İsrail Futbol Ligleri, İsrail Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
İsrail State Cup İsrail - State Cup ( Kupa Maçı )
02/06/2021 20:30 USB Maccabi Tel Aviv 2-1 Hapoel Tel Aviv
İsrail Ligat ha'Al İsrail - Ligat ha'Al ( Lig Maçı )
30/05/2021 20:30 MS Maccabi Tel Aviv 2-2 Ironi Kiryat Shmona
30/05/2021 20:30 MS Maccabi Petah Tikva 1-3 Ashdod
30/05/2021 20:30 MS Maccabi Haifa 3-2 Hapoel Beer Sheva
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
28/05/2021 14:30 - Dimona - Hapoel Bnei Lod
28/05/2021 14:30 - Ironi Or Yehuda - Hapoel Azor
27/05/2021 17:30 - Robi Shapira - Hapoel Migdal HaEmek
27/05/2021 17:30 - Nordia Jerusalem - Hakoah Ramat Gan
27/05/2021 17:30 - Ironi Tiberias - Hapoel Bnei Pardes
27/05/2021 17:30 - Hapoel Bnei Zalafa - Ironi Baka El Garbiya
27/05/2021 17:30 - Maccabi Tzur Shalom - Hapoel Kfar Kana
27/05/2021 17:30 - Ironi Kuseife - Maccabi Ashdod
İsrail Ligat ha'Al İsrail - Ligat ha'Al ( Lig Maçı )
26/05/2021 20:00 MS Hapoel Beer Sheva 2-0 Maccabi Petah Tikva
26/05/2021 20:00 MS Ashdod 1-2 Maccabi Tel Aviv
26/05/2021 20:00 MS Ironi Kiryat Shmona 1-1 Maccabi Haifa
İsrail Liga Leumit İsrail - Liga Leumit ( Lig Maçı )
25/05/2021 19:45 MS Hapoel Petah Tikva 2-1 Hapoel Afula
25/05/2021 19:45 MS Kafr Qasim 1-2 Hapoel Umm al-Fahm
25/05/2021 19:45 MS Hapoel Acre 5-0 Maccabi Ahi Nazareth
İsrail Ligat ha'Al İsrail - Ligat ha'Al ( Lig Maçı )
24/05/2021 20:15 MS Bnei Sakhnin 2-3 Hapoel Tel Aviv
İsrail Liga Leumit İsrail - Liga Leumit ( Lig Maçı )
24/05/2021 18:00 MS Hapoel Rishon LeZion 1-3 Hapoel Nazareth Illit
24/05/2021 18:00 MS Beitar Tel Aviv Ramla 1-0 Hapoel Ramat HaSharon
24/05/2021 17:00 MS Hapoel Kfar Shalem 0-4 Hapoel Ra'anana
İsrail Ligat ha'Al İsrail - Ligat ha'Al ( Lig Maçı )
23/05/2021 21:00 MS Maccabi Petah Tikva 0-3 Maccabi Tel Aviv
23/05/2021 21:00 MS Hapoel Beer Sheva 3-2 Ironi Kiryat Shmona
23/05/2021 21:00 MS Maccabi Haifa 2-0 Ashdod
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
23/05/2021 19:00 - Tira - Maccabi Kabilio Jaffa
İsrail Ligat ha'Al İsrail - Ligat ha'Al ( Lig Maçı )
20/05/2021 21:00 MS Hapoel Kfar Saba 1-2 Bnei Yehuda
İsrail State Cup İsrail - State Cup ( Kupa Maçı )
20/05/2021 21:00 MS Maccabi Haifa 0-2 Maccabi Tel Aviv
İsrail Ligat ha'Al İsrail - Ligat ha'Al ( Lig Maçı )
20/05/2021 18:00 MS Ashdod 2-2 Hapoel Beer Sheva
20/05/2021 18:00 MS Maccabi Netanya 2-0 Hapoel Haifa
İsrail Liga Leumit İsrail - Liga Leumit ( Lig Maçı )
20/05/2021 17:00 MS Hapoel Ramat Gan 2-4 Sektzia Nes Tziona
20/05/2021 17:00 MS Hapoel Iksal 1-6 Hapoel Katamon
İsrail State Cup İsrail - State Cup ( Kupa Maçı )
19/05/2021 21:00 PEN Hapoel Tel Aviv 1-1
PS : 7-6
Beitar Tel Aviv Ramla
İsrail Ligat ha'Al İsrail - Ligat ha'Al ( Lig Maçı )
19/05/2021 19:50 MS Beitar Jerusalem 0-3 Hapoel Hadera
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
15/05/2021 17:00 - Hapoel Ashkelon - Hapoel Marmorek
14/05/2021 17:00 İptal Edildi Daburiyya Osama - Tzeirey Taibe
İsrail Ligat ha'Al İsrail - Ligat ha'Al ( Lig Maçı )
09/05/2021 20:30 MS Maccabi Tel Aviv 2-2 Maccabi Haifa
09/05/2021 19:00 MS Hapoel Hadera 2-2 Maccabi Netanya
08/05/2021 20:30 MS Beitar Jerusalem 3-1 Bnei Sakhnin
08/05/2021 20:15 MS Hapoel Haifa 3-2 Hapoel Kfar Saba
