Brezilya Serie D Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

Brezilya Serie D
Brezilya Serie D
2020-2021 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
29/11/2020 00:00 MS Atlético Acreano 2-2 Ji-Paraná
28/11/2020 22:00 MS Vilhenense 0-3 Bragantino PA
28/11/2020 22:00 MS Vitória ES 1-0 Goianésia
28/11/2020 22:00 MS Águia Negra 4-3 União Rondonópolis
28/11/2020 22:00 MS CEOV Operário 2-6 CRAC
28/11/2020 22:00 MS Fast Clube-Am 1-1 Galvez
28/11/2020 22:00 MS Independente PA 3-2 Rio Branco
28/11/2020 22:00 MS Sao Raimundo 3-0 Altos
28/11/2020 22:00 MS River AC 2-0 Luverdense
28/11/2020 22:00 MS Santos AP 1-2 Juventude MA
28/11/2020 22:00 MS Moto Club 1-0 Baré
28/11/2020 22:00 MS Goiânia 1-0 Real Noroeste
28/11/2020 21:00 MS Toledo 0-1 Portuguesa RJ
28/11/2020 21:00 MS Bangu 0-0 Mirassol
28/11/2020 21:00 MS Ferroviária 2-0 Nacional PR
28/11/2020 21:00 MS Cabofriense 0-1 Cascavel
28/11/2020 21:00 MS Marcílio Dias 1-0 Pelotas
28/11/2020 21:00 MS Caxias 6-0 São Caetano
28/11/2020 21:00 MS Novorizontino 0-0 Joinville
28/11/2020 21:00 MS São Luiz 3-0 Tubarao
27/11/2020 22:00 MS Palmas 0-1 CAP
27/11/2020 22:00 MS Gama 2-1 Atlético Alagoinhas
27/11/2020 22:00 MS Bahia de Feira 0-1 Tupynambás
27/11/2020 22:00 MS Caldense 1-2 Brasiliense
27/11/2020 21:00 MS Floresta 5-1 Afogados
27/11/2020 21:00 MS Globo 3-0 Atlético Alagoinhas
27/11/2020 21:00 MS Coruripe 1-0 Vitoria Da Conquista
27/11/2020 21:00 MS ABC 2-0 AO Itabaiana
27/11/2020 21:00 MS Frei Paulistano 1-1 Potiguar Mossoró
27/11/2020 21:00 MS Central SC 3-0 Jacyobá
27/11/2020 21:00 MS Campinense 0-0 America-RN
27/11/2020 21:00 MS Salgueiro 2-0 Guarany de Sobral
24/11/2020 21:30 MS Juventude MA 1-0 Sao Raimundo
23/11/2020 23:00 MS Baré 1-3 River AC
23/11/2020 21:45 MS Altos 2-0 Santos AP
23/11/2020 21:00 MS Potiguar Mossoró 5-3 Coruripe
23/11/2020 21:00 MS Bragantino PA 4-0 Atlético Acreano
23/11/2020 01:00 MS Mirassol 2-0 Cabofriense
23/11/2020 00:00 MS Rio Branco 0-2 Fast Clube-Am
22/11/2020 22:00 MS Vitoria Da Conquista 3-0 Frei Paulistano
22/11/2020 22:00 MS Cascavel 3-0 Bangu
22/11/2020 22:00 MS AO Itabaiana 2-1 Central SC
22/11/2020 22:00 MS Goianésia 2-0 CEOV Operário
22/11/2020 22:00 MS CAP 0-2 Bahia de Feira
22/11/2020 22:00 MS Luverdense 0-0 Moto Club
22/11/2020 22:00 MS Atlético Cajazeirense 2-1 Salgueiro
22/11/2020 21:30 MS Guarany de Sobral 0-0 Globo
22/11/2020 21:00 MS America-RN 2-1 Floresta
22/11/2020 02:30 MS Atlético Alagoinhas 1-0 Caldense
22/11/2020 01:00 MS Afogados 2-1 Campinense
22/11/2020 00:00 MS São Caetano 0-3 São Luiz
21/11/2020 23:30 MS Galvez 7-1 Independente PA
21/11/2020 23:00 MS Joinville 2-1 Marcílio Dias
21/11/2020 22:00 MS CRAC 4-2 Vitória ES
