Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı ) | |||||||
29/03/2024 20:30 | - | Inter Milano W | - | Roma W | |||
İtalya - Serie D - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
29/03/2024 17:30 | - | Virtus Bolzano | - | Este | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
29/03/2024 17:30 | - | Cittadella U19 | - | Udinese U19 | |||
29/03/2024 17:00 | - | Brescia U19 | - | AlbinoLeffe U19 | |||
İtalya - Serie D - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
29/03/2024 16:30 | - | Campodarsego | - | Clodiense | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
29/03/2024 16:30 | - | SPAL U19 | - | Vicenza U19 | |||
29/03/2024 16:30 | - | Salernitana U19 | - | Monopoli U19 | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 22:45 | MS | Padova | 2-1 | Pergolettese | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 22:45 | MS | Fermana | 3-2 | Rimini | |||
28/03/2024 22:45 | MS | Vis Pesaro | 1-3 | Lucchese | |||
28/03/2024 22:45 | MS | Gubbio | 1-0 | Torres | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 22:45 | MS | Catania | 2-3 | Giugliano | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 22:30 | MS | Carrarese | 1-0 | Perugia | |||
İtalya - Serie D - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 22:00 | MS | Pro Palazzolo | 1-0 | Real Calepina | |||
İtalya - Serie D - Girone E ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 20:00 | MS | Grosseto | 2-2 | Ponsacco | |||
İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 18:00 | MS | Angri Calcio | 0-3 | Martina Franca | |||
İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 18:00 | MS | Sancataldese | 0-0 | Canicattì | |||
İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 17:30 | MS | Ligorna | 2-1 | Chieri | |||
İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 17:30 | MS | Città di Fasano | 1-2 | Team Altamura | |||
İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 17:00 | MS | Città di Varese | 2-1 | Sanremese | |||
İtalya - Serie D - Girone E ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 17:00 | MS | San Donato Tavarnelle | 0-1 | Pianese | |||
İtalya - Serie D - Girone F ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 17:00 | MS | San Nicolò | 1-2 | Real Monterotondo Scalo | |||
İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 17:00 | MS | Cassino | 2-3 | Ostia Mare | |||
İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 17:00 | MS | Gallipoli | 2-3 | USD Palmese | |||
28/03/2024 17:00 | MS | Manfredonia | 1-0 | Nardò | |||
28/03/2024 17:00 | MS | Matera | 0-1 | Rotonda | |||
İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 17:00 | MS | San Luca | 0-0 | Trapani 1905 | |||
28/03/2024 17:00 | MS | Igea Virtus | 3-1 | Real Casalnuovo | |||
28/03/2024 17:00 | MS | Acireale | 1-0 | Vibonese | |||
İtalya - Serie D - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 16:30 | MS | Arconatese | 1-3 | Virtus Ciserano Bergamo | |||
28/03/2024 16:30 | MS | Caravaggio | 1-1 | USD Casatese | |||
28/03/2024 16:30 | MS | Ponte San Pietro | 1-0 | Clivense | |||
28/03/2024 16:30 | MS | Caldiero Terme | 2-1 | Piacenza | |||
28/03/2024 16:30 | MS | Desenzano Calvina | 2-1 | Villa Valle | |||
28/03/2024 16:30 | MS | Legnano | 1-0 | Brusaporto | |||
28/03/2024 16:30 | MS | Crema | 0-2 | Castellanzese | |||
28/03/2024 16:30 | MS | Tritium | 0-0 | Folgore Caratese | |||
28/03/2024 16:30 | MS | Club Milano | 2-1 | Varesina | |||
İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 16:30 | - | Fezzanese | - | Alba Calcio | |||
28/03/2024 16:30 | MS | Vado | 2-3 | Chisola | |||
28/03/2024 16:30 | MS | Borgosesia | 0-2 | Gozzano | |||
28/03/2024 16:30 | MS | Albenga | 1-1 | Pinerolo | |||
28/03/2024 16:30 | MS | Alcione | 3-1 | Vogherese | |||
28/03/2024 16:30 | MS | Asti | 2-1 | Derthona | |||
28/03/2024 16:30 | MS | Bra | 1-1 | Lavagnese | |||
28/03/2024 16:30 | MS | RG Ticino | 5-2 | PDHAE | |||
İtalya - Serie D - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 16:30 | MS | Montebelluna | 0-0 | Atletico Castegnato | |||
28/03/2024 16:30 | MS | Luparense | 1-2 | Chions | |||
28/03/2024 16:30 | MS | Portosummaga | 0-3 | Mestre | |||
28/03/2024 16:30 | MS | Mori Santo Stefano | 1-2 | Breno | |||
28/03/2024 16:30 | MS | Adriese | 0-0 | Cjarlins Muzane | |||
28/03/2024 16:30 | MS | Bassano Virtus | 4-5 | Montecchio Maggiore | |||
İtalya - Serie D - Girone D ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 16:30 | MS | Aglianese | 1-2 | Athletic Carpi | |||
28/03/2024 16:30 | MS | Imolese | 2-0 | Fanfulla | |||
28/03/2024 16:30 | MS | Mezzolara | 0-4 | Ravenna | |||
28/03/2024 16:30 | MS | Calcio Certaldo | 1-0 | Sant'Angelo | |||
28/03/2024 16:30 | MS | Sammaurese | 1-0 | Victor San Marino | |||
28/03/2024 16:30 | MS | Progresso | 2-0 | Corticella | |||
28/03/2024 16:30 | MS | Forli | 1-3 | Lentigione | |||
28/03/2024 16:30 | MS | Prato | 1-0 | Sangiuliano City | |||
28/03/2024 16:30 | MS | Borgo San Donnino | 1-0 | Pistoiese | |||
İtalya - Serie D - Girone E ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 16:30 | MS | Cenaia | 1-1 | Livorno | |||
28/03/2024 16:30 | MS | Montevarchi Calcio | 3-2 | Real Forte Querceta | |||
28/03/2024 16:30 | MS | Tau Altopascio | 4-0 | Sporting Trestina | |||
28/03/2024 16:30 | MS | Gavorrano | 1-1 | Figline | |||
28/03/2024 16:30 | MS | Sansepolcro | 0-1 | Poggibonsi | |||
28/03/2024 16:30 | MS | Seravezza | 1-4 | Sangiovannese | |||
İtalya - Serie D - Girone F ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 16:30 | MS | United Riccione | 0-1 | Termoli Calcio | |||
28/03/2024 16:30 | MS | Sambenedettese | 1-1 | Chieti | |||
28/03/2024 16:30 | MS | Vastogirardi | 1-0 | Matese | |||
28/03/2024 16:30 | MS | Tivoli | 0-2 | Roma City | |||
28/03/2024 16:30 | MS | Fossombrone | 1-1 | Città di Campobasso | |||
28/03/2024 16:30 | MS | Sora | 0-1 | Vigor Senigallia | |||
28/03/2024 16:30 | MS | Avezzano | 0-1 | L'Aquila | |||
28/03/2024 16:30 | MS | AJ Fano | 1-1 | Atletico Ascoli | |||
İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 16:30 | MS | Romana | 0-2 | Nocerina | |||
28/03/2024 16:30 | MS | Anzio | 0-6 | Flaminia | |||
28/03/2024 16:30 | - | San Marzano | - | Ardea | |||
28/03/2024 16:30 | MS | Latte Dolce | 1-3 | Gladiator | |||
28/03/2024 16:30 | MS | CynthiAlbalonga | 2-0 | Ischia | |||
28/03/2024 16:30 | MS | Atletico Uri | 0-1 | Trastevere | |||
28/03/2024 16:30 | MS | Boreale | 2-0 | Sarrabus Ogliastra | |||
İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 16:30 | MS | Barletta | 1-2 | Fidelis Andria | |||
28/03/2024 16:30 | MS | Paganese | 2-5 | Gravina | |||
28/03/2024 16:30 | MS | Santa Maria Cilento | 3-4 | Casarano | |||
28/03/2024 16:30 | MS | Bitonto | 0-4 | Gelbison | |||
İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 16:30 | MS | Licata | 4-0 | Nuova Gioiese | |||
28/03/2024 16:30 | MS | La Fenice Amaranto | 5-1 | Akragas | |||
28/03/2024 16:30 | MS | Portici | 1-1 | Città Di Sant’Agata | |||
28/03/2024 16:30 | MS | Siracusa | 0-0 | Ragusa | |||
İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 16:00 | MS | Cavese | 3-0 | Budoni | |||
İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 15:30 | İptal Edildi | Lamezia Terme | - | Castrovillari | |||
İtalya - Serie D - Girone E ( Lig Maçı ) | |||||||
27/03/2024 17:30 | MS | Orvietana Calcio | 3-0 | Ghivizzano Borgo Mozzano | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
26/03/2024 18:15 | MS | Triestina | 3-1 | Alessandria | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
25/03/2024 22:30 | MS | Crotone | 0-0 | Casertana | |||
24/03/2024 20:30 | MS | Brindisi | 0-2 | Taranto | |||
İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 19:00 | MS | Martina Franca | 1-0 | Città di Fasano | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 18:15 | MS | Renate | 0-3 | Arzignano Valchiampo | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 18:15 | MS | Audace Cerignola | 2-1 | Potenza | |||
İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 18:00 | MS | Fidelis Andria | 1-1 | Gallipoli | |||
İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 17:30 | MS | Lavagnese | 2-1 | Alcione | |||
24/03/2024 17:00 | MS | Gozzano | 1-1 | Vado | |||
24/03/2024 17:00 | MS | Alba Calcio | 1-2 | Ligorna | |||
24/03/2024 17:00 | MS | Sanremese | 0-0 | Fezzanese | |||
İtalya - Serie D - Girone F ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 17:00 | MS | Vigor Senigallia | 5-1 | AJ Fano | |||
İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 17:00 | MS | Gladiator | 1-0 | Anzio | |||
İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 17:00 | MS | Team Altamura | 1-0 | Santa Maria Cilento | |||
24/03/2024 17:00 | MS | Gravina | 2-2 | Barletta | |||
İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 17:00 | MS | Canicattì | 3-0 | Locri 1909 | |||
24/03/2024 17:00 | MS | Ragusa | 3-2 | San Luca | |||
24/03/2024 17:00 | MS | Akragas | 3-0 | Igea Virtus | |||
24/03/2024 17:00 | MS | Città Di Sant’Agata | 1-1 | Siracusa | |||
İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 17:00 | MS | Fiorentina W | 0-3 | Inter Milano W | |||
İtalya - Serie D - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 16:30 | MS | Virtus Ciserano Bergamo | 0-2 | Desenzano Calvina | |||
24/03/2024 16:30 | MS | Varesina | 2-0 | Crema | |||
24/03/2024 16:30 | MS | Villa Valle | 1-3 | Pro Palazzolo | |||
24/03/2024 16:30 | MS | USD Casatese | 1-1 | Arconatese | |||
24/03/2024 16:30 | MS | Folgore Caratese | 2-1 | Caravaggio | |||
24/03/2024 16:30 | MS | Castellanzese | 0-0 | Legnano | |||
24/03/2024 16:30 | MS | Piacenza | 4-0 | Ponte San Pietro | |||
24/03/2024 16:30 | MS | Clivense | 1-0 | Tritium | |||
24/03/2024 16:30 | MS | Brusaporto | 1-1 | Caldiero Terme | |||
İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 16:30 | MS | PDHAE | 2-2 | Città di Varese | |||
24/03/2024 16:30 | MS | Vogherese | 1-0 | Borgosesia | |||
İtalya - Serie D - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 16:30 | MS | Cjarlins Muzane | 0-0 | Campodarsego | |||
24/03/2024 16:30 | MS | Treviso | 0-1 | Bassano Virtus | |||
24/03/2024 16:30 | MS | Clodiense | 2-0 | Mori Santo Stefano | |||
İtalya - Serie D - Girone D ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 16:30 | MS | Sant'Angelo | 3-2 | Imolese | |||
24/03/2024 16:30 | MS | Pistoiese | 0-1 | Prato | |||
24/03/2024 16:30 | MS | Fanfulla | 2-0 | Borgo San Donnino | |||
24/03/2024 16:30 | MS | Athletic Carpi | 3-0 | Mezzolara | |||
24/03/2024 16:30 | MS | Ravenna | 1-0 | Sammaurese | |||
İtalya - Serie D - Girone E ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 16:30 | MS | Poggibonsi | 1-3 | Tau Altopascio | |||
24/03/2024 16:30 | MS | Figline | 3-0 | Cenaia | |||
24/03/2024 16:30 | MS | Ponsacco | 0-0 | Sansepolcro | |||
24/03/2024 16:30 | MS | Pianese | 4-3 | Montevarchi Calcio | |||
24/03/2024 16:30 | MS | Sangiovannese | 0-2 | Gavorrano | |||
İtalya - Serie D - Girone F ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 16:30 | MS | L'Aquila | 2-0 | Fossombrone | |||
24/03/2024 16:30 | MS | Matese | 0-0 | Sambenedettese | |||
24/03/2024 16:30 | MS | Chieti | 2-0 | United Riccione | |||
24/03/2024 16:30 | MS | Termoli Calcio | 2-0 | San Nicolò | |||
24/03/2024 16:30 | MS | Roma City | 2-2 | Sora | |||
24/03/2024 16:30 | MS | Città di Campobasso | 0-0 | Vastogirardi | |||
İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 16:30 | MS | Ostia Mare | 0-0 | Boreale | |||
24/03/2024 16:30 | MS | Flaminia | 0-2 | Cavese | |||
24/03/2024 16:30 | MS | Ardea | 0-0 | Budoni | |||
24/03/2024 16:30 | MS | Trastevere | 1-0 | Cassino | |||
24/03/2024 16:30 | MS | Sarrabus Ogliastra | 1-1 | CynthiAlbalonga | |||
24/03/2024 16:30 | MS | Ischia | 2-0 | Romana | |||
24/03/2024 16:30 | MS | Atletico Uri | 2-0 | Latte Dolce | |||
İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 16:30 | MS | Gelbison | 2-1 | Manfredonia | |||
24/03/2024 16:30 | MS | Casarano | 2-0 | Paganese | |||
24/03/2024 16:30 | MS | Rotonda | 3-0 | Bitonto | |||
İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 16:30 | MS | Castrovillari | 0-1 | Acireale | |||
24/03/2024 16:30 | MS | Nuova Gioiese | 2-3 | Portici | |||
24/03/2024 16:30 | İptal Edildi | Trapani 1905 | - | Lamezia Terme | |||
24/03/2024 16:30 | MS | Vibonese | 1-0 | La Fenice Amaranto | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 16:00 | MS | PRO Vercelli | 2-0 | Padova | |||
24/03/2024 16:00 | MS | Pergolettese | 1-1 | Novara | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 16:00 | MS | Lucchese | 0-1 | Cesena | |||
24/03/2024 16:00 | MS | Arezzo | 2-0 | Fermana | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 16:00 | MS | Turris | 2-1 | Catania | |||
İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 14:30 | MS | AC Milan W | 4-0 | Pomigliano | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 19:30 | MS | Vicenza Virtus | 1-1 | Legnago Salus | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 19:30 | MS | Spal | 0-0 | Carrarese | |||
23/03/2024 19:30 | MS | Pescara | 1-0 | Pontedera | |||
23/03/2024 19:30 | MS | Recanatese | 2-0 | Ancona | |||
23/03/2024 19:30 | MS | Perugia | 2-2 | Pineto | |||
23/03/2024 19:30 | MS | Torres | 1-0 | Vis Pesaro | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 19:30 | MS | Giugliano | 3-2 | Avellino | |||
İtalya - Serie D - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 17:30 | MS | Chions | 0-1 | Montebelluna | |||
İtalya - Serie D - Girone E ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 17:30 | MS | Sporting Trestina | 1-2 | Seravezza | |||
İtalya - Serie D - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 17:00 | MS | Real Calepina | 2-1 | Club Milano | |||
İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 17:00 | MS | Derthona | 2-2 | Albenga | |||
İtalya - Serie D - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 17:00 | MS | Atletico Castegnato | 1-2 | Portosummaga | |||
İtalya - Serie D - Girone E ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 17:00 | MS | Ghivizzano Borgo Mozzano | 3-3 | Grosseto | |||
İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 17:00 | MS | Nocerina | 3-0 | San Marzano | |||
İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 17:00 | MS | Nardò | 3-0 | Angri Calcio | |||
23/03/2024 17:00 | MS | USD Palmese | 3-0 | Matera | |||
İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 17:00 | MS | Real Casalnuovo | 2-1 | Sancataldese | |||
İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 17:00 | MS | Roma W | 3-0 | Sassuolo W | |||
İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 16:30 | MS | Chieri | 1-3 | Bra | |||
23/03/2024 16:30 | MS | Chisola | 0-0 | Asti | |||
23/03/2024 16:30 | MS | Pinerolo | 0-1 | RG Ticino | |||
İtalya - Serie D - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 16:30 | MS | Breno | 0-3 | Dolomiti Bellunesi | |||
23/03/2024 16:30 | MS | Mestre | 1-0 | Virtus Bolzano | |||
23/03/2024 16:30 | MS | Este | 2-2 | Adriese | |||
23/03/2024 16:30 | MS | Montecchio Maggiore | 1-0 | Luparense | |||
İtalya - Serie D - Girone D ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 16:30 | MS | Lentigione | 1-1 | Calcio Certaldo | |||
23/03/2024 16:30 | MS | Victor San Marino | 3-4 | Progresso | |||
23/03/2024 16:30 | MS | Sangiuliano City | 2-0 | Aglianese | |||
23/03/2024 16:30 | MS | Corticella | 4-0 | Forli | |||
İtalya - Serie D - Girone E ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 16:30 | MS | Livorno | 2-0 | San Donato Tavarnelle | |||
23/03/2024 16:30 | MS | Real Forte Querceta | 2-2 | Orvietana Calcio | |||
İtalya - Serie D - Girone F ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 16:30 | MS | Atletico Ascoli | 0-0 | Avezzano | |||
23/03/2024 16:30 | MS | Real Monterotondo Scalo | 2-2 | Tivoli | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 16:00 | MS | Trento | 1-1 | Mantova | |||
23/03/2024 16:00 | MS | Albinoleffe | 1-1 | Pro Sesto | |||
23/03/2024 16:00 | MS | Lumezzane | 3-1 | Virtus Verona | |||
23/03/2024 16:00 | MS | Giana Erminio | 3-0 | Alessandria | |||
23/03/2024 16:00 | MS | Fiorenzuola | 3-1 | Pro Patria | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 16:00 | MS | Sorrento | 1-2 | Juve Stabia | |||
23/03/2024 16:00 | MS | Benevento | 0-1 | SS Monopoli | |||
23/03/2024 16:00 | MS | Messina | 0-3 | Foggia | |||
23/03/2024 16:00 | MS | AZ Picerno | 0-2 | Latina | |||
23/03/2024 16:00 | MS | Virtus Francavilla | 2-0 | Monterosi | |||
İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 14:30 | MS | Sampdoria W | 1-0 | Como W | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
22/03/2024 22:45 | MS | Sestri Levante | 3-1 | Gubbio | |||
İtalya - Coppa Italia Serie D ( Kupa Maçı ) | |||||||
20/03/2024 22:30 | MS | Trapani 1905 | 1-0 | Imolese | |||
İtalya - Serie D - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
20/03/2024 16:30 | MS | Virtus Ciserano Bergamo | 1-0 | Caravaggio | |||
İtalya - Coppa Italia Serie C ( Kupa Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:00 | MS | Padova | 2-1 | Catania | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 21:30 | MS | Vicenza Virtus | 1-1 | Fiorenzuola | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
18/03/2024 22:30 | MS | Potenza | 1-0 | AZ Picerno | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 22:45 | MS | Inter | 1-1 | Napoli | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 22:45 | MS | Vis Pesaro | 0-2 | Cesena | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 22:45 | MS | Foggia | 2-1 | Juve Stabia | |||
17/03/2024 22:45 | MS | Monterosi | 1-0 | Crotone | |||
17/03/2024 22:45 | MS | SS Monopoli | 0-0 | Turris | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 20:30 | MS | Arzignano Valchiampo | 0-0 | Trento | |||
17/03/2024 20:30 | MS | Alessandria | 0-1 | Renate | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 20:30 | MS | Fermana | 1-1 | Sestri Levante | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 20:30 | MS | Casertana | 2-0 | Virtus Francavilla | |||
17/03/2024 20:30 | MS | Taranto | 0-0 | Sorrento | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 20:00 | Ertelendi | Atalanta | - | Fiorentina | |||
17/03/2024 20:00 | MS | AS Roma | 1-0 | Sassuolo | |||
İtalya - Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 18:15 | MS | Ascoli | 4-1 | Lecco | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 18:15 | MS | Gubbio | 0-1 | Perugia | |||
İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 18:00 | MS | Inter Milano W | 3-3 | Juventus W | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 17:00 | MS | Verona | 1-3 | AC Milan | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 17:00 | MS | Monza U19 | 1-2 | Sassuolo U19 | |||
17/03/2024 17:00 | MS | Bologna U19 | 0-1 | Empoli U19 | |||
İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 17:00 | MS | Albenga | 0-0 | Sanremese | |||
17/03/2024 17:00 | MS | Fezzanese | 3-1 | Chieri | |||
İtalya - Serie D - Girone E ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 17:00 | MS | Sansepolcro | 0-1 | Sangiovannese | |||
İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 17:00 | MS | Budoni | 0-1 | Sarrabus Ogliastra | |||
17/03/2024 17:00 | MS | Anzio | 2-2 | Nocerina | |||
17/03/2024 17:00 | MS | Boreale | 1-1 | Flaminia | |||
17/03/2024 17:00 | MS | San Marzano | 2-0 | Ostia Mare | |||
İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 17:00 | MS | Angri Calcio | 1-0 | Casarano | |||
17/03/2024 17:00 | MS | Città di Fasano | 1-0 | Gravina | |||
17/03/2024 17:00 | MS | Gallipoli | 1-0 | Gelbison | |||
17/03/2024 17:00 | MS | Martina Franca | 2-0 | Team Altamura | |||
İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 17:00 | MS | Locri 1909 | 2-2 | Real Casalnuovo | |||
17/03/2024 17:00 | MS | Igea Virtus | 2-1 | Vibonese | |||
17/03/2024 17:00 | MS | Sancataldese | 3-0 | Akragas | |||
17/03/2024 17:00 | MS | Acireale | 0-4 | Trapani 1905 | |||
İtalya - Serie D - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 16:30 | MS | Crema | 0-1 | Piacenza | |||
17/03/2024 16:30 | MS | Desenzano Calvina | 2-0 | Varesina | |||
17/03/2024 16:30 | MS | Tritium | 0-2 | Virtus Ciserano Bergamo | |||
17/03/2024 16:30 | MS | Folgore Caratese | 3-1 | USD Casatese | |||
17/03/2024 16:30 | MS | Caldiero Terme | 0-1 | Clivense | |||
17/03/2024 16:30 | MS | Legnano | 1-0 | Ponte San Pietro | |||
17/03/2024 16:30 | MS | Caravaggio | 2-1 | Villa Valle | |||
17/03/2024 16:30 | MS | Club Milano | 0-1 | Brusaporto | |||
17/03/2024 16:30 | MS | Pro Palazzolo | 1-0 | Castellanzese | |||
İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 16:30 | MS | RG Ticino | 3-0 | Alba Calcio | |||
17/03/2024 16:30 | MS | Alcione | 2-1 | Chisola | |||
