İsrail Futbol Ligleri, İsrail Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
14/04/2024 20:30 MS Holon Yermiyahu 3-1 Maccabi Kiryat Malachi
İsrail Ligat Ha'al İsrail - Ligat Ha'al ( Lig Maçı )
14/04/2024 20:00 MS Ashdod 0-0 Maccabi Netanya
14/04/2024 19:45 MS Hapoel Haifa 2-0 Maccabi Bnei Raina
14/04/2024 19:00 MS Hapoel Katamon 2-0 Maccabi Petah Tikva
13/04/2024 20:00 MS Hapoel Tel Aviv 1-1 Hapoel Petah Tikva
13/04/2024 17:45 MS Maccabi Haifa 1-0 Bnei Sakhnin
13/04/2024 15:30 MS Beitar Jerusalem 0-1 Hapoel Hadera
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
13/04/2024 03:00 İptal Edildi Tzeirey Taibe - Tzeirei Umm al-Fahm
İsrail Liga Leumit İsrail - Liga Leumit ( Lig Maçı )
12/04/2024 16:00 MS Ironi Tiberias 2-2 Maccabi Herzliya
12/04/2024 16:00 MS Kafr Qasim 1-2 Hapoel Acre
12/04/2024 16:00 MS Ihud Bnei Shfaram 1-2 Bnei Yehuda
12/04/2024 16:00 MS Hapoel Nazareth Illit 2-1 Hapoel Afula
12/04/2024 16:00 MS Hapoel Ramat Gan 1-1 Hapoel Umm al-Fahm
12/04/2024 16:00 MS Ironi Kiryat Shmona 1-0 Sektzia Nes Tziona
12/04/2024 16:00 MS Hapoel Kfar Saba 1-1 Hapoel Ramat HaSharon
12/04/2024 16:00 MS Maccabi Kabilio Jaffa 1-2 Hapoel Rishon LeZion
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
12/04/2024 16:00 MS Shimshon Tel Aviv 4-0 Shimshon Kafr Qasim
12/04/2024 15:00 MS Maccabi Ashdod 0-1 Hapoel Lod
12/04/2024 14:00 MS Hapoel Kfar Kana 2-2 Maccabi Nujeidat Ahmed
12/04/2024 14:00 MS Maccabi Yavne 2-3 Dimona
12/04/2024 13:45 MS Hapoel Ra'anana 1-0 Ironi Baka El Garbiya
12/04/2024 13:40 MS Tira 2-2 Kiryat Yam SC
12/04/2024 13:35 MS Nordia Jerusalem 1-2 Hapoel Kfar Shalem
12/04/2024 13:30 MS Ironi Modi'in 1-1 Maccabi Shaarayim
12/04/2024 13:30 MS Tzeirei Umm al-Fahm 2-2 Tzeirei Kafr Kanna
12/04/2024 13:00 MS Hapoel Bnei Zalafa 0-3 Ironi Nesher
12/04/2024 12:00 MS Hapoel Bik'at HaYarden 1-0 Hapoel Herzliya
12/04/2024 11:45 MS Hapoel Marmorek 4-1 Agudat Sport Ashdod
12/04/2024 11:00 MS Maccabi K. Ata Bialik 3-0 Hapoel Kaukab
09/04/2024 20:30 MS Shimshon Kafr Qasim 1-2 Hapoel Bik'at HaYarden
09/04/2024 19:10 MS Dimona 3-1 Holon Yermiyahu
09/04/2024 19:05 MS Hapoel Kfar Shalem 2-1 Maccabi Yavne
İsrail Liga Leumit İsrail - Liga Leumit ( Lig Maçı )
09/04/2024 19:00 MS Hapoel Rishon LeZion 1-0 Hapoel Nazareth Illit
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
09/04/2024 19:00 MS Hapoel Lod 0-1 Agudat Sport Ashdod
09/04/2024 19:00 MS Kiryat Yam SC 3-0 Hapoel Ra'anana
09/04/2024 19:00 MS Maccabi Kiryat Malachi 0-0 Shimshon Tel Aviv
09/04/2024 18:00 MS Ironi Nesher 1-3 Maccabi K. Ata Bialik
09/04/2024 15:00 MS Hapoel Kaukab 0-2 Tira
09/04/2024 15:00 MS Maccabi Shaarayim 0-1 Nordia Jerusalem
09/04/2024 14:30 MS Hapoel Herzliya 0-1 Hapoel Marmorek
09/04/2024 14:00 MS Maccabi Ashdod 0-3 Ironi Modi'in
İsrail Ligat Ha'al İsrail - Ligat Ha'al ( Lig Maçı )
08/04/2024 20:30 MS Maccabi Tel Aviv 1-1 Maccabi Haifa
İsrail Liga Leumit İsrail - Liga Leumit ( Lig Maçı )
08/04/2024 19:00 MS Hapoel Ramat HaSharon 6-3 Ihud Bnei Shfaram
08/04/2024 19:00 MS Maccabi Herzliya 0-2 Ironi Kiryat Shmona
08/04/2024 19:00 MS Sektzia Nes Tziona 1-3 Kafr Qasim
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
08/04/2024 15:30 MS Maccabi Nujeidat Ahmed 2-0 Hapoel Bnei Zalafa
08/04/2024 15:00 MS Ironi Baka El Garbiya 7-2 Tzeirei Umm al-Fahm
08/04/2024 14:00 MS Maccabi Ahi Nazareth 3-1 Hapoel Kfar Kana
08/04/2024 12:00 MS Tzeirei Kafr Kanna 1-5 Hapoel Bu'eine
İsrail Ligat Ha'al İsrail - Ligat Ha'al ( Lig Maçı )
07/04/2024 20:15 MS Maccabi Bnei Raina 1-0 Hapoel Beer Sheva
06/04/2024 20:00 MS Bnei Sakhnin 2-1 Hapoel Haifa
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
06/04/2024 03:00 İptal Edildi Hapoel Bu'eine - Tzeirey Taibe
İsrail Liga Leumit İsrail - Liga Leumit ( Lig Maçı )
05/04/2024 16:00 MS Bnei Yehuda 2-1 Maccabi Kabilio Jaffa
05/04/2024 16:00 MS Hapoel Umm al-Fahm 0-0 Ironi Tiberias
05/04/2024 16:00 MS Hapoel Acre 0-1 Hapoel Kfar Saba
05/04/2024 16:00 MS Hapoel Afula 2-3 Hapoel Ramat Gan
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
05/04/2024 15:45 MS Hapoel Bnei Zalafa 2-1 Maccabi Ahi Nazareth
05/04/2024 15:30 MS Hapoel Marmorek 0-2 Shimshon Kafr Qasim
05/04/2024 15:00 MS Hapoel Bu'eine 1-0 Ironi Baka El Garbiya
05/04/2024 14:00 MS Agudat Sport Ashdod 0-2 Hapoel Herzliya
05/04/2024 13:45 MS Holon Yermiyahu 0-1 Hapoel Kfar Shalem
05/04/2024 13:40 MS Hapoel Ra'anana 6-0 Hapoel Kaukab