21/11/2020 22:00 MS União Rondonópolis 1-2 Goiânia
21/11/2020 22:00 MS Tupynambás 1-0 Palmas
21/11/2020 22:00 MS Ji-Paraná 1-0 Vilhenense
21/11/2020 22:00 MS Brasiliense 3-0 Gama
21/11/2020 21:30 MS Nacional PR 1-4 Toledo
21/11/2020 21:00 MS Jacyobá 0-6 ABC
21/11/2020 21:00 MS Portuguesa RJ 0-0 Ferroviária
21/11/2020 21:00 MS Pelotas 4-3 Novorizontino
21/11/2020 21:00 MS Tubarao 1-1 Caxias
21/11/2020 21:00 MS Real Noroeste 3-1 Águia Negra
20/11/2020 21:00 MS Santos AP 0-1 Sao Raimundo
17/11/2020 21:00 MS Santos AP 3-0 Luverdense
15/11/2020 01:00 MS Águia Negra 3-1 Goianésia
14/11/2020 23:00 MS São Luiz 2-1 Joinville
14/11/2020 22:00 AWD Marcílio Dias 3-0 São Caetano
14/11/2020 22:00 MS Vilhenense 4-0 Galvez
14/11/2020 22:00 MS Fast Clube-Am 2-1 Bragantino PA
14/11/2020 22:00 MS Salgueiro 1-0 America-RN
14/11/2020 21:30 MS Toledo 0-4 Mirassol
14/11/2020 21:30 MS Juventude MA 0-1 River AC
14/11/2020 21:00 MS Bangu 0-3 Portuguesa RJ
14/11/2020 21:00 MS Real Noroeste 1-2 CEOV Operário
14/11/2020 21:00 MS Brasiliense 1-1 Bahia de Feira
14/11/2020 01:30 MS Caldense 1-2 Tupynambás
14/11/2020 01:00 MS Atlético Acreano 1-2 Rio Branco
14/11/2020 00:00 MS Goiânia 2-1 CRAC
13/11/2020 23:00 MS Sao Raimundo 6-0 Baré
13/11/2020 22:00 MS Campinense 1-1 Guarany de Sobral
13/11/2020 22:00 MS Atlético Alagoinhas 2-2 Floresta
13/11/2020 22:00 MS Palmas 1-2 Atlético Alagoinhas
13/11/2020 22:00 MS Cascavel 1-2 Ferroviária
13/11/2020 22:00 MS Caxias 0-0 Pelotas
13/11/2020 22:00 MS Tubarao 0-2 Novorizontino
13/11/2020 22:00 MS Ji-Paraná 1-0 Independente PA
13/11/2020 21:30 MS Moto Club 2-1 Altos
13/11/2020 21:00 MS Central SC 2-2 Potiguar Mossoró
13/11/2020 21:00 MS Coruripe 2-0 AO Itabaiana
13/11/2020 21:00 MS Jacyobá 2-5 Frei Paulistano
13/11/2020 21:00 MS Vitória ES 3-0 União Rondonópolis
13/11/2020 21:00 MS Gama 3-0 CAP
13/11/2020 21:00 MS Cabofriense 7-0 Nacional PR
13/11/2020 21:00 MS Globo 2-1 Afogados
11/11/2020 21:30 MS ABC 1-3 Vitoria Da Conquista
09/11/2020 21:00 MS Goiânia 4-0 Águia Negra
09/11/2020 21:00 MS São Luiz 0-0 Caxias
09/11/2020 01:30 MS Caldense 0-0 Gama
09/11/2020 01:00 MS Mirassol 5-2 Cascavel
09/11/2020 00:00 MS Atlético Acreano 2-2 Vilhenense
08/11/2020 22:00 MS AO Itabaiana 7-0 Jacyobá
08/11/2020 22:00 MS CEOV Operário 0-1 Vitória ES
08/11/2020 22:00 MS Sinop Fc 2-3 Baré
08/11/2020 21:45 MS Altos 3-1 Juventude MA
08/11/2020 21:30 MS Guarany de Sobral 0-1 Atlético Alagoinhas
08/11/2020 21:00 MS Potiguar Mossoró 1-1 Vitoria Da Conquista
08/11/2020 21:00 MS Central SC 0-0 ABC
08/11/2020 21:00 MS Bragantino PA 0-0 Ji-Paraná
08/11/2020 02:30 MS Atlético Alagoinhas 0-3 Brasiliense
08/11/2020 01:00 MS Afogados 0-4 America-RN