08/05/2021 18:45 MS Bnei Yehuda 1-0 Hapoel Tel Aviv
08/05/2021 18:00 MS Ironi Kiryat Shmona 1-2 Maccabi Petah Tikva
İsrail Liga Leumit İsrail - Liga Leumit ( Lig Maçı )
07/05/2021 16:00 MS Hapoel Nazareth Illit 5-0 Hapoel Iksal
07/05/2021 16:00 MS Sektzia Nes Tziona 2-2 Beitar Tel Aviv Ramla
07/05/2021 16:00 MS Hapoel Afula 1-2 Hapoel Acre
07/05/2021 16:00 MS Hapoel Ra'anana 2-0 Kafr Qasim
07/05/2021 16:00 MS Hapoel Ramat HaSharon 0-1 Hapoel Rishon LeZion
07/05/2021 16:00 MS Hapoel Katamon 1-0 Hapoel Ramat Gan
07/05/2021 16:00 MS Hapoel Umm al-Fahm 2-0 Hapoel Petah Tikva
07/05/2021 16:00 MS Maccabi Ahi Nazareth 0-2 Hapoel Kfar Shalem
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
07/05/2021 15:30 MS Hapoel Migdal HaEmek 5-3 Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara
07/05/2021 15:30 MS Hapoel Azor 0-2 Maccabi Herzliya
07/05/2021 15:30 MS Hapoel Bu'eine 1-0 Ironi Tiberias
07/05/2021 15:30 MS Tzeirey Taibe 1-4 Hapoel Bnei Zalafa
07/05/2021 15:30 - Ironi Baka El Garbiya - Robi Shapira
07/05/2021 15:30 MS Hapoel Bnei Pardes 1-1 Maccabi Tzur Shalom
07/05/2021 15:00 MS Hapoel Bnei Lod 3-0 Ironi Or Yehuda
07/05/2021 15:00 MS Hakoah Ramat Gan 2-4 Ironi Kuseife
07/05/2021 15:00 MS Hapoel Kfar Kana 2-2 Hapoel Herzliya
07/05/2021 15:00 MS Hapoel Marmorek 0-0 Nordia Jerusalem
07/05/2021 15:00 MS Maccabi Ashdod 4-2 Maccabi Shaarayim
07/05/2021 14:00 MS Shimshon Kafr Qasim 1-1 Dimona
06/05/2021 19:30 MS Maccabi Kabilio Jaffa 2-1 Hapoel Bik'at HaYarden
06/05/2021 17:15 MS Holon Yermiyahu 1-1 Agudat Sport Ashdod
06/05/2021 17:00 MS Maccabi Bnei Raina 2-1 Hapoel Kaukab
06/05/2021 17:00 MS Tira 2-1 Maccabi Ironi Tamra
İsrail Liga Leumit İsrail - Liga Leumit ( Lig Maçı )
04/05/2021 20:00 MS Hapoel Iksal 0-2 Hapoel Rishon LeZion
04/05/2021 20:00 MS Kafr Qasim 2-0 Maccabi Ahi Nazareth
04/05/2021 20:00 MS Hapoel Acre 0-0 Hapoel Petah Tikva
04/05/2021 20:00 MS Beitar Tel Aviv Ramla 1-2 Hapoel Katamon
04/05/2021 20:00 MS Hapoel Ra'anana 3-2 Hapoel Umm al-Fahm
04/05/2021 20:00 MS Hapoel Kfar Shalem 1-6 Hapoel Afula
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
04/05/2021 17:00 MS Ironi Tiberias 3-1 Ihud Bnei Mejdel Krum
04/05/2021 17:00 MS Hapoel Bnei Zalafa 2-1 Daburiyya Osama
04/05/2021 17:00 MS Dimona 1-0 Maccabi Yavne
04/05/2021 17:00 MS Ironi Kuseife 2-5 Hapoel Marmorek
04/05/2021 17:00 MS Hapoel Herzliya 1-0 Hapoel Bnei Pardes
04/05/2021 17:00 MS Maccabi Tzur Shalom 3-0 Hapoel Bu'eine
04/05/2021 17:00 MS Robi Shapira 2-2 Tzeirey Taibe
04/05/2021 17:00 MS Ironi Or Yehuda 0-1 Shimshon Kafr Qasim
04/05/2021 17:00 MS Maccabi Shaarayim 2-4 Hakoah Ramat Gan
04/05/2021 17:00 MS Nordia Jerusalem 4-2 Hapoel Ashkelon
İsrail Ligat ha'Al İsrail - Ligat ha'Al ( Lig Maçı )
03/05/2021 21:00 MS Hapoel Beer Sheva 1-1 Maccabi Tel Aviv
03/05/2021 20:15 MS Hapoel Haifa 3-1 Beitar Jerusalem
03/05/2021 20:00 MS Hapoel Tel Aviv 2-2 Hapoel Kfar Saba
İsrail Liga Leumit İsrail - Liga Leumit ( Lig Maçı )
03/05/2021 19:00 MS Sektzia Nes Tziona 1-0 Hapoel Ramat HaSharon
03/05/2021 19:00 MS Hapoel Ramat Gan 0-3 Hapoel Nazareth Illit
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
03/05/2021 17:00 MS Hapoel Bik'at HaYarden 3-1 Holon Yermiyahu
03/05/2021 17:00 MS Maccabi Herzliya 2-2 Hapoel Bnei Lod