05/04/2024 13:35 MS Ironi Modi'in 4-1 Hapoel Lod
05/04/2024 13:00 MS Maccabi K. Ata Bialik 5-0 Maccabi Nujeidat Ahmed
05/04/2024 12:00 MS Hapoel Bik'at HaYarden 3-2 Maccabi Kiryat Malachi
04/04/2024 21:15 MS Tira 3-0 Ironi Nesher
04/04/2024 21:00 MS Hapoel Kfar Kana 3-1 Hapoel Migdal HaEmek
04/04/2024 19:00 MS Nordia Jerusalem 1-1 Maccabi Ashdod
04/04/2024 19:00 MS Maccabi Yavne 1-2 Maccabi Shaarayim
04/04/2024 14:00 MS Tzeirei Umm al-Fahm 0-5 Kiryat Yam SC
04/04/2024 13:30 MS Shimshon Tel Aviv 1-1 Dimona
İsrail State Cup İsrail - State Cup ( Kupa Maçı )
03/04/2024 20:00 MS Maccabi Haifa 1-3 Maccabi Netanya
03/04/2024 19:30 MS Hapoel Petah Tikva 0-1 Hapoel Beer Sheva
02/04/2024 20:30 USB Maccabi Petah Tikva 4-2 Maccabi Tel Aviv
02/04/2024 19:30 MS Ironi Kiryat Shmona 0-2 Hapoel Nazareth Illit
İsrail Ligat Ha'al İsrail - Ligat Ha'al ( Lig Maçı )
01/04/2024 20:00 MS Hapoel Katamon 2-0 Hapoel Tel Aviv
İsrail Liga Leumit İsrail - Liga Leumit ( Lig Maçı )
01/04/2024 19:00 MS Kafr Qasim 0-3 Maccabi Herzliya
01/04/2024 19:00 MS Maccabi Kabilio Jaffa 2-2 Hapoel Ramat HaSharon
01/04/2024 19:00 MS Ihud Bnei Shfaram 0-1 Hapoel Acre
İsrail Ligat Ha'al İsrail - Ligat Ha'al ( Lig Maçı )
31/03/2024 20:30 MS Maccabi Haifa 1-2 Maccabi Bnei Raina
31/03/2024 20:00 MS Maccabi Netanya 0-3 Beitar Jerusalem
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
30/03/2024 21:00 MS Hapoel Kfar Kana 2-0 Hapoel Bnei Zalafa
İsrail Ligat Ha'al İsrail - Ligat Ha'al ( Lig Maçı )
30/03/2024 20:00 MS Maccabi Tel Aviv 2-0 Bnei Sakhnin
30/03/2024 19:30 MS Maccabi Petah Tikva 0-1 Ashdod
30/03/2024 17:00 MS Hapoel Hadera 1-1 Hapoel Petah Tikva
30/03/2024 16:00 MS Hapoel Beer Sheva 2-1 Hapoel Haifa
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
30/03/2024 03:00 İptal Edildi Hapoel Migdal HaEmek - Tzeirey Taibe
İsrail Liga Leumit İsrail - Liga Leumit ( Lig Maçı )
29/03/2024 16:00 MS Ironi Kiryat Shmona 0-2 Hapoel Umm al-Fahm
29/03/2024 16:00 MS Hapoel Nazareth Illit 2-2 Bnei Yehuda
29/03/2024 16:00 MS Hapoel Ramat Gan 0-0 Ironi Tiberias
29/03/2024 16:00 MS Hapoel Kfar Saba 2-2 Sektzia Nes Tziona
29/03/2024 16:00 MS Hapoel Afula 3-1 Hapoel Rishon LeZion
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
29/03/2024 14:30 MS Hapoel Lod 1-4 Hapoel Herzliya
29/03/2024 14:30 MS Maccabi Kiryat Malachi 2-2 Hapoel Marmorek
29/03/2024 14:15 MS Maccabi Nujeidat Ahmed 0-4 Tira
29/03/2024 14:00 MS Maccabi Ahi Nazareth 1-0 Maccabi K. Ata Bialik
29/03/2024 14:00 MS Hapoel Kaukab 1-0 Tzeirei Umm al-Fahm
29/03/2024 13:45 MS Maccabi Ashdod 0-1 Maccabi Yavne
29/03/2024 13:40 MS Dimona 2-2 Hapoel Bik'at HaYarden
29/03/2024 13:35 MS Ironi Nesher 0-2 Hapoel Ra'anana
29/03/2024 13:00 MS Ironi Modi'in 2-0 Nordia Jerusalem
28/03/2024 21:30 MS Shimshon Kafr Qasim 2-3 Agudat Sport Ashdod
28/03/2024 19:15 MS Kiryat Yam SC 3-1 Hapoel Bu'eine
28/03/2024 19:00 MS Hapoel Kfar Shalem 4-4 Shimshon Tel Aviv
28/03/2024 16:00 MS Hapoel Migdal HaEmek 1-0 Tzeirei Kafr Kanna
28/03/2024 15:00 MS Maccabi Shaarayim 1-2 Holon Yermiyahu
26/03/2024 16:30 MS Nordia Jerusalem 1-0 Hapoel Lod
İsrail Liga Leumit İsrail - Liga Leumit ( Lig Maçı )
25/03/2024 20:00 MS Hapoel Acre 4-1 Maccabi Kabilio Jaffa
25/03/2024 20:00 MS Maccabi Herzliya 1-0 Hapoel Kfar Saba
25/03/2024 20:00 MS Sektzia Nes Tziona 4-1 Ihud Bnei Shfaram
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
23/03/2024 03:00 İptal Edildi Tzeirey Taibe - Tzeirei Kafr Kanna
İsrail Liga Leumit İsrail - Liga Leumit ( Lig Maçı )
22/03/2024 16:00 MS Hapoel Rishon LeZion 2-1 Hapoel Ramat Gan
22/03/2024 16:00 MS Hapoel Ramat HaSharon 1-1 Hapoel Nazareth Illit
22/03/2024 16:00 MS Bnei Yehuda 4-2 Hapoel Afula
22/03/2024 16:00 MS Hapoel Umm al-Fahm 1-0 Kafr Qasim
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
22/03/2024 15:30 MS Hapoel Bu'eine 1-1 Hapoel Kaukab
22/03/2024 15:15 MS Hapoel Bnei Zalafa 4-1 Hapoel Migdal HaEmek
22/03/2024 14:45 MS Tzeirei Kafr Kanna 1-3 Ironi Baka El Garbiya
22/03/2024 14:30 MS Hapoel Herzliya 5-0 Shimshon Kafr Qasim
22/03/2024 14:15 MS Holon Yermiyahu 0-0 Maccabi Ashdod
22/03/2024 13:45 MS Maccabi Yavne 0-2 Ironi Modi'in
22/03/2024 13:40 MS Hapoel Ra'anana 4-0 Maccabi Nujeidat Ahmed
22/03/2024 13:35 MS Agudat Sport Ashdod 0-1 Maccabi Kiryat Malachi
22/03/2024 13:00 MS Hapoel Bik'at HaYarden 0-3 Hapoel Kfar Shalem
22/03/2024 12:45 MS Hapoel Marmorek 3-2 Dimona