17/03/2024 16:30 | MS | Bra | 1-0 | Gozzano | |||
17/03/2024 16:30 | MS | Vado | 4-1 | Pinerolo | |||
17/03/2024 16:30 | MS | Lavagnese | 4-0 | Vogherese | |||
17/03/2024 16:30 | MS | Borgosesia | 1-1 | Derthona | |||
17/03/2024 16:30 | MS | Città di Varese | 0-1 | Ligorna | |||
17/03/2024 16:30 | MS | Asti | 2-0 | PDHAE | |||
İtalya - Serie D - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 16:30 | MS | Virtus Bolzano | 0-0 | Clodiense | |||
17/03/2024 16:30 | MS | Luparense | 3-0 | Atletico Castegnato | |||
17/03/2024 16:30 | MS | Mestre | 1-1 | Este | |||
17/03/2024 16:30 | MS | Mori Santo Stefano | 0-6 | Montecchio Maggiore | |||
17/03/2024 16:30 | MS | Adriese | 3-1 | Breno | |||
17/03/2024 16:30 | MS | Bassano Virtus | 1-1 | Montebelluna | |||
17/03/2024 16:30 | MS | Campodarsego | 0-0 | Treviso | |||
İtalya - Serie D - Girone D ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 16:30 | MS | Forli | 1-0 | Fanfulla | |||
17/03/2024 16:30 | MS | Athletic Carpi | 1-0 | Ravenna | |||
17/03/2024 16:30 | MS | Progresso | 2-2 | Sant'Angelo | |||
17/03/2024 16:30 | MS | Aglianese | 2-3 | Victor San Marino | |||
17/03/2024 16:30 | MS | Mezzolara | 2-0 | Corticella | |||
17/03/2024 16:30 | MS | Sammaurese | 1-1 | Lentigione | |||
17/03/2024 16:30 | MS | Borgo San Donnino | 3-1 | Sangiuliano City | |||
17/03/2024 16:30 | MS | Calcio Certaldo | 2-0 | Pistoiese | |||
İtalya - Serie D - Girone E ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 16:30 | MS | Seravezza | 1-0 | Cenaia | |||
17/03/2024 16:30 | MS | San Donato Tavarnelle | 3-0 | Ghivizzano Borgo Mozzano | |||
17/03/2024 16:30 | MS | Montevarchi Calcio | 1-1 | Ponsacco | |||
17/03/2024 16:30 | MS | Pianese | 1-0 | Real Forte Querceta | |||
17/03/2024 16:30 | MS | Tau Altopascio | 3-0 | Figline | |||
17/03/2024 16:30 | MS | Gavorrano | 1-0 | Livorno | |||
17/03/2024 16:30 | MS | Orvietana Calcio | 1-4 | Poggibonsi | |||
17/03/2024 16:30 | MS | Grosseto | 2-1 | Sporting Trestina | |||
İtalya - Serie D - Girone F ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 16:30 | MS | Vastogirardi | 1-1 | Termoli Calcio | |||
17/03/2024 16:30 | MS | Fossombrone | 0-1 | Chieti | |||
17/03/2024 16:30 | MS | Avezzano | 2-0 | Matese | |||
17/03/2024 16:30 | MS | United Riccione | 0-1 | Real Monterotondo Scalo | |||
17/03/2024 16:30 | MS | Tivoli | 1-1 | Atletico Ascoli | |||
17/03/2024 16:30 | MS | AJ Fano | 1-1 | Città di Campobasso | |||
17/03/2024 16:30 | MS | Roma City | 1-1 | Vigor Senigallia | |||
17/03/2024 16:30 | MS | Sora | 1-0 | L'Aquila | |||
17/03/2024 16:30 | MS | Sambenedettese | 0-2 | San Nicolò | |||
İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 16:30 | MS | CynthiAlbalonga | 2-0 | Atletico Uri | |||
17/03/2024 16:30 | MS | Latte Dolce | 0-1 | Ischia | |||
17/03/2024 16:30 | MS | Cavese | 2-3 | Ardea | |||
17/03/2024 16:30 | MS | Cassino | 1-1 | Gladiator | |||
17/03/2024 16:30 | MS | Romana | 4-0 | Trastevere | |||
İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 16:30 | MS | Paganese | 3-0 | USD Palmese | |||
17/03/2024 16:30 | MS | Matera | 4-0 | Manfredonia | |||
17/03/2024 16:30 | MS | Bitonto | 0-1 | Nardò | |||
17/03/2024 16:30 | MS | Barletta | 1-1 | Rotonda | |||
17/03/2024 16:30 | MS | Santa Maria Cilento | 0-3 | Fidelis Andria | |||
İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 16:30 | MS | Siracusa | 2-0 | Nuova Gioiese | |||
17/03/2024 16:30 | MS | La Fenice Amaranto | 3-1 | Castrovillari | |||
17/03/2024 16:30 | MS | San Luca | 1-0 | Città Di Sant’Agata | |||
17/03/2024 16:30 | MS | Portici | 1-0 | Licata | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 16:00 | MS | Pro Sesto | 0-1 | Triestina | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 16:00 | MS | Pineto | 1-3 | Arezzo | |||
17/03/2024 16:00 | MS | Ancona | 1-1 | Torres | |||
17/03/2024 16:00 | MS | Olbia | 4-1 | Recanatese | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 15:00 | MS | Atalanta U19 | 2-0 | Frosinone U19 | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 14:30 | MS | Juventus | 0-0 | Genoa | |||
İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 14:30 | MS | Como W | 1-1 | Napoli W | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 12:45 | MS | Milan U19 | 2-0 | Lazio U19 | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 22:45 | MS | Frosinone | 2-3 | Lazio | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 22:45 | MS | Novara | 2-2 | PRO Vercelli | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 22:45 | MS | Giugliano | 1-2 | Benevento | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 20:30 | MS | Pro Patria | 0-1 | Vicenza Virtus | |||
16/03/2024 20:30 | MS | Virtus Verona | 0-0 | Giana Erminio | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 20:30 | MS | Carrarese | 1-0 | Juventus U23 | |||
16/03/2024 20:30 | MS | Pontedera | 2-1 | Spal | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 20:30 | MS | Latina | 1-1 | Messina | |||
16/03/2024 20:30 | MS | Avellino | 2-0 | Brindisi | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 20:00 | MS | Salernitana | 0-1 | Lecce | |||
İtalya - Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 18:15 | MS | Reggiana | 0-0 | Spezia | |||
16/03/2024 18:15 | MS | Bari | 0-1 | Sampdoria | |||
16/03/2024 18:15 | MS | Cittadella | 1-1 | Modena | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 18:15 | MS | Mantova | 2-0 | Fiorenzuola | |||
16/03/2024 18:15 | MS | Atalanta II | 0-2 | Pergolettese | |||
16/03/2024 18:15 | MS | Legnago Salus | 2-1 | Lumezzane | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 17:00 | MS | Monza | 1-0 | Cagliari | |||
16/03/2024 17:00 | MS | Udinese | 0-2 | Torino | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 17:00 | MS | Sampdoria U19 | 1-2 | Verona U19 | |||
İtalya - Serie D - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 17:00 | MS | Portosummaga | 1-1 | Cjarlins Muzane | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 17:00 | MS | Cesena U19 | 2-2 | Ascoli U19 | |||
İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 17:00 | MS | Sassuolo W | 1-0 | Fiorentina W | |||
İtalya - Serie D - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 16:30 | MS | Arconatese | 0-1 | Real Calepina | |||
İtalya - Serie D - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 16:30 | MS | Dolomiti Bellunesi | 4-0 | Chions | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 16:30 | MS | AlbinoLeffe U19 | 2-1 | Sudtirol U19 | |||
16/03/2024 16:30 | MS | Vicenza U19 | 0-0 | Padova U19 | |||
16/03/2024 16:30 | MS | Renate U19 | 0-0 | Parma U19 | |||
16/03/2024 16:30 | MS | Venezia U19 | 3-1 | Brescia U19 | |||
16/03/2024 16:30 | MS | Cosenza U19 | 0-0 | Crotone U19 | |||
16/03/2024 16:30 | MS | Pisa U19 | 3-0 | Ternana U19 | |||
16/03/2024 16:30 | MS | Cremonese U19 | 3-2 | Como U19 | |||
16/03/2024 16:30 | MS | Reggiana U19 | 1-0 | Cittadella U19 | |||
16/03/2024 16:30 | MS | SPAL U19 | 1-0 | FeralpiSalò U19 | |||
16/03/2024 16:30 | MS | Benevento U19 | 2-1 | Salernitana U19 | |||
16/03/2024 16:30 | MS | Napoli U19 | 2-1 | Pescara U19 | |||
İtalya - Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 16:00 | MS | Feralpisalo | 1-2 | Parma | |||
16/03/2024 16:00 | MS | Ternana | 1-0 | Cosenza | |||
16/03/2024 16:00 | MS | Como | 3-1 | Pisa | |||
16/03/2024 16:00 | MS | Sudtirol | 3-0 | Cremonese | |||
16/03/2024 16:00 | MS | Brescia | 1-1 | Catanzaro | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 15:00 | MS | Roma U19 | 1-1 | Internazionale U19 | |||
16/03/2024 15:00 | MS | Torino U19 | 4-3 | Genoa U19 | |||
İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 14:30 | MS | Pomigliano | 0-5 | Sampdoria W | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 13:30 | MS | Perugia U19 | 2-3 | Bari U19 | |||
16/03/2024 13:30 | MS | Virtus Entella U19 | 0-0 | Palermo U19 | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 13:00 | MS | Cagliari U19 | 1-0 | Juventus U19 | |||
16/03/2024 13:00 | MS | Lecce U19 | 1-1 | Fiorentina U19 | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 13:00 | MS | Udinese U19 | 3-1 | Alessandria U19 | |||
16/03/2024 12:30 | MS | Monopoli U19 | 3-3 | Spezia U19 | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
15/03/2024 22:45 | MS | Empoli | 0-1 | Bologna | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
15/03/2024 22:45 | MS | Padova | 0-0 | Albinoleffe | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
15/03/2024 22:45 | MS | Virtus Entella | 0-0 | Lucchese | |||
15/03/2024 22:45 | MS | Rimini | 5-1 | Pescara | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
15/03/2024 22:45 | MS | Catania | 2-1 | Audace Cerignola | |||
İtalya - Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
15/03/2024 22:30 | MS | Palermo | 0-3 | Venezia | |||
İtalya - Serie D - Girone D ( Lig Maçı ) | |||||||
15/03/2024 18:00 | MS | Imolese | 0-0 | Prato | |||
İtalya - Coppa Italia Serie D ( Kupa Maçı ) | |||||||
13/03/2024 16:30 | MS | Gavorrano | 2-1 | Varesina | |||
İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
13/03/2024 16:30 | MS | Bra | 1-2 | Derthona | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
11/03/2024 22:45 | MS | Lazio | 1-2 | Udinese | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
11/03/2024 22:45 | MS | Renate | 0-1 | Pro Sesto | |||
11/03/2024 22:45 | MS | Fiorenzuola | 2-1 | Atalanta II | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
11/03/2024 22:45 | MS | Sestri Levante | 2-0 | Recanatese | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
11/03/2024 22:45 | MS | Turris | 1-0 | Casertana | |||
11/03/2024 22:45 | MS | AZ Picerno | 5-1 | Monterosi | |||
11/03/2024 22:45 | MS | Juve Stabia | 2-1 | Taranto | |||
İtalya - Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
11/03/2024 22:30 | MS | Sampdoria | 2-1 | Ascoli | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
11/03/2024 22:30 | MS | Cesena | 2-0 | Gubbio | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/03/2024 17:00 | MS | Lazio U19 | 3-0 | Bologna U19 | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 22:45 | MS | Fiorentina | 2-2 | AS Roma | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 22:45 | MS | Vicenza Virtus | 1-0 | Arzignano Valchiampo | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 22:45 | MS | Fermana | 1-1 | Pineto | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 22:45 | MS | Virtus Francavilla | 0-0 | Avellino | |||
10/03/2024 22:45 | MS | Crotone | 1-3 | Latina | |||
10/03/2024 22:45 | MS | Sorrento | 1-1 | Foggia | |||
10/03/2024 22:45 | MS | Audace Cerignola | 1-3 | SS Monopoli | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 20:30 | MS | Albinoleffe | 0-0 | Novara | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 20:30 | MS | Pescara | 2-2 | Carrarese | |||
10/03/2024 20:30 | MS | Arezzo | 2-1 | Vis Pesaro | |||
10/03/2024 20:30 | MS | Juventus U23 | 1-1 | Pontedera | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 20:30 | MS | Benevento | 1-1 | Messina | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 20:00 | MS | Juventus | 2-2 | Atalanta | |||
İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 18:30 | MS | Chieri | 1-0 | Lavagnese | |||
İtalya - Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 18:15 | MS | Venezia | 3-1 | Bari | |||
10/03/2024 18:15 | MS | Lecco | 0-1 | Palermo | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 18:15 | MS | Giana Erminio | 2-0 | Padova | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 18:15 | MS | Catania | 0-0 | Potenza | |||
İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 18:00 | MS | Fidelis Andria | 3-1 | Paganese | |||
İtalya - Serie D - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 17:30 | MS | Cjarlins Muzane | 1-1 | Virtus Bolzano | |||
İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 17:30 | MS | Nardò | 1-1 | Martina Franca | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 17:00 | MS | AC Milan | 1-0 | Empoli | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 17:00 | MS | Torino U19 | 4-0 | Monza U19 | |||
İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 17:00 | MS | Ligorna | 1-1 | Fezzanese | |||
10/03/2024 17:00 | MS | Pinerolo | 0-0 | Asti | |||
İtalya - Serie D - Girone D ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 17:00 | MS | Sant'Angelo | 0-0 | Forli | |||
İtalya - Serie D - Girone E ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 17:00 | MS | Poggibonsi | 1-2 | Grosseto | |||
İtalya - Serie D - Girone F ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 17:00 | MS | Vigor Senigallia | 3-0 | Tivoli | |||
İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 17:00 | MS | Casarano | 5-0 | Città di Fasano | |||
10/03/2024 17:00 | MS | Team Altamura | 2-0 | Angri Calcio | |||
10/03/2024 17:00 | MS | Manfredonia | 1-1 | Bitonto | |||
10/03/2024 17:00 | MS | Gravina | 1-1 | Santa Maria Cilento | |||
İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 17:00 | MS | Real Casalnuovo | 1-1 | Canicattì | |||
10/03/2024 17:00 | MS | Akragas | 3-1 | Locri 1909 | |||
10/03/2024 17:00 | MS | Licata | 0-5 | Siracusa | |||
10/03/2024 17:00 | MS | Ragusa | 2-0 | Acireale | |||
10/03/2024 17:00 | MS | Castrovillari | 1-0 | Igea Virtus | |||
İtalya - Serie D - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 16:30 | MS | Castellanzese | 2-1 | Club Milano | |||
10/03/2024 16:30 | MS | Clivense | 1-1 | Folgore Caratese | |||
10/03/2024 16:30 | Ertelendi | Varesina | - | Pro Palazzolo | |||
10/03/2024 16:30 | MS | Villa Valle | 0-1 | Arconatese | |||
10/03/2024 16:30 | MS | Ponte San Pietro | 0-1 | Caldiero Terme | |||
10/03/2024 16:30 | MS | Real Calepina | 0-1 | Desenzano Calvina | |||
10/03/2024 16:30 | MS | Brusaporto | 1-2 | Crema | |||
10/03/2024 16:30 | MS | Piacenza | 2-1 | Legnano | |||
10/03/2024 16:30 | MS | USD Casatese | 2-0 | Tritium | |||
İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 16:30 | MS | Derthona | 0-2 | Vado | |||
10/03/2024 16:30 | Ertelendi | Gozzano | - | Alcione | |||
10/03/2024 16:30 | MS | Chisola | 4-1 | Borgosesia | |||
10/03/2024 16:30 | MS | Sanremese | 0-0 | RG Ticino | |||
10/03/2024 16:30 | MS | PDHAE | 1-2 | Albenga | |||
10/03/2024 16:30 | MS | Vogherese | 0-0 | Bra | |||
10/03/2024 16:30 | MS | Alba Calcio | 0-2 | Città di Varese | |||
İtalya - Serie D - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 16:30 | MS | Chions | 0-2 | Bassano Virtus | |||
10/03/2024 16:30 | Ertelendi | Montecchio Maggiore | - | Dolomiti Bellunesi | |||
10/03/2024 16:30 | MS | Atletico Castegnato | 3-2 | Mestre | |||
10/03/2024 16:30 | MS | Este | 1-0 | Portosummaga | |||
10/03/2024 16:30 | MS | Clodiense | 0-1 | Adriese | |||
10/03/2024 16:30 | MS | Breno | 1-3 | Campodarsego | |||
10/03/2024 16:30 | MS | Montebelluna | 2-2 | Luparense | |||
10/03/2024 16:30 | MS | Treviso | 4-0 | Mori Santo Stefano | |||
İtalya - Serie D - Girone D ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 16:30 | MS | Prato | 2-0 | Borgo San Donnino | |||
10/03/2024 16:30 | MS | Fanfulla | 2-2 | Calcio Certaldo | |||
10/03/2024 16:30 | MS | Lentigione | 1-0 | Progresso | |||
10/03/2024 16:30 | MS | Ravenna | 1-0 | Aglianese | |||
10/03/2024 16:30 | MS | Sangiuliano City | 0-3 | Athletic Carpi | |||
10/03/2024 16:30 | MS | Victor San Marino | 2-1 | Mezzolara | |||
10/03/2024 16:30 | MS | Corticella | 2-1 | Sammaurese | |||
İtalya - Serie D - Girone E ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 16:30 | MS | Livorno | 1-1 | Pianese | |||
10/03/2024 16:30 | MS | Figline | 0-2 | Seravezza | |||
10/03/2024 16:30 | MS | Sporting Trestina | 3-1 | Sansepolcro | |||
10/03/2024 16:30 | MS | Cenaia | 0-3 | Gavorrano | |||
10/03/2024 16:30 | MS | Real Forte Querceta | 0-0 | San Donato Tavarnelle | |||
10/03/2024 16:30 | MS | Sangiovannese | 2-0 | Tau Altopascio | |||
10/03/2024 16:30 | MS | Ghivizzano Borgo Mozzano | 1-2 | Montevarchi Calcio | |||
10/03/2024 16:30 | MS | Ponsacco | 0-0 | Orvietana Calcio | |||
İtalya - Serie D - Girone F ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 16:30 | MS | San Nicolò | 2-2 | United Riccione | |||
10/03/2024 16:30 | MS | L'Aquila | 2-0 | AJ Fano | |||
10/03/2024 16:30 | MS | Matese | 1-0 | Fossombrone | |||
10/03/2024 16:30 | MS | Termoli Calcio | 1-2 | Sambenedettese | |||
10/03/2024 16:30 | MS | Chieti | 2-1 | Vastogirardi | |||
10/03/2024 16:30 | MS | Città di Campobasso | 2-1 | Avezzano | |||
10/03/2024 16:30 | MS | Real Monterotondo Scalo | 1-2 | Roma City | |||
10/03/2024 16:30 | MS | Atletico Ascoli | 2-1 | Sora | |||
İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 16:30 | MS | Ischia | 0-0 | Anzio | |||
10/03/2024 16:30 | MS | Flaminia | 2-0 | Sarrabus Ogliastra | |||
10/03/2024 16:30 | MS | Nocerina | 0-0 | Cavese | |||
10/03/2024 16:30 | MS | Ostia Mare | 3-0 | Budoni | |||
10/03/2024 16:30 | MS | Trastevere | 0-0 | San Marzano | |||
10/03/2024 16:30 | MS | Gladiator | 1-0 | Boreale | |||
10/03/2024 16:30 | MS | Atletico Uri | 1-2 | Cassino | |||
10/03/2024 16:30 | MS | Ardea | 0-1 | CynthiAlbalonga | |||
10/03/2024 16:30 | MS | Latte Dolce | 1-1 | Romana | |||
İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 16:30 | MS | USD Palmese | 3-1 | Barletta | |||
10/03/2024 16:30 | MS | Gelbison | 2-2 | Matera | |||
10/03/2024 16:30 | MS | Rotonda | 1-1 | Gallipoli | |||
İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 16:30 | MS | Nuova Gioiese | 2-1 | San Luca | |||
10/03/2024 16:30 | İptal Edildi | Lamezia Terme | - | Ragusa | |||
10/03/2024 16:30 | MS | Vibonese | 0-0 | Sancataldese | |||
10/03/2024 16:30 | MS | Trapani 1905 | 3-1 | La Fenice Amaranto | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 16:00 | MS | Spal | 3-1 | Rimini | |||
10/03/2024 16:00 | MS | Lucchese | 1-0 | Olbia | |||
10/03/2024 16:00 | MS | Torres | 2-1 | Virtus Entella | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 16:00 | MS | Brindisi | 0-0 | Giugliano | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 15:00 | MS | Empoli U19 | 3-0 | Cagliari U19 | |||
10/03/2024 15:00 | MS | Frosinone U19 | 4-0 | Sampdoria U19 | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 14:30 | MS | Lecce | 0-1 | Verona | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 14:30 | MS | Bari U19 | 5-4 | Pisa U19 | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 13:00 | MS | Fiorentina U19 | 1-6 | Roma U19 | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 22:45 | MS | Genoa | 2-3 | Monza | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 20:30 | MS | Lumezzane | 0-2 | Pro Patria | |||
09/03/2024 20:30 | MS | PRO Vercelli | 1-3 | Legnago Salus | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 20:00 | MS | Bologna | 0-1 | Inter | |||
İtalya - Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 18:15 | MS | Catanzaro | 0-1 | Reggiana | |||
09/03/2024 18:15 | MS | Pisa | 1-0 | Ternana | |||
09/03/2024 18:15 | MS | Cremonese | 2-1 | Como | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 18:15 | MS | Trento | 2-1 | Virtus Verona | |||
09/03/2024 18:15 | MS | Pergolettese | 0-4 | Mantova | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 18:15 | MS | Perugia | 2-0 | Ancona | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 17:00 | MS | Cagliari | 4-2 | Salernitana | |||
09/03/2024 17:00 | MS | Sassuolo | 1-0 | Frosinone | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 17:00 | MS | Cittadella U19 | 6-1 | SPAL U19 | |||
İtalya - Serie D - Girone D ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 16:30 | MS | Pistoiese | 1-0 | Imolese | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 16:30 | MS | FeralpiSalò U19 | 0-0 | Reggiana U19 | |||
09/03/2024 16:30 | MS | Parma U19 | 3-0 | Vicenza U19 | |||
09/03/2024 16:30 | MS | Napoli U19 | 0-1 | Cesena U19 | |||
09/03/2024 16:30 | MS | Alessandria U19 | 4-0 | AlbinoLeffe U19 | |||
09/03/2024 16:30 | MS | Padova U19 | 0-3 | Cremonese U19 | |||
09/03/2024 16:30 | MS | Crotone U19 | 0-1 | Palermo U19 | |||
09/03/2024 16:30 | MS | Spezia U19 | 2-2 | Perugia U19 | |||
İtalya - Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 16:00 | MS | Modena | 2-3 | Feralpisalo | |||
09/03/2024 16:00 | MS | Cosenza | 0-0 | Cittadella | |||
09/03/2024 16:00 | MS | Spezia | 2-1 | Sudtirol | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 15:00 | MS | Internazionale U19 | 2-2 | Juventus U19 | |||
09/03/2024 15:00 | MS | Genoa U19 | 1-0 | Lecce U19 | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 14:00 | MS | Brescia U19 | 1-1 | Udinese U19 | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 13:00 | MS | Sassuolo U19 | 0-1 | Atalanta U19 | |||