03/05/2021 16:30 - Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara - Ironi Baka El Garbiya
İsrail Ligat ha'Al İsrail - Ligat ha'Al ( Lig Maçı )
01/05/2021 20:30 MS Hapoel Hadera 1-0 Bnei Sakhnin
01/05/2021 20:30 MS Maccabi Petah Tikva 1-2 Maccabi Haifa
01/05/2021 18:15 MS Ironi Kiryat Shmona 1-1 Ashdod
01/05/2021 18:00 MS Bnei Yehuda 1-2 Maccabi Netanya
İsrail Liga Leumit İsrail - Liga Leumit ( Lig Maçı )
30/04/2021 16:00 MS Hapoel Umm al-Fahm 0-1 Hapoel Acre
30/04/2021 16:00 MS Hapoel Afula 2-1 Kafr Qasim
30/04/2021 16:00 MS Hapoel Ramat HaSharon 4-0 Hapoel Iksal
30/04/2021 16:00 MS Hapoel Nazareth Illit 3-3 Beitar Tel Aviv Ramla
30/04/2021 16:00 MS Hapoel Katamon 2-0 Sektzia Nes Tziona
30/04/2021 16:00 MS Hapoel Petah Tikva 1-0 Hapoel Kfar Shalem
30/04/2021 16:00 MS Maccabi Ahi Nazareth 3-1 Hapoel Ra'anana
30/04/2021 16:00 MS Hapoel Rishon LeZion 1-1 Hapoel Ramat Gan
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
30/04/2021 16:00 MS Tzeirey Taibe 2-3 Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara
30/04/2021 15:45 MS Daburiyya Osama 0-0 Robi Shapira
30/04/2021 15:30 MS Maccabi Ironi Tamra 1-3 Maccabi Bnei Raina
30/04/2021 15:30 MS Hapoel Kaukab 1-0 Tira
30/04/2021 15:15 MS Shimshon Kafr Qasim 3-3 Maccabi Herzliya
30/04/2021 15:00 MS Hapoel Marmorek 1-0 Maccabi Shaarayim
30/04/2021 15:00 - Ironi Baka El Garbiya - Hapoel Migdal HaEmek
30/04/2021 15:00 MS Hapoel Ashkelon 0-0 Ironi Kuseife
30/04/2021 14:50 MS Hakoah Ramat Gan 1-4 Maccabi Ashdod
30/04/2021 14:30 MS Maccabi Yavne 4-0 Ironi Or Yehuda
30/04/2021 14:00 MS Hapoel Bnei Pardes 2-2 Hapoel Kfar Kana
30/04/2021 14:00 MS Hapoel Bu'eine 0-1 Hapoel Herzliya
30/04/2021 13:30 MS Ihud Bnei Mejdel Krum 1-3 Maccabi Tzur Shalom
30/04/2021 13:30 MS Agudat Sport Ashdod 2-1 Maccabi Kabilio Jaffa
30/04/2021 13:00 MS Hapoel Bnei Lod 0-0 Hapoel Azor
27/04/2021 20:00 MS Maccabi Ashdod 1-5 Hapoel Marmorek
27/04/2021 19:45 MS Ironi Kuseife 0-2 Nordia Jerusalem
27/04/2021 19:15 MS Hapoel Herzliya 8-0 Ihud Bnei Mejdel Krum
27/04/2021 18:00 MS Agudat Sport Ashdod 1-0 Hapoel Bik'at HaYarden
27/04/2021 18:00 MS Maccabi Kabilio Jaffa 1-0 Holon Yermiyahu
27/04/2021 18:00 MS Ironi Or Yehuda 0-0 Dimona
27/04/2021 17:45 MS Maccabi Tzur Shalom 1-0 Ironi Tiberias
27/04/2021 17:00 MS Maccabi Bnei Raina 1-1 Tira
27/04/2021 17:00 MS Hapoel Migdal HaEmek 0-0 Tzeirey Taibe
27/04/2021 17:00 MS Maccabi Ironi Tamra 1-1 Hapoel Kaukab
27/04/2021 17:00 MS Maccabi Shaarayim 2-1 Hapoel Ashkelon
27/04/2021 16:30 MS Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara 1-1 Daburiyya Osama
27/04/2021 16:30 MS Robi Shapira 2-0 Hapoel Bnei Zalafa
27/04/2021 15:15 MS Hapoel Azor 0-0 Shimshon Kafr Qasim
27/04/2021 15:00 MS Hapoel Kfar Kana 3-1 Hapoel Bu'eine
27/04/2021 14:00 MS Maccabi Herzliya 2-1 Maccabi Yavne
İsrail Ligat ha'Al İsrail - Ligat ha'Al ( Lig Maçı )
26/04/2021 20:30 MS Hapoel Beer Sheva 1-1 Maccabi Haifa
İsrail Liga Leumit İsrail - Liga Leumit ( Lig Maçı )
26/04/2021 19:00 MS Hapoel Katamon 2-0 Hapoel Ramat HaSharon
26/04/2021 19:00 MS Hapoel Ra'anana 3-3 Hapoel Afula
26/04/2021 19:00 MS Beitar Tel Aviv Ramla 2-3 Hapoel Rishon LeZion
26/04/2021 19:00 MS Hapoel Kfar Shalem 0-0 Hapoel Acre
