Brezilya Futbol Ligleri, Brezilya Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
28/11/2020 23:00 - Fluminense - Bragantino
28/11/2020 23:00 - Atletico Goianiense - Internacional
28/11/2020 23:00 - Palmeiras - Atletico Paranaense
28/11/2020 23:00 - Gremio - Flamengo
28/11/2020 23:00 - Bahia - Sao Paulo
28/11/2020 23:00 - Santos - Sport Recife
28/11/2020 23:00 - Vasco DA Gama - Ceara
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
28/11/2020 23:00 - Treze - Vila Nova
Brezilya Sul-Matogrossense Brezilya - Sul-Matogrossense ( Lig Maçı )
28/11/2020 23:00 - Comercial MS - Operario Ferroviario
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
28/11/2020 22:00 - CSA - Ponte Preta
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
28/11/2020 22:00 - Ituano - Ypiranga-RS
28/11/2020 22:00 - Londrina - Tombense
28/11/2020 22:00 - BOA - Sao Bento
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
28/11/2020 22:00 - Vilhenense - Bragantino PA
28/11/2020 22:00 - Fast Clube-Am - Galvez
28/11/2020 22:00 - Sao Raimundo - Altos
28/11/2020 22:00 - Santos AP - Juventude MA
28/11/2020 22:00 - Moto Club - Baré
28/11/2020 22:00 - Vitória ES - Goianésia
28/11/2020 22:00 - CEOV Operário - CRAC
28/11/2020 22:00 - Independente PA - Rio Branco
28/11/2020 22:00 - River AC - Luverdense
28/11/2020 22:00 - Goiânia - Real Noroeste
28/11/2020 22:00 - Águia Negra - União Rondonópolis
Brezilya Rondoniense Brezilya - Rondoniense ( Lig Maçı )
28/11/2020 21:30 - Porto Velho - Real Desportivo Ariquemes
Brezilya Cearense - 2 Brezilya - Cearense - 2 ( Lig Maçı )
28/11/2020 21:30 - Icasa - Tiradentes CE
28/11/2020 21:30 - Itapipoca - Iguatu
28/11/2020 21:30 - Crato - Pacatuba
28/11/2020 21:30 - Maranguape - União CE
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
28/11/2020 21:00 - Sao Jose - Criciuma
28/11/2020 21:00 - Brusque - Volta Redonda
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
28/11/2020 21:00 - Novorizontino - Joinville
28/11/2020 21:00 - Toledo - Portuguesa RJ
28/11/2020 21:00 - Ferroviária - Nacional PR
28/11/2020 21:00 - Marcílio Dias - Pelotas
28/11/2020 21:00 - Caxias - São Caetano
28/11/2020 21:00 - São Luiz - Tubarao
28/11/2020 21:00 - Bangu - Mirassol
28/11/2020 21:00 - Cabofriense - Cascavel
Brezilya Capixaba Brezilya - Capixaba ( Lig Maçı )
28/11/2020 21:00 - Desportiva ES - Rio Branco ES
Brezilya Mineiro - 2 Brezilya - Mineiro - 2 ( Lig Maçı )
28/11/2020 21:00 - Ipatinga - Athletic Club
28/11/2020 21:00 - Pouso Alegre - Nacional AC MG
Brezilya Carioca - 2 Brezilya - Carioca - 2 ( Lig Maçı )
28/11/2020 21:00 - Nova Iguaçu - Duque de Caxias
28/11/2020 21:00 - CFRJ / Maricá - Sampaio Corrêa RJ
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
28/11/2020 04:30 MS Cuiaba 2-1 Avai
28/11/2020 03:30 MS Cruzeiro 1-2 Confiança
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
28/11/2020 03:00 TBD Atlético Acreano - Ji-Paraná
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
28/11/2020 02:00 MS Paysandu 1-0 Botafogo PB
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
28/11/2020 01:15 MS Oeste 1-1 America Mineiro
28/11/2020 01:15 MS Sampaio Correa 0-1 Brasil DE Pelotas
28/11/2020 01:15 MS Operario-PR 1-0 Parana
27/11/2020 23:00 - Juventude - Nautico Recife
27/11/2020 23:00 - Guarani Campinas - Chapecoense-sc
27/11/2020 23:00 - Vitoria - CRB
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
27/11/2020 22:00 MS Caldense 1-2 Brasiliense
27/11/2020 22:00 MS Gama 2-1 Atlético Alagoinhas
27/11/2020 22:00 MS Palmas 0-1 CAP
27/11/2020 22:00 MS Bahia de Feira 0-1 Tupynambás
27/11/2020 21:00 MS Floresta 5-1 Afogados
27/11/2020 21:00 MS Coruripe 1-0 Vitoria Da Conquista
27/11/2020 21:00 MS Salgueiro 2-0 Guarany de Sobral
27/11/2020 21:00 MS Frei Paulistano 1-1 Potiguar Mossoró
27/11/2020 21:00 MS Globo 3-0 Atlético Alagoinhas
27/11/2020 21:00 MS Campinense 0-0 America-RN
27/11/2020 21:00 MS ABC 2-0 AO Itabaiana
27/11/2020 21:00 MS Central SC 3-0 Jacyobá
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
27/11/2020 03:30 MS Figueirense 0-0 Botafogo SP
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
27/11/2020 03:00 TBD Ferroviario - Imperatriz
27/11/2020 03:00 TBD Manaus FC - remo
27/11/2020 03:00 TBD Jacuipense - Santa Cruz
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
27/11/2020 02:00 MS Fortaleza EC 1-1 Goias
26/11/2020 03:30 MS Coritiba 0-1 Corinthians
26/11/2020 03:30 MS Atletico-MG 2-1 Botafogo
Brezilya Roraimense Brezilya - Roraimense ( Lig Maçı )
26/11/2020 01:30 MS Rio Negro RR 0-1 GAS
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
26/11/2020 01:15 MS Ceara 1-1 Sao Paulo
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
26/11/2020 01:00 MS Nautico Recife 0-0 Vitoria
Brezilya Capixaba Brezilya - Capixaba ( Lig Maçı )
26/11/2020 00:30 MS Estrela do Norte 1-0 Vitória ES
Brezilya Rondoniense Brezilya - Rondoniense ( Lig Maçı )
25/11/2020 22:00 MS Ji-Paraná 2-1 Real Desportivo Ariquemes
Brezilya Piauiense Brezilya - Piauiense ( Lig Maçı )
25/11/2020 22:00 MS Picos 5-0 Piauí
25/11/2020 22:00 MS 4 de Julho 0-0 Flamengo PI
25/11/2020 22:00 MS Timon 3-2 Parnahyba
Brezilya Matogrossense Brezilya - Matogrossense ( Lig Maçı )
25/11/2020 22:00 PEN União Rondonópolis 0-0
PS : 4-3
Poconé
Brezilya Paranaense - 2 Brezilya - Paranaense - 2 ( Lig Maçı )
25/11/2020 21:30 - Apucarana - Azuriz
25/11/2020 21:30 - Maringá - Araucária
Brezilya Carioca - 2 Brezilya - Carioca - 2 ( Lig Maçı )
25/11/2020 21:00 MS Audax Rio 2-3 Artsul
25/11/2020 21:00 MS Serra Macaense 2-1 Angra dos Reis
25/11/2020 21:00 MS CFRJ / Maricá 0-2 Sampaio Corrêa RJ
25/11/2020 21:00 MS Rio São Paulo 2-2 Goytacaz
25/11/2020 21:00 MS Nova Cidade 1-3 Nova Iguaçu
25/11/2020 21:00 MS Olaria 2-0 São Gonçalo EC RJ
25/11/2020 21:00 MS Serrano RJ 4-1 Bonsucesso
25/11/2020 21:00 MS Gonçalense 3-2 Campos AA
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
25/11/2020 03:30 MS Brasil DE Pelotas 2-1 CRB
25/11/2020 03:30 MS America Mineiro 2-1 Juventude
25/11/2020 03:30 MS Chapecoense-sc 0-1 Cruzeiro
25/11/2020 01:15 MS CSA 1-0 Operario-PR
25/11/2020 01:15 MS Confiança 2-0 Cuiaba
25/11/2020 01:15 MS Ponte Preta 1-0 Oeste
Brezilya Capixaba Brezilya - Capixaba ( Lig Maçı )
25/11/2020 00:30 MS Serra Talhada 0-2 Real Noroeste
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
24/11/2020 22:30 MS Parana 1-2 Guarani Campinas
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
24/11/2020 21:30 MS Juventude MA 1-0 Sao Raimundo
Brezilya Capixaba Brezilya - Capixaba ( Lig Maçı )
24/11/2020 21:00 MS São Mateus 0-1 Rio Branco-VN
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
24/11/2020 02:00 MS Sport Recife 0-1 Atletico Goianiense
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
24/11/2020 02:00 MS Botafogo SP 0-1 Avai
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
24/11/2020 02:00 MS Botafogo PB 0-0 remo
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
23/11/2020 23:30 MS Figueirense 1-2 Sampaio Correa
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
23/11/2020 23:00 MS Baré 1-3 River AC
23/11/2020 21:45 MS Altos 2-0 Santos AP
23/11/2020 21:00 MS Potiguar Mossoró 5-3 Coruripe
23/11/2020 21:00 MS Bragantino PA 4-0 Atlético Acreano
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
23/11/2020 02:30 MS Corinthians 0-0 Gremio
Brezilya Brasileiro Women Brezilya - Brasileiro Women ( Lig Maçı )
23/11/2020 02:00 MS Kindermann W 0-0 Corinthians W
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
23/11/2020 02:00 MS Jacuipense 3-2 Treze
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
23/11/2020 01:00 MS Mirassol 2-0 Cabofriense
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
23/11/2020 00:15 MS Internacional 1-2 Fluminense
23/11/2020 00:15 MS Botafogo 1-2 Fortaleza EC
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
23/11/2020 00:00 MS Paysandu 3-0 Ferroviario
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
23/11/2020 00:00 MS Rio Branco 0-2 Fast Clube-Am
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
22/11/2020 22:00 MS Ceara 2-2 Atletico-MG
22/11/2020 22:00 MS Sao Paulo 1-1 Vasco DA Gama
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
22/11/2020 22:00 MS Goianésia 2-0 CEOV Operário
22/11/2020 22:00 MS Luverdense 0-0 Moto Club
22/11/2020 22:00 MS Cascavel 3-0 Bangu
22/11/2020 22:00 MS AO Itabaiana 2-1 Central SC
22/11/2020 22:00 MS CAP 0-2 Bahia de Feira
22/11/2020 22:00 MS Atlético Cajazeirense 2-1 Salgueiro
22/11/2020 22:00 MS Vitoria Da Conquista 3-0 Frei Paulistano
22/11/2020 21:30 MS Guarany de Sobral 0-0 Globo
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
22/11/2020 21:00 MS Sao Jose 0-0 Londrina
22/11/2020 21:00 MS Volta Redonda 1-1 Sao Bento
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
22/11/2020 21:00 MS America-RN 2-1 Floresta
Brezilya Carioca - 2 Brezilya - Carioca - 2 ( Lig Maçı )
22/11/2020 21:00 MS Artsul 6-1 Serra Macaense
Brezilya Baiano - 2 Brezilya - Baiano - 2 ( Lig Maçı )
22/11/2020 21:00 - UNIRB - Teixeira de Freitas
22/11/2020 21:00 - Colo Colo - Barcelona BA
22/11/2020 21:00 - Jequié - ABPN Canaã
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
22/11/2020 03:00 MS Goias 1-0 Palmeiras
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
22/11/2020 02:30 MS Atlético Alagoinhas 1-0 Caldense
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
22/11/2020 01:00 MS Atletico Paranaense 1-0 Santos
22/11/2020 01:00 MS Flamengo 3-1 Coritiba
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
22/11/2020 01:00 MS Cuiaba 0-1 CSA
22/11/2020 01:00 MS CRB 2-1 Nautico Recife
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
22/11/2020 01:00 MS Santa Cruz 1-2 Manaus FC
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
22/11/2020 01:00 MS Afogados 2-1 Campinense
Brezilya Capixaba Brezilya - Capixaba ( Lig Maçı )
22/11/2020 00:30 MS Rio Branco ES 2-1 Desportiva ES
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
22/11/2020 00:00 MS São Caetano 0-3 São Luiz
21/11/2020 23:30 MS Galvez 7-1 Independente PA
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
21/11/2020 23:00 MS Tombense 2-0 Brusque
21/11/2020 23:00 MS Imperatriz 1-3 Vila Nova
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
21/11/2020 23:00 MS Joinville 2-1 Marcílio Dias
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
