2024 22:00 |
MS |
|
Olympic Charleroi |
2-2 |
URSL Visé |
|
2-2 |
Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı ) |
03/02/2024 22:00 |
MS |
|
Stade Verviers |
3-1 |
Meux |
|
1-0 |
03/02/2024 22:00 |
MS |
|
Rochefort |
2-3 |
Tubize |
|
|
Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
03/02/2024 22:00 |
MS |
|
KRC Gent |
1-1 |
Zelzate |
|
0-0 |
03/02/2024 22:00 |
MS |
|
Oostkamp |
2-0 |
Oudenaarde |
|
1-0 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
03/02/2024 22:00 |
MS |
|
Houtvenne |
1-0 |
Wezel |
|
0-0 |
03/02/2024 22:00 |
MS |
|
Tempo Overijse |
2-0 |
Berchem Sport |
|
1-0 |
03/02/2024 22:00 |
MS |
|
FC Lebbeke |
2-1 |
Lille |
|
1-0 |
03/02/2024 22:00 |
MS |
|
Racing Mechelen |
3-0 |
Bocholt |
|
0-0 |
Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı ) |
03/02/2024 22:00 |
MS |
|
Arquet |
1-2 |
RAS Monceau |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı ) |
03/02/2024 22:00 |
MS |
|
Seraing II |
2-6 |
Sprimont |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
03/02/2024 22:00 |
MS |
|
Betekom |
3-3 |
Eendracht Termien |
|
|
03/02/2024 22:00 |
MS |
|
Wellen |
0-2 |
Nijlen |
|
|
03/02/2024 22:00 |
MS |
|
Geel |
0-0 |
Beerschot VA II |
|
|
Belçika - Provincial - Liege ( Lig Maçı ) |
03/02/2024 22:00 |
MS |
|
Sart-Lez-Spa |
1-4 |
Malmundaria |
|
|
03/02/2024 22:00 |
MS |
|
FC Du Geer |
2-1 |
RCS Stavelotain |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı ) |
03/02/2024 22:00 |
MS |
|
Bertem-Leefdaal |
1-1 |
Herent |
|
|
03/02/2024 22:00 |
MS |
|
Stade Bierbeek |
1-1 |
Olympia Wijgmaal |
|
|
03/02/2024 22:00 |
MS |
|
Kraainem |
2-0 |
Elewijt |
|
|
Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
03/02/2024 22:00 |
MS |
|
KSK Beveren |
2-1 |
Standard Denderleeuw |
|
|
03/02/2024 22:00 |
MS |
|
Haasdonk |
1-2 |
Kleit Maldegem |
|
|
Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı ) |
03/02/2024 22:00 |
MS |
|
Meeuwen |
3-3 |
Bregel Sport |
|
|
03/02/2024 22:00 |
MS |
|
Park Houthalen |
0-0 |
Eendracht Maasmechelen |
|
|
Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı ) |
03/02/2024 22:00 |
MS |
|
Libramont |
4-0 |
Messancy |
|
|
03/02/2024 22:00 |
MS |
|
Lorraine Arlon |
2-2 |
Florenville |
|
|
03/02/2024 22:00 |
MS |
|
Sartoise |
3-0 |
Chaumont |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı ) |
03/02/2024 22:00 |
MS |
|
Stade Everois |
4-0 |
NSeth Berchem |
|
|
03/02/2024 22:00 |
MS |
|
Auderghem |
3-1 |
Union Lasne-Ohain |
|
|
Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı ) |
03/02/2024 21:30 |
MS |
|
Dessel Sport |
1-0 |
Sporting Charleroi II |
|
0-0 |
03/02/2024 21:30 |
MS |
|
Thes Sport |
3-4 |
Union Namur |
|
1-2 |
Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı ) |
03/02/2024 21:30 |
MS |
|
Jette |
1-0 |
Verlaine |
|
0-0 |
03/02/2024 21:30 |
MS |
|
Tournai |
1-0 |
La Calamine |
|
1-0 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
03/02/2024 21:30 |
MS |
|
Dikkelvenne |
2-0 |
Olsa Brakel |
|
2-0 |
Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
03/02/2024 21:30 |
MS |
|
Diest |
2-0 |
Witgoor Sport |
|
|
03/02/2024 21:30 |
MS |
|
Zwarte Leeuw |
2-1 |
Sint-Lenaarts |
|
|
03/02/2024 21:30 |
MS |
|
KFC Eksel |
0-4 |
Turnhout |
|
|
Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı ) |
03/02/2024 21:30 |
MS |
|
K. Kontich |
0-0 |
Zandhovense |
|
|
03/02/2024 21:30 |
MS |
|
Ternesse |
0-5 |
KBSK Retie |
|
|
Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
03/02/2024 21:30 |
MS |
|
Racing Waregem |
2-0 |
Rumbeke |
|
|
03/02/2024 21:30 |
MS |
|
Varsenare |
1-1 |
Wevelgem City |
|
|
Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
03/02/2024 21:30 |
MS |
|
Sottegem |
1-2 |
Berlare |
|
|
Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı ) |
03/02/2024 21:30 |
MS |
|
Herkol |
0-3 |
Groen Star Beek |
|
|
03/02/2024 21:30 |
MS |
|
Helson Helchteren |
1-2 |
Achel |
|
|
Belçika - Super League Women ( Lig Maçı ) |
03/02/2024 21:00 |
MS |
|
OH Leuven W |
4-0 |
Club Brugge W |
|
1-0 |
03/02/2024 21:00 |
MS |
|
Anderlecht W |
1-0 |
Zulte-Waregem W |
|
0-0 |
Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
03/02/2024 21:00 |
- |
|
Dottignies |
- |
Oostnieuwkerke |
|
|
03/02/2024 20:45 |
MS |
|
Sassport Boezinge |
2-2 |
Moen |
|
|
Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
03/02/2024 20:30 |
MS |
|
Zulte Waregem II |
1-1 |
Cercle Brugge II |
|
1-0 |
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
03/02/2024 20:15 |
MS |
|
KVC Westerlo |
0-3 |
OH Leuven |
|
0-2 |
03/02/2024 20:15 |
MS |
|
Kortrijk |
1-0 |
Charleroi |
|
1-0 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
03/02/2024 20:00 |
MS |
|
Diegem Sport |
3-0 |
City Pirates Antwerpen |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
03/02/2024 20:00 |
MS |
|
Eendracht Wervik |
1-0 |
Roeselare Daisel |
|
|
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
03/02/2024 18:00 |
MS |
|
RWDM |
2-2 |
Standard Liege |
|
1-1 |
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
03/02/2024 18:00 |
MS |
|
Lierse Kempenzonen |
1-2 |
Oostende |
|
0-1 |
Belçika - Super League Women ( Lig Maçı ) |
03/02/2024 15:30 |
MS |
|
Gent W |
0-1 |
Genk W |
|
0-0 |