İsrail Ligat ha'Al İsrail - Ligat ha'Al ( Lig Maçı )
25/04/2021 20:15 MS Ironi Kiryat Shmona 2-0 Maccabi Tel Aviv
25/04/2021 20:00 MS Bnei Yehuda 2-3 Hapoel Hadera
25/04/2021 19:00 MS Ashdod 0-0 Maccabi Petah Tikva
24/04/2021 20:30 MS Hapoel Tel Aviv 0-0 Beitar Jerusalem
24/04/2021 18:00 MS Hapoel Kfar Saba 0-1 Maccabi Netanya
24/04/2021 18:00 MS Hapoel Haifa 1-0 Bnei Sakhnin
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
24/04/2021 17:00 MS Ihud Bnei Mejdel Krum 0-4 Hapoel Kfar Kana
23/04/2021 17:00 MS Hapoel Bu'eine 2-4 Hapoel Bnei Pardes
23/04/2021 16:30 MS Hapoel Kaukab 0-1 Maccabi Bnei Raina
İsrail Liga Leumit İsrail - Liga Leumit ( Lig Maçı )
23/04/2021 16:00 MS Sektzia Nes Tziona 0-2 Hapoel Nazareth Illit
23/04/2021 16:00 MS Maccabi Ahi Nazareth 2-0 Hapoel Umm al-Fahm
23/04/2021 16:00 MS Hapoel Ramat Gan 6-0 Hapoel Iksal
23/04/2021 16:00 MS Kafr Qasim 0-0 Hapoel Petah Tikva
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
23/04/2021 16:00 MS Daburiyya Osama 0-0 Hapoel Migdal HaEmek
23/04/2021 16:00 MS Hapoel Bnei Zalafa 0-2 Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara
23/04/2021 16:00 - Tzeirey Taibe - Ironi Baka El Garbiya
23/04/2021 15:15 MS Hapoel Bik'at HaYarden 0-1 Maccabi Kabilio Jaffa
23/04/2021 15:00 MS Shimshon Kafr Qasim 0-1 Hapoel Bnei Lod
23/04/2021 15:00 MS Hapoel Ashkelon 2-0 Maccabi Ashdod
23/04/2021 15:00 MS Nordia Jerusalem 1-3 Maccabi Shaarayim
23/04/2021 15:00 MS Hapoel Marmorek 3-1 Hakoah Ramat Gan
23/04/2021 14:30 MS Maccabi Yavne 0-0 Hapoel Azor
23/04/2021 14:30 MS Maccabi Ironi Tamra 0-0 Tira
23/04/2021 13:30 MS Dimona 1-1 Maccabi Herzliya
23/04/2021 13:00 MS Ironi Tiberias 2-1 Hapoel Herzliya
23/04/2021 12:40 MS Agudat Sport Ashdod 3-2 Holon Yermiyahu
İsrail State Cup İsrail - State Cup ( Kupa Maçı )
22/04/2021 20:30 MS Maccabi Haifa 4-1 Hapoel Afula
21/04/2021 20:30 MS Ashdod 0-1 Maccabi Tel Aviv
21/04/2021 20:00 MS Bnei Sakhnin 0-4 Beitar Tel Aviv Ramla
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
20/04/2021 20:30 MS Maccabi Bnei Raina 1-3 Maccabi Ironi Tamra
İsrail State Cup İsrail - State Cup ( Kupa Maçı )
20/04/2021 20:30 MS Hapoel Kfar Shalem 0-1 Hapoel Tel Aviv
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
20/04/2021 18:00 MS Maccabi Kabilio Jaffa 0-2 Agudat Sport Ashdod
20/04/2021 17:00 MS Holon Yermiyahu 0-2 Hapoel Bik'at HaYarden
20/04/2021 17:00 MS Tira 1-1 Hapoel Kaukab
İsrail Ligat ha'Al İsrail - Ligat ha'Al ( Lig Maçı )
19/04/2021 20:15 MS Beitar Jerusalem 2-2 Bnei Yehuda
İsrail Liga Leumit İsrail - Liga Leumit ( Lig Maçı )
19/04/2021 19:00 MS Hapoel Nazareth Illit 1-1 Hapoel Katamon
19/04/2021 19:00 MS Hapoel Rishon LeZion 0-1 Sektzia Nes Tziona
19/04/2021 19:00 MS Hapoel Acre 2-3 Kafr Qasim
İsrail Ligat ha'Al İsrail - Ligat ha'Al ( Lig Maçı )
18/04/2021 20:30 MS Maccabi Tel Aviv 1-1 Ashdod
18/04/2021 19:00 MS Hapoel Hadera 3-0 Hapoel Haifa
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
18/04/2021 17:00 MS Maccabi Herzliya 3-1 Ironi Or Yehuda
İsrail Liga Leumit İsrail - Liga Leumit ( Lig Maçı )
17/04/2021 21:00 MS Hapoel Iksal 1-1 Beitar Tel Aviv Ramla
İsrail Ligat ha'Al İsrail - Ligat ha'Al ( Lig Maçı )
17/04/2021 20:30 MS Maccabi Haifa 4-0 Ironi Kiryat Shmona