09/03/2024 13:00 | MS | Verona U19 | 1-0 | Milan U19 | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 13:00 | MS | Salernitana U19 | 2-1 | Virtus Entella U19 | |||
09/03/2024 13:00 | MS | Como U19 | 3-3 | Venezia U19 | |||
09/03/2024 13:00 | MS | Ascoli U19 | 2-0 | Cosenza U19 | |||
09/03/2024 13:00 | MS | Pescara U19 | 2-2 | Benevento U19 | |||
09/03/2024 13:00 | MS | Ternana U19 | 2-1 | Monopoli U19 | |||
09/03/2024 13:00 | MS | Sudtirol U19 | 1-0 | Renate U19 | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
08/03/2024 22:45 | MS | Napoli | 1-1 | Torino | |||
İtalya - Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
08/03/2024 22:30 | MS | Parma | 2-1 | Brescia | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
07/03/2024 22:45 | MS | Casertana | 1-1 | Audace Cerignola | |||
07/03/2024 22:30 | MS | Potenza | 0-2 | Benevento | |||
07/03/2024 20:30 | MS | Monterosi | 1-0 | Sorrento | |||
07/03/2024 20:30 | MS | Latina | 1-3 | Juve Stabia | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
06/03/2024 22:45 | MS | Padova | 1-1 | Vicenza Virtus | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
06/03/2024 22:45 | MS | Pontedera | 2-2 | Lucchese | |||
06/03/2024 22:45 | MS | Rimini | 0-1 | Sestri Levante | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
06/03/2024 22:45 | MS | Taranto | 1-0 | Virtus Francavilla | |||
06/03/2024 22:45 | MS | Giugliano | 2-1 | Turris | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
06/03/2024 20:30 | MS | Fiorenzuola | 0-3 | Triestina | |||
06/03/2024 20:30 | MS | Novara | 1-1 | Renate | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
06/03/2024 20:30 | MS | Olbia | 0-4 | Juventus U23 | |||
06/03/2024 20:30 | MS | Spal | 0-2 | Torres | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
06/03/2024 20:30 | MS | Avellino | 5-2 | Catania | |||
06/03/2024 20:30 | MS | Foggia | 2-0 | AZ Picerno | |||
06/03/2024 20:30 | MS | SS Monopoli | 2-2 | Brindisi | |||
06/03/2024 20:30 | MS | Messina | 0-1 | Crotone | |||
İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
06/03/2024 17:00 | MS | Pinerolo | 3-2 | Borgosesia | |||
İtalya - Serie D - Girone F ( Lig Maçı ) | |||||||
06/03/2024 16:30 | MS | Matese | 0-0 | AJ Fano | |||
İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı ) | |||||||
06/03/2024 16:00 | MS | Atletico Uri | 0-2 | San Marzano | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
05/03/2024 22:45 | MS | Mantova | 4-0 | Virtus Verona | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
05/03/2024 22:45 | MS | Gubbio | 2-0 | Arezzo | |||
05/03/2024 22:45 | MS | Ancona | 2-1 | Fermana | |||
05/03/2024 22:45 | MS | Recanatese | 3-2 | Pescara | |||
05/03/2024 22:45 | MS | Carrarese | 3-2 | Cesena | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
05/03/2024 20:30 | MS | Pro Sesto | 0-0 | Giana Erminio | |||
05/03/2024 20:30 | MS | Legnago Salus | 2-1 | Pergolettese | |||
05/03/2024 20:30 | MS | Alessandria | 0-1 | Trento | |||
05/03/2024 20:30 | MS | Arzignano Valchiampo | 0-0 | Albinoleffe | |||
05/03/2024 20:30 | MS | Atalanta II | 1-0 | Lumezzane | |||
05/03/2024 20:30 | MS | Pro Patria | 2-1 | PRO Vercelli | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
05/03/2024 20:30 | MS | Virtus Entella | 5-0 | Perugia | |||
05/03/2024 20:30 | MS | Pineto | 1-1 | Vis Pesaro | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
04/03/2024 22:45 | MS | Inter | 2-1 | Genoa | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
04/03/2024 22:30 | MS | Juve Stabia | 1-0 | Casertana | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/03/2024 20:00 | MS | Juventus U19 | 1-2 | Sassuolo U19 | |||
04/03/2024 18:00 | MS | Milan U19 | 1-4 | Fiorentina U19 | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 22:45 | MS | Napoli | 2-1 | Juventus | |||
İtalya - Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 20:30 | MS | Modena | 0-1 | Cremonese | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 20:30 | MS | AZ Picerno | 0-0 | SS Monopoli | |||
03/03/2024 20:30 | MS | Audace Cerignola | 1-1 | Avellino | |||
03/03/2024 20:30 | MS | Turris | 1-1 | Taranto | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 20:00 | MS | Atalanta | 1-2 | Bologna | |||
İtalya - Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 18:15 | MS | Como | 2-1 | Venezia | |||
03/03/2024 18:15 | MS | Feralpisalo | 1-3 | Sampdoria | |||
03/03/2024 18:15 | MS | Bari | 1-1 | Spezia | |||
03/03/2024 18:15 | MS | Cittadella | 0-1 | Pisa | |||
03/03/2024 18:15 | MS | Cosenza | 0-2 | Catanzaro | |||
03/03/2024 18:15 | MS | Ascoli | 0-0 | Reggiana | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 18:15 | MS | Sestri Levante | 2-3 | Spal | |||
İtalya - Serie D - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 17:30 | MS | Virtus Bolzano | 2-1 | Treviso | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 17:00 | MS | Empoli | 0-1 | Cagliari | |||
03/03/2024 17:00 | MS | Frosinone | 1-1 | Lecce | |||
İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 17:00 | MS | Asti | 1-0 | Alba Calcio | |||
03/03/2024 17:00 | MS | Lavagnese | 0-2 | Chisola | |||
İtalya - Serie D - Girone D ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 17:00 | MS | Imolese | 1-0 | Sangiuliano City | |||
İtalya - Serie D - Girone F ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 17:00 | MS | Vigor Senigallia | 0-1 | Atletico Ascoli | |||
03/03/2024 17:00 | MS | Sambenedettese | 1-1 | Real Monterotondo Scalo | |||
İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 17:00 | MS | Boreale | 0-0 | Nocerina | |||
İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 17:00 | MS | Gallipoli | 1-1 | Bitonto | |||
03/03/2024 17:00 | MS | Barletta | 0-0 | Manfredonia | |||
03/03/2024 17:00 | MS | Team Altamura | 1-0 | Casarano | |||
03/03/2024 17:00 | MS | Città di Fasano | 0-2 | USD Palmese | |||
İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 17:00 | MS | Canicattì | 2-1 | Akragas | |||
03/03/2024 17:00 | MS | Acireale | 1-0 | Città Di Sant’Agata | |||
03/03/2024 17:00 | MS | Sancataldese | 0-0 | Castrovillari | |||
03/03/2024 17:00 | MS | Igea Virtus | 0-0 | Trapani 1905 | |||
İtalya - Serie D - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 16:30 | MS | Desenzano Calvina | 2-2 | Brusaporto | |||
03/03/2024 16:30 | MS | Arconatese | 1-2 | Castellanzese | |||
03/03/2024 16:30 | MS | Pro Palazzolo | 0-0 | Piacenza | |||
03/03/2024 16:30 | MS | Tritium | 0-3 | Real Calepina | |||
03/03/2024 16:30 | MS | Folgore Caratese | 2-2 | Villa Valle | |||
03/03/2024 16:30 | MS | USD Casatese | 2-2 | Virtus Ciserano Bergamo | |||
03/03/2024 16:30 | MS | Crema | 1-0 | Caldiero Terme | |||
03/03/2024 16:30 | MS | Legnano | 1-2 | Clivense | |||
03/03/2024 16:30 | MS | Club Milano | 3-0 | Ponte San Pietro | |||
03/03/2024 16:30 | MS | Caravaggio | 0-2 | Varesina | |||
İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 16:30 | MS | Alcione | 2-1 | Pinerolo | |||
03/03/2024 16:30 | MS | Vado | 1-0 | Sanremese | |||
03/03/2024 16:30 | MS | Vogherese | 2-2 | Gozzano | |||
03/03/2024 16:30 | MS | Borgosesia | 0-0 | PDHAE | |||
03/03/2024 16:30 | MS | RG Ticino | 3-1 | Fezzanese | |||
03/03/2024 16:30 | MS | Albenga | 3-0 | Ligorna | |||
İtalya - Serie D - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 16:30 | MS | Dolomiti Bellunesi | 2-0 | Luparense | |||
03/03/2024 16:30 | MS | Adriese | 2-1 | Montecchio Maggiore | |||
03/03/2024 16:30 | MS | Bassano Virtus | 1-0 | Atletico Castegnato | |||
03/03/2024 16:30 | MS | Campodarsego | 4-0 | Chions | |||
03/03/2024 16:30 | MS | Mori Santo Stefano | 2-4 | Montebelluna | |||
03/03/2024 16:30 | MS | Mestre | 1-1 | Clodiense | |||
03/03/2024 16:30 | MS | Portosummaga | 6-1 | Breno | |||
03/03/2024 16:30 | MS | Este | 1-0 | Cjarlins Muzane | |||
İtalya - Serie D - Girone D ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 16:30 | MS | Athletic Carpi | 2-1 | Corticella | |||
03/03/2024 16:30 | MS | Aglianese | 0-0 | Lentigione | |||
03/03/2024 16:30 | MS | Mezzolara | 0-1 | Sant'Angelo | |||
03/03/2024 16:30 | MS | Ravenna | 1-1 | Victor San Marino | |||
03/03/2024 16:30 | MS | Calcio Certaldo | 0-0 | Borgo San Donnino | |||
03/03/2024 16:30 | MS | Sammaurese | 0-1 | Fanfulla | |||
03/03/2024 16:30 | MS | Forli | 3-1 | Prato | |||
03/03/2024 16:30 | MS | Progresso | 1-1 | Pistoiese | |||
İtalya - Serie D - Girone E ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 16:30 | MS | Sansepolcro | 1-1 | Cenaia | |||
03/03/2024 16:30 | MS | Tau Altopascio | 0-1 | Gavorrano | |||
03/03/2024 16:30 | MS | Seravezza | 1-2 | Livorno | |||
03/03/2024 16:30 | MS | San Donato Tavarnelle | 2-0 | Poggibonsi | |||
03/03/2024 16:30 | MS | Grosseto | 3-3 | Figline | |||
03/03/2024 16:30 | MS | Real Forte Querceta | 1-2 | Ghivizzano Borgo Mozzano | |||
03/03/2024 16:30 | MS | Pianese | 0-1 | Ponsacco | |||
03/03/2024 16:30 | MS | Orvietana Calcio | 0-1 | Sangiovannese | |||
İtalya - Serie D - Girone F ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 16:30 | MS | Tivoli | 0-2 | Città di Campobasso | |||
03/03/2024 16:30 | MS | Sora | 4-1 | Matese | |||
03/03/2024 16:30 | MS | Fossombrone | 2-0 | San Nicolò | |||
03/03/2024 16:30 | MS | Avezzano | 0-0 | Termoli Calcio | |||
03/03/2024 16:30 | MS | AJ Fano | 5-1 | Chieti | |||
03/03/2024 16:30 | MS | Roma City | 0-1 | L'Aquila | |||
03/03/2024 16:30 | MS | Vastogirardi | 1-0 | United Riccione | |||
İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 16:30 | MS | Romana | 1-1 | Atletico Uri | |||
03/03/2024 16:30 | MS | Cassino | 0-0 | Ischia | |||
03/03/2024 16:30 | MS | CynthiAlbalonga | 0-0 | Latte Dolce | |||
03/03/2024 16:30 | MS | Sarrabus Ogliastra | 1-1 | Ardea | |||
03/03/2024 16:30 | MS | Budoni | 1-2 | Flaminia | |||
03/03/2024 16:30 | MS | Cavese | 1-0 | Ostia Mare | |||
03/03/2024 16:30 | MS | Anzio | 1-3 | Trastevere | |||
İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 16:30 | MS | Paganese | 1-1 | Gelbison | |||
03/03/2024 16:30 | MS | Matera | 2-1 | Nardò | |||
03/03/2024 16:30 | MS | Angri Calcio | 0-1 | Fidelis Andria | |||
03/03/2024 16:30 | MS | Martina Franca | 1-2 | Gravina | |||
03/03/2024 16:30 | MS | Santa Maria Cilento | 0-2 | Rotonda | |||
İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 16:30 | MS | Siracusa | 2-0 | Portici | |||
03/03/2024 16:30 | İptal Edildi | Città Di Sant’Agata | - | Lamezia Terme | |||
03/03/2024 16:30 | MS | San Luca | 0-0 | Licata | |||
03/03/2024 16:30 | MS | Locri 1909 | 0-3 | Vibonese | |||
03/03/2024 16:30 | MS | La Fenice Amaranto | 3-0 | Ragusa | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 16:00 | MS | Renate | 0-1 | Padova | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 16:00 | MS | Lucchese | 2-1 | Rimini | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 16:00 | MS | Catania | 1-1 | Monterosi | |||
03/03/2024 16:00 | MS | Virtus Francavilla | 1-0 | Latina | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 16:00 | MS | Como U19 | 2-1 | Cittadella U19 | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 15:00 | MS | Genoa U19 | 1-1 | Internazionale U19 | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 14:30 | MS | Verona | 1-0 | Sassuolo | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 13:00 | MS | Lecce U19 | 1-0 | Torino U19 | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 13:00 | MS | Benevento U19 | 3-4 | Pisa U19 | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 22:45 | MS | Torino | 0-0 | Fiorentina | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 22:45 | MS | Perugia | 1-0 | Recanatese | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 22:45 | MS | Benevento | 1-0 | Foggia | |||
02/03/2024 22:45 | MS | Sorrento | 1-1 | Potenza | |||
02/03/2024 22:45 | MS | Crotone | 2-3 | Giugliano | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 20:30 | MS | Triestina | 2-2 | Legnago Salus | |||
02/03/2024 20:30 | MS | Atalanta II | 0-0 | Novara | |||
02/03/2024 20:30 | MS | PRO Vercelli | 1-1 | Mantova | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 20:30 | MS | Arezzo | 3-0 | Ancona | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 20:30 | MS | Brindisi | 1-3 | Messina | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 20:00 | MS | Monza | 1-4 | AS Roma | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 18:15 | MS | Fermana | 2-2 | Olbia | |||
02/03/2024 18:15 | MS | Juventus U23 | 2-2 | Gubbio | |||
02/03/2024 18:15 | MS | Vis Pesaro | 0-1 | Pontedera | |||
İtalya - Serie D - Girone E ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 18:00 | MS | Montevarchi Calcio | 1-1 | Sporting Trestina | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 17:00 | MS | Udinese | 1-1 | Salernitana | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 17:00 | MS | Bologna U19 | 2-2 | Verona U19 | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 17:00 | MS | Salernitana U19 | 2-2 | Bari U19 | |||
02/03/2024 17:00 | MS | Virtus Entella U19 | 4-2 | Spezia U19 | |||
İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 16:30 | MS | Città di Varese | 1-1 | Chieri | |||
İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 16:30 | MS | San Marzano | 1-1 | Gladiator | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 16:30 | MS | Cremonese U19 | 3-1 | Brescia U19 | |||
02/03/2024 16:30 | MS | Parma U19 | 4-1 | FeralpiSalò U19 | |||
02/03/2024 16:30 | MS | SPAL U19 | 2-0 | Alessandria U19 | |||
02/03/2024 16:30 | MS | Vicenza U19 | 4-0 | Sudtirol U19 | |||
02/03/2024 16:30 | MS | Udinese U19 | 4-1 | Padova U19 | |||
İtalya - Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 16:00 | MS | Sudtirol | 1-0 | Lecco | |||
02/03/2024 16:00 | MS | Brescia | 4-2 | Palermo | |||
02/03/2024 16:00 | MS | Ternana | 1-3 | Parma | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 16:00 | MS | Torres | 4-1 | Pescara | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 16:00 | MS | Monopoli U19 | 0-2 | Napoli U19 | |||
02/03/2024 16:00 | MS | Palermo U19 | 3-1 | Ascoli U19 | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 15:00 | MS | Atalanta U19 | 1-5 | Roma U19 | |||
02/03/2024 15:00 | MS | Cagliari U19 | 1-1 | Sampdoria U19 | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 14:00 | MS | Perugia U19 | 2-2 | Ternana U19 | |||
02/03/2024 13:30 | MS | Reggiana U19 | 1-2 | AlbinoLeffe U19 | |||
02/03/2024 13:15 | MS | Cesena U19 | 5-0 | Crotone U19 | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 13:00 | MS | Lazio U19 | 2-0 | Frosinone U19 | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 13:00 | MS | Venezia U19 | 1-0 | Renate U19 | |||
02/03/2024 13:00 | MS | Cosenza U19 | 2-2 | Pescara U19 | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
01/03/2024 22:45 | MS | Lazio | 0-1 | AC Milan | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
01/03/2024 22:45 | MS | Lumezzane | 2-2 | Arzignano Valchiampo | |||
01/03/2024 22:45 | MS | Trento | 0-0 | Pro Patria | |||
01/03/2024 22:45 | MS | Pergolettese | 0-1 | Alessandria | |||
01/03/2024 22:45 | MS | Albinoleffe | 0-0 | Giana Erminio | |||
01/03/2024 22:45 | MS | Virtus Verona | 0-2 | Pro Sesto | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
01/03/2024 22:45 | MS | Pineto | 0-0 | Carrarese | |||
01/03/2024 22:45 | MS | Cesena | 4-0 | Virtus Entella | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
01/03/2024 16:30 | MS | Monza U19 | 0-1 | Empoli U19 | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
28/02/2024 22:45 | MS | Inter | 4-0 | Atalanta | |||
İtalya - Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
28/02/2024 22:30 | MS | Spezia | 0-2 | Feralpisalo | |||
28/02/2024 22:30 | MS | Pisa | 2-2 | Modena | |||
28/02/2024 22:30 | MS | Venezia | 2-0 | Cittadella | |||
İtalya - Coppa Italia Serie C ( Kupa Maçı ) | |||||||
28/02/2024 22:30 | MS | Catania | 2-0 | Rimini | |||
28/02/2024 21:00 | MS | Padova | 2-0 | Lucchese | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
28/02/2024 20:00 | MS | Sassuolo | 1-6 | Napoli | |||
İtalya - Coppa Italia Serie D ( Kupa Maçı ) | |||||||
28/02/2024 19:00 | MS | Imolese | 1-2 | Trapani 1905 | |||
İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı ) | |||||||
28/02/2024 19:00 | MS | Casarano | 0-0 | Martina Franca | |||
İtalya - Coppa Italia Serie D ( Kupa Maçı ) | |||||||
28/02/2024 16:30 | MS | Varesina | 2-2 | Gavorrano | |||
İtalya - Serie D - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
28/02/2024 16:30 | MS | Arconatese | 1-2 | Piacenza | |||
İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
28/02/2024 16:30 | MS | Borgosesia | 2-4 | Alba Calcio | |||
İtalya - Serie D - Girone F ( Lig Maçı ) | |||||||
28/02/2024 16:30 | MS | AJ Fano | 2-4 | San Nicolò | |||
İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı ) | |||||||
28/02/2024 16:30 | MS | Boreale | 1-1 | Trastevere | |||
28/02/2024 16:30 | MS | Anzio | 1-2 | Atletico Uri | |||
28/02/2024 16:30 | MS | CynthiAlbalonga | 0-1 | Romana | |||
İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı ) | |||||||
28/02/2024 16:30 | MS | Gravina | 1-1 | Angri Calcio | |||
İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı ) | |||||||
28/02/2024 16:30 | MS | Portici | 3-1 | San Luca | |||
İtalya - Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
27/02/2024 22:30 | MS | Palermo | 2-3 | Ternana | |||
27/02/2024 22:30 | MS | Sampdoria | 1-2 | Cremonese | |||
27/02/2024 22:30 | MS | Lecco | 0-3 | Como | |||
27/02/2024 22:30 | MS | Parma | 1-1 | Cosenza | |||
27/02/2024 22:30 | MS | Catanzaro | 2-0 | Bari | |||
27/02/2024 20:15 | MS | Ascoli | 1-1 | Brescia | |||
27/02/2024 20:15 | MS | Reggiana | 1-1 | Sudtirol | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
26/02/2024 22:45 | MS | Fiorentina | 2-1 | Lazio | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
26/02/2024 22:45 | MS | Legnago Salus | 1-1 | Atalanta II | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
26/02/2024 22:45 | MS | Juve Stabia | 1-0 | Turris | |||
26/02/2024 22:45 | MS | Foggia | 2-1 | Crotone | |||
26/02/2024 22:45 | MS | Benevento | 4-0 | Sorrento | |||
26/02/2024 22:45 | MS | Virtus Francavilla | 0-0 | SS Monopoli | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
26/02/2024 20:30 | MS | AS Roma | 3-2 | Torino | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
26/02/2024 18:00 | MS | Torino U19 | 1-4 | Atalanta U19 | |||
İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı ) | |||||||
26/02/2024 17:00 | MS | Akragas | 1-0 | Real Casalnuovo | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
26/02/2024 16:00 | MS | Fiorentina U19 | 5-0 | Bologna U19 | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 22:45 | MS | AC Milan | 1-1 | Atalanta | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 22:45 | MS | Carrarese | 5-1 | Sestri Levante | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 22:45 | MS | Latina | 2-2 | Audace Cerignola | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 20:30 | MS | Fiorenzuola | 1-1 | Virtus Verona | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 20:30 | MS | Casertana | 2-1 | Brindisi | |||
25/02/2024 20:30 | MS | Potenza | 1-0 | Giugliano | |||
25/02/2024 20:30 | MS | Monterosi | 1-1 | Avellino | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 20:00 | MS | Lecce | 0-4 | Inter | |||
İtalya - Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 18:15 | MS | Modena | 0-0 | Spezia | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 18:15 | MS | Novara | 1-1 | Mantova | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 18:15 | MS | Perugia | 2-0 | Juventus U23 | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 18:00 | MS | Vicenza Virtus | 2-0 | Triestina | |||
İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 18:00 | MS | Fidelis Andria | 5-1 | Città di Fasano | |||
İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 17:30 | MS | Trapani 1905 | 3-0 | Sancataldese | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 17:00 | MS | Cagliari | 1-1 | Napoli | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 17:00 | MS | Cesena | 2-0 | Pineto | |||
İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 17:00 | MS | Sanremese | 1-0 | Asti | |||
25/02/2024 17:00 | MS | Ligorna | 2-1 | RG Ticino | |||
25/02/2024 17:00 | MS | Gozzano | 0-2 | Lavagnese | |||
İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 17:00 | MS | Città Di Sant’Agata | 1-0 | La Fenice Amaranto | |||
25/02/2024 17:00 | MS | Ragusa | 1-1 | Igea Virtus | |||
İtalya - Serie D - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 16:30 | MS | Villa Valle | 2-0 | Tritium | |||
25/02/2024 16:30 | MS | Castellanzese | 0-3 | Desenzano Calvina | |||
25/02/2024 16:30 | MS | Clivense | 0-0 | USD Casatese | |||
25/02/2024 16:30 | MS | Virtus Ciserano Bergamo | 0-1 | Folgore Caratese | |||