08/11/2020 00:00 MS Ferroviária 5-1 Toledo
08/11/2020 00:00 MS São Caetano 1-1 Tubarao
08/11/2020 00:00 MS Rio Branco 1-1 Galvez
07/11/2020 23:00 MS Bahia de Feira 5-0 Palmas
07/11/2020 23:00 MS Joinville 0-0 Pelotas
07/11/2020 22:00 MS Frei Paulistano 1-1 Coruripe
07/11/2020 22:00 MS CRAC 1-1 Goianésia
07/11/2020 22:00 MS Tupynambás 1-1 CAP
07/11/2020 22:00 MS Novorizontino 1-0 Marcílio Dias
07/11/2020 22:00 MS Independente PA 1-0 Fast Clube-Am
07/11/2020 22:00 MS River AC 2-1 Moto Club
07/11/2020 22:00 MS União Rondonópolis 2-0 Real Noroeste
07/11/2020 21:30 MS Floresta 2-1 Campinense
07/11/2020 21:30 MS Nacional PR 0-5 Portuguesa RJ
07/11/2020 21:00 MS Cabofriense 2-1 Bangu
07/11/2020 21:00 MS Globo 1-1 Salgueiro
05/11/2020 00:00 MS Goiânia 2-1 CEOV Operário
02/11/2020 21:00 MS Ferroviária 1-0 Mirassol
02/11/2020 01:00 MS Salgueiro 3-1 Afogados
01/11/2020 23:00 MS Baré 0-0 Santos AP
01/11/2020 22:00 MS ABC 3-1 Potiguar Mossoró
01/11/2020 22:00 MS Frei Paulistano 1-2 AO Itabaiana
01/11/2020 22:00 MS Goianésia 1-1 Goiânia
01/11/2020 22:00 MS CAP 1-1 Caldense
01/11/2020 22:00 MS Novorizontino 2-0 São Caetano
01/11/2020 22:00 MS Independente PA 3-2 Bragantino PA
01/11/2020 22:00 MS River AC 1-2 Altos
01/11/2020 22:00 MS Palmas 0-3 Brasiliense
01/11/2020 21:30 MS Toledo 1-3 Cascavel
01/11/2020 21:00 MS Coruripe 3-1 Jacyobá
01/11/2020 21:00 MS Bangu 0-0 Nacional PR
01/11/2020 01:30 MS Sao Raimundo 1-0 Luverdense
01/11/2020 01:00 MS Águia Negra 0-1 CRAC
01/11/2020 01:00 MS Fast Clube-Am 3-2 Ji-Paraná
31/10/2020 23:30 MS Galvez 2-0 Atlético Acreano
31/10/2020 23:00 MS Gama 1-3 Tupynambás
31/10/2020 23:00 MS Bahia de Feira 3-3 Atlético Alagoinhas
31/10/2020 22:00 MS Campinense 2-1 Atlético Alagoinhas
31/10/2020 22:00 MS Vitoria Da Conquista 1-1 Central SC
31/10/2020 22:00 MS CEOV Operário 2-2 União Rondonópolis
31/10/2020 22:00 MS Caxias 1-0 Joinville
31/10/2020 22:00 MS Marcílio Dias 3-0 Tubarao
31/10/2020 22:00 MS Vilhenense 0-0 Rio Branco
31/10/2020 21:30 MS Floresta 1-1 Guarany de Sobral
31/10/2020 21:30 MS Moto Club 2-0 Juventude MA
31/10/2020 21:00 MS Portuguesa RJ 2-2 Cabofriense
31/10/2020 21:00 MS Pelotas 1-2 São Luiz
31/10/2020 21:00 MS America-RN 0-0 Globo
31/10/2020 21:00 MS Vitória ES 1-1 Real Noroeste


Brezilya Serie D Puan Durumu

2020 Serie D: Normal Sezon - Grup 1 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Bragantino PA Bragantino PA 27
2 Fast Clube-Am Fast Clube-Am 26
3 Galvez Galvez 24
4 Rio Branco Rio Branco 21
5 Independente PA Independente PA 17
6 Ji-Paraná Ji-Paraná 16
7 Vilhenense Vilhenense 11
8 Atlético Acreano Atlético Acreano 8
28/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.