Beyaz Rusya Coppa |
2023-2024 Sezonu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Beyaz Rusya - Coppa ( Kupa Maçı ) | |||||||
17/04/2024 20:00 | MS | Dinamo Minsk | 1-0 | Neman | |||
17/04/2024 18:00 | MS | FC Isloch Minsk R. | 1-0 | Torpedo Zhodino | |||
10/03/2024 17:00 | PEN | Dinamo Minsk | 2-3 PS : 5-4 |
Bate Borisov | |||
10/03/2024 14:30 | MS | Shakhter Soligorsk | 1-0 | Torpedo Zhodino | |||
09/03/2024 16:30 | MS | FC Minsk | 0-1 | Neman | |||
09/03/2024 14:00 | MS | FC Isloch Minsk R. | 0-2 | FC Vitebsk | |||
06/03/2024 18:00 | MS | Bate Borisov | 0-1 | Dinamo Minsk | |||
06/03/2024 16:00 | MS | Torpedo Zhodino | 2-0 | Shakhter Soligorsk | |||
03/03/2024 16:00 | MS | Neman | 3-0 | FC Minsk | |||
03/03/2024 14:00 | MS | FC Vitebsk | 1-4 | FC Isloch Minsk R. | |||
07/11/2023 16:00 | MS | Bate Borisov | 3-1 | Ostrovets FC | |||
01/11/2023 18:45 | MS | Neman | 1-0 | Slavia Mozyr | |||
05/09/2023 17:00 | MS | Niva | 1-2 | Torpedo Zhodino | |||
30/07/2023 16:00 | MS | FC Vitebsk | 1-0 | FC Slutsk | |||
29/07/2023 19:00 | MS | Shakhter Soligorsk | 2-1 | Dinamo Brest | |||
29/07/2023 15:00 | MS | FC Isloch Minsk R. | 1-0 | Arsenal | |||
28/07/2023 18:00 | MS | Dinamo Minsk | 9-0 | Osipovichy | |||
28/07/2023 17:00 | MS | FC Minsk | 2-0 | FC Dnepr Mogilev | |||
23/07/2023 18:00 | MS | MKK-Dnepr | 1-4 | FC Isloch Minsk R. | |||
23/07/2023 17:00 | MS | FC Dnepr Mogilev | 3-1 | Belshina | |||
23/07/2023 16:00 | MS | Osipovichy | 1-0 | FC Gomel | |||
23/07/2023 15:00 | PEN | Lokomotiv Gomel | 2-2 PS : 2-4 |
Arsenal | |||
22/07/2023 18:00 | MS | Ostrovets FC | 2-0 | Smorgon | |||
22/07/2023 17:00 | MS | Volna | 0-1 | FC Slutsk | |||
22/07/2023 16:00 | MS | Slonim | 1-2 | Slavia Mozyr | |||
22/07/2023 15:00 | MS | Bumprom | 0-2 | Dinamo Brest | |||
22/07/2023 15:00 | MS | Niva | 3-2 | Naftan | |||
21/07/2023 20:00 | MS | FC Vitebsk | 1-0 | FC Energetik-Bgu Minsk | |||
21/07/2023 18:30 | MS | Ivatsevichi | 1-6 | Shakhter Soligorsk | |||
21/07/2023 18:00 | MS | Molodechno-DYuSSh 4 | 0-1 | FC Minsk | |||
28/06/2023 20:00 | MS | Zhodino Yuzhnoe | 0-2 | Dinamo Minsk | |||
28/06/2023 18:30 | MS | Lida | 1-3 | Torpedo Zhodino | |||
28/06/2023 18:00 | MS | Baranovichi | 0-2 | Neman | |||
28/06/2023 18:00 | MS | Miory | 0-13 | Bate Borisov | |||
01/06/2023 18:00 | USB | Leskhoz | 1-2 | Zhodino Yuzhnoe | |||
31/05/2023 20:00 | MS | Gorki | 0-1 | Ostrovets FC | |||
31/05/2023 19:00 | MS | Smorgon II | 0-11 | Lokomotiv Gomel | |||
31/05/2023 19:00 | PEN | Partizan Salihorsk | 0-0 PS : 4-5 |
Molodechno-DYuSSh 4 | |||
31/05/2023 18:30 | MS | Neman Mosty | 0-5 | FC Dnepr Mogilev | |||
31/05/2023 18:30 | MS | Kobrin | 0-4 | Baranovichi | |||
31/05/2023 18:30 | MS | Fakel Novogrudok | 1-4 | Osipovichy | |||
31/05/2023 18:30 | MS | Traktor Minsk | 1-2 | Slonim | |||
31/05/2023 18:30 | MS | Gazovik | 1-3 | FC Vitebsk | |||
31/05/2023 18:30 | USB | Mozyr NPZ | 1-4 | Bumprom | |||
31/05/2023 18:00 | MS | Urozhaynaya | 0-6 | Niva | |||
31/05/2023 18:00 | MS | Livadija | 0-6 | Volna | |||
31/05/2023 18:00 | MS | Ivatsevichi | 3-0 | Orsha | |||
31/05/2023 17:30 | MS | Miory | 3-0 | Torpeda |