25/02/2024 16:30 | MS | Brusaporto | 4-1 | Pro Palazzolo | |||
25/02/2024 16:30 | MS | Piacenza | 2-0 | Club Milano | |||
25/02/2024 16:30 | MS | Real Calepina | 0-0 | Caravaggio | |||
25/02/2024 16:30 | MS | Ponte San Pietro | 0-0 | Crema | |||
25/02/2024 16:30 | MS | Caldiero Terme | 3-2 | Legnano | |||
İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 16:30 | MS | Alba Calcio | 0-2 | Albenga | |||
25/02/2024 16:30 | MS | Chisola | 1-2 | Bra | |||
25/02/2024 16:30 | MS | PDHAE | 0-1 | Vado | |||
25/02/2024 16:30 | MS | Derthona | 0-0 | Alcione | |||
25/02/2024 16:30 | MS | Chieri | 2-2 | Vogherese | |||
İtalya - Serie D - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 16:30 | MS | Luparense | 0-1 | Bassano Virtus | |||
25/02/2024 16:30 | MS | Montebelluna | 1-4 | Dolomiti Bellunesi | |||
25/02/2024 16:30 | MS | Cjarlins Muzane | 2-0 | Mestre | |||
25/02/2024 16:30 | MS | Clodiense | 1-0 | Portosummaga | |||
25/02/2024 16:30 | MS | Treviso | 0-1 | Adriese | |||
25/02/2024 16:30 | MS | Montecchio Maggiore | 0-0 | Campodarsego | |||
25/02/2024 16:30 | MS | Atletico Castegnato | 1-1 | Este | |||
25/02/2024 16:30 | MS | Chions | 2-1 | Mori Santo Stefano | |||
25/02/2024 16:30 | MS | Breno | 2-0 | Virtus Bolzano | |||
İtalya - Serie D - Girone D ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 16:30 | MS | Corticella | 1-2 | Aglianese | |||
25/02/2024 16:30 | MS | Prato | 3-2 | Calcio Certaldo | |||
25/02/2024 16:30 | MS | Borgo San Donnino | 1-2 | Imolese | |||
25/02/2024 16:30 | MS | Fanfulla | 1-0 | Progresso | |||
25/02/2024 16:30 | MS | Sant'Angelo | 2-1 | Sammaurese | |||
25/02/2024 16:30 | MS | Victor San Marino | 1-1 | Athletic Carpi | |||
25/02/2024 16:30 | MS | Pistoiese | 1-2 | Forli | |||
25/02/2024 16:30 | MS | Lentigione | 3-2 | Mezzolara | |||
25/02/2024 16:30 | MS | Sangiuliano City | 0-0 | Ravenna | |||
İtalya - Serie D - Girone E ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 16:30 | MS | Poggibonsi | 1-0 | Montevarchi Calcio | |||
25/02/2024 16:30 | MS | Sporting Trestina | 0-1 | Orvietana Calcio | |||
25/02/2024 16:30 | MS | Livorno | 2-1 | Real Forte Querceta | |||
25/02/2024 16:30 | MS | Cenaia | 0-3 | Tau Altopascio | |||
25/02/2024 16:30 | MS | Sangiovannese | 1-1 | Grosseto | |||
25/02/2024 16:30 | MS | Ghivizzano Borgo Mozzano | 1-2 | Pianese | |||
25/02/2024 16:30 | MS | Ponsacco | 0-0 | San Donato Tavarnelle | |||
25/02/2024 16:30 | MS | Figline | 2-0 | Sansepolcro | |||
İtalya - Serie D - Girone F ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 16:30 | MS | Real Monterotondo Scalo | 1-2 | Vigor Senigallia | |||
25/02/2024 16:30 | MS | Atletico Ascoli | 0-1 | Roma City | |||
25/02/2024 16:30 | MS | Città di Campobasso | 2-0 | Sora | |||
25/02/2024 16:30 | MS | Termoli Calcio | 3-0 | Fossombrone | |||
25/02/2024 16:30 | MS | United Riccione | 2-3 | Sambenedettese | |||
25/02/2024 16:30 | MS | L'Aquila | 2-1 | Tivoli | |||
25/02/2024 16:30 | MS | Chieti | 0-1 | Avezzano | |||
İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 16:30 | MS | Gladiator | 0-0 | Budoni | |||
25/02/2024 16:30 | MS | Ischia | 2-0 | Boreale | |||
25/02/2024 16:30 | MS | Trastevere | 0-1 | Cavese | |||
25/02/2024 16:30 | MS | Flaminia | 1-1 | CynthiAlbalonga | |||
25/02/2024 16:30 | MS | Ostia Mare | 1-0 | Ardea | |||
25/02/2024 16:30 | MS | Romana | 1-3 | Cassino | |||
İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 16:30 | MS | Gelbison | 0-0 | Barletta | |||
25/02/2024 16:30 | MS | Manfredonia | 2-0 | Gallipoli | |||
25/02/2024 16:30 | MS | Bitonto | 1-1 | Matera | |||
25/02/2024 16:30 | MS | USD Palmese | 2-0 | Santa Maria Cilento | |||
25/02/2024 16:30 | MS | Nardò | 0-1 | Team Altamura | |||
25/02/2024 16:30 | MS | Rotonda | 2-3 | Paganese | |||
İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 16:30 | MS | Vibonese | 2-0 | Canicattì | |||
25/02/2024 16:30 | MS | Castrovillari | 1-1 | Locri 1909 | |||
25/02/2024 16:30 | İptal Edildi | Lamezia Terme | - | Nuova Gioiese | |||
25/02/2024 16:30 | MS | Nuova Gioiese | 0-1 | Acireale | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 16:00 | MS | Pro Patria | 1-3 | Renate | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 16:00 | MS | Olbia | 1-2 | Gubbio | |||
25/02/2024 16:00 | MS | Virtus Entella | 1-1 | Fermana | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 16:00 | MS | Messina | 2-2 | AZ Picerno | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 15:00 | MS | Sassuolo U19 | 1-2 | Lazio U19 | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 14:30 | MS | Juventus | 3-2 | Frosinone | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 12:45 | MS | Roma U19 | 3-0 | Genoa U19 | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 22:45 | MS | Genoa | 2-0 | Udinese | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 20:30 | MS | Alessandria | 0-1 | Albinoleffe | |||
24/02/2024 20:30 | MS | Pergolettese | 3-0 | PRO Vercelli | |||
24/02/2024 20:30 | MS | Padova | 4-0 | Arzignano Valchiampo | |||
24/02/2024 20:30 | MS | Pro Sesto | 0-1 | Trento | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 20:30 | MS | Recanatese | 1-0 | Vis Pesaro | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 20:00 | MS | Salernitana | 0-2 | Monza | |||
İtalya - Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 18:15 | MS | Pisa | 1-2 | Venezia | |||
24/02/2024 18:15 | MS | Como | 1-1 | Parma | |||
24/02/2024 18:15 | MS | Ternana | 0-0 | Lecco | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 18:15 | MS | Pescara | 1-0 | Lucchese | |||
24/02/2024 18:15 | MS | Ancona | 1-3 | Rimini | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 18:15 | MS | Taranto | 1-0 | Catania | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 17:00 | MS | Sassuolo | 2-3 | Empoli | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 17:00 | MS | Sampdoria U19 | 0-0 | Monza U19 | |||
İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 17:00 | MS | Fezzanese | 0-0 | Città di Varese | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 17:00 | MS | AlbinoLeffe U19 | 5-2 | SPAL U19 | |||
İtalya - Serie D - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 16:30 | MS | Varesina | 2-1 | Arconatese | |||
İtalya - Serie D - Girone E ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 16:30 | MS | Gavorrano | 3-0 | Seravezza | |||
İtalya - Serie D - Girone F ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 16:30 | MS | San Nicolò | 1-0 | Vastogirardi | |||
İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 16:30 | MS | Latte Dolce | 0-0 | Anzio | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 16:30 | MS | Palermo U19 | 1-1 | Perugia U19 | |||
24/02/2024 16:30 | MS | Alessandria U19 | 3-3 | Parma U19 | |||
24/02/2024 16:30 | MS | FeralpiSalò U19 | 0-2 | Como U19 | |||
24/02/2024 16:30 | MS | Reggiana U19 | 2-1 | Venezia U19 | |||
24/02/2024 16:30 | MS | Bari U19 | 2-2 | Pescara U19 | |||
24/02/2024 16:30 | MS | Napoli U19 | 2-0 | Spezia U19 | |||
24/02/2024 16:30 | MS | Brescia U19 | 0-0 | Vicenza U19 | |||
24/02/2024 16:30 | MS | Padova U19 | 3-2 | Cittadella U19 | |||
24/02/2024 16:30 | MS | Renate U19 | 0-3 | Cremonese U19 | |||
24/02/2024 16:30 | MS | Monopoli U19 | 1-1 | Cosenza U19 | |||
İtalya - Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 16:00 | MS | Cittadella | 1-2 | Catanzaro | |||
24/02/2024 16:00 | MS | Feralpisalo | 0-1 | Ascoli | |||
24/02/2024 16:00 | MS | Brescia | 0-0 | Reggiana | |||
24/02/2024 16:00 | MS | Cremonese | 2-2 | Palermo | |||
24/02/2024 16:00 | MS | Sudtirol | 1-0 | Bari | |||
İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 16:00 | MS | Nocerina | 1-0 | Sarrabus Ogliastra | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 15:00 | MS | Milan U19 | 1-1 | Internazionale U19 | |||
24/02/2024 15:00 | MS | Frosinone U19 | 1-1 | Cagliari U19 | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 13:30 | MS | Pisa U19 | 1-2 | Cesena U19 | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 13:00 | MS | Verona U19 | 2-0 | Juventus U19 | |||
24/02/2024 13:00 | MS | Empoli U19 | 3-3 | Lecce U19 | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 13:00 | MS | Ascoli U19 | 3-3 | Benevento U19 | |||
24/02/2024 13:00 | MS | Ternana U19 | 0-0 | Virtus Entella U19 | |||
24/02/2024 13:00 | MS | Sudtirol U19 | 0-1 | Udinese U19 | |||
24/02/2024 13:00 | MS | Crotone U19 | 3-3 | Salernitana U19 | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
23/02/2024 22:45 | MS | Bologna | 2-0 | Verona | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
23/02/2024 22:45 | MS | Giana Erminio | 2-1 | Lumezzane | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
23/02/2024 22:45 | MS | Spal | 0-0 | Arezzo | |||
23/02/2024 22:45 | MS | Pontedera | 1-2 | Torres | |||
İtalya - Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
23/02/2024 22:30 | MS | Cosenza | 1-2 | Sampdoria | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
22/02/2024 22:45 | MS | Torino | 0-2 | Lazio | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
21/02/2024 20:30 | MS | Pro Sesto | 1-2 | Alessandria | |||
İtalya - Coppa Italia Primavera ( Kupa Maçı ) | |||||||
21/02/2024 20:00 | MS | Roma U19 | 1-1 | Fiorentina U19 | |||
İtalya - Serie D - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
21/02/2024 16:30 | MS | USD Casatese | 4-2 | Real Calepina | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
21/02/2024 16:00 | MS | Atalanta II | 2-2 | Renate | |||
İtalya - Coppa Italia Primavera ( Kupa Maçı ) | |||||||
21/02/2024 16:00 | USB | Torino U19 | 2-3 | Lazio U19 | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
19/02/2024 22:45 | MS | Legnago Salus | 2-1 | Fiorenzuola | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
19/02/2024 22:45 | MS | Sestri Levante | 1-3 | Cesena | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
19/02/2024 22:45 | MS | Brindisi | 0-2 | Foggia | |||
19/02/2024 22:45 | MS | Sorrento | 1-0 | Virtus Francavilla | |||
19/02/2024 22:45 | MS | Turris | 1-0 | Potenza | |||
19/02/2024 22:45 | MS | Avellino | 2-1 | Casertana | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
19/02/2024 22:30 | MS | Gubbio | 0-0 | Virtus Entella | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
19/02/2024 22:00 | MS | Juventus U19 | 2-1 | Sampdoria U19 | |||
İtalya - Serie D - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
19/02/2024 16:30 | MS | Caravaggio | 0-2 | Brusaporto | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 22:45 | MS | Monza | 4-2 | AC Milan | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 22:45 | MS | Juventus U23 | 1-1 | Lucchese | |||
18/02/2024 22:45 | MS | Vis Pesaro | 4-0 | Pescara | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 22:45 | MS | Audace Cerignola | 1-2 | Monterosi | |||
18/02/2024 22:45 | MS | AZ Picerno | 1-2 | Benevento | |||
18/02/2024 22:45 | MS | Crotone | 2-2 | Taranto | |||
18/02/2024 22:45 | MS | Catania | 2-0 | Juve Stabia | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 20:30 | MS | Atalanta II | 2-0 | Alessandria | |||
18/02/2024 20:30 | MS | Trento | 1-3 | Pergolettese | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 20:30 | MS | Rimini | 3-1 | Pontedera | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 20:30 | MS | Giugliano | 1-0 | Messina | |||
18/02/2024 20:30 | MS | SS Monopoli | 0-1 | Latina | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 20:00 | MS | Frosinone | 0-3 | AS Roma | |||
İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 19:00 | MS | AC Milan W | 2-1 | Inter Milano W | |||
İtalya - Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 18:15 | MS | Venezia | 2-2 | Modena | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 18:15 | MS | Arezzo | 2-0 | Recanatese | |||
18/02/2024 18:15 | MS | Pineto | 1-0 | Olbia | |||
İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 17:30 | MS | Città di Fasano | 1-1 | Gelbison | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 17:00 | MS | Empoli | 1-1 | Fiorentina | |||
18/02/2024 17:00 | MS | Udinese | 1-1 | Cagliari | |||
İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 17:00 | MS | Asti | 4-0 | Fezzanese | |||
18/02/2024 17:00 | MS | Vado | 3-1 | Ligorna | |||
İtalya - Serie D - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 17:00 | MS | Dolomiti Bellunesi | 2-0 | Atletico Castegnato | |||
İtalya - Serie D - Girone F ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 17:00 | MS | Vigor Senigallia | 2-5 | Città di Campobasso | |||
İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 17:00 | MS | Barletta | 2-0 | Matera | |||
18/02/2024 17:00 | MS | Martina Franca | 0-0 | USD Palmese | |||
18/02/2024 17:00 | MS | Team Altamura | 0-0 | Fidelis Andria | |||
18/02/2024 17:00 | MS | Gallipoli | 2-0 | Nardò | |||
İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 17:00 | MS | Igea Virtus | 2-0 | Città Di Sant’Agata | |||
18/02/2024 17:00 | MS | Sancataldese | 0-0 | Ragusa | |||
18/02/2024 17:00 | MS | Canicattì | 4-2 | Castrovillari | |||
18/02/2024 17:00 | MS | Acireale | 2-0 | Licata | |||
18/02/2024 17:00 | MS | Real Casalnuovo | 2-1 | Vibonese | |||
İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 17:00 | MS | Pomigliano | 3-4 | Como W | |||
İtalya - Serie D - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 16:30 | MS | Pro Palazzolo | 1-1 | Caldiero Terme | |||
18/02/2024 16:30 | MS | Crema | 0-1 | Clivense | |||
18/02/2024 16:30 | MS | Desenzano Calvina | 0-0 | Ponte San Pietro | |||
18/02/2024 16:30 | MS | Virtus Ciserano Bergamo | 1-2 | Villa Valle | |||
18/02/2024 16:30 | MS | Tritium | 1-1 | Castellanzese | |||
18/02/2024 16:30 | MS | Club Milano | 0-0 | Legnano | |||
18/02/2024 16:30 | MS | Folgore Caratese | 2-0 | Varesina | |||
İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 16:30 | MS | Albenga | 1-3 | Città di Varese | |||
18/02/2024 16:30 | MS | Lavagnese | 0-0 | Pinerolo | |||
18/02/2024 16:30 | MS | Alcione | 1-1 | Sanremese | |||
18/02/2024 16:30 | MS | RG Ticino | 1-1 | Chieri | |||
18/02/2024 16:30 | MS | Vogherese | 0-1 | Derthona | |||
18/02/2024 16:30 | MS | Bra | 4-0 | PDHAE | |||
18/02/2024 16:30 | MS | Gozzano | 0-2 | Chisola | |||
İtalya - Serie D - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 16:30 | MS | Mori Santo Stefano | 0-0 | Bassano Virtus | |||
18/02/2024 16:30 | MS | Virtus Bolzano | 0-3 | Chions | |||
18/02/2024 16:30 | MS | Adriese | 1-2 | Montebelluna | |||
18/02/2024 16:30 | MS | Mestre | 1-0 | Treviso | |||
18/02/2024 16:30 | MS | Este | 0-0 | Breno | |||
18/02/2024 16:30 | MS | Campodarsego | 1-1 | Luparense | |||
18/02/2024 16:30 | MS | Portosummaga | 2-2 | Montecchio Maggiore | |||
18/02/2024 16:30 | MS | Cjarlins Muzane | 1-0 | Clodiense | |||
İtalya - Serie D - Girone D ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 16:30 | MS | Sammaurese | 1-3 | Prato | |||
18/02/2024 16:30 | MS | Athletic Carpi | 2-1 | Sant'Angelo | |||
18/02/2024 16:30 | MS | Victor San Marino | 1-2 | Corticella | |||
18/02/2024 16:30 | MS | Forli | 2-1 | Imolese | |||
18/02/2024 16:30 | MS | Ravenna | 1-2 | Lentigione | |||
18/02/2024 16:30 | MS | Calcio Certaldo | 1-2 | Sangiuliano City | |||
18/02/2024 16:30 | MS | Mezzolara | 0-0 | Pistoiese | |||
18/02/2024 16:30 | MS | Progresso | 1-0 | Borgo San Donnino | |||
18/02/2024 16:30 | MS | Aglianese | 1-0 | Fanfulla | |||
İtalya - Serie D - Girone E ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 16:30 | MS | Pianese | 1-1 | Sporting Trestina | |||
18/02/2024 16:30 | MS | Montevarchi Calcio | 1-2 | Figline | |||
18/02/2024 16:30 | MS | Ghivizzano Borgo Mozzano | 4-3 | Ponsacco | |||
18/02/2024 16:30 | MS | San Donato Tavarnelle | 1-2 | Sangiovannese | |||
18/02/2024 16:30 | MS | Sansepolcro | 1-0 | Seravezza | |||
18/02/2024 16:30 | MS | Orvietana Calcio | 2-0 | Cenaia | |||
18/02/2024 16:30 | MS | Grosseto | 1-0 | Gavorrano | |||
18/02/2024 16:30 | MS | Real Forte Querceta | 1-0 | Poggibonsi | |||
İtalya - Serie D - Girone F ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 16:30 | MS | Tivoli | 2-0 | Chieti | |||
18/02/2024 16:30 | MS | Atletico Ascoli | 2-1 | L'Aquila | |||
18/02/2024 16:30 | MS | Fossombrone | 1-1 | Sambenedettese | |||
18/02/2024 16:30 | MS | Sora | 3-0 | Termoli Calcio | |||
18/02/2024 16:30 | MS | Roma City | 2-2 | Matese | |||
18/02/2024 16:30 | MS | Vastogirardi | 0-1 | Real Monterotondo Scalo | |||
18/02/2024 16:30 | MS | Avezzano | 2-2 | United Riccione | |||
İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 16:30 | MS | Cavese | 1-0 | Gladiator | |||
18/02/2024 16:30 | MS | Cassino | 0-1 | Latte Dolce | |||
18/02/2024 16:30 | MS | Ardea | 0-3 | Flaminia | |||
18/02/2024 16:30 | MS | San Marzano | 0-2 | Ischia | |||
İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 16:30 | MS | Casarano | 2-0 | Gravina | |||
18/02/2024 16:30 | MS | Angri Calcio | 0-0 | Rotonda | |||
18/02/2024 16:30 | MS | Paganese | 1-0 | Bitonto | |||
18/02/2024 16:30 | MS | Santa Maria Cilento | 0-0 | Manfredonia | |||
İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 16:30 | MS | La Fenice Amaranto | 2-1 | Nuova Gioiese | |||
18/02/2024 16:30 | İptal Edildi | Licata | - | Lamezia Terme | |||
18/02/2024 16:30 | MS | Locri 1909 | 0-3 | Trapani 1905 | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 16:00 | MS | Lumezzane | 3-0 | Triestina | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 16:00 | MS | Ancona | 2-2 | Carrarese | |||
18/02/2024 16:00 | MS | Fermana | 1-1 | Spal | |||
18/02/2024 16:00 | MS | Torres | 1-0 | Perugia | |||
İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 16:00 | MS | Sarrabus Ogliastra | 2-2 | Ostia Mare | |||
18/02/2024 16:00 | MS | Budoni | 0-1 | Nocerina | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 15:00 | MS | Sassuolo U19 | 3-2 | Verona U19 | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 14:30 | MS | Lazio | 1-2 | Bologna | |||
İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 14:30 | MS | Juventus W | 4-1 | Napoli W | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 13:00 | MS | Atalanta U19 | 2-1 | Empoli U19 | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 12:30 | MS | Cosenza U19 | 1-1 | Pisa U19 | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 22:45 | MS | Atalanta | 3-0 | Sassuolo | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 20:30 | MS | PRO Vercelli | 0-3 | Giana Erminio | |||
17/02/2024 20:30 | MS | Padova | 1-0 | Pro Sesto | |||
17/02/2024 20:30 | MS | Mantova | 3-1 | Pro Patria | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 20:00 | MS | Verona | 2-2 | Juventus | |||
İtalya - Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 18:15 | MS | Catanzaro | 2-2 | Sudtirol | |||
17/02/2024 18:15 | MS | Sampdoria | 1-1 | Brescia | |||
17/02/2024 18:15 | MS | Palermo | 3-0 | Como | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 18:15 | MS | Renate | 0-2 | Vicenza Virtus | |||
17/02/2024 18:15 | MS | Virtus Verona | 1-1 | Albinoleffe | |||
17/02/2024 18:15 | MS | Arzignano Valchiampo | 0-0 | Novara | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 18:00 | MS | FeralpiSalò U19 | 4-2 | Brescia U19 | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 17:00 | MS | Napoli | 1-1 | Genoa | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 17:00 | MS | Frosinone U19 | 1-0 | Roma U19 | |||
17/02/2024 17:00 | MS | Lazio U19 | 2-2 | Fiorentina U19 | |||
İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 17:00 | MS | Fiorentina W | 0-1 | Roma W | |||
İtalya - Serie D - Girone E ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 16:30 | MS | Tau Altopascio | 1-2 | Livorno | |||
İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 16:30 | MS | San Luca | 1-0 | Siracusa | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 16:30 | MS | Vicenza U19 | 3-3 | Alessandria U19 | |||
17/02/2024 16:30 | MS | SPAL U19 | 1-0 | Renate U19 | |||
17/02/2024 16:30 | MS | Benevento U19 | 4-3 | Palermo U19 | |||
17/02/2024 16:30 | MS | Salernitana U19 | 0-1 | Ascoli U19 | |||
17/02/2024 16:30 | MS | Cittadella U19 | 1-1 | Sudtirol U19 | |||
17/02/2024 16:30 | MS | Cremonese U19 | 1-1 | AlbinoLeffe U19 | |||
17/02/2024 16:30 | MS | Parma U19 | 4-0 | Padova U19 | |||
17/02/2024 16:30 | MS | Udinese U19 | 3-4 | Venezia U19 | |||
17/02/2024 16:30 | MS | Cesena U19 | 2-0 | Ternana U19 | |||
İtalya - Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 16:00 | MS | Lecco | 1-3 | Cosenza | |||
17/02/2024 16:00 | MS | Reggiana | 0-2 | Ternana | |||
17/02/2024 16:00 | MS | Bari | 1-0 | Feralpisalo | |||
17/02/2024 16:00 | MS | Parma | 3-2 | Pisa | |||
17/02/2024 16:00 | MS | Spezia | 4-2 | Cittadella | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 15:00 | MS | Bologna U19 | 1-3 | Lecce U19 | |||