21/11/2020 22:30 MS Operario-PR 0-1 America Mineiro
21/11/2020 22:30 MS Oeste 2-1 Brasil DE Pelotas
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
21/11/2020 22:00 MS Ituano 4-3 BOA
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
21/11/2020 22:00 MS União Rondonópolis 1-2 Goiânia
21/11/2020 22:00 MS Tupynambás 1-0 Palmas
21/11/2020 22:00 MS Ji-Paraná 1-0 Vilhenense
21/11/2020 22:00 MS CRAC 4-2 Vitória ES
21/11/2020 22:00 MS Brasiliense 3-0 Gama
21/11/2020 21:30 MS Nacional PR 1-4 Toledo
Brezilya Cearense - 2 Brezilya - Cearense - 2 ( Lig Maçı )
21/11/2020 21:30 - Itapipoca - Pacatuba
21/11/2020 21:30 - Tiradentes CE - Campo Grande
21/11/2020 21:30 - Guarani De Juazeiro - Iguatu
21/11/2020 21:30 - Maranguape - Crato
21/11/2020 21:30 - União CE - Icasa
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
21/11/2020 21:00 MS Real Noroeste 3-1 Águia Negra
21/11/2020 21:00 MS Tubarao 1-1 Caxias
21/11/2020 21:00 MS Jacyobá 0-6 ABC
21/11/2020 21:00 MS Pelotas 4-3 Novorizontino
21/11/2020 21:00 MS Portuguesa RJ 0-0 Ferroviária
Brezilya Mineiro - 2 Brezilya - Mineiro - 2 ( Lig Maçı )
21/11/2020 21:00 MS Athletic Club 1-0 Pouso Alegre
Brezilya Carioca - 2 Brezilya - Carioca - 2 ( Lig Maçı )
21/11/2020 21:00 MS Goytacaz 3-1 Duque de Caxias
21/11/2020 21:00 MS Bonsucesso 0-2 Gonçalense
21/11/2020 21:00 MS Angra dos Reis 0-1 Nova Cidade
21/11/2020 21:00 MS Sampaio Corrêa RJ 2-2 Rio São Paulo
21/11/2020 21:00 MS Campos AA 3-4 CFRJ / Maricá
21/11/2020 21:00 MS São Gonçalo EC RJ 1-0 Audax Rio
21/11/2020 21:00 MS Nova Iguaçu 4-1 Serrano RJ
Brezilya Mineiro - 2 Brezilya - Mineiro - 2 ( Lig Maçı )
21/11/2020 16:30 MS Nacional AC MG 1-2 Ipatinga
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
21/11/2020 03:30 MS Cruzeiro 1-1 Figueirense
Brezilya Roraimense Brezilya - Roraimense ( Lig Maçı )
21/11/2020 03:30 MS GAS 2-1 Atlético Roraima
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
21/11/2020 02:00 MS Bragantino 4-0 Bahia
Brezilya Roraimense Brezilya - Roraimense ( Lig Maçı )
21/11/2020 01:30 MS Baré 2-2 Rio Negro RR
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
21/11/2020 01:15 MS Guarani Campinas 2-1 Botafogo SP
21/11/2020 01:15 MS Juventude 5-0 Parana
21/11/2020 01:15 MS Sampaio Correa 1-3 Chapecoense-sc
20/11/2020 22:30 MS Avai 1-0 Confiança
20/11/2020 22:30 MS Vitoria 0-0 Ponte Preta
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
20/11/2020 21:00 MS Santos AP 0-1 Sao Raimundo
Brezilya Piauiense Brezilya - Piauiense ( Lig Maçı )
20/11/2020 14:40 MS River AC 1-1 Altos
Brezilya Copa do Brasil U20 Brezilya - Copa do Brasil U20 ( Kupa Maçı )
20/11/2020 03:30 MS Internacional U20 0-2 Palmeiras U20
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
20/11/2020 02:00 MS Criciuma 4-4 Ypiranga-RS
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
20/11/2020 01:00 MS Vasco DA Gama 0-0 Fortaleza EC
Brezilya Copa do Brasil U20 Brezilya - Copa do Brasil U20 ( Kupa Maçı )
20/11/2020 01:00 MS Goiás U20 1-2 Atlético Mineiro U20
Brezilya Piauiense Brezilya - Piauiense ( Lig Maçı )
19/11/2020 22:00 MS Timon 0-3 4 de Julho
Brezilya Matogrossense Brezilya - Matogrossense ( Lig Maçı )
19/11/2020 22:00 MS Sinop Fc 1-1 Nova Mutum EC
Brezilya Paranaense - 2 Brezilya - Paranaense - 2 ( Lig Maçı )
19/11/2020 21:30 - Batel - Araucária
19/11/2020 21:30 - Azuriz - Rolândia
19/11/2020 21:30 - Independiente FSJ - Maringá
19/11/2020 21:30 - Nacional PR - Andraus Brasil
19/11/2020 21:30 - Apucarana - Prudentópolis
Brezilya Copa do Brasil U20 Brezilya - Copa do Brasil U20 ( Kupa Maçı )
19/11/2020 21:00 MS Vasco da Gama U20 3-0 Avaí U20
Brezilya Copa Do Brasil Brezilya - Copa Do Brasil ( Kupa Maçı )
19/11/2020 03:30 MS Sao Paulo 3-0 Flamengo
19/11/2020 03:30 PEN America Mineiro 0-1
PS : 6-5
Internacional
Brezilya Matogrossense Brezilya - Matogrossense ( Lig Maçı )
19/11/2020 03:00 PEN CEOV Operário 2-1
PS : 2-3
Dom Bosco
Brezilya Copa Do Brasil Brezilya - Copa Do Brasil ( Kupa Maçı )
19/11/2020 01:00 MS Ceara 2-2 Palmeiras
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
19/11/2020 01:00 MS Atletico-MG 0-2 Atletico Paranaense
Brezilya Rondoniense Brezilya - Rondoniense ( Lig Maçı )
18/11/2020 23:00 - Porto Velho - União Cacoalense
Brezilya Copa Do Brasil Brezilya - Copa Do Brasil ( Kupa Maçı )
18/11/2020 22:30 MS Gremio 2-0 Cuiaba
Brezilya Piauiense Brezilya - Piauiense ( Lig Maçı )
18/11/2020 22:00 MS Parnahyba 1-0 Piauí
Brezilya Cearense - 2 Brezilya - Cearense - 2 ( Lig Maçı )
18/11/2020 21:30 - Icasa - Itapipoca
18/11/2020 21:30 - Tiradentes CE - Maranguape
18/11/2020 21:30 - Crato - Guarani De Juazeiro
18/11/2020 21:30 - Pacatuba - Iguatu
Brezilya Copa do Brasil U20 Brezilya - Copa do Brasil U20 ( Kupa Maçı )
18/11/2020 21:00 MS Bahia U20 3-1 São Paulo U20
Brezilya Mineiro - 2 Brezilya - Mineiro - 2 ( Lig Maçı )
18/11/2020 21:00 - Nacional AC MG - Athletic Club
18/11/2020 21:00 - Ipatinga - Pouso Alegre
Brezilya Carioca - 2 Brezilya - Carioca - 2 ( Lig Maçı )
18/11/2020 21:00 MS Duque de Caxias 1-0 Sampaio Corrêa RJ
18/11/2020 21:00 MS Nova Cidade 1-0 Artsul
18/11/2020 21:00 MS Serrano RJ 0-1 Angra dos Reis
18/11/2020 21:00 MS Olaria 1-1 Goytacaz
18/11/2020 21:00 MS Serra Macaense 2-1 São Gonçalo EC RJ
18/11/2020 21:00 MS Rio São Paulo 3-0 Campos AA
18/11/2020 21:00 MS Gonçalense 1-1 Nova Iguaçu
Brezilya Baiano - 2 Brezilya - Baiano - 2 ( Lig Maçı )
18/11/2020 21:00 - ABPN Canaã - UNIRB
18/11/2020 21:00 - Teixeira de Freitas - Colo Colo
18/11/2020 21:00 - Jequié - Barcelona BA
Brezilya Carioca - 2 Brezilya - Carioca - 2 ( Lig Maçı )
18/11/2020 16:00 MS CFRJ / Maricá 2-0 Bonsucesso
Brezilya Matogrossense Brezilya - Matogrossense ( Lig Maçı )
18/11/2020 01:00 MS Poconé 2-2 União Rondonópolis
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
18/11/2020 00:00 MS Sampaio Correa 2-1 Nautico Recife
Brezilya Rondoniense Brezilya - Rondoniense ( Lig Maçı )
17/11/2020 23:00 MS Real Desportivo Ariquemes 3-1 Ji-Paraná
Brezilya Piauiense Brezilya - Piauiense ( Lig Maçı )
17/11/2020 22:00 MS Flamengo PI 0-1 River AC
17/11/2020 21:45 MS Altos 0-0 Picos
Brezilya Cearense - 2 Brezilya - Cearense - 2 ( Lig Maçı )
17/11/2020 21:30 - Campo Grande - União CE
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
17/11/2020 21:00 MS Santos AP 3-0 Luverdense
Brezilya Matogrossense Brezilya - Matogrossense ( Lig Maçı )
17/11/2020 03:00 Ertelendi Cuiaba - Luverdense
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
17/11/2020 02:00 MS Botafogo 1-2 Bragantino
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
17/11/2020 02:00 MS Imperatriz 0-3 Paysandu
Brezilya Brasileiro Women Brezilya - Brasileiro Women ( Lig Maçı )
17/11/2020 01:00 MS Corinthians W 3-0 Palmeiras W
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
17/11/2020 00:00 MS Coritiba 1-2 Bahia
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
17/11/2020 00:00 MS Vila Nova 0-1 Botafogo PB
16/11/2020 22:00 MS BOA 1-0 Sao Jose
Brezilya Paranaense - 2 Brezilya - Paranaense - 2 ( Lig Maçı )
16/11/2020 21:30 - Batel - Independiente FSJ
16/11/2020 21:30 - Prudentópolis - Andraus Brasil
16/11/2020 21:30 - Araucária - Nacional PR
16/11/2020 21:30 - Maringá - Azuriz
16/11/2020 21:30 - Rolândia - Apucarana
Brezilya Paulista - A3 Brezilya - Paulista - A3 ( Lig Maçı )
16/11/2020 21:00 - EC São Bernardo - Velo Clube
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
15/11/2020 03:30 MS Palmeiras 2-0 Fluminense
15/11/2020 03:30 MS Flamengo 1-1 Atletico Goianiense
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
15/11/2020 03:30 MS Cuiaba 0-0 America Mineiro
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
15/11/2020 01:00 MS Gremio 4-2 Ceara
15/11/2020 01:00 MS Fortaleza EC 2-3 Sao Paulo
15/11/2020 01:00 MS Corinthians 1-2 Atletico-MG
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
15/11/2020 01:00 MS Juventude 2-3 Sampaio Correa
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
15/11/2020 01:00 MS Londrina 2-1 Brusque
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
15/11/2020 01:00 MS Águia Negra 3-1 Goianésia
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
15/11/2020 00:00 MS Criciuma 0-2 Ituano
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
14/11/2020 23:00 MS Goias 0-1 Atletico Paranaense
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
14/11/2020 23:00 MS Treze 1-1 Manaus FC
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
14/11/2020 23:00 MS São Luiz 2-1 Joinville
Brezilya Rondoniense Brezilya - Rondoniense ( Lig Maçı )
14/11/2020 23:00 MS União Cacoalense 1-0 Porto Velho
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
14/11/2020 22:30 MS Sport Recife 0-2 Vasco DA Gama
14/11/2020 22:30 MS Santos 2-0 Internacional
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
14/11/2020 22:00 MS Ypiranga-RS 2-3 Volta Redonda
14/11/2020 22:00 MS Sao Bento 2-2 Tombense
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
14/11/2020 22:00 MS Salgueiro 1-0 America-RN
14/11/2020 22:00 AWD Marcílio Dias 3-0 São Caetano
14/11/2020 22:00 MS Vilhenense 4-0 Galvez
14/11/2020 22:00 MS Fast Clube-Am 2-1 Bragantino PA
14/11/2020 21:30 MS Toledo 0-4 Mirassol
14/11/2020 21:30 MS Juventude MA 0-1 River AC
Brezilya Cearense - 2 Brezilya - Cearense - 2 ( Lig Maçı )
14/11/2020 21:30 - Itapipoca - Tiradentes CE
14/11/2020 21:30 - Guarani De Juazeiro - União CE
14/11/2020 21:30 - Maranguape - Icasa
14/11/2020 21:30 - Crato - Pacatuba
14/11/2020 21:30 - Iguatu - Campo Grande
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
14/11/2020 21:00 MS Ferroviario 0-0 Jacuipense
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
14/11/2020 21:00 MS Real Noroeste 1-2 CEOV Operário
14/11/2020 21:00 MS Bangu 0-3 Portuguesa RJ
14/11/2020 21:00 MS Brasiliense 1-1 Bahia de Feira
Brezilya Carioca - 2 Brezilya - Carioca - 2 ( Lig Maçı )
14/11/2020 21:00 MS Goytacaz 3-1 Audax Rio
14/11/2020 21:00 MS Bonsucesso 0-0 Rio São Paulo
14/11/2020 21:00 MS Angra dos Reis 2-1 Gonçalense
14/11/2020 21:00 MS Nova Iguaçu 1-1 CFRJ / Maricá
14/11/2020 21:00 MS Sampaio Corrêa RJ 3-0 Olaria
14/11/2020 21:00 MS Campos AA 1-5 Duque de Caxias
14/11/2020 21:00 MS Artsul 1-0 Serrano RJ
14/11/2020 21:00 MS São Gonçalo EC RJ 1-0 Nova Cidade
Brezilya Brasileiro Women Brezilya - Brasileiro Women ( Lig Maçı )
14/11/2020 20:00 MS Kindermann W 0-1 São Paulo W