02/02/2024 22:30 |
MS |
|
White Star Woluwe W |
0-2 |
Standard Liege W |
|
0-2 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
02/02/2024 22:30 |
MS |
|
Spouwen-Mopertingen |
3-0 |
Tongeren |
|
|
Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı ) |
02/02/2024 22:30 |
MS |
|
Kortrijk U21 |
1-0 |
Westerlo U21 |
|
1-0 |
02/02/2024 22:30 |
MS |
|
Francs Borains U21 |
0-2 |
Sint-Truiden U21 |
|
|
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
02/02/2024 22:00 |
MS |
|
Club Brugge II |
0-1 |
Deinze |
|
0-0 |
02/02/2024 22:00 |
MS |
|
Standard Liège II |
0-1 |
RSC Anderlecht II |
|
0-0 |
Belçika - Super League Women ( Lig Maçı ) |
02/02/2024 22:00 |
MS |
|
Charleroi W |
3-2 |
Mechelen |
|
3-2 |
Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı ) |
02/02/2024 22:00 |
MS |
|
Dender U21 |
1-4 |
KV Oostende U21 |
|
0-2 |
02/02/2024 22:00 |
MS |
|
RWDM U21 |
1-2 |
AS Eupen U21 |
|
0-1 |
02/02/2024 21:30 |
MS |
|
Waasland-Beveren U21 |
1-1 |
RFC de Liege U21 |
|
0-0 |
02/02/2024 21:30 |
MS |
|
Lommel U21 |
1-1 |
Deinze U21 |
|
0-1 |
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
01/02/2024 22:30 |
MS |
|
KV Mechelen |
2-2 |
Anderlecht |
|
0-1 |
01/02/2024 22:30 |
MS |
|
St. Truiden |
4-1 |
Gent |
|
0-1 |
31/01/2024 23:00 |
MS |
|
Standard Liege |
0-1 |
Antwerp |
|
0-0 |
31/01/2024 23:00 |
MS |
|
Union St. Gilloise |
3-2 |
RWDM |
|
2-0 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
31/01/2024 22:15 |
MS |
|
Lille |
0-3 |
Houtvenne |
|
|
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
31/01/2024 20:45 |
MS |
|
OH Leuven |
2-1 |
Genk |
|
0-0 |
31/01/2024 20:45 |
MS |
|
Charleroi |
1-0 |
AS Eupen |
|
0-0 |
30/01/2024 22:30 |
MS |
|
Club Brugge KV |
3-3 |
Kortrijk |
|
1-0 |
30/01/2024 22:30 |
MS |
|
KVC Westerlo |
4-2 |
Cercle Brugge |
|
4-1 |
Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı ) |
29/01/2024 22:00 |
MS |
|
Patro Eisden U21 |
2-1 |
Dender U21 |
|
1-0 |
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
28/01/2024 21:15 |
MS |
|
KV Mechelen |
3-1 |
RWDM |
|
0-0 |
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
28/01/2024 21:15 |
MS |
|
Oostende |
0-1 |
Deinze |
|
0-1 |
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
28/01/2024 20:30 |
MS |
|
Anderlecht |
2-2 |
Union St. Gilloise |
|
1-2 |
28/01/2024 18:00 |
MS |
|
AS Eupen |
1-0 |
Antwerp |
|
1-0 |
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
28/01/2024 18:00 |
MS |
|
Liège |
0-2 |
Zulte Waregem |
|
0-1 |
Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı ) |
28/01/2024 17:00 |
MS |
|
Knokke |
1-3 |
Thes Sport |
|
1-2 |
28/01/2024 17:00 |
MS |
|
Cappellen |
0-1 |
Lokeren-Temse |
|
0-1 |
28/01/2024 17:00 |
MS |
|
Tienen |
1-0 |
Olympic Charleroi |
|
0-0 |
Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı ) |
28/01/2024 17:00 |
MS |
|
Rebecq |
0-2 |
Hamoir |
|
|
28/01/2024 17:00 |
MS |
|
Acren-Lessines |
1-1 |
Rochefort |
|
|
Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
28/01/2024 17:00 |
MS |
|
Cercle Brugge II |
1-1 |
Dikkelvenne |
|
|
28/01/2024 17:00 |
MS |
|
Eendracht Aalst |
0-0 |
RFC Wetteren |
|
|
28/01/2024 17:00 |
MS |
|
Olsa Brakel |
1-2 |
Zulte Waregem II |
|
|
28/01/2024 17:00 |
MS |
|
Gullegem |
1-3 |
Torhout |
|
|
Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
28/01/2024 17:00 |
MS |
|
Lyra-Lierse Berlaar |
2-1 |
Racing Mechelen |
|
|
28/01/2024 17:00 |
MS |
|
Londerzeel |
0-0 |
Tempo Overijse |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı ) |
28/01/2024 17:00 |
MS |
|
Richelle United |
0-0 |
Aywaille |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
28/01/2024 17:00 |
MS |
|
Wolvertem Merchtem |
3-1 |
Eendracht Wervik |
|
|
28/01/2024 17:00 |
MS |
|
Roeselare Daisel |
1-0 |
VW Hamme |
|
|
28/01/2024 17:00 |
MS |
|
Blankenberge |
0-0 |
Jong Lede |
|
|
28/01/2024 17:00 |
MS |
|
Westhoek |
2-1 |
Eendracht Aalter |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
28/01/2024 17:00 |
MS |
|
Eendracht Termien |
3-0 |
Geel |
|
|
Belçika - Provincial - Hainaut ( Lig Maçı ) |
28/01/2024 17:00 |
MS |
|
Ransart |
1-2 |
Courcelles |
|
|
28/01/2024 17:00 |
MS |
|
Naastois |
0-2 |
Antoing |
|
|
28/01/2024 17:00 |
MS |
|
PAC Buzet |
2-0 |
Soignies Sports |
|
|
28/01/2024 17:00 |
MS |
|
Gerpinnes |
1-1 |
Molenbaix |
|
|
28/01/2024 17:00 |
MS |
|
Péruwelz |
3-1 |
Sporting Club Jemappes |
|
|
28/01/2024 17:00 |
MS |
|
Gilly |
1-5 |
Hornu |
|
|
28/01/2024 17:00 |
MS |
|
Neufvilles |
1-2 |
SG-Tertre-Hautrage |
|
|
28/01/2024 17:00 |
MS |
|
Nechin |
1-1 |
Gosselies Sports |
|
|
Belçika - Provincial - Namur ( Lig Maçı ) |
28/01/2024 17:00 |
MS |
|
Anhée |
4-3 |
Meux II |
|
|
28/01/2024 17:00 |
MS |
|
Fernelmont-Hemptinne |
0-0 |
Loyers |
|
|
28/01/2024 17:00 |
MS |
|
Rochefort II |
3-5 |
US Dinantaise |
|
|
28/01/2024 17:00 |
MS |
|
Nismes |
0-1 |
Union Bossière Gembloux |
|
|
28/01/2024 17:00 |
MS |
|
Grand-Leez |
2-1 |
Flavion-Morialmé |
|
|
28/01/2024 17:00 |
MS |
|
Spy |
1-2 |
Biesme |
|
|
28/01/2024 17:00 |
MS |
|
Beauraing |
2-1 |
Chevetogne |
|
|
Belçika - Provincial - Liege ( Lig Maçı ) |
28/01/2024 17:00 |
MS |
|
Union Flémalloise |
1-2 |
FC Du Geer |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı ) |