17/04/2021 18:45 MS Maccabi Petah Tikva 0-0 Hapoel Beer Sheva
17/04/2021 18:00 MS Bnei Sakhnin 3-0 Hapoel Kfar Saba
17/04/2021 18:00 MS Maccabi Netanya 0-1 Hapoel Tel Aviv
İsrail Liga Leumit İsrail - Liga Leumit ( Lig Maçı )
16/04/2021 16:00 MS Hapoel Ramat HaSharon 0-1 Hapoel Ramat Gan
16/04/2021 16:00 MS Hapoel Petah Tikva 1-0 Hapoel Ra'anana
16/04/2021 16:00 MS Hapoel Umm al-Fahm 1-1 Hapoel Kfar Shalem
16/04/2021 16:00 MS Hapoel Afula 5-0 Maccabi Ahi Nazareth
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
16/04/2021 15:30 MS Hapoel Migdal HaEmek 3-4 Hapoel Bnei Zalafa
16/04/2021 15:30 - Ironi Baka El Garbiya - Daburiyya Osama
16/04/2021 15:30 MS Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara 2-1 Robi Shapira
16/04/2021 15:00 MS Hapoel Kaukab 2-0 Maccabi Ironi Tamra
16/04/2021 15:00 MS Hapoel Herzliya 0-0 Maccabi Tzur Shalom
16/04/2021 14:30 MS Hapoel Kfar Kana 0-1 Ironi Tiberias
16/04/2021 14:30 MS Hapoel Bnei Pardes 3-0 Ihud Bnei Mejdel Krum
16/04/2021 14:30 MS Maccabi Ashdod 1-1 Nordia Jerusalem
16/04/2021 14:00 MS Maccabi Shaarayim 1-1 Ironi Kuseife
16/04/2021 13:45 MS Tira 2-0 Maccabi Bnei Raina
16/04/2021 13:40 MS Holon Yermiyahu 0-1 Maccabi Kabilio Jaffa
16/04/2021 13:30 MS Hapoel Bik'at HaYarden 0-0 Agudat Sport Ashdod
16/04/2021 13:30 MS Hapoel Azor 0-2 Dimona
16/04/2021 13:00 MS Hapoel Bnei Lod 1-1 Maccabi Yavne
16/04/2021 13:00 MS Hakoah Ramat Gan 0-1 Hapoel Ashkelon
İsrail Ligat ha'Al İsrail - Ligat ha'Al ( Lig Maçı )
12/04/2021 20:30 MS Ashdod 0-3 Maccabi Haifa
İsrail Liga Leumit İsrail - Liga Leumit ( Lig Maçı )
12/04/2021 19:00 MS Maccabi Ahi Nazareth 0-1 Hapoel Petah Tikva
12/04/2021 19:00 MS Beitar Tel Aviv Ramla 1-1 Hapoel Ramat Gan
12/04/2021 19:00 MS Hapoel Ra'anana 4-2 Hapoel Acre
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
12/04/2021 16:30 MS Hapoel Bnei Lod 0-1 Dimona
İsrail Ligat ha'Al İsrail - Ligat ha'Al ( Lig Maçı )
11/04/2021 20:15 MS Maccabi Tel Aviv 3-1 Maccabi Petah Tikva
11/04/2021 19:00 MS Hapoel Kfar Saba 1-2 Hapoel Hadera
10/04/2021 20:30 MS Maccabi Netanya 1-0 Beitar Jerusalem
10/04/2021 18:45 MS Ironi Kiryat Shmona 1-1 Hapoel Beer Sheva
10/04/2021 18:30 MS Bnei Sakhnin 1-1 Bnei Yehuda
10/04/2021 18:00 MS Hapoel Tel Aviv 0-2 Hapoel Haifa
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
10/04/2021 16:30 MS Hapoel Bnei Zalafa 2-1 Maccabi Bnei Raina
09/04/2021 16:30 - Hapoel Kaukab - Ironi Baka El Garbiya
İsrail Liga Leumit İsrail - Liga Leumit ( Lig Maçı )
09/04/2021 16:00 MS Hapoel Nazareth Illit 1-1 Hapoel Ramat HaSharon
09/04/2021 16:00 MS Sektzia Nes Tziona 1-0 Hapoel Iksal
09/04/2021 16:00 MS Kafr Qasim 0-1 Hapoel Kfar Shalem
09/04/2021 16:00 MS Hapoel Katamon 1-1 Hapoel Rishon LeZion
09/04/2021 16:00 MS Hapoel Afula 0-2 Hapoel Umm al-Fahm
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
09/04/2021 15:00 MS Daburiyya Osama 1-1 Hapoel Migdal HaEmek
09/04/2021 15:00 MS Shimshon Kafr Qasim 2-0 Hapoel Bnei Lod
09/04/2021 15:00 MS Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara 0-0 Robi Shapira
09/04/2021 15:00 MS Ihud Bnei Mejdel Krum 0-4 Maccabi Tzur Shalom
09/04/2021 14:30 MS Hapoel Kfar Kana 1-0 Tira
09/04/2021 14:30 MS Hapoel Azor 1-0 Holon Yermiyahu