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
14/11/2020 02:00 MS remo 0-2 Santa Cruz
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
14/11/2020 01:30 MS Caldense 1-2 Tupynambás
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
14/11/2020 01:15 MS Oeste 1-2 CRB
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
14/11/2020 01:00 MS Atlético Acreano 1-2 Rio Branco
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
14/11/2020 00:30 MS Avai 2-1 Parana
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
14/11/2020 00:00 MS Goiânia 2-1 CRAC
13/11/2020 23:00 MS Sao Raimundo 6-0 Baré
Brezilya Paulista - A3 Brezilya - Paulista - A3 ( Lig Maçı )
13/11/2020 23:00 - Velo Clube - EC São Bernardo
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
13/11/2020 22:30 MS Operario-PR 3-1 Nautico Recife
13/11/2020 22:00 MS Ponte Preta 1-1 Brasil DE Pelotas
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
13/11/2020 22:00 MS Ji-Paraná 1-0 Independente PA
13/11/2020 22:00 MS Caxias 0-0 Pelotas
13/11/2020 22:00 MS Campinense 1-1 Guarany de Sobral
13/11/2020 22:00 MS Palmas 1-2 Atlético Alagoinhas
13/11/2020 22:00 MS Cascavel 1-2 Ferroviária
13/11/2020 22:00 MS Tubarao 0-2 Novorizontino
13/11/2020 22:00 MS Atlético Alagoinhas 2-2 Floresta
13/11/2020 21:30 MS Moto Club 2-1 Altos
13/11/2020 21:00 MS Coruripe 2-0 AO Itabaiana
13/11/2020 21:00 MS Vitória ES 3-0 União Rondonópolis
13/11/2020 21:00 MS Central SC 2-2 Potiguar Mossoró
13/11/2020 21:00 MS Globo 2-1 Afogados
13/11/2020 21:00 MS Jacyobá 2-5 Frei Paulistano
13/11/2020 21:00 MS Gama 3-0 CAP
13/11/2020 21:00 MS Cabofriense 7-0 Nacional PR
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
13/11/2020 03:30 MS Vitoria 3-0 Figueirense
Brezilya Copa do Brasil U20 Brezilya - Copa do Brasil U20 ( Kupa Maçı )
12/11/2020 23:00 MS Atlético Mineiro U20 0-0 Goiás U20
Brezilya Copa Do Brasil Brezilya - Copa Do Brasil ( Kupa Maçı )
12/11/2020 03:30 MS Flamengo 1-2 Sao Paulo
12/11/2020 03:30 MS Internacional 0-1 America Mineiro
12/11/2020 01:00 MS Cuiaba 1-2 Gremio
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
12/11/2020 00:45 MS Bahia 2-1 Fortaleza EC
Brezilya Matogrossense Brezilya - Matogrossense ( Lig Maçı )
11/11/2020 23:00 MS Dom Bosco 1-0 CEOV Operário
Brezilya Copa Do Brasil Brezilya - Copa Do Brasil ( Kupa Maçı )
11/11/2020 22:30 MS Palmeiras 3-0 Ceara
Brezilya Matogrossense Brezilya - Matogrossense ( Lig Maçı )
11/11/2020 22:30 MS Nova Mutum EC 1-0 Sinop Fc
Brezilya Piauiense Brezilya - Piauiense ( Lig Maçı )
11/11/2020 22:00 MS Piauí 0-3 River AC
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
11/11/2020 21:30 MS ABC 1-3 Vitoria Da Conquista
Brezilya Cearense - 2 Brezilya - Cearense - 2 ( Lig Maçı )
11/11/2020 21:30 - Campo Grande - Maranguape
11/11/2020 21:30 - União CE - Itapipoca
11/11/2020 21:30 - Pacatuba - Guarani De Juazeiro
Brezilya Copa do Brasil U20 Brezilya - Copa do Brasil U20 ( Kupa Maçı )
11/11/2020 21:00 MS São Paulo U20 1-1 Bahia U20
11/11/2020 21:00 MS Avaí U20 0-1 Vasco da Gama U20
11/11/2020 21:00 MS Palmeiras U20 1-1 Internacional U20
Brezilya Carioca - 2 Brezilya - Carioca - 2 ( Lig Maçı )
11/11/2020 21:00 MS Olaria 3-0 Campos AA
11/11/2020 21:00 MS Serrano RJ 1-0 São Gonçalo EC RJ
11/11/2020 21:00 MS Duque de Caxias 5-0 Bonsucesso
11/11/2020 21:00 MS Audax Rio 0-2 Sampaio Corrêa RJ
11/11/2020 21:00 MS Serra Macaense 0-1 Goytacaz
11/11/2020 21:00 MS CFRJ / Maricá 1-0 Angra dos Reis
11/11/2020 16:00 MS Gonçalense 1-0 Artsul
11/11/2020 16:00 MS Rio São Paulo 0-2 Nova Iguaçu
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
11/11/2020 03:30 MS Confiança 1-0 Botafogo SP
11/11/2020 01:00 MS CSA 0-1 Chapecoense-sc
Brezilya Paranaense - 2 Brezilya - Paranaense - 2 ( Lig Maçı )
10/11/2020 21:30 - Nacional PR - Batel
Brezilya Cearense - 2 Brezilya - Cearense - 2 ( Lig Maçı )
10/11/2020 21:30 - Icasa - Crato
10/11/2020 21:30 - Tiradentes CE - Iguatu
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
10/11/2020 03:00 MS Brusque 2-2 BOA
Brezilya Matogrossense Brezilya - Matogrossense ( Lig Maçı )
10/11/2020 03:00 Ertelendi Luverdense - Cuiaba
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
10/11/2020 02:00 MS Cruzeiro 3-3 Guarani Campinas
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
09/11/2020 21:00 MS São Luiz 0-0 Caxias
09/11/2020 21:00 MS Goiânia 4-0 Águia Negra
Brezilya Brasileiro Women Brezilya - Brasileiro Women ( Lig Maçı )
09/11/2020 03:00 MS Palmeiras W 0-0 Corinthians W
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
09/11/2020 02:30 MS Ceara 0-0 Sport Recife
09/11/2020 02:30 MS Fluminense 0-1 Gremio
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
09/11/2020 02:00 MS Jacuipense 0-1 Paysandu
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
09/11/2020 01:30 MS Caldense 0-0 Gama
09/11/2020 01:00 MS Mirassol 5-2 Cascavel
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
09/11/2020 00:15 MS Atletico-MG 4-0 Flamengo
09/11/2020 00:15 MS Bahia 1-0 Botafogo
09/11/2020 00:15 MS Bragantino 1-1 Santos
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
09/11/2020 00:15 MS CRB 0-1 Juventude
Brezilya Brasileiro Women Brezilya - Brasileiro Women ( Lig Maçı )
09/11/2020 00:00 MS São Paulo W 1-3 Kindermann W
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
09/11/2020 00:00 MS remo 1-0 Treze
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
09/11/2020 00:00 MS Atlético Acreano 2-2 Vilhenense
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
08/11/2020 22:00 MS Vasco DA Gama 0-1 Palmeiras
08/11/2020 22:00 MS Internacional 2-2 Coritiba
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
08/11/2020 22:00 MS Sampaio Correa 2-1 Vitoria
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
08/11/2020 22:00 MS AO Itabaiana 7-0 Jacyobá
08/11/2020 22:00 MS Sinop Fc 2-3 Baré
08/11/2020 22:00 MS CEOV Operário 0-1 Vitória ES
08/11/2020 21:45 MS Altos 3-1 Juventude MA
08/11/2020 21:30 MS Guarany de Sobral 0-1 Atlético Alagoinhas
Brezilya Cearense - 2 Brezilya - Cearense - 2 ( Lig Maçı )
08/11/2020 21:30 - Itapipoca - Guarani De Juazeiro
08/11/2020 21:30 - Pacatuba - Campo Grande
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
08/11/2020 21:00 MS Central SC 0-0 ABC
08/11/2020 21:00 MS Potiguar Mossoró 1-1 Vitoria Da Conquista
08/11/2020 21:00 MS Bragantino PA 0-0 Ji-Paraná
Brezilya Baiano - 2 Brezilya - Baiano - 2 ( Lig Maçı )
08/11/2020 21:00 - Barcelona BA - Teixeira de Freitas
08/11/2020 21:00 - UNIRB - Jequié
08/11/2020 21:00 - ABPN Canaã - Colo Colo
Brezilya Carioca - 2 Brezilya - Carioca - 2 ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:00 MS Artsul 1-0 CFRJ / Maricá
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
08/11/2020 03:00 MS Atletico Goianiense 1-1 Corinthians
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
08/11/2020 03:00 MS Chapecoense-sc 0-0 Oeste
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
08/11/2020 02:30 MS Atlético Alagoinhas 0-3 Brasiliense
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
08/11/2020 01:00 MS Sao Paulo 2-1 Goias
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
08/11/2020 01:00 MS Santa Cruz 2-0 Vila Nova
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
08/11/2020 01:00 MS Afogados 0-4 America-RN
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
08/11/2020 00:30 MS America Mineiro 1-1 Ponte Preta
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
08/11/2020 00:00 MS Atletico Paranaense 2-1 Fortaleza EC
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
08/11/2020 00:00 MS São Caetano 1-1 Tubarao
08/11/2020 00:00 MS Rio Branco 1-1 Galvez
08/11/2020 00:00 MS Ferroviária 5-1 Toledo
Brezilya Paulista - A3 Brezilya - Paulista - A3 ( Lig Maçı )
07/11/2020 23:30 - Noroeste - Velo Clube
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
07/11/2020 23:00 MS Botafogo PB 7-0 Imperatriz
07/11/2020 23:00 MS Tombense 2-0 Ypiranga-RS
07/11/2020 23:00 MS Manaus FC 1-1 Ferroviario
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
07/11/2020 23:00 MS Bahia de Feira 5-0 Palmas
07/11/2020 23:00 MS Joinville 0-0 Pelotas
Brezilya Rondoniense Brezilya - Rondoniense ( Lig Maçı )
07/11/2020 23:00 MS Real Desportivo Ariquemes 0-0 Porto Velho
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
07/11/2020 22:30 MS Figueirense 0-1 Operario-PR
07/11/2020 22:00 MS Brasil DE Pelotas 3-0 Cuiaba
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
07/11/2020 22:00 MS Sao Bento 1-0 Londrina
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
07/11/2020 22:00 MS Tupynambás 1-1 CAP
07/11/2020 22:00 MS União Rondonópolis 2-0 Real Noroeste
07/11/2020 22:00 MS Novorizontino 1-0 Marcílio Dias
07/11/2020 22:00 MS Independente PA 1-0 Fast Clube-Am
07/11/2020 22:00 MS River AC 2-1 Moto Club
07/11/2020 22:00 MS Frei Paulistano 1-1 Coruripe
07/11/2020 22:00 MS CRAC 1-1 Goianésia
07/11/2020 21:30 MS Floresta 2-1 Campinense
07/11/2020 21:30 MS Nacional PR 0-5 Portuguesa RJ
Brezilya Cearense - 2 Brezilya - Cearense - 2 ( Lig Maçı )
07/11/2020 21:30 - Iguatu - Icasa
07/11/2020 21:30 - Crato - Tiradentes CE
07/11/2020 21:30 - Maranguape - União CE
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
07/11/2020 21:00 MS Sao Jose 0-1 Ituano
07/11/2020 21:00 MS Volta Redonda 0-0 Criciuma
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
07/11/2020 21:00 MS Globo 1-1 Salgueiro
07/11/2020 21:00 MS Cabofriense 2-1 Bangu
Brezilya Paulista - A3 Brezilya - Paulista - A3 ( Lig Maçı )
07/11/2020 21:00 MS EC São Bernardo 3-1 Comercial
Brezilya Carioca - 2 Brezilya - Carioca - 2 ( Lig Maçı )
07/11/2020 21:00 MS Sampaio Corrêa RJ 4-3 Serra Macaense
07/11/2020 21:00 MS Campos AA 2-2 Audax Rio
07/11/2020 21:00 MS São Gonçalo EC RJ 1-1 Gonçalense
07/11/2020 21:00 MS Goytacaz 1-1 Nova Cidade
07/11/2020 21:00 MS Bonsucesso 1-4 Olaria
07/11/2020 21:00 MS Angra dos Reis 1-1 Rio São Paulo
07/11/2020 21:00 MS Nova Iguaçu 0-0 Duque de Caxias
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
07/11/2020 03:30 MS Parana 1-1 Confiança
07/11/2020 01:15 MS Guarani Campinas 2-1 CSA
07/11/2020 01:15 MS Nautico Recife 2-2 Avai
07/11/2020 01:15 MS Botafogo SP 0-1 Cruzeiro
Brezilya Copa Do Brasil Brezilya - Copa Do Brasil ( Kupa Maçı )
06/11/2020 03:30 MS Juventude 0-1 Gremio