28/01/2024 17:00 |
MS |
|
Eendracht Mazenzele |
3-0 |
Bertem-Leefdaal |
|
|
28/01/2024 17:00 |
MS |
|
Linden |
3-0 |
Stade Bierbeek |
|
|
28/01/2024 17:00 |
MS |
|
Olympia Wijgmaal |
1-1 |
Liedekerke |
|
|
28/01/2024 17:00 |
MS |
|
Elewijt |
2-1 |
Tervuren-Duisburg |
|
|
Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı ) |
28/01/2024 17:00 |
MS |
|
Berlaar-Heikant |
2-0 |
Hoboken |
|
|
Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
28/01/2024 17:00 |
MS |
|
Oostnieuwkerke |
1-2 |
Sparta Heestert |
|
|
Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
28/01/2024 17:00 |
MS |
|
Ardennen |
2-3 |
Denderhoutem |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı ) |
28/01/2024 17:00 |
MS |
|
Sporting Bruxelles |
3-2 |
Stade Everois |
|
|
28/01/2024 17:00 |
MS |
|
Union Lasne-Ohain |
4-1 |
Tubize II |
|
|
28/01/2024 17:00 |
MS |
|
NSeth Berchem |
4-1 |
Léopold |
|
|
28/01/2024 17:00 |
MS |
|
Genappe |
2-2 |
Auderghem |
|
|
28/01/2024 17:00 |
MS |
|
Amicii Bruxelles |
2-1 |
Saint-Josse |
|
|
28/01/2024 17:00 |
MS |
|
Grez-Doiceau |
0-2 |
Ixelles |
|
|
Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı ) |
28/01/2024 16:30 |
MS |
|
Royal Antwerp II |
0-2 |
RAAL La Louvière |
|
0-1 |
28/01/2024 16:30 |
MS |
|
Sporting Charleroi II |
1-0 |
URSL Visé |
|
1-0 |
28/01/2024 16:30 |
MS |
|
Union Namur |
0-1 |
Sint-Eloois-Winkel |
|
0-1 |
Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı ) |
28/01/2024 16:30 |
MS |
|
Verlaine |
6-0 |
Union Saint-Gilloise II |
|
|
28/01/2024 16:30 |
MS |
|
Warnant |
0-2 |
Albert Quévy-Mons |
|
|
28/01/2024 16:30 |
MS |
|
RUS Binche |
0-0 |
Jette |
|
|
Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
28/01/2024 16:30 |
MS |
|
Voorde Appelterre |
1-4 |
Sparta Petegem |
|
|
28/01/2024 16:30 |
MS |
|
Harelbeke |
2-1 |
KRC Gent |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı ) |
28/01/2024 16:30 |
MS |
|
Perwez |
2-1 |
Entité Manageoise |
|
|
28/01/2024 16:30 |
MS |
|
RAS Monceau |
1-0 |
Jeunesse Tamines |
|
|
28/01/2024 16:30 |
MS |
|
Wallonne Ciney |
2-1 |
Braine |
|
|
28/01/2024 16:30 |
MS |
|
Couvin-Mariembourg |
3-1 |
Arquet |
|
|
28/01/2024 16:30 |
MS |
|
Jodoigne |
1-2 |
Onhaye |
|
|
28/01/2024 16:30 |
MS |
|
Rapid Symphorinois |
0-3 |
Crossing Schaerbeek |
|
|
28/01/2024 16:30 |
MS |
|
Ostiches |
2-1 |
Flénu |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı ) |
28/01/2024 16:30 |
MS |
|
Meix-Devant-Virton |
2-1 |
Seraing II |
|
|
28/01/2024 16:30 |
MS |
|
Wanze / Bas-Oha |
2-1 |
Marloie Sport |
|
|
28/01/2024 16:30 |
MS |
|
Elsautoise |
0-4 |
Huy |
|
|
28/01/2024 16:30 |
MS |
|
Habay-la-Neuve |
1-3 |
Mormont |
|
|
28/01/2024 16:30 |
MS |
|
Sprimont |
4-0 |
Longlier |
|
|
28/01/2024 16:30 |
MS |
|
Raeren-Eynatten |
4-1 |
Herstal |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
28/01/2024 16:30 |
MS |
|
Wielsbeke |
2-1 |
Elene-Grotenberge |
|
|
28/01/2024 16:30 |
MS |
|
Erpe-Mere United |
0-2 |
Sint-Denijs Sport |
|
|
28/01/2024 16:30 |
MS |
|
Avanti |
3-0 |
Pepingen-Halle |
|
|
28/01/2024 16:30 |
MS |
|
Wambeek-Ternat |
0-3 |
HO Kalken |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
28/01/2024 16:30 |
MS |
|
Beerschot VA II |
0-0 |
Diest |
|
|
Belçika - Provincial - Liege ( Lig Maçı ) |
28/01/2024 16:30 |
MS |
|
Mélen-Micheroux |
0-3 |
Malmundaria |
|
|
28/01/2024 16:30 |
MS |
|
FC Eupen |
3-2 |
Trooz |
|
|
28/01/2024 16:30 |
MS |
|
UCE Liège |
1-3 |
Sart-Lez-Spa |
|
|
28/01/2024 16:30 |
MS |
|
Aubel |
1-1 |
Ster-Francorchamps |
|
|
28/01/2024 16:30 |
MS |
|
RCS Stavelotain |
4-1 |
Beaufays |
|
|
28/01/2024 16:30 |
MS |
|
Hombourg |
1-0 |
Tilffois |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı ) |
28/01/2024 16:30 |
MS |
|
Eppegem |
1-4 |
Hoegaarden-Outgaarden |
|
|
28/01/2024 16:30 |
MS |
|
Fenixx BeigHum |
1-2 |
Rotselaar |
|
|
Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı ) |
28/01/2024 16:30 |
MS |
|
Mariekerke |
2-0 |
's Gravenwezel-Schilde |
|
|
28/01/2024 16:30 |
MS |
|
Bevel |
0-1 |
Sporting Tisselt |
|
|
28/01/2024 16:30 |
MS |
|
KBSK Retie |
2-4 |
K. Kontich |
|
|
28/01/2024 16:30 |
MS |
|
Vosselaar |
3-2 |
Ternesse |
|
|
Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
28/01/2024 16:30 |
MS |
|
Lauwe |
4-1 |
Westrozebeke |
|
|
28/01/2024 16:30 |
MS |
|
Moen |
2-4 |
Dottignies |
|
|
28/01/2024 16:30 |
MS |
|
Ardooie |
3-0 |
Racing Waregem |
|
|
Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
28/01/2024 16:30 |
MS |
|
Kleit Maldegem |
1-1 |
Drongen |
|
|
28/01/2024 16:30 |
MS |
|
Destelbergen |
1-3 |
Munkzwalm |
|
|
28/01/2024 16:30 |
MS |
|
Standard Denderleeuw |
1-3 |
Lokeren Doorslaar |
|
|
28/01/2024 16:30 |
MS |
|
Zeveren Sportief |
1-2 |
Haasdonk |
|
|
Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı ) |
28/01/2024 16:30 |
MS |
|
Eendracht Maasmechelen |
3-0 |
Herkol |
|
|
28/01/2024 16:30 |
MS |
|
HIH Hoepertingen |
1-2 |
Helson Helchteren |
|
|
28/01/2024 16:30 |
MS |
|
Sporting Nevok Gruitrode |
1-1 |
Herk |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı ) |
28/01/2024 16:30 |
MS |
|
BX Brussels |
1-1 |
Saint-Michel |
|
|
28/01/2024 16:30 |
MS |
|
Waterloo |
2-0 |