17/02/2024 15:00 | MS | Internazionale U19 | 2-1 | Monza U19 | |||
İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 14:30 | MS | Sassuolo W | 2-0 | Sampdoria W | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 14:00 | MS | Virtus Entella U19 | 2-1 | Napoli U19 | |||
17/02/2024 13:30 | MS | Spezia U19 | 4-3 | Bari U19 | |||
17/02/2024 13:30 | MS | Como U19 | 2-3 | Reggiana U19 | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 13:00 | MS | Cagliari U19 | 3-2 | Torino U19 | |||
17/02/2024 13:00 | MS | Genoa U19 | 2-1 | Milan U19 | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 13:00 | MS | Pescara U19 | 7-1 | Crotone U19 | |||
17/02/2024 12:30 | MS | Perugia U19 | 3-0 | Monopoli U19 | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
16/02/2024 23:00 | MS | Inter | 4-0 | Salernitana | |||
İtalya - Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
16/02/2024 22:30 | MS | Ascoli | 0-0 | Cremonese | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
16/02/2024 21:00 | MS | Torino | 2-0 | Lecce | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
15/02/2024 22:45 | MS | Benevento | 1-1 | Audace Cerignola | |||
15/02/2024 22:45 | MS | Foggia | 3-2 | SS Monopoli | |||
İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı ) | |||||||
15/02/2024 22:30 | MS | Napoli W | 2-0 | Pomigliano | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
15/02/2024 20:30 | MS | AZ Picerno | 0-0 | Crotone | |||
15/02/2024 20:30 | MS | Casertana | 4-3 | Monterosi | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
14/02/2024 22:45 | MS | Perugia | 1-0 | Fermana | |||
14/02/2024 22:45 | MS | Vis Pesaro | 2-2 | Ancona | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
14/02/2024 22:45 | MS | Juve Stabia | 0-0 | Brindisi | |||
14/02/2024 22:45 | MS | Potenza | 2-2 | Avellino | |||
14/02/2024 22:45 | MS | Virtus Francavilla | 0-0 | Turris | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
14/02/2024 21:00 | MS | Bologna | 2-0 | Fiorentina | |||
İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı ) | |||||||
14/02/2024 21:00 | MS | Inter Milano W | 0-2 | Juventus W | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
14/02/2024 20:30 | MS | Pergolettese | 1-2 | Fiorenzuola | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
14/02/2024 20:30 | MS | Juventus U23 | 1-0 | Sestri Levante | |||
14/02/2024 20:30 | MS | Olbia | 1-1 | Virtus Entella | |||
14/02/2024 20:30 | MS | Carrarese | 2-0 | Gubbio | |||
14/02/2024 20:30 | MS | Lucchese | 0-2 | Torres | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
14/02/2024 20:30 | MS | Latina | 1-0 | Catania | |||
14/02/2024 20:30 | MS | Messina | 2-0 | Sorrento | |||
14/02/2024 20:30 | MS | Taranto | 1-0 | Giugliano | |||
İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı ) | |||||||
14/02/2024 17:00 | MS | Como W | 0-1 | Fiorentina W | |||
14/02/2024 17:00 | MS | Sampdoria W | 1-3 | AC Milan W | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
13/02/2024 22:45 | MS | Alessandria | 0-1 | Mantova | |||
13/02/2024 22:45 | MS | Triestina | 1-3 | Renate | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
13/02/2024 22:45 | MS | Pescara | 1-2 | Spal | |||
13/02/2024 22:45 | MS | Cesena | 1-0 | Arezzo | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
13/02/2024 22:30 | MS | Vicenza Virtus | 2-0 | PRO Vercelli | |||
13/02/2024 20:30 | MS | Novara | 1-0 | Pro Sesto | |||
13/02/2024 20:30 | MS | Virtus Verona | 1-0 | Arzignano Valchiampo | |||
13/02/2024 20:30 | MS | Giana Erminio | 1-2 | Legnago Salus | |||
13/02/2024 20:30 | MS | Lumezzane | 0-2 | Trento | |||
13/02/2024 20:30 | MS | Albinoleffe | 0-1 | Atalanta II | |||
13/02/2024 20:30 | MS | Pro Patria | 0-2 | Padova | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
13/02/2024 20:30 | MS | Recanatese | 1-4 | Rimini | |||
13/02/2024 20:30 | MS | Pontedera | 2-3 | Pineto | |||
İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı ) | |||||||
13/02/2024 19:00 | MS | Roma W | 3-0 | Sassuolo W | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
12/02/2024 22:45 | MS | Juventus | 0-1 | Udinese | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
12/02/2024 22:30 | MS | Crotone | 0-0 | Benevento | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
12/02/2024 20:00 | MS | Sampdoria U19 | 2-2 | Genoa U19 | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
12/02/2024 13:00 | MS | Sudtirol U19 | 1-0 | Como U19 | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 22:45 | MS | AC Milan | 1-0 | Napoli | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 20:30 | MS | Turris | 2-0 | Foggia | |||
11/02/2024 20:30 | MS | Audace Cerignola | 0-0 | Taranto | |||
11/02/2024 20:30 | MS | Sorrento | 0-2 | AZ Picerno | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 20:00 | MS | Genoa | 1-4 | Atalanta | |||
İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 20:00 | MS | Juventus W | 5-0 | Como W | |||
İtalya - Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 18:15 | MS | Ternana | 1-1 | Spezia | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 18:15 | MS | Avellino | 0-1 | Messina | |||
11/02/2024 18:15 | MS | Catania | 0-0 | Casertana | |||
İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 17:15 | MS | Fiorentina W | 2-1 | Sampdoria W | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 17:00 | MS | Bologna | 4-0 | Lecce | |||
11/02/2024 17:00 | MS | Monza | 0-0 | Verona | |||
İtalya - Coppa Italia Serie D ( Kupa Maçı ) | |||||||
11/02/2024 16:30 | PEN | Follonica Gavorrano | 1-1 PS : 0-1 |
Livorno | |||
11/02/2024 16:30 | PEN | Clodiense | 0-0 PS : 0-1 |
Varesina | |||
İtalya - Serie D - Girone F ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 16:30 | MS | Vastogirardi | 0-0 | Fossombrone | |||
İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 16:30 | İptal Edildi | Lamezia Terme | - | Portici | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 16:00 | MS | Ancona | 2-0 | Olbia | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 16:00 | MS | Brindisi | 1-2 | Latina | |||
11/02/2024 16:00 | MS | Giugliano | 2-1 | Virtus Francavilla | |||
11/02/2024 16:00 | MS | SS Monopoli | 1-3 | Juve Stabia | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 15:00 | MS | Empoli U19 | 1-2 | Internazionale U19 | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 14:30 | MS | Fiorentina | 5-1 | Frosinone | |||
İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 14:00 | MS | Pomigliano | 2-6 | Inter Milano W | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 13:00 | MS | Lecce U19 | 0-1 | Atalanta U19 | |||
11/02/2024 13:00 | MS | Roma U19 | 3-1 | Cagliari U19 | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 22:45 | MS | Sassuolo | 1-1 | Torino | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 22:45 | MS | Renate | 0-1 | Lumezzane | |||
10/02/2024 22:45 | MS | Legnago Salus | 2-1 | Albinoleffe | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 22:45 | MS | Virtus Entella | 1-3 | Carrarese | |||
10/02/2024 22:45 | MS | Fermana | 0-2 | Vis Pesaro | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 22:45 | MS | Monterosi | 1-1 | Potenza | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 20:30 | MS | Arzignano Valchiampo | 3-0 | Giana Erminio | |||
10/02/2024 20:30 | MS | Fiorenzuola | 3-3 | PRO Vercelli | |||
10/02/2024 20:30 | MS | Novara | 1-0 | Virtus Verona | |||
10/02/2024 20:30 | MS | Atalanta II | 1-2 | Vicenza Virtus | |||
10/02/2024 20:30 | MS | Padova | 1-1 | Trento | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 20:00 | MS | AS Roma | 2-4 | Inter | |||
İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 20:00 | MS | Sassuolo W | 1-0 | AC Milan W | |||
İtalya - Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 18:15 | MS | Bari | 3-1 | Lecco | |||
10/02/2024 18:15 | MS | Pisa | 2-0 | Sampdoria | |||
10/02/2024 18:15 | MS | Catanzaro | 3-2 | Ascoli | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 18:15 | MS | Pro Patria | 2-0 | Pergolettese | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 18:15 | MS | Torres | 1-3 | Juventus U23 | |||
10/02/2024 18:15 | MS | Pineto | 1-1 | Lucchese | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 17:00 | MS | Cagliari | 1-3 | Lazio | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 17:00 | MS | Monza U19 | 2-2 | Bologna U19 | |||
İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 17:00 | MS | Napoli W | 0-1 | Roma W | |||
İtalya - Coppa Italia Serie D ( Kupa Maçı ) | |||||||
10/02/2024 16:30 | MS | Ardea | 0-1 | Imolese | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 16:30 | MS | Alessandria U19 | 0-4 | Cremonese U19 | |||
10/02/2024 16:30 | MS | Padova U19 | 2-0 | FeralpiSalò U19 | |||
10/02/2024 16:30 | MS | Venezia U19 | 2-0 | Parma U19 | |||
10/02/2024 16:30 | MS | Benevento U19 | 5-1 | Perugia U19 | |||
10/02/2024 16:30 | MS | AlbinoLeffe U19 | 3-1 | Cittadella U19 | |||
10/02/2024 16:30 | MS | Brescia U19 | 0-2 | SPAL U19 | |||
10/02/2024 16:30 | MS | Renate U19 | 1-1 | Vicenza U19 | |||
10/02/2024 16:30 | MS | Ascoli U19 | 3-0 | Pescara U19 | |||
10/02/2024 16:30 | MS | Pisa U19 | 2-1 | Virtus Entella U19 | |||
İtalya - Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 16:00 | MS | Cremonese | 1-1 | Reggiana | |||
10/02/2024 16:00 | MS | Modena | 1-1 | Cosenza | |||
10/02/2024 16:00 | MS | Cittadella | 1-2 | Parma | |||
10/02/2024 16:00 | MS | Feralpisalo | 1-2 | Palermo | |||
10/02/2024 16:00 | MS | Sudtirol | 0-3 | Venezia | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 15:00 | MS | Verona U19 | 3-4 | Frosinone U19 | |||
10/02/2024 15:00 | MS | Milan U19 | 3-3 | Sassuolo U19 | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 13:15 | MS | Cesena U19 | 4-1 | Cosenza U19 | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 13:00 | MS | Torino U19 | 1-0 | Lazio U19 | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 13:00 | MS | Reggiana U19 | 3-0 | Udinese U19 | |||
10/02/2024 13:00 | MS | Monopoli U19 | 0-0 | Crotone U19 | |||
10/02/2024 13:00 | MS | Ternana U19 | 1-1 | Salernitana U19 | |||
10/02/2024 13:00 | MS | Bari U19 | 1-4 | Napoli U19 | |||
10/02/2024 13:00 | MS | Palermo U19 | 0-0 | Spezia U19 | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
09/02/2024 22:45 | MS | Salernitana | 1-3 | Empoli | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
09/02/2024 22:45 | MS | Mantova | 2-1 | Triestina | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
09/02/2024 22:45 | MS | Pontedera | 1-1 | Arezzo | |||
09/02/2024 22:45 | MS | Sestri Levante | 1-0 | Perugia | |||
09/02/2024 22:45 | MS | Spal | 1-0 | Recanatese | |||
09/02/2024 22:45 | MS | Rimini | 0-2 | Cesena | |||
09/02/2024 22:45 | MS | Gubbio | 4-0 | Pescara | |||
İtalya - Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
09/02/2024 22:30 | MS | Como | 1-0 | Brescia | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/02/2024 20:00 | MS | Fiorentina U19 | 1-0 | Juventus U19 | |||
İtalya - Coppa Italia Serie D ( Kupa Maçı ) | |||||||
07/02/2024 19:00 | MS | Fidelis Andria | 1-2 | Trapani 1905 | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
06/02/2024 16:00 | MS | AZ Picerno | 1-0 | Catania | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
05/02/2024 22:45 | MS | AS Roma | 4-0 | Cagliari | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
05/02/2024 22:30 | MS | Trento | 0-2 | Fiorenzuola | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 22:45 | MS | Inter | 1-0 | Juventus | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 22:45 | MS | Virtus Verona | 1-1 | Padova | |||
04/02/2024 20:30 | MS | Albinoleffe | 2-1 | Mantova | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 20:30 | MS | Lucchese | 2-1 | Spal | |||
04/02/2024 20:30 | MS | Recanatese | 4-5 | Pontedera | |||
04/02/2024 20:30 | MS | Arezzo | 0-0 | Virtus Entella | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 20:00 | MS | Atalanta | 3-1 | Lazio | |||
İtalya - Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 18:15 | MS | Ascoli | 1-2 | Sudtirol | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 18:15 | MS | Lumezzane | 2-1 | Alessandria | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 18:15 | MS | Carrarese | 1-0 | Olbia | |||
İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 18:00 | MS | Fidelis Andria | 0-1 | Martina Franca | |||
İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 18:00 | MS | Roma W | 3-1 | Juventus W | |||
İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 17:30 | MS | Trapani 1905 | 7-0 | Canicattì | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 17:00 | MS | Napoli | 2-1 | Verona | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 17:00 | MS | Sassuolo U19 | 6-3 | Torino U19 | |||
İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 17:00 | MS | Nardò | 0-1 | Casarano | |||
04/02/2024 17:00 | MS | Matera | 1-2 | Gallipoli | |||
İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 17:00 | MS | Città Di Sant’Agata | 3-0 | Sancataldese | |||
İtalya - Serie D - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 16:30 | MS | Brusaporto | 1-2 | Arconatese | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Piacenza | 0-1 | Desenzano Calvina | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Villa Valle | 0-1 | USD Casatese | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Real Calepina | 0-1 | Folgore Caratese | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Varesina | 1-0 | Tritium | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Clivense | 0-2 | Virtus Ciserano Bergamo | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Caldiero Terme | 0-1 | Club Milano | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Castellanzese | 1-1 | Caravaggio | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Legnano | 0-2 | Crema | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Ponte San Pietro | 1-2 | Pro Palazzolo | |||
İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 16:30 | MS | Alba Calcio | 1-0 | Vado | |||
04/02/2024 16:30 | MS | PDHAE | 0-2 | Alcione | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Ligorna | 2-3 | Asti | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Sanremese | 1-0 | Borgosesia | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Derthona | 1-4 | Lavagnese | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Fezzanese | 0-1 | Albenga | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Pinerolo | 1-1 | Bra | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Chisola | 2-1 | Vogherese | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Chieri | 1-1 | Gozzano | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Città di Varese | 3-1 | RG Ticino | |||
İtalya - Serie D - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 16:30 | MS | Bassano Virtus | 1-0 | Dolomiti Bellunesi | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Breno | 0-1 | Mestre | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Treviso | 2-2 | Portosummaga | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Chions | 3-0 | Adriese | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Atletico Castegnato | 1-1 | Cjarlins Muzane | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Clodiense | 1-0 | Este | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Luparense | 1-0 | Mori Santo Stefano | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Montecchio Maggiore | 3-2 | Virtus Bolzano | |||
İtalya - Serie D - Girone D ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 16:30 | MS | Sant'Angelo | 3-1 | Aglianese | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Imolese | 2-0 | Calcio Certaldo | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Fanfulla | 1-0 | Mezzolara | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Corticella | 0-2 | Ravenna | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Sangiuliano City | 2-0 | Victor San Marino | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Lentigione | 0-1 | Athletic Carpi | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Borgo San Donnino | 1-1 | Forli | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Prato | 1-0 | Progresso | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Pistoiese | 0-2 | Sammaurese | |||
İtalya - Serie D - Girone E ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 16:30 | MS | Livorno | 4-1 | Ghivizzano Borgo Mozzano | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Figline | 1-1 | Orvietana Calcio | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Ponsacco | 0-2 | Real Forte Querceta | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Seravezza | 1-1 | Tau Altopascio | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Sangiovannese | 0-0 | Montevarchi Calcio | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Cenaia | 2-2 | Grosseto | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Poggibonsi | 2-0 | Pianese | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Sporting Trestina | 2-0 | San Donato Tavarnelle | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Gavorrano | 0-2 | Sansepolcro | |||
İtalya - Serie D - Girone F ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 16:30 | MS | United Riccione | 3-1 | Fossombrone | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Chieti | 1-1 | Sora | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Sambenedettese | 3-0 | Vastogirardi | |||
04/02/2024 16:30 | MS | San Nicolò | 1-0 | Avezzano | |||
04/02/2024 16:30 | MS | L'Aquila | 1-1 | Vigor Senigallia | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Città di Campobasso | 2-1 | Roma City | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Matese | 0-2 | Tivoli | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Termoli Calcio | 1-0 | AJ Fano | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Real Monterotondo Scalo | 2-0 | Atletico Ascoli | |||
İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 16:30 | MS | Cassino | 2-1 | Anzio | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Ostia Mare | 2-1 | CynthiAlbalonga | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Romana | 2-0 | San Marzano | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Gladiator | 4-2 | Ardea | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Trastevere | 2-3 | Sarrabus Ogliastra | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Nocerina | 1-0 | Flaminia | |||
İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 16:30 | MS | Gravina | 0-0 | Team Altamura | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Bitonto | 2-0 | Barletta | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Manfredonia | 2-0 | Paganese | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Gelbison | 1-0 | Santa Maria Cilento | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Rotonda | 2-0 | Città di Fasano | |||
İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 16:30 | MS | Portici | 0-1 | Acireale | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Ragusa | 1-0 | Locri 1909 | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Castrovillari | 0-2 | Real Casalnuovo | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Vibonese | 1-0 | Akragas | |||
04/02/2024 16:30 | İptal Edildi | Siracusa | - | Lamezia Terme | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Nuova Gioiese | 0-1 | Igea Virtus | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Licata | 2-3 | La Fenice Amaranto | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 16:30 | MS | Pescara U19 | 0-2 | Monopoli U19 | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 16:00 | MS | Triestina | 1-2 | Pro Patria | |||
04/02/2024 16:00 | MS | PRO Vercelli | 1-1 | Atalanta II | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 16:00 | MS | Torres | 0-1 | Sestri Levante | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 16:00 | MS | Benevento | 2-0 | Brindisi | |||
İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 16:00 | MS | Atletico Uri | 1-3 | Cavese | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 15:00 | MS | Verona U19 | 1-1 | Fiorentina U19 | |||
04/02/2024 15:00 | MS | Juventus U19 | 1-1 | Lazio U19 | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 14:30 | MS | Torino | 0-0 | Salernitana | |||
İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 14:30 | MS | Sampdoria W | 1-0 | Pomigliano | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 13:00 | MS | Cagliari U19 | 1-3 | Milan U19 | |||
04/02/2024 13:00 | MS | Roma U19 | 1-4 | Monza U19 | |||
İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 13:00 | MS | Ischia | 2-1 | Budoni | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 22:45 | MS | Bologna | 4-2 | Sassuolo | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 22:45 | MS | Pescara | 2-0 | Pineto | |||