22/03/2024 12:30 MS Maccabi K. Ata Bialik 1-0 Hapoel Kfar Kana
21/03/2024 22:00 MS Shimshon Tel Aviv 3-0 Maccabi Shaarayim
21/03/2024 21:45 MS Tira 2-1 Maccabi Ahi Nazareth
21/03/2024 15:00 MS Tzeirei Umm al-Fahm 0-2 Ironi Nesher
19/03/2024 16:00 MS Dimona 2-0 Shimshon Kafr Qasim
19/03/2024 16:00 MS Hapoel Bnei Zalafa 3-2 Tzeirei Kafr Kanna
İsrail State Cup İsrail - State Cup ( Kupa Maçı )
18/03/2024 21:45 - Hapoel Bnei Ashdod - Maccabi Kiryat Gat
İsrail Liga Leumit İsrail - Liga Leumit ( Lig Maçı )
18/03/2024 20:00 MS Kafr Qasim 1-2 Ironi Tiberias
18/03/2024 20:00 MS Maccabi Kabilio Jaffa 5-1 Sektzia Nes Tziona
18/03/2024 20:00 MS Ihud Bnei Shfaram 0-2 Maccabi Herzliya
18/03/2024 20:00 MS Hapoel Nazareth Illit 2-0 Hapoel Acre
İsrail Ligat Ha'al İsrail - Ligat Ha'al ( Lig Maçı )
17/03/2024 21:30 MS Maccabi Haifa 0-0 Hapoel Tel Aviv
17/03/2024 21:00 MS Maccabi Tel Aviv 3-1 Hapoel Haifa
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
16/03/2024 21:30 MS Hapoel Kfar Shalem 2-1 Hapoel Marmorek
16/03/2024 21:15 MS Hapoel Lod 1-0 Shimshon Kafr Qasim
İsrail Ligat Ha'al İsrail - Ligat Ha'al ( Lig Maçı )
16/03/2024 20:30 MS Bnei Sakhnin 0-0 Maccabi Bnei Raina
16/03/2024 20:30 MS Maccabi Petah Tikva 0-3 Beitar Jerusalem
16/03/2024 19:30 MS Maccabi Netanya 1-3 Hapoel Hadera
16/03/2024 18:30 MS Hapoel Beer Sheva 1-0 Ashdod
16/03/2024 16:00 MS Hapoel Katamon 3-2 Hapoel Petah Tikva
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
16/03/2024 03:00 İptal Edildi Ironi Baka El Garbiya - Tzeirey Taibe
İsrail Liga Leumit İsrail - Liga Leumit ( Lig Maçı )
15/03/2024 16:00 MS Hapoel Afula 0-1 Hapoel Ramat HaSharon
15/03/2024 16:00 MS Hapoel Ramat Gan 0-1 Ironi Kiryat Shmona
15/03/2024 16:00 MS Hapoel Rishon LeZion 0-2 Bnei Yehuda
15/03/2024 16:00 MS Hapoel Kfar Saba 2-0 Hapoel Umm al-Fahm
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
15/03/2024 15:30 MS Maccabi Nujeidat Ahmed 2-0 Tzeirei Umm al-Fahm
15/03/2024 15:00 MS Ironi Nesher 1-1 Hapoel Bu'eine
15/03/2024 15:00 MS Kiryat Yam SC 2-2 Tzeirei Kafr Kanna
15/03/2024 15:00 MS Maccabi Kiryat Malachi 0-4 Hapoel Herzliya
15/03/2024 14:45 MS Nordia Jerusalem 0-2 Maccabi Yavne
15/03/2024 14:45 MS Maccabi Ashdod 0-0 Shimshon Tel Aviv
15/03/2024 14:30 MS Hapoel Migdal HaEmek 0-2 Ironi Baka El Garbiya
15/03/2024 14:00 MS Maccabi Shaarayim 1-1 Hapoel Bik'at HaYarden
15/03/2024 13:45 MS Hapoel Kfar Kana 0-3 Tira
15/03/2024 13:45 MS Ironi Modi'in 2-0 Holon Yermiyahu
15/03/2024 13:40 MS Maccabi Ahi Nazareth 1-1 Hapoel Ra'anana
15/03/2024 13:35 MS Dimona 1-1 Agudat Sport Ashdod
15/03/2024 13:30 MS Hapoel Bnei Zalafa 1-2 Maccabi K. Ata Bialik
12/03/2024 21:50 MS Ironi Baka El Garbiya 2-1 Kiryat Yam SC
12/03/2024 21:30 MS Tira 1-1 Hapoel Bnei Zalafa
12/03/2024 21:30 MS Shimshon Kafr Qasim 1-0 Maccabi Kiryat Malachi
12/03/2024 20:30 MS Hapoel Ra'anana 6-0 Hapoel Kfar Kana
İsrail Liga Leumit İsrail - Liga Leumit ( Lig Maçı )
12/03/2024 20:00 MS Ironi Tiberias 1-0 Ironi Kiryat Shmona
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
12/03/2024 16:50 MS Holon Yermiyahu 0-0 Nordia Jerusalem
12/03/2024 16:25 MS Tzeirei Kafr Kanna 3-4 Hapoel Kaukab
12/03/2024 16:00 MS Maccabi Yavne 2-2 Hapoel Lod
12/03/2024 16:00 MS Tzeirei Umm al-Fahm 0-2 Maccabi Ahi Nazareth
12/03/2024 16:00 MS Hapoel Herzliya 1-4 Dimona
12/03/2024 15:45 MS Hapoel Marmorek 0-1 Maccabi Shaarayim
12/03/2024 15:00 MS Maccabi K. Ata Bialik 1-0 Hapoel Migdal HaEmek
12/03/2024 15:00 MS Agudat Sport Ashdod 0-2 Hapoel Kfar Shalem
12/03/2024 14:30 MS Shimshon Tel Aviv 0-2 Ironi Modi'in
12/03/2024 14:00 MS Hapoel Bik'at HaYarden 0-1 Maccabi Ashdod
12/03/2024 12:30 MS Hapoel Bu'eine 1-1 Maccabi Nujeidat Ahmed
İsrail Ligat Ha'al İsrail - Ligat Ha'al ( Lig Maçı )
11/03/2024 21:00 MS Hapoel Haifa 1-0 Hapoel Beer Sheva
İsrail Liga Leumit İsrail - Liga Leumit ( Lig Maçı )
11/03/2024 20:00 MS Bnei Yehuda 0-5 Hapoel Ramat Gan
11/03/2024 20:00 MS Maccabi Herzliya 0-3 Maccabi Kabilio Jaffa
11/03/2024 20:00 MS Hapoel Ramat HaSharon 1-0 Hapoel Rishon LeZion
İsrail Ligat Ha'al İsrail - Ligat Ha'al ( Lig Maçı )
10/03/2024 21:30 MS Beitar Jerusalem 0-1 Maccabi Tel Aviv
10/03/2024 21:00 MS Maccabi Bnei Raina 2-1 Maccabi Haifa
09/03/2024 20:30 MS Hapoel Tel Aviv 0-0 Hapoel Katamon
09/03/2024 19:30 MS Ashdod 0-2 Maccabi Netanya
09/03/2024 18:30 MS Hapoel Hadera 1-0 Bnei Sakhnin
09/03/2024 16:00 MS Hapoel Petah Tikva 2-2 Maccabi Petah Tikva