Kosova Schaerbeek |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı ) |
28/01/2024 16:00 |
MS |
|
Waremme |
0-3 |
Gouvy |
|
|
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
28/01/2024 15:30 |
MS |
|
St. Truiden |
1-1 |
Genk |
|
0-1 |
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
28/01/2024 15:30 |
MS |
|
Beerschot Wilrijk |
3-0 |
Club Brugge II |
|
2-0 |
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
27/01/2024 22:45 |
MS |
|
Gent |
2-2 |
KVC Westerlo |
|
1-1 |
27/01/2024 22:45 |
MS |
|
Charleroi |
1-4 |
Club Brugge KV |
|
0-3 |
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
27/01/2024 22:00 |
MS |
|
Dender |
0-0 |
Patro Eisden |
|
0-0 |
Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı ) |
27/01/2024 22:00 |
MS |
|
Hoogstraten |
2-0 |
Oud-Heverlee Leuven II |
|
0-0 |
27/01/2024 22:00 |
MS |
|
Excelsior Virton |
2-1 |
Dessel Sport |
|
0-0 |
Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı ) |
27/01/2024 22:00 |
MS |
|
Tubize |
2-2 |
Ganshoren |
|
0-1 |
27/01/2024 22:00 |
MS |
|
La Louvière Centre |
0-0 |
Verviers |
|
|
27/01/2024 22:00 |
MS |
|
Meux |
2-2 |
Tournai |
|
0-0 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
27/01/2024 22:00 |
MS |
|
Ninove |
4-1 |
Oostkamp |
|
2-1 |
27/01/2024 22:00 |
MS |
|
Mandel United |
0-2 |
Zelzate |
|
0-0 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
27/01/2024 22:00 |
MS |
|
Houtvenne |
4-1 |
Diegem Sport |
|
3-1 |
27/01/2024 22:00 |
MS |
|
Lille |
1-2 |
Sporting Hasselt |
|
0-1 |
27/01/2024 22:00 |
MS |
|
City Pirates Antwerpen |
2-0 |
Mechelen II |
|
2-0 |
27/01/2024 22:00 |
MS |
|
Berchem Sport |
2-0 |
FC Lebbeke |
|
1-0 |
27/01/2024 22:00 |
MS |
|
Bocholt |
3-2 |
Tongeren |
|
1-0 |
Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı ) |
27/01/2024 22:00 |
MS |
|
Aische |
2-0 |
Belœil |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
27/01/2024 22:00 |
MS |
|
Esperanza Pelt |
1-0 |
Zepperen-Brustem |
|
|
27/01/2024 22:00 |
MS |
|
Nijlen |
2-1 |
Zwarte Leeuw |
|
|
27/01/2024 22:00 |
MS |
|
Schoonbeek-Beverst |
1-3 |
Betekom |
|
|
Belçika - Provincial - Namur ( Lig Maçı ) |
27/01/2024 22:00 |
MS |
|
Evelette-Jallet |
1-3 |
Condruzien |
|
|
Belçika - Provincial - Liege ( Lig Maçı ) |
27/01/2024 22:00 |
MS |
|
Hannut |
2-1 |
JS Fizoise |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı ) |
27/01/2024 22:00 |
MS |
|
Herent |
2-0 |
Kraainem |
|
|
27/01/2024 22:00 |
MS |
|
Huldenberg |
1-0 |
Sporting Kampenhout |
|
|
Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı ) |
27/01/2024 22:00 |
MS |
|
Zandhovense |
2-0 |
Loenhout |
|
|
Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı ) |
27/01/2024 22:00 |
MS |
|
Groen Star Beek |
2-3 |
Torpedo Hasselt |
|
|
27/01/2024 22:00 |
MS |
|
Zonhoven United |
2-3 |
Weerstand Koersel |
|
|
27/01/2024 22:00 |
MS |
|
Beringen |
3-2 |
Turkse Rangers |
|
|
Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı ) |
27/01/2024 22:00 |
MS |
|
Lorraine Arlon |
1-0 |
Chaumont |
|
|
Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı ) |
27/01/2024 21:30 |
MS |
|
KAA Gent II |
0-1 |
Heist |
|
0-1 |
Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı ) |
27/01/2024 21:30 |
MS |
|
La Calamine |
1-2 |
Stockay-Warfusée |
|
0-0 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
27/01/2024 21:30 |
MS |
|
Oudenaarde |
1-4 |
Merelbeke |
|
1-2 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
27/01/2024 21:30 |
MS |
|
Hades |
2-1 |
Spouwen-Mopertingen |
|
0-1 |
27/01/2024 21:30 |
MS |
|
Wezel |
1-0 |
Rupel Boom |
|
1-0 |
Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
27/01/2024 21:30 |
MS |
|
Sint-Lenaarts |
2-1 |
KFC Eksel |
|
|
27/01/2024 21:30 |
MS |
|
Witgoor Sport |
0-0 |
Berg en Dal |
|
|
27/01/2024 21:30 |
MS |
|
Turnhout |
1-2 |
Wellen |
|
|
Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı ) |
27/01/2024 21:30 |
MS |
|
Antonia |
4-0 |
WS Schorvoort |
|
|
27/01/2024 21:30 |
MS |
|
De Kempen |
2-0 |
Ranst |
|
|
Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
27/01/2024 21:30 |
MS |
|
Berlare |
0-0 |
Lembeke |
|
|
27/01/2024 21:30 |
MS |
|
DT Borsbeke |
4-0 |
KSK Beveren |
|
|
27/01/2024 21:30 |
MS |
|
Svelta Melsele |
1-0 |
Sottegem |
|
|
Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı ) |
27/01/2024 21:30 |
MS |
|
Achel |
3-1 |
Meeuwen |
|
|
27/01/2024 21:30 |
MS |
|
Bregel Sport |
2-3 |
Park Houthalen |
|
|
Belçika - Super League Women ( Lig Maçı ) |
27/01/2024 21:00 |
MS |
|
Standard Liege W |
2-0 |
Gent W |
|
1-0 |
Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
27/01/2024 21:00 |
MS |
|
Diksmuide |
4-0 |
Varsenare |
|
|
27/01/2024 21:00 |
MS |
|
Rumbeke |
0-0 |
Sassport Boezinge |
|
|
27/01/2024 21:00 |
MS |
|
Meulebeke |
1-3 |
Bredene |
|
|
27/01/2024 21:00 |
MS |
|
Wevelgem City |
2-1 |
Excelsior Zedelgem |
|
|
Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı ) |
27/01/2024 20:30 |
MS |
|
Sint-Truiden U21 |
1-2 |
Lommel U21 |
|
0-1 |
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
27/01/2024 20:15 |
MS |
|
Seraing United |
1-1 |
Lierse Kempenzonen |
|
1-0 |
Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı ) |
27/01/2024 20:00 |