03/02/2024 22:45 | MS | Cesena | 1-0 | Fermana | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 22:45 | MS | SS Monopoli | 0-1 | Avellino | |||
03/02/2024 22:45 | MS | Casertana | 0-0 | Potenza | |||
03/02/2024 22:45 | MS | Taranto | 2-1 | Monterosi | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 20:30 | MS | Arzignano Valchiampo | 1-1 | Pro Sesto | |||
03/02/2024 20:30 | MS | Renate | 0-1 | Legnago Salus | |||
03/02/2024 20:30 | MS | Pergolettese | 0-2 | Vicenza Virtus | |||
03/02/2024 20:30 | MS | Giana Erminio | 0-1 | Novara | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 20:30 | MS | Perugia | 0-0 | Rimini | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 20:00 | MS | Frosinone | 2-3 | AC Milan | |||
İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 20:00 | MS | Inter Milano W | 2-3 | Como W | |||
İtalya - Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 18:15 | MS | Lecco | 0-1 | Cremonese | |||
03/02/2024 18:15 | MS | Ternana | 0-1 | Como | |||
03/02/2024 18:15 | MS | Sampdoria | 2-2 | Modena | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 18:15 | MS | Juventus U23 | 3-2 | Ancona | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 18:15 | MS | Sorrento | 1-1 | Crotone | |||
03/02/2024 18:15 | MS | Messina | 3-2 | Virtus Francavilla | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 17:00 | MS | Empoli | 0-0 | Genoa | |||
03/02/2024 17:00 | MS | Udinese | 0-0 | Monza | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 17:00 | MS | Spezia U19 | 2-2 | Cesena U19 | |||
İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 17:00 | MS | AC Milan W | 2-2 | Fiorentina W | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 16:30 | MS | Genoa U19 | 2-0 | Empoli U19 | |||
İtalya - Serie D - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 16:30 | MS | Montebelluna | 1-0 | Campodarsego | |||
İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 16:30 | MS | Latte Dolce | 1-1 | Boreale | |||
İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 16:30 | MS | USD Palmese | 2-0 | Angri Calcio | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 16:30 | MS | Vicenza U19 | 1-5 | Venezia U19 | |||
03/02/2024 16:30 | MS | SPAL U19 | 1-1 | Padova U19 | |||
03/02/2024 16:30 | MS | Bari U19 | 1-1 | Palermo U19 | |||
03/02/2024 16:30 | MS | FeralpiSalò U19 | 4-2 | Alessandria U19 | |||
03/02/2024 16:30 | MS | Parma U19 | 2-0 | Brescia U19 | |||
03/02/2024 16:30 | MS | Sudtirol U19 | 0-3 | Reggiana U19 | |||
03/02/2024 16:30 | MS | Napoli U19 | 2-1 | Ternana U19 | |||
İtalya - Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 16:00 | MS | Parma | 2-1 | Venezia | |||
03/02/2024 16:00 | MS | Spezia | 1-1 | Catanzaro | |||
03/02/2024 16:00 | MS | Cosenza | 1-1 | Pisa | |||
03/02/2024 16:00 | MS | Reggiana | 1-1 | Feralpisalo | |||
03/02/2024 16:00 | MS | Brescia | 2-0 | Cittadella | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 15:00 | MS | Internazionale U19 | 7-0 | Bologna U19 | |||
İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 14:30 | MS | Sassuolo W | 2-0 | Napoli W | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 14:00 | MS | Cremonese U19 | 1-4 | Udinese U19 | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 13:00 | MS | Atalanta U19 | 1-1 | Sampdoria U19 | |||
03/02/2024 13:00 | MS | Frosinone U19 | 2-1 | Lecce U19 | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 13:00 | MS | Cittadella U19 | 0-2 | Renate U19 | |||
03/02/2024 13:00 | MS | Crotone U19 | 1-2 | Ascoli U19 | |||
03/02/2024 13:00 | MS | Salernitana U19 | 1-0 | Pisa U19 | |||
03/02/2024 13:00 | MS | Como U19 | 5-3 | AlbinoLeffe U19 | |||
03/02/2024 13:00 | MS | Perugia U19 | 2-2 | Cosenza U19 | |||
03/02/2024 13:00 | MS | Virtus Entella U19 | 0-2 | Benevento U19 | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
02/02/2024 22:45 | MS | Lecce | 3-2 | Fiorentina | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
02/02/2024 22:45 | MS | Vis Pesaro | 1-3 | Gubbio | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
02/02/2024 22:45 | MS | Juve Stabia | 4-0 | Audace Cerignola | |||
02/02/2024 22:45 | MS | Latina | 0-1 | Giugliano | |||
02/02/2024 22:45 | MS | Foggia | 1-1 | Catania | |||
02/02/2024 22:45 | MS | AZ Picerno | 1-0 | Turris | |||
İtalya - Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
02/02/2024 22:30 | MS | Palermo | 3-0 | Bari | |||
İtalya - Coppa Italia Primavera ( Kupa Maçı ) | |||||||
31/01/2024 20:00 | MS | Fiorentina U19 | 3-1 | Roma U19 | |||
İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
31/01/2024 17:00 | MS | Alcione | 0-1 | Ligorna | |||
İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı ) | |||||||
31/01/2024 17:00 | MS | Igea Virtus | 4-0 | Licata | |||
İtalya - Serie D - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
31/01/2024 16:30 | MS | Villa Valle | 2-0 | Real Calepina | |||
31/01/2024 16:30 | MS | Folgore Caratese | 1-1 | Brusaporto | |||
31/01/2024 16:30 | MS | USD Casatese | 0-0 | Castellanzese | |||
31/01/2024 16:30 | MS | Club Milano | 0-1 | Clivense | |||
31/01/2024 16:30 | MS | Tritium | 3-1 | Piacenza | |||
31/01/2024 16:30 | MS | Caravaggio | 1-0 | Ponte San Pietro | |||
31/01/2024 16:30 | MS | Virtus Ciserano Bergamo | 2-2 | Varesina | |||
31/01/2024 16:30 | MS | Arconatese | 3-0 | Caldiero Terme | |||
31/01/2024 16:30 | MS | Pro Palazzolo | 1-0 | Crema | |||
31/01/2024 16:30 | MS | Desenzano Calvina | 1-0 | Legnano | |||
İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
31/01/2024 16:30 | MS | Albenga | 0-0 | Chieri | |||
31/01/2024 16:30 | MS | Chisola | 3-0 | Derthona | |||
31/01/2024 16:30 | MS | Gozzano | 2-2 | Pinerolo | |||
31/01/2024 16:30 | MS | Asti | 0-2 | RG Ticino | |||
31/01/2024 16:30 | MS | Lavagnese | 2-2 | Sanremese | |||
31/01/2024 16:30 | MS | Bra | 2-0 | Alba Calcio | |||
31/01/2024 16:30 | MS | Vado | 1-0 | Città di Varese | |||
31/01/2024 16:30 | MS | Borgosesia | 0-1 | Fezzanese | |||
31/01/2024 16:30 | MS | Vogherese | 1-1 | PDHAE | |||
İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı ) | |||||||
31/01/2024 16:30 | MS | Akragas | 5-1 | Castrovillari | |||
31/01/2024 16:30 | MS | Sancataldese | 1-0 | Nuova Gioiese | |||
31/01/2024 16:30 | İptal Edildi | Lamezia Terme | - | San Luca | |||
31/01/2024 16:30 | MS | Real Casalnuovo | 1-2 | Trapani 1905 | |||
31/01/2024 16:30 | MS | Locri 1909 | 1-1 | Città Di Sant’Agata | |||
31/01/2024 16:30 | MS | Canicattì | 3-1 | Ragusa | |||
31/01/2024 16:30 | MS | Acireale | 1-2 | Siracusa | |||
31/01/2024 16:30 | MS | La Fenice Amaranto | 2-2 | Portici | |||
İtalya - Coppa Italia Primavera ( Kupa Maçı ) | |||||||
31/01/2024 16:00 | MS | Lazio U19 | 1-3 | Torino U19 | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
29/01/2024 22:45 | MS | Salernitana | 1-2 | AS Roma | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
29/01/2024 22:45 | MS | Avellino | 0-1 | Sorrento | |||
İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı ) | |||||||
29/01/2024 20:00 | MS | Juventus W | 2-2 | Fiorentina W | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 22:45 | MS | Fiorentina | 0-1 | Inter | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 22:45 | MS | Rimini | 1-1 | Pineto | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 22:45 | MS | Catania | 1-1 | SS Monopoli | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 20:30 | MS | Pro Sesto | 0-0 | PRO Vercelli | |||
28/01/2024 20:30 | MS | Vicenza Virtus | 0-0 | Virtus Verona | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 20:30 | MS | Gubbio | 1-0 | Lucchese | |||
28/01/2024 20:30 | MS | Ancona | 0-2 | Cesena | |||
28/01/2024 20:30 | MS | Spal | 1-3 | Juventus U23 | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 20:00 | MS | Lazio | 0-0 | Napoli | |||
İtalya - Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 18:15 | MS | Cittadella | 1-2 | Sampdoria | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 18:15 | MS | Carrarese | 5-1 | Torres | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 18:15 | MS | Taranto | 2-2 | Benevento | |||
İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 17:30 | MS | Martina Franca | 1-0 | Gelbison | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 17:00 | MS | Verona | 1-1 | Frosinone | |||
28/01/2024 17:00 | MS | Monza | 1-0 | Sassuolo | |||
İtalya - Serie D - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 17:00 | MS | Clodiense | 1-1 | Breno | |||
İtalya - Serie D - Girone F ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 17:00 | MS | Vigor Senigallia | 1-1 | Chieti | |||
İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 17:00 | MS | Anzio | 1-1 | Romana | |||
İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 17:00 | MS | Città Di Sant’Agata | 2-1 | Canicattì | |||
28/01/2024 17:00 | MS | Licata | 2-0 | Sancataldese | |||
İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 17:00 | MS | Como W | 0-1 | Sassuolo W | |||
İtalya - Serie D - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 16:30 | MS | Real Calepina | 1-2 | Virtus Ciserano Bergamo | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Piacenza | 2-0 | Caravaggio | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Brusaporto | 0-1 | Tritium | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Ponte San Pietro | 0-4 | Arconatese | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Castellanzese | 1-2 | Folgore Caratese | |||
İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 16:30 | MS | RG Ticino | 3-2 | Albenga | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Pinerolo | 1-1 | Vogherese | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Città di Varese | 3-0 | Asti | |||
28/01/2024 16:30 | MS | PDHAE | 0-2 | Lavagnese | |||
İtalya - Serie D - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 16:30 | MS | Mori Santo Stefano | 0-1 | Atletico Castegnato | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Mestre | 2-0 | Chions | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Virtus Bolzano | 1-2 | Luparense | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Este | 2-1 | Montecchio Maggiore | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Adriese | 0-1 | Bassano Virtus | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Campodarsego | 0-1 | Dolomiti Bellunesi | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Portosummaga | 2-1 | Montebelluna | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Cjarlins Muzane | 1-2 | Treviso | |||
İtalya - Serie D - Girone D ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 16:30 | MS | Progresso | 1-0 | Calcio Certaldo | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Sammaurese | 1-0 | Imolese | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Aglianese | 2-0 | Prato | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Victor San Marino | 3-2 | Sant'Angelo | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Mezzolara | 2-2 | Borgo San Donnino | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Ravenna | 1-2 | Fanfulla | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Corticella | 2-1 | Lentigione | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Forli | 0-1 | Sangiuliano City | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Athletic Carpi | 3-2 | Pistoiese | |||
İtalya - Serie D - Girone E ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 16:30 | MS | Ponsacco | 1-1 | Poggibonsi | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Orvietana Calcio | 2-1 | Seravezza | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Grosseto | 0-2 | Tau Altopascio | |||
28/01/2024 16:30 | MS | San Donato Tavarnelle | 2-0 | Cenaia | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Montevarchi Calcio | 1-1 | Gavorrano | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Sansepolcro | 1-1 | Livorno | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Real Forte Querceta | 1-1 | Sangiovannese | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Ghivizzano Borgo Mozzano | 2-0 | Sporting Trestina | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Pianese | 4-2 | Figline | |||
İtalya - Serie D - Girone F ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 16:30 | MS | Sora | 1-2 | United Riccione | |||
28/01/2024 16:30 | MS | L'Aquila | 2-0 | Città di Campobasso | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Fossombrone | 3-0 | Real Monterotondo Scalo | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Avezzano | 2-1 | Vastogirardi | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Roma City | 0-0 | Termoli Calcio | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Atletico Ascoli | 1-0 | Matese | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Tivoli | 2-0 | San Nicolò | |||
İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 16:30 | MS | Boreale | 0-0 | Atletico Uri | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Sarrabus Ogliastra | 1-2 | Gladiator | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Ardea | 0-2 | Nocerina | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Budoni | 1-2 | Trastevere | |||
28/01/2024 16:30 | MS | CynthiAlbalonga | 0-1 | Cassino | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Cavese | 1-1 | Ischia | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Flaminia | 2-0 | Ostia Mare | |||
İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 16:30 | MS | Paganese | 2-0 | Gallipoli | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Angri Calcio | 2-2 | Manfredonia | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Barletta | 0-1 | Nardò | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Team Altamura | 2-0 | Rotonda | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Città di Fasano | 1-0 | Bitonto | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Gravina | 1-1 | Fidelis Andria | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Santa Maria Cilento | 0-1 | Matera | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Casarano | 0-1 | USD Palmese | |||
İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 16:30 | MS | Castrovillari | 1-1 | Vibonese | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Trapani 1905 | 4-1 | Akragas | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Nuova Gioiese | 0-3 | Locri 1909 | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Siracusa | 1-0 | La Fenice Amaranto | |||
28/01/2024 16:30 | MS | San Luca | 1-1 | Acireale | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Portici | 1-3 | Igea Virtus | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 16:00 | MS | Triestina | 1-1 | Pergolettese | |||
28/01/2024 16:00 | MS | Novara | 0-3 | Padova | |||
28/01/2024 16:00 | MS | Legnago Salus | 0-0 | Trento | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 16:00 | MS | Olbia | 1-0 | Arezzo | |||
İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 16:00 | MS | San Marzano | 2-0 | Latte Dolce | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 15:00 | MS | Empoli U19 | 1-0 | Juventus U19 | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 14:30 | MS | Genoa | 2-1 | Lecce | |||
İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 14:30 | MS | Pomigliano | 0-0 | AC Milan W | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 13:00 | MS | Lecce U19 | 2-1 | Verona U19 | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 22:45 | MS | AC Milan | 2-2 | Bologna | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 22:45 | MS | Audace Cerignola | 4-2 | Crotone | |||
27/01/2024 22:45 | MS | Casertana | 1-1 | Latina | |||
27/01/2024 22:45 | MS | Turris | 2-2 | Messina | |||
27/01/2024 22:45 | MS | Giugliano | 1-1 | AZ Picerno | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 20:30 | MS | Fiorenzuola | 1-1 | Lumezzane | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 20:30 | MS | Pescara | 3-0 | Sestri Levante | |||
27/01/2024 20:30 | MS | Pontedera | 2-3 | Perugia | |||
27/01/2024 20:30 | MS | Virtus Entella | 1-1 | Vis Pesaro | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 20:30 | MS | Monterosi | 0-0 | Brindisi | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 20:00 | MS | Juventus | 1-1 | Empoli | |||
İtalya - Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 18:15 | MS | Bari | 0-2 | Reggiana | |||
27/01/2024 18:15 | MS | Pisa | 2-3 | Spezia | |||
27/01/2024 18:15 | MS | Feralpisalo | 5-1 | Lecco | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 18:15 | MS | Pro Patria | 0-0 | Albinoleffe | |||
27/01/2024 18:15 | MS | Alessandria | 0-0 | Arzignano Valchiampo | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 18:15 | MS | Potenza | 1-3 | Juve Stabia | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 17:00 | MS | Atalanta | 2-0 | Udinese | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 17:00 | MS | Fiorentina U19 | 1-1 | Frosinone U19 | |||
İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 17:00 | MS | Fezzanese | 2-1 | Vado | |||
27/01/2024 17:00 | MS | Sanremese | 0-1 | Bra | |||
İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 17:00 | MS | Ragusa | 2-1 | Real Casalnuovo | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 17:00 | MS | Reggiana U19 | 0-0 | SPAL U19 | |||
İtalya - Serie D - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 16:30 | MS | Caldiero Terme | 2-0 | Desenzano Calvina | |||
27/01/2024 16:30 | MS | Legnano | 0-1 | Pro Palazzolo | |||
27/01/2024 16:30 | MS | Crema | 1-1 | Club Milano | |||
27/01/2024 16:30 | MS | Varesina | 4-1 | USD Casatese | |||
27/01/2024 16:30 | MS | Clivense | 2-0 | Villa Valle | |||
İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 16:30 | MS | Alba Calcio | 1-7 | Alcione | |||
27/01/2024 16:30 | MS | Chieri | 2-2 | Chisola | |||
27/01/2024 16:30 | MS | Ligorna | 2-0 | Borgosesia | |||
27/01/2024 16:30 | MS | Derthona | 0-3 | Gozzano | |||
İtalya - Serie D - Girone F ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 16:30 | MS | AJ Fano | 0-1 | Sambenedettese | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 16:30 | MS | Venezia U19 | 5-0 | Sudtirol U19 | |||
27/01/2024 16:30 | MS | Benevento U19 | 6-2 | Bari U19 | |||
27/01/2024 16:30 | MS | Palermo U19 | 0-1 | Salernitana U19 | |||
27/01/2024 16:30 | MS | Brescia U19 | 1-3 | Como U19 | |||
27/01/2024 16:30 | MS | Renate U19 | 2-0 | Padova U19 | |||
27/01/2024 16:30 | MS | Udinese U19 | 1-0 | Parma U19 | |||
27/01/2024 16:30 | MS | Ascoli U19 | 1-1 | Perugia U19 | |||
27/01/2024 16:30 | MS | Cosenza U19 | 1-2 | Napoli U19 | |||
27/01/2024 16:30 | MS | AlbinoLeffe U19 | 0-3 | FeralpiSalò U19 | |||
27/01/2024 16:30 | MS | Vicenza U19 | 0-3 | Cremonese U19 | |||
İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 16:30 | MS | Roma W | 2-0 | Sampdoria W | |||
İtalya - Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 16:00 | MS | Modena | 3-0 | Parma | |||
27/01/2024 16:00 | MS | Venezia | 1-0 | Ternana | |||
27/01/2024 16:00 | MS | Como | 0-2 | Ascoli | |||
27/01/2024 16:00 | MS | Sudtirol | 0-1 | Cosenza | |||
27/01/2024 16:00 | MS | Cremonese | 1-0 | Brescia | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 15:00 | MS | Torino U19 | 0-0 | Internazionale U19 | |||
27/01/2024 15:00 | MS | Bologna U19 | 1-1 | Cagliari U19 | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 14:30 | MS | Alessandria U19 | 0-2 | Cittadella U19 | |||
İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 14:30 | MS | Napoli W | 2-3 | Inter Milano W | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 13:30 | MS | Monopoli U19 | 1-6 | Cesena U19 | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 13:00 | MS | Lazio U19 | 1-0 | Genoa U19 | |||
27/01/2024 13:00 | MS | Milan U19 | 0-0 | Roma U19 | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 13:00 | MS | Crotone U19 | 1-3 | Virtus Entella U19 | |||
27/01/2024 13:00 | MS | Ternana U19 | 0-0 | Spezia U19 | |||
27/01/2024 13:00 | MS | Pisa U19 | 3-0 | Pescara U19 | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
26/01/2024 22:45 | MS | Cagliari | 1-2 | Torino | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
26/01/2024 22:45 | MS | Mantova | 2-0 | Giana Erminio | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
26/01/2024 22:45 | MS | Recanatese | 1-3 | Fermana | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
26/01/2024 22:45 | MS | Virtus Francavilla | 1-0 | Foggia | |||
İtalya - Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
26/01/2024 22:30 | MS | Catanzaro | 1-1 | Palermo | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
26/01/2024 16:30 | MS | Monza U19 | 2-2 | Atalanta U19 | |||
26/01/2024 16:30 | MS | Sampdoria U19 | 2-2 | Sassuolo U19 | |||