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
09/03/2024 03:00 İptal Edildi Tzeirey Taibe - Kiryat Yam SC
İsrail Liga Leumit İsrail - Liga Leumit ( Lig Maçı )
08/03/2024 16:00 MS Sektzia Nes Tziona 1-1 Hapoel Nazareth Illit
08/03/2024 16:00 MS Ironi Tiberias 1-1 Hapoel Kfar Saba
08/03/2024 16:00 MS Hapoel Acre 1-0 Hapoel Afula
08/03/2024 16:00 MS Hapoel Umm al-Fahm 3-1 Ihud Bnei Shfaram
08/03/2024 16:00 MS Ironi Kiryat Shmona 0-0 Kafr Qasim
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
08/03/2024 15:00 MS Hapoel Kaukab 0-1 Ironi Baka El Garbiya
08/03/2024 14:45 MS Nordia Jerusalem 1-0 Shimshon Tel Aviv
08/03/2024 14:00 MS Maccabi Shaarayim 0-1 Agudat Sport Ashdod
08/03/2024 13:45 MS Maccabi Ashdod 2-1 Hapoel Marmorek
08/03/2024 13:40 MS Maccabi Ahi Nazareth 1-3 Hapoel Bu'eine
08/03/2024 13:35 MS Maccabi Yavne 0-0 Holon Yermiyahu
08/03/2024 13:00 MS Hapoel Kfar Kana 0-1 Tzeirei Umm al-Fahm
08/03/2024 13:00 MS Ironi Nesher 0-2 Tzeirei Kafr Kanna
08/03/2024 12:30 MS Maccabi K. Ata Bialik 1-0 Tira
08/03/2024 12:00 MS Hapoel Bnei Zalafa 0-1 Hapoel Ra'anana
07/03/2024 20:00 MS Hapoel Lod 2-0 Maccabi Kiryat Malachi
07/03/2024 19:00 MS Hapoel Kfar Shalem 3-1 Hapoel Herzliya
07/03/2024 15:30 MS Hapoel Migdal HaEmek 0-1 Kiryat Yam SC
07/03/2024 15:30 MS Ironi Modi'in 0-0 Hapoel Bik'at HaYarden
İsrail State Cup İsrail - State Cup ( Kupa Maçı )
05/03/2024 22:00 - Maccabi Kiryat Gat - Sderot
05/03/2024 20:30 MS Hapoel Haifa 0-3 Maccabi Petah Tikva
05/03/2024 20:00 USB Maccabi Netanya 2-1 Hapoel Katamon
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
05/03/2024 19:15 MS Hapoel Ra'anana 1-1 Tzeirei Kafr Kanna
İsrail State Cup İsrail - State Cup ( Kupa Maçı )
05/03/2024 19:00 MS Hapoel Nazareth Illit 3-1 Hapoel Rishon LeZion
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
05/03/2024 16:00 MS Maccabi Nujeidat Ahmed 1-0 Hapoel Kaukab
İsrail Ligat Ha'al İsrail - Ligat Ha'al ( Lig Maçı )
04/03/2024 21:30 MS Hapoel Beer Sheva 1-0 Beitar Jerusalem
04/03/2024 21:00 MS Hapoel Petah Tikva 0-0 Hapoel Tel Aviv
İsrail Liga Leumit İsrail - Liga Leumit ( Lig Maçı )
04/03/2024 20:00 MS Ihud Bnei Shfaram 1-2 Ironi Tiberias
04/03/2024 20:00 MS Bnei Yehuda 3-1 Hapoel Ramat HaSharon
04/03/2024 20:00 MS Hapoel Kfar Saba 0-0 Ironi Kiryat Shmona
04/03/2024 20:00 MS Maccabi Kabilio Jaffa 2-0 Hapoel Umm al-Fahm
İsrail Ligat Ha'al İsrail - Ligat Ha'al ( Lig Maçı )
03/03/2024 21:00 MS Maccabi Haifa 1-0 Hapoel Hadera
02/03/2024 20:30 MS Maccabi Tel Aviv 4-0 Maccabi Petah Tikva
02/03/2024 19:30 MS Hapoel Katamon 1-0 Maccabi Bnei Raina
02/03/2024 19:30 MS Bnei Sakhnin 1-1 Ashdod
02/03/2024 16:00 MS Maccabi Netanya 1-2 Hapoel Haifa
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
02/03/2024 03:00 İptal Edildi Hapoel Kaukab - Tzeirey Taibe
İsrail Liga Leumit İsrail - Liga Leumit ( Lig Maçı )
01/03/2024 16:00 MS Hapoel Nazareth Illit 1-0 Maccabi Herzliya
01/03/2024 16:00 MS Hapoel Rishon LeZion 2-0 Hapoel Acre
01/03/2024 16:00 MS Hapoel Ramat Gan 1-1 Kafr Qasim
01/03/2024 16:00 MS Hapoel Afula 1-2 Sektzia Nes Tziona
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
01/03/2024 15:15 MS Hapoel Bnei Zalafa 2-3 Tzeirei Umm al-Fahm
01/03/2024 15:00 MS Tzeirei Kafr Kanna 2-0 Maccabi Nujeidat Ahmed
01/03/2024 14:45 MS Ironi Baka El Garbiya 4-0 Ironi Nesher
01/03/2024 14:30 MS Tira 0-1 Hapoel Migdal HaEmek
01/03/2024 14:30 MS Hapoel Marmorek 0-4 Ironi Modi'in
01/03/2024 14:00 MS Kiryat Yam SC 2-0 Hapoel Kaukab
01/03/2024 14:00 MS Maccabi Kiryat Malachi 0-2 Dimona
01/03/2024 13:45 MS Agudat Sport Ashdod 1-2 Maccabi Ashdod
01/03/2024 13:40 MS Shimshon Kafr Qasim 0-1 Hapoel Kfar Shalem
01/03/2024 13:35 MS Hapoel Ra'anana 1-0 Maccabi K. Ata Bialik
01/03/2024 13:20 MS Holon Yermiyahu 5-0 Hapoel Lod
01/03/2024 13:00 MS Hapoel Bik'at HaYarden 5-1 Nordia Jerusalem
01/03/2024 12:00 MS Hapoel Kfar Kana 2-2 Hapoel Bu'eine
29/02/2024 22:00 MS Shimshon Tel Aviv 1-0 Maccabi Yavne
İsrail State Cup İsrail - State Cup ( Kupa Maçı )
29/02/2024 21:00 MS Bnei Yehuda 0-4 Hapoel Petah Tikva
29/02/2024 20:00 MS Ironi Kiryat Shmona 2-1 Hapoel Ramat HaSharon
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
29/02/2024 16:00 MS Hapoel Herzliya 4-1 Maccabi Shaarayim
İsrail State Cup İsrail - State Cup ( Kupa Maçı )
28/02/2024 21:30 MS Maccabi Tel Aviv 3-1 Maccabi Kabilio Jaffa
28/02/2024 21:00 MS Hapoel Umm al-Fahm 0-2 Maccabi Haifa