MS |
|
KV Oostende U21 |
1-1 |
Lierse K. U21 |
|
0-0 |
Belçika - Super League Women ( Lig Maçı ) |
27/01/2024 18:15 |
MS |
|
Club Brugge W |
4-1 |
Charleroi W |
|
2-1 |
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
27/01/2024 18:00 |
MS |
|
Kortrijk |
0-0 |
OH Leuven |
|
0-0 |
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
27/01/2024 18:00 |
MS |
|
KRC Genk II |
3-0 |
RSC Anderlecht II |
|
2-0 |
Belçika - Super League Women ( Lig Maçı ) |
27/01/2024 18:00 |
MS |
|
Zulte-Waregem W |
3-0 |
Mechelen |
|
2-0 |
27/01/2024 15:30 |
MS |
|
OH Leuven W |
0-1 |
Anderlecht W |
|
0-0 |
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
26/01/2024 22:45 |
MS |
|
Cercle Brugge |
1-1 |
Standard Liege |
|
0-0 |
Belçika - Super League Women ( Lig Maçı ) |
26/01/2024 22:30 |
MS |
|
Genk W |
8-0 |
White Star Woluwe W |
|
4-0 |
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
26/01/2024 22:00 |
MS |
|
Standard Liège II |
0-4 |
Lommel United |
|
0-0 |
26/01/2024 22:00 |
MS |
|
Francs Borains |
3-0 |
Waasland-beveren |
|
2-0 |
Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı ) |
26/01/2024 22:00 |
MS |
|
RWDM U21 |
5-0 |
Francs Borains U21 |
|
1-0 |
26/01/2024 22:00 |
MS |
|
RFC de Liege U21 |
0-2 |
Kortrijk U21 |
|
0-1 |
26/01/2024 21:30 |
MS |
|
AS Eupen U21 |
1-2 |
Westerlo U21 |
|
0-2 |
26/01/2024 21:30 |
MS |
|
Deinze U21 |
1-3 |
Waasland-Beveren U21 |
|
1-0 |
Belçika - Cup ( Kupa Maçı ) |
25/01/2024 22:30 |
MS |
|
Union St. Gilloise |
2-1 |
Anderlecht |
|
1-0 |
Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
25/01/2024 22:15 |
MS |
|
Drongen |
1-1 |
Ardennen |
|
|
Belçika - Provincial - Namur ( Lig Maçı ) |
25/01/2024 22:00 |
MS |
|
Union Bossière Gembloux |
3-1 |
Meux II |
|
|
Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
24/01/2024 22:30 |
MS |
|
Lille |
1-1 |
Tempo Overijse |
|
1-0 |
Belçika - Cup ( Kupa Maçı ) |
24/01/2024 22:30 |
MS |
|
OH Leuven |
2-3 |
Antwerp |
|
1-2 |
Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı ) |
24/01/2024 22:00 |
MS |
|
La Calamine |
1-1 |
Jette |
|
|
24/01/2024 22:00 |
MS |
|
Verlaine |
1-3 |
Stade Verviers |
|
0-0 |
Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı ) |
24/01/2024 22:00 |
MS |
|
Waremme |
1-1 |
Seraing II |
|
|
24/01/2024 22:00 |
MS |
|
Elsautoise |
3-0 |
Herstal |
|
|
24/01/2024 22:00 |
MS |
|
Habay-la-Neuve |
3-0 |
Marloie Sport |
|
|
24/01/2024 22:00 |
MS |
|
Sprimont |
4-0 |
Gouvy |
|
|
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
24/01/2024 21:15 |
MS |
|
RWDM |
0-1 |
AS Eupen |
|
0-0 |
Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı ) |
22/01/2024 22:00 |
MS |
|
Lierse K. U21 |
1-0 |
Deinze U21 |
|
0-0 |
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
21/01/2024 21:15 |
MS |
|
Waasland-beveren |
0-2 |
Club Brugge II |
|
0-0 |
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
21/01/2024 20:30 |
MS |
|
OH Leuven |
1-1 |
Anderlecht |
|
1-0 |
21/01/2024 18:00 |
MS |
|
Union St. Gilloise |
2-1 |
St. Truiden |
|
1-1 |
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
21/01/2024 18:00 |
MS |
|
Patro Eisden |
3-1 |
Standard Liège II |
|
0-1 |
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
21/01/2024 15:30 |
MS |
|
Antwerp |
4-1 |
Charleroi |
|
2-0 |
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
21/01/2024 15:30 |
MS |
|
Zulte Waregem |
1-1 |
KRC Genk II |
|
1-0 |
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
20/01/2024 22:45 |
MS |
|
Club Brugge KV |
3-0 |
KVC Westerlo |
|
1-0 |
Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı ) |
20/01/2024 22:00 |
- |
|
RAAL La Louvière |
- |
Lokeren-Temse |
|
|
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) |
20/01/2024 20:15 |
MS |
|
Standard Liege |
0-1 |
Kortrijk |
|
0-1 |
20/01/2024 18:00 |
MS |
|
Genk |
1-1 |
Cercle Brugge |
|
0-1 |
19/01/2024 22:45 |
MS |
|
Gent |
1-2 |
KV Mechelen |
|
0-1 |
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
19/01/2024 22:00 |
MS |
|
Deinze |
4-0 |
Lierse Kempenzonen |
|
1-0 |
Belçika - Cup ( Kupa Maçı ) |
17/01/2024 22:00 |
MS |
|
Oostende |
2-0 |
RWDM |
|
1-0 |
16/01/2024 22:45 |
MS |
|
Gent |
0-1 |
Club Brugge KV |
|
0-1 |
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
14/01/2024 21:15 |
MS |
|
KRC Genk II |
3-2 |
Deinze |
|
1-0 |
14/01/2024 18:00 |
MS |
|
Seraing United |
1-5 |
Francs Borains |
|
1-3 |
Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı ) |
14/01/2024 17:00 |
MS |
|
Oud-Heverlee Leuven II |
5-0 |
URSL Visé |
|
4-0 |
14/01/2024 17:00 |
MS |
|
Knokke |
0-0 |
KAA Gent II |
|
0-0 |
14/01/2024 17:00 |
MS |
|
Cappellen |
0-1 |
Sint-Eloois-Winkel |
|
0-1 |
Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı ) |
14/01/2024 17:00 |
MS |
|
Rebecq |
2-3 |
Ganshoren |
|
2-1 |
14/01/2024 17:00 |
MS |
|
Acren-Lessines |
3-1 |
Hamoir |
|
1-0 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
14/01/2024 17:00 |
MS |
|
Gullegem |
1-5 |
Zulte Waregem II |
|
0-2 |
14/01/2024 17:00 |
MS |
|
Eendracht Aalst |
1-0 |
Zelzate |
|
1-0 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
14/01/2024 17:00 |
MS |
|
Londerzeel |
2-1 |
Lille |
|
2-0 |
14/01/2024 17:00 |
MS |
|
Bocholt |
2-1 |