09/04/2021 13:45 MS Hakoah Ramat Gan 1-2 Ironi Kuseife
09/04/2021 13:30 MS Dimona 2-0 Maccabi Herzliya
09/04/2021 13:30 MS Hapoel Ashkelon 0-4 Maccabi Kabilio Jaffa
09/04/2021 13:30 MS Hapoel Herzliya 1-2 Maccabi Ironi Tamra
09/04/2021 13:30 MS Agudat Sport Ashdod 0-0 Maccabi Yavne
09/04/2021 13:30 MS Maccabi Shaarayim 2-1 Hapoel Marmorek
09/04/2021 13:30 MS Nordia Jerusalem 1-4 Maccabi Ashdod
09/04/2021 13:30 MS Hapoel Bu'eine 1-0 Hapoel Bnei Pardes
İsrail Ligat ha'Al İsrail - Ligat ha'Al ( Lig Maçı )
06/04/2021 20:00 MS Maccabi Haifa 1-1 Maccabi Tel Aviv
06/04/2021 19:45 MS Hapoel Beer Sheva 1-2 Ashdod
06/04/2021 19:00 MS Maccabi Petah Tikva 2-0 Ironi Kiryat Shmona
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
06/04/2021 17:00 MS Maccabi Herzliya 2-0 Shimshon Kafr Qasim
06/04/2021 17:00 MS Holon Yermiyahu 2-1 Agudat Sport Ashdod
05/04/2021 20:45 MS Maccabi Ashdod 0-1 Maccabi Shaarayim
05/04/2021 20:30 MS Robi Shapira 1-3 Hapoel Kaukab
İsrail Ligat ha'Al İsrail - Ligat ha'Al ( Lig Maçı )
05/04/2021 20:15 MS Beitar Jerusalem 3-1 Hapoel Kfar Saba
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
05/04/2021 18:00 MS Hapoel Bnei Lod 1-4 Hapoel Azor
05/04/2021 18:00 MS Ironi Kuseife 2-2 Hapoel Ashkelon
05/04/2021 17:00 MS Maccabi Kabilio Jaffa 3-1 Nordia Jerusalem
05/04/2021 17:00 MS Hapoel Marmorek 1-3 Hapoel Bik'at HaYarden
05/04/2021 16:45 MS Maccabi Yavne 3-1 Ironi Or Yehuda
05/04/2021 16:45 MS Tira 1-2 Hapoel Herzliya
05/04/2021 16:30 - Ironi Baka El Garbiya - Hapoel Bnei Zalafa
05/04/2021 16:30 MS Hapoel Migdal HaEmek 1-2 Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara
05/04/2021 15:30 MS Tzeirey Taibe 4-3 Daburiyya Osama
05/04/2021 14:00 MS Maccabi Ironi Tamra 2-0 Hapoel Bu'eine
05/04/2021 13:30 MS Maccabi Tzur Shalom 2-4 Hapoel Kfar Kana
05/04/2021 13:00 MS Ironi Tiberias 0-0 Ihud Bnei Mejdel Krum
İsrail Ligat ha'Al İsrail - Ligat ha'Al ( Lig Maçı )
04/04/2021 20:15 MS Hapoel Haifa 1-3 Bnei Yehuda
04/04/2021 19:00 MS Maccabi Netanya 0-0 Bnei Sakhnin
03/04/2021 20:30 MS Maccabi Tel Aviv 2-1 Hapoel Beer Sheva
03/04/2021 19:50 MS Maccabi Haifa 1-1 Maccabi Petah Tikva
03/04/2021 18:45 MS Ashdod 1-1 Ironi Kiryat Shmona
03/04/2021 17:15 MS Hapoel Hadera 0-1 Hapoel Tel Aviv
İsrail Liga Leumit İsrail - Liga Leumit ( Lig Maçı )
02/04/2021 15:00 MS Hapoel Acre 2-2 Hapoel Ra'anana
02/04/2021 15:00 MS Hapoel Petah Tikva 2-1 Beitar Tel Aviv Ramla
02/04/2021 15:00 MS Kafr Qasim 3-0 Hapoel Rishon LeZion
02/04/2021 15:00 MS Sektzia Nes Tziona 0-2 Hapoel Katamon
02/04/2021 15:00 MS Hapoel Nazareth Illit 1-0 Hapoel Umm al-Fahm
02/04/2021 15:00 MS Hapoel Kfar Shalem 2-2 Hapoel Afula
02/04/2021 15:00 MS Hapoel Iksal 0-2 Hapoel Ramat HaSharon
02/04/2021 15:00 MS Hapoel Ramat Gan 2-1 Maccabi Ahi Nazareth
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
31/03/2021 19:00 MS Hapoel Herzliya 2-2 Maccabi Tzur Shalom
31/03/2021 18:30 MS Ironi Or Yehuda 1-0 Holon Yermiyahu
31/03/2021 16:30 MS Hapoel Kaukab 0-0 Hapoel Migdal HaEmek
31/03/2021 13:30 MS Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara 2-1 Tzeirey Taibe
İsrail Liga Leumit İsrail - Liga Leumit ( Lig Maçı )
30/03/2021 19:00 MS Maccabi Ahi Nazareth 3-1 Hapoel Acre
30/03/2021 19:00 MS Hapoel Ramat HaSharon 1-2 Sektzia Nes Tziona