28/02/2024 20:30 MS Hapoel Beer Sheva 1-0 Ironi Tiberias
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
26/02/2024 21:45 MS Maccabi Ashdod 1-0 Hapoel Herzliya
26/02/2024 21:40 MS Holon Yermiyahu 0-1 Shimshon Tel Aviv
İsrail Ligat Ha'al İsrail - Ligat Ha'al ( Lig Maçı )
26/02/2024 21:00 MS Maccabi Bnei Raina 1-1 Hapoel Petah Tikva
İsrail Liga Leumit İsrail - Liga Leumit ( Lig Maçı )
26/02/2024 20:00 MS Hapoel Ramat HaSharon 3-1 Hapoel Ramat Gan
26/02/2024 20:00 MS Kafr Qasim 2-3 Hapoel Kfar Saba
26/02/2024 20:00 MS Ironi Kiryat Shmona 2-1 Ihud Bnei Shfaram
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
26/02/2024 19:30 MS Tira 1-1 Hapoel Ra'anana
26/02/2024 19:00 MS Maccabi Yavne 2-1 Hapoel Bik'at HaYarden
26/02/2024 19:00 MS Nordia Jerusalem 1-1 Hapoel Marmorek
26/02/2024 18:00 MS Hapoel Kfar Shalem 3-2 Maccabi Kiryat Malachi
26/02/2024 16:05 MS Ironi Nesher 0-3 Kiryat Yam SC
26/02/2024 16:00 MS Maccabi Shaarayim 0-0 Shimshon Kafr Qasim
26/02/2024 15:55 MS Hapoel Lod 0-3 Dimona
26/02/2024 15:45 MS Maccabi Nujeidat Ahmed 1-2 Ironi Baka El Garbiya
26/02/2024 15:30 MS Hapoel Migdal HaEmek 1-1 Hapoel Kaukab
26/02/2024 15:00 MS Maccabi K. Ata Bialik 2-1 Tzeirei Umm al-Fahm
26/02/2024 15:00 MS Maccabi Ahi Nazareth 0-2 Tzeirei Kafr Kanna
26/02/2024 14:30 MS Ironi Modi'in 0-2 Agudat Sport Ashdod
26/02/2024 14:00 MS Hapoel Bnei Zalafa 3-1 Hapoel Bu'eine
İsrail Ligat Ha'al İsrail - Ligat Ha'al ( Lig Maçı )
25/02/2024 21:00 MS Ashdod 0-5 Maccabi Haifa
24/02/2024 21:00 MS Maccabi Tel Aviv 1-0 Hapoel Beer Sheva
24/02/2024 20:30 MS Beitar Jerusalem 0-0 Maccabi Netanya
24/02/2024 19:30 MS Hapoel Hadera 1-1 Hapoel Katamon
24/02/2024 18:30 MS Hapoel Haifa 1-2 Bnei Sakhnin
24/02/2024 16:00 MS Maccabi Petah Tikva 3-0 Hapoel Tel Aviv
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
24/02/2024 03:00 İptal Edildi Tzeirey Taibe - Ironi Nesher
İsrail Liga Leumit İsrail - Liga Leumit ( Lig Maçı )
23/02/2024 16:00 MS Sektzia Nes Tziona 2-1 Hapoel Rishon LeZion
23/02/2024 16:00 MS Hapoel Umm al-Fahm 2-1 Hapoel Nazareth Illit
23/02/2024 16:00 MS Hapoel Acre 2-1 Bnei Yehuda
23/02/2024 16:00 MS Maccabi Herzliya 2-1 Hapoel Afula
23/02/2024 16:00 MS Ironi Tiberias 0-1 Maccabi Kabilio Jaffa
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
23/02/2024 15:00 MS Ironi Baka El Garbiya 1-1 Maccabi Ahi Nazareth
23/02/2024 14:45 MS Hapoel Kaukab 1-1 Ironi Nesher
23/02/2024 14:30 MS Kiryat Yam SC 1-1 Maccabi Nujeidat Ahmed
23/02/2024 14:30 MS Hapoel Bu'eine 1-2 Maccabi K. Ata Bialik
23/02/2024 14:30 MS Maccabi Kiryat Malachi 1-0 Maccabi Shaarayim
23/02/2024 14:00 MS Agudat Sport Ashdod 0-0 Nordia Jerusalem
23/02/2024 13:45 MS Dimona 1-2 Hapoel Kfar Shalem
23/02/2024 13:40 MS Hapoel Herzliya 0-1 Ironi Modi'in
23/02/2024 13:35 MS Tzeirei Kafr Kanna 1-1 Hapoel Kfar Kana
22/02/2024 21:30 MS Hapoel Marmorek 1-4 Maccabi Yavne
22/02/2024 21:30 MS Shimshon Kafr Qasim 3-1 Maccabi Ashdod
22/02/2024 21:00 MS Tzeirei Umm al-Fahm 2-2 Tira
22/02/2024 15:30 MS Hapoel Migdal HaEmek 0-2 Hapoel Ra'anana
22/02/2024 14:40 MS Hapoel Bik'at HaYarden 1-2 Holon Yermiyahu
21/02/2024 14:00 MS Shimshon Tel Aviv 4-0 Hapoel Lod
İsrail Liga Leumit İsrail - Liga Leumit ( Lig Maçı )
20/02/2024 20:00 MS Ihud Bnei Shfaram 1-2 Kafr Qasim
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
20/02/2024 15:00 MS Tzeirei Kafr Kanna 4-1 Tzeirei Umm al-Fahm
İsrail Ligat Ha'al İsrail - Ligat Ha'al ( Lig Maçı )
19/02/2024 21:00 MS Maccabi Netanya 1-5 Maccabi Tel Aviv
İsrail Liga Leumit İsrail - Liga Leumit ( Lig Maçı )
19/02/2024 20:00 MS Maccabi Kabilio Jaffa 0-5 Ironi Kiryat Shmona
19/02/2024 20:00 MS Hapoel Ramat HaSharon 2-2 Hapoel Acre
19/02/2024 20:00 MS Hapoel Rishon LeZion 1-2 Maccabi Herzliya
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
19/02/2024 15:00 MS Hapoel Kfar Kana 1-1 Ironi Baka El Garbiya
İsrail Ligat Ha'al İsrail - Ligat Ha'al ( Lig Maçı )
18/02/2024 21:30 MS Maccabi Haifa 1-1 Hapoel Haifa
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
17/02/2024 21:30 MS Ironi Nesher 0-1 Hapoel Migdal HaEmek
İsrail Ligat Ha'al İsrail - Ligat Ha'al ( Lig Maçı )
17/02/2024 20:30 MS Bnei Sakhnin 2-1 Beitar Jerusalem
17/02/2024 19:30 MS Hapoel Petah Tikva 0-2 Hapoel Hadera
17/02/2024 19:30 MS Hapoel Katamon 1-1 Ashdod
17/02/2024 18:30 MS Hapoel Beer Sheva 1-1 Maccabi Petah Tikva
17/02/2024 16:00 MS Hapoel Tel Aviv 0-0 Maccabi Bnei Raina