06/11/2020 01:00 MS Palmeiras 1-0 Bragantino
05/11/2020 03:30 MS Flamengo 3-2 Atletico Paranaense
05/11/2020 03:30 MS America Mineiro 1-1 Corinthians
05/11/2020 01:00 MS Ceara 1-0 Santos
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
05/11/2020 00:00 MS Goiânia 2-1 CEOV Operário
Brezilya Rondoniense Brezilya - Rondoniense ( Lig Maçı )
05/11/2020 00:00 - Genus - Real Desportivo Ariquemes
Brezilya Paranaense - 2 Brezilya - Paranaense - 2 ( Lig Maçı )
04/11/2020 21:30 - Rolândia - Nacional PR
Brezilya Cearense - 2 Brezilya - Cearense - 2 ( Lig Maçı )
04/11/2020 21:30 - Iguatu - Maranguape
04/11/2020 21:30 - União CE - Pacatuba
04/11/2020 21:30 - Icasa - Tiradentes CE
04/11/2020 21:30 - Itapipoca - Crato
Brezilya Carioca - 2 Brezilya - Carioca - 2 ( Lig Maçı )
04/11/2020 21:00 MS CFRJ / Maricá 1-0 São Gonçalo EC RJ
04/11/2020 21:00 MS Audax Rio 2-1 Bonsucesso
04/11/2020 21:00 MS Serrano RJ 1-1 Goytacaz
04/11/2020 21:00 MS Nova Cidade 0-5 Sampaio Corrêa RJ
04/11/2020 21:00 MS Olaria 1-3 Nova Iguaçu
04/11/2020 21:00 MS Duque de Caxias 3-1 Angra dos Reis
04/11/2020 21:00 MS Serra Macaense 3-1 Campos AA
Brezilya Copa Do Brasil Brezilya - Copa Do Brasil ( Kupa Maçı )
04/11/2020 03:30 MS Internacional 2-1 Atletico Goianiense
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
04/11/2020 01:15 MS Brasil DE Pelotas 0-0 Sampaio Correa
Brezilya Copa Do Brasil Brezilya - Copa Do Brasil ( Kupa Maçı )
04/11/2020 01:00 MS Cuiaba 0-0 Botafogo
Brezilya Cearense - 2 Brezilya - Cearense - 2 ( Lig Maçı )
03/11/2020 21:30 - Guarani De Juazeiro - Campo Grande
Brezilya Carioca - 2 Brezilya - Carioca - 2 ( Lig Maçı )
03/11/2020 21:00 MS Rio São Paulo 0-0 Artsul
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
03/11/2020 02:00 MS Gremio 2-1 Bragantino
Brezilya Brasileiro Women Brezilya - Brasileiro Women ( Lig Maçı )
03/11/2020 01:00 MS Corinthians W 2-1 Gremio W
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
02/11/2020 23:30 MS Ponte Preta 2-1 Figueirense
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
02/11/2020 23:00 MS Palmeiras 3-0 Atletico-MG
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
02/11/2020 21:00 MS Ferroviária 1-0 Mirassol
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
02/11/2020 02:30 MS Goias 1-1 Vasco DA Gama
Brezilya Brasileiro Women Brezilya - Brasileiro Women ( Lig Maçı )
02/11/2020 01:30 PEN Ferroviaria W 1-0
PS : 2-4
Palmeiras W
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
02/11/2020 01:00 MS Salgueiro 3-1 Afogados
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
02/11/2020 00:15 MS Santos 3-1 Bahia
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
02/11/2020 00:15 MS Juventude 1-0 Guarani Campinas
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
02/11/2020 00:00 MS Botafogo PB 1-1 Jacuipense
02/11/2020 00:00 MS Vila Nova 0-0 remo
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
01/11/2020 23:00 MS Baré 0-0 Santos AP
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
01/11/2020 22:30 MS Ypiranga-RS 2-1 Sao Bento
Brezilya Brasileiro Women Brezilya - Brasileiro Women ( Lig Maçı )
01/11/2020 22:00 MS Santos W 0-2 São Paulo W
01/11/2020 22:00 MS Internacional RS W 1-1 Kindermann W
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
01/11/2020 22:00 MS Sport Recife 1-0 Atletico Paranaense
01/11/2020 22:00 MS Flamengo 1-4 Sao Paulo
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
01/11/2020 22:00 MS Criciuma 0-1 Tombense
01/11/2020 22:00 MS BOA 0-0 Londrina
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
01/11/2020 22:00 MS River AC 1-2 Altos
01/11/2020 22:00 MS Palmas 0-3 Brasiliense
01/11/2020 22:00 MS ABC 3-1 Potiguar Mossoró
01/11/2020 22:00 MS Frei Paulistano 1-2 AO Itabaiana
01/11/2020 22:00 MS CAP 1-1 Caldense
01/11/2020 22:00 MS Novorizontino 2-0 São Caetano
01/11/2020 22:00 MS Independente PA 3-2 Bragantino PA
01/11/2020 22:00 MS Goianésia 1-1 Goiânia
Brezilya Paulista - A3 Brezilya - Paulista - A3 ( Lig Maçı )
01/11/2020 22:00 MS Comercial 1-3 EC São Bernardo
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
01/11/2020 21:30 MS Ferroviario 0-1 Treze
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
01/11/2020 21:30 MS Toledo 1-3 Cascavel
Brezilya Cearense - 2 Brezilya - Cearense - 2 ( Lig Maçı )
01/11/2020 21:30 - Crato - Iguatu
01/11/2020 21:30 - Maranguape - Pacatuba
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
01/11/2020 21:00 MS Volta Redonda 3-4 Sao Jose
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
01/11/2020 21:00 MS Bangu 0-0 Nacional PR
01/11/2020 21:00 MS Coruripe 3-1 Jacyobá
Brezilya Carioca - 2 Brezilya - Carioca - 2 ( Lig Maçı )
01/11/2020 21:00 MS Campos AA 0-1 Nova Cidade
Brezilya Baiano - 2 Brezilya - Baiano - 2 ( Lig Maçı )
01/11/2020 21:00 MS Barcelona BA 0-0 ABPN Canaã
01/11/2020 21:00 MS Colo Colo 0-1 UNIRB
01/11/2020 21:00 MS Teixeira de Freitas 0-3 Jequié
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
01/11/2020 04:00 MS Cuiaba 3-0 CRB
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
01/11/2020 03:00 MS Fortaleza EC 0-1 Fluminense
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
01/11/2020 03:00 MS CSA 3-1 Nautico Recife
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
01/11/2020 01:30 MS Sao Raimundo 1-0 Luverdense
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
01/11/2020 01:00 MS Corinthians 1-0 Internacional
01/11/2020 01:00 MS Coritiba 1-0 Atletico Goianiense
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
01/11/2020 01:00 MS Avai 1-0 America Mineiro
01/11/2020 01:00 MS Operario-PR 0-0 Botafogo SP
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
01/11/2020 01:00 MS Paysandu 1-1 Manaus FC
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
01/11/2020 01:00 MS Águia Negra 0-1 CRAC
01/11/2020 01:00 MS Fast Clube-Am 3-2 Ji-Paraná
31/10/2020 23:30 MS Galvez 2-0 Atlético Acreano
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
31/10/2020 23:00 MS Botafogo 2-2 Ceara
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
31/10/2020 23:00 MS Imperatriz 1-6 Santa Cruz
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
31/10/2020 23:00 MS Bahia de Feira 3-3 Atlético Alagoinhas
31/10/2020 23:00 MS Gama 1-3 Tupynambás
Brezilya Paulista - A3 Brezilya - Paulista - A3 ( Lig Maçı )
31/10/2020 23:00 - Velo Clube - Noroeste
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
31/10/2020 22:30 MS Oeste 0-3 Sampaio Correa
31/10/2020 22:30 MS Confiança 0-2 Chapecoense-sc
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
31/10/2020 22:00 MS Vilhenense 0-0 Rio Branco
31/10/2020 22:00 MS Caxias 1-0 Joinville
31/10/2020 22:00 MS CEOV Operário 2-2 União Rondonópolis
31/10/2020 22:00 MS Marcílio Dias 3-0 Tubarao
31/10/2020 22:00 MS Campinense 2-1 Atlético Alagoinhas
31/10/2020 22:00 MS Vitoria Da Conquista 1-1 Central SC
31/10/2020 21:30 MS Floresta 1-1 Guarany de Sobral
31/10/2020 21:30 MS Moto Club 2-0 Juventude MA
Brezilya Cearense - 2 Brezilya - Cearense - 2 ( Lig Maçı )
31/10/2020 21:30 - Icasa - Guarani De Juazeiro
31/10/2020 21:30 - Campo Grande - Itapipoca
31/10/2020 21:30 - Tiradentes CE - União CE
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
31/10/2020 21:00 MS America-RN 0-0 Globo
31/10/2020 21:00 MS Vitória ES 1-1 Real Noroeste
31/10/2020 21:00 MS Portuguesa RJ 2-2 Cabofriense
31/10/2020 21:00 MS Pelotas 1-2 São Luiz
Brezilya Mineiro - 2 Brezilya - Mineiro - 2 ( Lig Maçı )
31/10/2020 21:00 MS Betim 2-0 CAP Uberlândia
31/10/2020 21:00 MS Tupi 3-1 Mamoré
31/10/2020 21:00 MS Democrata SL 1-2 Serranense
31/10/2020 21:00 MS Ipatinga 1-2 Guarani MG
31/10/2020 21:00 MS Democrata GV 3-1 Pouso Alegre
31/10/2020 21:00 MS Nacional AC MG 3-1 Athletic Club
Brezilya Carioca - 2 Brezilya - Carioca - 2 ( Lig Maçı )
31/10/2020 21:00 MS Sampaio Corrêa RJ 2-2 Serrano RJ
31/10/2020 21:00 MS Artsul 1-1 Duque de Caxias
31/10/2020 21:00 MS São Gonçalo EC RJ 1-1 Rio São Paulo
31/10/2020 21:00 MS Goytacaz 0-2 Gonçalense
31/10/2020 21:00 MS Bonsucesso 0-1 Serra Macaense
31/10/2020 21:00 MS Angra dos Reis 2-1 Olaria
31/10/2020 21:00 MS Nova Iguaçu 1-0 Audax Rio
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
31/10/2020 03:30 MS Cruzeiro 2-0 Parana
31/10/2020 01:15 MS Vitoria 0-0 Brasil DE Pelotas
Brezilya Copa Do Brasil Brezilya - Copa Do Brasil ( Kupa Maçı )
30/10/2020 03:30 MS Gremio 1-0 Juventude
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
30/10/2020 03:00 MS Ituano 3-1 Brusque
Brezilya Copa do Brasil U20 Brezilya - Copa do Brasil U20 ( Kupa Maçı )
30/10/2020 03:00 MS Palmeiras U20 2-1 Londrina U20
Brezilya Copa Do Brasil Brezilya - Copa Do Brasil ( Kupa Maçı )
30/10/2020 01:00 MS Bragantino 1-3 Palmeiras
Brezilya Paranaense - 2 Brezilya - Paranaense - 2 ( Lig Maçı )
29/10/2020 21:30 MS Nacional PR 1-3 Independiente FSJ
Brezilya Copa do Brasil U20 Brezilya - Copa do Brasil U20 ( Kupa Maçı )
29/10/2020 21:30 MS Goiás U20 3-0 Flamengo U20
29/10/2020 21:00 PEN Sport Recife U20 1-1
PS : 3-4
Avaí U20
Brezilya Copa Do Brasil Brezilya - Copa Do Brasil ( Kupa Maçı )
29/10/2020 03:30 MS Corinthians 0-1 America Mineiro
29/10/2020 03:30 MS Atletico Paranaense 0-1 Flamengo
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
29/10/2020 03:00 MS São Caetano 0-1 Novorizontino
Brezilya Brasileiro Women Brezilya - Brasileiro Women ( Lig Maçı )
29/10/2020 01:30 MS Palmeiras W 2-1 Ferroviaria W
29/10/2020 01:30 MS São Paulo W 0-0 Santos W
Brezilya Copa Do Brasil Brezilya - Copa Do Brasil ( Kupa Maçı )
29/10/2020 01:00 MS Atletico Goianiense 1-2 Internacional
Brezilya Brasileiro Women Brezilya - Brasileiro Women ( Lig Maçı )
28/10/2020 23:00 MS Kindermann W 3-2 Internacional RS W
Brezilya Copa do Brasil U20 Brezilya - Copa do Brasil U20 ( Kupa Maçı )
28/10/2020 23:00 MS Atlético Mineiro U20 3-1 Bragantino PA U20
28/10/2020 23:00 MS Galvez U20 0-1 Internacional U20
Brezilya Copa Do Brasil Brezilya - Copa Do Brasil ( Kupa Maçı )
28/10/2020 22:00 MS Santos 0-0 Ceara
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
28/10/2020 22:00 MS Afogados 0-3 Salgueiro
Brezilya Cearense - 2 Brezilya - Cearense - 2 ( Lig Maçı )
28/10/2020 21:30 MS Campo Grande 1-1 Icasa
28/10/2020 21:30 MS Itapipoca 0-0 Iguatu
28/10/2020 21:30 MS União CE 0-0 Crato
28/10/2020 21:30 MS Guarani De Juazeiro 0-0 Maranguape
28/10/2020 21:30 MS Pacatuba 1-0 Tiradentes CE
