İskoçya League Cup 2020-2021 Sezonuda Oynanan Maç Sonuçları

İskoçya League Cup
İskoçya League Cup
2020-2021 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
İskoçya League Cup İskoçya - League Cup ( Kupa Maçı )
28/02/2021 17:00 MS Livingston 0-1 ST Johnstone
24/01/2021 19:00 MS Livingston 1-0 ST Mirren
23/01/2021 20:30 MS ST Johnstone 3-0 Hibernian
16/12/2020 23:00 MS ST Mirren 3-2 Rangers
16/12/2020 22:45 MS Livingston 2-0 Ross County
15/12/2020 23:00 MS Alloa Athletic 1-2 Hibernian
15/12/2020 22:45 PEN Dunfermline 0-0
PS : 3-4
ST Johnstone
29/11/2020 20:00 MS Falkirk 0-4 Rangers
29/11/2020 17:00 MS Celtic 0-2 Ross County
28/11/2020 20:15 MS ST Mirren 2-1 Aberdeen
28/11/2020 18:00 USB Alloa Athletic 1-0 Heart OF Midlothian
28/11/2020 18:00 MS Arbroath 1-3 Dunfermline
28/11/2020 18:00 MS Hibernian 1-0 Dundee
28/11/2020 18:00 MS Livingston 4-0 Ayr Utd
28/11/2020 18:00 MS Motherwell 1-2 ST Johnstone
15/11/2020 19:30 MS Hibernian 4-1 Dundee
14/11/2020 18:00 MS Cowdenbeath 0-1 Raith Rovers
14/11/2020 18:00 MS Inverness CT 1-0 East Fife
14/11/2020 18:00 MS Cove Rangers 1-0 Forfar Athletic
14/11/2020 18:00 MS Brechin 0-2 Kelty Hearts
14/11/2020 18:00 MS Peterhead 1-3 ST Johnstone
14/11/2020 18:00 MS Arbroath 3-0 Elgin City
14/11/2020 18:00 MS Ross County 3-0 Stirling Albion
14/11/2020 18:00 MS Dunfermline 3-2 Clyde
14/11/2020 18:00 MS Kilmarnock 2-0 Dumbarton
14/11/2020 18:00 PEN Ayr Utd 1-1
PS : 6-5
Stranraer
14/11/2020 18:00 AWD Hamilton Academical 3-0 Albion Rovers
14/11/2020 18:00 PEN Partick 0-0
PS : 4-2
Morton
14/11/2020 18:00 MS Queen's Park 0-1 ST Mirren
14/11/2020 18:00 MS Alloa Athletic 4-2 Stenhousemuir
14/11/2020 18:00 MS Livingston 4-1 Airdrie United
11/11/2020 22:45 PEN ST Mirren 1-1
PS : 6-5
Morton
11/11/2020 22:45 MS Airdrie United 0-1 Edinburgh City
11/11/2020 22:30 MS Stranraer 2-1 Hamilton Academical
10/11/2020 22:45 MS East Fife 2-3 Heart OF Midlothian
10/11/2020 22:45 PEN Raith Rovers 3-3
PS : 3-2
Inverness CT
10/11/2020 22:45 MS Dundee 3-0 Cove Rangers
10/11/2020 22:45 PEN Forfar Athletic 3-3
PS : 4-3
Brora Rangers
10/11/2020 22:45 PEN Kelty Hearts 1-1
PS : 3-5
Peterhead
10/11/2020 22:45 PEN ST Johnstone 0-0
PS : 3-4
Dundee Utd
10/11/2020 22:45 MS Elgin City 1-4 Ross County
10/11/2020 22:45 MS Stirling Albion 2-1 Montrose
10/11/2020 22:45 MS Clyde 0-2 Kilmarnock
10/11/2020 22:45 MS Dumbarton 0-4 Falkirk
10/11/2020 22:45 MS Albion Rovers 1-5 Annan Athletic
10/11/2020 22:45 MS Queen's Park 1-3 Queen of the South