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
17/02/2024 03:00 İptal Edildi Maccabi Nujeidat Ahmed - Tzeirey Taibe
İsrail Liga Leumit İsrail - Liga Leumit ( Lig Maçı )
16/02/2024 16:00 MS Hapoel Afula 1-1 Hapoel Umm al-Fahm
16/02/2024 16:00 MS Hapoel Ramat Gan 0-0 Hapoel Kfar Saba
16/02/2024 16:00 MS Hapoel Nazareth Illit 1-1 Ironi Tiberias
16/02/2024 16:00 MS Bnei Yehuda 2-1 Sektzia Nes Tziona
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
16/02/2024 14:00 MS Nordia Jerusalem 2-1 Hapoel Herzliya
16/02/2024 14:00 MS Ironi Modi'in 3-1 Shimshon Kafr Qasim
16/02/2024 13:45 MS Holon Yermiyahu 3-0 Hapoel Marmorek
16/02/2024 13:45 MS Maccabi Ashdod 0-1 Maccabi Kiryat Malachi
16/02/2024 13:40 MS Tira 2-1 Hapoel Bu'eine
16/02/2024 13:35 MS Maccabi Yavne 2-2 Agudat Sport Ashdod
16/02/2024 13:30 MS Maccabi Shaarayim 1-0 Dimona
16/02/2024 12:15 - Hapoel Ra'anana - Tzeirei Umm al-Fahm
16/02/2024 12:00 MS Maccabi Ahi Nazareth 0-2 Kiryat Yam SC
15/02/2024 18:30 MS Hapoel Kfar Shalem 0-1 Hapoel Lod
15/02/2024 14:30 MS Shimshon Tel Aviv 0-0 Hapoel Bik'at HaYarden
İsrail State Cup İsrail - State Cup ( Kupa Maçı )
13/02/2024 21:00 MS Beitar Nahariya 4-0 Bnei HaGolan VeHaGalil
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
13/02/2024 16:00 MS Ironi Nesher 1-0 Hapoel Bnei Zalafa
13/02/2024 15:00 MS Maccabi K. Ata Bialik 1-2 Tzeirei Kafr Kanna
İsrail Ligat Ha'al İsrail - Ligat Ha'al ( Lig Maçı )
12/02/2024 21:00 MS Hapoel Haifa 2-3 Hapoel Katamon
İsrail Liga Leumit İsrail - Liga Leumit ( Lig Maçı )
12/02/2024 20:00 MS Sektzia Nes Tziona 1-3 Hapoel Ramat HaSharon
12/02/2024 20:00 MS Hapoel Kfar Saba 1-0 Ihud Bnei Shfaram
12/02/2024 20:00 MS Ironi Kiryat Shmona 1-1 Hapoel Nazareth Illit
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
12/02/2024 15:00 MS Hapoel Kfar Kana 0-2 Kiryat Yam SC
İsrail Ligat Ha'al İsrail - Ligat Ha'al ( Lig Maçı )
11/02/2024 21:00 MS Hapoel Beer Sheva 2-0 Maccabi Netanya
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
10/02/2024 21:45 MS Shimshon Tel Aviv 0-0 Hapoel Marmorek
10/02/2024 21:30 MS Tzeirei Umm al-Fahm 2-2 Hapoel Migdal HaEmek
İsrail Ligat Ha'al İsrail - Ligat Ha'al ( Lig Maçı )
10/02/2024 21:00 MS Beitar Jerusalem 0-2 Maccabi Haifa
10/02/2024 19:00 MS Maccabi Petah Tikva 1-0 Maccabi Bnei Raina
10/02/2024 19:00 MS Ashdod 2-0 Hapoel Petah Tikva
10/02/2024 18:30 MS Hapoel Hadera 1-0 Hapoel Tel Aviv
10/02/2024 16:00 MS Maccabi Tel Aviv 1-1 Bnei Sakhnin
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
10/02/2024 03:00 İptal Edildi Tzeirey Taibe - Maccabi Ahi Nazareth
İsrail Liga Leumit İsrail - Liga Leumit ( Lig Maçı )
09/02/2024 16:00 MS Maccabi Herzliya 3-1 Bnei Yehuda
09/02/2024 16:00 MS Ironi Tiberias 0-2 Hapoel Afula
09/02/2024 16:00 MS Hapoel Acre 0-3 Hapoel Ramat Gan
09/02/2024 16:00 MS Hapoel Umm al-Fahm 0-0 Hapoel Rishon LeZion
09/02/2024 16:00 MS Kafr Qasim 2-1 Maccabi Kabilio Jaffa
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
09/02/2024 14:30 MS Maccabi Ahi Nazareth 1-0 Hapoel Kaukab
09/02/2024 14:30 MS Hapoel Bnei Zalafa 0-1 Ironi Baka El Garbiya
09/02/2024 14:30 MS Maccabi Nujeidat Ahmed 1-1 Ironi Nesher
İsrail State Cup İsrail - State Cup ( Kupa Maçı )
09/02/2024 14:00 MS Tzeirei Kafr Kanna 1-2 Ironi Kiryat Shmona
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
09/02/2024 14:00 MS Maccabi Yavne 0-1 Hapoel Herzliya
09/02/2024 14:00 MS Maccabi Shaarayim 1-2 Hapoel Kfar Shalem
09/02/2024 14:00 MS Nordia Jerusalem 2-1 Shimshon Kafr Qasim
09/02/2024 13:45 MS Maccabi Ashdod 0-2 Dimona
09/02/2024 13:40 MS Holon Yermiyahu 0-0 Agudat Sport Ashdod
09/02/2024 13:35 MS Hapoel Ra'anana 2-0 Hapoel Bu'eine
09/02/2024 13:00 MS Hapoel Bik'at HaYarden 1-0 Hapoel Lod
09/02/2024 12:30 MS Ironi Modi'in 1-2 Maccabi Kiryat Malachi
06/02/2024 21:15 MS Hapoel Marmorek 2-1 Hapoel Bik'at HaYarden
İsrail Liga Leumit İsrail - Liga Leumit ( Lig Maçı )
06/02/2024 21:00 MS Hapoel Acre 1-1 Sektzia Nes Tziona
06/02/2024 21:00 MS Maccabi Kabilio Jaffa 1-1 Hapoel Kfar Saba
06/02/2024 21:00 MS Hapoel Afula 0-2 Ironi Kiryat Shmona
06/02/2024 21:00 MS Bnei Yehuda 3-1 Hapoel Umm al-Fahm
06/02/2024 21:00 MS Hapoel Ramat HaSharon 0-0 Maccabi Herzliya
06/02/2024 21:00 MS Hapoel Ramat Gan 1-0 Ihud Bnei Shfaram
06/02/2024 21:00 MS Hapoel Nazareth Illit 3-0 Kafr Qasim
06/02/2024 21:00 MS Hapoel Rishon LeZion 1-3 Ironi Tiberias
İsrail State Cup İsrail - State Cup ( Kupa Maçı )