Brezilya Copa do Brasil U20 Brezilya - Copa do Brasil U20 ( Kupa Maçı )
28/10/2020 21:00 PEN São Paulo U20 1-1
PS : 5-3
Coritiba U20
28/10/2020 21:00 MS Vasco da Gama U20 4-1 Moto Club MA U20
28/10/2020 21:00 PEN Bahia U20 1-2
PS : 6-5
Ceará U20
Brezilya Carioca - 2 Brezilya - Carioca - 2 ( Lig Maçı )
28/10/2020 21:00 MS Olaria 2-1 Artsul
28/10/2020 21:00 MS Audax Rio 3-0 Angra dos Reis
28/10/2020 21:00 MS CFRJ / Maricá 1-0 Goytacaz
28/10/2020 21:00 MS Duque de Caxias 0-0 São Gonçalo EC RJ
28/10/2020 21:00 MS Nova Cidade 0-1 Bonsucesso
28/10/2020 21:00 MS Serrano RJ 0-1 Campos AA
28/10/2020 21:00 MS Serra Macaense 0-1 Nova Iguaçu
28/10/2020 16:00 MS Gonçalense 1-1 Sampaio Corrêa RJ
Brezilya Copa Do Brasil Brezilya - Copa Do Brasil ( Kupa Maçı )
28/10/2020 03:30 MS Botafogo 0-1 Cuiaba
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
28/10/2020 01:00 MS Chapecoense-sc 0-0 CSA
Brezilya Paranaense - 2 Brezilya - Paranaense - 2 ( Lig Maçı )
27/10/2020 21:30 - Azuriz - Nacional PR
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
27/10/2020 21:00 MS Guarany de Sobral 1-3 America-RN
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
27/10/2020 02:00 MS Parana 4-0 Oeste
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
27/10/2020 02:00 MS Vila Nova 3-0 Ferroviario
27/10/2020 00:00 MS Sao Bento 0-0 Criciuma
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
26/10/2020 22:00 MS Atlético Alagoinhas 5-0 CAP
26/10/2020 21:30 MS AO Itabaiana 3-2 Vitoria Da Conquista
26/10/2020 21:00 MS ABC 0-0 Coruripe
26/10/2020 03:00 MS Atlético Alagoinhas 3-3 Independente PA
Brezilya Copa Do Brasil Brezilya - Copa Do Brasil ( Kupa Maçı )
26/10/2020 02:30 PEN Sao Paulo 2-2
PS : 10-9
Fortaleza EC
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
26/10/2020 02:30 MS Botafogo SP 2-1 Vitoria
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
26/10/2020 01:00 MS Águia Negra 2-1 Vitória ES
26/10/2020 01:00 MS Mirassol 1-0 Portuguesa RJ
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
26/10/2020 00:15 MS Atletico Paranaense 1-2 Gremio
26/10/2020 00:15 MS Internacional 2-2 Flamengo
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
26/10/2020 00:15 MS Figueirense 1-1 Juventude
26/10/2020 00:15 MS Guarani Campinas 2-1 Avai
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
26/10/2020 00:00 MS Santa Cruz 1-0 Botafogo PB
Brezilya Paulista - A3 Brezilya - Paulista - A3 ( Lig Maçı )
25/10/2020 23:30 - Comercial - Linense
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
25/10/2020 23:00 MS Tombense 1-0 Volta Redonda
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
25/10/2020 23:00 MS Sao Raimundo 0-2 Moto Club
25/10/2020 23:00 MS São Luiz 1-2 Novorizontino
25/10/2020 23:00 MS Santos AP 0-3 River AC
25/10/2020 22:30 MS Jacyobá 3-7 Potiguar Mossoró
Brezilya Brasileiro Women Brezilya - Brasileiro Women ( Lig Maçı )
25/10/2020 22:00 MS Gremio W 0-3 Corinthians W
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
25/10/2020 22:00 MS Fluminense 3-1 Santos
25/10/2020 22:00 Ertelendi Sao Paulo - Botafogo
25/10/2020 22:00 MS Atletico Goianiense 0-3 Palmeiras
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
25/10/2020 22:00 MS Nautico Recife 1-1 Cruzeiro
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
25/10/2020 22:00 MS Brusque 0-0 Sao Jose
25/10/2020 22:00 MS Londrina 1-0 Ituano
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
25/10/2020 22:00 MS Vilhenense 1-4 Fast Clube-Am
25/10/2020 22:00 MS União Rondonópolis 0-3 Goianésia
25/10/2020 22:00 MS Cascavel 2-0 Nacional PR
25/10/2020 22:00 MS Ji-Paraná 1-2 Rio Branco
25/10/2020 22:00 MS Atlético Cajazeirense 2-0 Afogados
25/10/2020 21:45 MS Altos 2-1 Baré
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
25/10/2020 21:30 MS Ypiranga-RS 2-1 BOA
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
25/10/2020 21:30 MS Juventude MA 3-0 Luverdense
Brezilya Mineiro - 2 Brezilya - Mineiro - 2 ( Lig Maçı )
25/10/2020 21:30 MS Pouso Alegre 1-2 Betim
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
25/10/2020 21:00 MS Central SC 1-0 Frei Paulistano
25/10/2020 21:00 MS Cabofriense 1-0 Ferroviária
25/10/2020 21:00 MS Caxias 2-2 Marcílio Dias
25/10/2020 21:00 MS Brasiliense 2-1 Tupynambás
25/10/2020 21:00 MS Bragantino PA 2-0 Galvez
25/10/2020 21:00 MS Real Noroeste 0-0 Aparecidense
Brezilya Paulista - A3 Brezilya - Paulista - A3 ( Lig Maçı )
25/10/2020 21:00 MS Capivariano 0-0 Velo Clube
Brezilya Baiano - 2 Brezilya - Baiano - 2 ( Lig Maçı )
25/10/2020 21:00 MS ABPN Canaã 3-0 Teixeira de Freitas
25/10/2020 21:00 MS UNIRB 2-2 Barcelona BA
25/10/2020 21:00 MS Jequié 2-2 Colo Colo
Brezilya Mineiro - 2 Brezilya - Mineiro - 2 ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 MS Mamoré 2-2 Democrata SL
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
25/10/2020 04:00 MS Atletico-MG 0-0 Sport Recife
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
25/10/2020 04:00 MS America Mineiro 2-1 Confiança
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
25/10/2020 03:00 MS Ceara 2-1 Coritiba
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
25/10/2020 01:30 MS Caldense 1-0 Bahia de Feira
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
25/10/2020 01:00 MS remo 5-0 Imperatriz
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
25/10/2020 01:00 MS Salgueiro 2-0 Campinense
Brezilya Mineiro - 2 Brezilya - Mineiro - 2 ( Lig Maçı )
25/10/2020 01:00 MS Serranense 0-1 Ipatinga
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
25/10/2020 00:30 MS Sampaio Correa 3-0 Cuiaba
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
25/10/2020 00:00 MS São Caetano 0-9 Pelotas
Brezilya Paulista - A3 Brezilya - Paulista - A3 ( Lig Maçı )
24/10/2020 23:30 - Noroeste - Nacional SP
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
24/10/2020 23:00 MS Bragantino 2-0 Goias
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
24/10/2020 23:00 MS Manaus FC 2-1 Jacuipense
24/10/2020 23:00 MS Treze 0-1 Paysandu
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
24/10/2020 23:00 MS Gama 6-1 Palmas
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
24/10/2020 22:00 MS CRB 1-0 Ponte Preta
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
24/10/2020 22:00 MS Tubarao 0-1 Joinville
Brezilya Mineiro - 2 Brezilya - Mineiro - 2 ( Lig Maçı )
24/10/2020 22:00 - CAP Uberlândia - Tupi
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
24/10/2020 21:00 MS Bangu 1-0 Toledo
24/10/2020 21:00 MS Globo 1-1 Floresta
Brezilya Paulista - A3 Brezilya - Paulista - A3 ( Lig Maçı )
24/10/2020 21:00 - EC São Bernardo - Batatais
Brezilya Mineiro - 2 Brezilya - Mineiro - 2 ( Lig Maçı )
24/10/2020 21:00 MS Athletic Club 3-1 Democrata GV
24/10/2020 21:00 MS Guarani MG 0-3 Nacional AC MG
Brezilya Carioca - 2 Brezilya - Carioca - 2 ( Lig Maçı )
24/10/2020 21:00 - Nova Iguaçu - Sampaio Corrêa RJ
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
24/10/2020 03:30 MS Chapecoense-sc 1-0 Operario-PR
24/10/2020 01:15 MS Brasil DE Pelotas 1-1 CSA
23/10/2020 03:30 MS Vitoria 1-1 Guarani Campinas
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
23/10/2020 03:00 MS Villa Nova 1-2 Brasiliense
Brezilya Copa do Brasil U20 Brezilya - Copa do Brasil U20 ( Kupa Maçı )
23/10/2020 03:00 MS Flamengo U20 0-1 Goiás U20
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
23/10/2020 02:30 MS Vitoria Da Conquista 3-3 Jacyobá
23/10/2020 00:00 MS Rio Branco 1-1 Bragantino PA
23/10/2020 00:00 MS Goianésia 1-1 Real Noroeste
22/10/2020 23:00 MS Marcílio Dias 1-1 São Luiz
22/10/2020 22:00 MS CEOV Operário 0-0 Águia Negra
22/10/2020 21:30 MS Moto Club 2-0 Santos AP
22/10/2020 21:30 MS Nacional PR 1-1 Mirassol
22/10/2020 21:30 MS Afogados 2-2 Guarany de Sobral
22/10/2020 21:00 MS Novorizontino 1-1 Caxias
22/10/2020 21:00 MS Portuguesa RJ 2-1 Cascavel
22/10/2020 21:00 MS Potiguar Mossoró 2-2 AO Itabaiana
22/10/2020 21:00 MS Vitória ES 1-2 Goiânia
Brezilya Copa do Brasil U20 Brezilya - Copa do Brasil U20 ( Kupa Maçı )
22/10/2020 21:00 MS Moto Club MA U20 2-2 Vasco da Gama U20
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
22/10/2020 03:30 MS Vasco DA Gama 1-2 Corinthians
Brezilya Cearense - 1 Brezilya - Cearense - 1 ( Lig Maçı )
22/10/2020 03:30 MS Fortaleza EC 1-0 Ceara
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
22/10/2020 03:00 MS Sampaio Correa 1-3 Confiança
22/10/2020 03:00 MS Cuiaba 3-3 Parana
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
22/10/2020 03:00 MS Fast Clube-Am 1-0 Atlético Acreano
Brezilya Mineiro - 2 Brezilya - Mineiro - 2 ( Lig Maçı )
22/10/2020 03:00 MS Serranense 0-1 CAP Uberlândia
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
22/10/2020 02:00 MS Campinense 4-1 Globo
22/10/2020 02:00 MS America-RN 4-1 Atlético Alagoinhas
22/10/2020 02:00 MS Joinville 2-1 São Caetano
22/10/2020 01:00 MS Baré 0-1 Juventude MA
22/10/2020 01:00 MS Bahia de Feira 0-1 Gama
22/10/2020 00:00 MS Ferroviária 3-0 Bangu
21/10/2020 23:30 MS Galvez 3-1 Ji-Paraná
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
21/10/2020 22:30 MS Figueirense 2-0 CRB
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
21/10/2020 22:00 MS River AC 1-0 Sao Raimundo
21/10/2020 22:00 MS Palmas 1-2 Caldense
21/10/2020 22:00 MS Frei Paulistano 0-1 ABC
21/10/2020 22:00 MS CRAC 4-0 União Rondonópolis
21/10/2020 22:00 MS Luverdense 1-2 Altos
21/10/2020 22:00 MS Tupynambás 1-2 Atlético Alagoinhas
Brezilya Copa do Brasil U20 Brezilya - Copa do Brasil U20 ( Kupa Maçı )
21/10/2020 22:00 MS Londrina U20 2-2 Palmeiras U20
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
21/10/2020 21:30 MS Floresta 2-2 Salgueiro
21/10/2020 21:30 MS Toledo 0-2 Cabofriense
21/10/2020 21:30 MS Coruripe 0-2 Central SC
Brezilya Mineiro - 2 Brezilya - Mineiro - 2 ( Lig Maçı )
21/10/2020 21:30 MS Ipatinga 2-3 Pouso Alegre
21/10/2020 21:30 MS Democrata GV 1-0 Democrata SL
21/10/2020 21:30 MS Nacional AC MG 1-2 Mamoré
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
21/10/2020 21:00 MS Independente PA 2-1 Vilhenense
21/10/2020 21:00 MS Pelotas 1-1 Tubarao
Brezilya Copa do Brasil U20 Brezilya - Copa do Brasil U20 ( Kupa Maçı )
21/10/2020 21:00 MS Coritiba U20 1-1 São Paulo U20
21/10/2020 21:00 MS Internacional U20 3-0 Galvez U20
21/10/2020 21:00 MS Avaí U20 1-1 Sport Recife U20