Sporting Hasselt |
|
1-1 |
Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı ) |
14/01/2024 17:00 |
MS |
|
Braine |
1-2 |
Onhaye |
|
|
14/01/2024 17:00 |
MS |
|
Ostiches |
3-0 |
Crossing Schaerbeek |
|
|
14/01/2024 17:00 |
MS |
|
Jodoigne |
2-1 |
Jeunesse Tamines |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı ) |
14/01/2024 17:00 |
MS |
|
Richelle United |
3-0 |
Mormont |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
14/01/2024 17:00 |
MS |
|
Blankenberge |
0-0 |
Roeselare Daisel |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
14/01/2024 17:00 |
MS |
|
Eendracht Termien |
7-1 |
Diest |
|
|
Belçika - Provincial - Hainaut ( Lig Maçı ) |
14/01/2024 17:00 |
MS |
|
SG-Tertre-Hautrage |
1-0 |
Gosselies Sports |
|
|
Belçika - Provincial - Namur ( Lig Maçı ) |
14/01/2024 17:00 |
MS |
|
Spy |
1-1 |
Loyers |
|
|
14/01/2024 17:00 |
MS |
|
Grand-Leez |
0-1 |
Chevetogne |
|
|
Belçika - Provincial - Liege ( Lig Maçı ) |
14/01/2024 17:00 |
MS |
|
Union Flémalloise |
3-0 |
Sart-Lez-Spa |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı ) |
14/01/2024 17:00 |
MS |
|
Eendracht Mazenzele |
1-1 |
Kraainem |
|
|
14/01/2024 17:00 |
MS |
|
Fenixx BeigHum |
1-1 |
Elewijt |
|
|
14/01/2024 17:00 |
MS |
|
Sporting Kampenhout |
1-5 |
Herent |
|
|
14/01/2024 17:00 |
MS |
|
Linden |
2-2 |
Huldenberg |
|
|
14/01/2024 17:00 |
MS |
|
Hoegaarden-Outgaarden |
2-0 |
Liedekerke |
|
|
14/01/2024 17:00 |
MS |
|
Olympia Wijgmaal |
1-0 |
Eppegem |
|
|
Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı ) |
14/01/2024 17:00 |
MS |
|
Sporting Tisselt |
2-2 |
Ranst |
|
|
Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
14/01/2024 17:00 |
MS |
|
Racing Waregem |
0-0 |
Sassport Boezinge |
|
|
14/01/2024 17:00 |
MS |
|
Excelsior Zedelgem |
1-4 |
Sparta Heestert |
|
|
Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
14/01/2024 17:00 |
MS |
|
Ardennen |
1-1 |
Standard Denderleeuw |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı ) |
14/01/2024 17:00 |
MS |
|
Grez-Doiceau |
2-2 |
Auderghem |
|
|
14/01/2024 17:00 |
MS |
|
Sporting Bruxelles |
3-0 |
Kosova Schaerbeek |
|
|
14/01/2024 17:00 |
MS |
|
Amicii Bruxelles |
2-0 |
Léopold |
|
|
14/01/2024 17:00 |
MS |
|
Genappe |
3-0 |
Saint-Josse |
|
|
14/01/2024 17:00 |
MS |
|
Union Lasne-Ohain |
0-1 |
Stade Everois |
|
|
Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı ) |
14/01/2024 16:30 |
MS |
|
Union Namur |
2-0 |
Royal Antwerp II |
|
0-0 |
Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı ) |
14/01/2024 16:30 |
MS |
|
Stockay-Warfusée |
2-2 |
Tournai |
|
0-0 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
14/01/2024 16:30 |
MS |
|
Voorde Appelterre |
3-2 |
Cercle Brugge II |
|
1-0 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
14/01/2024 16:30 |
MS |
|
Mechelen II |
0-0 |
Racing Mechelen |
|
0-0 |
Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı ) |
14/01/2024 16:30 |
MS |
|
RAS Monceau |
0-3 |
Entité Manageoise |
|
|
14/01/2024 16:30 |
MS |
|
Couvin-Mariembourg |
2-8 |
Flénu |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı ) |
14/01/2024 16:30 |
MS |
|
Wanze / Bas-Oha |
0-0 |
Aywaille |
|
|
14/01/2024 16:30 |
MS |
|
Meix-Devant-Virton |
0-2 |
Raeren-Eynatten |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
14/01/2024 16:30 |
MS |
|
Wielsbeke |
0-0 |
Westhoek |
|
|
14/01/2024 16:30 |
MS |
|
Jong Lede |
3-1 |
Sint-Denijs Sport |
|
|
14/01/2024 16:30 |
MS |
|
Pepingen-Halle |
1-3 |
HO Kalken |
|
|
14/01/2024 16:30 |
MS |
|
Elene-Grotenberge |
0-5 |
VW Hamme |
|
|
14/01/2024 16:30 |
MS |
|
Wambeek-Ternat |
0-2 |
Avanti |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
14/01/2024 16:30 |
MS |
|
Beerschot VA II |
2-2 |
Zwarte Leeuw |
|
|
14/01/2024 16:30 |
MS |
|
Schoonbeek-Beverst |
0-3 |
Berg en Dal |
|
|
Belçika - Provincial - Hainaut ( Lig Maçı ) |
14/01/2024 16:30 |
MS |
|
Gerpinnes |
1-1 |
Gilly |
|
|
14/01/2024 16:30 |
MS |
|
Nechin |
3-2 |
Sporting Club Jemappes |
|
|
14/01/2024 16:30 |
MS |
|
Naastois |
0-2 |
Soignies Sports |
|
|
14/01/2024 16:30 |
MS |
|
PAC Buzet |
0-2 |
Courcelles |
|
|
14/01/2024 16:30 |
MS |
|
Neufvilles |
1-3 |
Antoing |
|
|
14/01/2024 16:30 |
MS |
|
Ransart |
4-2 |
Hornu |
|
|
14/01/2024 16:30 |
MS |
|
Péruwelz |
0-1 |
Molenbaix |
|
|
Belçika - Provincial - Namur ( Lig Maçı ) |
14/01/2024 16:30 |
MS |
|
Anhée |
0-3 |
Condruzien |
|
|
Belçika - Provincial - Liege ( Lig Maçı ) |
14/01/2024 16:30 |
MS |
|
Tilffois |
0-0 |
Ster-Francorchamps |
|
|
14/01/2024 16:30 |
MS |
|
Hannut |
0-0 |
Beaufays |
|
|
14/01/2024 16:30 |
MS |
|
Aubel |
4-0 |
JS Fizoise |
|
|
Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı ) |
14/01/2024 16:30 |
MS |
|
Mariekerke |
1-4 |
Berlaar-Heikant |
|
|
14/01/2024 16:30 |
MS |
|
Vosselaar |
0-3 |
K. Kontich |
|
|
14/01/2024 16:30 |
- |
|
WS Schorvoort |
- |
Ternesse |
|
|
14/01/2024 16:30 |
MS |
|
's Gravenwezel-Schilde |
1-1 |
Loenhout |
|
|
14/01/2024 16:30 |
MS |
|
Hoboken |
2-1 |
KBSK Retie |
|
|
Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
14/01/2024 16:30 |
MS |
|
Ardooie |
1-1 |
Oostnieuwkerke |
|
|
14/01/2024 16:30 |
MS |
|
Westrozebeke |
0-1 |
Varsenare |
|
|
Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
14/01/2024 16:30 |
MS |
|
Denderhoutem |
0-2 |
Munkzwalm |
|
|
14/01/2024 16:30 |
MS |
|
Destelbergen |
6-2 |
KSK Beveren |
|
|
14/01/2024 16:30 |
MS |
|
Zeveren Sportief |
2-0 |
Svelta Melsele |
|
|
14/01/2024 16:30 |
MS |
|
Kleit Maldegem |
2-5 |
Berlare |
|
|
14/01/2024 16:30 |
MS |
|
Lembeke |
1-4 |
Drongen |
|
|
Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı ) |
14/01/2024 16:30 |
MS |
|
Herk |
3-1 |
Helson Helchteren |
|
|
14/01/2024 16:30 |
MS |
|
Sporting Nevok Gruitrode |
1-2 |
Achel |
|
|
14/01/2024 16:30 |
MS |
|
Eendracht Maasmechelen |
2-1 |
HIH Hoepertingen |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı ) |
14/01/2024 16:30 |
MS |
|
BX Brussels |
3-4 |
Tubize II |
|
|
14/01/2024 16:30 |
MS |
|
Waterloo |
2-1 |
NSeth Berchem |
|
|
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
14/01/2024 15:30 |
MS |
|
Oostende |
3-2 |
Zulte Waregem |
|
2-1 |
Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı ) |
13/01/2024 22:30 |
MS |
|
Ixelles |
1-2 |
Saint-Michel |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı ) |
13/01/2024 22:15 |
MS |
|
Rotselaar |
5-0 |
Bertem-Leefdaal |
|
|
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
13/01/2024 22:00 |
MS |
|
Lierse Kempenzonen |
2-4 |
Dender |
|
2-1 |
13/01/2024 22:00 |
MS |
|
Club Brugge II |
0-2 |
Lommel United |
|
0-1 |
Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı ) |
13/01/2024 22:00 |
MS |
|
Excelsior Virton |
1-0 |
Tienen |
|
0-0 |
13/01/2024 22:00 |
MS |
|
Hoogstraten |
3-0 |
Olympic Charleroi |
|
2-0 |
13/01/2024 22:00 |
MS |
|
Sporting Charleroi II |
1-0 |
Heist |
|
0-0 |
13/01/2024 22:00 |
MS |
|
Lokeren-Temse |
2-1 |
Dessel Sport |
|
1-1 |
Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı ) |
13/01/2024 22:00 |
MS |
|
Meux |
2-3 |
Union Saint-Gilloise II |
|
0-1 |
13/01/2024 22:00 |
MS |
|
La Louvière Centre |
1-2 |
Rochefort |
|
1-0 |
13/01/2024 22:00 |
MS |
|
Tubize |
2-0 |
Warnant |
|
0-0 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
13/01/2024 22:00 |
MS |
|
Ninove |
3-2 |
Merelbeke |
|
2-0 |
13/01/2024 22:00 |
MS |
|
Harelbeke |
2-0 |
Torhout |
|
0-0 |
13/01/2024 22:00 |
MS |
|
Oudenaarde |
1-1 |
Dikkelvenne |
|
1-1 |
13/01/2024 22:00 |
MS |
|
KRC Gent |
2-3 |
RFC Wetteren |
|
1-2 |
13/01/2024 22:00 |
MS |
|
Mandel United |
1-0 |
Olsa Brakel |
|
1-0 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
13/01/2024 22:00 |
MS |
|
Lyra-Lierse Berlaar |
5-0 |
Diegem Sport |
|
1-0 |
13/01/2024 22:00 |
MS |
|
City Pirates Antwerpen |
3-3 |
Spouwen-Mopertingen |
|
1-2 |
13/01/2024 22:00 |
MS |
|
Berchem Sport |
2-0 |
Tongeren |
|
2-0 |
13/01/2024 22:00 |
MS |
|
Houtvenne |
1-2 |
Rupel Boom |
|
1-1 |
Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı ) |
13/01/2024 22:00 |
MS |
|
Perwez |
2-3 |
Aische |
|
|
13/01/2024 22:00 |
MS |
|
Wallonne Ciney |
2-1 |
Belœil |
|
|
13/01/2024 22:00 |
MS |
|
Rapid Symphorinois |
1-2 |
Arquet |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı ) |
13/01/2024 22:00 |
MS |
|
Huy |
4-2 |
Longlier |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
13/01/2024 22:00 |
MS |
|
Betekom |
1-2 |
Zepperen-Brustem |
|
|
13/01/2024 22:00 |
MS |
|
Esperanza Pelt |
0-2 |
Geel |
|
|
Belçika - Provincial - Namur ( Lig Maçı ) |
13/01/2024 22:00 |
MS |
|
US Dinantaise |
1-8 |
Biesme |
|
|
13/01/2024 22:00 |
MS |
|
Evelette-Jallet |
1-3 |
Beauraing |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı ) |
13/01/2024 22:00 |
MS |
|
Stade Bierbeek |
3-0 |
Tervuren-Duisburg |
|
|
Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı ) |
13/01/2024 22:00 |
MS |
|
Antonia |
1-0 |
Zandhovense |
|
|
Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
13/01/2024 22:00 |
MS |
|
Wevelgem City |
4-1 |
Meulebeke |
|
|
Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
13/01/2024 22:00 |
MS |
|
Haasdonk |
3-4 |
Lokeren Doorslaar |
|
|
13/01/2024 22:00 |
MS |
|
Sottegem |
2-0 |
DT Borsbeke |
|
|
Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı ) |
13/01/2024 22:00 |
MS |
|
Meeuwen |
0-3 |
Zonhoven United |
|
|
13/01/2024 22:00 |
MS |
|
Groen Star Beek |
2-2 |
Weerstand Koersel |
|
|
13/01/2024 22:00 |
MS |
|
Park Houthalen |
0-1 |
Turkse Rangers |
|
|
13/01/2024 22:00 |
MS |
|
Beringen |
2-0 |
Bregel Sport |
|
|
Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı ) |
13/01/2024 22:00 |
Ertelendi |
|
Sint-Truiden U21 |
- |
RFC de Liege U21 |
|
|
Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı ) |
13/01/2024 21:30 |
MS |
|
Thes Sport |
0-1 |
RAAL La Louvière |
|
0-0 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
13/01/2024 21:30 |
MS |
|
Oostkamp |
3-1 |
Sparta Petegem |
|
1-1 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
13/01/2024 21:30 |
MS |
|
Wezel |
2-2 |
Tempo Overijse |
|
1-2 |
13/01/2024 21:30 |
MS |
|
Hades |
2-3 |
FC Lebbeke |
|
1-0 |
Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
13/01/2024 21:30 |
MS |
|
Eendracht Aalter |
1-1 |
Wolvertem Merchtem |
|
|
13/01/2024 21:30 |
MS |
|
Erpe-Mere United |
0-0 |
Eendracht Wervik |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
13/01/2024 21:30 |
MS |
|
Turnhout |