06/02/2024 21:00 - Maccabi Ironi Amishav PT - Hapoel Mahane Yehuda
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
06/02/2024 20:00 MS Kiryat Yam SC 2-1 Hapoel Bnei Zalafa
06/02/2024 19:45 MS Hapoel Lod 1-0 Maccabi Shaarayim
06/02/2024 18:30 MS Hapoel Kfar Shalem 3-1 Maccabi Ashdod
06/02/2024 16:00 MS Ironi Nesher 3-2 Maccabi Ahi Nazareth
06/02/2024 16:00 MS Ironi Baka El Garbiya 1-0 Maccabi K. Ata Bialik
06/02/2024 16:00 MS Hapoel Kaukab 0-1 Hapoel Kfar Kana
06/02/2024 15:30 MS Maccabi Kiryat Malachi 1-4 Nordia Jerusalem
06/02/2024 15:25 MS Dimona 1-2 Ironi Modi'in
06/02/2024 15:20 MS Hapoel Bu'eine 0-0 Tzeirei Umm al-Fahm
06/02/2024 15:00 MS Tzeirei Kafr Kanna 0-0 Tira
06/02/2024 15:00 MS Agudat Sport Ashdod 0-2 Shimshon Tel Aviv
06/02/2024 15:00 MS Hapoel Migdal HaEmek 1-1 Maccabi Nujeidat Ahmed
06/02/2024 15:00 MS Hapoel Herzliya 0-0 Holon Yermiyahu
06/02/2024 14:00 MS Shimshon Kafr Qasim 0-3 Maccabi Yavne
İsrail Ligat Ha'al İsrail - Ligat Ha'al ( Lig Maçı )
05/02/2024 21:30 MS Maccabi Haifa 2-0 Maccabi Tel Aviv
04/02/2024 21:00 MS Hapoel Katamon 2-1 Beitar Jerusalem
04/02/2024 20:00 MS Maccabi Bnei Raina 2-1 Hapoel Hadera
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
03/02/2024 21:30 MS Hapoel Lod 0-2 Hapoel Marmorek
03/02/2024 21:00 MS Maccabi Ashdod 1-2 Maccabi Shaarayim
İsrail Ligat Ha'al İsrail - Ligat Ha'al ( Lig Maçı )
03/02/2024 20:30 MS Hapoel Tel Aviv 3-1 Ashdod
03/02/2024 19:00 MS Hapoel Petah Tikva 0-2 Hapoel Haifa
03/02/2024 18:30 MS Bnei Sakhnin 0-2 Hapoel Beer Sheva
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
03/02/2024 16:30 MS Hapoel Bnei Zalafa 0-3 Hapoel Kaukab
İsrail Ligat Ha'al İsrail - Ligat Ha'al ( Lig Maçı )
03/02/2024 16:00 MS Maccabi Netanya 0-1 Maccabi Petah Tikva
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
03/02/2024 03:00 İptal Edildi Hapoel Kfar Kana - Tzeirey Taibe
İsrail Liga Leumit İsrail - Liga Leumit ( Lig Maçı )
02/02/2024 16:00 MS Sektzia Nes Tziona 2-0 Hapoel Ramat Gan
02/02/2024 16:00 MS Hapoel Umm al-Fahm 3-2 Hapoel Ramat HaSharon
02/02/2024 16:00 MS Kafr Qasim 1-1 Hapoel Afula
02/02/2024 16:00 MS Ihud Bnei Shfaram 0-3 Maccabi Kabilio Jaffa
02/02/2024 16:00 MS Maccabi Herzliya 1-4 Hapoel Acre
02/02/2024 16:00 MS Ironi Tiberias 1-2 Bnei Yehuda
02/02/2024 16:00 MS Hapoel Kfar Saba 1-3 Hapoel Nazareth Illit
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
02/02/2024 14:30 MS Maccabi K. Ata Bialik 2-1 Kiryat Yam SC
02/02/2024 14:30 MS Hapoel Bu'eine 1-0 Hapoel Migdal HaEmek
02/02/2024 14:30 MS Maccabi Ahi Nazareth 1-0 Maccabi Nujeidat Ahmed
02/02/2024 14:00 MS Holon Yermiyahu 0-1 Shimshon Kafr Qasim
02/02/2024 13:45 MS Ironi Modi'in 0-1 Hapoel Kfar Shalem
02/02/2024 13:40 MS Tira 2-0 Ironi Baka El Garbiya
02/02/2024 13:00 MS Hapoel Bik'at HaYarden 1-1 Agudat Sport Ashdod
02/02/2024 13:00 MS Hapoel Kfar Kana 2-1 Ironi Nesher
01/02/2024 21:45 MS Shimshon Tel Aviv 3-0 Hapoel Herzliya
İsrail Liga Leumit İsrail - Liga Leumit ( Lig Maçı )
01/02/2024 20:00 MS Ironi Kiryat Shmona 3-0 Hapoel Rishon LeZion
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
01/02/2024 19:00 MS Maccabi Yavne 0-1 Maccabi Kiryat Malachi
01/02/2024 19:00 MS Nordia Jerusalem 0-3 Dimona
İsrail Ligat Ha'al İsrail - Ligat Ha'al ( Lig Maçı )
31/01/2024 21:30 MS Hapoel Beer Sheva 2-1 Maccabi Haifa
31/01/2024 21:00 MS Maccabi Tel Aviv 2-1 Hapoel Katamon
31/01/2024 20:45 MS Hapoel Haifa 4-3 Hapoel Tel Aviv
31/01/2024 20:00 MS Maccabi Petah Tikva 1-0 Hapoel Hadera
30/01/2024 21:00 MS Beitar Jerusalem 2-2 Hapoel Petah Tikva
30/01/2024 20:45 MS Maccabi Netanya 0-1 Bnei Sakhnin
30/01/2024 20:00 MS Ashdod 1-0 Maccabi Bnei Raina
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
30/01/2024 19:30 MS Hapoel Lod 0-0 Maccabi Ashdod
30/01/2024 15:30 MS Maccabi Nujeidat Ahmed 0-0 Hapoel Kfar Kana
30/01/2024 15:30 MS Ironi Baka El Garbiya 1-2 Hapoel Ra'anana
30/01/2024 15:00 MS Hapoel Migdal HaEmek 0-1 Maccabi Ahi Nazareth
İsrail State Cup İsrail - State Cup ( Kupa Maçı )
28/01/2024 21:30 USB Hapoel Kfar Saba 3-6 Maccabi Haifa
28/01/2024 20:30 MS Hapoel Hadera 0-2 Maccabi Tel Aviv
28/01/2024 20:00 MS Hapoel Rishon LeZion 1-0 Dimona
28/01/2024 20:00 MS Hapoel Umm al-Fahm 2-0 Maccabi K. Ata Bialik
28/01/2024 20:00 MS Hapoel Nazareth Illit 4-0 Hapoel Herzliya
27/01/2024 21:00 MS Hapoel Beer Sheva 1-0 Beitar Jerusalem
27/01/2024 21:00 USB Maccabi Petah Tikva 3-1 Maccabi Yavne