İtalya - Coppa Italia Serie C ( Kupa Maçı ) | |||||||
24/01/2024 22:30 | MS | Rimini | 1-0 | Catania | |||
24/01/2024 20:30 | MS | Lucchese | 1-0 | Padova | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
22/01/2024 22:45 | MS | Benevento | 1-0 | Casertana | |||
İtalya - Super Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
22/01/2024 22:00 | MS | Napoli | 0-1 | Inter | |||
İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı ) | |||||||
22/01/2024 20:00 | MS | AC Milan W | 3-2 | Como W | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 22:45 | MS | Lecce | 0-3 | Juventus | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 22:45 | MS | Pineto | 1-2 | Ancona | |||
21/01/2024 22:45 | MS | Fermana | 0-2 | Gubbio | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 22:45 | MS | SS Monopoli | 1-0 | Potenza | |||
21/01/2024 22:45 | MS | Juve Stabia | 0-0 | Giugliano | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 20:30 | MS | Albinoleffe | 1-2 | Fiorenzuola | |||
21/01/2024 20:30 | MS | Pro Sesto | 0-2 | Mantova | |||
21/01/2024 20:30 | MS | Virtus Verona | 1-1 | Legnago Salus | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 20:30 | MS | Vis Pesaro | 0-0 | Carrarese | |||
21/01/2024 20:30 | MS | Arezzo | 1-2 | Pescara | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 20:00 | MS | Salernitana | 1-2 | Genoa | |||
İtalya - Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 18:15 | MS | Ascoli | 2-2 | Bari | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 18:15 | MS | Perugia | 3-1 | Spal | |||
21/01/2024 18:15 | MS | Sestri Levante | 0-0 | Virtus Entella | |||
21/01/2024 18:00 | MS | Torres | 1-0 | Olbia | |||
İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 17:30 | MS | Nardò | 1-0 | Gravina | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 17:00 | MS | Empoli | 3-0 | Monza | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 17:00 | MS | Cagliari U19 | 1-2 | Monza U19 | |||
İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 17:00 | MS | Vado | 1-1 | Albenga | |||
İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 17:00 | MS | Fidelis Andria | 3-1 | Casarano | |||
İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 17:00 | MS | Akragas | 0-2 | Ragusa | |||
21/01/2024 17:00 | MS | Real Casalnuovo | 0-2 | Città Di Sant’Agata | |||
21/01/2024 17:00 | MS | Igea Virtus | 2-1 | Siracusa | |||
İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 17:00 | MS | Sassuolo W | 0-1 | Juventus W | |||
İtalya - Serie D - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 16:30 | MS | Arconatese | 3-0 | Crema | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Caravaggio | 0-0 | Legnano | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Folgore Caratese | 2-2 | Ponte San Pietro | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Virtus Ciserano Bergamo | 1-3 | Brusaporto | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Desenzano Calvina | 1-1 | Club Milano | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Pro Palazzolo | 1-0 | Clivense | |||
21/01/2024 16:30 | MS | USD Casatese | 1-4 | Piacenza | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Real Calepina | 0-3 | Varesina | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Tritium | 0-2 | Caldiero Terme | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Villa Valle | 3-2 | Castellanzese | |||
İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 16:30 | MS | Gozzano | 0-1 | Sanremese | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Asti | 0-0 | Chieri | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Bra | 4-0 | Fezzanese | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Derthona | 1-0 | Pinerolo | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Borgosesia | 0-1 | RG Ticino | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Vogherese | 3-1 | Alba Calcio | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Alcione | 2-0 | Città di Varese | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Lavagnese | 0-2 | Ligorna | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Chisola | 1-0 | PDHAE | |||
İtalya - Serie D - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 16:30 | MS | Montecchio Maggiore | 0-0 | Mestre | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Atletico Castegnato | 1-0 | Clodiense | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Luparense | 3-2 | Adriese | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Breno | 1-1 | Cjarlins Muzane | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Dolomiti Bellunesi | 1-1 | Mori Santo Stefano | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Montebelluna | 0-0 | Virtus Bolzano | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Bassano Virtus | 0-0 | Campodarsego | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Treviso | 2-1 | Este | |||
İtalya - Serie D - Girone D ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 16:30 | MS | Pistoiese | 0-2 | Aglianese | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Sangiuliano City | 1-1 | Corticella | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Prato | 0-0 | Mezzolara | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Sant'Angelo | 1-1 | Ravenna | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Lentigione | 3-1 | Victor San Marino | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Fanfulla | 0-2 | Athletic Carpi | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Calcio Certaldo | 1-3 | Forli | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Imolese | 3-1 | Progresso | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Borgo San Donnino | 2-1 | Sammaurese | |||
İtalya - Serie D - Girone E ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 16:30 | MS | Poggibonsi | 3-2 | Ghivizzano Borgo Mozzano | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Livorno | 1-1 | Ponsacco | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Sangiovannese | 0-0 | Pianese | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Figline | 3-2 | San Donato Tavarnelle | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Cenaia | 0-0 | Montevarchi Calcio | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Seravezza | 0-1 | Grosseto | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Gavorrano | 2-1 | Orvietana Calcio | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Sporting Trestina | 1-1 | Real Forte Querceta | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Tau Altopascio | 0-0 | Sansepolcro | |||
İtalya - Serie D - Girone F ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 16:30 | MS | Sambenedettese | 3-1 | Avezzano | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Matese | 3-2 | Vigor Senigallia | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Real Monterotondo Scalo | 1-1 | L'Aquila | |||
21/01/2024 16:30 | MS | San Nicolò | 0-0 | Sora | |||
21/01/2024 16:30 | MS | United Riccione | 3-1 | AJ Fano | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Città di Campobasso | 1-1 | Atletico Ascoli | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Chieti | 0-1 | Roma City | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Termoli Calcio | 1-0 | Tivoli | |||
İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 16:30 | MS | Trastevere | 2-1 | Ardea | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Anzio | 2-0 | CynthiAlbalonga | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Nocerina | 3-2 | Ostia Mare | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Cassino | 3-0 | San Marzano | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Romana | 2-1 | Boreale | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Gladiator | 0-0 | Flaminia | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Atletico Uri | 2-3 | Budoni | |||
İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 16:30 | MS | Gallipoli | 1-0 | Barletta | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Rotonda | 0-1 | Martina Franca | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Bitonto | 2-0 | Santa Maria Cilento | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Gelbison | 2-0 | Angri Calcio | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Manfredonia | 0-1 | Città di Fasano | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Matera | 1-0 | Paganese | |||
21/01/2024 16:30 | MS | USD Palmese | 2-2 | Team Altamura | |||
İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 16:30 | MS | Canicattì | 3-0 | Nuova Gioiese | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Sancataldese | 2-0 | Portici | |||
21/01/2024 16:30 | MS | La Fenice Amaranto | 1-1 | San Luca | |||
21/01/2024 16:30 | İptal Edildi | Acireale | - | Lamezia Terme | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Locri 1909 | 0-3 | Licata | |||
21/01/2024 16:30 | MS | Vibonese | 2-5 | Trapani 1905 | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 16:00 | MS | Trento | 1-1 | Novara | |||
21/01/2024 16:00 | MS | Arzignano Valchiampo | 0-1 | Pro Patria | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 16:00 | MS | Sorrento | 2-1 | Turris | |||
21/01/2024 16:00 | MS | Messina | 1-0 | Taranto | |||
İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 16:00 | MS | Latte Dolce | 1-2 | Cavese | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 15:00 | MS | Roma U19 | 1-3 | Torino U19 | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 14:30 | MS | Frosinone | 3-1 | Cagliari | |||
İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 14:30 | MS | Fiorentina W | 3-1 | Pomigliano | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 13:00 | MS | Juventus U19 | 1-0 | Lecce U19 | |||
21/01/2024 13:00 | MS | Frosinone U19 | 2-0 | Sassuolo U19 | |||
İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 13:00 | MS | Ischia | 1-0 | Sarrabus Ogliastra | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 22:45 | MS | Udinese | 2-3 | AC Milan | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 22:45 | MS | Cesena | 4-0 | Pontedera | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 22:45 | MS | Brindisi | 1-1 | Audace Cerignola | |||
20/01/2024 22:45 | MS | Crotone | 1-1 | Virtus Francavilla | |||
20/01/2024 22:45 | MS | Foggia | 1-3 | Avellino | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 20:30 | MS | Padova | 1-0 | Alessandria | |||
20/01/2024 20:30 | MS | Renate | 1-5 | Pergolettese | |||
20/01/2024 20:30 | MS | Giana Erminio | 0-0 | Atalanta II | |||
20/01/2024 20:30 | MS | PRO Vercelli | 1-2 | Triestina | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 20:30 | MS | Lucchese | 3-1 | Recanatese | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 20:00 | MS | AS Roma | 2-1 | Verona | |||
İtalya - Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 18:15 | MS | Palermo | 4-2 | Modena | |||
20/01/2024 18:15 | MS | Cosenza | 4-2 | Venezia | |||
20/01/2024 18:15 | MS | Lecco | 1-3 | Pisa | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 18:15 | MS | Lumezzane | 2-1 | Vicenza Virtus | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 18:15 | MS | Juventus U23 | 0-0 | Rimini | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 17:30 | MS | Padova U19 | 0-0 | Vicenza U19 | |||
İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 17:00 | MS | Inter Milano W | 2-0 | Roma W | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 16:30 | MS | Genoa U19 | 1-0 | Bologna U19 | |||
İtalya - Serie D - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 16:30 | MS | Chions | 1-0 | Portosummaga | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 16:30 | MS | AlbinoLeffe U19 | 3-0 | Alessandria U19 | |||
20/01/2024 16:30 | MS | Cittadella U19 | 2-1 | Reggiana U19 | |||
20/01/2024 16:30 | MS | Cremonese U19 | 1-1 | Parma U19 | |||
20/01/2024 16:30 | MS | Bari U19 | 3-2 | Perugia U19 | |||
20/01/2024 16:30 | MS | Brescia U19 | 0-0 | Venezia U19 | |||
20/01/2024 16:30 | MS | Como U19 | 1-4 | Renate U19 | |||
20/01/2024 16:30 | MS | SPAL U19 | 6-0 | Sudtirol U19 | |||
20/01/2024 16:30 | MS | Napoli U19 | 0-0 | Pisa U19 | |||
İtalya - Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 16:00 | MS | Reggiana | 2-2 | Como | |||
20/01/2024 16:00 | MS | Ternana | 3-1 | Cittadella | |||
20/01/2024 16:00 | MS | Feralpisalo | 3-0 | Catanzaro | |||
20/01/2024 16:00 | MS | Spezia | 0-1 | Cremonese | |||
20/01/2024 16:00 | MS | Brescia | 1-1 | Sudtirol | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 15:00 | MS | Atalanta U19 | 1-0 | Milan U19 | |||
20/01/2024 15:00 | MS | Verona U19 | 2-2 | Lazio U19 | |||
İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 14:30 | MS | Sampdoria W | 0-0 | Napoli W | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 13:15 | MS | Cesena U19 | 3-1 | Palermo U19 | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 13:00 | MS | Internazionale U19 | 1-0 | Sampdoria U19 | |||
20/01/2024 13:00 | MS | Empoli U19 | 0-3 | Fiorentina U19 | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 13:00 | MS | Spezia U19 | 2-3 | Crotone U19 | |||
20/01/2024 13:00 | MS | Cosenza U19 | 1-3 | Ascoli U19 | |||
20/01/2024 13:00 | MS | Virtus Entella U19 | 2-0 | Monopoli U19 | |||
20/01/2024 13:00 | MS | Ternana U19 | 1-2 | Benevento U19 | |||
20/01/2024 13:00 | MS | FeralpiSalò U19 | 2-1 | Udinese U19 | |||
20/01/2024 13:00 | MS | Pescara U19 | 0-0 | Salernitana U19 | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
19/01/2024 22:45 | MS | Latina | 1-0 | Monterosi | |||
İtalya - Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
19/01/2024 22:30 | MS | Sampdoria | 0-3 | Parma | |||
İtalya - Super Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
19/01/2024 22:00 | MS | Inter | 3-0 | Lazio | |||
18/01/2024 22:00 | MS | Napoli | 3-0 | Fiorentina | |||
İtalya - Serie D - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
17/01/2024 20:00 | MS | Piacenza | 2-2 | Folgore Caratese | |||
İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı ) | |||||||
17/01/2024 17:30 | MS | Trapani 1905 | 3-1 | Castrovillari | |||
İtalya - Coppa Italia Serie D ( Kupa Maçı ) | |||||||
17/01/2024 17:00 | MS | Fidelis Andria | 3-1 | Cavese | |||
İtalya - Serie D - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
17/01/2024 16:30 | MS | Legnano | 1-0 | Arconatese | |||
17/01/2024 16:30 | MS | Caldiero Terme | 3-0 | Caravaggio | |||
17/01/2024 16:30 | MS | Club Milano | 2-1 | Pro Palazzolo | |||
17/01/2024 16:30 | MS | Ponte San Pietro | 2-0 | Tritium | |||
17/01/2024 16:30 | MS | Castellanzese | 2-0 | Virtus Ciserano Bergamo | |||
17/01/2024 16:30 | MS | Crema | 0-2 | Desenzano Calvina | |||
17/01/2024 16:30 | MS | Brusaporto | 1-1 | USD Casatese | |||
17/01/2024 16:30 | MS | Clivense | 0-3 | Real Calepina | |||
17/01/2024 16:30 | MS | Varesina | 0-2 | Villa Valle | |||
İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
17/01/2024 16:30 | MS | Ligorna | 0-0 | Bra | |||
17/01/2024 16:30 | MS | Sanremese | 2-0 | Vogherese | |||
17/01/2024 16:30 | MS | Pinerolo | 0-2 | Chisola | |||
17/01/2024 16:30 | MS | PDHAE | 0-1 | Gozzano | |||
17/01/2024 16:30 | MS | RG Ticino | 1-0 | Vado | |||
17/01/2024 16:30 | MS | Fezzanese | 0-2 | Alcione | |||
17/01/2024 16:30 | MS | Albenga | 1-1 | Asti | |||
17/01/2024 16:30 | MS | Città di Varese | 2-1 | Borgosesia | |||
17/01/2024 16:30 | MS | Chieri | 2-0 | Derthona | |||
17/01/2024 16:30 | MS | Alba Calcio | 1-0 | Lavagnese | |||
İtalya - Serie D - Girone F ( Lig Maçı ) | |||||||
17/01/2024 16:30 | MS | Chieti | 0-2 | Atletico Ascoli | |||
İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı ) | |||||||
17/01/2024 16:30 | MS | Portici | 1-3 | Locri 1909 | |||
17/01/2024 16:30 | MS | Nuova Gioiese | 0-2 | Real Casalnuovo | |||
17/01/2024 16:30 | MS | Città Di Sant’Agata | 0-0 | Akragas | |||
17/01/2024 16:30 | MS | Ragusa | 2-3 | Vibonese | |||
17/01/2024 16:30 | MS | San Luca | 2-0 | Igea Virtus | |||
17/01/2024 16:30 | MS | Licata | 0-3 | Canicattì | |||
17/01/2024 16:30 | MS | Siracusa | 2-0 | Sancataldese | |||
17/01/2024 16:30 | İptal Edildi | Lamezia Terme | - | La Fenice Amaranto | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
16/01/2024 22:45 | MS | Juventus | 3-0 | Sassuolo | |||
15/01/2024 22:45 | MS | Atalanta | 5-0 | Frosinone | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
15/01/2024 22:30 | MS | Pescara | 0-1 | Perugia | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
15/01/2024 17:00 | MS | Sassuolo U19 | 4-1 | Empoli U19 | |||
15/01/2024 15:00 | MS | Bologna U19 | 0-2 | Roma U19 | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 22:45 | MS | AC Milan | 3-1 | AS Roma | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 22:45 | MS | Carrarese | 2-3 | Arezzo | |||
14/01/2024 22:45 | MS | Lucchese | 1-3 | Sestri Levante | |||
14/01/2024 22:45 | MS | Spal | 0-0 | Cesena | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 22:45 | MS | Audace Cerignola | 1-2 | Sorrento | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 20:30 | MS | Pergolettese | 0-1 | Lumezzane | |||
14/01/2024 20:30 | MS | Vicenza Virtus | 3-1 | Giana Erminio | |||
14/01/2024 20:30 | MS | Legnago Salus | 0-0 | Padova | |||
14/01/2024 20:30 | MS | Mantova | 1-1 | Arzignano Valchiampo | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 20:30 | MS | Gubbio | 0-0 | Ancona | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 20:00 | MS | Fiorentina | 2-2 | Udinese | |||
İtalya - Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 18:15 | MS | Parma | 1-1 | Ascoli | |||
14/01/2024 18:15 | MS | Cremonese | 1-0 | Cosenza | |||
14/01/2024 18:15 | MS | Venezia | 5-3 | Sampdoria | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 18:15 | MS | Olbia | 0-1 | Vis Pesaro | |||
14/01/2024 18:15 | MS | Rimini | 3-1 | Torres | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 17:00 | MS | Cagliari | 2-1 | Bologna | |||
İtalya - Serie D - Girone F ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 17:00 | MS | Vigor Senigallia | 0-0 | San Nicolò | |||
İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 17:00 | MS | Team Altamura | 1-1 | Manfredonia | |||
14/01/2024 17:00 | MS | Fidelis Andria | 1-1 | USD Palmese | |||
14/01/2024 17:00 | MS | Città di Fasano | 1-0 | Gallipoli | |||
İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 17:00 | MS | Como W | 0-1 | Sampdoria W | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 16:30 | MS | Atalanta U19 | 1-2 | Fiorentina U19 | |||
İtalya - Serie D - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 16:30 | MS | Virtus Ciserano Bergamo | 2-0 | Ponte San Pietro | |||
14/01/2024 16:30 | MS | Caravaggio | 2-0 | Club Milano | |||
14/01/2024 16:30 | MS | Real Calepina | 1-1 | Brusaporto | |||
İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 16:30 | MS | Lavagnese | 3-1 | Città di Varese | |||
14/01/2024 16:30 | MS | Vogherese | 1-1 | Fezzanese | |||
İtalya - Serie D - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 16:30 | MS | Portosummaga | 1-1 | Bassano Virtus | |||
14/01/2024 16:30 | MS | Mestre | 2-0 | Luparense | |||
14/01/2024 16:30 | MS | Clodiense | 2-1 | Montecchio Maggiore | |||
14/01/2024 16:30 | MS | Breno | 1-2 | Treviso | |||
14/01/2024 16:30 | MS | Campodarsego | 2-3 | Atletico Castegnato | |||
14/01/2024 16:30 | MS | Virtus Bolzano | 1-2 | Dolomiti Bellunesi | |||
14/01/2024 16:30 | MS | Este | 2-0 | Montebelluna | |||
14/01/2024 16:30 | MS | Adriese | 0-0 | Mori Santo Stefano | |||
İtalya - Serie D - Girone D ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 16:30 | MS | Mezzolara | 0-2 | Calcio Certaldo | |||
14/01/2024 16:30 | MS | Sammaurese | 0-0 | Forli | |||
14/01/2024 16:30 | MS | Ravenna | 4-0 | Prato | |||
14/01/2024 16:30 | MS | Lentigione | 1-0 | Sant'Angelo | |||
14/01/2024 16:30 | MS | Athletic Carpi | 1-1 | Borgo San Donnino | |||
14/01/2024 16:30 | MS | Corticella | 0-0 | Fanfulla | |||
14/01/2024 16:30 | MS | Aglianese | 1-0 | Imolese | |||
14/01/2024 16:30 | MS | Progresso | 0-0 | Sangiuliano City | |||
14/01/2024 16:30 | MS | Victor San Marino | 2-1 | Pistoiese | |||
İtalya - Serie D - Girone E ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 16:30 | MS | Real Forte Querceta | 2-1 | Cenaia | |||
14/01/2024 16:30 | MS | Pianese | 3-1 | Gavorrano | |||
14/01/2024 16:30 | MS | Ponsacco | 1-2 | Sangiovannese | |||
14/01/2024 16:30 | MS | Poggibonsi | 1-0 | Sporting Trestina | |||
14/01/2024 16:30 | MS | Orvietana Calcio | 0-0 | Sansepolcro | |||
14/01/2024 16:30 | MS | Ghivizzano Borgo Mozzano | 2-1 | Figline | |||
14/01/2024 16:30 | MS | Grosseto | 1-1 | Livorno | |||
14/01/2024 16:30 | MS | San Donato Tavarnelle | 1-0 | Seravezza | |||
14/01/2024 16:30 | MS | Montevarchi Calcio | 3-2 | Tau Altopascio | |||
