İsrail Liga Alef Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

İsrail Liga Alef
İsrail Liga Alef
2020-2021 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
06/03/2021 19:00 MS Hapoel Kfar Kana 0-1 Hapoel Bnei Pardes
06/03/2021 03:00 TBD Ironi Or Yehuda - Hapoel Bnei Lod
06/03/2021 03:00 TBD Dimona - Shimshon Kafr Qasim
05/03/2021 15:00 MS Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara 1-3 Maccabi Bnei Raina
05/03/2021 14:30 MS Nordia Jerusalem 1-1 Hapoel Ashkelon
05/03/2021 14:30 MS Hapoel Kaukab 3-1 Hapoel Bnei Zalafa
05/03/2021 14:30 MS Maccabi Yavne 2-4 Hapoel Azor
05/03/2021 14:00 MS Hapoel Marmorek 2-1 Ironi Kuseife
05/03/2021 14:00 MS Tzeirey Taibe 0-0 Robi Shapira
05/03/2021 14:00 MS Hakoah Ramat Gan 1-2 Maccabi Ashdod
05/03/2021 14:00 MS Hapoel Herzliya 1-0 Ironi Tiberias
05/03/2021 14:00 MS Tira 6-2 Ihud Bnei Mejdel Krum
05/03/2021 13:45 MS Agudat Sport Ashdod 0-2 Maccabi Herzliya
05/03/2021 13:00 MS Hapoel Bik'at HaYarden 2-0 Maccabi Kabilio Jaffa
05/03/2021 13:00 MS Maccabi Tzur Shalom 2-2 Maccabi Ironi Tamra
05/03/2021 03:00 TBD Daburiyya Osama - Ironi Baka El Garbiya
02/03/2021 16:00 Ertelendi Maccabi Yavne - Agudat Sport Ashdod
02/03/2021 15:00 MS Daburiyya Osama 0-1 Tzeirey Taibe
01/03/2021 19:30 MS Ironi Kuseife 0-3 Nordia Jerusalem
01/03/2021 16:30 - Hapoel Bnei Lod - Dimona
26/02/2021 15:00 - Hapoel Migdal HaEmek - Tzeirey Taibe
26/02/2021 14:30 MS Robi Shapira 2-1 Daburiyya Osama
26/02/2021 14:30 MS Hapoel Azor 1-1 Shimshon Kafr Qasim
26/02/2021 14:30 MS Maccabi Ashdod 1-1 Hapoel Ashkelon
26/02/2021 14:30 MS Maccabi Kabilio Jaffa 2-2 Hakoah Ramat Gan
26/02/2021 14:00 MS Maccabi Yavne 1-1 Holon Yermiyahu
26/02/2021 14:00 MS Maccabi Shaarayim 0-3 Nordia Jerusalem
26/02/2021 14:00 MS Tira 1-0 Maccabi Tzur Shalom
26/02/2021 14:00 MS Ironi Tiberias 1-2 Hapoel Bu'eine
26/02/2021 14:00 MS Maccabi Ironi Tamra 1-2 Hapoel Kfar Kana
26/02/2021 13:45 MS Hapoel Bnei Pardes 0-0 Hapoel Herzliya
26/02/2021 13:45 MS Maccabi Bnei Raina 0-0 Hapoel Kaukab
26/02/2021 13:30 MS Ironi Kuseife 1-1 Hapoel Bik'at HaYarden
26/02/2021 03:00 TBD Ironi Baka El Garbiya - Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara
24/02/2021 19:30 MS Maccabi Herzliya 1-2 Ironi Or Yehuda
24/02/2021 14:00 MS Tzeirey Taibe 1-1 Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara
23/02/2021 14:30 MS Maccabi Ironi Tamra 1-0 Hapoel Herzliya
22/02/2021 19:00 MS Maccabi Ashdod 2-0 Nordia Jerusalem