21/10/2020 21:00 MS Ceará U20 1-2 Bahia U20
21/10/2020 21:00 MS Bragantino PA U20 2-4 Atlético Mineiro U20
Brezilya Mineiro - 2 Brezilya - Mineiro - 2 ( Lig Maçı )
21/10/2020 21:00 MS Guarani MG 1-4 Athletic Club
21/10/2020 21:00 MS Betim 1-0 Tupi
Brezilya Carioca - 2 Brezilya - Carioca - 2 ( Lig Maçı )
21/10/2020 21:00 MS Duque de Caxias 0-1 Sampaio Corrêa RJ
21/10/2020 21:00 MS Nova Iguaçu 2-0 Gonçalense
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
21/10/2020 03:30 MS Ponte Preta 0-5 Chapecoense-sc
21/10/2020 03:30 MS Operario-PR 0-1 Cruzeiro
21/10/2020 01:15 MS CSA 1-0 Botafogo SP
21/10/2020 01:15 MS Oeste 0-1 Nautico Recife
21/10/2020 01:15 MS Juventude 3-0 Avai
20/10/2020 22:30 MS America Mineiro 3-1 Brasil DE Pelotas
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
20/10/2020 02:00 MS Bahia 3-1 Atletico-MG
20/10/2020 02:00 MS Botafogo 0-0 Goias
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
20/10/2020 02:00 MS Manaus FC 3-2 Botafogo PB
19/10/2020 22:00 MS Sao Jose 2-2 Tombense
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
19/10/2020 22:00 MS Goiânia 1-0 Vitória ES
Brezilya Paranaense - 2 Brezilya - Paranaense - 2 ( Lig Maçı )
19/10/2020 21:30 - Prudentópolis - Nacional PR
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
19/10/2020 21:00 MS Bragantino PA 2-1 Rio Branco
19/10/2020 21:00 MS Brasiliense 1-0 Villa Nova
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
19/10/2020 02:30 MS Fortaleza EC 2-0 Palmeiras
19/10/2020 02:30 MS Bragantino 2-0 Sport Recife
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
19/10/2020 02:30 MS Parana 0-0 Sampaio Correa
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
19/10/2020 01:00 MS Águia Negra 3-1 CEOV Operário
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
19/10/2020 00:15 MS Internacional 2-0 Vasco DA Gama
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
19/10/2020 00:00 MS Paysandu 0-0 Vila Nova
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
19/10/2020 00:00 MS Vilhenense 1-1 Independente PA
19/10/2020 00:00 MS São Caetano 2-1 Joinville
18/10/2020 23:00 MS Sao Raimundo 0-0 River AC
18/10/2020 23:00 MS São Luiz 1-1 Marcílio Dias
Brezilya Paulista - A3 Brezilya - Paulista - A3 ( Lig Maçı )
18/10/2020 23:00 - Velo Clube - Capivariano
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
18/10/2020 22:00 MS Corinthians 1-5 Flamengo
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
18/10/2020 22:00 MS BOA 2-0 Criciuma
18/10/2020 22:00 MS Londrina 3-2 Ypiranga-RS
18/10/2020 22:00 MS Jacuipense 3-1 Imperatriz
18/10/2020 22:00 MS Brusque 1-0 Sao Bento
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
18/10/2020 22:00 MS Ji-Paraná 0-4 Galvez
18/10/2020 22:00 MS ABC 1-0 Frei Paulistano
18/10/2020 22:00 MS Cascavel 2-0 Portuguesa RJ
18/10/2020 22:00 MS Tubarao 0-0 Pelotas
18/10/2020 22:00 MS Atlético Cajazeirense 1-2 America-RN
18/10/2020 22:00 MS AO Itabaiana 4-1 Potiguar Mossoró
18/10/2020 21:45 MS Altos 2-1 Luverdense
Brezilya Paranaense - 2 Brezilya - Paranaense - 2 ( Lig Maçı )
18/10/2020 21:30 - Apucarana - Araucária
18/10/2020 21:30 - Andraus Brasil - Rolândia
18/10/2020 21:30 - Independiente FSJ - Azuriz
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
18/10/2020 21:00 MS Caxias 0-1 Novorizontino
18/10/2020 21:00 MS Central SC 4-0 Coruripe
18/10/2020 21:00 MS Real Noroeste 4-1 Goianésia
18/10/2020 21:00 MS Guarany de Sobral 2-0 Afogados
Brezilya Paulista - A3 Brezilya - Paulista - A3 ( Lig Maçı )
18/10/2020 21:00 - Nacional SP - Noroeste
Brezilya Carioca - 2 Brezilya - Carioca - 2 ( Lig Maçı )
18/10/2020 21:00 MS Artsul 0-0 Campos AA
18/10/2020 21:00 MS Gonçalense 1-1 Serra Macaense
18/10/2020 21:00 MS Serrano RJ 4-1 Nova Cidade
18/10/2020 21:00 MS Rio São Paulo 2-0 Olaria
18/10/2020 21:00 MS CFRJ / Maricá 2-1 Audax Rio
Brezilya Paranaense - 2 Brezilya - Paranaense - 2 ( Lig Maçı )
18/10/2020 17:00 - Maringá - Batel
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
18/10/2020 03:30 MS Juventude MA 1-1 Baré
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
18/10/2020 03:00 MS Sao Paulo 0-0 Gremio
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
18/10/2020 02:30 MS Atlético Alagoinhas 1-1 Tupynambás
18/10/2020 01:30 MS Caldense 2-0 Palmas
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
18/10/2020 01:00 MS Fluminense 2-2 Ceara
18/10/2020 01:00 MS Coritiba 1-2 Santos
18/10/2020 01:00 MS Atletico Goianiense 1-1 Atletico Paranaense
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
18/10/2020 01:00 MS Treze 0-1 Santa Cruz
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
18/10/2020 01:00 MS Salgueiro 1-0 Floresta
18/10/2020 01:00 MS Mirassol 8-0 Nacional PR
18/10/2020 01:00 MS Atlético Alagoinhas 2-2 Fast Clube-Am
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
18/10/2020 00:30 MS Brasil DE Pelotas 0-0 Figueirense
18/10/2020 00:30 MS CRB 4-1 Operario-PR
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
17/10/2020 23:00 MS Ferroviario 1-0 remo
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
17/10/2020 23:00 MS União Rondonópolis 2-4 CRAC
Brezilya Paulista - A3 Brezilya - Paulista - A3 ( Lig Maçı )
17/10/2020 23:00 - Linense - Comercial
Brezilya Mineiro - 2 Brezilya - Mineiro - 2 ( Lig Maçı )
17/10/2020 23:00 - Democrata SL - Pouso Alegre
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
17/10/2020 22:30 MS Confiança 3-1 Oeste
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
17/10/2020 22:30 MS Jacyobá 2-3 Vitoria Da Conquista
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
17/10/2020 22:00 MS Chapecoense-sc 1-1 Vitoria
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
17/10/2020 22:00 MS Santos AP 2-2 Moto Club
17/10/2020 22:00 MS Gama 3-0 Bahia de Feira
Brezilya Mineiro - 2 Brezilya - Mineiro - 2 ( Lig Maçı )
17/10/2020 22:00 MS CAP Uberlândia 2-0 Guarani MG
17/10/2020 21:30 MS Nacional AC MG 1-1 Democrata GV
17/10/2020 21:30 MS Mamoré 1-1 Serranense
17/10/2020 21:30 MS Tupi 3-2 Ipatinga
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
17/10/2020 21:00 MS Bangu 1-3 Ferroviária
17/10/2020 21:00 MS Cabofriense 1-0 Toledo
17/10/2020 21:00 MS Globo 1-1 Campinense
Brezilya Paulista - A3 Brezilya - Paulista - A3 ( Lig Maçı )
17/10/2020 21:00 - Batatais - EC São Bernardo
Brezilya Carioca - 2 Brezilya - Carioca - 2 ( Lig Maçı )
17/10/2020 21:00 MS Angra dos Reis 2-1 Bonsucesso
17/10/2020 21:00 MS São Gonçalo EC RJ 0-2 Nova Iguaçu
17/10/2020 21:00 MS Goytacaz 0-1 Sampaio Corrêa RJ
Brezilya Mineiro - 2 Brezilya - Mineiro - 2 ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:00 MS Athletic Club 0-0 Betim
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
17/10/2020 03:30 MS Cruzeiro 0-0 Juventude
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
17/10/2020 02:00 MS Goias 1-1 Bahia
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
17/10/2020 01:15 MS Botafogo SP 1-2 America Mineiro
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
16/10/2020 02:00 MS Flamengo 1-1 Bragantino
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
16/10/2020 02:00 MS Ituano 2-0 Volta Redonda
16/10/2020 02:00 MS Sao Bento 2-0 Sao Jose
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
15/10/2020 23:30 MS Galvez 0-3 Bragantino PA
Brezilya Paranaense - 2 Brezilya - Paranaense - 2 ( Lig Maçı )
15/10/2020 21:30 - Rolândia - Prudentópolis
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
15/10/2020 21:00 MS Joinville 6-1 Tubarao
15/10/2020 21:00 MS Pelotas 3-1 São Caetano
15/10/2020 04:30 MS Rio Branco 4-1 Ji-Paraná
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
15/10/2020 03:30 MS Atletico-MG 1-1 Fluminense
15/10/2020 03:30 MS Sport Recife 3-5 Internacional
15/10/2020 03:30 MS Atletico Paranaense 0-1 Corinthians
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
15/10/2020 03:00 MS Fast Clube-Am 1-1 Vilhenense
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
15/10/2020 02:30 MS Santos 0-1 Atletico Goianiense
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
15/10/2020 02:30 MS Marcílio Dias 1-0 Caxias
15/10/2020 02:30 MS CAP 2-1 Atlético Alagoinhas
15/10/2020 02:30 MS Tupynambás 1-4 Brasiliense
15/10/2020 02:30 MS Vitoria Da Conquista 2-1 AO Itabaiana
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
15/10/2020 02:00 MS Imperatriz 1-2 Jacuipense
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
15/10/2020 02:00 MS Afogados 3-2 Atlético Alagoinhas
Brezilya Brasileiro Women Brezilya - Brasileiro Women ( Lig Maçı )
15/10/2020 01:30 MS Sao Jose W 1-0 Ferroviaria W
15/10/2020 01:30 MS Corinthians W 1-0 Santos W
15/10/2020 01:30 MS São Paulo W 0-0 Gremio W
15/10/2020 01:30 MS Gremio Osasco Audax W 0-6 Cruzeiro W
15/10/2020 01:30 MS Flamengo W 2-1 Kindermann W
15/10/2020 01:30 MS İranduba W 2-2 Palmeiras W
15/10/2020 01:30 MS Minas ICESP W 1-4 Internacional RS W
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
15/10/2020 01:30 MS Novorizontino 1-0 São Luiz
15/10/2020 01:30 MS Baré 2-1 Altos
Brezilya Copa Do Brasil Brezilya - Copa Do Brasil ( Kupa Maçı )
15/10/2020 01:15 MS Fortaleza EC 3-3 Sao Paulo
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
15/10/2020 01:15 MS Gremio 3-1 Botafogo
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
15/10/2020 01:15 MS CRB 0-1 Chapecoense-sc
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
15/10/2020 01:00 MS Toledo 1-1 Bangu
15/10/2020 01:00 MS Ferroviária 3-1 Cabofriense
15/10/2020 01:00 MS Campinense 0-0 Salgueiro
15/10/2020 01:00 MS Bahia de Feira 3-0 Caldense
15/10/2020 01:00 MS Goianésia 2-1 União Rondonópolis
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
15/10/2020 00:00 MS Palmeiras 1-3 Coritiba
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
14/10/2020 22:00 MS Sampaio Correa 3-0 Figueirense
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
14/10/2020 22:00 MS River AC 3-1 Santos AP
14/10/2020 22:00 MS Frei Paulistano 0-0 Central SC
14/10/2020 22:00 MS Aparecidense 2-1 Real Noroeste
14/10/2020 22:00 MS Independente PA 4-1 Atlético Acreano
14/10/2020 22:00 MS Luverdense 0-2 Juventude MA
14/10/2020 22:00 MS CEOV Operário 1-1 Goiânia
14/10/2020 22:00 MS Palmas 0-3 Gama
14/10/2020 21:30 MS Moto Club 1-1 Sao Raimundo
14/10/2020 21:30 MS Floresta 2-0 Globo
14/10/2020 21:30 MS Coruripe 1-0 ABC
14/10/2020 21:30 MS Nacional PR 0-3 Cascavel