İtalya - Serie D - Girone F ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 16:30 | MS | Città di Campobasso | 2-0 | Matese | |||
14/01/2024 16:30 | MS | Avezzano | 6-1 | Real Monterotondo Scalo | |||
14/01/2024 16:30 | MS | Roma City | 2-2 | United Riccione | |||
14/01/2024 16:30 | MS | Atletico Ascoli | 1-2 | Termoli Calcio | |||
14/01/2024 16:30 | MS | AJ Fano | 0-0 | Fossombrone | |||
14/01/2024 16:30 | MS | Tivoli | 2-2 | Sambenedettese | |||
14/01/2024 16:30 | MS | Sora | 1-0 | Vastogirardi | |||
14/01/2024 16:30 | MS | L'Aquila | 1-1 | Chieti | |||
İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 16:30 | MS | Flaminia | 2-1 | Ischia | |||
14/01/2024 16:30 | MS | Sarrabus Ogliastra | 1-1 | Latte Dolce | |||
14/01/2024 16:30 | MS | Ardea | 0-0 | Atletico Uri | |||
14/01/2024 16:30 | MS | San Marzano | 0-2 | CynthiAlbalonga | |||
14/01/2024 16:30 | MS | Budoni | 0-1 | Romana | |||
14/01/2024 16:30 | MS | Ostia Mare | 2-0 | Trastevere | |||
14/01/2024 16:30 | MS | Boreale | 0-2 | Anzio | |||
14/01/2024 16:30 | MS | Cavese | 0-2 | Cassino | |||
14/01/2024 16:30 | MS | Nocerina | 2-0 | Gladiator | |||
İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 16:30 | MS | Martina Franca | 0-0 | Bitonto | |||
14/01/2024 16:30 | MS | Angri Calcio | 1-1 | Matera | |||
14/01/2024 16:30 | MS | Gravina | 2-0 | Rotonda | |||
14/01/2024 16:30 | MS | Santa Maria Cilento | 0-0 | Barletta | |||
14/01/2024 16:30 | MS | Casarano | 0-0 | Gelbison | |||
14/01/2024 16:30 | MS | Paganese | 1-1 | Nardò | |||
İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 16:30 | MS | Akragas | 6-0 | Nuova Gioiese | |||
14/01/2024 16:30 | MS | Locri 1909 | 1-3 | Siracusa | |||
14/01/2024 16:30 | İptal Edildi | Igea Virtus | - | Lamezia Terme | |||
14/01/2024 16:30 | MS | Canicattì | 1-1 | Portici | |||
14/01/2024 16:30 | MS | Sancataldese | 2-2 | San Luca | |||
14/01/2024 16:30 | MS | La Fenice Amaranto | 3-1 | Acireale | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 16:00 | MS | Alessandria | 0-1 | Virtus Verona | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 16:00 | MS | Virtus Entella | 0-0 | Pineto | |||
14/01/2024 16:00 | MS | Recanatese | 1-1 | Juventus U23 | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 16:00 | MS | Casertana | 0-2 | Messina | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 15:00 | MS | Milan U19 | 1-1 | Torino U19 | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 14:30 | MS | Lazio | 1-0 | Lecce | |||
İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 14:30 | MS | Inter Milano W | 0-1 | Sassuolo W | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 13:00 | MS | Lazio U19 | 1-3 | Cagliari U19 | |||
14/01/2024 13:00 | MS | Juventus U19 | 1-0 | Internazionale U19 | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 22:45 | MS | Monza | 1-5 | Inter | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 22:45 | MS | Virtus Francavilla | 1-2 | Benevento | |||
13/01/2024 22:45 | MS | Avellino | 2-2 | Juve Stabia | |||
13/01/2024 22:45 | MS | Catania | 4-0 | Brindisi | |||
13/01/2024 22:45 | MS | Monterosi | 2-1 | SS Monopoli | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 20:30 | MS | Triestina | 2-3 | Albinoleffe | |||
13/01/2024 20:30 | MS | Fiorenzuola | 0-0 | Pro Sesto | |||
13/01/2024 20:30 | MS | Pro Patria | 3-0 | Novara | |||
13/01/2024 20:30 | MS | Atalanta II | 1-0 | Trento | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 20:30 | MS | Turris | 0-4 | Crotone | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 20:00 | MS | Verona | 2-1 | Empoli | |||
İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 20:00 | MS | Roma W | 3-0 | Pomigliano | |||
İtalya - Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 18:15 | MS | Pisa | 2-2 | Reggiana | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 18:15 | MS | PRO Vercelli | 0-1 | Renate | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 18:15 | MS | Pontedera | 4-0 | Fermana | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 18:15 | MS | Potenza | 2-0 | Latina | |||
İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 18:15 | MS | Juventus W | 2-1 | AC Milan W | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 17:00 | MS | Napoli | 2-1 | Salernitana | |||
13/01/2024 17:00 | MS | Genoa | 0-0 | Torino | |||
İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 17:00 | MS | Derthona | 1-0 | Sanremese | |||
İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 17:00 | MS | Real Casalnuovo | 5-0 | Licata | |||
13/01/2024 17:00 | MS | Vibonese | 2-1 | Città Di Sant’Agata | |||
İtalya - Serie D - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 16:30 | MS | Desenzano Calvina | 1-0 | Clivense | |||
13/01/2024 16:30 | MS | Arconatese | 0-2 | Pro Palazzolo | |||
13/01/2024 16:30 | MS | Varesina | 2-0 | Castellanzese | |||
13/01/2024 16:30 | MS | Villa Valle | 1-2 | Piacenza | |||
13/01/2024 16:30 | MS | Folgore Caratese | 2-1 | Legnano | |||
13/01/2024 16:30 | MS | USD Casatese | 1-1 | Caldiero Terme | |||
13/01/2024 16:30 | MS | Tritium | 0-0 | Crema | |||
İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 16:30 | MS | Chisola | 0-2 | Alba Calcio | |||
13/01/2024 16:30 | MS | Borgosesia | 0-1 | Asti | |||
13/01/2024 16:30 | MS | Gozzano | 1-1 | Ligorna | |||
13/01/2024 16:30 | MS | Bra | 3-2 | RG Ticino | |||
13/01/2024 16:30 | MS | Alcione | 0-0 | Albenga | |||
13/01/2024 16:30 | MS | Vado | 4-1 | Chieri | |||
13/01/2024 16:30 | MS | Pinerolo | 1-0 | PDHAE | |||
İtalya - Serie D - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 16:30 | MS | Cjarlins Muzane | 0-1 | Chions | |||
İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 16:30 | MS | Castrovillari | 1-1 | Ragusa | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 16:30 | MS | Vicenza U19 | 0-0 | SPAL U19 | |||
13/01/2024 16:30 | MS | Renate U19 | 2-0 | FeralpiSalò U19 | |||
13/01/2024 16:30 | MS | Udinese U19 | 3-1 | Brescia U19 | |||
13/01/2024 16:30 | MS | Ascoli U19 | 2-0 | Napoli U19 | |||
13/01/2024 16:30 | MS | Perugia U19 | 2-4 | Pescara U19 | |||
13/01/2024 16:30 | MS | Alessandria U19 | 2-1 | Como U19 | |||
13/01/2024 16:30 | MS | Reggiana U19 | 1-0 | Padova U19 | |||
13/01/2024 16:30 | MS | Sudtirol U19 | 1-3 | Cremonese U19 | |||
13/01/2024 16:30 | MS | Venezia U19 | 4-1 | AlbinoLeffe U19 | |||
13/01/2024 16:30 | MS | Crotone U19 | 0-1 | Cosenza U19 | |||
İtalya - Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 16:00 | MS | Cittadella | 2-0 | Palermo | |||
13/01/2024 16:00 | MS | Sudtirol | 1-0 | Feralpisalo | |||
13/01/2024 16:00 | MS | Bari | 3-1 | Ternana | |||
13/01/2024 16:00 | MS | Como | 4-0 | Spezia | |||
13/01/2024 16:00 | MS | Modena | 1-2 | Brescia | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 16:00 | MS | Parma U19 | 2-1 | Cittadella U19 | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 15:00 | MS | Monza U19 | 2-3 | Verona U19 | |||
İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 14:30 | MS | Napoli W | 2-4 | Fiorentina W | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 14:00 | MS | Palermo U19 | 0-2 | Virtus Entella U19 | |||
13/01/2024 13:30 | MS | Pisa U19 | 1-1 | Bari U19 | |||
13/01/2024 13:30 | MS | Benevento U19 | 3-2 | Cesena U19 | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 13:00 | MS | Lecce U19 | 3-2 | Genoa U19 | |||
13/01/2024 13:00 | MS | Sampdoria U19 | 3-1 | Frosinone U19 | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 13:00 | MS | Salernitana U19 | 1-1 | Spezia U19 | |||
13/01/2024 13:00 | MS | Monopoli U19 | 0-1 | Ternana U19 | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
12/01/2024 22:45 | MS | Giugliano | 4-1 | Foggia | |||
12/01/2024 22:45 | MS | Taranto | 1-1 | AZ Picerno | |||
İtalya - Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
12/01/2024 22:30 | MS | Catanzaro | 5-3 | Lecco | |||
İtalya - Coppa Italia ( Kupa Maçı ) | |||||||
11/01/2024 23:00 | MS | Juventus | 4-0 | Frosinone | |||
İtalya - Coppa Italia Primavera ( Kupa Maçı ) | |||||||
11/01/2024 16:00 | MS | Roma U19 | 3-2 | Sassuolo U19 | |||
İtalya - Coppa Italia ( Kupa Maçı ) | |||||||
10/01/2024 23:00 | MS | AC Milan | 1-2 | Atalanta | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
10/01/2024 20:30 | MS | Gubbio | 3-1 | Recanatese | |||
İtalya - Coppa Italia ( Kupa Maçı ) | |||||||
10/01/2024 20:00 | MS | Lazio | 1-0 | AS Roma | |||
İtalya - Coppa Italia Primavera ( Kupa Maçı ) | |||||||
10/01/2024 18:00 | MS | Torino U19 | 1-0 | Internazionale U19 | |||
İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı ) | |||||||
10/01/2024 16:30 | MS | Manfredonia | 0-2 | Fidelis Andria | |||
İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı ) | |||||||
10/01/2024 16:30 | MS | San Luca | 1-1 | Locri 1909 | |||
İtalya - Coppa Italia Primavera ( Kupa Maçı ) | |||||||
10/01/2024 15:00 | MS | Fiorentina U19 | 4-2 | Milan U19 | |||
10/01/2024 14:00 | MS | Lazio U19 | 2-1 | Napoli U19 | |||
İtalya - Coppa Italia ( Kupa Maçı ) | |||||||
09/01/2024 23:00 | PEN | Fiorentina | 0-0 PS : 5-4 |
Bologna | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
08/01/2024 22:45 | MS | Lumezzane | 0-3 | PRO Vercelli | |||
08/01/2024 22:30 | MS | Padova | 0-5 | Mantova | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
08/01/2024 18:00 | MS | Verona U19 | 3-1 | Sampdoria U19 | |||
08/01/2024 16:00 | MS | Genoa U19 | 0-2 | Atalanta U19 | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 22:45 | MS | AS Roma | 1-1 | Atalanta | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 20:30 | MS | Sestri Levante | 0-2 | Pontedera | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 20:30 | MS | Juve Stabia | 2-2 | Monterosi | |||
07/01/2024 20:30 | MS | Crotone | 3-0 | Catania | |||
07/01/2024 20:30 | MS | Brindisi | 0-4 | Potenza | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 20:00 | MS | Salernitana | 1-2 | Juventus | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 18:15 | MS | Pro Sesto | 0-2 | Pergolettese | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 18:15 | MS | Perugia | 3-0 | Lucchese | |||
07/01/2024 18:15 | MS | Ancona | 0-1 | Virtus Entella | |||
07/01/2024 18:15 | MS | Pineto | 1-2 | Gubbio | |||
07/01/2024 18:15 | MS | Cesena | 1-0 | Olbia | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 18:15 | MS | Sorrento | 2-0 | Giugliano | |||
İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 18:00 | MS | Acireale | 1-0 | Igea Virtus | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 17:00 | MS | Udinese | 1-2 | Lazio | |||
07/01/2024 17:00 | MS | Torino | 3-0 | Napoli | |||
İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 17:00 | MS | Sanremese | 2-0 | Chisola | |||
İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 17:00 | MS | Barletta | 0-1 | Paganese | |||
07/01/2024 17:00 | MS | Nardò | 1-0 | Fidelis Andria | |||
İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 17:00 | MS | Città Di Sant’Agata | 3-0 | Castrovillari | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 16:30 | MS | Empoli U19 | 1-2 | Bologna U19 | |||
İtalya - Serie D - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 16:30 | MS | Club Milano | 2-0 | Arconatese | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Crema | 0-2 | Caravaggio | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Caldiero Terme | 2-0 | Folgore Caratese | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Legnano | 1-2 | Tritium | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Brusaporto | 0-4 | Villa Valle | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Piacenza | 6-1 | Virtus Ciserano Bergamo | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Pro Palazzolo | 0-1 | Desenzano Calvina | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Ponte San Pietro | 0-2 | USD Casatese | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Castellanzese | 2-1 | Real Calepina | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Clivense | 1-1 | Varesina | |||
İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 16:30 | MS | Chieri | 1-0 | Pinerolo | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Asti | 0-0 | Vado | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Città di Varese | 2-0 | Bra | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Albenga | 1-1 | Borgosesia | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Alba Calcio | 1-1 | Gozzano | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Fezzanese | 1-0 | Lavagnese | |||
07/01/2024 16:30 | MS | RG Ticino | 1-2 | Alcione | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Ligorna | 3-1 | Vogherese | |||
07/01/2024 16:30 | MS | PDHAE | 2-0 | Derthona | |||
İtalya - Serie D - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 16:30 | MS | Dolomiti Bellunesi | 0-1 | Adriese | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Mori Santo Stefano | 0-1 | Campodarsego | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Chions | 1-1 | Este | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Luparense | 0-1 | Portosummaga | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Bassano Virtus | 2-0 | Virtus Bolzano | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Atletico Castegnato | 0-3 | Breno | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Montecchio Maggiore | 0-1 | Cjarlins Muzane | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Montebelluna | 1-0 | Mestre | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Treviso | 0-1 | Clodiense | |||
İtalya - Serie D - Girone D ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 16:30 | MS | Pistoiese | 0-3 | Ravenna | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Fanfulla | 0-1 | Victor San Marino | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Borgo San Donnino | 0-1 | Aglianese | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Sant'Angelo | 1-4 | Corticella | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Imolese | 1-0 | Mezzolara | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Forli | 2-0 | Progresso | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Calcio Certaldo | 0-1 | Sammaurese | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Prato | 2-1 | Athletic Carpi | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Sangiuliano City | 1-1 | Lentigione | |||
İtalya - Serie D - Girone E ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 16:30 | MS | Sangiovannese | 1-1 | Ghivizzano Borgo Mozzano | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Sporting Trestina | 2-2 | Ponsacco | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Cenaia | 0-0 | Pianese | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Figline | 0-0 | Real Forte Querceta | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Gavorrano | 2-1 | San Donato Tavarnelle | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Seravezza | 1-0 | Montevarchi Calcio | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Sansepolcro | 0-0 | Grosseto | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Tau Altopascio | 1-0 | Orvietana Calcio | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Livorno | 0-1 | Poggibonsi | |||
İtalya - Serie D - Girone F ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 16:30 | MS | Fossombrone | 0-0 | Avezzano | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Real Monterotondo Scalo | 1-3 | Città di Campobasso | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Matese | 0-1 | L'Aquila | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Sambenedettese | 4-1 | Sora | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Vastogirardi | 2-2 | AJ Fano | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Termoli Calcio | 1-2 | Vigor Senigallia | |||
07/01/2024 16:30 | MS | San Nicolò | 3-2 | Roma City | |||
İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 16:30 | MS | Ischia | 0-0 | Ardea | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Atletico Uri | 2-3 | Sarrabus Ogliastra | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Trastevere | 1-1 | Flaminia | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Gladiator | 0-3 | Ostia Mare | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Anzio | 1-0 | San Marzano | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Cassino | 1-1 | Boreale | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Romana | 1-1 | Cavese | |||
07/01/2024 16:30 | MS | CynthiAlbalonga | 1-2 | Nocerina | |||
İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 16:30 | MS | Rotonda | 1-2 | Casarano | |||
07/01/2024 16:30 | MS | USD Palmese | 4-2 | Gravina | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Gallipoli | 1-0 | Santa Maria Cilento | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Bitonto | 0-0 | Angri Calcio | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Matera | 1-0 | Città di Fasano | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Manfredonia | 1-0 | Martina Franca | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Gelbison | 2-2 | Team Altamura | |||
İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 16:30 | MS | Licata | 0-0 | Akragas | |||
07/01/2024 16:30 | İptal Edildi | Lamezia Terme | - | Sancataldese | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Nuova Gioiese | 0-3 | Vibonese | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Siracusa | 3-2 | Canicattì | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Portici | 0-0 | Real Casalnuovo | |||
07/01/2024 16:30 | MS | Ragusa | 0-3 | Trapani 1905 | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 16:00 | MS | Renate | 3-1 | Fiorenzuola | |||
07/01/2024 16:00 | MS | Trento | 0-1 | Triestina | |||
07/01/2024 16:00 | MS | Arzignano Valchiampo | 1-1 | Legnago Salus | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 16:00 | MS | Torres | 3-2 | Recanatese | |||
07/01/2024 16:00 | MS | Juventus U23 | 4-3 | Pescara | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 16:00 | MS | Messina | 1-2 | Audace Cerignola | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 14:30 | MS | Empoli | 0-3 | AC Milan | |||
06/01/2024 22:45 | MS | Sassuolo | 1-0 | Fiorentina | |||
06/01/2024 20:00 | MS | Lecce | 1-1 | Cagliari | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
06/01/2024 18:30 | MS | Torino U19 | 2-0 | Juventus U19 | |||
İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı ) | |||||||
06/01/2024 18:15 | MS | Fermana | 0-0 | Carrarese | |||
06/01/2024 18:15 | MS | Vis Pesaro | 1-1 | Spal | |||
06/01/2024 18:15 | MS | Arezzo | 1-0 | Rimini | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
06/01/2024 18:15 | MS | Latina | 0-5 | Avellino | |||
06/01/2024 18:15 | MS | Benevento | 3-2 | Turris | |||
06/01/2024 18:15 | MS | Foggia | 1-2 | Taranto | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
06/01/2024 17:00 | MS | Frosinone | 2-3 | Monza | |||
İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı ) | |||||||
06/01/2024 17:00 | MS | Latte Dolce | 1-0 | Budoni | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
06/01/2024 16:30 | MS | Fiorentina U19 | 2-2 | Monza U19 | |||
06/01/2024 16:30 | MS | Internazionale U19 | 6-2 | Lazio U19 | |||
İtalya - Serie D - Girone F ( Lig Maçı ) | |||||||
06/01/2024 16:30 | MS | United Riccione | 0-0 | Tivoli | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
06/01/2024 16:00 | MS | Virtus Verona | 0-1 | Atalanta II | |||
06/01/2024 16:00 | MS | Giana Erminio | 1-2 | Pro Patria | |||
06/01/2024 16:00 | MS | Albinoleffe | 0-0 | Vicenza Virtus | |||
06/01/2024 16:00 | MS | Novara | 1-0 | Alessandria | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
06/01/2024 16:00 | MS | AZ Picerno | 3-0 | Virtus Francavilla | |||
06/01/2024 16:00 | MS | SS Monopoli | 1-2 | Casertana | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
06/01/2024 14:30 | MS | Inter | 2-1 | Verona | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
06/01/2024 14:30 | MS | Frosinone U19 | 0-2 | Milan U19 | |||
06/01/2024 14:30 | MS | Cagliari U19 | 2-1 | Sassuolo U19 | |||
06/01/2024 14:30 | MS | Roma U19 | 2-1 | Lecce U19 | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
05/01/2024 22:45 | MS | Bologna | 1-1 | Genoa | |||
İtalya - Coppa Italia ( Kupa Maçı ) | |||||||
04/01/2024 23:00 | MS | Juventus | 6-1 | Salernitana | |||
03/01/2024 23:00 | MS | AS Roma | 2-1 | Cremonese | |||
03/01/2024 20:00 | MS | Atalanta | 3-1 | Sassuolo | |||
02/01/2024 23:00 | MS | AC Milan | 4-1 | Cagliari | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
30/12/2023 22:45 | MS | Juventus | 1-0 | AS Roma | |||
30/12/2023 20:00 | MS | Verona | 0-1 | Salernitana | |||
30/12/2023 20:00 | MS | AC Milan | 1-0 | Sassuolo | |||
30/12/2023 17:00 | MS | Cagliari | 0-0 | Empoli | |||
30/12/2023 17:00 | MS | Udinese | 3-0 | Bologna |