1-1 |
Nijlen |
|
|
13/01/2024 21:30 |
MS |
|
Sint-Lenaarts |
1-2 |
Wellen |
|
|
13/01/2024 21:30 |
MS |
|
Witgoor Sport |
4-1 |
KFC Eksel |
|
|
Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı ) |
13/01/2024 21:30 |
MS |
|
De Kempen |
2-0 |
Bevel |
|
|
Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı ) |
13/01/2024 21:30 |
MS |
|
Herkol |
0-3 |
Torpedo Hasselt |
|
|
Belçika - Super League Women ( Lig Maçı ) |
13/01/2024 21:00 |
MS |
|
OH Leuven W |
5-0 |
Mechelen |
|
1-0 |
Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
13/01/2024 21:00 |
MS |
|
Rumbeke |
1-1 |
Dottignies |
|
|
13/01/2024 21:00 |
MS |
|
Diksmuide |
2-0 |
Lauwe |
|
|
13/01/2024 21:00 |
MS |
|
Bredene |
3-1 |
Moen |
|
|
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
13/01/2024 18:00 |
MS |
|
Standard Liège II |
1-4 |
Waasland-beveren |
|
0-2 |
Belçika - Super League Women ( Lig Maçı ) |
13/01/2024 18:00 |
MS |
|
Zulte-Waregem W |
1-1 |
Charleroi W |
|
1-1 |
Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı ) |
13/01/2024 16:30 |
MS |
|
RUS Binche |
0-3 |
Albert Quévy-Mons |
|
0-1 |
Belçika - Super League Women ( Lig Maçı ) |
13/01/2024 15:30 |
MS |
|
Standard Liege W |
3-0 |
Club Brugge W |
|
1-0 |
12/01/2024 22:30 |
MS |
|
Gent W |
3-0 |
White Star Woluwe W |
|
2-0 |
12/01/2024 22:30 |
MS |
|
Genk W |
3-4 |
Anderlecht W |
|
2-1 |
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
12/01/2024 22:00 |
MS |
|
Beerschot Wilrijk |
1-1 |
RSC Anderlecht II |
|
1-0 |
12/01/2024 22:00 |
MS |
|
Liège |
1-0 |
Patro Eisden |
|
0-0 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
07/01/2024 20:00 |
MS |
|
Spouwen-Mopertingen |
2-1 |
Berchem Sport |
|
1-1 |
Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı ) |
07/01/2024 17:00 |
MS |
|
Rebecq |
0-5 |
Stockay-Warfusée |
|
0-2 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
07/01/2024 17:00 |
MS |
|
Eendracht Aalst |
1-2 |
Voorde Appelterre |
|
0-1 |
07/01/2024 17:00 |
MS |
|
Cercle Brugge II |
3-0 |
Oudenaarde |
|
0-0 |
07/01/2024 17:00 |
MS |
|
Olsa Brakel |
3-0 |
KRC Gent |
|
1-0 |
07/01/2024 17:00 |
MS |
|
Merelbeke |
1-1 |
Mandel United |
|
0-0 |
07/01/2024 17:00 |
MS |
|
Sparta Petegem |
1-1 |
Harelbeke |
|
0-1 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
07/01/2024 17:00 |
MS |
|
Londerzeel |
1-2 |
Wezel |
|
0-0 |
07/01/2024 17:00 |
MS |
|
Diegem Sport |
3-1 |
Racing Mechelen |
|
1-0 |
Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı ) |
07/01/2024 17:00 |
MS |
|
Habay-la-Neuve |
1-0 |
Meix-Devant-Virton |
|
|
Belçika - Provincial - Namur ( Lig Maçı ) |
07/01/2024 17:00 |
MS |
|
Spy |
1-0 |
Beauraing |
|
|
07/01/2024 17:00 |
MS |
|
Union Bossière Gembloux |
0-4 |
Biesme |
|
|
Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
07/01/2024 17:00 |
MS |
|
Racing Waregem |
2-1 |
Ardooie |
|
|
07/01/2024 17:00 |
MS |
|
Moen |
2-0 |
Wevelgem City |
|
|
Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
07/01/2024 17:00 |
MS |
|
Munkzwalm |
4-1 |
Zeveren Sportief |
|
|
Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı ) |
07/01/2024 17:00 |
MS |
|
Grez-Doiceau |
0-1 |
Stade Everois |
|
|
07/01/2024 17:00 |
MS |
|
Union Lasne-Ohain |
3-1 |
NSeth Berchem |
|
|
07/01/2024 17:00 |
MS |
|
Genappe |
2-0 |
Kosova Schaerbeek |
|
|
Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı ) |
07/01/2024 16:30 |
MS |
|
Hamoir |
1-0 |
Meux |
|
1-0 |
07/01/2024 16:30 |
MS |
|
Ganshoren |
4-1 |
La Calamine |
|
2-1 |
07/01/2024 16:30 |
MS |
|
Warnant |
3-0 |
Acren-Lessines |
|
2-0 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
07/01/2024 16:30 |
MS |
|
Zelzate |
4-3 |
Oostkamp |
|
0-1 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
07/01/2024 16:30 |
MS |
|
Rupel Boom |
4-3 |
Hades |
|
0-2 |
Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı ) |
07/01/2024 16:30 |
- |
|
WS Schorvoort |
- |
Antonia |
|
|
Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı ) |
06/01/2024 22:00 |
MS |
|
Albert Quévy-Mons |
2-0 |
La Louvière Centre |
|
0-0 |
06/01/2024 22:00 |
MS |
|
Rochefort |
1-0 |
Verlaine |
|
0-0 |
06/01/2024 22:00 |
MS |
|
Stade Verviers |
0-0 |
Union Saint-Gilloise II |
|
|
Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
06/01/2024 22:00 |
MS |
|
Ninove |
0-0 |
Torhout |
|
0-0 |
Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) |
06/01/2024 22:00 |
MS |
|
Sporting Hasselt |
3-1 |
City Pirates Antwerpen |
|
3-1 |
06/01/2024 22:00 |
MS |
|
FC Lebbeke |
2-0 |
Bocholt |
|
0-0 |
06/01/2024 22:00 |
MS |
|
Lyra-Lierse Berlaar |
2-0 |
Mechelen II |
|
|
06/01/2024 22:00 |
MS |
|
Tongeren |
1-2 |
Houtvenne |
|
1-0 |
Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı ) |
06/01/2024 21:30 |
MS |
|
Tournai |
3-1 |
RUS Binche |
|
1-0 |
06/01/2024 21:30 |
MS |
|
Jette |
1-4 |
Tubize |
|
1-2 |
Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı ) |
06/01/2024 21:30 |
MS |
|
Varsenare |
1-2 |
Rumbeke |
|
|
06/01/2024 21:00 |
MS |
|
Dottignies |
1-1 |
Bredene |
|
|
06/01/2024 21:00 |
MS |
|
Meulebeke |
0-3 |
Diksmuide |
|
|
06/01/2024 20:45 |
MS |
|
Sassport Boezinge |
3-0 |
Westrozebeke |
|
|
06/01/2024 16:30 |
MS |
|
Lauwe |
2-0 |
Excelsior Zedelgem |
|
|