Brezilya Paranaense - 2 Brezilya - Paranaense - 2 ( Lig Maçı )
14/10/2020 21:30 - Apucarana - Maringá
14/10/2020 21:30 - Azuriz - Araucária
14/10/2020 21:30 - Andraus Brasil - Independiente FSJ
Brezilya Brasileiro Women Brezilya - Brasileiro Women ( Lig Maçı )
14/10/2020 21:00 MS Vitória BA W 1-3 Ponte Preta W
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
14/10/2020 21:00 MS Vitória ES 3-1 Águia Negra
14/10/2020 21:00 MS Portuguesa RJ 1-1 Mirassol
14/10/2020 21:00 MS America-RN 3-0 Guarany de Sobral
14/10/2020 21:00 MS Potiguar Mossoró 3-2 Jacyobá
Brezilya Carioca - 2 Brezilya - Carioca - 2 ( Lig Maçı )
14/10/2020 21:00 MS Campos AA 1-2 Goytacaz
14/10/2020 21:00 MS Nova Iguaçu 1-0 Angra dos Reis
14/10/2020 21:00 MS Serra Macaense 0-0 CFRJ / Maricá
14/10/2020 21:00 MS Nova Cidade 1-2 Gonçalense
14/10/2020 21:00 MS São Gonçalo EC RJ 0-2 Sampaio Corrêa RJ
14/10/2020 21:00 MS Olaria 1-3 Duque de Caxias
14/10/2020 21:00 MS Audax Rio 0-2 Rio São Paulo
14/10/2020 16:00 AWD Bonsucesso 0-3 Artsul
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
14/10/2020 03:30 MS Guarani Campinas 1-0 Cuiaba
14/10/2020 01:15 MS Avai 1-1 CSA
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
14/10/2020 00:00 MS Flamengo 2-1 Goias
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
13/10/2020 02:00 MS Nautico Recife 0-2 Ponte Preta
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
13/10/2020 02:00 MS Vila Nova 2-1 Manaus FC
Brezilya Paulista - A2 Brezilya - Paulista - A2 ( Lig Maçı )
12/10/2020 23:00 PEN São Caetano 0-1
PS : 4-3
Sao Bento
Brezilya Brasileiro Women Brezilya - Brasileiro Women ( Lig Maçı )
12/10/2020 03:00 MS Ferroviaria W 2-1 São Paulo W
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
12/10/2020 03:00 MS Rio Branco 2-1 Vilhenense
12/10/2020 03:00 MS Mirassol 1-0 Ferroviária
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
12/10/2020 02:30 MS Ceara 2-1 Corinthians
12/10/2020 02:30 MS Internacional 2-1 Atletico Paranaense
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
12/10/2020 02:30 MS Sampaio Correa 2-0 Botafogo SP
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
12/10/2020 02:00 MS Criciuma 2-1 Londrina
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
12/10/2020 00:15 MS Sport Recife 1-2 Botafogo
12/10/2020 00:15 MS Atletico Goianiense 2-1 Bragantino
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
12/10/2020 00:00 MS Santa Cruz 2-1 Paysandu
12/10/2020 00:00 MS Imperatriz 1-2 Treze
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
11/10/2020 22:00 MS Fluminense 1-0 Bahia
11/10/2020 22:00 MS Santos 2-1 Gremio
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
11/10/2020 22:00 MS Oeste 0-0 Cruzeiro
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
11/10/2020 22:00 MS Luverdense 1-0 Sao Raimundo
11/10/2020 22:00 MS AO Itabaiana 1-1 Frei Paulistano
11/10/2020 22:00 MS Atlético Cajazeirense 3-0 Campinense
11/10/2020 22:00 MS Cascavel 3-1 Toledo
11/10/2020 21:45 MS Altos 3-1 River AC
Brezilya Brasileiro Women Brezilya - Brasileiro Women ( Lig Maçı )
11/10/2020 21:30 MS Palmeiras W 1-0 Flamengo W
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
11/10/2020 21:30 MS Ypiranga-RS 1-1 Brusque
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
11/10/2020 21:30 MS Guarany de Sobral 0-2 Floresta
11/10/2020 21:30 MS Potiguar Mossoró 0-0 ABC
11/10/2020 21:30 MS Nacional PR 1-2 Bangu
11/10/2020 21:30 MS Tubarao 0-1 Marcílio Dias
11/10/2020 21:30 MS Juventude MA 4-1 Moto Club
Brezilya Paranaense - 2 Brezilya - Paranaense - 2 ( Lig Maçı )
11/10/2020 21:30 - Azuriz - Apucarana
11/10/2020 21:30 - Batel - Andraus Brasil
11/10/2020 21:30 - Prudentópolis - Maringá
11/10/2020 21:30 - Araucária - Independiente FSJ
Brezilya Mineiro - 2 Brezilya - Mineiro - 2 ( Lig Maçı )
11/10/2020 21:30 - Pouso Alegre - Mamoré
Brezilya Brasileiro Women Brezilya - Brasileiro Women ( Lig Maçı )
11/10/2020 21:00 MS Internacional RS W 9-0 Gremio Osasco Audax W
11/10/2020 21:00 MS Santos W 1-0 Vitória BA W
11/10/2020 21:00 MS Ponte Preta W 0-7 Corinthians W
11/10/2020 21:00 MS Kindermann W 3-0 İranduba W
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
11/10/2020 21:00 MS Bragantino PA 2-0 Independente PA
11/10/2020 21:00 MS Central SC 1-1 Vitoria Da Conquista
Brezilya Carioca - 2 Brezilya - Carioca - 2 ( Lig Maçı )
11/10/2020 21:00 MS Rio São Paulo 0-1 Serra Macaense
Brezilya Mineiro - 2 Brezilya - Mineiro - 2 ( Lig Maçı )
11/10/2020 16:30 MS Tupi 0-1 Democrata GV
Brezilya Carioca - 2 Brezilya - Carioca - 2 ( Lig Maçı )
11/10/2020 16:00 MS Artsul 0-2 Nova Iguaçu
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
11/10/2020 03:00 MS Atletico-MG 3-0 Goias
Brezilya Brasileiro Women Brezilya - Brasileiro Women ( Lig Maçı )
11/10/2020 02:30 MS Cruzeiro W 2-0 Minas ICESP W
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
11/10/2020 02:30 MS Atlético Alagoinhas 3-1 Bahia de Feira
11/10/2020 01:30 MS Caldense 1-0 CAP
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
11/10/2020 01:00 MS Palmeiras 0-2 Sao Paulo
11/10/2020 01:00 MS Coritiba 0-0 Fortaleza EC
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
11/10/2020 01:00 MS remo 2-0 Jacuipense
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
11/10/2020 01:00 MS Atlético Alagoinhas 0-3 Galvez
Brezilya Mineiro - 2 Brezilya - Mineiro - 2 ( Lig Maçı )
11/10/2020 01:00 MS Serranense 2-0 Guarani MG
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
11/10/2020 00:30 MS CSA 4-0 Parana
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
10/10/2020 23:00 MS Vasco DA Gama 1-2 Flamengo
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
10/10/2020 23:00 MS Botafogo PB 2-1 Ferroviario
10/10/2020 23:00 MS Tombense 0-0 Ituano
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
10/10/2020 23:00 MS Joinville 1-1 Caxias
10/10/2020 23:00 MS União Rondonópolis 1-0 CEOV Operário
10/10/2020 23:00 MS São Luiz 0-0 Pelotas
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
10/10/2020 22:30 MS Guarani Campinas 3-1 CRB
10/10/2020 22:00 MS Vitoria 1-2 Avai
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
10/10/2020 22:00 MS Santos AP 3-0 Baré
10/10/2020 22:00 MS Ji-Paraná 0-0 Fast Clube-Am
10/10/2020 22:00 MS CRAC 4-0 Águia Negra
10/10/2020 22:00 MS Brasiliense 5-0 Palmas
10/10/2020 22:00 MS Jacyobá 0-0 Coruripe
10/10/2020 22:00 MS Tupynambás 1-1 Gama
Brezilya Mineiro - 2 Brezilya - Mineiro - 2 ( Lig Maçı )
10/10/2020 22:00 MS CAP Uberlândia 1-2 Athletic Club
10/10/2020 21:30 MS Ipatinga 0-1 Democrata SL
Brezilya Brasileiro Women Brezilya - Brasileiro Women ( Lig Maçı )
10/10/2020 21:00 MS Gremio W 1-1 Sao Jose W
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
10/10/2020 21:00 MS Volta Redonda 0-0 BOA
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
10/10/2020 21:00 MS Real Noroeste 3-2 Vitória ES
10/10/2020 21:00 MS Cabofriense 0-0 Portuguesa RJ
10/10/2020 21:00 MS Globo 0-2 America-RN
Brezilya Paulista - A3 Brezilya - Paulista - A3 ( Lig Maçı )
10/10/2020 21:00 - Barretos - Marília
10/10/2020 21:00 - Comercial - Batatais
10/10/2020 21:00 - Noroeste - Grêmio Osasco
10/10/2020 21:00 - Linense - Rio Preto
10/10/2020 21:00 - Velo Clube - Paulista
10/10/2020 21:00 - Capivariano - EC São Bernardo
10/10/2020 21:00 - Desportivo Brasil - Olímpia
10/10/2020 21:00 - Nacional SP - Primavera SP
Brezilya Mineiro - 2 Brezilya - Mineiro - 2 ( Lig Maçı )
10/10/2020 21:00 MS Betim 1-0 Nacional AC MG
Brezilya Carioca - 2 Brezilya - Carioca - 2 ( Lig Maçı )
10/10/2020 21:00 MS Angra dos Reis 2-2 São Gonçalo EC RJ
10/10/2020 21:00 MS Gonçalense 1-1 Serrano RJ
10/10/2020 21:00 MS Sampaio Corrêa RJ 0-0 Campos AA
10/10/2020 21:00 MS Duque de Caxias 1-2 Audax Rio
10/10/2020 21:00 MS Goytacaz 2-1 Bonsucesso
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
10/10/2020 17:00 MS Juventude 1-2 Brasil DE Pelotas
Brezilya Carioca - 2 Brezilya - Carioca - 2 ( Lig Maçı )
10/10/2020 16:00 MS CFRJ / Maricá 1-1 Nova Cidade
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
10/10/2020 01:15 MS America Mineiro 2-0 Nautico Recife
10/10/2020 00:30 MS Cuiaba 2-1 Ponte Preta
09/10/2020 22:30 MS Operario-PR 1-1 Confiança
09/10/2020 22:00 MS Figueirense 0-0 Chapecoense-sc
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
09/10/2020 22:00 MS Goiânia 0-1 Goianésia
Brezilya Paranaense - 2 Brezilya - Paranaense - 2 ( Lig Maçı )
09/10/2020 21:30 - Nacional PR - Maringá
Brezilya Paulista - A2 Brezilya - Paulista - A2 ( Lig Maçı )
09/10/2020 21:00 MS Sao Bento 2-3 São Caetano
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
09/10/2020 03:00 MS Bragantino 0-2 Internacional
09/10/2020 03:00 MS Atletico Paranaense 0-0 Ceara
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
09/10/2020 02:00 MS Treze 4-1 Imperatriz
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
09/10/2020 00:30 MS Cruzeiro 1-2 Sampaio Correa
Brezilya Copa do Brasil U20 Brezilya - Copa do Brasil U20 ( Kupa Maçı )
08/10/2020 22:00 MS Goiás U20 3-1 União MT U20
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
08/10/2020 21:30 MS Guarany de Sobral 1-1 Salgueiro
08/10/2020 21:30 MS Moto Club 3-0 Luverdense
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
08/10/2020 03:30 MS Fortaleza EC 2-1 Atletico-MG
08/10/2020 03:30 MS Botafogo 2-1 Palmeiras
08/10/2020 03:00 MS Corinthians 1-1 Santos
08/10/2020 02:30 MS Goias 2-4 Fluminense
08/10/2020 02:30 MS Sao Paulo 3-0 Atletico Goianiense
08/10/2020 01:15 MS Bahia 3-0 Vasco DA Gama
08/10/2020 01:15 MS Gremio 2-1 Coritiba
08/10/2020 01:15 MS Flamengo 3-0 Sport Recife
Brezilya Copa do Brasil U20 Brezilya - Copa do Brasil U20 ( Kupa Maçı )
07/10/2020 23:00 MS Galvez U20 1-0 ABC U20
07/10/2020 23:00 MS Atlético Mineiro U20 4-1 Gama U20
07/10/2020 22:00 MS Palmas FR U20 0-3 Coritiba U20
07/10/2020 22:00 PEN Moto Club MA U20 1-1
PS : 4-3
AD Confiança U20
07/10/2020 22:00 MS Fluminense PI U20 1-2 Bahia U20
07/10/2020 22:00 MS Jaciobá U20 0-1 Flamengo U20
Brezilya Paranaense - 2 Brezilya - Paranaense - 2 ( Lig Maçı )
07/10/2020 21:30 - Batel - Azuriz
07/10/2020 21:30 - Andraus Brasil - Araucária
07/10/2020 21:30 - Independiente FSJ - Prudentópolis
Brezilya Copa do Brasil U20 Brezilya - Copa do Brasil U20 ( Kupa Maçı )
07/10/2020 21:00 PEN Perilima U20 0-0
PS : 3-4
Sport Recife U20