30/03/2021 19:00 MS Hapoel Afula 3-0 Kafr Qasim
30/03/2021 19:00 MS Hapoel Umm al-Fahm 0-0 Hapoel Petah Tikva
30/03/2021 19:00 MS Hapoel Ra'anana 1-2 Hapoel Nazareth Illit
30/03/2021 19:00 MS Hapoel Katamon 1-1 Hapoel Ramat Gan
30/03/2021 19:00 MS Hapoel Rishon LeZion 2-1 Hapoel Iksal
30/03/2021 19:00 MS Beitar Tel Aviv Ramla 3-1 Hapoel Kfar Shalem
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
30/03/2021 18:00 MS Hapoel Bnei Lod 2-3 Maccabi Herzliya
30/03/2021 18:00 MS Maccabi Ashdod 0-1 Maccabi Kabilio Jaffa
30/03/2021 18:00 MS Nordia Jerusalem 0-1 Ironi Kuseife
30/03/2021 17:00 MS Dimona 1-0 Maccabi Yavne
30/03/2021 16:45 MS Hapoel Bu'eine 1-1 Tira
30/03/2021 16:00 MS Hapoel Bnei Zalafa 2-3 Robi Shapira
30/03/2021 15:30 MS Hapoel Azor 0-0 Agudat Sport Ashdod
30/03/2021 15:30 MS Maccabi Shaarayim 3-1 Hapoel Bik'at HaYarden
30/03/2021 13:30 MS Hakoah Ramat Gan 1-3 Hapoel Marmorek
30/03/2021 13:30 MS Ironi Tiberias 0-0 Hapoel Bnei Pardes
30/03/2021 13:00 MS Ihud Bnei Mejdel Krum 1-1 Hapoel Kfar Kana
30/03/2021 03:00 TBD Maccabi Bnei Raina - Ironi Baka El Garbiya
İsrail Liga Leumit İsrail - Liga Leumit ( Lig Maçı )
26/03/2021 15:00 MS Hapoel Kfar Shalem 1-2 Hapoel Umm al-Fahm
26/03/2021 15:00 MS Hapoel Iksal 1-2 Hapoel Afula
26/03/2021 15:00 MS Hapoel Ramat Gan 1-1 Hapoel Ramat HaSharon
26/03/2021 15:00 MS Hapoel Acre 0-2 Hapoel Nazareth Illit
26/03/2021 15:00 MS Hapoel Petah Tikva 0-1 Hapoel Ra'anana
26/03/2021 15:00 MS Kafr Qasim 2-1 Beitar Tel Aviv Ramla
26/03/2021 15:00 MS Sektzia Nes Tziona 1-1 Hapoel Rishon LeZion
26/03/2021 15:00 MS Maccabi Ahi Nazareth 1-0 Hapoel Katamon
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
26/03/2021 12:30 MS Hapoel Bik'at HaYarden 3-0 Nordia Jerusalem
25/03/2021 21:45 MS Agudat Sport Ashdod 1-0 Ironi Or Yehuda
25/03/2021 15:05 MS Holon Yermiyahu 2-0 Dimona
24/03/2021 22:00 MS Robi Shapira 0-2 Maccabi Bnei Raina
24/03/2021 20:30 MS Maccabi Kabilio Jaffa 0-0 Maccabi Shaarayim
24/03/2021 16:30 MS Hapoel Marmorek 2-0 Hapoel Ashkelon
24/03/2021 16:30 MS Maccabi Yavne 0-0 Shimshon Kafr Qasim
24/03/2021 16:30 MS Hapoel Bnei Pardes 8-1 Ihud Bnei Mejdel Krum
24/03/2021 16:00 MS Ironi Kuseife 0-0 Maccabi Ashdod
24/03/2021 15:30 MS Hapoel Migdal HaEmek 1-1 Hapoel Bnei Zalafa
24/03/2021 15:00 MS Daburiyya Osama 1-1 Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara
24/03/2021 15:00 MS Maccabi Ironi Tamra 0-0 Ironi Tiberias
24/03/2021 14:30 MS Tzeirey Taibe 1-1 Hapoel Kaukab
24/03/2021 14:30 MS Maccabi Herzliya 0-1 Hapoel Azor
24/03/2021 14:00 MS Maccabi Tzur Shalom 1-2 Hapoel Bu'eine
24/03/2021 14:00 MS Hapoel Kfar Kana 0-0 Hapoel Herzliya
İsrail Ligat ha'Al İsrail - Ligat ha'Al ( Lig Maçı )
22/03/2021 21:15 MS Hapoel Hadera 3-1 Hapoel Haifa
İsrail Liga Leumit İsrail - Liga Leumit ( Lig Maçı )
22/03/2021 20:45 MS Hapoel Rishon LeZion 1-1 Hapoel Ramat Gan
22/03/2021 20:45 MS Hapoel Katamon 0-0 Hapoel Acre
22/03/2021 20:45 MS Hapoel Afula 0-2 Sektzia Nes Tziona
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
22/03/2021 19:00 MS Ironi Or Yehuda 2-2 Hapoel Bnei Lod
22/03/2021 14:30 MS Hapoel Bik'at HaYarden 4-0 Hakoah Ramat Gan
İsrail Ligat ha'Al İsrail - Ligat ha'Al ( Lig Maçı )