10/11/2020 22:30 MS Stenhousemuir 0-4 Livingston
13/10/2020 21:45 MS Heart OF Midlothian 3-1 Raith Rovers
13/10/2020 21:45 PEN Brora Rangers 2-2
PS : 5-6
Cove Rangers
13/10/2020 21:45 MS Forfar Athletic 0-1 Hibernian
13/10/2020 21:45 MS Dundee Utd 1-0 Kelty Hearts
13/10/2020 21:45 MS Peterhead 3-1 Brechin
13/10/2020 21:45 MS Montrose 0-2 Elgin City
13/10/2020 21:45 MS Ross County 2-1 Arbroath
13/10/2020 21:45 MS Falkirk 2-1 Clyde
13/10/2020 21:45 MS Kilmarnock 0-3 Dunfermline
13/10/2020 21:45 MS Ayr Utd 1-0 Annan Athletic
13/10/2020 21:45 MS Morton 1-0 Queen's Park
13/10/2020 21:45 PEN Queen of the South 0-0
PS : 2-3
Partick
13/10/2020 21:45 MS Alloa Athletic 2-1 Edinburgh City
13/10/2020 21:30 PEN Stranraer 2-2
PS : 14-15
Albion Rovers
13/10/2020 21:30 MS Stenhousemuir 0-2 Airdrie United
13/10/2020 20:30 PEN Inverness CT 0-0
PS : 4-2
Cowdenbeath
10/10/2020 17:00 MS Cowdenbeath 0-1 Heart OF Midlothian
10/10/2020 17:00 MS Raith Rovers 2-1 East Fife
10/10/2020 17:00 MS Brora Rangers 0-2 Dundee
10/10/2020 17:00 MS Dundee Utd 0-1 Peterhead
10/10/2020 17:00 MS ST Johnstone 7-0 Brechin
10/10/2020 17:00 MS Arbroath 3-1 Montrose
10/10/2020 17:00 MS Elgin City 2-0 Stirling Albion
10/10/2020 17:00 MS Clyde 3-2 Dumbarton
10/10/2020 17:00 PEN Annan Athletic 1-1
PS : 4-5
Stranraer
10/10/2020 17:00 MS Hamilton Academical 2-1 Ayr Utd
10/10/2020 17:00 MS Partick 2-0 Queen's Park
10/10/2020 17:00 PEN Queen of the South 2-2
PS : 2-4
ST Mirren
10/10/2020 17:00 PEN Edinburgh City 2-2
PS : 2-4
Stenhousemuir
10/10/2020 17:00 MS Livingston 2-1 Alloa Athletic
10/10/2020 14:30 MS Cove Rangers 1-2 Hibernian
09/10/2020 21:45 MS Dunfermline 2-0 Falkirk
07/10/2020 21:45 MS Kelty Hearts 1-2 ST Johnstone
07/10/2020 21:45 PEN Montrose 3-3
PS : 4-5
Ross County
07/10/2020 21:45 MS Hibernian 3-1 Brora Rangers
07/10/2020 21:45 MS Brechin 2-6 Dundee Utd
07/10/2020 21:45 MS ST Mirren 4-1 Partick
07/10/2020 21:45 MS Airdrie United 0-2 Alloa Athletic
06/10/2020 21:45 MS Edinburgh City 1-5 Livingston
06/10/2020 21:45 PEN Morton 2-2
PS : 2-4
Queen of the South
06/10/2020 21:45 MS East Fife 2-0 Cowdenbeath
06/10/2020 21:45 MS Heart OF Midlothian 1-0 Inverness CT
06/10/2020 21:45 AWD Dundee 3-0 Forfar Athletic
06/10/2020 21:45 MS Stirling Albion 1-2 Arbroath
06/10/2020 21:45 MS Dumbarton 0-1 Dunfermline
06/10/2020 21:45 AWD Falkirk 3-0 Kilmarnock
06/10/2020 21:45 MS Albion Rovers 2-5 Ayr Utd
06/10/2020 21:45 MS Annan Athletic 3-1 Hamilton Academical


İskoçya League Cup Puan Durumu