27/01/2024 18:30 MS Maccabi Bnei Raina 2-4 Hapoel Petah Tikva
27/01/2024 16:00 USB Hapoel Katamon 2-0 Hapoel Tel Aviv
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
27/01/2024 03:00 İptal Edildi Tzeirey Taibe - Hapoel Bnei Zalafa
İsrail Liga Leumit İsrail - Liga Leumit ( Lig Maçı )
26/01/2024 15:00 MS Ihud Bnei Shfaram 0-0 Hapoel Afula
İsrail State Cup İsrail - State Cup ( Kupa Maçı )
26/01/2024 15:00 USB Bnei Sakhnin 2-2 Hapoel Ramat HaSharon
26/01/2024 15:00 MS Maccabi Netanya 2-1 Kafr Qasim
26/01/2024 15:00 MS Ashdod 0-2 Ironi Tiberias
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
26/01/2024 14:30 MS Maccabi Kiryat Malachi 0-2 Holon Yermiyahu
26/01/2024 14:00 MS Maccabi Shaarayim 1-3 Ironi Modi'in
26/01/2024 14:00 MS Agudat Sport Ashdod 0-0 Hapoel Marmorek
26/01/2024 13:45 MS Shimshon Kafr Qasim 0-0 Shimshon Tel Aviv
26/01/2024 12:00 MS Kiryat Yam SC 0-1 Tira
İsrail State Cup İsrail - State Cup ( Kupa Maçı )
25/01/2024 20:30 MS Hapoel Ramat Gan 0-1 Bnei Yehuda
25/01/2024 20:30 USB Maccabi Ashdod 1-1 Hapoel Haifa
25/01/2024 20:30 MS Maccabi Ahi Nazareth 1-3 Maccabi Kabilio Jaffa
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
25/01/2024 18:00 MS Hapoel Kfar Shalem 2-2 Nordia Jerusalem
İsrail Toto Cup Ligat Al İsrail - Toto Cup Ligat Al ( Kupa Maçı )
24/01/2024 21:00 PEN Maccabi Tel Aviv 0-0
PS : 1-0
Maccabi Haifa
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
24/01/2024 19:00 MS Hapoel Herzliya 1-1 Hapoel Bik'at HaYarden
24/01/2024 16:00 MS Hapoel Kaukab 0-1 Maccabi K. Ata Bialik
23/01/2024 18:30 MS Dimona 1-1 Maccabi Yavne
İsrail Ligat Ha'al İsrail - Ligat Ha'al ( Lig Maçı )
22/01/2024 21:00 MS Hapoel Tel Aviv 0-1 Beitar Jerusalem
İsrail Liga Leumit İsrail - Liga Leumit ( Lig Maçı )
22/01/2024 20:00 MS Hapoel Afula 1-3 Hapoel Kfar Saba
22/01/2024 20:00 MS Hapoel Acre 2-2 Hapoel Umm al-Fahm
22/01/2024 20:00 MS Hapoel Ramat HaSharon 0-2 Ironi Tiberias
İsrail Ligat Ha'al İsrail - Ligat Ha'al ( Lig Maçı )
21/01/2024 21:30 MS Maccabi Haifa 4-0 Maccabi Netanya
21/01/2024 21:00 MS Hapoel Petah Tikva 0-0 Maccabi Tel Aviv
21/01/2024 20:00 MS Bnei Sakhnin 1-1 Maccabi Petah Tikva
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
21/01/2024 15:15 MS Hapoel Bu'eine 2-2 Tzeirei Kafr Kanna
İsrail Ligat Ha'al İsrail - Ligat Ha'al ( Lig Maçı )
20/01/2024 20:30 MS Hapoel Katamon 0-1 Hapoel Beer Sheva
20/01/2024 18:30 MS Maccabi Bnei Raina 0-0 Hapoel Haifa
20/01/2024 16:00 MS Hapoel Hadera 1-1 Ashdod
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
20/01/2024 03:00 İptal Edildi Maccabi K. Ata Bialik - Tzeirey Taibe
İsrail Liga Leumit İsrail - Liga Leumit ( Lig Maçı )
19/01/2024 16:00 MS Hapoel Nazareth Illit 5-0 Ihud Bnei Shfaram
19/01/2024 16:00 MS Bnei Yehuda 1-0 Ironi Kiryat Shmona
19/01/2024 16:00 MS Hapoel Ramat Gan 0-1 Maccabi Kabilio Jaffa
19/01/2024 16:00 MS Hapoel Rishon LeZion 0-2 Kafr Qasim
19/01/2024 16:00 MS Sektzia Nes Tziona 2-1 Maccabi Herzliya
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
19/01/2024 14:30 MS Tira 4-0 Hapoel Kaukab
19/01/2024 14:30 MS Tzeirei Umm al-Fahm 2-2 Ironi Baka El Garbiya
19/01/2024 14:00 MS Hapoel Kfar Kana 0-0 Maccabi Ahi Nazareth
19/01/2024 14:00 MS Nordia Jerusalem 0-0 Maccabi Shaarayim
19/01/2024 14:00 MS Agudat Sport Ashdod 2-0 Hapoel Lod
19/01/2024 13:45 MS Hapoel Ra'anana 2-1 Kiryat Yam SC
19/01/2024 13:40 MS Holon Yermiyahu 0-1 Dimona
19/01/2024 13:35 MS Maccabi Yavne 1-0 Hapoel Kfar Shalem
19/01/2024 13:15 MS Ironi Modi'in 2-0 Maccabi Ashdod
19/01/2024 13:00 MS Maccabi K. Ata Bialik 1-1 Ironi Nesher
19/01/2024 13:00 MS Hapoel Bik'at HaYarden 2-0 Shimshon Kafr Qasim
19/01/2024 13:00 MS Hapoel Marmorek 1-2 Hapoel Herzliya
19/01/2024 13:00 MS Hapoel Bnei Zalafa 3-0 Maccabi Nujeidat Ahmed
19/01/2024 12:45 MS Shimshon Tel Aviv 2-1 Maccabi Kiryat Malachi
İsrail Ligat Ha'al İsrail - Ligat Ha'al ( Lig Maçı )
17/01/2024 21:30 MS Maccabi Tel Aviv 4-2 Hapoel Tel Aviv
17/01/2024 21:00 MS Bnei Sakhnin 0-3 Maccabi Haifa
17/01/2024 20:45 MS Beitar Jerusalem 1-2 Maccabi Bnei Raina
17/01/2024 20:00 MS Maccabi Petah Tikva 1-2 Ashdod
16/01/2024 21:00 MS Hapoel Beer Sheva 2-0 Hapoel Petah Tikva
16/01/2024 20:45 MS Maccabi Netanya 2-1 Hapoel Katamon
16/01/2024 20:00 MS Hapoel Haifa 2-0 Hapoel Hadera
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
16/01/2024 20:00 MS Hapoel Herzliya 1-0 Agudat Sport Ashdod