20/03/2021 22:00 MS Maccabi Tel Aviv 1-1 Hapoel Tel Aviv
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
20/03/2021 21:30 MS Nordia Jerusalem 1-1 Hapoel Marmorek
20/03/2021 21:15 MS Maccabi Bnei Raina 1-2 Hapoel Migdal HaEmek
İsrail Ligat ha'Al İsrail - Ligat ha'Al ( Lig Maçı )
20/03/2021 20:15 MS Ashdod 2-0 Beitar Jerusalem
20/03/2021 20:15 MS Bnei Sakhnin 1-0 Maccabi Petah Tikva
20/03/2021 20:15 MS Maccabi Haifa 2-0 Maccabi Netanya
20/03/2021 20:15 MS Hapoel Kfar Saba 0-1 Ironi Kiryat Shmona
20/03/2021 20:15 MS Hapoel Beer Sheva 2-0 Bnei Yehuda
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
20/03/2021 15:30 - Hapoel Kfar Kana - Hapoel Bu'eine
İsrail Liga Leumit İsrail - Liga Leumit ( Lig Maçı )
19/03/2021 16:00 MS Hapoel Ramat HaSharon 1-2 Maccabi Ahi Nazareth
19/03/2021 16:00 MS Hapoel Umm al-Fahm 0-1 Kafr Qasim
19/03/2021 16:00 MS Hapoel Nazareth Illit 1-0 Hapoel Petah Tikva
19/03/2021 16:00 MS Beitar Tel Aviv Ramla 1-4 Hapoel Iksal
19/03/2021 16:00 MS Hapoel Ra'anana 0-1 Hapoel Kfar Shalem
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
19/03/2021 15:30 MS Hapoel Kaukab 3-0 Daburiyya Osama
19/03/2021 15:00 MS Hapoel Bnei Zalafa 1-3 Tzeirey Taibe
19/03/2021 15:00 MS Hapoel Azor 4-1 Ironi Or Yehuda
19/03/2021 14:30 MS Ihud Bnei Mejdel Krum 1-1 Hapoel Herzliya
19/03/2021 14:30 MS Maccabi Shaarayim 2-0 Hakoah Ramat Gan
19/03/2021 14:30 MS Maccabi Kabilio Jaffa 6-0 Ironi Kuseife
19/03/2021 14:20 - Ironi Baka El Garbiya - Robi Shapira
19/03/2021 14:00 MS Ironi Tiberias 0-3 Tira
19/03/2021 14:00 MS Hapoel Ashkelon 0-3 Hapoel Bik'at HaYarden
19/03/2021 14:00 MS Hapoel Bnei Lod 1-0 Maccabi Yavne
19/03/2021 14:00 MS Hapoel Bnei Pardes 0-1 Maccabi Ironi Tamra
19/03/2021 13:45 MS Shimshon Kafr Qasim 0-0 Holon Yermiyahu
19/03/2021 13:30 MS Dimona 1-1 Agudat Sport Ashdod
İsrail State Cup İsrail - State Cup ( Kupa Maçı )
17/03/2021 21:45 MS Maccabi Haifa 2-1 Maccabi Petah Tikva
17/03/2021 19:30 USB Hapoel Kfar Saba 0-3 Hapoel Afula
17/03/2021 19:00 USB Beitar Jerusalem 1-2 Ashdod
16/03/2021 21:45 MS Hapoel Haifa 2-3 Maccabi Tel Aviv
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
16/03/2021 21:30 - Ihud Bnei Mejdel Krum - Maccabi Ironi Tamra
16/03/2021 20:15 MS Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara 0-1 Hapoel Kaukab
16/03/2021 20:00 MS Hapoel Herzliya 5-1 Hapoel Bu'eine
16/03/2021 19:00 MS Ironi Or Yehuda 1-0 Dimona
İsrail State Cup İsrail - State Cup ( Kupa Maçı )
16/03/2021 19:00 MS Bnei Sakhnin 1-0 Nordia Jerusalem
16/03/2021 18:55 MS Maccabi Netanya 1-3 Hapoel Tel Aviv
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
16/03/2021 16:30 MS Tira 3-1 Hapoel Bnei Pardes
16/03/2021 16:00 MS Ironi Kuseife 0-1 Maccabi Shaarayim
16/03/2021 16:00 MS Maccabi Yavne 0-0 Maccabi Herzliya
16/03/2021 16:00 MS Hapoel Marmorek 1-1 Maccabi Ashdod
16/03/2021 16:00 MS Agudat Sport Ashdod 1-1 Shimshon Kafr Qasim
16/03/2021 15:30 - Hapoel Migdal HaEmek - Ironi Baka El Garbiya
16/03/2021 15:15 MS Holon Yermiyahu 2-0 Hapoel Bnei Lod
16/03/2021 15:00 MS Tzeirey Taibe 0-0 Maccabi Bnei Raina
16/03/2021 15:00 MS Daburiyya Osama 1-1 Hapoel Bnei Zalafa
16/03/2021 14:00 MS Maccabi Tzur Shalom 2-1 Ironi Tiberias
16/03/2021 13:30 MS Hakoah Ramat Gan 1-3 Hapoel Ashkelon