07/10/2020 21:00 MS Londrina U20 2-0 São Raimundo RR U20
07/10/2020 21:00 MS Avaí U20 2-0 Nacional AM U20
07/10/2020 21:00 MS Internacional U20 5-0 Vilhenense U20
07/10/2020 21:00 MS Bragantino PA U20 5-0 Tupi U20
07/10/2020 21:00 MS Serra U20 0-2 Palmeiras U20
07/10/2020 21:00 MS Vasco da Gama U20 2-0 Trem U20
07/10/2020 21:00 MS São Paulo U20 7-1 União ABC U20
07/10/2020 21:00 MS Ceará U20 4-0 São José PA U20
Brezilya Carioca - 2 Brezilya - Carioca - 2 ( Lig Maçı )
07/10/2020 21:00 MS Audax Rio 2-1 Olaria
07/10/2020 21:00 MS Serrano RJ 1-3 CFRJ / Maricá
07/10/2020 21:00 MS Serra Macaense 0-0 Duque de Caxias
07/10/2020 21:00 MS Nova Cidade 0-1 Rio São Paulo
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
07/10/2020 03:30 MS Ponte Preta 2-0 Guarani Campinas
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
07/10/2020 03:00 MS São Caetano 0-0 Marcílio Dias
07/10/2020 02:00 MS ABC 0-0 Central SC
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
07/10/2020 01:15 MS CSA 3-0 Figueirense
07/10/2020 01:15 MS Parana 0-0 Nautico Recife
07/10/2020 01:15 MS Vitoria 1-2 America Mineiro
07/10/2020 01:15 MS Avai 2-1 Brasil DE Pelotas
07/10/2020 01:15 MS Juventude 1-1 Cuiaba
06/10/2020 23:00 MS Chapecoense-sc 1-0 Botafogo SP
06/10/2020 23:00 MS Confiança 1-0 CRB
Brezilya Paranaense - 2 Brezilya - Paranaense - 2 ( Lig Maçı )
06/10/2020 21:30 - Maringá - Rolândia
06/10/2020 21:30 - Nacional PR - Apucarana
Brezilya Brasileiro Women Brezilya - Brasileiro Women ( Lig Maçı )
06/10/2020 03:00 MS Santos W 1-2 Ferroviaria W
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
06/10/2020 02:00 MS Oeste 0-1 Operario-PR
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
06/10/2020 02:00 MS Jacuipense 0-3 Vila Nova
06/10/2020 02:00 MS Brusque 3-1 Criciuma
Brezilya Brasileiro Women Brezilya - Brasileiro Women ( Lig Maçı )
05/10/2020 22:00 MS İranduba W 0-2 Minas ICESP W
05/10/2020 21:00 MS Palmeiras W 1-3 Internacional RS W
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
05/10/2020 03:00 MS Galvez 0-0 Rio Branco
05/10/2020 03:00 MS Fast Clube-Am 4-0 Independente PA
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
05/10/2020 02:30 MS Atletico-MG 4-1 Vasco DA Gama
05/10/2020 00:15 MS Goias 2-3 Santos
05/10/2020 00:15 MS Bahia 1-2 Sport Recife
05/10/2020 00:15 MS Fortaleza EC 0-0 Atletico Goianiense
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
05/10/2020 00:00 MS Vilhenense 1-1 Atlético Alagoinhas
05/10/2020 00:00 MS Goianésia 1-1 CRAC
04/10/2020 23:00 MS Sao Raimundo 2-0 Santos AP
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
04/10/2020 22:00 MS Coritiba 1-1 Sao Paulo
04/10/2020 22:00 MS Flamengo 3-1 Atletico Paranaense
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
04/10/2020 22:00 MS Londrina 1-0 Volta Redonda
04/10/2020 22:00 MS BOA 1-1 Tombense
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
04/10/2020 22:00 MS Ji-Paraná 4-0 Bragantino PA
04/10/2020 22:00 MS Palmas 0-1 Bahia de Feira
04/10/2020 22:00 MS Cascavel 0-0 Mirassol
04/10/2020 22:00 MS Atlético Cajazeirense 1-0 Guarany de Sobral
04/10/2020 22:00 MS CAP 2-2 Tupynambás
04/10/2020 22:00 MS Toledo 2-6 Ferroviária
04/10/2020 22:00 MS Campinense 1-1 Floresta
04/10/2020 22:00 MS Vitoria Da Conquista 2-4 Potiguar Mossoró
Brezilya Brasileiro Women Brezilya - Brasileiro Women ( Lig Maçı )
04/10/2020 21:30 MS Corinthians W 3-0 Sao Jose W
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
04/10/2020 21:30 MS Ferroviario 1-3 Santa Cruz
Brezilya Paranaense - 2 Brezilya - Paranaense - 2 ( Lig Maçı )
04/10/2020 21:30 - Araucária - Prudentópolis
04/10/2020 21:30 - Apucarana - Batel
04/10/2020 21:30 - Rolândia - Independiente FSJ
Brezilya Brasileiro Women Brezilya - Brasileiro Women ( Lig Maçı )
04/10/2020 21:00 MS Vitória BA W 0-6 São Paulo W
04/10/2020 21:00 MS Ponte Preta W 1-3 Gremio W
04/10/2020 21:00 MS Flamengo W 4-0 Gremio Osasco Audax W
04/10/2020 21:00 MS Kindermann W 1-1 Cruzeiro W
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
04/10/2020 21:00 MS Caxias 1-2 São Luiz
04/10/2020 21:00 MS Real Noroeste 2-1 União Rondonópolis
04/10/2020 21:00 MS Brasiliense 1-1 Atlético Alagoinhas
04/10/2020 21:00 MS Pelotas 1-0 Joinville
Brezilya Carioca - 2 Brezilya - Carioca - 2 ( Lig Maçı )
04/10/2020 21:00 MS Rio São Paulo 0-1 Serrano RJ
04/10/2020 21:00 MS Bonsucesso 1-1 Sampaio Corrêa RJ
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
04/10/2020 17:00 MS Botafogo 1-1 Fluminense
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
04/10/2020 04:00 MS Cuiaba 1-0 Cruzeiro
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
04/10/2020 03:00 MS Bragantino 0-0 Corinthians
04/10/2020 03:00 MS Palmeiras 2-1 Ceara
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
04/10/2020 03:00 MS Ponte Preta 1-3 Juventude
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
04/10/2020 01:00 MS Paysandu 2-3 remo
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
04/10/2020 01:00 MS Salgueiro 0-0 Globo
04/10/2020 01:00 MS Águia Negra 1-1 Goiânia
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
03/10/2020 23:00 MS Gremio 1-1 Internacional
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
03/10/2020 23:00 MS Manaus FC 1-0 Imperatriz
03/10/2020 23:00 MS Treze 2-0 Botafogo PB
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
03/10/2020 23:00 MS Baré 2-3 Sinop Fc
Brezilya Paulista - A3 Brezilya - Paulista - A3 ( Lig Maçı )
03/10/2020 23:00 - Olímpia - Comercial
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
03/10/2020 22:30 MS Sampaio Correa 1-0 CSA
03/10/2020 22:30 MS Brasil DE Pelotas 0-1 Chapecoense-sc
03/10/2020 22:00 MS Nautico Recife 0-1 Confiança
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
03/10/2020 22:00 MS Tubarao 3-0 São Caetano
03/10/2020 22:00 MS Jacyobá 2-2 AO Itabaiana
03/10/2020 22:00 MS Marcílio Dias 0-0 Novorizontino
03/10/2020 22:00 MS America-RN 3-1 Afogados
03/10/2020 22:00 MS Coruripe 1-0 Frei Paulistano
03/10/2020 22:00 MS Gama 5-0 Caldense
03/10/2020 21:30 MS Juventude MA 1-2 Altos
03/10/2020 21:30 MS Moto Club 2-0 River AC
Brezilya Paranaense - 2 Brezilya - Paranaense - 2 ( Lig Maçı )
03/10/2020 21:30 - Andraus Brasil - Azuriz
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
03/10/2020 21:00 MS Sao Jose 2-0 Ypiranga-RS
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
03/10/2020 21:00 MS Bangu 2-2 Cabofriense
03/10/2020 21:00 MS Portuguesa RJ 3-1 Nacional PR
03/10/2020 21:00 MS Vitória ES 2-1 CEOV Operário
Brezilya Paulista - A3 Brezilya - Paulista - A3 ( Lig Maçı )
03/10/2020 21:00 - EC São Bernardo - Barretos
03/10/2020 21:00 - Primavera SP - Noroeste
03/10/2020 21:00 - Rio Preto - Nacional SP
Brezilya Carioca - 2 Brezilya - Carioca - 2 ( Lig Maçı )
03/10/2020 21:00 MS São Gonçalo EC RJ 2-1 Campos AA
03/10/2020 21:00 MS Angra dos Reis 4-0 Artsul
03/10/2020 21:00 MS Nova Iguaçu 3-0 Goytacaz
03/10/2020 21:00 MS Duque de Caxias 1-0 Nova Cidade
03/10/2020 21:00 MS Olaria 2-2 Serra Macaense
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
03/10/2020 17:00 MS America Mineiro 0-0 Guarani Campinas
Brezilya Carioca - 2 Brezilya - Carioca - 2 ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 MS CFRJ / Maricá 1-1 Gonçalense
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
03/10/2020 03:30 MS Botafogo SP 1-0 Parana
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
03/10/2020 02:00 MS Ituano 0-0 Sao Bento
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
03/10/2020 01:15 MS Operario-PR 1-1 Vitoria
03/10/2020 01:15 MS CRB 3-1 Avai
Brezilya Paulista - A3 Brezilya - Paulista - A3 ( Lig Maçı )
02/10/2020 23:00 - Marília - Desportivo Brasil
02/10/2020 23:00 - Grêmio Osasco - Capivariano
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
02/10/2020 22:30 MS Figueirense 4-1 Oeste
Brezilya Paulista - A3 Brezilya - Paulista - A3 ( Lig Maçı )
02/10/2020 21:00 - Batatais - Velo Clube
02/10/2020 21:00 - Paulista - Linense
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
02/10/2020 04:00 MS Rio Branco 0-0 Atlético Acreano
Brezilya Brasileiro Women Brezilya - Brasileiro Women ( Lig Maçı )
02/10/2020 03:00 MS Gremio W 0-0 Palmeiras W
02/10/2020 03:00 MS Ferroviaria W 2-0 Kindermann W
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
02/10/2020 03:00 MS Joinville 2-0 São Luiz
02/10/2020 03:00 MS Atlético Alagoinhas 3-0 Palmas
02/10/2020 03:00 MS Bahia de Feira 1-1 Brasiliense
Brezilya Amapaense Brezilya - Amapaense ( Lig Maçı )
02/10/2020 02:30 MS Ypiranga-PE 2-0 Santana
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
02/10/2020 02:00 MS Brusque 2-1 Londrina
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
02/10/2020 02:00 MS Vitoria Da Conquista 0-3 ABC
01/10/2020 21:30 MS Floresta 1-0 Atlético Cajazeirense
01/10/2020 21:30 MS Potiguar Mossoró 0-0 Central SC
Brezilya Brasileiro Women Brezilya - Brasileiro Women ( Lig Maçı )
01/10/2020 21:00 MS Sao Jose W 3-0 Flamengo W
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
01/10/2020 21:00 MS Pelotas 1-2 Caxias
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
01/10/2020 03:30 MS Corinthians 0-0 Atletico Goianiense
01/10/2020 03:30 MS Botafogo 1-2 Bahia
Brezilya Cearense - 1 Brezilya - Cearense - 1 ( Lig Maçı )
01/10/2020 03:30 MS Ceara 1-2 Fortaleza EC
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
01/10/2020 03:00 MS Baré 1-0 Sao Raimundo
01/10/2020 03:00 MS Galvez 2-1 Vilhenense
01/10/2020 03:00 MS AO Itabaiana 2-0 Coruripe
01/10/2020 03:00 MS Goianésia 2-3 Águia Negra
Brezilya Brasileiro Women Brezilya - Brasileiro Women ( Lig Maçı )
01/10/2020 02:30 MS Cruzeiro W 1-0 Ponte Preta W
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
01/10/2020 02:30 MS CAP 0-1 Gama
01/10/2020 02:30 MS Ferroviária 0-0 Cascavel
01/10/2020 02:30 MS Tupynambás 0-0 Caldense
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
01/10/2020 02:00 MS Tombense 1-0 Criciuma
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
01/10/2020 02:00 MS America-RN 0-1 Salgueiro
01/10/2020 02:00 MS Mirassol 6-0 Toledo
01/10/2020 02:00 MS Afogados 3-2 Globo
01/10/2020 01:30 MS Novorizontino 1-0 Tubarao
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
01/10/2020 01:15 MS Cruzeiro 3-0 Ponte Preta
Brezilya Brasileiro Women Brezilya - Brasileiro Women ( Lig Maçı )
30/09/2020 23:00 MS Internacional RS W 0-2 Santos W