22/02/2021 17:00 MS Hapoel Bnei Lod 4-1 Shimshon Kafr Qasim
22/02/2021 15:30 MS Tira 5-0 Hapoel Kfar Kana
20/02/2021 20:00 MS Maccabi Bnei Raina 2-1 Hapoel Bnei Zalafa
20/02/2021 15:30 - Ironi Baka El Garbiya - Hapoel Kaukab
20/02/2021 15:00 MS Hapoel Bnei Pardes 2-0 Hapoel Bu'eine
19/02/2021 14:30 MS Robi Shapira 0-1 Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara
19/02/2021 14:30 MS Maccabi Kabilio Jaffa 0-0 Hapoel Ashkelon
19/02/2021 14:00 MS Hapoel Migdal HaEmek 1-0 Daburiyya Osama
19/02/2021 13:45 MS Holon Yermiyahu 3-2 Hapoel Azor
19/02/2021 13:30 MS Maccabi Herzliya 1-0 Dimona
19/02/2021 13:30 MS Ironi Kuseife 1-1 Hakoah Ramat Gan
19/02/2021 13:00 MS Maccabi Tzur Shalom 1-2 Ihud Bnei Mejdel Krum
19/02/2021 12:30 MS Hapoel Marmorek 0-0 Maccabi Shaarayim
15/02/2021 14:45 TBD Ironi Baka El Garbiya - Maccabi Bnei Raina
15/02/2021 14:15 MS Shimshon Kafr Qasim 3-1 Maccabi Herzliya
14/02/2021 20:00 MS Hapoel Ashkelon 1-1 Ironi Kuseife
13/02/2021 21:30 MS Hapoel Kfar Kana 1-1 Maccabi Tzur Shalom
13/02/2021 21:30 MS Ihud Bnei Mejdel Krum 0-1 Ironi Tiberias
12/02/2021 15:30 - Hapoel Bnei Zalafa - Ironi Baka El Garbiya
12/02/2021 14:30 MS Hapoel Kaukab 1-0 Robi Shapira
12/02/2021 14:30 MS Hapoel Bu'eine 2-2 Maccabi Ironi Tamra
12/02/2021 14:30 MS Hapoel Azor 2-1 Hapoel Bnei Lod
12/02/2021 14:15 MS Ironi Or Yehuda 1-4 Maccabi Yavne
12/02/2021 14:00 MS Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara 1-0 Hapoel Migdal HaEmek
12/02/2021 14:00 MS Maccabi Shaarayim 1-1 Maccabi Ashdod
12/02/2021 14:00 MS Nordia Jerusalem 1-5 Maccabi Kabilio Jaffa
12/02/2021 14:00 MS Hapoel Herzliya 0-1 Tira
12/02/2021 13:45 MS Agudat Sport Ashdod 0-1 Holon Yermiyahu
12/02/2021 13:00 MS Hapoel Bik'at HaYarden 1-3 Hapoel Marmorek
08/02/2021 19:30 MS Hapoel Kfar Kana 5-0 Ihud Bnei Mejdel Krum
08/02/2021 19:00 MS Agudat Sport Ashdod 2-0 Hapoel Azor
08/02/2021 18:00 MS Robi Shapira 2-2 Hapoel Bnei Zalafa
08/02/2021 16:00 MS Hapoel Bnei Pardes 1-4 Ironi Tiberias
08/02/2021 15:45 MS Maccabi Kabilio Jaffa 2-1 Maccabi Ashdod
08/02/2021 15:30 MS Maccabi Tzur Shalom 1-0 Hapoel Herzliya
08/02/2021 15:30 MS Maccabi Yavne 1-0 Dimona
08/02/2021 15:30 MS Hapoel Migdal HaEmek 0-7 Hapoel Kaukab
08/02/2021 15:15 MS Holon Yermiyahu 1-1 Ironi Or Yehuda
08/02/2021 15:00 MS Hapoel Marmorek 6-1 Hakoah Ramat Gan
08/02/2021 14:15 MS Hapoel Bik'at HaYarden 2-2 Maccabi Shaarayim


İsrail Liga Alef Puan Durumu